PDA

View Full Version : R.i.p. Brisac

Anđeo s greškom
21.03.10, 12:34
kako se vec prica nasim serverima, chatovima i ostalo, ostali smo bez jednog vatrenog timskog igraca koji nikada nije iznevjerio svoje prijatelje

nadam se da ce nas ovaj tragicni gubitak brisaca, podsjetiti da je zivot prolazan, i da se vise moramo okrenuti istinskim vrijednostima....

Brisac, Zvone, ......... nadam se da si sada tamo gdje je uvijek sve po tvom..........

mogu samo reci da ces nam svima nedostajati, te da ima onih koji te jako dugo nece zaboraviti...

i zato

odmaraj u miru ratni druze.......

...::Thunderstruck::...
21.03.10, 12:36
pocivao u miru svim njegovima moja sucut

ricky_emp
21.03.10, 12:37
Sretno ti bilo, nakon toliko uspjeha...uff , pocivaj u miru...

Vodstvo jednog od glavnih FED-ova (koji je davno propao), Fed-Wood i TnT

Charly_95
21.03.10, 12:38
Ja ga znam sa servera1 kao Brisać. Tragićno stvarno tragićno. Bio je dobrar igrać uvjek vjeran iako sam sa njim bio u sukobu ali ipak to je samo igra. Prije svega želim saučešće svima koji ga poznaju.
Poćivao u miru naš dragi Zvone.:cry::cry::cry::cry:

Darxy
21.03.10, 12:38
RIP :cry:

Zirnitra
21.03.10, 12:40
I sad mi je žao što nismo nikad pričali, što se nismo čuli, a dugo sam znao za tebe...

Ovo je samo jedan od nesretnih podsjetnika kako su ljudi najbitniji !!

Iskrena sućut i predlažem da svi smirimo tenzije, pokažimo dostojanstvo za vrhunskog igrača kakav je BRISAČ bio.

Norad III
21.03.10, 12:44
a mlad čovjek,35. godina...

sesum
21.03.10, 12:49
kako je on umro?

maboan
21.03.10, 12:49
U moje ime najiskrenija sućut njegovoj RL obitelji,kao i njegovoj obitelji s traviana.

Počivao u miru..

SHARKY31
21.03.10, 12:50
Pocivao u miru svim njegovima moja sucut isto tako cijeli THE se
pridružujem izrazima sućuti cijelom IBZu i saveznicima, obitelji i prijateljima.
Poštovanje!

Vodstvo THE saveza

Tac†ical Headquar†ers Empire

Skywind
21.03.10, 12:52
Pocivao u miru! :cry:

Axe Effect
21.03.10, 12:59
Počivao u miru...sućut obitelji i prijateljima, te svima sa Traviana koji su ga poznavali.

_Slipknot_
21.03.10, 12:59
Počivao u miru :cry:

http://www.youtube.com/watch?v=D-aJUoEXJdM

Jež
21.03.10, 13:02
R.I.P. B R I S A Č :cry:

Stvarno mi je žao zbog njegove prerane i iznenadne smrti, iako ga nisam poznavao i nikada igrao s njime, bio mi je svojevrsni šok kada sam čuo za tu vijest....

Volio bih da sam imao priliku igrati s njime jer je stvarno bio odličan igrač, a koliko po chatovima i ing čujem isto takav i čovjek....Stvarno je žalosno kada se tako nešto dogodi....

Tako što uvijek iznova me podsjeti da je travian samo glupa igra, na kojoj trošimo živce i život....

Moja iskrena sućut svima koji su ga poznavali

Barthezz
21.03.10, 13:02
R.I.P. :andjeo:

Charly_95
21.03.10, 13:08
kažu da je umro od srčanog udara...Tako mlad čovjek. Nemogu da vjerujem.:cry: Isee znam čovjeka toliko dugo i sad najednom nema ga više...:(((

Matron
21.03.10, 13:17
R.i.p.

Misterio 1
21.03.10, 13:18
U svoje ime i u ime svojih suigrača iz EZO saveza,želim izraziti saučešće svim njegovim najbližim,kao i svima koji su ga poznavali...

počivao u miru

Toso
21.03.10, 13:18
par puta se svega culi nesta vise u syn razgovorima, covjek uvijek otvoren za zajebanciju :/
nemogu vjerovati jos

Fejker
21.03.10, 13:22
Iskrena sućut obitelji našeg dragog prijatelja i suigrača, bio si dio naših života ,zajedno se radovali i zajedno tugovali ,neka ti je laka hrvatska gruda

SYN

Total

Sitting Bull
21.03.10, 13:29
počivao u miru božjem, sućut obitelji i njegovim najbližim

The zona
21.03.10, 13:40
sućut obitelji i njegovim najbližim

vodstvo RF saveza

Frey®
21.03.10, 13:53
Svima iz njegove obitelji, primite iskrenu sućut.On i ja, nismo puno pričali, ali kad smo se našli na skypu, uvijek je bio spreman samnom popričati koju, zafrkavati a i ostalo.
Prijatelju, počivao u miru gospodnjem!

Vodstvo TriumpH saveza

kakadu
21.03.10, 14:01
iskrena sućut svim bliznjima i u RL i travianu

1.Bojna

-IMPERATOR-
21.03.10, 14:07
nemam šta za reć nego , Počivao u miru :cry: ... ostat će nam u srcima

gerrard12
21.03.10, 14:25
R.I.P

stvarno je žalosno kad se takvo nešto dogodi ja nažalost znam to iz osobnog iskustva.....
vjerujem da je bio jako dobar čovjek i jako dobra prijatelj....
moja sućut cijeloj njegovoj obitelji i svim prijateljima

:cry::cry:

Makaranin
21.03.10, 14:29
:andjeo:
On je meni kad san ga pita da posalje mi ressa a ja san tad jos bio oko 50 populacije a on oko 2000 pita san ga da mi posalje..slao mi je i vise nego stoje trebalo
to nebi svak napravio!! R.I.P PRIJATELJU!SUIGRAC SA HR1

Alfa Male
21.03.10, 14:37
Posljednji pozdrav dobron čoviku i velikon igraču šalju suigrači iz ~TL~-a

SOAD
21.03.10, 14:38
R.i.p :(

Pinak
21.03.10, 15:00
Prijatelju falit ćeš nam, falit će nam svakodnevna zajebancija s tobom na skypu , tvoj slavonski naglasak zarazni smijeh kojeg smo obožavali....:cry:

prijatelju počivao u miru

:cry::cry::cry:

enterr
21.03.10, 15:03
R.I.P

Super igrač je bio,danas kad sam pročitao MM šokirao sam se :cry:.

Matthew Cj
21.03.10, 15:08
R.I.P

Iskrena sućut obitelji i prijateljima sa traviana :cry:

Stipeee
21.03.10, 15:09
Sućut njegovim RL i prijateljima sa traviana...počivao u miru.. :(

Veli Jura
21.03.10, 15:25
R.i.p. :(

x-x-x
21.03.10, 15:38
Počivaj u miru Božjem :cry:

Konzerva
21.03.10, 15:53
Pocivao u miru! :cry:
:andjeo:

nagy_os
21.03.10, 16:13
Moja sućut njegovim prijateljima i obitelji. Otišla je je jedna od legendi HR servera. Neću pisati u ime čitavog saveza PTSP ili naših saveznika, to neka drugi naprave, naši ratovi su trenutno stali, primirje je na snazi, a svi fejkovi koji idu na njegov najmanji grad su počasni plotun PTSP i ostalih saveznika.

Počivao u miru i neka mu je laka hrvatska zemlja!

Lukx_07
21.03.10, 16:13
počivao u miru
iako ga nisam dobro poznavao, al kad smo chatali čovjek je bio pun zaje*acije
tako mlad čovijek da umre??
neka ti je laka hrvatska zemlja

cossorre
21.03.10, 16:15
iskrena sućut.

Troki
21.03.10, 16:27
Pocivao u miru!

R.K.O
21.03.10, 16:32
R.i.p

lele na kvadrat
21.03.10, 16:39
iskrena sućut svima koji su ga poznavali , s njim ratovali, smijali se, zabavljali se

Stršljen
21.03.10, 16:45
veliki gubitak, žalosno

iskrena sućut svim bližnjima kako u rl tako i ign

GP s3

Indy/Paulaner/Natarix
21.03.10, 16:55
Nadam se da su sada anđeli s tobom . Počivaj u miru dragi prijatelju !

Iskrena sućut njegovoj obitelji.

:steta:

Salahad Itmijan
21.03.10, 17:00
Rest in peace...

Sućut obitelji i svima koji su ga poznavali..

LZNN
21.03.10, 17:37
Ovakvo nesto kada se desi moramo zaboraviti na sve gluposti oko traviana....ugasio se jedan ljudski zivot i covjek se zapita kako se to moze desiti u ovom okrutnom svijetu da jedno tako mlado srce prestane kucati...

Pocivao u miru i neka ti je laka hrvatska gruda Brisac....ostat ces jedna od velikih legendi u travianskom svijetu....

Iskrena sucut svima koji su te poznavali.....

u cast Brisacu proglasen je prekid vatre na ++ koordinatama do utorka u ponoc,ovim putem pozivam sve igrace na s1 da stanu sa borbama sutra ....

R.I.P BRISAC

Dado

deere
21.03.10, 18:00
http://www.hrphotocontest.com/data/gallery1/101599/130379.jpg

Počivaj u miru Božjem.

casa nostra
21.03.10, 18:06
počivao u miru Božijem... Moja sučut obitelji i onima koji ga znaju...

Trilithon
21.03.10, 18:22
kako je on umro?

infarkt, srce odkazalo.

Bas mi je zao mada ga nisam poznavo.

dudy
21.03.10, 18:26
Iskrena sucut njegovoj obitelji i svima onima koji su ga poznavali,kako u RL tako i u ing

Žile
21.03.10, 18:40
Počivao u miru.
moje saučešće njegovoj obitelji i svima koji su ga poznavali

StrawAberry
21.03.10, 19:34
Još u šoku i nevjerici da se nećemo sresti, da nećemo više čuti tvoj glas i kako s guštom izgovaraš "mauna" dok se smiješ ...

Počivaj u miru, Zvonac ...

Jagoda

Naruto siger
21.03.10, 20:08
Prijatelju ostat češ mi u srcu..Ti si mi uvjek dao resa ali to sada nije bitno.ovo nije igra ovo je sada stvarni život a za tebe ćemo ovaj dan slavit...Ja te Zvonac jako puno volim i pozdravljam sućut moja
hvala ti puno na užitku dobar si prijatelj sve bio si odličan frenddd ja ču te slavit stalno!Bog je tako odlučio
a ja bih reko ne!

Taki65
21.03.10, 20:15
Stvarno tuzno,sokiran sam ostao...

Neka mu je laka zemlja..

KING OF TRAVIAN
21.03.10, 20:52
Dragi prijatelji evo ja kao dual naseg ratnog kolege BRISAČA izražavam sućut cijeloj obitelji i prijateljima.
U velikom šoku sam od jutros od kad su mi javili nasi prijatelji s traviana.
Zahvaljujem svima koji su pokrenuli ovu stranicu u njegovu čast i svima koju su razglasili ovu žalosnu vijest.

BRISAČ bit ces uvijek u mom srcu kao veliki ratnik i veliki prijatelj.
Bit će mi jako teško, kao i mnogima doci na skype i NE cuti tvoj glas ili ne pročitati tvoju poruku.

Sve koje zanima kad sam ga pitao dali cemo poslati nekome rese ili deff on je govorio dobit ce MAUNU.

Dragi moj duale BRISAČU neka ti je laka Hrvatska zemlja, voli te tvoj KING OF TRAVIAN :pivo:

YNWA
21.03.10, 21:06
Bio si kao prvo prijatelj,covjek,borac i dobar sugovornikkoji nije solio pamet okolo.Svaka sugestija ti je bila na mjestu,svaka zamjerka i svaka pohvala.
Bio si,sad si i biti ces dio nas,vrijedan clan SYN-a i IBZ-a.
Bez tebe ovo vise nece biti isto mjesto ali mi cemo se potruditi i nastaviti putem kojim bi ti zelio ici da si jos medju nama.
Zvonko ako sada citas ovo sto pisem vjeruj mi da cemo dati sve od sebe da nikad ne budes zaboravljen medju nama.
Prijatelju,nastavit cemo sa zapocetim radom Tebi u cast i ovaj server u ime IBZ-a posvecujem Tebi,biti ces nasa vodilja i ustrajat cemo da dobijemo ove bitke koje su ispred nas jer znam osobno Te poznavajuci od dijetinjstva dok smo cvicke zajedno kupovali i ispricnice jedan drugom pisali da bi Ti to najvise zelio od nas a mi cemo Ti to i pruzit:to victory::to victory::to victory::to victory::to victory::to victory:.
Zvonko neka ti je laka hrvatska zemlja i neka nam te andjeli cuvaju jer vjerujem da ces uskoro biti i dio tog saveza gore na nebesima... :to victory:

voriorka
21.03.10, 21:33
Pocivao u miru Zvone...

Izgleda da ipak necemo otici na onu kavu u spilju ...:cry::cry::cry: Na zalost necemo vise uopce na kavu... :cry:

Bila mi je cast poznavati te kako kao suigraca i kolegu u igri tako i u rl...

Bez tebe Vinkovci vise nikad nece biti isti...

Pocivao u miru...

Ukoliko netko bude dolazio na sahranu i treba pomoc u snalazenju u gradu ili prijevoz do groblja neka javi igm porukom.

sekach
21.03.10, 21:39
R.I.P bila mi je čast igrat s tobom SYN Triopizdario

ZGfreak
21.03.10, 23:30
e moj ZVONE - BRISAC......

ne znam kaj bi reko iskreno jer mi jos nije sve jasno....a bit ce mi kad mi tvoj skype nick nebu vise crven :(((

uglavnom o mrtvima uvijek sve najbolje......al o ZVONETU jos bolje od najboljeg.

Kompa, drz se pa di god jesi u ovom trenu!!!

SPARTAAAAAAA

SYN

*Guzy*Murderface*
22.03.10, 00:08
Isto ... Sve je isto samo tebe nema. Iako smo se čuli prije neki dan, totalno sam u šoku.
Kao i prije tri godine, ZgF. mi sad javlja vijesti o tebi. samo onda su bile u malo drugačijem tonu nego što su sada ove.
Nikada neću zaboraviti kako si ga pofarmao na njegovom prvom računu. tako smo prvi puta i stupili u kontakt. toliko smo se na kraju družili da smo na kraju i dijelili račun. predivne uspomene, otvorenih razgovora i druženja s tobom punih 11 mjeseci.
odlično je počelo, a ne mogu reći da je isto tako i završilo. već dugo sastavljam ovaj tekst, ali teško riječi nadolaze. Ostavio si traga i svoje dobrote na svakome s kim si se družio. Tvoj pobjednički duh i natjecateljska ustrajnost, donijela je sreću i veselje mnogima u Travian svijetu. Bio si odličan vođa u pobjede, odlučan borac lavljeg srca, velike odlučnosti i nepokvarljive dobrote. Pomagao si svima, svojim suborcima, neprijateljima i nikada ti nike bilo teško bilo kome dati ruku. Bio si sve najbolje.Bio si čovjek. Endem u mom životu, prijatelj u svakoj nevolji.
Uvijek ću se rado sjećati naših druženja do dugo u noć. Razgovora, tipkanja. Puno te pozdravljam i želim spokoj, mir.
Ostavio si nasljeđe kakvo se samo poželjeti može, a i trag koji nikada ne blijedi...

Iskrena sućut Tvojoj obitelji, prijateljima, i onima koji se tako osjećaju.
Budi sretan tamo gdje si sad i više nego što si bio ovdje među nama.
K.G.

BLADE
22.03.10, 00:45
Moja sućut obitelji i njegovim prijateljima!!!

°°rest in peace°°

Romir
22.03.10, 06:45
netko je vec prije napisao: nadam se da si sad tamo gdje je sve po tvome..."
u ime cijelog SexyNLFa zaljenje za igracem koji je ostavio trag u ovom virtualnom svijetu

R.I.P.

filip15
22.03.10, 07:15
Iskrena sućut obitelji i prijateljima.

Matejm
22.03.10, 07:30
Moja sućut svim njegovim bližnjima i prijateljima.

r.i.p.

murk
22.03.10, 11:11
iskrena sucut tvojim bliznjima i steta sto nam zivot mora pokazat i onu drugu zalosniju stranu....
neka ti je laka zemlja

Rinna
22.03.10, 12:08
Kako je teško išta napisati,
Kako je bolno išta reći,
Muk, ona teška tišina - tama,
Ispunjena iskrenim suzama.

Bože, pa mlad je bio,
Zašto si mu tako rano presudio,
A pitam se, tko sam ja da te zazivam,
A što mogu kad nepravdu osjećam.

Tuga, me nekakva silna obuzela,
Mogao bi reći da je nastala praznina,
Koju je teško ispuniti ljudskim vrlinama,
Koje si Zvonac nesebično davao svima.

I onaj vedar osmjeh, tvoja šala,
I onaj osjeća sigurnosti,
I ona mirnoća, strpljenje i milina,
U nama će ostati još dugi niz godina.

Sa gorkim osjećajem u prsima,
I tijelom ispunjeno tugom, ljutnjom,
Ali i nekim ponosom, što sam te poznavala,
Dragi prijatelju, ovaj put ti moram reći zbogom.

Obitelji Bajtal iskrena sucut
Neka ti je laka Hrvatska gruda
http://www.youtube.com/watch#!v=gLxYaxLEqsI&feature=related

Dr_Evil
22.03.10, 12:08
Počivao u miru.

Iskrena sućut obitelji i prijateljima.

Zacanus
22.03.10, 12:28
Pocivao u miru... :steta: :cry:

romanchero
22.03.10, 12:34
:cry: Najiskrenija sućut bližnjima, kao i svim suigračima sa hrvatskih servera. Veliki ČOVJEK i veliki IGRAČ neka živi vječno.

R, Zagreb

Roby@BMW
22.03.10, 13:10
Počivaj u miru prijatelju

nazgul1982
22.03.10, 13:20
sucut obitelji i svim prijateljima..

nishta gore nego kada stari nadzive mlade...

azra
22.03.10, 13:39
Iskrena sućut obitelji i prijateljima ovog velikog čovjeka i igrača.

-jednog dana neka se nase "bitke" nastave negdje na poljima vila-

R.I.P

piki exS2

Calko
22.03.10, 14:05
Falit ćeš nam svima. Iako si nas tako rano napustio uvijek ćeš bar u mislima biti sa nama, jer uspomene traju večno. Počivaj u miru!
Iskrena sućut obitelji i svima koji su ga poznavali...

http://img440.imageshack.us/img440/9494/desaturatedrose.jpg (http://img440.imageshack.us/i/desaturatedrose.jpg/)

FNM
22.03.10, 15:54
Iako se nismo poznavali zapravo, i na istoj i na kontrastrani naučio si me cijeniti te kao osobu. Samo zato sam danas došao na forum, nedostajat ćeš mi.

Sensa
22.03.10, 15:59
Iskrena sućut obitelji i svim prijateljima.

"Voljeni ne umiru dok žive oni koji ih se sjećaju."

EGO

Zli Pijanac
22.03.10, 16:39
Dragi Zvone, neka ti je laka ova nasa, hrvatska zemlja!

Pocivao u miru :( kad se samo sjetim koliko smo puta bili pricali i ti si, kao i total bio pravi inventar one sobe :( Saucesce obitelji i prijateljima

Fejker
22.03.10, 17:49
Sahrana našeg dragog Zvonimira Bajtla -BRISAČA održat će se dana 23.03.2010 godine u 14 sati na centralnom gradskom groblju u Vinkovcima.
Pozivamo sve prijatelje i poznanike tko je u mogućnosti da dođu na zadnji ispraćaj našeg suigrača i prijatelja BRISAČA.

SYN
Total

Hells
22.03.10, 23:58
Prijatelju,nismo se poznavali u RL sto mi je jako zao vec samo preko skypa. Ali i to mi je bilo dovoljno da znam kakva si osoba bio..... Čast, zajednistvo, prijateljstvo....

Moje iskreno saucesce obitelji,prijateljima,poznanicima i suigracima...

Pocivao u miru bozjem i neka ti je laka ova zemlja.:(

Praetorian
23.03.10, 15:00
Zbogom BRISAČ

Neka ti je laka zemlja - Bilo je čast igrati protiv tebe.

Matron
23.03.10, 15:19
R.i.p.

hate eng
23.03.10, 19:43
R.I.P.
sucut obitelji,prijateljima i svima koji su ga poznavali u rl ili na travianu.

marino1997
28.03.10, 13:24
počivao u miru Saočašće svima koji su ga poznavali

Nyany 2007|2008
07.04.10, 08:42
Rip

mihac
07.04.10, 10:05
saocesce obitelji i poznanicima
R.I.P.

Natarčina
07.04.10, 12:33
Ja ga znam sa servera1 kao Brisać. Tragićno stvarno tragićno. Bio je dobrar igrać uvjek vjeran iako sam sa njim bio u sukobu ali ipak to je samo igra. Prije svega želim saučešće svima koji ga poznaju.
Poćivao u miru naš dragi Zvone.:cry::cry::cry::cry:

i ja.... igrač je bio da ga nemožeš opisat... Brišač..počivao u miru...( s MaxiStarom da jedan speed još pobjedite u raju)....
:cry:

bela7
07.04.10, 12:54
R.I.P.:cry:

antonius
04.06.10, 12:17
R.i.p