PDA

View Full Version : "Legende" i malo Bop-a vs El Nino(PRO)

Axe Effect
28.03.10, 16:13
Pozdrav, evo reporti današnje akcije TL-a i BoP-a na El Nina. Koliko je bila uspješna prosudite sami :master:

Reporti:

wild bill

http://travilog.org.ua/hr/3051704/32a017035a0e99c10de9dfa3ef3ebc75/2/1

stupid cupid

http://travilog.org.ua/hr/1595406/92c0ba54bada2c0168600e6c66e6ffa2/2/1
http://travilog.org.ua/hr/7722445/6e6489ce9984cd7151364a2e2f66abd9/2/1

vatra

http://travilog.org.ua/hr/6334781/73abfcef7c8e08cd96d2b38de0c1f647/2/1

markiza

http://travilog.org.ua/hr/5021649/9e2c403dc77ab29f81edf1c34e4943ef/2/1
http://travilog.org.ua/hr/4657374/b4e40da167547a2084eb7880ef3a5f7c/2/1

sema&zeko(bop)

http://travilog.org.ua/hr/6748530/d53a0f4d5d0536f5765e5539ef870526/2/1
http://travilog.org.ua/hr/8794206/279e00c3273c9e8a9404d1f94422ceb0/2/1

lord of fumare

http://travilog.org.ua/hr/1048517/ec23a888c0a86c494b1b4c27302dab49/2/1
http://travilog.org.ua/hr/3845905/c233b471458ed9d52fd161432136d72c/2/1

alkići

http://travilog.org.ua/hr/7798965/76cd051745308d93cd236417f577d71e/2/1
http://travilog.org.ua/hr/7133288/ae39b87d439de86968c7abe1cd1d941c/2/1

silent hunter(bop) - na suport selo

http://travilog.org.ua/hr/9736299/51b3c251729ca676a82972a5ba1a4a31/2/1

Milf hunter

http://travilog.org.ua/hr/2502225/554b2beece195637771412a609ff4f68/2/1
http://travilog.org.ua/hr/2340235/b11b96f166f14ec2ca78497f392c3824/2/1

wild bill - again

http://travilog.org.ua/hr/8456292/cfa8dc718cea646aa92bef926a59a62e/2/1
http://travilog.org.ua/hr/5214376/f3668d254388f8ff43a687db04756776/2/1

PRO

Superhik
28.03.10, 20:21
Odobreno

by
Valerossi

k00ra
28.03.10, 20:42
Debela dama je zapjevala. :mothergoose: Očekuje se raspad TL kroz nekoliko dana.

razigrana bakterija
28.03.10, 20:47
lose odigrano od strane napadaca...gdje su nestale ovce ? zakucati toliki off, da bi se srusilo par farmi za nekoliko lvl-a...hm...nelosa taktika :)

cossorre
28.03.10, 20:48
el nino El Clásico

megasuperultra koalicija :101010:

u svakom slučaju lijep off lijep deff

Alfa Male
28.03.10, 20:56
stupid cupid

http://travilog.org.ua/hr/1595406/92...6c66e6ffa2/2/1
http://travilog.org.ua/hr/7722445/6e...2e2f66abd9/2/1

Da s ovin van se stvarno za pohvalit nema sta

Ajde evo van i poruka koju san posla MH iako je jos nije procita

************************************************** *********************************
Hola

Neko od neovlastenih osoba dakle niti duali niti sitteri (mozda su bili ali provjereno nisu uzrok problema) mi je bia na acc i posla je u napad 283 kate bez ikakvog suporta.Nikome nisan davao svoj pass.

Ja se trudin da nesto napravin a tako gubin vojsku.

Istina treba san savat fake na to selo ali tek sad kad san dosa na komp. Treba je sist izmedu 14-14:30.( sjeda u 12:41:42 sati)
I sad kad san dosa san se neugodno iznenadia.Pa bi zamolia da se to provjeri.

Na to selo 100% nisan sava jer jos nije bilo vrime.

Znan da se s tin katam mogu pozdravit ali mi se stvarno vise gadi koliko neki ljudi mogu bit pokvareni.

Unaprid hvala
************************************************** **********************************

Ako ja nisan dosad žuga po forumu radi toga mogli ste bar taj maknit i ne nasladivat se , ali neka.U ljubavi i ratu sve je dopušteno.

Ovaj prvi san stavia eto ako slucajno ,a šanse su bile 1:100000 , ne bude puno deffa pokusan spasit te kate

Njegov_sluga
28.03.10, 21:04
gadno, HARD odradjuje deffanje svjetski!

ivanmrks
28.03.10, 21:25
Nije prvi put da se zakucavaju ovako. Izgleda da im Snješko nije bio dobra pouka. Al čovjek ući dok je živ pa tako i Travian legende u zakucavanju.

jednom HARD zauvjek HARD

Prime
28.03.10, 21:34
hehe e moj hard nema vas dovoljno pa morate i varat.stvarno ste sramota

razigrana bakterija
28.03.10, 21:41
semafor kaze da ste imali dvije organizirane akcije...i dva grupna zabijanja na hard-ov deff...eh...jos da je u hard-u malo hrabrosti pa da krenu lupati kontre...i na +- bi ljudi ubrzo imali sve manje cajta...

p.s. prime...bez vrijedanja i prozivanja bez dokaza...

cossorre
28.03.10, 21:54
hehe e moj hard nema vas dovoljno pa morate i varat.stvarno ste sramota

a di mi to varamo prime?

KneZ TG
28.03.10, 21:55
sve je dobro

osim jednop

283 kata u jednome napadu iako nisu prosle polje bi bilo ja su isle vise napada

razigrana bakterija
28.03.10, 22:06
ne optuzujte nikoga bez dokaza...ovdje nece biti nikakve rasprave o navodnim "neregularnostima" na acc-u...dok ne budete imali nekakvih konkretnih dokaza suzdrzite se od takvih postova...a savjet bi vam bio da se ubuduce pazi kome se daju sifre...takoder i da se nestavljaju sifre tipa 123456...i slicne...

Alfa Male
28.03.10, 22:09
Knez da si procita post sta san ja stavia zna bi da ja te kate nisan posla i da cekan od MH mi se javi jeli nasa odgovornog za upad na acc. Kad su te kate poslane ja san gleda neki glupi film di su upucai ticu s zracnon puskon pa je ozivaljavali. Jedan od triala i ne igra vise a drugi je igra TD na facebooku i nikad ne salje kate.

U nikoga necu uprit prston Dok se ne nade krivac .Šifra nikome nije dana osin dualima i sad je nova,a uvjeravan te da nije bila 123 ili ista drugo sta se moze vidit s mog profila ili sypea.

Norad III
28.03.10, 22:11
super deff,super offovi
meni se nije svidjelo ovo novo zabijanje,ali šta češ...

dark rider
28.03.10, 22:39
Akcija je katastrofa po meni,dvije farme skatane,koliki offovi izgubljeni...
Hard svaka čast na deffanju,stvarno bi sad bilo zanimljivo da krenete u kontru,da se malo oživi +/- kvadrant :)

Prime
28.03.10, 22:54
Lol ovaj pc stalno forsira neke kontre,skinite maske i objavite i ostalima.

razigrana bakterija
28.03.10, 23:02
Lol ovaj pc stalno forsira neke kontre,skinite maske i objavite i ostalima.

a sta to ? nije valjda da se odjednom plasite onog kako ste rekli ? megauberkul ? harda...pa logicno je da sada malo oni krenu u off-enzive i ne dopuste vam da vratite off-ove...

Alfa Male
28.03.10, 23:05
Akcija je katastrofa po meni,dvije farme skatane,koliki offovi izgubljeni...
Hard svaka čast na deffanju,stvarno bi sad bilo zanimljivo da krenete u kontru,da se malo oživi +/- kvadrant :)

Ti stvarno nemas pojma o cemu pricas???

+/- je zivahan od pocetka i nije presta bit

mi katamo
mi se stucemo
oni kataju
mi se oporavimo
mi katamo
itako idemo u krug nonstop

To sta nije svaki report na forumu ne mora znacit da je dosadno. Iman ti ja sad bar 7-8 reporta neobjavljenih koji su ludilo .

I kako 2 farme skatane kad je alkic sam rusia vise od toga,ali da nije na kraju neuspjeh je.

@bakterija

Istina mogu oni ic u offanzivu ,ali nije da cemo se mi naguzit i pustit ih da rade sta oce.

hzg
28.03.10, 23:07
Sto se tice akcije vidim da su offovi dobro protegnuli noge pitanje je kak su fejkovi i vaznije na koga isli :)
Uglavno s kolicinom igraca kod HARD-a i saveznika mislim da njima nije tesko braniti samo GG-ove kod PRO-a!

Evo ja se nadam da HARD nece na TL ici, bolje je ovak :) zanimljivije

k00ra
28.03.10, 23:11
Kao što kaže edit TL-ovac - samo zato što PC stavlja svaku sitnicu na forum (a ostali savezi se ne želi tako blamirati) ne znači da se ništa ne događa na jugoistoku. Kad je nešto top događanje tog tjedna onda zaslužuje ići na forum.

Njegov_sluga
28.03.10, 23:17
treba vidjet kako je fejkanje odradjeno, ako vas je ono izdalo onda je losa akcija, ako nije onda je PRO/HARD odradio dobar posao i to je to.

Mr AlcoHell
28.03.10, 23:56
Sto se tice akcije vidim da su offovi dobro protegnuli noge pitanje je kak su fejkovi i vaznije na koga isli :)
Uglavno s kolicinom igraca kod HARD-a i saveznika mislim da njima nije tesko braniti samo GG-ove kod PRO-a!

Evo ja se nadam da HARD nece na TL ici, bolje je ovak :) zanimljivije

neka dođu, nas budnim okom gleda bop

i guess :pije kavu:

a ljudi mi se igramo. ko će vam napunit tolko defa u jednom danu ak ne mi. :kid:

samo da nam ne postane navika :narf:

lord07
29.03.10, 16:26
Debela dama je zapjevala. :mothergoose: Očekuje se raspad TL kroz nekoliko dana.
hahahahhhahahahahah ajde molim te lijepo nemoj spamat bezveze,,,raspad TL-a se nece dogoditi

Nije prvi put da se zakucavaju ovako. Izgleda da im Snješko nije bio dobra pouka. Al čovjek ući dok je živ pa tako i Travian legende u zakucavanju.
jednom HARD zauvjek HARD
ni tebi neznam sta da kazem,,,mi smo katali i katat cemo,bili smo katani i gradimo nazad,,,mi napadamo,pljackamo,,kratko receno zabavljamo se... a gdje ste vi u toj prici??? sakrivate se iza PRO-a :cerek::cerek::cerek::cerek: toliko ste hard da se morate sakrivati iza drugog saveza :D

sve je dobro

osim jednop

283 kata u jednome napadu iako nisu prosle polje bi bilo ja su isle vise napada
edit

Kao što kaže edit TL-ovac - samo zato što PC stavlja svaku sitnicu na forum (a ostali savezi se ne želi tako blamirati) ne znači da se ništa ne događa na jugoistoku. Kad je nešto top događanje tog tjedna onda zaslužuje ići na forum.
mi stavljamo samo ono sto smatramo da je vrijedno staviti u hof,,,a ne tu neka nuliranja sela gdje nema nit "D" od deffa.

mislim da sam za sada dosta rekao,,,vidimo se na bojistu:sjekiraš::sjekiraš:

Njegov_sluga
29.03.10, 16:36
da organiziramo akcije kao vi i mi bi nabasali svaki put na deff to svakako :D

napadi sjedaju u razmaku par sati s tim da ste fejkali uz to 4 GGa i to lose koliko saznajem. zao mi je sto sam neke ljude slao kod vas, onaj koji ovo organizira nema veze s travianom.

lord07
29.03.10, 16:39
da organiziramo akcije kao vi i mi bi nabasali svaki put na deff to svakako :D

a jesmo si komicni :brukica:,,,pa naravno da necete uletiti u deff kad samo katate support sela:brukica::brukica::brukica: zato psssssssssst molio bi.

razigrana bakterija
29.03.10, 17:05
mi stavljamo samo ono sto smatramo da je vrijedno staviti u hof,,,a ne tu neka nuliranja sela gdje nema nit "D" od deffa.

naravno...nije hof dok se odigra takticki dobro i bez gubitaka nulira crop...nego je hof dok spucate 50 k off-a da bi srusili par farmi za po par lvl-a...blago onima koji se nadu sa suprotne strane na bojistu...

p.s. inace to kada nema ni d od deff-a obicno znaci da je akcija bila dobro organizirana i fejkanje odlicno odradeno...nesto sto vi ocito jos niste naucili...jer po drugi put ste se vec proslavili i opravdali naziv saveza...dva od dva...dobar vam je skor...nema sta :)

p.p.s. ne primjecujem na analyzeru neka nulirana sela harda ili pro-a...neki uspiju makar supporte nulirati...a neki se kao prave igracine zabiju di god krenu :)

Njegov_sluga
29.03.10, 17:09
a jesmo si komicni :brukica:,,,pa naravno da necete uletiti u deff kad samo katate support sela:brukica::brukica::brukica: zato psssssssssst molio bi.

zadnje 3 akcije 4 GGa su skatana o cemu ti pricas?

Mr AlcoHell
29.03.10, 17:12
ma dajte sad ćemo se vrijeđat fino :brukica:

svako ima svoj način igre, nekom se ovo baš sviđa ko zna možda opet ponovimo :štemer:

bakterija ajde lakše malo...
kaj se tiče naziva saveza i tog sve kaj si napisao znaš kako se kaže. za dobrom kobilom, prašina se diže :P

valjda se tak kaže :lol:

Prime
29.03.10, 17:13
Mislim kad se ovoliko pc trude protiv tl-a (kontre i sl.)pa objavite vise saveznistvo da svi vide ocito.
Hard ajde ako ima koji pa nek se javi koliko ste tl cropova unistili a ima vas 300+
Nas je 32 pa cu ti nabrojat samo neke ovako nabrzinu
rimljan strasni crop 500+ popa na 0
immne crop na 0
sammy crop na 0(igrac izbrisao acc)
rat crop ostao na nesto sitno popa (izasao/izbacen iz harda)
dzaja crop ostao na nesto sitno popa
dr zlo sam sebi katao crop koji je uzeo 2 polja od mog
ovo su samo neki blize meni koje sam zapamtio.
A to sto se mi volimo zabijat to je nasa stvar nije velika mudrost pokrit 6-7 cropova kad napad ide 15 sati s obzirom kolko vas ima.

Mr AlcoHell
29.03.10, 17:16
kaj vam je došlo :svinjica mala:

ajmo rađe vratit ove pljačko napadačke fejkove a ne da tu spamate

zadnji moj post danas majkemi :dance:

lord07
29.03.10, 17:20
naravno...nije hof dok se odigra takticki dobro i bez gubitaka nulira crop...nego je hof dok spucate 50 k off-a da bi srusili par farmi za po par lvl-a...blago onima koji se nadu sa suprotne strane na bojistu...

p.s. inace to kada nema ni d od deff-a obicno znaci da je akcija bila dobro organizirana i fejkanje odlicno odradeno...nesto sto vi ocito jos niste naucili...jer po drugi put ste se vec proslavili i opravdali naziv saveza...dva od dva...dobar vam je skor...nema sta :)

ma oukej,,ti si faca :cerek: samo od tih vasih silnih hofova(34 ako se dobro sijecam) od vas se moze naci mozda 5-6 gdje ste isli na crop al kako ti kazes...

pa kako vam nebi uspijela akcija kad fejkate sve CropGG-ove a katate supportove,,,ocito VI neshvacate sto je bitno za skatati...

btw. jedan nas hof moze zasjeniti sve vase,jer mi imamo i imat cemo M... napasti tamo gdje je najbolnije i gdje se moze naci deffa,zato se i zabijamo,a to sto smo izgubili par offova,,,pa i unistili smo deffa od cijelog kvadranta,i unistavat cemo i dalje.
Na kraju krajeva mi smo tu da se zabavljamo i rokamo,pa sta ako uletimo u ceku,ovo je ipak samo jedna obicna igra.

nazguls
29.03.10, 17:21
Mislim kad se ovoliko pc trude protiv tl-a (kontre i sl.)pa objavite vise saveznistvo da svi vide ocito.
Hard ajde ako ima koji pa nek se javi koliko ste tl cropova unistili a ima vas 300+
Nas je 32 pa cu ti nabrojat samo neke ovako nabrzinu
rimljan strasni crop 500+ popa na 0
immne crop na 0
sammy crop na 0(igrac izbrisao acc)
rat crop ostao na nesto sitno popa (izasao/izbacen iz harda)
dzaja crop ostao na nesto sitno popa
dr zlo sam sebi katao crop koji je uzeo 2 polja od mog
ovo su samo neki blize meni koje sam zapamtio.
A to sto se mi volimo zabijat to je nasa stvar nije velika mudrost pokrit 6-7 cropova kad napad ide 15 sati s obzirom kolko vas ima.

ma niko se ne trudi protiv TL,naprotiv,ne virujem baš da u PC preferiraju HARD...
a šta se tiće ranjenog on je samo od početka upozorava a to šta neki upozorenje doživljavaju ki napad je druga stvar..
a ako HARD lako pokrije 6-7 cropova onda triba minjat taktiku...

ma oukej,,ti si faca :cerek: samo od tih vasih silnih hofova(34 ako se dobro sijecam) od vas se moze naci mozda 5-6 gdje ste isli na crop al kako ti kazes...

pa kako vam nebi uspijela akcija kad fejkate sve CropGG-ove a katate supportove,,,ocito VI neshvacate sto je bitno za skatati...

btw. jedan nas hof moze zasjeniti sve vase,jer mi imamo i imat cemo M... napasti tamo gdje je najbolnije i gdje se moze naci deffa,zato se i zabijamo,a to sto smo izgubili par offova,,,pa i unistili smo deffa od cijelog kvadranta,i unistavat cemo i dalje.
Na kraju krajeva mi smo tu da se zabavljamo i rokamo,pa sta ako uletimo u ceku,ovo je ipak samo jedna obicna igra.

bitno je skatat šta više uz šta manje žrtve..a ova igra se ne igra mudima nego brojevima..i taktikama naravno..

hzg
29.03.10, 17:24

E sad vi ovo niste stavili u HoF jer se nemate cime pohvaliti bas ovdje :D vec je stavio PRO kak vas je drugi put docekao i za njih je ovo HoF. Da je TL objavljivao moglo bi ici u Hall of Shame :p

A dva puta kad ste objavili to su bila katanja supporta, I par cropova igraca sa 2 sela sa minimalno ili nista deffa. Ali to tvrdite da nije vrijedno!! Niti je itko od tih igraca iz HoF-a obrisao!

Ak stavljate vrijedno, a nista vrijedno niste stavili znaci da nista vrijedno spomena niste ni napravili?? :P
Dobar rezultat za Legende :p

razigrana bakterija
29.03.10, 17:34
bakterija ajde lakše malo...
kaj se tiče naziva saveza i tog sve kaj si napisao znaš kako se kaže. za dobrom kobilom, prašina se diže :P

valjda se tak kaže :lol:

ja ne vrijedam nikoga...samo rekoh da ste ovim akcijama opravdali naziv saveza...ali u negativnom smislu...ocekiva sam vise od vas...ali ocito vas je dosta ljudi malo precijenilo...

nije tu u pitanju saveznistvo...nego pc polako rijesava stvari na svom kvadrantu...a malo bi se pofajtali sa hard-om...a ne bi bilo u redu da ih napadnu dok hard ne rijesi vas...pa ih zato pozurujemo malo...

srecom pa se deff ne radi u tim skatanim supportima, vec u cropovima...i srecom pa su cropovi di pc ide puni deff-a iz tih skatanih supporta...netko ne shvaca sta jebitno za katati...ocito smo to bili mi...koji smo katali supporte pa sada kroz gg-ove prolazimo bez gubitaka...ne daj Boze da je vasa politika i taktika kriva...ipak se vi volite spucavati u cropove...ipak je bitno izgubiti 5-6 off-ova da bi se srusilo par farmi za pokoji lvl...taktika vam je savrsena ;)

p.s. naravno da zasjeni...kad se svaki put skucate...samo to nije vas hof...to je hof od pro-a i harda...za vas je to vise hos...

lord07
29.03.10, 17:35
E sad vi ovo niste stavili u HoF jer se nemate cime pohvaliti bas ovdje :D vec je stavio PRO kak vas je drugi put docekao i za njih je ovo HoF. Da je TL objavljivao moglo bi ici u Hall of Shame :p

A dva puta kad ste objavili to su bila katanja supporta, I par cropova igraca sa 2 sela sa minimalno ili nista deffa. Ali to tvrdite da nije vrijedno!! Niti je itko od tih igraca iz HoF-a obrisao!

Ak stavljate vrijedno, a nista vrijedno niste stavili znaci da nista vrijedno spomena niste ni napravili?? :P
Dobar rezultat za Legende :p
ahhhahhahahaha pa koliko bi vasih trebalo onda ici u HoS???
e to jel PRO objavio tek ce se saznati jer je prosli put drugi acc objavio HOf a sada axe...

a ovaj drugi dio,,,pa nismo mi "PC" da stavljamo svako pljuvanje po naselju kao neku HOF-cinu...:brukica:

a i u ostalom,,,nas je 32 protiv 400+ u nasem kvadrantu... a vas je 150+ protiv 200+,,,ajd sad malo racunaj ako znas matematiku. mislim da mozete samo sanjati da vas ovoliko malo radi stetu kakve mi radimo protiv kvadranta.

ivanmrks
29.03.10, 18:01
E moj prime dosad ste se hvalili napadima na naše neaktive igraće katanjem sela bez deffa. A ne pohvalite se kad se zakucate ili kad vas dočekamo kao i Vatru prije 10-ak dana. A zanimljivo da od prije nekog vremena kad su neki od vas banani da ne znate više napada u sekundi poslati.

Jednom HARD zauvjek HARD

ivanmrks
29.03.10, 18:13

slažem se s tobom ovo je jedna obična igra. Svi se zabavljamo danas ste vi napali sutra čemo mi i tako u krug i bitno da je dobro i da niko nikom ne zamjera a posli možemo i na pivu

Gauss
29.03.10, 18:20
hm...a zasto ste vi toliko optereceni pacijentima...i konstantno vidite neke urote...pc sa ovim hof-om nema nista...nije tu samohvala u pitanju...rezultati onoga sto je pc napravio su vidljivi na -- kvadrantu...rezultati koji su vidljivi od onoga sto ste vi napravili na svom kvadrantu su vidljivi ovdje...u ovom, i prethodnom hof-u pro-a i hard-a...

mi i jesmo pacijenti...niti se toga sramimo...niti to skrivamo...da, da ne zaboravim napomenuti, za sada jako uspjesni pacijenti...za razliku od legendi ;)

p.s. nemoj misliti o pc-u...bit ce ti lakse...a i frustracije neuspjehom manje :)

svaka cast PC, napravili ste svjetski posao na -/-, to pokazuju vasi hofovi a i statistike na serveru.
ali iza nasih zakucavanja stoji nesto vise od (kako vi kazete) lose organizacije. zato nas nemojte vise omalovazavat, vratit cemo se mi ;)

pozz

Njegov_sluga
29.03.10, 18:28
svaka cast PC, napravili ste svjetski posao na -/-, to pokazuju vasi hofovi a i statistike na serveru.
ali iza nasih zakucavanja stoji nesto vise od (kako vi kazete) lose organizacije. zato nas nemojte vise omalovazavat, vratit cemo se mi ;)

pozz

napokon neki normalan komentar :)

iako se ne bih bas slozio, recimo da su svi napadi sjeli u isto vrijeme, vec drugi off bi proso glatko i grad bi bio porusen. ovako ste ima davali vremena da dovlace postepeno deff.

Prime
29.03.10, 18:43
Bakterija stvarno nemam nista protiv tebe ni pc ali samo po reportima nemozes vidjet cijeli sliku i pozadinu a posto nase tvrdnje nemozemo dokazat jer mh nevidi nista sporno.ali taj događaj je poprilicno odredio akciju.a sto se tice urote sta mi nemozemo malo lozit i nama je hladno

Mr AlcoHell
29.03.10, 18:44
napokon neki normalan komentar :)

iako se ne bih bas slozio, recimo da su svi napadi sjeli u isto vrijeme, vec drugi off bi proso glatko i grad bi bio porusen. ovako ste ima davali vremena da dovlace postepeno deff.

da tu se zahebalo.

al samo da ti kažem da si mi povrijedio osjećaje. dođe čovjek i normalan komentar baci a ja tu postam kolko već i ništa :cry:
ak ima u bolnici kojeg mjesta... :P

ivanmrks
29.03.10, 18:52
Bakterija stvarno nemam nista protiv tebe ni pc ali samo po reportima nemozes vidjet cijeli sliku i pozadinu a posto nase tvrdnje nemozemo dokazat jer mh nevidi nista sporno.ali taj događaj je poprilicno odredio akciju.a sto se tice urote sta mi nemozemo malo lozit i nama je hladno

Ako je bilo nešto sporno i ne vide puno toga ne vide inaće. A da je off bio strašan i deff isto tako. Ovo je samo igra i zabavljajmo se

Njegov_sluga
29.03.10, 18:58
da tu se zahebalo.

al samo da ti kažem da si mi povrijedio osjećaje. dođe čovjek i normalan komentar baci a ja tu postam kolko već i ništa :cry:
ak ima u bolnici kojeg mjesta... :P

ma dobro ti se podrazumijevas ti si mi IGM drugar :P

dakle zbog tih kata je sve krenulo u krivom smjeru? one su prve poslane prije svih offova?

topspot
29.03.10, 19:41
zašto ja ne mogu vidjeti raporte????

Superhik
29.03.10, 20:22
Tema je očišćena od spama. Svaki sljedeči spam ili bilo kakvo kršenje pravila foruma povlači sankcije.

Ako se tko osječa uvrijeđenim ili ima primjedbe na postove koje sam obrisao neka mi se javi privatnom porukom pa da to riješimo. Jer vjerujem da će i takvih biti.

Lp
Valerossi