PDA

View Full Version : [U.S.B.] vs. [S&T,G.S.]

Jež
06.04.10, 20:37
Kao što možete vidjeti u braniteljima tjedna, bilo je veselo....A kod koga drugog nego Zdrpija :D
Malo su se naši dragi kolege uživjeli u akciju i počeli trgat sve pred sobom....Odma da napomenem, naziv Zdrpijevog grada "GROBLJE NJUBERA" nije uzaludno....
Pa krenimo lagano, stvarno ste nam uljepšali dan :pivo:

Prvo D.E.P (koji je imao danas tijekom dana i tijekom noći svakakve pokušaje, ko zna čega, vjerojatno malo strah od zakucavanja, al ajd, nije baš pomoglo.... ) :opala:

http://travian-reports.net/hr/report/445217caf3c

Zatim Zapp Brannigan, ali ni on nije bolje prošao :blackeye:

http://travian-reports.net/hr/report/445229f6eeb

pa slijedi Sjenilo sa lijepim offičem, al ne pomaže :pece palacinke:

http://travian-reports.net/hr/report/44523591ae3

Ako ste pomislili da su sve samo zakucavanja, prevarili ste se :D

Sljedi probijanje: friend

http://travian-reports.net/hr/report/44524b069cc

pa još malo katanja ( :brukica: )
Dream team: http://travian-reports.net/hr/report/445259cce6e
Kraljica Jelena: http://travian-reports.net/hr/report/445279a843e

E sad, ne znam što više reć, reporti sve govore...Ako ne kužite o čemu pričam, samo pogledajte mete koje su srušene, :cvijece i proljece: samo da napomenem, sve farme stoje netaknute, zapravo jedna je skršena na 12 :cerek: Dakle, malo ressa u crop i malo golda i za pola sata će izgledat kao da se nije ništa desilo

:nema odmora:

hzg
06.04.10, 22:17
odobreno, probijanje frienda i katanje od Dream Team je isti report, pa popravite!

-hzg-

sweeth
06.04.10, 22:27
sjenilo :bic:

akcija : suludo potrošeni offovi

PeaceMaker
06.04.10, 22:29
uffffffffff....heheheh sta sada ostaje d.e.p igracini? osim:patkica:...ili kome sada ce se uvlaciti po serveru:S

blento
06.04.10, 22:32
ček ček jež. jesi ti to lažirao reporte ha???
ko neki dan...a...

a ipak nisi ima zdrp 48k deff bodova,osim ako nisi podmitio trav team :)

a ostalih 5k skoro sve na fejk a...

Ἄδωνις
06.04.10, 22:35
E sad, ne znam što više reć, reporti sve govore...Ako ne kužite o čemu pričam, samo pogledajte mete koje su srušene, :cvijece i proljece: samo da napomenem, sve farme stoje netaknute, zapravo jedna je skršena na 12 :cerek: Dakle, malo ressa u crop i malo golda i za pola sata će izgledat kao da se nije ništa desilo

Bravo !
hebiga mi njuberi smo takvi , neznalice.
Neide to nama

hahahahahahahahhahaa

Dakle , zamisao je bila slijedeća :
Rušenje žitnica , skladišta , gl.zgrade , tržnice , okupljališta...
Zašto ?
Pa off sigurno nije bio doma koji mu teži cca - 35 000 žita , a dok rješi sve na gold , ode 30-40 % deffa.

Kažem zamisao , ne i sama izvedba.

Kapa dolje , Zdrpi evo ti gold branitelja.

p.s. da , svjesno sam se zakucao kao i svi ostali.

hahahahaahahahahahahaaaaaa

lp svima

Ciganin
06.04.10, 22:35
sjenilo :bic:

akcija : suludo potrošeni offovi

da je išao heroj druga priča, a druga meta ne znam zašto je bila uključena...
no sve u svemu hebeš off :D žao mi što heroj nije prošetao :blink:

Bravo !
hebiga mi njuberi smo takvi , neznalice.
Neide to nama

p.s. da , svjesno sam se zakucao

lp svima
baš tako svjesno je bilo :patkica:

king_x
06.04.10, 22:37
još da je zdrpi htio deff od saveza nebi nitko prošao, ovaj deff je od dvojice igraća, tako da možete samo zamišljat koliko cijeli savez ima deff-a,:banned::banned::banned::banned::banned::banned:

Sumasišavši
06.04.10, 22:40
svaka čast ekipi....ali d.e.p. je u pravu da je sve išlo po planu nebi bilo gl. zgrada na 0,nego više toga :stupid:

crackhorn
06.04.10, 22:43
ocito su nekog svrbjeli offovi... :opala:...nepotrebno do bola

Ciganin
06.04.10, 22:43
još da je zdrpi htio deff od saveza nebi nitko prošao, ovaj deff je od dvojice igraća, tako da možete samo zamišljat koliko cijeli savez ima deff-a,:banned::banned::banned::banned::banned::banned:
ma pa je od dvojice igrača de ne laži molim te :P
pola FED-a je poslalo deff :D pokrij se ušima imate deff.a da ga probijam sam.... BTW da je HEROJ išao prošao bih i ja :)

blento
06.04.10, 22:44
zato je tu druga strana da ne ide sve po planu.

knez_Borna
06.04.10, 22:45
da je sve islo po planu zdrpi ne bi bio prvi deffer i kralj u kvadrantu :P

a sad sto se tice napada nemam komentara
sto se tice obrane :101010: :101010:

Pere
06.04.10, 22:46
Mislim da nije pametno objavljivati ovekve reporte javno jer možete sad postati necija potencijalna meta.Skršen vam je deff totalno.

Ciganin
06.04.10, 22:46
zato je tu druga strana da ne ide sve po planu.

a čuj treba nam lagati :D da se uplašimo :S

knez_Borna
06.04.10, 22:47
Mislim da nije pametno objavljivati ovekve reporte javno jer možete sad postati necija potencijalna meta.Skršen vam je deff totalno.

ako mislis da nema deffa dodi pogledat ;)

Pere
06.04.10, 22:47
vec vidio

PeaceMaker
06.04.10, 22:48

to se ti samo tijesi...pa covjek vam je rekao da samo od dva deffera deff....ipak imamo trust mozgova koji znaju sta rade i kako rade....:steta:

PeaceMaker
06.04.10, 22:52
i bar i u porazu budite veliki pa cestitajte...kao sto je d.e.p to napravio....iako pokusao se izvuci da je ovako bilo ili onako....bar je pregrizao i cestitao....a deff se kod pravih deffera napravi na brzinu...a offovi:S

Pere
06.04.10, 22:53
Ma nemam se ja šta tiješiti, nego samo dajem savjet.A to da Zdrpija brane samo dva deffera objesi macki o rep.

knez_Borna
06.04.10, 22:53
i bar i u porazu budite veliki pa cestitajte...kao sto je d.e.p to napravio....iako pokusao se izvuci da je ovako bilo ili onako....bar je pregrizao i cestitao....a deff se kod pravih deffera napravi na brzinu...a offovi:S

ja znam najbolje kolko dugo treba da se offovi obnove :P
ako ne vjerujete pitajte tu skoro sve nazocne :)

Ciganin
06.04.10, 22:55
ako mislis da nema deffa dodi pogledat ;)

borna samo se ti tješi, samo znamo da je u FED-u sada propuh hahahaha :P

da te samo podsjetim i ova dva igrača od prošlog tjedna su vaši igrači :)
http://travian-reports.net/hr/report/4358631d5b0

da ne zaboravim također prošli tjedan vaš WING
http://travian-reports.net/hr/report/42604e50610
nažalost kickan je i morao se obrisati :P
nije mi žao off-a al heroja si neću oprostiti :D

Svaka čast na obrani, al da vam čestitam na lažima za deff od dva igrača, ne hahahahahaha ?
Da dep je bio u pravu, da sam ja išao i sa herojem PRVI druga priča jer skidam sigurno više nego on
on lako onda supušta zid za par LV i zapp već prolazi ja nisam poslao dovoljno kata DEP-ove kate bi veći posao sa prepolovljenim deffom napravile akcija nije nešto moglo je i bolje :)

Ma nemam se ja šta tiješiti, nego samo dajem savjet.A to da Zdrpija brane samo dva deffera objesi macki o rep. :)

Ciganin
06.04.10, 22:56
Ma nemam se ja šta tiješiti, nego samo dajem savjet.A to da Zdrpija brane samo dva deffera objesi macki o rep.

Objava IGMa iz igre je zabranjena ako nema dopuštenje autora

Lp
Valerossi

blento
06.04.10, 22:56
vjerovati ne moraš ali pitaj FED koliko je poslalo kod zdrpija :)

a možeš vidit i po broju heroja :)

kron_hr
06.04.10, 22:57
ček ček jež. jesi ti to lažirao reporte ha???
ko neki dan...a...

a ipak nisi ima zdrp 48k deff bodova,osim ako nisi podmitio trav team :)

a ostalih 5k skoro sve na fejk a...

Uz hrpu fejkova bilo je još jedno zakucavanje:
http://travian-reports.net/hr/report/447310aa821

svaka čast ekipi....ali d.e.p. je u pravu da je sve išlo po planu nebi bilo gl. zgrada na 0,nego više toga :stupid:

što bi bilo, kad bi bilo....

lp
kron

PeaceMaker
06.04.10, 23:01
vjerovati ne moraš ali pitaj FED koliko je poslalo kod zdrpija :)

a možeš vidit i po broju heroja :)

pa tesko je to sada njima uvidjeti da po herojima se moze vidjeti:gamer s mišem::gamer s mišem:

king_x
06.04.10, 23:01
čuj sad bi ti mogao reči koji igrač i koliko je poslao ali neču mogao bi ga napast,,, joj da pa nemoš ga napast jer si ostao bez off-a:opala::opala::opala::opala:

knez_Borna
06.04.10, 23:02
borna samo se ti tješi, samo znamo da je u FED-u sada propuh hahahaha :P

da te samo podsjetim i ova dva igrača od prošlog tjedna su vaši igrači :)
http://travian-reports.net/hr/report/4358631d5b0

da ne zaboravim također prošli tjedan vaš WING
http://travian-reports.net/hr/report/42604e50610
nažalost kickan je i morao se obrisati :P
nije mi žao off-a al heroja si neću oprostiti :D

Svaka čast na obrani, al da vam čestitam na lažima za deff od dva igrača, ne hahahahahaha ?

:)

da i ja stavljam svoje napade....a ustvari pricaj sta hoces posalji napad pa ces vidjet deff...o da zaboravio sam nemas off hahahahaha :D
kad ga obnovis dodi na kavu da porazgovaramo kako napadat jer vidim da nikom ne ide ;)

P.S. pitaj ravena kak se igra(skidam mu kapu za dosadasnje borbe) :)

Ciganin
06.04.10, 23:06
da i ja stavljam svoje napade....a ustvari pricaj sta hoces posalji napad pa ces vidjet deff...o da zaboravio sam nemas off hahahahaha :D
kad ga obnovis dodi na kavu da porazgovaramo kako napadat jer vidim da nikom ne ide ;)

P.S. pitaj ravena kak se igra(skidam mu kapu za dosadasnje borbe) :)

nismo ni na pola servera :)
stignem doći, zapamtit ću poziv :)
što se tiče akcije mogla je bolje :)
što se tiče napadanja samo me ti nemoj učiti :P
hvala :)
PS ja sam ovoj akciji samo prisustvovao, nisam organizirao
nemam off, to je istina :D
al nemate niti vi DEFF

knez_Borna
06.04.10, 23:08
nismo ni na pola servera :)
stignem doći, zapamtit ću poziv :)
što se tiče akcije mogla je bolje :)
što se tiče napadanja samo me ti nemoj učiti :P
hvala :)
PS ja sam ovoj akciji samo prisustvovao, nisam organizirao
nemam off, to je istina :D
al nemate niti vi DEFF

ako si tolko siguran dodi i provjeri ja uvijek stojim na usluzi i znas mi kordinate ;)

Ciganin
06.04.10, 23:13
ako si tolko siguran dodi i provjeri ja uvijek stojim na usluzi i znas mi kordinate ;)

budi siguran da si idući :) najavljujem se :)
neću biti kao PC doć bez najave :)
inače... šta ima :D
PS ja sam svoj posao obavio u 7 dana skinio vam 2 off-a i dosta deff-a sad pauza malo :)
a možda se bacim u defere :)

PeaceMaker
06.04.10, 23:16
PS ja sam svoj posao obavio u 7 dana skinio vam 2 off-a i dosta deff-a sad pauza malo :)

to ti je moj iskreni savjet:sjekiraš:

mirkoželimir
06.04.10, 23:23
posto je OLD i PCev protivnik uzivajte u ovakvim trenutcima, mislim kad se pobrise -/- da ste na redu :D

Under The Storm
06.04.10, 23:24

Ciganin je, Al najlepši :D

Dečki ovo je samo igra..

ni jedna akcija nije uzaludna,tako ni ova.. šteta offa,šteta feda koji je na propuhu :)
šteta ...nije velika ali je dakako značajna ;)
pozdrav svima
UnderTheStorm :cop:

Ciganin
06.04.10, 23:24
posto je OLD i PCev protivnik uzivajte u ovakvim trenutcima, mislim kad se pobrise -/- da ste na redu :D

:sjekiraš:
nemojte sad će stvarno počet štancat deff, hahaha

ZappB
06.04.10, 23:43
čestitka na deffu :fajter:

da se je s naše strane sve moglo malo bolje posložiti - moglo je.
isto tako da nam je sva vojska lako mogla planut - mogla je.

napadi su išli između 10-14h i uspjeh je da smo probili.

have fun :D

Mr Alcohol
06.04.10, 23:52
Svaka Vam čast, zbog ovakvih stvari igram Travian!
Deff ludnica, off ludnica! Brz oporavak napadačima ;)
Samo nastavite tak! :)

sweeth
06.04.10, 23:59
čestitka na deffu :fajter:

da se je s naše strane sve moglo malo bolje posložiti - moglo je.
isto tako da nam je sva vojska lako mogla planut - mogla je.

napadi su išli između 10-14h i uspjeh je da smo probili.

have fun :D

nije da se hvalim, al naše akcije idu i preko 24h pa se prolazi skoro bez gubitaka

Jež
07.04.10, 00:00
Dakle , zamisao je bila slijedeća :
Rušenje žitnica , skladišta , gl.zgrade , tržnice , okupljališta...
Zašto ?
Pa off sigurno nije bio doma koji mu teži cca - 35 000 žita , a dok rješi sve na gold , ode 30-40 % deffa.

Kažem zamisao , ne i sama izvedba.

p.s. da , svjesno sam se zakucao kao i svi ostali.

lp svima

Sad sam se tek dosjetio da vam ni ta priča ne drži vodu :D Pa što mislite koliko farme proizvode?Nedovoljno za hranit off? :banned:

ariac
07.04.10, 00:16
Cestitke USB defferima i nasim plahim offerima :)

Artovi su blizu i biti ce jos svega :D

hzg
07.04.10, 00:26
Sad sam se tek dosjetio da vam ni ta priča ne drži vodu :D Pa što mislite koliko farme proizvode?Nedovoljno za hranit off? :banned:

jel se spucao gdje??
prije 20 dana je slikao 9k sjekira uz ostalo. Ak nije, ili nije stancao stalno ili je minus... no opet nedovoljan, za ovaj plan!
Los napad deff posluzio svrsi! da je otislo tih par farmi steta bi bila veca kak god!

Jež
07.04.10, 00:28
jel se spucao gdje??
prije 20 dana je slikao 9k sjekira uz ostalo.

suprotno :D al ne bi crkao ni da im je akcija uspjela 100%, na sve smo mi spremni ;)

hzg
07.04.10, 00:34
Znam da nije :P
To znaci da je s farmama na 15 u minusu, jako lijepo :)

Onda mi se ni off ni deff ne svidaju :D Ak se znalo da se moze takav off ubiti ak se grad rusi trebalo je jos ljudi ici i vise kata, jer se ipak na kraju proslo. A deff nije dostojan offa kojeg je trebao obraniti :D :D

PeaceMaker
07.04.10, 00:39
Znam da nije :P
To znaci da je s farmama na 15 u minusu, jako lijepo :)

Onda mi se ni off ni deff ne svidaju :D Ak se znalo da se moze takav off ubiti ak se grad rusi trebalo je jos ljudi ici i vise kata, jer se ipak na kraju proslo. A deff nije dostojan offa kojeg je trebao obraniti :D :D

sta samo jedete kad ste toliko svi pametni...imate hofove i ako sta treba reci neka je vezano za to,a ne svi se nesto prave pametni a iz razreda u razred isli samo kad se krecila ucionica....stoga ja kazem da je s&t ovo jako lose izveo a u.s.b vrhunski jer su se jos 3 mete deffale vise nego ovdje.....nije zdrpi kao neki vodje saveza koji samo gledaju na svoju guzu:ww:

PeaceMaker
07.04.10, 00:42

tebe cemo samo herojem docekati ne se sekirati:gamer s mišem:

hzg
07.04.10, 00:44
to je komentar na HoF procitaj opet!! :pije kavu:

unknown969
07.04.10, 00:48
Puno se gradova deffalo, zdrpi je bio medu onima s manje deffa..
A sto se tice napada i ciljanja bio sam u soku sto nisu nista skupo rusili :S

Ak se znalo da se moze takav off ubiti ak se grad rusi trebalo je jos ljudi ici i vise kata, jer se ipak na kraju proslo.

Da trebalo je ici jos vise kata i igraca i ciljati jos akademiju i okupljaliste.. pardon, okupljaliste je ciljan...haha

ja bi se pokopao da zabijem tolki off a da ni ne pokusam ciljati nest skupo i korisno za gubitak offa :)

:D:D:D

mirkoželimir
07.04.10, 01:05
tebe cemo samo herojem docekati ne se sekirati:gamer s mišem:

moze, pazi sta si rekao :) iako mislim da ce bit svejedno s cim me docekate, rezultat ce na kraju biti isti :D

razigrana bakterija
07.04.10, 01:20

a nije bio to deff samo jednog igraca ? :(

pravi offer vec ima spreman zamjenski off...

sta samo jedete kad ste toliko svi pametni...imate hofove i ako sta treba reci neka je vezano za to,a ne svi se nesto prave pametni a iz razreda u razred isli samo kad se krecila ucionica....stoga ja kazem da je s&t ovo jako lose izveo a u.s.b vrhunski jer su se jos 3 mete deffale vise nego ovdje.....nije zdrpi kao neki vodje saveza koji samo gledaju na svoju guzu:ww:

hzg-ovi komentari se i ticu ovog hof-a...i covik vam lipo kaze...u.s.b. je ovo jako lose izveo...uzevsi u obzir off koji je trebalo braniti...kao i to da vam je upravo zdrpi i zbrisi mozda i jedini do sada bio neuhvatljiv za protivnike...tj. vas glavni offer...sramotno je malo deff-a bilo...vasa je sreca samo sto je s&t i g.s. napade odradio jos losije...zalosno malo ovnova...samo 400 kod cistaca ? ccc...

p.s. ako imate toliko deff-a...daj malo posaljite i saveznicima na -- :D

Sweet devil
07.04.10, 02:03
a nije bio to deff samo jednog igraca ? :(
..sramotno je malo deff-a bilo...vasa je sreca samo sto je s&t i g.s. napade odradio jos losije...zalosno malo ovnova...samo 400 kod cistaca ? ccc...

Upravo tako.....bez obzira na sve, očekivali smo puno više stalnog deffa tamo, pa ipak im je on glavni offer :D
A što se tiče ovnova i ostalog offa....heheh....pa gle, ipak smo mi simcitty savez :D :D
I ovo što imamo nam previše s obzirom na aktivnost :D

Dečki iz U.S.B.-a.....sretno do idućeg puta kad nam dojadi simcittati ....valjda ćete do tada na vrijeme naučiti skužiti di idu pravi napadi , a di je lažna meta :D (ili tražite bolji info od špije :P, nešto kasni ;))

Jež
07.04.10, 02:39
vjerovali vi ili ne, taj deff na reportima je od 2 igrača oko 80% je njihovo ostatak od svuda....A kao drugo, deff je odličan i poslužio je svrsi, i opet vjerovali ili još su se 3 mjesta deffala jednako dobro, u jednom je bilo još više deffa no tu, al šta je tu je, sad morao sam to napisati, a na vama je da procjenite al se**m ili govorim istinu, al najposlje bmk za to al vjerujete, dokazat ćemo vam na još primjera da ne blefiramo :) ....

:kid:

hzg
07.04.10, 03:03
Ja nisam napisao da ne vjerujem. Mi tu malo pikamo isto kak ocekujemo i od drugih :P sve u normalnom tonu! Tesko je suditi kad ne znam ni kak suizgledali napadi.

OK deff od dva igraca, i deff je posluzio svrsi samo zato sto je napad odraden lose! No opet, vi ste gledali napade, citali i odlucili sto treba braniti!
Ja kazem da jedan od njjacih offova na serveru koji je vjerojatno sada oko 50k cropa nije dobio zasluzeni deff :D Ili je tamo di ste jace branili jaci off :fajter:

Svejedno cestitke USB-u na ulovljena 3 offa, pogotovo uz tak malo pretrpljene stete!

Nyany 2007|2008
07.04.10, 08:39
Kao što možete vidjeti u braniteljima tjedna, bilo je veselo....A kod koga drugog nego Zdrpija :D
Malo su se naši dragi kolege uživjeli u akciju i počeli trgat sve pred sobom....Odma da napomenem, naziv Zdrpijevog grada "GROBLJE NJUBERA" nije uzaludno....
Pa krenimo lagano, stvarno ste nam uljepšali dan :pivo:

Prvo D.E.P (koji je imao danas tijekom dana i tijekom noći svakakve pokušaje, ko zna čega, vjerojatno malo strah od zakucavanja, al ajd, nije baš pomoglo.... ) :opala:

http://travian-reports.net/hr/report/445217caf3c

Zatim Zapp Brannigan, ali ni on nije bolje prošao :blackeye:

http://travian-reports.net/hr/report/445229f6eeb

pa slijedi Sjenilo sa lijepim offičem, al ne pomaže :pece palacinke:

http://travian-reports.net/hr/report/44523591ae3

Ako ste pomislili da su sve samo zakucavanja, prevarili ste se :D

Sljedi probijanje: friend

http://travian-reports.net/hr/report/44524b069cc

pa još malo katanja ( :brukica: )
Dream team: http://travian-reports.net/hr/report/445259cce6e
Kraljica Jelena: http://travian-reports.net/hr/report/445279a843e

bezze potrošeno

Den0
07.04.10, 09:34
Lijepe akcije ...

Ciganin
07.04.10, 10:46
Lijepe akcije ...

meni se više sviđa ova ricova od noćas-danas nisam gledao vrijeme, vjerojatno je bio susjećajan samnom pa naletio :D
BTW ric, baš ti je trul off :D ah.. da nemaš ga buuuuu :brukica:

Jež
07.04.10, 10:59
meni se više sviđa ova ricova od noćas-danas nisam gledao vrijeme, vjerojatno je bio susjećajan samnom pa naletio :D
BTW ric, baš ti je trul off :D ah.. da nemaš ga buuuuu :brukica:

a šta reć, već smo naviknuti na njega, branio bi ga, al nema smisla obuzdavati njegov talent, največi biser u moru našeg saveza :cvijece i proljece:

Ciganin
07.04.10, 11:33
a šta reć, već smo naviknuti na njega, branio bi ga, al nema smisla obuzdavati njegov talent, največi biser u moru našeg saveza :cvijece i proljece:

Nyany 2007|2008
07.04.10, 11:38
bumo vidjeli završni rasplet , nije ovo kraj bitaka :D :D

cossorre
07.04.10, 13:09
ovo je akcija da se sruše tržnica, gl. zgrada, skladište... ok:blink:

tristan
07.04.10, 14:22
Deff je bio zgodan a napad nezgodan .. i eto rezultata :D :D :D

mozemo svi kakit malo ovog puno onog i bla bla ali cinjenica je da je ovo dio igre kad je off lakse popusit nego proc. za 5k pjesaka iole ok savez deffa moze skupit na vise meta relativno lako. pogotovo ako se NE gradi dovoljno ovnova.

cista matematika.

bed je jedio sto sad dolaze artefakti al ajd. kako bi Grunf rekao - sto je tu je, a sto nije nije.

sir oliver
07.04.10, 15:06
e da su meni takvi offovi ... :fajter:
-/- bi bio odavno riješen :cvijece i proljece:

nazguls
07.04.10, 15:31
e da su meni takvi offovi ... :fajter:
-/- bi bio odavno riješen :cvijece i proljece:

koliko bi bilo zabijanja
:D

bogi3
07.04.10, 16:22
ej ekipa iz usb-a, de povucite deff sa psihologa, ipak on gasi acc... sta ce vam lezat tamo bezze :lol2:

nazgul1982
07.04.10, 17:07
svaka akcija i napad koji nemaju jasni starteski cilj su loshi

ovdje losha izvedba,losha koncepcija,sve u svemu...bravo za def

PeaceMaker
07.04.10, 19:43
ej ekipa iz usb-a, de povucite deff sa psihologa, ipak on gasi acc... sta ce vam lezat tamo bezze :lol2:

imamo ga toliko da ga moramo negdje garazirati:):)

mirkoželimir
07.04.10, 20:04
http://travian.ws/analyser.pl?s=hr4&uid=3674

je to onaj koji se kao namjerno zakucao i gasi acc :D ali tu i tamo klikne koju zgradu reda radi jel :D:D:D :brukica:

blento
07.04.10, 20:08
možda sad ostane kad nitko nema offa:svinjica mala:

Jež
07.04.10, 20:24
http://travian.ws/analyser.pl?s=hr4&uid=3674

je to onaj koji se kao namjerno zakucao i gasi acc :D ali tu i tamo klikne koju zgradu reda radi jel :D:D:D :brukica:

neki mu se bug javio i tak da brisanje stoji na 42:23:58 pa je rkeo da će igrat još dok se to ne popravi, da ne propadaju ressi :D