PDA

View Full Version : RF vs SEXY ZOO

The zona
12.04.10, 01:21
pozzdrav...

evo ne budem puno pisao jer nisam bas motiviran za to..;))

ugl, u zadnjih 2 tjedna je RF intenzivno krenuo na sexy zoo savez
http://travian.ws/analyser.pl?s=hr1&aid=146

ima puno reporta, katanih GG, suporta itd...

reporte bez defa necu stavljati jer ih ima puno, pa cu sam najbitnije staviti

uzimanje arta brza obuka
http://travian-reports.net/hr/report/48192301c86

nakon svakodnevnih fejkanja od strane sexsyguya, na mene i jos nekolicinu igraca. odlucio sam da krenemo na njega, znali smo za deff tamo. (jedno me je bilo strah da mu bojna ne posalje deff, jer to bi onda bio pokolj samo takav, a ovak sam racunao da gubim 1 off)

steta sto nije bilo heroja, ali isplatilo se ( nije bitno di je bio hehe)
http://travian-reports.net/hr/report/47185fe2359,471876e6656,4718927842d,471913c9994,47 19304b

i sada napad na gujin GG i nuliranje i uz pomoc nasih saveznika iz THE, te osvojen art Manja potrošnja hrane mali

makola
http://travian-reports.net/hr/report/47617ff35a5

rodjo
http://travian-reports.net/hr/report/47622c23f68

đon germa
http://travian-reports.net/hr/report/476375571df

makk
http://travian-reports.net/hr/report/476387c5251,47639194222,4764063e939,476418ecbee,47 643c805ba

panoramix
http://travian-reports.net/hr/report/47633131218

SHARKY31
http://travian-reports.net/hr/report/47596d6d03d

zelena
http://travian-reports.net/hr/report/4776490737e

jos su neki isli al su samo prosetali svoj off

za to vrijeme njegov napad je putovao na rodju, ali 40 min prije, sva sreca po nas grad nestao

( imao je off nekih 23k sikir, 8k konja, 2k ovna i 800 kata)
i ovaj off sto je bio unutra pretpostavljam da je iz off sela

i onda ujuto hladan tus
http://travian-reports.net/hr/report/4759878c206,475993596ce

ne znam kak mi je to promaklo, al desava se...;)

sve u svemu cestitke sexy zoo na fajtu, i zahvaljujem nasim saveznicima

i idemo dalje :nema odmora:

vidimo se kod pere na :pivo::pivo:

hzg
12.04.10, 01:36
odobreno

-hzg-

lele na kvadrat
12.04.10, 09:02
deff je katastrofa, off odličan

©RO_Konavle
12.04.10, 10:03
off brutalan, mi sa ++ se rijetko surećemo s ovim...ili šetamo naše male offove :D ili vi vaše velike ne šetate pa ih opet ne vidimo :D
u svakom slučaju pohvale za naštancane offove, pohvala za sva tri plemena... ali galski 30/11 mi je najsimpatičniji :pčelica:

i da, koliko zoo više može...izgubljena gomila deffa, 2 arta ..!?

baka u kanalu
12.04.10, 10:30
deff je katastrofa, off odličan

100k defa katastrofa?
drži ih već ca 2 mjeseca u gg....ajd ti probaj tjedan dana:gamer s mišem:

bero
12.04.10, 12:39
Prvo cestitke rfu.Da su izabrali neki dan u tjednu ,a ne vikend vjerujem da bi bio pokolj,a moj off i ggrad spašen(trebalo je još 48 min da sjedne).No u svakom slucaju odlicno.
Što se sexyca tice još dugo će oni raditi probleme:lol2:

Prigovor na naslov.Nije rf protiv sexyca već THE,rf protiv sexica,a i bivši fenixovci su se umiješali u zadnje vrijeme.Vjerujem da nije u dogovoru sa RF i THE već ohrabreni našim sve manjim brojem clanova.No i to je dio igre,pa nema zamjerke .

SHARKY31
12.04.10, 12:42
Prvo cestitke rfu.Da su izabrali neki dan u tjednu ,a ne vikend vjerujem da bi bio pokolj,a moj off i ggrad spašen(trebalo je još 48 min da sjedne).No u svakom slucaju odlicno.

tako treba bero kad je fajt neka je fajt :pivo:

OKRAM
12.04.10, 13:20
kao sto je Bero napisao, sreca vasa da je vikend bio inace bi offovi bili pa pa, cestitke na hrabrosti :101010:

baka u kanalu
12.04.10, 13:36

Prigovor na naslov.Nije rf protiv sexyca već THE,rf protiv sexica,a i bivši fenixovci su se umiješali u zadnje vrijeme.Vjerujem da nije u dogovoru sa RF i THE već ohrabreni našim sve manjim brojem clanova.No i to je dio igre,pa nema zamjerke .

uff....ja si mislim gotovo je,idem malo def smanjiti :P

bero
12.04.10, 13:43
uff....ja si mislim gotovo je,idem malo def smanjiti :P

NEMA PREDAJE
,ali vjerujem da to i sami znate.Zato šaljite offove jer ako nam dozvolite malo mira opet nećete ni vi ,a ni mi nocima spavati.

da ovo :steta: možete poslati još nije došlo vrijeme.

dadyo
12.04.10, 13:53
...čestitke RF/THE na odličnim akcijama i dobrim offovima...ubiti GG i to na naćin da pripadajući off nestane na putu, bez borbe...:101010: kako se ono kaže...ko beba zvečku bomb

...lijepa kontra sexy zeca s druge strane, nisam upućen al' sigurno postoji razlog zašto nije uzeo art, šteta jer bi to bio šamar natrag za dva dobivena...ovako ostaje ona: "e da nije bio vikend vidjeli bi vi.."

bero
12.04.10, 14:02
kao sto je Bero napisao, sreca vasa da je vikend bio inace bi offovi bili pa pa, cestitke na hrabrosti :101010:

Nemora znaciti.Možda se nebi deffao.Jedino postoji mogucnost da bi spasio ggrad i off barem do zabijanja.No i to je samo teorija.Jer iskreno nisam mislio da će ici ovaj vikend

vex_vg
12.04.10, 14:04
...čestitke RF/THE na odličnim akcijama i dobrim offovima...ubiti GG i to na naćin da pripadajući off nestane na putu, bez borbe...:101010: kako se ono kaže...ko beba zvečku bomb

ovo je stvarno za 10-ku

bero
12.04.10, 14:08
:wanted: moj ggrad,ako netko ima kakvu info koja bi pomogla.

Nagrada zajamcena.:cerek:

-NIXON-
12.04.10, 14:13
NEMA PREDAJE
,ali vjerujem da to i sami znate.Zato šaljite offove jer ako nam dozvolite malo mira opet nećete ni vi ,a ni mi nocima spavati.

Imamo mi duale iz amerike ...ne brini se , svi mi slatko pajkimo :lol2:

baka u kanalu
12.04.10, 18:32

dobar...:P

billymadafaka
12.04.10, 19:14

pa nebi bas rekao ohrabreni vasim sve manjim brojem, nego se nakupilo nekih offica dok ste vi partijali sa the/rf heh :pivo: u svakom slucaju reporti su :101010:

bero.. smije li se znati koliko je ofa bilo u tvom gg ?? :kid:

Lukx_07
12.04.10, 20:09
svaka čast za akciju :D

evo mali report iz mog saveza (EZO)

Misterio VS spooky93
http://travian-reports.net/hr/report/486821c2fc3

Veli Jura
12.04.10, 20:31

evo, ja ti dam moj a ti meni daš na đemdo kod tebe na šanku dok sam živ :pivo:

bero
12.04.10, 20:52
pa nebi bas rekao ohrabreni vasim sve manjim brojem, nego se nakupilo nekih offica dok ste vi partijali sa the/rf heh :pivo: u svakom slucaju reporti su :101010:

bero.. smije li se znati koliko je ofa bilo u tvom gg ?? :kid:
Pa nije neki off cca 75k do 80k u hrani.Uglavnom ima i vecih.

The zona
12.04.10, 23:48

pa mi smo slali za vikend jer su svi doma...;))

i ocekivali smo da cete i vi biti doma pa da se pofajtamo ko ljudi....:cowboy::cowboy::cowboy:

sad bumo pricekali da nam dodjete u goste...;)))

billymadafaka
13.04.10, 01:44
Pa nije neki off cca 75k do 80k u hrani.Uglavnom ima i vecih.

heh samo :D steta sto nije iskoristen :S

shimzofremnik
13.04.10, 10:34
ne brini bily iskoristen je :) sasvim lijepo

Conte del Monte Verde
13.04.10, 12:14
Nemora znaciti.Možda se nebi deffao.Jedino postoji mogucnost da bi spasio ggrad i off barem do zabijanja.No i to je samo teorija.Jer iskreno nisam mislio da će ici ovaj vikend
bla bla bla ... da nije bio vikend ... da je baka u kanalu muško ( ups ...to jeste :p ) ... ja sam mislio da neće ovaj vikend ... a i moj dida je mislio pustit goluba pa se ukakio :) ...
eniwej. najs hofovi ... sviđa mi se i pohvala napada od bere i ostalih ... fer fajt
samo tako napred ...:cowboy:
:gamer s mišem:

baka u kanalu
13.04.10, 13:30
bla bla bla ... da nije bio vikend ... da je baka u kanalu muško ( ups ...to jeste :p ) ... ja sam mislio da neće ovaj vikend ... a i moj dida je mislio pustit goluba pa se ukakio :) ...
eniwej. najs hofovi ... sviđa mi se i pohvala napada od bere i ostalih ... fer fajt
samo tako napred ...:cowboy:
:gamer s mišem:

igrači su i u izgubljenoj bici:blackeye:.....eh da nisam se udebelio možda bi me primili u sexy....
a nik za forum....hehe..GERMAAAA:tough:

Sitting Bull
13.04.10, 15:47
odličan fajt,
makola perfektan off uz kronični nedostatak ovnova beee beee :)

rodjo ,jako dobar rimski off

sve u svemu odlično

p.s. priča se da svi RF offeri pripremaju drugi off do 10k pješaka samo za sexiće. hehehe šala

The zona
15.04.10, 13:45
evo ovaj put nismo prek vikenda isli...:lol2::lol2::lol2:

ali smo isli katat selo na 0, uz male gubitke poslo nam je za ruku...:cowboy::cowboy:

dosta napada nije islo u sec pa je polovio nesto kata.

sve u svemu cestitam deckima na fajtu, vidimo se nekom drugom prilikom

necu stavljat ostale, jer su ofovi prolazili, pa cu sam probijanje

http://travian-reports.net/hr/report/50834a530e2

i isli su neki napadi na rodju od sexy foxa, mislim da je i ovaj put iso pravi napad na njega ali nije stigo do cilja...;)

nestade grad, nestade off...

YNWA
15.04.10, 15:09
:) sve je to lijepo ali mislim da svi cekamo rat sa bojnom i kako ce to zavrsiti ili su se obe strane malo uplasile jedni drugih pa se ceka prvi korak da neko :opala: ili cemo cijeli server cekat dok vi :na karte:
:spam1:

OKRAM
15.04.10, 15:36
:) sve je to lijepo ali mislim da svi cekamo rat sa bojnom i kako ce to zavrsiti ili su se obe strane malo uplasile jedni drugih pa se ceka prvi korak da neko :opala: ili cemo cijeli server cekat dok vi :na karte:
:spam1:

pa mi radimo, kaplju glavni gradovi jedan za drugim, nego nam fali mega koalicija pa moramo jedan po jedan THE-RF kad ih ima 5-6-7 kolko vec....

The zona
15.04.10, 16:40
pa mi radimo, kaplju glavni gradovi jedan za drugim, nego nam fali mega koalicija pa moramo jedan po jedan THE-RF kad ih ima 5-6-7 kolko vec....

aj mi samo reci, KAKO VAS NIJE SRAM DA KATATE "DJECU" OD 2 k popa

Igrač Neiya
Detalji: Opis:

Rang:Medaillien 1453
Pleme: Gali
Savez: THE™
Naselja: 5
Stanovništvo: 2053

njemu ste skatali GG
sramota za vas "velike" ratnike....

vas profil; 9 saveznika
Savezi:
S.W.A.T.
PTSP
NAV
LZN
OM
1.Bojna®
PiP
SEXY ZOO
1.Bojna™

nas profil; 8 saveznika
Savezi:
THE-B
THEBojna
THE W
RF *DK*
THE
THE™
THE®
RF™

megaMEGAmegaKOALICIJA

vodimo ljubav a ne rat:lovju::lovju::lovju:

deere
15.04.10, 18:09

Igrač Neiya

njemu ste skatali GG

vas profil; 9 saveznika
Savezi:
S.W.A.T.
PTSP
NAV
LZN
OM
1.Bojna®
PiP
SEXY ZOO
1.Bojna™

nas profil; 8 saveznika
Savezi:
THE-B
THEBojna
THE W
RF *DK*
THE
THE™
THE®
RF™

megaMEGAmegaKOALICIJA

Sexy zoo smatraš za neku prijetnju? Mislim da to nakon današnjeg dana više nije potrebno....

drogan
15.04.10, 18:17

Igrač Neiya

njemu ste skatali GG

vas profil; 9 saveznika
Savezi:
S.W.A.T.
PTSP
NAV
LZN
OM
1.Bojna®
PiP
SEXY ZOO
1.Bojna™

nas profil; 8 saveznika
Savezi:
THE-B
THEBojna
THE W
RF *DK*
THE
THE™
THE®
RF™

megaMEGAmegaKOALICIJA

kakve ima veze koliko tko ima popa, i on moze praviti deff i slati velikim igracima, i sta bi oni trebali sad biti postedjeni uzitka ratovanja samo zato sto imaju 2k pop-a

The zona
15.04.10, 18:49
Sexy zoo smatraš za neku prijetnju? Mislim da to nakon današnjeg dana više nije potrebno....

tak je bilo i prije mj i pol dana, kao gotovi su, brisu acc itd
dok se decki lijepo oporavili i krenuli dalje katat, na greskama se uci....

@zvrndo
ne kazem da trebaju biti postedjeni, al to su vasa katanja tek toliko da mozete rec da nesto katate

a kada budete spremni zabijat ofove slobodno navratite.......

:cowboy::cowboy::cowboy:

drogan
15.04.10, 18:59
tak je bilo i prije mj i pol dana, kao gotovi su, brisu acc itd
dok se decki lijepo oporavili i krenuli dalje katat, na greskama se uci....

@zvrndo
ne kazem da trebaju biti postedjeni, al to su vasa katanja tek toliko da mozete rec da nesto katate

a kada budete spremni zabijat ofove slobodno navratite.......

pa zar nismo do sada dokazali da volimo zabijati off-ove ili mi je nesto promaklo, ili je nixon vec zaboravljen ( da se oporavio je, kao i neki nasi ), ali sve je to dio igre

The zona
15.04.10, 19:11
pa zar nismo do sada dokazali da volimo zabijati off-ove ili mi je nesto promaklo, ili je nixon vec zaboravljen ( da se oporavio je, kao i neki nasi ), ali sve je to dio igre

pa vidli ste kad krenete na malo jace igrace da se zna desit da se ofovi ne vracaju

pa onda nadjete nasumicno neki acc od 2k popa pa uletite....

:lol2::lol2::lol2:

drogan
15.04.10, 19:39
pa vidli ste kad krenete na malo jace igrace da se zna desit da se ofovi ne vracaju

pa onda nadjete nasumicno neki acc od 2k popa pa uletite....

:lol2::lol2::lol2:

pa nismo blesavi da idemo na off sela sa 200k deffa u svakom, mislim toliki norci nismo, a vidim da i vi pazljivo birate gdje cete ici,

evo ja cu staviti u svoje selo isto toliko deffa( javim ti u koje ), pa ti dodji

mislim, blesavo je o tome uopce i raspravljati, sva sela u svim protivnickim savezima su mete, kako vasem tako i nasem,, tko to ne shvaca bolje da igra playtoy, ili nesto drugo, a ne travian

Kalmah
15.04.10, 19:52

Ocigleno ti matematika bas i neide :gamer s mišem: ; WWW, Sexy, PiP, LZN, Nav, OM... trebam dalje? :p

drogan
15.04.10, 20:11
Ocigleno ti matematika bas i neide :gamer s mišem: ; WWW, Sexy, PiP, LZN, Nav, OM... trebam dalje? :p

mi jesmo mega KOALICIJA i time se ponosimo, zanima me na kojem je serveru jedan savez bez wingova i saveznika izgradio ww, tako da je bolje prestati sa glupostima tipa,tko ima vise igraca i koliko je saveza u saveznistvu, pa zna se cemu sluze saveznistva. sigurno ne za igranje remija:blink:

Sitting Bull
15.04.10, 20:13
ode još jedan gg od sexića,
ode i to malo defa što je ostalo,

mislim da je vrijeme da sexići odstupe časno dok još mogu :)

The zona
15.04.10, 20:30
mi jesmo mega KOALICIJA i time se ponosimo, zanima me na kojem je serveru jedan savez bez wingova i saveznika izgradio ww, tako da je bolje prestati sa glupostima tipa,tko ima vise igraca i koliko je saveza u saveznistvu, pa zna se cemu sluze saveznistva. sigurno ne za igranje remija:blink:

pa tvoj igrac pise o tome kako smo mi MEGAkoalicija.... a u svemuu tome di je jos i WWW sa svojim savezima....

al mene ne muci to koliko je nas i vas...
idemo klikati nasumicno i trazit novu metu...

p.s. slazem se sa sitting bullom sto se sexyca tice. treba znat povuc se na vrijeme, ali ako misle da mogu i dalje parirati nemam nis protiv toga (decki se dobro drze)

bolje da svi mi zajedno odemo na :pivo::pivo::pivo: kod pere

Veli Jura
15.04.10, 20:33

da tu provodi vremena koliko i veći igrači, ne bi imao 2k popa...i sad, gdje je onda tu problem?
...aj idem se pojavit 2x na dan po 5 minuta i nemojte me, molim vas, shmrc

ma svašta

tinko
15.04.10, 20:35

Koliko znam časno je to kada se bori do zadnje kapi znoja, a ne da se "odstupi".

bero
15.04.10, 20:39

Sanjaj !!!neodstupamo dok postojimo.

ujo
15.04.10, 21:50

Kakvo časno odstupanje, idemo dalje, ustvari bolje je vama da se predate :sjekiraš:

Sitting Bull
15.04.10, 21:50

strah nas je :D

ujo
15.04.10, 21:55
strah nas je :D

i treba vas bit jer bumo vas sve :usisava:

OKRAM
16.04.10, 09:14
heh, naj jaci su mi ovi koji se prave pametni pa kao glume da nist neznaju, pa jos i tupe kako nasa velika mega koalicija ZOO i Bojna napada njih male i jadne THE-RF saveziće.

Sto se tice katanja malih igraca, pitanje jedno, kolko je deffa nestalo kod vasih ljubljenih vođa koje jedine deffate i pushate? Dok je tome tako mi katamo male, a na vama je da im pojasnite cemu onolki deff kod šeffova...

srdačan pozdrav

dadyo
16.04.10, 09:37
http://travian-reports.net/hr/report/50834a530e2

i isli su neki napadi na rodju od sexy foxa, mislim da je i ovaj put iso pravi napad na njega ali nije stigo do cilja...;)

nestade grad, nestade off...

...dobar hof i pravi kamikaza teut sa 2,5k ramova...
...kažeš nestao grad i nestao off, već repriza!?
...dobar tempo je RF/THE ulovio...:bad:
...stavljajte hofove ovde, ova rasprava oko veličine koalicija je bezveze...

The zona
16.04.10, 09:51
heh, naj jaci su mi ovi koji se prave pametni pa kao glume da nist neznaju, pa jos i tupe kako nasa velika mega koalicija ZOO i Bojna napada njih male i jadne THE-RF saveziće.

Sto se tice katanja malih igraca, pitanje jedno, kolko je deffa nestalo kod vasih ljubljenih vođa koje jedine deffate i pushate? Dok je tome tako mi katamo male, a na vama je da im pojasnite cemu onolki deff kod šeffova...

srdačan pozdrav

mi krecemo od vrha, to si i sam na svojoj kozi osjetio....:cowboy::cowboy::cowboy:

strah vas je da slucajno ne izgubite neki off...

ak os mogu ti rec ove koji su mi manje aktivni pa da ih katas, koliko su aktivni ne bi ni primjetili da im fali grad :lol2::lol2::lol2:

OKRAM
16.04.10, 10:10
[QUOTE=The zona;842996]mi krecemo od vrha, to si i sam na svojoj kozi osjetio....:cowboy::cowboy::cowboy:

vidim krenuli ste od vrha :P

http://travian-reports.net/hr/report/51216c87ac2

baka u kanalu
16.04.10, 10:54

srdačan pozdrav

ovak nitko od nas nije rekao da smo mali i jadni....al ak budemo o činjenicama govorili,puno lakši posao ste imali u čiščenju kvadranta,i prvi ste savez proširili na druge kvadrante.
zadnja akcija je bila smješna, ne zbog rušenja igrača od 2k popa ,neg zato što ste se patili i fejkali da bi istog srušili...pa to je mogo sam bilo koji vaš ostrednji igrač ili dvojica loših:staklenka:

gamacid
16.04.10, 10:59
ne kuzim zakaj bi sad seksici morali brisat racune

pih jos ih ima

ko se tak dugo bori sigurno nece sad obisat acc jer ga nagazili

Sitting Bull
16.04.10, 11:47

srdačan pozdrav

prvo si dao odgovor pa onda postavio pitanje :D

"ljubljenih vođa" , dakle ljubav nema cijenu i zato je sav naš def i bit će stalno kod šefova :cvijece i proljece:

ne samo da je naš def kod njih, mi ostali "obični" smo počašćeni da im smijemo slati def,
počašćeni smo i što im uplaćujemo gold svako malo,
počašćeni smo i što im moramo plaćati stalno pive kad se nađemo ( a mogu dobro popit).

kod nas vlada kult ličnosti.

i mi imamo pravo na to :P:P:P

YNWA
16.04.10, 11:55

srdačan pozdrav
joooooooooooooooooooooooooooj pa zar opet :blink:, ovo je vec odavno prokusana taktika od LZN-a kako se brane samo prvih 10-ak igraca,po populaciji najvecih igraca a ostali samo salju deff i pushaju te iste
Zar i na vasim koordinatama toga ima a ja mislio da smo mi u IBZ-u prvaci u tome,ccc
Ne znam gdje nestaju svi ti offovi kad nikog drugog se ne napada na travianu osim mozda 50-ak igraca na svim koordinatama,ajmo nesto novoooooooooooo jer ovo je staro i smijesnooooooooo (i zaista nema smisla sa smislom) :air kiss:

tinko
16.04.10, 12:12
prvo si dao odgovor pa onda postavio pitanje :D

"ljubljenih vođa" , dakle ljubav nema cijenu i zato je sav naš def i bit će stalno kod šefova :cvijece i proljece:

ne samo da je naš def kod njih, mi ostali "obični" smo počašćeni da im smijemo slati def,
počašćeni smo i što im uplaćujemo gold svako malo,
počašćeni smo i što im moramo plaćati stalno pive kad se nađemo ( a mogu dobro popit).

kod nas vlada kult ličnosti.

i mi imamo pravo na to :P:P:P

onda budite počašćeni i katama, bez da se tu gluparije izvode s prozivanjem jer se kataju mali igrači.
rat je rat, za sve članove saveza (osim špija i sl. :) )
načini napadanja se razlikuju kod svakog saveza, čije je bolje? to će vrijeme pokazat.

a sad bi bilo ok vratit se na postanje HoF-ova i komentiranje istih.

The zona
16.04.10, 12:43
[QUOTE=The zona;842996]mi krecemo od vrha, to si i sam na svojoj kozi osjetio....:cowboy::cowboy::cowboy:

vidim krenuli ste od vrha :P

http://travian-reports.net/hr/report/51216c87ac2

o ovom nisma znao nista, al steta ofa...;(

a ne hvalis se kad smo krenuli od vrha, atilla, hohnet, okram.... pa uzimanje manje potrosnje od seek&opat... i tako dalje i tako blize ehhehe

:cowboy::cowboy: lacy luk :cowboy::cowboy: je pucao

bero
16.04.10, 13:09
Prvo bi zamolio ajmo bez prepucavanja. Glupo je ,nepotrebno i ništa se ne postiže time.Ok malo dignemo tenzije,ali ipak ne pretjerivati.Svatko ima svoj stil igre ,svatko svoj nacin napadanja.Najbolji je onaj koji na kraju odnese pobjedu.Sviđao se nekima taj stil ili ne ipak je najbolji.Zar ne??
Drugo dal su sexici gotovi ,dal nas se bojite ili ne ...potpuno nebitno.Iskreno zahvaljujuci nama (ne samo nama)vjerujem da je mnogima server bio zanimljiv i vjerujem da će još biti zanimljiv.

:steta: ne,ne još nećemo otici.

p.s. svi oni koji se žele bespredmetno i bespotrebno prepucavati,vrijeđati ili slicno neka pogledaju moj potpis on im je odgovor na to.Ostali dobra zabava.

baka u kanalu
16.04.10, 14:27
ne kuzim zakaj bi sad seksici morali brisat racune

pih jos ih ima

ko se tak dugo bori sigurno nece sad obisat acc jer ga nagazili

zato jer su na krivim kordinatama,imaju malo offa,veći dio g.gradova ili obrisano ili oštečeno.
sorry bero ak moje postove shaćaš kao provokaciju,ni to namjera,igramo se ,komentiramo....meni osobno je neprihvatljivo da nas zinitra ili okram prozivaju da smo megakoalicija....zinitra je spominjao 10 saveza protiv 35 igrača,okram pak 2 saveza protiv 10....pa bero reci ti jel to istina,ja nemogu nereagirati na takav post

bero
16.04.10, 15:17
zato jer su na krivim kordinatama,imaju malo offa,veći dio g.gradova ili obrisano ili oštečeno.
sorry bero ak moje postove shaćaš kao provokaciju,ni to namjera,igramo se ,komentiramo....meni osobno je neprihvatljivo da nas zinitra ili okram prozivaju da smo megakoalicija....zinitra je spominjao 10 saveza protiv 35 igrača,okram pak 2 saveza protiv 10....pa bero reci ti jel to istina,ja nemogu nereagirati na takav post

Ma nisam tvoje postove nikad shvacao kao provokaciju,a mislim niti ikad nekome iz RFa nešto prigovarao.Ustvari nisam ni THEu osim da se boje za offove( i to je sitna provokacija) i da bez napa neće doci na pivu:brukica:.
Megakoalicija ili ne .Glupo je komentirati.Znaci svi ratovi koji su dobiveni zato jer je netko brojcano jaci nepravedni su.:brukica:
Neće ici.
Mislim da lijepo piše svatko ima svoj stil.Najbolji je onaj koji pobjedi.To što sexyci namaju wingove ili što nas je cca 20 ili 30,a ne 500 ( Mnogi bivši fenixovci su htijeli s nama prestati ratovati i bili spremni na dogovor za -/- kordinate samo mi nismo htijeli.)Niste vi krivi već smo mi tako htjeli.
I šta sad ....znaci niste nas smijeli napasti.Glupo zar ne?

Isto tako mislim da je najbitnije šta vi o sebi mislite,a ne drugi.Koji ionako uvijek znaju više od nas ili vas.Pa i za sexyce se pricalo da nas deffa 5 ili 6 saveza......Šta reci na to.
Pomogla je bojna i PIP.
Koliko ?? zašto ne više???? ili bilo koje drugo pitanje koje se namece nema smisla objašnjavati.

p.s. Nismo na krivim kordinatama i nemamo premalo offa.Odlucili smo igrati nas 30-tak dok ide ide.Lupati sve koje stignemo i možemo.Lijepo smo se zabavili i još ćemo malo.Neke sitnice su malo ubrzale gubljenje offova i gradova,ali i to je sastavni dio igre.

Matron
16.04.10, 16:29

Igrač Neiya

njemu ste skatali GG

vas profil; 9 saveznika
Savezi:
S.W.A.T.
PTSP
NAV
LZN
OM
1.Bojna®
PiP
SEXY ZOO
1.Bojna™

nas profil; 8 saveznika
Savezi:
THE-B
THEBojna
THE W
RF *DK*
THE
THE™
THE®
RF™

megaMEGAmegaKOALICIJA

Glede ove prepirke katanja malih ili velikih i kretanja od vrha. Mislim da je Guya bio među zadnjima, a recimo tamo neki Bumbar stradao prije guye. Ili recimo Picek the gal. 4sela nerazvijena. zato tiho o napadima na velike i male i općenito o brojevima. Ovaj je ovakav ili onakav. Zar nije bitnije to da je zanimljivo, da se nešto zbiva. Možda da ovi koji misle da manje igrače ne treba napadati odu na bosanski server. Tamo ne šalju ni trgovce a kamoli vojsku. :P

Veli Jura
16.04.10, 16:56
:goodpost:

baka u kanalu
17.04.10, 01:11
Ma nisam tvoje postove nikad shvacao kao provokaciju,a mislim niti ikad nekome iz RFa nešto prigovarao.Ustvari nisam ni THEu osim da se boje za offove( i to je sitna provokacija) i da bez napa neće doci na pivu:brukica:.
Megakoalicija ili ne .Glupo je komentirati.Znaci svi ratovi koji su dobiveni zato jer je netko brojcano jaci nepravedni su.:brukica:
Neće ici.
Mislim da lijepo piše svatko ima svoj stil.Najbolji je onaj koji pobjedi.To što sexyci namaju wingove ili što nas je cca 20 ili 30,a ne 500 ( Mnogi bivši fenixovci su htijeli s nama prestati ratovati i bili spremni na dogovor za -/- kordinate samo mi nismo htijeli.)Niste vi krivi već smo mi tako htjeli.

Isto tako mislim da je najbitnije šta vi o sebi mislite,a ne drugi.Koji ionako uvijek znaju više od nas ili vas.Pa i za sexyce se pricalo da nas deffa 5 ili 6 saveza......Šta reci na to.
Pomogla je bojna i PIP.
Koliko ?? zašto ne više???? ili bilo koje drugo pitanje koje se namece nema smisla objašnjavati.

p.s. Nismo na krivim kordinatama i nemamo premalo offa.Odlucili smo igrati nas 30-tak dok ide ide.Lupati sve koje stignemo i možemo.Lijepo smo se zabavili i još ćemo malo.Neke sitnice su malo ubrzale gubljenje offova i gradova,ali i to je sastavni dio igre.
:goodpost: imaš :pivo:

PS::steta::D:D:D

SHARKY31
17.04.10, 10:01
Neće ici.

Pomogla je bojna i PIP.

sory ,ali malo bi nadopunio Beru je istina sad vas ima 20-30 a koliko vas bilo prije 2 mjeseca ....
I da nemate wing onda ovo je samo ovako vaš saveznik Sexy NLF - Sexy New Life of Travian , piše u profilu koliko vidim wing Sexy ZOO saveza