PDA

View Full Version : 1.Bojna vs THE i obrnuto (šteta-katastrofa)

OKRAM
29.04.10, 10:09
Dragi svi,
iako nisam pobornik stavljanja na forum svakog grada koji je pao ovo je ipak malo previse da se nebi pogledalo.....
No dobro, sve je pocelo prosli tijedan nasom "briljantnom" idejom da skucamo GG od šarkija, ipak je shef shef....:cowboy:

pa da krenemo:

Atilla
http://travian-reports.net/hr/report/55178921997,5518060c8e1,55182fbece9,55183f6e82d

ogroman off, solidan deff, rezultat kakav smo ocekivali, moram napomenut da je THE-RF koalicija deffala 7 of 9 te da se tamo skupilo cini mi se cca 700 000 deffa, kapa dolje.

Katanja SHARKY-evog GG necu stavljat da ne dosadjujem, a i ne pokazujem ostale offove.

Kako smo i ocekivali taj nas potez je razljutio drage nam protivnike pa su krenuli udrit svom snagom u mrske im neprijatelje. Nakon sati provedenih u racunanju ko ide kamo kako i zasto dolazimo do zakljucka da uz pozicionirane stacionarne obrane deffamo 4 GG s time da jedan bude ubacivanje, nazalost kod BOL BRAČ smo promasili.
Pa krenimo redom:

JUCO:

http://travian-reports.net/hr/report/561806e8adf,5618100b36e,56182f3fbcd,561833a1c4d,56 185ff2ff1,561861da53c,5618784b9f6,56188ab64b2,5619 0670fcd,56191b4fc34,56192e626af,561948c9916,56197b 8bc55,562001703d6,56201723ba1,56204630ca6,5620541c ee6,562066efda5,5620826fabb,56211c1c66c,56213168e8 5

TANGO&CASH:

http://travian-reports.net/hr/report/561844bea45,56237f235d5,562389cc028,56239e1c91c,56 240d6e08a,56241df8051,562425fc330,56243883d15,5624 4e00278,5624530cb6d,562464b1599,56247db643a,562495 51bc9,56251a5b774,562538da4ff

KAKADU:

http://travian-reports.net/hr/report/56229000cc4,5623178debd,5623305c87d,56235a54c2c

KONJAK:

http://travian-reports.net/hr/report/564013fbdb4,56403a19ef7,564043ee87d,5640501a552,56 406f34bb0,56407882215,564081ae6b2,56409554e7a,5641 0fe8065,564113d2694,564161dba3b,5641899f874,564208 a9f24,5642357d9e5,564252c7efb,564263eafd8,5642711f 4f0,56428fa9408,56429ae8140,564313685d4,564325cb71 9,5643379bfc2,56434fe6b69,56435e4281f

Evo ekipa jos jedan tjedan je iza nas, idemo dalje.

PS: necu stavljat hoffove ali da napomenem da smo THE-u prosli tjedan srusili 10-ak GG-a. Veliko hvala saveznicima na deffu!!!

robi-laziale
01.05.10, 09:05
Oprosti Okrame, ali koliko sam upućen koalicija THE reporte na forum ne stavlja još od početka servera... što znači da bez naše suglasnosti reporte nisi smio staviti ovdje, jer zbilja ne znam od koga si suglasnost dobio

Nadalje: ako si već reporte stavio, mogao si se malo potrudit pa to po redu složit a ne samo ovako nabacat!
Ipak, lijepo je vidjet ovakve reporte u kojima vojska gine kao na traci.

Pri napadima na igrača Tango&Cash jedan naš igrač je stvarno ne znam kako za 24h fulao vrijeme slanja, pa je bilo lako zaključit da i sutradan neki naši idu na njega, stoga je akcija obustavljena, naravno, napade koji su već poslani nismo mogli zaustavit

A ova konstatacija da je srušeno 10ak glavnih gradova THE grupacije, molim samo navedite koji su to da se zajedno smijemo (osim SHARKYA, mene, Durex Duracell i Tapira - i to nijedan na 0), jer sam dobivao sve reporte od malih igrača kojima su rušeni glavni gradovi i zbilja nisam shvaćao zašto to radite, poslije sam shvatio da im želite srušiti moral da odustanu ili šta već, ali vjeruj mi, u THE je malo onih koji bi nakon katanja odustali

lp svima, nastavljamo borbu i dalje!

drogan
01.05.10, 09:42
Oprosti Okrame, ali koliko sam upućen koalicija THE reporte na forum ne stavlja još od početka servera... što znači da bez naše suglasnosti reporte nisi smio staviti ovdje, jer zbilja ne znam od koga si suglasnost dobio

Nadalje: ako si već reporte stavio, mogao si se malo potrudit pa to po redu složit a ne samo ovako nabacat!
Ipak, lijepo je vidjet ovakve reporte u kojima vojska gine kao na traci.

Pri napadima na igrača Tango&Cash jedan naš igrač je stvarno ne znam kako za 24h fulao vrijeme slanja, pa je bilo lako zaključit da i sutradan neki naši idu na njega, stoga je akcija obustavljena, naravno, napade koji su već poslani nismo mogli zaustavit

A ova konstatacija da je srušeno 10ak glavnih gradova THE grupacije, molim samo navedite koji su to da se zajedno smijemo (osim SHARKYA, mene, Durex Duracell i Tapira - i to nijedan na 0), jer sam dobivao sve reporte od malih igrača kojima su rušeni glavni gradovi i zbilja nisam shvaćao zašto to radite, poslije sam shvatio da im želite srušiti moral da odustanu ili šta već, ali vjeruj mi, u THE je malo onih koji bi nakon katanja odustali

lp svima, nastavljamo borbu i dalje!

odgovor 1.
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=36868

članak 4. stavak 1. ti je odgovor na prvo pitanje ( citaj pravila sa razumjevanjem a ne pausalno)

reporti su napravljeni prema vremenu napad vasih igraca na pojedino naselje naseg igraca, mislm da je to logicno slozeno, ali kako citas pravila tako vjerojatno citas i logove

odgovor 2.

ako je vas igrac promasio vrijeme, slanja za citavih 24 sata, znaci da bi svi stigli odustati od slanja s obzirom na udaljenosti mete, a ne samo neki, tako da ova premisa pada u bunar

odgovor 3.
porušiti nije isto sto i obrisati naselje,

odogovor 4.
napadamo sve igrace the saveza samo zato sto su u savezu, a tu velicina igraca nije bitna, kao ni u vasim napadima na nase igrace

l.p. i uzivajte u prekrasnom danu, rostilj kobasice su tema ovaj vikend a ne travian :pivo::pizza:8)

čestitke RF savezima na rusenjima, ali morate se jos malo uigrati

robi-laziale
01.05.10, 09:57
odgovor 1.

članak 4. stavak 1. ti je odgovor na prvo pitanje ( citaj pravila sa razumjevanjem a ne pausalno)

reporti su napravljeni prema vremenu napad vasih igraca na pojedino naselje naseg igraca, mislm da je to logicno slozeno, ali kako citas pravila tako vjerojatno citas i logove

odgovor 2.

ako je vas igrac promasio vrijeme, slanja za citavih 24 sata, znaci da bi svi stigli odustati od slanja s obzirom na udaljenosti mete, a ne samo neki, tako da ova premisa pada u bunar

odgovor 3.
porušiti nije isto sto i obrisati naselje,

odogovor 4.
napadamo sve igrace the saveza samo zato sto su u savezu, a tu velicina igraca nije bitna, kao ni u vasim napadima na nase igrace

l.p. i uzivajte u prekrasnom danu, rostilj kobasice su tema ovaj vikend a ne travian :pivo::pizza:8)

čestitke RF savezima na rusenjima, ali morate se jos malo uigrati

1. ajde molim te malo proleti kroz reporte i pogledaj kako su nabacani, umjesto da trkeljaš bez veze, a što se tiče ovoga za objavu, pardon moja greška

2. ako nisi upućen nemoj komentirat... većina ljudi i kod vas zna šta se desilo s napadom na Tango&Cash... pogledaj malo koordinate Bircanina (fulao vrijeme) i pogledaj od ostale ekipe koja se zabila pa će ti biti jasno koliko je vremenska razlika u slanju, a bio je i jedan koji nije htio odustat od slanja za razliku od ostalih 6-7 igrača koji su još trebali ići... btw, zar misliš da će neko sa 5k mačeva ići probijat nečiji gg

3. ako već želiš biti pametan onda upotrijebite riječ rušena ili srušena umjesto porušena, jer porušena je prošlo svršeno vrijeme i znači da nečeg više nema

4. svaka čast, nitko vam ne brani napade... dapače, THE je naviknut na crvenilo

Toliko o tvojim konstatacijama!

No, je*** travian, ostavimo ga se za danas, idemo na pivu i roštilj :girlw::bic::girlw:

Sitting Bull
01.05.10, 10:14
Katanja SHARKY-evog GG necu stavljat da ne dosadjujem, a i ne pokazujem ostale offove.

ovo nikako ne razumijem, šta su oni kad su sharky-a napali bili nevidljivi?
ROTFLROTFLROTFL

p.s. OZNA sve dozna :D

-NIXON-
01.05.10, 10:17
Bravo ,bravo bojna .. mada ovo je još od prošlog tjedna akcija . :worship: :worship: :worship:

Što toliko modovima treba da odobre hof :štemer:

Sitting Bull
01.05.10, 10:23
Najjači mi je Dragon Knight ide na rimski zid (juco) sa 780 ovnova :S:S:S

kuravian 801 ovca
zelena 200 ovaca
vila 170 ovnova
Zivko Les 58 ovnova
svi na istog rimljana

ah,

a saveznici moraju debelo poradit na ovnovima.

Dragon Knight
01.05.10, 11:13
odgovor 1.

http://www.travian.com.hr/spielregeln.php

PRAVILA IGRE TRAVIAN

§2.6
Zabranjeno je objavljivanje vojnih izvještaja bez suglasnoti obaju uključenih strana (napadača i napadnutog).

-> Mene nitko nije pitao za suglasnost što se tiče objave reporta. :off:

Najjači mi je Dragon Knight ide na rimski zid (juco) sa 780 ovnova :S:S:S

A čuj.. Netko mora ići prvi. Kad se drugi ne usude, idem ja. Lijepo putovanje od 50 sati, zatim zakucavanje, pa onda stavljanje medalje u profil. 8)

Kad smo kod reporta, mislim da vama fali jedan report u zbirci:

http://travian-reports.net/hr/report/60348deda58

Sitting Bull
01.05.10, 11:38

PRAVILA IGRE TRAVIAN

§2.6
Zabranjeno je objavljivanje vojnih izvještaja bez suglasnoti obaju uključenih strana (napadača i napadnutog).

A čuj.. Netko mora ići prvi. Kad se drugi ne usude, idem ja. Lijepo putovanje od 50 sati, zatim zakucavanje, pa onda stavljanje medalje u profil. 8)

mislim da nisi skužio poantu

ne ide se u probijanje sa 780 ovnova na rimljana u ovom stadiju igre, to je misao

a da netko mora prvi to valjda znaju i oni u vrtiću :D

kakadu
01.05.10, 12:19

fali vise njih i ja ljepo zamolio nixona javno da nam ih prosljede da sve stavimo i vase rusenje gg od DOC i Flo koje je predhodilo ovme svemu al on kaze vi to neradite pa smo stavili sto imamo...slobodno ih stavi sve tu pa nek ljudi vide kao i ovo zadnje zabijanje od Ange-ou-Demon i SHARKY31

Normalnofobija
01.05.10, 13:16
tko se zakucao ima se pravo i ljutiti... :opala: bravo bojna i opet zovite... :tough:

robi-laziale
01.05.10, 13:23
tko se zakucao ima se pravo i ljutiti... :opala: bravo bojna i opet zovite... :tough:

hahaha... pa ako ništa mi offova imamo još napretek... što za bojnu baš i nisam siguran... nekih 10-ak smo uhvatili ovaj i prosli tjedan... stoga znači ostalo je još 10 :P:P:P:P

juco
01.05.10, 13:40
pozdrav ljudovi...ajd da i ja jednom nesto napisem... clown

pitanje jedno...dajte mi jedan dobar razlog zasto ekipa s drugih koordinata i s drugih hr svjetova nebi vidjeli najjaci fajt na s1?...sta se bojite da neko drugi nebi vidio da ste popusili pola svojih offova u tjedan dana ili neki drugi razlog... :opala:

i mali igraci su igraci koji mogu napravit 10k deffa u igri...neznam zasto se nebi trebali napadat...

btw. 1.Bojna lupi gg ili barem posteni support, za razliku od nekih vasih koji "kataju" selo od 100 popa i to po nekoliko puta... ;)

http://travian-reports.net/hr/report/604046f3b10 :opala:

ugodan vam bio 1.MAJ...
do sljedecih akcija... :)

long
01.05.10, 14:00
imam pitanjce a zašto se nebi smijeli stavljat hofovi ?

mi sa ++ ih stavljamo pa ono sta je zamimljivo i vrijedi vidjeti mišljenja sam da treba podjelit sa drugima...

-NIXON-
01.05.10, 14:01
fali vise njih i ja ljepo zamolio nixona javno da nam ih prosljede da sve stavimo i vase rusenje gg od DOC i Flo koje je predhodilo ovme svemu al on kaze vi to neradite pa smo stavili sto imamo...slobodno ih stavi sve tu pa nek ljudi vide kao i ovo zadnje zabijanje od Ange-ou-Demon i SHARKY31

Nemam ništa protiv da objavljujute , što se mene tiće slobodno ... a ova zadnja rečenica - to je tebi zakucavanje ??
Meni je to uspiješna akcija GG je rušen , a off se vrati za manje od 2 tjedana ;)
Samo se nemojte previše k* tu i uzdizat si krila .

pozdrav ljudovi...sta se bojite da neko drugi nebi vidio da ste popusili pola svojih offova u tjedan dana ili neki drugi razlog... :opala:

Očito nisi dobro informiran , uglavnom sve će doči na svoje a ovo pola ofova ...mogu ti se samo slatko nasmijati ,pa skinuli ste 4-5 ofa i to extra velikih . Šta misliš da smo na to spali da imamo tako malo off igrača :P

The zona
01.05.10, 14:11
ajde sta ima veze ako se stavi nes na forum....
trebali bi to raditi stalno, neka ljudi vide da ima akcije, da se nesto dogadja, a ne da svi misle da se nista ne dogadja.... zato i je svakim danom sve manje igraca na serveru....

vec su pocele temperature iznad 25 stupnjeva.... ko je lud da bude u kuci... hehe
laptop i na terase LOL

cestitam bojnoj na ulovljenim ofovima....
i sada ispada jao bojan ih je ulovila vamo tamo u prednosti su itd...

bas zbog toga sam za to da se objavljuju HOFOVI sa obiju strana, da se vidi da se lupa i sa jedne i sa druge strane, i da se gine na obe strane

i opet cestitke bojnoj na defanju kneza jucer, iako nisu skupili dovoljan broj deffa da zaustave prvi off, ali dobrano su ga osakatili
a zao mi je sta 2 igraca nisu mogla slat i sto je gusar zakasnio 18 min pa je na kraju izgubio off.
zato je selo ostalo na 55 popa, a ne na 0 ;(

ali barem se je golda potrosilo ehhehe

sve u svemu, idemo dalje i stavljajte HOFOVE

cestitke bljesku na prinovi..... TATA treba da castis...;))
:pivo::pivo::pivo::pivo::pivo:

juco
01.05.10, 14:50
Očito nisi dobro informiran , uglavnom sve će doči na svoje a ovo pola ofova ...mogu ti se samo slatko nasmijati ,pa skinuli ste 4-5 ofa i to extra velikih . Šta misliš da smo na to spali da imamo tako malo off igrača :P

pa nisam dobro informiran...kak i mogu bit kad nisam u vasem savezu i neznam stanje offa...
tako se prica...a na vama je da to potvrdite ili opovrgnute s primjerima... :na karte:

Normalnofobija
01.05.10, 15:43
robi, očito sam te dirnuo u žicu... :plesem na kisi: nemrete vi toliko offova napraviti koliko ih mi možemo zaustaviti... to je jedina istina, a sve ostalo su floskule... :usisava: pozz svima dobre volje, ostali objašnjavajte što je pošlo po zlu,hehehehe

maboan
01.05.10, 16:00
robi, očito sam te dirnuo u žicu... :plesem na kisi: nemrete vi toliko offova napraviti koliko ih mi možemo zaustaviti... to je jedina istina, a sve ostalo su floskule... :usisava: pozz svima dobre volje, ostali objašnjavajte što je pošlo po zlu,hehehehe

u pravu si,zaista ne možemo napraviti koliko vi možete zaustaviti....igra riječi
naime,već je napravljeno koliko vi nikad zaustaviti nečete,dakle,već postoje.........8)

drogan
01.05.10, 16:29
Bravo ,bravo bojna .. mada ovo je još od prošlog tjedna akcija . :worship: :worship: :worship:

Što toliko modovima treba da odobre hof :štemer:
nazalost slabo su placeni pa stignu objaviti jedan tjedno, pa moramo cekati u redu iza ibz-a. mislim da je ovo rekord, stavljeno za objavu u ponedjeljak, a objavljeno u petak.

Zirnitra
01.05.10, 17:19

PRAVILA IGRE TRAVIAN

§2.6

Čitaj s razumjevanjem. Pravila koja navodiš se odnose na igru, znači za objavljivanje rapporta na profilu.
Pravila foruma pak navode da je dovoljan pristanak jedne strane, u suprotnom uvijek bi netko haltao objavu HoF-ova. Izostale bi HoF teme.
Profesionalnije bi od nas bilo kao što je slučaj na .com-u da se kod objave rapporta ne vidi tko je koga napao i iz kog naselja (pobornik sam toga jer je u interesu igračima da se nedozna njihov off i def olako - imate špije za takve stvari).
Nebi bilo ni potrebe za zbunjujućim pristankom na objavu u tom slučaju.

Hof-ovi su po meni samo za komentar tipa "yeeeeeeeeehaw !!!". Osim atillinog respektabilnog off-a, ostali su za taj stadij igre u stilu CRO-TT-a (čit. bijedni).
SHARKY je rušen ? jel nuliran ? yeeeeeeehaw !!!

Toso
01.05.10, 17:35
ako se neko selo sada ne nulira,ono se vrati dosta brzo. kroz 7-10 dana sa goldom i manjim pushem vraceno je na staro,dok se off duze vraca mislim. mislim da je bolje smanjiti mete i ici nulirati sela da nestanu offovi nego ovo,no aj

cestitke,lijepa krv

kakadu
01.05.10, 18:06
ja sam za to da se svi hoffovi objavljuju da se vidi da se ratuje...pa nemamo off i deff bodova toliko tjedno bez razloga i mi i THE sa ekipom....sto se tice offova koliko tko ima pa naravno da imate vise jer do sada THE savez i njegove wingove u zadnjih cca 2 mjeseca samo bojna napada dok sa druge strane na bojnu idu THE sa wingoima i evo sad od neki dan posto su uvidjeli da nemogu sami nam nista pozvali su upomoc i RF savez sa wingovima da nas probaju dotuci, a ja im samo mogu poruciti :welcome:

SHARKY31
01.05.10, 18:17
ja sam za to da se svi hoffovi objavljuju da se vidi da se ratuje...pa nemamo off i deff bodova toliko tjedno bez razloga i mi i THE sa ekipom....sto se tice offova koliko tko ima pa naravno da imate vise jer do sada THE savez i njegove wingove u zadnjih cca 2 mjeseca samo bojna napada dok sa druge strane na bojnu idu THE sa wingoima i evo sad od neki dan posto su uvidjeli da nemogu sami nam nista pozvali su upomoc i RF savez sa wingovima da nas probaju dotuci, a ja im samo mogu poruciti :welcome:

ma šta ti možeš poručit jedino propast i molim dalje sve THE igrače da nekometiraju tu i dalje da neobjavljuju hoffove , a igra bude pokazala koji je savez bolji i samo neka pogledaju analizer kome se crveni....:wanted:

baka u kanalu
01.05.10, 18:40

platili su nam svakom 5 piva....i čevape
zinitra nije off slika igrača...več off bodovi....po tvojoj tezi svi na ++ su trube,jer nemaju 50k offa u ovoj fazi igre

robi-laziale
01.05.10, 20:11
platili su nam svakom 5 piva....i čevape
zinitra nije off slika igrača...več off bodovi....po tvojoj tezi svi na ++ su trube,jer nemaju 50k offa u ovoj fazi igre

pusti zirnitru, on tu već mjesecima bezveze trabunja po svom :cerek::cerek::cerek::cerek:

Zirnitra
01.05.10, 20:15
pusti zirnitru, on tu već mjesecima bezveze trabunja po svom :cerek::cerek::cerek::cerek:

pa otkad stoji ova HoF tema onda ?
valjda mi štekaju postavke datuma, joj, joj
u pravu si, offovi stvarno djeluju kao da su s početka igre
evo, najdublja isprika zbog trabunjanja :lol2:

z00ey
01.05.10, 22:18
nazalost slabo su placeni pa stignu objaviti jedan tjedno, pa moramo cekati u redu iza ibz-a. mislim da je ovo rekord, stavljeno za objavu u ponedjeljak, a objavljeno u petak.

u ponedjeljak je stavljen na objavu HoF sa potpuno neadekvatnim naslovom i opisom HoF-a, na sto je odmah upozoren poster.

u utorak je okram stavio, te ponovio u cetvrtak kad sam i objavio. objasnio sam na pp da me nije bilo 2 dana, pa eto jos jednom isprike.

no bilo bi mozda lakse da niste primorali zirnitru na ostavku, zar ne? pa sad jedan mod moderira s1 teme.....................

Normalnofobija
01.05.10, 22:30
u pravu si,zaista ne možemo napraviti koliko vi možete zaustaviti....igra riječi
naime,već je napravljeno koliko vi nikad zaustaviti nečete,dakle,već postoje.........8)

:welcome: baš me zanima za što ih onda čuvate,hahaha

Hefest
01.05.10, 22:59

Čudno ali ja tvoj off nisam primjetio na s1!!!

baka u kanalu
02.05.10, 00:11

postoje igrači koji se stalno troše....u ranijim postovima si takve cjenio.....
ja više neznam tko je osim tebe samoga zadovoljavajući igrač travijana

baka u kanalu
02.05.10, 00:12
Čudno ali ja tvoj off nisam primjetio na s1!!!

posjetio je par oaza čuo sam

kakadu
02.05.10, 00:21
ma šta ti možeš poručit jedino propast i molim dalje sve THE igrače da nekometiraju tu i dalje da neobjavljuju hoffove , a igra bude pokazala koji je savez bolji i samo neka pogledaju analizer kome se crveni....:wanted:

sreco mamina i tatina hehe..i ja tebe volim neizmjerno ali mislim da si se preracunao,,,Vi ste ti koji su molili u RF prije dva tri dana da nas napadnu jer vi eto sami vise nemozete nam nista...sto se tice analizera treba samo pogledati pod napadace servera i branioce jer tamo se vidi dosta toga hehe...molis da nestave hoffove da nebi i tvoje zabijanje vidjeli hehe :cvjetic:

Rinnegan
02.05.10, 03:10
Bojna is bad!
Maradona is good!
Pele is better!
George is Best!
Zirnitra is a legend!
8)

OKRAM
02.05.10, 08:55
ja stvarno ne kuzim zasto vi nas mrzite?:cry:
a mi vas volimo :lovju:, jer bez vas nebi imali koga napadat i branit se..... ajde ekipa bez bezveznih prepirki, poslozit tabove i jurissssss:to victory:

nanir
02.05.10, 08:59
no bilo bi mozda lakse da niste primorali zirnitru na ostavku, zar ne? pa sad jedan mod moderira s1 teme.....................

vjeruj mi da se svi slažu samnom,bolje čekat par dana da se odobri HoF nego da Nizi moderira s1 temu,jer onda ne bi nikog ni bilo na s1 temama.....:lol2::lol2:

lijepi fajtovi,bojna samo dalje nastavite tako....

maboan
02.05.10, 09:13
a mi vas volimo :lovju:, jer bez vas nebi imali koga napadat i branit se..... ajde ekipa bez bezveznih prepirki, poslozit tabove i jurissssss:to victory:

ma ne mrzimo mi vas,naprotiv,dobro si rekao,da nema nas i vas poludio bi od dosade.

molim sve članove obiju koalicija,da se krene u totalni rat:to victory:,a ovdje na forumu,da se smijemo,zajebavamo i družimo jedni s drugima:welcome:....jer ovo je igra i samo igra........

maboan
02.05.10, 09:15
sreco mamina i tatina hehe..i ja tebe volim neizmjerno ali mislim da si se preracunao,,,Vi ste ti koji su molili u RF prije dva tri dana da nas napadnu jer vi eto sami vise nemozete nam nista...sto se tice analizera treba samo pogledati pod napadace servera i branioce jer tamo se vidi dosta toga hehe...molis da nestave hoffove da nebi i tvoje zabijanje vidjeli hehe :cvjetic:

ajmo,dosta prepucavanja
tražili smo da RF napada-normalno
tražili ste WWW deff-normalno

surađujemo mi s RF kao i vi s WWW
a kome je što u opisu---i to je dio taktike

dosta prepucavanja,zajebavajmo se,život je kratak za sranja i svađe

baka u kanalu
02.05.10, 09:36

slažem se u potpunosti:lovju:

Hefest
02.05.10, 10:29
posjetio je par oaza čuo sam

Pa ajde neka,de neka stavi to za hoff pa ćemo komentirati taktiku napadanja!!

SHARKY31
02.05.10, 11:22

pa normalno da idu saveznici snama kao što vaši idu na nas neznam šta je tu čudno prijevas budemo riješili hehe...:palčina::dance:

robi-laziale
02.05.10, 12:19
i pored svega što se događa ja samo mogu Bojni čestitat na odličnoj borbi i odupiranju... dosta njihovih dobrih igrača je ili izgubilo gg ili je isti poprilično skatan, a nisam vidio baš da je netko odustao... zato sve čestitke!

što se mene tiče bilo bi lijepo da svi hofovi idu na forum, al u našoj bitci je toga puno previše pa ne može sve :cowboy::cowboy::to victory:

a još jednom ponavljam za zirnitru... tog tipa jednostavno ignorirajte, jer ja i pored sve dobre volje ne vidim koji su njegovi ciljevi na forumu... provociranje, pametovanje, glupiranje ili šta već... jednostavno ga IGNORE, kao da ni ne postoji

kakadu
02.05.10, 12:48
i pored svega što se događa ja samo mogu Bojni čestitat na odličnoj borbi i odupiranju... dosta njihovih dobrih igrača je ili izgubilo gg ili je isti poprilično skatan, a nisam vidio baš da je netko odustao... zato sve čestitke!

što se mene tiče bilo bi lijepo da svi hofovi idu na forum, al u našoj bitci je toga puno previše pa ne može sve :cowboy::cowboy::to victory:

:goodpost:

maboane ma neprepucavamo se mi.... malo moramo dici tenzije da je lakse ratovati hehe..pa to je dio vase i nase strategije i iskreno se nadam da cemo se uspijeti dogovoriti na kraju servera da popijemo svi skupa po jednu..a tebi cemo posto si sportas nabaviti jedan ledeni caj ili tako nesto hehe

:nema odmora:

Veli Jura
02.05.10, 12:52
ma ne mrzimo mi vas,naprotiv,dobro si rekao,da nema nas i vas poludio bi od dosade.

molim sve članove obiju koalicija,da se krene u totalni rat:to victory:,a ovdje na forumu,da se smijemo,zajebavamo i družimo jedni s drugima:welcome:....jer ovo je igra i samo igra........

long
02.05.10, 13:36
takodjer dijelim mišljnenje velog jurice :goodpost:

SHARKY31
02.05.10, 13:36

maboane ma neprepucavamo se mi.... malo moramo dici tenzije da je lakse ratovati hehe..pa to je dio vase i nase strategije i iskreno se nadam da cemo se uspijeti dogovoriti na kraju servera da popijemo svi skupa po jednu..a tebi cemo posto si sportas nabaviti jedan ledeni caj ili tako nesto hehe

ok dobra ideja pa normalno da moram malo tenzije dignut hehe...ja pijem pivu tako da pribilježi hehe:pivo:

nanir
02.05.10, 14:10
ok dobra ideja pa normalno da moram malo tenzije dignut hehe...ja pijem pivu tako da pribilježi hehe:pivo:

a oče biti i zirnitra na tulumu?

p.s. i ja pijem pivicu ;)

SHARKY31
02.05.10, 14:19
a oče biti i zirnitra na tulumu?

p.s. i ja pijem pivicu ;)

a to ti kakadu zna on ti to radi popis uzvanika on zna dali on pribilježen:blackeye:

robi-laziale
02.05.10, 15:41
ne, zirnitra nigdje nije poželjan! :cerek::cerek::cerek:

maboan
03.05.10, 07:30

i žuti je bio sportaš pa je derao po viskiju,
nemoj ti meni ledeni čaj,jer šaljem sav off na tebe pa će te oblit ledeni znoj(ili možda pukneš od smijeha):sjekiraš:

Bool-Brač
03.05.10, 20:24
evo i moj mali doprinos u ovom ratovanju....

Katanje gg od Durex Duracell na kojeg sam išo sam:
http://travian-reports.net/hr/report/6137774cbc5

Moj pokušaj krađe arta brza obuka koji je osto samo na pokušaju:
http://travian-reports.net/hr/report/586942f306a

Čestitke igraču vill na uspješnoj obrani moram naglasit da sam tada imo ludi art koji mi je dao brzu vojsku. 15 minuta prije mog napada okram je uzeo moj art kako bi ja mogo uzet ovaj i u tih 10 min sam dignuo riznicu uz pomoč golda .....

Sada radim na vračanju off-a i nadam se i dalje dobrom ratovanju s obje strane.... sretno:D

nanir
03.05.10, 20:27
15 minuta prije mog napada okram je uzeo moj art kako bi ja mogo uzet ovaj i u tih 10 min sam dignuo riznicu uz pomoč golda .....

čestitam na pokušaju,ali opametili se pa brane artove...ja sam uspio prodat ovu foru sa goldanjem riznice NKDZ-u...:dance::dance: a i nije bio toliko važan art ko art brza obuka.....