PDA

View Full Version : Sfinga vs Triumphovci, steta dojajasticna

Žena Zmaj
10.05.10, 00:04
http://4travian.org/log/ee73f5f9e979992537f24e243d221468

http://4travian.org/log/a048c0d56623256f99a498a3ec4d265d

http://travilog.org.ua/hr/8502580/76e5b244b5be07cdbe1cc53302bc7528/2/1

mala Sfingica hrabra li si kad se protiv tog velikog saveza boris..jos kad im zujalica napade organizira to mora ovak zavrsit

pohvale deckima sto su u zadnjih 5 min makli art, ispraznili riznicu i izgoldali je na 10

zujalica im je prenjela da cu stavit 0 deffa jer su im riznice pune hehe i oni odlucili uzet Sfingici art al nece moci danas

inace..trazim deffere :) tko hoce neka se javi IGM :) hvala lijepa, laku noc

hvala svima a ne samo zakucanima :)

Superhik
10.05.10, 11:52
Odobreno

Lp
Valerossi

smragad
10.05.10, 13:08
Điha, điha heheheheheehe
Uff nemoj da Talijani vide ovolko mrtve konjetine , to bi sve u kobasama završilo hehehehhehe

KONJOCID I SIMPAOFFCID !

Sakadik!

P.S. S4, sunčano, art postojan...

TaraT
10.05.10, 14:32
zgodan deff
negooo,..zar vi niste bili dojucerasnji saveznici?
:)

& nisam pratio tocno o kojem je artu rijec
ali ovi offovi bi bolje prosli protiv natara

mimi8
10.05.10, 14:43
ljepo ste ih đ-ovci izigrali svaka čast
sad vidimo kolko deffa imate ;)

Žena Zmaj
10.05.10, 14:59
[QUOTE=TaraT;856911]zgodan deff

brza obuka.ma koji saveznici..zali boze takvog saveznika :patkica:

Frey®
10.05.10, 15:07
zgodan deff

ali ovi offovi bi bolje prosli protiv natara

Prošli su prošli i to vašem zigiju maknuli artefakt ispred očiju, a ti nočna nemoj petljat previše, svi znamo kakva si. PuSSa.. a za akciju, a čujte,svaki od njih je namaknuo jedan art, a ovo je bilo ako uspijemo, uspijemo!!O Offovi su tu da se skucaju, nećemo ih gledati, ne?

Troki
10.05.10, 15:08
Svaka čast za deff.
Vridilo je probat.
Pozz

mimi8
10.05.10, 15:19
brza obuka.ma koji saveznici..zali boze takvog saveznika :patkica:[/QUOTE]

jbg.......bolje to nego.....da server osvoji ova ološ iz đ-starsa

koji bez skripte neznaju pljačku poslat........takvu gamad nikad do sad nisam vidio.....a bogme ni takvu prljavu igru
to ne govorim samo ja,pričaju ljudi okolo tako da đ-stars.......možda osvojite server.....ali dostojanstvo ste već odavno izgubili

presretac
10.05.10, 15:25
:fajter:

TaraT
10.05.10, 15:41
Prošli su prošli i to vašem zigiju maknuli artefakt ispred očiju, a ti nočna nemoj petljat previše, svi znamo kakva si. PuSSa.. a za akciju, a čujte,svaki od njih je namaknuo jedan art, a ovo je bilo ako uspijemo, uspijemo!!O Offovi su tu da se skucaju, nećemo ih gledati, ne?

ono ranije i ono kasnije necu ni komentirati
neki su ocito ozlojadjeni jer su pobrisani s s4

opaska na onaj dio, posto sam ja citiran, moj zigi???

i razlog mog postanja je da se ne slazem u dijelu: offovi nisu da se skucaju, vec da prodju i naprave stetu
:p

zujalica
10.05.10, 15:53
Dobar dan svekoliko pučanstvo eto besposlena baba koja visi u 10 chatova se vratila sa poštenog posla jer jedino sa svojih 10 prstiju zarađuje za kruh i gold, za razliku od nekih.

Prvo bi se htjela obratiti ljudima koji čitaju sa raumjevanjem a onda onima malo sporijima.
Tim nekim sporijima jednostavno neznam od kuda informacija ili iz kojeg su to konteksta izvukli da je Zuja izorganizirala akciju Triumph savezu?????? Da pače čak sam ih upozorila da će sfinga aka nočna mora navući sav svemogući deff. Neznam Martina od kuda samo vadiš takve laži?
Dalje, to koliko si ti sposobna govori to kako te Adonis izbacio sa acca (jedan u nizu) pa si se zavukla na toto_s3 acc i uništila ga zabijajući se velikim djelom offa. Onda dalje igraš acc sfinga, pa još nađem gdje te sve nema a pritom mene optužuješ i prijetiš mi se prijavom MH da je groo moj acc. Od kuda ti to pravo?
Još bi te zamolila da mi pojasniš da li si našla taj "čisti" acc za kojim si se sinoć lomila da me prijaviš MH bezrazložno? Znam da nisi jer takvih accova tamo jednostavno nema :D
Nadalje, što tvoj bijes toliko seže duboko? Kaj te mući kaj nisi prva? Pa to nisi nikad ni bila pa ne popuj ili te mući kaj sam te raskrinkala ja "koja nema pojma o igri"? Gle barem znam pljačke poslati i znam izračunati koliko mi offa u pojedinu pljačku treba. Eto to je moje očitovanje ove "moje" akcije i pušenje fore da se nečeš deffat, buahahahaha, pa predobro te poznamo, ali dječaci jednostavno nisu mogli izdržati ili nisu vjerovali da češ nešto skupiti.
Eto sad onim sporijima...ako netko nije shvatio neka vam Martina podrobno objasni u 4 oka, vjerojatno za to ima debele dokaze...
Do tipkanja, cya 8)

mimi8
10.05.10, 15:55

i razlog mog postanja je da se ne slazem u dijelu: offovi nisu da se skucaju, vec da prodju i naprave stetu

nego kaj......sve prste u tom ima taj umobolesnik.......a vi ste još veći kaj mu dupe ližete........i kaj prljavo igrate ko on.........btw zato si se ti odselio na koordinate,boli glava, da nemreš nikog napast ispod 50h,da ne bi slučajno izgubio kojeg vojnika.....btw đaba ti ovaj art kad neće dugo biti tvoj samo si se daleko odselio pa se neda ljudima putovat do tebe

Frey®
10.05.10, 16:04

Jok, offovi su tu da se gledaju, ali, ajde, nema veze, dođite i vi malo sada kod nas, da nam nebude dosadno :P
A ovaj deff što ste pokazali, i nije za hvaljenje.. :daje cvijet:

mimi8
10.05.10, 16:09

majkemi...........uzevši u obzir da ima i deffa iz harda

Žena Zmaj
10.05.10, 16:10
Dobar dan svekoliko pučanstvo eto besposlena baba koja visi u 10 chatova se vratila sa poštenog posla jer jedino sa svojih 10 prstiju zarađuje za kruh i gold, za razliku od nekih.

Prvo bi se htjela obratiti ljudima koji čitaju sa raumjevanjem a onda onima malo sporijima.
Tim nekim sporijima jednostavno neznam od kuda informacija ili iz kojeg su to konteksta izvukli da je Zuja izorganizirala akciju Triumph savezu?????? Da pače čak sam ih upozorila da će sfinga aka nočna mora navući sav svemogući deff. Neznam Martina od kuda samo vadiš takve laži?
Dalje, to koliko si ti sposobna govori to kako te Adonis izbacio sa acca (jedan u nizu) pa si se zavukla na toto_s3 acc i uništila ga zabijajući se velikim djelom offa. Onda dalje igraš acc sfinga, pa još nađem gdje te sve nema a pritom mene optužuješ i prijetiš mi se prijavom MH da je groo moj acc. Od kuda ti to pravo?
Još bi te zamolila da mi pojasniš da li si našla taj "čisti" acc za kojim si se sinoć lomila da me prijaviš MH bezrazložno? Znam da nisi jer takvih accova tamo jednostavno nema :D
Nadalje, što tvoj bijes toliko seže duboko? Kaj te mući kaj nisi prva? Pa to nisi nikad ni bila pa ne popuj ili te mući kaj sam te raskrinkala ja "koja nema pojma o igri"? Gle barem znam pljačke poslati i znam izračunati koliko mi offa u pojedinu pljačku treba. Eto to je moje očitovanje ove "moje" akcije i pušenje fore da se nečeš deffat, buahahahaha, pa predobro te poznamo, ali dječaci jednostavno nisu mogli izdržati ili nisu vjerovali da češ nešto skupiti.
Eto sad onim sporijima...ako netko nije shvatio neka vam Martina podrobno objasni u 4 oka, vjerojatno za to ima debele dokaze...
Do tipkanja, cya 8)

haha adonis me izbacio..zeno taj acc sam ja otvorila i predala mu mail jer mi je glupo tam bilo igrat..

a nemoj da moram stavit tu tvoj skype razgovor od jucer i da...popusila si moju foru o punoj riznici ko pljuger pljugu i zato suti hehe:)

a drago mi je da si se oglasila samo steta sto opet samo cujem kvoc kvoc kvoc eheehehhe

zujalica
10.05.10, 16:17
haha adonis me izbacio..zeno taj acc sam ja otvorila i predala mu mail jer mi je glupo tam bilo igrat..

a nemoj da moram stavit tu tvoj skype razgovor od jucer i da...popusila si moju foru o punoj riznici ko pljuger pljugu i zato suti hehe:)

a drago mi je da si se oglasila samo steta sto opet samo cujem kvoc kvoc kvoc eheehehhe

Ajde stavi ako imaš muda pa da dobiješ ban for life sa svim accevima na forumu :D ...ja se ničeg ne sramim a razgovor jučer je bila navlakuša...ja sam s tobom tipkala oni su slali napade a upozorila sam ih...ja ti dam vrijeme kad napad sjeda, napadi su krenuli nepovratno a ti si se samnom tipkala, prijetila mi se i onda me optužuješ da je acc moj...e Martina, Martina low IQ
Nisi se zamislila da možda s nekim usporedno tipkam? Đizus... :brukica:

Žena Zmaj
10.05.10, 16:19
Ajde stavi ako imaš muda pa da dobiješ ban for life sa svim accevima na forumu :D ...ja se ničeg ne sramim a razgovor jučer je bila navlakuša...ja sam s tobom tipkala oni su slali napade a upozorila sam ih...ja ti dam vrijeme kad napad sjeda, napadi su krenuli nepovratno a ti si se samnom tipkala, prijetila mi se i onda me optužuješ da je acc moj...e Martina, Martina low IQ
Nisi se zamislila da možda s nekim usporedno tipkam? Đizus... :brukica:

hehe heheh kvoc kvoc:) molim da se obrise ovaj spam od zuje jer mi nagrđuje hof temu :)

SWORDFISH
10.05.10, 16:24
hehe heheh kvoc kvoc:) molim da se obrise ovaj spam od zuje jer mi nagrđuje hof temu :)

pretpostavljam da si žena zmija i da sjediš za šankom.. :zeko:

zujalica
10.05.10, 16:27
pretpostavljam da si žena zmija i da sjediš za šankom.. :zeko:

...Sa pljugicom...sa frendovima ;)

Troki
10.05.10, 16:39
Ljudi šta se raspravljate sad.
Art je bio kvalitetan i vrijedilo je probat ga uzet.
Niti je off bio kvalitetan a niti deff.
Ima vremena, klat ćemo se opet.
Čestitam Sfingi na obrani još jednom.

mimi8
10.05.10, 16:53

stvar je principa ;)

razigrana bakterija
10.05.10, 17:39
ajmo ovako...dosta je bilo sale i popustanja...kao i brisanja postova pojedinim clanovima...

mimi8 jos jednom nekoga nazovi ikakvim pogrdnim nazivom ocekuj ban4life

zena zmaj i zujalica...nastavite ovako i ici cete na hladenje :)

zujalica
10.05.10, 17:44
ajmo ovako...dosta je bilo sale i popustanja...kao i brisanja postova pojedinim clanovima...

mimi8 jos jednom nekoga nazovi ikakvim pogrdnim nazivom ocekuj ban4life

Slobodno...reci flooshu nek si skype pogleda pa će biti hlađenja juhuhuhu ;)

mimi8
10.05.10, 17:53

Mimi8 jos jednom nekoga nazovi ikakvim pogrdnim nazivom ocekuj ban4life

hahhahahahahahahhhhhhhhhhhhhhhhahhahahahhahahahaha hahahahahahahahahah

ja samo iznosim istinu
a koji ste kufer otvarali ovaj forum kad nemoŠ reČ svoje miŠljenje
zar bi ja trebao skupiti milion skypova da ih tamo mogu vrijeĐat???
Pa raĐe im ovako otvoreno kaŽem kaj mislim o njima

i samo meni se prijeti a kaj je sa zigijem
njemu muriju(Za nepismene policiju) treba zvat kaj ljudijma prijeti Životom a ne ban 4life
stvarno Žalosno,pre Žalosno, i onda se Čudite kada na hr serverima nema ljudi......naravno da ih nema ne mogu trpit ovaj teror od travian teama........a ovakvim dijeljenjem banova for life,neĆe ni na forumu biti puno igraČa........tak da malo sjednite svi skupa stim flooshom pa razmislite kako postupate opĆenito sa igraČima i kakav ugled ostavljate na hrvatski travian...........i malo bi mogli otvoriti acc. Na forumu a i u igri na com serverima pa bi vidjeli kako se tamo radi........eto tolko od mene

jebacch
10.05.10, 17:53
nego kaj......sve prste u tom ima taj umobolesnik.......a vi ste još veći kaj mu dupe ližete........i kaj prljavo igrate ko on.........btw zato si se ti odselio na koordinate,boli glava, da nemreš nikog napast ispod 50h,da ne bi slučajno izgubio kojeg vojnika.....btw đaba ti ovaj art kad neće dugo biti tvoj samo si se daleko odselio pa se neda ljudima putovat do tebe

mimica slatki si baš kad se zacrveniš sav :)

šteta što ne igraš više 8)

što se hofa tiče mogu primjetit da je def bio dovoljan jerbo nevidjeh kako je arte fakat uzet
hehe
a stradali off je bio za pohvalu budući se radi o igraču koji je lak na obaraču :)

a bome i oni konjići su mogli napravit strašne štete u kojekakvoj ninđi il oazi hehe

u prilog teoriji kako off ionako služi da ga se kuca pozivam sve pristaše te teorije da napadnu moj GG :D

UPDATE :

hihihiihi "i samo meni se prijeti a kaj je sa zigijem
njemu muriju treba zvat kaj ljudijma prijeti Životom a ne ban 4life"

hehe vidim da sam napredovao u stupnju pokvarenosti ahhahahaha

murju?

misliš multihuntera ili nekog drugog

murja?
šta ti je to

jel to iz nekog paralelnog svemira u kmojem trenutno obitavaš hehe

mimi8
10.05.10, 17:56
mimica slatki si baš kad se zacrveniš sav :)

šteta što ne igraš više 8)

što se hofa tiče mogu primjetit da je def bio dovoljan jerbo nevidjeh kako je arte fakat uzet
hehe
a stradali off je bio za pohvalu budući se radi o igraču koji je lak na obaraču :)

a bome i oni konjići su mogli napravit strašne štete u kojekakvoj ninđi il oazi hehe

u prilog teoriji kako off ionako služi da ga se kuca pozivam sve pristaše te teorije da napadnu moj GG :D

pošto moram pazit kaj pričam jer bum dobil forlife.....onda ću probat ovak............ja se ne crvenim,jer se nemam čega crvenit i ne prijetim kao neki,a kaj da se na tebe zalete pa da ti pobiju onih 2k toljagi
daj nemoj bit smješan

btw kad si tak veliki i jaki igrač i močan.........zkj nisi uzeo ti artefakt :P

propuh
10.05.10, 17:57
pozdrav svima

evo javio bi se kao sudionik ove akcije samo da kazem nocnoj iliti zeni zmaju da zuja uistinu nema nista s nasom zeljom i nastojanjem da joj uzmemo art mi smo uzeli svaki sebi jedan art i vidjeli priliku da uzmemo jos jedan..
deff je bio prejak i amen..
svaka cast cestitao sam i sinoc sfingi(nocnoj)na deffu i nevidim problem u tome i glupo mi je da se sad optuzuju za nasu akciju neko treci(zuja)

yYyYyYyYy
10.05.10, 17:59
ufff tih 2k toljagi mu nikad nisu kuči a neka se netko slobdno zlaeti mislim da neče dugo ostati na serveeru ;)

mimi8
10.05.10, 18:00
pozdrav svima

evo javio bi se kao sudionik ove akcije samo da kazem nocnoj iliti zeni zmaju da zuja uistinu nema nista s nasom zeljom i nastojanjem da joj uzmemo art mi smo uzeli svaki sebi jedan art i vidjeli priliku da uzmemo jos jedan..
deff je bio prejak i amen..
svaka cast cestitao sam i sinoc sfingi(nocnoj)na deffu i nevidim problem u tome i glupo mi je da se sad optuzuju za nasu akciju neko treci(zuja)

da sam kaj dojučerašnji član saveza......ti nakupi deff protivničkog saveza za
kojeg želiš da ispari za vjeke vjekova

EDIT:yYyYyYy
opet ti malo pravopis šteka al do 60. rođendana budeš naučio

groo
10.05.10, 18:02
vidim da se moram i ja uključit...

1. čestitke na obrani... čestitao sam još sinoć i opet ću... moglo se i više defa skupit...

2. acc groo nije ničiji multić, niti će biti... acc igram JA i može slobodno u provjeru, ako treba...

3. akcija je organizirana na principu "ako prođe, prođe"... skupili se i sa ofovima koji su ostali pokušali smo otić po art za one kojima su ga pred nosom maznuli... šteta samo što je jedan of koji je trebao ić sa nama ostao doma, snivajući zajedno sa igračem... inače bi art kod nas bio i mi bi se naslađivali kao vi sad... ali, šbbkbb... :D

4. lak na obaraču... pa i jesam... nisam ko neki koji of čuvaju za napad na natare i cijeli server igraju u mišjoj rupi... of će opet u napad, ubrzo...

zujalica
10.05.10, 18:12

1. čestitke na obrani... čestitao sam još sinoć i opet ću... moglo se i više defa skupit...

2. acc groo nije ničiji multić, niti će biti... acc igram JA i može slobodno u provjeru, ako treba...

3. akcija je organizirana na principu "ako prođe, prođe"... skupili se i sa ofovima koji su ostali pokušali smo otić po art za one kojima su ga pred nosom maznuli... šteta samo što je jedan of koji je trebao ić sa nama ostao doma, snivajući zajedno sa igračem... inače bi art kod nas bio i mi bi se naslađivali kao vi sad... ali, šbbkbb... :D

4. lak na obaraču... pa i jesam... nisam ko neki koji of čuvaju za napad na natare i cijeli server igraju u mišjoj rupi... of će opet u napad, ubrzo...

Hihihihi, bok Minime eto da i tebe upoznam odnosno sebe :D 8), ne beri brigu i ja sam svoj na provjeru bez beda dala ali sam zatražila da se i pojedini accevi iz Đ koalicije pročešljaju detaljno samo se nadam da češalj nebude pukao :fairy:
A bude se imalo kaj češljati zahvaljujući našoj Zmajkici...da nije toliko zločesta vjerojatno do toga nikad nebi došlo ali eto...

razigrana bakterija
10.05.10, 18:18
hahhahahahahahahhhhhhhhhhhhhhhhahhahahahhahahahaha hahahahahahahahahah

ja samo iznosim istinu
a koji ste kufer otvarali ovaj forum kad nemoŠ reČ svoje miŠljenje
zar bi ja trebao skupiti milion skypova da ih tamo mogu vrijeĐat???
Pa raĐe im ovako otvoreno kaŽem kaj mislim o njima

i samo meni se prijeti a kaj je sa zigijem
njemu muriju(Za nepismene policiju) treba zvat kaj ljudijma prijeti Životom a ne ban 4life
stvarno Žalosno,pre Žalosno, i onda se Čudite kada na hr serverima nema ljudi......naravno da ih nema ne mogu trpit ovaj teror od travian teama........a ovakvim dijeljenjem banova for life,neĆe ni na forumu biti puno igraČa........tak da malo sjednite svi skupa stim flooshom pa razmislite kako postupate opĆenito sa igraČima i kakav ugled ostavljate na hrvatski travian...........i malo bi mogli otvoriti acc. Na forumu a i u igri na com serverima pa bi vidjeli kako se tamo radi........eto tolko od mene

nitko tebi ne brani da izneses svoje misljenje...slobodno...samo daj...ali to se moze i bez vrijedanja...ako mogu ostali...mozes i ti...ako ne mozes...zao mi je...ali vrijedanje bilo koga se nece tolerirati...komunicirati kulturno ili nikako...sumnjam da na .com forumu dozvoljavaju vrijedanje...ali ako oni i dozvoljavaju, pravila naseg foruma ne dozvoljavaju...

sta zigi pise u igri...me ne zanima...niti sam odgovoran za to...imate mh-a pa prijavite ako smatrate da postoji osnova...ako ovdje na forumu bude ikakvih rl prijetnji...od strane bilo koga...bez brige...takoder ce dobiti ban4life...

a sada lipo komentirajte hof :)

Šime bojovnik
10.05.10, 18:30

evo da i ja nešto napišem pošto se točkica 3. odnosi na mene =(:P)

itekako smo dobili upozorenje od tete zuje:mothergoose: (sad sam pokojni zbog tete) da nas čeka deff tamo,ali ko nije probo taj se nije ni usrao kako kažu,da je i moj išao prošli bi možda,ali bi se možda navuklo još deffa pa možda opet ne bi,a možda su bili i u šumi
puno možda,..., išli nismo prošli i dobro,čestitke na sačuvanom artu,drugi put možda prođemo,a možda i ne

zujalica
10.05.10, 18:35
evo da i ja nešto napišem pošto se točkica 3. odnosi na mene =(:P)

itekako smo dobili upozorenje od tete zuje:mothergoose: (sad sam pokojni zbog tete) da nas čeka deff tamo,ali ko nije probo taj se nije ni usrao kako kažu,da je i moj išao prošli bi možda,ali bi se možda navuklo još deffa pa možda opet ne bi,a možda su bili i u šumi
puno možda,..., išli nismo prošli i dobro,čestitke na sačuvanom artu,drugi put možda prođemo,a možda i ne

Samo da prokomentiram još hof da se razigrani ne zapjeni previše :D
Dečki svaka čast, vrlo hrabro i lijepo za vidjeti da niste ziheraši a kao drugo za jednu "nepoznatu" sfingu jako dobar deff ;)

nanir
10.05.10, 18:53
bravo Martina na deffu i obrani ,nedaj se isprovocirati,ipak smo mi ex.hegovci naučeni na to ;):fajter:

yYyYyYyYy
10.05.10, 18:53
da sam kaj dojučerašnji član saveza......ti nakupi deff protivničkog saveza za
kojeg želiš da ispari za vjeke vjekova

EDIT:yYyYyYy
opet ti malo pravopis šteka al do 60. rođendana budeš naučio

joj da ti enznas ja izdajem riječnik :P

PS:čestitam na sačuvanom artu ;)

mimi8
10.05.10, 19:02
nitko tebi ne brani da izneses svoje misljenje...slobodno...samo daj...ali to se moze i bez vrijedanja...ako mogu ostali...mozes i ti...ako ne mozes...zao mi je...ali vrijedanje bilo koga se nece tolerirati...komunicirati kulturno ili nikako...sumnjam da na .com forumu dozvoljavaju vrijedanje...ali ako oni i dozvoljavaju, pravila naseg foruma ne dozvoljavaju...

sta zigi pise u igri...me ne zanima...niti sam odgovoran za to...imate mh-a pa prijavite ako smatrate da postoji osnova...ako ovdje na forumu bude ikakvih rl prijetnji...od strane bilo koga...bez brige...takoder ce dobiti ban4life...

a sada lipo komentirajte hof :)

ne nedozvoljavaju vrijeđanje........ali puno bolje vode brigu o svojim članovima i više su online nego moderatori na hr serverima........a ziggi prijeti po skypovima i ostalom a ne preko igm nije on glup....samo kaj su ljudi naivni pa ga se boje al ne vidim koga ??? ;)

nanir
10.05.10, 19:19
ne nedozvoljavaju vrijeđanje........ali puno bolje vode brigu o svojim članovima i više su online nego moderatori na hr serverima........a ziggi prijeti po skypovima i ostalom a ne preko igm nije on glup....samo kaj su ljudi naivni pa ga se boje al ne vidim koga ??? ;)

1.ne kužim zakaj se spuštaš onda na njegov nivo(kao što ga prikazuješ) te vrijeđaš na forumu...
2.zakaj zaspamate svaku HoF temu i odete van teme?
3.pusti brigu na veselje....

još jednom čestitam na obrani...a sad :ww:

Superhik
10.05.10, 19:28
Možemo mi biti online 0-24 ali to nije dosta za preodgoj nekih ljudi jer ja osobno već 6 mjeseci molim i tupim da se pristojno komunicira na forumu.
Isto tako ne mogu vjerovat da ne smijem otiči od kompa na jedno popodne a da netko ne napravi neku paniku i hvala Bogu da je ranjeni uletio pomoči mi tu inače neznam kak bi završilo.
S toga ajmo pristojno ili ću ja ko vi bez pardona "nagrađivat" vas :banned:

Lp
Vaš Valerossi

TaraT
10.05.10, 20:08

opet karakteriziras ljude, da ne kazem da vrijedjas
uglavnom, posto se opet citiraju moji postovi i mene proziva:

taj gore navedeni, koliko sam shvatio igra u savezu koji je saveznik Đ, ja sam clan rakije, i s doticnim nisam imao nikakvih konatakata
naravno, posto je saveznik, da cemo se u akcijama pomagati i usuglasavati
a svoje privatne okrsaje rjesavajte bez mene i uplitanja tko kome ssto lize

ssto se mojih koordinata tice, odabrane su radi c15+150%
a da nisu svi tako daleko za napasti mene ili ja njih, prolistaj malo po karti
oops, zaboravio sam, vise ne igras jer su te pobrisali, pa sad tu na nama ispucavas frustracije
a o mom strahu za gubljenje vojnika ti najbolje znas, jer sam ti ne jednom bio u posjeti
:D

Jok, offovi su tu da se gledaju, ali, ajde, nema veze, dođite i vi malo sada kod nas, da nam nebude dosadno :P

pa, lijepo ih je gledati na okupljalistu kad ih nekamo saljes
ali jos ih je ljepse gledati kad se vracaju

eto, konacno jedna dobra i pametna u svemu ovom
iako, moje misljenje, kao ssto je receno off je bio osrednji, ali za 2 tjedna bi bio kvalitetan
ovako....tek mozda za mjesec-2, a i onda ce ga faliti

mimi8
10.05.10, 20:14
opet karakteriziras ljude, da ne kazem da vrijedjas
uglavnom, posto se opet citiraju moji postovi i mene proziva:

taj gore navedeni, koliko sam shvatio igra u savezu koji je saveznik Đ, ja sam clan rakije, i s doticnim nisam imao nikakvih konatakata
naravno, posto je saveznik, da cemo se u akcijama pomagati i usuglasavati
a svoje privatne okrsaje rjesavajte bez mene i uplitanja tko kome ssto lize

ssto se mojih koordinata tice, odabrane su radi c15+150%
a da nisu svi tako daleko za napasti mene ili ja njih, prolistaj malo po karti
oops, zaboravio sam, vise ne igras jer su te pobrisali, pa sad tu na nama ispucavas frustracije
a o mom strahu za gubljenje vojnika ti najbolje znas, jer sam ti ne jednom bio u posjeti
:D

gle.........nemoj ni pomislit da ću ikoga više vrijeđat........ovdje jer ne želim ban,vama u inat.........al iza svojih uvreda i prozivanja stojim........a ja sam prolistao kartu......a vi ste toliko naivni da ni neznate što vas sve čeka,jer dok dark živi živim i ja tak da morate malo više raditi da bi mene uništili

smragad
10.05.10, 20:17
Heheheheh sviđa mi se stav napadača i šta jest jest, ne znaš dok ne probaš. Off je tu da se troši i da se giba. Ovo je samo prva priča u nizu, biti će napada na arteve, biti će obrana dobrih poput ove, biti će i otimanja...svega će bit, al prijatelja neće heheeehhehehe

P.S. Pošto se na svakom serveru rađaju ljubavi poput Žena Zmaj-Zujalca, mimi8-jebacch...neka se otvori i prigodna tema gdje bi se raspravljalo isključivo o takovim vezama, a time bi se i rasteretile ostale teme....

Mojim ribicama pusa, a tebi dušo :daje cvijet:

mimi8
10.05.10, 20:21
Heheheheh sviđa mi se stav napadača i šta jest jest, ne znaš dok ne probaš. Off je tu da se troši i da se giba. Ovo je samo prva priča u nizu, biti će napada na arteve, biti će obrana dobrih poput ove, biti će i otimanja...svega će bit, al prijatelja neće heheeehhehehe

P.S. Pošto se na svakom serveru rađaju ljubavi poput Žena Zmaj-Zujalca, mimi8-jebacch...neka se otvori i prigodna tema gdje bi se raspravljalo isključivo o takovim vezama, a time bi se i rasteretile ostale teme....

jake ti ljubavi -.-˝

zujalica
10.05.10, 20:55

Kaj je uvijek me znao oduševiti bez obzira na sičuejšn...šteta da je tako malo takvih...:witch:

PROJEKT
11.05.10, 00:20
art u selu,napadaci na zidu.deff svrsi shodan,znaci idealan:101010:

Toso
11.05.10, 07:02
groo je poznat po kucanju opcenito, sta se cudimo :D
nostalgija sa s3 :palčina:

al covjek igra server i zabavlja se, i to svaki, i uvijek napravi lijep off za kasnije, pa ono.

@groo lijep off,ostalo je valjda samo trebalo art dici,steta.
nije proslo igrajte dalje

luda lignja
11.05.10, 13:09
Zuja i Martina u klinču. Chick fight!! Jeeeee
Curke, curke...privat ste mi skroz Ok, ali vas ova igra malo izobliči.:brukica: Mislim da ste se predozirale travianom i da vam treba duži, ako ne i trajni odmor.

Vaš uvijek brižni striček luda lignja:lol2:

zujalica
11.05.10, 15:54
Zuja i Martina u klinču. Chick fight!! Jeeeee
Curke, curke...privat ste mi skroz Ok, ali vas ova igra malo izobliči.:brukica: Mislim da ste se predozirale travianom i da vam treba duži, ako ne i trajni odmor.

Vaš uvijek brižni striček luda lignja:lol2:

Hihihihi, od kuda si ti izmigoljio krakati?? :cerek: Pozdrav nakon 100 godina :cvjetic:

Superhik
14.05.10, 00:02
..............................

Prošli serveri nisu tema u ovom veleposlanstvu a pogotovo ne u HoF podforumu. Stoga unaprijed upozoravam sve da se drže toga pravila.

Lp
Valerossi