PDA

View Full Version : ice cube[SMURF] vs. A_L_L_I-stetu sami procijenite

king z
26.05.10, 23:32
Evo nesto i od Strumfova...
Nakon dugog prepucavanja i vrijedanja od strane napadaca, nasjeo je i rezultat je vise nego dobar. Deff je skupljen za jako malo vremena i sudjelovala je samo jedna igracica kojoj se ovim putem od srca zahvaljujem(znat ce ona tko je).

Za pocetak do daske molim...
http://www.youtube.com/watch?v=vdLo1GrGmbw

Pokusaj ciscenja...
http://travian-reports.net/hr/report/779951fc665

Neuspjesno katanje...
http://travian-reports.net/hr/report/779964a5162
http://travian-reports.net/hr/report/77997c30a94
http://travian-reports.net/hr/report/779991f8e11
http://travian-reports.net/hr/report/7800144f095

Za kraj bi porucio napadacu da je napad mogao proci i bez vrijedanja... :nema odmora:

Do sljedeceg puta...

Matejm
27.05.10, 07:16
Odobreno.

~Matejm~

gerrard12
27.05.10, 07:20
lijepo,lijepo
zbilja je nasjeo

asterix9
27.05.10, 07:29
lijepo si ga sacekao

prcko
27.05.10, 07:47
duall odlicna sacekusa :)

Svatko
27.05.10, 08:07
HAHAHAHAHA, jedan igrač se obranio od cijele ally :brukica:
Obrani :101010:

enterr
27.05.10, 09:36
odlična obrana:sjekiraš:

Haubica.
27.05.10, 10:18
ja sam dobar sa igracem a_l_L_I i on ti je to bezze zakucao jer je stavio acc da se brise dan prije tog tvog napada ;)

king z
27.05.10, 10:43
istina je da brise ali zelio me srusiti do kraja...javi mi se ingame ako zelis dokaze jer ne smijem ing poruke ovdje objavijivati...sam je priznao da nije ocekivao deff i da je zato napao

Haubica.
27.05.10, 11:00
evo vidis da ga vise nema :)
al doce covjek na s ledeci bax xD

musa pusa
27.05.10, 14:55
bolje da je acc dao meni

:D:D:D

Genoland
27.05.10, 17:32
ti nisi ni ocekivo da ces ga zaustavit...
ali svejedno lijepo...

Orator
27.05.10, 20:08
istina je da brise ali zelio me srusiti do kraja...javi mi se ingame ako zelis dokaze jer ne smijem ing poruke ovdje objavijivati...sam je priznao da nije ocekivao deff i da je zato napao

da te napao sa svim sto mu je ostaloo ni deff te nebi spasio :D:D

Marko5
27.05.10, 20:14

dualle moj ljepa obrana..svaka čast..

king z
27.05.10, 22:28

pa baza je u tome da nije...sam je rekao da je mislio da deffa nema...kuzis li sad zasto sam ovo stavio u hof temu? nisam bio na accu par sati i srusio mi je pola sela, pobio deff, skatao zitnicu i skladista...nakon toga sam mu se javio itd...uglavnom, napad je poslao s 1/3 offa jer je mislio da deffa nemam...deff je dosao iz drugog sela a poslala je jedna igracica svoj...savez nije sudjelovao ovaj put jer da je, ne bi mu taj pusti off pomogao ;)))

Guarana!
28.05.10, 00:31
pa baza je u tome da nije...sam je rekao da je mislio da deffa nema...kuzis li sad zasto sam ovo stavio u hof temu? nisam bio na accu par sati i srusio mi je pola sela, pobio deff, skatao zitnicu i skladista...nakon toga sam mu se javio itd...uglavnom, napad je poslao s 1/3 offa jer je mislio da deffa nemam...deff je dosao iz drugog sela a poslala je jedna igracica svoj...savez nije sudjelovao ovaj put jer da je, ne bi mu taj pusti off pomogao ;)))

hahahhahha ti si moj idol i ti i tvoj savez

pa nelazi ljudima neke stvari onih 800 bata je poslo bzv ostalo mu u selu bilo a vidio si sta ti je poslije bilo plus ces od mene katanje dobiti

guarana

AnalPain(Medo)
28.05.10, 00:40
Nema ubio si ga brate zbog tebe je obrisao acc xD

A_L_L_I
28.05.10, 00:50

eheheheh
e bas je ovo bilo za hof temu xD
a reci ljudima sto sam te skatao, jer si bio frajer i napao bezze i to na 3 selo nisi smio na 1 :D
i zbog tog napada si dobio kate a drugacije te ne bi ni pogledao :patkica:
a kad se hvalis tim hofovima sto se ne pohvalis i onim prethodnim
cak i oni moji blesavi duali sto su slali po 5 batina i 5 kata mogli bi proci ovdje haha, al neka naucit ce

i pitaju zasto sam se izbrisao
pa kako cu igrati okruzen klocevima :bic:

hahahhahha ti si moj idol i ti i tvoj savez

pa nelazi ljudima neke stvari onih 800 bata je poslo bzv ostalo mu u selu bilo a vidio si sta ti je poslije bilo plus ces od mene katanje dobiti

guarana

haha pusti ba cojka asko
mora se hvaliti kako je sjebao A_L_L_I-a

isto kao sto se bero1 hvalio da je frajer pa je dobio katanje
i na kraju me molio da mu dam pasvord od acc.
samo da udje da vidi kako je bit na acc. A_L_L_I, pa da unuciima prica da je jednom bio na acc jedne velike licnosti :-))))
i ja mu dam pasvord a on udje i posalje sebi resurse pokrade me na kraju bezobraznik xD

bero1 da te pred ljudima pitam jel te stid ? ahahaha

-S!
28.05.10, 01:36
bero1 da te pred ljudima pitam jel te stid ? ahahaha

Pitaj dzidu , jednostavnije ti je , hahah .

Orator
28.05.10, 10:48
Pitaj dzidu , jednostavnije ti je , hahah .

sta ce pitat dzidu? :blackeye::blackeye:

Valjavec
28.05.10, 11:08
Znajuci A_L_L_I-a i ljude sa tog acc sumnjam da je ovo i 10-i deo off-a koji imaju tako da mislim da je smesno da se ovako nesto ustvari i stavlja u HOF deo foruma....

bbad
28.05.10, 11:32
Znajuci A_L_L_I-a i ljude sa tog acc sumnjam da je ovo i 10-i deo off-a koji imaju tako da mislim da je smesno da se ovako nesto ustvari i stavlja u HOF deo foruma....

:goodpost:

king z
28.05.10, 12:24
haha...A_L_L_I je frustriran i razumijem ga...ja nisam ni rekao da si isao cijelim offom...napao sam jer sam u profilu vidio da brises acc...ne kuzim kakav ti je to razlog za vrijedanje i prijetnje...a ova tvoja ekipa iz multic saveza, pardon, oremo saveza nek se pokrije po usima i ne komentira nesto sta ne razumije...i za kraj A_L_L_I, tko visoke leti nisko pada, ohladi malo, be cool don't push it...

P.S. a ti guarana reci mi svoj nick, ili se bojis :)

rider_
28.05.10, 16:20
slabo... slab off i slab def, za ovo razdoblje sve preslabo,,,
:brukica: :brukica: :brukica:

GL1STA
28.05.10, 18:43
Malo deffa....Premalo...... Off solidan....

Valjavec
29.05.10, 00:46
slabo... slab off i slab def, za ovo razdoblje sve preslabo,,,
:brukica: :brukica: :brukica:

Kao sto napomenuh gore A_L_L_I su iskusni momci znam par njih i sumnjam da je ovo deo njihovog offa ali naravno usijane glave koje nemaju 5-i deo offa kojim su oni iz zezanja napali su tu da kazu kako to nista nevalja

Malo deffa....Premalo...... Off solidan....

Ni off ni deff nisu nesto nevidim razlog da se ovo uopste stavlja u HOF deo foruma...

Guarana!
29.05.10, 00:58
haha...A_L_L_I je frustriran i razumijem ga...ja nisam ni rekao da si isao cijelim offom...napao sam jer sam u profilu vidio da brises acc...ne kuzim kakav ti je to razlog za vrijedanje i prijetnje...a ova tvoja ekipa iz multic saveza, pardon, oremo saveza nek se pokrije po usima i ne komentira nesto sta ne razumije...i za kraj A_L_L_I, tko visoke leti nisko pada, ohladi malo, be cool don't push it...

sto hoces me katat..?

Orator
29.05.10, 01:03
sto hoces me katat..?

jel se to bojish da mu kazes :P /:worship:

A_L_L_I
29.05.10, 01:11

hahahaha
napao sam jer sam u profilu vidio da brises acc pa ja da se nisam brisao ne bi smio ni pogledati sela uopste xD
pricas za vrijedjanje, pa nisam ja bio u krivu, ti si jedan obicni KLOC :D

ekipa iz oremo saveza je jedna od najboljih gdje sam igrao i to sto spominjes multic savez vidi se da si retard opet
a ja sam igrao servera kolko ti imas i godina i zato pst da te ne cujem

i za kraj A_L_L_I, tko visoke leti nisko pada, ohladi malo, be cool don't push it... ne znam sta ti ovo znaci ali je nidje veze :), mozda hoces reci da sam se zbog tebe obrisao haha xD
samo hoces da opet kreiram acc da te obrisem sa servera za 15 dana :cerek:

hahaha
ovako si trazio moj nick sa baxa kao ti si igracina pa ces mi pokazati xD
pa si se onda hvalio da si top 10 na rangu a ustvari nisi vidio ni top 200 ranga,
jos si mali naucit ces ili ces i dalje ostati KLOC kao i do sad xD

lil
29.05.10, 01:22
a kaj se ti sad kur...? hoćeš moj nik ? kakve su ovo priče ?

dođi dečko, dođi

Guarana!
29.05.10, 01:31
a kaj se ti sad kur...? hoćeš moj nik ? kakve su ovo priče ?

dođi dečko, dođi

ti neki problem imas ocito..?

king z
29.05.10, 01:48
ljudi moji ne kuzim kakve su ovo gluposti zbog 3 reporta...sta ulijecete vi sa strane sta ne kuzite 2% o cemu se radi...mislite da ste neke igracine, nemate zivote, radite da bi kupili gold...dajte od****** s tim glupostima i uzivajte u igri... a ti guarana mi ne zelis rec nick nemoj, nece se nista dogodit :)

CNN
29.05.10, 02:03
ljudi moji ne kuzim kakve su ovo gluposti zbog 3 reporta...sta ulijecete vi sa strane sta ne kuzite 2% o cemu se radi...mislite da ste neke igracine, nemate zivote, radite da bi kupili gold...dajte od****** s tim glupostima i uzivajte u igri... a ti guarana mi ne zelis rec nick nemoj, nece se nista dogodit :)

Ili si paglu malo ,ili otkad si poludio nisi normalan.Kao sto Alija kaze imo si cast da budes katan od jednog od najjacih igraca,zato se poklopi i tisu.

Pussica Tiha.

A_L_L_I
29.05.10, 02:05
Ili si paglu malo ,ili otkad si poludio nisi normalan.Kao sto Alija kaze imo si cast da budes katan od jednog od najjacih igraca,zato se poklopi i tisu.

Pussica Tiha.

hahaha
:dance::dance::dance:

Guarana!
29.05.10, 02:06

ma nisam ja nesto jak al opet igram zakasnio malo ovo ono

A_L_L_I
29.05.10, 02:08

ice ti si mi idol ...

al potrudi se i ostani mi dol i dalje :D

Nemirna
29.05.10, 05:12
Igrači u Oremu su daleko najbolji, izgase acc nakon 20-40 dana i još uz to tvrde da su nešto ROTFL , da je dočekati jednom njih na kraju servera, nemoguća misija za te amtere :D

MAGIJA
29.05.10, 07:01
Igrači u Oremu su daleko najbolji, izgase acc nakon 20-40 dana i još uz to tvrde da su nešto ROTFL , da je dočekati jednom njih na kraju servera, nemoguća misija za te amtere :D

zato sto vi iz legije nikad dalje od hrx niste vidijeli dodite malo na bax pa se raspitajte za covijeka

ps:a vi ste mi neki igraci citav server klikate tu nema drazi igre klik klik i samo klik i skucate se u ww to zna i svaki njub na travianu kada naucite dodite na bax mozda izdrzite 2 dana

lp
niger(dartanjaan)

Nemirna
29.05.10, 10:06
zato sto vi iz legije nikad dalje od hrx niste vidijeli dodite malo na bax pa se raspitajte za covijeka

ps:a vi ste mi neki igraci citav server klikate tu nema drazi igre klik klik i samo klik i skucate se u ww to zna i svaki njub na travianu kada naucite dodite na bax mozda izdrzite 2 dana

lp
niger(dartanjaan)

ROTFL

Odakle to da sam iz Legije???? Dosadni ste sa tom Legijom ili bolje rečeno opsjednuti.

Osim toga da poštujete igrača vidjeli bi da su i oni na baxu, samnom u savezu je par njih, ali ako se ne vidi dalje od svoga nosa, nije ni čudo što ste tako slabi ;)

CNN
29.05.10, 11:04
ROTFL

Odakle to da sam iz Legije???? Dosadni ste sa tom Legijom ili bolje rečeno opsjednuti.

Osim toga da poštujete igrača vidjeli bi da su i oni na baxu, samnom u savezu je par njih, ali ako se ne vidi dalje od svoga nosa, nije ni čudo što ste tako slabi ;)

Malo nas je al nas ima ,... ................. svima:D

king z
29.05.10, 11:06
a moj A_L_L_I sta ti sebi umisljas, samo ti igraj ako nemas pametnijeg posla...i potrudit cu se da ti ostanem idol, samo se smiri malo...i sta ste odma po legijama udrili, ovo nema veze s njima...ili se mozda bojis legija pa si zato otisao ;)

Guarana!
29.05.10, 14:47
a moj A_L_L_I sta ti sebi umisljas, samo ti igraj ako nemas pametnijeg posla...i potrudit cu se da ti ostanem idol, samo se smiri malo...i sta ste odma po legijama udrili, ovo nema veze s njima...ili se mozda bojis legija pa si zato otisao ;)

reci im

jao mali kako bi te ja uhh samo da te nadjem negdje

king z
29.05.10, 15:05
samo me jedna stvar zanima...zasto svi mislite da sam mali?? jedino sta je kod mene manje od vas je vojska...sve ono sta treba bit veliko ipak meni pripada ;)

A_L_L_I
29.05.10, 17:13
ahahaha
da, uplasio sam se i ica pa sam se obrisao imas pravo xD
ona prva sedmica je bila samo da vam pokazem kako se igra :P, pa sam vidio da ste KLOCEVI i morao sam se izbrisati, jer niste na mom nivou pa da dijelimo server ROTFL (jos ste male mace)
PS:
dodji kod amatera da te nauci kako se osvajaju serveri ;)

lp
niger(dartanjaan)
niger, neka ba sam si rekao da nisu servera dalje od hrxa vidjeli
nemos se s njima raspravljati kad su klocevi xD

ja sam si prije umisljao
ali sad zasigurno znam da sam NAJ i da sam savrsen :cerek:
a klocko ko je uopste spomenuo legije :S, kolko vidim dartanjaan ih je spomenuo koji uopste nije u Oremo savezu , ali to je cisto da ti dokaze da si KLOC :D

Nemirna
29.05.10, 17:30
ahahaha
ona prva sedmica je bila samo da vam pokazem kako se igra :P, pa sam vidio da ste KLOCEVI i morao sam se izbrisati, jer niste na mom nivou pa da dijelimo server ROTFL (jos ste male mace)
PS:

Da, naravno da nismo na tvom nivou, pravi igrači završe server, ne igraju dok spucaju off i onda na forumu glumataju da znaju igrati ;)

Prejadno, ali ako si uvjeren da si igrač, sretno u tome da još nekoga uvjeriš u to :)

Tjedan na HRX-u, pa na SIX-u, pa na bax-u , tko samo nebi poželio igrati uz tebe ROTFL

Drugi put predlažem nick Aliii tjedan :D

dino-scorpion
29.05.10, 17:38
Da, naravno da nismo na tvom nivou, pravi igrači završe server, ne igraju dok spucaju off i onda na forumu glumataju da znaju igrati ;)

Prejadno, ali ako si uvjeren da si igrač, sretno u tome da još nekoga uvjeriš u to :)

Tjedan na HRX-u, pa na SIX-u, pa na bax-u , tko samo nebi poželio igrati uz tebe ROTFL

...eto morao i ja da se registriram,posto vidim da se pravite pametni i da napadate naseg A_L_L_I-A ja mora da kazem samo da posto toliko komentirate o njemu i gasenju acc mora da mu se divite,kratko i jasno...ROTFL,jega ne moze svako da ima u savezu takvog ORACA...A_L_L_I:wanted: hehehe,svi smo mi A_L_L_I

Nemirna
29.05.10, 17:41
...eto morao i ja da se registriram,posto vidim da se pravite pametni i da napadate naseg A_L_L_I-A ja mora da kazem samo da posto toliko komentirate o njemu i gasenju acc mora da mu se divite,kratko i jasno...ROTFL,jega ne moze svako da ima u savezu takvog ORACA...A_L_L_I:wanted: hehehe,svi smo mi A_L_L_I

Da, naravno da mu se divimo, nismo još vidjeli slabijeg igrača, a toliko uvjerenog da zna igrati :D

Šta jest da jest, tjedan dana zna igrati, dok su tu djeca koja su se regala u 6 ujutro da bi nešto napravila, kad ostanu igrači on je već na drugom serveru :D

Osim toga volim rajcate freakove :D, dok ste ovdje manje igrati i više se živcirate :D

Guarana!
29.05.10, 17:43

svako ima svoje shvatanje igre cilj igre jeste klikati klikati i ww napraviti medjutim neki to neshavataju kao prvi ja

na hrxu smo dosli obrisat slinjonje kao sto ste vi i pogasit vas tako da je to ono sto je nama cilj

mac mac macak macak macak nemirni

to je moj idol

i on i legija

znamo svi kako ste osovojili ova dva servera al da nepricam bzv znaju to stari igraci hrxa

Nemirna
29.05.10, 17:50
svako ima svoje shvatanje igre cilj igre jeste klikati klikati i ww napraviti medjutim neki to neshavataju kao prvi ja

na hrxu smo dosli obrisat slinjonje kao sto ste vi i pogasit vas tako da je to ono sto je nama cilj

mac mac macak macak macak nemirni

to je moj idol

i on i legija

znamo svi kako ste osovojili ova dva servera al da nepricam bzv znaju to stari igraci hrxa

ROTFL

Naravno kad ništa drugo ne možete, a na drugom HRX-u sam vidila kako ste nekoga obrisali, bilo je suza suzu goni i plačući napuštanje servera :)

Ne treba nama Legija, mi te zbrišemo bez njih kao i na HRX2 :)

Mi nismo osvojili, pardon, jesmo kao saveznici HRX2 :)

markooo
29.05.10, 17:54
ahahaha
PS:

ukratko ROTFL sa naglaskom na :brukica:
moja draga IGRACINO, da si takav kakav smatras da jesi, ostao bi do kraja, pa bi pokusao da uradis i dokazes da si to sta jesi, a ne ovdje prosipao suplju

:steta:

A_L_L_I
29.05.10, 18:04
ukratko ROTFL sa naglaskom na :brukica:
moja draga IGRACINO, da si takav kakav smatras da jesi, ostao bi do kraja, pa bi pokusao da uradis i dokazes da si to sta jesi, a ne ovdje prosipao suplju

:steta:
haha
znam da cu faliti, al ne mogu sa klocevima dijeliti server xD

hahaha

nemirna ako si zensko mora da si plavusa ROTFL

evo malo da parite oci na ovim hofovima
http://forum.travian.ba/showthread.php?t=39609

a da, necete vi to ni skontati posto ne znate sta je ww uopste a kamoli da ste ga gradili xD

bwt.
svaki naredni post naplacivat cu vam 5 eVra, jer ste ocigledno moji fanovi :D
al et mozete se hvaliti da ste igrali na nekom serveru gdje igrao A_L_L_I :dance:

pusa KLOCEVI

Guarana!
29.05.10, 18:08
ROTFL

Naravno kad ništa drugo ne možete, a na drugom HRX-u sam vidila kako ste nekoga obrisali, bilo je suza suzu goni i plačući napuštanje servera :)

Ne treba nama Legija, mi te zbrišemo bez njih kao i na HRX2 :)

Mi nismo osvojili, pardon, jesmo kao saveznici HRX2 :)

hah nekad bilo a gdje ste sada

nesto vas slabo ima nema i onaj sila jado presto klikat haha

jadni ste vi

ps.. 3 eura kod mene je sat..

a_L_L_i je preskup dodjite kod mene i ustedite

dino-scorpion
29.05.10, 18:10
haha

hahaha

a da, necete vi to ni skontati posto ne znate sta je ww uopste a kamoli da ste ga gradili xD

bwt.
al et mozete se hvaliti da ste igrali na nekom serveru gdje igrao A_L_L_I :dance:

pusa KLOCEVI

...a ko je uopce taj A_L_L_I....ROTFLROTFL ...I A_L_L_I nemoj da vredas nemirnu,mozda nije zena plava,ne mora da bude plava da ima razmisljanje ko plavusa...ROTFLROTFL

markooo
29.05.10, 18:20
haha

bwt.

pusa KLOCEVI
wooow, sad sam fakat tvoj idol
cak si i docekao kraj servera :lol2::cerek::lol2::cerek:

ayde ucini nam cast, pa nas pocasti svojom nazocnoscu na serveru :pivo:

AnalPain(Medo)
29.05.10, 18:20
Sta jel vi mislite da ste bolji od alija ??? :/ROTFL

Nemirna
29.05.10, 18:21
haha

hahaha

bwt.

pusa KLOCEVI

Da evo baš se hvalim, skoro sam igrala sa igračem koji je igrao 10 dana i onda obrisao acc .... pa toliko plava nisam :D

Ne vidim razliku između tebe i male marice koja je izbrisala acc sa 50 popa

Amateri i ti i ona, s tim da ona nema vremena igrati, a ti imaš, al se bojiš, strah te je da ne zakažeš, da ne napustiš igru plačiči kao neki, pa gasiš acc i nikad ne stojiš do kraja igre, uvjeren da si netko i nešto, a u stvari :D .... znaš i sam..

I da plava sam ;) ... al ne padam na likove koji žive u zabludi da su netko i nešto, a u stvari si.... znaš i sam ;).. od takvih nikad ništa :(

sretno na nekom drugom serveru ti želim i da bar dva tjedna prikupiš hrabrosti za igru :)

PeaceMaker
29.05.10, 18:23
haha

hahaha

bwt.

pusa KLOCEVI

a ja mogu reci da je alli nista drugo no obican njub:P:P:P:P

Nemirna
29.05.10, 18:25
...a ko je uopce taj A_L_L_I....ROTFLROTFL ...I A_L_L_I nemoj da vredas nemirnu,mozda nije zena plava,ne mora da bude plava da ima razmisljanje ko plavusa...ROTFLROTFL

o dino scorpionu sa prošlog servira, prosvijetli nas, vi ste čujem prošli server uništavali ww-ove sa pretorima :D

:P

Dino jel i ti igraš na hrx-u? :D

koliko tjedan ti planiraš igrati, ako igraš? dva-tri?

Ostavljam vas da se hvalite kako ste jaki i da jedan drugog ubjeđujete u to, kad već nitko neće :D

Nemirna
29.05.10, 18:35
Upssss Dino-scorpionu oprosti u istom smo savezu... vidiš fakat sudbine :)

Baš sam išla pogledati koji je ovo junačina i tko tu igra, kad ono naš DIno :svinjica mala:

http://travian-reports.net/hr/report/800766786d5

:brukica:

-S!
29.05.10, 18:41

Baš sam išla pogledati koji je ovo junačina i tko tu igra, kad ono naš DIno :svinjica mala:

Smaras , ako je nebitan ALLi zasto si na ovoj temi ostavila sve svoje postove ?

dino-scorpion
29.05.10, 19:56

...pa nemirna moja koja li si ga ti onda ako imas taj izvijestaj,pa ti si neka nasa onda a tu nas kao zajebavas... :brukica:

Nemirna
29.05.10, 20:06
...pa nemirna moja koja li si ga ti onda ako imas taj izvijestaj,pa ti si neka nasa onda a tu nas kao zajebavas... :brukica:

Pa ja zezam samo svoje dečke neću ove druge ;)

al' ljute me ovi što odustanu :)

dino-scorpion
29.05.10, 20:10
Pa ja zezam samo svoje dečke neću ove druge ;)

al' ljute me ovi što odustanu :)

.....pa koja si nam ga ti onda....:pivo::andjeo::pivo:

A_L_L_I
29.05.10, 20:16
wooow, sad sam fakat tvoj idol
cak si i docekao kraj servera :lol2::cerek::lol2::cerek:

KLOC

I da plava sam ;) ...
MEGA KLOC

a ja mogu reci da je alli nista drugo no obican njub:P:P:P:P

GIGA KLOC

pusa za kloceve
i dodjete mi 15 eVra za odgovor :D

AnalPain(Medo)
29.05.10, 20:24
de ko ima nesto protiv A_L_L_I-a nek napise nick tre'a nam nesto ;)

dino-scorpion
29.05.10, 21:04
de ko ima nesto protiv A_L_L_I-a nek napise nick tre'a nam nesto ;)

nesto nam samo maaaaalo treba... ROTFL

...malo da se :gamer: sa vama...:dance:

MAGIJA
29.05.10, 21:38
ROTFL

opsjednuti legijom nebi reko ma svi su sad u legiji :) a da mi smo slabi

1.  HaNkA pAlDuM DaRtAnJaN 17 15464

kako se ovo igra objasni mi

CNN
29.05.10, 22:51
Mi i Alija vs Sva Legija.

E ovako cemo jos:
1.Bonus vam uplatimo 1k zlata.
2.Damo vam fore 4 sela.
3.Damo vam fore da napravite po 1k vojske.
4.Damo vam fore da nam ....

CNN
30.05.10, 11:23
Eh da se i ja malo javim,ice cube,ekipa uglavnom citava sto se prepire sa alli-em,nek vam samo bude jasno da je ovo igra,a to sto tvrdite ovdje po forumu uporno,vi ste ovakvi,vi ste onakvi,vi ste svakakvi,al sreca vasa pa se IGM poruke ne mogu tu ostavljati,u kojima molite da vas covjek popusti,kao sto sam ali kaze,imali ste cast igrati sa njim na serveru,i bez tih daljih provala ''ovakav off onakav off'' ovi najjaci oni najjaci,kao sto bi moj dual rekao ''malo nas je,al nas ima'' :)

Gl & Hf svim napacenicima koji pokusavaju da oblate covjeka poput alija ;)

LP Mire:pije kavu:

meduzac
30.05.10, 12:33
Mi i Alija vs Sva Legija.

E ovako cemo jos:
1.Bonus vam uplatimo 1k zlata.
2.Damo vam fore 4 sela.
3.Damo vam fore da napravite po 1k vojske.
4.Damo vam fore da nam ....

e jesi sila......:wanted:

Valjavec
30.05.10, 14:21
Eh da se i ja malo javim,ice cube,ekipa uglavnom citava sto se prepire sa alli-em,nek vam samo bude jasno da je ovo igra,a to sto tvrdite ovdje po forumu uporno,vi ste ovakvi,vi ste onakvi,vi ste svakakvi,al sreca vasa pa se IGM poruke ne mogu tu ostavljati,u kojima molite da vas covjek popusti,kao sto sam ali kaze,imali ste cast igrati sa njim na serveru,i bez tih daljih provala ''ovakav off onakav off'' ovi najjaci oni najjaci,kao sto bi moj dual rekao ''malo nas je,al nas ima'' :)

Uz tebe sam ako nesto znam za ovolike godine igranja traviana gde god sam sretao taj acc ako nije bio u top 10 nije postojao na serveru i sad ce neko da se nadje pametan da kaze da je on valjda pobedio taj acc ili sta vec hoce da kazu da su pobedili i naterali da se obrise taj acc a sa jednim igracem sa tog acc sam pricao kolko ja skontah oni prelaze na bax al svejedno

Ps CNN ako me se secas igrali smo zajedno u savezu prosli hrx ja sam prvih 7 nedelja igrao na Bosanceros,Valjavec Delija .... a ovi ovde logovi garantujem da nije bio 5-i deo ukupnog offa to sam siguran

maligali
30.05.10, 14:23
Kako heroju promjeniti ime?

Valjavec
30.05.10, 14:45
Kako heroju promjeniti ime?

klikni na njegovo ime.... :101010:

dino-scorpion
30.05.10, 15:12
..idemo dalje za iste pare:harmonikaš: :party: pa sta niko vise ne napada A_L_L_I-a:to victory:,pa nije ovo ok...
:blabla:

A_L_L_I
30.05.10, 23:05
e jesi sila......:wanted:
nije sila
nego ste vi klocevi pa vam ni prednost nece pomoci xD

Uz tebe sam ako nesto znam za ovolike godine igranja traviana gde god sam sretao taj acc ako nije bio u top 10 nije postojao na serveru i sad ce neko da se nadje pametan da kaze da je on valjda pobedio taj acc ili sta vec hoce da kazu da su pobedili i naterali da se obrise taj acc a sa jednim igracem sa tog acc sam pricao kolko ja skontah oni prelaze na bax al svejedno

Ps CNN ako me se secas igrali smo zajedno u savezu prosli hrx ja sam prvih 7 nedelja igrao na Bosanceros,Valjavec Delija .... a ovi ovde logovi garantujem da nije bio 5-i deo ukupnog offa to sam siguran
hehe
ma da, klikam bax lagano i cekam kraj :)
dosta je bilo klikanja 4-5 mjeseci na baxu jos mi sad treba i hrx :S, al nemo's klocevima dokazat xD
malo u slobodno vrijeme dodjem bar ovdje na foum da palim kloceve, vidim lako ih napalit :D, kad ne kontaju da je sprdnja sve :cerek:
a i da im dignem rejting teme mozda postanu popularni :lol2:
evo obecavam klocevima da cu im dati pasvord i nick kad skucam off na baxu
pa da imaju čast uci na acc i da kazu unucima bili smo na acc od A_L_L_I-a :dance:

..idemo dalje za iste pare pa sta niko vise ne napada A_L_L_I-a,pa nije ovo ok...
:blabla:
skontali KLOCEVI da travian nije za njih
pa se sad igraju :kid: :cerek:

CNN
30.05.10, 23:29

Da sjecamo se.
Respect.

P.S Izgleda ovaj ice cube postade legenda i igracina preko foruma:D

king z
31.05.10, 12:28

daj mi jednu jedinu poruku u kojoj ja nesto molim allija ili bilo koga iz tvoje ekipe i izbrisat cu acc, otvorit novu temu u kojoj se ispricavam svima iz oremo saveza a posebno alliju te vise nikad necu zaigrat travian...nick imas, cekam te :):)

CNN
31.05.10, 16:22
daj mi jednu jedinu poruku u kojoj ja nesto molim allija ili bilo koga iz tvoje ekipe i izbrisat cu acc, otvorit novu temu u kojoj se ispricavam svima iz oremo saveza a posebno alliju te vise nikad necu zaigrat travian...nick imas, cekam te :):)

Cuj care,hoces zaista da se brukas po serveru? :) Ti si sad kao neki igrac,''uspio'' si zaustaviti alijin off,slusaj dobro sta cu ti reci,covjeku je ostalo nesto malo sati do kraja znaci da se obrise,i tako te napao,znaci da je sav off iskoristio,ja mislim da bi ti vec ugasen bio,nista licno protiv tebe nemam,niti protiv tvojih prijatelja,suigraca,vama svaka cast,al nemojte bezveze da blatite covjeka po forumu koji vam moze biti Profesor Traviana ;)

king z
31.05.10, 16:57
Cuj care,hoces zaista da se brukas po serveru? :) Ti si sad kao neki igrac,''uspio'' si zaustaviti alijin off,slusaj dobro sta cu ti reci,covjeku je ostalo nesto malo sati do kraja znaci da se obrise,i tako te napao,znaci da je sav off iskoristio,ja mislim da bi ti vec ugasen bio,nista licno protiv tebe nemam,niti protiv tvojih prijatelja,suigraca,vama svaka cast,al nemojte bezveze da blatite covjeka po forumu koji vam moze biti Profesor Traviana ;)

ja nikoga ne blatim, procitaj na prvoj stranici sto sam pisao, nisam rekao da je off cijeli i da ne brise, izvidio sam ga i imao je jos bar 3 puta ovoliko...znao sam da brise acc sta tamo mozes procitat...jedino sta sam kritizirao kod njega je njegovo bahato ponasanje...uvrijedio me sa barem 20 poruka u kojima me vrijeda sve zbog toga sta sam mu napao 3. selo i pobio 100-tinjak gorstaka jer sam mu u profilu vidio da BRISE...vise puta sam napisao da se vi sa strane koji ne razumijete u cemu je stvar ne mijesate pa nebi doslo do obracuna ovakvog razmjera ali me niste poslusali...reporte sam objavio jer su solidni za taj stadij igre i nisam nikoga uvrijedio s njima( ako pak jesam ovim se putem ispricavam)...za sebe nikad nisam rekao da sam neka igracina NISAM REKAO da je A_L_L_I brisao zbog mene, i sad kazem da mene zaboli neka stvar za ovu igru...igram kad imam vremena za svoj gust, nisam nikakav PRO-igrac kakvim se mnogi ovdje vole nazivat...jedino sta od mene mozete ocekivat je da igram timski i pristojno se ponasam prema svim igracima...s druge pak strane ne podnosim bahate a posebno one koji se petljaju tamo gdje im nije mjesto i nisu informirani o temi rasprave( npr. tvoja izjava da sam molio nekoga za nesto-daj mi tu poruku i rekao sam vec sta cu napravit)...eto toliko od mene :)

zero_cool89
03.06.10, 14:58
Tako je ICE, reci im...... :DDDDD

king z
03.06.10, 15:08
a evo...ocito sam im zacepio usta :)