PDA

View Full Version : Savjet(obrana)

Domac
31.08.07, 00:17
ej

rimljanin sam i imam ekonomiju 60,60,42,12, ali nemam vojske
poceli su me napadat
kaj da delam?
imam vojarnu samo...jel mi se isplati legionara samo jednog napravit?
sad sam poceo dizat skroviste ressa na max pa da smanjim njihov plijen
helpajte brzo

Beagle
31.08.07, 00:37
samo dizi skrovista, nemoj sada raditi vojsku

osim toga pokusaj se dogovoriti sa ovima koji te napadaju da im mozda posaljes jednosatnu produkciju, a da te oni ne napadaju ....

tj. jos bolje ti je da proucis onu stvar koja se zove FAQ ....
evo ti link: http://help.travian.com/index.php?type=faq&mod=536&s=500

Marvex
31.08.07, 16:14
Ja sam tako imao isto problema a evo ti moji prijedlog:
Samo dizi skroviste, prvo ce ti uzimati puno pa sve manje,i manje, i manje...
Ako si gal radi zamke, nisu skupe;)

shaggy
31.08.07, 17:22
Ja sam tako imao isto problema a evo ti moji prijedlog:
Samo dizi skroviste, prvo ce ti uzimati puno pa sve manje,i manje, i manje...
Ako si gal radi zamke, nisu skupe;)
napisao je da je rimljanin,dakle gal nije,sto se zamki tice,one su niskoristi ako nemate vojsku,dakle,bez vojske nemojte bezze trositi resse na zamke,jedino u samom pocetku jer mozete jako zakinuti teutonca ako mu pohvatate sve vojnike na pocetku a on nema ekonomiju,ali opet,to je jako riskantno bez vojnika jer netko drugi vas moze napasti i nis od svega opet

Domac
31.08.07, 21:46
evo, digao sam skroviste na lvl8. imam vojarnu na lvl1. jel mi vrijeme da sad krenem gradit vojsku ili da jos ekonomiju dizem?
imam po 3 napada u danu...
frka me recimo napravit jednog legionara,a nemam ressa za vise njih odjednom
koliko mi je idealno za napravit za pocetak?

dmi
31.08.07, 23:00
...idealno je prvo ekonomiju staviti na noge - nije ovo igra za tri dana - kada budeš napokon mogao producirati više legionara zaredom - onda ih radi do tada ulaži samo u ekonomiju i skrovišta (da možeš ih imati više)...

tiki-vz
03.09.07, 12:51
a što se tih skrovišta tiče, ono što je u njima spremljeno, ne može se iskoristiti?

i kako povećati proizvodnju hrane (trenutno je 6 po satu), jer jedino mi hrane fali za osnovat vojsku. sva polja su mi na razini 1 ili više...

isplati li se prvo dizat akademiju za nove jedinice, ili samo radit ove jedinice koje imam do sad?

ako izgradim obrambeni zid na veću razinu, a netko me napadne, vraća li se onda zid na razinu manje nakon napada?

Black Revenger
03.09.07, 14:03
zid ostaje, akademiju nemoj gradit jos, napravi si jos farma ili kupi hrane, ono kaj je u skrovistima mores koristit.

Black Revenger
04.09.07, 13:51
haha, da, sry, ispricavam se, nisam mislil na ovnove.

Black Revenger
04.09.07, 13:51
haha, da, sry, ispricavam se, nisam mislil na ovnove.

Domac
07.09.07, 00:28
opet imam problem...kak sam sad s ekonomijom vec na zavidnom nivou(iako moze i bolje), dogodi mi se da kroz dan ne stignem sjest za komp a kamoli sta drugo. i danas sam vec imao dva napada u kojem su mi odnijeli po napadu oko 600-700 ressa...to im je dovoljan razlog da dodu opet...
kaj da delam?

i jos jedna stvar...vidio sam da se pise o tome da se moze vise istih gradevina gradit. jel to moguce u jednom naselju ili u svakom moze bit po jedna vrsta zgrade? jer ak mogu imat vise istih, ja bi si izgradio jos jedno skroviste ressa a ne znam kak...

Black Revenger
07.09.07, 00:42
prvo moras dovrsiti prvi skroviste na lvl 10 (ispravite me ak grijesim), a kad to napravis mores napravit novih kolko hoces. nemoras dovrsit drugo na lvl 10 da bi mogel napravit trece.

hzg
07.09.07, 17:58
prvo moras dovrsiti prvi skroviste na lvl 10 (ispravite me ak grijesim), a kad to napravis mores napravit novih kolko hoces. nemoras dovrsit drugo na lvl 10 da bi mogel napravit trece.

Ovo je tocno. Kada napravis prvo na lvl 10 mozes ih graditi koliko hoces!