PDA

View Full Version : SEXY BV vs Old_Dog ; steta: uzimanje off sela, pa procijenite

billymadafaka
08.06.10, 18:13
nakon sto je fubar uzeo tri sela luki-tinu(dva uzeo amaterasu,pa prepustio) objavili smo rat savezima APO i WWW .. velikim dijelom je fajt zasad izmedju SEXY BVa i APO , rusi se sto se stigne. :D

jucer navecer je proradio art za brzu vojsku kod Old_Doga u off selu i nije bilo vremena za cekanje, Old je inace u srcu naseg teritorija i s artom moze posjetiti bilo koje selo saveza u vrlo kratkom roku, s obzirom da ima gotovo sve informacije o nasem savezu moralo se reagirati... skupilo se sto se moglo i odmah se krenulo u akciju... :pije kavu:

windu je isao prvi :
http://travian-reports.net/hr/report/87373b65d0b,873754350f7

iza njega dolazi barni :
http://travian-reports.net/hr/report/87364a4a1fd

izmedju napada old napada ledenog i kata off selo (vjerojatno sav off koji je nestao):
http://travian-reports.net/hr/report/87417f2281b,874186143b7,87419c17eb7,87420def947,87 421c79cad,87422624f61,87423f715e1,87424658b45

billymadafaka uzima:
http://travian-reports.net/hr/report/87377187b54,873789d041c

i na kraju ledeni ide porusiti ako se jos sta mrda, nazalost,mrdaju se senatori od preuzimanja :kid:
http://travian-reports.net/hr/report/873899e0b60

moja malenkost je trebala pokupiti artefakt za brzu vojsku, ali na nasu zalost old ga je sklonio...

:party::party::party::party::party::party::party:

z00ey
10.06.10, 23:00
odobreno

z00ey

-NIXON-
10.06.10, 23:07
Najs :101010:

Old_Dog
10.06.10, 23:38
......

jucer navecer je proradio art za brzu vojsku kod Old_Doga u off selu i nije bilo vremena za cekanje, Old je inace u srcu naseg teritorija i s artom moze posjetiti bilo koje selo saveza u vrlo kratkom roku, s obzirom da ima gotovo sve informacije o nasem savezu moralo se reagirati... skupilo se sto se moglo i odmah se krenulo u akciju... :pije kavu:
....

Samo ću napomenuti slijedeće
1. Old_Dog nikoga iz Saveza SEXY BV nije prvi napao, sve dok SEXY BV nije napao na mene
Izgovori u vezi art-a su samo izgovori.
2. Dojučerašnji "prijatelji" pokazali su se u pravom svjetlu. Ne čudi me to.... znam da je organizator billymadafaka, koji je svojevremeno "minirao" organizaciju napada na PiP
3. Usput samo da kažem kako ovo nije neki veliki HOF, jer osim štete (gubitka offa) nije ni bilo neke velike bitke. Za suprostaviti se najjačim offerima SEXY BV trebalo je barem 150k defa.
....
i na kraju
Old_Dog od sada laganini uzgaja samo def :kopljanik:
Možda će nekom graditelju WW biti potreban

billymadafaka
11.06.10, 00:20
1. Old_Dog nikoga iz Saveza SEXY BV nije prvi napao, sve dok SEXY BV nije napao na mene
2. Dojučerašnji "prijatelji" pokazali su se u pravom svjetlu. Ne čudi me to.... znam da je organizator billymadafaka, koji je svojevremeno "minirao" organizaciju napada na PiP
3. Usput samo da kažem kako ovo nije neki veliki HOF, jer osim štete (gubitka offa) nije ni bilo neke velike bitke. Za suprostaviti se najjačim offerima SEXY BV trebalo je barem 150k defa.
....
i na kraju

old kao sto smo pricali na skypeu, ti si taj koji je okrenuo ledja SEXY BV-u, napao si dosta igraca prvi i to ti znas, to sto ti mislis da smo mi trebali gledati dok katas nase, je tvoj problem...

sto se tice miniranja akcije ti dobro znas zasto je minirana, zbog slanja mmova za koje nisi imao dozvolu da saljes, zbog lose organizacije, i zbog najbitnije stvari, sto si govorio svima , da si dogovorio sa svima, a nisi s nikim dogovorio...

sto se tice odnosa SEXY BV - Old_Dog , cijeli savez te deffao, vise puta pushao da bi ti uzvratio katanjima, objava rata SEXY BV-a APO-u se ni najmanje nije odnosila na tebe, bez obzira sto si okrenuo ledja i presao na protivnicku stranu, ali kad je krenulo katanje od strane tebe, trpilo se i dalje, dok si nisi prisvojio art za brzu vojsku, a tada si mogao sto si htio...

i na kraju, nije veliki HOF, ali ja mislim da HOFove treba pokazivati da ljudi znaju sto se dogadja na serveru, ipak je ovo igra i svi trebaju uzivati u njoj, a objava HOFova je najbolji nacin za to...

ja volim vidjeti svaki hof kakav god bio...

i konacno, od mene , za tebe :banned:

hyperion
11.06.10, 00:27
....
i na kraju

Pa ja svakako nisam prvi napao tebe Old, a ti si mi lijepo skinuo u 2 ili 3 naselja def i pokupio fino resa. Tek kad sam pohvatao 5k sjekira i malo bacio jedno katanje su stali neki veći napadi. A da ne kažem da je isto tjedan koji prije toga def cijeli bio kod tebe, kao i slanje resa tebi itd. itd.

DAKI
11.06.10, 01:02
nakon sto je fubar uzeo tri sela luki-tinu(dva uzeo amaterasu,pa prepustio) objavili smo rat savezima APO i WWW .. velikim dijelom je fajt zasad izmedju SEXY BVa i APO , rusi se sto se stigne. :D

moja malenkost je trebala pokupiti artefakt za brzu vojsku, ali na nasu zalost old ga je sklonio...

Art mi je bio kod Olda na čuvanju, dok prođu napadi, tako da kad ste krenuli na njega art se normalno morao maknut. :pece palacinke:

billymadafaka
11.06.10, 01:07
Art mi je bio kod Olda na čuvanju, dok prođu napadi, tako da kad ste krenuli na njega art se normalno morao maknut. :pece palacinke:

ma ok, art kad je dospio kod njega, bilo je bitno onemoguciti olda, a usput nije bilo lose pokupiti art ako ga slucajno nebi maknuo ;)

juco
11.06.10, 15:03
APO...zasto je SEXY BV jos uvijek na zivotu...pa kvalitetniji ste od njih barem duplo...a jos vam i offove tak jeftino unistavaju...:(

P.S.
steta offa...:'(

Hefest
11.06.10, 15:37
Možda ne žele pokazati svoje offove,ili ih čak izgubiti!

billymadafaka
11.06.10, 17:00
lijepa akcija svaka čast

a što se tiče oga da je old_dog otišao u www nije istina, pošto apo nema nikakve veze sa www-om.

a o tome što se www iživljava na jednom igraču možemo nastaviti ili igm ili na private :)

da ne zadajemo posla novoj moderatorici :)

naravno, slazem se u potpunosti, komentirajmo hof, necemo ulaziti u dublje rasprave...
a sto se tice veze izmedju APO i WWWa do sada to nismo znali, i racunali smo da WWW deffa APO..

ponosno ustanovljujem da daki vise nema off selo, bit ce hof tema

http://travian-reports.net/hr/report/8944707830a

cocacroero
11.06.10, 19:50
Čestitam billy na uspješnoj akciji, biće su ti pomogli nebeski letači te vile i :witch:
:cerek::cerek::cerek:

P.S
Vidim da Old_dog piše na jednom mjestu kako se bio dogovorio sa nekim savezima za akciju pa je imenova i naš savez RARE,odlučno odbijam takve navode.....
Pojašnjenje gospodinu ako je zaboravija;prvo on se tio dogovoriti ali činjenica da se nije samnom dogovorio ništa,sve je ostalo u začetku,,,posebno skreće pažnju na to da su svi savezi poslali neki MM za tu njegovu akciju! Kod nas nije iša nikakav MM,niti se povlačio iz uporabe kako on navodi :cerek:
Očito ga je ovo malo uzdrmalo pa sad traži alibi za neke svoje poteze :cerek:
I u porazu triba biti veliki!

Alkmaar
11.06.10, 22:10
konacno da neko pokaze da se samo PIP i RARE nelupaju u -/- .... billy samo bi volio znat zasto se prvo skatali naselje a onda ga preuzeli, jeste li isli na sigurno ako neuspijete preuzet da ga barem malo katate ili imate viska resursa... inace pohvala za akciju...
:101010:

billymadafaka
11.06.10, 22:14
konacno da neko pokaze da se samo PIP i RARE nelupaju u -/- .... billy samo bi volio znat zasto se prvo skatali naselje a onda ga preuzeli, jeste li isli na sigurno ako neuspijete preuzet da ga barem malo katate ili imate viska resursa... inace pohvala za akciju...
:101010:

nismo bili 100% sigurni da ce se preuzeti, ustvari nikad nisi siguran, pa se islo i na devastaciju :D ako slucajno ostane u vlasnistvu olda :D

Drago
11.06.10, 23:06
Lijepo napravljeno,

Nego ove price ko je prvi poceo hahaha :cerek: , ma ljudi, ak ste na kontra stranama, rokajte i boli vas briga, ko nije s vama kontra vas je i niste se nikome duzni opravdavati, niti ak vas ko napadne se imate pravo zaliti. ;)

Igrajte se i samo naprijed s akcijama i katanjima :mothergoose: bomb

Moira
11.06.10, 23:38
Rasprava je premještena na chat temu