PDA

View Full Version : TATTOO® vs PC

pp44
09.06.10, 22:51
ukratko
povučen off jer je trebao krenuti u akciju a došao u selo par minuta prije napada

ima tu još svačega no rezultat se vidi dole:

coaks_bl
http://travian-reports.net/hr/report/88103887d55

juvelir tnx kolega nauči se slat napade :)
http://travian-reports.net/hr/report/881053c46dd

juvelir
http://www.travian-reports.net/hr/report/88106f613cd

AH.Tattoo
http://travian-reports.net/hr/report/88107babf0e
http://travian-reports.net/hr/report/88108e72ee6

dečki z brega
http://travian-reports.net/hr/report/881094ed5a1
http://travian-reports.net/hr/report/88110bbf23b

rezime: jedan off manje i ode dobar dio farmi

čestitam vam i ovim putem
vidimo se uskoro ponovo na bojnom polju :)
:nema odmora:

x x x
09.06.10, 23:05
Šta oni vama rade ovo nije ništa :cowboy:
ali svaka čast što ste stavili i ona dva izvješća gdje ste punooo izgubili

car darie
09.06.10, 23:09
ajajjajajajaj

kakva greška....

kakve su to priče što oni rade onima...hahahahaha

ostavit off doma , a da ne pričam o farmama

hmmmmmm

stupido.

odlično TATOO

:101010:

Riddick.
09.06.10, 23:18
yp svaka čast napačima! Vrlo lukavo i lijepo izvedeno!
A ti pp ostavi se pića i prihvati ekonomije sad.... :cowboy:

ja i ona
09.06.10, 23:25
Šta oni vama rade ovo nije ništa :cowboy:
ali svaka čast što ste stavili i ona dva izvješća gdje ste punooo izgubili

to nije tattoo stavio vec pc

Riddick.
09.06.10, 23:29
istina...mi stavljamo hofove kad oderemo i kad nas oderu nemamo obraza uopce :cowboy::nema odmora:

arhimond
09.06.10, 23:30
akcija i nije nešto ( premalo kata) ali možda je i to utjecalo na hvatanje offa i nedostatak deffa u gradu
dobar udarac :101010: i lijep hoff, bravo hard

Riddick.
09.06.10, 23:34
istina...mi stavljamo hofove kad oderemo i kad nas oderu!Nemamo obraza uopće :cowboy::nema odmora::hzg je rekao:

pp44
akcija i nije nešto ( premalo kata) ali možda je i to utjecalo na hvatanje offa i nedostatak deffa u gradu
dobar udarac :101010: i lijep hoff, bravo hard

koji hard di ti vidiš savez hard?
baci oko na naslov posta ;)

Pacijent i pol
bravo đ-rakia, bravo, prva vaša uspješna.

TaraT
09.06.10, 23:45

hahahahaha
netko opet malo falio
ili se to ide sistemom eliminacije, pikanje tko bi se sve mogao ukljuciti u ove akcije
:p
uglavnom, lijepo lovljenje offa
moram priznati da sam malo razocaran s pc, nisam ocekivao da bi se njima potkrala ovakva pogreska, ali vec sam rekao, lijepi su dani, ljudi uzivaju, pa onda i nije za zamjeriti manjak paznje, ssto dakako ne umanjuje lijepu akciju tattoo-a

arhimond
09.06.10, 23:50
Citat od arhimond Vidi post
dobar udarac i lijep hoff, bravo hard
koji hard di ti vidiš savez hard?
baci oko na naslov posta

ups, već duže se spremam okulisti i frizeru...isprike hardu
daklen, čestitke tatoo, prilična šteta napravljena

Njegov_sluga
09.06.10, 23:51
hahahahaha
netko opet malo falio
ili se to ide sistemom eliminacije, pikanje tko bi se sve mogao ukljuciti u ove akcije
moram priznati da sam malo razocaran s pc, nisam ocekivao da bi se njima potkrala ovakva pogreska, ali vec sam rekao, lijepi su dani, ljudi uzivaju, pa onda i nije za zamjeriti manjak paznje, ssto dakako ne umanjuje lijepu akciju tattoo-a

+1, ne bi vjerovao da ne vidim...

Nasah
09.06.10, 23:56
odlicna akcija lijepo je vidjeti onakav off uhvacen na spavanju :sjekiraš:

dakimlin
10.06.10, 00:05
Čestitke na ulovljenom off :master: ljepa akcija, neobićno za PC...:D

cossorre
10.06.10, 00:31
ajme dođe mi da plačem

billymadafaka
10.06.10, 01:00
hahahahaha
netko opet malo falio
moram priznati da sam malo razocaran s pc, nisam ocekivao da bi se njima potkrala ovakva pogreska, ali vec sam rekao, lijepi su dani, ljudi uzivaju, pa onda i nije za zamjeriti manjak paznje, ssto dakako ne umanjuje lijepu akciju tattoo-adajte molim vas sto ste svi tako impresionirani pcom?jest da rade dobro akcije ali sto se nebi mogo nekom off uhvaiti na spabanju, pa nea tog igraca kojem se nemoze, sto bi pc bio drugaciji?? ako nemate pametnije sto za reci, nemojte nista ni komentirat... :off:

TaraT
10.06.10, 01:29
dajte molim vas sto ste svi tako impresionirani pcom?jest da rade dobro akcije ali sto se nebi mogo nekom off uhvaiti na spabanju, pa nea tog igraca kojem se nemoze, sto bi pc bio drugaciji?? ako nemate pametnije sto za reci, nemojte nista ni komentirat... :off:

zaista ostroumno zapazanje
:D
nije ovo pocetak servera, pa da ti se prvi susjed zaleti s par paladina i pobije par batina

no....nigdje nisam rekao da je pc savrsen ili nesto sl.
imaju odredjenu kvalitetu i upravo zato iznenadjuje da je off ulovljen u gradu, koliko ja vidim usred dana
u svakom slucaju veliki propust pc, i neobicno vrijeme za spavanje, tim vise ssto je -- poprilicno ociscen i iako nisam gledao na karti, sumnjam da si je dozvolio da mu netko na sat-2 udaljenosti radi off

ako nekima i nakon ovoga nije jasno, pokusat cu pojednostaviti: ovo je kritika pc-a, ne velicanje istih

sweeth
10.06.10, 01:57
upravo zato iznenadjuje da je off ulovljen u gradu, koliko ja vidim usred dana
u svakom slucaju veliki propust pc, i neobicno vrijeme za spavanje,istih

ovo gore i nije točno... off je bio u gradu, al ga nitko nije hvatao u povratku, nego jednostavno u razmaku od par min od kad je TREBAO bit poslan off do kad su sjeli napadi igrač imao neočekivane obaveze. tu se ne radi o neiskustvu, grešci i sl, nego kombinaciji sreće za napadače i nesreće za "branitelja" te faktorima iz RL. Da je off bio hvatan u sekundu iz povratka ne bi bilo samo 1k pretora u obrani, to sigurno. Jedina greška koja se može pripisat branitelju je da podcijenio poslane napade

zeko :)
10.06.10, 02:08
ovo gore i nije točno... off je bio u gradu, al ga nitko nije hvatao u povratku, nego jednostavno u razmaku od par min od kad je TREBAO bit poslan off do kad su sjeli napadi igrač imao neočekivane obaveze. tu se ne radi o neiskustvu, grešci i sl, nego kombinaciji sreće za napadače i nesreće za "branitelja" te faktorima iz RL. Da je off bio hvatan u sekundu iz povratka ne bi bilo samo 1k pretora u obrani, to sigurno. Jedina greška koja se može pripisat branitelju je da podcijenio poslane napade

a dogodi se svima... bila greska il ne, steta je velika... al bez obzira, nesmije se zapostavljati RL zbog igrice...

Njegov_sluga
10.06.10, 03:27

ne bih se slozio, pp44 ne mice off kad mu idu napadi,to je vec ranije primjeceno, samo tek sad je kazna stigla. primjetio sam to jos dok smo s kiflama ratovali i napisao na chatu.

sve u svemu velika pogreska.

10.06.10, 04:10
ne bih se slozio, pp44 ne mice off kad mu idu napadi,to je vec ranije primjeceno, samo tek sad je kazna stigla. primjetio sam to jos dok smo s kiflama ratovali i napisao na chatu.

a zato i postoje greske... na njima se uci... jednom kada se opces, puses i na sladoled....:)

Toso
10.06.10, 04:50

prvi put? srecom nisam dobio reporte gdje na nekoliko fejkova, ne samo on ostavlja off u selu.
tako da, ne pricaj gluposti, mozda je sad slucaj to stvarno, neznam, ali ovo mu se moglo dogodit vec nekoliko puta. Nekoliko igraca PC ostavlja off u selu i ne mice ga, sto je zaista lose i neznam zasto rade, no aj.
Velim, sad mozda je, ali ne bi nazvao srecom nego losom igrom doticnom, ili opustanje jer je -/- prilicno ociscen. pogledaj slobodno fejkove prije, isla je hrpa napada, off je skoro cijelo vrijeme tu. kog ti onda lazes?

hvala bogu da netko prizna, bravo matt :)
na ovo i ciljam, nit je jedini, nit je prvi puta clown

10.06.10, 04:57
hvala bogu da netko prizna, bravo matt :)
na ovo i ciljam, nit je jedini, nit je prvi puta clown

sam vi ostavljajte... nama ne smeta :)

Toso
10.06.10, 05:11
sam vi ostavljajte... nama ne smeta :)

pa nisam ja PC ROTFL

10.06.10, 05:14
pa nisam ja PC ROTFL

znam... mozda sam se krivo izrazio... al mislio sam na njih :)

Macintoshica
10.06.10, 08:50
Jako lijepo :luvz: odlično uhvačen off :staklenka:

DestinyKing
10.06.10, 09:30
LJepi offovi a i deff u prvom nije za odbacit:101010:

cossorre
10.06.10, 09:37

uf koja provokacija :D

Summoning
10.06.10, 10:13

Offovi su LIJEPI, a mogli su biti LJEPŠI uzevši u obzir simcitt dotičnih :gamer: ,al eto što je tu je. Šteta na obje strane.
Obrana FR pa po njima :P

PS pozitiv se piše lijep, a komparativ i superlativ imaju LJ :luvz:

presretac
10.06.10, 10:56
ode off bay bay:P

juvelir
10.06.10, 12:14
Sreca za tebe pa mi konekcija nije valjala tih 10 min.Vidio bi da znam slati napade.A coaks ti je odgovorio sta je bio nas cilj!

AH.Tattoo
10.06.10, 12:26
Moram prvo cestitati PC na objavljenim traviolozima...svaka cast. Ako je covjek imao problema u RL onda mi je pomalo i zao. Iskreno isli smo da zakucamo "off-ove" ako se tako moze nazvati ova vojska.... pozz svima

juvelir
10.06.10, 12:32
I meni je PRAVO žao,da možemo kako vratiti off...:P

Superhik
10.06.10, 12:37
Moram prvo cestitati PC na objavljenim traviolozima...svaka cast. Ako je covjek imao problema u RL onda mi je pomalo i zao. Iskreno isli smo da zakucamo "off-ove" ako se tako moze nazvati ova vojska.... pozz svima

Čestitke na ulovljenom offu i skatanom croopu. Boli to kad farme sa 18 se skataju i to jako :brukica:

To kaj je igrač imao problema RL ne umanjuje vaše postignuče da ste napravili više štete PCu nego bilo tko do sad na serveru i još jedno mčestitam na tome.

BTW Vidimo se sad malo češće po našim/vašim selima ;) ;) ;)

mirkoželimir
10.06.10, 12:39
tattoo gazi PC, ocekivano ;)

juvelir
10.06.10, 13:01
Eh,sada u gg pravim samo deff,pusti off.ko da gledam da cu imati nepozvane goste,hehehe.Red je docekati ih kako treba.clown.Moramo žonglirati malo...hehehe

Norad III
10.06.10, 14:11
a auto evade?

mirkoželimir
10.06.10, 14:19
a auto evade?

od kud gold druze, recesija

Norad III
10.06.10, 14:20
eto šta recesija radi ljudima :blackeye:
ah pc gubimo koncentraciju?

mirkoželimir
10.06.10, 14:25
eto šta recesija radi ljudima :blackeye:
ah pc gubimo koncentraciju?

mislim da je PC prica zavrsila ;) offovima se brane, deffa ni za lijek, kula od karata

Norad III
10.06.10, 14:43
mislim da je PC prica zavrsila ;) offovima se brane, deffa ni za lijek, kula od karata

pa nikad neznaš možda ljudi imaju previše offa pa su odlučili iskoristit višak za obranu?clown

Mr AlcoHell
10.06.10, 15:54
Čestitke na ulovljenom offu i skatanom croopu. Boli to kad farme sa 18 se skataju i to jako :brukica:

To kaj je igrač imao problema RL ne umanjuje vaše postignuče da ste napravili više štete PCu nego bilo tko do sad na serveru i još jedno mčestitam na tome.

BTW Vidimo se sad malo češće po našim/vašim selima ;) ;) ;)

čini se da će push lista za oporavak offa ipak biti malo veća da ne bude šokac usamljen :P

meni se čini da je sav deff pca u erroru pa se brane offom :D

asterix9
10.06.10, 15:59
odlicno uhatjen off a jadan crop neka neka tako treba :P:P

disco ninja
11.06.10, 11:56

raaaaaaakija....hehe...puna su ti usta te rakije..ufff

yYyYyYyYy
11.06.10, 16:07
ko zna možda se baš želio riješiti offa pa mu je ovo bilo isplatljive nego zakucavanje xD

Žile
11.06.10, 23:41
e susjed nije dobro.....omaklo ti se...jbg šta se može nadamo se da je prvi i zadnji put....kad će mo na pivu??

pp44
13.06.10, 17:23
e susjed nije dobro.....omaklo ti se...jbg šta se može nadamo se da je prvi i zadnji put....kad će mo na pivu??

da omaklo... :girlw: čitam ove komentare i baš ima djece puno na serveru :)

a pivica može, naravno
javi se na skype da se dogovoriomo 8)

Žile
13.06.10, 17:58
da omaklo... :girlw: čitam ove komentare i baš ima djece puno na serveru :)

a pivica može, naravno
javi se na skype da se dogovoriomo 8)

može ...al više sam ja na skypu nego ti tako da se ti javi...a pivu ću ja platit nebrini he he he