PDA

View Full Version : Effect... ( XV.Elite ) vs archon [CW]

Slišković
20.06.10, 17:42
Po 7. put ga oslobađamo minusa :D

http://travian-reports.net/hr/report/945557a3fe1

Nama šteta 6 miliona njemu 11 :D

Klix.......

Matejm
20.06.10, 17:56
Odobreno.
~Matejm~

Spameripo
20.06.10, 18:03
Ima se more se

bolesnik
20.06.10, 18:08
auuu koji off svaka cast ja imam 9 k offa ali prema tome to je nista

Zirnitra
20.06.10, 18:12
effectu kapa do poda, jer u napadačima uvjerljivo stoji u vrhu.
Ako je i ranije korisio off znači da nije simcittan kao kod većine u njegovom savezu.

Braniocu savjet ubuduće da raspusti def ako ga nemože dovoljno skupiti. Samo dodatnu štetu radi savezu s djelomično skupljenom obranom, odnosno uslugu napadaču.

Dr.Kica(Trogy)
20.06.10, 18:22
Svaka čast za Off Effectu ;)

El pitono
20.06.10, 18:35
dobra mrcina, samo šteta tako potrošit. pogotovo prije artova.
htio sam te popljuvat u prošlom hofu, jer nije bio neki, no ipak se vidi da nisi sim siter...

ubuduće u 2 vala slati senatora i kate i sve će biti ok, jer to je najveći gubitak.

samo mi nije jasno zakaj reza ili dvorac nisu srušeni, a pilana je... 1 meta srušena, a ne dvije, ako je već slao na rezu i dvorac... možda i nije. ali onda je njub koji se trudi, tako da neka mu je :D

:patkica:

Valjavec
20.06.10, 19:27
dobra mrcina, samo šteta tako potrošit. pogotovo prije artova.
htio sam te popljuvat u prošlom hofu, jer nije bio neki, no ipak se vidi da nisi sim siter...

ubuduće u 2 vala slati senatora i kate i sve će biti ok, jer to je najveći gubitak.

samo mi nije jasno zakaj reza ili dvorac nisu srušeni, a pilana je... 1 meta srušena, a ne dvije, ako je već slao na rezu i dvorac... možda i nije. ali onda je njub koji se trudi, tako da neka mu je :D

:patkica:

Gadjana je rezidencija i samo 1 cilj jer bi obicno 370 kata to normalno srusile ali ocito nije imao rezidenciju :)

markooo
20.06.10, 19:42
:brukica:

kompa, nije ova igra za tebe onda ocito.....

:spam1:

a dobro sta ste sad takvi, mozda ne zna da se moze dici dvorac u selu koje nije gg :blink: :blink:

inace hof je nice, samo da nije toga sa rezzom, pokvari ga

:google:

Matejm
20.06.10, 19:55
Dosta prepucavanja. Ovo je tema za komentiranje HoF-a, a ne za svađu.

LP, Matejm

Valjavec
20.06.10, 19:59
effectu kapa do poda, jer u napadačima uvjerljivo stoji u vrhu.
Ako je i ranije korisio off znači da nije simcittan kao kod većine u njegovom savezu.

Braniocu savjet ubuduće da raspusti def ako ga nemože dovoljno skupiti. Samo dodatnu štetu radi savezu s djelomično skupljenom obranom, odnosno uslugu napadaču.

ima ovde par izbacenih ali i dosta njih ne izbacenih :) hvala u svakom slucaju :)

kompa??? moderatoru....

ajd ti fino zavrsi skolu bez uvrede pa da znas razluciti sta je svadja a sta komentiranje hofa??

nisam li ja fino komentirao nejgov khof na jedan pristojan i sarkastican nacin???

p.s. ajd mi sad stisni ban pa da ne moram opet neko vrijeme komentirati brukice od igraca

Ako je tebi ovo bruka moj iskren savet je idi zakolji se kutlacom :blink:

asterix9
20.06.10, 20:30
opet LOOOOOL kompa......otud znas da se daju pare za takvo sto??

a ti znas da se ne daju ???? evo da i ja kazem loooool

on topic: dobar off mogao je i veci ali nije potrebe bilo a ako se deff nije mogao skupiti sta ga nije nazad poslao jedino ako nije bio online u sto nevjerujem jer bi to bilo glupo

a savjet za branitelja ako se ne skupi deff posalje se nazad

Svatko
20.06.10, 20:44
Kako loš hof :bruka:
Ne kužim kako vas nije sram to objavit :brukica:
Ja imam 10 puta više offa

Svaka čast ;)

shido
20.06.10, 22:42
Za svaki iduci post koji je nevezan za hof ide opomena

lp Shido

Crazy Warrior
20.06.10, 23:16
Evo da se javi i ekipa iz CW-a. Lijep napad i off, samo nazalost nije stigao doci deff na vrijeme...da je stigao, taj HoF bi malo drugacije izgledao...Izgubio se neki deff, ali nista strasno...Effect naravno nije napravio nista sto je bilo planirano(preuzimanje sela, jer naravno katala se pilana :D), a sumnjam da je zaletavanje u taj deff bilo planirano...i samo su bili veliki gubici...Otislo je pola offa...
Nista, cestitke i ulovit cemo taj off kad tad...rat se nastavlja:sjekiraš:

Valjavec
21.06.10, 01:40
Evo da se javi i ekipa iz CW-a. Lijep napad i off, samo nazalost nije stigao doci deff na vrijeme...da je stigao, taj HoF bi malo drugacije izgledao...Izgubio se neki deff, ali nista strasno...Effect naravno nije napravio nista sto je bilo planirano(preuzimanje sela, jer naravno katala se pilana :D), a sumnjam da je zaletavanje u taj deff bilo planirano...i samo su bili veliki gubici...Otislo je pola offa...
Nista, cestitke i ulovit cemo taj off kad tad...rat se nastavlja:sjekiraš:

Aj sada ovako koliko ste do sada deffa ispusili na tog jednog igraca? cistio sam najmanje 3 4 puta naravno ne kazem da mi nije pobio bar 7 8 poglavica u sekund ubacivao OFF i slicno... ne bitno to sve da sam hteo da preuzmem selo sigurno ne bih poslao 1 poglavicu i ne bih stavio da gadja samo rez vec i rez i dvorac,neka je otislo pola offa otislo je mnogo mnogo vise deffa gubitci sami pokazuju svoje.... :)

Hamdi1
21.06.10, 01:58
effect kako loš off..., a koliko samo pljačkaš čovjek bi rekao 80k :):fajter:

dalmatinac22
21.06.10, 01:59
Aj sada ovako koliko ste do sada deffa ispusili na tog jednog igraca? cistio sam najmanje 3 4 puta naravno ne kazem da mi nije pobio bar 7 8 poglavica u sekund ubacivao OFF i slicno... ne bitno to sve da sam hteo da preuzmem selo sigurno ne bih poslao 1 poglavicu i ne bih stavio da gadja samo rez vec i rez i dvorac,neka je otislo pola offa otislo je mnogo mnogo vise deffa gubitci sami pokazuju svoje.... :)

Što se hof-a tiće.. meni je ok :)

Što se pravdanja tiće.... hmmm....

Rekao bi moj susjed... da je baba muško.. zvala bi se duško :D

Valjavec
21.06.10, 02:36
effect kako loš off..., a koliko samo pljačkaš čovjek bi rekao 80k :):fajter:

pogledaj top 10 ima li me i reci mi da li bi to moglo da se uradi sa ovoliko vojske i kolko je bilo i kolko je ostalo :) :lol2:

archon
21.06.10, 05:09
Po 7. put ga oslobađamo minusa :D

http://travian-reports.net/hr/report/945557a3fe1

Nama šteta 6 miliona njemu 11 :D

Klix.......

nije bas da je meni steta 11 vec se dijeli na 4 pa dobijemo da imamo po igracu oko 3m stete sto je duplo manje od tvoje stete...jesam li u pravu?:nema odmora:

Zirnitra
21.06.10, 05:55
archon,
šteta ti je najveća što mu daješ da diže heroja na tebi i što vam bije savezni def koji je mogao biti bolje upotrebljen da ga je bilo dovoljno.
U ovakvim situacijama ti je najbolje raspustiti vojsku (ako vidiš da je premalo defa).
Imaš kalkulator i računaj.

sukre 111
21.06.10, 12:26
archon,
šteta ti je najveća što mu daješ da diže heroja na tebi i što vam bije savezni def koji je mogao biti bolje upotrebljen da ga je bilo dovoljno.
U ovakvim situaicijama ti je najbolje raspustiti vojsku (ako vidiš da je premalo defa).

raspustit vojsku hahahaha ja zaista ne vidim svrhu ovog napada ( razuman razlog). sa stajališta napadača ovo je potpuni fijasko izgubio je skoro pola offa (doduše off je ionako bjedan) na liku koji uopće ne zaSLUŽUJE da ga se nanišani vojskom, a kamoli napadne. nekolko dana prije artova lupit ovakav offf .......( nesmim reč budu me banali). a kaj se brantelja tiče šteta je gotovo pa nikakva srušena pekara 55k resa eto nje opet, izgubljeno par kila deffa koji se naklika za par dana, sve u svemu fina obrana, a tebi zirnitra koja bi povlačila vojsku (sjedni 1 iz zalaganja).

raspustit vojsku hahahaha ja zaista ne vidim svrhu ovog napada ( razuman razlog). sa stajališta napadača ovo je potpuni fijasko izgubio je skoro pola offa (doduše off je ionako bjedan) na liku koji uopće ne zaSLUŽUJE da ga se nanišani vojskom, a kamoli napadne. nekolko dana prije artova lupit ovakav offf .......( nesmim reč budu me banali). a kaj se brantelja tiče šteta je gotovo pa nikakva srušena pekara 55k resa eto nje opet, izgubljeno par kila deffa koji se naklika za par dana, sve u svemu fina obrana, a tebi zirnitra koja bi povlačila vojsku (sjedni 1 iz zalaganja).

i da zaboravih efekt budemo organizirali iduće nedelje predavanje na temu # gra s teutima i kako sastavit dobar off # jer stvarno se sramotiš:) uzgred rečeno ja kasnm na server 20 dana. regao se 21.05. a imam kudikamo jači off, pa sad.....

Valjavec
21.06.10, 14:48
nije bas da je meni steta 11 vec se dijeli na 4 pa dobijemo da imamo po igracu oko 3m stete sto je duplo manje od tvoje stete...jesam li u pravu?:nema odmora:

i sad znaci 4 igraca sam ocistio od deffa imam 4 nove farme jesam li u pravu? :nema odmora:

i da zaboravih efekt budemo organizirali iduće nedelje predavanje na temu # gra s teutima i kako sastavit dobar off # jer stvarno se sramotiš:) uzgred rečeno ja kasnm na server 20 dana. regao se 21.05. a imam kudikamo jači off, pa sad.....

samo cu ti reci ovako smesan si reci ko si da vidim taj tvoj off kazes da je fijasko napad? da je izgubljeno dzabe off? veruj mi da nije a to da se sramotim prodaj pricu igracima od po 2 3k popa nemoj ovde ljudima koji znaju da igraju mislis da je ovo sav off opet pitam po ko zna koji put?

Pljačkaš tjedna
Nr. Igrač Resursi
1. CNN 2601410
2. scrappy 2370514
3. hej 2055564
4. effect... 1939840
:stupid:

*Guzy*Murderface*
21.06.10, 19:42
archon,
U ovakvim situaicijama ti je najbolje raspustiti vojsku (ako vidiš da je premalo defa).

OMG! OMG!!!!!! jel moguce da ovo pises nakon toliko godina bdjenja uz travian, unistenog vlastitog si zivota i poslovnih suradnja zbog ove glupe igrice??? da ti nis jos nisi naucio! pa ne da cu s gustom odavat na kojem accu igras, nego cu jos i hijene nahuskat na tebe! pa koja budala raspusta deff ako vidi da ga je premalo?!?!?!? MADAFAKA!!!!

Uglavnom, hof je bullsh**. na speedu ste, ovo je bijeda za ovaj stadij igre. ali dobro, covjek (offer) se igra i logicno je da nema nes masu armije, dok je covjek* (deffer) na kraju ipak izvukao deblji kraj, sto i nije tako lose.
Sretno u nadolazecoj igri. Mozda bude i bolje, a mozda i gore ;)
pozz

Valjavec
22.06.10, 00:06
OMG! OMG!!!!!! jel moguce da ovo pises nakon toliko godina bdjenja uz travian, unistenog vlastitog si zivota i poslovnih suradnja zbog ove glupe igrice??? da ti nis jos nisi naucio! pa ne da cu s gustom odavat na kojem accu igras, nego cu jos i hijene nahuskat na tebe! pa koja budala raspusta deff ako vidi da ga je premalo?!?!?!? MADAFAKA!!!!

Uglavnom, hof je bullsh**. na speedu ste, ovo je bijeda za ovaj stadij igre. ali dobro, covjek (offer) se igra i logicno je da nema nes masu armije, dok je covjek* (deffer) na kraju ipak izvukao deblji kraj, sto i nije tako lose.
Sretno u nadolazecoj igri. Mozda bude i bolje, a mozda i gore ;)
pozz

" logicno je da nema nes masu armije"

Pljačkaš tjedna
Nr. Igrač Resursi
1. scrappy 3961424
2. hej 3422233
3. effect... 3084773

:cerek: :lol2: :dance: vristim od smeha :blackeye:

*Guzy*Murderface*
22.06.10, 08:58
aaaaa! znaci i varalica! :D a da malo prijavimo MHu da ti pregleda acc :) hahahha. sam ti vristi od smjeha, pazi da tebi nes uletilo u usta. a ako uleti nekaj tam sa Pinaka, tesko tebi ;) :offtopic:

sukre 111
22.06.10, 10:10
" logicno je da nema nes masu armije"

Pljačkaš tjedna
Nr. Igrač Resursi
1. scrappy 3961424
2. hej 3422233
3. effect... 3084773

:cerek: :lol2: :dance: vristim od smeha :blackeye:

ma đabe ti pljačkaš 500 biljuna, ak ne kužiš igru fujjjjjjjjjjj bezveze trošit riječi. uskoro ćeš vidit kako se troše offovi. moj acc ima 0 opljačkanih resa ovu sedmicu, a off malo jači od tvog "glavnog" imaš li ga uopće hhihihihi.

Fergazer99
22.06.10, 12:05
:101010::nema odmora:
obrana gj

Valjavec
22.06.10, 12:08
ma đabe ti pljačkaš 500 biljuna, ak ne kužiš igru fujjjjjjjjjjj bezveze trošit riječi. uskoro ćeš vidit kako se troše offovi. moj acc ima 0 opljačkanih resa ovu sedmicu, a off malo jači od tvog "glavnog" imaš li ga uopće hhihihihi.

videces sad na arte off ;)

markooo
22.06.10, 17:11

onda cemo da cekamo i vidimo :gamer s mišem:

The_Last_Warior
24.06.10, 20:10
napadacu :101010: bar je malo hrabrijih igraca u legiji a za deff bogu :cry:

sukre 111
30.06.10, 11:00

i tako pitam se ja sad jesam li slijep il igram kriv server, arti došli pa prošli, a tvoj glamoruzni off svjetlo dana vidio nije. vrijeme snova je iza nas ili? još sanjaš o tom offu. moj ide sutra. ko zna moš i tebe opalim hihihi, al pitam se zašto rušit lika koji ionako ništa nema. bio bih poput tebe, a daleko od toga da bih u tebi uzor vidio.

bilježim se sa štovanjem

Valjavec
02.07.10, 04:15
i tako pitam se ja sad jesam li slijep il igram kriv server, arti došli pa prošli, a tvoj glamoruzni off svjetlo dana vidio nije. vrijeme snova je iza nas ili? još sanjaš o tom offu. moj ide sutra. ko zna moš i tebe opalim hihihi, al pitam se zašto rušit lika koji ionako ništa nema. bio bih poput tebe, a daleko od toga da bih u tebi uzor vidio.

bilježim se sa štovanjem

:lol2: prvo log nisi video a drugo ko je toliki incijanac da glavni off trosi u ovom stadijumu igre :lol: