PDA

View Full Version : Vidoviti milan vs tl, tla

vidoviti milan kvaka
01.07.10, 10:38
nije da ovu temu otvaram jer se želim pohvalit svojim napadačkim sposobnostima, nisam iskusan igrač i k tome sam još defer. ali napravio sam S.O.S. off i slao pljačke. Na to se TL-a naljutio i tri dana počeo fejkat. onda sam se i ja naljutio i sa svojim mini offom a okružen TLom uspio malo dizat tlak.

http://travian-reports.net/hr/report/95563e2d33f,95607585cb4,95609f450bd,95610a331f9

eh i tak par tih napadića, da bi onda stupid cupid mene opalio

http://travian-reports.net/hr/report/969784d4ac4,9698037aeeb,969814c4356,969839fe25f

no ja nikad ne volim ostat dužan, jer je eto tako zabavnije iako mislim da su za ovaj moj jadni off mogli nadefat sa 1k druida sve stupidove gradove ili 1k preta, al dobro.

http://travian-reports.net/hr/report/97252c5ed2c,97253eb439d,97254b862cd

http://travian-reports.net/hr/report/9725631eec5,9725761d68f,97258603ed4

eh da sad sam očito već svima u okruženju digo tlak, pa mi je jučer hakiran acc. tojest danas rano ujutro. Da, tek toliko sam ovo otvorio, samo da stupid i kompanija nebi opet reko kako mu je neko provalio u acc i poslao kate na snješka:witch:

Svaka čast TL-u TL-A s vama je zadovoljstvo igrat. pravi ste igrači koji očito zaboravljaju da je ovo igra bez obzira kolko si loš ili dobar pa stoga i ne treba hakirat acceve. ali eto neka vam je, ja se opraštam od tog acca ionako sad ni našto ne liči, a vjerojatno i od samog traviana.
I ne mogu reć da mi je do sad bilo zadovoljstvo igrat protiv TLa, jadni ste.
Tako očajno raskinut vlp, raskinut savezništva, poslat napad na proximu od mog sitera i na mene samog od mog sitera, stvarno vas može bit sram koda nemamo skype:narf: . slobodno pitajte da vam i svi ostali igrači daju lozinke, jedino tako ćete osvojit kvadrant, a to ste očito i samio shvatili.

Ovo sve se ne odnosi na bop, nego isključivo na tl i tl-a, mada ipak neznam tko je točno domišljati haker.

LP od vidovitog milana!

Superhik
01.07.10, 12:30
Odobreno

by
Superhik

lil
01.07.10, 12:48
Loša ti je priča , uopće nije tako bilo , a cupid je bio samo čišćenje za jedno katanje od preko 200 popa
imaš sreće što imamo srca pa nisi nuliran . al nek ti bude ....

vidoviti milan kvaka
01.07.10, 12:51
Loša ti je priča , uopće nije tako bilo , a cupid je bio samo čišćenje za jedno katanje od preko 200 popa
imaš sreće što imamo srca pa nisi nuliran . al nek ti bude ....

imate i vi sreće što u krugu oko mene nisu nulirana 5 sela ;)
al što ne znači da neće bit samo ne s tog acca

lil
01.07.10, 12:55
jedva čekam , ej i dobri su ti reporti ovi, na cupida:pije kavu:

Alfa Male
01.07.10, 12:59
ti stvarno mislis da ti je neko iz TL-a hakira acc ???

bar mi igramo ovaj server kako smo i rekli da ocemo uz puno zajebancije i malo nerviranja

ja ti dajen rjec da niko od ovih 14 ljudi nije hakira acc za ostale ne mogu jamcit jer ih ne poznan ka ove odi

a to sta si mi roknia selo svaka cast :)
nisan se bas previse ljutia jer san ja tebi prije toga vise stete napravia

vidoviti milan kvaka
01.07.10, 13:08
ti stvarno mislis da ti je neko iz TL-a hakira acc ???

bar mi igramo ovaj server kako smo i rekli da ocemo uz puno zajebancije i malo nerviranja

ja ti dajen rjec da niko od ovih 14 ljudi nije hakira acc za ostale ne mogu jamcit jer ih ne poznan ka ove odi

a to sta si mi roknia selo svaka cast :)
nisan se bas previse ljutia jer san ja tebi prije toga vise stete napravia

naravno da si ti meni više štete napravio, no dobro bit cijele ove priče je da je to netko vjerojatno iz TL-A napravio. a sad frajer nek ostane frajer i nek to prizna, to bi bar bilo lijepo, a ne kukavički poslat napade na saveznike i PC
no bez brige nije ništa stvorilo pomutnju sve je svima na vrijeme objašnjeno. ja vjerujem da nisi ti, jer je pravim igračima veći gušt skatat acc nego ga hakirat ;) to je ipak ideal manjih igrača i TL-a koji mi ništa na drugačiji način nisu mogli, osim ako se kao miševi nisu skrpali iza tebe

lil
01.07.10, 13:09
kao i neki iza allianza koji je isto ovako prošao , pa nije bilo reporta na forumu .
e, da i btw. vidimo tko je sve deffao kinga , ali napadače si stavio i neke koji nisu

Tateus
01.07.10, 13:29
Slažem se, hakiranje ako je uopće toga bilo... nekako mi ne miriše na istinu...al dobro.

Milane i nedaj se! Ostani da te bar fejkamo, ako ti već ništa drugo nemožemo. :)

Uvijek na tebe, tvoj TL-W ...

Mr AlcoHell
01.07.10, 19:56
Svaka čast TL-u TL-A s vama je zadovoljstvo igrat. pravi ste igrači koji očito zaboravljaju da je ovo igra bez obzira kolko si loš ili dobar pa stoga i ne treba hakirat acceve.

I ne mogu reć da mi je do sad bilo zadovoljstvo igrat protiv TLa, jadni ste.

bilo bi ok prije nego nekog tako fino popljuješ i sam sebe dovedeš u kontradikciju, barem proučiš istinitost svojih tvrdnji :)
ne znam na temelju čega si optužio tl ili bilo koga drugog, očito se gubiš malo u svojoj priči...

off nije ni za šta al je lijepo vidjet da si ga koristio...

budi pozdravljen :cowboy:

Norad III
01.07.10, 20:51
i da se nadovežem
ime saveza je TL-W ne TL-A :narf:

Augustus
01.07.10, 21:43
HAHAHAHAHA ma Milane ti si odličan off igrac:kid:,nego u ovih mjesec dana za koliko smo te populacije skratili:party:

Horall
01.07.10, 22:43
Pobrisan je off topic i molio bih da smirite sa spamanjem, podjeljno je par opomena i pobrisano dvatesetak postova.

Horall

TaraT
02.07.10, 00:46
paaa.....svaka cast na trudu