PDA

View Full Version : Krivo računanje vremena izgradnje

guest
06.07.10, 15:50
Naime, uočio sam da na s4 mi krivo računa vrijeme izgradnje farmi lvl1 kad stavim 2 komada da mi se grade jedna za drugom..
na što točno mislim? evo pogledajte.. kad stavim jednu farmu da se gradi treba mi:
http://it.tinypic.com/view.php?pic=jubzw2&s=6
znači 1min i 50sec
no kad stavim 2 farme istovremeno da mi se dižu treba da se napravi:
http://it.tinypic.com/r/2jbwd46/6
..4min i 40sec???

Kako? kaj nije 1min 50sec plus 1min 50sec jednako 3min 40sec, a ne 4min 40min??
i znam da se ovdje radi samo o minuti no mene sad brine (jer ovo sam slučajno otkrio jer sam tek uzeo još 2 cropa pa tu i tamo kliknem na to zadnja 2 dana) da mi možda to radi i kod izgradnje drugih zgrada.. ko zna, nikad nisam obraćao pozornost na to no možda mi je do sada isto tako server zbrajao da je 5h plus 6h jednako 12h, a to onda već nije mala stvar..

molio bi sve one koji uoče da mi im server radi sliču stvar da se jave.. ne znam, sumljam da to radi samo kod farmi lvl1.. samo što nikad nisam obraćao pozornost na to..

Hamdi1
06.07.10, 15:59
ako staviš 2 zgrade u isto vrijeme za 1-2 minute će više trebati ta druga da se izgradi..

Moira
06.07.10, 16:01
Naime, uočio sam da na s4 mi krivo računa vrijeme izgradnje farmi lvl1 kad stavim 2 komada da mi se grade jedna za drugom..
na što točno mislim? evo pogledajte.. kad stavim jednu farmu da se gradi treba mi:
http://it.tinypic.com/view.php?pic=jubzw2&s=6
znači 1min i 50sec
no kad stavim 2 farme istovremeno da mi se dižu treba da se napravi:
http://it.tinypic.com/r/2jbwd46/6
..4min i 40sec???

Kako? kaj nije 1min 50sec plus 1min 50sec jednako 3min 40sec, a ne 4min 40min??
i znam da se ovdje radi samo o minuti no mene sad brine (jer ovo sam slučajno otkrio jer sam tek uzeo još 2 cropa pa tu i tamo kliknem na to zadnja 2 dana) da mi možda to radi i kod izgradnje drugih zgrada.. ko zna, nikad nisam obraćao pozornost na to no možda mi je do sada isto tako server zbrajao da je 5h plus 6h jednako 12h, a to onda već nije mala stvar..

molio bi sve one koji uoče da mi im server radi sliču stvar da se jave.. ne znam, sumljam da to radi samo kod farmi lvl1.. samo što nikad nisam obraćao pozornost na to..

nije greška, lijepo piše da se u slučaju reda čekanja dodaje jedna minuta...

guest
06.07.10, 16:02
onda moja isprika.. može onda lock ili brisanje teme, što već.. :D

Moira
06.07.10, 16:03
Red čekanja izgradnje
Red čekanja omogućava davanje dodatnih naredbi graditeljima kako bi nakon dovršetka prve započete gradnje/nadogradnje odmah započeli sa gradnjom ili nadogradnjom druge. Pauza između izgradnji je vrlo kratka (60s), te nakon nje odmah započinje drugi zadani zadatak u redu čekanja.

evo :)

guest
06.07.10, 16:09
tenk ju.. aj sad briši ovu temu plizz ako možeš da se ne sramotim.. :D

Moira
06.07.10, 16:11
nisam tu mod, sklonit će netko već :)

marin_vkci
06.07.10, 18:36
na prvom linku pogledajte koliko lik ima ressa a tek radi na razinu 1

Trilithon
06.07.10, 18:48

Šta to ima veze? Poslo si je iz drugih naselja

headshot
06.07.10, 18:51

:palčina::cerek: što ti želiš reći, pa tako se to i radi, da ne moraš kasnije čekat sa izgradnjom sela zbog nedostatka resa, zato se napune skladišta da ima resa non stop

Alen003
06.07.10, 19:32
:palčina::cerek: što ti želiš reći, pa tako se to i radi, da ne moraš kasnije čekat sa izgradnjom sela zbog nedostatka resa, zato se napune skladišta da ima resa non stop

ali moras i prosirivati polja resursa i skroviste tako ti nikada nece nestati resursi :palčina::palčina:

headshot
06.07.10, 22:07
ma kakva skrovišta resursa. ja to nikad nisam shvaćao, zašto svi forsirate ta skrovišta. Po meni ... skrovišta imaju samo oni koji neznaju igrati. Kako ja nikad nisam imao problema sa krađom resa. sad jesam 28. ali dok nisam bio na takvo dobrom položaju... nitko me nije napadao.

Alen003
06.07.10, 22:47
nisam niti ja ali netko drugi je pa zato da bude siguran :palčina::palčina: