PDA

View Full Version : hej(XV) vs wait4u_(Oremo) II. dio, ulovljen off

pro player
09.07.10, 10:44
evo slučajno je ulovljen waitov off i skatan crop do kraja

http://travian-reports.net/hr/report/105127f3716

shido
09.07.10, 13:22
Odobreno

ccc Samine, sta sam ti ja reko jucer :cry:

by Shido

Samin(wait4u)
09.07.10, 13:26
evo slučajno je ulovljen waitov off i skatan crop do kraja

http://travian-reports.net/hr/report/105127f3716

To je sve dio igre jebg tako se desilo da mi je sinoc nestalo konekcije i off se vratio u selo...A ti si poslo napad i da taj off je prije toga crkavvo..

Eto sretno svima u nastavku hrx-a..;)

luka the best
09.07.10, 13:28
ljepo uhvaćen deff svaka čast ljep off sve je to dobro i prekrasno al daj malo SYN-ovece tak uhvati ane oremovce koji su već gotovi više nisu tako jaki kak prije

Sajo FTW
09.07.10, 13:29
ljepo uhvaćen deff svaka čast ljep off sve je to dobro i prekrasno al daj malo SYN-ovece tak uhvati ane oremovce koji su već gotovi više nisu tako jaki kak prije

Uhvacen deff ? :/

Twilly
09.07.10, 13:30

Uhvacen Deff? ROTFL

by Lord Sammael

asterix9
09.07.10, 13:32

di ti vidis deff ?????????????????

jako lijepo bravo i samo naprijed

shido
09.07.10, 13:38
Ocete sad svi pisat "uhvacen deff", "uhvacen deff" :blink:

cojek se zezno i sta sad :p

smatrajte se opomenutim

a sad nastavite dalje s komentiranjem hofa

luka the best
09.07.10, 13:39
di ti vidis deff ?????????????????

jako lijepo bravo i samo naprijed

oh sorry krivo sam napisao trebao je biti off:opala:

Svatko
09.07.10, 13:45
Jao šteta offa :(
Svaka čast napadaču :101010:

_AvAtAr_ Team
09.07.10, 13:50
To je sve dio igre jebg tako se desilo da mi je sinoc nestalo konekcije i off se vratio u selo...A ti si poslo napad i da taj off je prije toga crkavvo..

Eto sretno svima u nastavku hrx-a..;)

Ma roditelji mu ne daju da ostane poslije 21:00 na netu, i Hej to skontao i ev' šta se desi :D :D

Bože moj, koji amater :D :D Ali Samine nemoj da žališ ;) Toliki je moj pomocni bio 50-ti dan igre ;)

:D :D :D

haha....

markooo
09.07.10, 14:09
Ma roditelji mu ne daju da ostane poslije 21:00 na netu, i Hej to skontao i ev' šta se desi

Bože moj, koji amater :D :D Ali Samine nemoj da žališ Toliki je moj pomocni bio 50-ti dan igre

haha....

haha nu vrazicka
zar ne moras ispite spremat
a
a
a
sva sreca pa si quito na vrijeme ;)

i usput svaka cast za ulovljeni off :)

Stone Cold
09.07.10, 14:36
Svaka casta napadacu :)

pro player
09.07.10, 14:42
hvala, a imam i jedan zanimljiv report :D

ovome ćete se smijat 100%

http://travian-reports.net/hr/report/1050229d1f7

Hamdi1
09.07.10, 14:55

hahahaahahaha HEJ svaka čast na uhvaćenom offu, _AvataR_ spusti se malo na zemlju nemoj se dizati nisi ti toliko dobar igrač koliko misliš, wait4u_ bar se pošteno borio ...:P:P:P:P

VALENCIA
09.07.10, 15:02
samine brisees se ?:blink:

Samin(wait4u)
09.07.10, 15:22
Ma roditelji mu ne daju da ostane poslije 21:00 na netu, i Hej to skontao i ev' šta se desi :D :D

Bože moj, koji amater :D :D Ali Samine nemoj da žališ ;) Toliki je moj pomocni bio 50-ti dan igre ;)

:D :D :D

haha....

hah...Strasno koji si ti njuber pa drug vidio sam tvoj off u svakom dijelu igre tako da mozes pricati sta god oces...Ja sam zadovoljan mojom igrom na ovom serveru a zasto nebih bio...Isto tako ima jos jedan off koji necu ni iskoristiti mada je bez viteza koji su crkavali i od kojih je isto tako 5.5k hej sinoc ubio u selu i sta...

Znaci sta je tu je...Igra je takva bio sam blizu legije i znaci morali su me kad tad skatati...a sto se tice off-a znam da sam u svakom stadiju igre imao jedan od najvecih off-ova koji nikad nisam ni stedio tako da...:opala:

Illegal CreW 2010
09.07.10, 15:47

Zasto bih se smijali ?? Nesto smjesno ovo nisi prije znao ?? Moj " Pro Player " jos ti moras da uchis :):)

Samin(wait4u)
09.07.10, 17:14

Evo kao sto kaze nas dragi hej ovome ce te se smijati sigurno..Zanimljiv report kako u dolini stoji 40k batina i 3k viteza..

I nakon ovoga se brisem fakultet mi je ipak prioritet...hahaha

http://travilog.org.ua/hr/8516386/fc8ec74abdadf8e6ac046b9ef21c81be/2/1

A sad se svi josh jednom nasmijmo...:P

bloodlust
09.07.10, 17:20
Evo kao sto kaze nas dragi hej ovome ce te se smijati sigurno..Zanimljiv report kako u dolini stoji 40k batina i 3k viteza..

Ajde hej briši se i ti slobodno mogao bi i ti na fakultet..ROTFLROTFL

proziva samina za uhvaćen off i na kraju ga isti samin bez offa uhvati..koja sprdačina:blackeye::blackeye:

Zirnitra
09.07.10, 17:25
khhhhhh

volim ih tako njubaste,
same bezvezarije koje gledam na serveru...jednom riječju, legiju.

Samine prijatelju, pa znaš da bi te svatko ugostio na acc-u rado,
bili smo od ranih dana zajedno, pa i ostanimo tako :)
Nemoraš uvijek biti u top napadačima a nekoj duši bi pomogao s vremenom.
Bez tebe znaš da više nije isto :)

Bistrina
09.07.10, 17:25
Pa dobro ko visoko leti nisko pada :D
Stalno je tako bilo..

dalmatinac22
09.07.10, 17:31

ROTFL ko niš drugo, legije će biti sposobne svim igračima osigurati pro bono branitelja nakon ovog servera :D buahahahahahahaaa

pro player
09.07.10, 17:39
pozz

otišao je i moj off, wait mi ga je uhvatio u oazi jer igram s dualom koji je tako nesposoban

i wait veliko ti hvala što si mi pomogao da spoznam s kime igram

sretno!

bloodlust
09.07.10, 17:46
pozz

otišao je i moj off, wait mi ga je uhvatio u oazi jer igram s dualom koji je tako nesposoban

i wait veliko ti hvala što si mi pomogao da spoznam s kime igram

sretno!

Hahahahha, sad dual kriv..a svaštaROTFLROTFL

pro player
09.07.10, 17:53
ma zezam se, nije kriv, i ti bi sigurno na njegovom mjestu ostavio gorštake i tv da brane oazu

ok, ja znam šta bi da sam bio tu

ajde sad narode, ja i wait bar nešto radimo, za razliku od ostalih jadnika na serveru

SYN, mislio sam veliki savez ail su velike kukavice, samo se srivaju iza fejkova, pošalju na svakoga 500 fejkova, lako je tako udarat, kukavice jadne...

a wait je igračina, lijepo smo se borili, lijepo katali...i zajedno završili, šta bi bilo da smo u istom savezu ...

idol
09.07.10, 17:55

to je taj decko :D :tough:

ma zezam se, nije kriv, i ti bi sigurno na njegovom mjestu ostavio gorštake i tv da brane oazu

ajde sad narode, ja i wait bar nešto radimo, za razliku od ostalih jadnika na serveru

SYN, mislio sam veliki savez ail su velike kukavice, samo se srivaju iza fejkova, pošalju na svakoga 500 fejkova, lako je tako udarat, kukavice jadne...

a wait je igračina, lijepo smo se borili, lijepo katali...i zajedno završili, šta bi bilo da smo u istom savezu ...

normala da sam igračina :D

bloodlust
09.07.10, 18:00

ajme hej odi na fax..:pivo:
syn ti pošalje posjetu i uzme art i to fejkovi..aj super:staklenka::staklenka:

WebaX
09.07.10, 18:07
Svaka čast i jednom i drugom nemam riječi stvarno lijepo .. .. ..

Olakšanje za druge igrače ;)

Možete se vi sad prepucavat do sudnjeg dana ja ovo ti ono ja ovako ti onako .. .. ..

Al opet ko se zadnji smije najslađe se smije .. .. .. :D

jerezam
09.07.10, 19:20
Izracunajte samo stetu resursa za njih sagradit. Mogao je bit 1. na ranku da je od toga popao...

pro player
09.07.10, 19:52
slušajte, server je bez mene i waita bez pretjerivanja slabiji za 30%, ne postoji niti par igrača koji bi se zabijali, sve se to krije ...

syn ti pošalje posjetu i uzme art i to fejkovi..aj super

djete malo, ti nemaš pojma, samo da ti kažem, SYN naravno igra nefer kao svi "veliki", ima špiju, znao sam da nisam interesantan s artom pa nisam ni držao deff, ali oni imaju špiju i vidjeli da nemam namjeru stavljat deff na fejkove i napali, nije me briga

syn ti pošalje posjetu i uzme art i to fejkovi..aj super

na taj komentar koji je gluplji nego njegov autor samo mogu reć da sam u dva dana samo od
SYN-ovih fejkova nakupio preko 1000 obrambenih bodova, samo od fejkova!

pa sad ti nešto reci, imamo kolegu koji je skupio 700k deffa u selo, ne boj se, pi**e nisu niti pipnule to selo, toliko o njima...

Zirnitra
09.07.10, 19:55
ah, pa sad...

dovoljno je isfejkati mačka da sav def tamo završi :D

pro player
09.07.10, 19:57
da, ali kad se vode kao veliki offeri i face, mogli bi sredit bilo koji deff

SYN sramota, ali čast iznimkama

Suicidal Maniac je igračina napadač, taj će bit u top5 napadača i na kraju opet imat solidan off

šta kad kukavica cijeli server radi off radi jednog napada, ne valja...

ja i wait imamo zajedno gotovo 600 000 napadačkih bodova, to je stvarno velika šteta za server što odlazimo :D

bloodlust
09.07.10, 20:00
da, ali kad se vode kao veliki offeri i face, mogli bi sredit bilo koji deff

SYN sramota, ali čast iznimkama

Suicidal Maniac je igračina napadač, taj će bit u top5 napadača i na kraju opet imat solidan off

šta kad kukavica cijeli server radi off radi jednog napada, ne valja...

ja i wait imamo zajedno gotovo 600 000 napadačkih bodova, to je stvarno velika šteta za server što odlazimo :D

Ajde pogledaj malo bodove od syna napadačke pa onda napiši neku poruku, a do tada pojdi studirat:P:P

gol@
09.07.10, 20:19

Ajde ohladi malo......
Ja,ja,ja......
Usta moja hvalite me kad niko dugi neće. :tough:
Tko si ti da nazivas druge igrace jadnicima ????
Da rezimiram ucinak Hej-a na 3 zadnja hrxa, koja sam igrao :

2. hrx- imali ste neki smijesni offic
3. hrx- ostali ste sa jednim selom :opala:
4. hrx - ulovljen vam off u oazi

Ja se na tvome mjestu nebih javljao i jos javno pljuvao po dualu i svim ostalima igracima, kao ti igrac neki, a dual i svi ostali pojma nemaju, procitaj jos jednom vas ucinak na zadnja 3. hrxa pa skontaj kakav si igrac. :tough:

darchy
09.07.10, 20:38

hahahaha Seminee ljepo uhvaceno :D ,, nek si ga smirio kad je se pocao toliko hvaliti :)

ROTFL ,, ovo i jest za smijanje ROTFL :P

generals
09.07.10, 21:31
slušajte, server je bez mene i waita bez pretjerivanja slabiji za 30%, ne postoji niti par igrača koji bi se zabijali, sve se to krije ...

djete malo, ti nemaš pojma, samo da ti kažem, SYN naravno igra nefer kao svi "veliki", ima špiju, znao sam da nisam interesantan s artom pa nisam ni držao deff, ali oni imaju špiju i vidjeli da nemam namjeru stavljat deff na fejkove i napali, nije me briga

na taj komentar koji je gluplji nego njegov autor samo mogu reć da sam u dva dana samo od
SYN-ovih fejkova nakupio preko 1000 obrambenih bodova, samo od fejkova!

pa sad ti nešto reci, imamo kolegu koji je skupio 700k deffa u selo, ne boj se, pi**e nisu niti pipnule to selo, toliko o njima...

ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL

:brukica: :brukica: :brukica: :brukica: :brukica:

OVAKVU GLUPOST NISAM VEĆ DUGO PROČITAO!!!

NE idi hej molim te!!! Žao mi je što nisam pustio još 2 admina da ti uzmem selo do kraja jer tu se podkrala greška i ostalo ti selo!

Zato nemoj molim te ići nigdje da se možemo igrat jer ako ti odeš, server će bit bez veze!!!

Crveno nebo se zove 1000 fejkova! Može ga izvest samo SYN jer mi se igramo od početka a Vi idete nekom čudnom igrom sa napovima koji obuhvačaju 3 koordinate!!!

Pa zato nemoj se živcirat... gradit ćeš WW ali ćeš se zvat SYN !

Frende, i uozbilji se sa ego izjavama... ipak ovdje ima još ekipe koja se igra!!!

pozz... :nema odmora:

shot3r
09.07.10, 21:55
Svaka čast oba su pokazala da znaju igrat!!!Ovaj server če biti dosadanan bez vas jer vi ste 30% ovog servera kako kaže pro player pozdrav vidimo se uskoro

Michael Myers
09.07.10, 22:19

...

Nekad je bolje sutiti,nego valjati gluposti.:palčina:

Illegal CreW 2010
09.07.10, 23:59
Heheheh Samine cestitam....Smjesno je dualu nesto govoriti a igrali ste 4 servera zajedno..Mislim ono stvarno je jadno...Pljuvari SYN nemas pravo...Oni su Najjaca ,Najuigranija,Najbolja,Najiskusnija Uglavnom Sve u Superlativu :)...SYN vam je ocitao lekciju...
Dalje: Smjesno je da ste imali napad na art a da ga niste deffali :) Hahaha igras 4 servera i opet nista nisi naucio....Ti Hvalis neke izuzetke u SYN..Brate moj tamo nema izuzetaka sve profe zesce sa spori servera ...Znam ono samnom su u ally na baxu bili i sigurno Samo sto se mozhe reci je da su klasa...

Na offu ti ne mogu cestiat ni tebi ni saminu :) Jeste da je Samin imao dva offa ali molim vas...Toliko malo vojske da imate sa artom za brzu obuku hahaha...Smijesno :)

I jos nesto Govoriti..Savezu da su pic*e..Zato sto su vam dali do znanja da su dosli na ovaj server da pobjede.....:):)

Aj Aj samo se brisite eto i nas ubrzo...Hehehhe...Dok skucamo ovo malo offa :)

Poruka : Ucite...Ne provaljujte se Smjesni ste...

Sretno na Faxu...Hahahaa

Lp De Facto :)

Samin(wait4u)
10.07.10, 00:31
Heheheh Samine cestitam....Smjesno je dualu nesto govoriti a igrali ste 4 servera zajedno..Mislim ono stvarno je jadno...Pljuvari SYN nemas pravo...Oni su Najjaca ,Najuigranija,Najbolja,Najiskusnija Uglavnom Sve u Superlativu :)...SYN vam je ocitao lekciju...
Dalje: Smjesno je da ste imali napad na art a da ga niste deffali :) Hahaha igras 4 servera i opet nista nisi naucio....Ti Hvalis neke izuzetke u SYN..Brate moj tamo nema izuzetaka sve profe zesce sa spori servera ...Znam ono samnom su u ally na baxu bili i sigurno Samo sto se mozhe reci je da su klasa...

Na offu ti ne mogu cestiat ni tebi ni saminu :) Jeste da je Samin imao dva offa ali molim vas...Toliko malo vojske da imate sa artom za brzu obuku hahaha...Smijesno :)

I jos nesto Govoriti..Savezu da su pic*e..Zato sto su vam dali do znanja da su dosli na ovaj server da pobjede.....:):)

Aj Aj samo se brisite eto i nas ubrzo...Hehehhe...Dok skucamo ovo malo offa :)

Poruka : Ucite...Ne provaljujte se Smjesni ste...

Sretno na Faxu...Hahahaa

Lp De Facto :)

hahaha...Hare ja sam artic imo cca 5 dana tako da ono ja sam mojim offovima i prezadovoljan znaci cijeli server sam napado nikad se nisam stedio nekad su mi i hvatali off u selu ne cijeli ali dijelove tako da ono sto se mene tice sve je bilo ok..;)

Illegal CreW 2010
10.07.10, 00:41
hahaha...Hare ja sam artic imo cca 5 dana tako da ono ja sam mojim offovima i prezadovoljan znaci cijeli server sam napado nikad se nisam stedio nekad su mi i hvatali off u selu ne cijeli ali dijelove tako da ono sto se mene tice sve je bilo ok..;)

Nisam tebi nista ni rekao ti si imao off bez arta bez velike kasarne i Velike stale kao on sa artom i sa svim tim :):) a plus si 1. Napadac servera...:):)

pro player
10.07.10, 11:52
Toliko malo vojske da imate sa artom za brzu obuku hahaha

neko očito ne zna da art treba očistit, nismo kukavice kojima se zabije 50 malih offera prije nas, već smo svoj art očistili sami, veliki art koji ima hrpu deffa, zato molim te šuti

CNN
10.07.10, 14:37
Avatare,ti si njubara,to je sve sto cu ti reci,hej,bezveze se dicis tim offovima,gdje hvatas off,a tvoj off kad je uhvacen onda se sakrijes kao malo dijete(sto zapravo jest) iza legije,sigurno je poceo ovaj server i ulizivao se u su*ak legiji,Samine svaka cast,i za vasu informaciju,wait nije imao samo 1-2 offa imao je 30 offova koji su pravljeni non stop,i isto tako izgubljeni svako malo na hvatanje legije nespremne,i za kraj,hej poklopi se,covjek ti moze biti ucitelj.

I samo da dodam,da ne spamam okolo,budite zadovoljni jer ste imali cast igrati protiv samina xD

Illegal CreW 2010
10.07.10, 15:12
neko očito ne zna da art treba očistit, nismo kukavice kojima se zabije 50 malih offera prije nas, već smo svoj art očistili sami, veliki art koji ima hrpu deffa, zato molim te šuti

Hahaahahaa....Brate moj...Nije to to pravite batine i ocete veliki art da cistite pa vam nista nije ostalo....Vidio sam ja log :P:P

El pitono
10.07.10, 16:10
čim neko sam sebe prozove pro playerom, znaš kolko je sati... a onda kad na to još kaže, vi synovci se skrivate iz fejkova, ja sam ih imao 1000... LOL, sam sebi skoči u čvalje.

pro playeru, svrha ove igre, barem nama, je napraviti što više štete protivniku, uz što manje gubitke. misliš da bi daleko dogurali da smo rekli: e, ajmo poslat drito napad na mačka, pošto čovjek uzima deff samo za sebe, fino ćemo se zabit i svi će nas slaviti... daj molim te prošeći. :brukica:

bravo syneki, konačno nam klapa sve... volim kad uspije fejkanje... i konačno nismo na onoj strani koja će kako sad legija kukat: oni sigurno imaju špiju, oni sigurno imaju MHa za sebe, oni sigurno gledaju u tarot od vidovitog milana i sl. gluposti...

ne, oni igraju travian, igraju, kujiš :svinjica mala:

:harmonikaš:

_AvAtAr_ Team
10.07.10, 17:32
wait nije imao samo 1-2 offa imao je 30 offova koji su pravljeni non stop

Vecu glupost jos nisam cuo na ovom serveru, ali za sve postoji prvi put...:brukica:

PICOKLAND
10.07.10, 19:47
Sve cestitke hej-u........

Znamo da svatko misli na sebe i tu je tesko opstati..:)

Hej najaci...

Zirnitra
10.07.10, 19:51
Baš kad ga spominješ već,

maloprije sam doznao da je slao upit na neke račune u SYN:
Jesi li def ili off acc ?
:brukica::brukica::brukica:

Ova tema je samo još jedan besramni pokušaj koji je neslavno završio po autora. ;)

king z
10.07.10, 23:05
Baš kad ga spominješ već,

maloprije sam doznao da je slao upit na neke račune u SYN:
Jesi li def ili off acc ?
:brukica::brukica::brukica:

Ova tema je samo još jedan besramni pokušaj koji je neslavno završio po autora. ;)

bravo roko, bravo ante lijep offic ;)
Zirnitra, te poruke su stvar taktike...:P:P

Hamdi1
11.07.10, 18:48
Ne znam stvano ko su ti momci sa Hej acc ali čini mi se da su pro igrači što su i dokazali, ovi se sada malo foliraju misle igračine upale bota i radi cijeli dan i misle da su pro ... Mislim da i mfali samo malo više samopouzdanja da uspiju i više morala, pa mislim šta ćei za ova dva igrača hej i wait4u_, Mogu reći samo da ko ih god optužujue da ne znaju igrati ili koje kakve uvrede su ljubomorni na ova dva profa. Toliko od mene

Hej i wait4u_ :steta::steta::steta::steta:

CNN
12.07.10, 04:54
Vecu glupost jos nisam cuo na ovom serveru, ali za sve postoji prvi put...:brukica:

To se tako kaze,jer su pravljeni ofovi uvijek bili zrtvovani,tako da se nije jedan glavni pravio...

The_Last_Warior
22.07.10, 09:50
lijepo uhvacen off svaka cast :101010: