PDA

View Full Version : [WR] vs [PPZ]

Hefest
09.07.10, 20:29
U oskudici hofova i komentiranja odlućili smo objesiti ovaj nije nešto ali da se barem priča!

U ovo vrijeme uzimanja arteva ekipa se zaželila uzeti selo no...

Prvo dolazi XXX sa solidnim offom samo malo ovaca pa zid ne pada u 04:22:37 sati
http://travian-reports.net/hr/report/105408fb044

Nakon njega stiže koky u 04:26:29 sati
http://travian-reports.net/hr/report/1054094c614

Pa opet XXX u 05:02:20 sati
http://travian-reports.net/hr/report/105410aeb6b

I još jedanput u 05:02:22 sati
http://travian-reports.net/hr/report/1054119fd2c

Čestitke dečkima na pokušaju lijep fajt

Idemo dalje

Lijep pozdrav od WR saveza.

Bananko Banana
10.07.10, 22:06
vidim fali ono odobreno blablabla evo ja cu

odobreno
by naguz

reporti ah sto reci, off od XXX katastorofa, ovaj broj ovaca me bode u lijevo oko, bolje da ih nije ni slao :brukica:
uglavnom cestite wr savezu :harmonikaš:

p.s. lijepo sto ipak netko posta hofove na forum, ostali ili nemaju ili skrtare, mislim ipak ovo prvo, valjda ce netko barem onda stavit napade na artefakte :D

Izida
11.07.10, 01:18
Mislili su da smo mali, mislili su da su jači....
Pokušajte ponovno, opet ćemo vas čekati :)

lijepo je vidjeti da netko misli i na nas

:101010::101010::101010:

go go go go WR

overdose
11.07.10, 03:01
bravo na dočeku
čestitam
ali mislim da ste i vi izgubili koji offić
ako se ne varam
a i koji gradić
hm....
propaganda čuda radi
uglavnom čestitam!

xxx budi ozbiljan drugi put :vampire:

BrAlO_o
11.07.10, 08:20
deff je za 10 ali off pa daj mogli ste ih napast s 10 gorstaka i zasto ovoliki odvoji od napada pa mogli su ubacit tonu defa -__- :narf:

Kaktusmedo
11.07.10, 08:51
pa normalno da nisu angažirani pravi offovi kad su oni u lovu na artefakte
polako polako ne se žuriti

Element
11.07.10, 08:59
XXX napao naivno dosta, u krivo vrijeme i sa malim offom, inace WR je ocaj od saveza.

Bananko Banana
11.07.10, 11:24
Mislili su da smo mali, mislili su da su jači....
Pokušajte ponovno, opet ćemo vas čekati :)

lijepo je vidjeti da netko misli i na nas

:101010::101010::101010

go go go go WR

svaka čast, inače primjetih da vas dobro čuvaju cjenjeni saveznici iz MID-a, no dobro :vampire:

bravo na dočeku
čestitam
ali mislim da ste i vi izgubili koji offić
ako se ne varam
a i koji gradić
hm....
propaganda čuda radi
uglavnom čestitam!

xxx budi ozbiljan drugi put :vampire:

:brukica:
preuzeto je par gradića od WRa al isto tako su neki polomili zube u pokušaju osvajanja istih :S

XXX napao naivno dosta, u krivo vrijeme i sa malim offom, inace WR je ocaj od saveza.
ajde brate nikola okiti to drvce kako bog zapovjeda :Božić:

Najbolji savezi (Def)
Savez Igrač Ř Bodovi
1. WR 44 4042 177851
2. ShabaniM 47 3080 144750
3. » DM « 59 2057 121346

Hefest
11.07.10, 11:26

Eh,šta reći,bananko ti je sve napisao!

overdose
11.07.10, 12:16
preuzeto je par gradića od WRa al isto tako su neki polomili zube u pokušaju osvajanja istih :S

bananko samo zbroji štete
pogledaj situaciju...
naravno ja konkretno protiv wr-a nemam niš posebno
činjenice su da su branili glavešine a male pustili da im kataju farmaju isl.
dok je od tih istih ""malih" deff ležo kod gazdi + nevjerovatna sposobnost tih istih gazdi da rade čeke bez izvidnika i slične situacije
hmhmhm ...
uostalom neda mi se ni raspravljat s tobom
od početka uletavaš provociraš i pametuješ
šalješ glupave privatne poruke isl...
a nisi u stanju se ni predstavit
prijatelju kod nas takve ko ti zovu kuronje

Izida
11.07.10, 12:36
"svaka čast, inače primjetih da vas dobro čuvaju cjenjeni saveznici iz MID-a, no dobro "

pa saveznici i služe da pomažu, nismo mi jedini savez koji ima saveznika.

Nice07
11.07.10, 12:38

pogledaj situaciju...
dok je od tih istih ""malih" deff ležo kod gazdi + nevjerovatna sposobnost tih istih gazdi da rade čeke bez izvidnika i slične situacije
hmhmhm ...

Ajde necemo se zivcirati zbog neke xxx (budale). Nego sada ce doci bolji dani. Artici su stigli. Off se ponovo moze koristiti u nulte (0) svrhe. Ljeto ce nam bit prezabavno ;)

Bananko Banana
11.07.10, 12:48
pogledaj situaciju...
hmhmhm ...
nije istina da deff leži samo kod glavešina kako ti kažeš, kolko me pamćenje služi bilo je lijepih zabijanja baš kod tih "malih igrača"
svoj nick ti neću reći iz osobnih razloga, uglavnom sam neutralan i imam pravo na svoje mišljenje bio to ppz, wr ili neko deseti, :lovju:

Ajde necemo se zivcirati zbog neke xxx (budale). Nego sada ce doci bolji dani. Artici su stigli. Off se ponovo moze koristiti u nulte (0) svrhe. Ljeto ce nam bit prezabavno ;)
lijepo govoriš o kolegi iz saveza, znači nek se je zabio kad je budala kak ti kažeš, kvakva :girlw:

overdose
11.07.10, 13:02
pa prijatelju pogledaj anal-ajzer
pa prouči malo koji acci
uključujući i wingove naravno
a i sami njihovi igrači to kažu zako da....
mid ih deffa i svaka im čast na tome još da im mid
organizira možda bi bolje prolazili
u svakom slučaju bilo je daleko više prolaza a malo zabijanja

Hefest
11.07.10, 13:04

pogledaj situaciju...
hmhmhm ...

Moram tu reagirati i reći da ovo nije točno,nije deff stajao kod glavešina,jednostavno mi branimo sve šta stignemo braniti i to je sve.Kod nas nema glavešina ma ustvari nema potrebe sada tu pisati ovo što si rekao nije točno i gotovo.

lp Obitelj olimp

BestFreunde
11.07.10, 13:07
Moram tu reagirati i reći da ovo nije točno,nije deff stajao kod glavešina,jednostavno mi branimo sve šta stignemo braniti i to je sve.Kod nas nema glavešina ma ustvari nema potrebe sada tu pisati ovo što si rekao nije točno i gotovo.

lp Obitelj olimp

haha
ti si onaj sto ti je bilo drago kad si nam ubio 50 gorstaka u pljackama:D

a jesi sta nakliko deff-a vise od onih jadnih 1k

Bananko Banana
11.07.10, 13:08
pa prouči malo koji acci
uključujući i wingove naravno
a i sami njihovi igrači to kažu zako da....
mid ih deffa i svaka im čast na tome još da im mid
organizira možda bi bolje prolazili
u svakom slučaju bilo je daleko više prolaza a malo zabijanja
istina da ih mid deffa i to savršeno, al ovo da wr nije organiziran nisi u pravu,:brukica: svaki neuspjeli pokušaj osvajanja sela je prošao tako da su ta sela bile prije toga dobre farme a kad se krenulo osvajat dogodio se bum, šta je ovo??odkud deff?? neka me netko ispravi ako nije bilo tako

ne gledam ja nikakve anale, to prepuštam tebi :cerek:

Izida
11.07.10, 13:15
znači da nemamo mid-a nebi nas bilo na karti, i uspjevamo se obraniti jer nas mid čuva i pazi :))

ali koliko se ja sjećam mi smo imali medaljice za deff i prije nego što smo ušli u savezništvo sa mid-om.

Bananko Banana
11.07.10, 13:24
znači da nemamo mid-a nebi nas bilo na karti, i uspjevamo se obraniti jer nas mid čuva i pazi :))

ali koliko se ja sjećam mi smo imali medaljice za deff i prije nego što smo ušli u savezništvo sa mid-om.

nitko nije reko da vas nebi bilo na karti da niste saveznici sa midom, ali da vas mid dobro deffa je istina i to je oke, zato ste i saveznici radi međusobnog pomaganja... :snijeg:

biće zanimljivo do WWa, moje prognoze su nestanak ppz grupacije i velika kolonizacija MID-a na +/+ kvadrant i sve to popraćeno ovom pjesmom http://www.youtube.com/watch?v=HWTYtwuJtUA&feature=related
:patkica:

Hefest
11.07.10, 13:33
haha
ti si onaj sto ti je bilo drago kad si nam ubio 50 gorstaka u pljackama:D

a jesi sta nakliko deff-a vise od onih jadnih 1k

aaaa,ne ja nisam bio taj,ima nas više na accu tako da samnom nisi razgovarao,jesam naklikao više od 1k??nisam:S

nitko nije reko da vas nebi bilo na karti da niste saveznici sa midom, ali da vas mid dobro deffa je istina i to je oke, zato ste i saveznici radi međusobnog pomaganja... :snijeg:

biće zanimljivo do WWa, moje prognoze su nestanak ppz grupacije i velika kolonizacija MID-a na +/+ kvadrant i sve to popraćeno ovom pjesmom http://www.youtube.com/watch?v=HWTYtwuJtUA&feature=related

Ispravak,rečeno je to,i mislim da je to rekao cijenjeni gospodin koji mi je ubio 1k deffa,pa sada neka on potvrdi!

overdose
11.07.10, 13:47
da wr nema deffa nisam reko
da mid deffa wr stoji i korektno sa strane mida
i strateški a i moralno
najzad su saveznici
da se igra wr odvija oko par pojedinica bojim se da je točno
obzirom da sam i vidio a i čuo sa strane od par igrača samog wr-a
naročito njihov wing
mislim da je stvarno zanemaren
no to se možda promjenilo u zadnje vrijeme
to neznam jer smo bili u utrci za arteve
šta se tiče brisanja saveza to je moguće samo ako nastane sukob unutar saveza
potenciran protivničkim napadima
živi bili pa vidjeli

Izida
11.07.10, 15:44
da se igra wr odvija oko par pojedinica bojim se da je točno
obzirom da sam i vidio a i čuo sa strane od par igrača samog wr-a
naročito njihov wing
mislim da je stvarno zanemaren

Imaš totalno krive informacije, u WR-u nikada nisu bili bitni pojedinci nego cijeli savez, svaki pojedinac je bitan.
zato molim te nemoj pričati stvari o kojima nemaš pojma jer ti nisi u tom savezu kako bi znao kako stvari funkcioniraju u njemu.

A stvari funkcioniraju saavršeno kako se da i vidjeti iz ovoga hofa

Nice07
11.07.10, 15:46
nije istina da deff leži samo kod glavešina kako ti kažeš, kolko me pamćenje služi bilo je lijepih zabijanja baš kod tih "malih igrača"
svoj nick ti neću reći iz osobnih razloga, uglavnom sam neutralan i imam pravo na svoje mišljenje bio to ppz, wr ili neko deseti, :lovju:

lijepo govoriš o kolegi iz saveza, znači nek se je zabio kad je budala kak ti kažeš, kvakva :girlw:

Ne taj post se odnosi na overdoseov. A njegov na tvoj. Znaci ispada da si ti budala. I da se nezivcira zbog toga :)

Sva sreca pa je koeficijent na takav ishod 1000

overdose
11.07.10, 19:18
Imaš totalno krive informacije, u WR-u nikada nisu bili bitni pojedinci nego cijeli savez, svaki pojedinac je bitan.
zato molim te nemoj pričati stvari o kojima nemaš pojma jer ti nisi u tom savezu kako bi znao kako stvari funkcioniraju u njemu.

A stvari funkcioniraju saavršeno kako se da i vidjeti iz ovoga hofa

jep u krivu sam totalno
i pojedinci koji su mi to pričali su heretici
a i ja sam vidio krivo
oprosti stvarno neću više

mrva150
11.07.10, 19:19

za nekog ko voli tolko puno pisat i ko zna po pisanju sve o ovoj igri jako puno,žalosno je da se bojiš napisat svoj nick a puno ljudi pitaš za njihov evo mene nemoraš pitat piše ispod svakog mog posta

:pije kavu:

Tome272
11.07.10, 19:42
Jako loši off-ovi.......:blackeye:

akcija preuzimanja sela jako loše isplanirana, gorštaci sigurno neće napraviti štetu ovom deff-u. :brukica:

Bananko Banana
11.07.10, 19:58
Ne taj post se odnosi na overdoseov. A njegov na tvoj. Znaci ispada da si ti budala. I da se nezivcira zbog toga :)

Sva sreca pa je koeficijent na takav ishod 1000
:blabla:

ima jedna pjesma koja bi pasala uz tvoju osobnost a ide: misli svako da je meni lako, NEDAJ bože nikome ovako :cvijece i proljece:

za nekog ko voli tolko puno pisat i ko zna po pisanju sve o ovoj igri jako puno,žalosno je da se bojiš napisat svoj nick a puno ljudi pitaš za njihov evo mene nemoraš pitat piše ispod svakog mog posta

:pije kavu:
ehh brate nikola nije to sam tak, ja tebi nick pa onda iššššš iz saveza, bravo mudri :fairy:
tebi svaka dala za odavanje nika, uvjek sam gajio tajne simpatije prema tebi :plesem na kisi:
vunderbar, vrijeme je za akciju :ww:

overdose
11.07.10, 20:09
ROTFL
još si i s nama u savezu
bananko ti si car

mrva150
11.07.10, 20:14
:blabla:

ima jedna pjesma koja bi pasala uz tvoju osobnost a ide: misli svako da je meni lako, NEDAJ bože nikome ovako :cvijece i proljece:

ehh brate nikola nije to sam tak, ja tebi nick pa onda iššššš iz saveza, bravo mudri :fairy:
tebi svaka dala za odavanje nika, uvjek sam gajio tajne simpatije prema tebi :plesem na kisi:
vunderbar, vrijeme je za akciju :ww:

teško da si samnom u istom savezu previše pišeš protiv ppz-a :vampire:

Bananko Banana
11.07.10, 20:21
ROTFL
još si i s nama u savezu
bananko ti si car
ehh nedaj bože većeg zla nego da sam u ppz-u :pizza:
5,4,3,2,1 tko se nije skrio magarac je bio hopacupa :fairy:

Izida
11.07.10, 22:01
ROTFL
još si i s nama u savezu
bananko ti si car

i onda se tebi žale igrači WR II, a vaši vas javno blate :D

Bananko Banana
11.07.10, 22:13
napolju je poledica a ja pošla bez gaćica lalalala :pizza:
mislis na mene znam, ja sam neutralan kako rekoh u jednom postu, igram za ppz grupaciju i imam pravo na svoje mišljenje, da je ppz loš istina je koja neke boli, a šta im ja mogu, sakupio se šrot od igrača koji glume velike vođe a bananko ih zna u dušu, njuber do njubera, eto ovaj mrva150 recimo, njuber, overdose također, to su dečki kojima je jedinima na planeti uspjelo da igraju travian preko foruma, a gdje su vam reporti? jel? osim ovih na natare, :pece palacinke:

overdose
11.07.10, 23:44

dušo čitaj malo bolje
pa reko je čovjek da nije u ppz-u :wave:

napolju je poledica a ja pošla bez gaćica lalalala :pizza:
mislis na mene znam, ja sam neutralan kako rekoh u jednom postu, igram za ppz grupaciju i imam pravo na svoje mišljenje, da je ppz loš istina je koja neke boli, a šta im ja mogu, sakupio se šrot od igrača koji glume velike vođe a bananko ih zna u dušu, njuber do njubera, eto ovaj mrva150 recimo, njuber, overdose također, to su dečki kojima je jedinima na planeti uspjelo da igraju travian preko foruma, a gdje su vam reporti? jel? osim ovih na natare, :pece palacinke:

hehe neznaš ti mene banana
uostalom baš ti možeš prozivat
daj tvoj report
moj imaš u hof temi

Izida
11.07.10, 23:50
dušo čitaj malo bolje
pa reko je čovjek da nije u ppz-u :wave:

[QUOTE=Bananko Banana;884918] igram za ppz grupaciju i imam pravo na svoje mišljenje, da je ppz loš istina je koja neke boli, a šta im ja mogu :pece palacinke:

srećo, a da ti malo bolje pročitaš šta je taj isti čovjek rekao. :air kiss:

nazguls
11.07.10, 23:52
Vidim da ste malo skrenuli sa HoF-a pa najbolje da lockam a vi preselite raspravu na chat temu!!

overdose
11.07.10, 23:52
ehh nedaj bože većeg zla nego da sam u ppz-u :pizza:
5,4,3,2,1 tko se nije skrio magarac je bio hopacupa :fairy:

evo izda samo za tebe
kao šta rekoh
čitaj