PDA

View Full Version : Legija vs SYN AID - šteta ? da, šteta ...

StrawAberry
13.07.10, 07:18
Glazbena podloga kreće ...

http://www.youtube.com/watch?v=1hKSYgOGtos&feature=related

Današnja epizoda star treck-a n00b generation bit će nešto kraća od dosadašnjih, pa ćemo vam iznijeti scenarij u tri čina, obzirom da ih trenutno nije bilo više ...

Molimo da obratite pozornost na obavijesti

(ekipa, ubacite deff u warp, trebamo ga kod starrfuckera, idemo asimilirati BORG ...)

:paladinko: effect vs starrfucker

http://travian-reports.net/hr/report/10708574105,1070866f82f

:paladinko: arba vs starrfucker

http://travian-reports.net/hr/report/107087f2326,1070888cb07

:paladinko: krejas vs starrfucker

http://travian-reports.net/hr/report/1070896c197

They have gone where no man has gone before ... :cowboy:

Stay tuned ...

Kissi kissi :cvijece i proljece:

http://tinyurl.com/syn-empire

Matejm
13.07.10, 09:57
Odobreno.

Popravi 2. report, isti je kao i 1. ;)

~Matejm~

El pitono
13.07.10, 10:02
prije nego legija izmisli novi način kako igramo i lovimo offove, da ja kažem kako:

imamo vam par igrača koji samo to rade, a svi koji imaju napade im napišu vrijeme dolaska i ko dolazi... i to sve ide u magičnu tablicu... tako da, prije nego effect počne više sile dozivat, arba ti je fejkala ka ta strofa... :opala:

i di ćete na syn aid, pa to je deff savez komplet... :snijeg:

StrawAberry
13.07.10, 10:04
Odobreno.

Popravi 2. report, isti je kao i 1. ;)

~Matejm~

Hvala, popravljeno :air kiss:

kron_hr
13.07.10, 10:10
A gdje su ovnovi?????
:opala:

Gyan
13.07.10, 10:13
Lijepo :)

ZGfreak
13.07.10, 10:22
kaj brijete pa to su ima 6. offovi......nije neka steta

:opala:

rhymesway
13.07.10, 10:52
kolko znam, dosta deffa nije ni stiglo :paladinko:

Angle
13.07.10, 11:01
GENIJALNO !!!! :nema odmora: :cvijece i proljece:

dalmatinac22
13.07.10, 11:08
Kako su se to pozabijali a u selu nema deffa??

c c c c c

Preedobro btw :D

kron_hr
13.07.10, 11:08
pa to nije normalno taj SYN ima spije gdje god se okreneš...
:cowboy:

Angle
13.07.10, 11:13

hehehe cekaj da vidimo sto bu sad smislili, tko im je sad kriv ... :cerek::cerek::cerek:

brzi 69
13.07.10, 11:27
Sve bolje od boljeg više ne znaju koga gađat a da ne naj... :fajter:

Josip 55.D
13.07.10, 11:34
namjerila se legija na krivi savez :opala:

Sith D
13.07.10, 11:40
Kako su se to pozabijali a u selu nema deffa??

kad starfuckerr ima dvorac 192. levelu
on sam brani :opala:

PS:
jedan od 18 reporta što sam dobio izgleda ovako:

Naslov: Vaše pojačanje u B R I S A Č je napadnuto.
poslano: na danas u 05:29:55 sati
Branitelj Jackie Chan u naselju B R I S A Č

Vojska 1980 4000 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubitci 161 325 0 0 0 0 0 0 0 0

ni 10 posto nisam izgubio...

kakav je to onda def tamo skupljen :D :D :D :D :D :D !?!?

Angle
13.07.10, 11:41
kad starfuckerr ima dvorac 192. levelu
on sam brani :opala:

PS:
jedan od 18 reporta što sam dobio izgleda ovako:

Naslov: Vaše pojačanje u B R I S A Č je napadnuto.
poslano: na danas u 05:29:55 sati
Branitelj Jackie Chan u naselju B R I S A Č

Vojska 1980 4000 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubitci 161 325 0 0 0 0 0 0 0 0

ni 10 posto nisam izgubio...

kakav je to onda def tamo skupljen :D :D :D :D :D :D !?!?

:goodpost: jebenica :cvijece i proljece:

brzi 69
13.07.10, 11:50
Kako volim čitati ova prepucavanja forumu nikad dosadno :harmonikaš:

edit je što legija edit naveliko a neče priznati vele samo kaj se hvalite imate par offova pa kad su oni takvi profići di je njihova vojska osim na zidovima :paladinko:

edit by shido

Fejker
13.07.10, 11:57
Šta drugo reći nego genijalno :cvijece i proljece::cvijece i proljece:

markooo
13.07.10, 12:05
uuu nice
svaka cast za magicne tablice :)

Fejker
13.07.10, 12:13
Ove magične tablice zbilja daju rezultate:harmonikaš:

bolero
13.07.10, 12:38

Ove magične tablice zbilja daju rezultate

pa daj se odlučite , nemojte ljude zbunjivat i ovako ne znaju gdje su i što ih je snašlo .

recite im da li su u pitanju špije ili magične tablice:blink:

brzi 69
13.07.10, 12:44

pa daj se odlučite , nemojte ljude zbunjivat i ovako ne znaju gdje su i što ih je snašlo .

Pričekajmo što če hobotnica reči s nogometnog prvenstva clown

StrawAberry
13.07.10, 12:45

Warp, artefakt za teleport i pametno korištenje fuzije i fisije ... još niste shvatili ??? :master:

No, moram čestitati SYN AID ekipi (bavo medo i nele :) ) koja je reagirala i organizirala što je trebalo, (mislim da su tu ipak koristili magične tablice ... il su magic 'shrooms bile u pitanju ... ) te odradila posao perfektno :)

:cvijece i proljece:

bolero
13.07.10, 12:50
Warp, artefakt za teleport i pametno korištenje fuzije i fisije ... još niste shvatili ??? :master:

No, moram čestitati SYN AID ekipi koja je reagirala i organizirala što je trebalo, (mislim da su tu ipak koristili magične tablice ... il su magic 'shrooms bile u pitanju ... ) te odradila posao perfektno :)

konačno konkretan i pravi odgovor , ja se već uplašio da su effect ili Arba špije , pa nam dojavili na koga napadaju:pije kavu:

Valjavec
13.07.10, 15:42
http://travian-reports.net/hr/report/107166c67ed

od mnogo igraca na koje su isli fejkovi bas se zna na koga se ide pitam se zasto li.... ovnovi su inace slucajno zaboravljeni da se posalju inace smo imali lep broj ali jbg u brzini dual ih izostavio....

+ posle ovoga jos 13 napada sa po 100 teva i 100 kata

bloodlust
13.07.10, 15:59

od mnogo igraca na koje su isli fejkovi bas se zna na koga se ide pitam se zasto li.... ovnovi su inace slucajno zaboravljeni da se posalju inace smo imali lep broj ali jbg u brzini dual ih izostavio....

Svaka čast na njuberaju bolje nije moglo..:opala::opala:

StrawAberry
13.07.10, 17:07

Pitam se i ja zašto .... dual ti je špija ? il ti ? il sitteri ? aaaa neeee, misliš na onu "MH nam je rekao gdje idete?"

Plava sam, i ja se pitam zašto pa molim da mi objasniš :)

dalmatinac22
13.07.10, 17:19

Zašto li?? Pa govorim cijelo jutro... mica maca rekla :D

A na brzinu se napravi djete ili skocka djedovinu na kartama. Pa na brzinu se možeš i otuširati... ali brate nemoš tu priče prodavati da Vam je speed preeeebrz. Pa da niste na "dogovernu" (ako ste ju uopće dogovarali) akciju išli off slati na brzake???

Za kraj bi se osvrnuo na ključne riječi tvog posta: "smo imali"!
Znaš... jednom davno na nekom serveru sam ja imao preko 100k sjekira! A imao sam i odličan rimski off na nekog trećem. A imao sam jednom daaaavno i puno sela!

Koga briga ča ste imali :D

Toso
13.07.10, 17:22

kakav ocajan deff 1/10
off odlican !

Slišković
13.07.10, 17:55
Ja sam taj šta je zaboravi ownove, a špija i takvih jadnika je uvijek bilo i bit će...Al imamo mi još štošta pokazat :) gledajte nas i dalje u TOP 10 :)

Klix

bolero
13.07.10, 17:58

Mene isto zanima kako je to SYN izveo.Morao je imat pomoc sa strane.Od sve 4 fejkane mete oni su bas ovu izabrali mislim stvarno

dalmatinac22
13.07.10, 18:12
Mene isto zanima kako je to SYN izveo.Morao je imat pomoc sa strane.Od sve 4 fejkane mete oni su bas ovu izabrali mislim stvarno

Jeli tko razmišljao o tome da je u svim fejkanim bilo toliko deffa??

Jerbo .... u obrani su bila samo 12 herojčeka!

Valjavec
13.07.10, 18:58
Zašto li?? Pa govorim cijelo jutro... mica maca rekla :D

A na brzinu se napravi djete ili skocka djedovinu na kartama. Pa na brzinu se možeš i otuširati... ali brate nemoš tu priče prodavati da Vam je speed preeeebrz. Pa da niste na "dogovernu" (ako ste ju uopće dogovarali) akciju išli off slati na brzake???

Za kraj bi se osvrnuo na ključne riječi tvog posta: "smo imali"!
Znaš... jednom davno na nekom serveru sam ja imao preko 100k sjekira! A imao sam i odličan rimski off na nekog trećem. A imao sam jednom daaaavno i puno sela!

Koga briga ča ste imali :D

Za spijune jer je u chatu offera receno gde se ide i zato znamo da ste opet imali spijune i tu jbg za vas izgleda igraju samo ljudi bez i trunke casti a to sto si imao 100k sekira mozes samo usima da se pokrijes....

Angle
13.07.10, 19:11
Za spijune jer je u chatu offera receno gde se ide i zato znamo da ste opet imali spijune i tu jbg za vas izgleda igraju samo ljudi bez i trunke casti a to sto si imao 100k sekira mozes samo usima da se pokrijes....

nice, valjda ste naucili sad nesto novo :pije kavu:

ma, vec duze vrijeme raste trend spija, samo sad je to tako IN cim se dira legija, dok ste vi druge dirali ondaje to bilo ok hehe ;) sve se vraca sve se plaća :witch:

Zirnitra
13.07.10, 19:21
Špije inaće znaju unaprijed koga legije NEĆE defati, pa javljjaju.

Ajte molim Vas, vidi se da su Vas mačak i odin učili igrati HAHAHA

El pitono
13.07.10, 19:32

valjevac (namjerno krivo), zašto jednostavno neznate reći, uf, ulovili ste me... čitamo vas ko knjigu jer neznate fejkat... njuberi... i onda su špije krive, čak i na off chatu... a LOL

tvoja ova, arba je fejkala krivo i pročitani ste... i kraj. jbg, desi se.

legija nas za sve dobre akcije optužuje za špije, bez dokaza, a drugi savezi gledaju forum... a mi se grčevito trudimo objašnjavat kako to nije istina i da smo mi organizirani u zadnji detalj. kakva je to slika onda o nama. aj vozi...

znate kaj, vidimo se preko reporta! :cowboy: i :opala:

dalmatinac22
13.07.10, 20:04

Ahaaaaaaaa... znaći ovako: Imamo super špije koje ste si stavili u chat sobu samo za offere?? A toliko su jadni da im trebaš tu ljepiti report jer ipak nisu tako super pa ne znaju koliki si off imao??

Bez trunke časti si ti po svemu sudeći. Sad kad je (hmmmm da ne budem prostak) ono na što sjedaš malko stislo... svi okolo krivi???? c c c cc c koji kaos :D

A ča se sjekira tiće... mislim da si shvatio poantu! Kak tebe nije briga za druge... tako ni ti ne zanimaš nikoga osim par pojedinaca koji nemaju pametnijeg posla nego slušati tvoje kukanje =))

I da završim sa djelom teksta jednog tvog kolege....

Ne sumnjam da si super igračina (sad sljedi onaj femsi dio..) ali ne tu i ne sada! Odi na filipinski server.. možda i bude neš od tebe :P

Mid1doJ
13.07.10, 20:24
Bravo Valjavec lepo si me iznenadio... Lep off samo ovnoviiiiii ;) Vise srece drugi put...

SYN do pobedeeee

Chicha Maximus SYN

Zirnitra
13.07.10, 20:26
hmmmm

Valjevac,
full respect
naime, za server Timbaktua
:D

VALENCIA
13.07.10, 20:42
odlican deff,napadaci vjerovatno nisu dobro sracunali ;) :P

domagoj duvnjak
13.07.10, 20:43
Ne igram hrx no vidim ad će biti zanimljivo. Akcija je za 10. Ajmo SYN sredi te legiće

Valjavec
14.07.10, 01:00
valjevac (namjerno krivo), zašto jednostavno neznate reći, uf, ulovili ste me... čitamo vas ko knjigu jer neznate fejkat... njuberi... i onda su špije krive, čak i na off chatu... a LOL

tvoja ova, arba je fejkala krivo i pročitani ste... i kraj. jbg, desi se.

legija nas za sve dobre akcije optužuje za špije, bez dokaza, a drugi savezi gledaju forum... a mi se grčevito trudimo objašnjavat kako to nije istina i da smo mi organizirani u zadnji detalj. kakva je to slika onda o nama. aj vozi...

znate kaj, vidimo se preko reporta! :cowboy: i :opala:

Prvi vece kad sam vam skatao CNN-a niste se javili kada sam poslao 112 fejkova i kad niko nije znao gde se ide sledece vece javi se u chatu offera tu se ide ide opet mnogo fejkova ono odjednom 12 heroja ... kad ste katali Legiju cestitao sam na akcijama kad ste se lepo organizovali umeo sam da cestitam i jesam , ali kad se to radi pomocu spijuna to je nisko da dalje nemoze biti svaka vama cast na svemu ali da nije bilo spijuna mozda biste i mogli imati nase postovanje... ovako prosto se osecam jadno kad vidim kako se sada igra travian...

Bravo Valjavec lepo si me iznenadio... Lep off samo ovnoviiiiii ;) Vise srece drugi put...

SYN do pobedeeee

Chicha Maximus SYN

Imalo bre ovnova samo dual nije slao ja isao na rodjendan i nisam bio tu jbg :) omanulo se :) al ima jos offa polako pre gasenja ce jos neko pasti :)

Ps ovo su ljudi za postovanje iz SYN saveza

-Chicha Maximus
-Alhemičar
- ....to je to

Naravno ovim ne zelim da kazem da su svi ostali neznam kakvi jednostavno to su igraci iz SYN saveza sa kojima sam imao kontakt i koje postujem a svi ostali koji ratuju po forumu i slicno... mogu samo da mi se sagnu :)

znalac77
14.07.10, 01:19
presmiješna je akcija :opala:

PeaceMaker
14.07.10, 01:32
Prvi vece kad sam vam skatao CNN-a niste se javili kada sam poslao 112 fejkova i kad niko nije znao gde se ide sledece vece javi se u chatu offera tu se ide ide opet mnogo fejkova ono odjednom 12 heroja ... kad ste katali Legiju cestitao sam na akcijama kad ste se lepo organizovali umeo sam da cestitam i jesam , ali kad se to radi pomocu spijuna to je nisko da dalje nemoze biti svaka vama cast na svemu ali da nije bilo spijuna mozda biste i mogli imati nase postovanje... ovako prosto se osecam jadno kad vidim kako se sada igra travian...

Imalo bre ovnova samo dual nije slao ja isao na rodjendan i nisam bio tu jbg :) omanulo se :) al ima jos offa polako pre gasenja ce jos neko pasti :)

Ps ovo su ljudi za postovanje iz SYN saveza

-Chicha Maximus
-Alhemičar
- ....to je to

Naravno ovim ne zelim da kazem da su svi ostali neznam kakvi jednostavno to su igraci iz SYN saveza sa kojima sam imao kontakt i koje postujem a svi ostali koji ratuju po forumu i slicno... mogu samo da mi se sagnu :)

kultura ti je malo jaca strana ocito....tko gubi ima pravo da se ljuti i izmislja koje kakve price.....i budi siguran da ni cnn nebi skatao da je decko bio tu ali 3 dana bio odutan i cak ni sitere nije stavio....da je bio tu isto bi:opala::opala::opala:.....

a gdje su ti ovnovi:pece palacinke::pece palacinke::pece palacinke:

bolero
14.07.10, 01:42
kultura ti je malo jaca strana ocito....tko gubi ima pravo da se ljuti i izmislja koje kakve price.....i budi siguran da ni cnn nebi skatao da je decko bio tu ali 3 dana bio odutan i cak ni sitere nije stavio....da je bio tu isto bi:opala::opala::opala:.....

a gdje su ti ovnovi:pece palacinke::pece palacinke::pece palacinke:

Dual nije poslo jel ne citas :D

barun
14.07.10, 01:52
Ne igram hrx no vidim ad će biti zanimljivo. Akcija je za 10. Ajmo SYN sredi te legiće

Bojim se da je ovo vrhunac servera i da nema više šta biti interesantnije. Legija ne postoji.

Čujem da od sljedećeg servera kreće brisanje naloga za 20 minuta:lol2:

Šta se tiče akcije napadači kažu da su zafejkali 4 mete.To je premalo :pece palacinke:

tristan
14.07.10, 02:56

Naime je dovoljan jedan jedini krivi fejk da se procita napad. Ako imas matematicare koji su z ato zaduzeni namirisat ce napad. Hvala bogu ovaj SYN je na tu foru dobio batina postenih al i naucio dobro lekciju :D

tako da ti ovo samosazaljevanje oko spija stvarno ne treba u zivotu.a i da je istina da imate spiju u off sobi i da zna sve mete ... pakakav je to savez?

da se zna nisam SYN ovac.

Zgodan deffko :D ako je ono manje od 10% spusio deffa na 1. napad .. zgodno. Za speed ne i spektakularno(zbog malo ovnova).Al zgodno.

Toso
14.07.10, 02:58
tristan, i sam znas da nije synu ni vas nije bio toliko problem procitati onda,nego da je veci problem bio manjak deffa i skrtost nekih.
Vidio si i sam da kasnije kad ga se napravilo da je bilo ipak i par uspjensijih ceka,no nebitno je to sad =)

El pitono
14.07.10, 11:26
da da, ovaj syn je sad.. off syn i deff mid... pa ko nam može kaj :D

:master:

shot3r
14.07.10, 11:34
WOW ovoliko deffa jos nije nigdje bilo :101010:,effect ima jos puno toga...jako puno :),bit ce jos reportova,SYN je stvarno nadmasio sve koliko deffa su skupili,a nemoraju uvijek spijuni bit,ali da kazem jednom su i mene napadali pa smo imali spijune na predproslom hrx i mirce_xxl je izgubio dio offa...

SpeedsterX
14.07.10, 13:34
Može svatko pričati što god želi, ali statistika ne laže:

Najuspješniji branitelji - 4 SYNovca od 10
Najjuspješniji napadači - 6/10
Najbolji heroji - 8/10

Svaki daljnji komentar je suvišan...

Valjavec
15.07.10, 01:15
Može svatko pričati što god želi, ali statistika ne laže:

Najuspješniji branitelji - 4 SYNovca od 10
Najjuspješniji napadači - 6/10
Najbolji heroji - 8/10

Svaki daljnji komentar je suvišan...

Sto znaci da su otprilike po mom misljenju spucali veci deo offa i deffa kolko ja skontah bar...

http://www.youtube.com/watch?v=jyGv6-1v9Kk Ajmo breeee

Fejker
15.07.10, 07:17
Sto znaci da su otprilike po mom misljenju spucali veci deo offa i deffa kolko ja skontah bar...

http://www.youtube.com/watch?v=jyGv6-1v9Kk Ajmo breeee

U pravu si nemamo više ni offa a bogami ni deffa ,to je jutros legija osjetila na svojoj koži, pogotovo da nemamo offa :lol2:,ode legiji još 5 gg na nulu ,nemamo mi više offa nemamo