PDA

View Full Version : [NNJ] vs [LegioVII]šteta dosad neviđena na hrx

EKSPERT
26.07.10, 02:06
evo pao je i po mnogima najjači off na serveru,al na zalost ne na WW-u ,nego kod malog mirka sa tri sela :D

http://travilog.org.ua/hr/3902027/43fdaaae78c1fa7ca26d2fa951670076/2/1

shido
26.07.10, 02:33
Odobreno

by Shido

asterix9
26.07.10, 02:36
dobar i off i deff samo se nebi slozio da je najveci off na serveru...

Schyzo
26.07.10, 02:37
ako ništa drugo riješio se je minusa :D dobar off i deff...svaka čast...

kuglica
26.07.10, 02:45
steta offa :( bio je dobar :)

barun
26.07.10, 02:46
Vjerojatno potcjenjivanje savezića koji nema off vojnika:D

Mudri Gal
26.07.10, 03:19
ja bih rekao da je off najzesci!!
NNJ je jedan igrac poslao off i srusio deff VII savezu u kojem su svi clanovi sudijelovali!

Jer VII vise nisu zlatne godine i najvijerojatnije ce i ubrzo propast zbog tocno ovakvih reportova!!!

da pojasnim...pao je vrlo jak deff a napadac pobijedio ne branitelj! ovaj deff je za pohvalit ali ako legije imaju ovakaf deff sigurno ovi iznad imaju duplozesci samo kaj ih se niko neusudi napasti...

PZZZZZZZZ

Conte del Monte Verde
26.07.10, 04:29
najveći off ... vrlo jak deff ..

:D:D:D

pa ljudi , igramo li mi isti server :D

off je dobar .. virujen da je daleko od najvećeg ..
deff .. solidan ali nedovoljan
100k deffa .. 6 heroja ... di je to jako dobar deff .. pa dobar deffer bez golda ima barem 50k deffa
a tu je 6 igrača minimalno .. sve ispod 200k deffa je slabo za ovu fazu igre
natari su pred vratima ...
osim ako je napadač blizu pa je bilo malo vrimena za skupit deff

sve u svemu dobar fajt :fajter:

ludi ivan
26.07.10, 04:41
http://travian-reports.net/hr/report/114077d6330

da najjači ovo je mene pogodilo prije neki minut :(

a vidio sam i rimske ofove ove brojnosti

EKSPERT
26.07.10, 06:15
najveći off ... vrlo jak deff ..

:D:D:D

pa ljudi , igramo li mi isti server :D

off je dobar .. virujen da je daleko od najvećeg ..
deff .. solidan ali nedovoljan
100k deffa .. 6 heroja ... di je to jako dobar deff .. pa dobar deffer bez golda ima barem 50k deffa
a tu je 6 igrača minimalno .. sve ispod 200k deffa je slabo za ovu fazu igre
natari su pred vratima ...
osim ako je napadač blizu pa je bilo malo vrimena za skupit deff

sve u svemu dobar fajt :fajter:

pazi ovde se radi o tome da je se tom igraču več 5 puta od početka servera lomio off,a naravno samim time i naš deff ,ovo je sakupio od zadnjeg puta kao i mi deff,a samo tri igrača su sudjelovala sa deffom zbog blizine napadača a heroji su bili poslani od drugih igrača koji su mogli stiči,i to samo heroji,dakle ne radi se o deff cijelog saveza kako netko reče gore,a poslije sat i pol nakon ovog napad polomilo se i ono malo što je ostalo od offa,a da ne govorim o najmanje al bez prtjerivanja 60 starješina skinuto tom igraču ,koji su budi rečeno svi isli u isti sec obično ,sa ovim offom,i to je jedna velika pobjeda ovako par malih igrača iz malog saveza nad velikim teroristom,koji je htio naša sela,btw.ww ne zanima ni napadača kao ni branitelje,dakle ovo je bio naš ww.ROTFL

VALENCIA
26.07.10, 08:48
sve u svemu legioVII propada,ako nisu vec i propali,pohvale za obje strane,a sela malog mirkeca i vlikpe su jedna do drugih hahah

Toso
26.07.10, 08:53
solidan off,solidan deff.
nikakve prevelike brojke

pro player
26.07.10, 10:09
daj nemoj govorit gluposti, kakav najveći off??

pa to nije ni pola najvećeg

Karlo 5
26.07.10, 10:15
nije bio največi ali nemožeš reći da nije dobar je bio off a i deff, dok ću ja nakupit takav off :S

GL1STA
26.07.10, 11:22
DObar off.... DI su Pretoriani????? Ostalo je dobro.... :D

kron_hr
26.07.10, 11:41
napadač je skupo platio - vjerojatno pokušaj preuzimanja naselja.
Čestitam malom savezu na skupljenom deffu.

Leo-rokygs
26.07.10, 11:42
ne kužim te..dobar off? gdje su pretoriani..pa oni za obranu..ali..sve u svemu off je solidan za ovu fazu servera..dobar deff..ipak premalo..ali lijep napad

Pilot boy
26.07.10, 12:17
ne kužim te..dobar off? gdje su pretoriani..pa oni za obranu..ali..sve u svemu off je solidan za ovu fazu servera..dobar deff..ipak premalo..ali lijep napad

ako uzmeš da je to napad ne selo koje nije ni gg, od 500popa, odnosno igrača sa 3sela, ovoliko nakupljenog deffa je sasvim ok..

Toso
26.07.10, 12:20
nek meni netko objasni, ali ovaj je morao pokosit sve i ostat mu bar 50% offa,ako je na lvl 20 nabildano.

pa tu je premalo deffa da ovo zaustavi

pljuska
26.07.10, 12:36
ni meni to bas nije najjasnije . ovaj skoro sav deff je za konjicu .... vec par puta to gledam al mi ne sjeda nikako :-) . jedino si to tako objasnjavam da off nije nabildan . a vjerojatno je bambi ( heroj ) kod napadaca los . ajde da je zid ostao . al je i zid puknuo . cestitam i napadacu i braniocu . jedan od ljepsih hofova .

The_Last_Warior
26.07.10, 13:01
Daobar off i deff ali ne slazem se da je najjaci

gol@
26.07.10, 13:11
nek meni netko objasni, ali ovaj je morao pokosit sve i ostat mu bar 50% offa,ako je na lvl 20 nabildano.

Probaj otici na simulator i izracunati, uzmi u obzir sve jedinice, broj stanovnika napadaca i branitelja, heroje u obrani....itd
Iz pouzdanih izvora znam da je svo oruzje nabildano na lvl 20 kao i da heroj ima poveci off bonus. Nakon simulacije budes dosao do zakljucka da deff nije bio nabildan na lvl 20, jer se nebi vratio nijedan vojnik napadacu da je deff bio na 20, stovise, u tom slucaju bi dobar dio deffa prezivio. :opala:

shido
26.07.10, 13:33

moralni bonus razlika u popu :P

mike-tyson
26.07.10, 15:10
evo pao je i po mnogima najjači off na serveru,al na zalost ne na WW-u ,nego kod malog mirka sa tri sela :D

vjerujem da ima 3-4 puta VECI off po brojkama, bez zezancije

uther
26.07.10, 15:13
DObar off.... DI su Pretoriani????? Ostalo je dobro.... :D

evo odgovaram buduči da se hrx i mene tiče. svaka čast malom igraču na takvom deffu.
vidim da se mnogi bune da nema pretoriana, istina nema ih al zato ima skoro 10k druida a to je po mome dovoljno.
evo vam i jedan moj izvještaj, napad od jednog igrača sa 17 naselja naprama mene sa 4
znam izgubio sam saav deff, al ipak
http://travian-reports.net/hr/report/114362f293a

Jež
26.07.10, 15:53

Jesi računao moralni bonus (onaj koji dobija branitelj kada napadać ima više popa od njega) ako se ne varam taj moralni bonus može doseći 50% ....Ukoliko je napadač ne znam koliko puta veći od branitelja

barun
26.07.10, 16:16
Jesi računao moralni bonus (onaj koji dobija branitelj kada napadać ima više popa od njega) ako se ne varam taj moralni bonus može doseći 50% ....Ukoliko je napadač ne znam koliko puta veći od branitelja

to je jedino moralno u travianu:D

Leo-rokygs
26.07.10, 16:32
to je jedino moralno u travianu:D

barun..istina..samo da je deff bio na 20 kod svih branioca..bilo bi drugačije..punoo :) :P

Sale_SRB
26.07.10, 16:41

nebi se slozio da je najjaci off na serveru... ROTFL

lepo sakupljen deff mirko svaka cast na sakupljenom deff-u... :101010::101010::101010::101010::101010:

Ja_os
26.07.10, 16:55

Poceo covjek pripremat heroja za ww pa je deff nabio :D

Zirnitra
26.07.10, 18:20

bonus sa zidinama, bonus heroja, lvl defa, već spomenuti moralni bonus...sve zajedno...
Na kraju krajeva možda ni autor teme nije sve u obrani ispisao.

Legio propada ?
Koliko su bili nadbrojani sa suprotne strane izvrsno su potrajali.
Samim tim respect njima kao igračima, dok saveznicima napadača no comment na nikakvoj igri.

EKSPERT
26.07.10, 23:28
ni meni to bas nije najjasnije . ovaj skoro sav deff je za konjicu .... vec par puta to gledam al mi ne sjeda nikako :-) . jedino si to tako objasnjavam da off nije nabildan . a vjerojatno je bambi ( heroj ) kod napadaca los . ajde da je zid ostao . al je i zid puknuo . cestitam i napadacu i braniocu . jedan od ljepsih hofova .

Pa što vam nije jasno,ima 6 heroja u selu,skupa oni daju obrani bonus od oko 70% bonusa,a budite sigurni da je napadač imamo oklope od offa na max i heroja maximalno nabrijanog.I pojašnjenje za onew koji neznaju da legio nije propao niti če,ovo je deffa samo od tri igača,koja skupa imaju 15-ak sela,a to što nema pretora,pa neko je gore primjetio da su sela mirka malog tik do vlikpe,i sve ovo deffa se skupilo u sat i 15-ak min, u selu.

shido
26.07.10, 23:36
Pa što vam nije jasno,ima 6 heroja u selu,skupa oni daju obrani bonus od oko 70% bonusa,a budite sigurni da je napadač imamo oklope od offa na max i heroja maximalno nabrijanog.I pojašnjenje za onew koji neznaju da legio nije propao niti če,ovo je deffa samo od tri igača,koja skupa imaju 15-ak sela,a to što nema pretora,pa neko je gore primjetio da su sela mirka malog tik do vlikpe,i sve ovo deffa se skupilo u sat i 15-ak min, u selu.

svaki heroj daje deff bonus samo na jedinice igraca ciji je heroj, tako da ukupni deff bonus (koji daju heroji) u ovom slucaju je sigurno bio ispod 20%

EKSPERT
26.07.10, 23:57
svaki heroj daje deff bonus samo na jedinice igraca ciji je heroj, tako da ukupni deff bonus (koji daju heroji) u ovom slucaju je sigurno bio ispod 20%

pa da dobro si to rekao,tri igrača čiji je i deff,imaju heroje čiji su bonusi obrani,20% ,20% i 17%,a ostali heroji od drugih igrača su bili bez vlastite vojske,samo nešto sitno rimskog deffa,zanemarivo.Pa daj kad več poznaš kako to ide daj mi sad točan ukupan deff bonus od heroja na ovom deffu,po meni je to 57%,samo ova tri heroja čiji se deff i nalazio u selu.

Mudri Gal
27.07.10, 00:14
pa ja bih rekao da je napadac pobijedio i dao veliki udarac tim deferima...sad imamo nove farme:dance::dance:

napadac je izgubio of-a naravno ali je prebio branitelja...
NNJ:101010:

VII-bila je to jedna od najjacih sila na pocetku servera i niko ih nije mogao sprijeciti ali sada su stvarno otpijevali u labuđi pijev:najjaci igraci su promijenili saveze ili otisli u druge i slabiji su se jednostavno premijestili u druge saveze pod isprikom da je savez neorganiziran :brukica:

ja sam bio u SCORPIONU od pocetka i vijerojatno cu do kraja,i bio sam u kordinatima di su se IGRACI
VII legija naseljavali i bili u vecoj prednosti nego mi...ali sada smo mi najjaca sila HRX-a,organizirana,dobro-raspodijeljena i mocna! VII propada od kad su ukinulu ALLY sa ostalima i sad je narubu istrebljnja.

omijeri su tocni! i nemate potrebe zvat Multihuntere...ako nevijerujete pokusajte sa kalkulatorom jer ja jesam.

Ja sam svoje napisao :narf:

shido
27.07.10, 00:30
pa da dobro si to rekao,tri igrača čiji je i deff,imaju heroje čiji su bonusi obrani,20% ,20% i 17%,a ostali heroji od drugih igrača su bili bez vlastite vojske,samo nešto sitno rimskog deffa,zanemarivo.Pa daj kad več poznaš kako to ide daj mi sad točan ukupan deff bonus od heroja na ovom deffu,po meni je to 57%,samo ova tri heroja čiji se deff i nalazio u selu.

Vidim ja slabo tebi ide matematika :lol2:

Dakle 3 heroja su dosla s deffom, ako ti kazes da su imali bonuse 20%, 20% i 17% onda dobijes slijedecu racunicu:

(20+20+17) / 3 = 19

dakle ukupan deff bonus koji daju ta 3 heroja je 19% i ovih 19% se u prosjeku odnosi samo na onaj deff koji je dosao od vlasnika ova 3 heroja :palčina:

ova racunica opet ne mora biti tacna, odnosno tacna je samo ukoliko je uz pva 3 heroja isla jednaka kolicina deffa, da bi dobio jos precizniju racunicu trebalo bi se unijet i postotci deffa koji su dosli uz ova 3 heroja

:P

EKSPERT
27.07.10, 02:19
pa ja bih rekao da je napadac pobijedio i dao veliki udarac tim deferima...sad imamo nove farme:dance::dance:

napadac je izgubio of-a naravno ali je prebio branitelja...
NNJ:101010:

VII-bila je to jedna od najjacih sila na pocetku servera i niko ih nije mogao sprijeciti ali sada su stvarno otpijevali u labuđi pijev:najjaci igraci su promijenili saveze ili otisli u druge i slabiji su se jednostavno premijestili u druge saveze pod isprikom da je savez neorganiziran :brukica:

ja sam bio u SCORPIONU od pocetka i vijerojatno cu do kraja,i bio sam u kordinatima di su se IGRACI
VII legija naseljavali i bili u vecoj prednosti nego mi...ali sada smo mi najjaca sila HRX-a,organizirana,dobro-raspodijeljena i mocna! VII propada od kad su ukinulu ALLY sa ostalima i sad je narubu istrebljnja.

omijeri su tocni! i nemate potrebe zvat Multihuntere...ako nevijerujete pokusajte sa kalkulatorom jer ja jesam.

Ja sam svoje napisao :narf:

Pa kad več tvrdiš da poznaš situaciju,onda znaš di su kordinate ova ti igrača,koja su odovjena od svog saveza prilično i da gro saveza još nije ni dirnuto kako treba,ostalo je još 15 hrabrih lavova sa defom,i ja nevidm iakvo farmanje od ikog,osim sporadičnih pokušaja,a ne zaboravi da skorpiona ima kolkio očeš a nas samo 18,i da su nam davno obečali čiščenje ,nudili prelazak kod njih u wing,i da smo naravno odbili,i da smo i vama poskidali ofove,a to češ vidit sad jedan hof kad se odobri od stane GO. Mi da smo htjeli hladit jaja ošli bi u neki jači i veči savez,al nas cilj je dobra ekipa i zeka peka sa velikim savezima,skidanje offova i sentora,ww nas ne zanima,i kad bi nam suprostavio 18 na 18 nebi nam ni trepnuli,:lol2: ,a i ovako prkosimo svim zakonima travijana.

Vidim ja slabo tebi ide matematika

Dakle 3 heroja su dosla s deffom, ako ti kazes da su imali bonuse 20%, 20% i 17% onda dobijes slijedecu racunicu:

(20+20+17) / 3 = 19

dakle ukupan deff bonus koji daju ta 3 heroja je 19% i ovih 19% se u prosjeku odnosi samo na onaj deff koji je dosao od vlasnika ova 3 heroja :palčina:

ova racunica opet ne mora biti tacna, odnosno tacna je samo ukoliko je uz pva 3 heroja isla jednaka kolicina deffa, da bi dobio jos precizniju racunicu trebalo bi se unijet i postotci deffa koji su dosli uz ova 3 heroja

:P

ajmo onda ovako,ako je kako ti veliš,svaki heroj diže svoju vojsku koliko je sa njim došlo deffa, i sad recimo 90k deffa,svaki igrač po 30 k ,
prvi igrač 30k plus 20% bonus od njegovog heroja to je 36k,
drugi igrač 30k plus 20% to je 36 k
treči igrač 30k plus heroj 17% bonusa to je cca 35k

dakle početni deff je 90 k ,a sa herojima 36 +36 +35 =107k

što ispada povečanje deffa ukupno za 17 k deffa a to od 90k iznosi 18.8 %.
Dal je ovo sada točan izracun ako ovako postavimo stvari kako sam postavio.

1. igrac 30k deffa plus 20% je 36k
2. igrac 30k deffa plus 20% je 36k
3. igrac 30k deffa plus 17% je 35.1k

ukupno 90k te povecanje za 17.1k

(90 * x) / 100 = 17.1
x= 19

Daklem 19% :D a ne 18,8%

zast uopste sumnjate u moju matematiku :)

shido

ok,thx,

Mudri Gal
28.07.10, 01:58
mozda je neki heroj malo vojske doprijemio ali nemozes svakome heroju podijelit pola vojske...neki igraci su bez heroja poslali vojnike ;)

EKSPERT
28.07.10, 03:25
mozda je neki heroj malo vojske doprijemio ali nemozes svakome heroju podijelit pola vojske...neki igraci su bez heroja poslali vojnike ;)

nisi u pravu,svi koji su poslali deff ,3 igrača imaju svoje heroje tu,a 3 su poslala samo heroje bez vojske osim jedan ono malo rimskog deffa.