PDA

View Full Version : [SCORPION] vs [LegioVII] OBRAČUN SA ŠPIJUNOM

EKSPERT
26.07.10, 23:51
Evo još malo hof-ova,naime ovaj igrač je bio u legio VII,sa drugim acc-om kao špijun,al je razotkriven i izbačen a nedugo potom i njegov off je neutraliziran,pa kako se vidi iz priloženog da legio VII ima deffa dovoljno da zagorča zivot još mnogima,ima tu još zanimljvih hofova,al eto ova dva smo izdvojili,a pošto smo malen savez a svi bi htjeli naša sela, a tvrdim bez ikakvog pretejrivanja da smo skinuli preko 200 poglavica,starješina i senatora.ako ne i više ,jer prestali smo brojat nakon prvih 50,:to victory:

http://travian-reports.net/hr/report/114713d7dfd

shido
27.07.10, 01:34
Odobreno

Shido

Angle
27.07.10, 01:36
ajmo ne ljude lagat da je bilo tko zna kolko deff.a

http://travian-reports.net/hr/report/11473456f02

hihihi :)

4. Objava imena igrača u reportima
- objava imena igrača je dozvoljena samo od strane napadača, branitelja ili predstavnika saveza*
ili uz dozvolu jednog od sudionika HoF-a!

ajd mi sad ti objasni koji si ti od ovih iznad, imas 1h za objasnjenje ili ide opomena ;)

shido

a shido kaj mislis, od kud mi report ako nisam iz saveza :) mislim da to ide pod predstavnik saveza jel :)

ok ;)

EKSPERT
27.07.10, 02:26
ajmo ne ljude lagat da je bilo tko zna kolko deff.a

http://travian-reports.net/hr/report/11473456f02

hihihi :)

ajd mi sad ti objasni koji si ti od ovih iznad, imas 1h za objasnjenje ili ide opomena ;)

shido

a shido kaj mislis, od kud mi report ako nisam iz saveza :) mislim da to ide pod predstavnik saveza jel :)

ok ;)

pa zar napadač nije pao,bilo bi bolje da je deffa bilo više ,manji bi gibitci bili,al to je se uspilo skupit na vrijeme,a što ne znači da deffa nema još,a ako misliš da nema,samo ti navrati,odbor za doček je tu,:štemer::welcome:

Angle
27.07.10, 02:28
^^ nemam ja vremena za miseve ko sto ste vi, niste vrijedni mojeg vremena i tempiranja bilo kojih napada na Vas, bez uvrede :)

a sto se tice napadaca da ok nema off.a ko sto nema ni deff.a 1 : 1 ... ;)

Jež
27.07.10, 03:54
Evo još malo hof-ova,naime ovaj igrač je bio u legio VII,sa drugim acc-om kao špijun,al je razotkriven i izbačen a nedugo potom i njegov off je neutraliziran,pa kako se vidi iz priloženog da legio VII ima deffa dovoljno da zagorča zivot još mnogima,ima tu još zanimljvih hofova,al eto ova dva smo izdvojili,a pošto smo malen savez a svi bi htjeli naša sela, a tvrdim bez ikakvog pretejrivanja da smo skinuli preko 200 poglavica,starješina i senatora.ako ne i više ,jer prestali smo brojat nakon prvih 50,:to victory:

http://travian-reports.net/hr/report/114713d7dfd

ni deff ni off nije nešt, prema mojoj procjeni poluaktivni deffer nongolder bi sam trebao imati više deffa od ovog... :kid:

kron_hr
27.07.10, 10:20
S obzirom da je LegioVII mali savez koji obuhvaća svega 18 igrača (što aktivnih što neaktivnih) i već peti puta ima medalju branitelja, normalno je da su došli do granice sa deffom.
Mogu samo pohvalit mali savez na borbi.
Samo naprijed!
:to victory::to victory:

The_Last_Warior
27.07.10, 10:46
off nije nesto a ni deff ali sa obzirom da vas ima 18 u savezu ipak nije lose.....:nema odmora:

jerezam
27.07.10, 11:55
Nije nesto report bilo je puno boljih

wolf1989
27.07.10, 14:39
da se oglasi netko s acc-a napadača...grad je bio pljačkan nekoliko dana, pa smo išli preuzet, ništa specijalno, al je blizu pa je bilo ok za uzet...dočekala nas je dobra sačekuša, al srećom gradove uzimamo samo sprednim offom

lijep pozdrav od ROKYGS ekipe

:gamer s mišem:

PS iako mi nije jasno kako off nije prošao, po svim simulatorima i sa njihovim oklopima na 20 i zidom na 20 i herojem (samo je 1 bio) off prolazi

Tik Tak
27.07.10, 15:16
da se oglasi netko s acc-a napadača...grad je bio pljačkan nekoliko dana, pa smo išli preuzet, ništa specijalno, al je blizu pa je bilo ok za uzet...dočekala nas je dobra sačekuša, al srećom gradove uzimamo samo sprednim offom

lijep pozdrav od ROKYGS ekipe

:gamer s mišem:

PS iako mi nije jasno kako off nije prošao, po svim simulatorima i sa njihovim oklopima na 20 i zidom na 20 i herojem (samo je 1 bio) off prolazi

a rusili glavnu zgradu i rudnik zeljeza... :O

Angle
27.07.10, 15:20

mislim da se zna zasto se rusi glavna zgrada, ako neznas, nauci :)

wolf1989
27.07.10, 15:48

meta su bili gl. zgrada i rezidencija, a očito rezdencije nije ni bilo...

:patkica:

EKSPERT
27.07.10, 16:48
PS iako mi nije jasno kako off nije prošao, po svim simulatorima i sa njihovim oklopima na 20 i zidom na 20 i herojem (samo je 1 bio) off prolazi[/QUOTE]

Pa sto ti nije jasno,cca 19k offa protiv cca 44k deffa,nit je zid bio velik,nit su oklopi bili full na lvl20,zato i jest ovoliko pobijeno deffa,inače da je deff bio na max i heroj,nebi ni 70% deffa pobio.

Flavius Scipio
27.07.10, 16:52
A heroj,cudo jedno bio...najslabiji moguci u tom trenutku koji je stigao na mesto "zlocina" sa svojom vojskom...ps: Za moderatora,nemoj da mi skidas postove,nikoga ne vredjam.

wolf1989
27.07.10, 16:59
A heroj,cudo jedno bio...najslabiji moguci u tom trenutku koji je stigao na mesto "zlocina" sa svojom vojskom...ps: Za moderatora,nemoj da mi skidas postove,nikoga ne vredjam.

pa skočio je bar 20 lvl-a

nema na čemu

:patkica:

rhymesway
27.07.10, 19:37
i off i deff su za ovu fazu igre osrednji, čak možda i malo niže od toga. zamjerka napadaču - ako se išta ozbiljnije mislilo - slaba priprema,
za deff nema zamjerke, igrao sam i u slabijim savezima (brojčano, kvalitetno, kako hoćete) i nekad je teško skupit deff, pogotovo na brzaka. zato čestitam na borbenosti! :paladinko:

Alexa
27.07.10, 22:34
nije nesto off ovako nesto nema potrebe ni stavljati na forum...moje subjektivno misljenje

EKSPERT
27.07.10, 22:57
nije nesto off ovako nesto nema potrebe ni stavljati na forum...moje subjektivno misljenje

Mislim da je glupo promatrati sve ove hofove isključivo kroz broj jednica bilo offa ili deffa,to je najmanje bitno.
Bitnija je priča koja ih prati,dakle,taktika,strategija,fejkanje.pogađanje di če udar,di fejk ,sprečavanje preuzimanja,slabiji igrač dočeka i sredi jačeg ,itd,dakle sve ono sto prati ove brojke mislim da je ono što daje draž igiri a ne puko nabrojavanje jedinica,jer onda kad bi se gledalo tako,izabaremo največu vojsku i to stavimo ovde a sve drugo skinut jer je manje od tog po broju.

Flavius Scipio
28.07.10, 00:56
Zasto je bilo potrebe postaviti ovo je sledece...
1.Lik je bio kod nas u savezu ; nalog ALIENS [mogu i imena da navedem,MH je perfektno odradio stvar,zato im i traze zamenu ili nove da to rade kako treba :bad: ]
2.Znao je tacno gde se sta nalazi,koliko smo udaljeni jedni od drugih,slao vojsku na udaljena mesta da se teze vraca,tacnije sporije
3.selo mu je jako blizu
4.poslao je navodne napade na 4 sela
5.ali,mi ne bi bili to sto jesmo,da nismo jednostavno rekli da preuzima HAZOR,tako je i bilo,rok od 25 min za odbranu da se skupi,nema heroja,osim jednog "kukavca" koji je sada Ronnie Coleman:fajter:
6.stiglo je sto je stiglo i oborilo SPIJUNU sve
ZAKLJUCAK ; imao je sve na dlanu i nije iskoristio

Zato nemojte samo gledati brojke,vec sve okolnosti,brojke zaista nisu fascinantne..ali kada se sve uzme u obzir...ovo je velika pobeda.:to victory::to victory::to victory:

I dalje se samo igramo i shvatamo ovo kao zagrevanje,zar to jos neki nisu shvatili ??!! Legio VII

damn1x
28.07.10, 13:01
Off za igraca sa 15 000 popa je stvarno bijedan, zapravo prebijedan :brukica: Ovaj off govori da je on cisti poper(barem koliko ja vidim). Za 18 igraca ne znam bas jel dobar deff, ali ako je ovo ostatak od onoga sto su vam razbijali i ako ste ovo sakupili u pola sata(makar ne vjerujem), onda ok. :)

Flavius Scipio
28.07.10, 15:15
Ne vidim razlog za nepoverenje,pa selo je jako blizu..cak ni pola sata mislim da nismo imali..ali ok..ja uvek dam malo vise..clown

:to victory::to victory::to victory: Legio VII