PDA

View Full Version : [SYN] Chicha Maximus vs [GARDA] Hos_bombon steta 73.536.020 ressa

Mid1doJ
01.08.10, 14:23
Nista nismo uspeli, nazalost... Ali cisto da vidite log...

http://travian-reports.net/hr/report/1171423b9ad

Chicha Maximus SYN

Ajmo SYN do pobedeee

shido
01.08.10, 15:20
Odobreno

Shido

Angle
01.08.10, 15:23
steta off.a, kad je WW pred vratima ... deff sasvim ok

Dj Pila
01.08.10, 15:30
Ljep off :nema odmora:

damn1x
01.08.10, 15:44
Lijep offich ali chicha bolan pa gdje su ovnovi :D Nemoj ponavljati moju gresku sto sam zaboravio 2k ovnova kad sam vasega Starfuckerr -a napadao :)

my_name_is_DeRiM
01.08.10, 15:48
Nista nismo uspeli, nazalost... Ali cisto da vidite log...

http://travian-reports.net/hr/report/1171423b9ad

Chicha Maximus SYN

Ajmo SYN do pobedeee

iza ovoga je išlo još 30 valova po 100 kata ;)
po meni slano ko da te neko naljutio pa si htjeo se zakucat..... i da si prošo deff prvim napadom ostalo bi opet zavrsilo ko sto i jeste zakucavanjem ;)

mislim da je razlog slanja offa najviše ovo jer znaju il pretpostavljaju da bi opet navratio :D
http://4travian.org/log/504bd59ccafce1a2b1e7b162f9d0c2ce

neki dan sam pokušo uzet off selo Čičama al kasnio sa slanjem jednog starkelje i tako saglasnost ostala na 7% mislim da su zato poslali off da nebi otišo uzalud otimanjem sela

u svakom slučaju lijepo, malo smo se fajtali
sad sam izašo neoštećen ko zna drugi put ;)

lp.
Hoš_bombon

hzg
01.08.10, 16:06
Zemljani zid nije oštećen.
:lol2:

Dacho SuperStar
01.08.10, 16:14
Dobar offic Cica :)...jos jedan off manje na serveru :D

Ip
Dacho (gizmoxxl1™)

:101010:

markooo
01.08.10, 16:41
:cerek:
svaka cast za ovo, samo neznam da li je bilo nuzno pred natare :P

sleeper02
01.08.10, 17:21
Ogromna steta za hoff mislim niste to trebali ste sacekati nataer i lupiti po njima :) a ne lupiti po ncijem super dobrom deffu za :101010: a off je solidan nemogu reci da je super jer Fali tu sjekira koje bi mozda dovrsile te falange da si bar poslao 15k sjekira stavr bi bila gotova za tvog protivnika.....ali ipak svaka cas na batama tesko si se sigurno nosio sa tim -...pozzz

Deff:9/10
Off:8/10

VALENCIA
01.08.10, 18:56
stvarno besmislen potez,sada slobodno mozete praviti deff na tom nalogu:lol2:

Angle
01.08.10, 19:42
stvarno besmislen potez,sada slobodno mozete praviti deff na tom nalogu:lol2:

ne mora znacit ;)

Hamdi1
02.08.10, 02:34
nije neki off ima ih puno boljih :gamer::gamer::gamer::gamer:cini se da je ovaj poper ili mu je sporedni off gamer

The_Last_Warior
02.08.10, 11:30
bezveze gubljenje off-a pred ww i da je bilo ovaca bilo bi bolje a deff :101010:

El pitono
02.08.10, 11:31
lijepo piše: neki dan sam pokušo uzet off selo Čičama al kasnio sa slanjem jednog starkelje i tako saglasnost ostala na 7% mislim da su zato poslali off da nebi otišo uzalud otimanjem sela

isuse, pa daj čitajte šta čovjek kaže... skinuo mu odanost off sela, skoro mu ga uzeo. da ne bi izgubio bezvzeze off poslan je na njega... e sad zašto je odanost u off selu spuštena, to je već druga priča, no dečki se fajtaju dok vi čekate natare i klikate. zato tiho sa glupim komentarima... naravno da je šteta offa, svakog offa je šteta. no kad stisne prilika, mora se odigrat tako.. :to victory:

Michael Myers
02.08.10, 15:26
Ljep off :nema odmora:

Ma daj me nemojte zajebavati da je to dobar off za ovaj period servera!?
Ovo je sigurno sporedni off.:palčina:

Angle
02.08.10, 18:48
Ma daj me nemojte zajebavati da je to dobar off za ovaj period servera!?
Ovo je sigurno sporedni off.:palčina:

a sta off.u fali ? znas ne cekaju svi ww . off sasvim ok

Toso
02.08.10, 19:40
a sta off.u fali ? znas ne cekaju svi ww . off sasvim ok

i da ceka ili ne,ovo je jako mal off.
ovo 2 solidna deffera docekaju sami,toliko o tome

Mid1doJ
03.08.10, 11:54
Hos bombon lepo si me docekao...

Cestitam na deffu.. Mozda te otkinem o5 :D Nikad se ne zna... hehhe

Da da zakasnio si ono vece s poglavicom prmro sam.. Lepa igra Garde mnogo deffa imate u PM :D

@Odine ovo je glavni off i sporedni drugog nema nismo se mnogo trudili ovaj server.. Sledeci server od mene mozete ocekivati mnogo vise akcije i svega... Ali s Rimljanima :)

Damnix nismo imali ovnove iskreno..

Akcija nije ni malo organizovana smisljena je kod dualla u kuci.. Idemo da ipucamo off, idemo koga,njega..

Leto je slabo se klikce ali tu je zima za ispravak...

SYN do pobede

Svima zelim srecan nastavak igre... Chicha Maximus ostaje u igri verovatno kao deff acccount... ;)

Zdravko (Chicha Maximus)

Michael Myers
03.08.10, 13:37
Hos bombon lepo si me docekao...

Cestitam na deffu.. Mozda te otkinem o5 :D Nikad se ne zna... hehhe

Da da zakasnio si ono vece s poglavicom prmro sam.. Lepa igra Garde mnogo deffa imate u PM :D

@Odine ovo je glavni off i sporedni drugog nema nismo se mnogo trudili ovaj server.. Sledeci server od mene mozete ocekivati mnogo vise akcije i svega... Ali s Rimljanima :)

Damnix nismo imali ovnove iskreno..

Akcija nije ni malo organizovana smisljena je kod dualla u kuci.. Idemo da ipucamo off, idemo koga,njega..

Leto je slabo se klikce ali tu je zima za ispravak...

SYN do pobede

Svima zelim srecan nastavak igre... Chicha Maximus ostaje u igri verovatno kao deff acccount... ;)

Zdravko (Chicha Maximus)
Sve 5,znam da je ljeto i slabo se igra ali opet si moro malo vise imati ;)
Vidimo se na zimu:pivo:

Mid1doJ
04.08.10, 02:43
Naravno... Mogao sam, nije da nisam ali se nismo uopste trudili...

SYN do pobede

Zdravko(Chicha Maximus)