PDA

View Full Version : exFeniks vs PiP

stigma
12.08.10, 11:49
Evo da opisem malo razvoj dogadja koji su usljedili uoci napada.

Jos od pocetka gradnje ww-a planirali smo nase polovne off-ove zakucat u PiP, ali imali smo premalo kataša, a oni x3 arhitekturu.
Sam napad se konstantno odgadjao, zbog pomajkanja dogovora. Te jucer kroz jutro kad je postalo jasno da vise nemozemo cekati, (jer je koalicija odlucula deff iz dena porebacit u pip) isplanira se akcija koja bi vjerojatno neslavno zavrsila. Plan je bio pokusat prvo uzet x3 art, te malo iza toga poslat katase na ww.
Kad ono odjednom PiP vise nema x3 art, vec WB-ov X5, koji pocinje djelovat danas u 10:28.
Prilika pružena, prilika iskorišena. Javlja se svima dostupnima da se odmah krece.
Naravno da je moglo biti i bolje, neki vec u samom startu nisu stizali, neki nisu bili on-line pa nisu ni poslali svoje napade, ali moglo je biti i puno gore. Tako da smo sve skupa zadovoljni.

Evo sada svih reporata koje smo skupili, ima ih jos, pa ako tko zeli nek posalje pa cemo ga dodati :-)

tekla12, probivanje zida (moj off):
http://travian-reports.net/hr/report/122347cb53f

slaven32, nismo ocekivali da zid tako lako pada, pa ide jos jedan ramer:
http://travian-reports.net/hr/report/122371f027c

COCACROERO:
http://travian-reports.net/hr/report/12237671ea2

Diva Grabovčeva, ona obozava GZ :P :
http://travian-reports.net/hr/report/122375f72f1

pere_hr:
http://travian-reports.net/hr/report/1223793c35a

ROŽICA, jedan od zanimljivijih :-)
http://travian-reports.net/hr/report/1223858b2a9

maduto:
http://travian-reports.net/hr/report/122390b0d5a

Groo:
http://travian-reports.net/hr/report/122392fcacc

neznam kolika je ukupna šteta, tko želi neka zboji. Ali sigurno manja nego nama na Billy-u.

hzg
12.08.10, 12:01
odobreno

-hzg-

lijepo je vidjeti da ste katali "moj" acc :lol2:

Slaven32
12.08.10, 12:05
-hzg-[/COLOR]

lijepo je vidjeti da ste katali "moj" acc :lol2:[/QUOTE]

Isprika nismo znali da je tvoj nećemo više :pivo:

Sensei
12.08.10, 12:05
Predobar rimski off od tekle :gamer:

Matron
12.08.10, 12:08
odobreno

-hzg-

lijepo je vidjeti da ste katali "moj" acc :lol2:

Lijepa akcija, naročito prvi off (ipak je najskuplji)

Zbroji štetu pa ćeš vidjeti da je ipak manja nego na billiyu. Bili nema ni glavnu zgradu, a velika skladišta su puno više stradala. O WW da i ne govorim. Ali ipak, dobar tajming, i pametno potrošeni offovi. Nadam se da imate još koji.
:pivo:

drlja
12.08.10, 12:12
čestitke

40 minuta vas je dijelilo od zabijanja......

probali smo zamijeniti arteve...., ali heroj je bio bez arene pa je putovao previše dugo......, i još dan zakašnjenja za zamjenu arteva....

čestitke još jednom.....

stigma
12.08.10, 12:14
čestitke

40 minuta vas je dijelilo od zabijanja......

probali smo zamijeniti arteve...., ali heroj je bio bez arene pa je putovao previše dugo......, i još dan zakašnjenja za zamjenu arteva....

čestitke još jednom.....

pa nije bilo bas tako ugusto, samo smo cekali što kasnije da se što više ekipe stigne pridruzit..
i naravno da opet nisu svi stigli

Axe Effect
12.08.10, 12:14
Par finih offova, ostali taman da naprave štetu, fino iskorištena prilika.

Možda pomalo nepromišljen potez, zamjena arhitekta dok su pored tebe offovi koji samo čekaju kad ćeš pogriješit, no dobro, šta je tu je :)

Čestitke napadačima.

drlja
12.08.10, 12:15
šteta: preko 250 sati

a ima ww-ova koji su puno manje oštećeni

po procjeni : wb i hogar 250 sati, pip malo više od njih, sakblje 70-tak sati, tapir budemo vidjeli, long-billy-igggy-tony-galcic- izbačeni iz igre

ostalo je svega nekoliko:
trenutna šansa:

1. windu 51% - osim ako ga ruše što je opet 90% sigurno da bude rušen
2. sakblje 49% - porušen svega 70 sati, najmanje od svih....
3. hogar - den - podjednake
4.- pip i ostali

tapir bude stavljen na okladu nakon završetka akcije

sad moramo art opet vratiti nazad :)))))

Slaven32
12.08.10, 12:15

Možda pomalo nepromišljen potez, zamjena arhitekta dok su pored tebe offovi koji samo čekaju kad ćeš pogriješit, no dobro, šta je tu je :)

Čestitke napadačima.

S tim da su i natari sat vremena ranije lupili u ww.

stigma
12.08.10, 12:16
Lijepa akcija, naročito prvi off (ipak je najskuplji)

Zbroji štetu pa ćeš vidjeti da je ipak manja nego na billiyu. Bili nema ni glavnu zgradu, a velika skladišta su puno više stradala. O WW da i ne govorim. Ali ipak, dobar tajming, i pametno potrošeni offovi. Nadam se da imate još koji.
:pivo:

Ma jasno je to, to sam i napisao na kraju...
PiP jos moze nastavit gradnju, nas je nepopravljiv.

Zmajček
12.08.10, 12:20
Cestitao bih exfeniksu na sjajno uocenoj i iskoristenoj prilici, te kvalitetno provedenoj akciji. Duboki naklon od mene i kompletnog pip-a. Mi smo bili svjesni da je zamjena arteva bila kockarski potez, nadali smo se da cemo se uspjeti provuci, ali nazalost nismo. Cestitke jos jednom.

Da ne bi ispalo da samo cestitam moram napisati i dio koji meni osobno smeta iako sam svjestan da ce me sada popljuvati dobar dio forumasa, ali jednostavno moram iznjeti par detalja. Naime, velike cestitke za provedenu akciju onima koji su server od pocetka do kraja odigrali u nekom od saveza fenix koalicije. S njima svima se bilo gust nadmudrivati i boriti tokom servera. Ali ono sto po meni baca mrlju na kompletnu akciju je cinjenica da je u akciji bilo igraca koji server nisu proveli u toj koaliciji, nego su ga proveli u savezu koji PiP nije dirao kao uslugu 1. Bojnoj, posto ih je taj savez pomagao u deffu. Ti igraci nisu bili dirani od strane feniksa, jer su s njima imali potpisan nap, a PiP ih nije dirao iz vec gore navedenog razloga. Nedugo je u tom savezu doslo do razdora, i ordređeni broj igraca je iz saveza izaslo i osnovalo novi savez koji je potpisao saveznistvo sa feniksom i danas sudjelovao u akciji. Ostatak saveza je potpisao saveznistvo s bojnom i sada je sudjelovalo deffom i resima i u obrani naseg ww-a, na cemu im naravno zahvaljujemo. Da me se ne shvati krivo, svjestan sam da je rijec o ratno igri, da je cilj igre sagraditi ww. Svjestan sam i da su neki spremni na svakakve poteze da bi do toga cilja dosli, ali zelim istknuti svoje neodobravanje takvih poteza. Ne bih zelio imenovati te igrace niti pribjeci njihovome vrijeđanju, jer svatko igra kako misli da je najbolje za njega i savez kojemu je odan. Samo zelim istaknuti da to nije metoda ili nacin kojim bih se ja volio posluziti. Mi se ponosimo cinjenicom da nismo mjenjali saveznike kao carape, niti smo pristajali na razne nemoralne ponude za promjenu strana, kojih je tokom servera bilo. Također smo svjesni da nas je nasa naivna odanost saveznicima s kojima smo se rame uz rame borili od pocetka servera sada vjerojatno i kostala pobjede, ali nama su neke stvari ipak vaznije od pobjede i nije nam zao.

Mi smo iz utrke ispali, zelimo svima preostalim kandidatima puno srece i cestitat cemo pobjedniku, jer tko god dođe do pobjede, to ce sigurno biti zasluzeno.

Cestitke feniksima jos jednom.

drlja
12.08.10, 12:22
Evo da opisem malo razvoj dogadja koji su usljedili uoci napada.

Jos od pocetka gradnje ww-a planirali smo nase polovne off-ove zakucat u PiP, ali imali smo premalo kataša, a oni x3 arhitekturu.
Sam napad se konstantno odgadjao, zbog pomajkanja dogovora. Te jucer kroz jutro kad je postalo jasno da vise nemozemo cekati, (jer je koalicija odlucula deff iz dena porebacit u pip) isplanira se akcija koja bi vjerojatno neslavno zavrsila. Plan je bio pokusat prvo uzet x3 art, te malo iza toga poslat katase na ww.
Kad ono odjednom PiP vise nema x3 art, vec WB-ov X5, koji pocinje djelovat danas u 10:28.
Prilika pružena, prilika iskorišena. Javlja se svima dostupnima da se odmah krece.
Naravno da je moglo biti i bolje, neki vec u samom startu nisu stizali, neki nisu bili on-line pa nisu ni poslali svoje napade, ali moglo je biti i puno gore. Tako da smo sve skupa zadovoljni.

Evo sada svih reporata koje smo skupili, ima ih jos, pa ako tko zeli nek posalje pa cemo ga dodati :-)

tekla12, probivanje zida (moj off):
http://travian-reports.net/hr/report/122347cb53f

slaven32, nismo ocekivali da zid tako lako pada, pa ide jos jedan ramer:
http://travian-reports.net/hr/report/122371f027c

COCACROERO:
http://travian-reports.net/hr/report/12237671ea2

Diva Grabovčeva, ona obozava GZ :P :
http://travian-reports.net/hr/report/122375f72f1

pere_hr:
http://travian-reports.net/hr/report/1223793c35a

ROŽICA, jedan od zanimljivijih :-)
http://travian-reports.net/hr/report/1223858b2a9

maduto:
http://travian-reports.net/hr/report/122390b0d5a

Groo:
http://travian-reports.net/hr/report/122392fcacc

neznam kolika je ukupna šteta, tko želi neka zboji. Ali sigurno manja nego nama na Billy-u.

fali ti samo eewan
http://www.travian-reports.net/hr/report/122468ef3dc

stigma
12.08.10, 12:27
fali ti samo eewan

Znam, njega nemam
Još se ljuti što nisu svi poslali na vrijeme :D

drlja
12.08.10, 12:31

Čestitke napadačima.

probalo se, da je zamjena napravljena, protivnik nebi tako lako krenuo, a dotle bi došao sav deff koje je krenuo tamo...,

sad ga vračamo nazad....

igra je takva, nama artx5 nije pomogao sa rimljaninom, uvijek su nam gađali svj. čudo
a na art selu sa 1.650 000 deff-a porušili su nam zid kao da je od papira..., tako da smo odlučili zamjeniti art pa probati tako....,

samo smo to trebali za vrijeme rušenja billya zamjeniti...., i tijekom noći ..., ali eto propust....,

kao što kaže zmaj, čestitamo bilo kojem rušenom WW koji pobijedi :)

Sitting Bull
12.08.10, 12:33
Znam, njega nemam

tekla predobar rimski off, mada bih volio da je cesra bilo više
al svejedno odličan

imam neku slabost prema rimskim offovima :D

skoro pa da nije moglo biti bolje izvedeno sa takvim offovima

čestitke

drlja
12.08.10, 12:34
Znam, njega nemam

a lijepo smo izračunali da vam treba u prosjeku 17-24 sata, samo nismo računali da su vam offovi već ranije bili spremni za polazak, ono čisto par sati za okupljanje off-a, pa uočavanje promjene... , ali eto čekali ste i dočekali....:)

Slaven32
12.08.10, 12:35
Zmaj prvo se malo raspitaj kad pljuješ po nekome te iste igrače ste napadali i otimali sela.
A Savez JBT nije nikad imao savezništvo sa Bojnom Saxy a ni PiPom do dolaska natara.
Al neka ti Vodstvo objasni što se tad događalo i zašto smo izašli iz JBT saveza i zbog čega se i dalje ne diram niti hoćemo.
Ovako si popljuvao cijelu akciju bez razloga.

ScorpioCRO
12.08.10, 12:37
cestitke exFeniks ekipa .. lijepa akcija, kapa dolje :)

Zmaj prvo se malo raspitaj kad pljuješ po nekome te iste igrače ste napadali i otimali sela.
A Savez JBT nije nikad imao savezništvo sa Bojnom Saxy a ni PiPom do dolaska natara.
Al neka ti Vodstvo objasni što se tad događalo i zašto smo izašli iz JBT saveza i zbog čega se i dalje ne diram niti hoćemo.

daj ti meni reci .. zasto sam onda ja bio popljuvan od strane vodstva kad sam napao Yndija?
pa su svi skocili na mene i JBT i Bojna i PiP .. te su mi izricito rekli zasto napadam igrace koji deffaju nase saveznike...
al kao sto rekoh ..

svaka cast za akciju .. zivot ide dalje :P

jerezam
12.08.10, 12:38
Odlicni hofovi ali mogli ste znat da je na ww selu vise milijuna deffa

stigma
12.08.10, 12:40
tekla predobar rimski off, mada bih volio da je cesra bilo više
al svejedno odličan

imam neku slabost prema rimskim offovima :D

skoro pa da nije moglo biti bolje izvedeno sa takvim offovima

čestitke

koliko ga gradim i mora bit dobar :D , e da je još BO
Sa EI mi je bilo lakše pljačkat, zato i jesam krenuo sa njima
iako EI i EC imaju isti omjer nap. bodova/potrosnja hrane,
ipak EC daje vise nap. bodova/vrijeme gradnje pa sam se tek prekraju prešaltao

Slaven32
12.08.10, 12:46
cestitke exFeniks ekipa .. lijepa akcija, kapa dolje :)

daj ti meni reci .. zasto sam onda ja bio popljuvan od strane vodstva kad sam napao Yndija ?
pa su svi skocili na mene i JBT i Bojna i PiP ..
al kao sto rekoh ..

svaka cast za akciju .. zivot ide dalje :P

Na samom početku je se trebalo reći s kim se planira.
Meni bojna nije ništa napravila i respekt al PiP se malo zaigrao malo prije osnivanja "prvih feniksa" i tu je izgubljena mogućnost savezništva.

A da se nastavilo yndiea napadat ili bi JBT ušao u rat ili bi se raspao i neznam što vam je u tom trenutku bilo bolje.

Zmajček
12.08.10, 12:47
A Savez JBT nije nikad imao savezništvo sa Bojnom Saxy a ni PiPom dodolaska natara.

Farmanja je bilo, ali su svi igraci upozoravani na to i zabranjivano je farmanje. To je rađeno jer ste deffali nase saveznike. Od kada nam je receno da pomazete Bojnu nijedan Vas igrac nije katan. Sto je bilo prije toga je uopce ne bitno, posto ste imali saveznistva ili napove sa svim savezima fenix koalicije s kojima smo se mi i sexy borili, te ste kao takvi bili postena meta. PiP je trazio od Bojne i JBT-a da se to saveznistvo objavi javno, ali JBT na to nije pristajao. Jasno je zasto, preblizu set bili fenixima i vjerojatno bi nastradali da je do toga doslo. Ako ti sad tvrdis da JBT nije nikada deffao Bojnu prije dolaska natara, onda sam ja krivo informiran, ali ne bih rekao da je tako. A ako ste vec zamjerili PiP-u sto smo se tukli prije nego je JBT savez usao u dogovor s Bojnom i prije nego je Bojna nas zamolila da Vas se ne dira onda, te ako ste se htjeli PiP-u osvetiti zbog toga, onda je potez tih igraca time gori, jer ste bili svjesni da Vas PiP ili Sexy kao uslugo Bojnoj dirati nece, dok su oni kovali planve za osvetu. A ti ako imas neki report katanja ili preuzimanja sela koji je nastao nakon sto je JBT usao u dogovor s Bojnom ja te molim lijepo da ga tu objavis. U tom slucaju cu povuci svoje anvode i ispricati se. Izuzev fejkanja yndiea (sto je skroz druga tema, u koju radije sada ulazio ne bih, ali niti jedan pravi napad na njega nije bio poslan) i pokoje povremne carke, organiziranih akcija bilo nije, a igraci koji su greskom sudjelovali u tim incidentima su upozoravani da se toga ostave.

tabletomann
12.08.10, 12:53
Mi smo iz utrke ispali, zelimo svima preostalim kandidatima puno srece i cestita cemo pobjedniku, jer tko god do pobjede to ce sigurno biti zasluzeno.

hehe, stradali djelomicno jeste, ali niste bas toliko poruseni da bi ispali iz trke...

p.s. ovaj dio akcije koji neodobravas i smatras ga nekorektnim potezom...
sailor moon bio je u zuji, pa 5 mjeseci u the-u da bi kada su stigli planovi kao the-ovac uzeo plan i proslijedio ga za dena...
poanta, nakon sto je galcic ostao bez plana, taj plan izravno sudjeluje u gradnji vaseg ww-a, bez njega ne bi konkurirali uopce ili bi bili prisiljeni loviti novi plan...
ne zelim ovime potezati pricu o korektnosti gore spomenutih, niti ovime kritiziram pip jer vas zbilja smatram dobrim savezom koji nije udarao ispod pojasa...
samo zelim reci, da se slijedom raznih zbivanja i vasa gradnja jednim dijelom oslonila na potezu slicnom cak i gorem od ovog kojeg si tu iskritizirao i bacio mrlju na njega...

Zmajček
12.08.10, 12:54
Na samom početku je se trebalo reći s kim se planira.
Meni bojna nije ništa napravila i respekt al PiP se malo zaigrao malo prije osnivanja "prvih feniksa" i tu je izgubljena mogućnost savezništva.

A da se nastavilo yndiea napadat ili bi JBT ušao u rat ili bi se raspao i neznam što vam je u tom trenutku bilo bolje.

Cek, znaci s Bojnom ste dogovor imali, Bojna moli PiP da Vas se ne dira, ali neki clanovi JBT-a planiraju i dalje na PiP ici?
Jel to samo meni cudno? A Bojna i PiP su javno saveznistvo podpisano imali. I u pravu si kad kazes da se na pocetku trebalo reci tko s kim planira. Da su to oni igraci koji su kasnije istupili iz JBT.a napravili na pocetku, onda im nitko nista ne bi mogao prigovoriti.

Slaven32
12.08.10, 12:58
Farmanja je bilo, ali su svi igraci upozoravani na to i zabranjivano je farmanje. To je rađeno jer ste deffali nase saveznike. Od kada nam je receno da pomazete Bojnu nijedan Vas igrac nije katan. Sto je bilo prije toga je uopce ne bitno, posto ste imali saveznistva ili napove sa svim savezima fenix koalicije s kojima smo se mi i sexy borili, te ste kao takvi bili postena meta. PiP je trazio od Bojne i JBT-a da se to saveznistvo objavi javno, ali JBT na to nije pristajao. Jasno je zasto, preblizu set bili fenixima i vjerojatno bi nastradali da je do toga doslo. Ako ti sad tvrdis da JBT nije nikada deffao Bojnu prije dolaska natara, onda sam ja krivo informiran, ali ne bih rekao da je tako. A ako ste vec zamjerili PiP-u sto smo se tukli prije nego je JBT savez usao u dogovor s Bojnom i prije nego je Bojna nas zamolila da Vas se ne dira onda, te ako ste se htjeli PiP-u osvetiti zbog toga, onda je potez tih igraca time gori, jer ste bili svjesni da Vas PiP ili Sexy kao uslugo Bojnoj dirati nece, dok su oni kovali planve za osvetu. A ti ako imas neki report katanja ili preuzimanja sela koji je nastao nakon sto je JBT usao u dogovor s Bojnom ja te molim lijepo da ga tu objavis. U tom slucaju cu povuci svoje anvode i ispricati se. Izuzev fejkanja yndiea (sto je skroz druga tema, u koju radije sada ulazio ne bih, ali niti jedan pravi napad na njega nije bio poslan) i pokoje povremne carke, organiziranih akcija bilo nije, a igraci koji su greskom sudjelovali u tim incidentima su upozoravani da se toga ostav.

Deffanja je bilo al Virus je znao da nikada neću ući u savezništvo sa PiP i sexy.
Zbog toga što je već prije jedan dogovor prekršen.
Vi do nas niste mogli niti doći prijatelju i nismo trebali zaštitu niti vas niti bojne a ni feniksa.

Cek, znaci s Bojnom ste dogovor imali, Bojna moli PiP da Vas se ne dira, ali neki clanovi JBT-a planiraju i dalje na PiP ici?
Jel to samo meni cudno? A Bojna i PiP su javno saveznistvo podpisano imali. I u pravu si kad kazes da se na pocetku trebalo reci tko s kim planira. Da su to oni igraci koji su kasnije istupili iz JBT.a napravili na pocetku, onda im nitko nista ne bi mogao prigovoriti.

Tko je planirao na PIP???
Dakle da niste prestali mi bi katali vas tko je molio o čemu pričaš????

Matron
12.08.10, 13:00
Deffanja je bilo al Virus je znao da nikada neću ući u savezništvo sa PiP i sexy.
Vi do nas niste mogli niti doći prijatelju i nismo trebali zaštitu niti vas niti bojne a ni feniksa.

Tko je planirao na PIP???
Dakle da niste prestali mi bi katali vas tko je molio o čemu pričaš????

:off:

Nije ovo mjesto za prepucavanja oko Yndie-a. Pa on ionako mijenja strane kao čarape

Zmajček
12.08.10, 13:04

PiP niakda to saveznistvo niti nije niti trazio, inzistirao je samo na tome da Vi svoje saveznistvo sa Bojnom javno obznanite. Da li smo do Vas mogli ili nismo, o tom potom. Lako je sada pricati da Vam nicija zastita trebala nije, ali isto tako ste svjesni bilo da se nas trazilo da Vas se ne dira. Iako smo mi imali osnovane sumnje da su pojedinci iz JBT-a pomagali nase protivnike.

Sto se tice ovoga da nas nitko molio nije, u krivu si. Sexy i PiP su imali u jednom trenu objavljene ratove sa kompletnim kvadrantom. Jos smo tu i jedni i drugi. Pa da nije bilo direktne molbe od strene nasih cijenjenih saveznika, 1. Bojne, nama rat sa jos jednim savezom ne bi puno na stvari mijenjao.Tko bi tu koga katao, kazem dalo bi se pricati...Da je baba mara musko, zvala bi se dusko :D Lako moguce da bi nas porusili, ali stradali bi i vi, bila bi postena borba, a ne ovako. Mene je Virus kontaktirao vise puta igmom oko toga da se Vas dira, isticao da nije u redu da Vi deffate nase saveznike a mi fejkamo Yndiea, koji je iz nama neprijateljskog saveza k Vama presao, nakon sto smo ga poceli intenzivno fejkati. I s time da Vas se ne dira nije problema bilo, osim u svezi Yindie-a, ali niti on nije napadan, samo fejkan. I to ne zato jer ja bio u Vasem savezu, nego jer se zamjerio PiP-u i onda se kod Vas preselio kada se proculo da Vas ne diramo.

@ Tabletoman

Znam da ce sad zvucati nevjerodostojno, ali mi smo o ww-u poceli razmisljati tek kada su se natarska sela pojavila. Nismo se nadali da cemo do 50 lvla sagraditi, a kamoli do 90. Uzeli smo jedan plan koji nam je bio u blizini i htjeli igracima koji nikada nisu ww gradili pruziti priliku iz prve ruke vidjeti kako je to. Kako je ww rastao, tako je doslo do dogovora sa nasim saveznicima iz bojne koji su nam odlucili omoguciti da i dalje klikamo. Stvarno ne znam kako su oni do svoja dva plana dosli, ali ako je ovo sto kazes istina (a nemam razloga vjerovati da nije), onda se posipam pepelom i sutim.

Inace, PiP-u je nuđeno da jedan plan preuzme besplatno od jednog drugog saveza. Uvjet je bio da ne koaliramo sa WB-om. Ne zelim imenovati niti igraca niti savez. No bez razmisljanja je ponuda odbijena, posto nismo na taj nacin htjeli steci uvjete za gradnju preko 50og lvl-a. Da nam nisu saveznici ponudili pomoci i omogucili nam da dalje klikamo, mi bi vec davno bili van utrke i bili bismo puno bolje napavani.

drlja
12.08.10, 13:19
hehe, stradali djelomicno jeste, ali niste bas toliko poruseni da bi ispali iz trke...

p.s. ovaj dio akcije koji neodobravas i smatras ga nekorektnim potezom...
sailor moon bio je u zuji, pa 5 mjeseci u the-u da bi kada su stigli planovi kao the-ovac uzeo plan i proslijedio ga za dena...
poanta, nakon sto je galcic ostao bez plana, taj plan izravno sudjeluje u gradnji vaseg ww-a, bez njega ne bi konkurirali uopce ili bi bili prisiljeni loviti novi plan...
ne zelim ovime potezati pricu o korektnosti gore spomenutih, niti ovime kritiziram pip jer vas zbilja smatram dobrim savezom koji nije udarao ispod pojasa...
samo zelim reci, da se slijedom raznih zbivanja i vasa gradnja jednim dijelom oslonila na potezu slicnom cak i gorem od ovog kojeg si tu iskritizirao i bacio mrlju na njega...

ček, ček malo, WB je imao jedan plan, pip je imao svoj, i to su dva što je dovoljno za gradnju,
a da nam se nenadano ponudilo još jedan - istina, i naravno da smo ga uzeli, pa rat je, tko kako god to smatra - izdajom, podlim potezom ili kako god-....napravljen je

- svaki MM u koaliciji se čita i u ostalim savezima po mapi, pa to rade špije...., i to je kao korektno a davanje plana ne..... pa rat je takav..., uzima se , otima se, krade, potkrada i što god već....,
i jedan plan smo izgubili, i što sad, pip ima jedan wb ima jedan , pa normalno da budemo pomagali jedni drugima u gradnji čuda...,
- mislio sam da smo sad već pred kraj zakopali ratne sjekire ovdje na forumu, katajmo se i da više netko izgradi ww na 100 lv pa da završimo i stignemo se još okupati što na rijekama što na moru.

Josip 55.D
12.08.10, 13:24
odlični offovi... bit će još tu zanimljiv rasplet :)

Hefest
12.08.10, 13:35
Sjajno iskorišten tajming,ali pitanje za holdera,žitni mlin????haa??gdje?šta?nekužim!!:S

Zmajček
12.08.10, 13:46
Sjajno iskorišten tajming,ali pitanje za holdera,žitni mlin????haa??gdje?šta?nekužim!!:S

Nestalo hrane za dizati ww, imali smo jedno polje slobodno, a na lvl 3 se digao brze nego da smo dizali jednu farmu... kao sto sam napisao u postu ranije, jako kasno smo se sjetili razmisljati o ww-u i bilo je tu dosta propusta s nase strane, pogotovo u samome pocetku kada nas je FED iznenadio i "ukrao" nam 24 sata dok smo konacno uzeli ww selo i dovukli tamo dovoljno deffa da ga zadrzimo... Vecina nas prvi puta gradi ww i svjesni smo da se to moglo i moze puno bolje nego sto smo mi to radili... Ali kako bi Delboy rekao: This time, next year... :D:D:D

tabletomann
12.08.10, 13:53
ček, ček malo, WB je imao jedan plan, pip je imao svoj, i to su dva što je dovoljno za gradnju,
a da nam se nenadano ponudilo još jedan - istina, i naravno da smo ga uzeli, pa rat je, tko kako god to smatra - izdajom, podlim potezom ili kako god-....napravljen je

- svaki MM u koaliciji se čita i u ostalim savezima po mapi, pa to rade špije...., i to je kao korektno a davanje plana ne..... pa rat je takav..., uzima se , otima se, krade, potkrada i što god već....,
i jedan plan smo izgubili, i što sad, pip ima jedan wb ima jedan , pa normalno da budemo pomagali jedni drugima u gradnji čuda...,
- mislio sam da smo sad već pred kraj zakopali ratne sjekire ovdje na forumu, katajmo se i da više netko izgradi ww na 100 lv pa da završimo i stignemo se još okupati što na rijekama što na moru.

ajde procitaj moj post sa razumijevanjem prije nego pocnes filozofirati, nisam kritizirao to sto radite niti se bunio protiv toga sto lijepo i pise u postu i moj post nema veze sa wb-om...

post je bio upucen zmajceku, on je za razliku od tebe koji si totalno promasio smisao onoga sto sam napisao i razumio ono sto sam njime rekao i kraj price...

billymadafaka
12.08.10, 14:08
jao koji off topic ahhah ugl sto se tice ekipa iz bivseg jbt koja je napala, ta ekipa je ekipa iz bivseg uniteda s pocetka servera i duze je bila tamo nego sto je bila u jbt.. zbog politike odredjenog igraca ta ekipa je bila okrenuta prema 1.bojnoj iako ti igraci koji su usli u jbt do tada su gradili offove za 1. bojnu.. PiP, sexy... dolaskom natara, jbt je sklopio saveznistvo sa svim savezima exFENIKSA , ali je doslo do razdora unutar saveza i dio ekipe koji je se zelio vratiti na staru stranu se je odvojio... zelim jos dodati sto se tice ovoga da je nekolicina igraca iz JBT do rusenja ww-a kod mene na accu slala deff kako se radio.. tako da JBT kao savez ni sam ne zna s kim je, no to je sve sto cu reci i ne zelim ulaziti u nikakve rasprave ni daljnji off topic..

eh, sto se tice hoffova, kapa dolje... zao mi sto nisam mogao sudjelovati u ovom svemu, ali je odigrano odlicno... nisam imao pojma da se ista dogadja.. svaka cast svima koji su sudjelovali i organizirali te pratili sta se dogadja s artevima, takodjer i tekli koji je neumorno radio svoj off.. inace taj off se planiralo drugacije iskoristiti pa je isao na ovnove, mozda bi bio ucinkovitiji s 6 7k kata :) ali sve u svemu odlicno ...:pivo::pivo::pivo:

Kuravian
12.08.10, 14:10
hahhaaaaa "nuđen vam je plan"... ok vjerujem da je tak, pa bi se zakleo, ne da znam savez, nego i tipa koji vam je nudil... hahahhaa, odlično. tak se ratuje, diplomacija je uvijek pobjeđivala i to svi znamo

nego, čestito bi na strategiji, tj. praćenju situacije i odluci o pokretu u pravom razdoblju... bravo vi, digli ste se ko fenixi...

obično je ovo najšugavija faza igre, naročito ak si već potrošil off, ali baš je interesantno pratiti ko bu još izvukel kakav off iz neke rupe i promenil situaciju na ljestvici... a dotle :nema odmora:

sretno svima, a najviše naravno mojima

živi bili

kikac27
12.08.10, 14:15
Htio bih samo nešto razjasniti. One koji zmaj spominje tj. slavena32 i eewana su zajedno s mnom bili u prvom RP&G savezu. Taj savez je od početka ratovao sa svima. Nažalost izgubio sam imena igrača koji su radi naših akcija brisali acc a bili su među najjačima na serveru, mislim da je bio jedan heimall (nisam 100% siguran). Nakon toga su se nama pridružili članovi još jednog saveza te smo promijenili ime u UNITED, te nakon toga smo ušli u FENIKS koaliciju. Nakon raspada FENIKSA osnovali smo opet UNITED te smo dobili ponudu da se spojimo sa JBT savezom što smo i uradili, ali uvjet je bio da mi nećemo ići na igrače iz bivše FENIKS koalicije. Nakon što smo ušli priopćeno nam je da JBT ima tajni savez 1. bojnom i njihovim saveznicima. Zbog toga mi nismo jednostavno imali sa kim ratovat, ili smo bili saveznici ili smo imali nap. Članovi feniks koalicije su nagovarali Virusa da im se pridruži na napade na pip i apo, ali Virus to nije htio niti čuti a niti je nama proslijedio. prije nego su došla ww virus je rekao da će obrisati acc, te da će isto napraviti još nekolicina iz vodstava JBT (tako su mi prenijeli). nakon što su ww bili zauzeti nije se moglo doći do virusa te su članovi odlučili da se ide u gradnju sa ex FENIKS koalicijom pošto u tom trenutku bojna nije imala ww. Da bi drugi dan virus iskrsnuo kao feniks iz pepela i prekinuo savezništvo sa feniksom te odlučio da se ide sa bojnom a onima kojima to ne odgovara neka napuste savez kao što smo i učinili. Meni bi bilo draže da smo ratovali cijeli server a ne samo zadnjih par tjedni. Ja zbog dosade kao i eewan (nema ratovanja) nismo radili mnogo vojske jer nismo ju imali gdje iskoristiti i da se ne zezamo sa minusima i zlatom.

Druga stvar, akcija je trebala sjesti danas ili sutra u 11 sati ali zbog vašeg seljenja art smo akciju malo pomaknuli. Koliko je tebi žao što su iz mog saveza napali vaš ww toliko je i meni žao što JBT savez pomaže tebi kod gradnje i kod deffa.

Također koliko poznam pravila još uvijek nema dozvole za objavi hof od eewana pa bi molio odgovarajuću reakciju i sankciju naravno za onog koji je objavio i kaznu za moderatora koji je dopustio objavljivanje hof bez dozvole.

Ovim putem čestitam svim savezima (uključujući i pip, wb, hakerima i the-rf savezu) na odličnim akcijama do sada i neka najbolji i najsretniji savez pobjedi.

pozz

Zmajček
12.08.10, 14:33
Kikac, hvala tebi i billyu na otvorenosti. Nije meni zao kaj smo katani, niti imam nekaj protiv bilo koga osobno, jednostvno mi je zao kaj nije bilo sve otvoreno od pocetka. Jbg, ja bih najradije da sve bude posteno i ponekad eksplodiram kad mi se nesto ucini nepravednim. Pri cemu ne tvrdim da je moj pojam pravednosti 100 posto tocan, svi razlicito gledamo na razlicite stvari. Takav sam nemrem si pomoci, jbg.

A kaj se tice ovoga da ste pomaknuli akciju za unaprijed, na tome Vam stvarno svaka cast, po meni to kandidira za jedan od najlijepsih poteza servera, barem do sada.

Crni sin
12.08.10, 15:02
Stvarno dobri offovi... ali to ne znaci da zasluzuju divljene i cestitke. Zmaj je objasnio u kojim uvjetima su ti offovi nastali pa je nepotrebno ponovno pisati o tome.

Ukoliko me pamcenje dobro sluzi tri igraca iz akcije su konstantno ratovala s PIP-om a to su Coca, Diva i Groo. Ovim putem njima cestitam na fer igri jer se nisu skrivali po kojekakvim savezima :pivo:
Uz to Diva i Coca su nekoliko puta ostavili offove na cvrstim zidinama PiPa pa im isti i nisu impersivni ali odradili su svoje... uglavnom cestike jos jednom i nadam se ponovnom susretu na nekim od buducih servera.

Ugodan ostatak ljeta svima :daje cvijet:

kakadu
12.08.10, 15:38
svaka cast na tajmingu...sa malo offa puno stete napravljeno...ovim putem bi se ispricao savezu PIP jer na moj osobni nagovor doticnio koji se spominje nije davno obrisan, a skrio se je u JBT savezu..slavenu bih porucio da je Virus svoju rijec odrzao do kraja i sa njim sam ja osobno dogovarao sve sto se tice naseg saveznistva...ekipa koja je dosla iz fenixa i uniteda pa sto niste napustili JBT kad ste saznali za saveznistvo sa nama vec ste se prikrili i cekali 5 min slave...mogu samo reci Virus i Extra su ljudi od rijeci sto za tebe nije slucaj i tu cu zavrsiti.

kikac27
12.08.10, 15:56
zašto nismo odmah izašli iz jbt stvarno neznam. a zašto smo poslije izašli iz svaze jer smo mi bili ljudi od riječi. pošto se virus "povuko" dogovrili smo sa billyem i winduom suradnju, a pošto je virus jednom iskrsnuo i prvo tražio od nas da pogazimo dogovor tj. riječ sa feniksima, pošto nismo htijeli pogaziti riječ izašli smo iz saveza. Znam da nekima smeta što su ovi koji su izašli većinom offeri ali što se tu može. nismo mi tražili 5 minuta slave, nego vama smeta što ti offi nisu bili vama na raspolaganju. a drugo ako ste vi imali savezništvo zašto niste to javno obzdanili da cijeli server zna a ne na taj način. a zašto nas nije virus izbacio ako je dobro znao da mi nećemo ići na svoje iz feniks koalicije. mislim da je največa krivnja u osobama koje je kakadu spominjao kao ljudi od rječi jer su igrali duplu igru, a znali su kako stoje stvari. nama u savezu bi bilo najdraže da nas niste niti spomenuli nego čestitali telki i ostalima na solidnim offovima s obzirom da je kod feniksa najmanje bilo art naspram drugih saveza.

u znak da se mi ne ljutimo na vas ukliko budete zaigrali ponovo s1 odmah na početku objavljujemo vama rat pa da se fajtamo cijeli server.

kakadu
12.08.10, 16:14
zašto nismo odmah izašli iz jbt stvarno neznam. a zašto smo poslije izašli iz svaze jer smo mi bili ljudi od riječi. pošto se virus "povuko" dogovrili smo sa billyem i winduom suradnju, a pošto je virus jednom iskrsnuo i prvo tražio od nas da pogazimo dogovor tj. riječ sa feniksima, pošto nismo htijeli pogaziti riječ izašli smo iz saveza. Znam da nekima smeta što su ovi koji su izašli većinom offeri ali što se tu može. nismo mi tražili 5 minuta slave, nego vama smeta što ti offi nisu bili vama na raspolaganju. a drugo ako ste vi imali savezništvo zašto niste to javno obzdanili da cijeli server zna a ne na taj način. a zašto nas nije virus izbacio ako je dobro znao da mi nećemo ići na svoje iz feniks koalicije. mislim da je največa krivnja u osobama koje je kakadu spominjao kao ljudi od rječi jer su igrali duplu igru, a znali su kako stoje stvari. nama u savezu bi bilo najdraže da nas niste niti spomenuli nego čestitali telki i ostalima na solidnim offovima s obzirom da je kod feniksa najmanje bilo art naspram drugih saveza.

u znak da se mi ne ljutimo na vas ukliko budete zaigrali ponovo s1 odmah na početku objavljujemo vama rat pa da se fajtamo cijeli server.

kako ste vi mogli nekome nesto obecati kada su virus i extra bili seffovi saveza i kako to da niste ako su oni vec nestali kako ti tvrdis, a znali ste za nase saveznistvo prvo nama rekli mi idemo sa njima u saveznistvo vec kao da nekazem tu sto pobjegli i krenuli na PIP i ekipu..jer kada su krenuli fejkovi na vas par bilo je joj joj...Virus i ja znamo zasto nije saveznistvo objavljeno odmah i zasto su oni nas pomagali i na tome im hvala, a slaven jako dobro zna o cemu ja pricam neka se sjeti razgovora na skypu samo, a i Yndie jako dobro zna o cemu pricam..mislim da ovome stvarno nije mjesto ovdje ispricavam se moderatorima na spamu ali morao sam...zasto niste izasli pa zato sto ste znali da bi nestali isti tren...i rat na iducem s1 evo odmah prihvacam

kikac27
12.08.10, 16:17
kako ste vi mogli nekome nesto obecati kada su virus i extra bili seffovi saveza i kako to da niste ako su oni vec nestali kako ti tvrdis, a znali ste za nase saveznistvo prvo nama rekli mi idemo sa njima u saveznistvo vec kao da nekazem tu sto pobjegli i krenuli na PIP i ekipu..jer kada su krenuli fejkovi na vas par bilo je joj joj...Virus i ja znamo zasto nije saveznistvo objavljeno odmah i zasto su oni nas pomagali i na tome im hvala, a slaven jako dobro zna o cemu ja pricam neka se sjeti razgovora na skypu samo, a i Yndie jako dobro zna o cemu pricam..mislim da ovome stvarno nije mjesto ovdje ispricavam se moderatorima na spamu ali morao sam...zasto niste izasli pa zato sto ste znali da bi nestali isti tren...i rat na iducem s1 evo odmah prihvacam

ajde da ne spamamo rađe se mi nađemo u vž na pivi i da to razriješimo. :pivo:

Normalnofobija
12.08.10, 16:27
da se i ja uključim iako je spam ali... o virusu i ekipi ne mogu reći ni jednu ružnu riječ, ali da pojasnim malo kraj igre... načelni dogovor je bio ili idemo sa bojnom ili sa fed-om na dizanje ww (tad su ga još imali kod sebe), s time da niti virusa,niti aždaje niti extre nije bilo nigdje, savezi su se stvarali, mi smo visili... mislim da se virus jednom javio telefonom i rekao da ostatak vodstva odluči što će biti... kako je fed ostao bez kalkulacija, a kako smo mi rp&g ipak ponikli iz raznih feniks saveza (ja iz g.a.d.-a), odlučilo se iči s njima i dogovorili smo se... taj tren se virus javlja da to stopira, a mi smo dali riječ windu... razlaz je bio neizbježan... i sad, što je tu je... btw. i old dog i njegov savez je bio kratko u jbt, ali kad su čuli da se nesmije napadati pip, izašli su... jer su i oni p*zde?

Slaven32
12.08.10, 17:31
[QUOTE=Zmajček;
Ako si za da ovo riješimo na pivi vjerujem da nakon toga nećeš toliko pljuvat po nama.
Neda mi se više spamat pa se javi ti ili bilo tko iz PiP saveza bez obzira što vi rekli o meni ili mojim suigračima ja vas cijenim isto tako sexy zoo.

Toso
12.08.10, 17:53
koje rasprave clown

ugl steta maximalna s ovim offovima.
mozda bi teklu jedino ostavio, slavenov ramer bi bio dosta za zid nulirat,no sta sad.
cestitke,odlicno odradeno fenix !

Zmajček
12.08.10, 17:55
Ako si za da ovo riješimo na pivi vjerujem da nakon toga nećeš toliko pljuvat po nama.
Neda mi se više spamat pa se javi ti ili bilo tko iz PiP saveza bez obzira što vi rekli o meni ili mojim suigračima ja vas cijenim isto tako sexy zoo.

Za pivu sam uvijek, obicno i vise od jedne :pivo:
Daleko od toga da se Vas kao igrace ne cijeni, kada ste ti i takla krenuli, svjesni smo bili koliko je sati. Ocekivali smo jos jednog igraca, koji bi po mojoj procjeni trebao imati zanimljiv off, tko zna, mozda u slijedecoj akciji vidimo i njega... Ono sto sam rekao, rekao sam cisto kao svoje osobno misljenje, jer iz naseg kuta gledanja stvari su ispale tako kako su ispale. A siguran sam da je i tebi jasno da je pitanje bili Vi offove sacuvali takve kakve jeste da smo citav server ratovali...Mozda bi, mozda ne bi... I htio ti to sebi priznati ili ne moje misljenje je da bi Vam u tom slucaju ovakva jedna akcija jos vise veselja donjela.
Vase igracke sposobnosti nitko nije u pitanje dovodio, uostalom kada sam napisao da je Vasa akcija po meni jedan od do sada najlijepsih poteza na serveru stvarno sam tako i mislio...

hajduk1973
13.08.10, 09:02
btw. i old dog i njegov savez je bio kratko u jbt, ali kad su čuli da se nesmije napadati pip, izašli su... jer su i oni p*zde?

a ja sam mislio da nisam upućen.....

:opala:

Normalnofobija
13.08.10, 15:43
a ja sam mislio da nisam upućen.....

:opala:

objasni se...:patkica:

hajduk1973
13.08.10, 17:25
objasni se...:patkica:

Neki drugi razlozi su bili zašto je old dog izišao iz saveza, a ne to što nije mogao napadati PIP, al da trebaš znati znao bi....

baba
13.08.10, 20:50
sve pet prvi offovi ali brate mili di im je deff :plesem na kisi:

Old_Dog
13.08.10, 21:33
... btw. i old dog i njegov savez je bio kratko u jbt, ali kad su čuli da se nesmije napadati pip, izašli su... jer su i oni p*zde?

Najprije bih zamolio pristojnije izražavanje.
Nekoga nazvati p*zdom i ne dobiti ban.... hmmmm

A zatim par činjenica.

Kad smo ušli u JBT (mislim na cijeli savez u kojem sam bio), to je bilo jer su nas kompletno kao savez zvali (preko DIABOLE)
Ulaskom u JBT pristali smo više da ne napadamo PiP
Slijedeći dan smo izbačeni iz JBT jer je tako zahtijevala Bojna i PiP (to sve govori o samostalnosti saveza JBT). Grijeh svih nas izbačenih je bio povijest mog samostalnog ratovanja protiv PiP. Ovdje bih izdvojio virusa koji se pokazao kao čovjek na svom mjestu !!

...
Sad kad ste i mene u ovaj HoF umiješali nastala je prava musaka.
...
A zmajčeku poruka.... već sam vidio kako je to kad ti dojučerašnji "prijatelji" okrenu leđa. Znam kako ti je.

dadozg
13.08.10, 21:58

Pa brate mili jos nismo ni krenuli,a ti vec poceo rat objavljivati hahahhahha

domo33
14.08.10, 01:09
Slijedeći dan smo izbačeni iz JBT jer je tako zahtijevala Bojna

Bojna zahtijevala? haha. kak su mocni na rijecima.

Zmajček
14.08.10, 06:54
Bojna se angazirala da dog izadje iz saveza, ali to je bilo zato jer je PiP ulozio jako puno truda da do toga dodje. Naime do old dgovog ulaska u JBT je doslo vrlo brzo nakon sto mu je gg katan od strane PiPa.... A PiPu je bilo vec dosta da mu protivnici postanu nedostupni za uzvracanje udaraca tako sto prelaze u prijateljske saveze...

Old Dog je prije ulaska u JBT i kasnije u APO ratovao sa PiPom dok su se neki u ovoj temi ranije spominjani u JBT-u sakrili nakon sto ih se fejkalo....Sto bi napravili da ih se stvarno napadalo, ne znam...

domo33
14.08.10, 07:41
Bojna se angazirala da dog izadje iz saveza

ne bih tako rekao tu recenicu. JBT sam pitao da li ima ikakve veze s bojnom, rekli su da nema, a imaju nesto s WWW (zbog cale). znaci vama je bilo dosta tajne paktove, stvarno sam razocaran, vi obozavate vise saveze manje vojske.

pa sto je vama, bojna, www, sexy, PIP, LZN. ovo je travian a ne simcity. ne trebate saveze, imate vojarne.

palac gore za exFeniks za ove napade. malobrojna protiv mnogobrojna.

dadozg
14.08.10, 09:08
Domek jesi si ti kaj popil ili ti samo noge smrde????

Aj pogledaj sa nekog svog multica off bodove prvenstveno bojne i lzn i onda reci jel smo simciteri???

Da je LZN htio simcitat svi bi se odselili na 300/300 i klikali kucice,a ne bi bio u prvih sest mjeseci uvjerljivo prvi off savez......
Mi smo dosli na s1 bas samo ratovat jer nam je bilo dosta simmanja sa s2.....

Nasi suparnici mogu iz prve ruke rec dal smo simciteri....a ja decidirano tvrdim da se to nemre rec ni za jedan savez sa ++ koordinata......

Lolcina na kvadrat sad sam skuzio da si sexice prozval simmciterima hahahahahhahahaaaahahahah

Old_Dog
14.08.10, 09:23
Bojna se angazirala da dog izadje iz saveza, ali to je bilo zato jer je PiP ulozio jako puno truda da do toga dodje. Naime do old dgovog ulaska u JBT je doslo vrlo brzo nakon sto mu je gg katan od strane PiPa.... A PiPu je bilo vec dosta da mu protivnici postanu nedostupni za uzvracanje udaraca tako sto prelaze u prijateljske saveze...

Old Dog je prije ulaska u JBT i kasnije u APO ratovao sa PiPom dok su se neki u ovoj temi ranije spominjani u JBT-u sakrili nakon sto ih se fejkalo....Sto bi napravili da ih se stvarno napadalo, ne znam...

Pošteno zmajček što kažeš istinu da su i PiP i bojna tražili da me se izbaci iz JBT.

Pošteno je također što kažeš da je to bio moj samostalni rat protiv PiP.

Ostale igrače neću komentirati.....

Zmajček
14.08.10, 09:24
ne bih tako rekao tu recenicu. JBT sam pitao da li ima ikakve veze s bojnom, rekli su da nema, a imaju nesto s WWW (zbog cale). znaci vama je bilo dosta tajne paktove, stvarno sam razocaran, vi obozavate vise saveze manje vojske.

pa sto je vama, bojna, www, sexy, PIP, LZN. ovo je travian a ne simcity. ne trebate saveze, imate vojarne.

Daj se molim te ne mijesaj u stvari o kojima pojma nemas. Fenixi su tak malobrojni, samo ih je 10. A na citavom - - su ratovali samo s pipom i sexyma. Izuzev davne jedne akcije uzimanja arteva, mislim da ih od bojne nije dirao nitko. To kaj smo mi sada potpisali saveznistva nova je iz pristojnosti i zahvalnosti prema savezima koji su u nas ww slali deff. A prije ww faze i tokom citavog servera, PiP je saveznistvo imao samo sa Sexyma i Bojnom. S time da smo samo sa sexyma surađivali u ratu protiv fenixa.

Kaj se simsittanja tice, Sexy i PiP vjerojatno imaju vise off i deff bodova nego ostatak kvadranta skupa. Nemam pojma niti koji ti je nick niti u kojemu si savezu, ali nasa statistika je javna. Pa se slobodno u nju uvjeri.

@ Old Dog: Ja pisem samo ono kaj znam iz prve ruke i kako je izgledalo iz naseg kuta. Nemam kaj skrivati, pa ne vidim zakaj ne bi napisao onako kako je bilo.

Hefest
14.08.10, 09:44
Domek jesi si ti kaj popil ili ti samo noge smrde????

Aj pogledaj sa nekog svog multica off bodove prvenstveno bojne i lzn i onda reci jel smo simciteri???

Da je LZN htio simcitat svi bi se odselili na 300/300 i klikali kucice,a ne bi bio u prvih sest mjeseci uvjerljivo prvi off savez......
Mi smo dosli na s1 bas samo ratovat jer nam je bilo dosta simmanja sa s2.....

Nasi suparnici mogu iz prve ruke rec dal smo simciteri....a ja decidirano tvrdim da se to nemre rec ni za jedan savez sa ++ koordinata......

Lolcina na kvadrat sad sam skuzio da si sexice prozval simmciterima hahahahahhahahaaaahahahah

Ovo je definitivno točno,na +/+ se ratovalo svakodnevno do zadnjih mjesec i pol možda dva ako se ne varam kada smo porazili protivnike ali do tada je bilo samo tri dana mira zbog nenadane nesreće našeg suborca a sve ostalo je bio rat!

hajduk1973
14.08.10, 11:00

domo33, evo ja te već nekoliko dana pokušavam shvatiti, ali iskreno baš mi i ne ide.
Koliko sam pročitao imaš problema sa sluhom, za tvoju informaciju moj vjenčani kum je slijepa osoba kojoj se divim, profesor povijesti, napisao udžbenik za sedme razrede, voditelj šahovske sekcije u školi itd.. Hoću reći da su za mene sve osobe jednake, bez obzira na neke njihove nedostatke.
Iskreno mislim da ti imaš malo većih problema od problema sa sluhom, ili ti je uživotu dosadno pa okolo neargumentirano pljuješ po svemu i svačemu.

PIP savez je jedini savez s kojim sam odigrao server do kraja i opet ću. Pipavci vi ste legende, sexy zoo vi ste legende, ostle ne poznajem dovoljno dobro...

Old_Dog
14.08.10, 13:30
...

@ Old Dog: Ja pisem samo ono kaj znam iz prve ruke i kako je izgledalo iz naseg kuta. Nemam kaj skrivati, pa ne vidim zakaj ne bi napisao onako kako je bilo.

Pa ja sam i rekao da si pošteno napisao.