PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Stranice : [1] 2 3 4 5 6

CM Marko
15.08.10, 02:26
Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa općim pravilima foruma (http://forum.travian.com.hr/announcement.php?f=4) i općim pravilima igre (http://www.travian.com.hr/spielregeln.php), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Od posebne je važnosti točka 1.3 općih pravila foruma.

§1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

Angle
15.08.10, 02:40
mislim da ne treba uopce komentirati ovo "usmjeravanje" jednog od najjacih saveza hrx servera . ovo govori sve za sebe . ako skorpione treba usmjeravati , i nema u njima sposobnih i inteligentnih ljudi , onda stvarno vise nisam pametan ... priznajem cromafio , razoruzao si me sa ovim postom ..

kad sam ja zadnji put gledo posao osoba koje su u vodstvu je usmjeravanje saveza ne ? :)

no takoder, posto ovo prelazi u nepotrebnu raspravu, mi vise necemo komentirat nista, svoje smo rekli i mislim da smo bili jasni :) gustajte momci i dame :pivo:

l.p. :pivo:

Cromafia
15.08.10, 08:50
ihh jel bi ti volio da uneses malo nemira, ha ? :)
a pa nemos dok san ja tu ;)

lafe moj, crnis se i baljezgas gluposti povezano sa mnom i Scorpion savezom u vec par postova ...
i to se toliko crnis da ti se vise ne smiju pojedini igraci vec cijela koalicija :)

Ja sam svoje rekao, i sve sto sam rekao stojim iza toga...

A o Dar & Cro acc. se zna na siroka zvona, moje i dualovo znanje i sposobnost pomaganja ljudima te vodenja tih istih koje cijenim mogu dovest u pitanje samo misevi od igraca poput tebe koji su odigrali mozda 10 servera u zivotu i misle da su popapali svu pamet svita ..

TVOJ CITAT:
mislim da ne treba uopce komentirati ovo "usmjeravanje" jednog od najjacih saveza hrx servera . ovo govori sve za sebe . ako skorpione treba usmjeravati , i nema u njima sposobnih i inteligentnih ljudi , onda stvarno vise nisam pametan ... priznajem cromafio , razoruzao si me sa ovim postom ...

1. lipo da si prizna da smo jedan od najjacih saveza na hrx-u i jesmo, ogroman uspijeh s obzirom da Scorpion savez postoji SAMO 2 servera :P
al moze ovo PUNO bolje, da se zna za buduce servere ;)

2. Skorpione kao savez TREBA usmjeravati kao sto SVAKI savez kao grupu pojedinaca treba usmjeravati jer kad ne postoji autoritet, ne postoji timska igra a onda ne postoji ni savez... a da ne govorim o iskustvu koje su me uopce dovele do toga da ja ista ikad usmjeravam ...

3. ekipa Scorpion igra tek 2 servera zajedno, to sto sam Ja (i ne samo ja) sposoban u tako malom vremenu napravit nesto sa grupICOM ljudi i to sto Ja ( i ne samo ja) imam postovanje i odanost od strane tih istih ljudi ipak govori nesto o meni ( i ne samo o meni) ;)

i naravno da ima sposobnih ljudi u Scorpion savezu, vidi se iz prilozenoga :fajter:

samo ti lafe pomalo, razmisli dobro prije nego napises nesto, mislin da si se dovoljno ocrnia, bar sta se tice OVE rasprave...

MAGIJA
15.08.10, 08:54
hmm opet taj Spin pa oni nemaju offa sigurno su kucali deffove na ww pa su uspijeli uzeti 2 komada a cica maca raskinuo saradnju sa NNJ vrlo zanimljivo sta li ovaj put sprema ta maca ovaj put je osto bez ww sve su mu pokupili tako da me nije briga ko ce pobjediti ali znam da se nece zvati macak sto je bitno ajmo spin do pobjede :)

Kulin ban *
15.08.10, 09:18
:harmonikaš:

hmm opet taj Spin pa oni nemaju offa sigurno su kucali deffove na ww pa su uspijeli uzeti 2 komada a cica maca raskinuo saradnju sa NNJ vrlo zanimljivo sta li ovaj put sprema ta maca ovaj put je osto bez ww sve su mu pokupili tako da me nije briga ko ce pobjediti ali znam da se nece zvati macak sto je bitno ajmo spin do pobjede :)
Ma kakav spin, poperčine obične. Nemaju ni offova mi defa. Samo sjede i klikaju. ;) Hbt ko da su drogirani. Ili imaju štelu jer kako drugačije shvatiti da 2 obična mala acc-ta uzmu pored VELIKIH igračina WW sela:cry:? Sve je to meni sumnjivo. Tko zna šta je sve u :na karte:?

El pitono
15.08.10, 13:14
prvo, od foruma je nastao kaos, nije da mi se sviđa, no koda ja mogu utjecat :)

drugo, kad se već zove trenutno stanje na serevru-rasprave, ajmo raspravit onda o ww pogledu, ovo je moj, i to objektivni pogled :)

1. ILLegal CreW Cool WW 0 - kasno uzet ww, valjda iz zabave, neće se zaboravit, ali nije za sad u nekom prvom planu
5. effect... Cool WW 0 - očito glavni adut legijama... mudri mačak valjda sita to, ko i još 15 acc u legijama... ako će bit živaca i dobre organizacije, i naravno već poznati deff, imaju šanse za pobjedu (yeah, right) čeka se transfer 5x arta da se potvrdi ovo moje!

8. Dr.Kica Cool WW 0 - NNJev adut, skupa su sa legijama odma, no vidit ćemo kako će odnos rasti kako rastu i ww-i... no bez sumnje, jedan od favorita, čisto što će legija privuči više offova od njih... deff slabiji od legije, no ne puno
10. xenia NNJ 0 - eto, reda radi, da ne zjapi prazan... još već šteta offa nego illegal-ov... no ima se, niej da se trošilo :D

2. Tony&Generals BRISAČ 0 - synov ww usred kvadranta, šta reći :ww:
12. scrappy BRISAČ 0 - drugi ww od syna, malo je izvan gabarita, no gradi se :nema odmora:

3. keekee ????? 0 -
4. Radi reda -ZB- 0 -
6. koki spin© 0 -
7. lenora WW-Team 0
ova 4 ww-a su, kapa dole.. ukradeni pred nosom većim savezima, iz zezancije, ostat će u njihovom posjedu do kraja, i tako smanjiti šanse protivnicima da odvuku offove na drugu stranu... pogotovo spinu kapa dole, svaka čast ekipa, kaj su sve govorili za vas, no pokopali ste ih sve sa ovim ;)

9. stare kajle SCO&TEMP 0 -
11. Konobar202 SCO&TEMP 0 - škorpije i templari, veliki savezi, savezi koji su od početka u miru i pripremaju se za kraj.. mislim da je ovo jedan od najvećih favorita servera... ako legija nešto ne izvuče, ili nnj, škorpije sigurno koračaju do pobjede, po što su i došli... :)

13. grujo GARDA 0 - i naša garda na kraju, što reći, žilavi su oni, ne bi ih otpisao... znalo se dešavat da zbog sukoba i principa velikih saveza, mali izrone i uzmu pobjedu. nikad se nezna... makar mislim da nemaju kapaciteta ko ostali savezi, no zasmetat će sigurno nekome do kraja :master:

eto, moje viđenje... LP u sretno svima :gamer s mišem:

MAGIJA
15.08.10, 13:49
Lijepo zboris El pitono ijako te neznam mozda se upoznamo ;)

sve se slazem sa tobom ali u jednom se nemogu sloziit Spin ce graditi ww budi siguran i jos vise ce zakomplicirati stvari iskreno maca tu najvise muti neznam sto se sprema jer suradnja sa NNJ vise nepostoji on ima art 5x jace zgrade kome ga prepusti ima ce veliku priliku da osvoji server to je neko moje videnje :D

Trogy(Dr.Kica)
15.08.10, 15:19
Pitono hvala na tvojim zapazanjima......
Imas nekih fulanih sitnica,ali opcenito sve si rekao,,,,Mačak također nesto muti,stvarno ni ja neznam,naljutio se na nas....

Syn-složan savez,veliki favorit,.....vjerojatno s najvise offova na serveru,,,,jos ako bude deffa mogu se nadat pobijedi.....

Scorpion-saveznik syn-a,u nekakvom zatisju su......cekat ce rasplet borbe syna,legija,pa i NNJ-a,,,,,i na kraju bi mogli usetat i lagano do pobjede

Legije-Opet mačak nesto muti

NNJ-Sta rec o nama,3 WW-a.....Uz mnogo sreće mozemo do kraja,i naravno sloznosti

Spin-Jos se nezna ko ce tamo radit,jel to koki opet radi ili ce malo iskusniji to preuzet.......

Sretno svim graditeljima :air kiss:

lp,
Dr.kica team

spajky
15.08.10, 15:20
koki gradi. bit ce super kad se krene gradit

d-moll
15.08.10, 16:11
Budući da vidim da sam odnedavno odbanan da mogu doći na forum, vidim da me SYN-ovci vječno imaju na jeziku - sindrom malih i anonimnih igrača željnih pažnje (čast izuzecima, ima ih mnogo u Synu).

edit

Legie neće graditi WW, niti smo ga namjeravali graditi, drago mi je što vi svi još živite u strahu od mene. Isto tako ste započeli server u strahu od mene, isto tako ste katali WW naselja sada, koja nismo ni planirali uzeti. Veoma lijepo odrađeno samo zalud izgubljeni offovi (vaših DBK-ovca i poneki vaš) i opet vas mačak nekoga zeznuo a da se nije ni pomakao.

BUUUUUU

Mačka može igrati i dijete od 5 godina, niti napada, niti ičega, sve velike face i fejk se boje poslati osim sa m........ ili sa siterskih naloga šalju pljačke, pa se ovi poslje izvinjavaju da oni nisu poslali.

Ja ne sitam 15 acc, igram jedan acc, čak i njega slabo igram jer me ionako niko ne napada,
izvolite momci krenite na mačka kad ste face, ali od vas samo priče.

edit

Što se varanja tiče vaš vođa (jedan od) Tinkebell, oliti Dalmatinac je lipo rekao za vas i za sebe koliko acc svaki od vas igra acc i s čime igrate, naravno poslje toga je prijetio uz obečanje da svi postovi budu izbrisani od mog igrača, za što se Shido i pobrinuo (slučajno ili namjerno, ne želim ulaziti u to - na njegovu dušu ide - niti ga sad za išta optužujem, Shido je pošten i dobar moderator), sve da nečije razgovore ne vide kolege iz saveza, kao i rodbina :).

Uz toliko vezica i varanja, ne libite se i na youtube stavljati linkove sa skriptama:

zgzgzgmail (igrač Stroj) igrač syna sa linkom in memoriam Brisač stavlja i drugi link sa skriptama koje se vide u reportima:
http://www.youtube.com/watch?v=CCSLlB34s_g&feature=related

Toliko samouvjerenosti od ekipe sa par bivših i sadašnjih MH-ića i ostalih da i varanja ne brišu na linkovima (igranje sa skriptama je protivno pravilima Traviana što je vidljivo iz linka), nikad sreče dok takvih budu rješavali svoje komplekse na igricama.

Došli ste po WW, ja sam došao da Vam to uzmem tu pobjedu, tko uspije od nas budemo vidjeli.

Toliko o vama, nemam volju za daljnjom pričom,

Što se prognoza tiče, kao što smo rekli prije mjesec dana rezultat bude 2:2, 5 ljudi je ovdje sposobno uzeti WW jedan od njih i gradi.

Stoga Scorpionsi i Templari 80% šanse.

Synu 20% šanse, kod ostalih na žalost ne vidim nikoga tko bi mogao uzeti pobjedu, nadam se da me razuvjerite u tome.

P.S. ...ipak tko zna, možda nešto i spremam, treba biti oprezan ROTFL

:girlw:

Cromafia
15.08.10, 16:21
Pitono hvala na tvojim zapazanjima......
Imas nekih fulanih sitnica,ali opcenito sve si rekao,,,,Mačak također nesto muti,stvarno ni ja neznam,naljutio se na nas....

Syn-složan savez,veliki favorit,.....vjerojatno s najvise offova na serveru,,,,jos ako bude deffa mogu se nadat pobijedi.....

Scorpion-saveznik syn-a,u nekakvom zatisju su......cekat ce rasplet borbe syna,legija,pa i NNJ-a,,,,,i na kraju bi mogli usetat i lagano do pobjede

Legije-Opet mačak nesto muti

NNJ-Sta rec o nama,3 WW-a.....Uz mnogo sreće mozemo do kraja,i naravno sloznosti

Spin-Jos se nezna ko ce tamo radit,jel to koki opet radi ili ce malo iskusniji to preuzet.......

Sretno svim graditeljima :air kiss:

lp,
Dr.kica team

SYN je najveci favorit samo da se razumimo, budimo realni !
2 ww-a, oba 2 ce biti vrlo dobro gradena i ljudi ovdje igraju za nekoga i dati ce sve da obrane ime prijatelja i suigraca, steta sto je zvone otisao, cuo sam puno dobrih stvari o njemu.. bas steta :/

Scorpioni te templari, pa nije bas da smo igrali ovaj server samo da dignemo ww, ovo je bila predigra za sljedeci server ALI nemogu porec da se nismo cuvali stoga, da, imamo dosta velike sanse al znamo svi sta je ww i kakva je igra kad se pocnu gradit sela, stoga neki cvrsti favorit NE postoji...

sreca, reagiranje na vrijeme i malo mudrosti i tko to prije uspije iskombinirat sve zajedno, taj ce dignit ww...

NNJ-u respekt, znam vecinu ekipe sa baxa, igrao sam cak zajedno serverima s par clanova i nemam lose za rec nista osim da je i vama manjkalo i snage a i volje da ucinite nesto vise pa ste se samo popali...
al to je ok, vise nego dobro za ljetni server , al samo za ljetni :P

Macak uvik muti nesto, al je skuzen, i on i njegov plan ... bar sta se tice nase strane...
njemu respekt, al tko visoko leti nisko pada, to je uvijek tako, mozda se opameti za buduci server, bar sta se tice suradnika i biranja ljudi s kojima ce igrati, ovaj server mu je to najveca pogreska...

eto, za razliku od nekih pojedinaca, vi ste ok, da se s vama normalno pricati pa normlano i pricam...

zelim srecu SVIMA , ovo je ipak igra ;)
idemo vidit ko je spretniji i sretniji... :)

l.p

d-moll
15.08.10, 16:25
Macak uvik muti nesto, al je skuzen, i on i njegov plan ... bar sta se tice nase strane...
njemu respekt, al tko visoko leti nisko pada, to je uvijek tako, mozda se opameti za buduci server, bar sta se tice suradnika i biranja ljudi s kojima ce igrati, ovaj server mu je to najveca pogreska...

A što si ti skužio molim te :D koji je moj plan :D

edit

I lijepo je viditi da ti Baruna usmjeravaš, zanimljivo :D (ni ja mu nebi mogao savjet dati, a kamoli ga usmjeravati)

Suradnici su uvijek dobro birani i na pravim koordinatama, svoje ciljeve smo dosad ispunjavali uvijek, nadam se da budemo i sada :)

philipp
15.08.10, 16:32
neću komentirati to sa syn-om
ja sam prvenstveno igračica hrx-a i to mala :)

rekla bih samo da se nezna tko će ovaj server pobijediti
a to što ti vićeš ne želiš ww gradit.............to ti sanja ne vjeruje ;)
imaš ti zaleđine to ovisi o saveznicima........jel to je jedan običan mix......i obično krene kao lavina

nadam se da če savezništva ostati do kraja
jel do sada svaki hrx je bio običan brlog
sad ste tu sad ste tamo :))

mačak u jednom ču te podržati a to je svi smo dobri pa i shido.......samo neka se ne ljepi za mene :)

pozdrav svima

sanja

d-moll
15.08.10, 16:39
neću komentirati to sa syn-om
ja sam prvenstveno igračica hrx-a i to mala :)

rekla bih samo da se nezna tko će ovaj server pobijediti
a to što ti vićeš ne želiš ww gradit.............to ti sanja ne vjeruje ;)
imaš ti zaleđine to ovisi o saveznicima........jel to je jedan običan mix......i obično krene kao lavina

nadam se da če savezništva ostati do kraja
jel do sada svaki hrx je bio običan brlog
sad ste tu sad ste tamo :))

mačak u jednom ču te podržati a to je svi smo dobri pa i shido.......samo neka se ne ljepi za mene :)

pozdrav svima

sanja

Pa Sanjo nemoš mu zamjeriti što se lijepi za tebe :air kiss:

I Sanjo jer ja moram raditi svaki server WW ???, vjeruj mi poslje 2 HRX-a, ne možeš ni zamisliti kako je lipo ne vikati hrana, deff, resursi, hrana, hrana, hrana.....

Cromafia
15.08.10, 16:39
A što si ti skužio molim te :D koji je moj plan :D

Suradnici su uvijek dobro birani i na pravim koordinatama, svoje ciljeve smo dosad ispunjavali uvijek, nadam se da budemo i sada :)

ajde ajde, pustimo planove, nije ni vrijeme a ni mjesto za pricat o tome, i ovo ''kuzenje'' planova... nemogu ja znat tocno znat sta ces ti i legija, al naslucujem, mudar si ti brk i drzin te na oku ;)

suradnici nisu dobro birani prijatelju, ekipa koju si poveo sa sobom ovaj server jos manje...
nije pitanje povuc sa sobom igrace koji su ''extra'', vec igrace koji znacu sta znaci TIM i timska igra...

a sta vam se desilo ?
morali ste se i ti i tvoj dugogodisnji prijatelj IGOR odvajati da bi se sacuvali, cca. 15 igraca koji valjaju su ostali uz tebe sada do kraja...
a to je lose prijatelju..

da bi savez funkcionirao treba se ponasati kao obitelj 2-3 mjeseca, i kada se shvati da je svaki pa i najmanji clan saveza VAZAN kao svi ostali i kad svi to tako prihvate tek se onda moze reci da imas pravu ekipu ...

znanje i tehnika je manje vazna, bez timske igre i bratskog odnosa sa svojim clanovima za ku*ac svi off-ovi i artifakti ;)

aj aj, necemo vise o ovome, splico moj, mudrije ubuduce ;)
dobronamjerni savjet od drugog splice ... ;)

EDIT:

Barun je ok, i ne usmjeravam ja njega, zna on sam sebe usmjeriti i bio je velika pomoc tokom cijele igre...
bez obzira kakav je vas odnos, moram naglasiti da je Barun clan vodstva saveza i njegovi postupci su svi bili i vise nego dobri i pokazao se VRLO sposobnim clanom ..

Mali jesam, Mladi nisam, veteran u ovoj igri ;)

p.f je izgubio server radi gluposti, sam znas da su drugaciji odnosi bili sa scorpion savezom prosli server, prgavci bi bez problema digli taj server, jebiga, desila se glupost i na tome je ostalo...

d-moll
15.08.10, 16:48
ajde ajde, pustimo planove, nije ni vrijeme a ni mjesto za pricat o tome, i ovo ''kuzenje'' planova... nemogu ja znat tocno znat sta ces ti i legija, al naslucujem, mudar si ti brk i drzin te na oku ;)

suradnici nisu dobro birani prijatelju, ekipa koju si poveo sa sobom ovaj server jos manje...
nije pitanje povuc sa sobom igrace koji su ''extra'', vec igrace koji znacu sta znaci TIM i timska igra...

a sta vam se desilo ?
morali ste se i ti i tvoj dugogodisnji prijatelj IGOR odvajati da bi se sacuvali, cca. 15 igraca koji valjaju su ostali uz tebe sada do kraja...
a to je lose prijatelju..

da bi savez funkcionirao treba se ponasati kao obitelj 2-3 mjeseca, i kada se shvati da je svaki pa i najmanji clan saveza VAZAN kao svi ostali i kad svi to tako prihvate tek se onda moze reci da imas pravu ekipu ...

znanje i tehnika je manje vazna, bez timske igre i bratskog odnosa sa svojim clanovima za ku*ac svi off-ovi i artifakti ;)

aj aj, necemo vise o ovome, splico moj, mudrije ubuduce ;)
dobronamjerni savjet od drugog splice ... ;)

EDIT:

Barun je ok, i ne usmjeravam ja njega, zna on sam sebe usmjeriti i bio je velika pomoc tokom cijele igre...
bez obzira kakav je vas odnos, moram naglasiti da je Barun clan vodstva saveza i njegovi postupci su svi bili i vise nego dobri :)

Hmmm, pa mi i jesmo bili kao obitelj, mislim da sam u najmanju ruku popio kavu sa 90% igrača Legie ovo lito bez obzira bili iz HR ili ne, igraš onoliko koliko ti ciljevi dozvoljavaju, nama su dozvolili dosta slobodnog vremena.

Odvajanje od Igora, hmmm, misliš da je bilo odvajanje? Vjeruj mi može igor igrati na španjolskom serveru prije od tebe cu znati stanje kod njega, nego ti za pola svog saveza ;).

philipp
15.08.10, 16:50
Pa Sanjo nemoš mu zamjeriti što se lijepi za tebe :air kiss:

I Sanjo jer ja moram raditi svaki server WW ???, vjeruj mi poslje 2 HRX-a, ne možeš ni zamisliti kako je lipo ne vikati hrana, deff, resursi, hrana, hrana, hrana.....

ma nemoraš raditi svaki puta ww........to ti i ja kažem...odmori se
čuj ti si postigao nešto što mnogi žele......i na tome ti svaka čast
nikada nismo igrali u istoj ekipi.......nikada te nisam ni mrzila
uvjek sam za korektnu igru

nadam se da će bar ovaj hrx proći bez večih trzavica.......:na karte:

kako god bilo sretno svim ww-ašima
ne samo ekipi syn-a.......koje ću puniti resima i vojskom

pozdrav sanja:air kiss:

El pitono
15.08.10, 16:53
mic mic, ne se živcirati odma kak si došao... karikirano je bilo da sitaš 15 acc (u prevodu: pokriva i igra dosta acc kad treba, legalno je sitanje od kad ja znam, jelda? a i reko sam da je to moje mišljenje, a to se smije iznositi, sloboda govora itd.), to su valjda skužili svi živi osim tebe...

spominjemo te od početka zato kaj si nam smješan, ništa više.. da te se bojimo, ne.. da te naapdnemo, nismo ludi (??) kad te deffaju ko suho zlato... to kaj ne gradiš nas ne dira pretjerano, bilo ko da gradi mi idemo na njega, kako god se zvao :)

viš kako je lijep komentar ostavio klica... vidiš da se može. :goodpost:

:gamer s mišem:

PeaceMaker
15.08.10, 16:53
Budući da vidim da sam odnedavno odbanan da mogu doći na forum, vidim da me SYN-ovci vječno imaju na jeziku - sindrom malih i anonimnih igrača željnih pažnje (čast izuzecima, ima ih mnogo u Synu).

Dalje neću puno pričati da nebi dobio ban od igrača syna tipa zirinitra ili kako već ili od rodbine koje synovke.

Legie neće graditi WW, niti smo ga namjeravali graditi, drago mi je što vi svi još živite u strahu od mene. Isto tako ste započeli server u strahu od mene, isto tako ste katali WW naselja sada, koja nismo ni planirali uzeti. Veoma lijepo odrađeno samo zalud izgubljeni offovi (vaših DBK-ovca i poneki vaš) i opet vas mačak nekoga zeznuo a da se nije ni pomakao.

BUUUUUU

Mačka može igrati i dijete od 5 godina, niti napada, niti ičega, sve velike face i fejk se boje poslati osim sa m........ ili sa siterskih naloga šalju pljačke, pa se ovi poslje izvinjavaju da oni nisu poslali.

Ja ne sitam 15 acc, igram jedan acc, čak i njega slabo igram jer me ionako niko ne napada,
izvolite momci krenite na mačka kad ste face, ali od vas samo priče.

MOLIM MODERATORA DA SE KAZNI IGRAČ EL PITONO ZBOG IZNOŠENJA NEISTINA ILI NEKA IH DOKAŽE!!! (zanima me hoće li mobiteli opet raditi :) )

Što se varanja tiče vaš vođa (jedan od) Tinkebell, oliti Dalmatinac je lipo rekao za vas i za sebe koliko acc svaki od vas igra acc i s čime igrate, naravno poslje toga je prijetio uz obečanje da svi postovi budu izbrisani od mog igrača, za što se Shido i pobrinuo (slučajno ili namjerno, ne želim ulaziti u to - na njegovu dušu ide - niti ga sad za išta optužujem, Shido je pošten i dobar moderator), sve da nečije razgovore ne vide kolege iz saveza, kao i rodbina :).

Uz toliko vezica i varanja, ne libite se i na youtube stavljati linkove sa skriptama:

zgzgzgmail (igrač Stroj) igrač syna sa linkom in memoriam Brisač stavlja i drugi link sa skriptama koje se vide u reportima:
http://www.youtube.com/watch?v=CCSLlB34s_g&feature=related

Toliko samouvjerenosti od ekipe sa par bivših i sadašnjih MH-ića i ostalih da i varanja ne brišu na linkovima (igranje sa skriptama je protivno pravilima Traviana što je vidljivo iz linka), nikad sreče dok takvih budu rješavali svoje komplekse na igricama.

Došli ste po WW, ja sam došao da Vam to uzmem tu pobjedu, tko uspije od nas budemo vidjeli.

Toliko o vama, nemam volju za daljnjom pričom,

Što se prognoza tiče, kao što smo rekli prije mjesec dana rezultat bude 2:2, 5 ljudi je ovdje sposobno uzeti WW jedan od njih i gradi.

Stoga Scorpionsi i Templari 80% šanse.

Synu 20% šanse, kod ostalih na žalost ne vidim nikoga tko bi mogao uzeti pobjedu, nadam se da me razuvjerite u tome.

P.S. ...ipak tko zna, možda nešto i spremam, treba biti oprezan ROTFL

:girlw:

vidi vidi mica maca izonila od kuda?? sa kojeg acc??

e pa mica maco da ja tebi nesto kazem,pa nisu ljudi blesavi ovdje da ne vide kako prodajes toplu vodu....

jer ovako ti ne radis ww iz jednog jedinog razloga a to je da znas da nemas ni 1% sanse da pobijedis jer bi te syn svim sredstvima zakucao na nulu i u minus:paladinko::paladinko:

sa kim bi gradi ww?? hahaha smijesno raspali ste se na preko nekoliko struja,,,,u cem je i jedino zasluzan syn jer vas je torpedirao oli ti poderao kao svinja masan papir...i naravno da nakon toga ide raspad unutar saveza i struje koje kakve...to ti je jedina istina o tvom ne dizanju ww jer kako bi ti takva velika igracina sebi dozvolio da u okvirima hrx budes zabetoniran na nulu jer do sada nisu na hrx bili syn koalicija :gamer s mišem::gamer s mišem::gamer s mišem:

a sto se tice tvog kak ti biva ne igranju i ne boravku na acc heheh stvarno si smijesan....zar netko tko nije tu drzi cca 500k deffa u gg?? uredno si izvidjan i stanje se ocitavalo cesce nego ovi iz vodovoda kaj vodu ocitavaju.....zar je netko glup tebe napadati dok ti sa svojih multica i deff acc iz saveza navukao sve kod sebe?? pa lakse bilo druge napadati i brisati jer deffa nema igdje osim kod tebe....od tud su ti svi i okrenili ledja ,moja predpostavka heheh

zato ne dizi sebe i ne mazi drugim oci tu po forumu jer nitko te ne dozivljava..,.da si nekom bio zanimljiv(osim sto si nas zabavljao na pocetku servera)busanjem sebe i legije nista nisi pokazao niti ces.....sijedi jedan

oli kloc:paladinko:

Cromafia
15.08.10, 16:56
Hmmm, pa mi i jesmo bili kao obitelj, mislim da sam u najmanju ruku popio kavu sa 90% igrača Legie bez obzira bili iz HR ili ne, igraš onoliko koliko ti ciljevi dozvoljavaju, nama su dozvolili dosta slobodnog vremena.

Odvajanje od Igora, hmmm, misliš da je bilo odvajanje? Vjeruj mi može igor igrati na španjolskom serveru prije od tebe cu znati stanje kod njega, nego ti za pola svog saveza ;).

Ne ne, krivo si me shvatio, nisam rekao odvajanje od igora, vec sam rekao kako ste se ti i igor (dugogodisnji prijatelji) morali izdvajat da bi se ruku na srce uspili sacuvat do kraj igre..

90% sadasnje legije, da, ali prije izdvajanja ste bili u sosu do grla i daleko od toga da mozes rec da ste igrali kao familija..

sta se tice mog saveza, uuu, falivas opako al nebitno :)

dosta bi bilo foruma, u zadnja 3 dana pisen vise nego cijeli server, a ja nisan tip za forume, tu san samo da bi pricao s igracima poput pljuske, takvi su mi najdrazi ;)

hehe,
:air kiss: svima

l.p :cowboy:

d-moll
15.08.10, 17:01
vidi vidi mica maca izonila od kuda?? sa kojeg acc??

e pa mica maco da ja tebi nesto kazem,pa nisu ljudi blesavi ovdje da ne vide kako prodajes toplu vodu....

jer ovako ti ne radis ww iz jednog jedinog razloga a to je da znas da nemas ni 1% sanse da pobijedis jer bi te syn svim sredstvima zakucao na nulu i u minus:paladinko::paladinko:

sa kim bi gradi ww?? hahaha smijesno raspali ste se na preko nekoliko struja,,,,u cem je i jedino zasluzan syn jer vas je torpedirao oli ti poderao kao svinja masan papir...i naravno da nakon toga ide raspad unutar saveza i struje koje kakve...to ti je jedina istina o tvom ne dizanju ww jer kako bi ti takva velika igracina sebi dozvolio da u okvirima hrx budes zabetoniran na nulu jer do sada nisu na hrx bili syn koalicija :gamer s mišem::gamer s mišem::gamer s mišem:

a sto se tice tvog kak ti biva ne igranju i ne boravku na acc heheh stvarno si smijesan....zar netko tko nije tu drzi cca 500k deffa u gg?? uredno si izvidjan i stanje se ocitavalo cesce nego ovi iz vodovoda kaj vodu ocitavaju.....zar je netko glup tebe napadati dok ti sa svojih multica i deff acc iz saveza navukao sve kod sebe?? pa lakse bilo druge napadati i brisati jer deffa nema igdje osim kod tebe....od tud su ti svi i okrenili ledja ,moja predpostavka heheh

zato ne dizi sebe i ne mazi drugim oci tu po forumu jer nitko te ne dozivljava..,.da si nekom bio zanimljiv(osim sto si nas zabavljao na pocetku servera)busanjem sebe i legije nista nisi pokazao niti ces.....sijedi jedan

oli kloc:paladinko:

Hahaha da, javlja se igrač koji se i nick boji staviti u igri.

Ono što sam ja postigao niti jedan SYN-ovac nije nikad postigao, niti će :D

Toliko sam vam smiješan da me izviđate svako malo :D LOL I zanimljivo toliko sam vam smješan da me non stop spominjete, zanimljivo.

Ne brini nebi me vi skatali, svaki server iste priče, svaki server veliko ništa 0, tako i od vas.

I u art naselju nema 500k deffa, već 700k deffa, ako treba bude ga više nego u oba vaša 2 WW naselja.

Ajde mali ljubomorko pozovi sve iz saveza da dođu na forum, pa poslje se hvali da si pričao sa mačkom ROTFL

BTW: NE KOMENTIRATE SKRIPTE NA LINKU OD VAŠEG STROJA (ime pogođeno za 5) :D

p.s. deff kod mene je samo višak, vidite da se zakucavate gdje god krenete :D

barun
15.08.10, 17:04
Nu nu nu šta su se raspisali. Lako je vama pisati dok mi rupe žita krpamo:nema odmora:

Ubuduće sve koje vidim od škorpija da se puno zelene na forumu stavljam na sittanje. Smjena atraktivna,od 4-7 ujutro.:D

edit

:D

uroshh
15.08.10, 20:13
Interesantne price se ovde pricaju...
Templari uz SYN? Koliko znam Templari su Swat&seals sa proslog...veran savez legijama,zahvaljujuci njima legije su dobile prosli server i to nemoze niko osporiti...
Bik uz SYN?koliko znam i oni su 2 servera uz legije....
Bice ovaj server sad pri kraju sa mnogo zabijanja nozeva u ledja....
Zar bi macak dozvolio da njegovi najveci protivnici (SYN) dobiju server?cisto sumnjam....

P.S. Nazalost prica da macak nije planirao ww da uzima je tacna,jos pre 2 dana sam dobio taj info...
Toliko od mene..
L.P. Uros

Nemirna
15.08.10, 23:39
Moj favorit je onaj muljator Nemirni mačak, nema veze što nema WW, on opet pobjeđuje, samo me zanima što je smislio ovaj put :gamer s mišem:

DOBAR DO BOLA
16.08.10, 00:08
a da pretposravim da je nemirna dunja:? ili grijesim

Dunja
16.08.10, 00:37
Mačak i Dunja ne grade ww, zar je to tako teško za razumjeti ?

a da pretposravim da je nemirna dunja:? ili grijesim

Usput, nisam nimalo nemirna, što se za mnoge na ovom forumu nebi moglo reći

Valjavec
16.08.10, 03:35
5. effect... Cool WW 0 - očito glavni adut legijama... mudri mačak valjda sita to, ko i još 15 acc u legijama... ako će bit živaca i dobre organizacije, i naravno već poznati deff, imaju šanse za pobjedu (yeah, right) čeka se transfer 5x arta da se potvrdi ovo moje!

art se nece prebacivati macam me nesita macak nije imao nista sa preuzimanjem ww-a niti je znao da smo mi planirali graditi :)

IGOR_ASI
16.08.10, 06:06
Ne ne, krivo si me shvatio, nisam rekao odvajanje od igora, vec sam rekao kako ste se ti i igor (dugogodisnji prijatelji) morali izdvajat da bi se ruku na srce uspili sacuvat do kraj igre..

90% sadasnje legije, da, ali prije izdvajanja ste bili u sosu do grla i daleko od toga da mozes rec da ste igrali kao familija..

sta se tice mog saveza, uuu, falivas opako al nebitno :)

dosta bi bilo foruma, u zadnja 3 dana pisen vise nego cijeli server, a ja nisan tip za forume, tu san samo da bi pricao s igracima poput pljuske, takvi su mi najdrazi ;)

hehe,
:air kiss: svima

l.p :cowboy:

eto ja se ogradujem od nekakvih vrijedanja to nije moj stil, niti zelim ulazit u nekakve rasprave po mome su besmislene, nego evo da se malo objasni o ovome.

Zasto se odvojilo?

Prvo ovaj server legija nije uopce u punom sastavu nit smo cak planirali igrat ali eto sta je tu je nekolicina je dosla. odvajanje se je dogodilo iz razloga sto pola acca je odustalo i davali su se passovi svakom zivom, siterska mjesta su bila popunjena protivnickim igracima i ja sam odlucio povuc svoju ekipu na stranu. mada sam ja pobornik manjih saveza radi lakseg pracenja napada i ostalih stvari tako da sam jedva doceko.

meni je 10 igraca u savezu idealno, a sa ostalima konstantno komuniciranje preko skypea.
Ono kuzite ne, pokupis svoje igrace kojima vjerujes 100% ,ne, kuzite ovo je ratna i takticka igra i svako ima svoju taktiku igranja. mislim da uopce nije u redu takva arogancija, jer pazite foru kako bi se reklo sami sebi svi skacete u usta. nakraju servera cete obrisat acc na forumi od srama sta ste svi pisali (cromafia) ovo se tebe netice tice se svih da se sad neuvrijedis ili sta ja znam. qvotam te pa ajd da i napisem jos dokraja konstataciju da neotvaram bezveze nove postove.

Bilo kakve spekulacije u igri ajd ok,ali sta vi svi mislite da si mi sami neznamo uzet ww. pa nismo ni htjeli odpocetka servera, treba nam malo svima odmora a i ovako ce bit zanimljivije igrat sta ste zabrijali toliko ja nemogu vjerovat.

:na karte:

Veli Jura
16.08.10, 15:02
Nu nu nu šta su se raspisali. Lako je vama pisati dok mi rupe žita krpamo:nema odmora:

Ubuduće sve koje vidim od škorpija da se puno zelene na forumu stavljam na sittanje. Smjena atraktivna,od 4-7 ujutro.:D

edit

evo i mene na forumu :luvz:
i nema šanse da ti sittam ww clown
ti to tako dobro radiš :ww:

barun
16.08.10, 15:31
evo i mene na forumu :luvz:
i nema šanse da ti sittam ww clown
ti to tako dobro radiš :ww:

Nu nu mog deffera vridnog. Tebi se manta od silnih falangi izgleda. Mogao bi ti jednu jutarnju,za vrijeme radnog vremena,odradit...:D

Kako stvari stoje ovo će potrajati. Vlasnik traviana nema nesrića za platiti čistačicu na 50 metarskoj jahti, pa malo produžio server.
Dok smo mi dizali samo face su imale 5 skladišta.Sada i bakica diže 10 komada bez frke :)

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=49708

Ja_os
17.08.10, 07:42
Cini mi se da syn dobro koristi 3x brzu vojsku, prica se da je pao jedan legijin ww off nocasclown

MAGIJA
17.08.10, 09:52
Cini mi se da syn dobro koristi 3x brzu vojsku, prica se da je pao jedan legijin ww off nocasclown

hehe pa nije dabe on manijak veliki pozdrav ovim putem za sanjicu a odakle njemu toliki offovi ja se nekad zapitam moracu ga upoznati da mi otkrije tajnu :D ajmo Spin ili SYN do pobjede :D

philipp
17.08.10, 09:57
hehe pa nije dabe on manijak veliki pozdrav ovim putem za sanjicu a odakle njemu toliki offovi ja se nekad zapitam moracu ga upoznati da mi otkrije tajnu :D ajmo Spin ili SYN do pobjede :D

hvala na pozdravu:luvz:
samo vidim da se je mačak dao u dobru zidariju ima posebnog arhitektu 5x

sanja:pece palacinke:

Trogy(Dr.Kica)
17.08.10, 11:24
hvala na pozdravu:luvz:
samo vidim da se je mačak dao u dobru zidariju ima posebnog arhitektu 5x

sanja:pece palacinke:

Pa odkud ti znas da Macak za tjedan dana nece nekom dat taj art......Sad ti ionako ne treba bas tolko,nije jos pocelo rusenje :)

Rap Boy
17.08.10, 13:17
Iman novu :))

Do pobijede I Spin,Ali samo ne SYN :opala:

The_Last_Warior
17.08.10, 13:54
NNJ i SYN su najveći favoriti za osvajanje i jedni i drugi su uzeli po 3 WW sela
NNJ do kraja

El pitono
17.08.10, 15:23
Iman novu :))

Do pobijede I Spin,Ali samo ne SYN :opala:

jaooo komedije clown

pa ako spin pobjedi, pobjedio je i syn, ako škorpije pobjede (držanjem svoje riječi) syn je pobjedio.. zapravo i NNJ može...

sve ti se svede na syn vs legija, što synu paše, dok legiji ne.

a ovo kaj je neko reko da syn ima 3 ww-a ko i NNJ pa imaju šanse... ma je, smijeh. nije šansa u tome, šansa leži u grmu, ko zec.. mali zeko koji papa tuđe oaze, i sa malim zekom koji će završtit na ražnju

:pivo:

MAGIJA
17.08.10, 17:32
NNJ i SYN su najveći favoriti za osvajanje i jedni i drugi su uzeli po 3 WW sela
NNJ do kraja

NNJ uzo 3 ww sela jedan niti je u savezu gdje su graditelji znaci uzet onako radi reda ostala 2 mogu nesta uraditi ne previse nezaboravi da treba uzeti i 2 plana za gradnju :D

ps:a ko je tebe ucio da se favoriti gledaju po broju ww sela pobjedi ce onaj ko bude imo najvise srece i cija taktika bude najbolja

lp

pljuska
17.08.10, 19:01
jaooo komedije clown

pa ako spin pobjedi, pobjedio je i syn, ako škorpije pobjede (držanjem svoje riječi) syn je pobjedio.. zapravo i NNJ može...

sve ti se svede na syn vs legija, što synu paše, dok legiji ne.

a ovo kaj je neko reko da syn ima 3 ww-a ko i NNJ pa imaju šanse... ma je, smijeh. nije šansa u tome, šansa leži u grmu, ko zec.. mali zeko koji papa tuđe oaze, i sa malim zekom koji će završtit na ražnju

:pivo:

koji je jad taj syn ..... ne pratim bas previse kaj se desava sa ww selima i na serveru , al sam skoro krepal od smeha kad sam videl trenutnu situaciju ROTFL . sad je veliki i nepobjedivi syn vec pocel ww sela od djece zicati ROTFL ? ma ovo je strasno ... el pitono , opet si pobrkal loncice . to kak bu syn odnesel pobjedu ako bu ww uzel spin , skorpije ili neki saveznik mores macku na rep obesiti skupa sa konzervom od tunjevine ROTFL ... bilo ko osim syn da uzme ww na serveru , syn je pobijedil ROTFL ... ma ti si lave kraj svijeta :brukica: ... al evo ti +5 bodova jer si me stvarno od srca nasmijal ROTFL . i ne samo mene .

El pitono
17.08.10, 19:11
koji je jad taj syn ..... ne pratim bas previse kaj se desava sa ww selima i na serveru , al sam skoro krepal od smeha kad sam videl trenutnu situaciju ROTFL . sad je veliki i nepobjedivi syn vec pocel ww sela od djece zicati ROTFL ? ma ovo je strasno ... el pitono , opet si pobrkal loncice . to kak bu syn odnesel pobjedu ako bu ww uzel spin , skorpije ili neki saveznik mores macku na rep obesiti skupa sa konzervom od tunjevine ROTFL ... bilo ko osim syn da uzme ww na serveru , syn je pobijedil ROTFL ... ma ti si lave kraj svijeta :brukica: ... al evo ti +5 bodova jer si me stvarno od srca nasmijal ROTFL . i ne samo mene .

klasična priča hr servera, nepoštivanje riječi savez... možeš ti mene šprdat kolko hoćeš i pljuvat i kaj vas sve već pali... no savezništvo nešto znači... možda ćemo biti tužni što baš syn nije osvojio, ali ćemo biti pobjednici (i nećemo se sa tim hvaliti po profilima sigurno) jer će jedan naš pobjediti, naš saveznik. ako ti to nemreš shvatit, tvoj problem. I mi nećemo nikad prijeći preko svoje riječi i savezništva... kao što je bilo puno slučaja u povijesti.. igrao sam na s4 u lwg-u i ista situacija je bila, pobjedio je outsider, naš saevznik. imali smo offa da ga nuliramo, no čestitali smo mu i prepustili pobjedu! to je savezništvo.. a ti lave (kako ti uporno ponavljaš) prošeći malo, dobro će ti doći... previše si online ko mi mlađi... to može škodim razumnom prosuđivanju :sleepy moon:

pljuska
17.08.10, 19:37
klasična priča hr servera, nepoštivanje riječi savez... možeš ti mene šprdat kolko hoćeš i pljuvat i kaj vas sve već pali... no savezništvo nešto znači... možda ćemo biti tužni što baš syn nije osvojio, ali ćemo biti pobjednici (i nećemo se sa tim hvaliti po profilima sigurno) jer će jedan naš pobjediti, naš saveznik. ako ti to nemreš shvatit, tvoj problem. I mi nećemo nikad prijeći preko svoje riječi i savezništva... kao što je bilo puno slučaja u povijesti.. igrao sam na s4 u lwg-u i ista situacija je bila, pobjedio je outsider, naš saevznik. imali smo offa da ga nuliramo, no čestitali smo mu i prepustili pobjedu! to je savezništvo.. a ti lave (kako ti uporno ponavljaš) prošeći malo, dobro će ti doći... previše si online ko mi mlađi... to može škodim razumnom prosuđivanju :sleepy moon:

u pravu si lavicu :P . vrijeme je idealno za smudeve . pa cu okusati srecu . palim zacas camac . gle sad . mozda nest skripi u mojoj logici , al tvoja prica mi uopce nema logike . osvrnul se bum na prosli hrx . pf , legija , cho , slanina i ostali jaci savezi gradili su ww . krsilo se na sve strane . padala su ww cuda sa 90 - tih levela ko kruske . ti sad meni tvrdis da od takoreci celog servera neko uzme ww , i da je syn uzel pobjedu ? celi server igra za syn ? ma daj . mene bi bilo sram reci da svi igraju za mene . to ti potvrduje samo onaj moj stav da je bila koja ozbiljnija ally bila u kvadrantu , da bi taj syn bil pometen u ropotarnicu povijesti sam tak . jer nijedni pravi fajteri ne bi prihvatili saveznistvo sa vama ROTFL . niti bi se uspjeli razviti . vas sale koji se retko javlja , rekel da pogledamo malo statistiku i sve nam bu jasno . pogledaj ju pa ti i bude sve jasno kad vidis koje bodove je sacica ljudi natukla . naspram tog strasnog syn saveza . bez pomoci ostatka svijeta .
svima ness lavovi i lavice ....

El pitono
17.08.10, 19:47
daj čitaj, ako trebaš stavi i naočale... ja nisam reko ako bilo ko pobjedi da smo pobjednici! reko sam da ako naš saveznik pobjedi da će nama biti drago i da smo na neki način i mi pobjednici.. jer ako nas sruše prve i nemamo šanse za pobjedu mi ćemo slat sav deff savezniku da pobjedi... ako pobjedi legija ili nnj mi nećemo bit zadovoljni... ako pobjedi syn bit ćemo sretni zbog toga... jel sad razumiješ ili moram još 10 puta napisat i popit opomenu, 80 u nizu??? :postcount:

Kulin ban *
17.08.10, 20:01

Jad, jad i vječiti jad. Ili jal. Žalost. Tuga. :brukica: Al ovo se odnosi na tvoj komentar. Pa da i ja malo tebe komentiram. Razgaćio si se. Raspojasao. Razmomčio. Pisanjem naravno. A uz neke smajliće koji bi trebali pokazati tvoju ironičnost, duhovitost. Što li? Meni si pomalo smiješan. Zašto? Ne pratiš server a onda bub, dijagnoza. U najmanju ruku, frojdovska. Ne branim SYN, predobra je to ekipa i ljudi i igrača da bi im trebao forum advokat. Suradnja spin saveza je bila toliko prirodna da je to samo tebi nejasno. Zar bi trebali biti sa Legiom i NNJ? I čitav server nas pokušavaju slomiti. I nisu. A zašto ti pišem? Pa jer se kačiš jedne osobe o kojoj pojma nemaš. O kojoj si dozvoljavaš komentare pisati - od djece žicati. Očito je da si na forumu samo da laprdaš. Heeeej ba. Mi smo u suradnji i svaki uzeti WW je jedan više off koji se mora potrošiti na njeg. Od strane Legia i NNJ. Ili bilo koga. Ali tebi je to špansko selo.
:daje cvijet:Izvinjavam se ostalim članovima foruma na malo emotivnom pisanju - igre još ima - zapravo nije ni počela, bit će ovdje svega.

sale-wiz
18.08.10, 03:06

ne dirajte mi pljuskicu,covek je ocigledno napravio lapsus i nije shvatio jednu od mojih prethodnih poruka"OBRAZ SE STICE CEO ZIVOT A GUBI JEDANPUT".pljuskice,saveznistvo doslovce podrazumeva da ako jedan od saveznika podigne ww,to je pobeda cele koalicije.SYN kao savez koji je pokazao kako se ovo igra i razbio nadmene legije(nemojte mi zameriti na izrazu,mogao se upotrebiti mnogo blazi ali i mnogo gori) ostaje do kraja sa svojim prijateljima,bez obzira na desavanja.oni koji pokusavaju da raznim pricama i tracevima razbiju to,nece uspeti,dzaba trosite reci i pokusavate,spustate se u ocima svih normalnih igraca ove magicne igre.
pljuskice,nadam se da je riba radila i da ces pozvati neke od nas na riblju corbu a za to vreme imas nesic od mene.

pljuska
18.08.10, 03:39
ne dirajte mi pljuskicu,covek je ocigledno napravio lapsus i nije shvatio jednu od mojih prethodnih poruka"OBRAZ SE STICE CEO ZIVOT A GUBI JEDANPUT".pljuskice,saveznistvo doslovce podrazumeva da ako jedan od saveznika podigne ww,to je pobeda cele koalicije.SYN kao savez koji je pokazao kako se ovo igra i razbio nadmene legije(nemojte mi zameriti na izrazu,mogao se upotrebiti mnogo blazi ali i mnogo gori) ostaje do kraja sa svojim prijateljima,bez obzira na desavanja.oni koji pokusavaju da raznim pricama i tracevima razbiju to,nece uspeti,dzaba trosite reci i pokusavate,spustate se u ocima svih normalnih igraca ove magicne igre.
pljuskice,nadam se da je riba radila i da ces pozvati neke od nas na riblju corbu a za to vreme imas nesic od mene.

sale postovanje :-) . hvala na pitanju , i za ness . al riba nula bodova . ne ide me ni na jednom polju . opcenito godinu proglasavam losom . ocito se ne slazemo bas u svemu po pitanju " ww winera" , ali ajde ... jos bi nekako to shvacal da vas pola servera more rusiti , ovak mi to ne sjeda nikako . neke mrvice imamo , al to je smesno . nevjerujem ni bas da nnj ima tolko vatrene moci . al da ja ne glumim nostradamusa , vidjecemo . ne bas zacas poradi ovih fantomskih planova :) ... iskoristil bum ovu priliku da se dotaknem mog derana cromafie ... velis pop lupam ? pa ovak . ja sam zakucal dvaput off . al nisam ugasil acc ko neki . a nisam ga dao nikom ni na koristenje kao sto cujem da je to postala moda na serveru ;) ...

Toso
18.08.10, 06:17
Evo mene s mora malo :) malo pijano se doslo u stan,a ne igram,pa da samo ww holderima zazelim srecu!
Za moje synovce,cujemo se u subotu il nedjelju kad se domognem skype-a

pljuska
18.08.10, 16:02
...

svima ness lavovi i lavice .... lavicama i kockica milke .....
ti lave vise nist nemoj pisati , jer trenutno zivimo na planetu zvanom zemlja :D . na tebe se pero ne isplati trositi . mozda se budete zacudili , ali moram i syn pohvaliti za dva izvrsno odradena posla . slobodno te reporte stavite u borbene izvjestaje . nebudem lagal i izmisljal bijele miseve kako su offovi pali za vise ciljeve i kako je to pobjeda . ne . nanjusili ste da imamo te offove . jedan off ste ulovili ( ne bi ali postoji razlog zasto ste ga ulovili ) , drugi lav je pal na sentimente i zakucal je . jest da je napad poslan na selo iz kojeg ste vi neki dan zakucali , ali skupili ste dobar deff kad ni report nismo dobili . sta reci . cestitam . mojim lavovima morem samo poruciti da ohlade mladu i vrelu krv , jer sad moremo ww sa prackama mi gadati . kate bez offa nist ne vrijede .
ispravka . iz tog sela niste zakucali , nego ste ubili nas off pa je i vas otisel .

Trogy(Dr.Kica)
18.08.10, 16:59
Ajmo na neke zivlje teme,recimo da je DOBAR DO BOLA(NNJ) ukrao brzu obuku 1/2 Starfuckeru(SYN),,,,, :)

shido
18.08.10, 19:55
Koliko sam ja skuzio da je neki artefakt ilegalno ukraden...

ugl na tu temu ne zelim da vidim nikakve rasprave dok MH/admin ne obavi svoj dio posla, naravno nadam se da je istima prijavljen dogadjaj,..

lp i ugodna konverzacija

Angle
18.08.10, 20:22
a bome, ovo samo dokazuje kakve osobe igraju travian ... :svinjica mala:

ocito je art. trebo bit zadrzan samo u krugu 100% pouzdanih clanova . steta steta :cry:

shido
19.08.10, 00:57
Evo porazgovarao sam i s adminom ova situacija ce biti rijesena...

sto se tice diskusije na forumu oko ove teme ne zelim je vidjeti tu, dakle mozete nastaviti o necem drugom...

lp shido

tristan
19.08.10, 01:49
Pozdrav i puno srece SYN u od MiD-a.

Sad kad citam ovog napuhanka od macka nadam se da shvacate kako smo mi bili naime divan suparnik :D :D :D

Ne igram hrx, ali i edit je jasno da kad neko kaze da kao savez nije zelio raditi WW a predhodna 2 servera je osvojio ... da da aha ... lol ...

El pitono
19.08.10, 01:58
Pozdrav i puno srece SYN u od MiD-a.

Sad kad citam ovog napuhanka od macka nadam se da shvacate kako smo mi bili naime divan suparnik :D :D :D

Ne igram hrx, ali i retardiranom punoglavcu je jasno da kad neko kaze da kao savez nije zelio raditi WW a predhodna 2 servera je osvojio ... da da aha ... lol ...

eto, to je protivnički savez... sad vidite šta znači respect i poštenje u ovoj igri, a ne kaj ostali rade... malo je takvih ljudi... poz tristan, oće konačno taj s2 se osvojit? ;)

bilo je puno napisanog, pa pobrisano, no da pitam ja micu macu nešto:

jel ti imaš kopirano negdje ovo kaj pričaš ili svaki put pišeš iz ponova?

ovo sa linkovima, i ne gradnjom ww-a...

od ostalih prepucavanja odustajem, ne spuštam se na taj nivo... :brukica:

shido
19.08.10, 03:12
E stvarno mi je dosta vasih tvrdnji, ko sta koga i kako, bez dokaza, i uz to na najgorem mogucem mjestu za razpravu o takvom necemu

ispade da samo ja pisem tu a pobrisano je 3-4 stranice

dok se malo ne smirite trazit cu za svaki pojedinacni post koji krsi pravila foruma direktan ban bez ikakvih opomena, upozorenja i sl

lp

buster
19.08.10, 05:09
jeste se raspisalli :S

vi dok pisete i svadjate se ljudi klikaju off..barem ja..ovaj server pobjedjuje scorpion po mojem misljenju iako nisam u njemu :D za nekoliko dana ce te vidjet jedan od jacih galskih offova :D:D

barun
19.08.10, 14:39
Umjesto da se bavite piz..... bolje bi bilo da se osvrnete na još jednu potencijalno veliku blamažu i katastrofu

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?p=903073#post903073

Sada ćemo vidjeti. Blamaža se može izbjeći samo ako se planovi odlokiraju za 7 dana:D

Ogi_Kifla
19.08.10, 16:43
Stigli planovi :) nadam se da su offovi pripremljeni i riznica naravno ;)

Spameripo
19.08.10, 21:54
Ajde vec da zavrsi ovaj server i da se mogu lijepo naspavati ne brinuci da mi ne ginu falange zbog minusa

Hashishi
20.08.10, 08:25
Pokusaj komentiranja na ovom froumu broj 4. u zadnja 3 dana.
Obicno silovanje igre. U biti ama bas nista ne moras znat vise o igri da bi mogao gradit.
Planiraj osvajanje plana 15 dana LOL
Tko god je ovo izmislio fakat bi bilo ok da kaze koji su ciljevi.
I gdje je taj pljuska?

edit

Trogy(Dr.Kica)
20.08.10, 10:15
Taman 14 dana ti je dovoljno da napavis skladara na 2 milje i silose na milju u WW-selu......opet ce se samo WW rusit,izgleda :)

Hashishi
20.08.10, 13:25
je pa svaka budala zna naciljat ww
ili najbolje vec sad krenut
i svaki dan rusit gz sa nekim malim officem
al opet to sve nema smisla
postoje 'razlicite 'taktike'' izracunate do u minutu kad sta treba bit gotovo
da bi se imalo to i to i npravila prednost
pa da od pocetka vodis...al ovo (puke)
ko server za djecu s posebnim potrebama...ono aj nek se igraju i oni nek grade ww
ja bi se ubila da igram za ozbiljno
i jao onom tko ce se kitit pobjedom
nidje veze

the crew
20.08.10, 15:21
Ako bi netko mogao biti dobar pa napisati u kojem stanju je igra, tj. koliko još treba da planovi dođu, i koliko predviđate da bi još server mogao trajati?
molim vas da netko odgovori čisto da mi koji planiramo igrat jesenski znamo :)
i hvala
vidim tu po postovima da opet ima varanja svakakvog, u kompi sa mh-ovima, ili ne, nije bitno, samo želim apelirat da NE varate jer to stvarno ide vama na sramotu.

d-moll
21.08.10, 03:57
stanje na serveru prema mojim saznanjima je katastrofa . nek neko demantira ako misli da nisam u pravu . ljudi su masovno poceli gibiti volju za travian . ne sad da ispada da branim modove i game admina . shvatite jedno . on si tu nemre nist pomoci . niti nama . on more samo delati po naputcima koje dobi . zna se kome i zasto odgovara takva situacija kakva je . imate adresu kome saljite prituzbe . ak imate volju , pisite travian games . ja sam i za to izgubil volju . jedini koji se zivciramo u ovoj prici smo mi igraci . oni sa druge strane zida se smiju . modovi ? normalno da brisu . meni je 90% postova pobrisano . more se reci opravdano . mada je mozda jedna recenica u cijelom postu bila spam . al ljudski faktor je tu u pitanju . i kod njih , i kod nas . nemre niko ocekivati da ako je nekom napisal da laje i spomenul mu mamu , ili javno ili na private da bu ovaj ostal hladan . od krvi i mesa smo napravljeni svi mi . zato pozdravljam ovu ideja koja se rodila i zazivjela , jer tam se buju mogli iznesti argumenti koji se tu nesmiju . kak bude to izgledalo i funkcioniralo , budemo vidli . drago mi je samo kaj jos uvijek ima ljudi koji sa tolko entuzijazma pristupaju travu .
kaj jos reci ? svi grcaju u minusima . ne znam za druge , ali moji defferi su stali delati deff . nemre se to vise hraniti , a ja im ne mislim vise kupovati gold . dosta je tih gluposti . od ovog servera igram travian bez golda . samo tolko ga kupujem kolko treba da se dignu zitna na velike levele jer nemam zivce cekati tri ili cetri dana . offeri su u jos goroj situaciji . svugde de ima kakav ozbiljniji off , tu je sad u off selu po cirka 100k deffa . i sve puno deffa naokolo . ne igra niko nist niti ne napada . skucati nekom off selo i ostaviti 3 - 4 offa za jedan je van svake pameti . ww holderi su u jos goroj situaciji . kolko cujem od poznatih , krepava svako malo vojska . a meni i vama lavovi i lavice ostaje jos minimalno desetak dana magicne rijeci NPC .... ili da polako krepava kaj se do sad napravilo ....

je tako ?

edit

Ja sam mislio da je ovo predgovor iz Rat i mir :D

Nego, jasno je da novonastala situacija odgovara malim savezima ne naviklim na brzinu speeda.
s vrlo dobrom logistikom :D

Zakleo bi se da sam danas još nešto pisao na forumu.... :S

Hashishi
21.08.10, 20:26
...

edit

Novo na serveru je- upravo je stavljeno da se gradi lv 1 13tog skladista a lv 10 zeljezo je na cekanju :D :D

d-moll
21.08.10, 20:34
Novo na serveru je- upravo je stavljeno da se gradi lv 1 13tog skladista a lv 10 zeljezo je na cekanju :D :D

Tu smo jeli...., znači rušili ste ono malo skladište i dižete veliko... cccc ..... tako i treba ništa malo nevalja, pa tako ni u WW-u.

Šteta jedino što ne može ww biti GG, mogli su se resursi lipo dignuti na 20 :) iako ni to nije neka veličina, al dobro :)

Hašiši
21.08.10, 20:42
Tu smo jeli...., znači rušili ste ono malo skladište i dižete veliko... cccc ..... tako i treba ništa malo nevalja, pa tako ni u WW-u.

Šteta jedino što ne može ww biti GG, mogli su se resursi lipo dignuti na 20 :) iako ni to nije neka veličina, al dobro :)

pa da
al ono sto mozes jest napravit vojarnu i veliku vojarnu ...resa imas
taman do planova napravis off za rusenje :D
Iz mog zadnjeg ww-a su batinari šarali okolicu a planovi su dosli za 4 dana mislim
sad mozes cuda radit CUDA

d-moll
21.08.10, 20:50
pa da
al ono sto mozes jest napravit vojarnu i veliku vojarnu ...resa imas
taman do planova napravis off za rusenje :D
Iz mog zadnjeg ww-a su batinari šarali okolicu a planovi su dosli za 4 dana mislim
sad mozes cuda radit CUDA

Šuška se da se jučer osvajalo selo iz jednog WW naselja a upravo se ruši akademija da se digne 7 žitnica :)

Također srušeno je i 9 veliko skladište jer je zaklanjalo mjesta tržnici, pa su sad razmjenili mjesta.

Nadalje Legia je napravila 348576 kombinacije kako uzesti plan, ali navodno ima se još par opcija u pripremi, vrijeme curi još samo 7-8 dana do otključavanja planova :)

Hašiši
21.08.10, 20:55
Šuška se da se jučer osvajalo selo iz jednog WW naselja a upravo se ruši akademija da se digne 7 žitnica :)

Također srušeno je i 9 veliko skladište jer je zaklanjalo mjesta tržnici, pa su sad razmjenili mjesta.

Nadalje Legia je napravila 348576 kombinacije kako uzesti plan, ali navodno ima se još par opcija u pripremi, vrijeme curi još samo 7-8 dana do otključavanja planova :)

uuu
pa situacija je napeta ko mujin treger!
Imam i ja osobno uvijek inovativne nacine uzimanja planova....al ne bih o tome jer nisu jos razradjene do kraja ipak nisam imala dovoljno vremena za to ai ne zelim dijelit mudrost sa svima.

d-moll
21.08.10, 21:02
uuu
pa situacija je napeta ko mujin treger!
Imam i ja osobno uvijek inovativne nacine uzimanja planova....al ne bih o tome jer nisu jos razradjene do kraja ipak nisam imala dovoljno vremena za to ai ne zelim dijelit mudrost sa svima.

Da, svakako treba čuvati planove za planove :D , jako je malo vremena ostalo, večina igrača do planova je malo izvisila, jer neće moći u 7 dana napraviti off za očistiti planove, nego treba raditi off u dva sela do plana... pih....

Hašiši
21.08.10, 21:10
Upravo sam nasla svoj mini tut/podsjetnik na to kako se gradi ww

okupljaliste
zid lv 10
gz 20
v zitnica 20
(ak mislis da je frka napravi 2 al da se zivit i sa jednom)
zavrsit zid na 20
(ak bude napada mos dizat zid paralelno sa zitnicom- level zitnice level skladista)
v skladiste lv 20
na sva slobodna polja posatavit v skladista na lv 1
paralelno gradit 6 do lv 17-18
kad bude taman miljon
u toku gradnje srusit male zitnice i na ta mjesta stavit skladiste,
pretpostavlja se da si vec odavno srusio ono skrovište.
ako vrijeme dopusti gradi sva ostala mala skladista paraleno-
sto vise skladista na visem levelu veca mogucnost za prolaz.
treba ti i 50 offova od kojih su 10 ramovi i malo srece- i imas server.
ak nemas 50 offova i ramove onda ti treba puno sreće i preko 5 milja minusa - i imas server
ss.

Kako sam bila glupa pa racunala sve... kad to uopce nije potrebno hahaha :D
Godine rada, racunanja, izrade excela, promisljanja itd itd
aaah

edit: najbolja recenica u podsjetniku je: AKO VRIJEME DOPUSTI

Toso
21.08.10, 21:39
el to nasa satho?:harmonikaš:

pozdrav, vratio sam se :D
sad ce da bude feste, samo da napravim svoj off,ima se vremena :D

lost_boy2
21.08.10, 23:44
i što je novo na serveru dok me nije bilo ?

Toso
21.08.10, 23:51
ROTFL .... moj lave , vise ti nema ni ko reci kaj ima kad su svi banned . toso lave , daj ti neku ocijenu stanja na serveru . tebe bar svi smatramo realnim .

nije me bilo 10tak dana, uzivao sam na moru.
a stvarno ne pratim previse ostale saveze.

ono sto bi ja mogo reci, da je jako tesko da syn/legija/NNJ pobjede
jednostavno si to nece dopustat...

shido
21.08.10, 23:57
Nastavite ovako sa provokacijama i spamanjem i moguce je da tema ode na lock

lp

Josip 55.D
22.08.10, 12:35
eto, pa da i ja kažem nešto o serveru...
Napeto je, svi se znojimo jer vojnici umiro od nedostatka hrane, gold se troši, svatko prati svaki potez neprijatelja... zbog takvih trenutaka se isplati igrati travian :D
najteže je graditeljima WW-a... a šta reći o njima osim... :ww:

po meni će pobjedu odnjet NNJ ili Scorpion jer Legija neće dopuštat da SYN odnese pobjedu i obratno...
u svakom slučaju bit će ovo još jedan zanimljiv server... :D
:master:

markooo
22.08.10, 12:54
u svakom slučaju bit će ovo još jedan zanimljiv server... :D
:master:

hahahaha, kako da ne
ovaj server je jos jedan u nizu promasaja :banned:

Hašiši
22.08.10, 13:21
hahahaha, kako da ne
ovaj server je jos jedan u nizu promasaja :banned:

Marko molim te da prestanes s provokacijama i spamanjem kako je modetaor šido upozorio jer ce zalockat temu.
nemoramo svi zbog tebe ostat bez teme u kojoj uzivamo.
:off: :off: :off: :off:
Ja se odmah ispricavam na ovom postu..znam da nije on topic al jednostavno ne mogu gledat to ponasanje nekih tu pojedinaca (markooo) koji nikako nemogu pogodit sta je topic. :rolleyes:

@ Josip 55 D da razumijem te jer :ww:
Nas graditelj je otvorio racun za uplatu golda na svoj acc koliko je ocajan...al eto tko mu je kriv kad se prihvatio posla :)
al naravno da svi pomazemo malim donacijama

markooo
22.08.10, 13:59
Marko molim te da prestanes s provokacijama i spamanjem kako je modetaor šido upozorio jer ce zalockat temu.
nemoramo svi zbog tebe ostat bez teme u kojoj uzivamo.
:off: :off: :off: :off:
Ja se odmah ispricavam na ovom postu..znam da nije on topic al jednostavno ne mogu gledat to ponasanje nekih tu pojedinaca (markooo) koji nikako nemogu pogodit sta je topic. :rolleyes:

a kazes offtopic, spameru :offtopic:

govorio sam o stanju na serveru, koje nije zadovoljavajuce u najmanju ruku
WW utrka se ne moze vise nazvat utrkom, jer kakve koristi od WW-a sa 2milje skladara i 1miljom cropa
kakav je speed sa WW buildingom od 50ak dana :banned:
al dobro, dosta kako hašišar reče :off:

ostalo je jos 4 dana do otkljucavanja planova
ako tko nije spremio plan off, i digo skladare na milju, danas mu je krajnji rok da krene

sretno h(g)olderima

Hašiši
22.08.10, 14:02
a kazes offtopic, spameru :offtopic:

govorio sam o stanju na serveru, koje nije zadovoljavajuce u najmanju ruku
WW utrka se ne moze vise nazvat utrkom, jer kakve koristi od WW-a sa 2milje skladara i 1miljom cropa
kakav je speed sa WW buildingom od 50ak dana :banned:
al dobro, dosta kako hašišar reče :off:

ostalo je jos 4 dana do otkljucavanja planova
ako tko nije spremio plan off, i digo skladare na milju, danas mu je krajnji rok da krene

sretno h(g)olderima

ovo sve bi valjalo samo u jednom slucaju
a to je kad bi neki savez bio toliko izuzetan pa pokupio sve planove sa servera
potplatit ljude- mito korupcija ucjena kaj god
al pokupit sve planove
e onda bi bio faca :D

ruku na srce imao je vremena isplanirat
a i jos uvijek stigne :D

markooo
22.08.10, 14:05
ovo sve bi valjalo samo u jednom slucaju
a to je kad bi neki savez bio toliko izuzetan pa pokupio sve planove sa servera
potplatit ljude- mito korupcija ucjena kaj god
al pokupit sve planove
e onda bi bio faca :D

ruku na srce imao je vremena isplanirat
a i jos uvijek stigne :D

haha, a otkud ti znas za to
serverom kruze price da se jedan savez sprema za taj super uber evil pothvat

u svakom slucaju, can't wait planove :D

MAHER.BA
22.08.10, 15:26
Raspade se Savez Spin :brukica:

Idemo ih jos malo dokrajciti da im nenapadne vise doci na Hrx :cerek:

Rajaa spremaju li se offovi da udaranje hehe :)

uroshh
22.08.10, 21:35
haha, a otkud ti znas za to
serverom kruze price da se jedan savez sprema za taj super uber evil pothvat

u svakom slucaju, can't wait planove :D

Ako to neko bude uradio,to ce biti legije..
To bi objasnilo mackovu odluku da ne zida...
Ali recimo da je to teoretski izvodjivo,ali u praksi tesko,osim ako je dugo vremena planirano i da su offeri na pravim pozicijama (na sve 4 strane sveta).
Ali blizi se 26. pa ce mo vec videti...:nema odmora:

Hašiši
22.08.10, 22:27
Ako to neko bude uradio,to ce biti legije..
To bi objasnilo mackovu odluku da ne zida...
Ali recimo da je to teoretski izvodjivo,ali u praksi tesko,osim ako je dugo vremena planirano i da su offeri na pravim pozicijama (na sve 4 strane sveta).
Ali blizi se 26. pa ce mo vec videti...:nema odmora:

najgore je od svega sto neki savezi u ovoj blamazi vide priliku za osvajanje servera
dakle savezi koji su vecinom ostali bez offova u zadnje vrijeme
u ovoj vremenskoj crnoj rupi do unlocka imaju dosta vremena za obnovit
offove
realno je ocekviat da deffa u wwima nece bit
i da realno i 3-4-5 k kata ce rusit jedan level pa jedan po jedan
ode ww i ucinit ce puno vise od onog NISTA koji su realno po svojoj igri trebali napravit
i da zdusno ce se hvalit osvojenim serverom ili bogtepitajcime
umjesto da se bar malo casti pokaze i bude iskren pa kaze jasno i glasno ono sto se ovdje ne smije rec.
:nema odmora:

markooo
22.08.10, 23:30
najgore je od svega sto neki savezi u ovoj blamazi vide priliku za osvajanje servera
dakle savezi koji su vecinom ostali bez offova u zadnje vrijeme
u ovoj vremenskoj crnoj rupi do unlocka imaju dosta vremena za obnovit
offove

cak i vise, oni hofovi koji nisu mogli nanijet neku vecu stetu na WW-u sad ce biti prave offcine

realno je ocekviat da deffa u wwima nece bit

a to vise manje, uvijek se moze offom braniti :D

i da realno i 3-4-5 k kata ce rusit jedan level pa jedan po jedan

kod nekih ce i dva lvl-a ici

ode ww i ucinit ce puno vise od onog NISTA koji su realno po svojoj igri trebali napravit
i da zdusno ce se hvalit osvojenim serverom ili bogtepitajcime

a ovaj server je prava prilika da vjeciti misevi konacno izadju iz rupe, do jucer farme, danas se kao kofrče

umjesto da se bar malo casti pokaze i bude iskren pa kaze jasno i glasno ono sto se ovdje ne smije rec.
:nema odmora:

a kad prica kooooooooda prede
hehe
svaka cast, svaka na svome mjestu

wild
23.08.10, 18:29
napeto napeto :dance:

još 3 dana do unlocka planova :cry:

Hašiši
23.08.10, 19:58
napeto napeto :dance:

još 3 dana do unlocka planova :cry:

vrijeme leti dok trepnes
sitno sitno

wild
23.08.10, 20:00
vrijeme leti dok trepnes
sitno sitno

uh da

već je 5 dana preletjelo...još 3 i evo ti i onda još 24 sata tj. 1 dan :S

Šogor
24.08.10, 09:26
vrijeme leti dok trepnes
sitno sitno

Nataša, daj molim te reci, u kojem si to savezu, tak da znam di su mi i jumaniji, tj. zvone i kompanija...

MAGIJA
24.08.10, 10:36
Raspade se Savez Spin :brukica:

Idemo ih jos malo dokrajciti da im nenapadne vise doci na Hrx :cerek:

Rajaa spremaju li se offovi da udaranje hehe :)

haha trebal komentar vidio sam tvoju sposobnost ides sa poglavicama ali rezidenciju nisi skato zanimljivo :D no medutim ajde da te uputim malo spin savez se nije raspao niti ce hvatamo vase spijune nego jesi skupio deff ako jesi javi da krenem prosli mi put nisi odgovorio :(

Toso
24.08.10, 17:39
sogor, ja mislim da znam di ona radi WW
jel smijem odat :P

p.s. takoder sumnjam da su tu dumb,jumanji i oni, jer ako jesu edit sto se nisu javili :D
pogotovo dumbu :D

maša
24.08.10, 17:50
Dali mi netko može obijasniti šta se dešava na speed serveru...

Hashishi
24.08.10, 21:33
sogor, ja mislim da znam di ona radi WW
jel smijem odat :P

p.s. takoder sumnjam da su tu dumb,jumanji i oni, jer ako jesu edit sto se nisu javili :D
pogotovo dumbu :D

hehe :D
znas ti

nevezano sad za tvoj komentar
ja bi samo htjela prokomentirat da ne postoji ''ekipa iz bivseg DM-a''
Oni su kao...kao da si bacio sjeme u vjetar...rasape se da ga ne mozes sakupit vise nikad na istom mjestu...
al uvijek ce im neki ljudi bit omiljeni bez obzira na cijem trenutno polju rasli :andjeo:

markooo
24.08.10, 22:04
znas ti

Oni su kao...kao da si bacio sjeme u vjetar...rasape se da ga ne mozes sakupit vise nikad na istom mjestu...
al uvijek ce im neki ljudi bit omiljeni bez obzira na cijem trenutno polju rasli :andjeo:

a nisam nesto uvjeren u to, cujem po serveru se prica kako DMovci (bar dio njih) rade na bar 3 WW-a

pocetak gradnje ce da bude interesantan ;)

Toso
25.08.10, 00:06
znas ti

kako ne bi znao.
dumb je uvijek bio moja spija ROTFL

to netko ostao bez 10k kata :pizza:

uroshh
25.08.10, 05:02
kako ne bi znao.
dumb je uvijek bio moja spija ROTFL

to netko ostao bez 10k kata :pizza:

Neko sada ima osakacen off i posto nema kata moze na planove lagano.:D:D:D

Toso
25.08.10, 05:17
al usred dana ulovit 10k kata?
fijuuuuuuu

Trogy(Dr.Kica)
25.08.10, 13:29
fijuuuuuuu

Ima kakav log,da i drugi vide :)

Slatka
25.08.10, 14:28
Ima kakav log,da i drugi vide :)

izgleda da nema ili nisu građevinske dozvole dobivene:opala:

markooo
25.08.10, 15:24
a cemu log , kada svakako log nije u skladu sa pravilima foruma XD

al svejedno, uhvatit off po danu :pivo:

NoobL!ke
25.08.10, 23:40
Ja se stvarno divim ovom igracu SuicidalManiac ,ne znam odakle vadi vise off,opet prvi napadac nedelje...:paladinko::paladinko::paladinko:

Kulin ban *
26.08.10, 00:14
Neću komentirati što mi nema prekrasnog, relaksirajućeg i potpuno opuštenog teksta koji je trebao da unese revoluciju u forum. :spam1:

Ja se stvarno divim ovom igracu SuicidalManiac ,ne znam odakle vadi vise off,opet prvi napadac nedelje...:paladinko: ....
Uplati mi 600 džambića i ja ti kažem sve o njemu. Kad ga je Brus Vilis našao u domu za zbrinutu djecu, kad je počeo trenirati školi Šao-Lin Travian u Hamburgu, kad ga je Dženifer Lo uzela pod svoje okrilje???
Ma sve.

Beserk
26.08.10, 00:27
jbg... ovaj hrx, mi iden na ku**c.... samo saveznista.... di je onaj prosli kada se ratovalo na svakom koraku.. a sad... -.-"... iman ovih starjesina i viska... jer ih neman di upotrijebit... najbliza sela na nekoliko sati... ono ma daj... ako bude ovako i sljedeci... najbolje pristat igrat travian...

uroshh
26.08.10, 03:08
fijuuuuuuu

Da da....Ako si video log mora da si primetio zanimljiv info ili ti obavjest...."nesto je trulo u drzavi Danskoj"....:):):)

VALENCIA
26.08.10, 13:10
kojem igracu je suicidal ulovio 10k kata ?

MAGIJA
26.08.10, 13:26
kojem igracu je suicidal ulovio 10k kata ?

pobrko si nije suiced vec lord samuel ufatio marli 10k katasa u selu :)

EDIT:

a taj spin pa oni uzese prvi od graditelja plan za gradnju kao nadrogirani su sta je bilo sa ovim NNJ ipak su samo poperi :D

valter
26.08.10, 15:31
jbg... ovaj hrx, mi iden na ku**c.... samo saveznista.... di je onaj prosli kada se ratovalo na svakom koraku.. a sad... -.-"... iman ovih starjesina i viska... jer ih neman di upotrijebit... najbliza sela na nekoliko sati... ono ma daj... ako bude ovako i sljedeci... najbolje pristat igrat travian...

jbg.ovaj server nema P&M saveza pa nema ni rata,ali bit će idući,moramo se i mi malo :patkica:

Hijene
26.08.10, 15:50

EDIT:

a taj spin pa oni uzese prvi od graditelja plan za gradnju kao nadrogirani su sta je bilo sa ovim NNJ ipak su samo poperi :D

ajde budemo i njima jedan uzeli .... šteta da im ressi propadaju (neka grade).....a i da nepropadnu hameri od scorpija i syn .... :blink:

Pilot boy
26.08.10, 16:03

EDIT:

nnj poperi a čvrsto prvo mjesto u off bodovima, mora da seljaci uzeli lopate i počeli da ubijaju po okolo :D
a spina ni u top 20 :D a eno ih 27..

MAGIJA
26.08.10, 16:06
nnj poperi a čvrsto prvo mjesto u off bodovima, mora da seljaci uzeli lopate i počeli da ubijaju po okolo :D
a spina ni u top 20 :D a eno ih 27..

a mi smo se dokazali na djelima 2 ww sela sada i plan za gradnju kojeg vi nemate :D

Pilot boy
26.08.10, 16:33
a mi smo se dokazali na djelima 2 ww sela sada i plan za gradnju kojeg vi nemate :D

Ja vidim 1 ww selo u vas, a u nas 3, 2 koja de grade :D a plana nemati ni vi jos :D

MAGIJA
26.08.10, 16:44
Ja vidim 1 ww selo u vas, a u nas 3, 2 koja de grade :D a plana nemati ni vi jos :D

prika ti rece prije da dobro vidis pa bgm nebi ja reko sve me vise iznenadujes po tvom onda vi imate samo 1 ww selo

http://speed.travian.com.hr/spieler.php?uid=8769

lijepo ti sve pise na profilu malo mozak treba upotrijebiti pokusaj nije tesko mada u tvom slucaj bice i to tesko :D

smjesni ste mi ono pravo :D

Ja_os
26.08.10, 17:01
:O pa sta se ovo desava SYN grabi planove duboko u -/- koordinatama

sale-wiz
26.08.10, 17:09

hm...ne znam sta taj syn vise radi,ucutali se neko vreme i sada objavili rat natarima.jadni natari,cujem da vise nece dolaziti na ove prostore,syn ih "uzeo na zub".nema vise planova,ww sela,zivece se u mraku...

Pilot boy
26.08.10, 17:46
prika ti rece prije da dobro vidis pa bgm nebi ja reko sve me vise iznenadujes po tvom onda vi imate samo 1 ww selo

http://speed.travian.com.hr/spieler.php?uid=8769

lijepo ti sve pise na profilu malo mozak treba upotrijebiti pokusaj nije tesko mada u tvom slucaj bice i to tesko :D

smjesni ste mi ono pravo :D

pogledaj naziv saveza.. imali spina gdje? nema.. BRISAČ - SYNERGY
čak ni u opisu saveza nema spina..

MAGIJA
26.08.10, 18:03
pogledaj naziv saveza.. imali spina gdje? nema.. BRISAČ - SYNERGY
čak ni u opisu saveza nema spina..

dok ti pricas nebuloze po forumu koje su samo tebi jasne mi smo vam uzeli posljedni plan na -/- ajmo klikajte skladista pa rusite mozda vas krene :D

Pilot boy
26.08.10, 18:05
dok ti pricas nebuloze po forumu koje su samo tebi jasne mi smo vam uzeli posljedni plan na -/- ajamo klikajte skladista pa rusite mozda vas krene :D

ja nebuloze? samo kažem istinu, čak ni u opisu saveza se ne spominje spin ;)

MAGIJA
26.08.10, 18:08
ja nebuloze? samo kažem istinu, čak ni u opisu saveza se ne spominje spin ;)

Savezi:

ARES69
spin™
spin©

izbriso sam ostale ocito su naocale tvoj problem a vidim neide vam ni uzimanje planova vise srece iduci server :D

Pilot boy
26.08.10, 18:16
Savezi:

ARES69
spin™
spin©

izbriso sam ostale ocito su naocale tvoj problem a vidim neide vam ni uzimanje planova vise srece iduci server :D

pa.. ima i SYN u saveznicima spin.. ima i SYN B wow.. mogli su stavit u naziv spin & syn ali nisu, samo syn.. zato pss.

pretpostavljam da misli na lenoru.. eto čak ni oni ne zna koji je synovac, da je lenora spin.. pih

MAGIJA
26.08.10, 18:19
pa.. ima i SYN u saveznicima spin.. ima i SYN B wow.. mogli su stavit u naziv spin & syn ali nisu, samo syn.. zato pss.

pretpostavljam da misli na lenoru.. eto čak ni oni ne zna koji je synovac, da je lenora spin.. pih

a boli sto ste ostali bez plana znam da boli ajd prodacemo vam jedan rekli smo i stojimo iza toga a ne oni misle na ovaj plan a ne na lenoru

Vlasnik Sanitarium
Selo B R I S A Č
Savez SYN.AID

mozemo i pricekati da se to potvrdi samo ti mozes toliko gluposti izmlatiti ali evo i da bude kako ti oces mi opet imam plan za razliku od vas :D

Vlasnik Bob Rock
Selo Hijene :)
Savez Hijene

Pilot boy
26.08.10, 18:25
a boli sto ste ostali bez plana znam da boli ajd prodacemo vam jedan rekli smo i stojimo iza toga a ne oni misle na ovaj plan a ne na lenoru

lasnik Sanitarium
Selo B R I S A Č
Savez SYN.AID

mozemo i pricekati da se to potvrdi samo ti mozes toliko gluposti izmlatiti ali evo i da bude kako ti oces mi opet imam plan za razliku od vas :D

Vlasnik Bob Rock
Selo Hijene :)
Savez Hijene

jedini koji ovdje mlati si ti ;) što god ja kažem ti ćeš izmislit nešto svoje, tako možemo do sutra.. zadnja riječ od mene, u savezu brisač jedini trag od spina je savezništvo, ali to imaju svi synovi..

Ivy
26.08.10, 18:26
malo nervoza vidim udrila po serveru :D

Što mi se ovo sviđa kad igrači koji su skatani na 0 i acc im izbrisani dolaze prodavati pamet po forumu :D

No dobro :)

Sretno WW holderi :paladinko:

:pije kavu:

sale-wiz
26.08.10, 18:29
malo nervoza vidim udrila po serveru :D

Što mi se ovo sviđa kad igrači koji su skatani na 0 i acc im izbrisani dolaze prodavati pamet po forumu :D

No dobro :)

Sretno WW holderi :paladinko:

:pije kavu:

cetitam ivi na uzetom planu,mogla bi i ti nama koju cestitku za planove.

Ivy
26.08.10, 18:45
cetitam ivi na uzetom planu,mogla bi i ti nama koju cestitku za planove.

Sad tek gledam situaciju i čestitam, naravno, ništa manje nisam ni očekivala od vas.

Kulin ban *
26.08.10, 19:55
Čestitam offerima na uzetim planovima. Sad je red da se i sačuvaju.
Molim da se ne pišu nebuloze o tome ima li spin-a ili nema.
Ima ba i igraju i te kako igraju. Poneki su to i osjetili i vidjeli. :paladinko:
A kako se zovemo trenutno? Ma naša stvar. ;)

Toso
26.08.10, 20:17
NNJ je prvi offer samo jer je tamo poslagao offere.
synova 4 saveza imaju debelo vise od 3 NNJ saveza ;)

tako da ako ces vec tako gledat,gledaj koaliciju.
lako je strpat offere u jedan savez i onda reci prvi smo,lol

p.s. ima NNJ koji plan :postcount:

u odnos syn/spin nisam upucen,tako da to ne bi komentirao.

Pinak
26.08.10, 20:24
u odnos syn/spin nisam upucen,tako da to ne bi komentirao.

Spinovci su naši ravnopravni saveznici, kojih se nebi nikada odrekli :) prava klapa

a NNJ nek pati što nisu uz njih :P

Rap Boy
26.08.10, 20:26
LoL nevirujen ja da bi mačak pustia da njegovi najveći rivali SYN-ovci osvoje tako lako server. Puno će još tu Sela i acceva bit izbrisano do kraja servera.

Ipak ste Vi samo mali ♥SYN♥!

Toso
26.08.10, 20:29
Spinovci su naši ravnopravni saveznici, kojih se nebi nikada odrekli :) prava klapa

a NNJ nek pati što nisu uz njih :P

ma samo velim da nisam imao nikakav kontakt s istima, pa da je najbolje ne komentirat da ne bi nista krivo rekao.
kako nisam u vodstvu niti ikakav relevantan faktor u syn savezu, zapravo i nije bitno :)

Pilot boy
26.08.10, 20:32
NNJ je prvi offer samo jer je tamo poslagao offere.
synova 4 saveza imaju debelo vise od 3 NNJ saveza ;)

tako da ako ces vec tako gledat,gledaj koaliciju.
lako je strpat offere u jedan savez i onda reci prvi smo,lol

Ma gle nije u tome stvar. svi kazu nnj poperi ovo ono, a i sam kazes prebacili offere..
ipak su nesto ubili. da smo i 2. ili 3. offeri, opet je nesto ubijeno..

Toso
26.08.10, 20:54
Ma gle nije u tome stvar. svi kazu nnj poperi ovo ono, a i sam kazes prebacili offere..
ipak su nesto ubili. da smo i 2. ili 3. offeri, opet je nesto ubijeno..

ma samo vleim koji je razlog da ste prvi.
kad se zbroji off bodovi koalicije, vidi se da je syn debelo ispred vas, to sam samo htio reci.
ovo poperi necu komentirat,kasno sam doso na server i nisam pratio do prije par dana previse :)

koki
26.08.10, 22:06
oprostite moze lista ww holdera

Ogi_Kifla
27.08.10, 00:00
Svjetsko čudo
Igrač Naziv Savez Razina
1. ILLegal CreW NNJ© 0 -
2. Tony&Generals BRISAČ 0 -
3. keekee ????? 0 -
4. Radi reda -ZB- 0 -
5. effect... XV.Elite 0 -
6. koki spin© 0 -
7. lenora BRISAČ 0 -
8. Dr.Kica NNJ© 0 -
10. xenia NNJ 0 -
11. Konobar202 SCO&TEMP 0 -
12. scrappy BRISAČ 0 -
13. grujo GARDA 0 -

El pitono
27.08.10, 01:23
pohvalio bi prvo sve koji su ulovili planove...

čestitke specijalno savezima spin (2 komada) db3k i ?????

čestitam i syn savezu na brza 2 komada, no za 3 plan čestitke jagodici :cvijece i proljece: što je poslušala ludi plan i odigrala ga do kraja i sakrila se iza šume da je ne vide... ko primjeti šumsku jagodu :D

:goodpost:

sad su karte na stolu, da vidimo ko će kako odigrat... uglavnom zanimljivo

p.s. poseban pozdrav novom članu guardian acc-a hašiši... we meet again :gamer s mišem:

Ivy
27.08.10, 02:16
p.s. poseban pozdrav novom članu guardian acc-a hašiši... we meet again :gamer s mišem:

ROTFL

Što reći ... znaš onu ... life.... a .... get .... pliz ne ubacuj mi duale i slično, ako mi zatreba mogu sama to naći, zasad mi ne treba.

I sorry nemam vremena za geekove pa ako može da me ne spominješ. Hvala

shido
27.08.10, 02:24
Evo posto su i planovi pokupljeni molio bi se svakodnevno posta ww stanje :)

I da dodam nesto jako vazno posto se oko toga radilo dosta nepotrebne zbrke :S

radi se o onom famoznom obavjestenju: korisnike koji koriste isti PC mozes samo ograniceno pljackat

kako se ovakvo obavjestenje desavalo dosta cesto malo sam se raspitao i saznao da se to obavjestenje moze pojaviti iako 2 acc nemaju nikakve veze jedan s drugim, naime moguce je da imate istog operatera neta pa da se pojavi ovakvo obavjestenje, a cak je moguce da i ne budu isti operateri i da se svejedno pojavi ovo obavjestenje, svakako da MH moze provjeriti svaku povezanost acceva u ovim sjucajevima i najbolje je da ovakve slucajeve prijavite ukoliko imate sumnja ali eto da ne budete iznenadjeni odlukama MH-a, jer ovakva obavjest ne znaci nuzno krsenje pravila igre

mnogo srece svim graditeljima

lp Shido

sale-wiz
27.08.10, 03:02

radi se o onom famoznom obavjestenju: korisnike koji koriste isti PC mozes samo ograniceno pljackat

kako se ovakvo obavjestenje desavalo dosta cesto malo sam se raspitao i saznao da se to obavjestenje moze pojaviti iako 2 acc nemaju nikakve veze jedan s drugim, naime moguce je da imate istog operatera neta pa da se pojavi ovakvo obavjestenje, a cak je moguce da i ne budu isti operateri i da se svejedno pojavi ovo obavjestenje, svakako da MH moze provjeriti svaku povezanost acceva u ovim sjucajevima i najbolje je da ovakve slucajeve prijavite ukoliko imate sumnja ali eto da ne budete iznenadjeni odlukama MH-a, jer ovakva obavjest ne znaci nuzno krsenje pravila igre

lp Shido

znaci shido,kada si bio tako ljubazan da se raspitas i hvala ti na tome,bez obzira da li su korisnici istog racunara ili ne,moze se pojaviti famozna poruka.jos jedno zahvaljujem u moje licno ime na tvom trudu
ali,kada se pojavi famozna poruka,vracamo se na art.da li to znaci da je lik imao multic kome je uzet art.?ocigledno jeste,jer od 3 acc,samo je jedan bio banovan,a koliko sam ja upucen,svi acc se banuju.da li tu mozda nesto"smrdi" u radu odgovrnih?zasto nisu svi acc bili banovani dok se ne utvrdi o cemu se radi ili drugo resenje,da ne banuju onaj jedan,jer je ovako ispalo isuvise smesno i providno.
no,idemo dalje,nista nas ovde ne sme i vise ne moze iznenaditi,uzeti su planovi i idemo da vidimo ko ce napraviti famozni ww.
pozz za sve

Toso
27.08.10, 05:02

lp Shido

ja neznam o cem ti pricas, ali dok sam ja bio MH bilo je sasvim jasno kada ce se to pojaviti.
i to nema veze s nikakvim operaterima niti greskama, nego o jednoj stvari koja je specificna za PC.
inace zelis reci da sustav onda ne radi dobro?

ja se dobro sjecam na koji nacin sustav to radi i prepoznaje, i ja ne vidim nacina da ovo sto ti kazes moze biti tocno. moze li admin potvrditi ista vise?

Nacin na koji sustav radi se ne smije odavat za ne toso ?
I ja sam imao tvoje misljenje donedavno dok se meni nije pojavila ista obavjest i zamolio sam da se oba acc provjere i utvrdjeno je da izmedju acceva nema nikakve povezanosti i da je ocigledno doslo do greske u sustavu,... zbog cega je doslo do greske ja sa sigurnoscu ne mogu reci ali mi je objasnjeno da su moguce situacije u kojima moze doci do te obavjesti a da accevi zaista nisu povezani ni na jedan nacin, ugl moj posao nije da previse istrazujem oko toga ali posto me situacija zanima pokusat cu doci do jos nekih informacija, do tad ne zelim raspravu oko toga na ovom dijelu foruma

shido

Ogi_Kifla
27.08.10, 10:41
Evo na moolbu MOD-a shida objavio sam staanje WW-a

Svjetsko čudo
Igrač Naziv Savez Razina
1. lenora Svjetsko čudo ℒℴ⋁ℇ BRISAČ 10
2. Tony&Generals B R I S A Č BRISAČ 2 -
3. ILLegal CreW NNJ© 0 -
4. keekee ????? 0 -
5. Radi reda -ZB- 0 -
6. effect... XV.Elite 0 -
7. koki spin© 0 -
8. Dr.Kica NNJ© 0 -
10. xenia NNJ 0 -
11. Konobar202 SCO&TEMP 0 -
12. scrappy BRISAČ 0 -
13. grujo GARDA 0 -

El pitono
27.08.10, 12:14
ROTFL

Što reći ... znaš onu ... life.... a .... get .... pliz ne ubacuj mi duale i slično, ako mi zatreba mogu sama to naći, zasad mi ne treba.

sorry, mora da sam pogrješio onda... primi moju najdublju ispriku što sam te uznemirio i obečajem da nikad više neću spomenut tvoje dragocijeno ime, jer geek ko ja apsolutno ne zavrijeđuje spominjat ičije ime, pogotovo ne tvoje.. zato još jednom, moja ispika vaše visoćanstvo.... :lol: :cvjetic:

gledam sve i ne vjerujem, veliki off savez NNJ ima samo 1 plan.. niš morat ćete u savez sa legijom da bi gradili, to ste sigurno očekivali prije, jelda? :brukica:

vidim da *nezavrjeđujem ni njegovo ime izgovorit* ima plan i 5x... baš me zanima ko će graditi sad ww :D

p.s. čestitke škorpijama na makljaži sa NNJ, konačno neki muving :štemer:

Rap Boy
27.08.10, 12:25
Upravo napad ide na lenoru Dok joj je ww na 12 zanimljivo, zanimljivo.

MAGIJA
27.08.10, 12:40
gledam sve i ne vjerujem, veliki off savez NNJ ima samo 1 plan.. niš morat ćete u savez sa legijom da bi gradili, to ste sigurno očekivali prije, jelda? :brukica:

Netreba ostavljati komenatre taj NNJ toliko puni sebe dusali se ovuda po Forumu pogotovo onaj decko
F-360 sada su manji od misa sakrli su u svoje kucice smisljaju novu prevaru sto drugo ocekivati od njih :D

ps:jedini spas za njih vidim da se udruze sa savezom Garda ili pak da se dogovore sa Legijom vrijeme tece oni tapkaju u mjestu dok lenora goni do pobjede :D

korisničko ime:
27.08.10, 13:05

pa da onda i to brises, kak da ne :P

radi se o onom famoznom obavjestenju: [COLOR="Blue"]korisnike koji koriste isti PC mozes samo ograniceno pljackat

lp Shido

kod koga si se raspital? ne vidim da je admin negdje ovo sluzbeno napisao, tako da ako nemas dokaza molim pobrisi ovaj svoj post jer lupetas bezveze.

A ako imas dokaza onda daj da svi vidimo, a onda i admin treba ukinut svu tu automatiziranost jer ocito ne radi svoj posao.

evo kopiram tvoju poruku i saljem ju game adminu, pa nek se javno izjasni dal ti trkeljas gluposti ili je sustav pun rupa i ostecuje igrace. :)

CM Marko
27.08.10, 13:26
Problem je u tome sto dosta igraca deli lozinke... i dovoljno je da se jednom ulogujete sa Vaseg racunara na racun drugog igraca koristeci njegovu lozinku da bi vas sistem povezao kao korisnike istog racunara (sto prakticno i jeste sobzirom da je sa istog racunara pristupano na 2 ili vise racuna). Tako se dolazi do toga da vodja saveza pristupa svim racunima u savezu kako bi ih proveravao (ili sta vec necu da ulazim u to) i na taj nacin ne samo da krsi pravila igre vec i povezuje sve igrace iz saveza kao korisnije istog racunara.

Kao sto je neko u predhodnim postovima spomenuo, provera se odnosi na racunar a ne na internet provajdera tj. proverava se i IP adresa ali je to onda povezanost tipa 2, dok ako se pristupa sa istog racunara povezanost je tipa 3.

Mislim da je sada sve lepo objasnjeno, sto se ogranicenja tice (verujem da svi znaju) vise informacija mozete pronaci na sledecoj stranici:
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=45302

pljuska
27.08.10, 15:07
Problem je u tome sto dosta igraca deli lozinke... i dovoljno je da se jednom ulogujete sa Vaseg racunara na racun drugog igraca koristeci njegovu lozinku da bi vas sistem povezao kao korisnike istog racunara (sto prakticno i jeste sobzirom da je sa istog racunara pristupano na 2 ili vise racuna). Tako se dolazi do toga da vodja saveza pristupa svim racunima u savezu kako bi ih proveravao (ili sta vec necu da ulazim u to) i na taj nacin ne samo da krsi pravila igre vec i povezuje sve igrace iz saveza kao korisnije istog racunara.

Kao sto je neko u predhodnim postovima spomenuo, provera se odnosi na racunar a ne na internet provajdera tj. proverava se i IP adresa ali je to onda povezanost tipa 2, dok ako se pristupa sa istog racunara povezanost je tipa 3.

Mislim da je sada sve lepo objasnjeno, sto se ogranicenja tice (verujem da svi znaju) vise informacija mozete pronaci na sledecoj stranici:

tocno tako . dok sam ja pisal tu na forumu da hunter more blokirati 90% servera isti tren da hoce , bil sam ismijavan . ovo treba procitati i izmedu redaka . da slucajno neko ne bi drugi server trebal staviti regularni acc na brisanje radi toga jer je dal pass od njega ... i ko god da je hunter , vrhunski odraduje posao i ima veliki prag tolerancije . tam se razbecite radi jednog arta . kaj bi da svaki drugi acc u ally odjedamput bloknut ? al nebudemo o tome .
gledam situaciju i mogu reci da syn odigral ovo svjetski . iznenadil sam se . cestitam lavovi i lavice . vrhunski ste to odigrali . puno truda ste u ovo ulozili , i uzeli budete server radi toga . svako malo sam prozivan ja ili macak . pa ljudi bozji . taj syn je tukel po legiji celi server . da se nismo tak organizirali , rasturili bi nas ko beba zvecku . i sad jos svi ocekuju da nest napravimo :lol2: . carobni stapic nemamo . taj deff koji imamo ne ide NIKUD iz legije . svima je bilo smesno dok se tuklo po nama . oderali smo vise syn - a nego celi server . i ovi koji su ih mogli tuci , nisu radi toga da se cijevi ne okrenu prema njima . rezultati svega nabrojanog se vide .

korisničko ime:
27.08.10, 15:15
tocno tako . dok sam ja pisal tu na forumu da hunter more blokirati 90% servera isti tren da hoce , bil sam ismijavan . ovo treba procitati i izmedu redaka . da slucajno neko ne bi drugi server trebal staviti regularni acc na brisanje radi toga jer je dal pass od njega ... i ko god da je hunter , vrhunski odraduje posao i ima veliki prag tolerancije . tam se razbecite radi jednog arta . kaj bi da svaki drugi acc u ally odjedamput bloknut ? al nebudemo o tome .
gledam situaciju i mogu reci da syn odigral ovo svjetski . iznenadil sam se . cestitam lavovi i lavice . vrhunski ste to odigrali . puno truda ste u ovo ulozili , i uzeli budete server radi toga . svako malo sam prozivan ja ili macak . pa ljudi bozji . taj syn je tukel po legiji celi server . da se nismo tak organizirali , rasturili bi nas ko beba zvecku . i sad jos svi ocekuju da nest napravimo :lol2: . carobni stapic nemamo . taj deff koji imamo ne ide NIKUD iz legije . svima je bilo smesno dok se tuklo po nama . oderali smo vise syn - a nego celi server . i ovi koji su ih mogli tuci , nisu radi toga da se cijevi ne okrenu prema njima . rezultati svega nabrojanog se vide .

znaci citano izmedju redaka Legija udara po SYN-ovim WW-ima sa svim raspolozivim sredstvima. :)

btw. cestitke i tebi na ulovljenom artu ;)

i sad se samo ceka da macak preuzme necij WW pa da gradnja pocne, sve se ostalo ima :)

StrawAberry
27.08.10, 15:32
Ja se stvarno divim ovom igracu SuicidalManiac ,ne znam odakle vadi vise off,opet prvi napadac nedelje...:paladinko::paladinko::paladinko:

Vjeruj mi, to se i mi pitamo iz dana u dan, no to su dečki sa SuicidalManiac-a, jedinstveni ;)

Ma daj, koji megalomani, šta su se razletjeli uokolo ko maslačak na vjetru :cvijece i proljece:

čestitam i syn savezu na brza 2 komada, no za 3 plan čestitke jagodici :cvijece i proljece: što je poslušala ludi plan i odigrala ga do kraja i sakrila se iza šume da je ne vide... ko primjeti šumsku jagodu :D

Čestitkama se pridružujem i ja, no treći plan, gle, ne budi skroman, znamo tko je bio mastermind i tko je jagodu sakrio u šumu :D

Sretno svima ! :)

pljuska
27.08.10, 15:46
znaci citano izmedju redaka Legija udara po SYN-ovim WW-ima sa svim raspolozivim sredstvima. :)

btw. cestitke i tebi na ulovljenom artu ;)

i sad se samo ceka da macak preuzme necij WW pa da gradnja pocne, sve se ostalo ima :)

heh lave . lako se tebi smijati kad znas da su nam ostala tri pokvarena dabra od off - a :snijeg: . vezano uz to , hvala na cestitkama . al onak iskreno , da sam znal da budete napravili to kaj jeste , veruj da ne bi ni pogledal taj plan koji mi je bil pod nosom . nisam to mogel znati , al iskreno , zao mi je . no , kaj je , tu je . i ne cekajte nista u vezi naseg preuzimanja ww - a . od pocetka nismo ni planirali dizati ww . da jesmo , uzeli bi selo . stoti put ponavljam . a to dal imamo favorita , i kome bi dali 5x arhitektu i planove , trenutno je na stolu i razmatra se . dakle , od legije nista spektakularno ovaj server . i ova shema sa onom malom lenorom , cini mi se , ( isprika ako nije tocno ime ) , nemre proci ;-) . nju vam stuce osrednji off . al ona dva lava generals i scrappy su vec za razmatranje svima koji imaju offove :-) .

Leo-rokygs
27.08.10, 16:54
Svjetsko čudo
Igrač Naziv Savez Razina
1. lenora Svjetsko čudo ℒℴ⋁ℇ BRISAČ 16 27.08.10 22:23
2. scrappy ♥Zvonac♥ BRISAČ 12 27.08.10 21:10
3. stare kajle Dvori Matanovi SCO&TEMP 11 27.08.10 22:12
4. Konobar202 Insomnia :) SCO&TEMP 7 28.08.10 00:22
5. Tony&Generals B R I S A Č BRISAČ 2 -
6. ILLegal CreW NNJ© 0 -
7. keekee ????? 0 -
8. Radi reda -ZB- 0 -
9. effect... XV.Elite 0 -
10. koki spin© 0 -
11. Dr.Kica NNJ© 0 -
12. xenia NNJ 0 -
13. grujo GARDA 0 -

treunutno

Toso
27.08.10, 17:00

to ja sve znam, ali di je tu greska sustava?
shido, ja nigdje nisam iznosio nikakve detalje o panelu,niti kako MH radi.
samo velim da sustav ne grijesi, te ako je netko pristao dijelit lozinku mora biti spreman na kaznu.
ono sto pokusavam reci je da se to mora provjeravat,pa pobogu ko da je tesko naci sve acc-e koji su s tobom povezani tim tipom.
MH radi dobar posao? tek kad bana sve bitnije acc-e sto se toga tice mozemo pricat o odlicnom poslu,no u to ne bi ulazio.

Marko, znam ja jako dobro kako sve to izgleda, tako da mi nemoj mazat oci. Jasno je da ako se netko spoji na 2 druga acc, da su i ta dva acc-a automatski same PC user. Mene zanima zasto je do toga doslo i zasto to nije kaznjeno. Naravno da nije svako takvo spajanje kaznjivo, ali cinjenica je da MH na ovom serveru gotovo iskljucivo prati samo poruke i prijave, a jako malo obilazi server i vodece saveze kako bi nasao prekrsitelje.

sale-wiz
27.08.10, 18:07

ohoooooooooooho,koga ja to vidim,mog prijatelja pljuskicu.pa gde si ti druze,upeca li sta i gde je nesica za mene?
najlepsa pohvala koju neka alijansa moze dobiti je pohvala od alijanse sa kojim je ratovala,svaka cast pljuskice,sada si neverovatno porastao u mojim ocima.sto se tice ww-a,svi znamo zasto legici ne prave,ali postujemo i tu odluku.zahuktava se ww trka,najbolji ili najsnalizljiviji ce pobediti(nadam se da nece najpokvareniji kao sto se ranije desavalo)
pozz za sve

p.s.cestitam na uzetom planu,pljuskice

bloodlust
27.08.10, 18:15
Počinje ww utrka sretno svim akterima, nek pobjedi onaj tko ima najviše vojne snage što offa, što deffa..Server je i tako banana ajmo ovo privest kraju:harmonikaš::harmonikaš:

Toso
27.08.10, 18:21
lafe ocekujem od legije i vise nego 3 ranjiva offa
jerbo znam da ti imas lijepo, kao i bondić :)

Hashishi
27.08.10, 19:06
srest cemo se..no nazalost to nece bit ovaj put

ROTFL

tetka ako ce ti kad trebat dual molim te odaberi mene jer ja sanjam da igram s takvim velicinama :air kiss:

wild
27.08.10, 20:10
evo trenutno

Svjetsko čudo
Igrač Naziv Savez Razina
1. lenora Svjetsko čudo ℒℴ⋁ℇ BRISAČ 16
2. scrappy ♥Zvonac♥ BRISAČ 14
3. stare kajle Dvori Matanovi SCO&TEMP 13
4. Konobar202 Insomnia :) SCO&TEMP 9
5. ILLegal CreW NFS 11.7.1995 NNJ© 2 -
6. Tony&Generals B R I S A Č BRISAČ 2 -
7. keekee ????? 0 -
8. Radi reda -ZB- 0 -
9. effect... XV.Elite 0 -
10. koki spin© 0 -
11. Dr.Kica NNJ© 0 -
12. xenia NNJ 0 -
13. grujo GARDA 0 -

Michael Myers
27.08.10, 20:52
Ajmo to malo zivlje ljudi,nema spavanja dok traje zidanje!!:P

f-360
27.08.10, 22:32
Netreba ostavljati komenatre taj NNJ toliko puni sebe dusali se ovuda po Forumu pogotovo onaj decko
F-360 sada su manji od misa sakrli su u svoje kucice smisljaju novu prevaru sto drugo ocekivati od njih :D

ps:jedini spas za njih vidim da se udruze sa savezom Garda ili pak da se dogovore sa Legijom vrijeme tece oni tapkaju u mjestu dok lenora goni do pobjede :D

Deckooo ili Djevojcice :D ,, Slusaj ba malo ,, cujem da si trazio-la nas nick nemam pojma sta ,, sta si to htjeo uraditi pohvaliti nas kako krademo i brisemo sela Spinovcima :brukica:

Mozes nas mrziti i pljuvati po forumu o nama za ovo ono ,, mi smo ba ta ekipa koju ti sanjas ,, mi uzivamo mi vas mlatimooo svaku vecer ili selo nama ili sela nema nikako na maapi pa ti pricaj sta hoces ,, kako se ono kaze Ljubomorne duse mogu da nam .... ;)

pa ti pljuj jos o nama to nam daje jedan korak vise od vas uvijek :)

Pozzz Boy

pss : nemoj puno hvaliti tu lenoru da je neureknes :)

Toso
27.08.10, 22:48
Deckooo ili Djevojcice :D ,, Slusaj ba malo ,, cujem da si trazio-la nas nick nemam pojma sta ,, sta si to htjeo uraditi pohvaliti nas kako krademo i brisemo sela Spinovcima :brukica:

Mozes nas mrziti i pljuvati po forumu o nama za ovo ono ,, mi smo ba ta ekipa koju ti sanjas ,, mi uzivamo mi vas mlatimooo svaku vecer ili selo nama ili sela nema nikako na maapi pa ti pricaj sta hoces ,, kako se ono kaze Ljubomorne duse mogu da nam .... ;)

pa ti pljuj jos o nama to nam daje jedan korak vise od vas uvijek :)

Pozzz Boy

pss : nemoj puno hvaliti tu lenoru da je neureknes :)

kog briga za neka sela kad su WW sela tu?
samo ocajnici ce sad ic katati nebitne suporte.
no ajde, morate sad, kad niste dosad :D

f-360
27.08.10, 23:07
kog briga za neka sela kad su WW sela tu?
samo ocajnici ce sad ic katati nebitne suporte.
no ajde, morate sad, kad niste dosad :D

zna elektricar sve ,, glavni je na forumu ,, sigurno si jedan njihov koji su ljubomorni na nas :D

ja njih napadam od pocetka servera kuzis to :) ,, ako neznas nemoj svakom loncu biti poklopac bezveze!!

mislim da se 10-15 sela njihovih nemoze uzeti na kraj servera ;)

Pozz i smanji malo taj forum doce ti dobro vjeruj mi!

Lp Boy

Toso
27.08.10, 23:29
zna elektricar sve ,, glavni je na forumu ,, sigurno si jedan njihov koji su ljubomorni na nas :D

ja njih napadam od pocetka servera kuzis to :) ,, ako neznas nemoj svakom loncu biti poklopac bezveze!!

Lp Boy

kakav bozji elektricar o.O

pa,nisam ja taj koji se dici uzimanjem sela za vrijeme WW faze :D
ja samo vidim da NNJ nema niti 2 plana, to mi je dosta :lol2:

Kulin ban *
27.08.10, 23:59

Lp Boy
Psssss. Neću spominjati prošli hrx. I akciju cijelog saveza da te spasimo. " .. ja njih napadam od pocetka servera kuzis to .... " Ccccc. Vrlo, vrlo poučno. :brukica: Što bi to Toso bio naš? Nije, bolan ne bio. Naravno da možeš uzeti sela. Jer to rade svi veliki igrači koji čekaju da se def prebaci u WW, pa da krenu u osvajanje. Sela. Ah da, dobije se posebna diploma za osvojena sela. Nakon što su planovi otvoreni. :dance:
@ i ono oko lenore. Ekipica koju su svi otpisali, koja je opstala i polomila par offova velikog NNJ, zaista smatra da je, naša, lenora zaslužila da proba graditi WW. Nismo sujetni, bolesni, nerealni. Ali ovo je naša igra. I naš izbor. I molim te malo poštovanja. Ako ništa drugo, žensko je u pitanju. :)

sale-wiz
28.08.10, 02:16

Lp Boy

evo ga nas"korisnik istog racunara".da li se tako uzimaju i sela?

syn poklanja jedan plan,presli su se,nisu procitali pravila i nisu znali da za ww na 100 level treba samo dva.neka se jave alijanse kojima su planovi ukradeni ispred nosa i samim tim ostale uskracene za isti,moguc je dogovor.:dance:

f-360
28.08.10, 02:25
kakav bozji elektricar o.O

pa,nisam ja taj koji se dici uzimanjem sela za vrijeme WW faze :D
ja samo vidim da NNJ nema niti 2 plana, to mi je dosta :lol2:

WW faza citav server :S

evo ga nas"korisnik istog racunara".da li se tako uzimaju i sela?

syn poklanja jedan plan,presli su se,nisu procitali pravila i nisu znali da za ww na 100 level treba samo dva.neka se jave alijanse kojima su planovi ukradeni ispred nosa i samim tim ostale uskracene za isti,moguc je dogovor.:dance:

kopiraj nesto sta ces komentarisat a ne nesto sto nema veze sa citatom:dance::dance:

sale-wiz
28.08.10, 02:27
WW faza citav server :S

kopiraj nesto sta ces komentarisat a ne nesto sto nema veze sa citatom:dance::dance:

"da li se tako uzimaju i sela",citaj,lepo pise.:lol::brukica:
leonidica grabi ka vrhu,da li ce neko uspeti da je zaustavi?

f-360
28.08.10, 02:33
"da li se tako uzimaju i sela",citaj,lepo pise.:lol::brukica:
leonidica grabi ka vrhu,da li ce neko uspeti da je zaustavi?

ko visoko leti obicno nisko pada :lol:

d-moll
28.08.10, 02:34
@ i ono oko lenore. Ekipica koju su svi otpisali, koja je opstala i polomila par offova velikog NNJ, zaista smatra da je, naša, lenora zaslužila da proba graditi WW. Nismo sujetni, bolesni, nerealni. Ali ovo je naša igra. I naš izbor. I molim te malo poštovanja. Ako ništa drugo, žensko je u pitanju. :)

Cura s 10 sela uzima i WW i plan i prva počinje graditi, ajde momci poštujte malo to.

Ili nekima smeta što cure ne cvile na forumu, poput nekih ''velikih'' ''muških'' igrača ovdje. :)

Toso
28.08.10, 06:27
jedan WW dolje, i jedan prelijep off pao.

sui ženi me :lovju::lovju::lovju:

evo jos jedne kate odose, cestitke medoooooooooo
al tebe necu zenit :D

jos jedne kate ?!?
sui ženi meeeeeeeeeeeeeeeeeeee
a matta je ljubavnik :D

Ja_os
28.08.10, 06:39

jos jedne kate ?!?

1. SuicidalManiac 439850

:O odakle ovaj covjek to vadi

Hamdi1
28.08.10, 09:39
vidim nnj uzeo 2 plan

Leo-rokygs
28.08.10, 09:56
1. stare kajle Dvori Matanovi SCO&TEMP 35
2. scrappy ♥Zvonac♥ BRISAČ 35
3. Konobar202 Insomnia :) SCO&TEMP 32
4. lenora Svjetsko čudo ℒℴ⋁ℇ BRISAČ 22
5. Tony&Generals B R I S A Č BRISAČ 21
6. keekee Pelinkovac factory ????? 19
7. ILLegal CreW 11.7.1995. NNJ© 12
8. Radi reda -ZB- 0
9. effect... XV.Elite 0
10. koki spin© 0
11. Dr.Kica NNJ© 0
12. xenia NNJ 0
13. grujo GARDA 0

evo malo stanja..favoriti grabe ka pobjedi :D

Pilot boy
28.08.10, 10:05
Tko nam je to ostao bez plana? :D

MAGIJA
28.08.10, 10:10
Tko nam je to ostao bez plana? :D

Lenora(Brisac-SYN) prica se i da je -ski- osto bez ww offa istina ili trac vidjecemo :D

El pitono
28.08.10, 10:23

jos jedne kate ?!?

ne bi ni ja tebe ženio :P
ja sam već oženjen za jagodicu :cvijece i proljece:

a sui ti ima izgrađenu voćarnu, to moraš imat 3 vijećnice na 20 i gostionicu na 15.. i onda ti vojnici postanu kamikaze :D

:party:

Hijene
28.08.10, 11:24
samo se okrecete kako vjetar puse :cerek::cerek: :cerek::cerek::cerek:

ti si dezorijentiran ....nađi si dobar kompas.

nije ni čudo da nemožete uzet art (a da nepotrošite barem koji ww Hammer ) uz takvog "generala"
ccc

:pece palacinke:

Trogy(Dr.Kica)
28.08.10, 12:08
Lenora(Brisac-SYN) prica se i da je -ski- osto bez ww offa istina ili trac vidjecemo :D

Naravno da je ostao bez lijepog off-a....ali sta je tu je,moralo se po plan :)

paki_ns
28.08.10, 12:16
Idemo vic dana ...

kako f-360 salje vezane napade ?

sa razlikom od 40 sec...

kako f-360 uzima sela poglavicama? sa razmakom od 1-2 min

naravno kate vrisnu a i poglavice pa nazad u laboratoriju da se popravim

da od pocetka napada znate kako? posalju 20 sitnijih offera napad da se zakucaju a on je kasnije farmadzija ili pak kata suport ww selo... to je timska igra uzecu sve sebi tebi ne dam nista...

cvrcak iz njihove alijanse ima vise petlje nego f-360. a sada taj f-360 nasao da prica o igri ccc ipak svako od nas je imao svoj pocetak u tavianu i svaki server je za nauk.

jos bih dodao kako je on veliki offer da od pocetka servera kao teut nije uspeo do planova uci u top100 napadaca servera sta reci a ne zaplakati od muke ili nasmejati mu se :). a on u ovoj fazi igre prica o otimanju sela hehheehehehehe samo cu se nasmejati.

ps. iskoristicu priliku da pozdravim saleta-wiz

Hijene
28.08.10, 15:11
Idemo vic dana ...

sa razlikom od 40 sec...

da od pocetka napada znate kako? posalju 20 sitnijih offera napad da se zakucaju a on je kasnije farmadzija ili pak kata suport ww selo... to je timska igra uzecu sve sebi tebi ne dam nista...

cvrcak iz njihove alijanse ima vise petlje nego f-360. a sada taj f-360 nasao da prica o igri ccc ipak svako od nas je imao svoj pocetak u tavianu i svaki server je za nauk.

jos bih dodao kako je on veliki offer da od pocetka servera kao teut nije uspeo do planova uci u top100 napadaca servera sta reci a ne zaplakati od muke ili nasmejati mu se :). a on u ovoj fazi igre prica o otimanju sela hehheehehehehe samo cu se nasmejati.

:cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:: cerek::cerek::cerek:

nemojte tako ....se šalit sa njim ipak je on general... i organizirao uzimanje plana ... čak je i off poslao ali mu se izgubio putem .....negdje

f-360
28.08.10, 15:12
Idemo vic dana ...

sa razlikom od 40 sec...

nemam sta raspravljati sa djecom koji su ljubomorni na mene :cerek: (sigurno si bio jedan kojeg sam katao ili uzimao sela :D) al nebitno

hajd necu ovda da se prica o meni znas nick i javi mi se ,, ovdje se raspravlja o WW-u

psss : i jos nesto usput, sta bi neko ostade bez plana grrrr :zeko:

Lp Boooy !

Hijene
28.08.10, 15:22
nemam sta raspravljati sa djecom koji su ljubomorni na mene :cerek: (sigurno si bio jedan kojeg sam katao ili uzimao sela :D) al nebitno

hajd necu ovda da se prica o meni znas nick i javi mi se ,, ovdje se raspravlja o WW-u

Lp Boooy !

srećom kica ima tebe da mu pomogneš uzet plan ...... :kid:

sale-wiz
28.08.10, 15:39

Lp Boooy !

izgleda,neko je ostao bez plana,svaka cast.respect,samo ne znam da li si ti ucestvovao.mislim da nisi,zato je i uspelo:brukica:
informacije iz prve ruke,SYN se nosi mislju da povlaci deff.iz ww sela,izgleda da nema ko da ga rusi,neki sinoc ostali bez kata,ostale u oazama i zivotinje se pobunile i "razbucale"kate.nema ih vise.moja sucut
pozz za sve
p.s.hvala paki,pozz i za tebe

RE DI DINARI
28.08.10, 15:44
SYN dao NNJ plan, Legije effectu ? ko tu gradi s kim pitanje je sad ? :stupid:

Pokret otpora
28.08.10, 15:47
izgleda,neko je ostao bez plana,svaka cast.respect,samo ne znam da li si ti ucestvovao.mislim da nisi,zato je i uspelo:brukica:
informacije iz prve ruke,SYN se nosi mislju da povlaci deff.iz ww sela,izgleda da nema ko da ga rusi,neki sinoc ostali bez kata,ostale u oazama i zivotinje se pobunile i "razbucale"kate.nema ih vise.moja sucut
pozz za sve

Ma sve je to dio taktike protivnika to su garažirali višak samo:stupid:

f-360
28.08.10, 15:50
pozz za sve

jes me napadaju ,, zar me tolikooooooo vooooooolitee :D ,, slusaj ba forumasu glavni daj mi tvoj nick pa da ja i ti malo popricamo ;)

pa sta ti mislis da moj off treba da ide na nako selo sa planom koji nema skupa 100k deffa :D

zato i jesmo prepustili malim igracima a veliki ce se poprinuti za WW vase :lovju:

a za te kate vjeruj nezanima me imam nocnog strazara koji cuva sve :D javi se onom elektricaju koji napada neaktivne igrace nek ti javi i napadaj njihu onda :D jer taki sta najaci haha

hajd hajd odustajem jaci ste od mene al po forumu :D ,, imam ja drugih odaveza nego raspravljati sa djecom sto su ljubomornina mene grrr ,, pa uspjet ce i vama jednog dana :)

Idemo se brinut za WW ,, Pooooz od Boy-aaaaa!

El pitono
28.08.10, 15:57
niko nije ljubomoran na tebe, vjeruj mi... samo si tolko njub da ne kužiš da te zezaju na mrtvo ime... a ti odgovoaraš na svaki post...
a i znaš mi nick, pa ako me misliš prozivat tu za nešto, javi se onda pa da porazgovaramo.. kako ti to lijepo tu kažeš drugima. :pije kavu:

dobro je da imaš noćnog čuvara, bilo bi glupo da ti se nekaj desi, kad već imaš kaj za pokazat od offa
:lock:

paki_ns
28.08.10, 15:59

Lp Boooy !

Nisam ljubomoran nego se samo pitam zasto si kamper obican na serveru... kada se deff dao u ww on frajer otima selo hahahahaha nema sta profi noober. General cega slanja na klanje debelih ili skidanja sa hrane samo kata?

ok eto ako ja lazem statistike kazu sledece... nas general off-a (ako zna sta je off i hvali se svojim podvizima) ima sledece rezultate

143. F-360 27795 34 121918

sta reci a ne smejati mu se :fajter:

jeste komentarise se ww ali i necasne radnje kao sto ti to radis mislim da cu upotrebiti rec kukavicke radnje

f-360
28.08.10, 16:10
niko nije ljubomoran na tebe, vjeruj mi... samo si tolko njub da ne kužiš da te zezaju na mrtvo ime... a ti odgovoaraš na svaki post...
a i znaš mi nick, pa ako me misliš prozivat tu za nešto, javi se onda pa da porazgovaramo.. kako ti to lijepo tu kažeš drugima. :pije kavu:

dobro je da imaš noćnog čuvara, bilo bi glupo da ti se nekaj desi, kad već imaš kaj za pokazat od offa
:lock:

mozda imam a mozda i ne :) ,, ja neznam ko tebe poziva ????? ,, mislim pricam sa tom djecom sto me toliko voleee :D ,,nije bas pricanje to im je vise provociranje grr!

a zelis da razgovaramo ,, evo odmah ti se javljam ako je to taj nick koji mislim da jest :palčina:

Boy

sale-wiz
28.08.10, 16:17
jes me napadaju ,, zar me tolikooooooo vooooooolitee :D ,, slusaj ba forumasu glavni daj mi tvoj nick pa da ja i ti malo popricamo ;)

pa sta ti mislis da moj off treba da ide na nako selo sa planom koji nema skupa 100k deffa :D

zato i jesmo prepustili malim igracima a veliki ce se poprinuti za WW vase :lovju:

a za te kate vjeruj nezanima me imam nocnog strazara koji cuva sve :D javi se onom elektricaju koji napada neaktivne igrace nek ti javi i napadaj njihu onda :D jer taki sta najaci haha

hajd hajd odustajem jaci ste od mene al po forumu :D ,, imam ja drugih odaveza nego raspravljati sa djecom sto su ljubomornina mene grrr ,, pa uspjet ce i vama jednog dana :)

hm...mislim da ja pricam sa detetom,mozda i gresim.a ako ti treba moj nick,natari su me upravo pretekli kao napadaci,pa mi se mozes i tamo javiti.zato nemoj sa mnom raspravljati o tome,sa punim pravom barem ja i jos 150 igraca mozemo ti reci da si poper
daj otkaz nocnom cuvaru,ocigledno se uspavao
slazem se jedino sa tobom oko poslednjeg,nemam vremena da se raspravljam sa decom ,idemo da vidimo sta se radi u ww selu

f-360
28.08.10, 16:28
hm...mislim da ja pricam sa detetom,mozda i gresim.a ako ti treba moj nick,natari su me upravo pretekli kao napadaci,pa mi se mozes i tamo javiti.zato nemoj sa mnom raspravljati o tome,sa punim pravom barem ja i jos 150 igraca mozemo ti reci da si poper
daj otkaz nocnom cuvaru,ocigledno se uspavao
slazem se jedino sa tobom oko poslednjeg,nemam vremena da se raspravljam sa decom ,idemo da vidimo sta se radi u ww selu

haha jesi njuber :) ,, ok ako ti tako kazes ,, vidjet cemo sve nakraj sve ce se dokazati nakraj ,, i scim sam ja onda napadao kad imam onu medalju u profilu(pitaj spinovce :D) ,, cuuuuuuuuuuuuuuuus djete kad budes velik ko ja onda se javiii :D ,, a to za kate vjeruj moje su tu :D mozda mislis na nekog drugog a moj dual hoda po moci hvata tudje kate a nase su tu ,, i kak mozes misliti da imam kate a ne ovnove :)

eto to ti je moj zadnji post pa ti nastavi pricati dalje o meni kad me toliko volis!

Boy

Trogy(Dr.Kica)
28.08.10, 16:37

Odkud ti to da je syn dao plan NNJ....... :stupid:

korisničko ime:
28.08.10, 16:37
haha jesi njuber :) ,, ok ako ti tako kazes ,, vidjet cemo sve nakraj sve ce se dokazati nakraj ,, i scim sam ja onda napadao kad imam onu medalju u profilu(pitaj spinovce :D) ,, cuuuuuuuuuuuuuuuus djete kad budes velik ko ja onda se javiii :D ,, a to za kate vjeruj moje su tu :D mozda mislis na nekog drugog a moj dual hoda po moci hvata tudje kate a nase su tu ,, i kak mozes misliti da imam kate a ne ovnove :)

eto to ti je moj zadnji post pa ti nastavi pricati dalje o meni kad me toliko volis!

Boy

Kak volim hvalisanje ove NNJ ekipe, a svi korisnici istog racunala. Nije ni cudo kaj se svi hvale istim offom :brukica:

pljoska, svakac cast kaj si dal plan Valjevcu, imas pivu od mene, al ozbiljno. lika su svi izjebali a najposteniji je medju nama.

Toso
28.08.10, 17:14
NNJ di su vam kate i offovi :D

Ja_os
28.08.10, 17:54

Ja mislim da je cjeli server potajno u saveznistvu

my_name_is_DeRiM
28.08.10, 18:02

kada bude na 90lvl ww vidjet ces ko je skim :D

bbad
28.08.10, 18:07

Boy

Jes' da ne igram ovaj server i nemam favorita :P , al' oci moje lijepe jesi ti svjestan koliko se bezze prosipas ovuda ??? :brukica:
Sa Saletom nisam igrao nikada u ekipi ali znam da ces se ti jos morati naigrati ove igrice da bi i blizu bio igrac kao on i vecina igraca sa kojima se ovdje raspravljas.
Bruda ako sam dobro vidio do sada si skupio nesto oko 150k napadackih bodova i tu se prosipas kao neki strasni off-er, cuti, igraj i uzivaj
Medalja u profilu????? :opala: To sada nesto mnogo znaci i to cak 1 ???
Jos jednom, nemam nista protiv tebe al' brate odrasti :kid:

PS. Sretno svim graditeljima:harmonikaš:

Leo-rokygs
28.08.10, 18:10
ja nekužim jedino..jel legija dala plan effectu? ili? hm hm..oće oni gradit skjupa..vidjet ćemo uskoro.. ;)

Kulin ban *
28.08.10, 18:38

jes me napadaju .......
.......
Ma baš me vučeš. Pokušava u postovima prepoznati neku tvoju ozbiljnost, šalu na svoj-vlastiti račun, zezu među rajom - mada se mlatimo, nema ljutnje - al ti baš k´o mala beba. :brukica:
Ti ove igrače nazivaš malim? -Ski-? dr:Kicu? kuglicu? Dobar do bola? I što su gubili off, jer su oni mali??? Kad me je sinoć Miha svezao sa 6 napada (a znamo se), nisam spavao cijelu noć. Zašto? Pa jer znam što on zna. Sve su ovo igrači iz NNJ i skidam im kapu. A ajd ovako. Pomalo znam tvoju priču, sa prošlog hrx pogotovo. Pa evo izvoli. Ti i ja. 1:1. Sami mi. Tvoj off i moj def. Nick Kulin ban. Uvijek. I u igri i na forumu. Pa eto čekam te. Da kreneš na mene. U otimanje sela. Kao pravi offer kojem se krv probudila kad su WW sela u fazi izgradnje.
A ostalim pusa i izvinjenje, ne želim spamati jer je :dance: već počeo.

Spameripo
28.08.10, 19:30
Jadan scrappy heroj ce mi se nabildati

Angle
28.08.10, 20:01
kada bude na 90lvl ww vidjet ces ko je skim :D

mudro zboris :kid:

Rap Boy
28.08.10, 20:28

Imaš ti pravo prića se da će poćet ratovat protiv servera 4 :pčelica::pčelica:

heheh vidim Da scrappy ide prema pobijedi E sad me zanima oće li Sad NNJ pokazati sad svoje kako in ime kaže nenadhebive offove i skatati ga.:pčelica::pčelica::pčelica:

Trogy(Dr.Kica)
28.08.10, 20:32
Imaš ti pravo prića se da će poćet ratovat protiv servera 4 :pčelica::pčelica:

heheh vidim Da scrappy ide prema pobijedi E sad me zanima oće li Sad NNJ pokazati sad svoje kako in ime kaže nenadhebive offove i skatati ga.:pčelica::pčelica::pčelica:

To ce valjda legia odradit :)

Rap Boy
28.08.10, 20:33
To ce valjda legia odradit :)

Pa prije će legia nego nnj:stupid:

Kapitalista
28.08.10, 20:49
Kao prvo da se i mi javimo sa acc Suicidal Maniac vidim da se dizu tenzije i vode rasprave o svemu samo ne o onome o čemu bi se trebala voditi rijeć...

Kao 1 vi gospodine f-nešto pljujete po svime ali to vam je 0 bodova a vi drugi koji malo pikate smanjite malo molim vas...

Mi smo se došli igrati a ne raditi pop i to nam dobro ide ali vidim da će to opet nekome smetati pa nas opet vređati, ali nema veze želimo se zahvaliti svima koji su nam pomogli i koji nam pomažu zato posvečujemo ove medalje svim ljudima koji su u savezu i savezništvu i malima i velikima, puno vam hvala i vidimo se uskoro a vi koji nas nevolite nebrinite jer mi volimo vas...... i vaše offove hvala.

PS:Volite jedne druge i poštujte se jer to je igra a prijateljstvo je ipak važnije od svega...:luvz:

Trogy(Dr.Kica)
28.08.10, 21:01
Pa prije će legia nego nnj:stupid:

A ste ces :) ROTFL

Kao prvo da se i mi javimo sa acc Suicidal Maniac vidim da se dizu tenzije i vode rasprave o svemu samo ne o onome o čemu bi se trebala voditi rijeć...

Kao 1 vi gospodine f-nešto pljujete po svime ali to vam je 0 bodova a vi drugi koji malo pikate smanjite malo molim vas...

Mi smo se došli igrati a ne raditi pop i to nam dobro ide ali vidim da će to opet nekome smetati pa nas opet vređati, ali nema veze želimo se zahvaliti svima koji su nam pomogli i koji nam pomažu zato posvečujemo ove medalje svim ljudima koji su u savezu i savezništvu i malima i velikima, puno vam hvala i vidimo se uskoro a vi koji nas nevolite nebrinite jer mi volimo vas...... i vaše offove hvala.

PS:Volite jedne druge i poštujte se jer to je igra a prijateljstvo je ipak važnije od svega...:luvz:

Tako je Sui, "manje price vise rada".......
Cestitke na obavljenom poslu,,,,pokazao si se za razliku od ostalih :tough:

Kapitalista
28.08.10, 21:33
Nije Sui ali je zato Matta i hvala na poštenoj igri i ponašanju jer nismo došli se tu svađati nego igrati a za one nadobudne bi preporučio da idu manje na smokvu...
:cerek::cerek::cerek::cerek:

Josip 55.D
29.08.10, 00:44
Dobro, pa šta čekaju XV. Elite??

Ja_os
29.08.10, 04:00
Neznam jel mi se cini ili legije suraduju sa skorpijama i templarima

Toso
29.08.10, 04:05
u svakom slucaju zanimljivo.
hoce li scorp/temp izdrzat do kraja sa syn ili ce preci legijama? :(

Spameripo
29.08.10, 04:13

Iskustvo i team akcija ce pobijediti, ali tek je pocelo samo se nadam da se nece dogoditi ono sto se dogodilo ranjenoj zvijeri. Poceo je spavati i izgubio 13k ovnova pa napao pobjednicki ww sa samo 800 ovnova i nije uopce imao puno efekta a imao je ogromnu vojsku za obican server. Cak bi to bio solidan off i za speed server.

A Suicidal maniacu svaka cast na offu i matti koji je vjerojatno gradio glavni off dok su ovi farmali sa sporednim iz gg cropa

Toso
29.08.10, 04:14
Iskustvo i team akcija ce pobijediti, ali tek je pocelo samo se nadam da se nece dogoditi ono sto se dogodilo ranjenoj zvijeri. Poceo je spavati i izgubio 13k ovnova pa napao pobjednicki ww sa samo 800 ovnova i nije uopce imao puno efekta a imao je ogromnu vojsku za obican server. Cak bi to bio solidan off i za speed server.

A Suicidal maniacu svaka cast na offu i matti koji je vjerojatno gradio glavni off dok su ovi farmali sa sporednim iz gg cropa

vidit cemo, nekako imam osjecaj da ce ostat hrpa neispucanih offova :)

sto se tice suia, covjek nema glavni i sporedni off, nego 4-5 offova :D

Kapitalista
29.08.10, 04:31
Evo sve vam je Tošo lijepo zborio nemamo mi glavni ni sekundarni jer nama su svi glavni :P

StrawAberry
29.08.10, 04:36
Evo sve vam je Tošo lijepo zborio nemamo mi glavni ni sekundarni jer nama su svi glavni :P

Davnih dana sam ja još rekla da Manijaci imaju više offova nego sela :D

shido
29.08.10, 10:08

izgleda se mnogi ne sjecaju kako je sadasnji vodja skorpija katao saveznicki ww i omogucio macku da osvoji server :off:

markooo
29.08.10, 10:34
izgleda se mnogi ne sjecaju kako je sadasnji vodja skorpija katao saveznicki ww i omogucio macku da osvoji server :off:

oho, netko se toga sjetio, a zar o tome nije zabranjeno chatati :/
ali ako bas zelis, na OVOME LINKU (http://img196.imageshack.us/img196/9964/50162569.jpg) imas sve sta znas, ali drugi neznaju
poceo si temu, sad da je zavrsimo :)

(Uputa neupucenima - poison je inace taj katani WW, o kojem doticni govori)

Bib engine
29.08.10, 10:43

Ma ni sec nisam sumnjao u Vas....tako se to radi....:D:D:D:D:D:D

El pitono
29.08.10, 10:56
hmmm mačak dao škorpijama 5x, dok su templari ginuli da uzmu 3x... da bi paralelno isti mačak katao ww templarima?
e sad, ko je tu lud? zašto odma 5x škorpijama, syn ih ne bi napao, znači ostaje NNJ. a NNJ je skupa sa legijama. ovo je smijeh. očito mačak igra neku solo igru, ovce ga vjerno prate, ne znajuči uopće ko pije a ko plača. ovo je stvarno meksička sapunica.... i onda je syn ovo, ono. mi svoje igramo i mi svoje poštujemo, može bilo ko kaj reći, no to je istina!

a ja da sam sad u templarima bi opako po*pip* :sjekiraš:

ah, hr serveri moji, tonete sve dublje i dublje u crnilo pohlepe (ko i samo stanje u državi) :vampire:

korisničko ime:
29.08.10, 11:45
hmmm mačak dao škorpijama 5x, dok su templari ginuli da uzmu 3x... da bi paralelno isti mačak katao ww templarima?
e sad, ko je tu lud? zašto odma 5x škorpijama, syn ih ne bi napao, znači ostaje NNJ. a NNJ je skupa sa legijama. ovo je smijeh. očito mačak igra neku solo igru, ovce ga vjerno prate, ne znajuči uopće ko pije a ko plača. ovo je stvarno meksička sapunica.... i onda je syn ovo, ono. mi svoje igramo i mi svoje poštujemo, može bilo ko kaj reći, no to je istina!

a ja da sam sad u templarima bi opako po*pip* :sjekiraš:

ah, hr serveri moji, tonete sve dublje i dublje u crnilo pohlepe (ko i samo stanje u državi) :vampire:

ma koga briga kaj premirni macici rade, ionak nikad nece shvatit da ovo sto oni rade nije smisao ove igre. Iako SYNovci imaju offcine za porusit sve WWe nadam se da ce se drzat dane rijeci i nece katat saveznike.

jedino me cudi frend pljoska, ipak je on stara garda sa usadjenim nekim ljudskim vrijednostima, sto ti bi pljuska da drzis lojtru premirnoj maci, cime te je zaduzil? :)

Spameripo
29.08.10, 12:17
svaki ww u koji saljem def pobijedi, tako da scrappy samo naprijed da ovo bude 3 ww pobjednik

markooo
29.08.10, 12:19
svaki ww u koji saljem def pobijedi, tako da scrappy samo naprijed da ovo bude 3 ww pobjednik

sa obzirom tko igra na njegovu acc, ima veliku prednost, ali ne nedostiznu ;)

edit: THE END je prekinuo/la savezništvo sa SCO&TEMP. danas 11:10

barun
29.08.10, 12:37

vidi ovoga koji nas čitav server šikanira i briše. pa jel ovo normalno da jedan moderator ovo smije i može raditi?

Da, ti si bio u karambama,top 3 savezu.koji se raspao nakon jedne naše akcije. I šta sad? Ajmo blatiti i okrećati ljude protiv njih? Ajmo brisati postove i editirati?

Ali neka, to mi je samo potvrda koliko vas je to bolilo i još boli:D

Ne znam ima li smisla ikakve odgovore i sl. postati ovdje,jer sve argumentirano će biti izbrisano.

Hashishi
29.08.10, 12:55
Ja fakat ne znam sta veze imaju prosli serveri i tracevi sa ovim serverom...obicni prljavi pokvareni prostacki spam. :S

I ovo katanje saveznika - svakog saveznika treba katat koji se ne drzi dogovora. Svaki savez koji se cijeli server skriva pod suknjicom jaceg saveza, a na kraju zeli napravit budalu od tog saveza, a pozivat se na to da smo saveznici- ne da treba skatat- treba ih nulirat i katat onda u prazno cisto zato jer se moze. DOGOVOR JE DOGOVOR- ako je rečeno za nesto NE- ako se slozilo oko toga sa obje strane- ako se to NE nakon toga prekrsi- nema saveznika- AMEN- kad se ljudi nauce drzat dogovora onda nit nece bit katanja takozvanih saveznika...a do tada samo vi cvilite kako ste izdani...treba vas samo jos jednom skatat. A tako ce i bit ...opet i opet i onda jos jednom samo zato jer to volimo ... bomb

Hamdi1
29.08.10, 12:56
imamo pobjednika 4 hrx-a STARE KAJLE
CESTITAM tebi i macku :101010:

100%debil

PeaceMaker
29.08.10, 13:30
edit: THE END je prekinuo/la savezništvo sa SCO&TEMP. danas 11:10[/QUOTE]

pa sta te to cudi...zar mislis da cu biti u saveznistvu sa savezom koji ovako igra:sjekiraš::sjekiraš:

ovim putem se ispricavam koaliciji templari nisam radi vas izasao ali se nekako nadam da ste i vi nakon ovog otvorili oci i da cete i vi raskinuti jer ako imalo imate morala to ce te napraviti:narf::narf:

Angle
29.08.10, 13:32
edit: THE END je prekinuo/la savezništvo sa SCO&TEMP. danas 11:10

pa sta te to cudi...zar mislis da cu biti u saveznistvu sa savezom koji ovako igra:sjekiraš::sjekiraš:

ovim putem se ispricavam koaliciji templari nisam radi vas izasao ali se nekako nadam da ste i vi nakon ovog otvorili oci i da cete i vi raskinuti jer ako imalo imate morala to ce te napraviti:narf::narf:

zbog cega da to ucine ? :)

Kali Maa
29.08.10, 13:34
oho, netko se toga sjetio, a zar o tome nije zabranjeno chatati :/
ali ako bas zelis, na OVOME LINKU (http://img196.imageshack.us/img196/9964/50162569.jpg) imas sve sta znas, ali drugi neznaju
poceo si temu, sad da je zavrsimo :)

(Uputa neupucenima - poison je inace taj katani WW, o kojem doticni govori)

da Marko P O I S O N, a katali su ga saveznici

ali mislim da je dosta o prošlim serverima i da treba se prebacit na ovaj

pozz od Valkire

markooo
29.08.10, 13:39

ufff, jel ovo poziv na bunt :P

da Marko P O I S O N, a katali su ga saveznici

ali mislim da je dosta o prošlim serverima i da treba se prebacit na ovaj

pozz od Valkire

da, sa tim se slazem, dosta o proslosti, ali neki uporno diraju osinjak ;)

Hamdi1
29.08.10, 13:40
Nemojte niakd cistit macaku art kao ja moj savejet i sad kad radim ww nije mi ga htio dat sad je sansa da ga skata ipak je povucen deff :party:

barun
29.08.10, 13:42

Ne vidim razlog prekidanja savezništva. ako je art 5x u pitanju vi kao saveznici bi trebali biti sretni šta su ga dobili oni sa kojima ste u savezništvu, a netko drugi.

El pitono
29.08.10, 13:46
ma kaj se mi uopće uzrujavamo, ako ljudi tako silno žele pobjedit, neka im je ta super pobjeda onda.
ako je svrha ove igre, da cijeli server paziš kamo sa offom, da odigravaš napove, savezništva, smicalice, prevare, laži, hakiranje acc-a i sl gadosti, samo da bi pobjedio.. pa pobjedi onda, pa si to uslikaj, pa isprintaj, pa prije spvanja jedna šetnjica na tu fotku...

a što se tiće templara, ako žele sudjelovat u tome, neka im je, nek i oni isprintaju jednu kopiju, no mislim da je to tako smiješno da tvoj najbolji saveznik iza kojeg stojiš, uzima art besplatno za sebe, a ti gineš za drugi i isti taj koji predaje art kata templarov ww... hehe, nek sami odluče, no mislim da je ovo najsmješnije kaj sam vidio na travianu do sad!!!

:patkica:

Spameripo
29.08.10, 13:53
imamo pobjednika 4 hrx-a STARE KAJLE
CESTITAM tebi i macku :101010:

100%debil

Nije jos gotovo dok netko ne dode na 100%

barun
29.08.10, 13:54
ma kaj se mi uopće uzrujavamo, ako ljudi tako silno žele pobjedit, neka im je ta super pobjeda onda.
ako je svrha ove igre, da cijeli server paziš kamo sa offom, da odigravaš napove, savezništva, smicalice, prevare, laži, hakiranje acc-a i sl gadosti, samo da bi pobjedio.. pa pobjedi onda, pa si to uslikaj, pa isprintaj, pa prije spvanja jedna šetnjica na tu fotku...

a što se tiće templara, ako žele sudjelovat u tome, neka im je, nek i oni isprintaju jednu kopiju, no mislim da je to tako smiješno da tvoj najbolji saveznik iza kojeg stojiš, uzima art besplatno za sebe, a ti gineš za drugi i isti taj koji predaje art kata templarov ww... hehe, nek sami odluče, no mislim da je ovo najsmješnije kaj sam vidio na travianu do sad!!!

:patkica:

Opet ponavljam.Art je kod vaših saveznika, ni kod koga drugoga. Kakve veze sad imaju templari? Oni su krenuli na Legiju bez da smo mi i znali,legija je uzvratila i to je to.

korisničko ime:
29.08.10, 14:00
Ne vidim razlog prekidanja savezništva. ako je art 5x u pitanju vi kao saveznici bi trebali biti sretni šta su ga dobili oni sa kojima ste u savezništvu, a netko drugi.

dobro si reko, dobili. nije bitno tko, vec je poanta price, dobili. :brukica:

al djaba im to, Ima u SYNu ofera koji nece progutat takvo sranje po nti put, mislim da ce sad neki s gustom roknut ww od scorpija. legija ionak vise nije zanimljiva, NNJ ekipa korisnika istog racunala bez legije je nula, tak da jos samo ostaju Scorpije koje su pokazale svoje pravo lice pod krinkom saveznistva i to ce ih nakraju kostat pobjede, cak im ni 5x nebu dovoljan :D

ipak ce na kraju mali gal pobjedit, iako je Valjevac i dalje moj favorit :)

kron_hr
29.08.10, 14:05
Opet ponavljam.Art je kod vaših saveznika, ni kod koga drugoga. Kakve veze sad imaju templari? Oni su krenuli na Legiju bez da smo mi i znali,legija je uzvratila i to je to.

A meni je smješno što je mačak prepustio art 5x stabilnost škorpijama, dok je njihovog saveznika koji deffa barua (Templare) katao.

http://travian-reports.net/hr/report/13025543445

barun
29.08.10, 14:05
dobro si reko, dobili. nije bitno tko, vec je poanta price, dobili. :brukica:

al djaba im to, Ima u SYNu ofera koji nece progutat takvo sranje po nti put, mislim da ce sad neki s gustom roknut ww od scorpija. legija ionak vise nije zanimljiva, NNJ ekipa korisnika istog racunala bez legije je nula, tak da jos samo ostaju Scorpije koje su pokazale svoje pravo lice pod krinkom saveznistva i to ce ih nakraju kostat pobjede, cak im ni 5x nebu dovoljan :D

ipak ce na kraju mali gal pobjedit, iako je Valjevac i dalje moj favorit :)

Čisto sumljam da će syn i njegovi ogranci (the end,spin...)katati saveznika.Pobjeda saveznika i njihova je pobjeda,nemalo puta je ponovljeno.

bloodlust
29.08.10, 14:06

Zato što niste znali si se zaletio po art 5× kod svog prijatelja:D:D

El pitono
29.08.10, 14:06

ja osobno, sretan ko malo dijete... jupiii, jeeee, ajmo saveznici, možemo mi to, zajedno do pobjede...
:narf:

barun
29.08.10, 14:09
A meni je smješno što je mačak prepustio art 5x stabilnost škorpijama, dok je njihovog saveznika koji deffa barua (Templare) katao.

http://travian-reports.net/hr/report/13025543445

da, samo koliko sam ja upoznat templari su prije svega krenuli na legiju,po art.tako da vjerijem da je to i razlog katanja ww-a

ja osobno, sretan ko malo dijete... jupiii, jeeee, ajmo saveznici, možemo mi to, zajedno do pobjede...
:narf:

naravno da možemo i sada smo i 5x jači. to vam ja i velim:D

korisničko ime:
29.08.10, 14:15
Čisto sumljam da će syn i njegovi ogranci (the end,spin...)katati saveznika.Pobjeda saveznika i njihova je pobjeda,nemalo puta je ponovljeno.

ja ne sumnjam, siguran sam da oce, jer ovo kaj su scorpije napravile je noz u ledja, a SYNovci su se na slow serverima dosta nagutali takvih nozeva :)

ovo je kobna greska scorpiona koja ce ih kostat servera. :)

PeaceMaker
29.08.10, 14:19

ne znam od kud obraz to pisati ,moralno je uzeti 5 x art a u isto vrijeme taj isti koji tebi dao art rusi holdera iz tvog saveza....to treba velicati???

Toso
29.08.10, 14:19
da, samo koliko sam ja upoznat templari su prije svega krenuli na legiju,po art.tako da vjerijem da je to i razlog katanja ww-a

čovječe misliš takve priče prodavat?
lol lol lol.
ne mislis da je malo šupački uzet art od nekoga tko ti saveznike kata? tj da ti ga daju?
no ajde,davno sam shvatio da bilo kakvo moraliziranje na travianu nema smisla

pljuska
29.08.10, 14:20
templari su samo krivi za katanje svog ww - a . tokom cjelog servera nismo imali bas nijedan konflikt sa njima . dapace . templar je bio naslonjen na moja sela . nisam ga taknuo cijeli server . ponudio mi je sela prije brisanja acc , no iz principa ih nisam htio . ne ulazim u pobude iz kojih su to napravili , niti je li ih tko nagovorio . ostavili su sve offove koje su poslali kod arbe , i ww im je katan . ne bi ih niko taknuo da nisu krenuli na nas . u ovom slucaju su sami krojili sudbinu . i platili preveliku cijenu .
dalje . dezurni lesinari skloni provokacijama malo ohladite . svaki potez neprijatelja nazivate prevarama i lazima . ja cestitam . i to svaki puta na dobroj akciji . ja sam svaki put lopov i lazljivac . to govori sve za sebe i o vama . neke stvari su odradene radi kakve - takve ravnoteze na mapi , a neke ce tek biti . trebali smo dati art 5x syn savezu ? ako me zamoli sale wiz tu javno na forumu , mozete ga preuzeti kad zazelite . da ste se ponijeli kao ljudi u samom pocetku , niko ne bi ni pomisljao da uzme ww . iz pijateta bi svaki poslao jednog deff vojnika u vas ww .
ti sido , moderatoru . ti si sramota za travian team . ti koji si pobrisao stotine postova od ljudi koji su rodili ovaj server . ti sam otvaras temu iz proslosti koja nema veze sa stanjem na serveru . i to bas sada ? ako marko ima imalo obraza , po citanju ovog posta ti vise neces biti moderator nicega . za dobrobit svih igraca traviana .

p.s. ne brkajte art i off poslan na ww od konobar22 . nek vam on sam da vrijeme kad je krenuo mackov off .

Rap Boy
29.08.10, 14:20
ne znam od kud obraz to pisati ,moralno je uzeti 5 x art a u isto vrijeme taj isti koji tebi dao art rusi holdera iz tvog saveza....to treba velicati???

Ali taj holder je prijo toga rušio Legiju :stupid:

Hijene
29.08.10, 14:29

Ajde Barun objasni nam tajnu formulu po kojoj Mačak tebi daruje 5x a inače ga deffa sa par milja deffa ......

Hamdi1
29.08.10, 14:30
cekajte macak je tukao po konoabaru jer su uzeli art arbi art koji je bio ocito namjenjen njemu nakon sto je ovaj dao art kajlama

El pitono
29.08.10, 14:34
cekajte macak je tukao po konoabaru jer su uzeli art arbi art koji je bio ocito namjenjen njemu nakon sto je ovaj dao art kajlama

ma nije bitno katanje konobara, nego je bitno to što su templari krenuli po stabilnost za svoj ww, što imaju pravo... a naš dragi saveznik kajla se uplačio da nejdu možda po 5x, koji je rezerviran stajao za njega.. pa su brže bolje organizirali primopredaju... u tom grmu leži zeko

kome to nije jasno, onda nek se pridruži gore rap boyu sa pikulama i sličkama :D

pljuska
29.08.10, 14:38
Ajde Barun objasni nam tajnu formulu po kojoj Mačak tebi daruje 5x a inače ga deffa sa par milja deffa ......

deff od legija je sav u legijama i ne ide nikud taj cas dok se ne odluci drugacije . to su na svojoj kozi jucer osjetili templari koji su ostali bez offova . dva pripadnika legije su izbacena , jer su dali deff bez naseg znanja u neke ww .

barun
29.08.10, 14:38
čovječe misliš takve priče prodavat?
lol lol lol.
ne mislis da je malo šupački uzet art od nekoga tko ti saveznike kata? tj da ti ga daju?
no ajde,davno sam shvatio da bilo kakvo moraliziranje na travianu nema smisla

Ne mislim da je to šupački, jer mi sa legijom nismo imali nikakvih ratovanja,niti sporadičnih. Istina nismo niti surađivali, ali to nema veze.

To šta vi ovdje iznosite i pokušavate je isto kao da smo mi tako reagirali kada ste vi prisvojili treći ww od saveza sa kojim ste ratovali i koji je naš wing ili igrače napadao.

Opet naglašavam da ne vidim problem,jer naš popis savezništva je ostao isti.

pljuska
29.08.10, 14:46
ma nije bitno katanje konobara, nego je bitno to što su templari krenuli po stabilnost za svoj ww, što imaju pravo... a naš dragi saveznik kajla se uplačio da nejdu možda po 5x, koji je rezerviran stajao za njega.. pa su brže bolje organizirali primopredaju... u tom grmu leži zeko

kome to nije jasno, onda nek se pridruži gore rap boyu sa pikulama i sličkama :D

pricas bajke el pitono . da probijete 800k deffa kod macka nismo se bojali . takoder nismo njuberi . nudili smo arteve , i bili ignorirani . trazili ustupke , bili odbijeni . u svim ovim slucajevima odigrala je jedino ljudskost i lijepa rijec . i sad imamo kakvu - takvu ravnotezu na serveru . i svi donekle sansu da uzmu server . ne samo SYN sa svim planovima servera kako se to pohvalio sale wiz .

korisničko ime:
29.08.10, 14:46
Ne mislim da je to šupački, jer mi sa legijom nismo imali nikakvih ratovanja,niti sporadičnih. Istina nismo niti surađivali, ali to nema veze.

To šta vi ovdje iznosite i pokušavate je isto kao da smo mi tako reagirali kada ste vi prisvojili treći ww od saveza sa kojim ste ratovali i koji je naš wing ili igrače napadao.

Opet naglašavam da ne vidim problem,jer naš popis savezništva je ostao isti.

pa nema problema, svi su vidli supacku igru scorpija i sad ce zbog nje popusit WW. ko sto je na pocetku razbijana supacka igra legija, tako ce bit i razbijen supacki potez od scorpija, vrlo jednostavno :)

d-moll
29.08.10, 14:47

edit

Što se tiče drugog HRX, skatana je Valkira na acc Poison i to ne od Legije, i ista ta Valkira je sad uz mene i ovi i prošli server. Tada nikoga ali nikoga nisam i znao i teško da bi neko meni omogučavao pobjedu koji je travian počeo igrati par mjeseci prije toga.

To što neki rade ww-ove svaki mjesec (primjerice s3,s1,hrx) i frustrirani su što niti jedan ne mogu uzeti, a i dalje ih rade, iako su za to nesposobni, nije moj problem.

Što se Templara tiče, prvi su krenuli na nas, dobili momci malo kuraže i svaka im čast na tome.

Gdje će ići moji offovi moja je stvar, niti ja vas pitat koga vi želite katati niti me briga, što ja trebam pustiti da Templari napadaju kad hoće, a ni uzvratiti ne smijem? Smješni ste. :)

barun
29.08.10, 14:49
pa nema problema, svi su vidli supacku igru scorpija i sad ce zbog nje popusit WW. ko sto je na pocetku razbijana supacka igra legija, tako ce bit i razbijen supacki potez od scorpija, vrlo jednostavno :)

Vidim da nitko od ozbiljnih igrača od strane syna se nije izjasnio, a ja sa miševima više ne diskutiram.

Biti će kako bude.U ovom trenutku syn i njegovi prijatelji su naši saveznici i naš vojnik prema njima neće biti upućen.

d-moll
29.08.10, 14:56
Nemojte niakd cistit macaku art kao ja moj savejet i sad kad radim ww nije mi ga htio dat sad je sansa da ga skata ipak je povucen deff :party:

Evo naših dragih Hej-eva kojima sma ja zauzvrat čistio velikog arhitektu brže obuke.

Koji su sa acc Hej dogovarali se sa suparničkim igračem (Wait) koga da se skata i kome da se ubije off iz vlastitog saveza, kako bi jedan i drugi dobili par off bodova i koju medaljicu.

Koji su uzeli deff od igrača oko sebe i preko noći im skatali sva sela, dok je taj deff bio kad njih (pogledajte na anlyzeru igrač pitare i druge).

Koji na ovom serveru igraju jedno 20 računa, u svim savezima, koji suparnike opet nagovaraju na katanje ww holdera iz vlastitog saveza (effect...) kako bi deff dobili kod sebe, koji u vlastitom savezu nagovaraju da se deff ne šalje Ilegalu nego njima.

Vama da damo art? Vama da damo deff?