PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

Toxic Hemlock
24.11.10, 20:43
Samo da se potrefi da počne odmah na početku sljedeće godine.
Pa da onda mal provjerimo te tvoje pričice.

cossorre
24.11.10, 20:47
jedva čekamo

spremni smo ko hogar strašni :sjekiraš:

čistimo 2 kvadranta odjednom

jel ti to sam sebi persiraš

sema_
25.11.10, 02:37
Jel dolazi sema_zeko i ekipa? :D

sema&zeko su tu sigurno ;)
jeli vas dva i dalje njegujete vašu vezu ili ste našli druge bolje polovice?

dadozg
25.11.10, 07:43
samo me jedan savez zanima na novome s4 i njihov dolazak

veliki svemogući najveći RESPECT :cvijece i proljece:

samo njih ćekam da ih poharam :sjekiraš:

kume dado na prošlome sam izgubio oko 5k resa :nema odmora:

a ti dado navrati i ti ćeš dobiti po tabanima

a jest ti posla poharat RESPECT...pa to bi i hard čak mogao :D

aj samo nas dalje uveseljavaj baš si mi suoap :cvijece i proljece:

kiler
25.11.10, 11:29

bit ćeš uslužen ako odlučiš doći na sljedeći s4 :nema odmora:

neće te ni rođena majka prepoznati :cowboy:

a možeš i još nekoliko luzera dovesti da u paketu dobijete po njonji

Troki
25.11.10, 13:05
dobro ste se počeli napaljivat na novu četvorku

Mr Alcohol
25.11.10, 16:06
sema&zeko su tu sigurno ;)
jeli vas dva i dalje njegujete vašu vezu ili ste našli druge bolje polovice?

Ma sema dragi ja sam ti solo sad :D Možda nagovorim drugu polovicu da bacimo još 1 server, dobil sam baš volje.. A ako ne, probat ću sam pa do kad išlo išlo ;) Vi sa PC-om krećete?

dobro ste se počeli napaljivat na novu četvorku

A čuj, mora neko malo nabrijati situaciju :D

sema_
25.11.10, 16:54
Vi sa PC-om krećete?

vrlo vjerojatno ako nas prime naravno :cvijece i proljece:

makar sve me vuče na +/- ako se hard opet vrati :cowboy:

Toso
25.11.10, 17:08

od respect-a i nemos nis ocekivat.
na s3 porazeni ko djeca, na s4 odselili, nista ne radili i na kraju nikakav off pokazali.
a ocekivao sam da ce spock,kikus,vukas i neki nesta vise napravit.

dadozg
25.11.10, 19:19
od respect-a i nemos nis ocekivat.
na s3 porazeni ko djeca, na s4 odselili, nista ne radili i na kraju nikakav off pokazali.
a ocekivao sam da ce spock,kikus,vukas i neki nesta vise napravit.

ma gle od respect i triumpfa nemreš niš očekivati...sve farma do farme...hardovci su bar ak nikaj drugo došli na našu feštu i samo zato su mi dragi....đ ekipa bila ok,fajtali se veoma dobro...

zekooooooooooo ja ako krenem na restart,ali to je u sferi znanstvene fantastike idem samo ako si ti u pisiju ;)

@killer

aj malo prizemlji dečec,neznam iz kojeg si saveza,pretpostavljam iz nekog poraženog....:lol2::lol2:

Troki
25.11.10, 20:26
dado ponovno ti kažem postoje dva triumpha
koliko vam je drugi triumph dao rese ne znam, moj triumph nije baš. Jedino šta je cvilidreta nosio nešto resa kod jednog igrača i na tome mu svaka čast.

Također cvilidreti svaka čast jer je bio 3. igrač servera a usput je i pokazao dobro znanje (pljačke, napadi i sl.) što od tebe nisam vidio, od tebe se samo moglo vidit da voliš trošit puno golda i klikat kućice.

I slobodno se možeš sad kurčit jer si bio u PC-u pa si uspio i postat prvi poper servera jer da si bio u bilo kojem drugom savezu ne bi dočekao ni polovicu servera.

I još, da ne zaboravim, ovim putem čestitam PC-u na pobjedi, bila je vrhunska kako na diplomatskom tako i na ratnom dijelu igre a posebna čestitka igraču Prodotes na uhvaćenim offovima, siguran sam da vam je olakšao pobjedu barem za 30%.

nazgul1982
25.11.10, 21:38
vidite,ja sam mjesecima govorio da su respectovci u biti samo dobro rangirane njubetine,onako,kombinacija bespomocnosti i jada kakvu se tesko moze naci i uz najbolje povecalo

da,znam,bilo je dvoje troje igraca tamo koji nisu farme ali su im ostali tako spustali prosjek da je taj nivo pada i degradacije i ponizenja igre bio poprilicno impresivan

nosko
25.11.10, 21:49
bit ćeš uslužen ako odlučiš doći na sljedeći s4 :nema odmora:

neće te ni rođena majka prepoznati :cowboy:

a možeš i još nekoliko luzera dovesti da u paketu dobijete po njonji

A da se predstaviš?:bruka:

Na kojoj si farmi od acc-a igrao ovaj s4 ili smo te skatali..:cowboy:

:ww:

cossorre
25.11.10, 22:51
vidite,ja sam mjesecima govorio da su respectovci u biti samo dobro rangirane njubetine,onako,kombinacija bespomocnosti i jada kakvu se tesko moze naci i uz najbolje povecalo

da,znam,bilo je dvoje troje igraca tamo koji nisu farme ali su im ostali tako spustali prosjek da je taj nivo pada i degradacije i ponizenja igre bio poprilicno impresivan

ajd nazgul ne pretjeruj, bilo je u respectu jako dobrih igrača, prema tome nije lijepo ovako baš vrijeđat, tim više kad to izlazi iz tvoje tipkovnice

Toso
26.11.10, 01:20

a ekipa se ponadala da ce simmeri nesta napravit na 200/200
nis od tog ocito :D

dadozg
26.11.10, 07:59
dado ponovno ti kažem postoje dva triumpha
koliko vam je drugi triumph dao rese ne znam, moj triumph nije baš. Jedino šta je cvilidreta nosio nešto resa kod jednog igrača i na tome mu svaka čast.

Također cvilidreti svaka čast jer je bio 3. igrač servera a usput je i pokazao dobro znanje (pljačke, napadi i sl.) što od tebe nisam vidio, od tebe se samo moglo vidit da voliš trošit puno golda i klikat kućice.

I slobodno se možeš sad kurčit jer si bio u PC-u pa si uspio i postat prvi poper servera jer da si bio u bilo kojem drugom savezu ne bi dočekao ni polovicu servera.

I još, da ne zaboravim, ovim putem čestitam PC-u na pobjedi, bila je vrhunska kako na diplomatskom tako i na ratnom dijelu igre a posebna čestitka igraču Prodotes na uhvaćenim offovima, siguran sam da vam je olakšao pobjedu barem za 30%.

Hoču i mogu :D
Ja sam došao bezveze na s4 kao padobranac na nagovor buraza i postao prvi simmer,kaj bi tek bilo da sam došao ozbiljno igrati :D:D:D,ali mi nije uopće žao jer sam upoznao predobru ekipu..mogu ih mjeriti samo sa svojim LZN i HEG

svi ostali protivnici pisija su pokazali ravno NULA...ev.nekaj đ sa onim svojim kamikaza napadima...i pametnije bi vam bilo da svi šutite jer ste se svi redom zbrukali na zadnjim napadima n proxa i braina

pusa pusa

kiler
26.11.10, 10:30
A da se predstaviš?:bruka:

Na kojoj si farmi od acc-a igrao ovaj s4 ili smo te skatali..:cowboy:

:ww:

svima vama koji ste se ušuljali u nekom od saveza i popljačkai svaki po 1k hrane i onda na kraju bili svi velki pobjednici samo jedna poruka

navratite na s4 novi čekam vas a nick će biti onaj stari nočna mora :bic:

i povedite društvo da ne budete sami i očajni 8)

dadozg
26.11.10, 11:18
Mali savjet....ako pisi dodje na restart odmah ujedinite sve ostale koorde.....haha

razigrana bakterija
26.11.10, 14:22
ajd nazgul ne pretjeruj, bilo je u respectu jako dobrih igrača, prema tome nije lijepo ovako baš vrijeđat, tim više kad to izlazi iz tvoje tipkovnice

ne pretjeruje :D od top 100 acc po pop-u respect je imao 21...od tih 21 acc nisu izbacili niti jedan posteni off...niti jedan jedini...obicnu nulu...0...blago svakom savezu kojem je respect najveci protivnik...ti su pobjedili i prije nego rat krene...

kiler
26.11.10, 14:22
Mali savjet....ako pisi dodje na restart odmah ujedinite sve ostale koorde.....haha

ah ne možete se više niti iza pisia sakriti

sve vas pronađem i pokatam

lako bilo pisiu kad im je respect čuvao leđa :sjekiraš:

razigrana bakterija
26.11.10, 14:29
ah ne možete se više niti iza pisia sakriti

sve vas pronađem i pokatam

lako bilo pisiu kad im je respect čuvao leđa :sjekiraš:

respect ? oni nama cuvali leda ? njima ne bi dao ni da mi ovce cuvaju... :)

dadozg
26.11.10, 15:16

razigrani kako ti ne kužiš da je killer ultra dobar lik :) vjerovatno pisijevac ili prikriveni pisijevac koji tu lagano pali ekipu :D

nazgul1982
26.11.10, 16:13

ni nacrtane ovce ranjeni,kamoli prave

cossorre
26.11.10, 16:43
ne pretjeruje :D od top 100 acc po pop-u respect je imao 21...od tih 21 acc nisu izbacili niti jedan posteni off...niti jedan jedini...obicnu nulu...0...blago svakom savezu kojem je respect najveci protivnik...ti su pobjedili i prije nego rat krene...

dobro neda se meni borit s vama svima oko respecta.
bilo je tu jako dobrih igrača, a koji im je bio cilj, aj dont nou

Superhik
26.11.10, 17:18
bilo je tu jako dobrih igrača, a koji im je bio cilj, aj dont nou

Al stvarno imaš volje se borit s vjetrenjačama, vidiš da ih to hrani jer im je dosadno :lol2:

MarineKing
26.11.10, 17:50
nadam se da cemo se i sljedeci s4 :kid:

kiler
26.11.10, 18:11

pričalo se da su oni voljeli biti pisiu iza leđa 8)

a niti pisi se nije bunio, dapače samo su se smješkali i namještali se :brukica:

preporuka za pisi za slijedeći s4 nemojte da vas bude 200 u megakoaliciji

uzmite odmah 2 kvadranta pa oko 330 igračina i na kraju 10ww i evo imate privatni server :kid:

da bez respecta niti slučajno 8)

razigrana bakterija
26.11.10, 18:49
bilo je tu jako dobrih igraa, a koji im je bio cilj, aj dont nou

Kad jednom zades u savez kao respect...obiljezen si za cili zivot :)

prialo se da su oni voljeli biti pisiu iza lea 8)

a niti pisi se nije bunio, dapae samo su se smjekali i namjetali se :brukica:

preporuka za pisi za slijedei s4 nemojte da vas bude 200 u megakoaliciji

uzmite odmah 2 kvadranta pa oko 330 igraina i na kraju 10ww i evo imate privatni server :kid:

da bez respecta niti sluajno 8)

Mislim da ste se vi svi lipo namjestili pc-u...samo su se neki malo vise micali pa priustili vece zadovoljstvo ;)

Pc-a je i 200 dovoljno da se poigraju s ostatkom servera...sto je i dokazano :d

P.s. bas su mi simpaticni pripadnici ovih porazenih...iako brojnijih...ali po prikazanoj igri nedoraslih "ljevih" megakoalicija :d

cossorre
26.11.10, 19:25
pričalo se da su oni voljeli biti pisiu iza leđa 8)

a niti pisi se nije bunio, dapače samo su se smješkali i namještali se :brukica:

preporuka za pisi za slijedeći s4 nemojte da vas bude 200 u megakoaliciji

uzmite odmah 2 kvadranta pa oko 330 igračina i na kraju 10ww i evo imate privatni server :kid:

da bez respecta niti slučajno 8)

dobro kiler al oni su svoju koaliciju ratom širili, što je na kraju i cilj za lakšu gradnju wwa

kiler
26.11.10, 19:45
dobro kiler al oni su svoju koaliciju ratom širili, što je na kraju i cilj za lakšu gradnju wwa

ma kakvim ratom

imali su pametnog pregovarača i sklopili nap digli ww raskinuli nap i one jadnike odbacili ko staru krpu

vođa im je bio 95% saveza a ostali gledali i lajali na mjesec :cerek:

a ovi takozvani saveznici samo su poslužili da budu pridruženi članovi

kakva pisi snaga, snaga samo njihovog vođe a ostale riješiš za 2 dana :mothergoose:

ma kaj 2 dana , ujutro počneš i do pola tri popodne su već pokojni :goodpost:

dadyo
26.11.10, 20:13

...sada blatite Respect a bili su Vam dobri saveznici, i oni i S&T koje također blatite tu na forumu a POKLONILI su Vam art x5 :101010:
....u HARDovom kvadrantu ste imali najbolji savez na svojoj strani: KVAKA22
...u biti kad se to sve skupa rezimira do 70lvla imali ste praktički 3 kvadranta na svojoj strani!!!! :cerek:
...mislim da veće koalicije od one koju je sačinjavala grupacija oko PCa do 70 lvla nije ni postojala na hr serverima, dobro LWG je možda bio veći :)
...PC je pobjednik s4 servera ali ne kužim čemu ovo blaćenje saveza koji su Vam pomogli da dođete do cilja :o
...sada bi svi htjeli biti kao likovi iz špageti vesterna, ono klint istvud: sam sam sredio 30 igrača i te šprehe a kad se ovdje predložilo da RESPECT&Đ odrade protiv PCa nitko nije više kukao nego PC,
...ono brate ukulele na 20 strana; u stilu kako je PC izmoren od stalnih sukoba a za RESPECT se je pričalo kako su jakooo moćan savez :cerek:

zaokonj
26.11.10, 20:30
zato sto mozemo, a i uvijek to pali neke papke placipickice poput vas :cerek: pa se smijemo:pivo:

Troki
26.11.10, 20:37
kileru ne znam tko si ali svaka čast

sa svojim napaljenim postovima digao si forum koji je bio mrtav 15-tak dana

kiler
26.11.10, 20:38
...sada blatite Respect a bili su Vam dobri saveznici, i oni i S&T koje također blatite tu na forumu a POKLONILI su Vam art x5 :101010:
....u HARDovom kvadrantu ste imali najbolji savez na svojoj strani: KVAKA22
...u biti kad se to sve skupa rezimira do 70lvla imali ste praktički 3 kvadranta na svojoj strani!!!! :cerek:
...mislim da veće koalicije od one koju je sačinjavala grupacija oko PCa do 70 lvla nije ni postojala na hr serverima, dobro LWG je možda bio veći :)
...PC je pobjednik s4 servera ali ne kužim čemu ovo blaćenje saveza koji su Vam pomogli da dođete do cilja :o
...sada bi svi htjeli biti kao likovi iz špageti vesterna, ono klint istvud: sam sam sredio 30 igrača i te šprehe a kad se ovdje predložilo da RESPECT&Đ odrade protiv PCa nitko nije više kukao nego PC,
...ono brate ukulele na 20 strana; u stilu kako je PC izmoren od stalnih sukoba a za RESPECT se je pričalo kako su jakooo moćan savez :cerek:

pa to vam ja stalno pričam

diplomacijom i suzama i kuknjavom su se sačuvali od sukoba u megakoaliciji i kasnije ove ostale samo lagano otresli ko stare krpe

pa to je bilo očigledno i kažem vam takve plačljivce sređujem između gableca i ručka :nema odmora:

baš me zanima kako bi pisi igrao da nisu nasanjkali saveznike lijepim pričama :lol:

vjerujte nema njih na novome s4 ili ako dođu počet će sa pričom da su došli samo da se malo zabavljaju kao nisu tu zaozbiljno

jedva čekam da ih posisam sa kvadranta :cvijece i proljece:

cossorre
26.11.10, 20:38
kiler me podsjeća na mene u "mlađim" danima :D
ovak sam i ja volio zezat neke ljude :D

Troki
26.11.10, 21:04
kiler me podsjeća na mene u "mlađim" danima :D
ovak sam i ja volio zezat neke ljude :D

moraš priznat da mu jako dobro ide :cerek:

Superhik
26.11.10, 21:47
moraš priznat da mu jako dobro ide :cerek:

Pa iskreno baš i mu i nejde, baš nikoga nije uspio isprovocirati, blijeda kopija nekih starih dobrih provokatora :D

dadozg
26.11.10, 22:37
Pa iskreno baš i mu i nejde, baš nikoga nije uspio isprovocirati, blijeda kopija nekih starih dobrih provokatora :D

mora kod mene na učenje ;)

@dadyio

od našeg NAP jedino je respect imao koristi,ali ni to nije bio sposoban iskoristiti....:pivo::pivo:

Conte del Monte Verde
27.11.10, 00:36
bla..bla...bla... :cvijece i proljece:

ma da , nema šta ... sve pravo zboriš ;)

...samo su se neki malo vise micali pa priustili vece zadovoljstvo ;)

evo razigrani ... neki se još meškolje ... a jeee lipoooooo :D

zaokonj
27.11.10, 04:31

diplomacijom i suzama i kuknjavom su se sačuvali od sukoba u megakoaliciji i kasnije ove ostale samo lagano otresli ko stare krpe

pa to je bilo očigledno i kažem vam takve plačljivce sređujem između gableca i ručka :nema odmora:

baš me zanima kako bi pisi igrao da nisu nasanjkali saveznike lijepim pričama :lol:

vjerujte nema njih na novome s4 ili ako dođu počet će sa pričom da su došli samo da se malo zabavljaju kao nisu tu zaozbiljno

jedva čekam da ih posisam sa kvadranta :cvijece i proljece:

PC (rock) (bow) znam te pusko :cerek:

nazgul1982
27.11.10, 06:33
meno se cini da ima puno senilnih na serverima

PC je u dva navrata katao freeka,2 puta komplikatora,jednom ravena,jednom umu uz mizernu pomoc ++,jednom cirozu uz mizernu pomoc ++,jednom husniju.. dok su svi drugi samo nas :D

halo,probudite se,naguzili smo ih da se mogu u misju rupu skriti:D

i uz sve to sto smo sami rusili sve i svi skupa samo nas nisu prismrdili prvom mjestu

pardon,nisu prismrdili ni drugom mjestu :D

pogledajte off bodove saveza,pojedinaca,akcije...

makar je đ rakija bila ok protivnik,da nije njih imao bih osjecaj da smo neometano digli na 100

kiler
27.11.10, 19:49
sve ste vi dečki moji rušili nakon diplomacije

navukli ste naivce i niste imali napada sa strane :svinjica mala:

a dok vas je đ rokao onda ste plakali

a kasnije nakon kaj vam je respect čuvao leđa i guze bilo vam je lako ostalo odraditi

he he eh jedva čekam novi početak :gamer:

respect vam je čuvao guzu :luvz:

cossorre
27.11.10, 20:52
sve ste vi dečki moji rušili nakon diplomacije

navukli ste naivce i niste imali napada sa strane :svinjica mala:

a dok vas je đ rokao onda ste plakali

a kasnije nakon kaj vam je respect čuvao leđa i guze bilo vam je lako ostalo odraditi

he he eh jedva čekam novi početak :gamer:

killer, kvaka22 je tu puno više učinila:sjekiraš:

koji božji respect

dadyo
27.11.10, 20:55
meno se cini da ima puno senilnih na serverima

PC je u dva navrata katao freeka,2 puta komplikatora,jednom ravena,jednom umu uz mizernu pomoc ++,jednom cirozu uz mizernu pomoc ++,jednom husniju.. dok su svi drugi samo nas :D

...da ste bili takva vojna sila ne bi koalirali sa RESPECTOM i još 5-6 drugih saveza u ratu protiv Đa
...još je banirano i nešto offera u Đu u zanimljivo vrijeme, al' nema veze sve je to dio igre...
...da rezimiramo još jednom; PC je bio veliki sim city savez sa odličnom diplomacijom i jednim istaknutim offerom koji je radio čuda po oazama, sve ostalo su priče za malu djecu... :D
...i ponavljam provjerenu činjenicu; đon vejn i klint istvud nisu igrali u PCu... :)

P.S. nema više replaya na moje postove? za penziju sam, ha? :cry:

Troki
27.11.10, 21:58

:lol2:

nazgul1982
27.11.10, 22:14
oni ni sebi nisu znali cuvati guzicu:D

pogledajte off rangove i sve ce vam biti jasno

a sta mislis ko je taj koji je po oazama se vasima i njihovim igrao?

hihihiihihih

idi bre pa se leći

da sumiramo, PC (samo glavni PC) je imao 17 zlatnih medalja,9 srebrenih i 7 broncanih,ostale rangove necemo ni brojati,dakle od nekih 50 tjedana koliko je server trajao 33 tjedna je pc bio u top 3 napadaca tjedna:D

ako je to simcity onda stvarno

a sa druge strane da vidimo respect,samo tren.. jedna zlatna i 3 srebrene... HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

ajmo vidjeti jel ko drugi zasluzuje postovanje..opa S&T cak dvije hihi al i dvije srebrene i broncane

evo đ rakija kako sam rekao nam ipak daje osjecaj da smo pobjedili nekoga a ne nikoga,imali su za malobrojan savez vrlo lijepih 5 zlatnih,7 srebrenih i 5 broncanih...evidentno je dakle da su dvije trecine servera pc-evci nonstop napadali a ostatak pomalo...dok su svi osim rakije grupno onanisali

hihiih

MarineKing
28.11.10, 01:00
nazguls, impresioniras me sto ti se da natezat s gubitnicima kojima ne znamo niti nick u igri i koji su vjerojatno farme :D

dadozg
28.11.10, 09:11
nazguls, impresioniras me sto ti se da natezat s gubitnicima kojima ne znamo niti nick u igri i koji su vjerojatno farme :D

:kid::kid::kid:

da rezimiramo

PC je :

---pobjedio u ww gradnji,dapače imao je i drugog graditelja
--- bio prvi po off bodovima,dapače dvostruko više bodova od drugoplasiranog
----bio prvi po populaciji,dapače prešao zadnji dan simcity respectovce lol
---- imao prvog heroja servera,bravo gargamel,mislim da je 158 lvl uvjerljivo največi heroj na svim hr serverima ikada
---imao prvog igrača servera po populaciji
---imao prva dva igrača po deff bodovima,uvjerljivo najviše deff bodova zahvaljujući njuberskim napadima protivnika...
---imao prehebenu ekipu i prehebeno vodstvo....

zar stvarno mislite da imamo više motiva za igru,ja osobno nemam,ali ko zna možda se pacijenti vrate....? jedino je blue uzeo prvo mjesto po off bodovima...a i to smo mogli uzet da smo htjeli.......

uglavnom kada pogledamo sve ovo PC je definitivno bio simcity savez pun njubera :narf::narf::party::party:

razigrana bakterija
28.11.10, 09:40
@ kiler...dijete drago...zamoli mamu da ti iskljuci internet...ubuduce ces se manje frustrirati dok te budu farmali i rusili...igrati ocito neces nauciti...

@ dadyo...zar ima potrebe replicirati na postove frustriranih farmi s porazene strane ? :) bez brige...polako...sto se manje mrdas, manje zadovoljstvo...aj doci ce valjda i server di necete biti toliko frustrirani :d

kiler
28.11.10, 13:13
@ kiler...dijete drago...zamoli mamu da ti iskljuci internet...ubuduce ces se manje frustrirati dok te budu farmali i rusili...igrati ocito neces nauciti...

@ dadyo...zar ima potrebe replicirati na postove frustriranih farmi s porazene strane ? :) bez brige...polako...sto se manje mrdas, manje zadovoljstvo...aj doci ce valjda i server di necete biti toliko frustrirani :d

sve vas sakupljam na jedno mjesto da vas u jednom udarcu posložim :usisava:

ali nemojte se dovlačiti na novi server dok ne dogovorite megakoaliciju

ipak morate dogovoriti da ste sigurni u guzu koja je izložena

a sve te medalje i moja baba naslaže

jedino vam priznam medalju za diplomaciju :101010:

meni i mojima ostavite kvadrant -- , a ostalo vama prepustim da ste sigurni od svega

ipak ste vi pisi pa vam treba oko 300 igrača za koaliciju :stupid:

Superhik
28.11.10, 14:00
Evo vam statistika servera pa komentirajte i raspravljajte na temelju činjenica i lako provjerljivih podataka a ne nakplašanja tko je imao čega koliko :)

http://i53.tinypic.com/281hb3c.jpg

Toso
28.11.10, 14:09
si brojo enigme i jrk i kvaka22 k vama?
navodno su vas svi oni suportali :P

Superhik
28.11.10, 14:14
si brojo enigme i jrk i kvaka22 k vama?
navodno su vas svi oni suportali :P

Brojao sam i enigme i kvake i jrk, apsolutno sve.....

Toso
28.11.10, 14:19
Brojao sam i enigme i kvake i jrk, apsolutno sve.....

kk,pitam samo :)
jer vidim druge brojke u istoj tablici :P

Superhik
28.11.10, 14:27
kk,pitam samo :)
jer vidim druge brojke u istoj tablici :P

Sumnjam da se jako razlikuju jer sam ubrojao sve kaj postoji da je imalo veze sa osvajanjem WWa sa PCem. Isto tako sam i kod drugih savezništva napravio. Možeš mi na Skype dat te brojke i pokazat di sam možda pogriješio

PSS
28.11.10, 14:58
Impresivne brojke, vjerovatno i najbolje ukupno gledajuči na svim hr. serverima. Al zašto iznova dokazivati da ste uvjerljivo pobjedili ? Kao da imate potrebu za tim, al mi nije brale jasno...Ili ste negdje zgriješili, ili moraš biti pacijent da bi to razumio...
Btw. Kiler ili kako već je pacijent na kvadrat, haha:cerek:

nazguls
28.11.10, 16:03
nazgul, impresioniras me sto ti se da natezat s gubitnicima kojima ne znamo niti nick u igri i koji su vjerojatno farme :D

šta je da je čovjek bi za to triba dobit medalju..

kiler
28.11.10, 16:15
[QUOTE=Superhik;920429]Evo vam statistika servera pa komentirajte i raspravljajte na temelju činjenica i lako provjerljivih podataka a ne nakplašanja tko je imao čega koliko :)

apsolutno si u pravu jel vidim da vas ima 591 igrača u vašoj mega koaliciji

zaboravio si ubrojati čuvare vaših guza, one satelite respect i ostale za koje ste rekli da niti ovce ne mogu čuvati a kamoli ne vaše depilirane guze :master:

svi znamo kolko vas je bilo kad ste krenuli graditi ww :nema odmora:

kad imaš strah onda okupiš sve kaj se može samo da nemaš napada sa strane a poslije tvrdiš da si sam naprravio sve

ne bih ja kod vas tak si jadan nisam ipak držim do sebe :cerek:

meni je dosta 37 pravih saveznika i to je to

Summoning
28.11.10, 20:31
Btw. Kiler ili kako već je pacijent na kvadrat, haha:cerek:

Killer ko pokvareni gramofon zaglavio na čuvanju guzice, od njegovih 10 postova u 9 ima nešto o guzicama i čuvanju iste. Da se čovjek zapita.
Killeru srećo, a da tebi nije krivo što tvoju guzu nitko nije čuvo, diro, mazio i pazio ? :luvz:

propuh
28.11.10, 20:34
nosko samo se ti ne javljaj jer koliko se sjecam ti si ugasio acc negdje prije uskrsa hehehe toliko o tvojim dosezima:cerek::cerek::cerek:

Toxic Hemlock
28.11.10, 21:49
noskić je to?
a onda mu je oprošteno blebetanje. ROTFL

dr.krafter
29.11.10, 08:08
:kid::kid::kid:

da rezimiramo

PC je :

---pobjedio u ww gradnji,dapače imao je i drugog graditelja
--- bio prvi po off bodovima,dapače dvostruko više bodova od drugoplasiranog
----bio prvi po populaciji,dapače prešao zadnji dan simcity respectovce lol
---- imao prvog heroja servera,bravo gargamel,mislim da je 158 lvl uvjerljivo največi heroj na svim hr serverima ikada
---imao prvog igrača servera po populaciji
---imao prva dva igrača po deff bodovima,uvjerljivo najviše deff bodova zahvaljujući njuberskim napadima protivnika...
---imao prehebenu ekipu i prehebeno vodstvo....

zar stvarno mislite da imamo više motiva za igru,ja osobno nemam,ali ko zna možda se pacijenti vrate....? jedino je blue uzeo prvo mjesto po off bodovima...a i to smo mogli uzet da smo htjeli.......

zanimljivo,kad protivnik brije po popu onda je to simcity,a ovako je to populacija:D

kiler
29.11.10, 12:05
zanimljivo,kad protivnik brije po popu onda je to simcity,a ovako je to populacija:D

pa kaj ne vidite da izmišljaju i kad je server gotov

tak su i kukali cijelo vrijeme igre :lol2:

pisi uvijek treba neko opravdanje

uopće ne kužim zakaj nisu išli i u koaliciju sa đ savezom

na slijedećem ako dođu prije igre će napraviti koaliciju i sa svetim petrom samo da dobiju :sjekiraš:

i da ih slučajno netko nije napao jel će odmah biti u stresu i žalit će se mh :D

baba
29.11.10, 12:35
pa dajte ljudi server je zavrio dosta samohvale od pc vise vas se nitko i ne sijeca.....hahahahahahahah
dode covijk nakon mijesec dana na forum i jos uvijk vidim kako pc ima najveceg:postcount:

kiler
29.11.10, 13:34
pa dajte ljudi server je zavrio dosta samohvale od pc vise vas se nitko i ne sijeca.....hahahahahahahah
dode covijk nakon mijesec dana na forum i jos uvijk vidim kako pc ima najveceg:postcount:

ovo je najjači post do sada

pisi ima najveću ćunu :patkica:

razvukla se preko svih servera i kvadranata

dadyo
29.11.10, 14:12

...dok sam igrao s4 bio sam u KVAKA22 savezu tako da nisam farma već pobjednik zadnjeg s4 :P
...meni je ova tema postala ponovo zanimljiva kad sam vidio da neki PC forumaši ničim izazvani pokušavaju dokazati da je PC bio najbolji na prošlom serveru pa ako će Vam međusobno bodrenje ovdje na javnom forumu u tome pomoći, ajde... clown
...činjenica ostaje da ste protiv Đ saveza angažirali ostatak servera i da ste dobili na poklon najbitniji art na serveru tako da se i ne čudim previše što ni sami ne vjerujete u sebe...
...da ste sami išli na Đ i da niste dobivali tako velike poklone vjerovatno bi priča svih ovdje na forumu bila drugačija...
....bez sekirancije Razigrani, bit će još servera za dokazivanje... :gamer:
...a statistike od Hika su jednako objektivne kao i njegov filmić o prošlom prvom s4... :101010:

PSS
29.11.10, 14:52
dok sam igrao s4 bio sam u KVAKA22 savezu tako da nisam farma već pobjednik zadnjeg s4

Neznam da li bi ti se na tome moglo čestitat... no dobro

dudek1
29.11.10, 15:57
AAAAAAAAAAAAAAAAAA

ma ne mogu vjerovati da se jos uvijek hvale

ko mala djeca u vrticu

i mislim da je killer(ako je to prava nocna mora) apsolutno u pravu u svemu sto je do sada napisao

dosta vise POBIJEDILI STE i samo se to broji

ali da se ovako nasladjujete kao sve ste sami napravili fakat-degutantno

svaka cast proximi na proslom pustio saveznike da pobijede a na ovom on dosao na red i vidim da se covjek ne hvali okolo-nego ovi papci koji su mu se prikrpali i sada su i oni veliki igraci a jos veci pobjednici

EEEEE PROXI PROXI koga si ti sve primio u koaliciju STRASNO

zaokonj
29.11.10, 16:14
PC je najbolji, svi ostali ste farme :cerek:

razigrana bakterija
29.11.10, 18:31
...dok sam igrao s4 bio sam u KVAKA22 savezu tako da nisam farma već pobjednik zadnjeg s4 :P
...meni je ova tema postala ponovo zanimljiva kad sam vidio da neki PC forumaši ničim izazvani pokušavaju dokazati da je PC bio najbolji na prošlom serveru pa ako će Vam međusobno bodrenje ovdje na javnom forumu u tome pomoći, ajde... clown
...činjenica ostaje da ste protiv Đ saveza angažirali ostatak servera i da ste dobili na poklon najbitniji art na serveru tako da se i ne čudim previše što ni sami ne vjerujete u sebe...
...da ste sami išli na Đ i da niste dobivali tako velike poklone vjerovatno bi priča svih ovdje na forumu bila drugačija...
...a statistike od Hika su jednako objektivne kao i njegov filmić o prošlom prvom s4... :101010:

dok si igrao...ali eto...nisi zavrsio...bit ce skatali te, pa od tu frustracije...vjerojatno netko ko je bio clan pc-a :D

angazirali cijeli server protiv đ-a ? o cemu ti pricas ? pa đ i hard su zajedno bili polovica servera :D a nisam primjetio bas neke napade od respecta na đ...pc je sam izlupao đ...kao dokaz toga i dalje stoje hof-ovi ulovljenih đ off-ova, sto po oazama, sto u neuspjelim đ napadima...neuspjeli pokusaji đ-a da eliminira iz igre vece off gradove pc-a...skatana đ ww sela...prakticki neokrznuta pc ww sela...ukradeni planovi od đ koalicije...i tako dalje...ukratko pc je sam potpuno eliminirao đ koaliciju iz bilo kakvih kombinacija za konacnog pobjednika servera...primirje s respectom je dogovoreno na pocetku gradnje ww-a pa do lvl 70...pc je taj dogovor u potpunosti ispostovao...u napadima na đ nije bilo pomoci respecta, niti je trebalo...ali obzirom da je u tim trenutcima pc vec udarao i po hardu i po đ...nije bila potrebna i treca fronta...makar ne u tom trenutku...nakon sto je ww dosao na lvl 70 i nakon sto je pc ispostovao dogovor...srusili su i respect...znaci pc nije nikoga izigrao, niti izdao...na kraju je krenula mocna megakoalicija đ, triumph ( smjeh od saveza...toliko pop-a...a toliko malo off-a ), hard ( povukli deff iz svojih ww sela i prebacivali svima na koje je pc isao...bespotrebno jer nikome nije pomogao ), respect ( najveca sramota servera...bez i jednog pravog ww off-a koji bi makar zaprijetio rusenjem ww-a ) i ostatak ++ kvadranta...jako "kvalitetna" akcija ROTFL

da se rezimira...za vrijeme primirja s pc, respect je imao isto dogovoreno i sa đ...naravno iza leda svojim saveznicima sa ++...tako da respect nije stitio nikoga osim sebe...na kraju im ni to nije pomoglo :)

iz statistika se sasvim ljepo vidi sta je tko ucinio i napravio na serveru...brojke govore svoje...

dadozg
29.11.10, 18:52
razigrani,a znaš kaj je meni u biti najbolje u cijeloj prići...

to da je tebi ostao ww off živ i da si katal ww...koliko si ovdje na forumu navlačio ekipu na sebe pravo je čudo :D

dadyo
29.11.10, 19:10
dok si igrao...ali eto...nisi zavrsio...bit ce skatali te, pa od tu frustracije...vjerojatno netko ko je bio clan pc-a :D

angazirali cijeli server protiv đ-a ? o cemu ti pricas ? pa đ i hard su zajedno bili polovica servera :D a nisam primjetio bas neke napade od respecta na đ...pc je sam izlupao đ...kao dokaz toga i dalje stoje hof-ovi ulovljenih đ off-ova, sto po oazama, sto u neuspjelim đ napadima...neuspjeli pokusaji đ-a da eliminira iz igre vece off gradove pc-a...skatana đ ww sela...prakticki neokrznuta pc ww sela...ukradeni planovi od đ koalicije...i tako dalje...ukratko pc je sam potpuno eliminirao đ koaliciju iz bilo kakvih kombinacija za konacnog pobjednika servera...primirje s respectom je dogovoreno na pocetku gradnje ww-a pa do lvl 70...pc je taj dogovor u potpunosti ispostovao...u napadima na đ nije bilo pomoci respecta, niti je trebalo...ali obzirom da je u tim trenutcima pc vec udarao i po hardu i po đ...nije bila potrebna i treca fronta...makar ne u tom trenutku...nakon sto je ww dosao na lvl 70 i nakon sto je pc ispostovao dogovor...srusili su i respect...znaci pc nije nikoga izigrao, niti izdao...na kraju je krenula mocna megakoalicija đ, triumph ( smjeh od saveza...toliko pop-a...a toliko malo off-a ), hard ( povukli deff iz svojih ww sela i prebacivali svima na koje je pc isao...bespotrebno jer nikome nije pomogao ), respect ( najveca sramota servera...bez i jednog pravog ww off-a koji bi makar zaprijetio rusenjem ww-a ) i ostatak ++ kvadranta...jako "kvalitetna" akcija ROTFL

da se rezimira...za vrijeme primirja s pc, respect je imao isto dogovoreno i sa đ...naravno iza leda svojim saveznicima sa ++...tako da respect nije stitio nikoga osim sebe...na kraju im ni to nije pomoglo :)

iz statistika se sasvim ljepo vidi sta je tko ucinio i napravio na serveru...brojke govore svoje...

...obrisao sam acc prije nego što se PC izvirio iz svog kvadranta, znam da je to širok pojam i da nisam time u biti ništa rekao jer se radi o podužem vremenskom periodu... :)
... u biti ako se ne računa onaj acc što je lovio offove po oazama PC i nije nikog napao osim WW sela... :pece palacinke:
...Respect nije napadao Đ?
...pa imaš hof temu o tome a i nije Respect bio sam na kvadrantu
... jedan PC autoritet je ovdje na forumu javno hvalio akcije protiv Đ saveza u režiji S&T, MAYDAY, Guerilla i ostalih... :P
...btw niti jedan savez koji dobije na poklon x5 i ima nap/savez (štogod) sa 2 i 1/2 kvadranta ne može reći da je rasturio server, to što je taj savez postojao do 70 lvla tebi daje za pravo da pišeš kao da ga nikad nije ni bilo? cccc
...Razigrani opet si otišao u sferu megalomanije pa je shodno tome i ovaj moj post malo preuveličavanje ali samo malo... :)
...i još jednom čestitke PC, S&T i ostalim savezima na pobjedi :cvijece i proljece:

cossorre
29.11.10, 19:36
...obrisao sam acc prije nego što se PC izvirio iz svog kvadranta, znam da je to širok pojam i da nisam time u biti ništa rekao jer se radi o podužem vremenskom periodu... :)
... u biti ako se ne računa onaj acc što je lovio offove po oazama PC i nije nikog napao osim WW sela... :pece palacinke:
...Respect nije napadao Đ?
...pa imaš hof temu o tome a i nije Respect bio sam na kvadrantu
... jedan PC autoritet je ovdje na forumu javno hvalio akcije protiv Đ saveza u režiji S&T, MAYDAY, Guerilla i ostalih... :P
...btw niti jedan savez koji dobije na poklon x5 i ima nap/savez (štogod) sa 2 i 1/2 kvadranta ne može reći da je rasturio server, to što je taj savez postojao do 70 lvla tebi daje za pravo da pišeš kao da ga nikad nije ni bilo? cccc
...Razigrani opet si otišao u sferu megalomanije pa je shodno tome i ovaj moj post malo preuveličavanje ali samo malo... :)
...i još jednom čestitke PC, S&T i ostalim savezima na pobjedi :cvijece i proljece:

a koji je bio tvoj nick

kiler
29.11.10, 20:33

što više čitam vidim nove anegdote pisia :pivo:

prava su ekipa bili, imali su savez i koaliciju sa svima osim sa super konzumom :P

sebe proglasili pobjednikom a ovi koji su im nosili vodu i držali im temelje njih nigdje nema

ma njih nisu niti trebali sve su mogli samo napraviti :101010:

došao sam do spoznaje da mi je za vas dovoljno 20 suigrača da vas potepem na novom s4

ili ste preveliki pobjednici pa se nećete više igrati sa nama malim igračima :harmonikaš:

dadozg
29.11.10, 21:10
š
preveliki pobjednici pa se nećete više igrati sa nama malim igračima :harmonikaš:

upravo to :) :pivo::luvz:

nazgul1982
30.11.10, 03:51
sve mi se cini da nekima nije dovoljno da ih se jednom naguzi

ponesem pikamer na restart,da im osjecaj duze ostane

kiler
30.11.10, 07:11
upravo to :) :pivo::luvz:

kume tebe ne računam u pobjednike :to victory:

ti si bio samo da popuniš broj :dance:

ajoj kak ste se napunili samohvalom a sve kula od papira

dojde pravi vuk puhne i vi svi ostali bez kućice :svinjica mala:

idem na s1 farmati jadnike a za vas spremam vatreni doček na s4 :steta:

Brain Killer
30.11.10, 16:24
dojde pravi vuk puhne i vi svi ostali bez kućice :svinjica mala:

idem na s1 farmati jadnike a za vas spremam vatreni doček na s4 :steta:

A više što ga ti možeš mlatit s tipkovnicom, moja bi prestala radit da tolko sr..a napišem na njoj, a ovo s vukom... imaš na s1 mali dio PC-a pa slobodno dođi ko velika igračina i pometi ih sve :)

kiler
30.11.10, 18:24
A više što ga ti možeš mlatit s tipkovnicom, moja bi prestala radit da tolko sr..a napišem na njoj, a ovo s vukom... imaš na s1 mali dio PC-a pa slobodno dođi ko velika igračina i pometi ih sve :)

e moja šefika nemam vremena trošiti vrijeme na mali dio nečega kaj je niš bog zna kaj :witch:

i ne možeš se zvati kiler jer kiler je samo jedan, tj ja sve ostalo su plagijati :bic:

a na s1 derem jadnike i vjeruj u visinam sam po pljačkama

to mi je samo trening za s4 i tarapanu kakva još nije viđena :lol2:

dadozg
30.11.10, 18:34

ma pusti pacijenta...vidiš da se još migolji i baš nam je lijepo :)

Toxic Hemlock
30.11.10, 22:19
dadyo, na kraju će ispast da je i Đ bio zapravo uz nas?
aj se okani tipkovnice.

killer, daj se okani na jedan dan kompa.

nazguls
01.12.10, 01:24
dadyo, na kraju će ispast da je i Đ bio zapravo uz nas?
aj se okani tipkovnice.

killer, daj se okani na jedan dan kompa.

pa fala bogu!!
da su se đ, usb, dark, triumph (oba), respect, bop, tl, kifle, M, vukovi, s&t, hard, fed, mayday, kamikaze, dune, guerilla, syn itd. odma na početku ujedinili PC vjerojatno ne bi osvojia server!!!!tako da je đ ustvari pomoga PC-u!!!

Toso
01.12.10, 01:25
pa fala bogu!!
da su se đ, usb, dark, triumph (oba), respect, bop, tl, kifle, M, vukovi, s&t, hard, fed, mayday, kamikaze, dune, guerilla, syn itd. odma na početku ujedinili PC vjerojatno ne bi osvojia server!!!!tako da je đ ustvari pomoga PC-u!!!

jos kak ispada da su kifle bile drugi kvadrant napravile bi najvise stete nego svi ostali xD

MarineKing
01.12.10, 05:33
ajmo švabe restart cim prije da izbijemo kilera opet iz cipelica :D

kiler
01.12.10, 10:08

kume navrati na pivo kod pravih dečki i dobit ćeš bolji rang :daje cvijet:

kod nas nema sluge svi smo ravnopravni 8)

možeš biti odmah prvi do sluge ili bolje još bit ćeš nadsluga :101010:

ajmo švabe restart da se malo poigramo sa ovim ostatkom igračina velikih

dadyo
01.12.10, 10:57
pa fala bogu!!

...Sema, evo ti još jednog kolege koji biži iz saveza kad ga prve kate ošinu i to naravno u savez koji je posla kate na njega :)
...dobro on je pobiga prošli server a ti si ovaj al' nema tu razlike trčimiš je trčimiš bez obzira na vrime i uvjete...
...Sema, koji sam ja nick bia?
... 1. s4 svirepi M: bia i osta u MNJAGa
... 2. s4 pete dayton: bia i osta u KVAKA22
...i ostale servere sam završia u savezu sa kojim sam počea

P.S. hebi ga, krivo piše gore; sad se sjetih da sam i ja jednom biža u drugi savez i to trčećim korakom :cerek: tako da Vas molim da gornji dio posta ne shvaćate ozbiljno :lol2:

...Toxic, naravno da je Đ igrao za Vas, pa čistili su RESPECT od suvišnih vojaka i sela a RESPECT je to radio Đ savezu također za Vas i do većim dijelom servera ;)
...Proxima je drugi puta za redom odnio pobjedu na s4, nema tu rasprave al' da mu momčad igra ružan nogomet, igra :D

:goodpost: :101010: ...da ga izbijemo iz cipelica ROTFL

nazguls
01.12.10, 11:14
ma ti si faca!!
:)

kiler
01.12.10, 13:56
:goodpost: :101010: ...da ga izbijemo iz cipelica ROTFL[/QUOTE]

rista ja ne nosim cipelice :cerek:

kod mene mokasine mekane od jelenje kože

kad te napičim punom nogom svaki prst i nokat osjetiš :lol:

ma to je samo šala bolji mi je volej iideš pod prečku svaki puta :welcome:

kad lupi 45 trava se više ne diže

Troki
01.12.10, 20:19
:goodpost: :101010: ...da ga izbijemo iz cipelica ROTFL

rista ja ne nosim cipelice :cerek:

kod mene mokasine mekane od jelenje kože

kad te napičim punom nogom svaki prst i nokat osjetiš :lol:

ma to je samo šala bolji mi je volej iideš pod prečku svaki puta :welcome:

kad lupi 45 trava se više ne diže[/QUOTE]

:D a lud li si kileru

MarineKing
01.12.10, 22:06
kume navrati na pivo kod pravih dečki i dobit ćeš bolji rang :daje cvijet:

kod nas nema sluge svi smo ravnopravni 8)

možeš biti odmah prvi do sluge ili bolje još bit ćeš nadsluga :101010:

ajde važi, ali pazi sta si reko, nemoj me onda tretirat kao spiju ili tako nesto, s vama sam od pocetka pa do abaddon efekta! :D

kiler
01.12.10, 22:14
Citat:
Citat od kiler
kume navrati na pivo kod pravih dečki i dobit ćeš bolji rang

kod nas nema sluge svi smo ravnopravni

možeš biti odmah prvi do sluge ili bolje još bit ćeš nadsluga

ajde važi, ali pazi sta si reko, nemoj me onda tretirat kao spiju ili tako nesto, s vama sam od pocetka pa do abaddon efekta! :D

dogovoreno

sjedit ćeš desno do gospodara svoga

i bit ćeš mali od kužine a ne neki sluga :patkica:

i kad se dokažeš ,dobit ćeš veći rang npr. degustator hrane gospodara svoga

i kad budeš narastao veliki dobit ćeš lizu da se malo poigraš :cvijece i proljece:

ajde ti još malo ponovi pravila igre pa se javi kad počne novi s4

MarineKing
01.12.10, 22:20
ma lako za pravila stari, imam ja neka svoja pravila po kojima jašem majstore poput tebe :D

arhhimond
01.12.10, 23:05
ma lako za pravila stari, imam ja neka svoja pravila po kojima jašem majstore poput tebe :D

ti si onaj šta je svakom sitter?:kid:

kiler
02.12.10, 06:53

konačno da se javio pravi jahač :gamer s mišem::gamer s mišem:

volim kad me pravi osedla i onda zajedno u zvjezdanu noć :witch:

ali tupe ti mamuze i malo si mi gnjecav, ako si takav i u igri nebuš dugo potrajal :steta:

nazguls
02.12.10, 15:31
volim kad me pravi osedla i onda zajedno u zvjezdanu noć

:D

kiler
03.12.10, 19:16
snijeg je pao

kaj su pacijenti negdje ostali zatrpani pa i se ne čuje :sjekiraš:

jel ima tko ideju kako da nazovem savez na novome s4

ovaj u kojima sam bio dao sada i ovi dosadašnji na s1 s2 s3 su mi već dojadili

kaj mislite na ovo liječim besplatno- stalni pacijenti imaju prednost :cerek:

dadyo
03.12.10, 20:42
ma ti si faca!!
:)

..kad sam izazvao duel očekivao sam nešto kratko i oštro al' nokaut već u prvom replayu i nisam, :goodpost: peče ko svježe narezani luk :D

..nego kad bi mogao bit restart s4, jel se čeka da završi neki server ili?
...nadam se da nije ove godine

sema_
04.12.10, 00:23
..kad sam izazvao duel očekivao sam nešto kratko i oštro al' nokaut već u prvom replayu i nisam, :goodpost: peče ko svježe narezani luk :D

vjerojatno nakon šta završi s2

dadozg
04.12.10, 08:46

moja procjena je veljača....kada dođe apdejt :)