PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

CM Marko
15.08.10, 02:37
Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa općim pravilima foruma (http://forum.travian.com.hr/announcement.php?f=4) i općim pravilima igre (http://www.travian.com.hr/spielregeln.php), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Od posebne je važnosti točka 1.3 općih pravila foruma.

§1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

Superhik
16.08.10, 11:40
Sve pobrisano jer se samo spamalo. Od sad idu opomenice i banovi. Ovdje nisu tema nova pravila foruma već trenutno stanje na serveru.

lp
hik

TaraT
16.08.10, 14:17
deja vu
:D

pa,evo,....vezano uz server
mislim da je sweeth to pametno predlozio
poziv da nam travian i s4 ostane i dalje zabavan i zanimljiv, da svi igraci (koji su voljni, naravno) stave dozvolu kod sebe na profil za objavljivanje reporta (kakvi god oni bili)
ne zelim opet rasplamsati temu dobro-nije dobro,..bla bla...
vec samo ponavljam jedan pametan prijedlog koji ce nam svima olaksati

sweeth
16.08.10, 15:08
Da malo i o serveru pisem... Vidi se da je sezona godisnjih odmora i da se savezi vec lagano spremaju za natare. Samo me zanima oce respect i Đ nastaviti s napadima ili ce i oni pocet s pripremama?

P.S. Ako nekog zanima, ja sam stavio na svoj profil dozvolu
http://s4.travian.com.hr/spieler.php?uid=4686
(pitao sam vlasnika akaunta, sebe, za dozvolu i dobio sam ju, uz negodovanje i potpisali smo pred svedocima)

arhimond
16.08.10, 15:21
Da malo i o serveru pisem... Vidi se da je sezona godisnjih odmora i da se savezi vec lagano spremaju za natare. Samo me zanima oce respect i Đ nastaviti s napadima ili ce i oni pocet s pripremama?

svedocima)

za respect ne znam, ali Đ se priprema za natare, svako jutro radimo po 100 sklekova :D
Jutros je S&T uz isprike vratio art vs i vž u rakiju, što je dobar početak prekida neprijateljstva
i nagovještaj mira koji svi tako volimo :daje cvijet:

hzg
16.08.10, 15:27
Opa vidim da je XXX uzeo art nema ni njega ni YYY u braniteljima tjedna.

Jel to jos jedan "samo jedan" fejk koji je prosao? I jeli tu izmicanje bilo u igri ili je art dat??

:lol2:

mgaby
16.08.10, 16:26
Opa vidim da je XXX uzeo art nema ni njega ni YYY u braniteljima tjedna.

Jel to jos jedan "samo jedan" fejk koji je prosao? I jeli tu izmicanje bilo u igri ili je art dat??

Slanje fake-ova pošlo po zlu. :andjeo:

Ciganin
16.08.10, 19:02
stanje trenutno... lele što se crveni, a tek zeleniiiiiiii :blackeye:

TaraT
16.08.10, 20:03
cini mi se da ce biti puuuno xxx napada yyy
ili bi se stvarno vodeci savezi mogli dogovoriti o slobodnoj objavi

tristan
16.08.10, 20:55
opa, jel to mene oke varaju ili je XXX dobro nabio YYY , a i YYY isto nema GG i u top 10 je ..a XXX i XXX su isto sa lijepim off bodovima, kad ce reporti? Zanima me ako je XXX probio sam ili je tek XXX iza njega. Posto YYY ima dosta deff bodova ova druga mogucnost je vjerovatnija :D

TaraT
16.08.10, 21:28
opa, jel to mene oke varaju ili je XXX dobro nabio YYY , a i YYY isto nema GG i u top 10 je ..a XXX i XXX su isto sa lijepim off bodovima, kad ce reporti? Zanima me ako je XXX probio sam ili je tek XXX iza njega. Posto YYY ima dosta deff bodova ova druga mogucnost je vjerovatnija :D

pa da ti odgovorim, posto sam vidio report bez xxx (kao sitter naravno)
ne daj boze da to kruzi po skypu, to je zabranjeno
vec prvi xxx, onaj s puno off bodova je probio yyy, a onaj drugi xxx i treci yyy,...ehhh
izgubio sam se u svemu ovom
:)
morat cemo ipak sacekati sluzbenu verziju i objavu, pa ce nam biti jasnije

Munjar
17.08.10, 23:16

P.S. Ako nekog zanima, ja sam stavio na svoj profil dozvolu
http://s4.travian.com.hr/spieler.php?uid=4686
(pitao sam vlasnika akaunta, sebe, za dozvolu i dobio sam ju, uz negodovanje i potpisali smo pred svedocima)

Stavio sam i ja na svoji profil, jer je ovo bezveze, xxx napao yyy pa reporti su za hvaliti se a ne xxx i yyy. Bože koja pravila :brukica:

sweeth
17.08.10, 23:51
Igrač munjar ne postoji!

TaraT
18.08.10, 13:19
Igrač munjar ne postoji!

ali ce, koliko vidim, uskoro postojati natari

tomo_18
18.08.10, 13:55
ali ce, koliko vidim, uskoro postojati natari

a a oni su vec tu :wanted:

TaraT
18.08.10, 15:00
a a oni su vec tu :wanted:

ne oni na 400,400
vec ovi medju nama
ovi ssto ce zaciniti igru i konacno nas rijesiti minusa
ok, nekim "sretnicima" donjeti i visemilionske minuse

Munjar
19.08.10, 21:13
Igrač munjar ne postoji!

pa nisam munjar na hr4

jebacch
21.08.10, 22:06
xxx naklon do poda
Doista jak napad
yyy-u želim bezbolan oporavak,a siguran sam da će se oporavit jer je doista opak igrač

Savez xxx se pokazao kao vojna sila sa smiješnim generalštabom
Pobogu prvo je išao xxx sa katama a nakon njega još jedan ,mislim da je to bio xxx ,a tek onda sjeda xxx sa ovcama
Milim smiješno,,,ako tako nastavite savez yyy neće ni morat slat napad da vas onesposobi

Što se mojih kolega iz saveza xxx tiče- standarno ubojito
yyy nemate šanasa.

@ekipa na forumu

Iako sam uvijek bio protiv svakog sustava i autoriteta moram priznat da nemate pravo
Kakve veze ima što se administrator Marko registrirao tek 14.07.10 a u roku par dana službe je sa par klikova miša zaključao teme sa preko 1 000 000 pregleda(milijunpregleda).
Ovo je forum u privatnom vlasništvu,a privatna osoba mu je dodijelila ovlasti
Zakon je zakon te moral, čast i obazrivost spram korisnika nema nikakve veze s time.

@Marko
Marko ako išta znači imaš moju potpunu podršku u sprovođenju svojih zamisli bez obzira na njihov smisao.
Autoritet se mora poštivat autoriteta radi, a ne smisla radi.
autoritetpurlautoritetizam rulez

@Server

Doista uzbudljiv server
Jako puno bitki i jako malo zadrške spram ulaženja u rat.
Pravi fajt
Pogotovo je u zadnje vrijeme zanimljivo visit po forumu i čitat reporte bitki.
Jer ipak kao što svi znamo, ponekad se ne spava noćima i navija alarme samo kako bi akcija bila uspješna, a protivnik nasamaren ili nadigran.
A neki od nas trpe takve terete samo kako bi na forumu xxx-u začešili bahata usta reportom bitke u kojoj je potučen do nogu

Nije li isto tako predobar osjećaj doć na forum i bahatit se i šepurit, izazvat protivnika do stadija crvenih očiju ,a onda ga još potamanit u bitki te to svima obznanit na forumu.

In jor fejs xxx hehe

@admin foruma - prijedlog

Ovim putem uputio bih zamolbu da se u pisanju posta maknu sve opcije sa različitim fontovima i opcijama boldanja budući je korištenje istih "najstrože zabranjeno" ,a onda bi se pružanje takvih opcija moglo okarakterizirat kao poticanje na počinjenje najstrože kažnjivih djela.

@nedavno banana ekipa

Niste u pravu ako se bunite što ste banirani za nešto što zaslužuje opomenu u najgorem slučaju
Navodite kako niste učinili ništa loše kada ste u jednoj temi dobili ban jer ste napisali samo riječ "DA"
Naime pročitajte pravilnik.

§2.3

b) U slučaju teže povrede Pravilnika, moderatori se ne moraju pridržavati ovih preporuka. Tako mogu izreći opomenu koja nosi različit broj bodova i ima trajanje različito od navedenog ili direktno zabraniti pisanje korisniku bez izricanja opomene.

k tome

§2.4

c) Svaka javna rasprava o izrečenim opomenama i zabranama na forumu je zabranjena.

Post skriptum

Apelirao bih na sve sudionike ovog foruma da razuzmiju razloge novih pravila.
Sa starim pravilima direktno se ugrožavala privatnost pripadnika teutonskih,galskih i rimskih plemena.
Pravo na privatnost jedno je od temeljnih načela suvremenog svijeta i mislim da pripadnici navedenih plemena online igrice ne smiju bit po tom pitanju diskreditirani.

Svojim nastojanjima u zaštiti prava na privatnost jednog teutonca imenom xxx naši administratori spadaju u avangardu svjetske revolucije za temeljna ljudska prava.

Dilema na kraju

Iako mi je pmalo nejasno slijedeće: Naime i po prijašnjim pravilima svaki udar na privatnost,omalovažavanje,prijetnje,šovinizam i tomu slično bio je kažnjiv i kažnjavao se,

Nije li pravilnik po tom pitanju ostao neizmjenjen.
Nije li istina kako je jedina suštinska promjena izostanak zasebnih tema ovisno o sudionicima bitki?!

Hvala na čitanju,a administratoru Marku puno lijepih pozdrava uz poziv da počne igrat ovu igru jer ga moja teutonska toljaga željno iščekuje (nadam se da će se ova poruka protumačit u isključivo travianskom smislu jer ipak...ovo je travian forum)

TaraT
21.08.10, 23:18
....

trud na pisanu za :101010: , sadrzaj za....ja odustao nakon par redova

hzg
21.08.10, 23:27
lijepo je vidjeti razmake :lol2:

Hašiši
22.08.10, 13:39
ili moj :D
al jos jednom: :goodpost:

Anđeo s greškom
22.08.10, 18:27
:cowboy: stanje na serveru priprema za WW

stanje na forumu..... cenzurirano..... bravo majstore marko

bambam
22.08.10, 18:51
lijepo je vidjeti razmake :lol2:

ehh, fale "hahahahah" i ostala ekipa..

arhimond
22.08.10, 22:16
istina, bez ruganja na forumu to više nije zabavno...ko će se sprdati s nekim xy koji je poslao glupi napad ili naprčio vojsku u oazi? Savezne akcije su bile dobre na ovom serveru. Išlo se na brisanje GG-ova i masa igrača je sudjelovala i bila ponosna kad im se u HOF-u objavio napad...

@ ontopic - čitam u svojim i u tuđim savezima oproštajne MM-ove, sreća da su natari pred vratima, osjeti se gubitak volje za igrom i kod prilično aktivnih igrača:steta:

jebacch
23.08.10, 18:21
kako napeto

ma predobro

:svinjica mala:

TaraT
23.08.10, 21:20
@ ontopic - čitam u svojim i u tuđim savezima oproštajne MM-ove, sreća da su natari pred vratima, osjeti se gubitak volje za igrom i kod prilično aktivnih igrača:steta:

ja nemam vise mm opciju
tj. imam, ali nitko ne moze citati moje mm
tako daaa, polako se i ja pridruzujem tim pozdravima, zeljama i cestitkama
klikat ce se i dalje tu, ali u puno manjem obimu

rudlavi cezar
23.08.10, 21:54
pripremamo se za nastavak;)

Riddick.
24.08.10, 00:29
kakav nastavak??:Božić:

Unknown
24.08.10, 00:55
kakav nastavak??:Božić:

Fali post od osobe koja vam je jako draga postala jednom solo akcijom :pivo:

rudlavi cezar
24.08.10, 15:37
kakav nastavak valjda čemo bor kitit:D

Malla Praseeca
25.08.10, 03:50
kaj se dešava na s4, izgubljen sam totalno?
kakve su ovo nove megakoalicije?
ko se kolje s kim?
kaj se desilo sa debelom pandom?
ko je marko?

Riddick.
25.08.10, 10:33
Fali post od osobe koja vam je jako draga postala jednom solo akcijom :pivo:

pa nek posta brate! P.S. neznam ni o kome uopce govoris :pizza::pivo:

TaraT
27.08.10, 11:43
a kaj nam je s pc
ova dva kvadrata se i dalje opako fajtaju
a -/- pametno usutio
nije valjda da su pacijenti postali simciteri

sweeth
27.08.10, 13:56
nisu postali simcitteri, samo brišu akaunte svi :dance:

hzg
27.08.10, 15:47

Svi na serveru profitiraju kad je PC u miru :D osim njih samih :lol2:

TaraT
27.08.10, 16:37

Svi na serveru profitiraju kad je PC u miru :D osim njih samih :lol2:

oooo, mislim da bas i nije tako
da vam ipak odgovara ovaj rasplet situacije
iako vam je vjerujem doooosadnooooooo
:p

Ares(CRO)
27.08.10, 21:03

Slazem se :palčina:

Riddick.
28.08.10, 00:42

pa daj kordinate gdje treba doc :)
nije problem skoknut cemo :welcome::to victory:
samo onda ne garantiramo za ugostitelja :štemer::brukica:

TaraT
28.08.10, 01:33
pa daj kordinate gdje treba doc :)
nije problem skoknut cemo :welcome::to victory:
samo onda ne garantiramo za ugostitelja :štemer::brukica:

kod ovog?
http://s4.travian.com.hr/spieler.php?uid=4813

Riddick.
28.08.10, 10:15
kod ovog?
http://s4.travian.com.hr/spieler.php?uid=4813

ah kod njega sam svaki dan nije mi zanimljivo vise :girlw::narf:

TaraT
28.08.10, 12:40
ah kod njega sam svaki dan nije mi zanimljivo vise :girlw::narf:

ma,pozvao bi te ja kod sebe, ali znas kako je, izmedju -/+ i +/+ stalno setaju neki nepozvani gosti
pa bi se moglo dogoditi da dodjes i da nema nikog kod kuce, ili da nema cak ni kuce

ali, stvarno je neobicna situacija kad su pacijenti tihi, evo, cak ni na forumu vas nema kao prije ili je to samo zatisje pred buru

DADOOZG
28.08.10, 14:47
ma,pozvao bi te ja kod sebe, ali znas kako je, izmedju -/+ i +/+ stalno setaju neki nepozvani gosti
pa bi se moglo dogoditi da dodjes i da nema nikog kod kuce, ili da nema cak ni kuce

ali, stvarno je neobicna situacija kad su pacijenti tihi, evo, cak ni na forumu vas nema kao prije ili je to samo zatisje pred buru

pa pripreme za natare su...a to kaj nas nema na forumu zahvali Markecu ;)

arhimond
29.08.10, 11:25
pa pripreme za natare su...a to kaj nas nema na forumu zahvali Markecu ;)

istina, nema više druženja i zezancije..dozvoljeno je samo mlatiti "Markove konake", naravno
vrlo pažljivo jer odmah ide ban.

sredinom XVII stoljeca udruzenje cobana bosanskog ejaleta odlucilo je da napravi do tada nesto nevidjeno. s obzirom da su cobani stalno bili u pokretu vrlo cesto bi zanocili vani te tako pokupili kakvu prehladu ili drugu bolest. cilj do tada nevidjenog projekta bio je da preduprijedi ovakve stvari gradjenjem cobanskih konaka u kojima bi oni, logicno, nocili. da bi ustedjeli novac, kao materijal su htjeli koristiti vunu koju su sami pravili. mnogi su bili skepticni po pitanju ove ideje, te se na kraju odlucilo da se napravi jedan eksperimentalni konak i da se na njegovom uzorku vidi prakticnost ovakve ideje. skupilo se dosta ispredene vune, te su zene, majke, kcerke cobana, a i poneki sam coban, na kraju ispleli jedan konak koji je nazvan po pokretacu ove ideje - marku.

nedugo nakon sto je markov konak bio napravljen javio se vlasnik zemljista na kojem je konak bio ispleten, te zahtijevao da se on ukloni, a sva pretrpljena steta nadoknadi. steta je bila banalna, medjutim taj vlasnik je insistirao na njenoj naknadi isticuci svoju emocionalnu vezanost bas za taj komad zemlje na kojem je konak izgradjen, te je kadija na kraju odlucio da mu kompenzacija bude vuna od koje je konak bio napravljen, jer grehota bi bila da tolika njena kolicina propadne. danima se raspredao markov konak i pokusavao smotati u zilion vunenih klupchadi, ali taj posao se pokazao dugim i besmislenim. vuna je vec bila ostecena od vanjskih uticaja, te se na kraju nije mogla ni za sta upotrijebiti. odatle znacenje "raspredati markove konake" i vuce korjen.

kasnije se pricalo da je ovaj konak bio izuzetno dobar i da se zidarski esnaf poceo bojati potencijalne konkurencije, te je potplatio gazdu zemljista da tuzi cobane. da li je ovo istina ili ne vjerovatno ce zauvijek ostati misterija. ono sto misterija nije je da su nakon propasti konaka ojacale snage koje su bile skepticne po pitanju ove ideje i ona je propala.

TaraT
29.08.10, 12:30
.....

poucno :D
ali nije bas sve u pripremama i raspredanjima
ima opet nekih palih offova
selidbe artefakata i slicnih stvari

dalmatinac22
30.08.10, 23:31
jesu tu krenuli natari??

arhimond
31.08.10, 12:19
jesu tu krenuli natari??

A navodno su natari "popušili" na s1 pa su glasine da 9.9. stižu tu (ww sela), al pitanje je jel ima vrijede putovnice i vize..:banned:

Ancimax
03.09.10, 02:53
Šta ima novo na serveru

presretac
04.09.10, 13:23
Gdje se nalaze offovi pa vidim da se svi zivi napadaju a nigdje da se netko hvali:S:S:S

Riddick.
04.09.10, 18:29
Gdje se nalaze offovi pa vidim da se svi zivi napadaju a nigdje da se netko hvali:S:S:S

nesmjemo se hvalit marko nam zabranio :S:vampire:

misko-8
04.09.10, 21:41
ma nije se problem pohvaliti, ali kome???

Superhik
05.09.10, 05:22

Ne bi vjerovao provociraju nas na veliko i ne shvačaju da nas zaboli ona stvar za WW i da ćemo ih izbrisat sa lica servera. Jednostano ostanem osupnut ponekad kak si ljudi svašta dopuštaju jer nas JOŠ UVIJEK ne shvačaju ozbiljno :D

Toso
05.09.10, 05:25
Ne bi vjerovao provociraju nas na veliko i ne shvačaju da nas zaboli ona stvar za WW i da ćemo ih izbrisat sa lica servera. Jednostano ostanem osupnut ponekad kak si ljudi svašta dopuštaju jer nas JOŠ UVIJEK ne shvačaju ozbiljno :D

opet pričaš gluposti :D

Superhik
05.09.10, 05:38
opet pričaš gluposti :D

Tak si pričao i početkom servera :D

Toso
05.09.10, 05:39
Tak si pričao i početkom servera :D

jednom se griješi :D

Ancimax
06.09.10, 12:12
Jednom se gresi ali Toso cak ni to jednom nije pogresio :D

TaraT
06.09.10, 12:25

ma,tko to vas provocira,da ga ja katam

Superhik
06.09.10, 14:47
ma,tko to vas provocira,da ga ja katam

Neki tam "soft" :D

TaraT
06.09.10, 17:34
Neki tam "soft" :D

ma, sram ih bilo :D

Superhik
08.09.10, 21:18
Sutra dolaze gosti na s4 a preksutra kad se odbaniraju našikal bum se i pravil bum haos :D :D :D

dadozg
10.09.10, 09:49
došli natari....ajmo malo oživiti ovaj forum,znam da smo svi frustrirani radi jedne osobe,ali ovo je NAŠA igra te trebamo u njoj uživati.....

dakle kako ste zadovoljni raspodjelom ww sela?

kaj mislite koliko bu ko uzeo ww sela?

kaj mislite ko bu sve gradio ww sela?

TaraT
10.09.10, 10:01
došli natari....ajmo malo oživiti ovaj forum,znam da smo svi frustrirani radi jedne osobe,ali ovo je NAŠA igra te trebamo u njoj uživati.....

ja znam tko nece graditi
i pridruzujem se hiku, idemo raditi nered, ionako sad bude dosadno, samo: mm salji hranu, mm radi deff, mm salji hranu....

dadozg
10.09.10, 12:36
ja znam tko nece graditi
i pridruzujem se hiku, idemo raditi nered, ionako sad bude dosadno, samo: mm salji hranu, mm radi deff, mm salji hranu....

istina,ali zanimljiva je situacija,jučer došli natari,a još nema nikakve informacije kad če biti odbanani...inače su bili ili isti dan odbanani ili drugi dan,ali meni se nekako čini da buju ovi negdje oko Sisveta,a planovi oko Božiča :D

Brain Killer
10.09.10, 12:56
istina,ali zanimljiva je situacija,jučer došli natari,a još nema nikakve informacije kad če biti odbanani...inače su bili ili isti dan odbanani ili drugi dan,ali meni se nekako čini da buju ovi negdje oko Sisveta,a planovi oko Božiča :D

super, za Božić je primirje pa se klope skupi za WW :)

Superhik
10.09.10, 13:17

Ban je već skinut sali samo PC to vidi :D

dadozg
10.09.10, 13:45
Ban je već skinut sali samo PC to vidi :D

evo skinut ban,sretno svima u zauzimanju ww sela te u gradnji naravno....

TaraT
10.09.10, 15:11
evo skinut ban,sretno svima u zauzimanju ww sela te u gradnji naravno....

i rusenju i rusenju

Solid Snake
10.09.10, 15:29
Krece dio servera kada se najmanje spava:patkica:

meduzac
10.09.10, 15:41

ja znam da ti nećeš...poperu...hahahaha
a razmišljam da uzmem jedno selo samo mi nešto mrsko :ww:

Superhik
10.09.10, 19:56
i rusenju i rusenju

TO je ono kaj se čeka! :D U niskom startu samo čekamda voljeni vođa klimne glavom da se sjurimo, skoro dva mjeseca PC bez akcija, znaš ti kaj je to????? :D Žedni krvi :D

Anđeo s greškom
10.09.10, 19:58
krenula je igra bez granica......

sretno svim holderima, svim offerima i svim defferima..... :D:D

Riddick.
11.09.10, 01:13
Ekipa sretno svim graditeljima i njihovim siterima! sto ste spavali - spavali ste :)
zabavimo se jos ovih 30 etak dana kako spada i uzivajmo jos malo i gotovo! :steta:

Superhik
11.09.10, 11:34
I prva katanja WWa počela, tko je taj pokemon koji je prvi dobio po lampi? :na karte:

dadozg
11.09.10, 11:36
I prva katanja WWa počela, tko je taj pokemon koji je prvi dobio po lampi? :na karte:

več je netko dobio porciju? hahaha

Superhik
11.09.10, 12:25
več je netko dobio porciju? hahaha

Pljus, opet :D :D :D :D

Apdejt :D

OVak se ne udara ni na kraju servera, napadi se redaju sa svih strana na svaki WW :D

Obožavam ovaj kaos :D

Riddick.
11.09.10, 15:30
veselo je veselo!!!!!!!!!!!!!
bas nam je super napokon malo akcije!
:na karte: maheri

Superhik
11.09.10, 15:36
veselo je veselo!!!!!!!!!!!!!
bas nam je super napokon malo akcije!
:na karte: maheri

Pokušaj preuzimanja WW sela, nasmijalo me, PACIJETNI jesmo al takvi njuberi baš i nismo :D

Riddick.
11.09.10, 16:00
Pokušaj preuzimanja WW sela, nasmijalo me, PACIJETNI jesmo al takvi njuberi baš i nismo :D

:goodpost:
sto sad rec jedino im mozemo dati :paladinko: pa malo :cowboy: i onda na kraju :banned:

:blink:

dadozg
11.09.10, 18:04

ima svega..meni je i onaj napad sa čistačem i 20 valova iza "čistača" svaki val po 100 kata baš simpatičan :)

Toso
11.09.10, 21:59
može reporti na skype hik/dado?

dadozg
11.09.10, 22:02

ma ima brdo toga,sve bezveze reporti...zabijanje viška offova valjda....

nemam ni ja,kad ih prox skupi bumo ih poslali

Toso
11.09.10, 22:07
ma ima brdo toga,sve bezveze reporti...zabijanje viška offova valjda....

nemam ni ja,kad ih prox skupi bumo ih poslali

oke,hvala.
ma zanima me steta samo,i kakvi se offici trenutno kucaju,nis vise

sweeth
11.09.10, 23:47
šteta 0, offići kako koji
postala je fora katati iz svakog sela, očito neka nova fora koju nitko još ne razumije :postcount:

TaraT
12.09.10, 00:19

stani u red :p
ocem i ja

Riddick.
12.09.10, 04:55
svi vole naseg "voljenog vođu" pa ga redovno posjecuju! E pa nedamo ga on je nas!!! :fairy:

Superhik
12.09.10, 07:59
svi vole naseg "voljenog vođu" pa ga redovno posjecuju! E pa nedamo ga on je nas!!! :fairy:

Svi njega posječuju a moj heroj šeta okolo umjesto da skuplja bodove kod njega :P

Brain Killer
12.09.10, 11:21
Uh zanimljiv server za štrumpfove , dva Gargamela u WW graditeljima :party:

Conte del Monte Verde
12.09.10, 14:02
hahahha fali nam štrumpfeta :)
ali neće dugo ;)

Toso
12.09.10, 14:59
stani u red :p
ocem i ja

ja sam dobio,lalala 8)

TaraT
12.09.10, 15:52
ja sam dobio,lalala 8)

a ja znam tko je sljedeci da dobije po piksi/se zakuca
la la la la

dadozg
12.09.10, 16:13
a ja znam tko je sljedeci da dobije po piksi/se zakuca
la la la la

a ja sam načuo da di god ti kreneš idu masovne MM poruke za deff :usisava::usisava::usisava::usisava:

TaraT
12.09.10, 16:39
a ja sam načuo da di god ti kreneš idu masovne MM poruke za deff :usisava::usisava::usisava::usisava:

i kako to obicno onda bude, tresla se brda, rodio se mis

zaokonj
12.09.10, 20:09
lagani cropkill 8)

:staklenka:

Superhik
12.09.10, 20:11
lagani cropkill 8)

Vidio report, baš krasna pljuskica :D

dadozg
13.09.10, 07:15
lagani cropkill 8)

eh što neču još vidjet na ovom serveru...pokušaj otimanja ww sela pa cropkill ww sela,kaj je slijedeće?ROTFL

Superhik
13.09.10, 08:30
eh što neču još vidjet na ovom serveru...pokušaj otimanja ww sela pa cropkill ww sela,kaj je slijedeće?ROTFL

Katanje WW sela napadom iz drugog WW sela :dance:

dadozg
13.09.10, 09:34
Katanje WW sela napadom iz drugog WW sela :dance:

Ahaaa zato prox dize vojarnu u ww selu hihihi

Superhik
13.09.10, 09:42
Ahaaa zato prox dize vojarnu u ww selu hihihi

To mogu samo PACIJENTI :D

TaraT
13.09.10, 10:17
To mogu samo PACIJENTI :D

npc
neizljecivi pacijenti

Brain Killer
13.09.10, 13:58
Pa kakva je to tišina ovdje, ovi ww holderi nikakve info ne daju svojim ljudima koji se pate slat rese i hranu pa se nado bar nekaj tu pročitat kaj se događa na serveru kad ono banana :(, ajd nek neko ko zna otvori sobu za ww-e ko ima kakve šanse i kaj se događa s tim jer meni dosadno, opet bum mral Tenu čitat inaće jer mi žena jedino to dozvoljava kupit ;(

meduzac
13.09.10, 15:14
Pa kakva je to tišina ovdje, ovi ww holderi nikakve info ne daju svojim ljudima koji se pate slat rese i hranu pa se nado bar nekaj tu pročitat kaj se događa na serveru kad ono banana :(, ajd nek neko ko zna otvori sobu za ww-e ko ima kakve šanse i kaj se događa s tim jer meni dosadno, opet bum mral Tenu čitat inaće jer mi žena jedino to dozvoljava kupit ;(

slažem se stobom....ni ja pojma nemam !
vjeruj gotovo sam i zaboravio u kojem sam savezu,ma da bar na forumu se nešto sazna o bilo kakoj situaciji,zato ako postoji koji ućen čovjek daj nas neupućene malo obrazuj po tom pitanju....hvaaaaala

Superhik
13.09.10, 16:19
kakva šora oko WW sela, tri vlasnika do sad promjenio ide se još :D hahahaha

Raven ST
13.09.10, 17:01
Pozz svima
Šta su došli natari&WWi??:brukica:
Pa što mi niko nije reko....

TaraT
13.09.10, 19:02
Pozz svima

srecom da su te oni moji fejkovi probudili iz sna
inace bi i server zavrsio, a da ne bi ni primjetio

dadozg
13.09.10, 19:03
Pozz svima

je,došli natari i več se rade megakoalicije protiv nas :)

Đ nemre nikak drugačije pa okolo stvara tihe NAP-ove kao da neznaju da smo mi takvi pacijenti pa sve saznajemo :)

pih zakaj me to ne iznenađuje ;)

samo me malo razočarala ekipa iz RESPECTA :cry::cry::cry:

TaraT
13.09.10, 19:22

ja osobno, skidam im kapu na deffu
culo se samo :opala:

ali, ako tko pita, nasao samo ono ssto se zove rl konacno
ili: nemam vise cajta za igru
ili kaj vec budu izgovori

Conte del Monte Verde
13.09.10, 20:49
:D a vidio sam zabijanje :)
sad ima viška hrane :harmonikaš:
a možeš i slobodno na :pivo:

Raven ST
13.09.10, 22:11
Svaka čast na offčinama eagle.:pivo:
Više sreće drugi put.

TaraT
14.09.10, 00:20
Svaka čast na offčinama eagle.:pivo:
Više sreće drugi put.

svaka cast na deffu
bilo je bolno :D
sad jeftino prodajem hranu
za detalje na igm

FlLASH!
14.09.10, 00:59
ja osobno, skidam im kapu na deffu
culo se samo :opala:

ali, ako tko pita, nasao samo ono ssto se zove rl konacno
ili: nemam vise cajta za igru
ili kaj vec budu izgovori

ajd ne kakaj .... kako volim kad se "izgubi cajt" cim se neko malo zalijepi :D

TaraT
14.09.10, 01:15
ajd ne kakaj .... kako volim kad se "izgubi cajt" cim se neko malo zalijepi :D

to je bilo sarkasticno :p
cajta se i dalje ima, nisam otkrio rl jos uvijek
nije mi namjera bila zakucati se
bar ne ovako brzo
i zbog dobrodoslice koju su priredili, vec sam rekao: svaka cast

ariac
14.09.10, 01:17
Hvala, komplimenti na offu i na ovom forumu :)

TaraT
14.09.10, 01:40
hvala, ali daleko da je nesto posebno, mozda bi do pred kraj nesto i bilo, ali....
mislim da ima i daaaaaleko jacih i vjerujem da ce biti jos puno zanimljivih stvari na ovom serveru
jos jednom, sretno svima

Conte del Monte Verde
14.09.10, 03:53
moj ww je glavni od wwa pc saveza :D
zato svi na mene sa svim offovima koje imate :)
neću van ništa :P
majke mi :D

dadozg
14.09.10, 15:25

Đ nemre nikak drugačije pa okolo stvara tihe NAP-ove kao da neznaju da smo mi takvi pacijenti pa sve saznajemo :)

Uzas kam ovaj svijet ide :(
Vise se nitko ne pali na moja podbadanja smrc...

TaraT
14.09.10, 17:27

daj se jos jednom kvotaj, mozda netko zamjeti i odreagira

meduzac
14.09.10, 23:42

izlapio si i ti skroz :cerek:
nego daj me uputi pošto ti ovako svašta nešto znaš....daj malo stanje izbaci šta se sve dešava po kvadrantima...ko koga vara,napada,deffa i šta pričaju babe na pijaci...ko ima kolke šanse
:cvjetic:

Ares(CRO)
15.09.10, 00:39

Nikad cuo za neki NAP sa Đ koalicijom,jer ratujemo vise od pola servera :lol:

Superhik
15.09.10, 00:53
Nikad cuo za neki NAP sa Đ koalicijom,jer ratujemo vise od pola servera :lol:

Onda si pitaj vodstvo respecta ili igrača blue :D

Čudo da drugi kvadranti znaju bolje od vas :D

dadozg
15.09.10, 06:07
Onda si pitaj vodstvo respecta ili igrača blue

:101010::101010::101010:

stara dobra taktika smogovaca-niš se Vi ne briniti mi čemo se slizati sa oba kvadranta s kojima graničimo pa čemo ih zavaditi i pobjediti :D:D

e moj RESPECT :lol2::lol2::lol2::lol2:

dadyo
15.09.10, 12:55
Onda si pitaj vodstvo respecta ili igrača blue :D

...pa neki savez između Đ i RESPECTa je najbolje što se serveru u ovom trenutku može dogoditi, inače će ovaj s4 biti bljuzga od servera gdje će PC pobjediti bez borbe...
...Đ i RESPECT ratuju cijeli server, PC nije ušao u otvoreni sukob cijeli server i dobili su art x5 bez borbe tako da je jedini rasplet dostojan s4 servera sljedeći:

...Đ/RESPECT vs PC i pobjedu odnosi HARD :dance:

...DRAH forever :D

Toso
15.09.10, 12:57
mislim da je jedini nacin da server bude zanimljiv da vidimo borbu PC+Đ+Respect vs HARD
onda mozda,ali samo mozda HARD nece pobijedit:lol2:

TaraT
15.09.10, 13:07
mislim da je jedini nacin da server bude zanimljiv da vidimo borbu PC+Đ+Respect vs HARD

i chuck norris se boji harda

dadyo
15.09.10, 13:11

...ma PC je babaroga ovog servera, previše ziheraški su odigrali, čak su i HARD zasjenili, art x5, x3, pa brza obuka -2 komada, pa sim-city..uff, treba složit neku koaliciju da se se ta PC mašinerija ispita ;)

..nadam se da će u Đa i RESPECTa biti dovoljno dobra komunikacija da se to i ostvari, koliko znam Đ je sastavljen većinom od mnjaga i smogovaca tako da u njihovu umješnost za stvaranje ovakove p....... ne sumnjam, još samo da je RESPECT od volje i eto ti dobre makljaže i zanimljivog servera ;)

Superhik
15.09.10, 13:45
...pa neki savez između Đ i RESPECTa je najbolje što se serveru u ovom trenutku može dogoditi, inače će ovaj s4 biti bljuzga od servera gdje će PC pobjediti bez borbe...
...Đ i RESPECT ratuju cijeli server, PC nije ušao u otvoreni sukob cijeli server i dobili su art x5 bez borbe tako da je jedini rasplet dostojan s4 servera sljedeći:

...Đ/RESPECT vs PC i pobjedu odnosi HARD :dance:

...DRAH forever :D

Kakav komedijaš :D

Prvi smo počistili kvadrant a nismo se udruživali ako Đ sa triumphom i sa pola darka koji je prešo kod njih :D

Baljezgaš gluposti od straha, al razumijem te :D

...ma PC je babaroga ovog servera, previše ziheraški su odigrali, čak su i HARD zasjenili, art x5, x3, pa brza obuka -2 komada, pa sim-city..uff, treba složit neku koaliciju da se se ta PC mašinerija ispita ;)

..nadam se da će u Đa i RESPECTa biti dovoljno dobra komunikacija da se to i ostvari, koliko znam Đ je sastavljen većinom od mnjaga i smogovaca tako da u njihovu umješnost za stvaranje ovakove p....... ne sumnjam, još samo da je RESPECT od volje i eto ti dobre makljaže i zanimljivog servera ;)

Baš smi ziheraši, nakon dolaska artefakta imali smo ih skoro najmanje i manje bitne al vidiš tada najjači savez servera smo pobjedili na DRUGOM kvadrantu i uzeli mu artefakte, pih neš ti sim citya.

Đ nije imao dvije dobre akcije cijeli server, svega par solidnih i na kraju ih respect napljusko dok se nije sklopio NAP.

Nemojte bit kukavice i zazivat server da odrade posao kojeg se vi sami bojite ;)

sweeth
15.09.10, 13:58
ajmo svi protiv pc
dajte neke pare pa i ja pošaljem napad
jer su najjači i najorganiziraniji, s najviše muda, pa ih treba skatati...
kako se usuđuju ratovati na 2 kvadranta i osigurati desetke artova? i onda radit megaoffove i simcity
pih
dajte pare i ja katam
čak sam i počeo napadati pc

Blue007
15.09.10, 14:04

Prvi smo počistili kvadrant a nismo se udruživali ako Đ sa triumphom i sa pola darka koji je prešo kod njih :D

Baš smi ziheraši, nakon dolaska artefakta imali smo ih skoro najmanje i manje bitne al vidiš tada najjači savez servera smo pobjedili na DRUGOM kvadrantu i uzeli mu artefakte, pih neš ti sim citya.

Đ nije imao dvije dobre akcije cijeli server, svega par solidnih i na kraju ih respect napljusko dok se nije sklopio NAP.

Nemojte bit kukavice i zazivat server da odrade posao kojeg se vi sami bojite ;)

Smiri se, bude ti prasnula žila glupača :palčina:

Toso
15.09.10, 14:12
ajmo svi protiv pc
dajte neke pare pa i ja pošaljem napad
jer su najjači i najorganiziraniji, s najviše muda, pa ih treba skatati...
kako se usuđuju ratovati na 2 kvadranta i osigurati desetke artova? i onda radit megaoffove i simcity
pih
dajte pare i ja katam
čak sam i počeo napadati pc

baš,papci :cvjetic:

dadyo
15.09.10, 14:39

...uzeli ste arte savezu (BOP) koji je u to vrijeme bio u sukobu sa tada najvećim i vjerojatno po organizaciji najboljem savezu na serveru (HARD)...to je mogao odraditi i DARK :)
...sve ostale grupacije i savezi na s4 su bile u sukobu sa barem donekle ravnopravnim protivnicima dok je PC po mom mišljenju igrao dosta ziheraški...
...upravo iz tog razloga smatram da bi za server pa tako i za PC bilo najbolje da Vas Đ i RESPECT natamburaju i da HARD ponovo pobijedi...

...forever DRAH ;)

Munjar
15.09.10, 15:00
...uzeli ste arte savezu (BOP) koji je u to vrijeme bio u sukobu sa tada najvećim i vjerojatno po organizaciji najboljem savezu na serveru (HARD)...to je mogao odraditi i DARK :)
...sve ostale grupacije i savezi na s4 su bile u sukobu sa barem donekle ravnopravnim protivnicima dok je PC po mom mišljenju igrao dosta ziheraški...
...upravo iz tog razloga smatram da bi za server pa tako i za PC bilo najbolje da Vas Đ i RESPECT natamburaju i da HARD ponovo pobijedi...

...forever DRAH ;)

apsolutno se slažem, ali sve to moramo pričekat da počne pa da vidimo kako će dalje ići :)

Superhik
15.09.10, 16:16
Smiri se, bude ti prasnula žila glupača :palčina:

Jutro sam počel bez kavice i viš kak to izgleda, svakakvi miševi me izbace iz ritma :D :D :D

dadyo
15.09.10, 16:54
Jutro sam počel bez kavice i viš kak to izgleda, svakakvi miševi me izbace iz ritma :D :D :D

......tebe bar nije teško iz takta izbacit, dovoljno je reći da nisi najveći i najgenijalniji igrač koji je ikad pristupio travianu :P
... naći napuhanijeg forumaša od tebe, to je već izazov :D

Superhik
15.09.10, 17:00
......tebe bar nije teško iz takta izbacit, dovoljno je reći da nisi najveći i najgenijalniji igrač koji je ikad pristupio travianu :P

lol, pa ja bum prvi za sebe rekel da nemam pojma o travianu, siroti loš si provokator :lol2:

Toxic Hemlock
15.09.10, 17:12
Vidim da se počinju javljati sad komedijaši po forumu, koji baljezgajući gluposti pokušavaju ekipu iznervirat.
Očito je cilj nahuškati server na PC, da bi se opet provuklo do kraja ko prošli put.

@dadyo
Kultura ti je na nivou nema kaj.
A i znanje o stanju i događajima na serveru je zadivljujuće.
Matematika ti je isto malo jače područje.

A u izmišljanju ti nema premca.
Od toga da PC nije imao otvoreni sukob cijeli server, do toga da je HARD najorganiziraniji savez.
O ziheraškoj igri PCa govore i statistike off/deff bodova i svi oni HOFovi.
Nemam više kaj komentirati, osim možda ovo o napuhanosti.
Počni od sebe, pa onda pričaj nešto drugima.

Mah, imam pametnijeg posla od piskaranja sa likovima ....................

dadozg
15.09.10, 18:09
...Đ i RESPECT ratuju cijeli server,
PC nije ušao u otvoreni sukob cijeli server i dobili su art x5 bez borbe tako da je jedini rasplet dostojan s4 servera sljedeći:

...Đ/RESPECT vs PC i pobjedu odnosi HARD

ti mora da si lude gljive papal :D PC nije ratovao ovaj server? hahhahahahahhahahahah zato je samo 50+ uspiješnih akcija bilo lollllllllllllllllllllllllllllllllllll

ne daj se Hik,zato moraš svako jutro rakijicu pa bu bolje :)

ja sam napuhaniji forumaš od Hika,primam oklade :D

grupaciji Đ svaka čast ako uspije do kraja izdržat server samo zato kaj je RESPECT stao sa napadima...eh te megakoalicije...:lol2::lol2:

@Toxic

pa jedini cilj dadyiu je da nahuška server na nas...nama je dobro,zabavljamos e super,pijanka je bila odlična...sad jel pobjedili ili ne pih to je samo virtualna igra

sweeth
15.09.10, 18:25
Ma kakva igra?!?! Ovo je vec postalo ozbiljno. Dajem 1000€ onom ko skata Hika ( racuna se ili hvatanje offa ili nuliranje gg-a ili off gradova)
Za katanje proxime 2000€
Napuhani hzg 5000€

Uff, malo sam previse popio ocito, pa ja nemam ni 2€ hahahahhaha

Riddick.
15.09.10, 18:50
lol vidim forum je ozivio! Cudo Bozje!

aj napokon neke zanimljivosti!
a nitko zapravo nezna sto se desava "iza zatvorenih vrata" :cvjetic:

dadozg
15.09.10, 19:01
lol vidim forum je ozivio! Cudo Bozje!

aj napokon neke zanimljivosti!
a nitko zapravo nezna sto se desava "iza zatvorenih vrata" :cvjetic:

znam ja,ali ne smijem reči :) obečao sam ;)

hzg
15.09.10, 19:11
iza zatvorenih vrata se raspravlja oce u subotu past kisa ili nece :pivo:

Toso
15.09.10, 20:49
iza zatvorenih vrataaaaaaaaaa :D

razigrana bakterija
15.09.10, 21:10
i sta ima novo ? ko s kim i protiv koga ?

Toso
15.09.10, 21:18
i sta ima novo ? ko s kim i protiv koga ?

http://www.youtube.com/watch?v=sEqMDlcLBbA

evo najomrazenijeg, gori je od hika :lol:

razigrana bakterija
15.09.10, 21:22
http://www.youtube.com/watch?v=sEqMDlcLBbA

evo najomrazenijeg, gori je od hika :lol:

a ja mislio da smo dobri :(

Toso
15.09.10, 21:37
a ja mislio da smo dobri :(

i ja sam mislio da je džeko bosanski dijamant:lol2:

Ares(CRO)
16.09.10, 00:34

HARD ja sam mislio da vi ne igrate ovaj server :brukica::brukica::brukica:

Superhik
16.09.10, 15:06
HARD ja sam mislio da vi ne igrate ovaj server :brukica::brukica::brukica:

Jedno je sigurno, HARD ovaj server neće osvojit :usisava:

Toso
16.09.10, 15:07
Jedno je sigurno, HARD ovaj server neće osvojit :usisava:

jel se to PC svima prijeti :zeko:

Superhik
16.09.10, 15:16
jel se to PC svima prijeti :zeko:

Mislim da sam HARDU ;)

dadyo
16.09.10, 15:32
Vidim da se počinju javljati sad komedijaši po forumu, koji baljezgajući gluposti pokušavaju ekipu iznervirat.
Očito je cilj nahuškati server na PC, da bi se opet provuklo do kraja ko prošli put.

@dadyo
Kultura ti je na nivou nema kaj.
A i znanje o stanju i događajima na serveru je zadivljujuće.
Matematika ti je isto malo jače područje.

A u izmišljanju ti nema premca.
Od toga da PC nije imao otvoreni sukob cijeli server, do toga da je HARD najorganiziraniji savez.
O ziheraškoj igri PCa govore i statistike off/deff bodova i svi oni HOFovi.
Nemam više kaj komentirati, osim možda ovo o napuhanosti.
Počni od sebe, pa onda pričaj nešto drugima.

Mah, imam pametnijeg posla od piskaranja sa likovima ....................

...kutura? ...jesam ja nekog uvrijedio? ...ako jesam moje iskrene isprike :daje cvijet:
...Hik je postavio standarde diskusije a ja sam ih se samo pridržavao...
...Toliko o TVOJOJ objektivnosti...
...iznesao sam svoje viđenje servera, mislio sam da je to ovdje na forumu dozvoljeno...
....sva sreća pa vidim da ima ekipe iz PCa na forumu koji ne gledaju na moju ideju i post kao na smrtnu ugrozu..
...neki poput tebe Toxic će radije dosadnu pobjedu nego dobar fajt, sve bi to meni bilo jasno da postoji neka nagrada, ali pošto spomenuta ne postoji, stvarno ne kužim...
...ma evo i tebi jedan cvjetić da se malo smiriš :daje cvijet: ...ejj, evo ti još jedan :daje cvijet:

Toso
16.09.10, 19:25
Mislim da sam HARDU ;)

<daj pusti me da kuvam malo :narf:

razigrana bakterija
16.09.10, 19:30
moje osobno videnje servera...trenutno...đ savezi vjer imaju najvise ww off-ova...obzirom na sramotno stanje deff-a u njihovim ww selima...logicno je zakljuciti da su previse off orijentirani...najvece off-ove na serveru ima respect...osim ovog koskanja sa đ savezima ( izveli su svega nekoliko off akcija ) prakticki cijeli server nisu imali pravog sukoba i u miru su dizali off-ove...vecinu tereta rata sa usb-om i syn-om je podnjeo s&t, mayday i guerilla...uzevsi u obzir to i off-ove koje su prije odredenog vremena pokazali respectovci namece se zakljucak da se kod njih kriju najveci off-ovi servera...hard je po obicaju krcat deff-om...kod njih je dijametralno suprotno stanje nego kod đ saveza...nemaju previse ww off-ova...ali imaju uvjerljivo najvise deff-a na serveru...i za kraj najveca babaroga servera pc...ne odskacu previse ni po off-u ni po deff-u...najvise istroseni ratovima...ali najaktivniji tokom cijelog servera...u zajednickim akcijama poprilicno uigrani...prvi pokorili svoj kvadrant...jedini na serveru dobili medukvadrantski rat...

đ savezi...tokom servera na svom kvadrantu se nisu nesto pretjerano trosili...porazili dark ( regrutirali dobar dio darka ) koji i tako nikada nije docekao kraj servera...udruzili se sa triumphom...jedine prave gubitke imali u napadima na respect...

respect...mir tokom najveceg dijela trajanja servera...ukljucili se u rat protiv usb i syn kada su doticni vec bili poprilicno oslabljeni...dovrsili posao...jedini gubitci i nesto ozbiljnije sukobljavanje u koskanjima sa đ savezima...nisu nesto bili off aktivni...docekali nekoliko jako ljepih off-ova...izgubili neke gg-ove...uz đ saveze najpripremljeniji za ww gradnju...

hard...izrazito deff savez...bili pred potpunim slomom u ratu sa bop-om...spletom okolnosti se izvukli i ponovno nakrcali deff-om...ude li njihov ww u gustu zavrsnicu...bit ce ga tesko probiti...iako nemaju arhitekte...

pc...u ratu od pocetka servera do pred sam kraj...pocevsi ratom protiv kifli...prvi ocistili kvadrant...za razliku od đ saveza nisu se udruzili s protivnikom sa kvadranta...imali los rapored artova i u pocetnoj fazi ih imali najmanje...iskljucivo zbog artova usli u rat sa u tom trenutku najjacim savezom servera...pobijedili u ratu i osvojili artove...za vrijeme dok su svi ostali mirno dizali off-ove pc off-ovi su bili na konstantnom putu...i iako nisu imali zakucavanja svejedno su ti off-ovi veliku vecinu toga vremena stagnirali...tek pred sam kraj se primirili...i imali unutar savezne sukobe...

trenutno respect i ekipa sa ++ prvi favorit...ali sve se brzo preokrene...

Nasah
16.09.10, 22:54
:master:

smragad
16.09.10, 23:54
moje osobno videnje servera...trenutno...đ savezi vjer imaju najvise ww off-ova...obzirom na sramotno stanje deff-a u njihovim ww selima...logicno je zakljuciti da su previse off orijentirani...najvece off-ove na serveru ima respect...osim ovog koskanja sa đ savezima ( izveli su svega nekoliko off akcija ) prakticki cijeli server nisu imali pravog sukoba i u miru su dizali off-ove...vecinu tereta rata sa usb-om i syn-om je podnjeo s&t, mayday i guerilla...uzevsi u obzir to i off-ove koje su prije odredenog vremena pokazali respectovci namece se zakljucak da se kod njih kriju najveci off-ovi servera...

Preodvratno ulizivanje...samo pazi nema mjesta, previše je ljudi odavna unutra.... prevelika je sada to gužva...nitko nema toliki pak da stane toliko ljudi...

...i za kraj najveca babaroga servera pc...ne odskacu previse ni po off-u ni po deff-u...najvise istroseni ratovima...ali najaktivniji tokom cijelog servera...u zajednickim akcijama poprilicno uigrani...prvi pokorili svoj kvadrant...jedini na serveru dobili medukvadrantski rat...

Opet klasa preodvratno, ovo mi zvuču ko HDZ ranih devedesetih, ono nas su izabrali, jadni mi, vodili smo sveti rat, mi smo jedini pravi hahahahaahhaha

najvise istroseni ratovima
užas, kaj ti se nije rigalo kad si ovo pisao?

pc...u ratu od pocetka servera do pred sam kraj...pocevsi ratom protiv kifli...prvi ocistili kvadrant...za razliku od đ saveza nisu se udruzili s protivnikom sa kvadranta...imali los rapored artova i u pocetnoj fazi ih imali najmanje...iskljucivo zbog artova usli u rat sa u tom trenutku najjacim savezom servera...pobijedili u ratu i osvojili artove...za vrijeme dok su svi ostali mirno dizali off-ove pc off-ovi su bili na konstantnom putu...i iako nisu imali zakucavanja svejedno su ti off-ovi veliku vecinu toga vremena stagnirali...tek pred sam kraj se primirili...i imali unutar savezne sukobe...

SVETI RAT PISIJA KOJI JE IGROM SLUČAJNOSTI DOŠAO DO KOALICIJE OD 28 SAVEZA HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAH

Anđeo s greškom
17.09.10, 00:33
Preodvratno ulizivanje...samo pazi nema mjesta, previše je ljudi odavna unutra.... prevelika je sada to gužva...nitko nema toliki pak da stane toliko ljudi...

Opet klasa preodvratno, ovo mi zvuču ko HDZ ranih devedesetih, ono nas su izabrali, jadni mi, vodili smo sveti rat, mi smo jedini pravi hahahahaahhaha

SVETI RAT PISIJA KOJI JE IGROM SLUČAJNOSTI DOŠAO DO KOALICIJE OD 28 SAVEZA HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAH

jaooooooo jaoooooooooo pa razigrani je napisao svoje vidjenje servera, a sto si ti dao....

a tzv sveti rat PC-a, mozda i je svet, ali definitivno nije PC slucajnoscu dosao do 28 saveznistava, dosli su do toga planski, i ponajvise uigranoscu, i definitivno nije potrebno da ih tu kao ekipu vrijedja netko o kome njegov nick govori skoro sve

o tome kako igra PC i kako je igrao do danas, dovoljno govore pokazatelji na serveru kao i oni koji su tu

koji se jos vodja moze pohvalit da kad mu netko fejkanjem digne zivac, da 50 ljudi krece u akciju da se isti ugase i to na jedno malo obicno grrrrrrrrrr.....

poucak posta.... s-gad ostaje s-gad bez obzira koliko god prefiksa dodao.... a voljeni vodja je i dalje voljen od strane cijele svoje MULTI-MAKSI koalicije koja s nestrpljenjem ceka svaki njegov mig ;)

odgovor za napasnike koji ce biti ponukani ovim postom..... bla bla bla trla baba lan :p

stanje na serveru je takovo, da svi pricaju imamo ovo imamo ono, ali svi oni nesto cekaju i za to vrijeme pricaju.... mi cemo ovo a mi cemo ono... a na kraju ce pobjedu odnijeti lik za kojeg nismo nikad culi i koji ce za sve ostati fama......

kako god s-gad bilo bi bolje da pokazujes nesto u igri, nego sto vrijeme trosis na praznom forumu

btw pusa marku hehe

razigrana bakterija
17.09.10, 00:34

nije ulizivanje...samo sagledavanje cinjenica...i razbijanje mita da je pc najjaci savez servera...protuteza vasim pokusajima okretanja servera na pc...pa neka ljudi vide da nije đ tako slabasan...niste ratovali...ujedinili se s cijelim kvadrantom...za razliku od vas pc je svoj kvadrant ocistio ratom...

koje koalicije ? đ i saveznici su jos uvik nabrojnija koalicija na serveru ;)
p.s. bez brige...neces uspjeti dici lvl 100 ;)

smragad
17.09.10, 00:57
jaooooooo jaoooooooooo pa razigrani je napisao svoje vidjenje servera, a sto si ti dao....
dao sam svoje viđenje njegovog viđenja pa si ti misli

poucak posta.... gad ostaje gad bez obzira koliko god prefiksa dodao.... a voljeni vodja je i dalje voljen od strane cijele svoje MULTI-MAKSI koalicije koja s nestrpljenjem ceka svaki njegov mig ;)
tu bi se vratio na onaj dio kako ponekad nema mjesta u nečijim pakovima..pa se ti guraj ako ti se da

heheehehheheheeh sa pre fiksom ili bez o meni ljudi pričaju kao gadu, o tebi nisam baš čuo neke kvalitetne priče, osim neke ološe priče.....

kako god s-gad bilo bi bolje da pokazujes nesto u igri, nego sto vrijeme trosis na praznom forumu
forum nije prazan ili bi ti kao pučista (pučistica) voljela da je....jednom mod sada samo član..dobro došla među raju

nije ulizivanje...samo sagledavanje cinjenica...i razbijanje mita da je pc najjaci savez servera...protuteza vasim pokusajima okretanja servera na pc...pa neka ljudi vide da nije đ tako slabasan...niste ratovali...ujedinili se s cijelim kvadrantom...za razliku od vas pc je svoj kvadrant ocistio ratom...
koje koalicije ? đ i saveznici su jos uvik nonabrasive koalicija na serveru ;)
p.s. bez brige...neces uspjeti dici lvl 100 ;)

I tebe čitam kao i ovu damu prije bla, bla......

Što se PC tiče -
PC JE VODIO SVETI RAT, UOSTALOM SVAKI RAT KOJI PC VODI SVET JE SAM PO SEBI S V E T
ŽIVIO PC I SVETI RATOVI PISIJA!!!!!!!!!!!!

I moram napomenut da je pc najbolji tako kaže moj idol !

p.s. idem na 100 garant, ako ne 100 na 86 ziher, znam samo jednog momka koji me može u tome spriječiti..... ali taj ladi egs na moru heheheheheheheheheheheh

marko13
17.09.10, 01:10
PC jeste najjaci savez na serveru,a ako i nije,sa svojih 5 koalicijskih saveza (znaci 6 ih je sveukupno i svi su u top 20) tvori najjaci savez na ovom serveru.

razigrana bakterija
17.09.10, 01:38
dao sam svoje viđenje njegovog viđenja pa si ti misli

tu bi se vratio na onaj dio kako ponekad nema mjesta u nečijim pakovima..pa se ti guraj ako ti se da

heheehehheheheeh sa pre fiksom ili bez o meni ljudi pričaju kao gadu, o tebi nisam baš čuo neke kvalitetne priče, osim neke ološe priče.....

forum nije prazan ili bi ti kao pučista (pučistica) voljela da je....jednom mod sada samo član..dobro došla među raju

I tebe čitam kao i ovu damu prije bla, bla......

Što se PC tiče -
PC JE VODIO SVETI RAT, UOSTALOM SVAKI RAT KOJI PC VODI SVET JE SAM PO SEBI S V E T
ŽIVIO PC I SVETI RATOVI PISIJA!!!!!!!!!!!!

I moram napomenut da je pc najbolji tako kaže moj idol !

p.s. idem na 100 garant, ako ne 100 na 86 ziher, znam samo jednog momka koji me može u tome spriječiti..... ali taj ladi egs na moru heheheheheheheheheheheh

ajoj da...tvoj je onaj ww di je bilo sramotno malo deff-a ? a dobro...sta sad

Toso
17.09.10, 04:26

idem redom, neka ljudi iz PC ne zamjere, koliko god tamo ima fer i oke ljudi, razigrani nasro si gluposti, i to povise :)

1) koji su to gubici PCa? imali ste odlicne akcije, i niste imali gubitke, daleko vece gubitke u ratovima su imali Đ i Respect u medusobnom rokanju,nego vi ukupno. ono sto ste gubili je stvarno sica.
2)niste regrutirali nikoga? LOL razigrani, a ekipa iz KBBM, par acc iz kifli, bio je jos jedan savez manji kao KBBM koji je s vama. da ne pricam o JRK i ? kao saveznicima. unistili ste mozda 50tak acca kilfi, dok se azra sama ugasila.
3) rat s BoP? Pa napravili ste pametno, al ne pricaj da ste pobjedili najjaci savez. Napali ste BoP koji je napravio katastrofalan potez. Savez koji skoro da i nema deffa, vecinu offova skuca na artove i ostane i bez deffa i bez offa. S akcijama koje ste prije pokazali, morali ste ih razbit,kao sto i jeste. BoP je pobio natare i spusio offove, vi prakticki bez gubitaka probili njihove gradove i uzeli iste artove. da ne pricam o tome da ste i dio BoPa i TLa uzeli.
4) imali ste dva rata i odlicne akcije,daleko od toga, ali su vam i sukladno tome gubici bili minimalni. Tako da nemoj pricat. Dam se kladit da je vece gubitke imao Đ/respect u ratu, nego PC tokom servera. A i s kolicinom i rotiranjem artove se da nakucati dosta lijepih offova.
5) malo primirili? zadnja akcija stara skoro 2 i pol mjeseca, a i vec tad je BoP bio prilicno urusen.

Nemoj pricat ovakve notorne gluposti,ako vec dajes videnje, daj nesta realno. To sto drugi daju vodu na svoj mlin ne znaci da moras i ti. Druge neznam, ali ako oni seru,nemoj i ti, jerbo si oke :)

za kraj,moje videnje
HARD - pun deffa,par lijepih offova i to je to. Nista previse
PC - mozda i najveci deff imaju, i brojacano mozda, ali samo mozda manje offova od Đ i ekipe, ali sigurno imaju vece, i to dosta. Zapravo mi je dobar dio Đ ekipe enigma, jer se nisu pokazivali i pitanje je sta su radili. To jest, da li su simcitaly, ili su napravili lijepe offove. Glavni favoriti IMHO poznavajuci ekipu i vodstvo.
Đ - enigma ko sto rekoh. Imaju tone offova vjerujem, i mozda ne ogromne kao PC, ali sigurno pristojan broj. Dosta slab deff ce ih vjerovatno kostat servera.
Respect - imaju najmanje offova (osim hard) ali sigurno imaju ogromne. Barem bi morali imat. Imao sam prilike ratovat s dosta igraca tamo, cini mi se kao savez gdje imas par izuzetno aktivnih offera, i ostatak defferi. Mislim da ce biti jako bitno velicina tih offova koje imaju, te koliko su deffa uspjeli napravit.

Mislim da je PC izraziti favorit, dok bi Đ + respect skupa bili vjerujem prejaki za iste. No,ako isti nece suradivat, PC je siguran pobjednik ovog servera kako mi se cini. Takoder koliko vidim, dosta je acc-eva koji nemaju savez i nisu dio niti jedne od ove 4 koalicije, a mogli bi izbacit lijepe offove. Pitanje je di ce isti ici.

p.s. neka se nitko ne uvrijedi, dajem svoje skromno misljenje samo jer poznajem svu ekipu. Acc nemam, prijatelj mi je tek dao pristup da pratim.

Superhik
17.09.10, 09:42
Tošo biserko, pa pametniji si travianer da tak nekaj pišeš.

I sam znaš da je PC ratovao od početka servera do 7. mjeseca. I nisu u pitanju gubitci i zabijanja već konstantno putovanje offa bez mogučnosti pljačkanja ili gradje istog zbog potrebe hranjenja offa na putu.

Dok su drugi radili offove a postoječi držali spremljene na hrani mi smo naše morali hranit i održavat i radit nova sela jer od pljačke ništa nema ;)

S druge strane Đ je naveči savez po broja igrača u njemu ne po broju saveza a to je ono bitnije ;)
Imali su ili još imaju 4 off tima što je šačica igrača od kojih se pola zabilo, a gdje je ostatak offova i igrača iz saveza?! Dakle oni imaju najviše offova i to svi znaju.

Blue007
17.09.10, 11:32
Jos do prije par tjedana svi na forumu su se trudili prikazati svoj savez kao najjaci, najorganiziraniji, najnajnaj, da bi pak sad, vjerovali ili ne, svi marginalizali svoje mogucnosti i velicali protivnike.

Iznimno je zabavno pratiti ovo natjecanje u popularnoj "Pili naopako". :101010:

Toso
17.09.10, 12:04
Tošo biserko, pa pametniji si travianer da tak nekaj pišeš.

I sam znaš da je PC ratovao od početka servera do 7. mjeseca. I nisu u pitanju gubitci i zabijanja već konstantno putovanje offa bez mogučnosti pljačkanja ili gradje istog zbog potrebe hranjenja offa na putu.

da,no vasi se 2 i pol mjeseca vidli nisu, i nece jos mjesec dana cca sigurno :D
velim,na akcijama i ostalom,kapa dolje :)
ali to da su ovi ispred vas podosta je notorna laz, jer svi troje ste tu negdje (mozda mi je respect najvise dolje,najmanje offova imaju, a Đ je drugi radi kronicnog nedostatka deffa spram vas)

Brain Killer
17.09.10, 12:18
Evo i ja da nešto žlabrcnem ,nisam baš od rijeći al sve u svemu najjači postovi su mi od Razigranog i od Toše iako se pobijaju međusobno. Nema veze al ljudi su dali svoje vidjenje bili oni u pravu ili ne, vrijeme će pokazat, a mogućnost uvijek postoji da neki anonimus ispliva na kraju na površinu (dosta puta se to desilo).
A ovom s-gadu (nikak da cijelo napišem točno pa mi lakše ovak skračeno) što reć došo si i samo pljuješ ljudima po postovima i uvijeno vrijeđaš te iste. Volio bi pročitat i neki tvoj suvisli post gdje i ti daješ neko svoje mišljenje s obrazloženjima, a ne samo pljuvanja po drugima, bio ti u pravu ili ne :)
Što se mog vidjenja servera tiće baš ga i nemam , malko se zezam i uopće mi se ne zamara s bilo kakvim kalkulacijama ili praćenjem što se gdje dešava tako da jedino kaj znam je ovo tu kaj pročitam pa bi volio da više ljudi da neke svoje analize (bilo točno il ne) da imam kaj čitat :)
Nažalost s obzirom kak sam već napisal jednom prije il mogu čitat ovo il Tenu i Milu pošto mi žena jedino to da da kupim u kuću iako ako imam koji mjesec sreće pa je dobre volje donese kući i Cosmo pa :)

pozz svima i dajte više neko glasanje ko bu dobio :)

Žena Zmaj
17.09.10, 12:34
Evo i ja da nešto žlabrcnem ,nisam baš od rijeći al sve u svemu najjači postovi su mi od Razigranog i od Toše iako se pobijaju međusobno. Nema veze al ljudi su dali svoje vidjenje bili oni u pravu ili ne, vrijeme će pokazat, a mogućnost uvijek postoji da neki anonimus ispliva na kraju na površinu (dosta puta se to desilo).
A ovom s-gadu (nikak da cijelo napišem točno pa mi lakše ovak skračeno) što reć došo si i samo pljuješ ljudima po postovima i uvijeno vrijeđaš te iste. Volio bi pročitat i neki tvoj suvisli post gdje i ti daješ neko svoje mišljenje s obrazloženjima, a ne samo pljuvanja po drugima, bio ti u pravu ili ne :)
Što se mog vidjenja servera tiće baš ga i nemam , malko se zezam i uopće mi se ne zamara s bilo kakvim kalkulacijama ili praćenjem što se gdje dešava tako da jedino kaj znam je ovo tu kaj pročitam pa bi volio da više ljudi da neke svoje analize (bilo točno il ne) da imam kaj čitat :)
Nažalost s obzirom kak sam već napisal jednom prije il mogu čitat ovo il Tenu i Milu pošto mi žena jedino to da da kupim u kuću iako ako imam koji mjesec sreće pa je dobre volje donese kući i Cosmo pa :)

pozz svima i dajte više neko glasanje ko bu dobio :)

auuuuuuu posto si papucar hehe :) :cvijece i proljece:

Brain Killer
17.09.10, 12:38
auuuuuuu posto si papucar hehe :) :cvijece i proljece:

a ja se ne žalim, i dalje se mogu igrat na travu , ne ko prije zbog obveza al ono malko da mi vrijeme prođe ;), a i Cosmo zna bit interesantan za čitanje :)

dadozg
17.09.10, 12:48
Ma ajde dosta prepucavanja..

PC je najbolji savez,najjacii,imamo najvise offa i najvise deffa,imamo najvise alkohola i najljepsi smo :):):):)

meduzac
17.09.10, 15:16

PC je najbolji savez,najjacii,imamo najvise offa i najvise deffa,imamo najvise alkohola i najljepsi smo :):):):)

vidječemo ko ima zadnju rjeć,još ima igre....čar ove igre je u iznenađenjima :opala:

dadozg
17.09.10, 15:30
vidječemo ko ima zadnju rjeć,još ima igre....čar ove igre je u iznenađenjima :opala:

hehe,kako se skidaju offovi po oazama LOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLLLLL

TaraT
17.09.10, 16:13

redom: mozda, mozda, moguce i moguce, nikako(vec rakia) i niposto (nego -A-)

Toso
17.09.10, 17:31
Buduci da moja rakija zlata vrijedi,ona odlucuje o alkosima. Pobjednik je A savez! Naravno sisa je van konkurencije,a ljepotu drzi savez A sa s4,a ne s3! :D

dadozg
17.09.10, 17:58
redom: mozda, mozda, moguce i moguce, nikako(vec rakia) i niposto (nego -A-)

redom :

ok,ok,ok i ok,aj ok priznajem ipak je Tošo Tošo :),razočaran sam :(

Conte del Monte Verde
17.09.10, 17:59
Buduci da moja rakija zlata vrijedi,ona odlucuje o alkosima. Pobjednik je A savez! Naravno sisa je van konkurencije,a ljepotu drzi savez A sa s4,a ne s3! :D

ima i pc par rakijaša :S
a ja ponosno izjavljujem da bi se mogao slobodno prijavit za Mistera Rakije ovog servera ..
server ne računam po offu , deffu ili količini potrošenog golda nego po količini popijene rakije :D
a to se zna ., pijem ko smuk .. zar ne s-gade ( evo si dobija i zvanično novi nik hahahha )

viđenje servera ...

neman pojma šta drugi imaju , još manje ko će s kim koalirat i ko će koga katat
znam da na svakom serveru ima i neočekivanih obrata situacije ...
znam da sam se s ovom ekipom u pcju odlično zabavio proteklih x mjeseci
i znam da će bit interesantno i dalje , možda i interesantnije ... :cowboy:

prateći hofove na ovom serveru mogu primjetit da je ( bar prema onome šta se pokazalo tu na forumu ) pc najviše ratovao, đ i respekt par akcija s obje strane ( više gubitaka nego akcija ) ... za hard isto neznam puno , neki rat s bopom i vjerovatno lokalna čišćenja, vjerovatno dosta deffa ali offovi su bitni a njih , kako svi ovde kažu hard nema puno ( ali i to ćemo vidit uskoro )

do artova se smatralo da deff donosi pobjedu ali poučen iskustvom sa baxa, hrxa zadnjeg i još nekih servera mi se čini da su na kraju ipak offovi ti koji donose pobjedu i prevagu

a ona stara priča , offeri kupe slavu a defferi pobjedu je samo offersko mazanje očiju deferima :D

Sitting Bull
17.09.10, 18:07
ponos http://vimeo.com/9214574 ponos

hm

ja se ne bih osvrnuo na stanje servera jer je ono jasno
PC dobija a ako izgubi biti će samo zbog onog koji bude planirao napade u samom PC-u :cvijece i proljece:

ovo nije tema za raspravu o potpisima ili proslim serverima...

dadozg
17.09.10, 18:43
a ona stara priča , offeri kupe slavu a defferi pobjedu je samo offersko mazanje očiju deferima :D

istina,tako je odlučen prošli s1..nakon dugo vremena offovi su bili ključni...

s1 i dogadaji na njemu ne ticu se s4

ja ipak mislim da bu ovo bio slab server sa ww offovima,ali dao Bog da nisam u pravu .....

Toso
17.09.10, 19:02
istina,tako je odlučen prošli s1..nakon dugo vremena offovi su bili ključni..

offovi su uvijek kljucan, jedan mastan off od 15-20k kata je zlata vrijedan. nema tog deffa za kojeg bi ga mijenjao.

razigrana bakterija
17.09.10, 19:33
offovi su uvijek kljucan, jedan mastan off od 15-20k kata je zlata vrijedan. nema tog deffa za kojeg bi ga mijenjao.

istina...takav off je zlata vrijedan...ali takvih off-ova sa po 15-20 k kata ce na serveru biti svega nekoliko...nije ovo speed :) nisam nesto pretjerano pratio ostale servere...ali na svima njima nisam primjetio ukupno 5 takvih off-ova :)

p.s. ovdje je rijec o s4...sadasnjem s4...svako sljedece spominjanje proslog s4 servera, kao i bilo kojeg drugog bit ce sankcionirano opomenama...

TaraT
17.09.10, 19:39
ljepotu drzi savez A sa s4

pa vi pijte onda njegovu rakiju

ipak, Tosi :cvjetic:

Toso
17.09.10, 20:02
pa vi pijte onda njegovu rakiju

ipak, Tosi :cvjetic:

dugujes mi pivu za ovo :P

istina...takav off je zlata vrijedan...ali takvih off-ova sa po 15-20 k kata ce na serveru biti svega nekoliko...nije ovo speed :) nisam nesto pretjerano pratio ostale servere...ali na svima njima nisam primjetio ukupno 5 takvih off-ova :)

p.s. ovdje je rijec o s4...sadasnjem s4...svako sljedece spominjanje proslog s4 servera, kao i bilo kojeg drugog bit ce sankcionirano opomenama...

ma bit ce 2-3, al velim,ako mogu birat nekoga tko ce samo takav off radit, nego nekoga tko ce radit deff, biram ovo. a ovaj se da simanjem non stop napravit. to sam htio reci,ne pararalelu sa realnoscu :)

p.s. jel dopusteno vuc paralele s offovima proslih servera i ostalim?

TaraT
17.09.10, 21:32
prateći hofove na ovom serveru mogu primjetit da je ( bar prema onome šta se pokazalo tu na forumu ) pc najviše ratovao, đ i respekt par akcija s obje strane ( više gubitaka nego akcija ) ...

uff, kad se vec svi uhvatili proslih dogadjaja
istina, pc je najvise ratovao
ali kao ssto je vec receno, najmanje nailazio na deff
đ i respect su ratovali nesto manje, po broju izvedenih akcija
ali razlog tome i je upravo jer su cesto jedni kod drugih nailazili na deff
pa to trazi i izvjesno vrijeme za oporavak
tako da bi se to moglo sazeti u: ratovi pc-a najaktivniji, dok ratovi đ-respect najkrvaviji
ne govorim sad tu o off-deff bodovima svakog pojedinog saveza, vec po onom vidjenom u postojecim reportima i hofovima

a jesu li cesta izbivanja offova kod pc-a dok su bili na putu, ostavili i trag nakon mjesec-2 na velicine tih offova...
jesu li se đ i respect toliko medjusobno istrosili...

vidjet cemo u danima ssto slijede
za daljnju ljepotu i zanimljivost ovog servera, nadam se da svi imaju pokazati vise nego ssto zele priznati

Mata vuksanović
17.09.10, 22:11
ma mislim da je vrijeme da dobijemo ovu eru... Mi ili PC.. i ja gluposti prićam mi ćemo ga dobit... Go RESPECT

crackhorn
17.09.10, 23:08
mata....sunce ti...jel klikas ti

dadozg
18.09.10, 07:45
ma mislim da je vrijeme da dobijemo ovu eru... Mi ili PC.. i ja gluposti prićam mi ćemo ga dobit... Go RESPECT

mene samo zanima kaj vam je trebal tihi NAP sa đ grupacijom??? taman kad ste ih mogli dokrajčiti vi im date šansu da se oporave...zar stvarno mislite da oni neče iči na Vas ako čete biti ispred njih???? LOLLL:dance::dance::brukica:

ariac
18.09.10, 12:53
mene samo zanima kaj vam je trebal tihi NAP sa đ grupacijom??? taman kad ste ih mogli dokrajčiti vi im date šansu da se oporave...zar stvarno mislite da oni neče iči na Vas ako čete biti ispred njih???? LOLLL:dance::dance::brukica:

Sta smo se trebali mlatiti do kraja da ne ugrozimo PC-u pobjedu? :dance:

Stvar je ocigledna i lako se provjeri na statistikama:

PC - prednost u odnosu na druga 3 kvadranta (preciznije, oko 62 i kusur piksela po srednjoj tecajnoj listi)
Đ, RESPECT i HARD - podjednake sanse otprilike

Tko god se od kvadranata "zakaci", povecava sanse drugima za pobjedu, a umanjuje svoje. Pat pozicija s kojom nitko nije zadovoljan i trenutno se jedina prava bitka vodi na forumu :D

Mata vuksanović
18.09.10, 12:57
mata....sunce ti...jel klikas ti

klikam... vidis da dizem pop... kad ja nisam kliko?!? ;)

rudlavi cezar
18.09.10, 14:12
tak treba mata tak treba i vojsku radit:pije kavu:

kiler
18.09.10, 14:25
intenzivno pratim sve saveze i iz pouzdanih izvora znam da će pobjedu odlučiti izdaja u jednom od vodećih saveza

sprema se koalicija PC i Đ saveza

RESPECT je pred propašću

isto tako znam da će ta koalicija puknuti bez najave i nastat će koalicija PC i RESPECTA

pregovori su u toku i malo treba da sve saživi

pojedini slobodni igraći već su sklopili savezništva ali vidjet ćete iznenađenja u roku 7 dana

držite gaće jel noć donosi ćuda :ww:

Conte del Monte Verde
18.09.10, 15:12
hahahha ovo mi sliči na Nostradamusova proročanstva za 2007 – 2012 :sleepy moon:
ali vjerovatno je svašta još moguće s obzirom koliko se ljudi zna na sve ove tri strane :)

Nasah
18.09.10, 17:34
gledam vec nekoliko dana kako se PC trudi da navede Đ i RESPECT da iskopaju ratne sijekire :sjekiraš: naravno,to vam se nemoze zamijeriti jer taj rat jedino vama ide u korist.... ali nepale ova podbadanja tipa "neznam zasto je RESPECT napravio nnp sa Đ kad ga je mogao unistiti" sto naravno nije ni blizu istine..a sad neki cak proricu i buducnost,Đ ce zajebat RESPECT ucice u alijansu sa ovima i onima....ljudi neide vam to manitese politike nego :sjekira: u ruke pa dokle ide ide.... :pivo:

Superhik
18.09.10, 17:59
gledam vec nekoliko dana kako se PC trudi da navede Đ i RESPECT da iskopaju ratne sijekire :sjekiraš: naravno,to vam se nemoze zamijeriti jer taj rat jedino vama ide u korist.... ali nepale ova podbadanja tipa "neznam zasto je RESPECT napravio nnp sa Đ kad ga je mogao unistiti" sto naravno nije ni blizu istine..a sad neki cak proricu i buducnost,Đ ce zajebat RESPECT ucice u alijansu sa ovima i onima....ljudi neide vam to manitese politike nego :sjekira: u ruke pa dokle ide ide.... :pivo:

Da li je to strah šta njušim u ovom postu :D

smragad
18.09.10, 18:09
.

Heheheheh pa ono, pardon što nemam dlačicu na jeziku...samo govorim ono što mislim + ako vidim određena imena, ponese me

Što se tiče suvislih postova, probati ću, makar mi je "suvisli post" pregej špreha

Smisleni osvrt na favorita servera

Moj život s Pi Sijom

Ratovanje:

-odradili su jedan nazovi, ali SVETI RAT ! - trajanjem, nešto ko tipa rat u Sloveniji, izvukli puno dobroga iz toga. Slabi ili nikakvi gubitci, arteva uzeli ko pljeve...nema Đenerala koji ne bi tako nešto potpisao unaprijed...

-poso u kvadrantu, malo manje svet, ali naravno veličanstven i jedinstven. Odavno zaboravljen, gubitci zanemarivi.. mSR

Fonda igrača:

-impresivan, ako se ne varam ponajviše na cijelom serveru....

Sastav momčadi :
-vjerojatno podosta ekipe sa ex s4 (eljvege i ostali jataci...), prokletog exs4 gdje su ispušili server poradi politike i utjecaja propagande sa drugih kvadranta ili čega već...

- određena količina presvetih sa ostalih kvadranata spomenutog servera...sve to nabrojano tvori masu igrača koji vuku traume sa prošlog (možda i sa prošlih) servera, ujedinjeni pod paskom solidnog vodstva.

-nabrijani, ima se, trudi se, kakamise kolko pričam o pi-si, a da ne pljujem po istom, ali tako je to kada pričaš suvislo....

Bonusi:
-Brža obuka (3/4) dva komada
+ posebni
-Brža obuka (1/2) tri komada
-Posebni arhitekta pretpostavljam da i to nešto znači....
-poseban bonus bonusa, možda ne ide nikome na čast, ali u ljubavi i ratu sve je dozvoljeno....

Što se tiče ljudi sa +/+, koliko sam vidio, imaju ljudi koji žele i vole igrati, prema njima ne gajim toliko ljubavi kao prema pisiju pa zaista ne znam kaki su zapravo, isto kao i za ekipu sa -/-

Za kvadrant u kojem osobno igram -/+ mogu samo kazat
Ahahahahahahahahahahahahahahahaha

dadyo
18.09.10, 18:24
Da li je to strah šta njušim u ovom postu :D

...u biti strah se vidi iz postova NEKIH PC forumaša od samog spomena ideje Đ/RESPECT vs PC... ;)
...PC ima najbolje arteve i najmanje gubitke tokom servera, jedan od tih arteva je arhitekta x5 ako se ne varam, mislim da je to važno naglasiti....
....uz taj art i 2-3 BO koje imaju i 3 mjeseca sim-citanja sa trenutnim rasporedom snaga im nitko ne može parirati... a tu su još saveznici ? i JRK...
...Toso je procjenio da bi Đ/RESPECT bili prejaki za PC/JRK/?, ne znam baš, mislim da bi to bio zanimljiv fajt i..... sigurna pobjeda HARDa, a di češ ljepšeg kraja s4 od toga ?! :D

P.S. nakon što vidjeh zadnji post od smragada u kojem bi istaknuo ovaj dio:
"Bonusi:
+ posebni
-Posebni arhitekta pretpostavljam da i to nešto znači...."

...zaključio bih da PC/JRK/? imaju značajnu prednost čak ako se Đ i RESPECT udruže, previše je to arteva u tako velikom i organiziranom savezu uz min 3 mjeseca simsitija...

Superhik
18.09.10, 19:52
...u biti strah se vidi iz postova NEKIH PC forumaša od samog spomena ideje Đ/RESPECT vs PC... ;)
...PC ima najbolje arteve i najmanje gubitke tokom servera, jedan od tih arteva je arhitekta x5 ako se ne varam, mislim da je to važno naglasiti....
....uz taj art i 2-3 BO koje imaju i 3 mjeseca sim-citanja sa trenutnim rasporedom snaga im nitko ne može parirati... a tu su još saveznici ? i JRK...
...Toso je procjenio da bi Đ/RESPECT bili prejaki za PC/JRK/?, ne znam baš, mislim da bi to bio zanimljiv fajt i..... sigurna pobjeda HARDa, a di češ ljepšeg kraja s4 od toga ?! :D

"Bonusi:
+ posebni

...zaključio bih da PC/JRK/? imaju značajnu prednost čak ako se Đ i RESPECT udruže, previše je to arteva u tako velikom i organiziranom savezu uz min 3 mjeseca simsitija...

U pravu si, najjači smo :D Đ se ukakio hahahah

Riddick.
18.09.10, 19:53

"Bonusi:
+ posebni

hehe jedno je sigurno bez obzira na Đ ili respect ili neke izmisljene koalicije! nebitno sad koje!
HARD-u ce jako tesko biti kliknut ww na 100lvl!
Rat ovaj ili onaj PC-u ce primarna meta biti HARD!
Znas kako se kaze cist racun duga ljubav....:dance:

hzg
18.09.10, 20:06
hehe jedno je sigurno bez obzira na Đ ili respect ili neke izmisljene koalicije! nebitno sad koje!
Znas kako se kaze cist racun duga ljubav....:dance:
mozda i klikne, al to je to :dance:

smragad
18.09.10, 20:27
U pravu si, najjači smo :D Đ se ukakio hahahah
heheheheheheeh Đ se rodio EDIT dakle neuserivi smo, za razliku od nekih koji luče vunu heheheheheh

Molim bez vrijeđanja drugih, ovaj put neće biti opomene..

~Horall

razigrana bakterija
18.09.10, 21:23

vise bi se reklo da đ ekipa i ostali pokusavaju navuci respect na pc...respect za sada mirno suti...i promatra...sto je pametno s njihove strane...ni njima se ne isplati poklati sa pc...pa da đ odnese laganu pobjedu...jer đ kakav je u bilo kakvom dogovoru s respectom ce im zabiti noz u leda...toj ekipi to definitivno ne bi bilo prvi puta da napravi nesto slicno...znaci jednostavno...trenutno je svima najbolje sam za sebe...

Heheheheh pa ono, pardon što nemam dlačicu na jeziku...samo govorim ono što mislim + ako vidim određena imena, ponese me

Što se tiče suvislih postova, probati ću, makar mi je "suvisli post" pregej špreha

Smisleni osvrt na favorita servera

Moj život s Pi Sijom

Ratovanje:

-odradili su jedan nazovi, ali SVETI RAT ! - trajanjem, nešto ko tipa rat u Sloveniji, izvukli puno dobroga iz toga. Slabi ili nikakvi gubitci, arteva uzeli ko pljeve...nema Đenerala koji ne bi tako nešto potpisao unaprijed...

-poso u kvadrantu, malo manje svet, ali naravno veličanstven i jedinstven. Odavno zaboravljen, gubitci zanemarivi.. mSR

Fonda igrača:

-impresivan, ako se ne varam ponajviše na cijelom serveru....

Sastav momčadi :
-vjerojatno podosta ekipe sa ex s4 (eljvege i ostali jataci...), prokletog exs4 gdje su ispušili server poradi politike i utjecaja propagande sa drugih kvadranta ili čega već...

- određena količina presvetih sa ostalih kvadranata spomenutog servera...sve to nabrojano tvori masu igrača koji vuku traume sa prošlog (možda i sa prošlih) servera, ujedinjeni pod paskom solidnog vodstva.

-nabrijani, ima se, trudi se, kakamise kolko pričam o pi-si, a da ne pljujem po istom, ali tako je to kada pričaš suvislo....

Bonusi:
+ posebni
-Posebni arhitekta pretpostavljam da i to nešto znači....
-poseban bonus bonusa, možda ne ide nikome na čast, ali u ljubavi i ratu sve je dozvoljeno....

Što se tiče ljudi sa +/+, koliko sam vidio, imaju ljudi koji žele i vole igrati, prema njima ne gajim toliko ljubavi kao prema pisiju pa zaista ne znam kaki su zapravo, isto kao i za ekipu sa -/-

Za kvadrant u kojem osobno igram -/+ mogu samo kazat
Ahahahahahahahahahahahahahahahaha

fonda igraca ? varas se...tvoja koalicija đ je najbrojnija na serveru prema broju igraca...bez brige...koliko mi se cini jedini ovdje frustiran tim ex s4 si ti upravo ti...neki jal ti se vidi u rijecima kada ga spominjes...

p.s. pc je sa -/-...ali ok...malo te muce strane svijeta i kvadranti...kada smiris frustracije mozda ih pravilno naucis jednog dana ;)

"Bonusi:
+ posebni

pc se ne bi trebao bojati nikoga...odigrat ce server posteno...do sada su uvik odrzali danu rijec ( za razliku od nekih saveza ) tako ce biti i do kraja...nisu se ni do sada lizali s nikim...nece ni od sada...za razliku od đ-a nikoga nisu molili za mir...ako se i udruze đ i respect...sretno im u tome...ako pc izgubi izgubit ce posteno...ali respectu savjet...pazite leda u ikakvom dogovoru sa đ koalicijom ;)

p.s. nesto padaju ti off-ovi od đ koalicije...a jos ni na deff naisli nisu :D

smragad
19.09.10, 02:28
vise bi se reklo da đ ekipa i ostali pokusavaju navuci respect na pc...respect za sada mirno suti...i promatra...sto je pametno s njihove strane...ni njima se ne isplati poklati sa pc...pa da đ odnese laganu pobjedu...jer đ kakav je u bilo kakvom dogovoru s respectom ce im zabiti noz u leda...toj ekipi to definitivno ne bi bilo prvi puta da napravi nesto slicno...znaci jednostavno...trenutno je svima najbolje sam za sebe...

Nešto ste se opasno aktivirali od kada su se -/+ i +/+ pomirili (makar ima tradicionalnog koškanja, svala čast na smirenosti obje strane), neki bi zaključili da vam to baš i nije po volji.
Famozni nož u leđa, a Đe se dogodio taj prvi nož u leđa od strane -/+ koalicije da smo po tome toliko poznati?

fonda igraca ? varas se...tvoja koalicija đ je najbrojnija na serveru prema broju igraca...bez brige...koliko mi se cini jedini ovdje frustiran tim ex s4 si ti upravo ti...neki jal ti se vidi u rijecima kada ga spominjes...

Očito je da ne koristimo istu matematičku operaciju zbrajanja.
Mislim da nema jala, meni pobjeda nije škliznula iz ruke ehhehehehehehe, ma ni iz noge....

p.s. pc je sa -/-...ali ok...malo te muce strane svijeta i kvadranti...kada smiris frustracije mozda ih pravilno naucis jednog dana ;)
Pa hvala ti što si reagirao, ispričavam se +/- strani svijeta

pc se ne bi trebao bojati nikoga...odigrat ce server posteno...do sada su uvik odrzali danu rijec ( za razliku od nekih saveza ) tako ce biti i do kraja...nisu se ni do sada lizali s nikim...nece ni od sada...za razliku od đ-a nikoga nisu molili za mir...ako se i udruze đ i respect...sretno im u tome...ako pc izgubi izgubit ce posteno...ali respectu savjet...pazite leda u ikakvom dogovoru sa đ koalicijom ;)

Vidim da te leđni napadi brinu :P, ovo ostalo sa ponosnim i poštenim pisijem lizanjem i moljakanjem, a što kazat osim
PC je najbolji

p.s. nesto padaju ti off-ovi od đ koalicije...a jos ni na deff naisli nisu :D
To je samo potvrda onog što sam rekao ranije da je PC razigran i voljan savez, ko zna možda jednog dana i ti spoznaš kako je to klikat cijeli server pa ti neko pokolje kate u oazi ili Đe mu se nađu hihihihi

jebacch
19.09.10, 03:21
ko zna možda jednog dana i ti spoznaš kako je to klikat cijeli server pa ti neko pokolje kate u oazi ili Đe mu se nađu hihihihi

uff ovo je nisko :D

PC niste fora, pošaljem vam poglavice na partijanje a vi ih ubijete ko miševe hehe

razigrana bakterija
19.09.10, 04:14
Nešto ste se opasno aktivirali od kada su se -/+ i +/+ pomirili (makar ima tradicionalnog koškanja, svala čast na smirenosti obje strane), neki bi zaključili da vam to baš i nije po volji.
Famozni nož u leđa, a Đe se dogodio taj prvi nož u leđa od strane -/+ koalicije da smo po tome toliko poznati?

Očito je da ne koristimo istu matematičku operaciju zbrajanja.
Mislim da nema jala, meni pobjeda nije škliznula iz ruke ehhehehehehehe, ma ni iz noge....

Pa hvala ti što si reagirao, ispričavam se +/- strani svijeta

Vidim da te leđni napadi brinu :P, ovo ostalo sa ponosnim i poštenim pisijem lizanjem i moljakanjem, a što kazat osim
PC je najbolji

To je samo potvrda onog što sam rekao ranije da je PC razigran i voljan savez, ko zna možda jednog dana i ti spoznaš kako je to klikat cijeli server pa ti neko pokolje kate u oazi ili Đe mu se nađu hihihihi

bas se i nismo nesto pretjerano aktivirali...tako nesto smo i ocekivali...cisto iz razloga jer ekipa s -/+ ni do sada nikada nije tukla neki ozbiljniji savez, pa od vas to nismo ocekivali ni sada...kao sto bas i ne ocekujemo da cete vi biti prvi koji ce krenuti na pc, skloniji ste tome da zivite u nadi da ce netko drugi odraditi vas posao...sto se tog "noza u leda" tice...mislim da ti jako dobro znas kada i gdje se dogodio ;)

ocito da ju ne koristimo...ali vidim po tvom poznavanju kvadranata da imas problema s matematikom pa moguce da te i zbrajanje muci...ali evo da ti pomognem, da se ne mucis previse...đ saveza i saveznika ima cca 270...pc saveza i saveznika ima cca 260...da, vidi cuda...270 je vise nego 260...ali naucit ces jos...ima vremena, samo polako...

mozda jednog dana i spoznam...mozda vec i jesam :) isto kao sto ti mozda jednog dana i spoznas di se uopce rade kate...ili kako se brani ww...a ne da te odma srokaju...vidis, sve je moguce...eto cak si naucio napisati normalan post :)

Riddick.
19.09.10, 04:27
uff ovo je nisko :D

PC niste fora, pošaljem vam poglavice na partijanje a vi ih ubijete ko miševe hehe

moras poslat u pojacanje :)
btw pozz dugo se nismo culi :na karte:

sweeth
19.09.10, 04:30
aj ti trči spavati, žena će te ubit :D:D
jebacc, sad smo skuzili nove fore, neće nama nitko off hvatati hahahaha kamoli meni :D:D:D
pored ovakvih glupih poteza, pece ni ne treba neprijatelje, sami sebe skataju i off pobiju :D:D

smragad
19.09.10, 10:56
bas se i nismo nesto pretjerano aktivirali...tako nesto smo i ocekivali...cisto iz razloga jer ekipa s -/+ ni do sada nikada nije tukla neki ozbiljniji savez, pa od vas to nismo ocekivali ni sada...kao sto bas i ne ocekujemo da cete vi biti prvi koji ce krenuti na pc, skloniji ste tome da zivite u nadi da ce netko drugi odraditi vas posao...sto se tog "noza u leda" tice...mislim da ti jako dobro znas kada i gdje se dogodio ;)

Sve 5 ako ti misliš da je celi +/+ neozbiljna nakupina saveza. Što se vas tiče guza vam je radila dal će na vas krenut Đ, nažalost nisu me poslušali pa smo krenuli na +/+... no to je šbb kbb

Tvrdim da laprdaš sa ovim nožem u leđa, ali ok svatko smije pisat po forumu kaj oće hehehehehehehe
šteta kaj se o tome ne može ovako javno, pa da ti pobijem svaku tvrdnju prije nego kaj je uopće izustiš...

ocito da ju ne koristimo...ali vidim po tvom poznavanju kvadranata da imas problema s matematikom pa moguce da te i zbrajanje muci...ali evo da ti pomognem, da se ne mucis previse...đ saveza i saveznika ima cca 270...pc saveza i saveznika ima cca 260...da, vidi cuda...270 je vise nego 260...ali naucit ces jos...ima vremena, samo polako...
Evo sutra ću popisati stanovništvo pa se uvjeriti u enormnu brojčanu prednost +/- koalicije
260<270

mozda jednog dana i spoznam...mozda vec i jesam :) isto kao sto ti mozda jednog dana i spoznas di se uopce rade kate...ili kako se brani ww...a ne da te odma srokaju...vidis, sve je moguce...eto cak si naucio napisati normalan post :)
Spoznao si i to na lijep način, ali nije to neki bed to je samo igra . Kaj se ww tiče :ww: hihihiihihihihihihihihhihihihihihihih

razigrana bakterija
19.09.10, 11:35
Sve 5 ako ti misliš da je celi +/+ neozbiljna nakupina saveza. Što se vas tiče guza vam je radila dal će na vas krenut Đ, nažalost nisu me poslušali pa smo krenuli na +/+... no to je šbb kbb

Tvrdim da laprdaš sa ovim nožem u leđa, ali ok svatko smije pisat po forumu kaj oće hehehehehehehe
šteta kaj se o tome ne može ovako javno, pa da ti pobijem svaku tvrdnju prije nego kaj je uopće izustiš...

Evo sutra ću popisati stanovništvo pa se uvjeriti u enormnu brojčanu prednost +/- koalicije
260<270

Spoznao si i to na lijep način, ali nije to neki bed to je samo igra . Kaj se ww tiče :ww: hihihiihihihihihihihihhihihihihihihih

na +/+ igra previse saveznika sa bivsih servera tako da o toj ekipi imam jako dobro misljenje...zato sam im i dao savjet da u bilo kakvom dogovoru s đ koalicijom paze leda...jer poznavajuci vas sa proslih servera uvjeren sam da cete i taj dogovor pokusati izigrati...
sto se tice ovog nekog straha koji spominjes...jedini koji su se bojali ste vi...sami se niste usudili krenuti na pc...cak ni sada kad vam padaju off-ovi po oazama...prvo ste pokusali nagovoriti ekipu sa +/+ da krene zajedno s vama na pc...nakon sto su vam servirali odbijenicu krenuli ste na njih...malo vam nedostajalo hrabrosti da sami krenete na pc ili ? :)

hm...jos uvijek imas problema s matematikom i kvadrantima...pc je na -/-...a hard na +/-...mislim vidim da ti je to problem,pa ako treba mogu ti to i nacrtati...mozda onda shvatis i naucis di se ko nalazi...

broj igraca...tj. acc-a je na strani koalicije sa -/+...pc mozda ima ukupno vecu populaciju...tj. sigurno ima ukupno vecu populaciju...ali brojcano...po broju acc-a su iza vase koalicije...

jesam...spoznao sam...pa sta ? mene nije diralo onda...ne dira me ni sada :) ne znam zasto tebe to dira ali ok :)

Toso
19.09.10, 12:20
na +/+ igra previse saveznika sa bivsih servera tako da o toj ekipi imam jako dobro misljenje...zato sam im i dao savjet da u bilo kakvom dogovoru s đ koalicijom paze leda...jer poznavajuci vas sa proslih servera uvjeren sam da cete i taj dogovor pokusati izigrati...

a koja je to ekipa koja je zabila noz u leda?
s dobrim dijelom sam igrao na ex s3,i koliko znam dogovor je ispostivan

Ciganin
19.09.10, 12:29
intenzivno pratim sve saveze i iz pouzdanih izvora znam da će pobjedu odlučiti izdaja u jednom od vodećih saveza

sprema se koalicija PC i Đ saveza

RESPECT je pred propašću

isto tako znam da će ta koalicija puknuti bez najave i nastat će koalicija PC i RESPECTA

pregovori su u toku i malo treba da sve saživi

pojedini slobodni igraći već su sklopili savezništva ali vidjet ćete iznenađenja u roku 7 dana

držite gaće jel noć donosi ćuda

ovo podsjeća na prošli S4
najače su mi prognoze gdje se šuška da je netko pred propašću ili oslabljen deff-om ili šuška se ono šuška se ono, dajete protivniku vjetar u kirila i budite strasti prema borbi... nebi li se poklali :)

gledam vec nekoliko dana kako se PC trudi da navede Đ i RESPECT da iskopaju ratne sijekire naravno,to vam se nemoze zamijeriti jer taj rat jedino vama ide u korist.... ali nepale ova podbadanja tipa "neznam zasto je RESPECT napravio nnp sa Đ kad ga je mogao unistiti" sto naravno nije ni blizu istine..a sad neki cak proricu i buducnost,Đ ce zajebat RESPECT ucice u alijansu sa ovima i onima....ljudi neide vam to manitese politike nego u ruke pa dokle ide ide....

Ha čuj Znamo dobro tko je u kojem savezu sve je sada moguće... NAP sa Đ savezom od strane +/+ kordinata ne ide dobro nikome... iako recimo tu sada ima nekih nenajavljenik zakucavanja i nepoštivanja NAP-a od strane Đ al fino dočekano što je u redu s obzirom da se skine neki prosječni off koji bi naškodio možda nekom GG-u ili off-u...
sve u svemu NAP i nije baš NAP ali drži se do kada to ne bih znao... jer sve je to uvijek klimavo, pogotovo ako se sjetimo prošlog S4 i kako se dogovori poštuju tko je u Đ a tko je u RESPECT-u i PC-u to je bio samo kratki osvrt, oni koji su igrali znaju o čemu se priča...

prokletog exs4 gdje su ispušili server poradi politike i utjecaja propagande sa drugih kvadranta ili čega već...
Tako nekako

Toso je procjenio da bi Đ/RESPECT bili prejaki za PC/JRK/?, ne znam baš, mislim da bi to bio zanimljiv fajt i..... sigurna pobjeda HARDa, a di češ ljepšeg kraja s4 od toga ?!
opet crni Hard :D

Znas kako se kaze cist racun duga ljubav...
ovo me podsjeća na dalmatinca na sex4 serveru :D

Zvjerko zaboravio si tko igra na ovoj strani... ;)

:master:

Mislim da je osjetio i da je to prevagnulo na ex4 pobjedu, ne da mislim nego znam :)

Kao što je razigrani rekao.. .treba biti oprezan... ljudi smo nismo roboti... a ljudi se lako pokače :) još ako se sjetim uzrečice MNJAG... hahaha :)

U svakom slučaju dobro je dok zabijaju offove a ne noževe :)

razigrana bakterija
19.09.10, 13:19
a koja je to ekipa koja je zabila noz u leda?
s dobrim dijelom sam igrao na ex s3,i koliko znam dogovor je ispostivan

ne, onim sto sam napisao ne mislim na tu ekipu s kojom si ti igrao...napisano se odnosilo na smragada i slicne...zato se i osjetio prozvanim...za ostalo procitaj post iznad :)

p.s. ciji su to jutros vitezovi pali ? :)

__hak__
19.09.10, 14:25
Rekao bi da je ovo najmirniji server koji sam vidio. Čini mi se da se bude počelo s napadima kad WW bude na l99

Shalke Replayke
19.09.10, 14:44
Puno je to politike za jednu igru :stupid: Kao da slušam Polančecovu obranu:cerek: Kate će presuditi,hehe, svako katapultiranje je hof soooo neka kate krenu.. :)

smragad
19.09.10, 16:00
ne, onim sto sam napisao ne mislim na tu ekipu s kojom si ti igrao...napisano se odnosilo na smragada i slicne...zato se i osjetio prozvanim...za ostalo procitaj post iznad :)
p.s. ciji su to jutros vitezovi pali ? :)

Moram napomenuti da mi je simpatično kako sam naziv neke osobe ili skupine osoba može povuć negativne konotacije vezane uz iste ehehehheheheehheheeh da ti dam 44 dana nebi bi mogao napisati smislenu rečenicu Đe sam ja (ili moji najmiliji) nekoga napao sa stražnje strane kojom si opsjednut. Uostalom teško da znaš ijedan moj čin tj. ne znaš me, a bogme niti ja nemam pojma koji si ti.

Govorim i o prošlosti davnoj i o ovom s4 Đe koalicija Đe ja igram nije vršila bludne radnje poput nekih tebi bližnjih...

Moj zaključak jest da je tvoja zajapurenst očit znak nervoze i nezadovoljstva poradi umirenja -/+ i +/+, mislim da je tu stvar preočita.

Vitezovi mora da su Đakovački heheehheehhehe

sweeth
19.09.10, 16:30
mislim da bi se pece morao EDIT (pardon na riječi) ako se spoje +/+ i -/+
imaju toliko offa i deffa, nije im problem ostaviti 12 tv u oazi kad ide napad
gotovi smo, gotovi

Žena Zmaj
19.09.10, 17:16
a ja se ne žalim, i dalje se mogu igrat na travu , ne ko prije zbog obveza al ono malko da mi vrijeme prođe ;), a i Cosmo zna bit interesantan za čitanje :)

hehehhe ma neki si ti meni sretan i zadovoljna..sve ostalo je manje bitno :) :daje cvijet:

jebacch
19.09.10, 19:16

hehe niti 24h docnije :D

sto se tog "noza u leda" tice...mislim da ti jako dobro znas kada i gdje se dogodio ;)

pa jel se smije spominjat il nesmije :D
hehe

doduše možda si sam sebi izrekao opomenu al to neznam :daje cvijet:

P.S.

ak mi sad kreneš sa šprehom "pa nisam spominjao ništa direktno ovo ono" molim te poštedi me
potičeš upravo raspravu na temu prošlih servera :D
prozivaš ljude, pridaješ epitete, sumnjičiš ,osudjuješ a sve temeljeno kako ti sam veliš "iskustvom sa prošlih servera"

P.P.S.

ako se pravila koja sam postavljaš ne primjenjuju na sve onda bi bilo okej napisat za koga vrijede a za koga ne pa da se zna hehe

dr.krafter
19.09.10, 19:46
moje viđenje servera je skroz drugačije nego vaše.
vrlo lako tu mogu odlučiti neki stari računi sa prijašnjih servera,jer većina se zna,ima nekih nerašćićenih računa,samo u mom malom savezu sigurno će ih biti dvoje.
kao i masa malih saveza sa velikim popom.čisto sumnjam da netko sa 15 naselja tko simma pol servera nema off-a,i kao što je netko već rekao pitanje je gdje će to završiti.
po meni favorit no.1 je pc,ako ništa onda zbog tog famoznog arta x5,a ruku na srce imaju i veliki broj prekaljenih boraca.
hard je velika misterija,od njih se ne sjećam da smo išta vidjeli tokom cijelog servera,sigurno da imaj deffa ali i offa.
đ i ekipa sa ++ su pomalo istrošeni,đ ne toliko,ali ++ svakako da,jer je bilo puno krvi em na samom ++ pa i poslije sa -+,no to ne znači baš previše.

idemo se igrati:kid:

razigrana bakterija
19.09.10, 20:54
Moj zaključak jest da je tvoja zajapurenst očit znak nervoze i nezadovoljstva poradi umirenja -/+ i +/+, mislim da je tu stvar preočita.

Vitezovi mora da su Đakovački heheehheehhehe

bez brige...ima na +/+ sasvim dovoljno igraca koji su upoznati vasim nacinom igre...

Toso
19.09.10, 23:41
oce tko objasnit sta je bilo na tom famoznom ex s4 malo detaljnije? a ne samo optuzivat bez ikakvog dokaza?
no ja vam velim, HARD pobjeduje :zeko:

Sitting Bull
19.09.10, 23:59

rasprave o prošlom s4 su zabranjene, ovo je chat tema novog s4,

il nije baš svima zabranjeno ?????

ima onih malo jednakijih :D izgleda

jebacch
20.09.10, 00:37
oce tko objasnit sta je bilo na tom famoznom ex s4 malo detaljnije? a ne samo optuzivat bez ikakvog dokaza?
no ja vam velim, HARD pobjeduje :zeko:

to ti može samo bakterija objasnit

on ima ekskluzivu :D

smragad
20.09.10, 02:22
bez brige...ima na +/+ sasvim dovoljno igraca koji su upoznati vasim nacinom igre...

Meni je drago da su upoznati našim načinom igre. Samo koji je to način ? Drugi? I ko smo to mi ?

Cijela ekipa sa -/+ odigrala je server 100% pošteno bez ikakvih "kombinacija" što se za neke nebi moglo reći...

Pričamo li mi o istom serveru ili ti plutaš bespućima nekih prošlih servera?...ako je prošli server ili bilo koji onaj server o kojem se ovdje ne smije pričati, daj si više ban i piši knjigu poučnog karaktera o zlim leđnim ljudima ili kome već....

Mislim da te tebi samo fali malo pažnje
:daje cvijet:

razigrana bakterija
20.09.10, 02:55
Meni je drago da su upoznati našim načinom igre. Samo koji je to način ? Drugi? I ko smo to mi ?

Cijela ekipa sa -/+ odigrala je server 100% pošteno bez ikakvih "kombinacija" što se za neke nebi moglo reći...

Pričamo li mi o istom serveru ili ti plutaš bespućima nekih prošlih servera?...ako je prošli server ili bilo koji onaj server o kojem se ovdje ne smije pričati, daj si više ban i piši knjigu poučnog karaktera o zlim leđnim ljudima ili kome već....

Mislim da te tebi samo fali malo pažnje
:daje cvijet:

slabo ti prolazi ova propaganda po forumu...aj da te ljudi ne znaju mozda bi i prosla...ali ovako...tesko :)

Blue007
20.09.10, 08:42
E moj razigrani, papir zaista trpi svasta. :gamer:

kiler
20.09.10, 12:30
vidim šuška se šuška

velika koalicija je sklopljena

novi poredak je dogovoren

bit će iznenađenja za 2 dana kada objave

PC je dogovorio ali ga je u zadnjim metrima RESPECT pretekao

e moji poznanici niste bili dovoljno dobri ppregovaraći

već se zna pobjednik nažalost:gamer s mišem:

dadozg
20.09.10, 13:44
vidim šuška se šuška

velika koalicija je sklopljena

novi poredak je dogovoren

bit će iznenađenja za 2 dana kada objave

PC je dogovorio ali ga je u zadnjim metrima RESPECT pretekao

e moji poznanici niste bili dovoljno dobri ppregovaraći

već se zna pobjednik nažalost:gamer s mišem:

Suska se i da bu hajduk osvojio prvenstvo,ali i to je bajka :)

Najjaci su mi takvi ko ti sa ovakvom brijom...ili reci konkretno kko s kim ili ckomi :)
Mada me ne bi nis iznenadilo oko megakoalicija...prejadno...

dadyo
20.09.10, 14:15
rasprave o prošlom s4 su zabranjene, ovo je chat tema novog s4,

il nije baš svima zabranjeno ?????

ima onih malo jednakijih :D izgleda

...da, tako ti je to na s4 forumu već drugu godinu zaredom...
...teško je održati debatu na nekoj normali kad je očito da pravila foruma krše upravo oni koji bi se trebali brinuti o provođenju tih pravila...
...kad se neki modovi poput Bakterije ovako ponašaju, javno na forumu kršeći pravila zdrava logika nalaže da pravila krše i drugdje, u samoj igri npr...
...nabacio bih i ja par detalja sa ex s4 ali meni to nije dozvoljeno.... :pije kavu:

Ares(CRO)
20.09.10, 14:56
Suska se i da bu hajduk osvojio prvenstvo,ali i to je bajka :)

Najjaci su mi takvi ko ti sa ovakvom brijom...ili reci konkretno kko s kim ili ckomi :)
Mada me ne bi nis iznenadilo oko megakoalicija...prejadno...

Nista od naslova dok ono drvo brani :goodpost:

razigrana bakterija
20.09.10, 15:42
...da, tako ti je to na s4 forumu već drugu godinu zaredom...
...teško je održati debatu na nekoj normali kad je očito da pravila foruma krše upravo oni koji bi se trebali brinuti o provođenju tih pravila...
...kad se neki modovi poput Bakterije ovako ponašaju, javno na forumu kršeći pravila zdrava logika nalaže da pravila krše i drugdje, u samoj igri npr...
...nabacio bih i ja par detalja sa ex s4 ali meni to nije dozvoljeno.... :pije kavu:

zavist je zeznuta stvar...kod tebe ocit dokaz :)

p.s. opet neki off pao ? pa joj :(

dadozg
20.09.10, 16:11

p.s. opet neki off pao ? pa joj :(

kako đ savezi gube offove po oazama nije ni čudo da traže neki izlaz u vidu megakoalicija ;)

razigrana bakterija
20.09.10, 16:25
kako đ savezi gube offove po oazama nije ni čudo da traže neki izlaz u vidu megakoalicija ;)

ma oni toga imaju viska...to su im oni sporedni sve...pitaj smragada i dadyo :)

dadyo
20.09.10, 17:21

...zavist? ...a na čemu?

...znam da si lik kojem je uhvaćeno 9k u oazi bez izvidnika i znam da si moderator koji stavlja sebe iznad pravila foruma...
..ne znam na čemu od navedenog bih ti trebao pozavidjeti? :confused:

...btw, ne igram u Đ

razigrana bakterija
20.09.10, 17:26
...zavist? ...a na čemu?

...znam da si lik kojem je uhvaćeno 9k u oazi bez izvidnika i znam da si moderator koji stavlja sebe iznad pravila foruma...
..ne znam na čemu od navedenog bih ti trebao pozavidjeti? :confused:

...btw, ne igram u Đ

krivo...i opet krivo...zasto pricas ako ne znas tocno :) nije bilo 9 k, vec 9,9...ali nebitno za ovaj server :) i da...nisam moderator :) ali eto...ti za mene makar znas...makar bilo i po tim katama...ja tebe nezz po nicemu :( steta...ocito si marginalan lik u igri :)

nije da me zanima di igras :) ali nesto vam gadno padaju off-ovi po oazama :( covjek bi rekao nakon prvi put cete se opametiti...kad ono... :(

Ciganin
20.09.10, 19:36
to ti može samo bakterija objasnit

on ima ekskluzivu :D

on je bio novinar bez cenzure na ex4

Toso
20.09.10, 19:40
on je bio novinar bez cenzure na ex4

tomislav židak?

Ciganin
20.09.10, 19:41
ali nesto vam gadno padaju off-ovi po oazama :( covjek bi rekao nakon prvi put cete se opametiti...kad ono... :(

I ja bi vidijooooo :D

Sitting Bull
20.09.10, 21:24
tomislav židak?

musa kesedžija? :D

FlLASH!
20.09.10, 21:28
idem redom, neka ljudi iz PC ne zamjere, koliko god tamo ima fer i oke ljudi, razigrani nasro si gluposti, i to povise :)

1) koji su to gubici PCa? imali ste odlicne akcije, i niste imali gubitke, daleko vece gubitke u ratovima su imali Đ i Respect u medusobnom rokanju,nego vi ukupno. ono sto ste gubili je stvarno sica.
2)niste regrutirali nikoga? LOL razigrani, a ekipa iz KBBM, par acc iz kifli, bio je jos jedan savez manji kao KBBM koji je s vama. da ne pricam o JRK i ? kao saveznicima. unistili ste mozda 50tak acca kilfi, dok se azra sama ugasila.
3) rat s BoP? Pa napravili ste pametno, al ne pricaj da ste pobjedili najjaci savez. Napali ste BoP koji je napravio katastrofalan potez. Savez koji skoro da i nema deffa, vecinu offova skuca na artove i ostane i bez deffa i bez offa. S akcijama koje ste prije pokazali, morali ste ih razbit,kao sto i jeste. BoP je pobio natare i spusio offove, vi prakticki bez gubitaka probili njihove gradove i uzeli iste artove. da ne pricam o tome da ste i dio BoPa i TLa uzeli.
4) imali ste dva rata i odlicne akcije,daleko od toga, ali su vam i sukladno tome gubici bili minimalni. Tako da nemoj pricat. Dam se kladit da je vece gubitke imao Đ/respect u ratu, nego PC tokom servera. A i s kolicinom i rotiranjem artove se da nakucati dosta lijepih offova.
5) malo primirili? zadnja akcija stara skoro 2 i pol mjeseca, a i vec tad je BoP bio prilicno urusen.

Nemoj pricat ovakve notorne gluposti,ako vec dajes videnje, daj nesta realno. To sto drugi daju vodu na svoj mlin ne znaci da moras i ti. Druge neznam, ali ako oni seru,nemoj i ti, jerbo si oke :)

za kraj,moje videnje
HARD - pun deffa,par lijepih offova i to je to. Nista previse
PC - mozda i najveci deff imaju, i brojacano mozda, ali samo mozda manje offova od Đ i ekipe, ali sigurno imaju vece, i to dosta. Zapravo mi je dobar dio Đ ekipe enigma, jer se nisu pokazivali i pitanje je sta su radili. To jest, da li su simcitaly, ili su napravili lijepe offove. Glavni favoriti IMHO poznavajuci ekipu i vodstvo.
Đ - enigma ko sto rekoh. Imaju tone offova vjerujem, i mozda ne ogromne kao PC, ali sigurno pristojan broj. Dosta slab deff ce ih vjerovatno kostat servera.
Respect - imaju najmanje offova (osim hard) ali sigurno imaju ogromne. Barem bi morali imat. Imao sam prilike ratovat s dosta igraca tamo, cini mi se kao savez gdje imas par izuzetno aktivnih offera, i ostatak defferi. Mislim da ce biti jako bitno velicina tih offova koje imaju, te koliko su deffa uspjeli napravit.

Mislim da je PC izraziti favorit, dok bi Đ + respect skupa bili vjerujem prejaki za iste. No,ako isti nece suradivat, PC je siguran pobjednik ovog servera kako mi se cini. Takoder koliko vidim, dosta je acc-eva koji nemaju savez i nisu dio niti jedne od ove 4 koalicije, a mogli bi izbacit lijepe offove. Pitanje je di ce isti ici.

p.s. neka se nitko ne uvrijedi, dajem svoje skromno misljenje samo jer poznajem svu ekipu. Acc nemam, prijatelj mi je tek dao pristup da pratim.

Cudo ali moram se slozit sa Tosom. PC svaka cast pomeli ste ali pravog protivnika imali niste. Kifle su bile koma komarum tezi, a BOP i TL savezi bez deffa i jos u skobu unutar kvadranta.

O teoriji da se trosila hrana jer je off putovao samo mogu rec LOL i odi igrat farmville osobo koja je to navela. Uz BO danas i bez mega pljacki za pristojan off dovoljno je mjesec dana, PC simcita dva i pol a da je gubio offove.. nije .. deffa jos manje. Ruku na srce odbrali ste prvi s kim ce te se van kvadranta kacit i to je bio odabir slabijeg suparnika.

dj i ++(necu rec samo respekt) su se solidno tukli i to je bio zgodan fajr, nista epski ali zgodan. u svakom slucaju najjaci fajt na serveru po brojkama.i to uvjerljivo .. a ne samo jer se "trosila hrana dok je off putovao" isuse gluposti...

a dado ne gnoji o razocaranju respekta poper si i pol a off bodova nizasto.

Superhik
20.09.10, 21:42
Cudo ali moram se slozit sa Tosom. PC svaka cast pomeli ste ali pravog protivnika imali niste. Kifle su bile koma komarum tezi, a BOP i TL savezi bez deffa i jos u skobu unutar kvadranta.

O teoriji da se trosila hrana jer je off putovao samo mogu rec LOL i odi igrat farmville osobo koja je to navela. Uz BO danas i bez mega pljacki za pristojan off dovoljno je mjesec dana, PC simcita dva i pol a da je gubio offove.. nije .. deffa jos manje. Ruku na srce odbrali ste prvi s kim ce te se van kvadranta kacit i to je bio odabir slabijeg suparnika.

dj i ++(necu rec samo respekt) su se solidno tukli i to je bio zgodan fajr, nista epski ali zgodan. u svakom slucaju najjaci fajt na serveru po brojkama.i to uvjerljivo .. a ne samo jer se "trosila hrana dok je off putovao" isuse gluposti...

a dado ne gnoji o razocaranju respekta poper si i pol a off bodova nizasto.

Bi volio imat off kojeg moraš hranit cijelim accom bez stanke? :air kiss:

Prime
20.09.10, 23:10
Lako vam je sad tu baljezgat pc lako pomeo bop i tl,Sto se nitko drugi nije usudio krenut?pardon krenuo je bio najaci ofer iz s&t mislim. po art kod bopa pa se zalijepio.Otkud vam te price da bop i tl nisu imali defa?Neznam kako je bilo u bopu ali u tl-u se uvijek defalo,mada je pc isao sam jednom na gg od wild billa i nulirao ga.A sto se tice akcija od strane pc tesko je bilo procjenit di idu napadi kad imas 100 napada u razmaku 5 min.

ariac
20.09.10, 23:29
Lako vam je sad tu baljezgat pc lako pomeo bop i tl,Sto se nitko drugi nije usudio krenut?pardon krenuo je bio najaci ofer iz s&t mislim. po art kod bopa pa se zalijepio.Otkud vam te price da bop i tl nisu imali defa?Neznam kako je bilo u bopu ali u tl-u se uvijek defalo,mada je pc isao sam jednom na gg od wild billa i nulirao ga.A sto se tice akcija od strane pc tesko je bilo procjenit di idu napadi kad imas 100 napada u razmaku 5 min.

Ne iz S&T, iz SYN-a s kojima smo tada bili saveznici na papiru. I dok smo ratovali u kvadrantu, a oni se drzali po strani, njihova perjanica se odlucila zaletiti po taj art. I probio je :) ... ali par igraca iz SYN-a koji su trebali uzeti art ... beh, jedan nije poslao, a drugi je kasnio par minuta. :D

FlLASH!
21.09.10, 17:42
Bi volio imat off kojeg moraš hranit cijelim accom bez stanke? :air kiss:

tvoj problem sto ga nisi stanjivao koristenjem. uostalom ako i ides igrat off automatski potpisujes takvu situaciju .. a ako ne onda nisi offer nego "offer" .. ovo sa ti ne mislim na tebe direktno nego kao primjer.

Prime/ nije lako baljezgat, niti je tvrdnja da je bilo lako, ali za savez snage i organizacije kao PC, nemos rec da je bio rat u kojem je PC bio znatno ugrozen. Daleko od toga da ne mislim da je na s4 PC najpametnije odigrao, do sada, ako je cilj WW.

Prime
21.09.10, 17:59
Da ali pc je jedini pobjedio u međukvadrantskom sukobu za razliku od ostalih,istina stoji da su odabrali najbolji moguci trenutak za napad i da bop tl nisu bili spremi.Mozes ih krivit jedino za to sto su pametno odigrali kad je trebalo.

rudlavi cezar
21.09.10, 18:06
bravo za pc koji je jedini pobjedio u kako reče međukvadrantskom sukobu svaka vam čast čista petica:D:D

Toso
21.09.10, 18:18
Da ali pc je jedini pobjedio u međukvadrantskom sukobu za razliku od ostalih,istina stoji da su odabrali najbolji moguci trenutak za napad i da bop tl nisu bili spremi.Mozes ih krivit jedino za to sto su pametno odigrali kad je trebalo.

nitko to ne osporava, nego se prica o tome su gubici totalno zanemarivi im bili.

rudlavi cezar
21.09.10, 18:30
nitko ne osporava to je istina svaka čast,al mislim da ni sam pc nebi volio ulazit u te rasprave kao ni jedan ozbiljan savez ipak če se sve pokazat na kraju.Kaj se tiće gubitaka sve je nadoknadivo zato nemojmo puno filozofirat idemo do kraja:to victory:

kiler
21.09.10, 20:44
konačno

koalicija je riješena i dogovorena

samo je pitanje kad će vođe objaviti

deluxe mega koalicija

tko će im doći na kraj:witch:
jedva ćekam objavu

he he he bit će suza:cry:

dadozg
21.09.10, 20:50
konačno

koalicija je riješena i dogovorena

samo je pitanje kad će vođe objaviti

deluxe mega koalicija

tko će im doći na kraj:witch:
jedva ćekam objavu

he he he bit će suza:cry:

šmrc evo ja več plačem buaaaaa kmeeeeeeee kmeeeeeeeeeee kmeeeeeeeeeee

dadyo
22.09.10, 12:55
krivo...i opet krivo...zasto pricas ako ne znas tocno :) nije bilo 9 k, vec 9,9...ali nebitno za ovaj server :) i da...nisam moderator :) ali eto...ti za mene makar znas...makar bilo i po tim katama...ja tebe nezz po nicemu :( steta...ocito si marginalan lik u igri :)

nije da me zanima di igras :) ali nesto vam gadno padaju off-ovi po oazama :( covjek bi rekao nakon prvi put cete se opametiti...kad ono... :(

...kao što rekoh moderator koji se ne libi kršiti forumska pravila i lik koji je poznat po tome što ostavlja 9,9k kata u oazi bez izviđača, rađe sam marginalac nego lik poznat po ovako nečemu...šta češ 100 ljudi 100 čudi :pece palacinke:

...nego ovi tvoji postovi gdje se rukama i nogama trudiš prikazati PC kao glavnog autsajdera ulaze u anale s4 odmah uz bok onih tvojih 9,9k kata....uživaj u "slavi" :D

dadozg
22.09.10, 13:13
Gradnja ww na 100 ovisi o jako puno cimbenika i nitko nije ni favorit ni autsajder....vec svi ravnopravno krecu od nule

razigrana bakterija
22.09.10, 15:29
...kao što rekoh moderator koji se ne libi kršiti forumska pravila i lik koji je poznat po tome što ostavlja 9,9k kata u oazi bez izviđača, rađe sam marginalac nego lik poznat po ovako nečemu...šta češ 100 ljudi 100 čudi :pece palacinke:

...nego ovi tvoji postovi gdje se rukama i nogama trudiš prikazati PC kao glavnog autsajdera ulaze u anale s4 odmah uz bok onih tvojih 9,9k kata....uživaj u "slavi" :D

a sta ces...neki su makar napravili toliko kata...neovisno kako su kasnije zavrsili...ti si ocito na svojim acc-ima imao po max 4-5 k...ali sta sad...budes mozda i ti jednom napravio toliko...kada dodu artovi za ubrzanje od 75 % :D kao sto sam ti vec rekao nisam mod...nezz imas li problema s citanjem ili malo teze shvacas neke stvari...ali eto...ima vremena...inace nista od ovoga nije tema ovoga ovdje...i moji postovi kao i tvoji mogu biti sankcionirani :)

ne trudim se pokazati pc kao glavnog autsajdera...pa u zadnjih nekoliko dana su vam skinuli koliko off-ova ? slabo ovi vasi uce na mom primjeru...nesto padaju doma ti off-ovi od đ-a ko pokoseni :( ajde ti si ovako "igracina" pa ih malo upozori...makar da bude zanimljiv lov...ovako kad znas da ces uvik nesto uloviti...dosadi ti :D

kakav vam je ono off u podne pao ? sitnica od 45 k maceva, 13k gromova, 1 k haeduana i 4,3 k katasa ? eh... :(

dadozg
22.09.10, 16:13
Opet neki pokolj bio??? Jaooo

isuse sad sam vidio report...uglavnom kapa dole onom xxx koji je prvi u top 10 napadača tjedna jer je skinuo ww off yyy onom koji nije u top 10 napadača tjedna hahahahahaha,a IMAO je veči off od ovog pacijenta xxx

razigrana bakterija
22.09.10, 17:15
Opet neki pokolj bio??? Jaooo

isuse sad sam vidio report...uglavnom kapa dole onom xxx koji je prvi u top 10 napadača tjedna jer je skinuo ww off yyy onom koji nije u top 10 napadača tjedna hahahahahaha,a IMAO je veči off od ovog pacijenta xxx

ma to ovi iz đ ne trebaju te office...

Brain Killer
22.09.10, 21:24
ma to ovi iz đ ne trebaju te office...

Ma to sekundarni offovi pa vas puštaju da se naslađujete malko a oni si strateški klopu povečavaju za prave offove :cowboy:

nazgul1982
22.09.10, 23:51
hihihi

dakle,napadac sam ja,kada sam preuzeo acc pc mantis krajem ozujka,pocetkom travnja,imao je jedno selo,pa off i nije mogao biti veci,jer naprosto nije moglo bolje... u svakom slucaju,lijep off oshao,jucer sam gg suntzu i njegov off isto... dakle 2 napada poslao od pocetka server i u top 20 :D