PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13

stooges
05.03.11, 13:22
alo leonide,pa nemate danas da ovde malo kukas,places i pricas o postenju,casti i snekiROTFL

nazgul1982
05.03.11, 13:37
alo leonide,pa nemate danas da ovde malo kukas,places i pricas o postenju,casti i snekiROTFL

daj,pa neznam sto su svi na njega navrnuli,pa samo zato sto je bezvrijedan na sve nacine na koje igrac moze biti bezvrijedan neznaci da nemozemo imati malo postovanja prema njemu

doci
05.03.11, 13:45
ma ovi gore cmizdre nego D-T..ovci

šmrc--šmrc....ono mama..tata...baka...deda...brate..ovi nas razbijaju.....sada im kao valhala i troter krivi......padaju vam g.g bez ijednoga metka ispaljenoga......razbijamo vam g.g.

samo je pitanje kada cete poceti.....korisnicki racun ce biti izbrisan za 69:59:18

pa cete se masovno zakucavati...ili ostaviti acc da vas farmamo
...pa i onako ste SF......SUPER FARME

:pece palacinke:

A s kog Marsa je ovaj opao?? Ajd molim te Vader reci svojim poltrončekima da ne lupaju gluposti..

A vidim da prijetiš i 911 -SF, cccc.....

izgleda da će ovaj s3 biti jedan veliki sretni server koji će zajednički graditi jedan WW..

Baš zabavno i interesantno i nadasve napeto...:cerek::cerek::cerek:

:kid: :patkica: :cvijece i proljece:

Lijep pozdrav svima, a nadasve onima kojima samo noge vire iz Vaderove ****............

:witch::witch:

travian je zakon
05.03.11, 13:54
Vidim da su počele predbilježbe za slijedeći server, pa da se i ja javim.

Vaderi mogu li i ja biti vama deffer, mogu li , mogu li:P

Do rata sa vama imao sam 15100 paladina i 29k kopalja, kad budem vaš deffer imat ću više, jer toliko je uvlakača, da vas nitko neće ni dirati:cerek:

Ima vas više eto ako može ovaj dečko što poznaje Crkvice, Blatušu i Radakovo da odgovori.

sneki
05.03.11, 14:23
A s kog Marsa je ovaj opao?? Ajd molim te Vader reci svojim poltrončekima da ne lupaju gluposti..

izgleda da će ovaj s3 biti jedan veliki sretni server koji će zajednički graditi jedan WW..

Lijep pozdrav svima, a nadasve onima kojima samo noge vire iz Vaderove ****............

i tebi draga ,vidimo se na S1 povedite i Leonida sa sobom,nađite mu neki acc :fairy:

TaraT
05.03.11, 14:33
i tebi draga ,vidimo se na S1 povedite i Leonida sa sobom,nađite mu neki acc :fairy:

samo vi ostanite tu
dovoljan je nama dado tamo
:D

sneki
05.03.11, 14:52
samo vi ostanite tu
dovoljan je nama dado tamo

ma neka nam dođe na s1 kao pripomoć Dadeku...tamo ima igrača koji se još nisu sreli sa genijalnošću Velikog Vođe,starih MID-ovaca koji će se rado okušati sa Velikim Vođom.

Na svakom serveru iznjedri jedan takav počev od Gesa ,nastavak Leonid...oni su samo projekcija naših Peveca, i sl...ljudi koji sami sebe uvjere u svoju nepogrešivost, genijalnost,bahatost,loš kućni odgoj,socijalnu neinteligenciju...i sl.

Kad god pročitam Leonid ++ sjetim se filma Veliki diktator kada se Chaplin igrao sa balonom Zemaljske kugle i one scene kada ga je tako milo gledao i kada mu se rasprsao u rukama:cerek:

A što se Dadeka tiče to je tip koji svima trubi na cesti,a kada se netko i zaustavi i izađe iz auta mahnito se zaključava i drži nogu na gasu.

Draga Doci,

ti si pametna žena,sada kada se smire emocije i prođe određeno vrijeme zavrti film unatrag.SF je bio lijepi ,perspektivni Savez.Zašto je ovako završilo ???

Imali ste čovjeka koji je 6,7 mjeseci "predstavljao " Savez na javnom forumu i uspio svojim ponašanjem,muljanjem,laganjem,vrijeđanjem poznatih i nepoznatih igrača zamjeriti se cijelom

serveru.

Ti mene možeš mrziti ali znaš,kao i tvoji suigrači da je to tako.

l.p

dadozg
05.03.11, 15:08
A što se Dadeka tiče to je tip koji svima trubi na cesti,a kada se netko i zaustavi i izađe iz auta mahnito se zaključava i drži nogu na gasu.

:party::party: hahaha al me nasmijaše do suza....hvala ti..

aj se ti vrati tamo horvici ljubiti **** da ostaneš u savezu

kak imaš obraza se uopće pojavljivati tu na forumu nakon svega kaj si napravila u travian svijetu...srećo nađi si RL,škodi ti ova igra jako...jako....

doci je za tebe inženjer i osoba kojoj bi morala govoriti Vi iz poštovanja...takvih je jako malo osoba...

nego priča se da su troteri bili u nekoj šetnji sinoć?

josipgti200
05.03.11, 15:10
ajde SF-ovci nemojte plakat... mogli ste se malo bolje organizirati i to je...
Nije Vader s nama upravljao već se igramo da budemo najbolji, e sad neznam zašto ste ljubomorni pa napravite si ekipu...

sneki
05.03.11, 15:13
:party::party: hahaha al me nasmijaše do suza....hvala ti..

aj se ti vrati tamo horvici ljubiti **** da ostaneš u savezu

kak imaš obraza se uopće pojavljivati tu na forumu nakon svega kaj si napravila u travian svijetu...srećo nađi si RL,škodi ti ova igra jako...jako....

doci je za tebe inženjer i osoba kojoj bi morala govoriti Vi iz poštovanja...takvih je jako malo osoba...

nego priča se da su troteri bili u nekoj šetnji sinoć?

Ak sam tebe nasmijala do suza mogu misliti koliko su se drugi davili od smijeha tebi i takvim likovima.

Al neka Vas .Da Vas nema igrica bi bila premonotona.
:palčina:

dadozg
05.03.11, 15:15
Ak sam tebe nasmijala do suza mogu misliti koliko su se drugi davili od smijeha tebi i takvim likovima.

Al neka Vas .Da Vas nema igrica bi bila premonotona.
:palčina:

jok carice,da nema takvih kao ti igra bi bila premonotona...fučkaš igru bez izdaja,okretanja kaputa,unutarnjeg rasturanja svog saveza....

ti nas uveseljavaš sa svojom igrom,a i moralom još od prošlog s1..šteta kaj te ne poznajem duže,vjerovatno je toga bilo i prije....

aj klikat tamo deff i razmišljat kog češ slijedečeg zae....:lol2::cvjetic:

sneki
05.03.11, 15:40
jok carice,da nema takvih kao ti igra bi bila premonotona...fučkaš igru bez izdaja,okretanja kaputa,unutarnjeg rasturanja svog saveza....

ti nas uveseljavaš sa svojom igrom,a i moralom još od prošlog s1..šteta kaj te ne poznajem duže,vjerovatno je toga bilo i prije....

aj klikat tamo deff i razmišljat kog češ slijedečeg zae....:lol2::cvjetic:

Pa moja tkzv.izdaja je samo potvrda mojih navoda o likovima kao što su jelte gore imenovani.Kaj da igram u Savezima koje vode takvi kao ti???? ili Leoni ili ?????.Takvi Savezi na nijednom serveru neće imati nikakve perspektive jer će drugi igrači donositi zaključke o Savezu na osnovu Vaših javnih istupa i samoprezentacije.Trebam li možda i nacrtati?

hehh plava jesam al toliko..8)

dadozg
05.03.11, 15:54
Pa moja tkzv.izdaja je samo potvrda mojih navoda o likovima kao što su jelte gore imenovani.Kaj da igram u Savezima koje vode takvi kao ti???? ili Leoni ili ?????.Takvi Savezi na nijednom serveru neće imati nikakve perspektive jer će drugi igrači donositi zaključke o Savezu na osnovu Vaših javnih istupa i samoprezentacije.Trebam li možda i nacrtati?

hehh plava jesam al toliko..8)

carice

ja da brinem samo o sebi ne bi mi jučer skatali gg...tako da mačku o rep objesi tu teoriju...

izdaja nije tkzv. nema tkzv. Ti si izdala svoje i točka i to si ponovila dva puta znači da nije samo ovaj server u pitanju i leonid koliko god se opravdavala svima tu...jedino mi je žal kaj te ne smijem katat ovdje,neda mi drug vader :D :dance:

prebjegla u vodeču koaliciju i onda bu se na kraju hvalila kako je osvojila server :lol2::lol2::lol2::lol2:

shido
05.03.11, 16:05
hahahah trotter pa vi cete osvojit server s valhallom??? hahah smjesniju ekipu nisam vidio....eto cijeli server ste tu osvojit cete ga a nitko za vas nezna....tragikomedija

ja sam cuo da si ti sinoc upoznao nekog iz trottera i da ti posjetio gg :lol2:

ma sigurno je to neka laz :P

sneki
05.03.11, 16:10
carice

ja da brinem samo o sebi ne bi mi jučer skatali gg...tako da mačku o rep objesi tu teoriju...

izdaja nije tkzv. nema tkzv. Ti si izdala svoje i točka i to si ponovila dva puta znači da nije samo ovaj server u pitanju i leonid koliko god se opravdavala svima tu...jedino mi je žal kaj te ne smijem katat ovdje,neda mi drug vader :D :dance:

prebjegla u vodeču koaliciju i onda bu se na kraju hvalila kako je osvojila server :lol2::lol2::lol2::lol2:

piše se vodeću...meko č

dadozg
05.03.11, 16:14
piše se vodeću...meko č

mislim da ovo nema veze sa s3 temom??? osim kaj si ti glavna tema na s3 :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:: cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

nisi mi ni do koljena,mogla bi mi samo biti sluškinja u kuhinji za pranje posuđa....toliko o tebi...

ponovo jedan savjet za tvoje zdravlje:
nađi si RL,ovo ti jako škodi....

pusa plavušo ;)

nego priča se da vader digao farme na 20 :kid::kid:

nazgul1982
05.03.11, 16:20
mislim da je ovo neki rekord novi

1800 zlata u 32 sata vremena

dadozg
05.03.11, 16:21

mislim da je,ja sam zdrobio na prošlom s4 na kraju preko kile golda u jednom danu,ali nisam sigurno toliko

:101010:

još jedan pokazatelj da se akcija od suparnika u potpunosti isplatila...acc vračen u prvobitan položaj za 32 sata,a palo koliko ono offića? preko nekoliko :cerek::cerek::cerek:

nazgul1982
05.03.11, 16:24
ma nije prvobitno stanje ali je steta dosta sanirana,supporti sve rese sredjene,jedno gz i trznice nisu vracene na staro

gg farme se na 17 sada dizu

bedex_uskrsnuli
05.03.11, 16:43
a moj besperspektivni SF-u pa ne mozete nabasat na normalnog vodu i gotovo....joj kako je to tuzno. Pa veca je sansa da imamo gospodarski rast (a za to uopce nema sanse) nego da Leonid organizira proboj necje obrane hahahahahaha:kid:

p.s. kao jedini neprikosnoveni voda SPARTE mi se tebe odricemo na SVIM SERVERIMA!!!!

cokolada paprena
05.03.11, 16:43

kako se i mislio....svi se gase.......coprnica :mothergoose:

hahahahahahahahahhaahahhaahha...........:101010:

Chvarak
05.03.11, 17:14
Poprilično neuspješno ako smijem primjetiti....:opala:

:cvijece i proljece:

ko mi kaže pa se i ne ljutim

The Last Don
05.03.11, 17:45
Eto a lepo smo mu rekli da se ne kaci sa gnjidama, jer ce ga sve napasti !!!

Food Around the corner, Food Around the corner,
Food Around the corner for me..do de do do do do..
Food Around the corner for me. do de do (yeldoling) do de do
There'll be Food Around the corner for me...do de do do do do...
Food Around the corner, Food Around the corner, Food Around the corner for meeeeeeeeeeee!

The Last Don

stooges
05.03.11, 18:23
Eto a lepo smo mu rekli da se ne kaci sa gnjidama, jer ce ga sve napasti !!!

Food Around the corner for me..do de do do do do..
Food Around the corner for me. do de do (yeldoling) do de do
There'll be Food Around the corner for me...do de do do do do...
Food Around the corner, Food Around the corner, Food Around the corner for meeeeeeeeeeee!

The Last Don

Da li se to onaj panj leonid zabio u gnjide:opala: pa njegovoj gluposti nema granica:cerek:

shido
05.03.11, 18:32
Eole gdje su ti farme :P

sneki
05.03.11, 19:10
Eole gdje su ti farme :P

Al mi najbolje kada jedan takav Vođa ili Vođe izbiju iz džepa suigračima(recimo 50 igrača po 100 eur minimalno po igraču za zlato ,znak jednakosti je 5000 evrića kako bi Markoleti rekao)5000 evrića puta 7 kn znak jednakosti 35 000 kn po Savezu bez uzročno posljedične veze po Saveznike...

Bogami Leonide kredit ćeš morat dizati da ljudima vrneš novce,Eol nek ti bude jamac:fairy:

Žile
05.03.11, 19:44
Da li se to onaj panj leonid zabio u gnjide:opala: pa njegovoj gluposti nema granica:cerek:

očito mu nije dovoljan rat sa Valhallama :brukica:
već sad još jednu stranu navlači na sebe :party:

dado zg
05.03.11, 20:50
očito mu nije dovoljan rat sa Valhallama :brukica:
već sad još jednu stranu navlači na sebe :party:

Zile slabo si informiran ta je strana odavno sa Valhalom :)

nazgul1982
05.03.11, 21:05
hehe

znaci svi koji nisu sa vama su protiv vas,to je zanimljivo stajaliste:D

jos onaj jadan pokusaj organiziranja servera protiv nas prije 15 dana:D

Žile
05.03.11, 21:08
Zile slabo si informiran ta je strana odavno sa Valhalom :)

pa šta su svi snama????
pa nek onda oni malo napadaju he he he

dado zg
05.03.11, 21:09
hehe

Samo pogledaj profil igracice koja je katana di je zabijen off i sve jasno :lol2:

nazgul1982
05.03.11, 21:15
Samo pogledaj profil igracice koja je katana di je zabijen off i sve jasno :lol2:

sa njom se znam 3 godine ,i da je bila u sf bila bi jednako od mene tretirana,bila u sf,gnjidama,darku,A savezu,bilo gdje

druga je stvar sto ste vi isli katati sve koji me poznaju jer,cim mene poznaju mora da su spije

a to sto ste pepe,betty i eina optuzili da su spije jer nas znaju i drze se dogovora sa nama od davnina je vasa osobna sramota,dok si ti cuvao off i isao zadnjil,oni su za savez uvijek prvi isli i cistili,dok si ti spavao pepe je organizirala push saveza,ocistili i osvojili za Sf vise nego ti,coprnice i leonid skupa

i onda ih jos isli katat

to je sve obijest i osjecaj nemoci sa vase strane jer znate od trena kada ste krenuli na nas da ste gotovi na vijeke vijekova

shido
05.03.11, 21:15

ajde ti malo pogledaj u svoj gg bolje ti je ;)

Rudolf
05.03.11, 22:12

ja ovo....

ma nije prvobitno stanje ali je steta dosta sanirana,supporti sve rese sredjene,jedno gz i trznice nisu vracene na staro

gg farme se na 17 sada dizu

ja ono...

i opet....niđe veze s vezom :P

hehe

danas sam vidio prepisku tebe i zileta od jucer navecer, gdje mu sveprisutni vader postavlja uvijet da do danas navecer mora prekinuti saveznistvo sa SF savezom, inace ce umjesto fejkova i na njih krenuti pravi napadi :D
toliko o tome da nemate BAR pol servera na svojoj strani :brukica:

Da nebi bilo da pricam gluposti bez pokrica, ko god zeli nek mi se javi na pp i dobit ce prepisku razgovora :D

Sam me zanima kakvi ce bit uvjeti kad krene ww?
napadate bilo koga tko zauzme ww selo?
il ne, jos bolje, uzet ce selo, cak mu i date plan, al kad dođe na lvl 99 mora ispraznit deff iz sela, da ga srusite lijepo :D

ovo ce bit jedinstven server, na kojem ce jedan savez dizat sve ww-ove :dance:

nazgul1982
05.03.11, 22:40
ja ovo....

ja ono...

danas sam vidio prepisku tebe i zileta od jucer navecer, gdje mu sveprisutni vader postavlja uvijet da do danas navecer mora prekinuti saveznistvo sa SF savezom, inace ce umjesto fejkova i na njih krenuti pravi napadi :D

Da nebi bilo da pricam gluposti bez pokrica, ko god zeli nek mi se javi na pp i dobit ce prepisku razgovora :D

il ne, jos bolje, uzet ce selo, cak mu i date plan, al kad dođe na lvl 99 mora ispraznit deff iz sela, da ga srusite lijepo :D

samo zato sto nisu na vasoj strani,znaci da su na nasoj strani?

ha?

to znaci da su neutralni,jer ja imam duznost prema serveru ocistiti vas savez,jer je sve igrace sram sto dijele server sa leonidom,sto je posvema prirodno

i na tom putu nema smisla da nastradaju savezi ciji je jedini grijeh to sto imaju papire sa vama

htio bih nadodati da me sf iznenadio

uspjeli su 3 dana rata prezivjeti,to je impresivno

cujem da se puno,puno,puuuuno farmi gasi

ipak je shido nas savezni prorok,najavio vasu migraciju na s4,t4 :D

Rudolf
05.03.11, 22:53
samo zato sto nisu na vasoj strani,znaci da su na nasoj strani?

ha?

to znaci da su neutralni,jer ja imam duznost prema serveru ocistiti vas savez,jer je sve igrace sram sto dijele server sa leonidom,sto je posvema prirodno

i na tom putu nema smisla da nastradaju savezi ciji je jedini grijeh to sto imaju papire sa vama

ahahhahaha, a oprosti nisam znao da si ti utjelovljenje dobra na ovom serveru, a Leonid i njegov savez po tome ocito sile zla :cerek:
stvarno bi tu i tamo trebao procitati postove koje pises, jer stvarno svaki ti je sve besmisleniji :google:

nazgul1982
05.03.11, 22:57
evo sta pise SF u u pregledu saveza

ஜ۩۞۩ஜ

Savez skrpan sa svih strana

ஜ۩۞۩ஜ

tako bome i igraju:D

EvilDuck
05.03.11, 23:26
ja ovo....

ja ono...

Pa što nisi ti privukao pola servera na svoju stranu?

josipgti200
05.03.11, 23:33
pozz Leonidu bilo nam je drago igrat se s njim...

Rudolf
05.03.11, 23:34
Pa što nisi ti privukao pola servera na svoju stranu?

oprosti sto ljudima iz SF-a nije smisao igranja i zabave mutit po cijelom serveru :D

a cuj.....meni je iskreno ljepse ovak, istina dobili malo po tamburi, al eto desi se i to nekad :P
sad se tjesim da bu na s4 bolje...pa cemo vidjet:usisava:

EvilDuck
05.03.11, 23:37
oprosti sto ljudima iz SF-a nije smisao igranja i zabave mutit po cijelom serveru :D

a cuj.....meni je iskreno ljepse ovak, istina dobili malo po tamburi, al eto desi se i to nekad :P

Ahem, ajde, držim ti fige. :cvjetic:

josipgti200
05.03.11, 23:39

sretno

The Last Don
05.03.11, 23:56

Izvini da te ispravim, niste vi dobili po tamburi! vi cete tek dobiti po tamburi! Da neko gazi tako svoju rec samo objasnjava ko ste i sta ste!

Evo ovde cu javno reci Gnjide nemaju saradnju sa Valhalom, postoji medjusobno postovanje i nemoj to da tumacis kao strah. Mi nismo vi !!!

I sada se svi lepo pogasite jer ste unakazili ovaj server sa vasim prljavstinama!

Ah da jos jednom cestitke Leonidu , krenuo je 1 po 1 put

I batalite vise napade na nas proci cete kao i on!

LP Don

Rudolf
06.03.11, 00:21
Izvini da te ispravim, niste vi dobili po tamburi! vi cete tek dobiti po tamburi! Da neko gazi tako svoju rec samo objasnjava ko ste i sta ste!

Evo ovde cu javno reci Gnjide nemaju saradnju sa Valhalom, postoji medjusobno postovanje i nemoj to da tumacis kao strah. Mi nismo vi !!!

I sada se svi lepo pogasite jer ste unakazili ovaj server sa vasim prljavstinama!

Ah da jos jednom cestitke Leonidu , krenuo je 1 po 1 put

I batalite vise napade na nas proci cete kao i on!

LP Don

ja neznam gdje sam ikoga imenovao ili ukazivao na neki spesifican savez.....
iz GNJIDA znam dosta ljudi i sa svima sam u dobrim odnosima....to sto si se ti osjetio prozvan je tvoj problem.

a ovaj dio o tamburanju uopce ne kuzim......stari moj jesi ti svjestan ciji art je trenutno na tvom accu?
stoga mi molim te nemoj dolazit i citirat moje postove da bi izvalio takve gluposti.

nazgul1982
06.03.11, 00:33
iz GNJIDA znam dosta ljudi i sa svima sam u dobrim odnosima....to sto si se ti osjetio prozvan je tvoj problem.

a ovaj dio o tamburanju uopce ne kuzim......stari moj jesi ti svjestan ciji art je trenutno na tvom accu?
stoga mi molim te nemoj dolazit i citirat moje postove da bi izvalio takve gluposti.

nisu gnjide krive sto ste vi gnjide

Rudolf
06.03.11, 00:39
nisu gnjide krive sto ste vi gnjide

a jooooooooj, ne se ljutiti sto ti zlocesti striceki srusili farme pa si trebo puš od 6 saveza da vracas :patkica:

Nego jel se to meni cini, il je valhala pala tak nisko da ide katat suporte? ROTFL

evo sluzbeno obecavam,nasi ce samo na ggove ici:D

sad ce opet pocet se izvlacit na svakve nacine :p

The Last Don
06.03.11, 00:40

Pa kad kritikujes vec tudje postove , pogledaj prvo svoj!
Cilj vam nije mutit po celom serveru?Pa sta je ovo do danas bilo, il sam i to pogresno protumacio!

A sto se tice tog arta dodji po njega, tu glupost od arta sam preuzeo iz postovanja prema tom igracu!

A sto se tice tamburanja to se odnosi na neke druge ljude, ne licno na tebe i ne znam sto si se ti nasao prozvanim !

LP Don

Rudolf
06.03.11, 00:52
Pa kad kritikujes vec tudje postove , pogledaj prvo svoj!
Cilj vam nije mutit po celom serveru?Pa sta je ovo do danas bilo, il sam i to pogresno protumacio!

A sto se tice tog arta dodji po njega, tu glupost od arta sam preuzeo iz postovanja prema tom igracu!

A sto se tice tamburanja to se odnosi na neke druge ljude, ne licno na tebe i ne znam sto si se ti nasao prozvanim !

LP Don

jesam ja corav, il meni nije jasno ko je tu koga prvi citirao?
ti mene il ja tebe?
ja se sigurno neosjecam prozvanim za nikakvo spletkarenje, jer izuzev klikanja kucica i vojske se nisam bavio nikakvim drugim stvarima :P

shido
06.03.11, 01:10
a jooooooooj, ne se ljutiti sto ti zlocesti striceki srusili farme pa si trebo puš od 6 saveza da vracas :patkica:

Nego jel se to meni cini, il je valhala pala tak nisko da ide katat suporte? ROTFL

da a tko je to iz valhalle katao support ? :brukica:

GRINHIL
06.03.11, 01:13

nauči se hrvatski majstore
napisao je da ide katat suporte
a ne da je katao
tvoje je vrijeme prošlost
njegovo budućnost

upucajte me ljudi!!!!!!

jaoooooo

to se inače uči u osnovnoj školi pa prođi malo te knjige

josipgti200
06.03.11, 01:15

normalno da ćemo pushat svog vođu...mi smo organizirani za razliku od vas...
di je vaš vođa?

shido
06.03.11, 01:24
nauči se hrvatski majstore
napisao je da ide katat suporte
a ne da je katao
tvoje je vrijeme prošlost
njegovo budućnost

upucajte me ljudi!!!!!!

jaoooooo

to se inače uči u osnovnoj školi pa prođi malo te knjige

nauci se ti malo citat ;)

vader je napisao da necemo ic na supporte (bar dok vam ne preoremo sve gg-e) a ovaj klocko se javlja oko nekakvih fejkova :P

i da, i tebi bi kao i eolu preporucio da vise gledas u svoj gg :harmonikaš:

i ja sam siguran da je i njegovo i tvoje vrijeme proslost :P

nazgul1982
06.03.11, 01:39

nije vam ostalo ggova:D

Markoleti
06.03.11, 01:40
~pa katajte i mene! sto je ovo?! niko me ne primecuje! za vrijeme bombardovanja transparent u niksicu "gadjite i nas'nismo gubavi!!!" haha vrijeme tece :gun:

Rudolf
06.03.11, 01:44
nije vam ostalo ggova:D

kak sam i reko :P
sad ces se pocet izvlacit na razlicite nacine :cvjetic:

GRINHIL
06.03.11, 01:55
nauci se ti malo citat ;)

vader je napisao da necemo ic na supporte (bar dok vam ne preoremo sve gg-e) a ovaj klocko se javlja oko nekakvih fejkova :P

i da, i tebi bi kao i eolu preporucio da vise gledas u svoj gg :harmonikaš:

i ja sam siguran da je i njegovo i tvoje vrijeme proslost :P

da ste sve ggove preorali, još niste sve...budete
pa mi nešto nije jasno...al dobro...
a da ovdje jesam gotov jesam fala ti Bože

do kraja servera bi umro od dosade znajući da igram bez cilja

vama svaka čast
skršili ste 2 kvadranta
kako, nije bitno niti točno znam, ali ste skršili i to je za svaku pohvalu-kapa dole još nisam vidio da je netko u tako kratkom roku riješio 2 po meni jaka saveza
da imate fantastičnih igrača-imate
organizacija je sve 5
i to je to

nije mi žao da smo izgubili
bilo bi zanimljivo da su naše gnjide bile s nama, ali jebga nisam ja taj koji odlučuje
u svakom slučaju vodstvo šta je napravilo, napravilo je u najboljoj namjeri za savez
ispalo loše i šta sad-znam da su dali sve od sebe, a to nije sada bilo dosta
bilo bi mi žao ovo nastavljat na s3 jer mi nema smisla s moje strane

s vaše, ima itekako
i ja bi likovao da smo mi to napravili
protivnika po mojoj procjeni nemate koji bi imalo mogli da vas zaustave više jer bez dta i sfa i aca i još nekih...
mislim da nitko nema ni probližno sličnih offova kao i vi, a tu je moć

sve u svemu
svima sretno na s3 i u RL
pozdrav
vidimo se negdje dalje
to je to od mene
pozz

shido
06.03.11, 01:59
...

ae sretno ti na T4 :D

Markoleti
06.03.11, 02:03
~cek,imamjosh jednu parolu "GRADOVE STE NAM SLOMILI AL DUH NE MOZETE!!!" pa ono,nesto slicno kao sto je grin napisao i ja Vam cestitam! sto se tice dada i leonida,igracemo mi opet! al ce igra bit drugcija! ;) pozic i od mene!

EvilDuck
06.03.11, 02:06

vama svaka čast
skršili ste 2 kvadranta
kako, nije bitno niti točno znam, ali ste skršili i to je za svaku pohvalu-kapa dole još nisam vidio da je netko u tako kratkom roku riješio 2 po meni jaka.......

Pošteno, pozdrav i dobru igru na s4.......:101010:

nazgul1982
06.03.11, 02:10

vama svaka čast
skršili ste 2 kvadranta
kako, nije bitno niti točno znam, ali ste skršili i to je za svaku pohvalu-kapa dole još nisam vidio da je netko u tako kratkom roku riješio 2 po meni jaka saveza
da imate fantastičnih igrača-imate
organizacija je sve 5
i to je to

nije mi žao da smo izgubili
bilo bi zanimljivo da su naše gnjide bile s nama, ali jebga nisam ja taj koji odlučuje
u svakom slučaju vodstvo šta je napravilo, napravilo je u najboljoj namjeri za savez
ispalo loše i šta sad-znam da su dali sve od sebe, a to nije sada bilo dosta
bilo bi mi žao ovo nastavljat na s3 jer mi nema smisla s moje strane

s vaše, ima itekako
i ja bi likovao da smo mi to napravili
protivnika po mojoj procjeni nemate koji bi imalo mogli da vas zaustave više jer bez dta i sfa i aca i još nekih...
mislim da nitko nema ni probližno sličnih offova kao i vi, a tu je moć

sve u svemu
svima sretno na s3 i u RL
pozdrav
vidimo se negdje dalje
to je to od mene
pozz

sve bi to bilo divno i krasno da niste katali dionysose koji ponavljam,nikada,nikada,nikada nista nisu rekli ni spijali ni ikako negativno djelovali po interesima SF saveza

to djelo je cista prljavstina u odnosu sta je neko dao za savez i sta je za to dobio

amen

sneki
06.03.11, 02:12
~pa katajte i mene! sto je ovo?! niko me ne primecuje! za vrijeme bombardovanja transparent u niksicu "gadjite i nas'nismo gubavi!!!" haha vrijeme tece :gun:

haha..a pošto bilo Nikšićko tada?ROTFL

nazgul1982
06.03.11, 02:23
znaci neki se gase i napokon odlaze sa mog servera

GRINHIL
06.03.11, 02:27
sve bi to bilo divno i krasno da niste katali dionysose koji ponavljam,nikada,nikada,nikada nista nisu rekli ni spijali ni ikako negativno djelovali po interesima SF saveza

to djelo je cista prljavstina u odnosu sta je neko dao za savez i sta je za to dobio

amen

svatko radi šta misli da je ispravno
griješimo nekad, nekad ne

to nikad ne bi napravio, ali kad sam svih troje na acc dioniz pitao šta je bilo i kako i zašto
ni hej od njih
niti A!!!
e pa...
neću reć da nisu radili za savez
ali da su bili fer i na početku rekli: mi valhalu nikad ni u snu nećemo taknut
ne bi bili di su bili
prema tome
izdali su savez 100%

jedno pitanje šta me dugo muči i šta sam ih htio pitat, ali od razgovora zbog njih,ne nas, nije bilo:
zašto su igrali na ++ ako ste si RL frendovi i tak jako dobro povezani i poštujete se
pa ja kad imam takvu ekipu ne pomišljam ić na druge koo-to je moja ekipa
pa oni su vrsni znalci trava i mislim da takav 1 acc kod vas bi bio dobrodošao

ništa zlobno...samo pitam

ima tu puno "zašto" šta sam htio znati
a kad ti netko šuti...mulja po mom

ako sam pogriješio...jesam
ali nemojte pričat da su oni bezgriješni jer ako si sf
ideš do jaja
ne na pola
pa kad ti ne paše
aj dečki bok...sori...šmrc...i tak
to nije uredu
ti si dao sve savezu, ali i taj savez tebi
to je uzajamno
tako da se ne osjećam zasad niti krivim niti išta

gnjide poštujem
želim im svu sreću i nek pruže častan otpor
vama je ni ne treba

ako može par odgovora da mirnije spavam bio bi zahvalan kad već ne mogu dobiti od ljudi koji su to morali reći davno ranije...
vidim da je s vama moguća makar komunikacija za razliku od njih

nazgul1982
06.03.11, 02:39

to nikad ne bi napravio, ali kad sam svih troje na acc dioniz pitao šta je bilo i kako i zašto
ni hej od njih
niti A!!!
e pa...
ne bi bili di su bili
prema tome
izdali su savez 100%

jedno pitanje šta me dugo muči i šta sam ih htio pitat, ali od razgovora zbog njih,ne nas, nije bilo:
zašto su igrali na ++ ako ste si RL frendovi i tak jako dobro povezani i poštujete se

ideš do jaja
ne na pola
pa kad ti ne paše
to nije uredu
to je uzajamno

gnjide poštujem
vama je ni ne treba

ako može par odgovora da mirnije spavam bio bi zahvalan kad već ne mogu dobiti od ljudi koji su to morali reći davno ranije...

nisu na -- dosli jer i ova valhalla ekipa se nije org. dosla nego nasumice

kao drugo oni su za savez ocistili i odradili kao sljedeca dva offera skupa

kao trece mozda im ne godi da ekipa za koju igraju i brinu se ih izad ledja ogovara

kao cetvrto mozda im ipak neki k znaci to sto se sa nekim davno dogovore i drze do prijateljstva

kao peto samo zato sto zele da ih se pusti u miru u trenutku kada su shebani jer ih ekipa sikanira kao izdajice i spije i sto zele svoj mir ne znaci da imate ih pravo skatati

nema smisla objasnjavati istinu ljudima koji su se vec odlucili vjerovati pretpostavkama

GRINHIL
06.03.11, 02:48
nisu na -- dosli jer i ova valhalla ekipa se nije org. dosla nego nasumice

kao drugo oni su za savez ocistili i odradili kao sljedeca dva offera skupa

kao trece mozda im ne godi da ekipa za koju igraju i brinu se ih izad ledja ogovara

kao cetvrto mozda im ipak neki k znaci to sto se sa nekim davno dogovore i drze do prijateljstva

kao peto samo zato sto zele da ih se pusti u miru u trenutku kada su shebani jer ih ekipa sikanira kao izdajice i spije i sto zele svoj mir ne znaci da imate ih pravo skatati

nema smisla objasnjavati istinu ljudima koji su se vec oslucili vjerovati pretpostavkama

sve je to ok
ali zašto šute jebemmu!!!!
ja, da mi neko tak misli o meni, nikad ne bi šutio!

i zar je katanje nekog čin koji radi neprijatelje za cijeli život?
pa i mene su katali njih par s kojima sam sada super i više nego super

pa na početku ovog servera sam dobio ban jer me jedan igrač iz sadašnjih gnjida prijavio da mu je bio uvredljiv moj nick(acc AJDEMMI PUSHI :d )
to me unazadilo tjedan dana u prvih mjesec dana igranja...pa smo kasnije išli skupa u akcije i sl.

najbitnije je ovo: zašto nisu odmah na početku pri ulasku rekli da vas neće nikad i nikad napadati
eto
kak ne kužiš
onda bi bila druga priča

i još nešto:
ja, da mi RL frend igra trav i da je u suprotnom savezu, bi ga skato s guštom i zezo mjesec dana da nema pojma-nema tu ništa zlobnog-ako je frend i to pravi nema ljutnje

EvilDuck
06.03.11, 02:50

ni hej od njih
niti A!!!
e pa...
ne bi bili di su bili
prema tome
izdali su savez 100%

ideš do jaja
ne na pola
pa kad ti ne paše
to nije uredu
to je uzajamno

gnjide poštujem
vama je ni ne treba

Pa naprimjer, ja sam igrao sa Ein-om prošli server, još prije toga vodio nas u Kiflama, a eto ovaj server završili na različitim kordama i različitim savezima, rekli si HI! na skipiju i počeli igrati i ovaj server. Tako to biva, Hrvatska je mala a servera je previše......vrijeme je za travian penziju, ovaj novi s4 izgleda kao Barbika vs. Beckham........

shido
06.03.11, 02:51
jeremy i tebi sretno na t4:lol2:

GRINHIL
06.03.11, 02:56

provokatori

nazgul1982
06.03.11, 04:19
nesto cujem da nekom mediokritetu galskom off umire po putu

shido
06.03.11, 04:26
ostavlja mrvice ne bi li nasao kasnije put kuci :D

dado zg
06.03.11, 04:30
nesto cujem da nekom mediokritetu galskom off umire po putu

Krivo cujes , cut ces za 2h bummmmmmmmm kako lomi nesto taj isti galski off clown

Žile
06.03.11, 11:38
Krivo cujes , cut ces za 2h bummmmmmmmm kako lomi nesto taj isti galski off clown

nisam u toku...
je slomio taj off šta?

ruzno pleme
06.03.11, 12:20
ne vjerujem, nista se ne mjenja u top 10 ;)

Rudolf
06.03.11, 12:59

da ti dam reporte? :D

Žile
06.03.11, 13:17

može meni :andjeo:

bedex_uskrsnuli
06.03.11, 15:08
@ Grinhil dozvoli ljudima da se izrazavaju kako zele, npr Leonid samo pgone glavu i trazi novi savez pa tako i don ima pravo na svoj izricaj (on jos misli da ovdje ima morala hahahahaha)

@ Splitska banka....cuo sam da je odbijen kredit Leonidu jer ne moze poplacati svim ljudima za zlato hahahahaha

Rudolf
06.03.11, 15:20
@ Grinhil dozvoli ljudima da se izrazavaju kako zele, npr Leonid samo pgone glavu i trazi novi savez pa tako i don ima pravo na svoj izricaj (on jos misli da ovdje ima morala hahahahaha)

Ja sam mislio da ima bar razuma ovdje, al svaki put kad procitam bilo koji tvoj post vidim da sam pogrijesio.:stupid:

shido
06.03.11, 15:23

ne treba imam vec :cerek:

dadyo
06.03.11, 15:35
.....danas sam vidio prepisku tebe i zileta od jucer navecer, gdje mu sveprisutni vader postavlja uvijet da do danas navecer mora prekinuti saveznistvo sa SF savezom, inace ce umjesto fejkova i na njih krenuti pravi napadi :D

....nevjerovatno, kakvi god ti SFovci bili prekinuti savezništvo jer ti je netko zaprijetio katanjem, cccc
...bez obzira što je ultimatum došao od najboljeg saveza na serveru ocjena je :banned:
...nije ni čudo što je AC izgubio rat jer uz saveznike poput 911 kome uopće trebaju protivnici :cerek:

P.S. što ako dotični zatraži da katate sami sebe? :kid:

FlLASH!
06.03.11, 17:01
@grinhill - budimo realni dva jaka saveza? jak savez ne padne u roku tjdan dana il manje. sad izgleda da sve ovisi o tome kako definiras jak savez. pop? "jaki igraci"? tj kolicina istih? ... mda, kako da ne.

Jedina prednost Valhalle nad suparnicima je da ima u najmanju ruku rudimentarne osnove uvidu planiranja u naprijed, cilja, i razradjene planove napada i deffanja ..bar donekle, ali i dalje vise ne go dovoljno za ovaj s3. E sad, nasuprot tome ... porazeni se ne mogu definirati kao jaki savezi ma kolik ose netko trudio da to tako prikaze. Steta.

E sad, Dyonisios, tu se necu slozit sa svojim suigracima na s3, jer budimo realni, da u savezu di igram, neki igraci bilo off ili deff u ratu odbiju sudjlovati protiv suparnika saveza bili bi instant izbaceni i skatani bez najave. Tu nema neke dileme, ako si clan saveza onda je savez no1, to sto imas/imam prijatelje i poznanike na drugoj strani je apsolutno irlevantno za nas odnos.

Žena Zmaj
06.03.11, 17:49
cujem da su zile i rozma nakon sto su dali g*ze SF sad skinuli gace Vallhali hahaha

e bome ste vas dva glavne s3 kurtizane hahahahahah

samo skinete gace i kazete :welcome:

:brukica::brukica::brukica::brukica:

p.s. ovo je ratna igrica..nekad morate bit i skatani... a ne samo prodavat recenicu: mi bi igrali nemojte nas hahahaha

Rudolf
06.03.11, 17:52
cujem da su zile i rozma nakon sto su dali g*ze SF sad skinuli gace Vallhali hahaha

e bome ste vas dva glavne s3 kurtizane hahahahahah

samo skinete gace i kazete :welcome:

:brukica::brukica::brukica::brukica:

p.s. ovo je ratna igrica..nekad morate bit i skatani... a ne samo prodavat recenicu: mi bi igrali nemojte nas hahahaha

rozma je za tebe igracina ;)

Žena Zmaj
06.03.11, 17:54

bome tak zbilja moras znat igrat ,.to su samo posebni talenti :brukica::dance:

dadyo
06.03.11, 18:05

...u čemu, graničaru? :D

...... da u savezu di igram, neki igraci bilo off ili deff u ratu odbiju sudjlovati protiv suparnika saveza bili bi instant izbaceni i skatani bez najave. Tu nema neke dileme, ako si clan saveza onda je savez no1, to sto imas/imam prijatelje i poznanike na drugoj strani je apsolutno irlevantno za nas odnos.

:101010:

nazgul1982
06.03.11, 19:39
@grinhill - budimo realni dva jaka saveza? jak savez ne padne u roku tjdan dana il manje. sad izgleda da sve ovisi o tome kako definiras jak savez. pop? "jaki igraci"? tj kolicina istih? ... mda, kako da ne.

Jedina prednost Valhalle nad suparnicima je da ima u najmanju ruku rudimentarne osnove uvidu planiranja u naprijed, cilja, i razradjene planove napada i deffanja ..bar donekle, ali i dalje vise ne go dovoljno za ovaj s3. E sad, nasuprot tome ... porazeni se ne mogu definirati kao jaki savezi ma kolik ose netko trudio da to tako prikaze. Steta.

E sad, Dyonisios, tu se necu slozit sa svojim suigracima na s3, jer budimo realni, da u savezu di igram, neki igraci bilo off ili deff u ratu odbiju sudjlovati protiv suparnika saveza bili bi instant izbaceni i skatani bez najave. Tu nema neke dileme, ako si clan saveza onda je savez no1, to sto imas/imam prijatelje i poznanike na drugoj strani je apsolutno irlevantno za nas odnos.

u pitanju je dogovor od pocetka medju prijateljima

GRINHIL
06.03.11, 21:07

za dt neću tvrditi, ali čini mi se da su bili glavni u tom kvadrantu isto kao i sf ovdje
mislim da je bilo tako

e sad zbog čeg se sve tako razriješilo i zašto nemam pojma niti se želim petljat
nisam bio vodstvo i ne znam
ispalo je po nas loše i to je to

Skvikalo
06.03.11, 21:55
Sad će se Trotteri međusobno, evo več idu napadi prema mojem cropu :(

rincewind
06.03.11, 22:17

Mogao bih se složiti s večinom postova i komentara i vjerojatno su svi u pravu gledajući iz svojih saveza..Samo postoji uvijek jedno ALI...postizati dogovor s prijateljima u ovakvoj igri.:google:.daj vaderu odrasti:brukica: ako već nisi previše Mator...dogovaraš li se i za graničar da nećeš loptom gađati frend ili prijatelju dati gol na utakmici:cry:..sve mi se čini da je vallhala ekipa paralitika bez osječaja za društvene igre, a muljanje i spletke RL-a su prenijeli na plodno tlo Traviana. Budimo realni, da niste ucjenili( to još pokušavam shvatiti..s ćime me možeš ucjeniti u virtuali travianskog servera) ili već kako privolili Gnjide(opis sam za sebe govori i previše)
i ovaj zadnji savez 911 da nas ostave same, ostavili bi kosti na našim zidinama, a vaši mega off-ovi od kojih se neki ne vračaju kući (valjda i lesi ima BUG) imali bi kartu u jednom smjeru:welcome:
mi ipak nismo DT i ne vidim o kojoj se igri ovdje radi ako to nije skidanje off-a protivnku-pogotovo s drugog kvadranta. i još da se nadovežem na tvoj komentar posta reporta napada na Crop i skidanje farmi s 19 lvl-a...paypall je štancao i suza ti je krenula koliko god to pokušavao prikazati kao cinizam na plan akcije..dečki su to odradili kako treba i probili te, skinli ti paučinu na cropu..ono što su davno ove tvoje gnjidice na -- trebale napraviti..

pa eto kada već svi govore o uvlačenju..daj komentar dogovora s gnjidama i Žiletom iz 911

1. gnjidama za uslugu da izmisle izgovor i napuste savezništvo

2.koliko su puta dobili G....ze od gnjida i 911 da ostanu cijeli i igraju POP-Roock do kraja servera

travian je zakon
06.03.11, 22:26

Cijenite ih kao igrače, šta je bilo teško kad su vidjeli vas na -/- kordama staviti na gašenje acc ovaj koji su imali i otvoriti novi i biti sa prijateljima u savezu.
Ne bi nitko dovodio u sumnju to njihovo"poštenje" koje kao imaju.
Vidim da znaš sve šta su odradili za savez i sam iznosiš da su vam sve javljali.

Mislim koja nebuloza niste ih smjeli katati iako su oni rekli da neće napadati jedan čitav savez, ne nekog pojedinca skim su dobri, ma daj.

shido
06.03.11, 22:35
Cijenite ih kao igrače, šta je bilo teško kad su vidjeli vas na -/- kordama staviti na gašenje acc ovaj koji su imali i otvoriti novi i biti sa prijateljima u savezu.
Ne bi nitko dovodio u sumnju to njihovo"poštenje" koje kao imaju.
Vidim da znaš sve šta su odradili za savez i sam iznosiš da su vam sve javljali.

Mislim koja nebuloza niste ih smjeli katati iako su oni rekli da neće napadati jedan čitav savez, ne nekog pojedinca skim su dobri, ma daj.

zelim ti mnogo srece na T4 :kid:

nazgul1982
07.03.11, 01:44
koji mocan savez ovaj sf

3 dana im puna trebalo za masovna gasenja

zlikovci
07.03.11, 04:55

da,lijepo smo se zabavljali s tobom.sretno velkoj obitelji u gradnji ww-a.
znam da ćeš nam se pridružiti čim pronađeš bot za t4.
dual je na putu i šalje ti :daje cvijet:
kaže da nikad nije imao veću farmu koja manje davala.8)
:plesem na kisi:

nazgul1982
07.03.11, 05:11
neznam o kojoj se to obitelji govori,troter grupacija sama gradi ww,dakle samo --

sta se tice t4,,to je samo za njubare

sta se tice botova,to si nas sa nekim zabunio,ko ima prodotesa na acc netreba mu druga skripta

a sta se tice vase igre,prezivjeli ste 3 dana protiv napada nas 18,idi se pokrij usima

The Don
07.03.11, 11:42
Mogao bih se složiti s večinom postova i komentara i vjerojatno su svi u pravu gledajući iz svojih saveza..Samo postoji uvijek jedno ALI...postizati dogovor s prijateljima u ovakvoj igri.:google:.daj vaderu odrasti:brukica: ako već nisi previše Mator...dogovaraš li se i za graničar da nećeš loptom gađati frend ili prijatelju dati gol na utakmici:cry:..sve mi se čini da je vallhala ekipa paralitika bez osječaja za društvene igre, a muljanje i spletke RL-a su prenijeli na plodno tlo Traviana. Budimo realni, da niste ucjenili( to još pokušavam shvatiti..s ćime me možeš ucjeniti u virtuali travianskog servera) ili već kako privolili Gnjide(opis sam za sebe govori i previše)
i ovaj zadnji savez 911 da nas ostave same, ostavili bi kosti na našim zidinama, a vaši mega off-ovi od kojih se neki ne vračaju kući (valjda i lesi ima BUG) imali bi kartu u jednom smjeru:welcome:
mi ipak nismo DT i ne vidim o kojoj se igri ovdje radi ako to nije skidanje off-a protivnku-pogotovo s drugog kvadranta. i još da se nadovežem na tvoj komentar posta reporta napada na Crop i skidanje farmi s 19 lvl-a...paypall je štancao i suza ti je krenula koliko god to pokušavao prikazati kao cinizam na plan akcije..dečki su to odradili kako treba i probili te, skinli ti paučinu na cropu..ono što su davno ove tvoje gnjidice na -- trebale napraviti..

pa eto kada već svi govore o uvlačenju..daj komentar dogovora s gnjidama i Žiletom iz 911

1. gnjidama za uslugu da izmisle izgovor i napuste savezništvo

2.koliko su puta dobili G....ze od gnjida i 911 da ostanu cijeli i igraju POP-Roock do kraja servera

Pazi sada,
Ukoliko si citao ranije citao malo ove stranice shvatio bih nesto vrlo bitno!
Prvo
Nema dogovora izmedju Gnjida i Valhale, ali apsolutno nikakvog! Ako pricas o razlozima raskidanja saradnje onda ti lepo trazi da tebi i takvima vase drage i nadasve nadahnute vodje objasne neke cinjenice!
Drugo
Javljaju mi se ljudi iz SF i da traze da predju kod nas jer nisu imali pojma sta se desava i potpuno su ne obavesteni o razlozima raskida, i zateceni delima vasih gore pomenutih vodja (ovde pricam o ostavljanju off -a na zidu od strane Leonida na zidinama gnjida)
Trece
O nazivima saveza necemo komentarisati jer se vidi iz svega sto se desilo da Gnjide imaju vece srce i vise casti, a o Cohones necu ni da pricam. Sto se za vas iz SF nikako ne moze reci!
Cetvrto
Razlozi zasto su vas 911 napustili posle nas su apsolutno jasni! Videli ljudi iz prilozenog da niti znate sta znaci saradnja, niti drzite rec, a i vide iz prilozenog kako postupate sa bivsim saveznicima iako je postojao usmeni dogovor o ne napadanju! (ukoliko postoji potreba moze da se iskopira razgovor sa skypa, nikakav problem)

Toliko od mene ovog puta, ako jos neko pojasnjavanje treba bicu rad da ti odgovorim

LP Last Don

s2 Suicide in Ambush
s3 Last Don :wanted:

Hydros
07.03.11, 12:40
Priča se da Lord Vader može izgoldati dvorac.

Čak se i Chuck Norris raspitivao o tome jel je mislio da je nemoguće.
:nema odmora:

bedex_uskrsnuli
07.03.11, 13:41
Dajte ljudi Leonidu nije lako, tko ce jos osim mene biti bankovni jamac?

Cocco Bill
07.03.11, 13:59
Dajte ljudi Leonidu nije lako, tko ce jos osim mene biti bankovni jamac?
E naš Bledexu! Pa Leonid bar nešto radi, vodi, organizira, zabavlja se
a ti, bidan, samo spamš i nikad ništa od tebe.
:pivo:

zlikovci
07.03.11, 14:53
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183685_199222543435978_100000447005425_682083_7808 398_n.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/185677_199223266769239_100000447005425_682087_4708 130_n.jpg

stooges
07.03.11, 14:55
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183685_199222543435978_100000447005425_682083_7808 398_n.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/185677_199223266769239_100000447005425_682087_4708 130_n.jpg

sem profila,na tvom accu nista drugo ne vredi:staklenka:

dadyo
07.03.11, 15:18
sem profila,na tvom accu nista drugo ne vredi:staklenka:

...lijepi je profil tih zlikovaca, nema se šta tu reći ali ovo je timska igra koja zahtjeva i nešto više od slanja puno pljački; diplomacija na primjer :pece palacinke:
... ljudi koji igraju za lijepo dekoriran profil najčešće jedino to od servera i imaju.. :opala:
...bilo je i igrača u D-T sa puno "ljepšim" profilima pa su izgorili u 2 dana :harmonikaš:

nazgul1982
07.03.11, 17:44
jeremije imaju tradiciju pusenja po serverima i migriraju sa jednoga na drugi kakoih se naguzi

GRINHIL
07.03.11, 18:11
jeremije imaju tradiciju pusenja po serverima i migriraju sa jednoga na drugi kakoih se naguzi

prostak!
:banned:

Žile
07.03.11, 19:09
prostak!
:banned:

šteta da niste odmah krenuli po drugima kao ti danas, nego se zapucali na vadera...bilo bi puno zanimljivije :party:

nazgul1982
07.03.11, 20:54
mah

to je prosao jer se svi opustili..

prvih 2-3 dana su svi ggovi bili napunjeni defom

Rudolf
07.03.11, 21:32
mah

to je prosao jer se svi opustili..

prvih 2-3 dana su svi ggovi bili napunjeni defom

vi ste isto bili prosli kroz nase gg-ove jer smo se mi opustili......
na proslom serveru su svi oni bili napunjeni deffom...:brukica:

nazgul1982
07.03.11, 22:14
da kroz svi 30:D

i islo samo 3 vala,jedan uhvatio

jednostavno nije izgledalo opasno

GRINHIL
07.03.11, 22:31
da kroz svi 30:D

i islo samo 3 vala,jedan uhvatio

jednostavno nije izgledalo opasno

ispravak
4 val ste uhvatili
;)

nazgul1982
07.03.11, 22:35
a isti k,sutra ide megapush 4 saveza i sve su natrag,mozda i veci leveli budu

ne zabrinjavam se

evo malo smo poceli farmati po sf savezu,ima se resa

lijepo od vas da financirate obnovu nase vojske i tih par skatanih sela

GRINHIL
07.03.11, 22:38
a isti k,sutra ide megapush 4 saveza i sve su natrag,mozda i veci leveli budu

ne zabrinjavam se

evo malo smo poceli farmati po sf savezu,ima se resa

lijepo od vas da financirate obnovu nase vojske i tih par skatanih sela

ma ko da nam je frka to
pa naravno ak je neko skatan da ide push i da nije problem to dići
ali igramo se malo
:)

shido
07.03.11, 22:51
ma ko da nam je frka to
pa naravno ak je neko skatan da ide push i da nije problem to dići
ali igramo se malo

ne znam za vas, al mi skoro da se i nemamo vise s cim igrati :D

ponestalo igracaka :lol2:

Rudolf
07.03.11, 23:09
ne znam za vas, al mi skoro da se i nemamo vise s cim igrati :D

ponestalo igracaka :lol2:

ma kak nema? nisu ni svi gg-evi katani :P

ak nis drugo, uvjek mozes katat vaderovu trecinu akaunta :D

nazgul1982
07.03.11, 23:44
al cudo jedno kako slabi ti neki savezi ispadnu

evo sf se ocito samo za popom gurao

nakon 4-5 dana masovna gasenja...

umjesto da ostave accove da ih farmamo i da kasnije se mogu hvaliti na drugim serverima "da,i mene je farmala valhalla"...

Markoleti
08.03.11, 00:23
~nejverovatno kolko te boli sto smo te napali i katali! unistili smo tvoj profil bozanstva! tada su vidjeli da i ti mozesh da krvarish! cujem da si na neke od nas mnogo ljut ... :P

Žile
08.03.11, 00:36
~nejverovatno kolko te boli sto smo te napali i katali! unistili smo tvoj profil bozanstva! tada su vidjeli da i ti mozesh da krvarish! cujem da si na neke od nas mnogo ljut ... :P

he he he :lol2:

grille
08.03.11, 01:05
al cudo jedno kako slabi ti neki savezi ispadnu

evo sf se ocito samo za popom gurao

nakon 4-5 dana masovna gasenja...

umjesto da ostave accove da ih farmamo i da kasnije se mogu hvaliti na drugim serverima "da,i mene je farmala valhalla"...

High Lifer, jesi to ti? :D

nazgul1982
08.03.11, 01:26

uopce ne

na meni je steta najmanje sto je mogla biti,puno pogubnije bi bilo da ste se skucali tako na igrace koji manje gold trose ili koji su manje aktivni

na bilo kom drugom bi steta trajala duze

meni samo zao sto ste tako slab otpor kadri pruziti

les miserables

ne nisam highlifer ali hvala na komplimentu:D

on je najveci od najvecih

shido
08.03.11, 01:58
http://travian.ws/analyser.pl?s=hr3

grille
08.03.11, 08:38
ne nisam highlifer ali hvala na komplimentu:D

on je najveci od najvecih

Yeah right :D

zlikovci
08.03.11, 09:20
Pazi sada,
Ukoliko si citao ranije citao malo ove stranice shvatio bih nesto vrlo bitno!
Prvo
Nema dogovora izmedju Gnjida i Valhale, ali apsolutno nikakvog! Ako pricas o razlozima raskidanja saradnje onda ti lepo trazi da tebi i takvima vase drage i nadasve nadahnute vodje objasne neke cinjenice!
Drugo
Javljaju mi se ljudi iz SF i da traze da predju kod nas jer nisu imali pojma sta se desava i potpuno su ne obavesteni o razlozima raskida, i zateceni delima vasih gore pomenutih vodja (ovde pricam o ostavljanju off -a na zidu od strane Leonida na zidinama gnjida)
Trece
O nazivima saveza necemo komentarisati jer se vidi iz svega sto se desilo da Gnjide imaju vece srce i vise casti, a o Cohones necu ni da pricam. Sto se za vas iz SF nikako ne moze reci!
Cetvrto
Razlozi zasto su vas 911 napustili posle nas su apsolutno jasni! Videli ljudi iz prilozenog da niti znate sta znaci saradnja, niti drzite rec, a i vide iz prilozenog kako postupate sa bivsim saveznicima iako je postojao usmeni dogovor o ne napadanju! (ukoliko postoji potreba moze da se iskopira razgovor sa skypa, nikakav problem)

Toliko od mene ovog puta, ako jos neko pojasnjavanje treba bicu rad da ti odgovorim

LP Last Don

s2 Suicide in Ambush
don,ja tebe respektiram al ovo nije istina.osobno sam čitala igm u kojem jedan od vodstva gnjida tvrdi kako obećao vaderu da gnjide neće deffat sf.
ispravi me ako griješim al što je to drugo nego dogovor?
nadalje,to što se vodstvo gnjida i sf-a nije našlo je krivica obiju strana.
svi ste vi jednako krivi.
postoje trenuci kad se gleda dobrobit igrača.
jer ovakvim razvojem događaja i gnjide su gubitnici

Markoleti
08.03.11, 09:25
~a tek dio dje treba da idu ovacije i hvalospjevi o tvojim junackim pobjedama! ipak si sabio dva kvadranta . . . malo li je! samo,nesto se ne cuje nista.niti razdragane mase,niti tekstica zahvalnice velikom vodji .. . . nista,nula. e sad,iskoristi svoju moc i njihov strah i danas svaki vodja po nekog malog saveza,koji se budi mislju(nece valjda danas bash mene),nek napise nesto u cast velikog vodje!!! Neka snaga bude s tobom! :D

The Don
08.03.11, 10:27
don,ja tebe respektiram al ovo nije istina.osobno sam čitala igm u kojem jedan od vodstva gnjida tvrdi kako obećao vaderu da gnjide neće deffat sf.
ispravi me ako griješim al što je to drugo nego dogovor?
nadalje,to što se vodstvo gnjida i sf-a nije našlo je krivica obiju strana.
svi ste vi jednako krivi.
postoje trenuci kad se gleda dobrobit igrača.
jer ovakvim razvojem događaja i gnjide su gubitnici

Da odgovorim, a ujedno ovo ce biti poslednji post na ovu temu!

Vrlo dobro znas da i ja vas respektujem kao i mnoge igrace, i drzim se nekih principa koji su mozda neki put i doneli stetu, ali samo meni licno!

Sto se tice rukovodstva, niko nije obecao da Gnjide nece deffati SF, niti da ce ih deffati, jer takve odluke samo ja donosim! Saslusam predloge i sugestije od ostalih ljudi i donesem odluku! Da bi bio dogovor trebalo bi onda da Gnjide profitiraju iz toga, a ja ne vidim da su Gnjide bilo sta dobile u svemu ovome!

Sto se tice krivice, Moje licno misljenje da je za raskid saradnje iskljucivo kriv vrh SF i niko drugi, do njih samih. Da su malo bolje razmislili i sagledali situaciju, sve bi bilo mnogo drugacije. A da te uputim za tvoju informaciju, problemi izmedju Gnjida i SF traju mnogo duze nego sto svi znaju.Nije dovoljno da imas mnogo vojske , treba biti i strateg i diplomata i znati komunicirati sa ljudima.

Vec sam u par navrata napomenuo da da necu dozvoliti da Gnjide budu stit Sf-u od Valhale, dok ce SF da bezbrizno kucka off i ne razmislja ni o cemu osim o WW.

Sto se tice dobrobiti igraca, ja gledam iskljucivo dobrobit mojih igraca , ne igraca SF sto je i normalno, i mislim da Gnjide nikada nisu bile niti ce biti gubitnici, Gnjide jednostavno imaju svoje interese, koji se mozda ne poklapaju sa vasim i to je to!

Srdacan pozdrav do nekog drugog servera!

The Last Don

__________________________________________________ ______

s2 SuicideInAmbush

Teuta88
08.03.11, 10:45
Cetvrto

Molim samo da se u naše ime ne piše ovdje po forumima. ako budemo nešto htjeli reći to ćemo napraviti i sami.

Hvala

medikamenat
08.03.11, 12:37

Pa ti Filaš sve znaš i sve nas, hvala bogu, "filaš" znanjem. Nakon ovog i svih tvojih već upijenih postova ići ćemo serverom otvorenih očiju opremljeni znanjem i iskustvom. Hvala ti, hvala ti kao drugu Titu.

Chvarak
08.03.11, 13:02
ak nis drugo, uvjek mozes katat vaderovu trecinu akaunta :D

pa da vidimo koja trećina bolje golda, ovo iskreno i mene zanima XD:lol2::lol2:

Kamikaza Vito
08.03.11, 14:43

jel se vi prijatelji incestujete u RL?

Da odgovorim, a ujedno ovo ce biti poslednji post na ovu temu!

Vrlo dobro znas da i ja vas respektujem kao i mnoge igrace, i drzim se nekih principa koji su mozda neki put i doneli stetu, ali samo meni licno!

Sto se tice rukovodstva, niko nije obecao da Gnjide nece deffati SF, niti da ce ih deffati, jer takve odluke samo ja donosim! Saslusam predloge i sugestije od ostalih ljudi i donesem odluku! Da bi bio dogovor trebalo bi onda da Gnjide profitiraju iz toga, a ja ne vidim da su Gnjide bilo sta dobile u svemu ovome!

Sto se tice krivice, Moje licno misljenje da je za raskid saradnje iskljucivo kriv vrh SF i niko drugi, do njih samih. Da su malo bolje razmislili i sagledali situaciju, sve bi bilo mnogo drugacije. A da te uputim za tvoju informaciju, problemi izmedju Gnjida i SF traju mnogo duze nego sto svi znaju.Nije dovoljno da imas mnogo vojske , treba biti i strateg i diplomata i znati komunicirati sa ljudima.

Vec sam u par navrata napomenuo da da necu dozvoliti da Gnjide budu stit Sf-u od Valhale, dok ce SF da bezbrizno kucka off i ne razmislja ni o cemu osim o WW.

Sto se tice dobrobiti igraca, ja gledam iskljucivo dobrobit mojih igraca , ne igraca SF sto je i normalno, i mislim da Gnjide nikada nisu bile niti ce biti gubitnici, Gnjide jednostavno imaju svoje interese, koji se mozda ne poklapaju sa vasim i to je to!

Srdacan pozdrav do nekog drugog servera!

The Last Don

__________________________________________________ ______

s2 SuicideInAmbush

ma najbolje simajte tu i molite ih da vas ne napadnu pa zamolite i Njemce da vam accaunte prebace na sljedeci server....mozda kad budete par mjeseci u plusu cete imat vise muda....:pizza:

bedex_uskrsnuli
08.03.11, 14:48
MA dajte pa SF je mocan savez kako to mislite gasenja acc-ova??? Tako jak vođa, organizacija...hahaha:pivo:

nazgul1982
08.03.11, 15:11
al kako je interesantno ,imali su taj neki poletni optimizam i onda kada su skontali sta im radimo po gg-ovima pocela se balavurdija gasiti

i tako smo sada prisiljeni kada netko pita priznati da smo spali tako nisko da nam je vojska na sf savez isla....

u tom pogledu,za nas potpuno ponizenje imati tako nedoraslog protivnika koji je uspio 2 ceke organizirati i jedan napad.... optimalna nesposobnost

dado zg
08.03.11, 15:21
al kako je interesantno ,imali su taj neki poletni optimizam i onda kada su skontali sta im radimo po gg-ovima pocela se balavurdija gasiti

i tako smo sada prisiljeni kada netko pita priznati da smo spali tako nisko da nam je vojska na sf savez isla....

u tom pogledu,za nas potpuno ponizenje imati tako nedoraslog protivnika koji je uspio 2 ceke organizirati i jedan napad.... optimalna nesposobnost

Bolje suti , jer ti se ljudi smiju :brukica:
Sa 8 saveza iza sebe , tvoj GG je preoran :P

MarineKing
08.03.11, 16:12
Bolje suti , jer ti se ljudi smiju :brukica:
Sa 8 saveza iza sebe , tvoj GG je preoran :P

http://www.jacbri.com/svasta/cat.gifhttp://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

nazgul1982
08.03.11, 16:14
mi cemo kao i ovoga puta svaki put gg cuvati sa 200-250 k max defa

tko god misli da je isplativo slucati 4-5 offova za skinuti 15 farmi,to moze uraditi

travian je cista matematika,i tu nema emocija pri odabiru sta da se defa

mi smo defali sve ggove pod napadima sa od 150 do 250 k defa,i znali smo da ako idete na nas da cete probiti

sve je pitanje cijene,i za nas je to metamaticki itekako dobro ispalo,acc polagano ide na staro,vasi offovi vise nemgou nikoga ugroziti

kod nas def se rasporedjuje svim igracima,nije privatna imovina povlastenih 3-4 igraca u savezu,sve igrace defamo

i koliko ja znam troter grupacija koju vodimo ima 5 saveza a na 8:)

a to sto sa vama vise nitko nije htio biti saveznik o vama dovoljno govori:)

Ciganin
08.03.11, 18:48

8) neki su stavili gašenje i onda se odlučili skucati... ako nisi upućen za gašenje je potrebno 72 h, kako je onda nekolicina igrača ugasila i nestala sa servera nakon 12-15 sati nakon katanja... jednostavno pokrenula je gašenje mnogo prije... :narf:

zašto su neki ugasili znaju samo ti NEKI jednostavno ne ide na 3 servera, a onaj glavni ne možemo preskočiti, a na s3 je bilo samo ispunjavanje vremena da ne stojimo u praznom hodu :D

Chvarak
08.03.11, 18:56
tvoj GG je preoran :P

na stranu sve prepirke ali ja sam bio dojma da "oreorati" nekome GG znaći nulirati ga pa da netko onda kata upitnike a ne da skataš farme, dakle niti cropkill niste napravili, nevidim što se tu može nazvati oranjem

Stvar je pristupa igri dali češ se voditi logikom ili emocijama. Dali češ ratovati tako da napraviš maximalnu štetu ili češ sve što imaš skucati na jednu metu jer nekoga toliko nemožeš smisliti da ti to utječe na razum.

Oba načina su sasvim legitimna jer ste vodstvo i vi odlučujete ali mislim da je jasno k'o dan što je učinkovitije. Nakon 5 dana rata Valhalla je slabija za 2 zabijena offa a SF za koliko njih? Više neznam ni broj, I koliko je GG-ova katano SF-u?

nazgul1982
08.03.11, 19:04
8) neki su stavili gašenje i onda se odlučili skucati... ako nisi upućen za gašenje je potrebno 72 h, kako je onda nekolicina igrača ugasila i nestala sa servera nakon 12-15 sati nakon katanja... jednostavno pokrenula je gašenje mnogo prije... :narf:

zašto su neki ugasili znaju samo ti NEKI jednostavno ne ide na 3 servera, a onaj glavni ne možemo preskočiti, a na s3 je bilo samo ispunjavanje vremena da ne stojimo u praznom hodu :D

da,interesantno kako uvijek ti serveri gdje se farme naguzi su oni koje "igraju tek tako" :)

dado zg
08.03.11, 20:21
da,interesantno kako uvijek ti serveri gdje se farme naguzi su oni koje "igraju tek tako" :)

Rađe pozovi sad prijatelje Dionysis u savez , sad vec svi znaju da su odradili poso i ostavi se SF-a
lijepo simajte do kraja servera sa svojim saveznicima ,potpisanim i nepotpisanim :S

shido
08.03.11, 20:27
Rađe pozovi sad prijatelje Dionysis u savez , sad vec svi znaju da su odradili poso i ostavi se SF-a
lijepo simajte do kraja servera sa svojim saveznicima ,potpisanim i nepotpisanim :S

ja ne znam zasto se ti toliko trudis za nadoknadis leonidove gluposti na forumu :D

stooges
08.03.11, 20:47
~a tek dio dje treba da idu ovacije i hvalospjevi o tvojim junackim pobjedama! ipak si sabio dva kvadranta . . . malo li je! samo,nesto se ne cuje nista.niti razdragane mase,niti tekstica zahvalnice velikom vodji .. . . nista,nula. e sad,iskoristi svoju moc i njihov strah i danas svaki vodja po nekog malog saveza,koji se budi mislju(nece valjda danas bash mene),nek napise nesto u cast velikog vodje!!! Neka snaga bude s tobom! :D

stvarano mi nisu jasne price o pobedi nad dva kvadranta.zar je SF sam na +/+ ili sam ja nesto propustio ili smatras da ostali na +/+ kvadrantu ne igraju travian...:S daj da mi neko ovo pojasni,ako je moguce neko iz SF,ocigledno su upuceni:D

Žena Zmaj
08.03.11, 20:51
komedija :D:D:D

bolje od bracnih voda:D

shido
08.03.11, 21:49
Igrač leonid ne postoji!

:lol2:

kova741
08.03.11, 21:52
znaci neki se gase i napokon odlaze sa mog servera

hahahahahahahaha

EEEEE što je divno doći doma s posla iziritiran nakon svih događanja u ovoj našoj državi, otvoriti hr forum i pročitati ovako nešta, baš osvježi.

Prijatelju šta sam ja morao otić s s3 da postane tvoj server :)

Jel to još jedna od onih tvojih "što vedran poželi to vedran dobije"? :fairy:

nazgul1982
08.03.11, 22:41
nikada nijedan savez nije imao dominaciju na s3 kao troter grupacija

cak mislim i na drugim serverima na hr domeni

pa da,to spada u tu poznatu kategoriju koja ostaje neizmjenjiva:D

kova741
08.03.11, 22:51
i uz svu tu silnu i neviđenu dominaciju tebe kao vođu saveza koliko vidim ubiše

stvarno neviđeno :)

MarineKing
08.03.11, 23:05
bome je ubijen da :D http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045 http://s3.travian.com.hr/spieler.php?uid=1208

Je li moguce da ce samo jedan savez gradit sve WWove?! Jesu li oni toliko dobri ili su ostali toliko losi?

Žile
08.03.11, 23:12
bome je ubijen da :D http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045 http://s3.travian.com.hr/spieler.php?uid=1208

Je li moguce da ce samo jedan savez gradit sve WWove?! Jesu li oni toliko dobri ili su ostali toliko losi?

nisu toliko dobri...
samo su ostali loše koncentrirani na ovaj server :cerek:

stooges
08.03.11, 23:19

zar nisu i tebi na proslom s3,skatali gg,osvojili off selo,ubili off,pa si opet kao vodja osvojio server.:kid:

kova741
08.03.11, 23:25
zar nisu i tebi na proslom s3,skatali gg,osvojili off selo,ubili off,pa si opet kao vodja osvojio server.:kid:

jbg kod mene je bila drugačija situacija

Kod mene moj prvi susjed je bio tosho pa kod njega bio deff :)

A i ja nigdje nisam tvrdio da smo mi toliko nadmoćni :)

Hefest
08.03.11, 23:44

Slažem se,to samo pokazuje kakav je s3 smeće!!

nazgul1982
09.03.11, 00:07
da smo mi na s1,isti bi mi vrag radili :D

nema tamo nitko sa kim bi nas rat trajao duze od 7 dana

nebih ja dopustio da sramota zvana poraz pokuca na vrata

nikada

ovaj leonid nije ipak potpuno dozivio duh sparte,oni su se borili itd,dokraja,svim snagama

ovo njegovo me podsjeca na onu "plesala je jednu noc" :D

TaraT
09.03.11, 00:11

ali ni jedan savez nigdje dosad nije imao ni tako ocajnu konkureciju :P
cak je i mid na s2 imao donekle protivnike, ali ovaj server se stvarno izuzev 2x5dana nije imalo nista za vidjeti na s3

nazgul1982
09.03.11, 00:13
ali ni jedan savez nigdje dosad nije imao ni tako ocajnu konkureciju :P
cak je i mid na s2 imao donekle protivnike, ali ovaj server se stvarno izuzev 2x5dana nije imalo nista za vidjeti na s3

neprijatelji igraju koliko im dopustis da se igraju

nakraju servera da sve kazem koliki dogadjaji su bili cisto stvar nase volje i kolike bitke smo dobili bez ispaljenog metka moga bi se knjiga napisati

vecina bitaka se da osvojiti prije nego pocnu

Hefest
09.03.11, 00:15
Svakako ali i dalje je s3 najveće smeće od trenutačnih servera!

kova741
09.03.11, 00:19

nekad se to zvalo diplomacija al sad vidim da je preimenovano u bitka

TaraT
09.03.11, 00:19
neprijatelji igraju koliko im dopustis da se igraju

nakraju servera da sve kazem koliki dogadjaji su bili cisto stvar nase volje i kolike bitke smo dobili bez ispaljenog metka moga bi se knjiga napisati

sve to stoji
ali zabijanja sf-a
nedeffanja d-t
mislim da je to iskljucivo njihova krivica
ne umanjuje to ono ssto je valhala pokazala, ali i dalje server ostaje promatracu prilicno nezanimljiv

nazgul1982
09.03.11, 00:24

pa kako onda nisi uspio prezivjeti polovicu??

shido
09.03.11, 00:31

e stvarno kova... mislio sam ti rec da si panglu

al bolje da kazim da si u rangu leonida

aj zdrao

Kamikaza Vito
09.03.11, 00:48
sta je ponestalo offa ili cete doc ubit moj deff???? sta trebam gasit ili?? mislio sam da cistite do zadnjeg vojnika...e pa sad vas javno pozivam u svoj gg... pozz

shido
09.03.11, 00:53
sta je ponestalo offa ili cete doc ubit moj deff???? sta trebam gasit ili?? mislio sam da cistite do zadnjeg vojnika...e pa sad vas javno pozivam u svoj gg... pozz

tebi cemo poslat nekog iz trottera, posto kazes da tam nema offera ;)

Kamikaza Vito
09.03.11, 00:55
tebi cemo poslat nekog iz trottera, posto kazes da tam nema offera ;)

pa tamo ne da nema offera nego tamo nema igraca...tamo su iskljucivo papci i potrcka vasa iz valhale...

kova741
09.03.11, 00:59
e stvarno kova... mislio sam ti rec da si panglu

al bolje da kazim da si u rangu leonida

aj zdrao

a možeš ti reći šta hoćeš (jako dobro znaš da je mišljenje kao i šu..k svatko ga ima)

al to su činjenice.

Vaš gazda (ili ti ga forumski paun) tvrdi da ste nedodirljivi i da se radi o neviđenoj dominaciji, a s druge strane ga netko prisili da u 24h potroši preko 1000golda radi obnove.

EvilDuck
09.03.11, 01:02

On je odmah shvatio da je server smeće. Čovjek se u to razumije.:brukica:

slavko
09.03.11, 01:02
a možeš ti reći šta hoćeš (jako dobro znaš da je mišljenje kao i šu..k svatko ga ima)

al to su činjenice.

Vaš gazda (ili ti ga forumski paun) tvrdi da ste nedodirljivi i da se radi o neviđenoj dominaciji, a s druge strane ga netko prisili da u 24h potroši cca 300tinjak golda radi obnove.

1800. ispravak krivog navoda

EvilDuck
09.03.11, 01:07

al to su činjenice.

Vaš gazda (ili ti ga forumski paun) tvrdi da ste nedodirljivi i da se radi o neviđenoj dominaciji, a s druge strane ga netko prisili da u 24h potroši preko 1000golda radi obnove.

Pa neka čovjek troši, njegova stvar, i to je dio igre ako se ne varam. A to što su mu napad na gg tretirali kao napad na ww samo govori o nemoći i opsjednutosti "katanja Vadera pod svaku cijenu".

shido
09.03.11, 01:09

al to su činjenice.

jedina cinjenica je da ti matematika nikad nije isla :brukica:

nego me zanima kak te nie stid spajat se na akaunt od osobe koju si na jednom zavrsenom serveru tak mocno zajebao a da ta ista nema pojma o tom :harmonikaš:

EvilDuck
09.03.11, 01:10
[QUOTE=pa tamo ne da nema offera nego tamo nema igraca...tamo su iskljucivo papci i potrcka vasa iz valhale...[/QUOTE]

Vidim da si i ti pravi travian profesionalac. Apsolutno kompetentan.:blink:

kova741
09.03.11, 01:11

nego me zanima kak te nie stid spajat se na akaunt od osobe koju si na jednom zavrsenom serveru tak mocno zajebao a da ta ista nema pojma o tom :harmonikaš:

ja se ne spajam na s3

a i ne znam baš da sam ja nekoga zajebao.

A o stidu bolje nećemo mislim da svi znamo tko je jedan od igrača što je najveći broj aceva hakovo te ih javno priznaje

nazgul1982
09.03.11, 01:12

al to su činjenice.

kod nas nema primadona,svaki gg se defa po snazi offa koju predstavlja kao vrijednost

tim sistemom se da probiti svaki gg,nisu slali valove,nego 8 offera poslalo jedan napad i sa 2000 kata gadjalo farme

skucali 5 komada, u def bodovima nakraju tjedna 430 k

to je matematicki za nas savez posvema isplativo,ta njihova gesta prisiljavanja ih je kostala daleko vise nego mene ikakav gold,i ja nisam skucao taj gold jer sam morao,moglo je to ici puno polaganije,ja sam to skucao da im dokazem koliko je to besmisleno,samo su farme skatali i uz to cijelo selo zivo,oba offa ziva,art medju napadima premjesten,kako god okrenes kamikaza akcija koja nema uspjeha

bilo koji gg prakticki na svakom serveru ako fakeas cijeli savez a na jednoga igraca posaljes sve offove je sigurno da ces probiti

sve na jednu metu je kao uvijek pokazalo se neisplativo

jer to je travian,cista matematika

Hefest
09.03.11, 01:13

Server takav kakav je savez u kojem sam bio još gori,ruku na srce,tek sada kad vidim od koga smo izgubili mogu stvarno reći jedno veliko smeće od servera,vader i ti to dobro znaš,nije ni tebi fora ovako ratovati...

kova741
09.03.11, 01:15

i da radi moje matematike ti se sad možeš hvalit da si bio među pobjednicima prošlog s3 :)

EvilDuck
09.03.11, 01:19
Server takav kakav je savez u kojem sam bio još gori,ruku na srce,tek sada kad vidim od koga smo izgubili mogu stvarno reći jedno veliko smeće od servera,vader i ti to dobro znaš,nije ni tebi fora ovako ratovati...

Ponavljaš se. To si već rekao nekoliko puta. Daj još koji puta ponovi. Nisam shvatio što želiš reći.
Ajde još jednom. Daj. Vidim, elokventan si i načitan, čeznemo da još jednom izraziš svoje gađenje ovim serverom.

kod nas nema primadona,svaki gg se defa po snazi offa koju predstavlja kao vrijednost

tim sistemom se da probiti svaki gg,nisu slali valove,nego 8 offera poslalo jedan napad i sa 2000 kata gadjalo farme

skucali 5 komada, u def bodovima nakraju tjedna 430 k

to je matematicki za nas savez posvema isplativo,ta njihova gesta prisiljavanja ih je kostala daleko vise nego mene ikakav gold,i ja nisam skucao taj gold jer sam morao,moglo je to ici puno polaganije,ja sam to skucao da im dokazem koliko je to besmisleno,samo su farme skatali i uz to cijelo selo zivo,oba offa ziva,art medju napadima premjesten,kako god okrenes kamikaza akcija koja nema uspjeha

bilo koji gg prakticki na svakom serveru ako fakeas cijeli savez a na jednoga igraca posaljes sve offove je sigurno da ces probiti

sve na jednu metu je kao uvijek pokazalo se neisplativo

jer to je travian,cista matematika

Ne kužim zašto se toliko trudiš da im objasniš. Trošiš vrijeme i bandwidth.

Žile
09.03.11, 01:31
pa tamo ne da nema offera nego tamo nema igraca...tamo su iskljucivo papci i potrcka vasa iz valhale...

dobro zboriš.....
ma mi smo samo papci bez offa :brukica:

shido
09.03.11, 01:35
i da radi moje matematike ti se sad možeš hvalit da si bio među pobjednicima prošlog s3 :)

jesi i to sam izracunao ? ;)

i ako se ne spajas na s3 o cem ti onda pricas :brukica:

o postenju mogu slobodno pricat, ja kog sam god ******, ****** sam ga posteno, i kad se sve zavrsilo priznao :P

bas gledam jedan zanimljiv prntsc od prije nekih god dana :brukica:

kova741
09.03.11, 01:40
jesi i to sam izracunao ? ;)

i ako se ne spajas na s3 o cem ti onda pricas :brukica:

o postenju mogu slobodno pricat, ja kog sam god zajebo, zajebo sam ga posteno, i kad se sve zavrsilo priznao :P

bas gledam jedan zanimljiv prntsc od prije nekih god dana :brukica:

Sam ja igdje pisao da sam ja nešta SAM napravio? za razliku od lorda čije je ovo server

Pričam o viđenom i napisanom na forumu još uvijek

da ona stara pošteno pa ko kog zajebe

se vidi stanje defa na printu?

FlLASH!
09.03.11, 01:47
Pa ti Filaš sve znaš i sve nas, hvala bogu, "filaš" znanjem. Nakon ovog i svih tvojih već upijenih postova ići ćemo serverom otvorenih očiju opremljeni znanjem i iskustvom. Hvala ti, hvala ti kao drugu Titu.

A kako drugacije? :D Kao da ne znas da u slobodno vrijeme gatam iz dlana :D Ukratko carobna kugla mi rece da vas je vader zaj.. sve :D

shido
09.03.11, 01:52
Sam ja igdje pisao da sam ja nešta SAM napravio? za razliku od lorda čije je ovo server

Pričam o viđenom i napisanom na forumu još uvijek

jel vader igdje napisao da je sam uradio sve na serveru ?

pricas o vidjenom a ne vidis dobro ili ne vidis sve, pricas o napisanom a ne citas sve ili citas samo rijeci osoba poput leonida i njem slicnih

idi bre pa se druzi s leognjidom

Chvarak
09.03.11, 02:12

oooOOOooOOoo kako ne? a s1? počeo tamo, smeće, ugasio i došao ovdje, tu ima bar jedan kvadrant koji valja, tamo ni jedan

a da ne spominjem s4 koji a priori nevalja, bez obzira tko se na njega rega

dakle to su već 2 od 3 aktivna servera
(speed ne brojim, religija mi brani)

kova741
09.03.11, 02:18
jel vader igdje napisao da je sam uradio sve na serveru ?

pricas o vidjenom a ne vidis dobro ili ne vidis sve, pricas o napisanom a ne citas sve ili citas samo rijeci osoba poput leonida i njem slicnih

idi bre pa se druzi s leognjidom

http://forum.travian.com.hr/showpost.php?p=932284&postcount=2312

pametnom dosta, a tebi ako treba mogu još pojasniti ako ćemo već s vrijeđanjem

nazgul1982
09.03.11, 02:45
to sto je server moj,ne znaci da sam sam do toga dosao

to je ekipni rad saveza i igraca,nije moj jer sam ga kupio u konzuma

dadyo
09.03.11, 09:18
oooOOOooOOoo kako ne? a s1? počeo tamo, smeće, ugasio i došao ovdje, tu ima bar jedan kvadrant koji valja, tamo ni jedan

a da ne spominjem s4 koji a priori nevalja, bez obzira tko se na njega rega

dakle to su već 2 od 3 aktivna servera
(speed ne brojim, religija mi brani)

...s1 je SF za s3 :lol2:
...ako zbog ničeg drugog onda zato jer nema saveza di bi Vader sa govorancijom tipa "ti slušati ili dobiti toljagom po glavi" raskopao neku koaliciju
...je, ovdje imate jedan dobar kvadrant al' mislim da je za žur potrebno barem dvoje :D

King
09.03.11, 10:12
Pozz svima,
samo bih htio zamoliti sve Trottere da se ne spuštaju na ovu razinu komunikacije...ne valja server,izuzev Valhalle svi Trotteri su papci i sl...stvarno nema smisla prepucavati se unedogled.Server je takav kakvim ga napravimo a tko ne može dostojanstveno prihvatiti poraz i čestitati boljemu niti ne zaslužuje komentar ni poštovanje a kamoli da se mi moramo njemu opravdavati jer pobjeđujemo.
Ovo je ratna igra ali ponajprije strategija a Vader je vrhunski taktičar i to je razlog nadmoći Trottera.Okupio je dobre igrače,ima puno iskustva sa ostalih servera a i ono čime se bavi u rl puno znači.
Lp,Martin
s3,Martin King

Ciganin
09.03.11, 10:54
sve to stoji
ali zabijanja sf-a
nedeffanja d-t
mislim da je to iskljucivo njihova krivica
ne umanjuje to ono ssto je valhala pokazala, ali i dalje server ostaje promatracu prilicno nezanimljiv

počeo s4, stavili gasiti, prohujali kroz suport nazgulu pa je ona bilo neke IGM polemike zabili se u GG srušili dvije farme... oni nama prohujali kroz suporte koje nema smisla defat jer se acc gasi i za 12 h nestali sa servera :)
ROTFL

Leonid+
09.03.11, 11:07
Tek sad vidim da je odluka da se katta Vadera bila vise nego ispravna. Naime nitko nije imao izluzije da osim valhale netko moze odnjet pobjedu na serveru, jos znajuci kakve su sve trikove pripremili za dizanje ww-a.

Od pocetka servera Vader stvara sam od sebe kult bozanstva i kako bi on rekao citiram:
vader: pa ja sam rekao kada sam dosao
vader: ovo je moj server
vader: ja sam pro igrac
vader: moja je duznost uzdizanje kvalitete igre
vader: meni gg nikada nije katan
i jos hrpa gluposti. Najdrazi su mi djelovi gdje Vader salje puste hugove svojim muskim sugovornicima, ako govore sto on zeli cuti.:brukica::brukica: Na taj dio ti prorade laksativna svojstva i jednostavno moras na wc.
Cijeli server se hvali da se nista ne moze dogoditi da on to ne sazna ranije, da sve sto se dogada je pod njegovom kontrolom i jos tisuce lupetanja.

Kad je to stvaranje bozanstva u jednoj osobi (simeru i farmi) zaprijetilo da izade i izvan s3 servera odluceno je kattati to nedodirljivo bozanstvo, kako sam sebe naziva. Prvi put nije imao pojma da ce se to dogoditi, prvi put nije kontrolirao sve poteze. SF-u nije cilj bio kattati Vaderove farme, nego njegov ego. Farme se vrate za 7 dana, a kako vidim steta na Vaderovu ego tesko da moze bit sanirana. Zbog toga se decko i trudi toliko lupetati po forumu, da bar malo ublazi i povrati svoju sliku, no jednostavno ne ide.

Nisam ni sanjao da ce to kattanje proizvesti ovako katastrofalne posljedice na tako veliki i mocni ego. Ono sto Vadera najvise boli je cinjenica da se ovaj s3 nece pamtit po ww utrci, jer je nece biti. Nece se pamtiti ni po SF,AC, -A-, Dark..itd, ni po Valhali. Pamtit ce se po Vaderu farmi i kanti za napucavanje na NJEGOVOM serveru. Svi ce govorit: znas i ja sam igrao onaj s3 gdje je Vadera kattalo. Zasto? Zato sto je sam takvu sliku stvarao o serveru. Ja, ja i opet malo ja.

Uzdignuo je kvalitetu igre svojim cmizdrenjem. Naime ni djete kad mu razbijes igracku ne cmizdri toliko koliko je Vader kad mu je kattan gg. No vrhunac cmizdrenja i ponizenja od vadera je bio kad mu je hakiran acc i poslan off na SF. Meni bilo zao gledat covjeka, kao da su mu obitelj ubili. Sjecam se da je Eolu nudio sve, push,gold, sta god treba, samo da mu pustimo off. Naplakao se danima jer mu je povucen off s bananog naloga ( da tu Vader hrani off). Cak smo mislili organizirat push u papirnatim maramicama za njegove suze.

Sad cujem da je najizdasnija farma na s3, da ga se farma po suportima tko i kad stigne:D

L.p.Leonid

Chvarak
09.03.11, 12:51
...s1 je SF za s3 :lol2:
...ako zbog ničeg drugog onda zato jer nema saveza di bi Vader sa govorancijom tipa "ti slušati ili dobiti toljagom po glavi" raskopao neku koaliciju
...je, ovdje imate jedan dobar kvadrant al' mislim da je za žur potrebno barem dvoje :D

ovo je ko da si rek'o da HNL ovakav kakav je je bolji nego kad bi u njega stavio još recimo Barcu.

Da s1 je "dobar" samo zato što nema nikoga da pokaže koliko je zapravo loš. A da je loš je understatement of the century, and the century is still young XD

Najdrazi su mi djelovi gdje Vader salje puste hugove svojim muskim sugovornicima,
.
.
.
a kako vidim steta na Vaderovu ego tesko da moze bit sanirana
.
.
.
Ono sto Vadera najvise boli je cinjenica da se ovaj s3 nece pamtit po ww utrci, jer je nece biti. Nece se pamtiti ni po SF,AC, -A-, Dark..itd, ni po Valhali. Pamtit ce se po Vaderu
.
.
.

L.p.Leonid

1)to si ti ljubomoran ili?!? Vedrane ajde zagrli čovjeka XD

2)ček, onaj dio gdje je šteta NA ACCU sanirana u 3 dana si odlučio preskočiti/zanemariti ili što?!?

3)kako volik kad ljudi sami sebi skoče u usta XD pa ti si sada upravo njemu rekao da će ljudi čitav server pamtiti SAMO PO NJEMU!!!!
mislim da se odma razumijemo; to nema veze s mozgom, čak ako češ ga ti po tome pamtiti ja neću, a budi siguran da ni ostatak Valhalle neće ali o odnosima unutar saveza nebih na javnom forumu.

ovoliku količinu gorčie nisam u jednom postu vidio već jako dugo. Nego Leonide, pokušaj logički i matematički gledati i ostaviti emocije postrani na kratko, koliko gradova je nama katano? 1, obnovljen u 3 dana. Koliko ih je vama katano? jel znaš broj? koliko acceva se ugasilo? koliko offova ste izgubili?
Na stranu osbne razmirice ovo nije rat, ovo je mlačenje mrtvog magarca.

A sad osobne razmirice natrag u fokus, podredio si interes i prosperitet saveza svojoj netrepeljivosti ili netrepeljivosti svoje klike prema pojedincu s druge strane. I ti sebe nazivaš vođom? Ja da sam u SF-u i da se ti nisi ugasio ja bi te osobno katao.

Ali baš se sramotiš, mani se čorava posla, nije to za tebe. Igraj svoj acc i pusti nekome drugome da se bavi organizacijom, ovako se samo lakše naslađivati kad si tako glasan na forumu a ispadnete takva sprdnja u igri.

arhhimond
09.03.11, 13:14
Zanimljiv je ovaj forum na s3, svako uporno drži svoju stranu a to je i ok, jer sa te strane i gleda stvari.
Iako Je Leonid pustio krvi božanstvu Vaderu http://www.youtube.com/watch?v=ps1ujpqwy3I&feature=related i te obrisao acc, čujem da sad ide na s4 proximi ispljuskat heroja :blackeye: haha, go , lonid , go :pivo:

Meni kao neutralnom prosmatraču samo jedno upada u oko;
http://www.travian.ws/analyser.pl?s=hr3&aid=665
Evolucija? proročanstvo? Namještaljka? Jotovanje? Dark će graditi ww? :eek::eek::eek:

Svaka čast Valhalli, ali bojim se da će se s3 po tome pamtiti.. :D

dr.krafter
09.03.11, 13:24
Evolucija? proročanstvo? Namještaljka? Jotovanje? Dark će graditi ww? :eek::eek::eek:

Dark je živ pred natare:svinjica mala::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

ne vjerujem,kakav je ovo server?:ban:

dakimlin
09.03.11, 13:29
Zanimljiv je ovaj forum na s3, svako uporno drži svoju stranu a to je i ok, jer sa te strane i gleda stvari.
Iako Je Leonid pustio krvi božanstvu Vaderu http://www.youtube.com/watch?v=ps1ujpqwy3I&feature=related i te obrisao acc, čujem da sad ide na s4 proximi ispljuskat heroja :blackeye: haha, go , lonid , go :pivo:

A dobili su pojačanje t.j. napravili par dobrih transefera i eto rezultata:P

smotanac
09.03.11, 14:38
Eh ta Valhala. Prvo nije valjalo jer smo na "simerskom" kvadrantu. Onda malo odemo u posjet drugom kvadrantu, međutim onda taj d-t u stvari nije bio "neki savez" pa smo mi opet simeri. Nakon posjete novom kvadrantu nevaljamo opet jer šta mi sad mislimo sami graditi ww. Pa pružite neki otpor onda da prestanemo biti simeri i da i ostali mogu graditi ww.

:usisava:

mucrum
09.03.11, 14:51
Da razjasnimo par stvari:

1. Nije mi jasna potreba ljudi koji su obrisani ili su se sami obrisali iz straha ili tko zna čega da nakon napuštanja servera pljuju po istom serveru... Loš server, loši igrači, loši savez , a dok su bili na istom tom serveru svi su igrali i nitko se nije zamarao kvalitetom servera... Oprostite ali to djeluje tako luzerski da dođe čovjeku da povraća... Šta je teško reći bilo je dobro dok je trajalo i sve 5... Uvijek iste izlike i opravdanja, samo čekam da netko spomene RL ...

2. Neko je usporedio S1 koji je kao SF za S3. S1 je u odnosu na S3 kamilica, zašto? Zato što su na S1 svi savezi prosječni , ne postoji koalicija koja znanjem i organizacijom može i približno konkurirat Vahallama i što se onda događa? Onda se događa da su tamo raznorazni polovni savezi iste jakosti i to je nekima argument da je taj server jači , jer nitko ne dominira... Pa gle, kad se tuku djeca od 10 godina naravno da postoji privid jakosti te djece, ali kad se umješa čovjek od 25g. među njih onda padaju sve maske....

3. Što se tiče Darka, pustite ih na miru... I oni su zaslužili da igraju do ww-a... Samo što su do sad 4 puta mijenjali ime i što to nije Dark nego mješavina raznih igrača od razbijenih saveza po -+ kordinatama - pa dali sad na kraju ime Dark... eto kako bi darkmlin rekao, pokupili sve sa šljivama na oku i okupili savez... bravo dark , mi ćemo se i dalje igrati i nakon što smo počistili boba, wta-, anarkije, andarkije i par wingova još ste nam ostali samo vi da vas počistimo :luvz:

P.S. Lijepo zabijanje Ajeto :D , šteta 25k rimskog offa :( ...

TaraT
09.03.11, 15:40
....SF-u nije cilj bio kattati Vaderove farme, nego njegov ego. ...

L.p.Leonid

nisam znao tocno ssto izdvojiti iz citavog posta
mozda je ovo ipak jedan zgodan pokazatelj
je, "skatali" ste mu ego, i sad vise nikad ne moze reci da nije bio katan
stvarno je vrijedilo igrati 8 mjeseci da bi to napravili
bas ste mu pokazali

@
cujem da ce -A- biti najveci konkurent valhalama u ww utrci

nazgul1982
09.03.11, 16:09
i tako se oglasio ljevonid

da sam znao kako sam "voljen" pisao bih putopis kroz ove servere:)

nema tu nikakve stete na egu,stete bi bilo da sam napravio neki krivi korak pri odabiru sta defati,sta ikada napadati,ili opcenito da je bilo koja odluka bila matematicki ili strateski neispravna

moj savez i grupacija je ovim raspletom dogadjaja na velikom dobitku i to je nakraju krajeva sve sta me zanima,jedan savez koji je pokusavao ujediniti server protiv nas i dobio bumerang da ne samo da nije dobio nove saveznike nego i izgubio stare jeste nestao sa servera

ma ima jos par igraca koji nisu katani ali sve jo to pitanje vremena,sami od sebe ce se neki od tih nametnika ugasiti

i na sljedecem serveru u gg bude za ovakve napade oko 200-230 k defa,pa tko bude mislio da se isplati slucati 5 offova samo da se farme sruse a cijeli off ostane ziv,neka pokusa...

a to kakva je steta na lord vader accu vidjeti cemo sljedeci puta kada pokazemo offove:D

dado zg
09.03.11, 16:30
i tako se oglasio ljevonid

da sam znao kako sam "voljen" pisao bih putopis kroz ove servere:)

nema tu nikakve stete na egu,stete bi bilo da sam napravio neki krivi korak pri odabiru sta defati,sta ikada napadati,ili opcenito da je bilo koja odluka bila matematicki ili strateski neispravna

moj savez i grupacija je ovim raspletom dogadjaja na velikom dobitku i to je nakraju krajeva sve sta me zanima,jedan savez koji je pokusavao ujediniti server protiv nas i dobio bumerang da ne samo da nije dobio nove saveznike nego i izgubio stare jeste nestao sa servera

ma ima jos par igraca koji nisu katani ali sve jo to pitanje vremena,sami od sebe ce se neki od tih nametnika ugasiti

i na sljedecem serveru u gg bude za ovakve napade oko 200-230 k defa,pa tko bude mislio da se isplati slucati 5 offova samo da se farme sruse a cijeli off ostane ziv,neka pokusa...

a to kakva je steta na lord vader accu vidjeti cemo sljedeci puta kada pokazemo offove:D

Jel ga opet cuvate na baniranom acc-u :tough:

nazgul1982
09.03.11, 16:33
Jel ga opet cuvate na baniranom acc-u :tough:

pa nismo se toga sjetili,znaci ti to preporucavas?

FlLASH!
09.03.11, 16:51

1. Nije mi jasna potreba ljudi koji su obrisani ili su se sami obrisali iz straha ili tko zna čega da nakon napuštanja servera pljuju po istom serveru... Loš server, loši igrači, loši savez , a dok su bili na istom tom serveru svi su igrali i nitko se nije zamarao kvalitetom servera... Oprostite ali to djeluje tako luzerski da dođe čovjeku da povraća... Šta je teško reći bilo je dobro dok je trajalo i sve 5... Uvijek iste izlike i opravdanja, samo čekam da netko spomene RL ...

2. Neko je usporedio S1 koji je kao SF za S3. S1 je u odnosu na S3 kamilica, zašto? Zato što su na S1 svi savezi prosječni , ne postoji koalicija koja znanjem i organizacijom može i približno konkurirat Vahallama i što se onda događa? Onda se događa da su tamo raznorazni polovni savezi iste jakosti i to je nekima argument da je taj server jači , jer nitko ne dominira... Pa gle, kad se tuku djeca od 10 godina naravno da postoji privid jakosti te djece, ali kad se umješa čovjek od 25g. među njih onda padaju sve maske....

3. Što se tiče Darka, pustite ih na miru... I oni su zaslužili da igraju do ww-a... Samo što su do sad 4 puta mijenjali ime i što to nije Dark nego mješavina raznih igrača od razbijenih saveza po -+ kordinatama - pa dali sad na kraju ime Dark... eto kako bi darkmlin rekao, pokupili sve sa šljivama na oku i okupili savez... bravo dark , mi ćemo se i dalje igrati i nakon što smo počistili boba, wta-, anarkije, andarkije i par wingova još ste nam ostali samo vi da vas počistimo :luvz:

ima nade za covjecanstvo cim moram lajkat i potpisat ovaj post :D :101010: :daje cvijet::daje cvijet:

Chvarak
09.03.11, 19:45

kaj nisam ja to isto rekao par postova ranije? U svakom slučaju :master::goodpost:

spojler
09.03.11, 20:26
valhala ovo-valhala ono,ljudi dosadni ste više s tom valhalom.netreba zaboravit da je SF ratovao 6mj dok je valhala ležala u hladu.
kapa dole valhali,ali meni je značajnija pobjeda SF,GNJIDE protiv AC

gnjida

nazgul1982
09.03.11, 20:35
valhala ovo-valhala ono,ljudi dosadni ste više s tom valhalom.netreba zaboravit da je SF ratovao 6mj dok je valhala ležala u hladu.

gnjida

hihi

a tko je izbrisao DT i njihove dvije akademije??

a odakle toliki off bodovi svim igracima valhalle??

matematika ne laze

i protiv ac je ratovalo 4-5 igraca sf-a dok je ostatak napadao zadnji u redu uvijek,uvijek vodje u zaledju:D

dionysos,dino mag,i grinhill...oni su stetu nanijeli AC-u...ostali su imali minimalne gubitke

ostatak stete na AC su napravile gnjide

dadyo
09.03.11, 20:38
.................
2. Neko je usporedio S1 koji je kao SF za S3. S1 je u odnosu na S3 kamilica, zašto? Zato što su na S1 svi savezi prosječni , ne postoji koalicija koja znanjem i organizacijom može i približno konkurirat Vahallama i što se onda događa? Onda se događa da su tamo raznorazni polovni savezi iste jakosti i to je nekima argument da je taj server jači , jer nitko ne dominira... Pa gle, kad se tuku djeca od 10 godina naravno da postoji privid jakosti te djece, ali kad se umješa čovjek od 25g. među njih onda padaju sve maske......................

...S1 kamilica za s3, kažeš
...očekivan zaključak za nekoga tko je proglasio akciju SFa na Vadera uspješnom :D
...vidim hvalospjeva na račun Valhalle ne nedostaje; jel ti to pokušavaš odgoditi katapultiranje -A- saveza za kraj? :lol2:
...rekacije članova Valhalle na tvoj post mi se čine pozitivne, možda i bude nešto od toga
...sad čemo vidjeti može li možda 911 savez napisati nešto ljepše o Valhalli :)
...uzbudljiv server, ako ništa barem na forumu

MarineKing
09.03.11, 20:59

gnjida

yaya, sim city samo takav :D

Najbolji savezi (Off)
Top10BraniteljNapadač
Savez Igrač Ř Bodovi
1. Valhalla 18 123527 2223480

Najbolji savezi (Def)
Top10BraniteljNapadač
Savez Igrač Ř Bodovi
1. Valhalla 18 45880 825835

http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

mucrum
09.03.11, 21:17
...S1 kamilica za s3, kažeš
...očekivan zaključak za nekoga tko je proglasio akciju SFa na Vadera uspješnom :D
...vidim hvalospjeva na račun Valhalle ne nedostaje; jel ti to pokušavaš odgoditi katapultiranje -A- saveza za kraj? :lol2:
...rekacije članova Valhalle na tvoj post mi se čine pozitivne, možda i bude nešto od toga
...sad čemo vidjeti može li možda 911 savez napisati nešto ljepše o Valhalli :)
...uzbudljiv server, ako ništa barem na forumu

Dogovori se s rečenicom, prije nego je pustiš u virtualni svijet... Dakle, je li ja hvalim akciju SF-a i ulizujem se Leonidu ili imam hvalospjeve na račun Vahale kako ne bi krenile na -A- savez... Jedno drugo pobija :blink: je li ti sad jasno kako treba razmisliti prije prosipanja gluposti po javnom forumu:blink:

Nadalje, na S1 nema niti jedan organiziran savez kao što su Vahale (npr. na badnju noć dignu crop od xy popa pored arta - to još nisam vidio na ni jednom server) , počistile su skoro dva kvadrata na ovom serveru itd itd itd ... Bilo koji objektivan promatrač će reći da je to jebeni uspjeh, e sad nekima ljubomora izjeda mozak pa ne vide dalje od svog nosa... Brisanje sa servera od strane vahale također loše djeluje na rasuđivanje ali ti to najbolje znaš...

Što se tiče akcije SF-a ... Nakon što su zbog njiihovih odnosa tko zna kojih SF i Gnjide raskinule savezništvo , to je bio i kraj SF-a... Znač nakon te greške , scenarij je bio da će prije ili poslje Vahale kreniti i obrisati SF koji bez pomoći gnjida nije ni približno jak da im se odupre ... Znači u tim okolnostima akcija SF-a koji je odlučio napusiti server i brisati acceve je uspješna jer su barem prošli na Varderov gg... Kad usporediš DT koji nije imao ni jednu deff a kamoli off akciju protiv Vahala , a obrisani su i bili su jači barem na papiru od SF-a...

E sad tu se javlja taktičko pitanje , je li SF mogao više - da mogao je da se nisu zakačili s gnjidama ali sami kao savez protiv Vahala ovo je bio njihov limit ... a da su slali pojednačne napade na vahaline gg svi bi se zabili jer su Vahale imali 150k deffa u njihma.. da su katali samo suporte - smijurija... dakle je li ti sad jasnije da ja pokušavam biti objektivan i razmišljam logično bez ikakva ulizivanja ili ?????

P.S. Što se tiče katapulitranja -A- saveza, a gle ... mi ratujemo od početka to je skoro pola godine i još smo tu... neki su nestali u par dana-sati... znači ne brinit se za -A- , znamo se mi pobrinuti za sebe :D

Markoleti
09.03.11, 21:41
~a ja nista jel? pa i ja sam ratovao protiv aca! i bio katan i katao! dje sam ja u cijeloj prici?!?!? aloooo

a da,i ja sam katao ... :D

TaraT
09.03.11, 21:48
ima nade za covjecanstvo cim moram lajkat i potpisat ovaj post :D :101010: :daje cvijet::daje cvijet:

omg kamo ovaj svijet ide
flash i maki isto razmisljaju

mucrum
09.03.11, 22:00
omg kamo ovaj svijet ide
flash i maki isto razmisljaju

:D složili smo se i da te treba katat - farmice :pije kavu:

dadozg
09.03.11, 22:01
Zanimljivo...

Uvijek se pljuje i omalovazava saveze koji pokazu primat na nekom serveru...
Od HEGa preko PCa do Valhala....

Eh ta ljudska zavist,zeznuto je to :):)

nazgul1982
09.03.11, 22:12
Zanimljivo...

Uvijek se pljuje i omalovazava saveze koji pokazu primat na nekom serveru...
Od HEGa preko PCa do Valhala....

Eh ta ljudska zavist,zeznuto je to :):)

tako ti je to,samo farme svi vole i hvale:D

TaraT
09.03.11, 23:26
:D složili smo se i da te treba katat - farmice :pije kavu:

i m so scaaared
:P

nego, ssto je bilo s onim planom da ce -A- udariti na valhale i uzeti server?
jel jos radis na tome

Skvikalo
09.03.11, 23:49
Previše smo medijski exponirani, dajte dosta o mom autu, pričajmo malo o meni :D
Nije valjda da na cielom serveru nema novosti osim Trotteri i SF ?

Mallek
10.03.11, 03:18
i m so scaaared

jel jos radis na tome

Ma radi on još na tome, samo teško je sve to skupa, jer ako će i to planirati kao što planira taj veliki 'završni obračun' s DARK-om i svim ovim manjim savezima koji muče njega i njegov jedan jedini savez ( a uporno negira i dalje ove iz A-a i A-r kao da su mu samo smetala :), onda se Valhalla baš i nema čega bojati. A i koliko mi u DARK-u čujemo, ionako će potpisati savez s njima, ili možda tek NAP, pa onda svi možemo na :na karte: i :party: :)

mucrum
10.03.11, 08:58
i m so scaaared

jel jos radis na tome

hahhahahah kakav si ti luđak ... ne izmišljaj - ok katanje....

P.S. Naši mega offovi ako krenu na Vahalle , gotovi su u par sati :D ... jedina šansa im je da se povežu s gnjidama i darkom , a i onda smo jači...

Previše smo medijski exponirani, dajte dosta o mom autu, pričajmo malo o meni :D
Nije valjda da na cielom serveru nema novosti osim Trotteri i SF ?

Ima, dark fighter zabio off iz leone sinoć na surferu...:palčina:

TaraT
10.03.11, 11:00
hahhahahah kakav si ti luđak ... ne izmišljaj - ok katanje....

P.S. Naši mega offovi ako krenu na Vahalle , gotovi su u par sati :D ... jedina šansa im je da se povežu s gnjidama i darkom , a i onda smo jači...

Ima, dark fighter zabio off iz leone sinoć na surferu...:palčina:

da mi je vidjet tu hofcinu
jel ima 10k deff bodova uopce?

i nemoj se sad izmotavati, rekao si da cete na valhalle, sad kad su iscrpljeni i oslabljeni

dadyo
10.03.11, 12:16
Dogovori se s rečenicom, prije nego je pustiš u virtualni svijet... Dakle, je li ja hvalim akciju SF-a i ulizujem se Leonidu ili imam hvalospjeve na račun Vahale kako ne bi krenile na -A- savez... Jedno drugo pobija :blink: je li ti sad jasno kako treba razmisliti prije prosipanja gluposti po javnom forumu:blink:

...Mucrume hvališ ti i Valhale i akcije SFa pa čak i DARK i ostale nebitne saveze
...tako se vodi diplomacija, brao Mucrume!!! :)
...-A- definitivno moj kandidat za savez koji će zadnji bit katani od Valhale jer Mucrumovi sastavi o kvaliteti Valhale i s3 servera su sve bolji i bolji
...s3 je definitivno jedinstven server; nije uopće u pitanju koji će savez pobjediti već koga će ti pobjednici zadnjeg natamburati :tough:

TaraT
10.03.11, 13:12
...Mucrume hvališ ti i Valhale i akcije SFa pa čak i DARK i ostale nebitne saveze
...-A- definitivno moj kandidat za savez koji će zadnji bit katani od Valhale jer Mucrumovi sastavi o kvaliteti Valhale i s3 servera su sve bolji i bolji
...s3 je definitivno jedinstven server; nije uopće u pitanju koji će savez pobjediti već koga će ti pobjednici zadnjeg natamburati :tough:

nece katati mucruma, jer tko je jos vidio katati farmu

dadyo
10.03.11, 13:21
nece katati mucruma, jer tko je jos vidio katati farmu

...Eagle, ti si bolje upućen; može prognoza koji savez zadnji dobiva po tamburi od VAlhale?

TaraT
10.03.11, 14:01
...Eagle, ti si bolje upućen; može prognoza koji savez zadnji dobiva po tamburi od VAlhale?

pa cini mi se da su sve relevantne saveze, tj. bar one koji su kotirali kao takvi rijesili
ovo ostalo moze im posluziti samo da im nije dosadno u ww fazi (mislim pri tome na -+)
ne znam kakve su gnjide, ili ostaci d-t i lavice
ali sumnjam da je itko sposoban vise za neki otpor

dadozg
10.03.11, 14:57
pa cini mi se da su sve relevantne saveze, tj. bar one koji su kotirali kao takvi rijesili
ovo ostalo moze im posluziti samo da im nije dosadno u ww fazi (mislim pri tome na -+)
ne znam kakve su gnjide, ili ostaci d-t i lavice
ali sumnjam da je itko sposoban vise za neki otpor

ok,sad me bacaš u bed,za koga ja onda delam ww deff?????

TaraT
10.03.11, 14:58

u najboljem slucaju, za natare?

Chvarak
10.03.11, 16:32

al ček, sad si mi dao misliti, ak nemoram obnavljati off a očito nema nekog smisla ni deff delati kad do kraja neće imati tko ni slat napade kaj da ja radim?!? ionako sam trenutno najveći poper na serveru s obzirom na vojsku na accu XD

najbolje bi bilo da ugasim, nema smisla ionak :narf:
:nema odmora:

nazgul1982
10.03.11, 16:38
moras imati offf chvarak,koga da zabijemo prvi dan ako tebe nema?

Chvarak
10.03.11, 17:31
moras imati offf chvarak,koga da zabijemo prvi dan ako tebe nema?

02° Freddi… 0 0 3645 0 0 1410 447 636 3 0 1

:fajter:

mucrum
10.03.11, 21:42
:

Ma ja hvalim akcije i saveze za koje mislim da su dobri... to nema veze s diplomacijom, jednostavno poštujem činjenice i uvažavam ih u raspravama... mislim da to stvarno nije teško za prihvatit...

EvilDuck
10.03.11, 21:56
Ma ja hvalim akcije i saveze za koje mislim da su dobri... to nema veze s diplomacijom, jednostavno poštujem činjenice i uvažavam ih u raspravama... mislim da to stvarno nije teško za prihvatit...

To je OK, tako treba igrati, a ne izigravati uvrijeđene p.....e, kada ih se skata.

F. Chief
11.03.11, 01:35
Šta ima, ko je najjači, jel' već gotovo? ..:cvijece i proljece:

shido
11.03.11, 01:35

ja sam cuo da ti prodajes neku knjigu mudrosti ROTFL

TaraT
11.03.11, 01:39

nije jos naucio citati, pa nema koristi od toga

FlLASH!
11.03.11, 03:40

vec zica za popust ..ccc

shido
11.03.11, 04:13
nije jos naucio citati, pa nema koristi od toga

:cerek::lol2:

vec zica za popust ..ccc

nisi upoznat o cem se prica :spam1:

mucrum
11.03.11, 08:39

prodajem, kako otkriti i skatati ptičurinu na S4... ali mi ne ide :(

sneki
11.03.11, 13:55
Šta ima, ko je najjači, jel' već gotovo? ..:cvijece i proljece:

Chifff...:lovju::lovju::lovju::lovju:

Markoleti
11.03.11, 18:57
~chif,da ne kazem sto stara!!! aj mi se javi na prv. trebash mi nesto!!! :D

GRINHIL
11.03.11, 21:30
~chif,da ne kazem sto stara!!! aj mi se javi na prv. trebash mi nesto!!! :D

svi znaju da je ko bačva starog belog zagorskog vina

zato i dela tam di dela
:DDDD
to je bil ulaz za posel
:DDD

btw
priča se da ćeš imat duala u obitelji...neki susedov il poštarov sin i sl.
:p
;)

Kamikaza Vito
12.03.11, 01:52
Pozz svima,
samo bih htio zamoliti sve Trottere da se ne spuštaju na ovu razinu komunikacije...ne valja server,izuzev Valhalle svi Trotteri su papci i sl...stvarno nema smisla prepucavati se unedogled.Server je takav kakvim ga napravimo a tko ne može dostojanstveno prihvatiti poraz i čestitati boljemu niti ne zaslužuje komentar ni poštovanje a kamoli da se mi moramo njemu opravdavati jer pobjeđujemo.
Ovo je ratna igra ali ponajprije strategija a Vader je vrhunski taktičar i to je razlog nadmoći Trottera.Okupio je dobre igrače,ima puno iskustva sa ostalih servera a i ono čime se bavi u rl puno znači.
Lp,Martin
s3,Martin King

sta je to trotter????

shido
12.03.11, 02:48
sta je to trotter????

http://www.transformyourimages.co.uk/film-gallery-6/only-fools-and-horses-5349-264_zoom.jpg

stooges
12.03.11, 10:45
sta je to trotter????

decko mislim da za tvoj slucaj postoje odgovarajuce zdravstvene ustanove.molio bih te da ne saljes vise onakve psihodelicne poruke:banned:

budha
12.03.11, 15:44
dobro zboriš.....
ma mi smo samo papci bez offa :brukica:

krivo si rekao...samo si papak

mimi8
12.03.11, 17:09
Iako Je Leonid pustio krvi božanstvu Vaderu http://www.youtube.com/watch?v=ps1ujpqwy3I&feature=related i te obrisao acc, čujem da sad ide na s4 proximi ispljuskat heroja haha, go , lonid , go

brao za tebe

Dark je živ pred natare:svinjica mala::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

ne vjerujem,kakav je ovo server?:ban:

vidiš ti to ti znaš za dark a dark nezna za tebe :P

Žile
12.03.11, 17:52
krivo si rekao...samo si papak

istina
papak na kvadrat
:master:

EvilDuck
12.03.11, 18:56
sta je to trotter????

Čini mi se da su to skužili već i ljudi sa prilično tragičnom razinom IQ.

mucrum
12.03.11, 19:12
Dark lijepi offovi, samo štete što ih više nema :blink: ... pogotovo onaj rimski od 40k, do sada najveći rimski kojeg sam vidio na serveru

MarineKing
12.03.11, 21:13
lol jako ste pokazali kad smo vam lakocom oteli posebnu potrosnju :D http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

shido
13.03.11, 05:49
kako ne :D
-A-....maki rekao da na svakom serveru grade WW 8)
a tu je i b2k...ako se ne varam gradio je WW za SOS na ex s3 ;)

kak cu ti ovaj post u neko dogledno vrijeme nabacit na nos :D 8)

:D :spam1:

mimi8
13.03.11, 09:15
napokon si priznao 8)
jbg....morao sam da me ne skataš :(

:D :spam1:

al opet ne kužim kakve to ima veze s konjskim trkama :D
al dobro nema veze :)

TaraT
13.03.11, 20:25
mimi, cujem da dark ima ovaj tjedan jako puno :opala: bodova?
pa nije valjda da ste se kod -A- uspjeli nasukati

Žile
13.03.11, 20:50

čini mi se da su falili adresu :cry:

Sumasišavši
13.03.11, 23:30

ovaj drk mi je presmiješan :D
kak bu ww selo maznuli kad se nasukavaju kod b2k

pa dinamit ste pozabili zeti :opala:

TaraT
14.03.11, 00:45

mislim da su odustali od ww-a ovim zakucavanjem
a steta, ovo je najblize ssto su dosli ww utrci

dr.krafter
14.03.11, 08:44
ja mislim da je dark zaslužio imati ww selo nakon svih ovih godina igranja:ww:

mimi8
14.03.11, 10:29
je :D
navukli su deffa kojeg imaju i nemaju :D

bravo za tebe :D

mislim da su odustali od ww-a ovim zakucavanjem
a steta, ovo je najblize ssto su dosli ww utrci

ma kakav WW :D

i ptičurino nemoj spamat tu....kradu ti resse na s1 :P

MarineKing
14.03.11, 16:48
mimi, zasto nino ubica nikad ne pise na forumu? nije vrag da izbjegava ove visoko kvalitetne spike? :D http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

nazgul1982
14.03.11, 18:47
ima dvije i pol godine da sam katao nino the ubica prvi puta

kvalitetno je plakao,i da naravno da se brisao koja su to glupa pitanja :D

Sumasišavši
14.03.11, 18:49
Igrač NINO THE KILLER
Detalji: Opis:

DEČKI KAD SKUPITE OVAKVE MEDALJICE A IGRATE SAMI NA ACC ONDA MI SE JAVITE DARK FOREVER!

eto ti drk-a,dark-a....

nino nam je so hepi....
bravo

magla ili toto,meni je uvijek bravo :spam1:

MarineKing
14.03.11, 19:32
bome 6 medalja je skupio :D:D:D

Superhik
14.03.11, 19:52
bome 6 medalja je skupio :D:D:D

Više nego cijeli savez Valhalle :D http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_5376

Sumasišavši