PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13

ArchAngeL
29.03.11, 21:10
Vidi stanje u gnjidama je takvo kakvo jeste! Sta tu da se radi! Takvi smo kakvi smo!

Nego na kom nalogu ti igras?

Don

Ouuuu ne se ljutit :D
Ne dam nalog strah me da me deffom ne napadnete :cry:

razigrana bakterija
29.03.11, 21:11
Vidi bratac , nismo mi naivni nego drzimo do svoje reci! Mozda nekome njegov obraz nije bitna stvar, nama jeste! Nego Vaderu daj bre taj snimak !

LP Don

niste naivni...i vise ste nego naivni...ako ste dopustili da vasse tako izigra...

Kako ti znaš šta je on govorio...Po čemu misliš da je za ovaj tjedan. Ja to nisam zaključio. Rekao je off statistiku. Zar ne. Pa najbolje da sve prilagodimo vallhalama.

I još nešto gnjide za razliku od vas pošuju sve saveze na ovom serveru, pa i one sa kojima smo ratovali. A vi omalovažavate iz svojih postova ostale saveze. I to osoba koja je moderator na forumu. Ma svetski. Samo pokazujete vaše pravo lice...

dobro je vader shvatio sta sam pitao...pitao sam gdje su ti vasi off bodovi u sukobu s valhalama ?

kako cu postovati neki bez znacajni savezic bez ikakvog znacajnijeg uspjeha ?

The Last Don
29.03.11, 21:13
Od cijele priče ovo mi nije jasno? Znači onda kad ste odjebali SF i napravili ono što su Vahale od vas "molile" onda nitko nije pisao po forumu s ironijom kakve su Vahale junačine... Sad kad vam se to odjebavanje SF-a odbilo od glavu sad se iznosi prljavi veš i kuka o nekakvoj pokvarenoj Varderovj igri... Iskreno dobro je netko od forumaša malo ranije napisao da nemate pojma o politici, iako ja milsim da ste vojnički jako dobar savez... Zapamtite Varder nije Djed Mraz , a ni Dobra Vila S3 on jednostavno radi sve što je u njegovom interesu za svoj savez. Nisam vidio da je udario s leđa pod nap-om ili da je napao saveznike - i da je to učinio onda bi se složio s tvrdnjom da je ovakav ili onakav... A to što čovjek koristi sve što mu drugi savezi i vođe nude , i što svojom naivnošću Varderu daju prednost to je nesposobnost tih vođa , a ne Vahala i Vardera... Samo da se vratim na prošlost s jednim pitanjem - tko je tjerao SF i Gnjide da se razbiju ? Nitko osim njihovih vođa...

Vidi slazem se sa tobom u potpunosti! Nije njegovom krivicom doslo do razlaza SF i Gnjida! To kakav je Vader covek (sam je rekao u 2 posta) je potpuno ne bitna cinjenica u ovoj igri! A cinjenica je da ne bi doslo do pucanja unutar Valhale , da su morali nekoga da napadnu, to je kristalno jasno.Od celog servera smo ostali samo mi! I to je to!

Don

Bada-ludi konj
29.03.11, 21:13
niste naivni...i vise ste nego naivni...ako ste dopustili da vasse tako izigra...

dobro je vader shvatio sta sam pitao...pitao sam gdje su ti vasi off bodovi u sukobu s valhalama ?

kako cu postovati neki bez znacajni savezic bez ikakvog znacajnijeg uspjeha ?

Ma pljunem ja na vaše poštovanje. Vi ne znate što to znači.

nazgul1982
29.03.11, 21:16
Vidi slazem se sa tobom u potpunosti! Nije njegovom krivicom doslo do razlaza SF i Gnjida! To kakav je Vader covek (sam je rekao u 2 posta) je potpuno ne bitna cinjenica u ovoj igri! A cinjenica je da ne bi doslo do pucanja unutar Valhale , da su morali nekoga da napadnu, to je kristalno jasno.Od celog servera smo ostali samo mi! I to je to!

Don

pucanje unutar valhalle?

hihi,imali smo jednoga neposlunoga i svi ga skatali i byby neposlusni

nismo mi banda,ok jesmo ali banda koja zna hijerariju

The Last Don
29.03.11, 21:16
pucanje unutar valhalle?

hihi,imali smo jednoga neposlunoga i svi ga skatali i byby neposlusni

nismo mi banda,ok jesmo ali banda koja zna hijerariju

Ma sve znam, nego daj taj snimak!

Don

cokolada paprena
29.03.11, 21:17
Kokokokoda,,kokokokokokoda

ajde ne pričaj priče i ne kokodači tu sada......jutros ti je moj kokot kokodakao po gg
i sve zito ti preorao....a kokice nagazio

.....ima daa sutite i trpite taj trenutacni poraz...budi musko....jesi ludi konj....ili ludi tovar.....vise mi izgledas kao ovo drugo

puno pusa ti saljem ...WASKE

NA OVOM SERVERU SAMO JA SMIJEM KUKURIKATI
:sjekiraš:

nazgul1982
29.03.11, 21:19
svi u savezu pokusavaju naci taj snimak:D

Don

The Last Don
29.03.11, 21:20

Don

Jel znas o kom snimku govorim!

I ne potpisuj se ko ja :D

Don

Žile
29.03.11, 21:21

Don

pa pokaži ga onda šta se stiso ko dupe kad ima prolj....:D

The Last Don
29.03.11, 21:21
pa pokaži ga onda šta se stiso ko dupe kad ima prolj....:D

Mozda ga sramota svima da kaze da je bio u `` Ja Imam talenat`` :plesem na kisi:

Don

GRINHIL
29.03.11, 21:22
E krivo. nisu vallhale imale utjecaj na raspad koalicije. Samo su tražili da ne deffamo SF kod izbijanja sukoba. NEki drugi razlozi raspada su. Ali to nije tema.
Nije riječ o napadanju vadera. Nego o spletkarenju kroz saveze. I slanje prepisaka razgovora i sve ostalo.
Ali si u pravi za post.
To je ono:
U ljubavi i u ratu sve je dozvoljeno...

to je ono šta se očekivalo

sjebali sf sam tak i sad gnjide na redu
a tko je kriv...
nisu sigurno valhale neg mi svi sami

i sad će bit po guzi da se vodstvo nauči pameti kako je i naše naučilo
samo je jadno šta svi ti mali igrači koji goldaju i troše pare najebu jer netko nema muda preć preko svađa (tu pljujem i po gnjidama i sfu)
jebga mislim da je bilo glupo očekivati išta drugačije nakon raspada savezništva
tu se vidi koliko je pogrešno bilo da se ne defa sf jer tada bi bilo vrlo gusto
ovako ispada da i gnjide idu papa kao i ostali na s3
jebte ovakav server još nikad nisam vidio-definitivno jedinstven slučaj

Žile
29.03.11, 21:23
Mozda ga sramota svima da kaze da je bio u `` Ja Imam talenat`` :plesem na kisi:

Don

:D:D:D:D:D:D

a mislim ako je donekle ddobro pjevao(ako je pjevao) nije sramota
al ako se blamirao daj snimku da se i mi nasmijemo

razigrana bakterija
29.03.11, 21:23

Don

vader je covjek koji ce za svoj savez napraviti sve sto moze...i iskoristiti sve prilike koje mu naivni protivnici ponude...i u tome nema nista lose...odaniji je svom savezu nego bilo koji clan gnjida svom...kao igrac svjetlosnim godinama je ispred gnjida...to sto je iskoristio razlaz vas i sf-a mu je samo veliki plus...

Ma pljunem ja na vaše poštovanje. Vi ne znate što to znači.

oces nas nauciti sta to znaci ? da postujemo neuspjesne farma savezice ? budimo realni...

The Last Don
29.03.11, 21:26
vader je covjek koji ce za svoj savez napraviti sve sto moze...i iskoristiti sve prilike koje mu naivni protivnici ponude...i u tome nema nista lose...odaniji je svom savezu nego bilo koji clan gnjida svom...kao igrac svjetlosnim godinama je ispred gnjida...to sto je iskoristio razlaz vas i sf-a mu je samo veliki plus...

oces nas nauciti sta to znaci ? da postujemo neuspjesne farma savezice ? budimo realni...

Vidi to dal je Vader svom savezu odan ne znam,pokazace vreme! A to da li je neko iz gnjida manje ili vise odan svom savezu, je glupo da komentarises jer ne znas sa sigurnoscu !

Don

razigrana bakterija
29.03.11, 21:27
Vidi to dal je Vader svom savezu odan ne znam,pokazace vreme! A to da li je neko iz gnjida manje ili vise odan svom savezu, je glupo da komentarises jer ne znas sa sigurnoscu !

Don

nije potrebno da znam...dovoljno je da znam koliko je vader odan savezu u kojem igra...

The Last Don
29.03.11, 21:29

A mozda je igrao neki break dance ili electro buggy,

Dakle dok ne vidimo snimak nista ne znamo!!!!

Don

nije potrebno da znam...dovoljno je da znam koliko je vader odan savezu u kojem igra...

To je ok, al ti opet kazem glupo je tvrditi nesto sto ne znas!

Don

ArchAngeL
29.03.11, 21:31
Šta nema se više napisat nešto o travianu pa se uhvatili drugih tema?
Ne krivim vas kako vam ide u igri :D

The Last Don
29.03.11, 21:32
Šta nema se više napisat nešto o travianu pa se uhvatili drugih tema?
Ne krivim vas kako vam ide u igri :D

Ma ide super, sto nas prebacujes na drugu temu!

Hocemo snimak !!!

Don

I u kom bese savezu igras ti ?

mucrum
29.03.11, 21:33
to je ono šta se očekivalo

sjebali sf sam tak i sad gnjide na redu
a tko je kriv...
nisu sigurno valhale neg mi svi sami

i sad će bit po guzi da se vodstvo nauči pameti kako je i naše naučilo
samo je jadno šta svi ti mali igrači koji goldaju i troše pare najebu jer netko nema muda preć preko svađa (tu pljujem i po gnjidama i sfu)
jebga mislim da je bilo glupo očekivati išta drugačije nakon raspada savezništva
tu se vidi koliko je pogrešno bilo da se ne defa sf jer tada bi bilo vrlo gusto
ovako ispada da i gnjide idu papa kao i ostali na s3
jebte ovakav server još nikad nisam vidio-definitivno jedinstven slučaj

Definitivno škola za vođe oba ta saveza... Vjerujem da bi danas da ih se vrati u prošlost našli način kako zakopati sjekire i zajedno nastaviti dalje... Zajedno su jako dobro funkcionirali što se vidjelo u ratu protiv AC-a... Vjerujem da bi im se pridružilo još saveza da su ostali zajedno u ratu protiv Vahala... Ovako , kao što i kažeš žao mi malih igrača u oba saveza...

ArchAngeL
29.03.11, 21:35
Ma ide super, sto nas prebacujes na drugu temu!

Hocemo snimak !!!

Don

I u kom bese savezu igras ti ?

Tema se koliko vidim zove Trenutno stanje na serveru 3 ¨ rasprave ,a ne Hoćemo snimak :D
Igram u GNJIDE savezu i nedam nick :p

The Last Don
29.03.11, 21:35
Definitivno škola za vođe oba ta saveza... Vjerujem da bi danas da ih se vrati u prošlost našli način kako zakopati sjekire i zajedno nastaviti dalje... Zajedno su jako dobro funkcionirali što se vidjelo u ratu protiv AC-a... Vjerujem da bi im se pridružilo još saveza da su ostali zajedno u ratu protiv Vahala... Ovako , kao što i kažeš žao mi malih igrača u oba saveza...

u potpunosti se slazem sa tobom !!! A tako je malo trebalo!!!

Don

The Last Don
29.03.11, 21:36
Tema se koliko vidim zove Trenutno stanje na serveru 3 ¨ rasprave ,a ne Hoćemo snimak :D
Igram u GNJIDE savezu i nedam nick :p

Trenutno stanje, hmmmmmmmmm
A da promenimo u Svi Hoce Vaderov snimak !!!! :D

Don

razigrana bakterija
29.03.11, 21:38

a zasto ih zaliti ? tko ih je tjerao da bespogovorno sljede vodstvo...

nazgul1982
29.03.11, 21:40

a toooooo

pa nije jos bilo na tv,ako bude dam link,nema problema

nebih rekao da am se osramotio,ispao sam u trecem krugu

snimak:D

mi gledamo ovdje o cem on prica:D

Don

mucrum
29.03.11, 21:42
u potpunosti se slazem sa tobom !!! A tako je malo trebalo!!!

Don

Da , šteta... ne samo za vas nego i za ostatak servera... Bilo bi zanimljivije... No i ovako meni odličan server, neobičan totalno... barem ga ja takvog doživljavam...

a zasto ih zaliti ? tko ih je tjerao da bespogovorno sljede vodstvo...

A gle, teško je znati kad nisi u vodstvu što se događa i zašto se vuku nekakvi potezi... Klikaš , trošiš gold , čitaš mm i misliš da vodstvo radi sve u najboljem saveznom interesu... a kad shvatiš većinom je kasno... zbog toga mi ih je žao, jer to nisu ljudi koji vise po forumima i u vodstvu skype soba da znaju kamo i kako neki savez ide...

Žile
29.03.11, 21:47
a toooooo

pa nije jos bilo na tv,ako bude dam link,nema problema

nebih rekao da am se osramotio,ispao sam u trecem krugu

snimak:D

mi gledamo ovdje o cem on prica:D

Don

ajde ljepo
jesi nas i tamo promovirao he he he...
šteta da nisi prošo dalje možda drugom prilikom

razigrana bakterija
29.03.11, 21:47
Da , šteta... ne samo za vas nego i za ostatak servera... Bilo bi zanimljivije... No i ovako meni odličan server, neobičan totalno... barem ga ja takvog doživljavam...

A gle, teško je znati kad nisi u vodstvu što se događa i zašto se vuku nekakvi potezi... Klikaš , trošiš gold , čitaš mm i misliš da vodstvo radi sve u najboljem saveznom interesu... a kad shvatiš većinom je kasno... zbog toga mi ih je žao, jer to nisu ljudi koji vise po forumima i u vodstvu skype soba da znaju kamo i kako neki savez ide...

svatko bi trebao biti dovoljno bistar da vidi kuda vode potezi vodstva...tko dopusti da mu mazu oci i bespogovorno ih sljedi u propast...ne zasluzuje da ih se zali...

shido
29.03.11, 21:50
kak ovaj pokvarenjak legendaran :D

fejka 30 igraca i zabije se samo tako :D

Superhik
29.03.11, 23:09

Don

Daj taj snimak i imaš par offova od Valhalle :D :D :D

The Last Don
29.03.11, 23:11
kak ovaj pokvarenjak legendaran :D

fejka 30 igraca i zabije se samo tako :D

Ah da ti si onaj drugi na nalogu!
Zaboravim svaki put!
Don

overdose
29.03.11, 23:20
nek kaže ko šta oće
al ovaj don mi je jak :D

nazgul1982
29.03.11, 23:29
nek kaže ko šta oće
al ovaj don mi je jak :D

slazem se sa tobom

Don

The Last Don
29.03.11, 23:35
slazem se sa tobom

Daj snimak sto si takav? Daj da vidimo taj treci krug!

Don

FlLASH!
29.03.11, 23:41

ovaj svijet je lud .. opet dobar post, kao i onaj prije koji Konj i Don opovrgavaju, cisti dokaz totalnog sljepila. Pero je jace od maca, uvijek bilo i biti ce .. u ovom smislu testatura od kate al ajd ...
Svima vam se desilo isto, skalpelom vam prerezane tetive a onda malj po glavi. Samo sto skalperl neki jos nisu skuzili. Zgodno odigrano od ekipe sa --, al da je ubilo neizvjesnost ... je.

GRINHIL
29.03.11, 23:58
svatko bi trebao biti dovoljno bistar da vidi kuda vode potezi vodstva...tko dopusti da mu mazu oci i bespogovorno ih sljedi u propast...ne zasluzuje da ih se zali...

ti nisi dovoljno bistar kad ne kužiš da netko ovo igra i zbog zabave a ne da se miješa u to zašto i kako nešto vodstvo radi

nadali smo se da nas vođe vode u dobrom smjeru-nisu

zato ako je po tebi bistrina vođenje brige i preispitivanje odluke vodstva nisi baš bistar

ne vrijeđaj igrače
ne moraju svi znati zašto i kako se što radi
kad bi svi bili ko ti i preispitivali svoje vodstvo bilo bi fantastično...ko u reklami za žuju-milion izbornika...
tak da ti to ne stoji

nazgul1982
30.03.11, 00:03
ti nisi dovoljno bistar kad ne kužiš da netko ovo igra i zbog zabave a ne da se miješa u to zašto i kako nešto vodstvo radi

nadali smo se da nas vođe vode u dobrom smjeru-nisu

zato ako je po tebi bistrina vođenje brige i preispitivanje odluke vodstva nisi baš bistar

ne vrijeđaj igrače
ne moraju svi znati zašto i kako se što radi
kad bi svi bili ko ti i preispitivali svoje vodstvo bilo bi fantastično...ko u reklami za žuju-milion izbornika...
tak da ti to ne stoji

postoji razlika izmedju sljedenja vodstva zbog toga sto vidis da rade u najboljem interesu saveza ili priblizno tome i sa druge strane slijepog sljedenja u propast

GRINHIL
30.03.11, 00:19
postoji razlika izmedju sljedenja vodstva zbog toga sto vidis da rade u najboljem interesu saveza ili priblizno tome i sa druge strane slijepog sljedenja u propast

vjeruj mi bilo nas je brdo u sfu šta smo se zezali na skajpu i igrali iz zabave
nismo se bavili politikom jer realno eol i hik su nas dosta dobro vodili na exs3 i i nismo imali potrebe sumnjati...

edit: naravno ne mislim igrali iz zezancije

mgaby
30.03.11, 00:52
šta na ovom forumu nemože proć jedan rat bez neznam kakvih prepucavanja
ovo postaje jadno kad moram tako reć...
ipak je ovo igra
gledajte i komentirajte hofove, pričajte ko ljudi
zabio off. skatali ti gg...mislim;šta se sad može bilo prošlo
ajmo dalje ima još dosta do kraja treba uživat i zaje... se

A ti stvarno očekuješ da će se ova ekipa ovdje tako ponašati ? :S

budha
30.03.11, 01:37
opet se neki potres desio... ko da se sa :patkica: igras

medikamenat
30.03.11, 09:45
Od cijele priče ovo mi nije jasno? Znači onda kad ste odjebali SF i napravili ono što su Vahale od vas "molile" onda nitko nije pisao po forumu s ironijom kakve su Vahale junačine... Sad kad vam se to odjebavanje SF-a odbilo od glavu sad se iznosi prljavi veš i kuka o nekakvoj pokvarenoj Varderovj igri... Iskreno dobro je netko od forumaša malo ranije napisao da nemate pojma o politici, iako ja milsim da ste vojnički jako dobar savez... Zapamtite Varder nije Djed Mraz , a ni Dobra Vila S3 on jednostavno radi sve što je u njegovom interesu za svoj savez. Nisam vidio da je udario s leđa pod nap-om ili da je napao saveznike - i da je to učinio onda bi se složio s tvrdnjom da je ovakav ili onakav... A to što čovjek koristi sve što mu drugi savezi i vođe nude , i što svojom naivnošću Varderu daju prednost to je nesposobnost tih vođa , a ne Vahala i Vardera... Samo da se vratim na prošlost s jednim pitanjem - tko je tjerao SF i Gnjide da se razbiju ? Nitko osim njihovih vođa...

E ovo ja zovem "profesionalnim uvlakačem"....jaooooooooooooooooooooooooooooo
:101010::101010:

Sumasišavši
30.03.11, 11:22

:101010::101010::101010:

neki se umisle pod "veliki vođa" kao da su nogometaši....dok prelaze iz nk istra u milan :D

rijetko se vide pravi,kao naš tris and co. i valhala :cvjetic:

i u takvim savezima se isplati igrati itekako :party:

Jap
30.03.11, 11:27
Mislim stvarno, taj Vader... Citam postove i ne kuzim odakle toliko placa i suza od tako mocnih saveza kao sto su gnjide i sf... evo za utjehu, obecavam cim vidim Vadera, prekoriti cu ga za sve sto vam je napravio... iskupiti se moze samo sa dvije tri pivuse...

The Don
30.03.11, 12:59

Evo ga jos jedan!!!!1

A ima ih i vise sigurno :D

Don

MarineKing
30.03.11, 13:00
zanimljivo kako se don nije javljao dok nije pocelo rusenje glavnih gradova njegovog saveza, sad je redovan na forumu u akciji blacenju protivnika :D http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_5376

Bada-ludi konj
30.03.11, 13:11
zanimljivo kako se don nije javljao dok nije pocelo rusenje glavnih gradova njegovog saveza, sad je redovan na forumu u akciji blacenju protivnika :D http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

Po čemu vas to on blati. Ni po čemu, nego vi omalovažavate ostale saveze.
Ili je sad i forum možda vaš.

nazgul1982
30.03.11, 13:36

pa nego ciji:D

budha
30.03.11, 13:37

oprosti..ali zbilja imam-o razloga omalovazavat....pa pogledajte si sela...:štemer::štemer:

The Don
30.03.11, 13:48
zanimljivo kako se don nije javljao dok nije pocelo rusenje glavnih gradova njegovog saveza, sad je redovan na forumu u akciji blacenju protivnika :D http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

A da ti si onaj drugi na nalogu !!!

Don

The Don
30.03.11, 13:50
oprosti..ali zbilja imam-o razloga omalovazavat....pa pogledajte si sela...:štemer::štemer:

Postoji nesto sto se zove postovanje! Ocigledno da ti o tome nemas pojma!

Don

The Don
30.03.11, 13:50

h da ta boles, sve mora biti moje je bas kod tebe toliko izrazena :D

Don

GRINHIL
30.03.11, 14:36
:101010::101010::101010:

neki se umisle pod "veliki vođa" kao da su nogometaši....dok prelaze iz nk istra u milan :D

rijetko se vide pravi,kao naš tris and co. i valhala :cvjetic:

i u takvim savezima se isplati igrati itekako :party:

šta jes jes

imate dobre političare i diplomatski su jebeno potkovani kolko se vidi

Bada-ludi konj
30.03.11, 15:05

Da i...

Da pogotovo tvoj...hihihihihi

NEgo šta to piše u profilu igrača megla&toto

Zanimljivo štivo

mucrum
30.03.11, 15:16

Recimi jedan dobar razlog zašto bi se ja bilo kome imao što uvlačit, Varderu, Gnjidama ili nekom trećem?????? Igramo svoju igru od početka, vodimo svoju politiku , ratujemo i za sad gasimo saveze, a kad dođe netko jači borit ćemo se i ako izgubimo čestitat i na drugi server... Pa ja ovo shvaćam kao igru kao što to i jest, a ne kao karj svemira... Tako da je tvoj post je stvarno djetinjasto-smiješan., da ne upotrijebim ružniji izraz.. Jednostavno ti ne želiš prizant činjenice koje su takve da ono što sam napisao svatko realan može razumijet...

TaraT
30.03.11, 15:35
Recimi jedan dobar razlog zašto bi se ja bilo kome imao što uvlačit, Varderu, Gnjidama ili nekom trećem?????? Igramo svoju igru od početka, vodimo svoju politiku , ratujemo i za sad gasimo saveze, a kad dođe netko jači borit ćemo se i ako izgubimo čestitat i na drugi server... Pa ja ovo shvaćam kao igru kao što to i jest, a ne kao karj svemira... Tako da je tvoj post je stvarno djetinjasto-smiješan., da ne upotrijebim ružniji izraz.. Jednostavno ti ne želiš prizant činjenice koje su takve da ono što sam napisao svatko realan može razumijet...

ajd,ajd,...sad cete i vi uskoro doci na red za katanje
secer na kraju
:D

Superhik
30.03.11, 15:35
Da i...

Da pogotovo tvoj...hihihihihi

NEgo šta to piše u profilu igrača megla&toto

Zanimljivo štivo

Pročitali i nasmijali se do suza :)

mucrum
30.03.11, 15:53
ajd,ajd,...sad cete i vi uskoro doci na red za katanje
secer na kraju

A logično je, jedino nas može spasit da se ti vratiš i odigraš...:pije kavu:

dadozg
30.03.11, 16:00
Pročitali i nasmijali se do suza :)

Hahahaha koji smijeh,evo malo sam se i popiskio od smijeha...najjaci dio mi je....mislio sam da sam dobio prijatelja...
Hahaha,evo apel skini mu ban da nas uveseljava na forumu

nazgul1982
30.03.11, 16:13
Hahahaha koji smijeh,evo malo sam se i popiskio od smijeha...najjaci dio mi je....mislio sam da sam dobio prijatelja...
Hahaha,evo apel skini mu ban da nas uveseljava na forumu

exactly:D

javno molim modove da maknu ban,mene,shidu uopce one uvrede nisu smetale,maknite ban,pokrenimo peticiju

"dajmo mu da kaki"

mucrum
30.03.11, 16:58
Ja sam od prvog dana u tihom protestu zbog toga što ga se banalo... :girlw:

Bada-ludi konj
30.03.11, 17:47
exactly:D

javno molim modove da maknu ban,mene,shidu uopce one uvrede nisu smetale,maknite ban,pokrenimo peticiju

"dajmo mu da kaki"

Kakiš ti a najviše po skajpu. Vidio sam tvoje prepiske. Hahahaha. E to je za anale.
Da te ne brine sve ovo ne bi toliko bio aktivan po skajpu na sve strane. Pa sve se zna.Hihiihihihihi...

Imidž vadera se pretvorio u nešto što nisi očekivao. Hohohohohho.

A da samo znaš, kako ćeš se iznenaditi. Joooj. Najrađe bi ti sad poslao poruku. Ali ne smijem ....:nema odmora:

MarineKing
30.03.11, 18:00
ajmo baba LK zapapri mu!!!

spojler
30.03.11, 18:23
ovaj svijet je lud .. opet dobar post, kao i onaj prije koji Konj i Don opovrgavaju, cisti dokaz totalnog sljepila. Pero je jace od maca, uvijek bilo i biti ce .. u ovom smislu testatura od kate al ajd ...
Svima vam se desilo isto, skalpelom vam prerezane tetive a onda malj po glavi. Samo sto skalperl neki jos nisu skuzili. Zgodno odigrano od ekipe sa --, al da je ubilo neizvjesnost ... je.

skužili smo skužili,da je raspad savezništva sa SF bio početak kraja,nabijem ga tko god da je kriv za to

gnjida

Superhik
30.03.11, 18:23
Kakiš ti a najviše po skajpu. Vidio sam tvoje prepiske. Hahahaha. E to je za anale.
Da te ne brine sve ovo ne bi toliko bio aktivan po skajpu na sve strane. Pa sve se zna.Hihiihihihihi...

A da samo znaš, kako ćeš se iznenaditi. Joooj. Najrađe bi ti sad poslao poruku. Ali ne smijem ....:nema odmora:

Vader nema imidža, on je robot iz budučnosti došao kod nas u sadašnjost da maltretira noobove kojima su uvijek drugi krivi za vlastitu nesposobnost :lovju:

razigrana bakterija
30.03.11, 18:25
gnjide gube ? ma nije moguce...pa to je uber-mega-super kvalitetan savez...

Bada-ludi konj
30.03.11, 18:28
Vader nema imidža, on je robot iz budučnosti došao kod nas u sadašnjost da maltretira noobove kojima su uvijek drugi krivi za vlastitu nesposobnost :lovju:

Ej lik tko krivi drugoga. Dajte se naučite čitati postove. I ako ne znate odgovoriti na post, i šutnja je pametna.

gnjide gube ? ma nije moguce...pa to je uber-mega-super kvalitetan savez...

E to si u pravu. Gnjide jesu savez. Kvalitetan. Sastavljen od kvalitetnih ljudi...

GRINHIL
30.03.11, 18:42
skužili smo skužili,da je raspad savezništva sa SF bio početak kraja,nabijem ga tko god da je kriv za to

gnjida

svi skupa
stavi ih na vrpu i dobiješ preveć različitih ljudi koji se nisu mogli složiti oko ničeg po meni...usiljeno savezništvo od početka

ja prvi bil slijep i nisam niš pital dok nisam vidl da je vrag odnio šalu kad je puklo sf-gnjide

tad se znalo da će bit sranje

i nemre se reć da je kriv ni 1 ni 2 savez
krivi su svi do jednog šta nisu mislili na savez
jer da su imali imalo pameti znali bi da sami nemru nikud

malo su pobrkali početak servera kad je dosta 10 dobrih igrača i kraj kada brojnost srednjih i jakih igrača prava snaga saveza
morali su znati da sami nemru nikud, a ne pilit kontru svima...

nazgul1982
30.03.11, 19:41

ja sam zasad vrlo zadovoljan,svaki gg na koji smo krenuli smo prakticki probili,cak i pokvarenjaka,ikao skuplje

uzeli 2 arta,nelosa,mali ludi i mala brzina

skatali mislim 40 ggova

vi se katali 2,i to nepotpuno skroz

i zabili ste nerona,pokvarenjaka,last dona...

danas odose offovi od big boya i pszza... ma vi ste travianski mocnici:)

i ja sam uvijek na skype aktivan,i uvijek lobiram za svoj savez,kako god mogu kod kgoa god mogu,koliko god mogu

dadozg
30.03.11, 19:43
opet ponavljam pitanje,kak neko može nazvat savez GNJIDE....kak se igrači tog saveza osječaju kad im netko kaže da su gnjide hm hm hm...aj idem pitat MH,smeta mi taj naziv :)

shido
30.03.11, 20:13

to baba vanga prorekla nekakvu losu sudbinu za nas ? a ti naivan pa joj povjerovao ?

sve me to podsjeca na jadnog meglu i njegovo vjerovanje vaderu :cerek:

Sumasišavši
30.03.11, 20:44
Ja sam od prvog dana u tihom protestu zbog toga što ga se banalo... :girlw:

falite nam ti,megla i ptica.....:cry:

sad se samo suze liju,kme,kme :)

:kid:

drekobran
30.03.11, 20:46
ovo s pszz i bog boy im stvarno nije trebalo :D
valhale im oru po gg-ovima a oni na nas 112 navalili :opala:

josipgti200
30.03.11, 21:33
a kume moj oprosti im jer neznaju što čine :)

spojler
30.03.11, 21:44
ha.....ha.....ha...
a jeste za*** vas dvojica

Bada-ludi konj
30.03.11, 21:54
to baba vanga prorekla nekakvu losu sudbinu za nas ? a ti naivan pa joj povjerovao ?

sve me to podsjeca na jadnog meglu i njegovo vjerovanje vaderu :cerek:

Od mene više ništa. ionako me don ukorio...Sve će se znati na vrijeme.

TaraT
30.03.11, 23:06
...
uzeli 2 arta,nelosa,mali ludi i mala brzina
....

kao da je mali brzi uopce vise potreban
zar cete imati potrebu se jos kamo uputiti
bolje dizati vs i vz jer koliko mi se cini zadnji mjeseci igre ce biti izuzetno dosadni
:P

Superhik
30.03.11, 23:32
Ej lik tko krivi drugoga. Dajte se naučite čitati postove. I ako ne znate odgovoriti na post, i šutnja je pametna.

E to si u pravu. Gnjide jesu savez. Kvalitetan. Sastavljen od kvalitetnih ljudi...

Vader vam je za sve kriv, prevario vas je, lagao, obečao brda i doline, prijetiš se sa skype dopisivanjem jer offova nemate vi uber mega cool super vkalitetni i organizirani savezi :D

nazgul1982
30.03.11, 23:41
majko bozja

ja sam mislio da je fake neki smisljeni

kada ono cista glupost

skucao se ovaj u auroru,vidjeli sa izvidjacem heroja i sve

lik dosao sa 20 k sjekira i ubio jedva 10% defa

The Last Don
31.03.11, 00:07
Daj reci mi ko je sledeci na tabeli za napad? DelBoy,Rodney,CASS ili Albert ?????

Don

budha
31.03.11, 00:12
Postoji nesto sto se zove postovanje! Ocigledno da ti o tome nemas pojma!

Don

ako hoces da te susjedi ili ti ekipa postuje..odi igrat farmville..a nemoj samo kukat na svaku nasu izjavu,,,ili ako cemo tako..meni ne treba nicije postovanje do od mojih prijatelja...koje cu i postovat...pa stoga iz kojeg bi razloga ti bio postovan...

Marles
31.03.11, 00:20
Al ste se ponapadali međusobno...kako na forumu tako i u igri :D
Vidim iznosi se prljavi veš sa svih strana, Valhalla omalovažava sve članove GNJIDA....ništa novo u Travian svijetu, rat kao rat pa ne razumijem zašto svi ovom ratu pridodaju toliko veliko značenje?
Dobivam neki osjećaj da pojedinci su toliko nabrijani na ovaj rat s GNJIDAMA da ga bacaju u nesvijest dok čitaju ove komentare...

Čestitam pobjednicima servera, Lordu Smraderu i njegovoj grupi igrača. Nitko se nema pravo ljutit na to što je prevaren. Vidio sam neki post di je pisalo da smo si sami krivi za to. U potpunosti se slažem sa time, a trebali bi i drugi jer tražiti krivca u drugima samo da bi sakrili svoje promašaje...nema smisla. Mi smo vjerovali Valhalli i nikog ne može kriviti za to osim samo sebe. Dobivali smo uopzorenja, al nismo htjeli slušat.

Vidim da ismijavate Vadera i njegovu rečenicu "server je moj", zašto? Zašto ismijavate nešto što je zapravo istina? Dal Vi možda imate svoje MH na serverima? Dal ste Vi imali najveći off na serveru? Dal Vi čuvate offove svoje na bannanim računima?
Ako da...e onda i Vi možete reć da imate svoj server :D

Za kraj svog posta odgovorio bi riječima (tak je nekako išlo) igrača koji je davno napustio ovu igru zbog obaveza u RL. "Server je u ogromnom strahu od Vadera, a zašto? Samo zato jer velika večina igrača koji nisu u Valhalli su amateri, čast iznimkama. Da Vader nije okupio ovakve igrače uz sebe, danas njega nebi bilo jer nije ni on ništa posebno osim još jednog običnog goldera. Da je igrač kakvim ga smatrate on bio bio na com serverima, al nije ni on glup jer drži se one stare -bolje biti prvi u selu nego zadnji u gradu-. Tamo ih je 1000 boljih od njeg pa neka se tamo dokazuje, ako može jer za razliku od naših igrača tamo će netko imat mu** testirat Vadera i njegovo znanje o igri."

Još jednom čestitam Valhalli i nadam se da su se te četveroznamenkaste brojke para koje su uplačene za gold isplatile.

Bolje da ste kondome za tu lovu kupovali, al svako ima svoje veselje :)

shido
31.03.11, 00:30
dobro si ti to sve napisao, samo ovaj dio oko sela i grada se ne bi slozio :P

vader je osvajao i com servere, iako to nije uopste bitno za ovaj server... ekipa u nasoj koaliciji uopste nije dosla ogranizovano na server,... tako da ni cinjenica da su svi iskusni igraci kod nas ne pije vodu, jedino ak se desilo da se svi iskusni igraci reggaju na -/- :P

ivica1983
31.03.11, 00:36
Vidim iznosi se prljavi veš sa svih strana, Valhalla omalovažava sve članove GNJIDA....ništa novo u Travian svijetu, rat kao rat pa ne razumijem zašto svi ovom ratu pridodaju toliko veliko značenje?
Dobivam neki osjećaj da pojedinci su toliko nabrijani na ovaj rat s GNJIDAMA da ga bacaju u nesvijest dok čitaju ove komentare...

Čestitam pobjednicima servera, Lordu Smraderu i njegovoj grupi igrača. Nitko se nema pravo ljutit na to što je prevaren. Vidio sam neki post di je pisalo da smo si sami krivi za to. U potpunosti se slažem sa time, a trebali bi i drugi jer tražiti krivca u drugima samo da bi sakrili svoje promašaje...nema smisla. Mi smo vjerovali Valhalli i nikog ne može kriviti za to osim samo sebe. Dobivali smo uopzorenja, al nismo htjeli slušat.

Vidim da ismijavate Vadera i njegovu rečenicu "server je moj", zašto? Zašto ismijavate nešto što je zapravo istina? Dal Vi možda imate svoje MH na serverima? Dal ste Vi imali najveći off na serveru? Dal Vi čuvate offove svoje na bannanim računima?

Za kraj svog posta odgovorio bi riječima (tak je nekako išlo) igrača koji je davno napustio ovu igru zbog obaveza u RL. "Server je u ogromnom strahu od Vadera, a zašto? Samo zato jer velika večina igrača koji nisu u Valhalli su amateri, čast iznimkama. Da Vader nije okupio ovakve igrače uz sebe, danas njega nebi bilo jer nije ni on ništa posebno osim još jednog običnog goldera. Da je igrač kakvim ga smatrate on bio bio na com serverima, al nije ni on glup jer drži se one stare -bolje biti prvi u selu nego zadnji u gradu-. Tamo ih je 1000 boljih od njeg pa neka se tamo dokazuje, ako može jer za razliku od naših igrača tamo će netko imat mu** testirat Vadera i njegovo znanje o igri."

Još jednom čestitam Valhalli i nadam se da su se te četveroznamenkaste brojke para koje su uplačene za gold isplatile.

dobro si to sve slozio, i sve sto si napiso stoji. Zbog takvih su nasi server kakvi jesu, (jadni).:bruka::bruka::bruka::bruka::bruka::bruka: :bruka::bruka::bruka::bruka::bruka:

mucrum
31.03.11, 00:38
falite nam ti,megla i ptica.....:cry:

jedan banan, drugi se slama pod pritiskom i nema pojma o travijanu :D, a mene stisnuli na poslu:gamer s mišem:

budha
31.03.11, 00:52
dobro si ti to sve napisao, samo ovaj dio oko sela i grada se ne bi slozio :P

vader je osvajao i com servere, iako to nije uopste bitno za ovaj server... ekipa u nasoj koaliciji uopste nije dosla ogranizovano na server,... tako da ni cinjenica da su svi iskusni igraci kod nas ne pije vodu, jedino ak se desilo da se svi iskusni igraci reggaju na -/- :P

daj nemoj lagat ljude..i priznaj da su svi iskusni igraci kod nas.. racunajuci sve troter koalicije..ako i nisu bili iskusni(neki)..sada su puno bogatiji u znanju...:gamer s mišem:

Bada-ludi konj
31.03.11, 01:03
Vader vam je za sve kriv, prevario vas je, lagao, obečao brda i doline, prijetiš se sa skype dopisivanjem jer offova nemate vi uber mega cool super vkalitetni i organizirani savezi :D

Nisam rekao da je kriv za sve. nikad. Samo da je FUKARA.

EvilDuck
31.03.11, 01:27
daj nemoj lagat ljude..i priznaj da su svi iskusni igraci kod nas.. racunajuci sve troter koalicije..ako i nisu bili iskusni(neki)..sada su puno bogatiji u znanju...:gamer s mišem:

Poanta je da se na -/- dobro organizirala ekipa iskusnih i neiskusnih igrača, a na ostalima nije. Pa ne regaju se iskusni igrači valjda samo na -/-.....

A vaderova politika/diplomacija se očito pokazala dobrom u konačnom efektu, što god tko o tome mislio...

nazgul1982
31.03.11, 01:30

ccc

jos prije 3 godine osvojio 2 com servera u bugarskim savezima:)

i igrao de server,itd

tek onda na hr dosao jer je travian kod nas kasnio:)

mala lekcija povijesti

a ovo mi je deseti server

GRINHIL
31.03.11, 09:14
šta onda čekaš?
aj u mirovinu

dadozg
31.03.11, 09:17
Ma on ti je njuber hihihi..

U biti hrani se sa ovakvim likovima tipa megle i ovog ludog konja...ne shvacaju da kaj ga vise pljuju to mu vise titraju po jajcima hahaha...nego druze oce trebat moj off ili mogu posjetiti malo sneki hihihi

The Don
31.03.11, 10:13
Ma on ti je njuber hihihi..

U biti hrani se sa ovakvim likovima tipa megle i ovog ludog konja...ne shvacaju da kaj ga vise pljuju to mu vise titraju po jajcima hahaha...nego druze oce trebat moj off ili mogu posjetiti malo sneki hihihi

Slazem se sa tobom, u potpunosti! Ne znam sta ce biti samo kada se zavrsi sve ovo! Za 2 - 3 servera, ko ce se secati ovog servera i tamo nekih igraca i kakvi su bili i da li su na ovaj ili onaj nacin pobedili!

NIKO!!!!

LP Don

nazgul1982
31.03.11, 10:42
evo gnjidice nam se zakucavaju :)

jedan po jedan... i to imaju neki fetis na ubijanje 10% defa svaki puta

gamacid
31.03.11, 10:50
tak vam i treba svima kad ste se stisli

vader zna igrati a vi ste ko naivci padali jedan po jedan

da ste se slozili mozda bi i duze trajalo ovako ostaje samo za pohvalu vaderu uspjesno vodenje saveza i iskoristavanje situacije

svatko ima slabih tocaka vi ste imali priliku prije pa je profulali ili nesvjesno ili od straha sto ako ne uspijemo vader ce nas katati

nemojte se sad zaliti

nazgul1982
31.03.11, 14:45
gnjide baj baj...osjecam se haj...

medikamenat
31.03.11, 14:48

ccccccccccccccccc.....užasno, Vaderu vrati server!!
Složio bih se oko toga da se okružio iskusnim igračima, ali isto tako su bili okruženi "vjernicima". Jer kako vas drugačije nazvat? Sad odjednom svi su nešto vjerovali Vaderu i imali nekakve dogovore, pa spominjete prepiske razne a svi ste se bavili "prepiskama".
Da skratim....svi na kordinatama oko troter koalicije nisu imali jaja da ih napadnu i vjerovali su da će biti pošteđeni pa od tud i ti razni "dogovori", e pa hebi ga druže, velkam to d vejders vorld.
Istina je da i vejder nije došao organizirano i s ovim kalibrom igrača muku bi mučio i sa smiješnim savezima tipa A(bez ljutnje, nismo ni mi bili bolji) ili da je bio dio takvog jednog saveza a kontra sebe imao organiziran savez.
Koliko je potrošio? Onoliko koliko mu džep dopušta, osobno i ja bih, ali nemam na žalost.
A koliko on zna o igri? E to jedom ako budeš na nekom serveru igrao s njim saznat ćeš iz prve ruke .
P.S. Nisam skužio ovo oko kondoma i svih tih silnih novaca da se ulupaju u kondome....možda je jeftinije da češće perete ruke ....ili nađete curu za promjenu :D:D:D:D

MarineKing
31.03.11, 15:13
P.S. Nisam skužio ovo oko kondoma i svih tih silnih novaca da se ulupaju u kondome....možda je jeftinije da češće perete ruke ....ili nađete curu za promjenu :D:D:D:D

ti drkaš s kondomom? ROTFLROTFLROTFL http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_5376

Sumasišavši
31.03.11, 15:38
ti drkaš s kondomom? ROTFLROTFLROTFL http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

pa nije toliko lud :lol2:

gamacid
31.03.11, 16:49
mozda ne pere ruke

stooges
31.03.11, 17:02
evo gnjidice nam se zakucavaju :)

jedan po jedan... i to imaju neki fetis na ubijanje 10% defa svaki puta

kad im najveci off imao 19k sekira8) poperi:bic:

spojler
31.03.11, 18:12
kad im najveci off imao 19k sekira8) poperi:bic:

poperi koji ratuju od početka servera,valhala i troteri su poperi,prvi rat im je bio sa DT u kom ono mjesecu servera?

nazgul1982
31.03.11, 18:17
imali smo mi ratove prvih 3 mjeseca isto sa enigmama,otporom,indy,komarcima.... odakle nam off rang onakav nego od ratovanja....ccc

The Last Don
31.03.11, 19:46
poperi koji ratuju od početka servera,valhala i troteri su poperi,prvi rat im je bio sa DT u kom ono mjesecu servera?

Ma to se zaboravilo , a i sada nije bitno :D , pa lavice , pa 112 itd Istina je da smo vojno bili izmoreni i oslabljeni!

ma sve 5 sve u svemu

Don

imali smo mi ratove prvih 3 mjeseca isto sa enigmama,otporom,indy,komarcima.... odakle nam off rang onakav nego od ratovanja....ccc

A sta mislis odakle nama? Doduse vi ste vas popravili u prethodnih 7 dana!

Don

nazgul1982
31.03.11, 20:21
pa ni do prije 7 dana nije falilo off bodova:)

Don

dadozg
31.03.11, 20:44
pa ni do prije 7 dana nije falilo off bodova:)

Don

pa nisam ni ja baš viđao te off bodove

Don

Bada-ludi konj
31.03.11, 22:10
gnjide baj baj...osjecam se haj...

Kud to ideš...

shido
01.04.11, 01:35
Daj snimak sto si takav? Daj da vidimo taj treci krug!

Don

http://www.htz.rtl.hr/galerija/video/717/

:party::harmonikaš:

MarineKing
01.04.11, 01:48
Dark opet nece docekat WW fazu? :( http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_5376

hbudimir
01.04.11, 02:31

Nije loš, moram priznat

Al malo je psyho, toni ga je instant procita :D

nazgul1982
01.04.11, 03:45
Dark opet nece docekat WW fazu? :( http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

kako ide ona od halida.... ko bi reko cuda da se dese.... :D

zlikovci
01.04.11, 04:35

:101010: ponosni smo što si nam bio farmica.i moram priznati malo si mi simpatičniji nakon ovog :palčina:

nazgul1982
01.04.11, 04:38
:101010: ponosni smo što si nam bio farmica.i moram priznati malo si mi simpatičniji nakon ovog :palčina:

farme su oni kojih vise nema na serveru ;)

zlikovci
01.04.11, 05:01
farme su oni kojih vise nema na serveru ;)

moraš priznati ako ništa da smo te bar ispizdili dok smo bili tu :gamer:

a sad idem preodjenuti heroja na t4 :patkica:

nazgul1982
01.04.11, 05:04

a skatali ste nam jedan support,savez vas gg i 7 supporta ali uz potpuno neisplativu cijenu,to je vraceno za 7 dana,a offovi...

sve u svemu ja sam zadovoljan bio tada

zlikovci
01.04.11, 05:24
a skatali ste nam jedan support,savez vas gg i 7 supporta ali uz potpuno neisplativu cijenu,to je vraceno za 7 dana,a offovi...

sve u svemu ja sam zadovoljan bio tada

ne gledaš baš na cijenu kad se ideš skucati,svatko realan je znao da nemamo šansi,sf sam protiv trotera,i

napad je bio zamišljen poput napada na ww,baš se vidjela namjera skucavanja..

p.s

ako budeš mućkao na estradi upola kao na travu uspjeh ti je zajamčen :P

Sumasišavši
01.04.11, 07:15

nemoj tako,budu krivog čekali ispred lisinskog :tough::blackeye:

shido
01.04.11, 08:28
ne gledaš baš na cijenu kad se ideš skucati

ajd ne pricaj gluposti imas tamo reporte pa pogledaj gdje je tvoj off isao...

ono bas se ide nekom na support kad se zeli skucat :brukica:

dadozg
01.04.11, 09:53
Vadet psiho haha koja legenda,a zakaj nas nisi pozdravio??

Superhik
01.04.11, 10:11

Možda zapjeva u majci PCa :D :D :D

nazgul1982
01.04.11, 12:36

htiosam reci ; pozdravljam sve travianere ali sam skontao da bi tako i one iz darka,bojne i tako te pozdravio:D

stooges
01.04.11, 12:41

ne zaboravi da mu sredis frizuru:D

nazgul1982
01.04.11, 12:43
ne zaboravi da mu sredis frizuru:D

koja frizura

opala mu kosa kada je skuzio ko ga vodi

MarineKing
01.04.11, 13:07
htiosam reci ; pozdravljam sve travianere ali sam skontao da bi tako i one iz darka,bojne i tako te pozdravio:D

:D http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_5376

The Don
01.04.11, 14:21

Shido priznaj, bez koliko clanova alijanse ste ostali posle gledanja ovog klipa! :D

Salu na stranu trebalo je stisnuti muda i zapevati , ali mi nekako fali neki pokret ili djuska :D

Don

dadozg
01.04.11, 14:59
Ja sam izasao van zato kaj me nije javno pozdravio

Don

budha
01.04.11, 15:30
Kud to ideš...

a kam si ti posao...putujes 2 dana--da bi skatao mlin i pekaru..lolcina...

The Don
01.04.11, 16:41
http://www.grapheine.com/bmovie-tv/graphique-en-cf9237df62a2dd422068fc8bc291d5c5.html

Za sve ljubitelje Valhalle

Don

spojler
01.04.11, 17:33
http://www.grapheine.com/bmovie-tv/graphique-en-cf9237df62a2dd422068fc8bc291d5c5.html

Za sve ljubitelje Valhalle

Don

hahaha
jel to staroga hvata panika?

Bada-ludi konj
01.04.11, 18:03
a kam si ti posao...putujes 2 dana--da bi skatao mlin i pekaru..lolcina...

Ti to meni kažeš. Jesam li ti ja dao dozvolu da mi se obratiš direktno. Koja drskost i nekultura. Jer se mi uopće niti ne poznamo. Stoga molim lijepo, da mi se ne obraćaš direktno...

dadozg
01.04.11, 18:45
Bada nisam znao da si ti neka zasticena vrsta hahaha

Don

MarineKing
01.04.11, 19:16
sta nista od kolektivnih gasenja? nije ni valhalla sto je nekad bila...

Don

dadozg
01.04.11, 19:24

Don

izgleda da su ovi malo jači zalogaj

Don

Dr_Evil
01.04.11, 19:26
Don

Bada-ludi konj
01.04.11, 20:39
Bada nisam znao da si ti neka zasticena vrsta hahaha

Don

Pa gdje još ima konj k tome još ludi :pivo:

razigrana bakterija
01.04.11, 21:02

Don

Kad se vader bacio u pjevacke vode...a zanemario travian :)

The Last Don
02.04.11, 00:42
Kad se vader bacio u pjevacke vode...a zanemario travian :)

http://www.youtube.com/watch?v=mesEzrh_XaE

Ne samo u pevacke! Evo dokaz da zna i da svira! Multi talenat! :pivo:

stooges
02.04.11, 00:55
http://www.youtube.com/watch?v=mesEzrh_XaE

Ne samo u pevacke! Evo dokaz da zna i da svira! Multi talenat! :pivo:

zaboravio si se potpisati :pece palacinke:

Don

The Last Don
02.04.11, 01:43
zaboravio si se potpisati :pece palacinke:

Don

Ah sta cu umor :D

Don

zlikovci
02.04.11, 04:23
ajd ne pricaj gluposti imas tamo reporte pa pogledaj gdje je tvoj off isao...

ono bas se ide nekom na support kad se zeli skucat :brukica:

mislio sam na akciju sf,a ne naše farmanje vašeg suporta,a ako se ne sjećaš mislim da imam poslije i

report od vašeg gg,a vi možda od našeg? kad si već počeo zalaziti u detalje.. toliko o tomu,malo sam bio

iz znatiželje povirio,ne bih se zamarao glupim raspravama..ti se sad možeš vratiti metenju okupljališta i

poliranju riznice da te gazda ne bi :bic: :D:D:D

koja frizura

opala mu kosa kada je skuzio ko ga vodi

nijeee.. radim ga po modelu jednog pjevača amatera :P

nazgul1982
02.04.11, 04:24
mislio sam na akciju sf,a ne naše farmanje vašeg suporta,a ako se ne sjećaš mislim da imam poslije i

report od vašeg gg,a vi možda od našeg? kad si već počeo zalaziti u detalje.. toliko o tomu,malo sam bio

iz znatiželje povirio,ne bih se zamarao glupim raspravama..ti se sad možeš vratiti metenju okupljališta i

poliranju riznice da te gazda ne bi :bic: :D:D:D

ti report od nasega gg??

nisi ti nikada nam gg napao,odnosno jesi,za brisanje se skucao

harakiri zabijanje za brisanje nije napad nego ocaj

woole
02.04.11, 05:09
Mnogo stosta je receno u ovih par rijeci :D

http://www.youtube.com/watch?v=5blbv4WFriM

Žile
02.04.11, 16:21
uu...opet tišina...garant se sinoć ljudi opustili malo :pivo:
pa ćore malo

ostngds9ve
03.04.11, 13:21
Žile ubio si spam na forumu. Ne spominji cugu i zabavu za vikend, vidiš da svi odmagle van odmah.

spojler
03.04.11, 13:25
nemaju materijala za hvalit se:cerek:

Žile
03.04.11, 17:19
nemaju materijala za hvalit se:cerek:

istina kad u jednom danu mazneš art i skataš 2-3 gg-a očito više nije ništa :P

nazgul1982
04.04.11, 16:07
cujem da gnjide spremaju neku gadnu kontraofenzivu i da ce nas katati falangama

ArchAngeL
04.04.11, 17:21
cujem da gnjide spremaju neku gadnu kontraofenzivu i da ce nas katati falangama

imaju falangi? :blink:

nazgul1982
04.04.11, 20:15
ma nemaju,samo vas strasim:D

ArchAngeL
04.04.11, 20:27
ma nemaju,samo vas strasim:D

nemoj tako ja već kreno skupljat off za obranu :pčelica:

spajla
05.04.11, 00:43
nemoj tako ja već kreno skupljat off za obranu :pčelica:

Svaka čast !!!
To je pravi igrač !!!
Sa off-om se deff-a :goodpost:

Bada-ludi konj
05.04.11, 00:49
Haahahahaha,,Kako ste samo dobri. Čim su trzavice u koaliciji odma pišete kako je raspad sistema. Čuli smo da pišete kako se gnide brišu, kako je gotovo. Samo da prikrijete stanje kod vas. Pa sve se zna.

I još nešto. Deff smo čak dobili i od jednog igrača iz same koalicije troter. HIihhihihihhihihi

nazgul1982
05.04.11, 01:03
je,velike su trzavice kod nas,svasta se trza

nego koliko imate ggova citavih?

e da,ako vam ide tako dobro,zasto se toliko igraca ugasilo:(

Bada-ludi konj
05.04.11, 01:15
je,velike su trzavice kod nas,svasta se trza

nego koliko imate ggova citavih?

e da,ako vam ide tako dobro,zasto se toliko igraca ugasilo:(

Vidim matematika ti nije jača strana. Hihihihhihihi...Nego kako to da nas deffaju vaši igrači...

nazgul1982
05.04.11, 02:54
Vidim matematika ti nije jača strana. Hihihihhihihi...Nego kako to da nas deffaju vaši igrači...

pa mora vas netko defat:D

al mi nije jasna ta matematika tvoja

znaci nama je katano sveskupa mozda 15 supporta i 2gga,nepotpuno

vama nekih 50 ggova mozda ,mi vama uzeli 2 arta,vama se ugasilo nekoliko igraca

i vi ste u plusu....

hmhm

Bada-ludi konj
05.04.11, 07:38
pa mora vas netko defat:D

al mi nije jasna ta matematika tvoja

znaci nama je katano sveskupa mozda 15 supporta i 2gga,nepotpuno

vama nekih 50 ggova mozda ,mi vama uzeli 2 arta,vama se ugasilo nekoliko igraca

i vi ste u plusu....

hmhm

Tko je uopće spomenuo plus. Jedino ti. Nije bilo riječi o nikakvom plusu. Moraš čitati postove..

ArchAngeL
05.04.11, 10:31
Svaka čast !!!
To je pravi igrač !!!
Sa off-om se deff-a :goodpost:

GNJIDE deff šalju u fejkove pa bi bio onda red stavit off u obranu da im lakše bude ili ti je teško u postu pročitat ironiju.Možda nacrtat treba? :palčina:

@Bada-ludi konj
A šta se tiče GNJIDE saveza pa istina je da vam se gase igrači i par ih je izašlo iz saveza.70% offova vam se skucalo u prvome napadu odmah a ostatak kasnije.Par još vrijedno spomena offova je ostalo.Sve u svemu ne kužim odakle ti inspiracija za hrabrenje po forumu?Eh i da pa što da je naš deffao vas ko da vam je i to pomoglo :cerek:

Bada-ludi konj
05.04.11, 10:44
GNJIDE deff šalju u fejkove pa bi bio onda red stavit off u obranu da im lakše bude ili ti je teško u postu pročitat ironiju.Možda nacrtat treba? :palčina:

@Bada-ludi konj
A šta se tiče GNJIDE saveza pa istina je da vam se gase igrači i par ih je izašlo iz saveza.70% offova vam se skucalo u prvome napadu odmah a ostatak kasnije.Par još vrijedno spomena offova je ostalo.Sve u svemu ne kužim odakle ti inspiracija za hrabrenje po forumu?Eh i da pa što da je naš deffao vas ko da vam je i to pomoglo :cerek:

Ovo za ironiju nisam skužio iskreno. Ali dobro. Ak je tako. Štima.
Neki igrači su izašli. ali za to postoji razlog. Što ne znači da ne igraju. Ili kako Vader kaže da se gase. Offa mi nismo niti imali kvalitetnijeg da bi mogli parirati, previše je toga ispucano za ovih mjeseci ratovanja. ali da možemo deff raditi i lagano se igrati. Možemo. I stanjiti vam offove...

ArchAngeL
05.04.11, 10:49
Ovo za ironiju nisam skužio iskreno. Ali dobro. Ak je tako. Štima.
Neki igrači su izašli. ali za to postoji razlog. Što ne znači da ne igraju. Ili kako Vader kaže da se gase. Offa mi nismo niti imali kvalitetnijeg da bi mogli parirati, previše je toga ispucano za ovih mjeseci ratovanja. ali da možemo deff raditi i lagano se igrati. Možemo. I stanjiti vam offove...

Ipak vidio sam već da je nestalo par igrača tj.izgasilo se,a par ih je i u profilu izvisilo već vrijeme gašenja.Šta se tiče igranja istina naravno sve stoji i mislim da bi se mi ružno iznenadili da ste se već predali.Sve u svemu neka potraje dokle god može ovaj rat barem neka zanimljivost na vrlo dosadnom serveru.Puno sreće naravno objema stranama i nek spretniji i sretniji pobjede na kraju :palčina:

Bada-ludi konj
05.04.11, 10:53
Ipak vidio sam već da je nestalo par igrača tj.izgasilo se,a par ih je i u profilu izvisilo već vrijeme gašenja.Šta se tiče igranja istina naravno sve stoji i mislim da bi se mi ružno iznenadili da ste se već predali.Sve u svemu neka potraje dokle god može ovaj rat barem neka zanimljivost na vrlo dosadnom serveru.Puno sreće naravno objema stranama i nek spretniji i sretniji pobjede na kraju :palčina:

Nemaš brige. Poznavajući ekipu u savezu jedino da nam pogasite sve acc nastupa predaja. A toliko se vremena ipak nema.:štemer:

ArchAngeL
05.04.11, 11:03
Nemaš brige. Poznavajući ekipu u savezu jedino da nam pogasite sve acc nastupa predaja. A toliko se vremena ipak nema.:štemer:

A niš onda ćemo se zabavljat izgleda jedino u ovome kvadrantu ovi zaraćeni savezi od cijelog servera.Inače može li tko update stanja po ostalim kvadrantima ili je stvarno toliko mrtvo svugdje i kućice se grade te sprema već za ww?

Hefest
05.04.11, 11:14
Kakvi ostali kvadranti,na serveru ima još tri saveza gnjide.-a- i trotteri ćim gnjide budu sređene a bit će kad tad kreću na -a-kad njih srede dolaze natari i ww grade sami!

edit-trotteri sve živo potamanili

spajla
05.04.11, 12:54

@Bada-ludi konj

Sve sam shvatio i divim se samo tvojoj sigurnosti jer kužiš .
Znaš da GNJIDE nemaju više niti jedan off i da možeš postaviti što god želiš u deff
I dalje mislim :goodpost:

MarineKing
05.04.11, 13:40
uvijek postoji netko kao ludi konj ko ti da dodatnu motivaciju da dovrsis posao iako ti je vec dosadno slat napade, hvala! :D http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

Bada-ludi konj
05.04.11, 13:52
uvijek postoji netko kao ludi konj ko ti da dodatnu motivaciju da dovrsis posao iako ti je vec dosadno slat napade, hvala! :D http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

E to ti je odlika slabih ljudi. Inače jake ličnosti uvijek pronalaze motivaciju u sebi a ne u drugima...:lol2:

EvilDuck
05.04.11, 18:24
Ne kužim čemu više rasprave oko Gnjida. Razvaljeni su i mogu samo životariti do kraja servera.
You are history.

spojler
05.04.11, 20:26
Ne kužim čemu više rasprave oko Gnjida. Razvaljeni su i mogu samo životariti do kraja servera.
You are history.

glupo bi bilo reći da nismo razvaljeni,ali još nismo uništeni:cerek: a vi ste to očekivali nakon 3-4 dana:cerek:

ostngds9ve
05.04.11, 20:38
glupo bi bilo reći da nismo razvaljeni,ali još nismo uništeni:cerek: a vi ste to očekivali nakon 3-4 dana:cerek:

Ne kužim ovaj dio, mislim da si htio reći niste obrisali račune, ali nešto razvaljeno je uništeno, pitanje je samo do kojeg razmjera.

EvilDuck
05.04.11, 21:43

Ahem, u pravu si, nema razloga da brišete. Još ćete vi i ww graditi. Pogrešno smo vas procijenili.

spojler
05.04.11, 22:05
zašto mi nebi gradili ww???

shido
05.04.11, 22:08
zašto mi nebi gradili ww???

s cim cete ocistiti ww selo ? :cerek:

nazgul1982
05.04.11, 22:45
pa svatko od njih posalje 100-200 preta u napad,malo pomalo ociste

sta si tako negativan:(

TaraT
06.04.11, 00:22
s cim cete ocistiti ww selo ? :cerek:

izvidnicima?
:)

shido
06.04.11, 00:51
izvidnicima?

to ti vec isprobao ? :cerek:

TaraT
06.04.11, 02:12
to ti vec isprobao ? :cerek:

i osvojio :p

nazgul1982
06.04.11, 14:36
evo zadnji megaoff gnjidice zabile,svih 10 k sjekira

Iron1
06.04.11, 17:44
Nesto gnjidama ne ide. :D

spajla
06.04.11, 18:35
evo zadnji megaoff gnjidice zabile,svih 10 k sjekira

nije ;)
ima još 15 k falang i 3 k druida ROTFL

šaljem to za 10 minuta na tebe ROTFL

stooges
06.04.11, 22:17
nije ;)
ima još 15 k falang i 3 k druida ROTFL

šaljem to za 10 minuta na tebe ROTFL

sacuvaj to za ciscenje ww sela8)

Iron1
06.04.11, 23:26
treba nabaviti dobre metla za cistiti :usisava:

shido
07.04.11, 09:58
Upute Najnapredniji tjedna
Rang Savez Pop
1. Albert 9585
2. - A - 9037
3. DelBoy 8371
4. Rodney 8103
5. 112 7562
6. Q-TNT 4968
7. LAV-ICE 4490
8. Cass 4274
9. [GNJIDE] 3981
10. Valhalla 3272
? GNJIDE -9337

Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. Valhalla 19059025
2. DelBoy 15285837
3. Rodney 15156003
4. - A - 12167336
5. 112 10904171
6. ABBA 5593106
7. Albert 4282095
8. SVN 3845265
9. Narnija 3730534
10. S_D_P 3195846
? GNJIDE -9656730

:nema odmora:

nazgul1982
07.04.11, 11:13
majko moja koje dobre farme imamo za protivnike

mljac

ostngds9ve
07.04.11, 12:39
Upute Najnapredniji tjedna
Rang Savez Pop
1. Albert 9585
2. - A - 9037
3. DelBoy 8371
4. Rodney 8103
5. 112 7562
6. Q-TNT 4968
7. LAV-ICE 4490
8. Cass 4274
9. [GNJIDE] 3981
10. Valhalla 3272

Poperi, a sad se i vidi iz prikazanoga :štemer:

MarineKing
07.04.11, 14:19
bome da!

Najbolji savezi (Off)
Top10BraniteljNapadač
Savez Igrač Ř Bodovi
1. Valhalla 15 197440 2961599

Najbolji savezi (Def)
Top10BraniteljNapadač
Savez Igrač Ř Bodovi
1. GNJIDE 48 32174 1544362
2. Valhalla 15 73813 1107201

http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

ostngds9ve
07.04.11, 15:01
bome da!

Najbolji savezi (Off)
Top10BraniteljNapadač
Savez Igrač Ř Bodovi
1. Valhalla 15 197440 2961599

Najbolji savezi (Def)
Top10BraniteljNapadač
Savez Igrač Ř Bodovi
1. GNJIDE 48 32174 1544362
2. Valhalla 15 73813 1107201

http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

Ma ti off bodovi i deff bodovi ništa ne pokazuju. Nije realna ta ljestvica, zna se tko je ratovao, a DT je prvi počistio svoj kvadrant. I ako si faca ja još imam čitav gg, neznam kuda si pobjegao na +/+ kad nisi dovšio posao na +/- :tough:

MarineKing
07.04.11, 16:45

koji si ti uopce? evo dodjem u posjet obecajem :D

btwn LJESTVICA NIJE REALNA; MATEMATIKA NIJE EGZAKTNA!!

ostngds9ve
08.04.11, 00:09
Kad se ti otkriješ bum i ja, ali mislim nije ni fora kad se skrivaš iza šefove suknje :D.

Sumasišavši
08.04.11, 08:05
Kad se ti otkriješ bum i ja, ali mislim nije ni fora kad se skrivaš iza šefove suknje :D.

e sluga,pa ljudi neznaju koji si ti.....:witch:

da su znali,bio bi na 0 vjerovatno :plesem na kisi:

morat ćeš javno objaviti "koji si ti" :vampire:

Superhik
08.04.11, 09:45
Sluga je svuda oko nas ;)

razigrana bakterija
08.04.11, 09:58
sta dt i gnjide jos postoje ?

ArchAngeL
08.04.11, 10:02

pa neke farme ostanu do kraja servera :D

ostngds9ve
08.04.11, 10:39
e sluga,pa ljudi neznaju koji si ti.....:witch:

da su znali,bio bi na 0 vjerovatno :plesem na kisi:

morat ćeš javno objaviti "koji si ti" :vampire:

Neznam ja ni koji je on, zašto samo da se ja otkrivam.

nazgul1982
08.04.11, 11:14

postojat ce uvijek u nasim sjecanjima:D

ArchAngeL
08.04.11, 11:20
postojat ce uvijek u nasim sjecanjima:D

ma nemoj mi neka sijećanja... sijećanja ne daju resse :D
neka njih na serveru koliko je duže moguće :D

nazgul1982
08.04.11, 11:24
rekla mi jutros pticica da su gnjide sve bogatije jesenjim bojama,jel to daje rese?

ArchAngeL
08.04.11, 11:34
rekla mi jutros pticica da su gnjide sve bogatije jesenjim bojama,jel to daje rese?

kiše jesenjee oooooooo :D
ma sve daje samo da su oni tu nama na serveru i na konju smo :D

razigrana bakterija
08.04.11, 11:57
a di je dark nestao ?

ArchAngeL
08.04.11, 12:08
a di je dark nestao ?

tu su tu su :D
s3 server ili server na kojem je DARK vidio gradnju ww-a :D

nazgul1982
08.04.11, 17:33
ljudi,imam napade od megle

sta cu sada :(

kako me to pogadja,ja sam mislio da sam stekao jednoga prijatelja za cijeli zivot,i on mene ovako:(

MarineKing
08.04.11, 18:03
i ja, naj... smohttp://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

bezimeni
08.04.11, 18:57
Nešto Vahalla brzo nestala sa hrx-a

:patkica:

Sheppard
08.04.11, 21:39

kako me to pogadja,ja sam mislio da sam stekao jednoga prijatelja za cijeli zivot,i on mene ovako:(

Nije on, dual Je / (sitter je) :party:

Jap
08.04.11, 21:57
Sada se jos i od napada sprdate... ak napadaju nevalja, ak ne napadaju nevalja...

nazgul1982
08.04.11, 23:25
Sada se jos i od napada sprdate... ak napadaju nevalja, ak ne napadaju nevalja...

ne napadaju nas igraci nego megla

Sumasišavši
09.04.11, 01:09

a gle,iznevjerio si ga....kratko je trajalo....on je momak na duge staze :air kiss:

šteta samo što ga nema tu :cry:

nema ni tice ni onog trećeg bez megle :snijeg:

TaraT
09.04.11, 01:16
a gle,iznevjerio si ga....kratko je trajalo....on je momak na duge staze :air kiss:

šteta samo što ga nema tu :cry:

nema ni tice ni onog trećeg bez megle :snijeg:

jel netko rekao da mene nema

ma, cemu komentirati server gdje se sve zna jos od pred 6mjeseci
zar je bilo nekih dvojbi
ili ce -A- iznenaditi i poraziti valhalle
ili, vjerojatnije, ja cu se ipak smijati kad skataju onog treceg (mucruma)

shido
09.04.11, 12:16
jadni megla zrtvuje heroja na gg da bi se skucao na support ROTFL

Sumasišavši
09.04.11, 13:08
jel netko rekao da mene nema

ma, cemu komentirati server gdje se sve zna jos od pred 6mjeseci
zar je bilo nekih dvojbi
ili ce -A- iznenaditi i poraziti valhalle
ili, vjerojatnije, ja cu se ipak smijati kad skataju onog treceg (mucruma)

netreba komentirati server,komentira se naš megla clown

znao sam da si tu ;)

misliš da se isplati katat mucruma :confused:

nazgul1982
09.04.11, 14:10
jedna bezvrijedna farmetina mi se skucala na support jutros

i sada imamo fakeove od gnjida,sta da radimo?

nemojte nas,mi smo vase spije u valhalli

Sheppard
20.04.11, 14:23
Forum radi :D
Nigdje nikoga...
Server po starom, ništa novoga

Zexx_13
20.04.11, 14:45
napokon vise.

_________
Scaler-JoJo

TaraT
20.04.11, 16:16
zar na s3 i ima nekog osim valhalle?

dadozg
20.04.11, 17:26
ima..dellboy hahahh

EvilDuck
20.04.11, 20:08
wtf, trebalo je skoro dva tjedna da promijene temu foruma.....imam pitanje, mogu li presvlačiti svoj avatar?

stooges
22.04.11, 00:13
wtf, trebalo je skoro dva tjedna da promijene temu foruma.....imam pitanje, mogu li presvlačiti svoj avatar?

a mogu li ja katu za heroja staviti:štemer:

dadozg
24.04.11, 09:49
Sretan Uskrs ovoj manjini koja je još ostala na s3 uz želju da server što prije završi :) dolazi ljeto,nemojte otezati sa rušenjem ww sela :D

Jap
24.04.11, 22:10
Kakvo rusenje? Svi cemo veselo raditi i izgraditi svoje ww!

dadozg
25.04.11, 12:09
Kakvo rusenje? Svi cemo veselo raditi i izgraditi svoje ww!

Da,u pravu si niko osim trottera nema ni offova za rusenje :)

Sumasišavši
26.04.11, 20:49
Da,u pravu si niko osim trottera nema ni offova za rusenje :)

daj razvucite max. ww gradnju :D

btw,imam ovna za heroja :D

stooges
28.04.11, 01:22
odlicno,evo i ja uspeo katu staviti za heroja

shido
28.04.11, 21:44
http://img685.imageshack.us/img685/7635/unledin.png

Sumasišavši
28.04.11, 21:59
:D[/QUOTE]

svaka čast
prvo shido sa zastavicom,sad ovo.....hahahaha,bar se da dobro nasmijati ;)

dadozg
29.04.11, 09:49
Shido,sorry igramo zajedno,al fakat se previse hvalis ...ak se ne varam najjaci heroj na hr je bio.oko 150 lvl pa kad to dostignes onda se hvali.....znam da je velika stvar igrati s vaderom :):)

shido
29.04.11, 17:58
dado smijesan si :D

nie poenta u jacini heroja, procitaj predhodne komentare, aj zdrao

mucrum
30.04.11, 16:34
Samo da prijavim povratak na travijan i da nisam ubio još ni jednog informatičara... nakon 2 mjeseca genijalci iz servisa konačno uspjeli popraviti laptop (nakon što su mi u servisu skurili matičnu i dva hard diska) a ja ga poslao na popravak zbog nekakvom malog kvara ... uglavnom pozdrav svima a sad idem provjerit stanje na serveru....

TaraT
30.04.11, 18:22
Samo da prijavim povratak na travijan i da nisam ubio još ni jednog informatičara... nakon 2 mjeseca genijalci iz servisa konačno uspjeli popraviti laptop (nakon što su mi u servisu skurili matičnu i dva hard diska) a ja ga poslao na popravak zbog nekakvom malog kvara ... uglavnom pozdrav svima a sad idem provjerit stanje na serveru....

i dalje se nije nista promjenilo
i dalje si farma

dadozg
30.04.11, 19:06
i dalje se nije nista promjenilo
i dalje si farma

ti kao da imaš uključen radar za njegove postove,jedva si ga dočekao :D

TaraT
30.04.11, 21:21
ahhh, nazalost imam ga na skypu, pa mi javi (citaj: upozori) kad se pojavi

mucrum
30.04.11, 21:30
:D kad te farma skata onda će biti priča "nemoj, nemoj samo sam se šalio"

dadozg
02.05.11, 20:50
natari dolaze za 2 dana,jel ima netko da napravi presjek servera po koordinatama ...ko bi mogao graditi uz valhale ww selo?

eke
02.05.11, 21:30
bum ja ak neće nitko

stooges
03.05.11, 01:24
+/+ GNJIDE,na -/+ verovatno GNJIDE i na +/- sigurno GNJIDE

MarineKing
05.05.11, 15:01
mrzitelji ts4 ce imat priliku naptavit igru na serveru 5!!! :)

Sumasišavši
05.05.11, 21:43
mrzitelji ts4 ce imat priliku naptavit igru na serveru 5!!! :)

njami,još farmi

Sumasišavši
06.05.11, 16:58
i tako utrka za ww počela....

hajmo se igrati,još malo pa gotovo ;)

Žile
07.05.11, 18:33
Vader samo 3 WW-a

ha ha ha ha

smotanac
07.05.11, 20:17
Vader samo 3 WW-a

ha ha ha ha

poglavice još putuju na ostale....:D

Jap
08.05.11, 08:57
Ostale ce preuzeti kad budu na level 90

Žile
08.05.11, 16:22
Ostale ce preuzeti kad budu na level 90

ha ha ha...moguće.... :usisava:

stooges
09.05.11, 02:47
o gde si zile,krava te ubola

shido
09.05.11, 06:54
dosla nam obavjest kad smo isli po cetvrti ww, da jedan igrac moze posjedovati samo 3 ww sela :D

:spam1:

EvilDuck
10.05.11, 01:35
dosla nam obavjest kad smo isli po cetvrti ww, da jedan igrac moze posjedovati samo 3 ww sela :D

:spam1:

Glupo ograničenje, samo sputava igru.

shido
10.05.11, 05:04
Događaji u savezu
Događaj Datum
Valhalla je objavio/la rat za - A -a. danas 03:52
Valhalla je objavio/la rat za - A -. danas 03:49

ps. Hvala Jelene :D :sjekiraš:

TaraT
10.05.11, 21:30
hahahaha
vidim neizvjesna je ww utrka na ovom serveru

p.s.
cujem da je -A- opet u ww "utrci"

mucrum
10.05.11, 22:13
Kao i uvijek :D ... I kao i uvijek ti si već davno pobjegao prije ww faze :D

@Shido
Jelen već mjesecima nema nikakve veze s -A- savezom, a pogotovo ne nekakav spam chat napravljen prije 8 mjeseci .... Ralno i logično je da ste nam objavili rati i to je tako i trebalo biti , ali nekakva priča da je za to kriv jelen ne stoji jer to ne može biti povod pošto on s -A- nema veze od kad se obrisao (a njegovo soliranje je njegova stvar) ... Nadalje Vahale kao savez i igrače koje sam upoznao na serveru kao i Vardera poštujem i cijenim jer su odigrali odlično za svoj savez, a što se tiče -A- saveza bili su fer i korektni u svemu... Znači rat je morao biti jer smo jedino još mi ostali ovakvi ćopavi koji nešto možemo napraviti i to je to ;-)... Ljudi pozz dok mi mesari iz servisa ne vrate laptop....

nazgul1982
11.05.11, 00:08
rat,namjera i sama objava rata je uslijedila kada sam saznao da osoba za koju mi pouzdani izvori tvrde da jos ima prste u A savezu ,kad se ispostavilo da ima skype lord vader a sama svrha toga nemoze biti u humanitarne svrhe

TaraT
11.05.11, 00:25
mozda je samo veliki fan

Superhik
11.05.11, 01:06
mozda je samo veliki fan

Vader ima sve više fanova od kad je nastupio u HTZ, Navodno sad pjevuši i na Katoličkom radiu :D :D http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_5376

Nego, da li ima tko kakav info koliko veliki bi mogli biti WW ofofvi??????

nazgul1982
11.05.11, 05:59
pa mislim da gnjide imaju neke od 80 do 120 k impera navodno

Sumasišavši
11.05.11, 10:59
sve skupa ili ?? :blink:

dadozg
11.05.11, 19:24
no kad dolaze planovi? priča se da če ovaj server prva tri mjesta na kraju biti valhalla,istina ili trač?

Horall
11.05.11, 22:53
no kad dolaze planovi? priča se da če ovaj server prva tri mjesta na kraju biti valhalla,istina ili trač?

Neće gnjide će biit u prva 3 :D