PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Stranice : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

šarklo
22.10.10, 17:18
da su barem te promjene na bolje...
kako da vratim sada goluba u sredinu profila?

eto šta ljudi rade na ovom serveru :brukica: hahah

samo vi vracajte golubove :P mozda su poceli s razlogom bjezat :D

TaraT
22.10.10, 21:47
ne znam jel djeluje na goluba, ali da pokusas sa: profil-graficko sucelje-standardni paket
:p

dado zg
22.10.10, 22:04
Čujem da je neku vece neko izgubio grad na ++ koo :)

spojler
22.10.10, 22:29
ne znam jel djeluje na goluba, ali da pokusas sa: profil-graficko sucelje-standardni paket

hvala:palčina:

mucrum
22.10.10, 23:08
Stvarno su dosadni s ovim promjenama, ja se više ne snalazim :kid:

bedex_uskrsnuli
22.10.10, 23:49
Promjene ili ne pozdrav svim starim prijateljima s novim ili starim ingame ingame imenima....savezima i cim god vec. Pozdrav!!!!

Leonid+
23.10.10, 00:29

Ma nijeee:cerek:

TaraT
23.10.10, 02:13

mogli biste to i proslijediti na pvt :)

na -+ se potiho, u najboljim manirima travian diplomacije, zakuhava situacija
blago receno, nonsens
A-koalicija ima nap s anrakijom, koja ima wing andarkija, koja pak nema nista s A-koalicijom
takodjer, andarkija, ima wing/bratski savez andarkija 2, koja ima rat s A-koalicijom
ahh,da ne zaboravim, anarkija (ako ste se pogubili, to su oni prvo spomenuti) ima rat s tnt
dok tnt pak ima savez s A
:D

jelen
23.10.10, 02:24

blago receno, nonsens
A-koalicija ima nap s anrakijom, koja ima wing andarkija, koja pak nema nista s A-koalicijom
takodjer, andarkija, ima wing/bratski savez andarkija 2, koja ima rat s A-koalicijom
ahh,da ne zaboravim, anarkija (ako ste se pogubili, to su oni prvo spomenuti) ima rat s tnt

jadan potez jos jadnijih igraca
ko je sve umijesan u te kombinacije, nije se niti moglo ocekivati nikakav posten i civilizirani ishod u kojem bi se postivalo dogovoreno i nezaboraviti da je obraz najvece blago kako covijeka tako i igraca...

gamacid
23.10.10, 08:59

blago receno, nonsens

koje bedastoce

pojedincima koji imaju potrebu za tim preporucam da se prebace na sapunice a nas ostave na miru.

sto neki rade od igre je strasno najgore je sto vecina slijepo sljedi ili ni nezna sto se dogada. u zadnje vrijeme se stvaraju te klime pst spija, niko nikome nista ne kaze jer su svi spije i tako normalni igraci nemaju pojima sto se dogada ni ko si kim koga zasto

zivio travian :pivo:

mucrum
23.10.10, 13:17
Promjene ili ne pozdrav svim starim prijateljima s novim ili starim ingame ingame imenima....savezima i cim god vec. Pozdrav!!!!

:harmonikaš::harmonikaš::harmonikaš::harmonikaš: dobrodošao, sad ovaj forum ima smisla :pivo:...

sneki
23.10.10, 21:05
haha...ne bu dosadno sad,Toni javi mi se na fejs...

Toso
23.10.10, 21:55
hahahaha bedex is back ahahhahahahahaahahha

TaraT
23.10.10, 22:17
hahahaha bedex is back ahahhahahahahaahahha

bas mi je falio (dull)
a ti pocinjes zvucati kao jebacch :D
samo jos ubaci onaj "bu" ispred

Toso
23.10.10, 22:18
bas mi je falio (dull)
a ti pocinjes zvucati kao jebacch :D
samo jos ubaci onaj "bu" ispred

hahaha sorry stvarno al se nemrem suzdrzat spram tom osobom :D
jedina osoba koja je obiljezila taj s3 !

TaraT
24.10.10, 00:39
hahaha sorry stvarno al se nemrem suzdrzat spram tom osobom :D
jedina osoba koja je obiljezila taj s3 !

bez uvrede za njega, ali ja ne bi da obiljezava i ovaj
:)

Toso
24.10.10, 01:37
bez uvrede za njega, ali ja ne bi da obiljezava i ovaj

a vjerujem. a gle, pored bedexa, fali ogi, vip i chief. to je ekipa. :pivo:

bedex_uskrsnuli
24.10.10, 07:28
Pozdrav jos jednom nisam bas ocekivao stranicu foruma o meni ali eto....no najjvjerniji prijatelji mi se nisu javili sta je i razumljivo buduci da je najgore gubiti....

Ipak zasto ovo pisem je vrlo jednostavno, zelim braniti politiku nekog jakog saveza na forumu, svojim duhovitim izricajem te biti dio suodlucivanja, ako koga to zanima neka mi posalje poruku preko foruma.

@ sneki ne znam koji ti je skype pa mi javi....

TaraT
25.10.10, 12:03
a vjerujem. a gle, pored bedexa, fali ogi, vip i chief. to je ekipa. :pivo:

svi gore navedeni su tu negdje
samo nam ges fali
:(

@ bedex, ti naplacujes taj pr i ako da u kojoj valuti

Leonid+
25.10.10, 12:44
svi gore navedeni su tu negdje
samo nam ges fali

@ bedex, ti naplacujes taj pr i ako da u kojoj valuti

hehe...imam neki osjecaj da ce taj pr radit za savez AC, al mozda ga i ti platis ako bude jeftin:P

Uglavnom na ++ vise nije dosadno. AC masovno fejka, rusi...milina gledat

gamacid
25.10.10, 14:37
hehe...imam neki osjecaj da ce taj pr radit za savez AC, al mozda ga i ti platis ako bude jeftin:P

super tebi je milina gledat

meni bas i nije tak milina

Žile
25.10.10, 22:09
ovdje sve po starom
s3 ko s3
ista meta isto rastojanje:kid:

ferrarisasa
26.10.10, 03:07
super tebi je milina gledat

meni bas i nije tak milina

gama ti sam kukaš :cry:

bedex_uskrsnuli
26.10.10, 03:51
@ Tarat nema naplate osim mog gusta, naravno utjecaj na donosenje pojedinih vaznih odluka....pr moze izvuci dosta stvari nabolje :)

@ Leonid lijepo sto se javljas vidim da si cak i napredovao u soldiera u Sajmu Franja, no,,,,zasada ne trebam pomocnika, mozda jedino da mi das kontakt Nine koju ne mogu dobiti?

mucrum
27.10.10, 02:46
:zeko::zeko::zeko: svi su tu osim vipa i maxtrola :cerek:....

F. Chief
27.10.10, 15:03

Nešto sam načuo da se gledamo preko nišana...:cerek:

Leonid+
27.10.10, 21:33
Nešto sam načuo da se gledamo preko nišana...:cerek:

hehe...a valjda si dobro nacuo;)

F. Chief
28.10.10, 09:22
hehe...a valjda si dobro nacuo;)

Vidim vidim, šteta, uvijek sam cijenio Spartance... :pivo:
No, nemojte ni Chiefa odmah otpisati, znam i ja zapapriti...:D

dado zg
28.10.10, 11:34
E Chief, Chief ko bi reko da ces se ti sa nWo udruzit ,
ajde bit ce barem zanimljivije se igrat clown

F. Chief
28.10.10, 11:35

Nisam se ja s njima udružio, oni su k nama došli... :D
Ja još uvijek brijem da će AC i SF u jednu kvalitetnu koaliciju pod zastavom ©, kad se malo pročistimo u vatri rata...
Vele mi da sam naivan, ali ja imam viziju. :D

Markoleti
28.10.10, 11:48
~evo da se i ja dodam,samo hrabro u ostvarivanje svojih vizija! ko zna sto moze(ili ne moze) sjutra biti!!! ;)

~samo hrabro chif. treba se borit za sovja uvjerenja i vizije! vecina revolucionara je odavno umrla;treba nam neko nov!!! :P

Black_Velvet
28.10.10, 14:35

dadek jel ovo ti igraš s3

Toso
28.10.10, 14:38
dadek jel ovo ti igraš s3

ovo je drugi dado,ako mislis na onog s s1.

Black_Velvet
28.10.10, 14:52
ovo je drugi dado,ako mislis na onog s s1.

šteta ;)

F. Chief
28.10.10, 15:01
~samo hrabro chif. treba se borit za sovja uvjerenja i vizije! vecina revolucionara je odavno umrla;treba nam neko nov!!! :P

Kako umrli kara Marko??? Tek nam sad trebaju ljudi s vizijama, i u Travianu i van njega... :nema odmora:

mucrum
28.10.10, 16:11
Kako umrli kara Marko??? Tek nam sad trebaju ljudi s vizijama, i u Travianu i van njega... :nema odmora:

Ja sam patentirao vizije :pizza:

Leonid+
28.10.10, 16:24
Vidim vidim, šteta, uvijek sam cijenio Spartance... :pivo:
No, nemojte ni Chiefa odmah otpisati, znam i ja zapapriti...:D

hehe...znam da znas;)
A cujem vec neke price o jadnicima u SF-u, vijeđanju, pa zlu koje se nadvilo na AC. Pa smiri malo strasti tamo kod svojih. Igrajmo se...

bedex_uskrsnuli
28.10.10, 17:18
...oprostite mi na mogucoj slaboj informiranosti, ali koliko me pamcenje sluzi F Chief vi ste bili u <ratu> sa nwo prosli server, a Leonid na strani njih, ja kao i Spartanci zauvijek protiv ....

Naravno u duhu proslih vremena, covjek ne moze da se ne zapita, pa gdje je pukla ljubav, kako to da da umjesto da ti F ratujes protiv njih, ti govoris o jednoj koaliciji, koja bi po svemu sudeci stvorila najdosadniji server u povijesti traviana na s3, ti koji si grizao nokte i zvao sve i svakog da pomognu u rusenju nwo-a? Mozda je to vizija ovaj laze da sam ja lagao da onaj laze jer on nije govorio istinu???

Pitanje drugo koje se postavlja jest kako je moguce jer za mene je to zaista nemoguce da Leonid koji je tako gorljivo branio snagu i moc Nwo saveza sada ratuje s njima? Kronologija Sparta u ratu s nwo(ja voda), Sparta u koaliciji(Leonid voda), Leonid u ratu s Nwo (Leonid sam)???

Tu nikako ne smijem izostaviti Sneki ali o tom drugom prilikom!!!:opala:

TaraT
28.10.10, 17:30
Ja sam patentirao vizije :pizza:

a jesi imao viziju kako te ja katam :D

@ bedex

koliko sam ja malo lutajuci po savezima vidio i u ac i u sf ima igraca bivseg nwo
ima ih vjerojatno i u drugim savezima
zar rat na jednom serveru automatski povlaci dozivotna neprijateljstva?
btw, ako sam dobro shvatio chiefa, nije on govorio o megakoaliciji, vec o zabavi na ++, kroz koju ce se procistiti savezi i eventualno doci do stapanja (dal je ime koje u sebi ima taj znakic c, koji nikad ne mogu naci najprikladije,..o tome bi se dalo raspravljati)
medjutim, dugorocno se to cini kao jedino rjesenje, tim vise ssto po dosad vidjenom, nitko nema toliku prednost da bi mogao asimilirati drugoga :p

mucrum
28.10.10, 18:27

:blackeye: ali negdje oko nasipa, to je moja vizija:tough:

Fioz
28.10.10, 19:17
...oprostite mi na mogucoj slaboj informiranosti, ali koliko me pamcenje sluzi F Chief vi ste bili u <ratu> sa nwo prosli server, a Leonid na strani njih, ja kao i Spartanci zauvijek protiv ....

Naravno u duhu proslih vremena, covjek ne moze da se ne zapita, pa gdje je pukla ljubav, kako to da da umjesto da ti F ratujes protiv njih, ti govoris o jednoj koaliciji, koja bi po svemu sudeci stvorila najdosadniji server u povijesti traviana na s3, ti koji si grizao nokte i zvao sve i svakog da pomognu u rusenju nwo-a? Mozda je to vizija ovaj laze da sam ja lagao da onaj laze jer on nije govorio istinu???

Pitanje drugo koje se postavlja jest kako je moguce jer za mene je to zaista nemoguce da Leonid koji je tako gorljivo branio snagu i moc Nwo saveza sada ratuje s njima? Kronologija Sparta u ratu s nwo(ja voda), Sparta u koaliciji(Leonid voda), Leonid u ratu s Nwo (Leonid sam)???

Tu nikako ne smijem izostaviti Sneki ali o tom drugom prilikom!!!:opala:

Pa ak se i dogodi neko koaliranje zasto bi to bio najdosadniji server, koliko vidim jedino na ++ se trosi masovno vojska dok ostali kvadranti stancaju vojsku i igraju :na karte:

bedex_uskrsnuli
28.10.10, 19:22
Vizija...hm

Kad bi se dogodilo cudo(a nece), pa vode prvih top 5-10 saveza ne bi radili spletke, drzali se svoje konzistentne politike, ne bi podmetali, spajali, pripajali, napajali kojekakve protuhe upitna karaktera, sklapali saveznistva kako bi lakse rusili savez s kojim su ga skopili, e to bi vec bila vizija i igranje sa svojim ja....ovako svatko sa svakim a nitko s nikim :opala:

Ne vidim sta bi falilo da je top 10 saveza u ratu do istrebljenja, ili koalicije do istrebljenja pa neka bolji, jaci i sposobniji pobjedi....:pizza:

@ Chief ako su oni htjeli ti si mogao reci ne, ali si ipak htio one kontra kojih si ratovao, prema tome ni ti nisi dosljedan ma koliko trubio da jesi....

Element
28.10.10, 19:25
Kakav crni nwo sad, sta je slijedece? Josip Broz Tito i Aleksandar Rankovic? Skoncetrirajte se na trenutna dogadanja. :tough:

A cujem vec neke price o jadnicima u SF-u, vijeđanju, pa zlu koje se nadvilo na AC. Pa smiri malo strasti tamo kod svojih. Igrajmo se...

Hahahaha ekipa dakle nastavlja po starom. Ajme majko! Medutim ocekivano!

Bit ce da je ova vijest izazvala komesanje i zaostravanje emocionalnih stanja.

bedex_uskrsnuli
28.10.10, 19:32
@Element ne znam ja tko trosi 4000 kuna mjesecno na travian pa treba apaurine....jos bolje normabel...:pivo:

p.s. pravo ime za savez :)

Element
28.10.10, 19:36
Imam placu 4001 kuna pa si mogu dopustit da trosim 4000 kuna na sta hocu i jos ustedim!!! Daj drzi jezik za zubima ako nemas sta pametno za rec, ako ti nemas za jest pa ipak igras travian idi se lijeci. I daj majketi nakon sta si unistio s2 forum sad si poceo ovdje spammat necitljive kretenarije, ajde ovaj put nadogradi barem izvidnicu za napad 20 pa mozda i srusis koji zid.

Conte del Monte Verde
28.10.10, 20:14
Svako povlačenje situacija sa prošlih servera i saveza sa tih servera će bit sankcionirano opomenama .
Ovo je novi server , novi igrači , nove okolnosti .
Ako imate nerazjašnjenih situacija sa prošlih servera riješite ih privatno, ovde to nije dozvoljeno.
Zadržite se na komentiranju ovog servera koji trenutno igrate ..
I uz poštovanje , ili bar kulturno obraćanje jedni drugima .
Ovo je igrica i probajte zadržat pristojan nivo komunikacije .

lp
Conte

ps. Ovaj post shvatite kao upozorenje .
Naravno , svako quotanje i komentiranje ovog posta će biti brisano i korisnik opomenut.
Bilo šta da vam se ne sviđa možete mi se obratit u privatnoj poruci (http://forum.travian.com.hr/private.php?do=newpm&u=15477).

TaraT
28.10.10, 20:21
:blackeye: ali negdje oko nasipa, to je moja vizija:tough:

stani u red :p

a ssto se normabela tice, mislim da je bio savez na nekom ex .hr
tako da vjerujem da vec postoje autorska prava i na to ime

mucrum
28.10.10, 20:27
stani u red :p

a ssto se normabela tice, mislim da je bio savez na nekom ex .hr
tako da vjerujem da vec postoje autorska prava i na to ime

Valhalla , jesi ti sad u tom savezu ?

TaraT
28.10.10, 20:45
Valhalla , jesi ti sad u tom savezu ?

ja sam u pm
nije to psovka
http://s3.travian.com.hr/allianz.php?aid=452

netko kao ja
28.10.10, 21:10
ja sam u pm
nije to psovka
http://s3.travian.com.hr/allianz.php?aid=452

meni zvući baš tako

TaraT
28.10.10, 21:30
meni zvući baš tako

kad ste vi perverzni
ssto bi covjek pomislio na ono -A- (kao aktivni)
srecom nema -P- (kao pasivni)

mucrum
28.10.10, 21:36
kad ste vi perverzni

Vidjet ćeš ti pasivne, kad te jelen dočeka u maglovitoj zori :paladinko:

TaraT
28.10.10, 21:40
Vidjet ćeš ti pasivne, kad te jelen dočeka u maglovitoj zori :paladinko:

znaci spremate negdje ceku da vas vise ne farmam

bedex_uskrsnuli
28.10.10, 21:49
@ element ne vidim zasto se uzrujavas niti vidim smisla tome :staklenka:, a forum je demokratsko i neograniceno pravo izjasnjavanja sukladno pravilima volje svakog pojedinca, pa te u duhu suradnje, prijateljstva i buduce kooperacije pozivam na uljudeno i argumentima upotporeno raspravljanje. Jos jednom cestitam na potpunom pogodku u imenu sadasnjeg saveza na s3 pozdrav!

netko kao ja
28.10.10, 21:54
kad ste vi perverzni

nema -P-, ali ima -PM- pametni u mat...... clown

Element
28.10.10, 22:20
@ element ne vidim zasto se uzrujavas niti vidim smisla tome :staklenka:, a forum je demokratsko i neograniceno pravo izjasnjavanja sukladno pravilima volje svakog pojedinca, pa te u duhu suradnje, prijateljstva i buduce kooperacije pozivam na uljudeno i argumentima upotporeno raspravljanje. Jos jednom cestitam na potpunom pogodku u imenu sadasnjeg saveza na s3 pozdrav!

Ne, ne vidis, i naravno da imam dobro ime saveza, uvijek imam.

forum je demokratsko i neograniceno pravo izjasnjavanja sukladno pravilima volje svakog pojedinca

Nije. Sve u svemu, ne drobi. :brukica:

F. Chief
29.10.10, 00:57
Vizija...hm

Kad bi se dogodilo cudo(a nece), pa vode prvih top 5-10 saveza ne bi radili spletke, drzali se svoje konzistentne politike, ne bi podmetali, spajali, pripajali, napajali kojekakve protuhe upitna karaktera, sklapali saveznistva kako bi lakse rusili savez s kojim su ga skopili, e to bi vec bila vizija i igranje sa svojim ja....ovako svatko sa svakim a nitko s nikim :opala:

Ne vidim sta bi falilo da je top 10 saveza u ratu do istrebljenja, ili koalicije do istrebljenja pa neka bolji, jaci i sposobniji pobjedi....:pizza:

@ Chief ako su oni htjeli ti si mogao reci ne, ali si ipak htio one kontra kojih si ratovao, prema tome ni ti nisi dosljedan ma koliko trubio da jesi....

Aj mani se ti filozofije, nego deder ign na forum pa da vidimo tvoje rezultate na terenu... :cerek:

hehe...znam da znas;)

Znači, opet sile mraka na nas? :cerek:
A jbg, ljudi se zaigraju malo previše, no koliko sam ja do sada imao prilike kontaktirati s 'neprijateljima', server je čisto fin i kulturan, čak nisam dobio nijednu poruku tipa 'sjetim ti se mame' i tak...

E sad, druga su stvar neki igrači zakrvljeni od prije, i tu može biti svega, ja eto surađujem s ljudima koji su me rušili na prošlom s3, a bogami i ja njih, tak da ono, drago mi je pročavrljati sa svakim starim saveznikom, pa i s 'neprijateljem'.

Markoleti
29.10.10, 01:04
~ovo do sad je bilo ok sto se servera tice a sad pocinje frka panika! sto ce bit,niko ne zna! jedino sto je sigurno je da ce biti ohoho neprospavanih noci! ;)

~eto na primer nocas,bilo zakucavanje raznih eksera! velikih,malih,krivih i pravih! uglavnom,veselo je! ;)

Leonid+
29.10.10, 01:19
Cujem da je dobro puklo na ++. Navodno nakon visednevnog pusha Hik izvadio ultra, mega veliki off:cerek: , a prica se da je bilo jos zabijanja super mocnih offova dobrih sila, koje se zabijaju na zle sile...

ferrarisasa
29.10.10, 01:57
Cujem da je dobro puklo na ++. Navodno nakon visednevnog pusha Hik izvadio ultra, mega veliki off:cerek: , a prica se da je bilo jos zabijanja super mocnih offova dobrih sila, koje se zabijaju na zle sile...

kaj EDIT čovjeka možda imaju previše offova pa odlučio da ide u deffere...
il još bolje hoče medalju za najbolji off savez ovog tjedna...
nemreš odmah pomislit da nije bilo namjerno :blackeye: to nije u redu

bedex_uskrsnuli
29.10.10, 07:17
@ Element opet zaboravljas da postoje i oni koji nisu <poslusni> i koji kada nesto zapovjedis ce te jednostavno ignorirati :fajter: znam da je to tesko za prihvatiti :party: joj..joj...

@ Chief uopce ne sumnjam da suradujes...ipak je to jedini nacin da nastavis igru...hahaha

shido
29.10.10, 07:46
...

:brukica:

De ti nama rec kak da napravimo one razorne izvidjace pa da porusimo ove sto spamaju po forumu :off:

EDIT:

bedex_uskrsnuli je prisutan trenutno
Trenutna aktivnost: Uređivanje posta Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Black_Velvet
29.10.10, 09:25
onda, kakvo je trenutno stanje na serveru :P

TaraT
29.10.10, 09:37

prema ljestvici off-deff bio je to stvarno "mocan" off

gamacid
29.10.10, 10:29

@ bedex

koliko sam ja malo lutajuci po savezima vidio i u ac i u sf ima igraca bivseg nwo
ima ih vjerojatno i u drugim savezima
zar rat na jednom serveru automatski povlaci dozivotna neprijateljstva?
btw, ako sam dobro shvatio chiefa, nije on govorio o megakoaliciji, vec o zabavi na ++, kroz koju ce se procistiti savezi i eventualno doci do stapanja (dal je ime koje u sebi ima taj znakic c, koji nikad ne mogu naci najprikladije,..o tome bi se dalo raspravljati)
medjutim, dugorocno se to cini kao jedino rjesenje, tim vise ssto po dosad vidjenom, nitko nema toliku prednost da bi mogao asimilirati drugoga :p

samo da se nadovezem na ovo o asimilaciji

i da jos dodam da je to samo moj stav da ne bi mislili da pricam o savezu

mene se ne asimilira, mozes pokatat ali asimilirat nikad, jednom sam zamjenio savez prosli s3 ( prisutni znaju razloge) i vise nikad

Žena Zmaj
29.10.10, 16:43

em sto je off bio mooooocan, em sto je pushan svakodnevno haahahahahah :) istina..svaki dan Hik trazi push al ne za sebe nego za ljude iz saveza hehe:) ak vec citas MMove citaj kak se spada :D:D

umjesto da omalovazavas clanove protivnickog saveza radje pisi istinu :D

bedex_uskrsnuli
29.10.10, 16:55
@ Shido mozda u ovom serveru nekog napadnem i sa naseljenicima, jos cu razmisliti, ipak hvala na savjetu no ti zasada nemas dozvolu za ulazak u moj mocni savez!

@ Gamacid kako ne razumis za Tarata je najbolje kako vitar puse, pa ako vlada AC onda budi u AC ako vlada SF onda tamo gradi acc....problem su ljudi koji su dosljedni....s njima nikako na kraj :sretan rodjendan:

@ Zena zmaj a cemu se ti cudis, pa to je njegova uloga....ahhh

Žena Zmaj
29.10.10, 17:36
@ Zena zmaj a cemu se ti cudis, pa to je njegova uloga....ahhh

istina..samo me cudi da takva igracina drugima soli pamet a njegova postignuca nigdje nisu zabiljezena..ili sam ja corava...:banned:

Leonid+
29.10.10, 17:39
em sto je off bio MOOOOOCAN, em sto je pushan svakodnevno haahahahahah :) istina..svaki dan Hik trazi push al ne za sebe nego za ljude iz saveza hehe:) ak vec citas MMove citaj kak se spada :D:D

umjesto da omalovazavas clanove protivnickog saveza radje pisi istinu :D

Joj da.

Omalovazavanje je kad tvoje kolege nasim igracima upucuju rijeci: "jadik si, kukavica, besramnik i jos se bljuje na njih". Tako poradi prvo malo na kulturi u svom savezu ili pak ni ovo nije istina.

F. Chief
29.10.10, 17:43
@ Chief uopce ne sumnjam da suradujes...ipak je to jedini nacin da nastavis igru...hahaha

Ajd se ti lijepo predstavi imenom na serveru (ak ti je ign prekompliciran pojam), pa ćemo raspravljati o tome ko može preživjeti, a ko ne može... Možda napadneš s onim tvojim famoznim izvidnicima... ROTFL

Ili, kak je neko već ovdje napisao: 'ne drobi'... :cerek:

Žena Zmaj
29.10.10, 17:44
Joj da.

Omalovazavanje je kad tvoje kolege nasim igracima upucuju rijeci: "jadik si, kukavica, besramnik i jos se bljuje na njih". Tako poradi prvo malo na kulturi u svom savezu ili pak ni ovo nije istina.

heheeh pa to kaj se razmjenjuje na igm me nije briga..zna se kome se to prijavljuje..a ovo je ipak javni forum..a ti ko vodja saveza moras (bi trebao) bit primjer :D

Leonid+
29.10.10, 17:51
heheeh pa to kaj se razmjenjuje na igm me nije briga..zna se kome se to prijavljuje..a ovo je ipak javni forum..a ti ko vodja saveza moras (bi trebao) bit primjer :D

Ali ja nisam vođa saveza:P

Žena Zmaj
29.10.10, 17:54
Ali ja nisam vođa saveza:P

hehe jesi jesi :) sajlent lidr...ti su najgori heheheheh
:patkica:

GRINHIL
29.10.10, 17:55
Nisam se ja s njima udružio, oni su k nama došli... :D
Ja još uvijek brijem da će AC i SF u jednu kvalitetnu koaliciju pod zastavom ©, kad se malo pročistimo u vatri rata...
Vele mi da sam naivan, ali ja imam viziju. :D

tak nekak valjda i bu
pa kad tad će do tog doć...

bedex_uskrsnuli
29.10.10, 17:59
@ Chief i neces saznati dovoljno da ja znam koji je tvoj acc...

F. Chief
29.10.10, 18:55
@ Chief i neces saznati dovoljno da ja znam koji je tvoj acc...

E vidiš, u tome ti je razlika između igrača i tebe... :P

TaraT
29.10.10, 19:54
@ Gamacid kako ne razumis za Tarata je najbolje kako vitar puse, pa ako vlada AC onda budi u AC ako vlada SF onda tamo gradi acc....problem su ljudi koji su dosljedni....s njima nikako na kraj :sretan rodjendan:

a gdje si ti to procitao, molim te lijepo, da sam ja rekao da je najbolje okretati se kako vjetar puse?
vjerojatno imas mr. psihoanalize, ili si samo nepismen
komentirajuci chiefovu viziju, da citiram sam sebe: "...eventualno doci do stapanja.....nitko nema toliku prednost da bi mogao asimilirati drugoga"

btw, ako vec pricas o necemu, daj malo pogledaj kartu i informiraj se
ja sam sasvim na drugim koordinatama, tako da mi ni ac ni sf ne igraju preveliku ulogu

@ gamacid, svaka cast na dosljednosti, ali to je subjektivan odabir svakog pojedinca, dal igrati do kraja u odredjenom savezu ili ga zamjeniti za neki drugi
osobno sam poceo gledati samo pojedinacne igrace, i postoje neki s kojima nikad ne bi igrao, a postoje i neki protiv kojih nikad ne bi igrao (ovo ce nam opet zbuniti bedexa, moram poceti jednostavnije pisati)

bedex_uskrsnuli
29.10.10, 20:47
@ Tarat a i ostali, niti imam vremena, a jos manje volje se dokazivati kojekakvim pausalnim ocjenama, ja sam se vec dokazao, stoga cu se malcice vise posvetiti uzburkavanju strasti i stvaranju mocne koalicije na novom s3 pri cemu vas pozivam da mi se najhrabriji pridruze, a malcice manje citati kojekakve izjave upitna karaktera....:goodpost:

Markoleti
29.10.10, 20:48
~kako se situacija razvijao! kako je interesantno! dje su sad oni sto su kukali da je server dosadan?! :sjekiraš:

TaraT
29.10.10, 23:16
:steta:
ako mogu iskoristiti priliku i prvi se prijaviti u tu mocnu koaliciju, povinuti se kako vjetar puse, jer to nece biti samo obican vjetar, vec oluja i potop biblijskih razmjera, pomesti sve nevjernike, ne samo na kvadratu, nego i sire
:cerek:

sneki
30.10.10, 05:22
Imam placu 4001 kuna pa si mogu dopustit da trosim 4000 kuna na sta hocu i jos ustedim!!! Daj drzi jezik za zubima ako nemas sta pametno za rec, ako ti nemas za jest pa ipak igras travian idi se lijeci. I daj majketi nakon sta si unistio s2 forum sad si poceo ovdje spammat necitljive kretenarije, ajde ovaj put nadogradi barem izvidnicu za napad 20 pa mozda i srusis koji zid.

hahaha...element kratak fitilj imaš...jako kratak...hihi

shido
30.10.10, 05:33
Pocelo je :D

http://img841.imageshack.us/img841/7884/71745155110694932215845.jpg

joj sho ova kety pljacka aj idi spavaj malo :D

sneki
30.10.10, 05:37

tak nekak valjda i bu
pa kad tad će do tog doć...

ako mogu iskoristiti priliku i prvi se prijaviti u tu mocnu koaliciju, povinuti se kako vjetar puse, jer to nece biti samo obican vjetar, vec oluja i potop biblijskih razmjera, pomesti sve nevjernike, ne samo na kvadratu, nego i sire

kratko i jasno...nema koalicije...

Element
30.10.10, 06:37
Koji lik ova sneki, dakle nisu pretjerivali dok su mi pricali mada i sam sam izvukao sve potrebne zakljucke.

Samo da napomenem da tvoji mm-ovi gdje instruiras vlastite igrace (svih njih milijardu) i pripremas na gubljenje prvih sela je nesto najjadnije i kukavickije sta sam dozivio od kako igram. Umjesto da navalite i ocistite kvadrant vi ste se zavukli u misju rupu, uzas.

bedex_uskrsnuli
30.10.10, 07:51

@ Tarat nazalost ne postoji tarat na s3 pa mi porukom javi svoj profil ako uopce igras s3....p.s. moja koalicija a ni savez nikada nije a ni nece pod mojim vodstvom mjenjat politiku i biti kako vitar puse, to ce ti potvrditi vecina koja me poznaje, a uz to ne pricaj o vjeri i pricaj o travianu!

@ Element ja sam o tebi izvukao cinjenicu da si spomenuo da sam ja igrao i spamao server 2 sto je apsolutna neistina, jer nisam niti namjeravam igrati ista osim s3 zasada! Sneki se barem zalaze za svoj savez i igrace, a ako ne bira pri tom sredstva, ne vidim po cemu je drukcija od tebe i ekipe s kojom igras. Dapace vidim da do nekih kriterija cak i drzi, makar onih najjosnivnijih, tako da si ti jedan od posljednih koji ista mozes reci, jer i da oces neces s menom u savez!!!!! To sto se broj poslusnika drasticno smanjio, te sto ste polako ali sigurno izgubili dobar dio utjecaja i igraca na ovom novom serveru 3 mogu samo pripisati sjajnom vodstvu i nenadmasnim vojnim pothvatima i planovima koji su ostali samo planovi....
:cerek::cerek::cerek::cerek:

GRINHIL
30.10.10, 10:34
kratko i jasno...nema koalicije...

nisam ni rekao da bude koalicije, nego da će se poslije rata koji mora doć, dio igrača uzet simo ili tamo ovisi kak sve prođe..

a tko pobijedi, a to ne napravi bedast je...

Markoleti
30.10.10, 10:36
~zivio grin sa petokrakom na celu!!! nisi pozdravio snesku! pozic sneki!

GRINHIL
30.10.10, 10:51
zbog meni bedastih razloga ne pričamo
šta reć...

TaraT
30.10.10, 11:30
@ Tarat nazalost ne postoji tarat na s3 pa mi porukom javi svoj profil ako uopce igras s3....p.s. moja koalicija a ni savez nikada nije a ni nece pod mojim vodstvom mjenjat politiku i biti kako vitar puse, to ce ti potvrditi vecina koja me poznaje, a uz to ne pricaj o vjeri i pricaj o travianu!

@ Element ja sam o tebi izvukao cinjenicu da si spomenuo da sam ja igrao i spamao server 2 sto je apsolutna neistina, jer nisam niti namjeravam igrati ista osim s3 zasada! Sneki se barem zalaze za svoj savez i igrace, a ako ne bira pri tom sredstva, ne vidim po cemu je drukcija od tebe i ekipe s kojom igras. Dapace vidim da do nekih kriterija cak i drzi, makar onih najjosnivnijih, tako da si ti jedan od posljednih koji ista mozes reci, jer i da oces neces s menom u savez!!!!! To sto se broj poslusnika drasticno smanjio, te sto ste polako ali sigurno izgubili dobar dio utjecaja i igraca na ovom novom serveru 3 mogu samo pripisati sjajnom vodstvu i nenadmasnim vojnim pothvatima i planovima koji su ostali samo planovi....
:cerek::cerek::cerek::cerek:

:bruka:
ispod ove crte kad napises post je nesto ssto se zove potpis
i nekim ljudima nije problem staviti svoj ig nick
ali, polako, naucit ces, nije da ti je ovo vec tko zna koji server

@element, maco
sad sjedi doma i placi kad te nece u svoj savez, to te sigurno strasno pogodilo

@sneki
ne znam ssto da kazem na fizicki opis, ne vidim tu bas neku vezu sa serverom i travianom
eventualno ako ce neki deckic poradi toga prijeci u savez ili slati izdatniji push
ipak, mozda da to razmjenjujete pvt

@bedex (dodatno)
zar nisi morao ici za pametnijim i vaznijim poslovima

Element
30.10.10, 17:13
:bruka:
ispod ove crte kad napises post je nesto ssto se zove potpis
i nekim ljudima nije problem staviti svoj ig nick
ali, polako, naucit ces, nije da ti je ovo vec tko zna koji server

Lol, ne znam dal se sjecas kad je prije par mjeseci provalio nekom tipu da zasto posta stalno jedno te isto, a covjek imao potpis, ovaj skontao da on to svaki post pise i ponavlja. Ajme....

:bruka: :bruka: :bruka:

BTW, broj "poslusnika i utjecaja" rapidno raste, evo polako se siri u 4ti kvadrant. 8)

Black_Velvet
30.10.10, 18:19
~kako se situacija razvijao! kako je interesantno! dje su sad oni sto su kukali da je server dosadan?! :sjekiraš:

ja osobno, dosadniji još nisam igrao :P

dado zg
30.10.10, 19:02

Ni je ni cudo kako ga igras :P

Black_Velvet
30.10.10, 19:21
šta mi fali

F. Chief
30.10.10, 19:52
Meni je svaki server zanimljiv, nađem neke 'zle sile' i onda udri...:cerek:

Markoleti
30.10.10, 20:44
~jesi mi vidio sliku chif?! mislim,nije tu slucajno stavljena!!! pa ti sad vidi dal ce tebi da se svidi! a inace,odje kod nas u kvadrantu se svasta nesto desava! :D

Žena Zmaj
30.10.10, 21:36
LOL, ne znam dal se sjecas kad je prije par mjeseci provalio nekom tipu da zasto posta stalno jedno te isto, a covjek imao potpis, ovaj skontao da on to svaki post pise i ponavlja. Ajme....

:bruka: :bruka: :bruka:

BTW, broj "poslusnika i utjecaja" rapidno raste, evo polako se siri u 4ti kvadrant. 8)

odhebi ovu sporost :) javil se miro:) trebas mu za bax hehe idemo ispocetka :pije kavu::daje cvijet:

dadozg
31.10.10, 06:45

kaj si opet deffer? eh ...niš prebacit čemo se na s1...dolaziš?

tebi dosadan s2,meni dosadio s4 pa da se sjetimo starih dana crvenila mačeva :)

Black_Velvet
31.10.10, 10:53
jedino ako zagarantiraš da nećete zbrisat na druge koordinate ko jedni vaš saveznici na ovom serveru

gamacid
31.10.10, 13:10
jedino ako zagarantiraš da nećete zbrisat na druge koordinate ko jedni vaš saveznici na ovom serveru

ko bjezi

kad smo pobjegli

zna se di smo

opet spremni :sjekiraš:

Black_Velvet
31.10.10, 17:05
pa vaši saveznici SWAT

gamacid
31.10.10, 19:16
pa vaši saveznici SWAT

ne pratim te

ali dobro

samo se spremi i skupite ekipu pa da se poigramo opet

bilo nam je fenomenalno

ferrarisasa
31.10.10, 20:23
dečki ovo je forum servera s3 :spam1:

Black_Velvet
31.10.10, 21:54
a slabo se nešto skupljamo, pauza je bila preeeveeliiikaaa :narf:

Bada-ludi konj
01.11.10, 18:41
Meni je svaki server zanimljiv, nađem neke 'zle sile' i onda udri...:cerek:

Da, koliko vidim ti udaraš i kad je primirje... I to jedino ti.

Što dovoljno govori o tvojim igračkim i moralnim vrijednostima...

Dalje se ne bih upuštao u rasprave.

Dosadno je...Nije više travian što je bio

sneki
01.11.10, 19:46

Molim te nemoj više pisati dok se dobro ne informiraš.Vaša koalicija uključujući i osobno tebe nije poštovala dogovoreno primirje.Linkovi napada su kod žileta .

Bada-ludi konj
01.11.10, 20:47
Molim te nemoj više pisati dok se dobro ne informiraš.Vaša koalicija uključujući i osobno tebe nije poštovala dogovoreno primirje.Linkovi napada su kod žileta .

A koji je to moj napad išao na AC savez.

Noćas niti jedan, a danas isto tako,,,
Osim toga ja sam deff igrač. Pa više niti nemam sa čime napadati

Ali iz iskustva znam da se ne vrijedi sa vama prepucavati. Uzaludno je. Vi brijete neki svoj film:

"We Were Legends"

Yeah wright !!!!! hiihhihih

sneki
01.11.10, 20:56
A koji je to moj napad išao na AC savez.

Noćas niti jedan, a danas isto tako,,,
Osim toga ja sam deff igrač. Pa više niti nemam sa čime napadati

Ali iz iskustva znam da se ne vrijedi sa vama prepucavati. Uzaludno je. Vi brijete neki svoj film:

"We Were Legends"

Yeah wright !!!!! hiihhihih

javi se Žiletu da ti osvježi pamćenje..malo te godine pritisle

Bada-ludi konj
01.11.10, 21:00
javi se Žiletu da ti osvježi pamćenje..malo te godine pritisle

Uh, jesu. Istina.

Ali šta ćeš. Mora se nositi i s time...

Ne znam koga sam napao. Možda mi je na listi. Ali je to onda bilo slučajno. A iskreno neda mi se istraživati. Neda mi se čak niti igrati više. Ima dosta razloga za to....

TaraT
01.11.10, 21:16
jel se to ipak ostvaruje chiefova vizija :)
ili vec pada u vodu?

a isto ste se nasli prepucavati oko bitne stvari na forumu
"nismo mi zafarmali vas, nego vi nas"

F. Chief
01.11.10, 21:16

Istina je, i ja se duboko ispričavam, napad je poslao dual koji nije znao za primirje.
Vraćam resse koje sam uzeo, a dualu sam uši iščupao.
Nije mi sila blamirati se radi šake ressa s farme...

Toso
01.11.10, 21:23
ma ja mislim da bas je :D
uvijek si bio takav :zeko:

F. Chief
01.11.10, 21:25
ma ja mislim da bas je :D
uvijek si bio takav :zeko:

Baš ti znaš kakav sam ja... :narf:

Bada-ludi konj
01.11.10, 21:26
Istina je, i ja se duboko ispričavam, napad je poslao dual koji nije znao za primirje.
Vraćam resse koje sam uzeo, a dualu sam uši iščupao.
Nije mi sila blamirati se radi šake ressa s farme...

Ma ne uzbuđuj se. Ljut sam na sve. Na travian, na neprijatelja, na sebe, na koaliciju, na MH, na pljačkanje, lešinarenje....

Moram se dva dana isključiti iz traviana da se malo izluftam

jbg:S

Toso
01.11.10, 21:26
Baš ti znaš kakav sam ja... :narf:

naravno da znam :D
o cem pricamo uopce? :girlw:

Markoleti
03.11.10, 02:31
~ Svi su tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu .. . kao nekadaaaaaaaaaaa .. . !!! idemooooooooo :to victory:

bedex_uskrsnuli
03.11.10, 03:19
Pa....nece biti bas svi buduci me napadaju cetiri saveza a jos ni savez nisam uspio organizirat, pri tom mislim cak i na prijatelje posebice zenske koja je sad glavni voda jednog saveza koji su zabovravili na pomoc otprije...no to ocito tako mora biti....

Element
03.11.10, 18:33
Dakle htio si napomenut da si farma jer mi drugi to nismo kao znali do sad!?!! Nastancaj neke izvidace i polje zeljeza 5 za deff bonus da te ne mogu probit sa svojim izvidacima.

Leonid+
03.11.10, 18:44
Navodno se nesto gadno dogada na ++. AC najbolji u off i deff bodovima. Sigurno rasturaju...

Markoleti
03.11.10, 19:13
~mora da jeste! pričaju ljudi . . . a i žene po pijaci!!! ;)

TaraT
03.11.10, 21:09
Navodno se nesto gadno dogada na ++. AC najbolji u off i deff bodovima. Sigurno rasturaju...

opet je bilo :opala: ???
ajmo malo reportica, po mogucnosti bez xxx i yyy
da se i mi simsiteri imamo cemu veseliti

Marles
03.11.10, 21:32

100%.....daj reporte, nemoj nas u neizvjesnosti držat :)

F. Chief
03.11.10, 21:44

A ja čuo pak da neki šume osvajaju... ROTFL

Leonid+
03.11.10, 21:50
A ja čuo pak da neki šume osvajaju... ROTFL

hehe...neki bar osvajaju;), al ajd morate i vi utjehu nac u svemu ovom:D

F. Chief
03.11.10, 21:54
hehe...neki bar osvajaju;), al ajd morate i vi utjehu nac u svemu ovom:D

Ajde, ajde, osvojit ćeš ti i pravi grad... :D

Markoleti
03.11.10, 22:25
~haha . .. . da vidim ko ce nocas oka sklopiti?! :D al nije nam dosadno! :D

Leonid+
03.11.10, 23:13
A ja znam tko nece:cerek:
Reporti su stavljeni pa kog zanima...

bedex_uskrsnuli
04.11.10, 10:09
Dakle htio si napomenut da si farma jer mi drugi to nismo kao znali do sad!?!! Nastancaj neke izvidace i polje zeljeza 5 za deff bonus da te ne mogu probit sa svojim izvidacima.

Element ahhhh niti ne znam sto ni koga predstavljas na ovom serveru pa mi molim te pojasni na sto i zasto mi repliciras i sto tj kakav konflikt ja i ti sada imamo zajednicki??? Po meni NIKAKAV!!! Ako mislis da cu se raspravljat tri godine nakon sta ste izgubili bitku grdno se varas, ja zaista nemam nista s tobom pa te lijepo umoljavam da me ostavis na miru i poskusas spasiti sto se da !!!!:cvjetic:

Leonid+
04.11.10, 10:47
Zanimljiva jedna pojava. AC umjesto da pomone i deffa ljude koje im napadaju oni ih jednostavno izbace iz saveza i rijese problem. :brukica:

TaraT
04.11.10, 13:30
Zanimljiva jedna pojava. AC umjesto da pomone i deffa ljude koje im napadaju oni ih jednostavno izbace iz saveza i rijese problem. :brukica:

najbrze i najednostavnije rjesavanje problema, pometes pod tepih i kao da se nije nista dogodilo

Element ahhhh niti ne znam sto ni koga predstavljas na ovom serveru pa mi molim te pojasni na sto i zasto mi repliciras i sto tj kakav konflikt ja i ti sada imamo zajednicki??? Po meni NIKAKAV!!! Ako mislis da cu se raspravljat tri godine nakon sta ste izgubili bitku grdno se varas, ja zaista nemam nista s tobom pa te lijepo umoljavam da me ostavis na miru i poskusas spasiti sto se da !!!!:cvjetic:

mozda se varam, ali ako netko daje izjave na forumu, podlozne su tumacenju i komentiranju ostalih clanova foruma
ili postoji neki imunitet?

Hashishi
04.11.10, 15:40
Nije me bilo dugo na forumu al moram vam ovo pokazat :.
Radi zastite indentiteta autora poruke ...i jasno saveza...mozda ej poruka i izmisljena itd :D tajno ime autora poruke je PAPAK, tajno ime saveza je P.N.P.- papak na papku

Papak je napisao-la:

Pozdrav. ja sam Papak,vođa saveza P.N.P.
ovo je prijateljska poruka koja se salje svim igracima u savezu ANRAKIJA. danas su počeli konstantni napadi na pojedine igrace u vasemu savezu,nemamo nista osobno prema nijednome od vas nego prema osnivacu saveza. stoga,da nebi trosili uzaludno vrijeme i ubijali vam vojsku te rušili sela,ovom porukom vas molim da napustite savez ANRAKIJA te se nemojte prikljucivati ni jednom vašom wing savezu ili koaliciji dark i napadi na vas ce prestati. molim vas da ovu poruku ne shvatite kao prijetnju,vec kao prijateljsku molbu jer mi je žao da vam nepotrebno rušimo vojsku i sela. isto tako molio bi vas da na ovu poruku ne odgovarate vec da sami istupite iz saveza i prikljucite se nekome drugome kao sto rekoh da nije u dark ili anrakiji koaliciji.
lijepi pozdrav i ugodan nastavak igre...
ako mislite da blefiramo,pitajte svojega igraca graska kako je prosao...

P.S- imate 12 sati vremena od kad ste pročitali poruku da postupite kako zelite,12 sati vas necemo dirati da si promislite,a nakon 12 sati biramo novu zrtvu u vasemu savezu i rušimo ga

SVI ZA PITTA, PITTA ZA NIŠTA i KITA U BILA!

Mi smo se ukakili ...a vi? :to victory:

gamacid
04.11.10, 15:55
Nije me bilo dugo na forumu al moram vam ovo pokazat :.
Radi zastite indentiteta autora poruke ...i jasno saveza...mozda ej poruka i izmisljena itd :D tajno ime autora poruke je PAPAK, tajno ime saveza je P.N.P.- papak na papku

SVI ZA PITTA, PITTA ZA NIŠTA i KITA U BILA!

Mi smo se edit...a vi? :to victory:

jao jao decki drzite gace i u ducan po drek papir

:brukica::brukica:

TaraT
04.11.10, 16:13
......

zar netko jos obraca paznju na igm-ove?
za one krajnje degutantne i uvredljive uvijek postoji mh
ostalima se eto mozes nasmijati
a posto sam igrom slucaja na -/+, ako moze na pvt ime autora?

Hashishi
04.11.10, 16:35
zar netko jos obraca paznju na igm-ove?
za one krajnje degutantne i uvredljive uvijek postoji mh
ostalima se eto mozes nasmijati
a posto sam igrom slucaja na -/+, ako moze na pvt ime autora?

ja sam tu stavila to da se svi mozemo smijat.
vec dugo nisam vidjela nesto tako fino :)

imam jos :D

_

Papak je napisao-la:

napasti cemo nekoga i to slucajnim odabirom. sto naravno nemora znaciti da neces ti biti taj. drzi fige da tebe odaberemo...može????
ali ako ces i biti tu vojskicu koju imas ti nece biti dosta za obranu... u svakom slucaju sretno i tebi i tvojim suigracima koji ce ostati u savezu,jer moram priznati dobro ste ih odgojili da vas cuvaju.... pozdrav i nadam se vidimo se s druge strane mape.(vase mape)

Papak je napisao-la:

pa gle zasto nisi dobio. meni je zao ovih koji imaju po 1-2 sela da ih katamo i ubijamo ionako slabi deff koji imaju. a vas koji ste jaci nam je užitak... malo si pogledaj svojega suigraca graška. da smo htijeli srusili bi mu sve sto ima u 2 dana. ali nismo takvi igraci da svi krenemo na jednoga i rusimo ga... nije mi stil igre. ako me razumijes. ali sada se to vec nece dogoditi. sljedeca meta ce biti odabrana slucajnim izborom i rusimo ga na 0 ako sam neizade. e pa sad ti vidi ako ja nisam dovoljno fer da ponudim slabijim igracima opciju koja ce njih manje koštati?!

Ma kakve su ti ovo poruke? :D

I sto ja nisam dobio jednu? hehehe

samo da kazem da je grašak bio malo katan al se covjek sam obranio :)
nije cak ni deff trazio micek mali ;)
I OVE PORUKE PRIETECE SU DOBILI SAMO IGRACI SA 2-3 SELA
NEMREM VJEROVAT
a onima s vrha liste...NITKO!
KOJA DISKRIMINACIJA!

lil
04.11.10, 16:55
ROTFL, PNP. Papak...
Svaka sličnost sa stvarnim virtualnim osobama je slučajna.....

F. Chief
04.11.10, 17:21
ROTFL
A ljudi moji, svašta sam već vidio, ali ovak nešto nikad...
ROTFL

dadyo
04.11.10, 17:43
...bit će da nisu zadovoljni sa svojim igračima od 2-3 sela pa traže nove... :kid:

bedex_uskrsnuli
04.11.10, 17:48
@ tarat VARAS SE:101010:

Markoleti
04.11.10, 18:33
~ velika gomila gluposti koja je fino zapokovana u briznost i saosjecanje sa malim igracima!

lil
04.11.10, 18:42
~ velika gomila gluposti koja je fino zapokovana u briznost i saosjecanje sa malim igracima!

baš tako, čini se da imamo i vrsnih političara na serveru..

TaraT
04.11.10, 18:44
@ tarat VARAS SE:101010:

usprkos godinama, jos uvijek dobro vidim, tako da mozes preskociti caps

o slobodi izrazavanja, davno ukinutom verbalnom deliktu i inim stvarima nema smisla ulaziti u rasprave, iako vidim da bi nekima odgovaralo da ovaj forum bude privatno sredstvo oglasavanja i izjasnjavanja, a ne komunikacije igraca i izrazavanja stavova (pa cak i razlicitih)

@ da se vratimo na temu dana, PNP
takvih i slicnih igm-ova je bilo i biti ce
ssto je najzalosnije, uvijek ce se naci netko tko ce povjerovati u njih
neki iz puke naivnosti, drugi iz straha
u svakom slucaju, mislim da bilo koji ozbiljniji savez nece zaliti za gubitkom igraca koji ce nasjesti na takvu poruku vec se moze samo nasmijati, pa cak i u tome dobiti odredjenu potvrdu straha druge strane

Žena Zmaj
04.11.10, 22:00
Leonid
đe nestao off :101010:;)

TaraT
04.11.10, 22:07
Leonid

po bodovima nije nestao, nego probio :p
svrsishodnost ce opet svaka strana sama procjenjivati
koliko vidim, cca -140 popa na supportu naspram lijepog rimskog offa,.....ne dobro za sf
ali, cekamo reporte

Leonid+
04.11.10, 22:12
Leonid

heheheehehe...sam sam cekao. Off je jos tu i sto je najgore u rangu vasih najboljih, a sve katte na broju, a u susjeda vise ni 1 deff vojnika:)

bedex_uskrsnuli
04.11.10, 22:14
Tarat ajde nemoj odlazit u diplomatske sirine koje samo ti razumijes....unatoc iskustvu i godinama, meni je bas drago da dobro vidis i da vidis da i dalje cekas i cekas, doci ce reporti pomalo...ima jos godinica a jednom cete morati probiti neki obrambeni zid....mozda da ti element pomogne sa silnom vojskom od 2 i pol trebuse i cijela cetiri macevaoca pa kreni u nemilosrdno rusenje glavne zgrade sa 20 na 19 level....

Žena Zmaj
04.11.10, 22:16
heheheehehe...sam sam cekao. Off je jos tu i sto je najgore u rangu vasih najboljih, a sve katte na broju, a u susjeda vise ni 1 deff vojnika:)

hehe to ti mislis..izvidi ponovo :) pa salji da te vidim... a to da je 500 impa i 100 cezara off u rangu nasih najbolji to se grdo varas :)

a malo te zabolilo heheeh..a nema veze sad upregni savez za push pa ce bit opet impa i cezija heheeheh

@probio probio..ostalo jos parsto vojnika :lol2:

Leonid+
04.11.10, 22:27
hehe to ti mislis..izvidi ponovo :) pa salji da te vidim... a to da je 500 impa i 100 cezara off u rangu nasih najbolji to se grdo varas :)

a malo te zabolilo heheeh..a nema veze sad upregni savez za push pa ce bit opet impa i cezija heheeheh

@probio probio..ostalo jos parsto vojnika :lol2:

ma kako god ti kazes:). Za razliku od nekih ja ne molim i ne trazim push;) Evo sam i pushao onaj zid kod blaf;)
Kako bi Marko rekao...da vidimo tko ce nocas spavat;)

Žena Zmaj
04.11.10, 22:31
ma kako god ti kazes:). Za razliku od nekih ja ne molim i ne trazim push;) Evo sam i pushao onaj zid kod blaf;)
Kako bi Marko rekao...da vidimo tko ce nocas spavat;)

hheheeh istina..ti ne molis..ti naredis: dajte push :)

ma spavamo mi..potrpamo po dva soma deffa u okolna sela i čorkica :) pa ti dodji :dance:

Markoleti
04.11.10, 22:35
~martina,znao sam da cesh prva bit! to je prosto jace od tebe!!!! :D nisam gledo forum al sam znao da si prva!!! :witch:

:P

Leonid+
04.11.10, 22:36
hheheeh istina..ti ne molis..ti naredis: dajte push :)

ma spavamo mi..potrpamo po dva soma deffa u okolna sela i čorkica :) pa ti dodji :dance:

al tko je reko da idem u okolna sela;)

Žena Zmaj
04.11.10, 22:38
~martina,znao sam da cesh prva bit! to je prosto jace od tebe!!!! :D nisam gledo forum al sam znao da si prva!!! :witch:

:P

hehe sreco moja a znas da nemrem izdrzat :) a znam da i tebe bole ovi impi..:lol2:

sto bi ti dao da ih tolko imas a Leonid ih tolko zakuca ;)

pusa markicu :cvjetic:

@ leonid..ma za ovaj tvoj offic svako ima deffa doma :) preporucam da vjezbas na Matanu

Markoleti
04.11.10, 22:39
~hehe ... a ko ima i razbacuje se! kao sto se vidi! pozic! :daje cvijet:

TaraT
04.11.10, 22:47

a gdje bude onda pravi deff?
ili je TO pravi deff?

Žena Zmaj
04.11.10, 22:48
a gdje bude onda pravi deff?
ili je TO pravi deff?
za njegov off to je i previse deffa :lol2:

TaraT
04.11.10, 22:52
za njegov off to je i previse deffa :lol2:

ja bi ipak razmislio o mjenjanju imena gradova
moguci nazivi: prohujalo s vihorom (zameo ih vjetar), nestali u 5 sec....

Žena Zmaj
04.11.10, 22:54
ja bi ipak razmislio o mjenjanju imena gradova
moguci nazivi: prohujalo s vihorom (zameo ih vjetar), nestali u 5 sec....

hehe mozda..za dva tjedna kad naštampa to nazad :) ako prije njemu grad ne dobije ime "Vila Propuh";)

KYMERA
04.11.10, 22:59
dobra večer ekipa,vidim zabavljate se :) fino fino

Leo svaka čast sexy ti je off bia... :101010:

a sad :nema odmora:

kad čemo na neku pivicu?

dalmatinac22
05.11.10, 00:22
Tarat ajde nemoj odlazit u diplomatske sirine koje samo ti razumijes....unatoc iskustvu i godinama, meni je bas drago da dobro vidis i da vidis da i dalje cekas i cekas, doci ce reporti pomalo...ima jos godinica a jednom cete morati probiti neki obrambeni zid....mozda da ti element pomogne sa silnom vojskom od 2 i pol trebuse i cijela cetiri macevaoca pa kreni u nemilosrdno rusenje glavne zgrade sa 20 na 19 level....

Tu si još?? c c c c

Idući tjedan sam u tvom gradu, pa bi mogli na kavu. Pa da razkusuramo što je ostalo :)

meduzac
05.11.10, 00:38
šta mi fali

ja ...da te skatam...hehehehe :cvjetic:

Element
05.11.10, 02:10
Tu si još?? c c c c

Idući tjedan sam u tvom gradu, pa bi mogli na kavu. Pa da razkusuramo što je ostalo :)

Jetru, bubrege i koljena :D.

F. Chief
05.11.10, 02:49

Vidi se noćna smjena... :D

Element
05.11.10, 03:36
Fejka me SF pa moram:(.

F. Chief
05.11.10, 03:42
Fejka me SF pa moram:(.

Ahahahaha, ko te ne zna skupo bi te platio...:cerek:

dalmatinac22
05.11.10, 04:40

Ne nužno tim redosljedom... no eto... ajd nek bude po tvom :P

Leonid+
05.11.10, 09:11
hehe mozda..za dva tjedna kad naštampa to nazad :) ako prije njemu grad ne dobije ime "Vila Propuh";)

A ja rekao da cu kattat nocas, al ocito nitko ozbiljno nije shvatio...i sad decko ima Vilu Propuh:D

Žena Zmaj
05.11.10, 09:16
A ja rekao da cu kattat nocas, al ocito nitko ozbiljno nije shvatio...i sad decko ima Vilu Propuh:D
cujem da nocas ode jos jedan SF off cmolj cmolj :D

a ti..prvo digni okupljaliste na 20 a onda kataj..ovaj si prebjedan :P

Black_Velvet
05.11.10, 09:20
ja ...da te skatam...hehehehe :cvjetic:

pa nisi se do sad baš iskazao, a i zbrisao si na daaaleeeke koordinate pa mi se neda napadat na 80 sati (isto kao i SWAT), možda ako ostanem ovdje ;)

Leonid+
05.11.10, 09:23
cujem da nocas ode jos jedan SF off cmolj cmolj :D

a ti..prvo digni okupljaliste na 20 a onda kataj..ovaj si prebjedan :P

Ajd brzo jedan MM za panicno stancanje deffa:D
Ma za vas i ne treba imat okupljaliste:brukica:
Nego gdje je taj deff sta si obecala?

Žena Zmaj
05.11.10, 09:24
Ajd brzo jedan MM za panicno stancanje deffa:D
Ma za vas i ne treba imat okupljaliste:brukica:

koka ti si imo srece pa si doso porusit te 4 farme prije nego je deff dosao.nakon toga se tvoj savezni kolega zakucao na istu tu Vilu Propuh

A i xxx nije osto neokrznut heheh

zato bolje pst i idemo dalje

:D:S:

Leonid+
05.11.10, 10:09
koka ti si imo srece pa si doso porusit te 4 farme prije nego je deff dosao.nakon toga se tvoj savezni kolega c zakucao na istu tu Vilu Propuh

A i xxx nije osto neokrznut heheh

zato bolje pst i idemo dalje

:D:S:

Nego koliko vam je ono naselja do sad pobrisano :brukica:?
Mxxx je razocaran, al on ce ti sam reci zasto:D
Bas je lipo vidit na analayzeru kako se sve crveni kod vas.8)

Ajd lipo zicat push i moli da bar troje ljudi od vas 110 posalje fejk. hehehe...najbolje je kad gadite ljude u MM-U i onda ima na kraju napisete: "zato danasnji push ide MENI":brukica::brukica::brukica::brukica::brukica:

Žena Zmaj
05.11.10, 10:26
Nego koliko vam je ono naselja do sad pobrisano :brukica:?
Mxxx je razocaran, al on ce ti sam reci zasto:D
Bas je lipo vidit na analayzeru kako se sve crveni kod vas.8)

Ajd lipo zicat push i moli da bar troje ljudi od vas 110 posalje fejk. hehehe...najbolje je kad gadite ljude u MM-U i onda ima na kraju napisete: "zato danasnji push ide MENI":brukica::brukica::brukica::brukica::brukica:

leonid..jos puno zganaca moras papati..

hehe radje se pohvali kakvo si selo preuzeo :) bolje da si ga skatao nego preuzeo :D

a ak vas veseli rusit prva sela (i to prelose radite) i zato se smatrate veliki ratnici onda si fakat u banani heheeh :D:D:D:D

ajde daj mi pokazi jedan takav naš MM heheeh.. pa cu ja pejstat tebi tvoj :) dobro da ne trazis ljecnicku ispricnicu zasto nije ti neko poslo push hahaahahahha radje suti i oplakuj vojsku..i na kraju da ti samo bacim pozornost na to da ja nisam u vodstvu, ne pisem, ne organiziram i ne radim nis osim vojske heheheeh

Leonid+
05.11.10, 10:39
leonid..jos puno zganaca moras papati..

hehe radje se pohvali kakvo si selo preuzeo :) bolje da si ga skatao nego preuzeo :D

a ak vas veseli rusit prva sela (i to prelose radite) i zato se smatrate veliki ratnici onda si fakat u banani heheeh :D:D:D:D

ajde daj mi pokazi jedan takav naš MM heheeh.. pa cu ja pejstat tebi tvoj :) dobro da ne trazis ljecnicku ispricnicu zasto nije ti neko poslo push hahaahahahha radje suti i oplakuj vojsku..i na kraju da ti samo bacim pozornost na to da ja nisam u vodstvu, ne pisem, ne organiziram i ne radim nis osim vojske heheheeh

Pa mi i nismo veliki ratnici, to je rezervirano za vas:D
Pa sta cu ti pokazivat kad ih imas. Samo ne moras ti meni objasnjavat za push i fejk, nego radije onim koji vam ne salju, a tih je jako punooo. Sad zasto ne salju;)
A samo da tebe citiram to za vodstvo:

hehe jesi jesi :) sajlent lidr...ti su najgori heheheheh
:patkica:

Žena Zmaj
05.11.10, 10:41
Pa mi i nismo veliki ratnici, to je rezervirano za vas:D
Pa sta cu ti pokazivat kad ih imas. Samo ne moras ti meni objasnjavat za push i fejk, nego radije onim koji vam ne salju, a tih je jako punooo. Sad zasto ne salju;)
A samo da tebe citiram to za vodstvo:

hahahaha ma nisam..ima zmaj u vodstvu al to ti je sneki po novom zmaj :) ja sam stari olinjali otiso u penziju...samo klik klik falanga...klik klik druid i tak unedogled :D:D:D:D zabavljam se na speedu nemam vremena za ovo :)

a kaj se tice fejkanja..ma slat ce oni kad ce trebat..sad se malo EDIT :D:D:D:D

gamacid
05.11.10, 12:31
joj dajte

tak ste ko mala djeca

@leonid

ja sam jedini pravi veliki ratnik

@ martina

a tebi ne vjerujem da samo falange klikas i druide, sigurno si barem jednom kliknula na izvidace

i da bolje nam pripremi neku festu za martinje di ces docekivat s gemistekom i nekom finom papicom a ne falangama. Red je red mora se krstit. ( za ove moje koji citaju, ne ne guram se u guzicu da me ne pokataju, mene itak stalno zadesi ista sudbina )
bomb

F. Chief
05.11.10, 12:34
i da bolje nam pripremi neku festu za martinje di ces docekivat s gemistekom i nekom finom papicom a ne falangama. Red je red mora se krstit. ( za ove moje koji citaju, ne ne guram se u guzicu da me ne pokataju, mene itak stalno zadesi ista sudbina )
bomb

Je bormeš, ovo si se zbilja dobro zmislil, ja predlažem da svi koji imaju potvrdu da su zagorci dobiju za martinje tri dana primirja, mislim da bi bil red...

Lani su me za martinje katali ko majmuna, a ja imal puni podrum pijanih klipana od 120 kil, i sad ti njemu reci da ideš poluknuti malo na nekakav Travian... :cerek:

gamacid
05.11.10, 12:42
Je bormeš, ovo si se zbilja dobro zmislil, ja predlažem da svi koji imaju potvrdu da su zagorci dobiju za martinje tri dana primirja, mislim da bi bil red...

Lani su me za martinje katali ko majmuna, a ja imal puni podrum pijanih klipana od 120 kil, i sad ti njemu reci da ideš poluknuti malo na nekakav Travian... :cerek:

tak je ak me ko kata za vrijeme martinja dal ga bum v novine i jos tuzil na sudu za nanosenje teskih psihickih boli

potvrdu netrebam to se ionak vidi odmah koji je ciji

8)

F. Chief
05.11.10, 12:45

Bilo bi deffa više samo da je ptičica prije došapnula... :vampire:

Leonid+
05.11.10, 13:08

E moram rec da sam ocekivao bolje od tebe, ipak...hehehe...kad se sjetim

F. Chief
05.11.10, 13:25
E moram rec da sam ocekivao bolje od tebe, ipak...hehehe...kad se sjetim

Bit će, bit će, samo da se ufuram, a i malo su mi saveznici tromi... :cerek:

Kamikaza Vito
05.11.10, 14:09
pozdrav svima...trudio sam se mjesecima da se registriram i napokon uspio...pozdrav mom crnogorcu markoletiju,chifu kao jednom od jecih igraca,sneki(koja me mrzi) :D i naravno zeni zmaj kojoj je boja skroz isprana a ostali pozdrav i vama....

KYMERA
05.11.10, 14:40
dobra večer ekipa,vidim zabavljate se :) fino fino

Leo svaka čast sexy ti je off bia... :101010:

a sad :nema odmora:

kad čemo na neku pivicu?

izgubia ajduk pa ti se ni pivica ne pije?

dado zg
05.11.10, 15:40

Hahha vidi se chief stara skola ,drugi put mene pitaj ;)

Žena Zmaj
05.11.10, 15:58
pozdrav svima...trudio sam se mjesecima da se registriram i napokon uspio...pozdrav mom crnogorcu markoletiju,chifu kao jednom od jecih igraca,sneki(koja me mrzi) :D i naravno zeni zmaj kojoj je boja skroz isprana a ostali pozdrav i vama....

vito ovaj leonid ko da je kod tebe isao na tecajeve zakucavanja..kad se samo sjetim :D:D

i nije isprana..nemrem ni pocrnit pa se nema kaj isprat :D:D:D

The Bryach
05.11.10, 18:23
rofl, vidim stara ekipa s proslog vecinom ovdje, mora da je zanimljivo s obzirom da je i veci dio top cheatera opet tu...:D

zmajice pa kak stignes miljun servera igrat, tracat na kavicama, kuhat djeci, kovat zavjere i cijelo vrijeme laprdat po forumu? daj ostavi ovog svog, meni treba energicna zena s obzirom da sam totalna nemarna lijencina... :cvjetic:

Žena Zmaj
05.11.10, 18:32
rofl, vidim stara ekipa s proslog vecinom ovdje, mora da je zanimljivo s obzirom da je i veci dio top cheatera opet tu...:D

zmajice pa kak stignes miljun servera igrat, tracat na kavicama, kuhat djeci, kovat zavjere i cijelo vrijeme laprdat po forumu? daj ostavi ovog svog, meni treba energicna zena s obzirom da sam totalna nemarna lijencina... :cvjetic:

a prelosa sam..spala sam samo na hrx i klikanje deffa na s3..sve me sram kak malo toga igram :D blizi se penzija

Toso
05.11.10, 19:18

ma ti si retard, kako ti i pise u potpisu :D

Kamikaza Vito
05.11.10, 19:19
kako sam ja uzbuden sto sudjelujem na forumu..jupiiiiiiiiiiiii:patkica:

ja sam sretan sto sam na forumu......:patkica:

The Bryach
05.11.10, 19:46
ma ti si retard, kako ti i pise u potpisu :D

jel te mama nije ucila da ne treba ismijavat slicne ljude? :off:

i ja sam poseban znas...:D

Toso
05.11.10, 19:50
jel te mama nije ucila da ne treba ismijavat slicne ljude? :off:

i ja sam poseban znas...:D

po tome da dok pijes pivu zaboravis na vrijeme i skoro zakasnis na vlak? :D

The Bryach
05.11.10, 19:55
po tome da dok pijes pivu zaboravis na vrijeme i skoro zakasnis na vlak? :D

u drustvu alkosa vrijeme brzo prolazi jbg...:D

Toso
05.11.10, 20:00
u drustvu alkosa vrijeme brzo prolazi jbg...:D

shvatit cu to kao kompliment \m/
hebo ti ovaj server, nema ekipe s +/- :(
zato i dalje mozemo spamat :D

The Bryach
05.11.10, 20:13
shvatit cu to kao kompliment \m/
hebo ti ovaj server, nema ekipe s +/- :(
zato i dalje mozemo spamat :D

a jbg, moramo i drugima pustat da pobjeduju inace budu pukli pa vise necemo imat s kim igrat...:D

btw. kompliment je da al moras jos puno zganaca jest da bi ciku dostigo u ranojutarnjem ispijanju zidarskih... :P

Toso
05.11.10, 20:17
a jbg, moramo i drugima pustat da pobjeduju inace budu pukli pa vise necemo imat s kim igrat...:D

btw. kompliment je da al moras jos puno zganaca jest da bi ciku dostigo u ranojutarnjem ispijanju zidarskih... :P

kad cemo organizirat neko natjecanje :P

The Bryach
05.11.10, 20:44
kad cemo organizirat neko natjecanje :P

kad skupis dovoljno para da to sve platis...:D

Toso
05.11.10, 20:46
kad skupis dovoljno para da to sve platis...:D

porke?
znas i sam da gubitnik placa sve, dakle ja mogu doc bez kinte :P

The Bryach
05.11.10, 20:47
porke?
znas i sam da gubitnik placa sve, dakle ja mogu doc bez kinte :P

da, zato si me molio ko p... da ne narucujem vise zadnji put... :D

daj necu vise ljudima spamat temu... :cerek:

Toso
05.11.10, 20:48
da, zato si me molio ko p... da ne narucujem vise zadnji put... :D

daj necu vise ljudima spamat temu... :cerek:

molio? neznam ja tko je otisao odjednom samo :D
da se mene pitalo mogli smo nastavit :sjekiraš:

a sta fali spamanju, cekamo i ostale da dodu :D

The Bryach
05.11.10, 20:49
molio? neznam ja tko je otisao odjednom samo :D
da se mene pitalo mogli smo nastavit :sjekiraš:

a sta fali spamanju, cekamo i ostale da dodu :D

pa osto bi ja da me nisi podsjetio kolko je sati i da mi vlak krece za 3min...:D

Toso
05.11.10, 20:51
a na povratku se nisi javio jer si znao da cu pobijedit :D

The Bryach
05.11.10, 20:55
imo sam malo zesce konkurente, nisam htio da moram pazit na tebe il da te zagubim negdje... :D

Toso
05.11.10, 20:55
imo sam malo zesce konkurente, nisam htio da moram pazit na tebe il da te zagubim negdje... :D

as i said pussy :D

Conte del Monte Verde
05.11.10, 20:58
ekipa, dosta spama ...
ovo zadnje ste mogli i na skypu odradit ..
samo upozorenje ... ;)

nema komentara na moje postove , kao i do sad ...
za sve se možete javit na pp
lp
Conte

The Bryach
05.11.10, 21:03
ok, budemo pricekali dok odes...:D

Markoleti
05.11.10, 22:04
~drago mi je da te vidim Vito medju nama! a sto se tice ekipe,pa odje se svi tako lijepo prepucavamo. Martina se istice malo al dobro. mislim,to je profesionalna deformacija! ;)

mucrum
06.11.10, 00:28
Čini mi se da je ovaj server pun labilnih likova :patkica: ... Je li se to i vama ostalima čini ili se većina naljepila baš za mene :steta::D:D

meduzac
06.11.10, 02:03
pa nisi se do sad baš iskazao, a i zbrisao si na daaaleeeke koordinate pa mi se neda napadat na 80 sati (isto kao i SWAT), možda ako ostanem ovdje ;)

ma eto ovaj moj savez odluta negdje u planine a i ja sa njim,šta da se radi ?
nemoramo svaki put ni ratovat-možemo se nekad i družit bez katanja...haha

netko kao ja
06.11.10, 10:56
Čini mi se da je ovaj server pun labilnih likova :patkica: ... Je li se to i vama ostalima čini ili se većina naljepila baš za mene :steta::D:D

Nemaš sreće očito :welcome:

TaraT
06.11.10, 11:30

zar ne kazu: svaka ptica svome jatu leti

a vidim da je nocas bilo zanimljivo
:opala:

to mora da je bio svicarac

Žena Zmaj
06.11.10, 12:13
opet ode SFu 1280 maceva, 360 konja i poglavica

kabummmmmmmm

SF parola:zakucaj ga sad,zakucaj ga sad :lol2:

dado zg
06.11.10, 12:42
opet ode SFu 1280 maceva, 360 konja i poglavica

kabummmmmmmm

SF parola:zakucaj ga sad,zakucaj ga sad :lol2:

I to je bilo to od nas, sad idemo u deff savez :cry:

Žena Zmaj
06.11.10, 12:43
I to je bilo to od nas, sad idemo u deff savez :cry:

nije jos..za 40tak minuta jos jedan padobranac ostaje bez kata..a onda mozete u deff ;):lol2:

gamacid
06.11.10, 12:46
znao sam

sva sreca na mojoj providnosti pa sam se odmah odlucio za deff

sad sam korak ispred ovih razvikanih offera

:dance:

Žena Zmaj
06.11.10, 12:48
znao sam

sva sreca na mojoj providnosti pa sam se odmah odlucio za deff

sad sam korak ispred ovih razvikanih offera

:dance:

i ja i ja i ja :lol2::lol2::cvjetic:

ode 100 kata..pa ce onda jedna manji offic sad za koja dva sata i tako redom..ko muhe na ljepak :P :P :P

Markoleti
06.11.10, 15:13
~hehe,ako voako nastavimo,imacemo najjveci def na serveru! i to je nesto! :D samo sto ce nam bit jako jako dosadno!!! :P

ivica1983
06.11.10, 15:47
Pa dajte reporte da i mi vidimo kako je to sve bilo, sta ste se stisli?:lol2:

ode 100 kata..pa ce onda jedna manji offic sad za koja dva sata i tako redom..ko muhe na ljepak

Bacite neke reporte da i mi vidimo to?

sneki
06.11.10, 16:02
~hehe,ako voako nastavimo,imacemo najjveci def na serveru! i to je nesto! :D samo sto ce nam bit jako jako dosadno!!! :P

joj Markić evo obećajem da ćemo se potruditi da Vam nebu dosadno8)8)

pusa Sneki

mucrum
06.11.10, 16:49
a vidim da je nocas bilo zanimljivo
:opala:

to mora da je bio svicarac

Švicarac uvijek probije, tako je bilo i sinoć:palčina: ... unatoč igračima koji "zaborave" poslati još dva offa čistača...

TaraT
06.11.10, 17:59
Švicarac uvijek probije, tako je bilo i sinoć:palčina: ... unatoč igračima koji "zaborave" poslati još dva offa čistača...

ti uvijek dobijes neke spavalice u savezu
zar nije tako i na proslom serveru u pocetku bilo, netko je malo zaspao, dok se drugi :opala:
jos nisi naucio uciti iz proslosti

netko kao ja
06.11.10, 19:17
ti uvijek dobijes neke spavalice u savezu
zar nije tako i na proslom serveru u pocetku bilo, netko je malo zaspao, dok se drugi :opala:
jos nisi naucio uciti iz proslosti

rugala se sova sjenici...
i to baš ti koji ili jedeš ili spavaš i imaš frižider kraj kreveta :plesem na kisi::plesem na kisi::plesem na kisi: :patkica:

TaraT
06.11.10, 19:30
rugala se sova sjenici...
i to baš ti koji ili jedeš ili spavaš i imaš frižider kraj kreveta :plesem na kisi::plesem na kisi::plesem na kisi: :patkica:

hahahaha
ma, taj koji je zaspao,....mislim da se zvaoooo...eagle

d0n_P3dr0
06.11.10, 19:52
Dajte ljudi malo uzbudenja unesiti u igru :)

Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. Valhalla 6006184
2. D-T 4377188

Sta nitko nece Valhalla farmati ?
Po statistici se cini da su puni resa .... dobre farmice :P

Black_Velvet
06.11.10, 19:56
ma eto ovaj moj savez odluta negdje u planine a i ja sa njim,šta da se radi ?
nemoramo svaki put ni ratovat-možemo se nekad i družit bez katanja...haha

može, nema frke

shido
06.11.10, 20:36
Dajte ljudi malo uzbudenja unesiti u igru :)

Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. Valhalla 6006184
2. D-T 4377188

Sta nitko nece Valhalla farmati ?
Po statistici se cini da su puni resa .... dobre farmice :P

a vidi ko je to navratio :welcome:

kad bi i ti pomogao mal mozda bi razlika bila x2 ;)

ferrarisasa
07.11.10, 00:56
Ma zmaju kak ne kužiš vi imate viška deffa mi offa i moramo to izjednačit...
svima dobro...
a tebi i leonidu najbolje možete se prepirat
di ćeš bolje :party:

mucrum
07.11.10, 20:41
hahahaha
ma, taj koji je zaspao,....mislim da se zvaoooo...eagle
:cerek::cerek: nadam se da ćeš i na ovom serveru koji put zaspati :pije kavu:

netko kao ja
07.11.10, 21:52
:cerek::cerek: nadam se da ćeš i na ovom serveru koji put zaspati :pije kavu:

već je, par puta, pa su buđenja bila puna mamurluka i čudnih poteza... svaki put napravio novi savez
To se zove igra za čistu :101010:

mucrum
07.11.10, 22:45
već je, par puta, pa su buđenja bila puna mamurluka i čudnih poteza... svaki put napravio novi savez
To se zove igra za čistu :101010:

:cerek::cerek: klanjam ti se na ovom postu, konačno netko tko je nepogrješivo detektirao ptičurininu igru... Prežderava se čevapima, prazni frižider, simcita i onda svako dva dana radi novi savez zbog toga jer je pauk bio na prozoru, a drugi put jer je izbacio osigurač dok je gledao TV itd itd ... Simciter...

TaraT
07.11.10, 22:56
:cerek::cerek: klanjam ti se na ovom postu, konačno netko tko je nepogrješivo detektirao ptičurininu igru... Prežderava se čevapima, prazni frižider, simcita i onda svako dva dana radi novi savez zbog toga jer je pauk bio na prozoru, a drugi put jer je izbacio osigurač dok je gledao TV itd itd ... Simciter...

i svaki put svaki moj novi savez ima vise off bodova od svih tvojih zajedno (usprkos famoznom napadu falangom, koji je -A- patentirao)

mucrum
07.11.10, 23:08
i svaki put svaki moj novi savez ima vise off bodova od svih tvojih zajedno (usprkos famoznom napadu falangom, koji je -A- patentirao)

večeras je išao napad s 1500 falangi, dva gubitka a to je inače vrhusnki patent od Omege ako se sjećaš...

TaraT
07.11.10, 23:17
večeras je išao napad s 1500 falangi, dva gubitka a to je inače vrhusnki patent od Omege ako se sjećaš...

moram priznati da zaboravljam, ili nastojim zaboraviti takve stvari
srecom, imamo nekog da nas podsjeti na vrhunsko traviansko umijece ratovanja

Kamikaza Vito
08.11.10, 21:15
sta je ovo niko nis ne pise...nije valjda da se ukida forum

shido
08.11.10, 23:08
sta je ovo niko nis ne pise...nije valjda da se ukida forum

a ti si mnogo ucestvovao na forumu sa rekordna 3 posta :brukica:;)

izgleda i dark krenuo s nekim akcijama.... jadan AC i kompanija :lol2:

Markoleti
09.11.10, 00:12
~nino i ekipa krenuli?! jel?! pa mi moramo svi da def naguramo! ;) poz za darkere!!! ;)

Kamikaza Vito
09.11.10, 11:25
a ti si mnogo ucestvovao na forumu sa rekordna 3 posta :brukica:;)

izgleda i dark krenuo s nekim akcijama.... jadan AC i kompanija :lol2:

ja ise volim citat i kadice :patkica: ne volim se mjesat sa pametnima ;)

KYMERA
09.11.10, 22:32
al i DARK udara? :sjekiraš:

bedex_uskrsnuli
10.11.10, 18:59
...meni se cini da je nekako sve isto :pije kavu: samo su se imena koalicija malo promjenila,...da travian ide u radni staz bilo bi super....:lock:

Hashishi
11.11.10, 01:16
...meni se cini da je nekako sve isto :pije kavu: samo su se imena koalicija malo promjenila,...da travian ide u radni staz bilo bi super....:lock:

(agree)
glasam za to :pije kavu:

e ovaj s3 je ludilo od servera
:pije kavu:

netko kao ja
13.11.10, 09:37
al i DARK udara? :sjekiraš:

DARK...ma nema takvih tu :cerek::cerek::cerek:

bedex_uskrsnuli
13.11.10, 14:20
Hm zanimljivo je ipak da se nesto promjenilo, danas se na ++ od samog starta sve crveni od napada na obje strane SF i koalicija koja se vrlo mudro zove sa 2-3 razlicita imena, te A, AC,te sve na AAAAAA.... moram priznati da je rezultat neizvjesan, te je ovo mozda prvi put slucaj da dvije jake koalicije gotovo podjednake po velicini i broju na istom kvadrantu ratuju do iznemoglosti, te da ce prevladati znanje i iskustvo u igri mimo brojcane nadmocnosti kakvu poznajemo otprije. Sva sreca da ne gradim novu Spartu....:pije kavu:

mucrum
13.11.10, 14:38
DARK...ma nema takvih tu :cerek::cerek::cerek:

Darak kao i njegova tadašnja tri winga su nestali u ratu s -A- savezom, sada postoji samo mix više saveza koji su se pod naletom -A- saveza spojili u jedan pod nazivom Andarkija:pije kavu:

TaraT
13.11.10, 16:03
Hm zanimljivo je ipak da se nesto promjenilo, danas se na ++ od samog starta sve crveni od napada na obje strane SF i koalicija koja se vrlo mudro zove sa 2-3 razlicita imena, te A, AC,te sve na AAAAAA.... moram priznati da je rezultat neizvjesan, te je ovo mozda prvi put slucaj da dvije jake koalicije gotovo podjednake po velicini i broju na istom kvadrantu ratuju do iznemoglosti, te da ce prevladati znanje i iskustvo u igri mimo brojcane nadmocnosti kakvu poznajemo otprije. Sva sreca da ne gradim novu Spartu....:pije kavu:

opet da oprostis na izrazu, lupas gluposti
koliko sam ja upoznat -A- (na -/+) i AC (na +/+) imaju potpisano saveznistvo
(bwt, i A&O su takodjer na A, pa nemaju nikakve veze s doticnima)
osobno mi se to cini samo kao osiguranje jedne i druge strane za buducnost, koje moze i ne mora potrajati
medjutim, nisam vidio nikakve akcije u kojima bi jedni druge potpomagali jer su zauzeti sa svojim kvadratima
AC sa SF, a A sa ad i ad2, koji su nastali tako da se dio dark-a uklopio u ta dva saveza, i nastojao zadrzati bar dio svog imena
ako se malo bolje pogleda, sluzbeni naziv saveza je anDARKija, pa bi se moglo reci da dark jos uvijek zivi

takodjer, ako se vec pobrojavaju clanovi saveza, cini mi se da je sf+gnjide+lm brojcano nadmocniji (iako to nikad nije igralo ulogu, pa sumnjam da ce i ovaj puta)
dok ac ima 3 saveza (od kojih, ako malo pogledas kartu neki su vec daavno otisli na 100,100+)
ovo je odokativna metoda, kome se da nek zbraja (i ne ukljucuje -A-koaliciju sa -/+ zbog gore navedenog)

bedex_uskrsnuli
13.11.10, 20:10
Cjenjeni Tarat, nazalost oprostiti ti nikako ne mogu, iz brojnih razloga. Koliko sam ja upoznat tvoj se savez barem tako pise u opisu PM (u Dalmaciji imamo socan izraz za to) saveza bavi opisima Cernobila, a tebi se pisu pjesme i soneti na forumu saveza. Sto rijec ^odokativna^ znaci ne bih znao, ali zasigurno jos manje znam zasto repliciras svaku moju izjavu, a predstavljas savezic sa 8 clanova bez potpisana saveznistva s ikim, osim sto velicas sebe u svakoj drugoj rijeci a djela si pun kao Sahara vode....Sto se meni cini jest da su tvoje procjene dobre ukoliko ih promatramo kroz konkavne naocari,:cerek: nazalost iste vecina nema/ne koristi, pa ostajes usamljen i u procjenama i u uspjehu najmocnije AC koalicije na ++ koordinati. Znam da je tesko gledati u potiljak drugima, ali sta ces, na tronu moze biti samo jedan!

Rudolf
13.11.10, 20:30
Ja bi samo rekao da od prvih 10 saveza u napadacima, 5 ih se nalazi na +/+ kordinatama :kid:

sneki
13.11.10, 23:10
Ma nisi li ti prestao igrati?

hmmm od kud skicaš server?

bedex_uskrsnuli
14.11.10, 02:56
Ma nisi li ti prestao igrati?

hmmm od kud skicaš server?

Ah Sneki ovo bi i element htio znati ali bez onog sto trazim na skype ne postoji odgovor, meni nerazumljivo ali eto....:lock: ipak....hvala sto barem na tvoj acc imam pristup....lijepo od tebe!

tkojemile
14.11.10, 11:00
Darak kao i njegova tadašnja tri winga su nestali u ratu s -A- savezom, sada postoji samo mix više saveza koji su se pod naletom -A- saveza spojili u jedan pod nazivom Andarkija:pije kavu:

O jeah bebybe! You are so right!
Al ipak mislim da je -A- u kompletnom rasulu.
Pa brate razbili ste cijeli off na samo jednom igraču jednom prilikom, a mi čak nismo ni branili njega :D

bedex_uskrsnuli
14.11.10, 11:04
@ netko ajde jednom umjesto balkanskog ponasanja, ne budi ljen pa odi na PM opis saveza i vidi-shvati o cem pricam i sto je na opisu saveza, pa onda komentiraj. Usput da imam gripu :///

Ajde ja nisam ljen citati s profila saveza:

1.^ ovo nema pojma kaj je, neki cernobilski.Pa to je kacusa ili Staljinove orgulje, jao jao Eagle niš ne znaš, a Černobil ti je nuklearka u kojoj je došlo do proboja jezgre itd...^

2.Pa sad malo soneta sa njegova foruma ako ih moderator ne pobrise:

Daj, Eagle, za srecu meni sapu tu.
Takove sape vise nitko nema.
Ded, lajat cemo skupa na tisinu,
kad noc se spusti mjesecina i nijema,

Oprosti, dragi, nemoj da me lizes.
Bar ono sto je najprostije shvati.
Ta ti i ne znas sto to travian znaći,
i kako se na svijetu tom kadsto pati.

i jedan dijelom cenzurirani:

ide eagle, brkovi mu masni;
k'o da su mu iz d?p??a rasli

ima toga jos, ali eto da ne mislite da izmisljam :)

obc4life
14.11.10, 11:39
Cjenjeni Tarat, nazalost oprostiti ti nikako ne mogu, iz brojnih razloga. Koliko sam ja upoznat tvoj se savez barem tako pise u opisu PM (u Dalmaciji imamo socan izraz za to) saveza bavi opisima Cernobila, a tebi se pisu pjesme i soneti na forumu saveza. Sto rijec ^odokativna^ znaci ne bih znao, ali zasigurno jos manje znam zasto repliciras svaku moju izjavu, a predstavljas savezic sa 8 clanova bez potpisana saveznistva s ikim, osim sto velicas sebe u svakoj drugoj rijeci a djela si pun kao Sahara vode....Sto se meni cini jest da su tvoje procjene dobre ukoliko ih promatramo kroz konkavne naocari,:cerek: nazalost iste vecina nema/ne koristi, pa ostajes usamljen i u procjenama i u uspjehu najmocnije AC koalicije na ++ koordinati. Znam da je tesko gledati u potiljak drugima, ali sta ces, na tronu moze biti samo jedan!
Evo nakon dugo promatranja da se i ja ukljucim u raspravu.. Dakle, savez Pm je nastao cisto iz bunta prema politici a saveza, kad malo bolje pogledas vidit ces su tu od ugalvnom ljudi koji su izasli vecinom SVOJEVOLJNO iz istog, o razlozima nezadovoljstva necu pricat.. Sada opis saveza vidite to je umjetnicko dijelot,tko ima iti malo smisla za humor shvatit ce o cemu ja tu pricam ROTFL ROTFL sto se tice te velike koalicije nazavne AAA, niti ja ne vidim bas nikakvu suradnju u ovom stupnju igre, za sada svako sam rijesava probleme u dvoristu , sada koliko ucinkovito to je vec pitanje :pije kavu:

TaraT
14.11.10, 12:42
......

naravno da ima, ima i u nasim profilima svega
i sami priznajemo: "savez nam je krcat intelektulacima"
medjutim, bilo je govora o tzv. koaliciji AAAA (valjda je spominjanje -A- i AC u istom kontekstu trebalo zastrasiti SF i saveznike ili imalo neku drugu meni nedokucivu namjeru) .....
kako se ocito nema kontraargumenata, povlace se sasvim nebitne stvari, poput opisa nekih saveza
pomalo podsjeca na manire svakidasnje politike i skretanje pozornosti
cinjenica i dalje ostaje: -A- koliko sam upoznat ne sudjeluje u akcijama na ++, kao ssto ni AC ne sudjeluje u akcijama na -+
ukoliko netko raspolaze drukcijim podacima, uvijek ih moze predociti i iznjeti ili samo lajati (=brbljati bez pokrica, da ne ispadne da nekog vrijedjam) na forumu :p

@shido

pa vidis da je to pravi MH, ne moze se poslati napad na njega

netko kao ja
14.11.10, 19:08
@ netko ajde jednom umjesto balkanskog ponasanja, ne budi ljen pa odi na PM opis saveza i vidi-shvati o cem pricam i sto je na opisu saveza, pa onda komentiraj. Usput da imam gripu :///

Ajde ja nisam ljen citati s profila saveza:

1.^ ovo nema pojma kaj je, neki cernobilski.Pa to je kacusa ili Staljinove orgulje, jao jao Eagle niš ne znaš, a Černobil ti je nuklearka u kojoj je došlo do proboja jezgre itd...^

2.Pa sad malo soneta sa njegova foruma ako ih moderator ne pobrise:

Takove sape vise nitko nema.
Ded, lajat cemo skupa na tisinu,
kad noc se spusti mjesecina i nijema,

Oprosti, dragi, nemoj da me lizes.
Bar ono sto je najprostije shvati.
Ta ti i ne znas sto to travian znaći,
i kako se na svijetu tom kadsto pati.

i jedan dijelom cenzurirani:

ide eagle, brkovi mu masni;
k'o da su mu iz d?p??a rasli

balkansko ponašanje!!! pa ne znam ko je najveći balkanac ovdje...
A što se pjesmice tiće, prijatelju nedostaje ti osnova kulture jer bi inače prepoznao Pjesmu Kačalovljevu psu od Jesenjina. Doduše u malo izmijenjenom izdanju i posvećenu eaglu. A koliko vidim čak je to i autor to napomenuo. Joj, joj, bolje se okani balkanštine i takvih komentara, jer nemaš čak ni smisla za humor... što bi ono na PM forumu i trebalo biti... Zato psssssssssst i

Element
14.11.10, 19:19
Lako je sad provocirat Bedexa ali kad napravi izvidace drukcije cemo se sa njim razgovarat.