PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13

mucrum
25.12.10, 19:13
pa vi ionako ne idete po artice :p
i, svaka cast na trudu i goldanju
jel se to mozda nazire neki medjukvadrantni, kad su ovako gruba zadiranja pocela
:D

Ma kakav međukvadratni, najbolje nam je da se odmah pokupimo sa servera i budemo mirni, pa tko će protiv toga igrat ... Pa to nisu ljudi, to su precizno iskordinirani roboti koji igraju pod nazivom Vahalle :cry::cry: ...

Ne provociraj za arte ptičurino, vidiš čim pikiramo na neki art pored njega nikne crop od 3000 popa...:blink::blackeye: Kažem ti to su roboti ...

TaraT
25.12.10, 19:19
Ma kakav međukvadratni, najbolje nam je da se odmah pokupimo sa servera i budemo mirni, pa tko će protiv toga igrat ... Pa to nisu ljudi, to su precizno iskordinirani roboti koji igraju pod nazivom Vahalle :cry::cry: ...

Ne provociraj za arte ptičurino, vidiš čim pikiramo na neki art pored njega nikne crop od 3000 popa...:blink::blackeye: Kažem ti to su roboti ...

a dobro, dobro,...kako si i rekao,...idemo onda skatati tu valhalu
kaj se oni Tebi imaju useljavati u kvadrat
bas kako si i rekao: sad ces ih sve pobrisati :D

mucrum
25.12.10, 19:21
a dobro, dobro,...kako si i rekao,...idemo onda skatati tu valhalu
kaj se oni Tebi imaju useljavati u kvadrat
bas kako si i rekao: sad ces ih sve pobrisati :D

hahahahahah koji si ti luđak , ne izmišljaj .... možemo samo plakat a ne katat ...

EvilDuck
25.12.10, 22:32
Ove Vahalle stvarno nisu normalne, dođe mi da odustanem od servera :steta:, ... Naprave u jedan dan crop od 320 popa pored arta koji se nalazi u nedođiji i kojeg sam odlično bio isplanirao uzeti kordiniranom akcijom:S itd itd.... Rijetko nekoga hvalim , ali ovo su izveli stvarno majstorski...

To ti je produkt bolesnih kreativnih umova :P i koordinirane akcije Trotter-a koji djeluju kao kiborzi....:kid:

shido
25.12.10, 23:18
We are the Borg. You will be assimilated. Resistance is futile.

:D:D:D

TaraT
26.12.10, 00:15
We are the Borg. You will be assimilated. Resistance is futile.

a cuj, ako si kao 7od 9
da,daaaa,...zemi me,zemi

shido
26.12.10, 01:28
a cuj, ako si kao 7od 9
da,daaaa,...zemi me,zemi

:lol2:

ja bi radije onaj drugi dio tvog acc-a :air kiss:

Žile
26.12.10, 01:47

ja bi radije onaj drugi dio tvog acc-a :air kiss:

vidim da je primirje pa si si dao malo oduška :gamer:
ROTFL

TaraT
26.12.10, 12:57
koji artefakt je najbolji?

onaj koji uspijes uzeti i zadrzati
:)
tik-tak-tik-tak
ceka se skidaje banna

EvilDuck
26.12.10, 14:42
:witch:juriiiiiiiiiš:gamer s mišem:

ostngds9ve
26.12.10, 15:08

Snage odaslane, neka im je sa srećom. Puno hrabrih momaka ode u bitku. :to victory:

Itachi
26.12.10, 15:29
ali ipak nekako unikatni izvidnik, unikatna brža vojska i mali izvidnici, vojska i obuka, to su arti koji će ti donijet prednost u ratu, kad bi toga bilo, ili koji će ti dovuć tjedan dana fejkanja na vrat

TaraT
26.12.10, 15:32

neki unikati vec i imaju vlasnika

shido
26.12.10, 17:20
neki su se danas izgleda prerano poceli smijat :)

Edit:

sta ovo niko nist ne pise o artevima :)

Billy the kid uspjesno obavio dvostruki zadatak :lol2:

smotanac
26.12.10, 20:42

nemojte ljudi više katati te natare....barem jedan tjedan da završi bez ovih popera na čelu:

Igrač Savez Populacija Naselja

1. Natari - 12274 71
2. Lord Vader Valhalla 8659 12

Itachi
27.12.10, 01:09
kako to da neki posebni arti još stoje nasred mape?

woole
27.12.10, 03:50
Ja sam se nekako nadao da ce ovaj forum postati zanimljiviji kad dodju artevi :mothergoose: izgleda da sam se prevario... Ali opet, ko zna :D Dajte ljudi nastavite prepucavanja, dosadno je ovako :lol2:

bedex_uskrsnuli
27.12.10, 09:42
Sretan Božić i Nova 2011 godina u ime grupacije Sparta, Ac, A i Dark saveza svima. U novoj 2011. godini ću nastojati kao novogodišnju odluku ću nast0ojati provesti sa što manje mojih postova na ovom forumu budući da je ozbiljnih i relevantnih sugovornika sve manje. Srdačan pozdrav!

TaraT
27.12.10, 13:11
Ja sam se nekako nadao da ce ovaj forum postati zanimljiviji kad dodju artevi :mothergoose: izgleda da sam se prevario... Ali opet, ko zna :D Dajte ljudi nastavite prepucavanja, dosadno je ovako :lol2:

ne znam kako na forumu, ali na gradovima se sve nesto crveni
izgleda da ima dosta onih koji ih nemaju, a zele ih

Žena Zmaj
27.12.10, 14:56
neki su se danas izgleda prerano poceli smijat :)

Edit:

sta ovo niko nist ne pise o artevima :)

Billy the kid uspjesno obavio dvostruki zadatak :lol2:

billi d kid se uspjesno popiškio mnogima u oko :cerek::cerek::cerek::cerek:

Žile
28.12.10, 01:23
kakav muk ovdje.....artevi bili jučer šta nema tko šta da kaže??
tko koliko itd?

Itachi
28.12.10, 01:39
super, svi imaju sve a valhale najviše, najbolje iza nove odmah novi natari i ajmo na čuda

shido
28.12.10, 03:24
kakav muk ovdje.....artevi bili jučer šta nema tko šta da kaže??
tko koliko itd?

jel ovo dovoljno:

Najbolji savezi (Off)
Top10BraniteljNapadač
Savez Igrač Ř Bodovi
1. Valhalla 17 40537 689135
2. D-T 43 12250 526768
3. -AC- 52 9807 509968
4. SF 46 8672 398917
5. GNJIDE 52 7314 380340
6. - A - 59 5608 330868
7. -AC™- 34 7295 248025
8. DelBoy 54 4330 233815
9. aD 39 5417 211265
10. D-T. 43 4161 178913

:harmonikaš:

TaraT
28.12.10, 09:47
jel ovo dovoljno:

Najbolji savezi (Off)
Top10BraniteljNapadač
Savez Igrač Ř Bodovi
2. D-T 43 12250 526768
3. -AC- 52 9807 509968
4. SF 46 8672 398917
5. GNJIDE 52 7314 380340
6. - A - 59 5608 330868
7. -AC™- 34 7295 248025
8. DelBoy 54 4330 233815
9. aD 39 5417 211265
10. D-T. 43 4161 178913

isss,...ne znam kako drugima, meni treba jos jedna kava prije ovih brojkica
ali, vidim da ce jedan art za brze kretanje biti iznimno dobro iskoristen, tamo negdje na -300,300 (ne, nije sparta...ili mozda to i je bedex?!)
brze ce se zivotinje ubijati u okolici

mucrum
28.12.10, 16:19
isss,...ne znam kako drugima, meni treba jos jedna kava prije ovih brojkica
ali, vidim da ce jedan art za brze kretanje biti iznimno dobro iskoristen, tamo negdje na -300,300 (ne, nije sparta...ili mozda to i je bedex?!)
brze ce se zivotinje ubijati u okolici

Uvijek si bio sklon preuveličavanju .... Nije art otišao na -300/300 nego je bliže centru točno na (-314/275):cerek:... Tu će se koristit za medvjede i tigrove tako da ne pobjegnu iz oaza u blizini....

Žile
28.12.10, 16:40
jel ovo dovoljno:

Najbolji savezi (Off)
Top10BraniteljNapadač
Savez Igrač Ř Bodovi
2. D-T 43 12250 526768
3. -AC- 52 9807 509968
4. SF 46 8672 398917
5. GNJIDE 52 7314 380340
6. - A - 59 5608 330868
7. -AC™- 34 7295 248025
8. DelBoy 54 4330 233815
9. aD 39 5417 211265
10. D-T. 43 4161 178913

hvalite me usta moja :cerek:

ljepo nema šta.....sva sreća nisam u valhali da si dižem krila :P

shido
28.12.10, 17:01
hvalite me usta moja :cerek:

ljepo nema šta.....sva sreća nisam u valhali da si dižem krila :P

ma priznaj da bi rado al ne da ti dualka :lol2:

Žile
28.12.10, 17:17
ma priznaj da bi rado al ne da ti dualka :lol2:

e ovaj put si u krivu......ja nedam da se ide tamo :štemer:
kad nebudem imao pristup acc-u nek se prebace...ovako nećemo gledat taj film:cerek:

TaraT
28.12.10, 18:49
Uvijek si bio sklon preuveličavanju .... Nije art otišao na -300/300 nego je bliže centru točno na (-314/275):cerek:... Tu će se koristit za medvjede i tigrove tako da ne pobjegnu iz oaza u blizini....

nece ni znati ssto ih je snaslo :)
a kad smo kod toga, kod tebe ne vidim nikakav art u riznici
zar ni na ovom serveru nemas offa cak ni za natare pocistiti

Itachi
29.12.10, 02:12
izgledalo je da su artefakte branili slabije nego na ranijim serverima?

J.E.Bach
29.12.10, 08:02
šaonula mi ptičica da neko se usudio napast -A- savez :D

navodno su dopustili liku da slozi 1 000 kata u kropu usred njihovih kropova ROTFL

Marcus Julius
29.12.10, 11:35
A sta ces, nema se vise vremena kao prije za travian.

Planira sam se odselit daleko i vidit sta ima novo sa ovim artovima i kliknit koji put na dan.......

Al izgleda da ja neznam igrat lezerno.....

Nema veze, sa arenom 20 i artom 2x vise i nisam toliko daleko a i dalje ne pati obitelj i posao :)

Moj croper je stigao dojahat i razbit art za 2x brzinu.... nije bas da je za nista :)

TaraT
29.12.10, 12:08
A sta ces, nema se vise vremena kao prije za travian.

Planira sam se odselit daleko i vidit sta ima novo sa ovim artovima i kliknit koji put na dan.......

Al izgleda da ja neznam igrat lezerno.....

Nema veze, sa arenom 20 i artom 2x vise i nisam toliko daleko a i dalje ne pati obitelj i posao :)

Moj croper je stigao dojahat i razbit art za 2x brzinu.... nije bas da je za nista :)

ha????
mislim,....popio sam kavu,...ali mi jos nije jasno ssto zelis reci
da na 300,300 se ne igra lezerno nego opasno i opako?
da s arenom 20 i artom x 2 ti nece trebati 40h do nekog nego SAMO 20h (tocnije do mene npr. 21:14:41), i da vrijedi tamo drzati art za brzu vojsku?
daj, nemojte mazati ljudima oci, nitko nije glup
"sakrili" ste art na kraj svijeta, da se nikome ne da ici po njega, jer ako posalje off, pitanje je dal ce se vratiti do ww-a

bedex_uskrsnuli
29.12.10, 14:26

ha????
da s arenom 20 i artom x 2 ti nece trebati 40h do nekog nego SAMO 20h (tocnije do mene npr. 21:14:41), i da vrijedi tamo drzati art za brzu vojsku?
"sakrili" ste art na kraj svijeta, da se nikome ne da ici po njega, jer ako posalje off, pitanje je dal ce se vratiti do ww-a

@ Tarat i Mucrum, bavite se sobom i problemima u savezu poput prebjega iz saveza, podmukloj suranji s "neprijateljima", a članovima vlastita saveza lažete da ste u "zavadi" s tim istima, te sa organiziranjem saveza, da vas se ne ismijava da ste farme kad vam je pola saveza žuto i crveno a nije prošlo ni pola servera. Imate vi daleko pametnijeg posla od rasprava po forumu.

NAdalje meni je neopisivo drago što je konačno potvrđeno iz dva izvora, da je Leonid postao vođa jednog od ogranaka SF saveza ilitiga desna ruka njihovih vođa. Drago mi je zato jer je za novogodišnju čestitku Sparta dobila ono što nikada nije imala, a mislim čak nijedan savez iz svih koalicija i grupacija. Dobila je činjenicu da članovi bivše Sparte vode ili sukreiraju politiku dvije od tri grupacije ovog servera, što nas predstavlja kao savez br 1 na svim serverima, jer nijednom savezu to nije uspjelo. Ovo nipošto ne znači da je Leonid moralno evoluirao, pozdrav!

Marcus Julius
29.12.10, 14:33
ha????

Ukratko sam htio rec:

Na pocetku sam pobjega daleko da mogu sim city jer nemam vremena....
onda vidio da to i nije bila najbolja idea jer mi se ipak igra.....
i jedini spas bio 2x brzina......i uspio sam
mada nitko nije vjerovao kad sam rekao da cu uzet 2x i dignit arenu na 20 i da ce bit nesto od mene :)

Al da slazem se.....nije bas da se najbolje iskoristava art na drugom kraju servera, al ko zna di ce art bit za koji dan :)

mucrum
29.12.10, 16:16
šaonula mi ptičica da neko se usudio napast -A- savez :D

navodno su dopustili liku da slozi 1 000 kata u kropu usred njihovih kropova ROTFL

Ne znam što je smiješno ako "prijatelju" pustiš da se razvija jer s "likom" tj, njegovim savezom smo imali NAP ... Za razliku od nekih drugih mi poštujemo svoje dogovore i ono što potpišemo i ne vidim ništa čudno da se razvija "prijateljski" savez.... Tko može utjecat na igrače sumnjivog morala koji nešto potpišu,glume cool frendove, pa onda kad se razviju kukavički udare iza leđe... Iskreno -A- će i dalje nastaviti igrati pošteno i poštovat će sve dogovore unatoč tome što se na svakom serveru nađe nekakav "saveznik" koji nam zabije nož u leđa... Mi ćemo i dalje igrati ovako , i na kraju se uvijek to pokaže kao pravi put... Oni što udaraju s leđa većinom tako i završe....:zeko:

J.E.Bach
29.12.10, 17:08
Ne znam što je smiješno ako "prijatelju" pustiš da se razvija jer s "likom" tj, njegovim savezom smo imali NAP ... Za razliku od nekih drugih mi poštujemo svoje dogovore i ono što potpišemo i ne vidim ništa čudno da se razvija "prijateljski" savez.... Tko može utjecat na igrače sumnjivog morala koji nešto potpišu,glume cool frendove, pa onda kad se razviju kukavički udare iza leđe... Iskreno -A- će i dalje nastaviti igrati pošteno i poštovat će sve dogovore unatoč tome što se na svakom serveru nađe nekakav "saveznik" koji nam zabije nož u leđa... Mi ćemo i dalje igrati ovako , i na kraju se uvijek to pokaže kao pravi put... Oni što udaraju s leđa većinom tako i završe....:zeko:

dobro zboriš

ali ta ptičica mi veli malo drugačiju priču

navodno ste lupali klempte tom tipu kad je bio mali :D

medikamenat
29.12.10, 18:26
ko o čemu A o poštenju :D:D

Marcus Julius
29.12.10, 18:39
Evo neko taman sjeo sa offom :) :opala:

J.E.Bach
29.12.10, 18:49

priča se da je i noćas nekom otišao krop sa svim farmama i 24k offa :D

ajajajaja

kriza lupila i po korporacijama?

uuuups zaboravih

nisu više korporacija
tek poduzeće

nema vise šminka vingova :D

POP rulz ROTFL

TaraT
29.12.10, 20:30

jos bi mozda i bilo bolno da pred 10ak i vise dana nije najavljeno povlacenje s servera :P
(ne, nisam pronasao rl, samo neki drugi server)
i, mali ispravak, to je offic, daleko od offa kakav bi trebao biti i kakvi ce uskoro setati kvadratima uz koristenje arta bo
obzirom na pozornost koju sam posvetio ovom serveru zadnjih par mjeseci, solidno, ali daleko od neceg imalo znacajnog i bitnog
btw, deff u gradu, osrednji :p
za pohvaliti je ono ubacivanje u valove, ali, ocito se bilo svjesno da se ne moze zaustaviti ni takav osrednji off, pa se islo i na rezervnu varijantu
:101010:
ako se kome da raditi report, moja suglasnost je tu
nikad se nisam sramio zabijanja, posebno ne kad tri dana za redom posjecujem istog igraca :D

@bedex
svaki komentar je suvisan

nazgul1982
29.12.10, 20:34
zasto bedex ne kaze koji mu je nick,fali mi resa:(

TaraT
29.12.10, 20:37
zasto bedex ne kaze koji mu je nick,fali mi resa:(

a da vidis samo moj +

megla&toto
29.12.10, 21:11
jos bi mozda i bilo bolno da pred 10ak i vise dana nije najavljeno povlacenje s servera :P
i, mali ispravak, to je offic, daleko od offa kakav bi trebao biti i kakvi ce uskoro setati kvadratima uz koristenje arta bo
obzirom na pozornost koju sam posvetio ovom serveru zadnjih par mjeseci, solidno, ali daleko od neceg imalo znacajnog i bitnog
za pohvaliti je ono ubacivanje u valove, ali, ocito se bilo svjesno da se ne moze zaustaviti ni takav osrednji off, pa se islo i na rezervnu varijantu
nikad se nisam sramio zabijanja, posebno ne kad tri dana za redom posjecujem istog igraca :D

@bedex

eagle....
kada si krenuo s fejkovima na darka...pitali su me....koliko bi offa mogao imati....rekao sam 30k minimalno.....no onda kada sam vidio off... sam se sjetio.. da ovo igraš reda radi :D i da te nema među farmerima kao na s4 ...zato pash welcome to club ljudi koje je eagle skatao i koji su mu off ulovili :D :D :D
eagle jedva čekam da na s1 krenu pravi fajtovi.... :worship:

medikamenat
29.12.10, 21:48

@bedex

zašto nisam iznenađen eglovim snalaženjem u prostoru i vremenu .......
off mu nije neki....deff je nikakav ....on ne posvećen serveru.....odlazi pa i ne igra......bla bla bla bla
odgovor je jednostavan....egl je samo jedan jedini i neponovljivi....fala k.... što ideš , možda nas poštediš komentara :D:D
p.s. što se tiče posjeta? da si ti posjećivao češće otišao bi i ranije posvetiti se drugom server :pije kavu:

TaraT
29.12.10, 22:20
off mu nije neki....deff je nikakav ....on ne posvećen serveru.....odlazi pa i ne igra......bla bla bla bla
odgovor je jednostavan....egl je samo jedan jedini i neponovljivi....fala k.... što ideš , možda nas poštediš komentara :D:D
p.s. što se tiče posjeta? da si ti posjećivao češće otišao bi i ranije posvetiti se drugom server :pije kavu:

hahahahaha
ovo je dobro, zaista mi je izvuklo osmjeh
pa, evo, pitaj ljude ako meni ne vjerujes, kazem, slobodno nek se objavi report, pa nek drugi kazu jel to off, offcina ili offic
ja bi prije rekao da je ovo zadnje
samo sam svjestan lose odigranog servera, i to priznajem
a, ako je nekome uspjeh uloviti nesto tako osrednje,.....nek se veseli, ali kao ssto rekoh, nakon tri dana uzastopnog posjecivanja, jednog te istog, bez fejkova,....pa morali bi biti totalno nesposobni to ne docekati
:p

shido
29.12.10, 23:09
hahahahaha
ovo je dobro, zaista mi je izvuklo osmjeh
pa, evo, pitaj ljude ako meni ne vjerujes, kazem, slobodno nek se objavi report, pa nek drugi kazu jel to off, offcina ili offic
ja bi prije rekao da je ovo zadnje
samo sam svjestan lose odigranog servera, i to priznajem
a, ako je nekome uspjeh uloviti nesto tako osrednje,.....nek se veseli, ali kao ssto rekoh, nakon tri dana uzastopnog posjecivanja, jednog te istog, bez fejkova,....pa morali bi biti totalno nesposobni to ne docekati

ma ja znam da si se ti zakuco zbog onog fejka sto sam ti poslo :lol2:

medikamenat
29.12.10, 23:34
ih, "igliću"....dao sam si vremena.....jedan napad, jedan fejk i jedan napad 2+5....očito da si se silno želio zabiti.
ali to je aorist kako si i sam rekao...mnogo sreće na drugim serverima :party:

TaraT
30.12.10, 00:04
ih, "igliću"....dao sam si vremena.....jedan napad, jedan fejk i jedan napad 2+5....očito da si se silno želio zabiti.
ali to je aorist kako si i sam rekao...mnogo sreće na drugim serverima :party:

krivo si onda utrosio to vrijeme :p
mislim da je redosljed bio: napad na gg doticnog igraca (kate pijane, bez katasa iza)
onda je isao support od tog istog, i opet (treci put) support opet od istog u kojeg je bilo :opala:
jedino ssto je bilo fejkano su oni artici, ali to ako se imalo pratilo, bilo je slano u takvo vrijeme, da se moglo bez problema sracunati da se off jos nije vratio od ovih napada tako da to ne bi ni brojao u fejk, ali, eto, "fejkao" sam
u svakom slucaju,..zar je vazno,..jedan offic manje, nikakva posebna steta za server
a, i istina je
shido mi poslao napad, i to me je izbezumilo
zar bas na meni ovako milom i dragom da pocne medjukvadrantni :(

srecom po njega,zakucao sam se, inace....inaceeeee.....

mucrum
30.12.10, 00:39
odgovor je jednostavan....egl je samo jedan jedini i neponovljivi....fala k.... što ideš , možda nas poštediš komentara

... bijes , ljubomora , frustracija od katanja:girlw: i još puno toga da se isčitat iz stila pisanja i suzbijenih emocija koje pršte prema eaglu.. smiri se, katat će te opet na drugom serveru , naj se srdit što odlazi....

medikamenat
30.12.10, 03:50
... bijes , ljubomora , frustracija od katanja:girlw: i još puno toga da se isčitat iz stila pisanja i suzbijenih emocija koje pršte prema eaglu.. smiri se, katat će te opet na drugom serveru , naj se srdit što odlazi....

Šta je tebi?

Barinho
30.12.10, 10:52
SF/ GNJIDE To najbolje sto znate? hehe idu katat gg a skataju nista! :))

tehnicar8
30.12.10, 12:40

iii jao,evo naseg targeta. :D uff sto volem da budem kolovodja kad se tvoj acc kata. brate mnogo si dosadan. :D katas tamo decu oko sebe od 300 pop. pa sto na mene ne posaljes neki napad? :D da se samo zna,,ovo nije ni N od onoga najbolje sto znamo,al drugi put se nece ponoviti jer cu ja da katam.(ne tebe naravno,ti si gotov). tvoje je samo da odlucis sad oces li simsitati do kraja servera ili ces sa dostojanstvom da ugasis acc. :D ne skatamo nista? a gde su ti farme prijatelju? :D :blackeye: a gde ti je art?:blackeye: nestao u rusevinama kad je pala riznica? :S

a ja ti lepo na skype rekao da dovuces :welcome: tj dualu tvom sam rekao. :D

P.S. mozemo da stavimo sve logove bez onog XXX da ljudi bar znaju o cemu se radi.

damn rules :bruka: :bad2:

Marles
30.12.10, 13:36
Bare&Sale 807 - stanje 29.12.
Bare&Sale 465 - stanje 30.12.

ništa... :brukica:

tehnicar8
30.12.10, 13:40
iii jao,evo naseg targeta. :D uff sto volem da budem kolovodja kad se tvoj acc kata. brate mnogo si dosadan. :D katas tamo decu oko sebe od 300 pop. pa sto na mene ne posaljes neki napad? :D da se samo zna,,ovo nije ni N od onoga najbolje sto znamo,al drugi put se nece ponoviti jer cu ja da katam.(ne tebe naravno,ti si gotov). tvoje je samo da odlucis sad oces li simsitati do kraja servera ili ces sa dostojanstvom da ugasis acc. :D ne skatamo nista? a gde su ti farme prijatelju? :D :blackeye: a gde ti je art?:blackeye: nestao u rusevinama kad je pala riznica? :S

P.S. mozemo da stavimo sve logove bez onog XXX da ljudi bar znaju o cemu se radi.

greska crop je imao 821 pop,mada to sad nije ni bitno. :Dbitno je da ga se ne isplati popravljati.

PS.kolko ste deffa imali,dual ti je odlican posao i obavio. inace bi imao jos 200 pop manje. :D

sale6263
30.12.10, 14:00
greska crop je imao 821 pop,mada to sad nije ni bitno. :Dbitno je da ga se ne isplati popravljati.

PS.kolko ste deffa imali,dual ti je odlican posao i obavio. inace bi imao jos 200 pop manje. :D

slobodno stavite ali SVE reporte katanja,neka ljudi vide kako je akcija odlicno zamisljena i koje mete su odabrane za katanje,(katati rudnik zeljeza u cropu i glinokop se isto ubraja u pop sela :brukica:
defa (ni)smo imali,kolko smo imali,cak je i mashinac tvoj vrhunski off (bez ovnova) uspio to probit :gamer:,da niste uzeli art akcija bi bila totalni neuspjeh,ovako :pivo: je jos i podnosljivo

samo mi nije jasan kolega leonid :brukica::brukica::brukica:sta on glumi sa katama,sakrio se iza vasih offova pa je malo dobio :opala: ,ali eto on je bar slao kate sa pratnjom sto se nebi moglo reci za vasega 2 kolegu ,isto neki :gamer: zestoki :brukica::brukica:,i na kraju price zitnica ostala na 100 tisuca i off netaknit, mozete opet doci na popravak ;) :harmonikaš: da zavrsite samo zapoceto

Bada-ludi konj
30.12.10, 14:44
slobodno stavite ali SVE reporte katanja,neka ljudi vide kako je akcija odlicno zamisljena i koje mete su odabrane za katanje,(katati rudnik zeljeza u cropu i glinokop se isto ubraja u pop sela :brukica:
defa (ni)smo imali,kolko smo imali,cak je i mashinac tvoj vrhunski off (bez ovnova) uspio to probit :gamer:,da niste uzeli art akcija bi bila totalni neuspjeh,ovako :pivo: je jos i podnosljivo

samo mi nije jasan kolega leonid :brukica::brukica::brukica:sta on glumi sa katama,sakrio se iza vasih offova pa je malo dobio :opala: ,ali eto on je bar slao kate sa pratnjom sto se nebi moglo reci za vasega 2 kolegu ,isto neki :gamer: zestoki :brukica::brukica:,i na kraju price zitnica ostala na 100 tisuca i off netaknit, mozete opet doci na popravak ;) :harmonikaš: da zavrsite samo zapoceto

Pa činjenica je da si dobio lekciju kako se igra. Ipak ti je mashinac pokazao tko je gazda. LAko je bilo napadati neke novake. I činjenica je da si ostao bez arta, farmi i bez dosta pop-a.

Sad šta je tu je. Upregni svoje u savezu da te PUSH-aju pa dalje. Ne vredi ti se živcirati tu na forumu...:pivo:

sale6263
30.12.10, 15:03
mene su ti kako ti kazes "novaci" u igru zlostavljali dok sam bio maji maji,pa sad im se svetim :kid: :štemer: ,ja nikaku lekciju od vas nisam dobio niti cu dobiti ikad,:cerek: , mozda ste vi jedino od mene naucili kako ne napadat :lol:,slobodno dojdite opet ne treba mi ni defa za vas,budem se branio samo sa offom :cvijece i proljece:

Shapkeee
30.12.10, 15:03

Dajte ljudi nismo okrzli Desirea, covek je upravu...
Sram vas bilo pa zar niste mogli naci neki acc od 300 popa pa na 0 kao i on sto radio a ne ovo vi ocete GG tuci :S

------------------------------------------------------------

s3-Last Don

Bada-ludi konj
30.12.10, 15:11
mene su ti kako ti kazes "novaci" u igru zlostavljali dok sam bio maji maji,pa sad im se svetim :kid: :štemer: ,ja nikaku lekciju od vas nisam dobio niti cu dobiti ikad,:cerek: , mozda ste vi jedino od mene naucili kako ne napadat :lol:,slobodno dojdite opet ne treba mi ni defa za vas,budem se branio samo sa offom :cvijece i proljece:

Srušiše mi carstvo
srušiše mi grad
Hebem li te leonide
baš si pravi gad

Ostavi mi selo
da popam u miru
ali ti ga sruši
u vatrenom điru.

Ma nije mi ništa
Ponosno ja kažem
Nema veze
Što ponekad slažem

Ali ipak ja sam
Ušao u savez krivi
Šta da se radi
mora da se živi

Napravio naselje
I htjedoh sredit zgrade
Čuo sam da to povoljno
LEonidovi momci rade

Zeznuli su posao
zeznuli su stvar
poslali mi samo
kate na dar

U naselju mome
sada nema zgrada
zbog leonidove firme
Pucam od jada

sale6263
30.12.10, 15:26
Srušiše mi carstvo
srušiše mi grad
Hebem li te leonide
baš si pravi gad

Ostavi mi selo
da popam u miru
ali ti ga sruši
u vatrenom điru.

Ma nije mi ništa
Ponosno ja kažem
Nema veze
Što ponekad slažem

Ali ipak ja sam
Ušao u savez krivi
Šta da se radi
mora da se živi

Napravio naselje
I htjedoh sredit zgrade
Čuo sam da to povoljno
LEonidovi momci rade

Zeznuli su posao
zeznuli su stvar
poslali mi samo
kate na dar

U naselju mome
sada nema zgrada
zbog leonidove firme
Pucam od jada

vidim da se protiv vas ne moze na forumu :sjekiraš:,,leonid je jedino napao moju oazu hrane :to victory: ,a kad je hrabro isao katat iza svih ofera nije uspio :opala: ,stvarno neznam koje vi reporte imate ali nemojte siriti neistinite tvrdnje :snijeg:;) eto toliko od mene

Shapkeee
30.12.10, 15:40
bio sam na ispitu kod nekih dileja
kad mi je u glavi sinula ideja.

cimnuo sam mobom naseg vodju dona
i cim mi se javio reko DJE SI BONA.

okani se suporta od saveza AC
kad im GG razvalimo ostace im Q*AC

ajmo mi da katamo GG od desira
od GG da mu napravimo malo svapskog sira. :D

dodjoh kuci brzo i sedok za skype
javih se leoonidu i poce dug type.

utom dodje duka i slozismo akciju
da SF i GNJIDAMA damo satisfakciju.

resicemo bede sve manje igrace
a desire kad vidi maceve pocece da place.

krenusmo na njega svi zajedno
kad dodjemo tamo nece bit bezbedno.

lupio sam prvi na desirov grad
i tada sam video sav onaj jad.

siguran sam bio da ce off da gine,
al sam proso odlicno i cak poneo i gline.

iza mene rulja svi sa brdom kata.
srusise mu pola sela AC-u iz inata.

sada nas desire na forumu kudi
kaze nije nista ,kao mi smo ludi.

oce da nam vrati pa poslao off,
misli da nam uzme art i bice sve TOP.

al dobice maunu kad ide na nas
kad naleti na nas deff iscurice mu mast. :D

u najboljem slucaju igrace sim siti
da izadje iz AC bolje ce mu biti.

EVO I MASHINA SE BACIO U PESNIKE :P

s3-Last Don

Bada-ludi konj
30.12.10, 15:45
Istina, činjenica je da si nekad na jednoj strani, a nekad i na drugoj strani. Ne možeš stalno razvaljivati. Takva je igra. Važno je da se zezamo.

Shapkeee
30.12.10, 15:50
vidim da se protiv vas ne moze na forumu :sjekiraš:,,leonid je jedino napao moju oazu hrane :to victory: ,a kad je hrabro isao katat iza svih ofera nije uspio :opala: ,stvarno neznam koje vi reporte imate ali nemojte siriti neistinite tvrdnje :snijeg:;) eto toliko od mene

i bre Sale umesto da se zahvalit za sav ovaj trud oko tebe ti se duris i hoces reci da ti nije bilo nista:brukica:
Svaka cast za tih 120kata sto si hahvatao, bas si :gamer:

Srecna Nova Godina svim travijanerima, zezajmo se bez teskih reci, cenite ove nase pesnike (zele vam baciti osmeh na lice) :pivo:

LP duka - Last Don

Barinho
30.12.10, 16:12

djecu, hahahahaha, ako leonida nazivas djete...........ili silveka nam dragog..... moze ali da objavite sve i posebno svaki napad da se smijemo slanju kata u sec hehe!

to zahvali ekipi koja brani svoje arteve, znao sam da idete! XD

Barinho
30.12.10, 16:15
Pa činjenica je da si dobio lekciju kako se igra. Ipak ti je mashinac pokazao tko je gazda. LAko je bilo napadati neke novake. I činjenica je da si ostao bez arta, farmi i bez dosta pop-a.

Sad šta je tu je. Upregni svoje u savezu da te PUSH-aju pa dalje. Ne vredi ti se živcirati tu na forumu...:pivo:

bez farmi hahahahahaha niti jedna nije ispod 5! XD btw mogao bi ti od mene ponesto da naucis, npr kako slati kate u sec, jer koliko vidim tvojima to ne ide! :lol2:

Dajte ljudi nismo okrzli Desirea, covek je upravu...
Sram vas bilo pa zar niste mogli naci neki acc od 300 popa pa na 0 kao i on sto radio a ne ovo vi ocete GG tuci :S

s3-Last Don

kak se ono kaze, jaci tlaci.......i taj mali od 300 popa je potencijalan problem!

sale6263
30.12.10, 16:21
bez farmi hahahahahaha niti jedna nije ispod 5! XD btw mogao bi ti od mene ponesto da naucis, npr kako slati kate u sec, jer koliko vidim tvojima to ne ide! :lol2:

kak se ono kaze, jaci tlaci.......i taj mali od 300 popa je potencijalan problem!

bare oni misle na mulana sto smo ga obrisali u 1 mjesecu servera,on je imao oko 300 popa, :harmonikaš: ,mi smo imali onda 307 pa je bio slabiju u popu i kao takav mal (dijete) :P

Žile
30.12.10, 16:24
ajd ljudi stavite te reporte da znamo o čemu se priča

ako je art ukraden i mali gubitci akcija bi trebala bit uspiješna....
a sad što crop nije skatan na o je drugi par rukava

reporti na sunce

Bada-ludi konj
30.12.10, 18:40

Ima istine,,,a vidi, ti si dobar igrač, jer da nisi ne bi imali toliko problema s tobom, ili s vama. A od dobrih igrača se uvijek može dosta toga naučiti...

ostngds9ve
30.12.10, 18:50
Oće biti kakav report ili 20 strana priče?

tehnicar8
30.12.10, 19:01
Bare&Sale 807 - stanje 29.12.
Bare&Sale 465 - stanje 30.12.

ništa... :brukica:

da,ako nesto nije pocrkalo od ladi. kolko sam video postao si i farmica. :D

evo,posto neznas da ucutis i pljujes i po meni i po mojima. citaj ovo pa se smej malo sam sebi. :D

i cim mi se javio reko sam DJE`S BONA.

kad im GG razvalimo ostace im *****

ajmo mi da katamo GG od Desira

dodjoh kuci brzo i sedoh za skype

utom dodje Last don i slozismo akciju
da SF-u i GNJIDAMA damo satisfakciju.

a Desire kad vidi maceve pocece da place.

lupio sam prvi na Desirov grad

al sam proso odlicno i cak ukr`o gline.

sada nas Desire na forumu kudi

kad naleti na deff iscurice mu mast. :D

bez zamerki molicu,ipak sam ja pesnik amater. :gamer s mišem:

promatram
30.12.10, 19:09
Kolko price oko jednog kropa :)

kiko ćube
30.12.10, 19:56
od svega skupa najbolje su pjesmice na ovom serveru:D:D

Barinho
30.12.10, 19:56

evo,posto neznas da ucutis i pljujes i po meni i po mojima. citaj ovo pa se smej malo sam sebi. :D

mi nepljujemo, ovo su samo protivnicka nadmetanja, ja sam bolji ne ja sam bolji i tak! kak bi se reklo! na vrhu mi jezika ta rijec a ne mogu se sjetiti XD

kiko ćube
30.12.10, 19:57

croop je croop a još i art sve zajedno dobar posao

sale6263
30.12.10, 20:33

pa kako nece biti kad su se toliko bojali nas,zato su se sad i raspisali,da smo neke farmice ne bih sigurno pisali i hvalili se.ajmo ekipica reporte na sunce da vidimo ofove i defove neznam sta se ceka:cowboy:
:cowboy:

bedex_uskrsnuli
30.12.10, 21:04
Evo Sparta ko se prvi javi meni ingame daje 1 art kao novogodisnji poklon!

dadyo
30.12.10, 21:14
Evo Sparta ko se prvi javi meni ingame daje 1 art kao novogodisnji poklon!

...jel ide i push za riznicu uz to?
...ako ide ja bi se prijavio :)

Hefest
30.12.10, 22:24
Srušiše mi carstvo
srušiše mi grad
Hebem li te leonide
baš si pravi gad

Ostavi mi selo
da popam u miru
ali ti ga sruši
u vatrenom điru.

Ma nije mi ništa
Ponosno ja kažem
Nema veze
Što ponekad slažem

Ali ipak ja sam
Ušao u savez krivi
Šta da se radi
mora da se živi

Napravio naselje
I htjedoh sredit zgrade
Čuo sam da to povoljno
LEonidovi momci rade

Zeznuli su posao
zeznuli su stvar
poslali mi samo
kate na dar

U naselju mome
sada nema zgrada
zbog leonidove firme
Pucam od jada

Pa nemogu vjerovati nebudem na ovom forumu od zadnje pjesničke note i dođem ponovo kad vidim opet.Al se zabavljamo morat će tata ipak napisati a ne ovaj amaterizam!!

Opaa pa i ti se bacaš u pjesnike,a baš ste si veseli!! neka neka stvarajte samo pjesmice!!

Bada-ludi konj
30.12.10, 23:17
Ajde HEfest zadnji put te moderator spašavao,,,Pobrisao nekoliko komentara koji sve govore, samo da se smiriš,,,Zna se tko je tata i zna se tko je gazda...

A to je Mashinac,,,clown

Hefest
30.12.10, 23:28
Ajde HEfest zadnji put te moderator spašavao,,,Pobrisao nekoliko komentara koji sve govore, samo da se smiriš,,,Zna se tko je tata i zna se tko je gazda...

A to je Mashinac,,,clown

Kažem ti nisam bio na forumu od prošli put,pa da neznam tko da je spašavao briga me,ja sam pokazao tko je pravi tata ;) ajde malo šale vidim da nisi od prošli put ništa naučio da je to najvažnije i dobra zabava,a te gluposti što prićaš oko moderatora pusti zabavi se pa makar i pjesmicama!:pivo:

Bada-ludi konj
30.12.10, 23:48
Kažem ti nisam bio na forumu od prošli put,pa da neznam tko da je spašavao briga me,ja sam pokazao tko je pravi tata ;) ajde malo šale vidim da nisi od prošli put ništa naučio da je to najvažnije i dobra zabava,a te gluposti što prićaš oko moderatora pusti zabavi se pa makar i pjesmicama!:pivo:

Hihihhihihih,,,pa ja se štoviše dobro zabavljam,,sa ili bez pjesmica.
A to kome si pokazao da si tata,,,hahhahah, dobra fora. Možda sebi,,,,

Pokazalo se tko je majstor,,,Mashinac i ja.:cerek:
A ti ako se budeš trudio i bio uporan, možda nas jednog dana stigneš...U pjesmama ili na travianu:cerek:
Mada čisto sumnjam.:witch:

Hefest
30.12.10, 23:57
Hihihhihihih,,,pa ja se štoviše dobro zabavljam,,sa ili bez pjesmica.
A to kome si pokazao da si tata,,,hahhahah, dobra fora. Možda sebi,,,,

Pokazalo se tko je majstor,,,Mashinac i ja.:cerek:
A ti ako se budeš trudio i bio uporan, možda nas jednog dana stigneš...U pjesmama ili na travianu:cerek:
Mada čisto sumnjam.:witch:

ROTFL
Ide ona stara hvalite me usta...

Bada-ludi konj
31.12.10, 00:06
ROTFL
Ide ona stara hvalite me usta...

Hahahahaha,,pa naravno...

Samo ću ti reći,,

E moj Hefest
misliš da pjesme pisati moš'
Ali svi će ti reći
Da za ludog si loš...

Hefest
31.12.10, 00:17
Hahahahaha,,pa naravno...

Samo ću ti reći,,

E moj Hefest
misliš da pjesme pisati moš'
Ali svi će ti reći
Da za ludog si loš...

:cerek:
zaboravio si reći da si najbolji!!:cerek:

Bada-ludi konj
31.12.10, 00:20
:cerek:
zaboravio si reći da si najbolji!!:cerek:

Nisam najbolji

Bolji od mene je Vladimir Nazor.
Ali ja sam odmah tu do njega,,,možda je jedino Izet fazlinović još ispred mene

Hefest
31.12.10, 00:34
Nisam najbolji

Bolji od mene je Vladimir Nazor.
Ali ja sam odmah tu do njega,,,možda je jedino Izet fazlinović još ispred mene

Ostavi se ondaa traviana,bolje ćeš unovčiti svoje samoprozvano znanje pisanja "dobrih" pjesama.
Ajde do idućeg tipkanja cc mjesec dana.Nadam se da ćeš biti još bolji.

Bada-ludi konj
31.12.10, 00:36
Ostavi se ondaa traviana,bolje ćeš unovčiti svoje samoprozvano znanje pisanja "dobrih" pjesama.
Ajde do idućeg tipkanja cc mjesec dana.Nadam se da ćeš biti još bolji.

Trudiću se,,a što se tiče traviana, tu se šlepam uz savez,,,;)

Ajd uživaj, i dobar provod za Novu godinu, i naravno sve najbolje tebi, a i svima na serveru...

tehnicar8
31.12.10, 17:22
djecu, hahahahaha, ako leonida nazivas djete...........ili silveka nam dragog..... moze ali da objavite sve i posebno svaki napad da se smijemo slanju kata u sec hehe!

to zahvali ekipi koja brani svoje arteve, znao sam da idete! XD

pa naravno da si znao kad sam tvom dualu preko skype rekao da trazi deff. :D a ti si saznao tek ujutro kad si dosao sa partyja. :D :dance:

a koji art ste to odbranili? :D

MarineKing
31.12.10, 18:08
di se to ratuje da i mi nesto posaljemo, vec sam mislio da se travian u farmville pretvara :(

F. Chief
31.12.10, 18:40
Sretan vam :Božić: i godina nova, svim znanim i neznanim igračima...:pivo:

bedex_uskrsnuli
31.12.10, 22:22
Sve najbolje svima, na mom mislim posljednjem ovogodišnjem serveru hahahaha

zlikovci
01.01.11, 06:02
di se to ratuje da i mi nesto posaljemo, vec sam mislio da se travian u farmville pretvara :(

matt prijatelju znas da se uvijek :cowboy: tamo gdje smo mi :tough::bad::sjekiraš:

Fioz
01.01.11, 11:05
Sretnu novu godinu vam želi igrač Pokvarenjak :pivo: !!

MarineKing
01.01.11, 16:58
Gerilske Gnjide :P vidjeh neke reporte, ima tu svega!

TaraT
01.01.11, 21:00
Gerilske Gnjide :P vidjeh neke reporte, ima tu svega!

sve najbolje u Novoj, i da konacno naucite igrati travian
nije slucajno biran ovaj simciter za kvotanje (kad vec nema shide)

Barinho
02.01.11, 14:03
pa naravno da si znao kad sam tvom dualu preko skype rekao da trazi deff. :D a ti si saznao tek ujutro kad si dosao sa partyja. :D :dance:

a koji art ste to odbranili? :D

neznam ja samo nisu nas deffali, tj "defali su" da nabildas heroja! :) Kad ce ta izvjesca?

citat iz xxx saveza od xx igraca,ja nemogu sudjeovati u napadima ide mi napad od desire,off je sklonit skupljam defa po savezu,poglavlje 2 napad je prosao opet su me fejkali,bzve sam skupljao deff,opet su me namagarcili,bio je fejk,umoran sam idem ja malo sad off pozz.poglavlje 3 opet sam skupljao deff bzvze dajte vise sredite tu dvojicu piju mi krv na slamku,poglavlje 4 ok sad cu ja da sredim tu dvojicu mangupa pa necemo svi skupa strahovat zbog jednog racuna,saljemo sve offove na njih,valjda cemo ih skatat,poglavlje 5,opet su nas namagarcili pa oni uopce nisu imali nikakav deff ,cijelo vrijeme su blefali,sta ih nismo ranije napali,jesam vam lijepo rekao da ih napadnemo odmah ,bas smo ih lijepo razbili,ma nemogu njih 2 nista nasem savezu,mi smo jaciiii!

Sale se malo zaigrao!

GrubeR
02.01.11, 14:14
zar je moguće da nitko ne želi arhitekte ovdje da uzme :D

Barinho
02.01.11, 14:32
zar je moguće da nitko ne želi arhitekte ovdje da uzme :D

nitko ne radi ww :)

spojler
02.01.11, 15:58
neznam ja samo nisu nas deffali, tj "defali su" da nabildas heroja! :) Kad ce ta izvjesca?

citat iz xxx saveza od xx igraca,ja nemogu sudjeovati u napadima ide mi napad od desire,off je sklonit skupljam defa po savezu,poglavlje 2 napad je prosao opet su me fejkali,bzve sam skupljao deff,opet su me namagarcili,bio je fejk,umoran sam idem ja malo sad off pozz.poglavlje 3 opet sam skupljao deff bzvze dajte vise sredite tu dvojicu piju mi krv na slamku,poglavlje 4 ok sad cu ja da sredim tu dvojicu mangupa pa necemo svi skupa strahovat zbog jednog racuna,saljemo sve offove na njih,valjda cemo ih skatat,poglavlje 5,opet su nas namagarcili pa oni uopce nisu imali nikakav deff ,cijelo vrijeme su blefali,sta ih nismo ranije napali,jesam vam lijepo rekao da ih napadnemo odmah ,bas smo ih lijepo razbili,ma nemogu njih 2 nista nasem savezu,mi smo jaciiii!

Sale se malo zaigrao!

čovječe skatan si i pomiri se s tim:cerek:

Barinho
02.01.11, 16:09
čovječe skatan si i pomiri se s tim:cerek:

skatan, hahah ti to nazivas katanjem! hahahahahaaaaa

shido
03.01.11, 04:14
sve najbolje u Novoj, i da konacno naucite igrati travian
nije slucajno biran ovaj simciter za kvotanje (kad vec nema shide)

ma begaj bre, tek sam se sad otrijeznio :D

svi znaju da matt ne zna igrat travian, tu nema dvojbe :spam1:

cuem da bjezis sa s3

:steta:

J.E.Bach
03.01.11, 12:48
ptičica opet cvrkuće

đe art

đe krop

đe off

Shapkeee
03.01.11, 20:47

Sale se malo zaigrao!

vidis ti to, znao si da se ide na tebe i opet ti nisu slali DEFF hhmmmm :gamer s mišem:

TaraT
03.01.11, 22:40
ma begaj bre, tek sam se sad otrijeznio :D

svi znaju da matt ne zna igrat travian, tu nema dvojbe :spam1:

cuem da bjezis sa s3

:steta:

zabranila mi danci da tu klikam :(
jos samo tu, aliii,..psst,..nemoj joj reci :D

shido
04.01.11, 00:50
zabranila mi danci da tu klikam :(
jos samo tu, aliii,..psst,..nemoj joj reci :D

ako posaljes koji ress sutit cu :D

bolje neg da ja dolazim sam po njih :spam1:

TaraT
04.01.11, 01:51
ako posaljes koji ress sutit cu :D

bolje neg da ja dolazim sam po njih :spam1:

ne mozes ti ponjeti koliko ja imam
oops, mozda ovo i nije bilo pametno za reci

btw, kome one fale kate :)
buahahahahahahahhahahahaha

promatram
04.01.11, 02:11
ne mozes ti ponjeti koliko ja imam
oops, mozda ovo i nije bilo pametno za reci

Danas imad sutra nemas :D

Bitno da cirkulira hehe

J.E.Bach
04.01.11, 02:57

btw, kome one fale kate :)
buahahahahahahahhahahahaha

hahaha
ček ček jel to dobro vidim

hvališ se s time? hahaha

OK frende, idem sad si dat truda i postat reporte koje je učinio taj off
Kad ti se vec prepucava :D

natjero si me da radim :D
to ti je mozda najveci uspjeh na ovom serveru :)

P.S..

buahhahablalblalbalbalballba

ko to ostao bez kropa
offa
i arta
a pušan oduvjek od saveza
pušan od početka servera i do ovog sramotnog kucanja, bez heroja, je imao manje od 10 000 off bodova
pff

nja nja nja nja nja moje ruganje je jače od tvoga :D

Ptiću

TaraT
04.01.11, 10:00
hahaha
ček ček jel to dobro vidim

hvališ se s time? hahaha

OK frende, idem sad si dat truda i postat reporte koje je učinio taj off
Kad ti se vec prepucava :D

natjero si me da radim :D
to ti je mozda najveci uspjeh na ovom serveru :)

P.S..

buahhahablalblalbalbalballba

ko to ostao bez kropa
offa
i arta
a pušan oduvjek od saveza
pušan od početka servera i do ovog sramotnog kucanja, bez heroja, je imao manje od 10 000 off bodova
pff

nja nja nja nja nja moje ruganje je jače od tvoga :D

Ptiću

ja jos cekam te reportice kaj je onaj off napravio
ali,prvo pitaj branitelje :p
(ono xxx-yyy mi totalno gej) :D

nekome ste nulirali crop?
ufff,moram popiti jos jednu kavu jer nisam to zamjetio

kucani offovi,...joooj, pa kaj niste naucili vec da svaki tjedan jedan sekundarni maknemo (sad smo/ste za ovaj tjedan mirni)

J.E.Bach
04.01.11, 22:15
ja jos cekam te reportice kaj je onaj off napravio
ali,prvo pitaj branitelje :p
(ono xxx-yyy mi totalno gej) :D

evo ti pa čitaj :D

update :

ptić se odvažio i preueo palicu ahhahaha
ajde da vidimo jel to perje leti il je pillow fight

u svakom slučaju

http://www.youtube.com/watch?v=-1FnScXXr6Q

TaraT
07.01.11, 01:12
UPDATE:

e moj Ptiću mali
Ovako nkad krila nećeš dobit
kakva smijurija, kakav debakl

A sad oept mi malo šamaranje :D

debakl?
da, skinuto cca 1k popa kod vaseg istaknutog clana (koji je pokusavao smanjiti stetu cak i ubacivanjem offa), dok se neki deffaju od koplja
sve me je sramota toga
a vidim nastavlja se i politika s nekih drugih servera da se kate i admini cuvaju u oazama, pa preko noci nestaju

J.E.Bach
07.01.11, 01:35
debakl?
da, skinuto cca 1k popa kod vaseg istaknutog clana (koji je pokusavao smanjiti stetu cak i ubacivanjem offa), dok se neki deffaju od koplja
sve me je sramota toga
a vidim nastavlja se i politika s nekih drugih servera da se kate i admini cuvaju u oazama, pa preko noci nestaju

što se mene tiče prodano :D

mi vama 10 gg i jedno 20 suporta, maznemo art, ubimo 4 ofera
onda vi se naljutite pa u odmazdu i srušite 3 suporta i usput vam poskidamo tonu kata

pa onda opet mi i tako par puta :D

potpisujem

da, debakl, potpuni

što se suporta tiče nije nijedan mrtav :P

joj pa ja zaboravio da ovo "soma popa" ahahahah vama itekako bitno :D

pwner
07.01.11, 02:41
debakl?
sve me je sramota toga

pozdrav veliki off generalu ptiću...pokušaj zbrojiti štetu vremenski....2 dana :D
neznate ni pošteni cropkill napravit...1k popa ??? zbroji ponovo...8 ljudi ruše tri supporta:D:D:D i nenaprave zapravo ništa...
supporti su vec skoro obnovljeni tako da vas pozivamo opet...no vi ste svoje ispalili sinoć sad je na nama red

DRŽ'TE GAĆE

lijep pozdrav, df

TaraT
07.01.11, 10:09
što se mene tiče prodano :D

...i usput vam poskidamo tonu kata

uff,..zaboravio sam da je ovo forum, paaaa: smo tako i mi vama srusili 543789 naselja, u oazi zatukli 4 tone kata i tonu admina i bla bla bla

i, krivi spija info, gen offa ni nemamo
mi nemamo offa
mi nemamo planova, mi smo tu da se zabavimo
mi nemamo....jooj...di sam to sve vec vidio-cuo

ps. kad dolaze
:kopljanik: =ne deffati s 40k
:katapult: =deffati
eto, mali tutorial od malog ptica

J.E.Bach
07.01.11, 12:12
uff,..zaboravio sam da je ovo forum, paaaa: smo tako i mi vama srusili 543789 naselja, u oazi zatukli 4 tone kata i tonu admina i bla bla bla

i, krivi spija info, gen offa ni nemamo
mi nemamo offa
mi nemamo planova, mi smo tu da se zabavimo
mi nemamo....jooj...di sam to sve vec vidio-cuo

ps. kad dolaze
:kopljanik: =ne deffati s 40k
:katapult: =deffati
eto, mali tutorial od malog ptica

sve 5 hehe

samo tako nastavite ahhahahahahhahah
kad je vec dobro , jel

grille
07.01.11, 17:18
Jel se na ovom serveru dogadja ista drugo osim ovih homoseksualnih prepirki? :D
Drugi kvadranti / savezi? Spasite nas,....

:zeko:

MarineKing
07.01.11, 18:18
sve 5 hehe

samo tako nastavite ahhahahahahhahah
kad je vec dobro , jel

prosli server ste bili u istoj koaliciji a sad tako :(

J.E.Bach
07.01.11, 19:26
prosli server ste bili u istoj koaliciji a sad tako :(

hehe neznam ti ja šta je server frende

Znam sam da sam onomad u pršlom životu bio teutonska seljačina sa toljagom :D

As sad sam prljavi gal kojem vječito viri noga od vepra iz usta hahahahahahha

server ......kk je to ilitiga wtf kak ameri vele hehe

arhhimond
07.01.11, 19:57
hehe neznam ti ja šta je server frende

Znam sam da sam onomad u pršlom životu bio teutonska seljačina sa toljagom :D

As sad sam prljavi gal kojem vječito viri noga od vepra iz usta hahahahahahha

server ......kk je to ilitiga wtf kak ameri vele hehe

blate jedan drugoga po forumu a spavaju u istom krevetu
hzg je rekao:

TaraT
07.01.11, 20:04
blate jedan drugoga po forumu a spavaju u istom krevetu
hzg je rekao:

nije, nego me doticni ostavio pa sam povrijedjen :D
nego, salu na stranu, stvarno je dobro netko pitao
pa zar nema nista zanimljivije od par supportica i koje kate?

pwner
08.01.11, 14:13
stvarno je dobro netko pitao

i ja kažem

J.E.Bach
08.01.11, 17:29
nego, salu na stranu, stvarno je dobro netko pitao

krop manje ofer manje :D
kak si ono rekao "istaknutog " igrača hehe

ajde sad vi suport neki srušite nekog drvosječu :D

TaraT
08.01.11, 18:23
krop manje ofer manje :D
kak si ono rekao "istaknutog " igrača hehe

ajde sad vi suport neki srušite nekog drvosječu :D

buahhahahahahaah
uhhh, strasna akcija, zemlja se tresla, armagedon

ali opet da mali ptic pouci velikog unistavaca svjetova
crop nije pobrisan kad mu srusis par farmica
a i off onda ostaje
ali, nije da je to bitno

nego,..dok ne bude nesto zaista zanimljivo ili vrijedno spomena, povlacim se odavde
a propagadnu ti prepustam, pa mozda netko i povjeruje kako ste mocni i jaki

J.E.Bach
08.01.11, 20:25
buahhahahahahaah
uhhh, strasna akcija, zemlja se tresla, armagedon

a i off onda ostaje
ali, nije da je to bitno

nije to akcij maj frende
to je ekipa od 4 ujutro :D

krop je usred def centrale hehe živio vam of general naslonjen selima na njega

a i džabe of kada ti slažeš akcije :D

kako pjesma jedna veli
malo pomalo
ništa nije ostalo :D

P.S.

neznam jel to do mene il kaj
al vi bi kao trebali bit moćna koalicija kvadranta
mi smo tek odrpanci neki :)
koji su davno vec trebali nestat u vašim glavama

TaraT
08.01.11, 20:56
P.S.

neznam jel to do mene il kaj
al vi bi kao trebali bit moćna koalicija kvadranta
mi smo tek odrpanci neki :)
koji su davno vec trebali nestat u vašim glavama

da ja slazem akcije, vec ne bi bilo offova na strani A, a vi bi daaaavno slavili :D
vezano za koalicijie
A=118
vi=113
mocna premoc

J.E.Bach
09.01.11, 13:01
a i off onda ostaje
ali, nije da je to bitno

jel sad OK :D

mucrum
09.01.11, 22:48
Nije me bilo tjedan dana i ništa zanimljiov na forumu , osim piskaranja egala i ovih koji su pod pritiskom A saveza 3 puta mijenjali ime, spajali se iz 3 saveza u jedan sve nebili nekako preživjeli do kraja servera ... I taktika im se pokazala uspješna, još uvijek su tu , je da su morali mjenjati imena spajati se igrači koji se ne podnose, ali u strahu za gg su velike oči pa se ne preza ni od čega ROTFL...

J.E.Bach
10.01.11, 00:17
Nije me bilo tjedan dana i ništa zanimljiov na forumu , osim piskaranja egala i ovih koji su pod pritiskom A saveza 3 puta mijenjali ime, spajali se iz 3 saveza u jedan sve nebili nekako preživjeli do kraja servera ... I taktika im se pokazala uspješna, još uvijek su tu , je da su morali mjenjati imena spajati se igrači koji se ne podnose, ali u strahu za gg su velike oči pa se ne preza ni od čega ROTFL...

potpisujem kolega

rat je za preživljavanje
šta god treba kad si slabiji

i bome smo preživili, a sad ćemo da šamaramo :D

update:

lijeop vam krop veliki Vođa ima :D

TaraT
10.01.11, 21:27
nego, cujem da je nocas palo katanje i nekog velikog vodje
jel mogu reportici na pvt

Superhik
10.01.11, 21:50
nego, cujem da je nocas palo katanje i nekog velikog vodje
jel mogu reportici na pvt

Ne spominji ime "velikoga" uzalud jer samo je jedan veliki vodja :paladinko:

J.E.Bach
10.01.11, 21:57

zato ovaj i je završio ovako :D

kao kad bagerom gaze piratske cedejove hahahahahahah

TaraT
10.01.11, 23:54

oops, da zaboravio sam da ima jos jedan

i,vidjeh reportice, thanx
necu nista komentirati, jer ce opet ispasti da ja nikad zadovoljan
naravno da ne sporim da je ova runda u korist (dajte smislite neko zajednicko ime Ž)
off za off, s tim da ste malo preuredili i jedan crop
ali i dalje
moze se i puno bolje

J.E.Bach
10.01.11, 23:59

naravno da ne sporim da je ova runda u korist (dajte smislite neko zajednicko ime Ž)
ali i dalje
moze se i puno bolje

PIjane ,, razdragane horde, teutonskih bandita,i klapa galskih prepredenjaka što smrde vječno po vinu :D

Iživljavali se nad lokalnim pučanstvom, nakon krvavog probijanja obrane hehe

A taj grad je glavni grad korporacije - A -
Ode središnjica u zrak :D
Lete papiri hehe

A veliki vođa mi veli "da je kod njega sve po starom :D"

RESTEKPA ahhahahahah

update:

Čast mi je obznanit da sam upravo poslao službeni upit o tome da li se korporacija predaje. :)

Nadam se da će iz ruševina nekad glavnog grada moćne korporacije stići razuman odgovor hehe

Pristajanjem stupa na snagu opća amnestija i gašenje 4 određena aca kak vele :D

TaraT
11.01.11, 00:11
PIjane ,, razdragane horde, teutonskih bandita,i klapa galskih prepredenjaka što smrde vječno po vinu :D

Iživljavali se nad lokalnim pučanstvom, nakon krvavog probijanja obrane hehe

A taj grad je glavni grad korporacije - A -
Ode središnjica u zrak :D
Lete papiri hehe

A veliki vođa mi veli "da je kod njega sve po starom :D"

RESTEKPA ahhahahahah

update:

Čast mi je obznanit da sam upravo poslao službeni upit o tome da li se korporacija predaje. :)

Nadam se da će iz ruševina nekad glavnog grada moćne korporacije stići razuman odgovor hehe

Pristajanjem stupa na snagu opća amnestija i gašenje 4 određena aca kak vele :D

ufff, ocito lose poznajes doticnog
on je i navikao da su mu polja hrane na 5-6 u gg
tako da ste ga tek sada vratili u normalu
zabrinjavalo ga je cesto npc-anje i nije znao kud bi s hranom :D

J.E.Bach
11.01.11, 00:18
zabrinjavalo ga je cesto npc-anje i nije znao kud bi s hranom :D

horde rado prihvaćaju poziv za novim dolaskom ::katapult:

Znao sam da vaše žene vole naše teutonske toljagaše :D
I gale s mačom do poda hehe

TaraT
11.01.11, 00:23
horde rado prihvaćaju poziv za novim dolaskom ::katapult:

Znao sam da vaše žene vole naše teutonske toljagaše :D
I gale s mačom do poda hehe

ako je mac do poda, onda ne sluzi nicem
mislim da mora stajati uspravno

mucrum
11.01.11, 00:31
ga je cesto npc-anje i nije znao kud bi s hranom :D

Konačno da i ti nešto istinito napišeš, 5 je meni normala za polja hranje... A što se pjesnika hebača tiče, pusti dijete da se veseli u svom malom svijetu tj. saveziću, mislim da sam na prošlom S3 bio jedno 5 puta katan u gg i na kraju si mi ti opet ptičurino kao siter uništio 120k offa... Dok se oni zabavljaju mojim gg server ide svojim lijepim tokom... Pozivam ih i večeras javno na novu rundu:dance::dance: grad je prazan kao duh

TaraT
11.01.11, 00:35
Konačno da i ti nešto istinito napišeš, 5 je meni normala za polja hranje... A što se pjesnika hebača, pusti dijete da se veseli u svom malom svijetu tj. saveziću, mislim da sam na prošlom S3 bio jedno 5 puta katan u gg i na kraju si mi ti opet kao siter uništio 120k offa... Dok se oni zabavljaju mojim gg server ide svojim lijepim tokom... Pozivam ih i večeras javno na novu rundu:dance::dance: grad je prazan kao duh

moj post je htio reci da nikad nisi ni dosao na dvoznamenkasti broj polja (a ne da su ih rusili konstantno)
u biti, vjerojatno nisi znao ni da to postoji :D
takodjer, zar je ikad u tvom gradu bilo necega?

shido
11.01.11, 02:15

ali i dalje
moze se i puno bolje

izgleda se ti mal zbunio :D

superhik sa foruma nije superhik sa servera :P

onaj kradljivac nickova se ne smije ni javit na forum :dance:

ostngds9ve
11.01.11, 04:26
Da znamo svi tko je Superhik, osim ovih što ne čitaju obaveznu lektiru "Alan Ford" :D

TaraT
11.01.11, 09:01
izgleda se ti mal zbunio :D

superhik sa foruma nije superhik sa servera :P

onaj kradljivac nickova se ne smije ni javit na forum :dance:

nisam se zbunio
bilo je govora o velikom vodji
a postoji jedan veliki i voljeni, a igrom slucajnosti i na s3 postoji jedan veliki vodja
na to je ciljao superhik
i znam da ovaj forumski nije i onaj
naucio sam neke stvari, tako da nisam opet bas toliki njubic, da bi npr. slao izvidnike u napad, jel

Toso
11.01.11, 09:06
nisam se zbunio
bilo je govora o velikom vodji
a postoji jedan veliki i voljeni, a igrom slucajnosti i na s3 postoji jedan veliki vodja
na to je ciljao superhik
i znam da ovaj forumski nije i onaj
naucio sam neke stvari tako nisam opet bas toliki njubic, da bi npr. slao izvidnike u napad, jel

hahahaha moras ti a :pivo:

TaraT
11.01.11, 10:16
hahahaha moras ti a :pivo:

samo sam ga cekao :D

nego,nekakva ljubav vlada na -+ ?
jel se to nazire mir i prestanak ovog prackanja

medikamenat
11.01.11, 11:10
ovi sa -/+ mi nisu jasni...kao nešto ratuju a onda ovi iz A daju arteve ovima iz Ad (totalno zbunjen smajli)

Sumasišavši
11.01.11, 12:47
ovi sa -/+ mi nisu jasni...kao nešto ratuju a onda ovi iz A daju arteve ovima iz Ad (totalno zbunjen smajli)

hehe,di je eagle tu se svašta događa :D:wanted:

J.E.Bach
11.01.11, 13:19
samo sam ga cekao :D

nego,nekakva ljubav vlada na -+ ?
jel se to nazire mir i prestanak ovog prackanja

Odbili ponudu za predajom :D

amateri
hehe

update:

Hehe kaj se sad i def generale šamara ko majmunčiće :D
Il je i taj krop nebitan kao i art u nemu ahahhahahahahahahha

TaraT
11.01.11, 14:46
Odbili ponudu za predajom :D

amateri
hehe

update:

Hehe kaj se sad i def generale šamara ko majmunčiće :D
Il je i taj krop nebitan kao i art u nemu ahahhahahahahahahha

pristojni deff bodovi za jedno samaranje

J.E.Bach
11.01.11, 15:10
pristojni deff bodovi za jedno samaranje

i art je simpa čak :D

TaraT
11.01.11, 15:51
i art je simpa čak :D

da je za bo ne bi ni rijec rekao, ali ovaj je samo to,...simpa...nista drugo
:P

J.E.Bach
11.01.11, 15:59
da je za bo ne bi ni rijec rekao, ali ovaj je samo to,...simpa...nista drugo

BO je precijenjen :)

Malo ćemo podučit đeneralicu kako se taj art koristi za skidanje redaljki ofova hahahahahah

kvart je riješen hehe ima se :D
ostalo zbog malih rupa u obrani :D

katanje gazde i pobočnice

neprocjenjivo :D

da ne spominjem farmanje istih hehe

P.S.

BO smo vam već uzeli hehe nisi valjd već potisnuo sjećanje na ubojstvo savezne puš uzdanice :D

Sad se možemo malo i zekat :)

TaraT
11.01.11, 17:20
BO je precijenjen :)

Malo ćemo podučit đeneralicu kako se taj art koristi za skidanje redaljki ofova hahahahahah

kvart je riješen hehe ima se :D
ostalo zbog malih rupa u obrani :D

katanje gazde i pobočnice

neprocjenjivo :D

da ne spominjem farmanje istih hehe

P.S.

BO smo vam već uzeli hehe nisi valjd već potisnuo sjećanje na ubojstvo savezne puš uzdanice :D

Sad se možemo malo i zekat :)

a je, je,..ono kaj si frendu poklonio
nisam to zaboravio
moja push uzdanica?
daj i meni malo toga ssto se u toj krcmi toci, ili je to samo za clanove
:(

medikamenat
11.01.11, 18:48
tamo se izgleda ne toči tamo su nargile u điru...eh, kad spomenih nargile, a da i vi počmete nargilat možda kakvu viziju dobijete :D:D
što je rekao jedan frend: Otkrio sam tajnu dugovječnosti. Pijem apaurine i viagru, hebe mi se i ne sekiram se :D:D

mucrum
11.01.11, 19:48
Ode lexićev off u dim (čak mi je i žao tako lijepog offa da nije napravio neku ozbiljnu štetu) + dan prije ode off i našeg dragog forumskog hebača kao i off s drugog acc kojeg igra zločestog gargamelaROTFL ... Off od gavelina isto ostao na mojim zidinama nabijen, još i sad ima leševa po zidinama ... I dobra 4 offa zabijena u 2 dana, a katani gg skoro u prijašnjem stanju..

P.S. Totalno glupo potrošen lexov off... Off te velične kad mi zabijemo na neki vaš gg to će značiti i nuliranje istog, a ne skidanje par farmi ROTFL... Amateri...

J.E.Bach
11.01.11, 23:40
Ode lexićev off u dim (čak mi je i žao tako lijepog offa da nije napravio neku ozbiljnu štetu) + dan prije ode off i našeg dragog forumskog hebača kao i off s drugog acc kojeg igra zločestog gargamelaROTFL ... Off od gavelina isto ostao na mojim zidinama nabijen, još i sad ima leševa po zidinama ... I dobra 4 offa zabijena u 2 dana, a katani gg skoro u prijašnjem stanju..

P.S. Totalno glupo potrošen lexov off... Off te velične kad mi zabijemo na neki vaš gg to će značiti i nuliranje istog, a ne skidanje par farmi ROTFL... Amateri...

ode vama kvart :D

i gazda

i def đeneral hahahahahaah

ako skatani nije stvarni gazda i ako skatana nije stvayrni đebneral, OK

Imal li iko onda u toj vašoj -,+ korporaciju da ima cojones reć " da, ja sam gazda" pa da i njega malo istamburamo i lupamo klempe ahhahahaah

Itko?

a?

baš nitko?

cojones ovo ono :D

mucrum
11.01.11, 23:57
ode vama kvart :D

i gazda

i def đeneral hahahahahaah

ako skatani nije stvarni gazda i ako skatana nije stvayrni đebneral, OK

Imal li iko onda u toj vašoj -,+ korporaciju da ima cojones reć " da, ja sam gazda" pa da i njega malo istamburamo i lupamo klempe ahhahahaah

Itko?

a?

baš nitko?

cojones ovo ono :D

Zna se tko je gazda, katan već dva puta i ako Bog da još će nekoliko na ovom serveru - sve za svoj savez... Inače svaki put kad mi dođete na katanje ostavite i off tako da vas opet pozivam, a meni grad svaki put sve jači i jači... Ah da, zaboravio sam više nemate s čim doći u goste :D:D:D... Ništa, štancatje offiće sad dva tjedna pa se onda opet javite :D

P.S. Ne haluciniraj, pogledaj kartu bez uzimanja opojnih sredstava i vidjet ćeš da je naš kvart još uvijek na mjestu...

shido
12.01.11, 00:44
naucio sam neke stvari, tako da nisam opet bas toliki njubic, da bi npr. slao izvidnike u napad, jel

ko prizna pola mu se dodaje :D

bitno da je isprobano s tvog acc-a :cerek:

J.E.Bach
12.01.11, 00:54
Zna se tko je gazda, katan već dva puta i ako Bog da još će nekoliko na ovom serveru - sve za svoj savez... Inače svaki put kad mi dođete na katanje ostavite i off tako da vas opet pozivam, a meni grad svaki put sve jači i jači... Ah da, zaboravio sam više nemate s čim doći u goste :D:D:D... Ništa, štancatje offiće sad dva tjedna pa se onda opet javite :D

P.S. Ne haluciniraj, pogledaj kartu bez uzimanja opojnih sredstava i vidjet ćeš da je naš kvart još uvijek na mjestu...

opet ja ispade narkoman :D

nedostaje ti vizije frende :)

uostalom kaj vas briga hehe vi ste korporacije, nemate se kaj pravdat :D

MarineKing
12.01.11, 03:43
nesto se suska da je zigi svojim vezama pozvao i -/- u svoj sveti rat, idemo lovit ptičeeeeee :P

grille
12.01.11, 08:41
... I dobra 4 offa zabijena u 2 dana, a katani gg skoro u prijašnjem stanju...

Možeš možda objasniti, kako nešto što je imalo "okruglih" 666 populacije a danas ima "neokruglih" 484 može biti skoro u prijašnjem stanju?

TaraT
12.01.11, 09:49
nesto se suska da je zigi svojim vezama pozvao i -/- u svoj sveti rat, idemo lovit ptičeeeeee :P

(onaj koji se znoji) :D
ako ovi s -/- kataju kako napadju (izvidnicima) nema straha
mozda su cak i igrali koji server pod nadimkom bedex

Superhik
12.01.11, 11:28
(onaj koji se znoji) :D
ako ovi s -/- kataju kako napadju (izvidnicima) nema straha
mozda su cak i igrali koji server pod nadimkom bedex

Takve provokacije sam čuo već na račun jedne ekipe sa -/- na nekom drugom serveru pa se kasnije ispostavilo da provokatori više nisu imali cajta za igru :opala:

NexXxus
12.01.11, 11:42
moze netko reci kakvo je stanje na s3??

TaraT
12.01.11, 12:20
Takve provokacije sam čuo već na račun jedne ekipe sa -/- na nekom drugom serveru pa se kasnije ispostavilo da provokatori više nisu imali cajta za igru :opala:

ma, ovo je na racun shide
zar vam se nije pohvalio svojom teorijom izvidnika?
a bilo je vec i vrijeme da se ovi simciteri s -- ukljuce
vec sam se zapitao da ne misle prespavati cijeli server
vjerujem da ce onda malo i server i forum zazivjeti

Superhik
12.01.11, 13:23

Kakva teorija izvidnika? :D

Napljuskajte te sim citere da se probude :cvijece i proljece:

TaraT
12.01.11, 13:33
Kakva teorija izvidnika? :D

Napljuskajte te sim citere da se probude :cvijece i proljece:

uuuuuuu
zar ima jos netko tko ne zna za teoriju izvidnika :D
mislim da ce shido to rado pojasniti
uz to bi trebalo ici opaska: ne pokusavajte to doma

a ovi sa --, od njih se puno ocekuje, vjerojatno zato i moja nestrpljivost kad ce se ukazati

Sheppard
12.01.11, 13:49
a ovi sa --, od njih se puno ocekuje, vjerojatno zato i moja nestrpljivost kad ce se ukazati

Čika Crni Šef s nekom maskom i pričom da ima sina po imenu Luke :pčelica:
je trenutno na godišnjem, tajnica mi njegova veli da je na službenom putu i
obilazi server u potrazi za jeftinom proizvodnjom, te trenutno nadgleda svoje
radnike koji zbog recesije rade 24-00 da zarade 3x više od konkurencije :party:

Pa ako uspijete doći do Čike, poručite mu da još čekam Božićne poklone :sretan rodjendan:

J.E.Bach
12.01.11, 14:18
hehe lajava usta korporacijska nešto mi šutite :D

Jeste se upoznali sa mojim def generalima hehe

jeste jeste ahhahahahahhahahhahahah

kaj sad , a?

sve manje dobrovoljaca , a?

Kako ćemo vas sve natamburat i šutnut nogom u dupe da bu te prvi ljudi na Marsu

Pa vi opet objavljujte rat onako usput, da ljepše profil izgleda :D

A evo i najava ahhahahahah
Otkrivam RL usoro, al nebudem ,dok vam sve do zadnjeg grada ne učinimo "ionako nebitnim"

:pivo:

mucrum
12.01.11, 14:47
Kako ćemo vas sve natamburat i šutnut nogom u dupe da bu te prvi ljudi na Marsu

ovo slušamo tjednima.... mi smo najbolji, moj tata je najjači... bla bla truć truć i onda lex zabije off:D... idemo dalje...

shido
12.01.11, 14:49

ti oces stvarno da ja postavim report na forum da svi vide :cerek:

J.E.Bach
12.01.11, 14:50
ovo već slušamo tjednima.... mi smo najbolji, moj tata je najjači... bla bla truć truć i onda lex zabije off:D... idemo dalje...

lool
simpa ste mi :)

provociraš me da objavim javno vaše napadačke poduhvate ? :D

neka neka hehe samo delajte, ide vam prekrašno

još malo pa ćete ww osvojit :D

il ste već te planove otkantali ,a?a?a?

glup je ww, a?

glupa igra,a?

Taurus
12.01.11, 14:57
vidim da su tu pojedinci tako jaki na riječima... zato u igri moljakaju deff, čak i kod igrača s kojima su u ratu :cerek:

mucrum
12.01.11, 15:14
lool
simpa ste mi :)

provociraš me da objavim javno vaše napadačke poduhvate ? :D

neka neka hehe samo delajte, ide vam prekrašno

još malo pa ćete ww osvojit :D

il ste već te planove otkantali ,a?a?a?

glup je ww, a?

glupa igra,a?

neka se djeca igraju napada i deffa, mi smo koalicija koja broji 150 članova i svatko se igra po svom guštu... kod nas je različistos poželjna, pa nismo mi savezić kao vi u kojem su svi igrači defferi da bi mogli defat tebe a ti se jedini igraš... Kod nas je ipak kreativnost na djelu, pa makar ona bila kao kod legendarnog mkadrua:kid:... a zato ga i volimo, pa dobio je funkciju u savezu zbog toga, jer HEBAČ mi se igramoooooo , a ne robujemo ....

P.S. Pozdravi mi lexa i gavelina:zeko:

J.E.Bach
12.01.11, 15:32
neka se djeca igraju napada i deffa, mi smo koalicija koja broji 150 članova i svatko se igra po svom guštu... kod nas je različistos poželjna, pa nismo mi savezić kao vi u kojem su svi igrači defferi da bi mogli defat tebe a ti se jedini igraš... Kod nas je ipak kreativnost na djelu, pa makar ona bila kao kod legendarnog mkadrua:kid:... a zato ga i volimo, pa dobio je funkciju u savezu zbog toga, jer HEBAČ mi se igramoooooo , a ne robujemo ....

P.S. Pozdravi mi lexa i gavelina:zeko:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhhahah

kod vas je kreativnost kako smislit puš dana :D

TaraT
12.01.11, 15:48
ti oces stvarno da ja postavim report na forum da svi vide :cerek:

nemas odobrenje :p
a i svi znaju tko je mastermind operacije bio :)

jedva cekam vidjeti ssto si za ovaj server osmislio

dadyo
12.01.11, 18:33

:spam1: :spam1: :spam1:

...mislim da i ovdje ukoliko se stvari drastično ne promjene -/- odnosi uvjerljivu pobjedu... :goodpost:

razigrana bakterija
12.01.11, 20:28
ovo mi se samo cini...ili superhik i tarat igraju sve moguce servere ? :D

hzg
12.01.11, 20:32
simciteri???

:sjekiraš::fajter::to victory:

mucrum
12.01.11, 20:38
ovo mi se samo cini...ili superhik i tarat igraju sve moguce servere ? :D

Za superhika ne znam, ali za Taru su mi javljali da je viđen na Albanskom, Afganistanskom i Burmanskm serveru... Navodno su mu njemci dodjelili specijalni bonus jer ne propušta niti jedan svjetski server, a u njemačkoj je poznat pod nadimkom NO LAJFER...

J.E.Bach
13.01.11, 00:11
Za superhika ne znam, ali za Taru su mi javljali da je viđen na Albanskom, Afganistanskom i Burmanskm serveru... Navodno su mu njemci dodjelili specijalni bonus jer ne propušta niti jedan svjetski server, a u njemačkoj je poznat pod nadimkom NO LAJFER...

onda nije ni čudo da nema vremena i ovdje :D

mislim da je ovo inovacija dostojna korporacije

"otkrio sam albanski server"

što je puno simpatičnije od otkrivanja RL

zaboravio stavit kezonju pa evo ga...

Mallek
13.01.11, 01:35
snip/Kod nas je ipak kreativnost na djelu, pa makar ona bila kao kod legendarnog mkadrua..../snip

Nisam mogao da ne primijetim, on je postao poznat po svojim slavnim napadima senatorima-samoubojicama? :) On je legenda kod nas, doista.

shido
13.01.11, 04:06
nemas odobrenje :p
a i svi znaju tko je mastermind operacije bio :)

jedva cekam vidjeti ssto si za ovaj server osmislio

ne treba meni odobrenje ja to prosirim svim domenama za tren oka :D

znas kako ono ide, u pobjedama se pamte mislioci, a u porazima izvodjaci :lol2:

FlLASH!
13.01.11, 06:38
:spam1: :spam1: :spam1:

...mislim da i ovdje ukoliko se stvari drastično ne promjene -/- odnosi uvjerljivu pobjedu... :goodpost:

ma kakvi, to su simciteri skoro svi tamo :P

ostngds9ve
13.01.11, 10:08
Pa -/- koliko vidim samo to i radi, simcity :gamer s mišem:
Nadam se da nebu tresla se brda rodio se miš :brukica:

Sumasišavši
13.01.11, 11:34

ima i tu nešto :D :patkica:

Superhik
13.01.11, 13:01
Pa -/- koliko vidim samo to i radi, simcity :gamer s mišem:
Nadam se da nebu tresla se brda rodio se miš :brukica:

MOžda su kvalitetne farme 8)

ostngds9ve
13.01.11, 13:55
MOžda su kvalitetne farme 8)

Moguće da sad popaju kako bi dali više resa kasnije :pece palacinke:
Čuo sam da pričaju kako svi pucaju na taj ww da oni odustali i idu na najfarme servera :pizza:

dadyo
13.01.11, 16:29

...možda su to simcity allstars? clown
...nakon što sam pogodio zadnji s1 i s4 jako sam se uobrazio, ako strefim ovaj s3 teško će me bit za trpit ovdje na forumu... gross
...ako se ne spoje neke od preostalih grupacija i ne naprave nešto mega-mega jednostavno ne vidim tko bi drugi mogao zakucati 100tku
....živi bili pa vidjeli :pivo:

shido
13.01.11, 18:34
ja cuo da je iglic smislio neku novu taktiku za napadanje :cerek:

ma sta cuo vidio :lol2:

TaraT
14.01.11, 00:09
ja cuo da je iglic smislio neku novu taktiku za napadanje :cerek:

ma sta cuo vidio :lol2:

zelis i dozivjeti?

mucrum
14.01.11, 00:29
Nisam mogao da ne primijetim, on je postao poznat po svojim slavnim napadima senatorima-samoubojicama? :) On je legenda kod nas, doista.

:D:D:D:D:D i kod nas je, ali nije mu to prvi put... Njegova preuzimanja i "preuzimanja" su već legendarna u savezu, još sa starog S3... Ukratko legenda:D...

P.S. to nisu senatori samoubojice, vido si da ih uvijek prate dva hrabra legionara :-)))))

Mallek
14.01.11, 01:56
:D:D:D:D:D i kod nas je, ali nije mu to prvi put... Njegova preuzimanja i "preuzimanja" su već legendarna u savezu, još sa starog S3... Ukratko legenda:D...

P.S. to nisu senatori samoubojice, vido si da ih uvijek prate dva hrabra legionara :-)))))

Aha, to mu je zaštitni znak, dakle. :) I naravno da senatori moraju imati pratnju, makar išli i u smrt. ;)

Sumasišavši
14.01.11, 11:01
koji su ovi sa +/+
nitko nije u savezu,a naziv gg je THE END

ko ih jutio :D

MarineKing
14.01.11, 14:36
http://s3.travian.com.hr/allianz.php?aid=665

lol tek sam sad ovo vidio, SVAŠTA :D Darkovci šefuju nad Đovcima ahahaha

Superhik
14.01.11, 15:41

Isusek, kakva brukica :brukica::brukica::brukica:

J.E.Bach
14.01.11, 16:23
Artefakt je osvojen ahahahhahaha

samo žao mi onog jednog heduana kaj je zginuo za častan cilj :)

moćna koalicijo super ste :D

Misterio 1
14.01.11, 16:51
Artefakt je osvojen ahahahhahaha

samo žao mi onog jednog heduana kaj je zginuo za častan cilj :)

moćna koalicijo super ste :D

Da,žao mi mog druga,stvarno mu nije trebao taj gubitak :cry:

Mallek
14.01.11, 21:37

Izgleda da imaš krive informacije, Đ-ovci djeluju iz sjene. :)

mimi8
14.01.11, 23:06

Đovcima? :D

jedini đ-ovac tamo je bio eaglewolf al one ode na s1 :P

TaraT
15.01.11, 00:11

mislim da nije bilo rijec o meni :p
ima par drugih đejeva kod vas :D

mimi8
15.01.11, 00:13

krivo shvaćeno :P

mislim da se prije svega odnosi na dakimlina :) al jbg na jednom serveru si protiv a na drugom zajedno :D

TaraT
15.01.11, 00:22

mislim da se prije svega odnosi na dakimlina :) al jbg na jednom serveru si protiv a na drugom zajedno :D

mislim da opet nisi pogodio
treca sreca

mimi8
15.01.11, 00:25
treca sreca
neda mi se :D

dakimlin
15.01.11, 00:54
neda mi se :D

treca sreca

vidim da me se spominje? ja Đ-ovac pih, tko su ti? aj da ste rekli mnjagovac, a zna se tko njima šefuje....:D...veliki nenadje...voljeni8)....

dakimlin
15.01.11, 01:11
treca sreca

aj molim te otkrij nam tog misterioznog ĐovcaROTFL

Sumasišavši
15.01.11, 01:14
nedaj se daki :D

medikamenat
15.01.11, 04:18
svi smo mi Điovci :D:D:D
điovac a ne zločinac, pardon jelenkovac, pardon pelinkovac

J.E.Bach
15.01.11, 13:18
hehe poručio bih ovim putem mom najdražem plahom lanetu Jeleni

da je osnovan novi bend :D

Bambi Molesters hehe

Biće zlostavljanja hahahahahahahahahhahahaha

Đurđa de pive i reci muzici jače i glasnije ahahhahah

ode kuća :D

jel te strah?
15.01.11, 13:31
hehe poručio bih ovim putem mom najdražem plahom lanetu Jeleni

da je osnovan novi bend :D

Bambi Molesters hehe

Biće zlostavljanja hahahahahahahahahhahahaha

Đurđa de pive i reci muzici jače i glasnije ahahhahah

ode kuća :D

prestajem igrat travian
od sad igram Deer Hunter II

Leonid+
15.01.11, 16:13
Navodno se na ++ koor vrsi preobrazba iz AC (Absolute Chaos) u AO (Absolute Order).
Navodno su 2 capitala s offom netragom nestala u ranim jutarnjim satima.
Navodno i par offica isto tako isparilo u kontranapadu:brukica:.
Navodno sam ja sad nahebao:cry:

TaraT
15.01.11, 16:42
Navodno se na ++ koor vrsi preobrazba iz AC (Absolute Chaos) u AO (Absolute Order).
Navodno su 2 capitala s offom netragom nestala u ranim jutarnjim satima.
Navodno i par offica isto tako isparilo u kontranapadu:brukica:.
Navodno sam ja sad nahebao:cry:

navodno cu i ja to dobiti na pvt
konacno nesto konkretno i zanimljivo
dosta je bilo gledati ova prackanja

Rudolf
15.01.11, 18:09
Evo ja bi se htio pridruzit cestitkama na ljepo odrađenoj akciji......
2 gg nulirana, jos jedno selo ostalo na 66 popa i ulovljen jedan ljepi off.

Ak nekog reporti zanimaju nek se jave na pp, dok se nestavi na forum :)

nazgul1982
15.01.11, 21:10
meni nije jasno kako nakon toliko godina igre ljud neznaju org savez da se jednostavno tna ko je off ko je def i sta mora tko imati i ko koga defa? pa to su elementarne stvari

previse je retaja kojima "se igra i oni bi bili offeri"

tako vam treba kada neznate se org:)

Superhik
15.01.11, 22:00
Kaj ekipa nezna radit ovnove ili jednostavno postoji neka nova strategija da su bespotrebni u offu koji probija?

FlLASH!
16.01.11, 19:43
Kaj ekipa nezna radit ovnove ili jednostavno postoji neka nova strategija da su bespotrebni u offu koji probija?

s2 je bio pun takvih "stratega". ocito je i tu :D
Cestitam ekipi sa -- na pobjedi, samo ih cudo( citaj organizirana i dovoljno hrabra opozicija) moze sprijeciti da NE dignu WW na 100.

Sumasišavši
16.01.11, 21:01
hebo savez di nema organizacije(viva la MiD)
hebo offera bez ovci (mozgovi) :D
i hebo offera koji čuva off u dolini :p

TaraT
16.01.11, 22:19
s2 je bio pun takvih "stratega". ocito je i tu :D
Cestitam ekipi sa -- na pobjedi, samo ih cudo( citaj organizirana i dovoljno hrabra opozicija) moze sprijeciti da NE dignu WW na 100.

tko? oni simciteri?
ma, nooo waaaay

ok,ok,..definitivno zasad izgledaju najorganiziranije i najkompletnije
ali jos se ceka da pokazu ssto znaju
a ww je ipak jos daleko

nazgul1982
16.01.11, 22:48
tko god zeli vidjeti demonstraciju sta znamo nek se javi:D

Leonid+
16.01.11, 23:29
Navodno AC ostao bez arta bo:D jao ta Valhalla ..hihihi..dobro lako im kad imaju Sokola :P

Itachi
17.01.11, 00:17
priča mi prijatelj (sve iz prve ruke) da ta valhala sami sebe pljačkaju i nabijaju si neke umjetne bodove, i šta ako im arti BO kruže svaka 3-4 dana i u savezu se više boje vadera neg svih neprijatelja zajedno, ali .... navodno nije sve tako sjajno ni u raju ... navodno da će i valhala doživit da pushani offovi jedan drugog love,

(ispričavam se ako sam nekog uvrijedio, ali kad sam čuo štoriju ... a morao sam je podijeliti sa eventualnim znatiželjnikom)

shido
17.01.11, 00:33
Pljačkaš tjedna
Nr. Igrač Resursi
1. Lord Vader 12035054
2. dark fighter 5017510
3. the answer 4908540
4. EkremJevrić 4476356
5. three stooges 3924783
6. kraljica majka 3839140
7. igor car 3566531
8. jeremy 2828011
9. Biro da Pimp 2672919
10. hooligan 2518853

:usisava:

FlLASH!
17.01.11, 00:43
tko? oni simciteri?
ma, nooo waaaay

ok,ok,..definitivno zasad izgledaju najorganiziranije i najkompletnije
ali jos se ceka da pokazu ssto znaju
a ww je ipak jos daleko

nije daleko, Natari sad dolaze nakon 10 mjeseci. ekipa koja ima najblju infrastrukturu ce dobit i to je to. uz najblju naravno ide i najocuvaniju.
BO sam po sebi ne znaci nista ako ga ne znas koristit, kao i svaki artefakt kad smo kod toga. vidio sam ekipe koja je drzala BO od istof igraca po 4 5 do 10 dana pa su izvadili off za popisat se na njega.
medjutim da zakljucim sto sam htio reci, -- trenutno izgleda najkompaktnije jer vjerovatno i je takav, i zato niko nece imat muda krenut na --. jos ako vader popika 3x speed hehhehehe

ostngds9ve
17.01.11, 01:28
:usisava:

Prestanite slati farmam rese shido, nemojte biti kao neki koje znamo :D.

shido
17.01.11, 08:04
Prestanite slati farmam rese shido, nemojte biti kao neki koje znamo :D.

vis da imamo sad kontrolore u savezu, izgubili burek na opkladi i jos im sad moramo dokazat da smo uredno farmali,.... a burek jos cekamo ;)

nazgul1982
17.01.11, 09:48
priča mi prijatelj (sve iz prve ruke) da ta valhala sami sebe pljačkaju i nabijaju si neke umjetne bodove, i šta ako im arti BO kruže svaka 3-4 dana i u savezu se više boje vadera neg svih neprijatelja zajedno, ali .... navodno nije sve tako sjajno ni u raju ... navodno da će i valhala doživit da pushani offovi jedan drugog love,

(ispričavam se ako sam nekog uvrijedio, ali kad sam čuo štoriju ... a morao sam je podijeliti sa eventualnim znatiželjnikom)

hihihihihi

travian je svjedocanstvo ljepoti raznolikosti i razlicistosti poimanja brojnih dimenzija u kojima postojimo:D

u nekoj alternativnoj stvarnosti ,nekom paralelnom svemiru cak i ovo je mozda istina:D

Da znas osnove kako server prati bodove farmanja znao bi da bi u slucaju da jedan drugoga farmamo bilo jako malo ofarmanog sa nase strane na razini saveza a Valhalla je opljackala prosli tjedan cini mi se oko 36 milja resa,dok je sljedeci savez opljackao oko 15 milja

-- korde su moja osobna imovina i unutar sfere mog utjecaja do nikakvih izrazavanja individualnosti nikada nece doci,nismo neki nakazni savez da dopustamo demokraciju

dadyo
17.01.11, 13:01

...da valhalla pljačka sama sebe ne bi bili tako rangirani; možda si htio reći da pljačkaju saveznike Cass, Albert i druge?
...u svakom drugom slučaju taj dio posta ti nema nekog smisla
...po pisanju na forumu dalo bi se zaključiti da savezi A i AC dobivaju žestoko po tamburi i da se olako odriču arteva, nisam očekivao baš takav razvoj događaja
...navodno da će prva žrtva DARK saveza na hr domeni biti A savez... how cool is that?! bomb

J.E.Bach
17.01.11, 13:10
...po pisanju na forumu dalo bi se zaključiti da savezi A i AC dobivaju žestoko po tamburi i da se olako odriču arteva, nisam očekivao baš takav razvoj događaja

još da tebe imamo svirepi nebi bilo niti pore u obrani,kamoli rupe :D
a kad bi burkija dofurao hehe obavještajna služba bi znala sve i prije njih samih hahahahhahha

mucrum
17.01.11, 13:43
...da valhalla pljačka sama sebe ne bi bili tako rangirani; možda si htio reći da pljačkaju saveznike Cass, Albert i druge?
...u svakom drugom slučaju taj dio posta ti nema nekog smisla
...navodno da će prva žrtva DARK saveza na hr domeni biti A savez... how cool is that?! bomb

Dark savez odavno ne postoji, pod našim pritiskom morali su se ujedniti s ostalim savezima na tim kordinatama u Andarkiju te svi zajedno mijenjati ime , tako da će za prvu žrtvu dark morat pričekati novi server koji će valjda dočekati pod svojim imenom... A to će biti zanimljiv dan...

Nadalje, Andarkija , Anarkija, krčma, baš, Joks i šta ti ja znam koliko još saveza tamo ujedinjeno igra protiv A saveza nemaju nikakve šanse da odnesu pobjedu... Rat je igra gdje dobijene bitke ne znače i rat...

Znači prikupiti malo bolji info, prije pisanja na javnom forumu jer ispadaš neozbiljan...

J.E.Bach
17.01.11, 13:50
Rat je igra gdje dobijene bitke ne znače i rat...

Rat nije igra, rat je rat

ahhahahaha ali frende unatoč tome što je istina da par bitaka neznači i dobiven rat

ipak , ipak mislimda ce vam trebat makar jedna pobjeda hahhahahahahah
a nikako da dodjete do toga ahhahahaha

Što se Darka tiče, pustit i frende tuđu brigu ahahhaha imaš mislim puno posla u vlastitoj kući :D
Sad ti žao što niste imali kriterija za upad u savez osim popa ,a,a,a,a,?

hehe

mucrum
17.01.11, 14:24
Rat nije igra, rat je rat

ahhahahaha ali frende unatoč tome što je istina da par bitaka neznači i dobiven rat

ipak , ipak mislimda ce vam trebat makar jedna pobjeda hahhahahahahah
a nikako da dodjete do toga ahhahahaha

Što se Darka tiče, pustit i frende tuđu brigu ahahhaha imaš mislim puno posla u vlastitoj kući :D
Sad ti žao što niste imali kriterija za upad u savez osim popa ,a,a,a,a,?

hehe

Frende ovo je prvenstveno jedna lijepa igra... ratovi su samo u glavama ljudi koji je preozbiljno shvaćaju...

Imali smo mi dosta pobjeda, a vaše mjenjanje imena, skrivanje iza napa pa udaranje s leđa najbolje govore kako se te pobjede bile jake i koliko su vas bile stisnule...

Ne brinem ja tuđu brigu što se Darka tiče... ja samo ispravljam krive navode, ondosno vidim da je čovjek neupućen pa mu dajem točne informacije....

Apsolutno mi ništa nije žao, uživam u igri i zadovoljan sam kako stojimo... Vi ste više gubili u početku, mi više sada a kako će biti na kraju zna jedino Nostradamus;)

J.E.Bach
17.01.11, 14:38
Apsolutno mi ništa nije žao, uživam u igri i zadovoljan sam kako stojimo... Vi ste više gubili u početku, mi više sada a kako će biti na kraju zna jedino Nostradamus;)

Znam ja kako će bit hahahahaha

Natamburat ćemo vas

I kad budete tražili da prestanemo

Natamburat ćemo vas još više :D

Superhik
17.01.11, 14:44
Frende ovo je prvenstveno jedna lijepa igra... ratovi su samo u glavama ljudi koji je preozbiljno shvaćaju...

Imali smo mi dosta pobjeda, a vaše mjenjanje imena, skrivanje iza napa pa udaranje s leđa najbolje govore kako se te pobjede bile jake i koliko su vas bile stisnule...

Ne brinem ja tuđu brigu što se Darka tiče... ja samo ispravljam krive navode, ondosno vidim da je čovjek neupućen pa mu dajem točne informacije....

Ne, to nije Dark. To je MNJAG :dance::PROTFL

mucrum
17.01.11, 15:07
Ne, to nije Dark. To je MNJAG :dance::PROTFL

;) gle kad im je Pit stvarni vođa u nazivu mora biti ovo G, makar i na skirveni način...:brukica:

Znam ja kako će bit hahahahaha

Natamburat ćemo vas

I kad budete tražili da prestanemo

Natamburat ćemo vas još više :D

:P :P :P nemojte, bit ćemo dobri i na sve tvoje uporno tj. dosadno slane pozive našim igračima da ti se pridruže odovorit ćemo s DA:P

J.E.Bach
17.01.11, 15:14
;) gle kad im je Pit stvarni vođa u nazivu mora biti ovo G, makar i na skirveni način...:brukica:

:P :P :P nemojte, bit ćemo dobri i na sve tvoje uporno tj. dosadno slane pozive našim igračima da ti se pridruže odovorit ćemo s DA:P

ahhahaha vidim frende malo si neurozan :D

dosad si bio pristojan hehe

ajde evo napadnite kajaznam pa ćemo vidjet :)

il da vam uzmem jošp koji arte za fakat :D
nije mi zao dat jos 1 heduana i 2 mača za BO

samo steta sta nemate vise takvog hahahahahhhaha

Superhik
17.01.11, 15:16
Kad kreče neko bušenje popera uz Valhalle? :sleepy moon:

mucrum
17.01.11, 15:28
ahhahaha vidim frende malo si neurozan :D

dosad si bio pristojan hehe

ajde evo napadnite kajaznam pa ćemo vidjet :)

il da vam uzmem jošp koji arte za fakat :D
nije mi zao dat jos 1 heduana i 2 mača za BO

samo steta sta nemate vise takvog hahahahahhhaha

ma nije valjda da si se ti prestao šalit???? Nije to dobro, ne ne... Jer stari pit bi to shvatio kao zanimljivu igru slova, a ne se durit kao ostavljena mlada... ako si shvatio kao nešto nepristojno odmah brišem frende;)

za bo, svaka čast... splet neretnih okolnosti, vama je ludi art okrenio na brzu, a mrvi t-com shebao net cijelo jutro ...nije se mogao spojit inače bi bio preseljen u sec... ali tako je to u ljubiavi i ratu splet nesretnih ili sretnih okolnosti ali netko odnese pobjedu... i taj art vam je do sata jedina prava akcija i na tome svaka čast unatoč tome što vas je pomazio t-com i ludi art...

gle imamo mi još artova koji vi nemate, tipa VS ali se ne usudite približiti tome :sleepy moon:

Trofex
17.01.11, 17:15
ma nije valjda da si se ti prestao šalit???? Nije to dobro, ne ne... Jer stari pit bi to shvatio kao zanimljivu igru slova, a ne se durit kao ostavljena mlada... ako si shvatio kao nešto nepristojno odmah brišem frende;)

za bo, svaka čast... splet neretnih okolnosti, vama je ludi art okrenio na brzu, a mrvi t-com shebao net cijelo jutro ...nije se mogao spojit inače bi bio preseljen u sec... ali tako je to u ljubiavi i ratu splet nesretnih ili sretnih okolnosti ali netko odnese pobjedu... i taj art vam je do sata jedina prava akcija i na tome svaka čast unatoč tome što vas je pomazio t-com i ludi art...

gle imamo mi još artova koji vi nemate, tipa VS ali se ne usudite približiti tome :sleepy moon:

ROTFLROTFL ovi mozda rade u tcomu pa mu zeznuli net na nekolko sati... :D

Superhik
17.01.11, 17:16
Branitelj tjedna
Nr. Igrač Bodovi
1. Leonid 317295

Tko je autor akcije da se pohvali? :brukica:

shido
17.01.11, 17:24
Branitelj tjedna
Nr. Igrač Bodovi
1. Leonid 317295

ko da je to tako tesko pogodit ROTFL

medikamenat
17.01.11, 17:28
Čitajuć "fakera" i makia nameće se da je forum prava bojišnica a ono tamo tek laprdanje.....sreća da nemaju vojsku ekvivalent jeziku, bila bi to armija cca 350k pješadije 150k konjice a od "teškog topništva" pao bi server.
:D:D
p.s. isčekuje se reakcija serverskog analitičara Gjenara alias Eagla :D:D:D

Superhik
17.01.11, 17:35
Isusek, isusek, sad vidio reporte. 18 reporta zabijenih offova koje sam dobio ukupno imaju oko 2k ovnova SVI ZAJEDNO. :brukica:

Element
17.01.11, 17:40
Sva moje ocekivanja oko AC-a su u potpunosti ispunjena, cak i premasena, raspadaju se tempom brzim i od predvidenoga, kad njih 19 ne uspiju srusit zid rimljaninu niti levela onda sam sve rekao.

smotanac
17.01.11, 17:46
Branitelj tjedna
Nr. Igrač Bodovi
1. Leonid 317295

Zar im ne bi isto bilo da kad šalju fejkove pošalju samo po jednu katu, ili se to oni pripremaju za travian 4 ROTFL

ostngds9ve
17.01.11, 18:02
Isusek, isusek, sad vidio reporte. 18 reporta zabijenih offova koje sam dobio ukupno imaju oko 2k ovnova SVI ZAJEDNO. :brukica:

Bit će da je netko mislio da kao deff, bude se to zbrojilo i ode zid :D.

mucrum
17.01.11, 18:28
ROTFLROTFL ovi mozda rade u tcomu pa mu zeznuli net na nekolko sati... :D

:D:D:D ne bi se začudio... priznaj Pit tj. Mudriniću ;) ...

Čitajuć "fakera" i makia nameće se da je forum prava bojišnica a ono tamo tek laprdanje.....sreća da nemaju vojsku ekvivalent jeziku, bila bi to armija cca 350k pješadije 150k konjice a od "teškog topništva" pao bi server.
:D:D
p.s. isčekuje se reakcija serverskog analitičara Gjenara alias Eagla :D:D:D

hahahahahhahaha istina, ovo si lijepo primjetio... Sva sreća da nemamo kakvih offova inače :D ... Ali ipak je šteta što se ne boduje i ratovanje po forumima , onda bi bili heben savez... Ovako mi preostaje kokošarenje do kraja serveraROTFL...

P.S. Molim te ne spominji mi tog kvazi analitičara, igrača i gjenerala... sljedeći tjedan ču ga častiti čevapima koje će jesti na slamku, a on zna zašto:blackeye:....

i još jednom pohvala za upis, dugo me netko nije zgazio , a istovremeno nasmijao na forumu kao ovaj upis...

nazgul1982
17.01.11, 18:38
ajmeee

pa vidio sam sada jedan report

ima covjek 30 ovnova!! pa kako ih skupio?? pa mora svaki dan raditi jednoga mjesec dana da ih toliko skupi?

ferrarisasa
17.01.11, 18:43
ma ljudi ofce su skupe i nisu ih htjeli zabit nek ih čuvaju za ww:brukica:

medikamenat
17.01.11, 19:01
ovovi su dobri u deffu protiv konjaništva...jebi ga...ako "faker i maki " istjeraju ofove trebat će sve raspoloživo :D

šalu na stranu, malo ovnova ...šteta za AC sreća za Leonida i ekipu
p.s. ajmo sad svi skupa klikat ovnove :D:D

Itachi
17.01.11, 19:39
U doba kad je -/- koordinatama vedrio i oblačio voljeni učo iz Petrinje, do ovog doba servera ista je ekipa već znala prekrcati riznice artima sa drugih koordinata, pritom stvarajući odrede ''preobraćenika''. Sad niko ne kaže da se to može ili mora ponovit na svakom serveru. Sim-bunker je isto taktika. Opreza kažu ljudi nikad dosta. Strpljen spašen. Ili možda ljudi igraju samo na kontre? Ako neko napadne mi ga razvalimo, ako ne server je opet naš.

P.S. a možda samo neznaju kojim redom krenuti

Sumasišavši
17.01.11, 19:44
neki još nemaju dozvolu "čoban"
pa neznaju za ovce :plesem na kisi:

možda neznaju za zidine :D