PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13

magath26
17.01.11, 20:02
čestitke sf i kompanjonima na deffanju...nisu ovce toliko ni bitne koliko omjer deffa na ove male offiće...mi smo se kompletno dogovorili da idemo u deffere :cerek: nie off za nas

Horall
17.01.11, 20:07
Meni su MM-ovi za slanje deff-a, pusha, fejka počeli su mi ići na živce, stalno novi :)
Al' ok, bravo ''mi'' :D

FlLASH!
17.01.11, 20:29
čestitke sf i kompanjonima na deffanju...nisu ovce toliko ni bitne koliko omjer deffa na ove male offiće...mi smo se kompletno dogovorili da idemo u deffere :cerek: nie off za nas

sa ovim komentarom i jesi za deff.. ma vraga niti to, kao deffer se necu sam vrijedjati .. da nisu ovce bitne ...ma majke ti offera. 1 lvl rimskog zida na 300k spucanog offa ...ako se ne varam ovo je rekord, to treba znat.
ja bi se od srama pobrisao. :D

ako mogu negdje reporti biti stavljeni cisto da se i komentar malo sarkasticniji moze ostavit.

magath26
17.01.11, 21:03
ti si još smješniji :D aj raspitaj se o "akciji" i svemu ostalom i ubaci u simulator ubaci i hrpu ovaca..podcrtaj sve..zbroji..stavi znak jednako i vidi šta je pjesnik htio reč...ja nisam offer neznam napadat i neznam šta je ovca...znam samo šta je janje :P ukratko pobili bi više deffa neznam nisam računo ako ti tako kažeš možda i cjeli...ovce su svemoćne..vjerovatno sa ovcom moš i art uzet :štemer: i spremiš art u ovčaru pa ga ovca čuva ;) i za art u ovčari ti je dovoljno lvl 1 ovčare da spremiš veliki art...živjele ovce :to victory: znači sa puno više ovaca ti oćeš reč mi bi imali uspješnu akciju?još jednom čestitam na deffanju..a ako netko razumije o čem pričam drago mi je...ovi koji vide samo ovce..nek ih nastave gledat i brojat :D lako ih je izbrojat kad ih je malo...

Superhik
17.01.11, 21:15
ti si još smješniji :D aj raspitaj se o "akciji" i svemu ostalom i ubaci u simulator ubaci i hrpu ovaca..podcrtaj sve..zbroji..stavi znak jednako i vidi šta je pjesnik htio reč...ja nisam offer neznam napadat i neznam šta je ovca...znam samo šta je janje :P ukratko pobili bi više deffa neznam nisam računo ako ti tako kažeš možda i cjeli...ovce su svemoćne..vjerovatno sa ovcom moš i art uzet :štemer: i spremiš art u ovčaru pa ga ovca čuva ;) i za art u ovčari ti je dovoljno lvl 1 ovčare da spremiš veliki art...živjele ovce :to victory: znači sa puno više ovaca ti oćeš reč mi bi imali uspješnu akciju?još jednom čestitam na deffanju..a ako netko razumije o čem pričam drago mi je...ovi koji vide samo ovce..nek ih nastave gledat i brojat :D lako ih je izbrojat kad ih je malo...

Da ste imali više ovnova ubili bi više deffa i ne bi bili javna sprdnja po forumu i skype chatovima :brukica:

medikamenat
17.01.11, 21:31

Uz jednog dobrog ovna(bez perverznih aluzija molim) i malo drugačije posložen napad bitno drugačiji skor bi bio.
Vi bi i dalje izgubili sav off ali i uz pomor na drugoj strani. Što vama sad i nije više bitno .....ali moram se složiti s HIKom, izbjegli bi javno olajavanje ili ti ga pravu bitku(čitaj: "fakera i maki")....a to s vojskom i bitkama je samo predstava za javnost i više zveckanja za švabe :cvijece i proljece: :patkica:

magath26
17.01.11, 21:33
e ovo već stoji superhik i s time se u potpunosti slažem :pivo: nie problem čestitat priznat svoju grešku i sramit se svoje greške...no kad vidim neke pametnjakoviće koji su popili svu pamet svijeta..dođe mi zlo a već mi je cjeli dan zlo...em prošo godišnji dns em njuberski skucani..em mi neki pametnjaković pametuje šta je ovca i oće reč da bi se s ovcom popeo na mount everest..pametnjakoviću nisam reko da ovca nie bitna..nego da ovca nie bitna u ovoj akciji kad se naletilo na takav deff sa takvim omjerom offova a isto tako bi se završilo i na nekim drugim gradovima..stoga jedina bit ovce u ovoj priči je ta da se sad svi možete podsmjehivat nama ovčarima :D zato uživaj u tome i ne pravi se pametan :P ne stoji ti

mucrum
17.01.11, 21:55
Lako je biti pametan poslje bitke , naravno da je trebalo više ovnova, naravno da nije sve trebalo slati na Leonida ali pretpostavljam da nisu očekivali da će tako deffat leonida i da su računali da će fejkovi odraditi svoje pa nisu ni mislili da će im ovnovi biti toliko bitni jer su računali na puno manje deffa itd itd itd... Ukratko, kriva procjena na koga ići...

FlLASH!
17.01.11, 22:19
pa ja se iskreno nadam onda da ce se ta ekipa ovnasa naci i kao moji protivnici u neko buducnosti. mila majka onda. ic cu spavat u 8 nakon dnevnika mirne duse.

1.Ne bi nuzno probili ali bi suparnik ostao bez debelog dijela deffa i poprilicno ranjiviji u narednom periodu sto bi prezivjeli ljudi sa offom vasi mogli kapitalizirati i poprilicno se jeftino prosetat kroz lijep broj GG ova suparnika.

2. Napad bi imao bar nekog smisla i vrijednosti tj bar vece vrijednosti od ove da je isti vrag jeste l napali ili ostavili da sve to crkne od gladi. Steta po branitelje je slicna.

3. I naravno ne bi bili javna sprdnja sto s tvojim komentarima jos vise zasluzujete i tu ne mislim samo na akciju vec je i svaki savez koji si tako nesto dopusti p tako komentira i nije nego sprdnja, savez je ipak rijec koja konotira nesto drugacije znacenje.

Imam jos 3 tocke ali cisto umnjam da ces razumijeti( i za ove sumnjam al ajd) tako da necu trosit slova.

Nije tu lako pametan poslije bitke, u bitku se ne ide s offom bez prokletog ovnasa koji skida zid. Rimski zid k tome ...

Servera je definitivno previse.

Leonid+
17.01.11, 22:35
pa ja se iskreno nadam onda da ce se ta ekipa ovnasa naci i kao moji protivnici u neko buducnosti. mila majka onda. ic cu spavat u 8 nakon dnevnika mirne duse.

1.Ne bi nuzno probili ali bi suparnik ostao bez debelog dijela deffa i poprilicno ranjiviji u narednom periodu sto bi prezivjeli ljudi sa offom vasi mogli kapitalizirati i poprilicno se jeftino prosetat kroz lijep broj GG ova suparnika.

2. Napad bi imao bar nekog smisla i vrijednosti tj bar vece vrijednosti od ove da je isti vrag jeste l napali ili ostavili da sve to crkne od gladi. Steta po branitelje je slicna.

3. I naravno ne bi bili javna sprdnja sto s tvojim komentarima jos vise zasluzujete i tu ne mislim samo na akciju vec je i svaki savez koji si tako nesto dopusti p tako komentira i nije nego sprdnja, savez je ipak rijec koja konotira nesto drugacije znacenje.

Imam jos 3 tocke ali cisto umnjam da ces razumijeti( i za ove sumnjam al ajd) tako da necu trosit slova.

Nije tu lako pametan poslije bitke, u bitku se ne ide s offom bez prokletog ovnasa koji skida zid. Rimski zid k tome ...

Servera je definitivno previse.

Ma sto reci. Ponavljam 320k deff bodova a rimski zid ostao na 20lvl. Mozda bi prosli s ovnovima, mozda ne. Definitivno bi se drugcije deffali da su imali ovnove, al pitanje je dal je netko od njih uopce imao riznicu na 20lvl da uzme art (posebna brza obuka) ako produ ili o tome nisu ni razmisljali....

magath26
17.01.11, 22:36
hehehe oke nisi upućen u dublje stvari pa te razumijem...onda i komentiraj na taj način koliko si i upućen...ovak samo mlatiš praznu slamu...sve što pričaš dobro pričaš al za stvari kako ih ti vidiš a ne onakve kakve jesu...ne vrijedi se raspravljat s tobom...jer ti vidiš brojke i melješ...ja te brojke vidim na malo drukčiji način...onakve kakve jesu...sve 5..ja i ac savez smo njuberi i da smo imali 2 ovnaša uspjeli bi u akciji...pobili deff i nastavili se šetat kroz druge gradove :D eto i u ovoj bitci sam poražen :cerek: definitivno sam luzer

EvilDuck
17.01.11, 22:49
Malo matematike, simulacija Rimljanin vs Rimljanina:

50k impova+100 ovnova vs. 40k preta= svi impovi mrtvi, zid sa 20 srušen na 11 lvl.

50k impova+200 ovnova vs. 40k preta=preživjelo 2,3k impova, 9 ovnova, zid srušen

Nakon ovoga većina igrača misli, jupi, imam dovoljno ovnova jer sam srušio zid.
NETOČNO.

JEDVA je uništen zid sa previše žrtava.

Ako se doda ovnova:

50k impova+400 ovnova vs. 40k preta=11k impova preživjelo

DAKLE: u ovom slučaju o 200 ovnova ovisi hoće li preživjeti 2,3k impova ili 11k, a TO JE VELIKA RAZLIKA, i to zato što ovnovi razvaljuju zid TOKOM borbe-to je proces ( iterativan), a ne jednokratni izračun u formuli kojom se računa napad........

Preporuka: minimum 1% ovnova na armiju.

Sumasišavši
17.01.11, 22:53
Beeee,Beeeeeeee

:kid:

do kad o OFČICAMA

organizacija i špije su u svemu :p

overdose
17.01.11, 22:54
nice zakucavanje
bravo leonid i ekipa
btw vidio sam pokoji offić i bez konja ili mi se samo učinilo
:blackeye:

magath26
17.01.11, 23:08
sve to štima al nemoš računat primjera pikanje 10 offa 5 kilaša na 150 k deffa ili 2 offa 25 kilaša(zbroj je 50 k offa u obje varijante za neke koji ne kuže hehe) na taj deff..i onda mi reč da su tu ovce presudile...svašta...puno je drugih faktora tu igralo..al samo ovaj bode u oči pa se o njemu priča :D mada su tu totalno druge stvari presudile...ev i sam leonid slavi zid...mislim da to sve govori :D no to su podbadanja protivnika i tako bi i ja radio da sam na slavljeničkoj strani...ne uzimam za zlo nego čestitam...pobijedila je procjena i deff čija god bila ili čiji god bio...i naravno sa naše strane greška napadača ili kakav intruder u savezu :tough: no to je uviek ona crna strana..ne čestitam njoj nego deffu i procjeni protivnika...

EvilDuck
17.01.11, 23:21
sve to štima al nemoš računat primjera pikanje 10 offa 5 kilaša na 150 k deffa ili 2 offa 25 kilaša(zbroj je 50 k offa u obje varijante za neke koji ne kuže hehe) na taj deff..i onda mi reč da su tu ovce presudile...svašta...puno je drugih faktora tu igralo..al samo ovaj bode u oči pa se o njemu priča :D mada su tu totalno druge stvari presudile...ev i sam leonid slavi zid...mislim da to sve govori :D no to su podbadanja protivnika i tako bi i ja radio da sam na slavljeničkoj strani...ne uzimam za zlo nego čestitam...pobijedila je procjena i deff čija god bila ili čiji god bio...i naravno sa naše strane greška napadača ili kakav intruder u savezu :tough: no to je uviek ona crna strana..ne čestitam njoj nego deffu i procjeni protivnika...

Nisi shvatio što sam želio reći.

overdose
17.01.11, 23:23
jep
hebemu špije :P
organizacija naravno nikad nije kriva :pije kavu:

Superhik
17.01.11, 23:25
Neš malo računajući onak u letu primjetih da bi vrlo vjerovatno sav deff nahebao da je zid odmah pao. A treči napadač sa 20k sjekira i 9k vitezova i 2k ovnova bi sruši taj zid sam.

magath26
17.01.11, 23:37
da deff bi vrlo vjerovatno nahebo da je tak kak ti kažeš...al pitanje je koji bi napadač po redu pobio sav deff..šta bi nebi bilo porušeno...tko bi nebi uzeo art i tko uopće ima riznicu na 20 kak leonid kaže :cerek: ..duck ma kužim te samo neki drugi tu ne kuže pa im pokušavam objasnit..svi se uhvatili slijepo ovce..e sorry zaboravih nick al nisam reko ni da je špija ni neko drugi...samo navodim mogućnosti koje postoje ako kužiš...evo primjer na moj račun jel moj otac moj otac?postoje dvije mogućnosti jedna da je druga da nie..ja sam siguran da je al uviek postoji ono ali...tako sam ja kod ovog naveo mogućnosti a čestito protivniku na procjeni i na deffu i vjerujem da je to bilo u pitanju...

Superhik
18.01.11, 00:05
da deff bi vrlo vjerovatno nahebo da je tak kak ti kažeš...al pitanje je koji bi napadač po redu pobio sav deff..šta bi nebi bilo porušeno...tko bi nebi uzeo art i tko uopće ima riznicu na 20 kak leonid kaže :cerek: ..duck ma kužim te samo neki drugi tu ne kuže pa im pokušavam objasnit..svi se uhvatili slijepo ovce..e sorry zaboravih nick al nisam reko ni da je špija ni neko drugi...samo navodim mogućnosti koje postoje ako kužiš...evo primjer na moj račun jel moj otac moj otac?postoje dvije mogućnosti jedna da je druga da nie..ja sam siguran da je al uviek postoji ono ali...tako sam ja kod ovog naveo mogućnosti a čestito protivniku na procjeni i na deffu i vjerujem da je to bilo u pitanju...

Grške u organizaciji i loše pripremljeni offovi, jbg bit će bolje drugi puta :)

Sumasišavši
18.01.11, 00:06

:goodpost:

TaraT
18.01.11, 00:56
:D:D
p.s. isčekuje se reakcija serverskog analitičara Gjenara alias Eagla :D:D:D

a,eto, buisy day bio, pa nisam stigao ranije
ispricavam se na kasnjenju, znam da sam falio
:D
necu o ovcama, vec se o tome diskutiralo, ali moram priznati da mi neki "kompletni" offovi izgledaju kao da su dosetali s nedavno zapocetog s1

ok, priznajem, nisam previse pratio ++ tako da ne znam koliko su ti offovi bitaka prosli, ipak, nekako se ne mogu oteti dojmu da sve dosad prikazano na s3 daleko zaostaje po svemu vidjenom na ostalim, ranijim serverima

Itachi
18.01.11, 01:40
koji god hof sam vidio na hr serverima, neki je znalac ustvrdio da je bilo premalo ovnova ... ako neću jedan server složiti off od 20K ovnova i samo njih poslati pa da vidim oće li i onda biti malo ovnova ... na leonida su napadali slabi offovi u cijelosti (osim jednog koliko sam ja vidio) nijje bilo ni ovnova ni pješadije ni konjice starije od tjedan dana ... šta sam ono ustvari htio? a da! ccc BILO JE MALO OVNOVA U NAPADU

hvala, hvala, i ja vas tajno ljubim

FlLASH!
18.01.11, 02:18
Nisi shvatio što sam želio reći.

Sta nisi ti prestao igrat? :D I ne mislim da je skuzi al ajd :D

Niko nije rekao da su bili presudni, mozda i ne bi probili ali nije poanta u tome.

shido
18.01.11, 02:46
sta vi pricate, pa u onim napadima je najvise ovaca bilo, tacnije sve, samo treba pronac cobana koji ih poslao :D

Bada-ludi konj
18.01.11, 03:18
Krenuo je Ac
Da demonstrira silu
Ali zaboraviše za drva
Da upale pilu.

Na leonida navališe
Bez komada drva
Od zida se odbiše
Ne ošteti se ni mrva

Ali zaboli ih najviše
Što niti izvještaj ne vide
a da nas pitaju
pomalo se stide

Od jakog Ac saveza
Osta samo tvrdnja
na forumu su oni
ipak glavna sprdnja

Da su nešto ubili
tješe se i sada
A dok niko nevidi
Plaču od jada

Mora im se priznati
Uložili su trud
Ali na njihovu žalost
završio je sud.

Presudio je sud
Da se Ac briše
na ovome serveru
uskoro ih nema više

MONSTER
18.01.11, 07:26
Branitelj tjedna
Nr. Igrač Bodovi
1. Leonid 332547
2. AjeTO 34067
3. simao 4992
4. Vympel 3949
5. ćuki 3164
6. stepski vuk 2540
7. Grave Digger 1850
8. ivica gljivica 1738
9. kondor1 1526
10. emilijo1 1512

:harmonikaš:

Marles
18.01.11, 09:17
sta vi pricate, pa u onim napadima je najvise ovaca bilo, tacnije sve, samo treba pronac cobana koji ih poslao :D

ludi kao uvijek se lijepo potrudio opisat događaj u stihovima :101010:

MarineKing
18.01.11, 13:44
strašna zakucavanja, mislim da tu ovce nisu bile presudne, vec ili lose odradjeni fejkovi ili informacija. :)

nazgul1982
18.01.11, 13:51
hebiga,kombinacija losih offova,losih fakeova,nepostojecih ovnova,a uz sve to informacije i netrebaju:D

TaraT
18.01.11, 15:32
da su akciju slagali ljudi iz SF-a, ne bi je bolje slozili
naravno, za sebe
:)
ili mozda cak i jesu?!

Trofex
18.01.11, 15:56
strašna zakucavanja, mislim da tu ovce nisu bile presudne, vec ili lose odradjeni fejkovi ili informacija. :)

naredba :banned:

travian je zakon
18.01.11, 18:53
hebiga,kombinacija losih offova,losih fakeova,nepostojecih ovnova,a uz sve to informacije i netrebaju:D

Sa ovim se u potpunosti slažem.

Ako je na leonida išao prvi val napada u 14:05
Drugi su napadi i fejkovi išli u 16:05

Nek se pitaju zašto PSZZ nije slao fejkove na ostale.

Zašto je maduto držao off u oazi(87|118) bez izvidnika.

Isto bi prošli da su na bilo koga poslali , kao dokaz evo ti izvješće kad sam na skypu leonidu napisao stanje deffa.
[17.1.2011. 15:56:36] Leonid: ima bolji deff od mene a na mene idu
[17.1.2011. 15:56:42] Leonid: :D

I još nešto jutros skatan Nick Moor , pa vi ni defferi ne možete biti, 4 heroja u pojačanju, ja sam imam više deffa od vaša 4 igrača:cerek:

dado zg
18.01.11, 19:29
Da li se jos ko sjeca predstavljanja saveza AC http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=49710
Najjace mi je ono "okupila se nevjerojatna ekipa znalaca" :D

Superhik
18.01.11, 19:32
Da li se jos ko sjeca predstavljanja saveza AC http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=49710

Zaboravili valjda znalci pročitat upute igre :D

"Ovan za probijanje je teško oružje za podršku pješadije i konjanika. Njegov zadatak je probijanje neprijateljskog zaštitnog zida, tako da olakša napad svojim jedinicama. Zato što je sam bez zaštite, potrebna mu je podrška drugih jednica." :dance::dance:

medikamenat
18.01.11, 19:44
Zaboravili valjda znalci pročitat upute igre :D

"Ovan za probijanje je teško oružje za podršku pješadije i konjanika. Njegov zadatak je probijanje neprijateljskog zaštitnog zida, tako da olakša napad svojim jedinicama. Zato što je sam bez zaštite, potrebna mu je podrška drugih jednica." :dance::dance:

treba dodati da:
Ako se dobro obradi također je dobar za peć janjce na njemu :D:D:D

Sumasišavši
18.01.11, 19:51

pa zar nisu znalci :harmonikaš:
trebalo je ono izvesti :svinjica mala:

Markoleti
18.01.11, 20:06
~a dobro,malo su se skucali. necete valjda sad svi da pravite posalice na njihov racun?! pitanje je samo,sto dalje?! kako li ce se zavrsiti ova prica?! :D

dadozg
18.01.11, 20:40

pa eto baš sam potražio svoj komentar na tu temu,ali nestao izgleda....

savez koji vodi sneki,igračica koja je sa svoja dva acc usred rata prešla u neprijateljski savez ni ne može biti bolji :brukica::brukica::brukica::brukica:

nakon pogledanih reporta neznam dal da se smijem ili da plačem od smijeha :lol2::lol2::lol2::brukica:

MarineKing
18.01.11, 21:24
nakon pogledanih reporta neznam dal da se smijem ili da plačem od smijeha :lol2::lol2::lol2::brukica:

ma bolje ipak da se smijes od smijeha :D :P

mucrum
18.01.11, 21:51
Forum je dugo bio pust, a onda čim se pružila prilika odmah cipelarenje i pljuvačina neviđenih razmjera :)... Sviđa mi se ova lešinarska ekipa na S3 :D ...

TaraT
18.01.11, 23:15
Forum je dugo bio pust, a onda čim se pružila prilika odmah cipelarenje i pljuvačina neviđenih razmjera :)... Sviđa mi se ova lešinarska ekipa na S3 :D ...

cekaj samo da ti dodjes na red
smijat cu se ovako: buahahahahahahhaha

Superhik
19.01.11, 01:50
cekaj samo da ti dodjes na red
smijat cu se ovako: buahahahahahahhaha

Vrijeme ide tika taka :D :D :D :opala:

J.E.Bach
19.01.11, 02:52

kaj se buniš hehe

napravi frende nekaj sa korporacijskim vojskama
pa te ekipa neće cipelarit :D

kaj, glupa je igra ahhahahahahahhaha

TaraT
19.01.11, 03:54
Vrijeme ide tika taka :D :D :D :opala:

prije cu vidjeti natare nego vas s -/- u akciji

Superhik
19.01.11, 08:43

Nas? :blink:
Pa ja ne igram :D

mucrum
19.01.11, 10:03
kaj se buniš hehe

Frendić mene nitko ne cipelari, igra je odlična i baš guštamo na ovom S3 ...

MarineKing
19.01.11, 10:34
kaj se buniš hehe

uskoro će im počet popuštat kočnice samo nastavi po pilani :D

svidja mi se s3, od kad sam dosao imao sam 3 gadne borbe sa farmama :wanted:

Sumasišavši
19.01.11, 15:16

možda dođe do noviteta kakvog,
pa natari nasrnu na njih :štemer:

zujalica
19.01.11, 18:32
još da tebe imamo svirepi nebi bilo niti pore u obrani,kamoli rupe :D
a kad bi burkija dofurao hehe obavještajna služba bi znala sve i prije njih samih hahahahhahha

E moj Zigosaurus, još uvijek nakon 2 godine prošlosti nisi uspio pohvatati tko je tko...elem...dadyo = make, svirepi = svirepi...on nema vremena trkeljati po forumima jerbo puni rupe i pore na speedu :lol2:
Pozdrav od tvoje najdraže i najvoljenije... :mothergoose:

shido
19.01.11, 20:25
joj ja dosade, mogao bi veceras eagla napast paladinima :D

Leonid+
19.01.11, 20:46
da su akciju slagali ljudi iz SF-a, ne bi je bolje slozili
naravno, za sebe
ili mozda cak i jesu?!

Meni je najdrazi dio: savez poluzatvorenog tipa :cerek::cerek: u savez su mogli samo oni koji preferiraju napade po oazma i cim posalju off na duze od 8h ostanu bez njega.

~a dobro,malo su se skucali. necete valjda sad svi da pravite posalice na njihov racun?! pitanje je samo,sto dalje?! kako li ce se zavrsiti ova prica?! :D

Pa to bi ti trebao znati. Ipak ti tipkas s velikom vođom AC saveza:D

E da, navodno ce savez dobit madalju drustva za zastitu zivotinja zbog iznimnih zasluga sto smo sprijecli daljnje pokolje po oazama. 8)

dadozg
19.01.11, 21:03

Meni je najdrazi dio: savez poluzatvorenog tipa :cerek::cerek: u savez su mogli samo oni koji preferiraju napade po oazma i cim posalju off na duze od 8h ostanu bez njega.

strašno smiješno ...bez komentara,eto kad nisu gamacida htjeli primiti :D

.... velikom vođom .....

)

samo je ejdan veliki vođa :) to je zaštičeno

TaraT
19.01.11, 22:22
joj ja dosade, mogao bi veceras eagla napast paladinima :D

dodaj malo i pjesadije, kazu mi da su izvidnici izvrsni za to

shido
20.01.11, 00:32
dodaj malo i pjesadije, kazu mi da su izvidnici izvrsni za to

pa kad bi iskombinovao te 2 taktike sigurno ne bi imao sanse da se odbranis :cerek:

ni ko ce ga znat ti si isprobao obe taktike mozda znas i kako se odbranit ROTFL

J.E.Bach
20.01.11, 01:05
Frendić mene nitko ne cipelari, igra je odlična i baš guštamo na ovom S3 ...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahah

starim , al fakat

tek sam sad skuzio ahhahaha

Počeo si proglašavat ovaj server , serverom za igru ahahahahha
kao i tvoj gg bit će:"ionako nebitan server , samo za igru" ahahha

ajme meni upišaću se :D

tamburanjeeeeeeeeeeeeeeeee

lupanje klempi hehe

hajd hajd , da ne trošite koji gold, možeš se slobodno spakirat sa svojim pobočnicima i biž ča na neki server bitan,dakako :D

Superhik
20.01.11, 01:10

starim , al fakat

lupanje klempi hehe

hajd hajd , da ne trošite koji gold, možeš se slobodno spakirat sa svojim pobočnicima i biž ča na neki server bitan,dakako :D

Počet će se furat spika sa s4 da nemaju više cajta (copyright by Voljeni Voša) :D

BTW Ziggy ljudima daješ moju krivu skype adressu pa daj nađi pravu i javi se da ti nekaj pošaljem :P

J.E.Bach
20.01.11, 01:16
Počet će se furat spika sa s4 da nemaju više cajta (copyright by Voljeni Voša) :D

BTW Ziggy ljudima daješ moju krivu skype adressu pa daj nađi pravu i javi se da ti nekaj pošaljem :P

Čuo sam dosta razloga zakaj neko izgubi art bez borbe tipa : te ovo te ono te kom hahaha
i sve to skupa

al radit koaliciju 4 saveza i bit arogantan sa šprehama ww je naš u 2. tjednu , pa onda proglasit to serverom za igru ahhahah e tu će me razdjevičit u spoznajama

mucrum
20.01.11, 09:26

starim , al fakat

lupanje klempi hehe

zigi stvarno stariš, pa ti ne funkcioniraju sive stanice najbolje...

Meni je svaki server za igru, o čemu ti pirčaš????? I svaki server je bitan, pa i ovaj... Od kud si ti zaključio da nije bitan ne bi otkrili najveći umovi svijet... A valjda ti nije jasno da uživam u ovom serveru, a još ti je manje jasno da ja ne odustajem i odlazim sa servera jer nisam taj tip a i dobro nam ide pa nema razloga... No sve će ti to biti jasnije s vremenom..:harmonikaš:

Jenosavno donosiš potpuno pogrešne zaključke temeljene na vlastitom iskustvu, no prestani... Ispadaš stvarno smiješan stavljajući drugima u usta svoje projeciranje igre....

Čuo sam dosta razloga zakaj neko izgubi art bez borbe tipa : te ovo te ono te kom hahaha
i sve to skupa

al radit koaliciju 4 saveza i bit arogantan sa šprehama ww je naš u 2. tjednu , pa onda proglasit to serverom za igru ahhahah e tu će me razdjevičit u spoznajama

Ovo već granići s poremećajem:lol2:, sam postavlja pitanja, sam daje odgovre, pa opet postavlja sam pitanja, pa opet daje odgovore.... bahahhahahahahahahah kakav lik.... Najjače mi je da ne shvaća da je travijan igra i da je svaki server za igru i da nema veze uzeo ga ili ne da se uvijek igraš i uživaš u toame .... bhahahhahahahahahhahah ne travijan nije za igru nego za što????:blink:

J.E.Bach
20.01.11, 09:56

Meni je svaki server za igru, o čemu ti pirčaš????? I svaki server je bitan, pa i ovaj... Od kud si ti zaključio da nije bitan ne bi otkrili najveći umovi svijet... A valjda ti nije jasno da uživam u ovom serveru, a još ti je manje jasno da ja ne odustajem i odlazim sa servera jer nisam taj tip a i dobro nam ide pa nema razloga... No sve će ti to biti jasnije s vremenom..:harmonikaš:

Jenosavno donosiš potpuno pogrešne zaključke temeljene na vlastitom iskustvu, no prestani... Ispadaš stvarno smiješan stavljajući drugima u usta svoje projeciranje igre....

Ovo već granići s poremećajem:lol2:, sam postavlja pitanja, sam daje odgovre, pa opet postavlja sam pitanja, pa opet daje odgovore.... bahahhahahahahahahah kakav lik.... Najjače mi je da ne shvaća da je travijan igra i da je svaki server za igru i da nema veze uzeo ga ili ne da se uvijek igraš i uživaš u toame .... bhahahhahahahahahhahah ne travijan nije za igru nego za što????:blink:

Travian je igra u kojoj igra dosta ljudi ,a u kojoj ćeš ti i tvoji dobit po tamburi :D

Superhik
20.01.11, 10:03

Ma Ziggy je na svakom serveru ozbiljan i onda po običaju njegovi dobe po lampi i onda misteriozno nestane, otkrije RL, nema cajta i tak to :lol:

J.E.Bach
20.01.11, 10:39
Ma Ziggy je na svakom serveru ozbiljan i onda po običaju njegovi dobe po lampi i onda misteriozno nestane, otkrije RL, nema cajta i tak to :lol:

okrutan si

ulijevaš nadu onima koji ju trebaju više od ičeg :D

Superhik
20.01.11, 11:48
okrutan si

ulijevaš nadu onima koji ju trebaju više od ičeg :D

Držat ravnotežu, da bude interesantno :dance:

dadyo
20.01.11, 12:18

...Hik, tvoj odmak od realnosti uvijek ponovo iznenadi i ne prestaje da fascinira :101010: ..Ziggy i "taj savez" su natjerali protivnike u stvaranje dvije najveće mega iber koalicije ikad viđene na hr domeni...

..da se vratimo u realnost i s3: jel kreće kakva odmazda močnog -A- saveza protiv nakupine savezića kojima nitko nezna ni ime? :tough:
...mislim palo je nekoliko arteva i pokoji GG, kredibilitet saveza je u pitanju

P.S. mucrum; hvala na infu i brizi da ne ispadnem neozbiljan na forumu ali meni je upravo to cilj jer kada krenu ozbiljni piskarati po trav. forumu obično isti stoji prazan po tjedan dana...

Superhik
20.01.11, 13:04
...Hik, tvoj odmak od realnosti uvijek ponovo iznenadi i ne prestaje da fascinira :101010: ..Ziggy i "taj savez" su natjerali protivnike u stvaranje dvije najveće mega iber koalicije ikad viđene na hr domeni...

..da se vratimo u realnost i s3: jel kreće kakva odmazda močnog -A- saveza protiv nakupine savezića kojima nitko nezna ni ime? :tough:

P.S. mucrum; hvala na infu i brizi da ne ispadnem neozbiljan na forumu ali meni je upravo to cilj jer kada krenu ozbiljni piskarati po trav. forumu obično isti stoji prazan po tjedan dana...

Nikad nije bilo večih koalicija od njihovih :lol2:

J.E.Bach
20.01.11, 13:18

3 arta
6 oferskih kropova
12g ostalih gg
7 dočekuša hehe

s naše strane
:D nijedno kucanje
0 arta
o kropova

ok ok bila su dva nepotrebna kucanja al je gg od gazde sravnjen , kao i od generala defa
al neb niti to bilo da banda oce slusat kak im se veli :D
al zato ih i volim hehe ak im ja nemrem rec kako kaj treba nebude ni korporacija hahahaha

Odmazda?

da bar ahahhahahaha
pa da ih nemoram tražit po karti malo nek se slikaju :D

evo i javni poziv -A- savezu:

Dodjiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ako smiejte ahhahahah

nemozete nam nista

nseposobni ste
neorganizirani
bez karizme
loši
nikakvi
a htjeli bi vladat kvadtrantom
nemate kohonesaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

evo rukavica posred face
izazivam vas
pozivam
kako god vas volja

dođite napravite nekaj, bilo kaj išta,, fejk makar
dosadno je mlatit vas više

il se predajte , molim lijepo :D
položite oružje, nećemo vam ništa ahahahhahahah

medikamenat
20.01.11, 15:24
a šta reć doli serveru predaj se ili gasite redom :D:D
možda jebach bude milostiv :S:snijeg:

TaraT
20.01.11, 15:44
zijeeeeeev

na tom -+ svi opaki i opasni, ubijaju,kataju,ruse redom.....toliko da se nema vise ssto rustiti (ni s cim, op.a.) a u svem tom ludilu .... zamislite: nitko se jos nije obrisao

J.E.Bach
20.01.11, 15:50
zijeeeeeev

na tom -+ svi opaki i opasni, ubijaju,kataju,ruse redom.....toliko da se nema vise ssto rustiti (ni s cim, op.a.) a u svem tom ludilu .... zamislite: nitko se jos nije obrisao

ova kritika ide spram -A-

hehe oni su ti koji su zamislili dominaciju i ambicije

kaj nas brige :)

eto šminkeri se šepurili i kaj sad?
da prevedem tvoj post

moćna koalicija -A- nije uspječa pobrisat niti jednog, doslovno, igrača od ovih bandita kojima ni ime neznaju

toliko o njima :D

mucrum
20.01.11, 16:14
3 arta
6 oferskih kropova
12g ostalih gg
7 dočekuša hehe

s naše strane
:D nijedno kucanje
0 arta
o kropova

ok ok bila su dva nepotrebna kucanja al je gg od gazde sravnjen , kao i od generala defa
al neb niti to bilo da banda oce slusat kak im se veli :D
al zato ih i volim hehe ak im ja nemrem rec kako kaj treba nebude ni korporacija hahahaha

Odmazda?

da bar ahahhahahaha
pa da ih nemoram tražit po karti malo nek se slikaju :D

evo i javni poziv -A- savezu:

Dodjiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ako smiejte ahhahahah

nemozete nam nista

nseposobni ste
neorganizirani
bez karizme
loši
nikakvi
a htjeli bi vladat kvadtrantom
nemate kohonesaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

evo rukavica posred face
izazivam vas
pozivam
kako god vas volja

dođite napravite nekaj, bilo kaj išta,, fejk makar
dosadno je mlatit vas više

il se predajte , molim lijepo :D
položite oružje, nećemo vam ništa ahahahhahahah

Savjetujem normabel, sve ostalo neće imati učinka :blink:

J.E.Bach
20.01.11, 16:21
Savjetujem normabel, sve ostalo neće imati učinka :blink:

zasad je dovoljno šamaranje po mapi :D

a za tebe i ekipu preporučam brisanje acca hehe
navodno pmaže riješit se mučnine :D

mucrum
20.01.11, 16:26
zasad je dovoljno šamaranje po mapi :D

Šamaranje, misliš ovh 1100 izvidnika koje si upravo izgubio kod nas usprkos artu izvidnik kojeg imaš :blackeye:... a od pustog šamaranja ti se zavrtilo u glavi pa svaki dan imaš novu priču, ili se A gasi, ili A nestaje, ili nemamo gg ili ovo ili ono , a u biti sve ostaje isto :pece palacinke:

ostngds9ve
20.01.11, 16:37
Napadač tjedna
10. Valhalla 12369

Op, op. -/- se pokrenuo bit će, il su ih farme dočekale velikodušno :blackeye:

overdose
20.01.11, 17:13
a da stavite koji report...
od silnog rasturavanja nisam vidio niš
osim onog brodoloma kod leonida naravno

TaraT
20.01.11, 17:56
ova kritika ide spram -A-

...

ta kritika ide na citav -+ (kojeg sam i ja clan)
i koliko god se prikazivala jedna strana korporacijskom i megakoalicijskom, ni druga nije nista manja
a jedini pobrisani igraci ce biti oni kojima dosadi

mucrum
20.01.11, 18:00
ta kritika ide na citav -+ (kojeg sam i ja clan)
i koliko god se prikazivala jedna strana korporacijskom i megakoalicijskom, ni druga nije nista manja
a jedini pobrisani igraci ce biti oni kojima dosadi

Konačno nešto na ovom serveru pametno i od tebe:pizza:

J.E.Bach
20.01.11, 19:57
Šamaranje, misliš ovh 1100 izvidnika koje si upravo izgubio kod nas usprkos artu izvidnik kojeg imaš :blackeye:..

wooooooooooooooooooow

kako ste moćni
soma sto skauta?!?!
ma zezaš

hahahahahahah jeste okrenuli janjca ahhaahhahahahah
pučko veselje hehe

mucrum
20.01.11, 20:30
wooooooooooooooooooow

kako ste moćni
soma sto skauta?!?!
ma zezaš

hahahahahahah jeste okrenuli janjca ahhaahhahahahah
pučko veselje hehe

O kakvom veselju pričaš, do sada si pričao samo o šamaranju... A valjda ti se od tolikog šamaranja zavrtilo u glavi pa više i ne znaš o čemu pričaš :cerek:

P.S. Postali ste teška sprdnaj u savezu s ovim bezuspješnim svakodnevnim moljakanjem i vrbovanjem igrača i to već mjesecima .... Otvorili smo posebnu skype sobu gdje ljudi ljepe vaše ponude i molbe i ismijavamo vas do krajnjih granica... Navodno veliki "šamaričari" svakodnevno vrbuju i mole suparničke igrače da im se pridruže... bahahahhahahahahahahahaha kakvi ste luzeri....aaaahhhhh neviđeno još.... na privat dajem te jadne poruke da se i drugi smiju hahahahahaha

shido
20.01.11, 21:33
evo neko je ipak skupio dovoljno hrabrosti da nas napadne :D

http://img97.imageshack.us/img97/5389/napadodnatara1.png

Sheppard
20.01.11, 21:38
evo neko je ipak skupio dovoljno hrabrosti da nas napadne :D

I mene :D

što im bi.... pa nisu se valjda uvrijedili :kid: što im krademo sve medaljice :party:

shido
20.01.11, 22:02
možda dođe do noviteta kakvog,
pa natari nasrnu na njih :štemer:

ovaj je sve kriv :lol2:

J.E.Bach
20.01.11, 22:24
O kakvom veselju pričaš, do sada si pričao samo o šamaranju... A valjda ti se od tolikog šamaranja zavrtilo u glavi pa više i ne znaš o čemu pričaš :cerek:

P.S. Postali ste teška sprdnaj u savezu s ovim bezuspješnim svakodnevnim moljakanjem i vrbovanjem igrača i to već mjesecima .... Otvorili smo posebnu skype sobu gdje ljudi ljepe vaše ponude i molbe i ismijavamo vas do krajnjih granica... Navodno veliki "šamaričari" svakodnevno vrbuju i mole suparničke igrače da im se pridruže... bahahahhahahahahahahahaha kakvi ste luzeri....aaaahhhhh neviđeno još.... na privat dajem te jadne poruke da se i drugi smiju hahahahahaha

hehe vi ste sprdnja samimpostojanjem što uporno i dokazujete :D

ajmo faceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
napadnite ahahahha
il se branite

ajde
ko smije
jel ima tamo ko kohonesa
a
?

itko ?

a?

male klikerčiće barem :D

kako ono ide: svi junaci .....i u šta šta ,,,,u crnu zemlju pogledaše hehe

Ziggy očemo malo pripazit na preglednost i čitkost postova? ;)

Lp
Hik

isprijke
budem se suzdrzao iako ce bit tesko
materijala ima ko u priči :D

Sheppard
20.01.11, 22:31

Malo sam se raspitao sa kolegama rusima, oni su imali napade na istoj verziji kao mi,
i da idu vraćati artove sa osrednjim offovima, ali kako vele, oni šalju barem 50 ovci :gamer: ...

cokolada paprena
20.01.11, 22:43
Iz povjerljivih izvora dolazi info da natari idu po izgubljeno blago ......i to ne s malim offovima kao sto kruze price
bice frke ...defffffffa se primite momci

Sumasišavši
20.01.11, 23:31
zigi šta ti bi :D

nekad si bio i gori :D

:tough:

HAHAHAHA
znao sam da se o tome radi :D :ww:

mimi8
20.01.11, 23:44
Malo sam se raspitao sa kolegama rusima, oni su imali napade na istoj verziji kao mi,
i da idu vraćati artove sa osrednjim offovima, ali kako vele, oni šalju barem 50 ovci :gamer: ...

ma nije to....mi imamo tajno sabezništvo sa natarima pa oni krenuli na vas ;)

btw shido to mi je vader poslao....pa što zacrveni youtube :D ....kaj ne smijemo vidjeti šta vi slušate :D
aj barem vidimo jednu farmu od kuda nosite ressa :pije kavu:

btw sheppard kaj nosko nezna upalit skype :D

Sheppard
21.01.11, 00:14
btw sheppard kaj nosko nezna upalit skype :D

ma tu je negdje, samo mu se javi :D
isto kao i ja, offline ali sve vidim :pčelica:

J.E.Bach
21.01.11, 00:35
zigi šta ti bi :D

nekad si bio i gori :D

:tough:

hehe frende pa vidiš s kakvim mekušcima imam posla :)
ovo je čak maksimum na tu i takvu motivaciju hihhihihii
malo mi ih čak i žao
al trepnem
pa me prodje trenutak :D

jel ima kakav art "kičma" pa da im damo hahahahahhah
da i -A- to dobije (vodstvo dakako)

shido
21.01.11, 00:37
btw shido to mi je vader poslao....pa što zacrveni youtube :D ....kaj ne smijemo vidjeti šta vi slušate :D
aj barem vidimo jednu farmu od kuda nosite ressa :pije kavu:

nisam ja to zbog vas neg zbog vadera da ne vidi sta slusam, otjerao bi me sa acc.a :lol2:

a sto se tice farme to je carova farma pa vi kak ocete :D

Sumasišavši
21.01.11, 13:32
hehe frende pa vidiš s kakvim mekušcima imam posla :)
ovo je čak maksimum na tu i takvu motivaciju hihhihihii
malo mi ih čak i žao
al trepnem
pa me prodje trenutak :D

jel ima kakav art "kičma" pa da im damo hahahahahhah
da i -A- to dobije (vodstvo dakako)

mekušci ROTFL
neki žele slavu,a neide :D

ja želim BINGO pa neide :pece palacinke:

ima art "po kostina" :na karte:

znam i di :D

Sheppard
21.01.11, 19:02

Shido, nisu nam povjerovali :cry:
ROTFL
na druge fejk konjicom, nas katama :luvz:
više nas vole

bedex_uskrsnuli
21.01.11, 21:43
Ajme sta ste dosadni...ocemo doci do te mjere na forumu da ce se pisati reporti od izvidnika koji su uspjeli izvidjet neko selo??? LOL vidim da spominjete 1100 vojnika kao da je vojska od 2 000 000 wtf??? Zasto lipo otvoreno ne priznate da ne mozete poraziti AC savez, da smo prejaki i preveliki i da sa Spartom ne znate sto bi ste??

Oce li ijedna druga koalicija poput A koalicije prestati igrati kao savez na 60 mjestu i poceti gristi? Je li vama stalo da dobijete ww ili samo da postojite??? Helouuuuuuu...wake up!!!

dado zg
21.01.11, 22:03
Ajme sta ste dosadni...ocemo doci do te mjere na forumu da ce se pisati reporti od izvidnika koji su uspjeli izvidjet neko selo??? LOL vidim da spominjete 1100 vojnika kao da je vojska od 2 000 000 wtf??? Zasto lipo otvoreno ne priznate da ne mozete poraziti AC savez, da smo prejaki i preveliki i da sa Spartom ne znate sto bi ste??

Oce li ijedna druga koalicija poput A koalicije prestati igrati kao savez na 60 mjestu i poceti gristi? Je li vama stalo da dobijete ww ili samo da postojite??? Helouuuuuuu...wake up!!!

To bedex , reci im :lol2:

nazgul1982
21.01.11, 22:21
bedex,poslat cu ti dalmatinca kuci ako nebudes pristojan

šuti i vrati se u svoju kucicu

mimi8
21.01.11, 22:57

briga te.....zdrav si ;)

nisam ja to zbog vas neg zbog vadera da ne vidi sta slusam, otjerao bi me sa acc.a :lol2:

a sto se tice farme to je carova farma pa vi kak ocete :D

pa nisu valjda neke gay pjesme :D

nazgul1982
21.01.11, 23:05
toliki strah moze samo biti ako je slusao narodnjake:D

Superhik
21.01.11, 23:13
toliki strah moze samo biti ako je slusao narodnjake:D

Neče valjda slušat propalog jodlera :D

Nego kaj je sa sim citerima na -/-. Bude tko to već počisto? Sam zauzimaju prostor na karti:cowboy:

shido
21.01.11, 23:15
Neče valjda slušat propalog jodlera :D

Nego kaj je sa sim citerima na -/-. Bude tko to već počisto? Sam zauzimaju prostor na karti:cowboy:

ma gledao/slusao one zvijezde sa htz :D

TaraT
22.01.11, 00:32

ufff, i mene to zanima
navodno da su neki :opala:

mimi8
22.01.11, 00:51

da zvijezde :D

EDIT: ajde da je i -A- nešto pokazao :)
izgleda da je jelen prije gašenja acc. htio pokazati taj off koji gradi cijeli server a iznosi manje nego solidni offić :D
jbga malo smo se preračunali pa su ipak nekako probili...al uz sve te silne kate uspjeli su skinuti manje od 100 popa... :D
za 10 dana su farme već nazad :)
čestitke -A-akvci pokazali ste da i vi znate igrati :D

bedex_uskrsnuli
22.01.11, 15:43
bedex,poslat cu ti dalmatinca kuci ako nebudes pristojan

šuti i vrati se u svoju kucicu

Naz iz tvoje recenice covjek bi mogao promisliti da govoris o vrsti psa, kada izlazi i ulazi u kucicu, jer netko nije bio pristojan i slicno. Dalmatinac kakvog ja poznam je kvalitetan igrac traviana uz sve nase razlike i netrpeljivost, pa ajde malo postovanja...

TaraT
22.01.11, 15:53
da zvijezde :D

EDIT: ajde da je i -A- nešto pokazao :)
izgleda da je jelen prije gašenja acc. htio pokazati taj off koji gradi cijeli server a iznosi manje nego solidni offić :D
jbga malo smo se preračunali pa su ipak nekako probili...al uz sve te silne kate uspjeli su skinuti manje od 100 popa... :D
za 10 dana su farme već nazad :)
čestitke -A-akvci pokazali ste da i vi znate igrati :D

pop u ovom slucaju ne govori puno obzirom da koliko sam vidio, padala su polja hrane uglavnom (i to ako se ne varam s 14 na 7)
:p
i,da,...naravno da je to uz mali push i malo golda vec za dan-2 natrag sve
ili,dobro,..10 kako kazes

@ bedex nam postao pristojan prema dalmosu
eto, samo ga treba pozvati na kavu i covjek te pocne hvaliti

@ koorporacija sa -/+ (ona druga), da "citiram"
ssto jeeee, nemate cojoneeees
di su vaaaam
ja se nadao da ce moja patnja na s3 zavrsiti, kad ono fejk
ili i vama treba art "kicma"

J.E.Bach
22.01.11, 16:45
pop u ovom slucaju ne govori puno obzirom da koliko sam vidio, padala su polja hrane uglavnom (i to ako se ne varam s 14 na 7)
i,da,...naravno da je to uz mali push i malo golda vec za dan-2 natrag sve
ili,dobro,..10 kako kazes
:

@ koorporacija sa -/+ (ona druga), da "citiram"
ssto jeeee, nemate cojoneeees
di su vaaaam
ja se nadao da ce moja patnja na s3 zavrsiti, kad ono fejk
ili i vama treba art "kicma"

lolcuga na kvadrat

Koliko znam odmazda je pala sat vremena nakon
Ode C15 - opet :D
Uplatite covjeku malo golda misha mu

Sto se fejka na tebe tice :)
Frende samo fejk od sad na vas glavonje
Malo cemo vam palit zene, ubit zito i silovat stoku ko obicnog naroda

TaraT
22.01.11, 16:49
lolcuga na kvadrat

Koliko znam odmazda je pala sat vremena nakon
Ode C15 - opet :D
Uplatite covjeku malo golda misha mu

Sto se fejka na tebe tice :)
Frende samo fejk od sad na vas glavonje
Malo cemo vam palit zene, ubit zito i silovat stoku ko obicnog naroda

pa di sam ja to glavonja?
sam kao pale na svijetu
otposlao 60ak napada i nista
:(

mucrum
22.01.11, 21:08
pa di sam ja to glavonja?
sam kao pale na svijetu

Pusit ga , vidš da toliko šamara da se totalno izgubio na -+ karti...:S

Horall
22.01.11, 22:32
SF je ostao bez jednog winga...

TaraT
22.01.11, 22:48
SF je ostao bez jednog winga...

opametili se ljudi i priklonili sparti
vidjeli tko ce odnjeti server

stooges
22.01.11, 23:23
opametili se ljudi i priklonili sparti
vidjeli tko ce odnjeti server
Sparta:pivo:najjaci savez na formu(i samo na forumu):P

TaraT
23.01.11, 00:08
Sparta:pivo:najjaci savez na formu(i samo na forumu):P

ima jedan jos jaci, prema njima su farmville preimenovali u valhalaville
isssss, kako ce me ovo doci glave, ali bar cu upoznati htz

bedex_uskrsnuli
23.01.11, 01:18
Sparta nema wingove niti nam trebaju, ono sto treba kvadrantu ++ je sposoban voda AC saveza jer koliko god nekima bilo krivo i Sneki i Superhik su imali znanje za provodenje ideja u djelo a rozma i zile se mogu poklopiti usima, i nadmudrivanje leonida gdje ih je nasanjkao je sjajan potez, ipak Sparta ce ostati sama do kraja jer eto nema relevantnog partnera!

shido
23.01.11, 01:53
ima jedan jos jaci, prema njima su farmville preimenovali u valhalaville
isssss, kako ce me ovo doci glave, ali bar cu upoznati htz

:lol2:

doci ce da ti otpjeva marseljezu u naseljima :D

Sparta nema wingove niti nam trebaju, ono sto treba kvadrantu ++ je sposoban voda AC saveza jer koliko god nekima bilo krivo i Sneki i Superhik su imali znanje za provodenje ideja u djelo a rozma i zile se mogu poklopiti usima, i nadmudrivanje leonida gdje ih je nasanjkao je sjajan potez, ipak Sparta ce ostati sama do kraja jer eto nema relevantnog partnera!

bedex tek sad saznao za akciju kod leonida ROTFL

ps. jest fino kad mi dualla nema na forumu odma vise radi na acc-u :D

dadozg
23.01.11, 09:30

ne igram s3,ali poznajem i zileta i sneki i mogu rec da je zile za sneki direktor....također zile bar ne izdaje svoje suborce ;)

ako netko igra protiv AC saveza i ima viška acc nek mi se javi na privat ;) nije bitan acc bitno je samo da se farma AC savez :D

bedex_uskrsnuli
23.01.11, 11:33
ne igram s3,ali poznajem i zileta i sneki i mogu rec da je zile za sneki direktor....također zile bar ne izdaje svoje suborce ;)

ako netko igra protiv AC saveza i ima viška acc nek mi se javi na privat ;) nije bitan acc bitno je samo da se farma AC savez :D

Dado to sto ti njega poznas mi znaci kao lanjski snjeg, ako savez ac nije ucocio rastjerali su SVE OKO SEBE a mene samo zanimaju rezultati, ovdje rezultat moze biti ili predaja ili gasenje acc-ova sta je na onda najjaci savez na serveru ipak pomalo jadno iako to ne znaci da imalo volim SF

dadozg
23.01.11, 11:46
Po stilu napada i svemu kaj saznajem od frendova dark savez je SF za AC :):):):)

Itachi
23.01.11, 18:05
Po stilu napada i svemu kaj saznajem od frendova dark savez je SF za AC :):):):)

može prijevod ovoga, za nas koji smo sa studentskim popustom ovdje na forum ?
koga tu pokušavaš pohvaliti, a koga posramiti?

Sumasišavši
23.01.11, 20:06
:

ps. jest fino kad mi dualla nema na forumu odma vise radi na acc-u :D

ak nema njega,ima tebe :google:

Superhik
24.01.11, 01:32
I?

Kaj ima novoga? Kakva zakucavanja? Otkrilo s emožda u kojoj kućici se klikaju ovnovi? Ili je dosadno i svi sim citaju kao ovi poperi sa -/-?
:zeko:

BigMoki
24.01.11, 01:51
Ako netko zna kada će upasti natari na server, ako već nisu ? :tough:

Itachi
24.01.11, 02:17
vjerujem da je poperi ponešto pogrdni naziv, isto tako vjerujem da je ispravni naziv agro nedoumičari.

P,S. navodno su i susjedi poperi tj. agro ne... (hm riječ je malo duža, ali ima tu opisnu kvalitetu) elem, priča mi prijatelj sve iz prve ruke, da su susjedi iz D-T odustali od gomilanja vojske na granici sa -/- i krenuli tražiti akciju na +/+

shido
24.01.11, 04:24
vjerujem da je poperi ponešto pogrdni naziv, isto tako vjerujem da je ispravni naziv agro nedoumičari.

P,S. navodno su i susjedi poperi tj. agro ne... (hm riječ je malo duža, ali ima tu opisnu kvalitetu) elem, priča mi prijatelj sve iz prve ruke, da su susjedi iz D-T odustali od gomilanja vojske na granici sa -/- i krenuli tražiti akciju na +/+

ja sam cuo da su izabrali najgori moguci dan za takvo nesto :)

medikamenat
24.01.11, 09:40
može malo hofića :)

nazgul1982
24.01.11, 09:55
budemo kada se nakupi:D

zasada ima svega i svacega:)

medikamenat
24.01.11, 09:59
ajme tebe...najprije čekaj dok izjašete, pa čekaj da se skupi ......samo čekaj, prije bi Godoa dočeka :D:D
p.s promijeni nick u Lord Godoo :D:D

nazgul1982
24.01.11, 10:13
sada pisem,jedem nad tipkovnicom i mrvim na krevet,mozda radije Lord Guda:D

dadozg
24.01.11, 10:14
vidio hofove,zanimljivo...unikatni ludi art se brani sa sićom deffa katastrofa...

vader lijepi offić mada možeš ti to i bolje ;)

nazgul1982
24.01.11, 10:18
bilo iznenadjenje,napadac ima mali brzi art,dosao za 5 sati,nocni napad krenuo u 2,tako da nije ni lako vise defa skupiti

pa ima i drugi hof ako nisi vidio,osvajanje off sela homera i katanje gga:)

neznam koji si vidio

ostngds9ve
24.01.11, 10:28
Pale i prve žrtve, ali sve u svemu za sada "ej ok" :101010:

dadozg
24.01.11, 10:40
bilo iznenadjenje,napadac ima mali brzi art,dosao za 5 sati,nocni napad krenuo u 2,tako da nije ni lako vise defa skupiti

neznam koji si vidio

vidjeh i to,lijepo katanje....taj homer može gasiti acc sad :)

FlLASH!
24.01.11, 14:53
ma moze vraga, GG nije nuliran i ima jos puno mjeseci igre. BO, malo golda i sve se skrpa. nije da je lako niti je situacija pozeljna, ali najlakse je gasit acc :P

enivejz, nocni desant je vidim prosao ok :D

TaraT
24.01.11, 15:10

neznam koji si vidio

lijepi offovi kod valhale
ali moram priznati, ocekivao sam i nesto izvidnika u napadu

Bada-ludi konj
24.01.11, 16:04
Bogami se šuška da su lavice sljedeće kojima je odzvonilo na ovom serveru,,,,hihihihih....

Marles
24.01.11, 16:09
Bogami se šuška da su lavice sljedeće kojima je odzvonilo na ovom serveru,,,,hihihihih....

pusti selo neka priča :D

Sumasišavši
24.01.11, 16:57
Valhalla -------> U ratu sa:
D-T.
D-T...a
D-T

:usisava:

shido
24.01.11, 17:48
sta ima kako je :D

sta ovo muk na forumu, pa ako se trese server ne mora i forum :p

Sumasišavši
24.01.11, 18:44
sta ima kako je :D

sta ovo muk na forumu, pa ako se trese server ne mora i forum :p

iznenađeni su događajem :D

čekaj malo,piju kavu i jedu čokoladu da profunkcioniraju :nema odmora:

shido
24.01.11, 20:24
nije fer nama niko da ostavi kojeg vojnika u odbrani... a ni ressa :(

Sheppard
24.01.11, 20:35

Ma nemoj :blackeye: lako je tako kad sam cijelom D-T savezu pobio deff, pa se sada šetaš okolo
i hvataš :cvijece i proljece: po GGovima

Bada-ludi konj
24.01.11, 20:36
iznenađeni su događajem :D

čekaj malo,piju kavu i jedu čokoladu da profunkcioniraju :nema odmora:

ma nisu oni iznenađeni, nego su nasjeli na priču lavica. Pa su se još ufurali i u spiku od AC-a da su najjači, pa ajmo. Sistem lako ćemo. Cijeli server je njihov.

Ali AC se raspao pod naletima SF i gnjida, lavice ostale na vjetrometini a DT ostao SAM...Bez saveznika...A u vallhali su ipak preiskusni majstori da ostave da DT glumi šerifa. NEgo su im pokazali tko je gazda....

A sad lavicama ne bih bio u koži....Za svaki onaj fejk koji su poslale na mene, ima da ih katam:cowboy:
:nema odmora:

Itachi
24.01.11, 21:06

eh pa kad je vojska otišla, ostarila čekajući

A sad lavicama ne bih bio u koži....Za svaki onaj fejk koji su poslale na mene, ima da ih katam:cowboy:
:nema odmora:

ajde da neko ima koristi od tolikog (bio sam smislio riječ ali eto) na-/-, još ih nagovorite da vam -/+ riješe i pobijedili ste

i sad vi ste obojica pobijedili, zajedno svaki za sebe ili kako to sad ide?

P.S. navodno (prijatelj, prva ruka i tako to) da ekipa sa -/- već vrbuje taj jadni dt, da im pod njihovim okriljem riješi gnjide - ili mijenjaj server ili prijatelja, rekli bi neki, ali ...

Sumasišavši
24.01.11, 21:18
ma ne,vallhali je bilo dosta procedure o -A(b)C- kulturi i tipkanju
pa zu oni dali jedan ša-mar de-te-ju koji ih nervaju jer ih slijede u stopu

i sad ti je ona "dosta o mom autu,ajmo malo o meni" :paladinko:

sve u svemu.....

BRAVO VALHALLA :master:

budha
24.01.11, 21:38
lijepi offovi kod valhale
ali moram priznati, ocekivao sam i nesto izvidnika u napadu

da inace su izvidnici najbolji za napade...imaju odlicne napadacke bodove:bruka:

TaraT
24.01.11, 22:17
da inace su izvidnici najbolji za napade...imaju odlicne napadacke bodove:bruka:

ajd ti suti, nemas pojma
jel tako shido

stooges
24.01.11, 22:23
Svetska zdravstvena organizacija

Obavestenje

Obavestava se populacija +/- kvadranta da se pojavio opasan virus H1V(alhalla)1,koji izaziva veliki temperaturu,stres i halucinacije(prividjaju se crveni macevi).Za ovaj virus postoje samo 2 medikamenta:
1.deff tablete
2.fejk vakcina
Obzirom da je nestasica deff tableta,pristupilo se masovnoj vakcinaciji populacije na +/- kvadrantu.
Nazalost fejk vakcinacija nije se pokazala potpuno efikasnom,pa je povredama podleglo njih 14.

Visoki zvanicnik SZO
dr. Niki Valhallis

Sumasišavši
24.01.11, 22:47
ajd ti suti, nemas pojma
jel tako shido

reci mu eagle :pivo:

smotanac
24.01.11, 23:06

Obavestenje

Obavestava se populacija +/- kvadranta da se pojavio opasan virus H1V(alhalla)1,koji izaziva veliki temperaturu,stres i halucinacije(prividjaju se crveni macevi).Za ovaj virus postoje samo 2 medikamenta:
1.deff tablete
2.fejk vakcina
Obzirom da je nestasica deff tableta,pristupilo se masovnoj vakcinaciji populacije na +/- kvadrantu.
Nazalost fejk vakcinacija nije se pokazala potpuno efikasnom,pa je povredama podleglo njih 14.

Visoki zvanicnik SZO
dr. Niki Valhallis

više vole gnjide....protiv njih se brane :kid:

1. GNJIDE 54 17732 957541
2. Valhalla 16 59323 949165

Žile
24.01.11, 23:40

Obavestenje

1.deff tablete
2.fejk vakcina

Visoki zvanicnik SZO
dr. Niki Valhallis

gadan virus :girlw:

doktore! brzo dijagnozu

mnogo ih se danas razbolilo

Sumasišavši
25.01.11, 00:41
šta je sad ovo
lav-ice sa ac u savezu :blink:

Bada-ludi konj
25.01.11, 00:44
šta je sad ovo
lav-ice sa ac u savezu :blink:

A gle,,sa onim što je ostalo od AC-a. Pa lavice su podržale otvoreno AC u ovom ratu sa gnjidama,SF i mrak savezom. Dok je DT to činio potajno. Sad DT ima svojih briga.
AC-u situacija nije bajna, pa su se lavice morale prikloniti, jer će tek sada da im bude po guzici...hahahahaha

Sumasišavši
25.01.11, 00:54
hehe
baš su čikin te lav-ice :snijeg:

Marles
25.01.11, 01:12
bez vrijeđanja molim

Conte

3 off-a su na nas poslali,2 zakucali, a nebi ni to postali da su znali da AC propada :D
Bilo je lako skrivat se iza leđa saveza koji je nama u to vrijeme odvlačio pažnju, a sad bu klanja :D
Ludi jel te fejka koja lavica od jučer? :D

Bada-ludi konj
25.01.11, 01:24
3 off-a su na nas poslali,2 zakucali, a nebi ni to postali da su znali da AC propada :D
Bilo je lako skrivat se iza leđa saveza koji je nama u to vrijeme odvlačio pažnju, a sad bu klanja :D
Ludi jel te fejka koja lavica od jučer? :D

Ma ne, stali su već odavno...Ma sad ćemo uključiti opciju random, pa da vidimo ko je prvi na redu. Nećemo dirati one koji se dostojanstveno maknu iz lavica. Osim nekih kojima niti to neće pomoći. Ima Crna lista,,,
:fajter:

budha
25.01.11, 01:26
reci mu eagle :pivo:

je je reci mi eagle..reci...mislil sam si malo prosetat izvidnike da nekaj popljackam kod tebe:fajter:..a kad ono ti otisao na kraj svijeta...:hzg je rekao: najbolje se povuci u osamu i :na karte: belu do ww-a

Marles
25.01.11, 01:31
lakše malo s planovima ludi, možda nam do jutra ponude da nam budu wing :D
oćemo ih ti i ja vodit? :D

Bada-ludi konj
25.01.11, 01:41
lakše malo s planovima ludi, možda nam do jutra ponude da nam budu wing :D
oćemo ih ti i ja vodit? :D

Prvo moraju proći terapiju što im je prepisao vrač ludi konj.
Jako dobra terapija. NEšto poput wellnessa. Ima poseban paket. Zove se stres paket. za recimo one sa više gradova koji ne vole puno o tome razmišljati ovo je idealno, za čas im se sredi broj gradova na prikladniji broj.
a imamo i ovaj ekonomski paket. Tu uredimo samo farme, i malo smanjimo broj zgrada.

naravno za ove sa dubljim džepom imamo i extra paket. Koji im čak omogućuje odlazak na novi server...

Sve u cilju poboljšanja turizma.
:paladinko:

Marles
25.01.11, 01:47
i još im je besplatno...da se ne mogu žalit :D

Bada-ludi konj
25.01.11, 02:01
i još im je besplatno...da se ne mogu žalit :D

Da, samo šta je. Recesija je i nas stisla. Pa je karta samo u jednom smjeru

stooges
25.01.11, 02:08
Ma ne, stali su već odavno...Ma sad ćemo uključiti opciju random, pa da vidimo ko je prvi na redu. Nećemo dirati one koji se dostojanstveno maknu iz lavica. Osim nekih kojima niti to neće pomoći. Ima Crna lista,,,
:fajter:

UH,kad malo popusti pritisak:paladinko:,kako je odmah lakse,pa se i random spominje:gamer s mišem:

Bada-ludi konj
25.01.11, 02:16
UH,kad malo popusti pritisak:paladinko:,kako je odmah lakse,pa se i random spominje:gamer s mišem:

Nije toliki pritisak, koliko smo bili zaokupirani sa AC,,,uhhhh,,pa se onda lavice junački priključile,,Pa onda i frajeri iz DT....

To je na tri strane...sa AC je dobrio prošlo a sa Lavicama je nešto drugo. Jer su se uključile u rat napavši nas s leđa takoreći, valjda su povjerovale Ac savezu da su oni najjači i da smo gotovi.

Ali Vallhala je pomela DT koji su nas isto junački napali, AC ima drugih briga. A Lavice su već 2 deblja offa spucala na nama,,,

E sad su došli izvodi iz banke na kojima stoje ZATEZNE KAMATE URAČUNATE.
:usisava:

dado zg
25.01.11, 02:22

Volio bi vidjet kome to Lavice mogu pritisak napraviti :D

ostngds9ve
25.01.11, 02:30
Volio bi vidjet kome to Lavice mogu pritisak napraviti :D

A gle, ja osobno ne bi u kavez sa par njih, osobito gladnih :dance:

Samo čini mi se da trenutno lavicama nije problem prehrana, nego kod nekih drugih :D

Itachi
25.01.11, 02:45
Vidim krenuli su DT u napad na trotere. Biti će nuliranih kropova. Tako barem najavljuju.

Superhik
25.01.11, 02:50
Vidim krenuli su DT u napad na trotere. Biti će nuliranih kropova. Tako barem najavljuju.

A kad sam govorio da ih treba prije sredit te na -/- nitko se nije tu oglasio :štemer:

TaraT
25.01.11, 03:01
je je reci mi eagle..reci...mislil sam si malo prosetat izvidnike da nekaj popljackam kod tebe:fajter:..a kad ono ti otisao na kraj svijeta...:hzg je rekao: najbolje se povuci u osamu i :na karte: belu do ww-a

srecom ima drugih, koji nisu lijeni, pa ce navratiti kod mene nakraj svijeta i dalje
uvijek sam mislio da za napraviti dobru akciju je potrebno znanje,a ne blizina
drugi put, ako me lijepo pitas,dodjem ti u susjedstvo

a,btw, ono za izvidnike je jedna interna sala
nitko normalan, ne bi stavio izvidnike u napad
hmmm, ...normalan....da.....

FlLASH!
25.01.11, 03:04
A kad sam govorio da ih treba prije sredit te na -/- nitko se nije tu oglasio :štemer:

Moj mocni off sa 64 ovce( Ne, nisam u AC) bi ih sve potamanio :D
Ajd ajd prvi udar po noci ima uvijek takve efekte. Ovo je pocetak sad ovisi kako ce biti dalje o tome dal je DT savez ili nakupina igraca ...
Enivejz, sumnjam da ce moc solo.Osima ako ne napravim do 100 ovnova ..onda je vec frka na --.

Element
25.01.11, 03:21
Cek, koliko citam Valhalla je pomela cijeli kvadrant u jednoj noci?
Svaka cast, da ne pise ovdje na forumu ne bih povjerovao.

overdose
25.01.11, 09:19
nice akcija
lijep broj arteva uzet
ugl. bravo valhala
dođe mi da zaigram ponovo :pije kavu:

Bada-ludi konj
25.01.11, 09:38
A s obzirom na nestašicu cropova kod D-T , mao je preuzeo stvar u svoje ruke, i oslobodio hrane kod sebe u croopu...Svi kod njega,,,Ulaz slobodan...:lol2:

mucrum
25.01.11, 10:43
Vahala čisti, a DT napada ++ ??? Nije mi jasno... Isto kao što mi nisu jasni ovi nesposobnjakovići iz Ad, Anarkija, Joks, Krčma ili tko zna tko je još u toj MEGAkoaliciji stvorenoj u strahu od A saveza.... Danas žrtvuju jedan dobar off da bi skatali jedan glinokop, jer valjda Gavelino ne zna staviti napad na riznicu gross, a Gargamelius pošalje premalo kata jer ne kuže da arhitekt ojačava građevine i art ostaje kod nas... A znamo da sva ta tri acca igra Pita :-) , kakva nesposobnost, ali kad pit organizirira to je sve tip top 8)

Sheppard
25.01.11, 10:48
Vahala čisti, a DT napada ++ ??? Nije mi jasno...

Mislim da je u pitanju akcija od ranije, jer su fejkati počeli prije 2 dana, tako nekako...
pa da fejkovi ne završe samo na tome i razvlačenju deffa, su nastavili s akcijom...

Bar mi to logično zvuči...

J.E.Bach
25.01.11, 12:36
Vahala čisti, a DT napada ++ ??? Nije mi jasno... Isto kao što mi nisu jasni ovi nesposobnjakovići iz Ad, Anarkija, Joks, Krčma ili tko zna tko je još u toj MEGAkoaliciji stvorenoj u strahu od A saveza.... Danas žrtvuju jedan dobar off da bi skatali jedan glinokop, jer valjda Gavelino ne zna staviti napad na riznicu gross, a Gargamelius pošalje premalo kata jer ne kuže da arhitekt ojačava građevine i art ostaje kod nas... A znamo da sva ta tri acca igra Pita :-) , kakva nesposobnost, ali kad pit organizirira to je sve tip top 8)

Hehe frende malo si mi nervozan :)

Mallek
25.01.11, 12:38
.....Isto kao što mi nisu jasni ovi nesposobnjakovići iz Ad, Anarkija, Joks, Krčma ili tko zna tko je još u toj MEGAkoaliciji stvorenoj u strahu od A saveza.... )

Ne znam o kojem se tu strahu radi, jer koliko ja vidim, vaši savezi polako gube članove, koji onda većinom postanu farme, pa onda odluče ugasiti acceve. :) A kad smo već kod MEGAkoalicija, kao što si spomenuo, vjerujem da je - A - savez prvi počeo s tom politikom, zbog nekakvog stava 'pokoriti će mo cijeli -/+ kvadrant', Dark je počeo kao jedan savez, onda su došli wingowi i spajanje s dijelom Anrakije,
što je bilo i prirodno, jer nas je jedinila 'ljubav' prema vama. ;)

TaraT
25.01.11, 13:43
Hehe frende malo si mi nervozan :)

a ja malo razocaran
vec dugo se po ad, ad2, anrakiji i inima prica kako ce nekom iglu nulirati crop, kako su mu odbrojani zadnji sati, bla blaa.... i taman pomislio da ce biti nesto od toga kad.....opet... no cojonees
cak ni za jednog jedinog igraca
definitivno dosadno i da vam olaksam, nuliram ja citav acc, jer po vama nista
:P

J.E.Bach
25.01.11, 13:51
a ja malo razocaran
vec dugo se po ad, ad2, anrakiji i inima prica kako ce nekom iglu nulirati crop, kako su mu odbrojani zadnji sati, bla blaa.... i taman pomislio da ce biti nesto od toga kad.....opet... no cojonees

pa i čekam da se pobrišeš kao i Jelena :)
kao i ostatak vodstva

nego malo mi neprimjereno piskarat po forumu nakon ovih fenomenalnih događanja oko vojski i ofenziva us vijetu
pa se povlačim na par dana

a frenda kakaranina ostavljam u svom svijetu gubitaša
mjesto da slaže def on dolazi tu piskarat, svašta

eto, i arkitekt je naš , još samo VS

dakle u skladu s gore rečenim sve vas pozdravljam na par dana i idem delat biznis
ima masa sela za preorat

Sumasišavši
25.01.11, 14:24
kao i ostatak vodstva

nego malo mi neprimjereno piskarat po forumu nakon ovih fenomenalnih događanja oko vojski i ofenziva us vijetu

dakle u skladu s gore rečenim sve vas pozdravljam na par dana i idem delat biznis
ima masa sela za preorat

hehe,malo je zemlja pretvrda za oranje :vampire:
sačekaj da okopni i sunce zagrije,neka zemlja omekša,pa ori kao divlje prase :bic:

Marles
25.01.11, 15:40
A s obzirom na nestašicu cropova kod D-T , mao je preuzeo stvar u svoje ruke, i oslobodio hrane kod sebe u croopu...Svi kod njega,,,Ulaz slobodan...:lol2:

nastavljaju tradiciju...2:1 za LAV-ICE u odnosu na D-T :D
No dobro...vjerujem da je D-T poslao 3 off-a na nas isto bi im se jedan vratio, a možda i ne :D
Majstori zakucavanja :)

Itachi
25.01.11, 15:52
izgleda da sam nešto krivo najavio, glede dt vs. vallhalla, no eto prijatelj mi se nije javljao. evo sad mi je poslao poruku da je prenaesem:

''Dragi druže Itachi,
ti si ovako plemenita osoba, i predivan muškarac koji odiše povjerenjem. (možda malo pretjeruje op. moja) Moram ti reći da je nas u D-T savezu jako iznenadio napad od trotera. (glupi su ili neznaju vadera ??? op. moja). No, travian je samo igra, a mi smo se već bili počeli igrati sa gnjidama. Troteri su čekali pola godine da krenu na nas, ali sad kad su krenuli, ne možemo im se posvetiti. Ako ovako nastave neće im uopće biti zanimljiv server. Molim te Itachi, druže stari, prenesi naš javni poziv troterima:

Dajte nam tri tjedna mira da riješimo gnjide! Nakon toga dobiti ćete zanimljiv rat sa nama na ovome serveru!

Tvoj prijatelj iz prve ruke''

evo ljudi ja samo prenosim, inače mislim da je lik puko, i da mu je savez u rasulu. (sry frende)

stooges
25.01.11, 16:16
izgleda da sam nešto krivo najavio, glede dt vs. vallhalla, no eto prijatelj mi se nije javljao. evo sad mi je poslao poruku da je prenaesem:

''Dragi druže Itachi,
ti si ovako plemenita osoba, i predivan muškarac koji odiše povjerenjem. (možda malo pretjeruje op. moja) Moram ti reći da je nas u D-T savezu jako iznenadio napad od trotera. (glupi su ili neznaju vadera ??? op. moja). No, travian je samo igra, a mi smo se već bili počeli igrati sa gnjidama. Troteri su čekali pola godine da krenu na nas, ali sad kad su krenuli, ne možemo im se posvetiti. Ako ovako nastave neće im uopće biti zanimljiv server. Molim te Itachi, druže stari, prenesi naš javni poziv troterima:

Dajte nam tri tjedna mira da riješimo gnjide! Nakon toga dobiti ćete zanimljiv rat sa nama na ovome serveru!

evo ljudi ja samo prenosim, inače mislim da je lik puko, i da mu je savez u rasulu. (sry frende)

pola godine nisu nikog napali i sad im treba jos 3 nedelje:tough:ne pomaze njima ni 3 meseca jos:gamer:

overdose
25.01.11, 16:19
negativni valovi se šire
al lijepo
puca se po svim kvadrantima polako
nice :pivo:

Misterio 1
25.01.11, 16:26
hehe,malo je zemlja pretvrda za oranje :vampire:
sačekaj da okopni i sunce zagrije,neka zemlja omekša,pa ori kao divlje prase :bic:

Uvijek se nađe neki dobar orač s dupljakom kolko god ona bila tvrda :zeko:

mucrum
25.01.11, 18:21
kao i ostatak vodstva

ima masa sela za preorat

hahahah lijepo ste zaorali, 4 odlična offa izgubljena plus još par manjih... svaka čast organizatoru akcije:S... pričaš o brisanju acceva već dva mjeseca i nitko da obriše (jelen se obrisao zbog S1, od članova -A- se nitko nije obrisao i neće), o raspadanju A i nikako da se raspadnemo, valjda si i sam sebe uvjerio u toj mitomanskoj priči bahahhahahahahahah... Pitam se kako sam sebi nisi više dosadan.... Savjet, udružite se s još par saveza u ultra mega koalicju , pa možda nešto i napravite... Ovako vam baš i ne ide to rasturanje ili šamaranje ili kako to ti već zoveš u naletu ludila:D

J.E.Bach
25.01.11, 18:25
hahahah lijepo ste zaorali, 4 odlična offa izgubljena plus još par manjih... svaka čast organizatoru akcije:S... pričaš o brisanju acceva već dva mjeseca i nitko da obriše (jelen se obrisao zbog S1, od članova -A- se nitko nije obrisao i neće), o raspadanju A i nikako da se raspadnemo, valjda si i sam sebe uvjerio u toj mitomanskoj priči bahahhahahahahahah... Kako sam sebi nisi više dosadan.... Savjet, udružite se s još par saveza u ultra mega koalicju , pa možda nešto i napravite... Ovako vam baš i ne ide to rasturanje ili šamaranje ili kako to ti već zoveš u naletu ludila:D

jesi ti fende uopće skuzio da si popušio 2 arta danas

npr. jedinog arhitekta?

ima se frende ima se

ali moram priznat da mi je potpuno izgubilo čar provocirat te

al ono..... potpuno

....

sad smo mi jači ,a vi slabiji

nema više potrebe izbacivat te iz takta

do neke nove žrtve....

:steta:

mucrum
25.01.11, 18:34
npr. jedinog arhitekta?

ima se frende ima se
:

Izgubli ste 4 offa ( svaki od prosječno 14+5k) i dobili jedan korisni art, što se mene tiče poštena podjela... Vidim da se grizeš zbog toga što smo još tu, sela su nam tu, deff-offf, imaš mokre snove da se gasimo , da se živciramo , a šta da ti radim... ubij se bit će ti lakše :blink:

Kažš slabiji smo ??? Mi sami protiv 4 saveza koje je udružio strah od A i sila A saveza u početku servera, s obzirom da smo sami odlično igramo ... S tim da jedini na -+ od početka igramo pod svojim imenom i bez udruživanja s ostalim... Mi smo A , a vas kad još netko pritisne evo vam još 3 nova imena :D:D:D...

Bada-ludi konj
25.01.11, 18:35

''Dragi druže Itachi,

Pa ovo je prestrašno. Ako je ovo istina, a vjerujem da je. PA TO JE ČISTA SRAMOTA. Moliti nekoga da ga pusti na miru, a u isto vrijeme krenuti napadati gnjide koje ratuju sa AC, sa Lavicama. Za to nemam riječi...
Gdje im je dostojanstvo,,,,prestrašno....:postcount:

Misterio 1
25.01.11, 18:43
Izgubli ste 4 offa ( svaki od prosječno 14+5k) i dobili jedan korisni art, što se mene tiče poštena podjela... Vidim da se grizeš zbog toga što smo još tu, sela su nam tu, deff-offf, imaš mokre snove da se gasimo , da se živciramo , a šta da ti radim... ubij se bit će ti lakše :blink:

Kažš slabiji smo ??? Mi sami protiv 4 saveza koje je udružio strah od A i sila A saveza u početku servera, s obzirom da smo sami odlično igramo ... S tim da jedini na -+ od početka igramo pod svojim imenom i bez udruživanja s ostalim... Mi smo A , a vas kad još netko pritisne evo vam još 3 nova imena :D:D:D...

Eba te led,a tko se to vas boji? Bez obzira na izgubljen off,il djelomično izgubljen,gušt je gledat kak takva megakoalicija nema deffa za napravit jednu poštenu sačekušu i to na selu s artom.. Stvarno čim vidim negdje slovo A,drhtim :brukica:

mucrum
25.01.11, 18:59
Eba te led,a tko se to vas boji? Bez obzira na izgubljen off,il djelomično izgubljen,gušt je gledat kak takva megakoalicija nema deffa za napravit jednu poštenu sačekušu i to na selu s artom.. Stvarno čim vidim negdje slovo A,drhtim :brukica:

He he he boje se oni koji su se udruživali, mijenjali imena, smrtni neprijatelji do sad su zajedno - uglavnom vi ste ti... Pa pit ti je rekao da smo vas mi udružili i nemaš se razloga sramit...Vidiš da vam je to što ste se odrekli svojih saveznih imena, načela itd donijelo pozitivan pomak ... Ali ne kužim zašto se toga sramit????

Napravljeno vam je više poštenih čeka, na dvije ste naletjeli i tko ima volje neka stavi hofove da se vidi da je bilo u oba sela još samo 3000 falangi ne bi ni s ta 4 zabijena offa nigdje prošli... ovako za 3k falangi ste prošli ali su vam offovi sad 0 bodova :opala:

J.E.Bach
25.01.11, 19:10
He he he boje se oni koji su se udruživali, mijenjali imena, smrtni neprijatelji do sad su zajedno - uglavnom vi ste ti... Pa pit ti je rekao da smo vas mi udružili i nemaš se razloga sramit...Vidiš da vam je to što ste se odrekli svojih saveznih imena, načela itd donijelo pozitivan pomak ... Ali ne kužim zašto se toga sramit????

Napravljeno vam je više poštenih čeka, na dvije ste naletjeli i tko ima volje neka stavi hofove da se vidi da je bilo u oba sela još samo 3000 falangi ne bi ni s ta 4 zabijena offa nigdje prošli... ovako za 3k falangi ste prošli ali su vam offovi sad 0 bodova :opala:

onda nećete imat problema,jel tako

doista nemam namjeru više te provocirat

postigao sam cilj,
popušio si foru

ako netko ima volje objasnit djetetu u čemu griješi bilo bi mi drago :D

mucrum
25.01.11, 19:27
onda nećete imat problema,jel tako

O čemu ti? vidim da je potreban opet normabel, vidimo se frende na travijan polju :gamer: ... Tj. po tebi ne vidimo se jer sam se ja kao i vodstvo već obrisali a savez se raspao bhahahahhahahaha i to prije 2 mjeseca...

smotanac
25.01.11, 20:35
ja se ponadao nekom komentaru na forumu ali ovi iz vallhale nisu izgleda zanimljivi ni dok su farmali a ni sada kad su offove malo prošetali....biće da je zanimljivije na ostalim kvadrantima
:narf:

medikamenat
25.01.11, 21:34
Za one koji ne znaju, a i sam sam bio jedan od vas, napokon je skinuta krinka sa oznake A u istoimenom savezu.
Znači: http://www.youtube.com/watch?v=ZN5PoW7_kdA
(zašto mi sliče na neke forumaše, hm)

Sumasišavši
25.01.11, 22:07
:D:D nije prijatelju, nego se volim prepucavat po forumu ...

ti i tvoj frend trebata na jedan konjak :goodpost:

mucrum
25.01.11, 23:00
ti i tvoj frend trebata na jedan konjak :goodpost:

:101010: možda ih i više od jednog trznemo...

stooges
25.01.11, 23:10
ja se ponadao nekom komentaru na forumu ali ovi iz vallhale nisu izgleda zanimljivi ni dok su farmali a ni sada kad su offove malo prošetali....biće da je zanimljivije na ostalim kvadrantima
:narf:

smoto,budemo mi okrenuli offove na njih i obrsali ih i sa servera i sa foruma:to victory:

Marles
25.01.11, 23:46
pola godine nisu nikog napali i sad im treba jos 3 nedelje:tough:ne pomaze njima ni 3 meseca jos:gamer:

potpis :goodpost:

Sumasišavši
26.01.11, 16:04
kakva tišina auuuuuuuuuu

šta se vojska broji,sprema se nešto.............. :staklenka:

Itachi
26.01.11, 18:01
:cry: ostao sam bez dragog prijatelja,
može li mi neko reći što se događa igdje na serveru ???

P.S. nudim se za prijatelja kad se časti ili zove na veselje

mimi8
26.01.11, 18:10
Isto kao što mi nisu jasni ovi nesposobnjakovići iz Ad, Anarkija, Joks, Krčma ili tko zna tko je još u toj MEGAkoaliciji stvorenoj u strahu od A saveza.... Danas žrtvuju jedan dobar off da bi skatali jedan glinokop, jer valjda Gavelino ne zna staviti napad na riznicu gross, a Gargamelius pošalje premalo kata jer ne kuže da arhitekt ojačava građevine i art ostaje kod nas... A znamo da sva ta tri acca igra Pita , kakva nesposobnost, ali kad pit organizirira to je sve tip top 8)
to je najlakše....reć da netko igra mulitacc....a budući da u valu ljutnje i bijesa,sam tako postupim ne zamjeram :D

a ja malo razocaran
a opet ti.....daj odi više na s1 :D
pati ti acc na s1 radi s3 :cry:

hahahah lijepo ste zaorali, 4 odlična offa izgubljena plus još par manjih... svaka čast organizatoru akcije... pričaš o brisanju acceva već dva mjeseca i nitko da obriše (jelen se obrisao zbog S1, od članova -A- se nitko nije obrisao i neće), o raspadanju A i nikako da se raspadnemo, valjda si i sam sebe uvjerio u toj mitomanskoj priči bahahhahahahahahah... Pitam se kako sam sebi nisi više dosadan.... Savjet, udružite se s još par saveza u ultra mega koalicju , pa možda nešto i napravite... Ovako vam baš i ne ide to rasturanje ili šamaranje ili kako to ti već zoveš u naletu ludila:D
kažeš nitko osim jelena...hmm...čiji sam onda to polucroop naselio danas :D

Kažš slabiji smo ??? Mi sami protiv 4 saveza koje je udružio strah od A i sila A saveza u početku servera, s obzirom da smo sami odlično igramo ... S tim da jedini na -+ od početka igramo pod svojim imenom i bez udruživanja s ostalim... Mi smo A , a vas kad još netko pritisne evo vam još 3 nova imena :D:D...
smo mi krivi kaj nam se ne sviđaju imena
kod nas ti je to:svaki igrač da prijedlog za ime saveza i onda glasamo...i tako se nakon vremena mjenja ime saveza :D

jbg...da je baba muško zvala bi se duško :P
jesu otišli su offovi...al ako se ne varam vama je otišlo i cca 120k deffa ;)

mucrum
26.01.11, 18:22
jbg...da je baba muško zvala bi se duško :P
jesu otišli su offovi...al ako se ne varam vama je otišlo i cca 120k deffa ;)

Megla prijatelju, kakva ljutnja, pa nisam ja rekao da pit igra multiće niti je moje da se time bavim, ja sam rekao da igra na tim accevima jer su mi tako rekli sami vlasniti tih acceva (znači može igrat i kao siter sasvim legalno).... Imena nitko ne mijenja osim ako ne mora :tough: tako bi i vi bili sretniji da ste Dark i bez prevrtljivog Pita koji vam sutra može lupit nož u leđa i ne bi mu bilo prvi put.... ali šta se može - igramo se:gamer: ... Inače tvrdili ste imamo najviše 100k deffa, a vi ste u samo dva grada naletjeli na 120k... Valjda smo imali dojavu gdje idete pa smo sve tamo natrpali + još najmanje 20k pomoći sa strane:pivo:...

mimi8
26.01.11, 18:31
Megla prijatelju, kakva ljutnja, pa nisam ja rekao da pit igra multiće niti je moje da se time bavim, ja sam rekao da igra na tim accevima jer su mi tako rekli sami vlasniti tih acceva (znači može igrat i kao siter sasvim legalno).... Imena nitko ne mijenja osim ako ne mora :tough: tako bi i vi bili sretniji da ste Dark i bez prevrtljivog Pita koji vam sutra može lupit nož u leđa i ne bi mu bilo prvi put.... ali šta se može - igramo se:gamer: ... Inače tvrdili ste imamo najviše 100k deffa, a vi ste u samo dva grada naletjeli na 120k... Valjda smo imali dojavu gdje idete pa smo sve tamo natrpali + još najmanje 20k pomoći sa strane:pivo:...

a što i ako ih sitta...vlasnici su mu dopustili ne može se sam stavit :D
e pa shvatili smo(konačno :D ) da je bolje ovako.....a savez aD je nastao kada se nekolicina igrača iz Anrakije udružila s darkom,radi poznanstva sa nedugo završenog s2 :)
a i na kraju ko da je ime bitno....u profilu se lako napiše tko čini savez... :)
ne bih o pitu u trećem licu pošto i on ovo čita :D
ja nisam tvrdio da imate samo 100k deffa ;)
imali ste preko 100k...al sada ta cifra je znatno manja :)

mucrum
26.01.11, 19:14
ja nisam tvrdio da imate samo 100k deffa ;)
imali ste preko 100k...al sada ta cifra je znatno manja :)

Pa vidiš da smo se u svemu složili.... Izgubili ste svoje ime i dobili novo udržuivanjem s Anarkijom- i sve 5... . nisi ti tvrdio za deff , nego neki drugi ali su se malo iznenadili, a pogotovo su se offovi iznenadiliROTFL... valjda su veliki organizatori mislili da će se šetati ili što već kroz selaROTFL .... cifra deffa sada je manja ali je još jebeno velika jer na 3 grada gdje je bio najveći deff niste išli i to i sami znate, uglavnom vidjet će se koliko je još ostalo :pivo::pivo: a valjda ima nešto i od jadnog offa kod nas:pece palacinke:

stooges
26.01.11, 20:04
odluka je pala:tough:,od sada napadamo samo oaze,tamo ima vise deffa nego na +/-:cry:

mimi8
26.01.11, 21:12
Pa vidiš da smo se u svemu složili.... Izgubili ste svoje ime i dobili novo udržuivanjem s Anarkijom- i sve 5... . nisi ti tvrdio za deff , nego neki drugi ali su se malo iznenadili, a pogotovo su se offovi iznenadiliROTFL... valjda su veliki organizatori mislili da će se šetati ili što već kroz selaROTFL .... cifra deffa sada je manja ali je još jebeno velika jer na 3 grada gdje je bio najveći deff niste išli i to i sami znate, uglavnom vidjet će se koliko je još ostalo :pivo::pivo: a valjda ima nešto i od jadnog offa kod nas:pece palacinke:

pa kaj vas briga :D vi se borite i brinite za sebe a na nama je da mjenjamo imena kako želimo...i ne bih o tome više :)

što se tiče offova.....ti offovi su učinili su veliku štetu....i donijeli su dosta toga dobroga....dok vaši veći offovi su pohvatani iz prve i to praktički bez boli :)
a vojska je tu da gine...ne?

a kolko imate deffa,tj kolko mi imamo offa ćemo vidjeti....do tada ovo ostalo su samo nagađanja i pretpostavke :)

TaraT
26.01.11, 22:34
pa kaj vas briga :D vi se borite i brinite za sebe a na nama je da mjenjamo imena kako želimo...i ne bih o tome više :)

imas onda krivi potpis?

i,jep, pati s1, radi ovoga, ali sve se nadam da cete doci u kakve goste, ili me docekati negdje jer neki se zale da na +- nema deffa, a bas ni -+ ne obiluje time :)

mimi8
26.01.11, 23:34
imas onda krivi potpis?

i,jep, pati s1, radi ovoga, ali sve se nadam da cete doci u kakve goste, ili me docekati negdje jer neki se zale da na +- nema deffa, a bas ni -+ ne obiluje time :)
so? sad ću opet ja kaj te briga kaj imam u potpsu :D

a jbg ne želimo se igrati s tobom

budha
27.01.11, 00:23

hahahahahahahahahaha.....nisam se dugo ovako fino nasmijao..sa cime.....ako desetke fejkova smatras napadima...onda zbilja napadaju....ili par porusenih suporta...lllooooolll-cinaaa

nice akcija
lijep broj arteva uzet
ugl. bravo valhala
dođe mi da zaigram ponovo :pije kavu:

daj dodji..fali ljudi koji se znaju igrat..tj raditi vojsku..ROTFLROTFL

grille
27.01.11, 00:25
... Isto kao što mi nisu jasni ovi nesposobnjakovići iz Ad, Anarkija, Joks, Krčma ili tko zna tko je još u toj MEGAkoaliciji stvorenoj u strahu od A saveza....

Vide vraga, stvorila se MEGAkoalicija nasuprot MEGAkoalicije. :brukica:
Ne treba to nikom imponirati kao da se recimo sklopi ULTRAMEGATURBOkoalicija protiv saveza od 20ak ljudi. To je već igra u kojoj uživaš ako si brojčano inferioran :D

BTW, gdje je -A-juriš? Opali ispod stola? :harmonikaš:

smotanac
27.01.11, 01:19
odluka je pala:tough:,od sada napadamo samo oaze,tamo ima vise deffa nego na +/-:cry:

ma ne kontaš njihovu taktiku pasivnog otpora iliti mahatma gandhi taktika
:daje cvijet:

TaraT
27.01.11, 01:50
so? sad ću opet ja kaj te briga kaj imam u potpsu :D

a jbg ne želimo se igrati s tobom

paaa, nije da me se tice potpis, ali forever=zauvijek
a nekako je taj zauvijek brzo prosao/propao

Sumasišavši
27.01.11, 09:59

dadozg
27.01.11, 11:30
Evo i mene u gnjidama,di je taj AC???

Marcus Julius
27.01.11, 11:31
Ajme uvatili ste se imena saveza .

Sta? Tone se, pa se vatamo za bilo sta?

Pa Dark je imao 64 clanov kad je A bio na 180 (3 saveza).

Sad kad imamo jednako ljudi panika.....jao....prezalosno.....minjaj ranu ili ti ga temu....

ostngds9ve
27.01.11, 11:45
Jel se to meni čini, ili ovo postaje više -/+ privatni chat, uz par upada mojih dualaca i uz par SF i gnjida postova :D.

J.E.Bach
27.01.11, 11:49

koji smijeh, najgore od svega čini se kao doista ispravna strategija

hehe možda skroman savjet da se ipak šalju kate bez pratnje a da se heroj bilda na oazama :)
tek tolko d se ipak i daje dela :)

mucrum
27.01.11, 14:18
Jel se to meni čini, ili ovo postaje više -/+ privatni chat, uz par upada mojih dualaca i uz par SF i gnjida postova :D.

Pa stvarno, ispada da nije -+ da bi forum bio mrtav... I ja ću napraviti malo pauzu jer stvarno ispada da mi s -+ (znači savez -A- i ostali s raznim imenima koje su morali promjeniti pod našom silom:D:D)samo chatamo i spamamo i dosađujemo drugima... Pozz na neko duže vrijeme dok se i ostali ne uključe, da stvarno ne ispadne da smo dosadni ...

ostngds9ve
27.01.11, 14:29
Eto ga na, otera jedinog spamera odavde, sad će tek biti pusto.

mimi8
27.01.11, 15:34
eagle :D
paaa..taj kako ti kažeš zauvijek još postoji :)
taj zauvijek ne mora se odnositi na savez,nego na ljude s kojima i dalje zajedno igram :)

Pa stvarno, ispada da nije -+ da bi forum bio mrtav... I ja ću napraviti malo pauzu jer stvarno ispada da mi s -+ (znači savez -A- i ostali s raznim imenima koje su morali promjeniti pod našom silom:D:D)samo chatamo i spamamo i dosađujemo drugima... Pozz na neko duže vrijeme dok se i ostali ne uključe, da stvarno ne ispadne da smo dosadni ...

vratit će se on :D

TaraT
27.01.11, 18:04
eagle :D
paaa..taj kako ti kažeš zauvijek još postoji :)
taj zauvijek ne mora se odnositi na savez,nego na ljude s kojima i dalje zajedno igram :)

vratit će se on :D

nikad ja nisam tvrdio da ljudi ne postoje
na svakom serveru je bilo clanova darka koji su nadzivjeli savez i nastavili igrati u nekom drugom savezu s istim accountom
zanima me samo, ssto se to promjenilo, jer takvi su obicno, od strane vodstva koje se pogasilo, bili proglasavani izdajnicima
ili su to neka nova pravila
u svakom slucaju, ne moras odgovoriti, vidim da se bez obzira na ime, i dalje kod vas zna pokupiti jako lijepi broj resursa, tocnije: 527819/560740
stoga, moja zelja je: nemojte se gasiti

mimi8
27.01.11, 20:35
nikad ja nisam tvrdio da ljudi ne postoje
na svakom serveru je bilo clanova darka koji su nadzivjeli savez i nastavili igrati u nekom drugom savezu s istim accountom
zanima me samo, ssto se to promjenilo, jer takvi su obicno, od strane vodstva koje se pogasilo, bili proglasavani izdajnicima
ili su to neka nova pravila
u svakom slucaju, ne moras odgovoriti, vidim da se bez obzira na ime, i dalje kod vas zna pokupiti jako lijepi broj resursa, tocnije: 527819/560740
stoga, moja zelja je: nemojte se gasiti
e onda bi tu završio svaku daljnu diskusiju što se tiče imena :) jer na nama je kako ćemo se zvati....a na vama da se pokušate održati na serveru :)
a što se tiče ressa...kolko ja vidim i aD i aD2 i Anrakija su u top farmerima tjedna...a od A saveza samo jedan savez ;) to sve govori

TaraT
27.01.11, 23:01
e onda bi tu završio svaku daljnu diskusiju što se tiče imena :) jer na nama je kako ćemo se zvati....a na vama da se pokušate održati na serveru :)
a što se tiče ressa...kolko ja vidim i aD i aD2 i Anrakija su u top farmerima tjedna...a od A saveza samo jedan savez ;) to sve govori

pa, ne moras biti sluzben i obracati mi se sa Vi, ipak smo svi tu kolege
& tim ljepse kad top farmerski savez da 1/5 svog ovotjednog utrska jednom igracu

mimi8
27.01.11, 23:12
pa, ne moras biti sluzben i obracati mi se sa Vi, ipak smo svi tu kolege
& tim ljepse kad top farmerski savez da 1/5 svog ovotjednog utrska jednom igracu

kad te(Vas) poštujem :D
a šta ćeš moramo nešto donirati kada ti ovdje ne ide dobro kao na s1 :(

stooges
28.01.11, 00:03
Eto ga na, otera jedinog spamera odavde, sad će tek biti pusto.

ajde oteraj bar jos jednog 8) ima ih isuvise

medikamenat
28.01.11, 02:59
ajde oteraj bar jos jednog 8) ima ih isuvise

nismo mi te sreće :D:D:D

Sheppard
28.01.11, 13:59
Jel D-T ima još deffa, meni ostalo još offa :paladinko:
Pa da se igramo :na karte:

dadozg
29.01.11, 13:16
24 sata kako se niko nije javio....mora da je veoma napeto u igri ;)

TaraT
29.01.11, 13:31
24 sata kako se niko nije javio....mora da je veoma napeto u igri ;)

ma, kad nesto pisem, onda kazu da sam spamer
nego, da se nadovezem na ono ranije
mimi, hvala na donacijama,....opet
a ako je ona anrakija/ad/ad2 koalicija samarala -A- saveze
kako nazvati ovo kaj ja radim vama?
da se ne poteze opet kako su oni u top pljackasima, zanimljiv podatak, da top pljackas ovog tjedna ima 5,5M ressa opljackanih
a njegov savez.....3,4M
nekako mi se to cini ipak gadan minus, ili ja ne znam matematiku

mimi8
29.01.11, 17:05
ma, kad nesto pisem, onda kazu da sam spamer
nego, da se nadovezem na ono ranije
mimi, hvala na donacijama,....opet
a ako je ona anrakija/ad/ad2 koalicija samarala -A- saveze
kako nazvati ovo kaj ja radim vama?
da se ne poteze opet kako su oni u top pljackasima, zanimljiv podatak, da top pljackas ovog tjedna ima 5,5M ressa opljackanih
a njegov savez.....3,4M
nekako mi se to cini ipak gadan minus, ili ja ne znam matematiku

a kaj da ti velim....tu se opet zamjeraš svima umjesto da ganjaš s1 :D
ovdje ti nema dakija(tj. ima al na kontra strani :D ) da pomogne s deffom i akcijama :)
a što se tiče ovog...psst nemoj nikom reć ;) al baš radi matematike te igrače držimo u savezu :)

TaraT
29.01.11, 18:38
a kaj da ti velim....tu se opet zamjeraš svima umjesto da ganjaš s1 :D
ovdje ti nema dakija(tj. ima al na kontra strani :D ) da pomogne s deffom i akcijama :)
a što se tiče ovog...psst nemoj nikom reć ;) al baš radi matematike te igrače držimo u savezu :)

opet ispadam zao :(
a samo vam ukazujem na propuste u deffanju igraca
i tko su farme kod vas
to bi trebali cijeniti

mimi8
29.01.11, 19:15
i tko su farme kod vas
to bi trebali cijeniti

ok hvala na savjetu :D
spameru :P

Sumasišavši
29.01.11, 22:22
i tko su farme kod vas
to bi trebali cijeniti

di su farmeri :štemer:

Itachi
29.01.11, 23:33
nikakvih vijesti nemam sa južne polutke, zna li se tko je jači?

nitko se ne hvali, nitko se ne žali, jeli ravnopravna borba?

Superhik
29.01.11, 23:56

Borba praktički gotova, trenutno je na raporedu iživljvanje i dokazivanje dominacije :opala:

nazgul1982
30.01.11, 02:56

da ne trosimo rijeci

http://travian.ws/analyser.pl?s=hr3

MarineKing
30.01.11, 05:44
da ne trosimo rijeci

http://travian.ws/analyser.pl?s=hr3

ma ovo laze sigurno, pise da je preko 18k popa pao D-T, nemoguce...

mucrum
30.01.11, 10:10
Sinoć se nastavilo tradicionalno zabijanje andarkije, ad, joksa, wtf (hebote koliko ih ima :opala:) na -A- savez, ne bi ja to znao ali pogledam svako jutro deff bodove saveza ( -A- i Aa skoro 300k) pa usporedim s napadačima i vidim ogroman nesrazmjer ROTFL... A s druge strane prolazi se kroz njihova sela kao kroz margarin, Fusiona koji im je bio do jučer prvi po popu sad gledamo na 6 mjestu u samo jednom danu, i onda se postavlja pitanje tko to nema defa tko tko ???:P

mimi8
30.01.11, 10:38
Sinoć se nastavilo tradicionalno zabijanje andarkije, ad, joksa, wtf (hebote koliko ih ima :opala:) na -A- savez, ne bi ja to znao ali pogledam svako jutro deff bodove saveza ( -A- i Aa skoro 300k) pa usporedim s napadačima i vidim ogroman nesrazmjer ROTFL... A s druge strane prolazi se kroz njihova sela kao kroz margarin, Fusiona koji im je bio do jučer prvi po popu sad gledamo na 6 mjestu u samo jednom danu, i onda se postavlja pitanje tko to nema defa tko tko ???:P

kaj sam rekao....da će se vratit :P
ovisnost je to ;)
hmmm...onda pazi ovo:
1. - A - 204450
4. aD 85848

na oko izlgeda kao čisti plus a saveza..al onda gle ovo
3. Anrakija 128540
to je za sada 213k off bodova

i još 23k lexovih off bodova(nije u savezu) i još će se naći tu dark fighterovih,pa morfovih,.....itd..

znači da je ipak plus na našoj strani :)
a uzmi još u obzir skatanih sela,opljačkanih ressa,2 uzeta art....

al maki...mi smo samo sitne ribice za -/- +/-....zato se ne bih tu prepucavao oko gluposti...nego pustio njih da se hvale...jer zaista imaju s čime ;)

mucrum
30.01.11, 10:45
al maki...mi smo samo sitne ribice za -/- +/-....zato se ne bih tu prepucavao oko gluposti...nego pustio njih da se hvale...jer zaista imaju s čime ;)

Frende zaboravio si Aa staviti u ovaj izračun ovdje tako da smo mi u plusu barem za 50k:na karte: , a kad se rade kvalitetne off akcije koje izbjegavaju deff ili ga gaze onda omjer treba biti kao kod Vahallla i DT-a:
Napadač tjedna
1. Valhalla 445770
Branitelj tjedna
4. D-T. 79913

a u našem malom ratiću vi ste u minusu iako ste napadači? Slažem se da smo male ribe za njih, ali A ima 4 puta više deff bodova od DT tako da nismo baš ni mi za bacit, a i vi ste imali solidne offove... no u pravu si, sad se opet povlačim s foruma na neko vrijeme, a neka se veliki tuku... i u pravu si to je ovisnost :-(

mimi8
30.01.11, 11:00
Frende zaboravio si Aa staviti u ovaj izračun ovdje tako da smo mi u plusu barem za 50k:na karte: , a kad se rade kvalitetne off akcije koje izbjegavaju deff ili ga gaze onda omjer treba biti kao kod Vahallla i DT-a:
Napadač tjedna
1. Valhalla 445770
Branitelj tjedna
4. D-T. 79913

a u našem malom ratiću vi ste u minusu iako ste napadači? Slažem se da smo male ribe za njih, ali A ima 4 puta više deff bodova od DT tako da nismo baš ni mi za bacit, a i vi ste imali solidne offove... no u pravu si, sad se opet povlačim s foruma na neko vrijeme, a neka se veliki tuku... i u pravu si to je ovisnost :-(

nisam ja zaboravio -A-a...to iznosi 50k na vaših 250k....al opet smo mi u plusu :P
a to su mi najjače fore kada netko kaže da neprijatelj nema deffa ili offa....to su dobri govori za podizanje morala u savezu ali ništa više od toga :) time samo skrivaš istinu :)
a rekao sam ti...server je još dug i vidit ćemo što će i kako biti :)
btw :steta:

medikamenat
30.01.11, 11:21
Napadač tjedna
1. Valhalla 445770
Branitelj tjedna
4. D-T. 79913

ideš slagat Sjeverno Korejske MM-ove?
:D:D:D:D

mucrum
30.01.11, 11:56
ideš slagat Sjeverno Korejske MM-ove?
:D:D:D:D

:P ... evo upravo dok tebi dajem jezik skočio Aa za još skoro 30k deff bodova, još par tisuća i taj naš wing preskočit će i DT u deff bodovima ... pa dajte stanite više s tim zabijanjem i pozdravite AjetoROTFL, šteta kata :(

grille
30.01.11, 14:20
... pa dajte stanite više s tim zabijanjem i pozdravite AjetoROTFL, šteta kata :(

Tu sam pa me pozdravi.
S obzirom da je ovaj zabijeni off dosad napravio poprilično štete (tako da se ja na tvom mjestu ne bih baš previše hvalio sa lovljenjem ove mizerije), i s obzirom da sam se ja dosad umjesto vas smijao, red je da i vi malo izvučete smješak.

P.S. smijem se i ja sad s vama, i da, šteta kata, al brzo sam ja nazad ;)

TaraT
30.01.11, 14:44
eto, i ssto da mi mali igraci na -+ kazemo uz ovako velike korporacije
mozemo se samo sakriti i drhtati da nas ne zamjete
buahahahahahaha

mimi8
30.01.11, 14:47
eto, i ssto da mi mali igraci na -+ kazemo uz ovako velike korporacije
mozemo se samo sakriti i drhtati da nas ne zamjete
buahahahahahaha

što je pjesnik htio reći??:blink:

mucrum
30.01.11, 14:59
P.S. smijem se i ja sad s vama, i da, šteta kata, al brzo sam ja nazad ;)

Ma nikad ti se nisam zahvalio za onaj forum što si složio na početku pa koristim priliku sad - thx... a travijan i je da se smijemo bez obzira o kojoj se strani radilo, baš zato što je radio štetu taj off i je bitan bez obzira na veličinu... sve u svemu lijepo se igramo...

nazgul1982
30.01.11, 16:24
D-T sluzbeno vise ne postoji

smotanac
30.01.11, 16:37

kako to, jel nisu oni bili prvi savez servera i već ww planirali
:brukica:

mucrum
30.01.11, 17:06

:blackeye: ne sjećam se da je neki savez takve jakosti , tako brzo pobrisan... realno, u 2 dana je nestao drugi savez na serveru... Ja sam to doživio kao BUM - TRAS- DELETE... a šta ćemo sad mi ostali jadnici na S3, možemo pakirat kufere :blackeye:

TaraT
30.01.11, 19:49
:blackeye: ne sjećam se da je neki savez takve jakosti , tako brzo pobrisan... realno, u 2 dana je nestao drugi savez na serveru... Ja sam to doživio kao BUM - TRAS- DELETE... a šta ćemo sad mi ostali jadnici na S3, možemo pakirat kufere :blackeye:

ja jos uvijek tvrdim da su oni poperi

bezimeni
30.01.11, 20:34
ja jos uvijek tvrdim da su oni poperi
Slažem se jesu poperi .......
Sad se za slamćice love no prekasno ........

Itachi
30.01.11, 20:41
dooobrooo dt križam, i šta sad kuda dalje, koliko će ovi drugi trajati?

nego stvarno čudi nas šta je bilo to na +/-, koliko sam ja čuo 0 ktopova na 0, offovi živi na obrisanim računima, ili su se zabili netom prije brisanja? no nije ni bitno, izgleda da troteri imaju posla još prije natara, a imaju i arteve, ostaje da vidimo kako će sad to odraditi i kojim redom, pa izvučemo pouke za neki kasniji server.
P.S. Ah da! Nema više T3.6 servera? još samo hr1?

J.E.Bach
30.01.11, 22:02

brutalno

Superhik
30.01.11, 22:16

Sljedeči :cvjetic: