PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13

mucrum
30.01.11, 22:46
Sljedeči :cvjetic:

En ten tini , sava raka tini .... na koga li će pasti pick, slučajnim odabirom ili će nastradat onaj savez koji bude imao samo peh da je u krivo vrijeme na krivom mjestu... a možda imaju i nekih nerasčišćenih računa u prošlosti s pojedincima ili pojedinim savezima pa će sad to napalatit s kamatom, tko to zna?

Sumasišavši
30.01.11, 23:15
D-T sluzbeno vise ne postoji

:steta: :ban:

shido
31.01.11, 01:04
D-T sluzbeno vise ne postoji

ja sluzbeno proglasavam Homera za najbolju farmu na s3 :lol2::dance:

amsterdamska veza
31.01.11, 01:43
Pa di ste nas male nasli napadati :cerek:

medikamenat
31.01.11, 01:46
En ten tini , sava raka tini .... na koga li će pasti pick, slučajnim odabirom ili će nastradat onaj savez koji bude imao samo peh da je u krivo vrijeme na krivom mjestu... a možda imaju i nekih nerasčišćenih računa u prošlosti s pojedincima ili pojedinim savezima pa će sad to napalatit s kamatom, tko to zna?

Vi se nemorate bojat , vi ste prestrašni :D:D:D

shido
31.01.11, 02:30
Pa di ste nas male nasli napadati :cerek:

jel vam ostalo jos deffa :lol2:

btw cestitke na prvom zaustavljenom offu :D

TaraT
31.01.11, 03:06
jel vam ostalo jos deffa :lol2:

btw cestitke na prvom zaustavljenom offu :D

nazalost nisu tvoj docekali :P

shido
31.01.11, 03:19
nazalost nisu tvoj docekali :P

to budes ti odradio :D

toni
31.01.11, 08:24
moramo davati resurse,i moramo ga napasti,ako i on vas napadne :naseljenik:

slažem se i ja s time da su poperi...

TaraT
31.01.11, 10:11
to budes ti odradio :D

kad bi se ti usudio napasti
:P

shido
31.01.11, 10:17
kad bi se ti usudio napasti

:D

koliko je jadno kad posaljem off tamo gdje se nalazi posebni izvidjac i naidjem na 0 deff jedinica :S

sta vise, ostane i nesto offa :D

mimi8
31.01.11, 12:45
eagle...kud ćeš na stijenu bez dinamita :P
sad se nemaš s čime igrat :kid:
:(

mucrum
31.01.11, 12:56

:zeko: baš mi je drago da nije ponio dinamit... jedino ako sljedeći probije ???

TaraT
31.01.11, 13:08

hahahahaha
za ovaj patnicki server i previse igre, 6 mjeseci previse
btw, ocekivao sam nesto vise deffa, tj. 30+20 (po zadnjim uvidima)
ali i ovo je bilo sasvim dovoljno

mimi8
31.01.11, 13:30
hahahahaha
za ovaj patnicki server i previse igre, 6 mjeseci previse
btw, ocekivao sam nesto vise deffa, tj. 30+20 (po zadnjim uvidima)
ali i ovo je bilo sasvim dovoljno

uff...onda valjda sada ideš na s1 :dance:

TaraT
31.01.11, 13:59
uff...onda valjda sada ideš na s1 :dance:

jos 50h i samo sam tamo
ma, vidio sam da ovdje nemam ssto za raditi
mogu prosetavati kroz neke nebitne cropove, nositi nesto ressa, ubijati malo deffa, ali....cemu?
kamo to vodi osim patiti se do kraja servera
stvarno, imam na s3 dragih ljudi, ali svi smo vidjeli akcije valhale
kad sagledam u tom kontekstu i tim mjerilima ovo ssto se dogadja na -+ dodje mi da placem, jer naravno da ne ocekujem da se tako organizirano igra na -+ ili da se imaju takvi offovi, ali nema se ni 1/4 toga
-+ je "mrtav" kvadrat ssto se tice nekih daljnih i bitnijih dogadjanja na serveru, i ostat ce samo kao zabava u medjusobnim prepiranjima i sitnim carkama

mucrum
31.01.11, 14:14
jos 50h i samo sam tamo
ma, vidio sam da ovdje nemam ssto za raditi
mogu prosetavati kroz neke nebitne cropove, nositi nesto ressa, ubijati malo deffa, ali....cemu?
kamo to vodi osim patiti se do kraja servera
stvarno, imam na s3 dragih ljudi, ali svi smo vidjeli akcije valhale
kad sagledam u tom kontekstu i tim mjerilima ovo ssto se dogadja na -+ dodje mi da placem, jer naravno da ne ocekujem da se tako organizirano igra na -+ ili da se imaju takvi offovi, ali nema se ni 1/4 toga
-+ je "mrtav" kvadrat ssto se tice nekih daljnih i bitnijih dogadjanja na serveru, i ostat ce samo kao zabava u medjusobnim prepiranjima i sitnim carkama

Gle , stalno nešto spamaš, a ti i megle ste najvće spameri na forumu:D... Ali ovaj put ti je svaka na mjestu, stoji sve što si rekao od početka do kraja je istina... Vahala je svijet za sebe, a mi imamo ovaj rat koji sve više postaje besmislen i svrha je samom sebi... No što napravit, namjerno zabit off i otići na S1 - to je najlakše... No dobro da ne pametujem, dragi eagle hvala na svemu što si prouzročio na ovom serveru i igra bez tebe nikad neće biti ista:steta:

medikamenat
31.01.11, 14:42
ode eagle sarme probo nije :D:D
jadan i patnički server i koridor -/+ ostaje zavit u crno.
i uz svemoguće izvidnike koji su u gluvo doba izviđali (1 kontra 300) zabio se ....baš mi te ža, taman te krenulo :kid:

TaraT
31.01.11, 15:18
ode eagle sarme probo nije :D:D
jadan i patnički server i koridor -/+ ostaje zavit u crno.
i uz svemoguće izvidnike koji su u gluvo doba izviđali (1 kontra 300) zabio se ....baš mi te ža, taman te krenulo :kid:

nakon ssto sam vam prosetao kroz 5 cropova u 7 dana, shvatio sam da rusiti ljude samo da bi rusio, meni osobno nema smisla
jer iza toga ne stoji nista drugo nego izivljavanje, nit je bilo deffa, nit je bilo offa, da ne govorim o smjesnom broju kata (dvoznamenkastom po valu) koji je rusio polja hrane (valjda jednoznamenkasta) u gg na 0 (postoji nesto ssto se zove kamenozidar, naucite to graditi)
a to kako 1izvidnik moze vidjeti i kontra 300, budes saznao mozda jednog dana
do tada, tebi i svim tim koji su bili izvidjani, a koji su nadobudno vracali izvidjanja s 30 ili 50 i nadali se da ce izvidjanje proci, ostaje veliki misterij
:)

medikamenat
31.01.11, 15:25
ne, nego to govori o tomu gdje si napadao i kad si izviđao sa super izvidnicima.
Strašan si :D:D

TaraT
31.01.11, 15:33
ne, nego to govori o tomu gdje si napadao i kad si izviđao sa super izvidnicima.
Strašan si :D:D

napadao sam xxx i yyy, posto se ne smije staviti in game nick, ali na analyzeru se moze vidjeti koga zanima
cinjenica je da su se vasi igraci javljali igm i 5h prije napada, pa nikad nije bilo deffa, vec samo 500k ressa za pokupiti
to ne govori o mom napadu, vec o vasoj "obrani"
:p

dadozg
31.01.11, 16:23
pa ja vas ne kužim...-+ non stop tu kukate kako je loš kvadrant te kako je valhala svijet za sebe(što uisitnu i je ) ...pa ujedinite se i onda kontra valhale ;) možda če Vam biti interesantnije....

TaraT
31.01.11, 16:38
pa ja vas ne kužim...-+ non stop tu kukate kako je loš kvadrant te kako je valhala svijet za sebe(što uisitnu i je ) ...pa ujedinite se i onda kontra valhale ;) možda če Vam biti interesantnije....

u vrijeme prije dolaska arteva sam potaknuo tu pricu, ne radi valhale, nego da taj kvadrat dobije ipak neko znacenje, medjutim, nije bilo zainteresiranih

Misterio 1
31.01.11, 17:38
Ebo te led,svi se brišu :cry:

Tolko je bilo bubanja u prsa prije nekih mjesec-dva,tolko uvjerenja kak su najbolji i najjači,a kak je zagustilo u zadnjim danima,svi idu papa....šmjc

I da,lako je napadat male pa se po forumu šepurit poput purana,čim se proba na jačeg,odeeee offić,hihi

Možda bi se neki trebali zvat kanarinacchivava a ne ..khm...da :dance:

obc4life
31.01.11, 17:56
A pogledajte ovaj slucaj , znaci igrac x iz -A- saveza , biva katan 3 dana uzastopce od igraca y AD saveza, kolicina defa koju je dobio od -A- saveza igra x: nekih 2k i to u "ratama" po 200,300 komada.. Epilog: igrac x gubi selo od pocetnih 700 popa, koje sada iznosi nekih 460 popa... Zakljucak: cak i uz katastrofalan off mozete nesto napravit , protiv takve superiorne oragnizacije deffa (MADE in CHINA) ..

jel te strah?
31.01.11, 18:01

DADO kaj ti igras s3?

TaraT
31.01.11, 18:03
Ebo te led,svi se brišu :cry:

Tolko je bilo bubanja u prsa prije nekih mjesec-dva,tolko uvjerenja kak su najbolji i najjači,a kak je zagustilo u zadnjim danima,svi idu papa....šmjc

I da,lako je napadat male pa se po forumu šepurit poput purana,čim se proba na jačeg,odeeee offić,hihi

Možda bi se neki trebali zvat kanarinacchivava a ne ..khm...da :dance:

ako se ne varam, medju cropovima kroz koje sam prosetao, bio je i crop vodje ad saveza, kao i jednog vaseg istaknutog i u mm-ovima opjevanog rammera (ali,da u pravu si, ja napadam samo male i nemocne)
vjerojatno da sam kod doticnog prosao, onda bi i on bio mali, ali, ovako je veliki
i, jos jednom, znao sam kamo, tj. na kakav deff idem (trebalo je biti 30k falangi i 20k druida-nije da je bilo puno manje, iako nije ni bitno), tako da nazalost, ni ovaj put niste odnjeli pobjedu

Misterio 1
31.01.11, 18:10
ako se ne varam, medju cropovima kroz koje sam prosetao, bio je i crop vodje ad saveza, kao i jednog vaseg istaknutog i u mm-ovima opjevanog rammera (ali,da u pravu si, ja napadam samo male i nemocne)
vjerojatno da sam kod doticnog prosao, onda bi i on bio mali, ali, ovako je veliki
i, jos jednom, znao sam kamo, tj. na kakav deff idem (trebalo je biti 30k falangi i 20k druida-nije da je bilo puno manje, iako nije ni bitno), tako da nazalost, ni ovaj put niste odnjeli pobjedu

Pobjeda? Pa ako je tvoja šteta podosta veća od naše onda smo u dobiti,hehe
A pobjeda je onih koji se ne brišu,hehe.
Ipak,makar se i zakucali,idemo dalje,ne hvalimo se po forumima,a u sebi jadikujemo,il brišemo acceve...kao idemo svi na s-1,haha

:steta:

mucrum
31.01.11, 18:12
A pogledajte ovaj slucaj , znaci igrac x iz -A- saveza , biva katan 3 dana uzastopce od igraca y AD saveza, kolicina defa koju je dobio od -A- saveza igra x: nekih 2k i to u "ratama" po 200,300 komada.. Epilog: igrac x gubi selo od pocetnih 700 popa, koje sada iznosi nekih 460 popa... Zakljucak: cak i uz katastrofalan off mozete nesto napravit , protiv takve superiorne oragnizacije deffa (MADE in CHINA) ..

O našoj organizaciji deffa najbolje govore deff bodovi u prošlom tjednu i vaše konstantno zabijanje offića da već pucamo od smijeha na skypu i u drugim savezima koliko se zabijate, a sinoć ste zakucali i zadnji ozbiljniji off kojeg ste imali od garga :brukica:, mislim da je to u zadnja dva dana 10 zakucavanje :brukica: i to je to... Tvoj off nije vrijedan spomena kao ni suport tog igrača kojeg napadaš na suport ROTFL i s tim se hvalite bahahaha dok se kroz vaše cropove najjačeg igrača prolazi kao kroz margarin, vi spominjete suport poluaktivca bahahahah....

@slučaj eagle
Vjerovali ili ne Eagle je namjerno zabio off, mogao je još prolaziti kroz vaša sela i to od vođe Ad pa do ostalih igrača, kao što vam je i radio... Deff vam je stvarno jadan, ali on ne želi igrat S3 i to poštujem , a ja mu zamjeram jedino što nije ostavio off nego ga bezveze poslao u selo gdje je znao da ne prolazi... i to mu neću tek tako zaboravit :p .

dadozg
31.01.11, 18:27
DADO kaj ti igras s3?

još ne,čekam neki acc :)

obc4life
31.01.11, 18:53
O našoj organizaciji deffa najbolje govore deff bodovi u prošlom tjednu i vaše konstantno zabijanje offića da već pucamo od smijeha na skypu i u drugim savezima koliko se zabijate, a sinoć ste zakucali i zadnji ozbiljniji off kojeg ste imali od garga :brukica:, mislim da je to u zadnja dva dana 10 zakucavanje :brukica: i to je to... Tvoj off nije vrijedan spomena kao ni suport tog igrača kojeg napadaš na suport ROTFL i s tim se hvalite bahahaha dok se kroz vaše cropove najjačeg igrača prolazi kao kroz margarin, vi spominjete suport poluaktivca bahahahah....

Ma ne igram ti ja taj racun , ajmo rec ja sam tamo vise kao siter i to u slucaju nuzde , nema kruha od ovog servera to sam ja davno rekao . Pa off nevrijedan spomena velis, pa ok nije viđen cijeli , a ovi vasi su kao gro veci?
Jedina istina da ste svi skupa 0 za -/- kvadrant...Vidjet ce te kad nekom decku sa -/- postane dosadno ,pa pocme radit kaos na -/+.. ROTFL Netsat cete brze od D-T-a .. I ovdje govorim i za -A- i za AD

J.E.Bach
31.01.11, 19:11
O našoj organizaciji deffa najbolje govore deff bodovi u prošlom tjednu

jok :D

to samo znači da sam se malo raspištoljio hehe
ništa ti frende tu ne odlučuuješ hahahaha
moja privatna lutka si na koncima
posjedujem te :D

@slučaj eagle
Vjerovali ili ne Eagle je namjerno zabio off, ........., ali on ne želi igrat S3 i to poštujem ....,

hehe u tom i je fora
hahahaha uskoro nitko od vas neće želit igrat S3
nit vam zamjeram :D
ko voli hodat ko džo vejn svako malo ahahahhahahahahh

medikamenat
31.01.11, 19:24
Ovo je najjači server trenutno,100%, a može se pohvaliti s još nečim što nema ni jedan drugi:
Eagle the skata sam sve i gasim se i Voljeni vođa(niš mi ni, niš mi ni) od Sjeverne Koreje.
Šteta što je Jelen imao obaveza već prije na s1,ili je pripremao teren na -400/400,tako da ipak niste u svoj svojoj veličini.
Preporuka svima iole zainteresiranima za pravu igru.Gasite i na s1,tamo je sad tulum.Čim montiraju antene prelazi i Urednik dnevnika S.Koreje :D:D:D .... sve u svemu, ne može falit
:D:D:D

Sumasišavši
31.01.11, 20:03
glede ovo sve od spama,vidim svi se lijepo igrate,što se žalite :gamer:

samo fali ono (moj tata je jači od tvoga) :D

mucrum
31.01.11, 20:54
jok :D

to samo znači da sam se malo raspištoljio hehe
ništa ti frende tu ne odlučuuješ hahahaha
moja privatna lutka si na koncima
posjedujem te :D

hehe u tom i je fora
hahahaha uskoro nitko od vas neće želit igrat S3
nit vam zamjeram :D
ko voli hodat ko džo vejn svako malo ahahahhahahahahh

Normabel :pije kavu:

.Čim montiraju antene prelazi i Urednik dnevnika S.Koreje :D:D:D .... sve u svemu, ne može falit

:cerek: kako su bezobrazni, još nisu montirali antene ... Iskreno imam acc na S1 i klikam ga lagano , ali ne idem iz do restarta sa S3, ovdje je bolja ekipa .... Šta ću tamo kad su već Eagle i Jelen na S1, njima je dosadno ovdje na S3, a meni je na S1 .... Hebeš server na kojem su ONI odabrani:cerek:

TaraT
31.01.11, 21:37
Ovo je najjači server trenutno,100%, a može se pohvaliti s još nečim što nema ni jedan drugi:
Eagle the skata sam sve i gasim se i Voljeni vođa(niš mi ni, niš mi ni) od Sjeverne Koreje.
Šteta što je Jelen imao obaveza već prije na s1,ili je pripremao teren na -400/400,tako da ipak niste u svoj svojoj veličini.
Preporuka svima iole zainteresiranima za pravu igru.Gasite i na s1,tamo je sad tulum.Čim montiraju antene prelazi i Urednik dnevnika S.Koreje :D:D:D .... sve u svemu, ne može falit

o zlato moje malo
ja sam te ocito, kako zigi lijepo kaze, naucio da hodas kao dzon vejn
svidjelo ti se i sad si ljut i uvijedjen ssto idem

dajte vise pricu o meni pustite
otvoreno kazem da nisam nista napravio na ovom serveru i da ne vidim razlog cemu uopce biti i dalje
mozda to shvatis jednog dana kad dodje kraj servera, kad ostanes sa svojih par sela, par 100 offa i deffa i zapitas se: wtf sam ja radio godinu dana ovdje
ahhh, i ja sam nepopravljivi optimist
ne, neces se ni tad zapitati

Superhik
31.01.11, 21:58
Ma ne igram ti ja taj racun , ajmo rec ja sam tamo vise kao siter i to u slucaju nuzde , nema kruha od ovog servera to sam ja davno rekao . Pa off nevrijedan spomena velis, pa ok nije viđen cijeli , a ovi vasi su kao gro veci?
Jedina istina da ste svi skupa 0 za -/- kvadrant...Vidjet ce te kad nekom decku sa -/- postane dosadno ,pa pocme radit kaos na -/+.. ROTFL Netsat cete brze od D-T-a .. I ovdje govorim i za -A- i za AD

Gle , stalno nešto spamaš, a ti i megle ste najvće spameri na forumu:D... Ali ovaj put ti je svaka na mjestu, stoji sve što si rekao od početka do kraja je istina... Vahala je svijet za sebe, a mi imamo ovaj rat koji sve više postaje besmislen i svrha je samom sebi... No što napravit, namjerno zabit off i otići na S1 - to je najlakše... No dobro da ne pametujem, dragi eagle hvala na svemu što si prouzročio na ovom serveru i igra bez tebe nikad neće biti ista:steta:

Za sve naše fanove otvorili smo "Valhalla Fun Club" pa nam slobodno pišete hvalospijeve :lovju:

http://s3.travian.com.hr/allianz.php?s=2&aid=583&tid=3339

mimi8
31.01.11, 22:37
napadao sam xxx i yyy, posto se ne smije staviti in game nick, ali na analyzeru se moze vidjeti koga zanima
cinjenica je da su se vasi igraci javljali igm i 5h prije napada, pa nikad nije bilo deffa, vec samo 500k ressa za pokupiti
to ne govori o mom napadu, vec o vasoj "obrani"
ma nemoj !
tko ti je rekao da ne smiješ stavljat nick?
kolko sam vidio chuck norrisa nema na forumu :)
tako da bez šifri u buduće već samo konkretni nickovi :)

dobro aj dosta :D
što je bilo je bilo...a ono što je činjenica je to da si ti zalupao off..pobio nešto deffa...i skatao sela koja su već odavno oporavljena :)

@slučaj eagle
Vjerovali ili ne Eagle je namjerno zabio off, mogao je još prolaziti kroz vaša sela i to od vođe Ad pa do ostalih igrača, kao što vam je i radio... Deff vam je stvarno jadan, ali on ne želi igrat S3 i to poštujem , a ja mu zamjeram jedino što nije ostavio off nego ga bezveze poslao u selo gdje je znao da ne prolazi... i to mu neću tek tako zaboravit :p .
Ma koji margarin :D
ja sam već rekao i ponovit ću opet.....server je dug i vidit ćemo što će biti :)
a te deff bodove možeš mačku okačiti o rep...pošto je u oba slučaja došlo do EDIT s naše strane....tj trebali smo zalupati 2 offa a ne 4...al jbg na greškama se uči :)

ma eagle se uvijek zabije namjerno ;) tak da ga ne moraš opravdavat.

server ide dalje
ono što je bilo je povijest,prošlo svršeno vrijeme
sada idemo dalje......dok jedna strana ne odleprša :pčelica:

mucrum
31.01.11, 23:03
Ma koji margarin :D

Margarin Fusion - jesi čuo za njega?:cerek:
A što se tiče odlepršanja sa -+ sad ste 4 saveza protiv 1, no ni to vam nije približno dosta? Već 3 mjeseca slušam kako samo što nismo odlepršali i nestali itd itd - mislite li se tako blamirat s tim izjavama do kraja servera ili ?

TaraT
31.01.11, 23:14
dobro aj dosta :D
što je bilo je bilo...a ono što je činjenica je to da si ti zalupao off..pobio nešto deffa...i skatao sela koja su već odavno oporavljena :)

eto, da se ti i ja konacno slazemo u necem

FlLASH!
01.02.11, 03:59
Misljenja sam da se ovo sa valhalla i Trotteri vs DT ne moze nazvati ratom. Incident je najbolji opis po svojoj definiciji.
Katastrofa.

grille
01.02.11, 10:03
Misljenja sam da se ovo sa valhalla i Trotteri vs DT ne moze nazvati ratom. Incident je najbolji opis po svojoj definiciji.
Katastrofa.

To su profesionalci.
Ne brkati molim sa ovim amaterskim koskanjima na -/+ :D

mimi8
01.02.11, 11:04
Margarin Fusion - jesi čuo za njega?:cerek:
A što se tiče odlepršanja sa -+ sad ste 4 saveza protiv 1, no ni to vam nije približno dosta? Već 3 mjeseca slušam kako samo što nismo odlepršali i nestali itd itd - mislite li se tako blamirat s tim izjavama do kraja servera ili ?
paaa mi se volimo blamirat :D

eto, da se ti i ja konacno slazemo u necem

pa bilo je već i vrijeme :D

dadyo
01.02.11, 13:51
Katastrofa.

...D-T je doživio sudbinu Bop saveza sa s4; razbijeni po kratkom postupku i zatim asimilirani, u ovom slučaju u Trotter kollektiv
...sve skupa mi izgleda kao odličan, pravovremen potez Trottera: proširili utjecaj na novi sektor uz minimalne gubitke, popunili riznice, asimilirali aktivne igrače, čak im je ostalo nekoliko neasimiliranih saveza za uigravanje, vojne vježbe, pljačke i sl...
...bit će zanimljivo vidjeti hoće li se sve to odraziti na politiku ostalih saveza na serveru

cakani
01.02.11, 14:36
da ,tu si u potpunosti u pravu nažalost..
koliko god se činio DT jak ,ja kao osnivač znam da je bio slab..
server se ne dobiva popom..nažalost kod nas je bilo to mišljenje
naravno da je bilo i izdajica (xxl) ... varalica (lord vader)
ali ipak najviše je zeznula vallhala sa nekim primirjem, koje nije bilo vjerodostojvo.. i istinito
Ami se opustili i igrali sim city (ne svi ,ali vaćina)
:patkica:

bezimeni
01.02.11, 15:18
Nema što pametno je vahalla odigrala impresionirala je cijeli server
možemo samo žalit i jadikovat ... neki nisu tu došli organizirano pa klikaju i ratuju u podjednakim omjerima snage eto njima je interesantno nisu svi profi igraći i golderi a vahalla nema tu poštenih protivnika i vjerujem nemaju ni prave strasti ove igre jedino ako im je strast to što pokazuju moć a nemaju dostojnih protivnika....

abis
01.02.11, 15:25
ali ipak najviše je zeznula vallhala sa nekim primirjem, koje nije bilo vjerodostojvo.. i istinito

kao prvo i osnovno, savez se ne stvara da bi "izgledao" jak, već da takav bude, a ti si kao osnivača te tvoji kolega "vođe" tog saveza krivi za potpuni raspad sistema.
Pričaš o nekakvim varalicama (najlaše je na forumu napisat da netko vara, daj neke argumente, dokaži navedenu tvrdnju), ja osodno nisam vidio potpisane nikakve papire između ta dva navedena saveza!

Gledano iz prvog reda nije vas Valhalla razbila svojom super organizacijom, već ste se vi sami pokopali svojom nesposobnošću, ima dosta primjera za to potvrdit ali navest ću samo:
koliko ste artifakta izgubili (sve) , koliko ste ih branili (0), koliko ste ih preselili a imali ste vremena a znali ste da ih nemožete sačuvat (0).

dadozg
01.02.11, 16:02
kao prvo i osnovno, savez se ne stvara da bi "izgledao" jak, već da takav bude, a ti si kao osnivača te tvoji kolega "vođe" tog saveza krivi za potpuni raspad sistema.
Pričaš o nekakvim varalicama (najlaše je na forumu napisat da netko vara, daj neke argumente, dokaži navedenu tvrdnju), ja osodno nisam vidio potpisane nikakve papire između ta dva navedena saveza!

Gledano iz prvog reda nije vas Valhalla razbila svojom super organizacijom, već ste se vi sami pokopali svojom nesposobnošću, ima dosta primjera za to potvrdit ali navest ću samo:
koliko ste artifakta izgubili (sve) , koliko ste ih branili (0), koliko ste ih preselili a imali ste vremena a znali ste da ih nemožete sačuvat (0).

:pivo::pivo::pivo::postcount::postcount::postcount :

opako i brutalno istinit :)

medikamenat
01.02.11, 16:30

potpisujem.
I što sad? na koju stranu krenu otprilike će izgledat podjednako, žalosno ali istinito. dobro dođe sva ova šala i prepucavanja na -/+ , istina je da kod sukoba s ovakvim offovima možemo svi lagano s eaglom na s1. (eagle znaš da se šalim :* )
Najveći dobitnici,ali ujedno i "gubitnici" biti će Valhala...hebi ga momci,ostat će te sami sa sobom :S

dadozg
01.02.11, 17:11
ne razumijem zakaj gubitnici? koliko pratim na forumu Valhala i troteri jedini imaju glavu i rep kao savez te možda gnjide(mislim da se tako zovu)......znači zato kaj dobro igraju te čiste sve redom postaju gubitnici...zbunjen sam :(

medikamenat
01.02.11, 17:17
pod navodnicima gubitnici,ostat će sami, biti će im dosadno, nema pravih borbi fajteva....
ako me kužiš

shido
01.02.11, 17:35

:lol2: :master:

idi uci slat napade u sekund :D

We are popular from L.A. to Moscow

Who is the NEXT :sjekiraš:

edit: hik ne prepravljaj mi postove, idi ucit engl :D

mucrum
01.02.11, 18:26
potpisujem.
I što sad? na koju stranu krenu otprilike će izgledat podjednako, žalosno ali istinito. dobro dođe sva ova šala i prepucavanja na -/+ , istina je da kod sukoba s ovakvim offovima možemo svi lagano s eaglom na s1. (eagle znaš da se šalim :* )
Najveći dobitnici,ali ujedno i "gubitnici" biti će Valhala...hebi ga momci,ostat će te sami sa sobom :S

Evo po preporuci mog prijatelja Elledana da se ostavim rata i uhvatim foruma to i činim....

Medi:) , oni su pobjednici kako god gledaš i okreneš... Ako im bude dosadno mogu se igrati s ostalim koridanatama ima još masu saveza.... Ako budu htjeli na brzinu uzeti ww i postaviti rekord travijana opet imaju što raditi... Ako se počnu raspadati opet će im biti zanimljivo... Ako krenu uzeti sve artove na serveru ili one koje nemaju opet im je zanimljivo... uglavnom, briga ih mogu birati... a mi imamo naš mikrosvijet i naše mikrofove, sve dok nekome sa strane i mikrosvijet ne postane zanimljiv....:)

FlLASH!
01.02.11, 18:39

Evo glavnog kandidata za tituli "Diplomat servera" - ne govori nebuloze. Za razbit onu saku jada ne da nije potrebno varat vec je jedva bilo potrebno igrat i organizirat koordinirane akcije.

Kao sto je Prodo aka abis vec naveo, igra vam je bila 0. Jedini skinuti off je bio sad nedavno kad je sve vec bilo gotovo, a i to je bilo slucajno vjerujem. Svaki dan skatanih 10 ak gg ova i nigdje deffa, a tamo di ima je taman onoliko za malo nahranit junaka. Dakle koordinacija 0, kolicina deffa 0, sposobnost iole suvislog deffanja 0. Kontranapad 0 i 0 da mogu isao bi u minus, pozabijali ste se sa smijesnim offovima, na kolicinu deffa koji je bio stalni deff plus 2 susjeda i cesto ne dobili report ..tj uglavnom ne dobili. A da je bilo iole organizirano .. lol, not.

Tako da cakani moj, ostavi se vodjenja jer ti kronicno ne ide, i da bez obzira na isprike, vodja i vodstvo je uvijek glavni i jedini krivac. Vodstvo je rad, rad i rad a ne divljenje statusom na opisu saveza i guranje pusha.

obc4life
01.02.11, 19:14
Evo po preporuci mog prijatelja Elledana da se ostavim rata i uhvatim foruma to i činim....

Medi:) , oni su pobjednici kako god gledaš i okreneš... Ako im bude dosadno mogu se igrati s ostalim koridanatama ima još masu saveza.... Ako budu htjeli na brzinu uzeti ww i postaviti rekord travijana opet imaju što raditi... Ako se počnu raspadati opet će im biti zanimljivo... Ako krenu uzeti sve artove na serveru ili one koje nemaju opet im je zanimljivo... uglavnom, briga ih mogu birati... a mi imamo naš mikrosvijet i naše mikrofove, sve dok nekome sa strane i mikrosvijet ne postane zanimljiv....:)

Ma nemozes ti njima nista , cak ce ovo selo na 0/0 izbrisat uskoro sa mape :lol2::lol2:

Cocco Bill
01.02.11, 19:32

da i onda je ukupno vodstvo DT završilo što u valhale što u trotere
:lol2:
:pivo:

mucrum
01.02.11, 23:13

Može jedno pitanje, nije mi jasno gdje je deff? Pa nije valjda da je ono što sam vidio u reportima sav deff DT saveza? Na van ste izgledali moćni, gdje su nestali svi ti opljačkani resi u ova 4 mjeseca - nemoguće da je 80% otišlo u pop ili ?

Itachi
01.02.11, 23:25
tariq: hajde idemo odlučite se, drugi čekaju
xxx: možete li ponoviti pitanje?
t'ariq: u travianu postoje off i deff jedinice, DT nije radio deff sa gomilom opljačkanih resa, koju vrstu jedinica je dt gomilao? ponuđeni odgovori su: a) OFF
xxx: hmmm nisam siguran, vuče me na 'a' ali možda nije
tarique: publika u valhali je znala odgovor, recite, birate li 'a' ili preskok
xxx: mislim da ću ipak odabrati preskok, čini mi se da je 'a' jer sa nečime su morali i biti top pljačkaši cijelo vrijeme, ali nisam siguran, ipak preskok

tarik: i to je bio još jedan kviz jedan protiv za, gledajte nas ponovo u idućoj epizodi kad je naš natjecatelj yyy

TaraT
02.02.11, 01:53
potpisujem.

znao sam ja da ti mene volis da ne ne mozes bez mene
dodji i bit ce party i :pivo:

u svakom slucaju, ljudi postaju svjesni snage valhale
mozda im se jos jedino moze oduprijeti ++
pitanje je samo dal ce oni kao i d-t kupovati vrijeme i cekati (nadati se) da ce ih valhala pustiti na miru do ww faze,.....ili ce se cak.....zamisli cuda.....mozda netko usuditi krenuti prvi i na njih?

amsterdamska veza
02.02.11, 02:44
Nemojte se zavaravati, ako se netko i misli suprostaviti Valhalli treba napraviti par stvari sto prije i oprostiti se od sna :cerek:

Ovakve pokazne offove neki nece imati na kraju servera :)

dadyo
02.02.11, 13:54
znao sam ja da ti mene volis da ne ne mozes bez mene
dodji i bit ce party i :pivo:

u svakom slucaju, ljudi postaju svjesni snage valhale
mozda im se jos jedino moze oduprijeti ++
pitanje je samo dal ce oni kao i d-t kupovati vrijeme i cekati (nadati se) da ce ih valhala pustiti na miru do ww faze,.....ili ce se cak.....zamisli cuda.....mozda netko usuditi krenuti prvi i na njih?

... ++ sam nema neke šanse,
...možda da se svi udruže protiv Trottera ali i u tom slučaju bi to bilo samo jedno veliko MOŽDA
...uostalom i artevi su tako nekako podjeljeni 50:50 između Trottera i ostatka servera :cerek:

zaokonj
02.02.11, 14:41
...možda da se svi udruže protiv Trottera ali i u tom slučaju bi to bilo samo jedno veliko MOŽDA
...uostalom i artevi su tako nekako podjeljeni 50:50 između Trottera i ostatka servera :cerek:

Pa imaju jednu veliku prednost nad Trotterima u tome svemu :cerek:

TaraT
02.02.11, 15:44

nije sve uvijek onakvim kako se cini
a ++ i nije tako slab/los, mogao bi i iznenaditi
inace ce ovo biti duuug i dosadan server

shido
02.02.11, 22:40
Ja javno pozivam sve saveze da se ujedine protiv Trottera :D

Kamikaza Vito
02.02.11, 23:08
Ja javno pozivam sve saveze da se ujedine protiv Trottera :D

ko visoko leti nisko pada...a tebi svakako treba malo podrezat krila...odletit ces previse u atmosferu i ostat bez kisika...

Superhik
02.02.11, 23:10
ko visoko leti nisko pada...a tebi svakako treba malo podrezat krila...odletit ces previse u atmosferu i ostat bez kisika...

Shido uopče nije bahat nego mu je dosadno i nema smisla se hvalit AKO se osvoji server jer ostali ko da igraju prema prilagođenom programu :vampire:

Kamikaza Vito
02.02.11, 23:17
Shido uopče nije bahat nego mu je dosadno i nema smisla se hvalit AKO se osvoji server jer ostali ko da igraju prema prilagođenom programu :vampire:

ma vjerojatno sam onda ja krivo protumacio....

Markoleti
02.02.11, 23:38
~samo napred! nema stajanja! ;) i cuvena,svi za jednog,jedan za sve!!! :P

shido
03.02.11, 00:42

:lol:

kao sto hik rece: dosadnoooo :girlw:

FlLASH!
03.02.11, 01:17
A ljudi budimo realni

++ - SFi Gnjide vs AC i recimo lav ice - AC koma komarum nece dugo vidjeli smo akcije - Gnjide i SF preuzeli ekipu iz 911 - Recio ratno ali onako, ne bas devastirano - Relativno stabilna koalicija koja ocito uzima kvadrant sto sudeci prema AC ovim off akcijama i nije neki poduhvat

+- - DT i kompanija - koliko su super govori incident od cca 10 ak dana i DT -a nema .. na kvadrantu nepovezani ostatci svega necega sve skupa nicega. - Kvadrant u rasulu

-+ - -A- vs anarkija adrpr nesto, u kratko Dark i neki WTF koji kao nije dark ali ista pasta - Fajt jos traje i vjerovatno je okacio dobar dio ekipe tamo koja je podjednako (ne) sposobna da jos nisu zavrsili fajt unutar kvadranta niti ce brzo. Sto reci Dark je Dark, zacudjujuce dugo na serveru a A nist bolji iz istog razloga :P - Kvadran nece tako brzo bit ujedinjen

-- - Troteri i AO na celu s valhallom - Pociscen teren odavno uz nikakav otpor, Valhalla prakticki sama slomila DT u cca tjedan dana ... max 10 - Prednost jer su ocuvani, slabost jer vjerovatno ima svega tamo zbog nikakve selekcije. Druga prednost offeri iz Valhalle koji su istinu za volju dovoljni da uz deff potporu ociste sto treba s obzirom na to kakva je konkurencija.

Sve u svemu otuzno, -- ce dobit server ne zato sto je mega uber cool super neg je dovoljno dobar i neostecen da mu ostali mogu samo gledat u dupe.

NHF ljudi, to je jednostavno tako. Al dobra stvar je ako nista da bar ima fajta unutar kvadranta kako bi i trebalo bit ..ok osim na --, oni su simciteri.

overdose
03.02.11, 01:25
meni je i dalje zanimljiviji s2:)

FlLASH!
03.02.11, 01:35
meni je i dalje zanimljiviji s2:)

uvijek :D

tuljan
03.02.11, 02:16
gluposti...uvik bolje prodju ovi sto ratuju,nego ovi sto "imaju sve pocisceno"

FlLASH!
03.02.11, 03:33

jesam li rekao da nije tako? nisam.ako na suvisao text ne mozes sklopit 2 suvisle recenice suzdrzi se. il igraj farmville.

dadozg
03.02.11, 08:44

pa tuljane nije valjda da si se vratio u svijet traviana? za tebe se dugo nije čulo :) di si frende?

Sumasišavši
03.02.11, 11:32
filash reci kaj god

ali troteri i ao nisu ništa kakvi su bili lani.....90% deffa i simsitera,
šta će nakraju biti ponos i dika uzvicima i "i mi smo digli ww"
"a šta smo radili" "pa spremali takav deff za ww da se do njega neće moći prdnuti"

super :p

tuljan
03.02.11, 12:07
pa tuljane nije valjda da si se vratio u svijet traviana? za tebe se dugo nije čulo :) di si frende?

malo se igram,ista opasno,kao nezaposlen imam vrimena spojit se par puta na dan.ali daleko je to od prave igre

nazgul1982
03.02.11, 12:33
filash reci kaj god

ali troteri i ao nisu ništa kakvi su bili lani.....90% deffa i simsitera,
šta će nakraju biti ponos i dika uzvicima i "i mi smo digli ww"
"a šta smo radili" "pa spremali takav deff za ww da se do njega neće moći prdnuti"

super :p

lani?? wtf?

ja neznam koji je to savez igrao prosli s3 ali sa valhallom veze nema

Sumasišavši
03.02.11, 13:04
lani?? wtf?

ja neznam koji je to savez igrao prosli s3 ali sa valhallom veze nema

nije bilo valhale,ali ostali savezi su mješavina gp-a saveza,zna se tko je bio na -/- ex s3 :štemer:

overdose
03.02.11, 13:15
ispravi me ako griješim
ali gp se nije bio baš proslavio lani

pogotovo u end gameu

Sumasišavši
03.02.11, 13:22
ispravi me ako griješim
ali gp se nije bio baš proslavio lani

pogotovo u end gameu

upravu si,nisu uspjeli :D
bilo je i boljih naravno....

hoću reći kakav je bio -/- off-deff 50-50

s obzirom kako sad stoji

nešpota se tu valhala,njima svaka čast,neviđeno :fajter:

ali ostali,s čime će se hvaliti,kako su bili saveznik valhali
jbg,nek je kak je,al mi je KRIVO zbog toga :cvijece i proljece:

Conte del Monte Verde
03.02.11, 13:40
nema doživotnog bana .. nema čak ni kartona .. nestali mi :D
a nestali su i neki postovi kako vidite .. sve 5 ali vratite se na temu
nije ovo pravo misto za komentirat rad travian tima ... mha , modova .. kvalitete svih hr servera .. ect..
neke lagane komparacije sa prošlim serverima dozvoljavam , dok god to ne pređe u svađu , prepucavanje i vrijeđanje .. tad slijede opomene naravno ;)

za sad samo jedno lagano upozorenje

lp
Conte

Leonid+
03.02.11, 14:12
Ala koje ulizivanje valhali, jos nevideno na nasim serverima:P
Ok, ljudi ce odnjet sigurnu pobjedu i sve super. Sumnjam da netko osim njih ima uopce neku volju radit WW i uopce gaji iluzije o tome.
-/- definitivno najbolje koor al iz nekoliko razloga. Ljudi dosli na server. Imali miran kvadrant 7 mjeseci. Razvijali se u miru. Na +/+ i -/+ se ratuje od pocetka servera (tko nam je kriv sto se vise volimo igrat od pocetka) i sad je situacija da su -/- vojno i ekonomski daleko ispred svih. Evo jos su pripojili +/- tako ne treba puno mudrovat.
Ljudi dobro iskoristili situaciju. Nagovorili DT i Lavice da idu na +/+, Gnjide nagovorili da idu na Lavice i onda hop. Lako napast kad znas tko i gdje ima koliko deffa;), a off im poslali na +/+:cerek: Klasicna namjestaljka od rata. Nikako mi nije jasan taj potez DT saveza da ide na +/+.
Offovi, pa bilo bi jako neugodno da nakon pushanja 5 top 10 saveza i to vise mjeseci, izvade manje offove. Recimo Dionysas su ukupno nastancali otprilike isto offa kao Vader, al jbga ljudi se igrali od pocetka servera. No svatko ima svoje ciljeve i nacine kako igra. Valhala se bazirala prvenstveno na pobjedu i to im ide ok.
Netko spomenuo arte i kako valhala ima 50% istih, pa to je sasvim logicno s obzirom da se trenutno prostirete na 50% mape nakon asimilacije DT-a. Isto kao sto je netko velikodusno spomenuo da se ostatak servera ujedini protiv valhale & com, pa opet ista stvar. 2 kvaderanta sa 24 sata rata iza sebe, protiv 2 kvadranta koji ratuju od pocetka..hihi...
Sve u svemu:blabla:

Sumasišavši
03.02.11, 14:36
Ok, ljudi ce odnjet sigurnu pobjedu i sve super. Sumnjam da netko osim njih ima uopce neku volju radit WW i uopce gaji iluzije o tome.
-/- definitivno najbolje koor al iz nekoliko razloga. Ljudi dosli na server. Imali miran kvadrant 7 mjeseci. Razvijali se u miru. Na +/+ i -/+ se ratuje od pocetka servera (tko nam je kriv sto se vise volimo igrat od pocetka) i sad je situacija da su -/- vojno i ekonomski daleko ispred svih. Evo jos su pripojili +/- tako ne treba puno mudrovat.
Ljudi dobro iskoristili situaciju. Nagovorili DT i Lavice da idu na +/+, Gnjide nagovorili da idu na Lavice i onda hop. Lako napast kad znas tko i gdje ima koliko deffa;), a off im poslali na +/+:cerek: Klasicna namjestaljka od rata. Nikako mi nije jasan taj potez DT saveza da ide na +/+.
Offovi, pa bilo bi jako neugodno da nakon pushanja 5 top 10 saveza i to vise mjeseci, izvade manje offove. Recimo Dionysas su ukupno nastancali otprilike isto offa kao Vader, al jbga ljudi se igrali od pocetka servera. No svatko ima svoje ciljeve i nacine kako igra. Valhala se bazirala prvenstveno na pobjedu i to im ide ok.
Netko spomenuo arte i kako valhala ima 50% istih, pa to je sasvim logicno s obzirom da se trenutno prostirete na 50% mape nakon asimilacije DT-a. Isto kao sto je netko velikodusno spomenuo da se ostatak servera ujedini protiv valhale & com, pa opet ista stvar. 2 kvaderanta sa 24 sata rata iza sebe, protiv 2 kvadranta koji ratuju od pocetka..hihi...

ma sve bum ih katal :101010:

TaraT
03.02.11, 15:18

omg

dal su valhale odigrali strateski, jesu
ali sve ovo gore napisano je opravdavanje ++ i -+ kvadrata pred ostatkom javnosti

otkad je bitno jel netko ratuje cijeli server ili simcita
vec smo toliko puta svi bili svjedoci kako se simciti znao obiti ljudima o glavu
valhale su taj simciti znale iskoristiti
isto tako, rat je cesto bio poticaj ljudima na aktivnost i budnost, na konstantno stancanje offa i deff i uigravanje u akcijama
sam rat kao rat ne moze biti isto nikakvo opravdanje

rat d-t vs gnjide
pa tko vam kriv kad dozvolite drugima da vam kroje vanjsku politiku

ssto se arteva tice, valhala je pokazala organiziranost jos prilikom uzimanja malog bo s -+
a ostale su osvojili od d-t, pa ako se ne varam, tek onda asimilirali kvadrat
po onom gore recenom, ispada da su im se d-t priklonili i poklonili ih

rezime: nikakvo uvlacenje valhalama, samo objektivno sagledavanje stvari
isto tako, vec sam rekao, mislim da ++ ima puno toga jos za pokazati, mozda i poneko iznenadjenje, ali je stvar organizacije unutar kvadrata
a daleko je prerano za otpisivanje uz izgovor: mi se igramo od pocetka

dadyo
03.02.11, 15:41

..dosta frustracija se dade isčitati iz ovog posta, nije mi jasno čemu to al' dobro
...umesto ovakvih kukulele postova bilo bi bolje da tražiš neku kvalitetnu dopunu za SF/GNJIDE i složite neki fajt epskih razmjera za kraj
...to što su Trotteri očistili svoj i još jedan kvadrant a SF/GNJIDE nisu još ni svoj ne znači da se stvari ne mogu još okrenuti ali kad vidim ovaj tvoj post u kojem se već dade isčitati predaja... cccc
... kako bi drug Ziggy rekao "no cojones" :P

omg
.....rezime: nikakvo uvlacenje valhalama, samo objektivno sagledavanje stvari
isto tako, vec sam rekao, mislim da ++ ima puno toga jos za pokazati, mozda i poneko iznenadjenje, ali je stvar organizacije unutar kvadrata

:101010:

Rudolf
03.02.11, 15:52
omg

dal su valhale odigrali strateski, jesu
ali sve ovo gore napisano je opravdavanje ++ i -+ kvadrata pred ostatkom javnosti

otkad je bitno jel netko ratuje cijeli server ili simcita
vec smo toliko puta svi bili svjedoci kako se simciti znao obiti ljudima o glavu
valhale su taj simciti znale iskoristiti
isto tako, rat je cesto bio poticaj ljudima na aktivnost i budnost, na konstantno stancanje offa i deff i uigravanje u akcijama
sam rat kao rat ne moze biti isto nikakvo opravdanje

Uzmi npr. dva acca, koji su pokriveni cjeli dan i igraju sa goldom, te da igraci na njima znaju igrat.
Stavi jedan acc u simciti kvadrant, u kojem moze u miru pljackat i radit off, te stavi drugi u kvadrant u kojem je off konstantno u pokretu.

Nemozes mi ozbiljno rec da ce ta dva acca biti u stanju izbaciti jednak off za WW?

rat d-t vs gnjide
pa tko vam kriv kad dozvolite drugima da vam kroje vanjsku politiku

Kad bi tebe netko napao, nebi mu uzvratio?

ssto se arteva tice, valhala je pokazala organiziranost jos prilikom uzimanja malog bo s -+
a ostale su osvojili od d-t, pa ako se ne varam, tek onda asimilirali kvadrat
po onom gore recenom, ispada da su im se d-t priklonili i poklonili ih

A nego sta su nego ih poklonili?
u kojem slucaju si vidio da je bilo koji art bio branjen?(eventualno je bio izmaknut, al to neznam pa o tome necu pricat)
Mislim da je uzimanje arteva od D-T u ovom slucaju bilo za nijansu teze nego otimanje od natara, a u to treba uzet da je kolicina izgubljenog offa kod toga bila zanemariva :)

rezime: nikakvo uvlacenje valhalama, samo objektivno sagledavanje stvari

Da, nebi netko krivo shvatio, neosporicem organizaciju trotter koalicije, nego sam iznosim cinjenice onako kak ih ja vidim :)
Ovo je moje objektivno sagledavanje stvari

nazgul1982
03.02.11, 15:57
mi nismo asimilirali +- kvadrant,uzeli smo 16 igraca sa rubnih korda sa granice i centra,a na +- je ostalo hrpa igraca koji nam zele ali nemaju ulaz

nitko nije bio vise iznenadjen od mene time sto je dt "napao ++" poslali su jedan odd od Mao i jedoga u pratnji sa 7 k impera? ajme meni napada

nije stvar simcitanja ni fightanja ni zelja ni sta mi se radi,svidja,hoce ili nece

travian je strateska igra,i u strateskoj igri ,svaki cin mora biti dedukcijom i logikom donesen da bi se dovelo do matematicki i takticki najboljeg rijesenja

ja nisam odobrio prije ove faze nikakve vece ratove jer nema nikakvog smisla ici napadati ako ti offeri nemaju makar 1500-2000 kata da posteno razruse gg koji udaraju,ako nemaju 20 k pjesadije makar da ako nalete na 30 k defa ne izgube skoro cijeli off pa ih moras opet cekati za sljedeci napad mjesec dana

Sta se tice gnjide vs lavice e tek sa tim nemamo nikakve veze,tu su neki konflikti od prije 3-4 mjeseca izmedju nekih ljudi

Valhalla pljacka kao ostalih 9 saveza izad nje skupa,za to moze biti jedini krivac AKTIVNOST

Pitajte dionysose,kada su bili kod nas u posjeti u Valhalli u 2 navrata,1-2-3 ujutro,u svako doba noci imate aktivnu ekipu,nema zelenila samo zato sto je 5 ujutro,5 ujutro ili 5 popodne isti k

pljackanjem se dolazi do offova,ne samo tim,ali to je jako bitan dio

TaraT
03.02.11, 16:06
Uzmi npr. dva acca, koji su pokriveni cjeli dan i igraju sa goldom, te da igraci na njima znaju igrat.
Stavi jedan acc u simciti kvadrant, u kojem moze u miru pljackat i radit off, te stavi drugi u kvadrant u kojem je off konstantno u pokretu.

Nemozes mi ozbiljno rec da ce ta dva acca biti u stanju izbaciti jednak off za WW?

Kad bi tebe netko napao, nebi mu uzvratio?

A nego sta su nego ih poklonili?
u kojem slucaju si vidio da je bilo koji art bio branjen?(eventualno je bio izmaknut, al to neznam pa o tome necu pricat)
Mislim da je uzimanje arteva od D-T u ovom slucaju bilo za nijansu teze nego otimanje od natara, a u to treba uzet da je kolicina izgubljenog offa kod toga bila zanemariva :)

Da, nebi netko krivo shvatio, neosporicem organizaciju trotter koalicije, nego sam iznosim cinjenice onako kak ih ja vidim :)
Ovo je moje objektivno sagledavanje stvari

ako igraci znaju igrati, gdjegod se nalazili i u kakvim god uvjetima, imat ce na kraju dobar ww off
dal ce biti 5 ili 10k veci ili manji, nije zanemarivo, ali nije toliko ni presudno
po ranije napisanom ispada da je rat-mir iskljucivi krivac za dominaciju valhale

ako je d-t kako kazes poklonio arteve valhalama, zasto i gnjide ili sf ili anrakija ili -A- ili neki treci savez nije otisao i uzeo to kad je tako lako

valhale imaju prednost, imaju organizaciju, ali do kraja servera ima jos podosta vremena
mozda ih se i ne moze pobjediti, ali ih se sigurno ne moze pobjediti ako se ne pokusa

Rudolf
03.02.11, 16:15
ako igraci znaju igrati, gdjegod se nalazili i u kakvim god uvjetima, imat ce na kraju dobar ww off
dal ce biti 5 ili 10k veci ili manji, nije zanemarivo, ali nije toliko ni presudno
po ranije napisanom ispada da je rat-mir iskljucivi krivac za dominaciju valhale

ako je d-t kako kazes poklonio arteve valhalama, zasto i gnjide ili sf ili anrakija ili -A- ili neki treci savez nije otisao i uzeo to kad je tako lako

valhale imaju prednost, imaju organizaciju, ali do kraja servera ima jos podosta vremena
mozda ih se i ne moze pobjediti, ali ih se sigurno ne moze pobjediti ako se ne pokusa

Nigdje nisam rekao da je presudno, al da ce biti razlike, oce.
Eno je vader sam napiso gore da se do velikog djela offa dolazi pljackanjem:)

Zasto netko drugi nije pokupio arteve?
Neznam, pitaj njih :D
Al ovak bi rekao, zato sto imaju posla na svojimm kordinatama i nitko u tom slucaju nezeli ukljuciti jos cjeli kvadrant protiv sebe, a isto tako nitko nije znao da je DT u takvim problemima :)

Trotter koalicijia se cini trenutno najjaca, ali cesto puta favoriti nisu odnijeli pobjedu.
Ono gore sta je leonid napisao da nema svrhe radit WW, mi se nekak vise cini kao sarkazam, u odnosu na to da se na predhodnih x stranica -/- predstavlja kao sigurnog pobjednika....

nazgul1982
03.02.11, 16:21

kronicna neinformiranost u jos jednom slucaju

ostatak grupacije je pushao valhalli sto i sebi si pushaju,VS i VZ

ne offove,offovi su rezultat pljacki i vlastitog truda,van toga islo je 12 pusheva prije artifakata za 12 riznica na 20

to je sve

sta se tice artifakata,na samom dolasku artova ja i shido smo proveli skupa na skype uz komp,liste offova,map annalyzer,i sve korde 19 sati u komadu bez stajanja,on dosao na ideju da naseljenike saljemo od shangri la na -+,ja sproveo,saznali tko je kada online,pokupili brojeve mobitela,to smo mi radili na badnjak i bozic,i to je samo MOZDA povezano sa tim zasto smo odmah skupili toliko artifakata...

Sumasišavši
03.02.11, 16:32
kronicna neinformiranost u jos jednom slucaju

ostatak grupacije je pushao valhalli sto i sebi si pushaju,VS i VZ

ne offove,offovi su rezultat pljacki i vlastitog truda,van toga islo je 12 pusheva prije artifakata za 12 riznica na 20

to je sve

sta se tice artifakata,na samom dolasku artova ja i shido smo proveli skupa na skype uz komp,liste offova,map annalyzer,i sve korde 19 sati u komadu bez stajanja,on dosao na ideju da naseljenike saljemo od shangri la na -+,ja sproveo,saznali tko je kada online,pokupili brojeve mobitela,to smo mi radili na badnjak i bozic,i to je samo MOZDA povezano sa tim zasto smo odmah skupili toliko artifakata...

omg
kuda ide ovaj svijet :bic::eek:

nazgul1982
03.02.11, 16:36
omg
kuda ide ovaj svijet :bic::eek:

hebiga,vidis da 95% kontakata koje ja imam na skype provodi upola vremena farmajuci kao sto provode spamajuci na skype ili na forumu,imali bi i oni zamjetnije offove...

Sumasišavši
03.02.11, 16:42
hebiga,vidis da 95% kontakata koje ja imam na skype provodi upola vremena farmajuci kao sto provode spamajuci na skype ili na forumu,imali bi i oni zamjetnije offove...

znam :offtopic:
tako to ide :D

ostngds9ve
03.02.11, 17:01
Šefe nemoj da te naživciraju, dok se ratovalo jedva koji post, doduše eagle i mukrum su držali spotlight :D. Sad odjednom valhalla, pa valhalla.

Evo tko ima volje nek dođe slat sve ove reporte za mene, platim mu 3 sendvića (doručak, ručak i večeru), za noćne sate nek se snađe :D.

mucrum
03.02.11, 17:52
sta se tice artifakata,na samom dolasku artova ja i shido smo proveli skupa na skype uz komp,liste offova,map annalyzer,i sve korde 19 sati u komadu bez stajanja,on dosao na ideju da naseljenike saljemo od shangri la na -+,ja sproveo,saznali tko je kada online,pokupili brojeve mobitela,to smo mi radili na badnjak i bozic

Kad se toga sjetim dođe mi da ponovo zaplačem :( , bili smo najbliži imali odličnu akciju za uzimanje tog arta i indijanci preko božićne noći dignu selo od 350 popa u nedođiji... :sjekiraš:

Što se ti če vahale, gle ne ulizuje se nitko nikome ovdje, ali treba biti realan i samo uzimati činjenice kod bilo kakve rasprave.... A onde definitivno govore da su najorganiziranija ekipa koja od početka zna što hoće... E sad, to što su imali sreće da je DT totalna truba ispao na kraju i nije pružio nikakav otpor, to je tako u ratu... Vjerujem da bi -A- koji ratuje od početka servera pružio jači otpor nego što je to napravio DT koji cijeli server isto "simcitaju" kao Vahale pa ništa nisu pokazli.... Pa barem dva offa da su uhvatili , ali ni to... Uglavnom, znanje , sreća + aktivnost je ključ uspjeha vahala na ovom serveru....

-+ - -A- vs anarkija adrpr nesto, u kratko Dark i neki WTF koji kao nije dark ali ista pasta - Fajt jos traje i vjerovatno je okacio dobar dio ekipe tamo koja je podjednako (ne) sposobna da jos nisu zavrsili fajt unutar kvadranta niti ce brzo. Sto reci Dark je Dark, zacudjujuce dugo na serveru a A nist bolji iz istog razloga :P - Kvadran nece tako brzo bit ujedinjen

Sve stoji što si napisao, ali mala digresija na ovo ovdje... U ovom fajtu dark je najmanje zastupljen, imaš još 3 saveza koja nemaju veze s njima a ratuju protiv nas... Anarkija s zigijem na čelu, WTF s lexom i JOKS ... Što se tiče -A- znači nije nikakva (ne)sposobnost , nego jednostavno previše saveza igra protiv nas od početka servera, i može biti jedino njihova nesposobnost što nam 4 saveza u MEGAKOALICIJI ne mogu ništa....... i Vahale da su na našem mjestu bi imale s njima više problema nego što su imale s DT u to sam siguran... -+ u ovakvom odnosu snaga je gotov što se tiče konačnice servera, ima par zanimljivih artova i to je to što se ovakvog -+ tiče....

FlLASH!
03.02.11, 18:18

apsolutno netocno. nastancati off nije nekakav problem koliko hraniti ga, to je naime najveci problem postao za offere( tu mislim na offere ne na "offere" )

Ako je ratno stanje i off se sece on i opljacka dok kata i napada, nakom 7 8 mjeseci igre pogotovo. Tako da je ta teorija da ce simciteri imati veci off je najobicnija glupost. Mozda ce jedino kao savez imati koji off vise. Ok to nije tako jedino ako se offovi bezveze skucaju jer tukac koji radi akcije to zapravo ne zna i ako se gradi po 100 - 500 ovaca uz svaki off pa gle cuda EDIT. Mislim gluposti.

PRednost "citanja" na -- je ta sto to nije sim radi sima neg je sim kao priprema za zavrsnicu, a to su 2 razlicita sima, koji istina za volju nekad znaju imati iste posljedice za odredjen broj igraca.

@ Leonid - nije to uvlacanje, citaj pazljivo. osobno nisam fan nacina igre sa -- , ali legitimna je. u slucajevia slabijih servera i isplativa cesto, ne uvijek.

Medjutim cinjenica je da DT nije pao zbog ikakvih vanjskih utjecaja vec zbog toga jer je bio los. Iznimno.

p.s. valhalla sucks a vader nema pojma :P

Rudolf
03.02.11, 18:39
apsolutno netocno. nastancati off nije nekakav problem koliko hraniti ga, to je naime najveci problem postao za offere( tu mislim na offere ne na "offere" )

Ako je ratno stanje i off se sece on i opljacka dok kata i napada, nakom 7 8 mjeseci igre pogotovo. Tako da je ta teorija da ce simciteri imati veci off je najobicnija glupost. Mozda ce jedino kao savez imati koji off vise. Ok to nije tako jedino ako se offovi bezveze skucaju jer tukac koji radi akcije to zapravo ne zna i ako se gradi po 100 - 500 ovaca uz svaki off pa gle cuda EDIT. Mislim gluposti.

PRednost "citanja" na -- je ta sto to nije sim radi sima neg je sim kao priprema za zavrsnicu, a to su 2 razlicita sima, koji istina za volju nekad znaju imati iste posljedice za odredjen broj igraca.

@ Leonid - nije to uvlacanje, citaj pazljivo. osobno nisam fan nacina igre sa -- , ali legitimna je. u slucajevia slabijih servera i isplativa cesto, ne uvijek.

Medjutim cinjenica je da DT nije pao zbog ikakvih vanjskih utjecaja vec zbog toga jer je bio los. Iznimno.

p.s. valhalla sucks a vader nema pojma :P

A ti mislis da je jednako kad pljackas 1-2 igraca dnevno koje posjetis katama i kad saljes po 800-1000 pljacki dnevno? :D
Isto tak ak uspijes cjeli server da nenapravis zabijanje, nemres ignorirat stalno trosenje offa na manjim deffovima.

A kolko ja znam svaki off od cca 250+ k u hrani nije bas precesto izlazio iz naselja ;)

FlLASH!
03.02.11, 18:43
A ti mislis da je jednako kad pljackas 1-2 igraca dnevno koje posjetis katama i kad saljes po 800-1000 pljacki dnevno? :D
Isto tak ak uspijes cjeli server da nenapravis zabijanje, nemres ignorirat stalno trosenje offa na manjim deffovima.

A kolko ja znam svaki off od cca 250+ k u hrani nije bas precesto izlazio iz naselja ;)

Full mi je drago da jos ima ovakvih igraca. Takvi se redovno cude zasto i kako ih ekipa s kojom igram tako lako gazi.

Rudolfe dragi, recimo da i ne "trosis" off, dodes do 70 - 80k pjesaka u cca 8. il 9. mjesecu igre ... i sta onda ...vise ti za WW nije potrebno, i onda mozes sjedit i gledat ga sljedeca 3 4 mjeseca. Medjutim to onda nije off. Off je napadacka vojska koja rusi i napada. Ostalo je sve trosak hrane.

Superhik
03.02.11, 18:45

O kako griješiš, ne da su izlazili često nego su bili prisiljeni farmat na krajeve drugih kvadranata, osim naravno aki nisu si umislili da su važne igračine kojima savez mora dat 5 acca da hrane off ili imaju vlastite multi acce za istu namjenu

Rudolf
03.02.11, 18:52
O kako griješiš, ne da su izlazili često nego su bili prisiljeni farmat na krajeve drugih kvadranata, osim naravno aki nisu si umislili da su važne igračine kojima savez mora dat 5 acca da hrane off ili imaju vlastite multi acce za istu namjenu

Ma ne u smislu farmanja, neg u akcije i sl :)
Sjecam se kolko je hzg farmo na ovom s4 i razigrani na proslom :D

Full mi je drago da jos ima ovakvih igraca. Takvi se redovno cude zasto i kako ih ekipa s kojom igram tako lako gazi.

Rudolfe dragi, recimo da i ne "trosis" off, dodes do 70 - 80k pjesaka u cca 8. il 9. mjesecu igre ... i sta onda ...vise ti za WW nije potrebno, i onda mozes sjedit i gledat ga sljedeca 3 4 mjeseca. Medjutim to onda nije off. Off je napadacka vojska koja rusi i napada. Ostalo je sve trosak hrane.

A sta si molim te radio onda 8 il 9 mjeseci neg simao :D

Off je napadacka vojska koja rusi i napada.
Nekak sumnjam da bi mogo 70-80k pjesaka da si "rusio i napadao" tih 8-9 mjeseci...
Ispravi me ak grijesim :D

nazgul1982
03.02.11, 18:57
moze se bez problema

u off selu se 100 k sjekira napravi za 55 dana

FlLASH!
03.02.11, 18:59
Ma ne u smislu farmanja, neg u akcije i sl :)
Sjecam se kolko je hzg farmo na ovom s4 i razigrani na proslom :D

A sta si molim te radio onda 8 il 9 mjeseci neg simao :D

Nekak sumnjam da bi mogo 70-80k pjesaka da si "rusio i napadao" tih 8-9 mjeseci...
Ispravi me ak grijesim :D

Grijesis.

Rudolf
03.02.11, 19:07
moze se bez problema

u off selu se 100 k sjekira napravi za 55 dana

Jos nisam vidio nekog da je to napravio :) Iako je u teoriji moguce.

@ FILASH! - Dokaži...

smotanac
03.02.11, 19:24
zanimljivo kako je ta valhala imala sreće i došla na sim kvadrant, pa zar nije malo logičnije da ga je upravo valhala učinila takvim.....sasječen je svaki otpor u startu, nešto slično kao i sa d-t ali u manjim razmjerima
:usisava:

nazgul1982
03.02.11, 19:28
ja to uradio na 2 servera,budem i na ovome,i na sljedecem... evo recimo pc milites je na s4 ne samo to u off selu plus velika konjusnica nego su jos usporedno radili sa posebnom obukom i u gg jedan manji off

samo treba NONSTOP PAZITI

ne puno ili dosta,stalno

Rudolf
03.02.11, 19:47
ja to uradio na 2 servera,budem i na ovome,i na sljedecem... evo recimo pc milites je na s4 ne samo to u off selu plus velika konjusnica nego su jos usporedno radili sa posebnom obukom i u gg jedan manji off

samo treba NONSTOP PAZITI

ne puno ili dosta,stalno

If you say so ;)

medikamenat
03.02.11, 20:03
majko mila filash ima školske praznike...brate zagušio si nas, ali si i dalje pametan, zapravo van konkurencije :D:D

nazgul1982
03.02.11, 20:49
koji praznici,tu je on sa nama :)

TaraT
03.02.11, 21:25
koji praznici,tu je on sa nama :)

skuzili ste da ste slabi, pa ste zvali pojacanja

EvilDuck
03.02.11, 21:29
Stvar je samo u dobrom planiranju, disciplini i provođenju zacrtanih ciljeva.

Dobra strategija i precizne taktičke akcije bez nepotrebnih istrčavanja
pojedinaca, planirano uzimanje ključnih artova, kolanje artova po koaliciji,
kontinuirani razvoj off i deff vojske, neovisno o tome ratuje li se usput ili je
relativno mirno, zauzimanje prostora, to sve samo po sebi donosi uspjeh.

U principu, svatko u Trotterima zna što treba raditi, a što ne....
Vrlo jednostavno, ali naporno za organizirati, što mnoge koalicije ne znaju, ne mogu
ili ne žele......
Upravo je incident Trotter- DT pokazao dva takva ekstrema.
Zato i jest tako kratko trajalo.

P.S. Bolje i loš plan , nego nikakav.

Chvarak
03.02.11, 22:30
Grijesis.

elokventan kao uvijek ROTFL :postcount:

Hicky
03.02.11, 22:35

omg, pa kolki nolifer moraš biti da tak neš izvađaš ROTFL

ja sam mislil da je travian samo igra, al očito je nekima puno više...life style :worship:

TaraT
03.02.11, 23:09

ja sam mislil da je travian samo igra, al očito je nekima puno više...life style :worship:

bas sam se pitao kad ce doci taj famozni RL kao tema

nazgul1982
03.02.11, 23:14

ili si pro player ili si farma

Sumasišavši
03.02.11, 23:15
bas sam se pitao kad ce doci taj famozni RL kao tema

8)

kaj to postoji uz ovo RL :nema odmora:

Superhik
03.02.11, 23:52
8)

kaj to postoji uz ovo RL :nema odmora:

Uvijek postoji

kao isprika :girlw:

Sumasišavši
04.02.11, 00:33
Uvijek postoji

kao isprika :girlw:

:palčina:

jedino zbog toga

Žile
04.02.11, 18:50
:palčina:

jedino zbog toga

ma uvijek se nađe netko da uskoči :gamer s mišem:

Sumasišavši
04.02.11, 19:06
ma uvijek se nađe netko da uskoči :gamer s mišem:

prestašio se da su svi nestali :eek:

nazgul1982
04.02.11, 20:05
netko mi vec opasno dize zivac

arhhimond
04.02.11, 20:09
netko mi vec opasno dize zivac

farmaju ti oaze? ;)

Superhik
04.02.11, 20:19
Eto netko se sam javio iz gomile da se igra s nama, ostatak servera recite im hvalaaaaaaa :) :fajter:

nazgul1982
04.02.11, 20:19
ma da je barem to,resa se ima uvijek

moram cekati cijeli dan uz komp da mi se netko javi

dadozg
04.02.11, 20:27

ma kickaj to van :D

Sumasišavši
04.02.11, 21:25

dojavi tog bezsramnika da ga posjetimo na tebe :sjekiraš::sjekiraš:

Žile
04.02.11, 21:50
prestašio se da su svi nestali :eek:

ma kakvi pa ovi iz valhale 0-24 plavi samo što ljeni ponekad pisat po forumu
:cerek:

Sumasišavši
04.02.11, 22:35
ma kakvi pa ovi iz valhale 0-24 plavi samo što ljeni ponekad pisat po forumu
:cerek:

nesmiju biti tu,vader motri di su....moraju biti u igri,a ne trkeljat tu :fajter:

Žile
04.02.11, 23:34
nesmiju biti tu,vader motri di su....moraju biti u igri,a ne trkeljat tu :fajter:

nije to dobro da ih i ovdje :bic:
svašta ekipa prolazi treba pustit da se malo ispušu :D

ostngds9ve
05.02.11, 03:56
Tko je stalno online, mi, ne, to ti se žile samo čini.
To smo mi sredili da se stalno prikazuje plava točkica :D

Žile
05.02.11, 10:32
Tko je stalno online, mi, ne, to ti se žile samo čini.
To smo mi sredili da se stalno prikazuje plava točkica :D

e to nije dobro onda mora da imam pristup na krivi acc tamo :blink:
morat će te i meni to riješit da se stalno vidi plava točkica:andjeo:

EvilDuck
05.02.11, 12:23
nije to dobro da ih i ovdje :bic:
svašta ekipa prolazi treba pustit da se malo ispušu :D

Nije istina, vader nam subotom daje slobodan dan, pa smijemo pratiti forum.....:P

Žile
05.02.11, 13:38
Nije istina, vader nam subotom daje slobodan dan, pa smijemo pratiti forum.....:P

pa super onda!
ja mislio stroga zabrana :spam1:

ispucajte se danas dok smijete da nebi poslje bilo :tough:

:dance:

ostngds9ve
05.02.11, 14:18
e to nije dobro onda mora da imam pristup na krivi acc tamo :blink:
morat će te i meni to riješit da se stalno vidi plava točkica:andjeo:

Nije krivi, imaš na moj pristup :D.
Osim ako to nije krivi acc;)

A istina je da smo danas slobodni, evo ja danas na roštilj, i to ništa ne radim , idem samo jesti i piti :dance:

Žile
05.02.11, 15:44
Nije krivi, imaš na moj pristup :D.
Osim ako to nije krivi acc;)

A istina je da smo danas slobodni, evo ja danas na roštilj, i to ništa ne radim , idem samo jesti i piti :dance:
na tvoj???
a možda i imam samo da znam tko si mogao bi ti reć :vampire:

dadozg
05.02.11, 16:21

ma kako? meni nije dao :( možda zato kaj sam još uvijek zelen kod vas :(

FlLASH!
05.02.11, 17:21
ma kako? meni nije dao :( možda zato kaj sam još uvijek zelen kod vas :(

zato jer nemas pravo glasa. mudra politika :D

dadozg
05.02.11, 17:25
zato jer nemas pravo glasa. mudra politika :D

ma ja ne želim pravo glasa :D hm..to je diskriminacija :lol2::lol2:

EvilDuck
05.02.11, 18:52
Takodjer su nam i mnoga sindikalna prava ispunjena:

1.Imamo plaćeni topli obrok dok smo u Trotterima
2.Ne moramo biti stand by na mobitelu subotom između 02:00 i 02:30
3.Kažnjavanja za zelenilo su minimalna ( uobičajeno je samo pokazno kamenovanje )
4.Možemo jednom godišnje ( serverska godina ) na bolovanje u slučaju lakše bolesti ( shizofrenija i dijareja, artritis i hemeroidi ).

Ne znam tko bi poželio bolje uvjete.........

ostngds9ve
05.02.11, 20:00
na tvoj???
a možda i imam samo da znam tko si mogao bi ti reć :vampire:

Ja sam onaj koji si radi htpc.

dadozg
05.02.11, 20:18
Takodjer su nam i mnoga sindikalna prava ispunjena:

1.Imamo plaćeni topli obrok dok smo u Trotterima
2.Ne moramo biti stand by na mobitelu subotom između 02:00 i 02:30
3.Kažnjavanja za zelenilo su minimalna ( uobičajeno je samo pokazno kamenovanje )
4.Možemo jednom godišnje ( serverska godina ) na bolovanje u slučaju lakše bolesti ( shizofrenija i dijareja, artritis i hemeroidi ).

Ne znam tko bi poželio bolje uvjete.........

8)8) evo ja upravo četvrtu točku iskoristio,vader je bio jako dobar prema meni i mojim hemeroidima :)

FlLASH!
05.02.11, 20:28
8)8) evo ja upravo četvrtu točku iskoristio,vader je bio jako dobar prema meni i mojim hemeroidima :)

sad nam je svima lakse. ccc nisam znao da se i farme primaju :D

J.E.Bach
05.02.11, 21:15
čini mi se da je moja razina farmolike neaktivnost skoro mi zaslužila tone kata u vugla :D

hehe mislim da nisam otkrio RL

već...
nešto u tom stilu hahahah biće gusto

http://www.youtube.com/watch?v=iR6oYX1D-0w

P.S.

traže se hakeri, programeri, marketinški stručnjaci, zašprehatori,zgodne ženske,prevoditelji,dizajnerikreativci bilo kakve vrste,šljakeri,hardware maheri,bazapodatkeri i ini :)

koji oće radit s počekom plaćanja od 6 mjeseci :D
(ak može todorić zaš nebi i ja hehe)

Žile
05.02.11, 21:27
Ja sam onaj koji si radi htpc.

e jbg....ako me poznaš znaš da ovo neću skužit :kid:

dadozg
05.02.11, 21:45
sad nam je svima lakse. ccc nisam znao da se i farme primaju :D

a kaj češ nismo svi profiči kao ti ;)

stooges
05.02.11, 22:14
e jbg....ako me poznaš znaš da ovo neću skužit :kid:

eh zile,pa on te z....

Žile
06.02.11, 00:46
eh zile,pa on te z....

si ti vidio njega 8)
mogao sam 10 god gledat u post di piše HTPC i nebi znao tko je.....:brukica:
al čim sam vidio skype odmah sam se sjetio da smo pričali o tome nedavno he he he

Itachi
06.02.11, 19:53
dali neko zna šta će se dalje dešavati na serveru, hoće li troteri nekog napasti, ili će neko napasti trotere, onaj sf savez se drži nekako rezervirano, oni su mi zadnja nada ovog servera. možda kad bi im se +/- priklonio, i +/+ onda bi se vidjelo i kakvi su troteri kad se brane

mucrum
06.02.11, 22:59
Tri dana sam na putu, vratim se kad BK maznuo BV , ali to me nije ni upola razveselilo kao prouka u inboxu foruma...Dobio sam pozivnicu za "spam klub" :lovju::lovju::lovju:

TaraT
06.02.11, 23:38
Tri dana sam na putu, vratim se kad BK maznuo BV , ali to me nije ni upola razveselilo kao prouka u inboxu foruma...Dobio sam pozivnicu za "spam klub" :lovju::lovju::lovju:

tek sada?

FlLASH!
07.02.11, 02:15
dali neko zna šta će se dalje dešavati na serveru, hoće li troteri nekog napasti, ili će neko napasti trotere, onaj sf savez se drži nekako rezervirano, oni su mi zadnja nada ovog servera. možda kad bi im se +/- priklonio, i +/+ onda bi se vidjelo i kakvi su troteri kad se brane

nece niko napast trottere jer se svi boje tog blesavog popa. to samo po sebi nema naravno nikakve logike osim ako mi netko moze dokazati da ga je nekom prilikom skatalo selo od 1200 popa ili je pak 200 drva, 500 gline i 400 zeljeza npr. napravilo nepopravljivu stetu nekom accu ..

mozda ako je u pitanju taktika da se gadja ciglama jedna po jedna pa se po toj logici ciglom il balvanom u glavu ubija deff/off ovisi s koje si strane.

ovo se mozda cini glupim i pretjerivanjem ali to su jedine bajke koje mogu racionalno objasniti zasto se u pravilu NE napadaju savezi/koalicije koje izgledaju poperski mocno. :fairy:

p.s. vader je farma a sheppard njub :D

nazgul1982
07.02.11, 04:45
pop is power!!!

Skvikalo
07.02.11, 09:28

Prića se da si ti next :D :D :D clown

Sumasišavši
07.02.11, 10:47

neznam zašto bi ih itko napadao sa +/- i +/+
imaju oni preveć zabave i tamo,zašto bi dokaziva moč i napadali pop/njub -/- :P

ima vremena za :tough:
polefko clown

TaraT
07.02.11, 13:21
neznam zašto bi ih itko napadao sa +/- i +/+
imaju oni preveć zabave i tamo,zašto bi dokaziva moč i napadali pop/njub -/- :P

ima vremena za :tough:
polefko clown

ako ++ ima previse zabave medjusobno, ako je d-t rijesen, a -+ neopasan
postavlja se pitanje ssto onda valhala i trotteri cekaju i ne rijese vec sad server(pri tom mislim na ++)?
ili je izlet u jedan kvadrat zasad dovoljan

mimi8
07.02.11, 15:35
aj hvala bogu da i vi uberete koji art :D
već je bilo i vrijeme...zadnji art ste uzeli još od natara ROTFL

btw. eagle :

7. eaglewolf 145418

dok ti tu spamaš,s1 pati :(

razigrana bakterija
07.02.11, 17:27
hm...zar je moguce da se desio server di mimi i dark nisu obrisani prije prve polovice ? e moj s3...osigurali ste si mjesto u povijesti hr servera :D

mucrum
07.02.11, 18:16
hm...zar je moguce da se desio server di mimi i dark nisu obrisani prije prve polovice ? e moj s3...osigurali ste si mjesto u povijesti hr servera :D

Ovaj put su odigrali lukavo, udružili su se s ostalih 5 saveza u kvadratu pod vodstvom Pita i Lexa promjenili ime u čast jačeg saveza Anrakije :D pa su postali Andarkija i našli su mjesto u toj megakoaliciji stvorenoj u strahu od -A- saveza... Naučili su da sami ne mogu opstati i to je evolucijski napredak ....:)

mimi8
07.02.11, 20:56
8) inače vidim da pratiš dark kroz servere :)
mogao bi nam biti neki povijesni analitičar :D

Ovaj put su odigrali lukavo, udružili su se s ostalih 5 saveza u kvadratu pod vodstvom Pita i Lexa promjenili ime u čast jačeg saveza Anrakije :D pa su postali Andarkija i našli su mjesto u toj megakoaliciji stvorenoj u strahu od -A- saveza... Naučili su da sami ne mogu opstati i to je evolucijski napredak ....:)

hmm ne bih se baš s tobom složio...al rekao bih da te još boli ona pitova "izdaja"...a do spajanja anrakije i darka vjerojatno ne bi ni došlo da se nije shvatilo da zapravo na obje strane igraju midovi igrači :)
to sam ti već rekao pa ću i ponoviti....za vas nije bitno kako vam se neprijatelj zov...već da tog neprijatelja uništite...jer neprijatelj je neprijatelj :)
što se tiče pitove izdaje znaš onu:
bože čuvaj me od prijatelja,jer od neprijatelja se i se i sam čuvam ;)

Sumasišavši
07.02.11, 21:37

HAHAHAHA
Živa istina,tu je valjda tlo najbolje natopljeno pa se korjenje dobro drži :D:na karte:

razigrana bakterija
07.02.11, 22:19
8) inače vidim da pratiš dark kroz servere :)
mogao bi nam biti neki povijesni analitičar :D

nije da vas pratim...ali biti vas povjesni analiticar definitvno ne bi trebalo biti neki problem...naime ne bi se imalo bas nesto posla, obzirom da bi prica isla nekako ovako...
poceo server....malo se farmalo...dosle kate...nestao dark :D a tek smo u trecem...max cetvrtom mjesecu servera :D
ovo sto ste jos na serveru vam je neki poklon na upornosti ? ili se ljudi jednostavno sazalili pa i vama pustili da vidite kako je to biti na serveru duze od 4 mjeseca ? :D

Superhik
07.02.11, 22:25
nije da vas pratim...ali biti vas povjesni analiticar definitvno ne bi trebalo biti neki problem...naime ne bi se imalo bas nesto posla, obzirom da bi prica isla nekako ovako...
poceo server....malo se farmalo...dosle kate...nestao dark :D a tek smo u trecem...max cetvrtom mjesecu servera :D
ovo sto ste jos na serveru vam je neki poklon na upornosti ? ili se ljudi jednostavno sazalili pa i vama pustili da vidite kako je to biti na serveru duze od 4 mjeseca ? :D

Igraju sa ziggijem i ekipom :D

FlLASH!
07.02.11, 22:26

Nemoj tako, od 12 mjeseci servera Dark u prosjeku traje 6 mjeseci, tada netko drugi na -+ zauze kvadrant i krenu medjukvadrantski ratovi. Ne treba bit neki povjesnicar za to, jednostavno se previse puta desilo da bi ostalo neprimjeceno.
Isto tako cekamo da njubovi iz SYN-a napokon osvoje neki server :D

mimi8
07.02.11, 22:28
HAHAHAHA
Živa istina,tu je valjda tlo najbolje natopljeno pa se korjenje dobro drži :D:na karte:
jap...inače nam dobro leži s3....evo pogledajmo ex s3....tamo je išlo dobro..dok nas jedna osoba nije sj... a i okrenula saveznike na nas :D

aha...pa neznam...al stalno bakterija oko nas pa reko nije vrag da si se zapalio na nas...il na nekog iz vodstva...al u vodstvu praktički nema žena :( samo muški...jedino ako si gay :D

pa kao analitičar bi imao dosta posla :D treba odrediti sve te uzroke zbog kojih je dark "Nestajao" a najčešči razlog je bio izdaja saveznika i vlastitih članova....
hmm..3-4 mj..kolko se sjećam artevi dolaze preko 5 mj. a mi smo uvijek dočekali artefakte 8)

a što se tiče ovog servera....rekao bih da nismo imali saveznika kao što su templari ili triumph...koji bi nas izdali...nego je tu bila anrakija i igrači s kojima igramo u midu :)

a nešto što moram javno priznati....mislim da do svih dosadašnjih servera na kojima je dark igrao...ovdje imamo najslabiju konkurenciju ili ti ga neprijatelja....tako da i tu vjerojatno leži jedan od razloga zbog kojeg se ovako dugo održavamo :)

EDIT: Čuj ovog tristana..kao neki kolokvij piše..a tu spama po cijele dane :D

razigrana bakterija
07.02.11, 22:28
tristane ja ne znam sta kazes na ovaj dio

"a do spajanja anrakije i darka vjerojatno ne bi ni došlo da se nije shvatilo da zapravo na obje strane igraju midovi igrači" :D

nazgul1982
07.02.11, 22:32
to isto nema veze sa mozgom jer imas retaje koji odigraju jedan server u MID-u i onda kazu da su midovci

u cijelom midu sa ovoga servera netom zavrseno bilo je max 20 midovaca

mimi8
07.02.11, 22:34
Igraju sa ziggijem i ekipom :D
a tko je ekipa :D

tristane ja ne znam sta kazes na ovaj dio

"a do spajanja anrakije i darka vjerojatno ne bi ni došlo da se nije shvatilo da zapravo na obje strane igraju midovi igrači" :D

hmm...možda sam se krivo izrazio ili si krivo izvukao iz konteksta :)
onda ajmo ovako...igrači koji su zajedno igrali jedan server sa strane u istom savez :) ...te se nisu na ovom serveru htjeli međusobno klati :)

jel dobro? :D

Sumasišavši
07.02.11, 22:38
to isto nema veze sa mozgom jer imas retaje koji odigraju jedan server u MID-u i onda kazu da su midovci

u cijelom midu sa ovoga servera netom zavrseno bilo je max 20 midovaca

Istina,tako je to....:cerek:
svo smo mi MiD :101010:

TaraT
07.02.11, 23:14
imao ja visoko misljenje o midu, kad ono darkovci pod drugim imenom
salu na stranu, ovo pokazuje samo jedno, a to je da clanovi darka mogu odigrati server, vjerojatno i do kraja, ali pod tudjim vodstvom
vec receno, to onda nije dark, a razigrani je ostao bez posla povjesnicara opet u cca 4-5 mjesecu servera

utisale se valhalle, jel to opet simciti faza ili pripreme za invaziju?

razigrana bakterija
07.02.11, 23:23
salu na stranu, ovo pokazuje samo jedno, a to je da clanovi darka mogu odigrati server, vjerojatno i do kraja, ali pod tudjim vodstvom
vec receno, to onda nije dark, a razigrani je ostao bez posla povjesnicara opet u cca 4-5 mjesecu servera

vader ih postrojio...nije bio ni svjestan da mu je dark jos na serveru...pa priprema invaziju :D

mimi8
07.02.11, 23:25

moj najdraži oraovuk :)

6. eaglewolf 205397
vidiš nije te bilo jedan dan ovdje i već si napredovao za jedno mjesto to se traži ;)
al mora to još bolje :)

nego kaj nama fali 8)
ne shvaćaju nas ozbiljno..a mrsimo račune savezu koji cilja na ww :D

EDIT: izgleda da je bakterija ipak gay... :D

razigrana bakterija
07.02.11, 23:31
mimi8...malo kontroliraj svoje izjave :) znam da si sretan sto si napokon vidio kako izgleda server i nakon sto dodu arti...ali smiri dozivljaj...

mimi8
07.02.11, 23:34
mimi8...malo kontroliraj svoje izjave :) znam da si sretan sto si napokon vidio kako izgleda server i nakon sto dodu arti...ali smiri dozivljaj...

a koje to izjave :D
btw nagledao sam se ja toga al mi je dosadno gledat to sve opet :D

zaokonj
07.02.11, 23:46
istina da si ih se nagledao, ali vidi se i po tonu tvojih postova da si konacno sretan i zadovoljan sto gledas server na nacin da su ti sela citava i da savez u kojem igras postoji.

Ne zelim ni pomisljati sto ce se dogoditi za nekoliko desetaka godina kad DARK uzme server :cerek:

mimi8
07.02.11, 23:56
istina da si ih se nagledao, ali vidi se i po tonu tvojih postova da si konacno sretan i zadovoljan sto gledas server na nacin da su ti sela citava i da savez u kojem igras postoji.

Ne zelim ni pomisljati sto ce se dogoditi za nekoliko desetaka godina kad DARK uzme server :cerek:
brao
inače na nekom serveru si poznatiji kao...

stooges
08.02.11, 01:36
ako ++ ima previse zabave medjusobno, ako je d-t rijesen, a -+ neopasan
postavlja se pitanje ssto onda valhala i trotteri cekaju i ne rijese vec sad server(pri tom mislim na ++)?
ili je izlet u jedan kvadrat zasad dovoljan

tako je.pa nismo ni nas kvadrant resili.ostali nam njuberi na -230/-230:tough:

nazgul1982
08.02.11, 02:46
brao
inače na nekom serveru si poznatiji kao...

hehe,,to je tajna skrivena :D

Toso
08.02.11, 05:17
ma ja mislim da je vader farmetina samo takva. :pizza:

dado zg
08.02.11, 07:55
[QUOTE=mimi8;928273]jap...inače nam dobro leži s3....evo pogledajmo ex s3....tamo je išlo dobro..dok nas jedna osoba nije sj... a i okrenula saveznike na nas :D

Bas me zanima ko je ta osoba :)

mimi8
08.02.11, 08:01
jap...inače nam dobro leži s3....evo pogledajmo ex s3....tamo je išlo dobro..dok nas jedna osoba nije sj... a i okrenula saveznike na nas :D

Bas me zanima ko je ta osoba :)

:lol2:

znaš i sam ;)

Sumasišavši
08.02.11, 11:11
tako je.pa nismo ni nas kvadrant resili.ostali nam njuberi na -230/-230:tough:

ej...pusti te njubere :blink:

TaraT
08.02.11, 11:17
moj najdraži oraovuk :)

nego kaj nama fali 8)
ne shvaćaju nas ozbiljno..a mrsimo račune savezu koji cilja na ww :D

ok,ok, dozivjeli ste arteve, prezivjeli, cak imate i neke u riznicama...sve 5
ali, nemoj sad opet pretjerivati
ili ste mozda napali valhale?
zato se prica da ja vader vec stavio na gasenje acc

dakimlin
08.02.11, 13:55

šefe (s1) manje spamaj tu, više pljačkaj...loše stojimo na s1, a ovdje je dark (andarkija) preživio preživio jer ima mene....ROTFL

mimi8
08.02.11, 14:58
ma daj si lud....ne smijemo vadera napast....poremetili bi proročanstva babe vange :D

šefe (s1) manje spamaj tu, više pljačkaj...loše stojimo na s1, a ovdje je dark (andarkija) preživio preživio jer ima mene....ROTFL

to mu i ja kažem....dok tu spama tamo mu praskaton resse bere :D
da to bi i mogao biti jedan od razloga zašto se ovdje ovako držimo :)

TaraT
08.02.11, 16:22

bas su se usrecili s tobom
zar jos nisu shvatili da si spija od -A-
nego.....ok, niste napali valhale
koga onda, ++?
jer, ako ciljas na -+, ja tamo ne vidim nikakav savez koji bi mogao konkurirati u ww utrci

mimi8
08.02.11, 17:02
bas su se usrecili s tobom
zar jos nisu shvatili da si spija od -A-
nego.....ok, niste napali valhale
koga onda, ++?
jer, ako ciljas na -+, ja tamo ne vidim nikakav savez koji bi mogao konkurirati u ww utrci

kako ne :D
-A-....maki rekao da na svakom serveru grade WW 8)
a tu je i b2k...ako se ne varam gradio je WW za SOS na ex s3 ;)

TaraT
08.02.11, 20:29

da, -A- je na proslom gradio ww, ww van svake konkurencije :D

mimi8
08.02.11, 20:36
da, -A- je na proslom gradio ww, ww van svake konkurencije :D

e pa vidiš da me sjećanje dobro služi :D

btw grizeš ruku koja te hrani :D

shido
08.02.11, 22:29

kak cu ti ovaj post u neko dogledno vrijeme nabacit na nos :D 8)

Sumasišavši
08.02.11, 23:04

misliš da se isplati to nabijati nekom na nos....:cerek:
tj. njemu :staklenka:

mimi8
09.02.11, 08:42

a aj dobro :D

mucrum
09.02.11, 20:49
Zatišje pred Buru :zeko:

Itachi
09.02.11, 20:52
:pije kavu:
kad će ti natari više pa da zaokružimo tu štoriju?

woole
10.02.11, 01:29
Ma dajte ljudi, jeste li vi normalni? :narf:

Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. Valhalla 25854038
2. SF 7165339
3. GNJIDE 6188241
4. DARK™ 2945832
5. BTGNJIDE 2825996
6. DelBoy 2553460
7. - A -a 2292512
8. Q-TNT 1996665
9. Rodney 1978941
10. - A - 1683954

A ima jos 4 dana za pljacku... :girlw:

Stvarno, prevelika je razlika...

TaraT
10.02.11, 10:02
Ma dajte ljudi, jeste li vi normalni? :narf:

Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. Valhalla 25854038
2. SF 7165339
3. GNJIDE 6188241
4. DARK™ 2945832
5. BTGNJIDE 2825996
6. DelBoy 2553460
7. - A -a 2292512
8. Q-TNT 1996665
9. Rodney 1978941
10. - A - 1683954

A ima jos 4 dana za pljacku... :girlw:

Stvarno, prevelika je razlika...

zaista, dobro pitanje, ali nadam se da je upuceno ovima od rbr. 2-10

woole
10.02.11, 12:19
zaista, dobro pitanje, ali nadam se da je upuceno ovima od rbr. 2-10

Ono: "jeste li normalni?" receno je u pozitivnom smislu :D ali naravno moze da se protumaci i kao poruka ostalim savezima :vampire: Stvarno ne razumijem gdje nalaze tolike farme koje proizvode toliko resursa :D Gledajuci samo pljacku, mogucnost da neko drugi uzme server je strasno mala. Ako sve ove resse pretvore samo u deff mislim da ce server da zablokira ::plesem na kisi: nekako sam se nadao da + + ima sanse i da im jos moze parirati i da server moze biti zanimljiviji do kraja ali te nade se ovom statistikom polagano pretvaraju u maglu :D

TaraT
10.02.11, 14:32
ako se gledaju samo i iskljucivo pljacke, ajde, ++ im jos donekle moze konkurirati (iako pljacke nisu nikakav faktor, samo jedan od pokazatelja)
mene vise zanima ssto savezi, posebno 4-10 na toj listi rade (tj. ne rade), jer je to katastroficno

mimi8
10.02.11, 15:32
ako se gledaju samo i iskljucivo pljacke, ajde, ++ im jos donekle moze konkurirati (iako pljacke nisu nikakav faktor, samo jedan od pokazatelja)
mene vise zanima ssto savezi, posebno 4-10 na toj listi rade (tj. ne rade), jer je to katastroficno

da nemoš vjerovat....klošari :D

Sumasišavši
10.02.11, 15:51
da nemoš vjerovat....klošari :D

hahaha,samo sam čekao reakciju :D

mimi8
10.02.11, 19:03
hahaha,samo sam čekao reakciju :D

:D ko prizna pola mu se prašta....ili doda :D

TaraT
10.02.11, 21:37
:D ko prizna pola mu se prašta....ili doda :D

da vas se i doda opet nije puno
nego, cek cek
jesam ja to dobro vidio
sad sam tek registrirao
jel to tamo pise dark?

Sumasišavši
10.02.11, 22:27
nego, cek cek
jesam ja to dobro vidio
sad sam tek registrirao
jel to tamo pise dark?

oh,pa ti samo spamaš,dulje već piše "DARK"
sad im je svejedno,opstali su,makar skriveni pod drugim savezom :patkica:

TaraT
10.02.11, 23:25

ma,ne mogu ja bez vas, pa moram molo tu i tamo poviriti
a sad mi je jasno zasto je mimi tako sretan
nego, a ssto bi s onim: nije bitno kako se zovemo
ipak se vratilo staro ime

arhhimond
11.02.11, 00:07

Darkovci opstali do sredine servera? Travian je došao do svoje nulte točke. Gotovo je, Kraj. Forever Dark,:vampire::brukica::bruka::girlw:

mimi8
11.02.11, 00:51
nego, cek cek
jesam ja to dobro vidio
sad sam tek registrirao
jel to tamo pise dark?
eagle to samo tebi za ljubav smo vratili dark :D

što je pjesnik htio reći :D

hmm...pa ima više razloga za sreću
ne mora to biti travian :)
al jedan od razloga i je travian :)
pa vidiš da nije bitno...a ja ću opet....nije bitno tko je bitno je da netko je :D
znači -A- se ne bi trebao zamarati imenima saveza protiv kojih ratuje...oni bi trebali gledati svoja posla :)

Darkovci opstali do sredine servera? Travian je došao do svoje nulte točke. Gotovo je, Kraj. Forever Dark,:vampire::brukica::bruka::girlw:
brao

TaraT
11.02.11, 02:21

nije jos, cekaj da dark i zigi pocnu graditi ww

mimi8
11.02.11, 07:33

uff...sad si ga male pretjero ;)

J.E.Bach
11.02.11, 11:40

kajt ti opet mene spominješ
nemoj da ti se regam na taj "zanimljiv2 server pa da malo mrsimo račune :D

evo došao si na server zaratio i dobio nogu u dupe
nije mi se dalo ovo ono špreha ahhahahaha
loš server tralalalala

i kaj se uopće taj -a- savez žali
kao" ima vas 5 protiv nas jednih "

uff opak argument

frende mucrume da sam ja bio na tvom mjestu nebi se meni kotilo tih 5,6 il 7 saveza nego bi ih potamanio davnih dana
svaka takva kritika s tvoje strane na to, je samokritika ,,,,jedino ak su svi drugi krivi to je okej :D

možda znaš možda neznaš al ratovao sam prije protiv dark saveza i to s guštom
pa si misli kakvu to politiku vodiš da si uspio ujedinit nas u zajednički cilj ilitiga lansiranje vas amatera u neki paralelni svemir

a kaj se ww tiče
wtf ?!
kakav ww
nemrete ni prdnut u kvadrantu bez dozvole , a vama se gradi ČUDO :d

@Ptić i @mucrum

đenjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa

TaraT
11.02.11, 12:09
evo došao si na server zaratio i dobio nogu u dupe

od silnih offova koji su prodefilirali kod mene, jednostavno sam odlucio pobjeci cim dalje
i ne moras se sramiti jer si koalirao s darkom
sve je to ok (buahahahahaha)

dr.krafter
11.02.11, 13:52
od silnih offova koji su prodefilirali kod mene, jednostavno sam odlucio pobjeci cim dalje

mislim da i on ulazi u legendu traviana,kao čovjek koji je omogućio darku da doživi kraj servera;)

J.E.Bach
11.02.11, 14:28

bio si lijepa fejk meta

otprilike to je sve što si i bio :D

TaraT
11.02.11, 15:07
bio si lijepa fejk meta

otprilike to je sve što si i bio :D

da,treba imati cojones za nesto vise
ali,...zar je to uopce vise bitno
nego,kako ce vam se zvati ww, mnjark?

J.E.Bach
11.02.11, 15:17
da,treba imati cojones za nesto vise
ali,...zar je to uopce vise bitno
nego,kako ce vam se zvati ww, mnjark?

lol

pa kaju si ti umišljaš
zakaj bi ijednog vojnika potrosio na taj acc kojeg si igrao
apsolutno si nebitan bio :D

kako god se ww zvao ti nećeš bit tu da ga gledaš :P

TaraT
11.02.11, 15:39
lol

pa kaju si ti umišljaš
zakaj bi ijednog vojnika potrosio na taj acc kojeg si igrao
apsolutno si nebitan bio :D

kako god se ww zvao ti nećeš bit tu da ga gledaš :P

po ovoj izjavi, dalo bi se zakljuciti da se ipak ide na ww
valhala, sf ... gotovi ste, pocnite se brisati ili dostojanstveno prihvatite poraz

dakimlin
11.02.11, 15:48
po ovoj izjavi, dalo bi se zakljuciti da se ipak ide na ww
valhala, sf ... gotovi ste, pocnite se brisati ili dostojanstveno prihvatite poraz

ej oraovuče, bumtejakatao ali neđe dalje...:P...sam ti rekao več, manje tu spamaj, više pljackaj (na s1), aj malo si se popravio jucer, ali nemoj to opet pokvarit....:pivo::harmonikaš:

TaraT
11.02.11, 16:09
ej oraovuče, bumtejakatao ali neđe dalje...:P...sam ti rekao več, manje tu spamaj, više pljackaj (na s1), aj malo si se popravio jucer, ali nemoj to opet pokvarit....:pivo::harmonikaš:

a vi se bas mene zelite rijesiti :(
osim toga, kaj se ti bunis :p
ako se ne varam, ti sada igras u darku, ranije u mnjagu
jos jedna poveznica i cvrsti kamen temeljac ww-a

mucrum
11.02.11, 18:48
frende mucrume da sam ja bio na tvom mjestu nebi se meni kotilo tih 5,6 il 7 saveza nego bi ih potamanio davnih dana
svaka takva kritika s tvoje strane na to, je samokritika ,,,,jedino ak su svi drugi krivi to je okej :D

možda znaš možda neznaš al ratovao sam prije protiv dark saveza i to s guštom
pa si misli kakvu to politiku vodiš da si uspio ujedinit nas u zajednički cilj ilitiga lansiranje vas amatera u neki paralelni svemir

a kaj se ww tiče
wtf ?!
kakav ww
nemrete ni prdnut u kvadrantu bez dozvole , a vama se gradi ČUDO :d

@Ptić i @mucrum

đenjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa

Vidim da danas opet nisi uzeo normabel cccccccccc....

1. Bio si na istim kordinatama kao i mi , i još si uvijek... I kako to da si dopustio da se koti 7-8 saveza i kako to da ih nisi potamanio kao što kažeš nego su svi ti savezi još tu... Skačeš sam sebi u usta i da ne upotrijebim težu rijeć ispadaš u najmanju ruku neinteligentan s tom izjavom... Ili si nesposoban kad jedno tvrdiš da bi napravio , a realnost te pobija

2. O tome kako si nas lansirao u paralelni svemir najbolje govori brisanje vašeg no:1 igrača fusinona, brisanje Elladana , svakodnevna katanja i prolaženja kroz vaše gg te vaš žalosni nedostatak bilo kakvog deffa ...

3. U strahu za vlastito dupe spojili ste se i sa smrtnim neprijateljima kojima si zabijao nož na prošlim serverima, koalirao s DArkom bahahhahahahah ahahahhahah i još jednom bahhahahha... Dark je mijenjao ime , postajo vaš wing ,e, sad opet imate WTF - uglavnom ispada da bi rođenu mamu prodali da bi sačuvali accove:D... A strah od A je bio prevelik tako da te potpuno razumijem bahahhahahahahahahahahahha... kako kaže narodna - u strahu su velike oči :)

4. Ne provaljuj se po forumu, nama uopće nije cilj raditi ww , a ako nam to bude cilj bez problema to napravimo ... Vas 4-5 savezića koji kokošarite na -+ niti ne doživljavamo... Nakon što si kukavički pod zaštitom nap-a udario s leđa napravio si trenutačni uspijeh, a nakon toga kad smo se konsolidirali gazimo vas kao dosadne buhe... A to nije ništa šta vam se sprema hihhihihihiihihihhih:D

mimi8
12.02.11, 09:56

1. Bio si na istim kordinatama kao i mi , i još si uvijek... I kako to da si dopustio da se koti 7-8 saveza i kako to da ih nisi potamanio kao što kažeš nego su svi ti savezi još tu... Skačeš sam sebi u usta i da ne upotrijebim težu rijeć ispadaš u najmanju ruku neinteligentan s tom izjavom... Ili si nesposoban kad jedno tvrdiš da bi napravio , a realnost te pobija

2. O tome kako si nas lansirao u paralelni svemir najbolje govori brisanje vašeg no:1 igrača fusinona, brisanje Elladana , svakodnevna katanja i prolaženja kroz vaše gg te vaš žalosni nedostatak bilo kakvog deffa ...

3. U strahu za vlastito dupe spojili ste se i sa smrtnim neprijateljima kojima si zabijao nož na prošlim serverima, koalirao s DArkom bahahhahahahah ahahahhahah i još jednom bahhahahha... Dark je mijenjao ime , postajo vaš wing ,e, sad opet imate WTF - uglavnom ispada da bi rođenu mamu prodali da bi sačuvali accove:D... A strah od A je bio prevelik tako da te potpuno razumijem bahahhahahahahahahahahahha... kako kaže narodna - u strahu su velike oči :)

4. Ne provaljuj se po forumu, nama uopće nije cilj raditi ww , a ako nam to bude cilj bez problema to napravimo ... Vas 4-5 savezića koji kokošarite na -+ niti ne doživljavamo... Nakon što si kukavički pod zaštitom nap-a udario s leđa napravio si trenutačni uspijeh, a nakon toga kad smo se konsolidirali gazimo vas kao dosadne buhe... A to nije ništa šta vam se sprema hihhihihihiihihihhih:D

hmm...ako se ne varam i fusion i elladan su bili vaši igrači....tako da su oni vas napustili i došli kod nas....nama je to bio samo bonus.....tako da je bilo svejedno oće li gasiti ili ne.... ;)
kakava katanja molim te ? :D
do sada ste uspijeli uzeti samo jedan art i to samoinicijativno.....tj možda i katate igrače iz ad2 koji imaju jedno selo...koje im je gg ROTFL
hehe...tebi očito da je stalo da ratuješ protiv saveza koji se zove dark :D
rekao sam ti gledaj svoj savez a naš ostavi nama :)
eh...ovo podjenivanje ti nije trebalo ;)

mucrum
12.02.11, 12:28
eh...ovo podjenivanje ti nije trebalo ;)

ma gle, šta se ljutiš odmah:gamer: ... ne potcjenujem ja nikoga, nego se nastavljam na konverzaciju prethodnika koji su govorili o prvom koaliranju s darkom u povjesti i uzimanja darka za wing... eto nisam ja kriv:pivo::pivo:... a što se tiče katanja , pa naravno da ćemo prvo obrisati vaše špija-prebjege , a prolazi se kroz sela raznih igrača anarkije i wtf, a Ad2 ste zbog pustog katanja rasformirali ROTFL...no dobro, stanimo malo s prepucavanjem, opet smo počeli spamat....

dadyo
12.02.11, 13:32

...uff, možda da ti zgrabiš normabelček koji? :)
...po tvojim postovima se dade zaključiti da su ti savezići; rakija, dark i ostali bezveznjaci kanta za napucavanje, zadnja rupa na svirali, jel... :pece palacinke:
...a kako onda nazvati ili osloviti savez kojem su te iste njubare pokupile arteve? :lol2:

edit: malo sam pogledao taj močni A savez i skužio da tamo obitava dosta MNJAGovih farmi (relacija 1.Bojna-HARD)
....uff neće normabel pomoći :)

dadozg
12.02.11, 13:45
...uff, možda da ti zgrabiš normabelček koji? :)
...po tvojim postovima se dade zaključiti da su ti savezići; rakija, dark i ostali bezveznjaci kanta za napucavanje, zadnja rupa na svirali, jel... :pece palacinke:
...a kako onda nazvati ili osloviti savez kojem su te iste njubare pokupile arteve? :lol2:

ROTFLROTFLROTFL opako nisko :D

pa zar je moguče da je dark uzeo neke arteve??? mijenja se svijet traviana ko tektonska ploča....

največe iznenađenje u povijesti hr traviana bi bilo da dark digne čudo na 100 :pivo::pivo:

magath26
12.02.11, 14:32
to je to kee se tiče s3..malo se igralo malo zabavljalo...sad sam dobio po turu pa mogu dalje :D a bolje i tako nego prebjeć u neprijatelja hehe nego sretno svima u daljnoj igri..čestitke protivniku bili su jači...organiziraniji i sve ostalo...sf i gnjide sretno u građenju ww...moja igra na s3 je gotova...mahanje :blackeye:

mucrum
12.02.11, 15:18
edit: malo sam pogledao taj močni A savez i skužio da tamo obitava dosta MNJAGovih farmi (relacija 1.Bojna-HARD)

Pogledaj statistike pljačkaša , deffa, offa, popa i sve će ti bit jasno gdje obitavaju farme... A gluposti koje si nadrobio nema smisla komentirat, osim da niti jednom nisam rekao da ste vi njuberi to je pitova retorika, a dark kao savez nama nije uzeo niiti jedan art, mi smo artove uzeli anarkiji a nama je art uzela anarkija i andarkija koju je vodio lex koji nema veze s darkom... znači lupetš gluposti i pogledaj statistike :pivo:

mimi8
12.02.11, 16:00
Pogledaj statistike pljačkaša , deffa, offa, popa i sve će ti bit jasno gdje obitavaju farme... A gluposti koje si nadrobio nema smisla komentirat, osim da niti jednom nisam rekao da ste vi njuberi to je pitova retorika, a dark kao savez nama nije uzeo niiti jedan art, mi smo artove uzeli anarkiji a nama je art uzela anarkija i andarkija koju je vodio lex koji nema veze s darkom... znači lupetš gluposti i pogledaj statistike :pivo:

e varaš se maki :)
artove su ti uzeli dark i anrakija zajedno :)
a što se tiče statistika:
statisktika je ku*va :D
jer onda možeš vidjeti da savezi nisu ujedinjeni i rascjepani su pa ne mogu opljačkati kao vi ;)
al dobro to će se promijeniti...iako ne patim od statitistika..... :)
tako da statitstiku zaje*i

MarineKing
12.02.11, 16:28
uzivate na tom kvadrantu, podjednaki ste, zavidimo vam :)

F. Chief
12.02.11, 16:31
Kakvo je stanje na serveru?

CEZAR
12.02.11, 16:42
:P sve super nema bugova osnovo sam novo naselje u 2 sata i već ima 17 popa genijalno
Bok

GRINHIL
12.02.11, 16:57
dođi EDIT igrat pa buš znal

a ne pod fol kao ja više ne igram a stalno kaj ima i tak

ugl. javi se!

mucrum
12.02.11, 18:27

e varaš se maki :)

ma megla baš nas briga mi se igramo, za razliku od ostalih koji simcitaju :P... počistili su sve oko sebe i sad im dosadno :P.... a kod nas na -+ drama - 5 saveza protiv -A- i narodno veselje na od početka :gamer:

dadozg
12.02.11, 20:29
to je to kee se tiče s3..malo se igralo malo zabavljalo...sad sam dobio po turu pa mogu dalje :D a bolje i tako nego prebjeć u neprijatelja hehe nego sretno svima u daljnoj igri..čestitke protivniku bili su jači...organiziraniji i sve ostalo...sf i gnjide sretno u građenju ww...moja igra na s3 je gotova...mahanje :blackeye:

pa ček ja tek došao,a ti več otišao :(

ajde valjda buš dulje na s1 izdržal ;)

magath26
12.02.11, 21:26
hehehe a čuj svemu jednom dođe kraj...tak je i meni ovdje..neda mi se zezat više nema smisla...priznajem poraz...možda na s1 izdržim duže imaš pravo :D

veliki gak
12.02.11, 23:58
hehehe a čuj svemu jednom dođe kraj...tak je i meni ovdje..neda mi se zezat više nema smisla...priznajem poraz...možda na s1 izdržim duže imaš pravo :D

:steta:

razigrana bakterija
13.02.11, 02:56
...uff, moda da ti zgrabi normabelek koji? :)
...po tvojim postovima se dade zakljuiti da su ti savezii; rakija, dark i ostali bezveznjaci kanta za napucavanje, zadnja rupa na svirali, jel... :pece palacinke:

edit: malo sam pogledao taj moni A savez i skuio da tamo obitava dosta MNJAGovih farmi (relacija 1.Bojna-HARD)
....uff nee normabel pomoi :)

A kad to dark nije bio kanta za napucavanje ?

mimi8
13.02.11, 10:37
A kad to dark nije bio kanta za napucavanje ?

hmm.... ex s3?

overdose
13.02.11, 11:10
Ne tamo je nesto prije nego mu je postala to rutina

mimi8
13.02.11, 13:35
Ne tamo je nesto prije nego mu je postala to rutina

što je pjesnik htio reći :D

overdose
13.02.11, 14:38
hmm.... ex s3?

Ex s3 je Dark nestao tAman kad je postao vreca
Za napucavanje,
A to znam jer sam imo jedan acc u darku
Preko sitanja :P

mimi8
13.02.11, 14:59
Ex s3 je Dark nestao tAman kad je postao vreca
Za napucavanje,
Preko sitanja :P

hmm....onda vidim da i nisi baš dobro upućen :D

jer dark i saveznici su bili jaka koalicija....do dolaska jedne osobe....
znači kada te saveznici izdaju zbog "nekog" onda je teško opstati ;)
al dobro to je prošlo svršeno vrijeme :)
sada se treba okrenuti budućnosti :D

overdose
13.02.11, 15:01
Vjeruj,
Upućen sam bolje nego misliš
Al to šta kažeš prošlost je to
Sretno u ww utrci

mimi8
13.02.11, 15:22
Vjeruj,
Upućen sam bolje nego misliš
Al to šta kažeš prošlost je to
Sretno u ww utrci

pa nebih rekao.....jer da si upućen ne bi pogrešno govorio ;)
:D di je još ww :D

TaraT
13.02.11, 15:36

nije ni cudo da je onda propao

mimi8
13.02.11, 15:43
nije ni cudo da je onda propao

FlLASH!
13.02.11, 15:52
@ reci da su neki savez i koalicija jaki i onda reci da je dosla jedna osoba pa ode sve u 3pm je u najmanju ruku kontradiktorno.

Superhik
13.02.11, 15:53
hmm....onda vidim da i nisi baš dobro upućen :D

jer dark i saveznici su bili jaka koalicija....do dolaska jedne osobe....
znači kada te saveznici izdaju zbog "nekog" onda je teško opstati ;)
al dobro to je prošlo svršeno vrijeme :)
sada se treba okrenuti budućnosti :D

Uvijek ali uvijek su krive špije ili izdaje, nikad nitko nije kriv za svoju nesreču ili nedaj Bože nesposobnost. Ista priča sa s4 prošlog, dan danas ljudi tvrde da je PC imao igrača u vodstvu BoPa jer im je nezamislivo da tako "močan" savez se šuta kao podrapana lopta.

dado zg
13.02.11, 18:23
Uvijek ali uvijek su krive špije ili izdaje, nikad nitko nije kriv za svoju nesreču ili nedaj Bože nesposobnost. Ista priča sa s4 prošlog, dan danas ljudi tvrde da je PC imao igrača u vodstvu BoPa jer im je nezamislivo da tako "močan" savez se šuta kao podrapana lopta.

Darku ni su bile krive spije na ex s3 ,nego nesposobno vodstvo saveza ,zato je i nestao tako brzo
to je istina samo kaj si neki to ne zele priznati pa su im svi drugi krivi :)

Sumasišavši
13.02.11, 18:52
Darku ni su bile krive spije na ex s3 ,nego nesposobno vodstvo saveza ,zato je i nestao tako brzo

ista stvar i na drugim serverima :)

mislim da je vrujeme da se maknu imena iz profila saveza.....kao
nino d kliker,megla-toto,nosko end co.

moža neke mlađe nade uspiju ;)

mimi8
13.02.11, 21:29
za BoP neznam niti me zanima...jedino što znam je...to da je Respectu i saveznicima prije napada hakiran WW.....i raspušteno 800k Deffa....

@ reci da su neki savez i koalicija jaki i onda reci da je dosla jedna osoba pa ode sve u 3pm je u najmanju ruku kontradiktorno.
a čuj kad je tako bilo....a ne bi da me ta osoba samo tada zajebala...nego još poslije al nema veze

hmm....eole...ako se ne varam i ti i netz ste bili kod nas...i onda ste otišli za tom osobom....i rekli ste...da nas ne ćete dirati...da bi za 2-3 dana napali

ista stvar i na drugim serverima :)

mislim da je vrujeme da se maknu imena iz profila saveza.....kao
nino d kliker,megla-toto,nosko end co.

moža neke mlađe nade uspiju ;)
hmm...to onda ne bi bio Dark ;)

Superhik
13.02.11, 21:59
za BoP neznam niti me zanima...jedino što znam je...to da je Respectu i saveznicima prije napada hakiran WW.....i raspušteno 800k Deffa....

a čuj kad je tako bilo....a ne bi da me ta osoba samo tada zajebala...nego još poslije al nema veze

hmm....eole...ako se ne varam i ti i netz ste bili kod nas...i onda ste otišli za tom osobom....i rekli ste...da nas ne ćete dirati...da bi za 2-3 dana napali

hmm...to onda ne bi bio Dark ;)

WW nije bio Hakiran, vjerovatno NIKADA se nije dogodilo hakiranje na travian HR serverima samo kao i svi na Balkanu razbacujete se terminima o kojima nemate pojma, informirani ste iz 45. izvora ali ćete prvi prosipati pamet ;)

BTW tebe uvijk neki server neko zezne, prevari, smulja bla bla bla i uvijek je netko drugi kriv ali nikad ti :)

Leonid+
13.02.11, 22:18
Al ste dosadni vise s tim Darkom, anDarkijama i ostalim izvedenicama iz imena Dark...:P

mimi8
13.02.11, 22:24
WW nije bio Hakiran, vjerovatno NIKADA se nije dogodilo hakiranje na travian HR serverima samo kao i svi na Balkanu razbacujete se terminima o kojima nemate pojma, informirani ste iz 45. izvora ali ćete prvi prosipati pamet ;)

BTW tebe uvijk neki server neko zezne, prevari, smulja bla bla bla i uvijek je netko drugi kriv ali nikad ti :)
pa neznam al znam da je nestalo 800k deffa :)
a vi ako ste čisti nemorate se tolko braniti i skretati s te teme :)
jer vam vjerujemo ;)
ne ja priznam da je tu bilo i mojih grešaka dapače....al špijunaže i izdaje su pomogle stvar :)
jbg čovjek uči dok je živ...i ajmo dosta sada o darku.....ima tu vrijednijih saveza i igrača koji zaslužuju slavu i komentare :)

Al ste dosadni vise s tim Darkom, anDarkijama i ostalim izvedenicama iz imena Dark...:P

majke mi :D