PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13

J.E.Bach
13.02.11, 23:18
WW nije bio Hakiran, vjerovatno NIKADA se nije dogodilo hakiranje na travian HR serverima samo kao i svi na Balkanu razbacujete se terminima o kojima nemate pojma, informirani ste iz 45. izvora ali ćete prvi prosipati pamet ;)

BTW tebe uvijk neki server neko zezne, prevari, smulja bla bla bla i uvijek je netko drugi kriv ali nikad ti :)

hehe kad sam ja hakirao pol servera bili su i dokazi iz Dojčlanda :D

Superhik
13.02.11, 23:28

Mlad, naivan, šta da ti kažem ;)

Al čist nisi bio :)

dadyo
14.02.11, 01:07
A kad to dark nije bio kanta za napucavanje ?

...ma nisam ja rekao da dark i saveznici nisu kante za napucavanje ili slično, murcum je ovdje na forumu dosta negativno ocjenio igru te koalicije i to je njegovo pravo
...ja sam samo pitao kako osloviti/nazvati/ocjeniti savez -A- kojem dark,rakije, pždd :tough: i slični beznačajni igrači i savezi otimaju arte? clown

...taj acc iz MNJAGa koji je bio predmet goleme rasprave, tužbi i slično je imao vlasnike koji su zaslužili da ih se haka, kata pa pusha pa ponovo haka, kata...Tom&Jerry acc, šta reći dno dna

Conte del Monte Verde
14.02.11, 07:31
dalje prekidate rasprave o prošlim serverima .. ko je koga napucao a koga je/nije hakirao
tema je Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

stooges
14.02.11, 08:48
Al ste dosadni vise s tim Darkom, anDarkijama i ostalim izvedenicama iz imena Dark...:P

tako je,derete AC i niko ne prica o tome,nego o Darku:S

a neki report?8)

Leonid+
14.02.11, 11:04
tako je,derete AC i niko ne prica o tome,nego o Darku:S

a neki report?8)

Uh ima puno toga....Ukratko vise manje svaki capital porusen. 2 arta skinuta...off i dalje non stop putuje na njih. Oni se poceli zabijat i krenulo gasenje.
Ugl. ekipa nevjerovatnih znalaca predvodenih Hikom i njegovom zmajicom dozivili totalni fijasko ovaj s3. Dosli su na ++ kao vladari, mjesec dana su se spremali prije pocetka servera, okupljala se ekipa...i bla,bla. Nakon 4 mjeseca igre SF imao nekih 30-ak clanova, tad su se gnjide zvale Firma i oni su imali ukupno 20-ak igraca. S druge strane taj silno mocni AC sa preko 200 clanova predvoden kraljem svih kraljeva Hikom i sa dvije zmajice :cerek:. Sjecam se tih vremena i uzdizanja u nebesa kako su najbolji savez na serveru i bla,bla...Tako "najboljem" savezu na serveru grupica ljudi objavi rat i sad smo tu gdje jesmo. Cestitam Hiku i Zmajici na uspjesnom debaklu:D

magath26
14.02.11, 12:00
svi ti nevjerovatni znalci su upravo sada kod vas...zato i jesmo tu gdje jesmo što smo igrali sa grupom znalaca :D kada ti ekipa jedan po jedan od početka servera okreče leđa dovoljno govori o znalcima...ovaj tvoj post doživljam kao uvredu i ruganje što mi daje na znanje da si i ti znalac veliki :cerek: mislim da ekipa kojoj se sad šetate kroz kapitale nie zaslužila ruganje nego čestitanju na borbi i dosljednosti...ipak se možda još negdje sretnemo..pa bilo to i samo u prolazu

Leonid+
14.02.11, 12:30
svi ti nevjerovatni znalci su upravo sada kod vas...zato i jesmo tu gdje jesmo što smo igrali sa grupom znalaca :D kada ti ekipa jedan po jedan od početka servera okreče leđa dovoljno govori o znalcima...ovaj tvoj post doživljam kao uvredu i ruganje što mi daje na znanje da si i ti znalac veliki :cerek: mislim da ekipa kojoj se sad šetate kroz kapitale nie zaslužila ruganje nego čestitanju na borbi i dosljednosti...ipak se možda još negdje sretnemo..pa bilo to i samo u prolazu

Istina. Evo cestitam na dosljednosti sto vas od pocetka servera tamburamo:D:D:D

Varas se oko znalaca. Svi znalci ili su ugasili ili gase naloge, ostali su samo igraci koji su priznali poraz i krenuli dalje. Ja bi se zapitao zasto su kako ti tvrdis jedan po jedan okretali leda. Nije to bilo zbog toga sto su kattani, nego zbog nacina na koji je savez funkcionirao, nisu oni krivi sto je neciji ego veci i vazniji od samih igraca i sto su shvatili i uvidjeli da se ne zele boriti zbog Hikovog i Zmajicinog ega. Realno jedini problem je SF imao iza nove godine, kad je Rozmin i Zilin AC udario tamo gdje smo bili najslabiji i gdje deff tesko stizao na vrijeme. Doduse odgovor je bio brutalan po neke capitale, al sve je to igra.

p.s. kod nas nema nikoga iz AC....ekipa onovala novi savez i sad su potpuno slobodni i ravnopravni s nama8)

magath26
14.02.11, 13:00
ufff tvrd orah :D možemo se mi sad prepucavat i igrat riječima do jutra..mislim da nema smisla..nije kod vas da imaš pravo sami igraju imaju svoj savez..ne traže deff od vas niti vi od njih isto tako sami i napadaju i sve rade sami..idu i trgovci sami hehee nismo djeca sad da se na taj način prepucavamo..bar neću ja...evo ja ti čestitam što me od početka servera tamburaš ipak si ti znalac...toliko si me istamburo da gasim acc i ne priznam poraz kako ti kažeš..nego bi prizno poraz kad bi tebi slao resse za ww ha i to iz nekog kako ti kažeš svog saveza haha kakvi smo mi to ljudi kad neprijatelj u nekoj tamo igrici nezna cjenit protivnika ni kad je poražen i isto tako prizna svoj poraz..ma treba ga još gazit i rugat :D s takvim tvojim stavom meni je sada drago što sam poražen i što se mičem sa servera na kojem ti igraš :D i to ne zato što te mrzim nego zato da me ne istamburaš hehe

Leonid+
14.02.11, 13:16
ufff tvrd orah :D možemo se mi sad prepucavat i igrat riječima do jutra..mislim da nema smisla..nije kod vas da imaš pravo sami igraju imaju svoj savez..ne traže deff od vas niti vi od njih isto tako sami i napadaju i sve rade sami..idu i trgovci sami hehee nismo djeca sad da se na taj način prepucavamo..bar neću ja...evo ja ti čestitam što me od početka servera tamburaš ipak si ti znalac...toliko si me istamburo da gasim acc i ne priznam poraz kako ti kažeš..nego bi prizno poraz kad bi tebi slao resse za ww ha i to iz nekog kako ti kažeš svog saveza haha kakvi smo mi to ljudi kad neprijatelj u nekoj tamo igrici nezna cjenit protivnika ni kad je poražen i isto tako prizna svoj poraz..ma treba ga još gazit i rugat :D s takvim tvojim stavom meni je sada drago što sam poražen i što se mičem sa servera na kojem ti igraš :D i to ne zato što te mrzim nego zato da me ne istamburaš hehe

Malo toga sam shvatio...no jel logicno ako imas saveznika da si medusobno pomazte. Recimo mi s Gnjidama funkcioniramo tako od pocetka i nema razloga da i sa 911 ne funkcioniramo isto. To sto ti, pardon vi, ne deffate svoje saveznike, e to druga stvar.
Mnogo gorcine kod tebe. Sta ocekujes da ti ja dignem spomenik jer si napravio sto? Tko kaze da ja ne cijenim protivnika, al sto da mi radimo s vama? Naravno da cemo vas pobrisat s karte, a zao mi sto se imas potrebu opravdavat. Ako netko nije postovao igrace onda je to savez u kojem si ti. Ne tako davno od tvojih kolega su dolazile svakakve uvrede na racun SF igraca, mogu i citirati ako zelis i sad ti meni prodajes demagogiju o postivanju i bla,bla....gdje si bio onda da ukazes svojima da je to samo igrica.

magath26
14.02.11, 13:27
pa o tome ti pričam kad sam reko sad su kod vas...nisam mislio kod tebe doma u dnevnoj nego kod vas u savezništvu hehe ma nema kod mene gorčine..sad si mi ti samo digo malo gorčinu svojim izjavama i ruganjem...inače poštivam sve kod nas tako i kod vas pa i tebe...zašto nebi...ovo sa vrjeđanjem neznam iskreno ni ne zanima me baš previše..takve stvari osuđujem i to naravno nije u redu...ja se ne opravdam niti bi se tu sad prepiro..ja sam vam lijepo čestito na pobjedi i svemu i zaželio sreču sa ww a ti ideš mene rugat kako si ti mene "znalca" istamburo...eto otud moja gorčina ako je i bilo...al ajde ni ne zamjeram..nema smisla kao što rekoh ko ni što ova rasprava ima smisla...pozz i sretno

Leonid+
14.02.11, 13:33
pa o tome ti pričam kad sam reko sad su kod vas...nisam mislio kod tebe doma u dnevnoj nego kod vas u savezništvu hehe ma nema kod mene gorčine..sad si mi ti samo digo malo gorčinu svojim izjavama i ruganjem...inače poštivam sve kod nas tako i kod vas pa i tebe...zašto nebi...ovo sa vrjeđanjem neznam iskreno ni ne zanima me baš previše..takve stvari osuđujem i to naravno nije u redu...ja se ne opravdam niti bi se tu sad prepiro..ja sam vam lijepo čestito na pobjedi i svemu i zaželio sreču sa ww a ti ideš mene rugat kako si ti mene "znalca" istamburo...eto otud moja gorčina ako je i bilo...al ajde ni ne zamjeram..nema smisla kao što rekoh ko ni što ova rasprava ima smisla...pozz i sretno

Ovo tamburanje se nije odnosilo na tebe osobno, kao sto ni moji postovi nisu upuceni da bi se tebi osobno rugao...ugl. cijene se protivnici koji znaju cestitat, no u tvom savezu je takvih jako malo. Vise je onih koji vrijedaju ljude kad im ne ide.
Nestankom AC saveza moj posao na s3 je gotov, tako da mi u neku ruku i zao sto idete...

Superhik
14.02.11, 14:04
Samo da napomenem da se ne radi o meni kad se pričao nekom tam Hiku :D :D :D :D

Sheppard
14.02.11, 15:23

Pa daj se više odluči koji si Hik :D
malo si ovaj malo si onaj :S

Superhik
14.02.11, 15:49
Pa daj se više odluči koji si Hik :D
malo si ovaj malo si onaj :S

Ma idi sakri se u oazu :P :P :P

Sheppard
14.02.11, 15:52

Ne da mi Tristan :lol2:

stooges
14.02.11, 16:30
Uh ima puno toga....Ukratko vise manje svaki capital porusen. 2 arta skinuta...off i dalje non stop putuje na njih. Oni se poceli zabijat i krenulo gasenje.
Ugl. ekipa nevjerovatnih znalaca predvodenih Hikom i njegovom zmajicom dozivili totalni fijasko ovaj s3. Dosli su na ++ kao vladari, mjesec dana su se spremali prije pocetka servera, okupljala se ekipa...i bla,bla. Nakon 4 mjeseca igre SF imao nekih 30-ak clanova, tad su se gnjide zvale Firma i oni su imali ukupno 20-ak igraca. S druge strane taj silno mocni AC sa preko 200 clanova predvoden kraljem svih kraljeva Hikom i sa dvije zmajice :cerek:. Sjecam se tih vremena i uzdizanja u nebesa kako su najbolji savez na serveru i bla,bla...Tako "najboljem" savezu na serveru grupica ljudi objavi rat i sad smo tu gdje jesmo. Cestitam Hiku i Zmajici na uspjesnom debaklu:D

nemoj ukratko,ajde ti lepo slozi te reporte ionako te odavno nismo videli na temi borbenih izvestaja.
hocemo da svi vidimo kako zmajcica i hik zavrsavaju s3:daje cvijet:

ili moram opet reporte na pvt skupljati:zeko:

TaraT
14.02.11, 16:37

samo se ti izvlaci
svi znamo da si ti Hik
i nemoj sad otvarati neki forum-multic kao opravdanje
:D

Hefest
14.02.11, 17:01
Čestitke protivnicima,pobijedili su u ratu na +/+ makar sam maznio art sad ak ništa drugo :D

veliki gak
14.02.11, 18:59
Čestitke protivnicima,pobijedili su u ratu na +/+ makar sam maznio art sad ak ništa drugo :D

:101010::steta:

FlLASH!
15.02.11, 03:15
++ koorde ..pff .. tamo su ovako i onako uvijek samo farme :D ..ne fakat jesu. Preporucam Dark u da se preseli sa -+ na ++ .

TaraT
15.02.11, 13:16
++ koorde ..pff .. tamo su ovako i onako uvijek samo farme :D ..ne fakat jesu. Preporucam Dark u da se preseli sa -+ na ++ .

mislim da bi imali vise srece s zvijezdama na --

bedex_uskrsnuli
15.02.11, 16:06
Dajte molim vas....:postcount:

MarineKing
15.02.11, 16:44
Valhalla maznula art WTFu...

mucrum
15.02.11, 17:23
mislim da bi imali vise srece s zvijezdama na --

Ptičurino nakon što sam se našao prozvanim u onoj tvojoj kritici farmanja (kao nakon 4 mjesta savezi neka se zamisle) samo si mi dao zadatak da te činjeničnim stanjem porazim:

Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. Valhalla 12606788
2. - A - 4687436
3. GNJIDE 4167123
4. 911-SF 2713208
5. SF 2667342
6. Albert 2283785
7. Klinika 1724691
8. - A -a 1514793
9. Rodney 1274108
10. BTGNJIDE 1242962

Chvarak
15.02.11, 21:00
@ reci da su neki savez i koalicija jaki i onda reci da je dosla jedna osoba pa ode sve u 3pm je u najmanju ruku kontradiktorno.

mislim da i ti i ja znamo osobu koja je u stanju izvesti tako nešto i da to nije uopće kontradiktorno :D

da da, sad olfo

Ne da mi Tristan :lol2:
jel vi shvačate da svako spominjanje tog "incidenta" meni diže tlak do neviđenih pascala i da mi dođe da :gun: sheppa... molim vas, radi mojeg tlaka i Sheppove glave.... pssst

može se to i tako nazvati :lol2: clown

TaraT
15.02.11, 21:29
Ptičurino nakon što sam se našao prozvanim u onoj tvojoj kritici farmanja (kao nakon 4 mjesta savezi neka se zamisle) samo si mi dao zadatak da te činjeničnim stanjem porazim:

i dalje je porazno
sve nakon prvog mjesta :P
gledajuci omjer opljackanih resursa i stadij servera
o offovima koji se zakucavaju ne zelim ni pricati

mimi8
15.02.11, 21:32

hmm.zanimljivo... aj daj report katanja riznice....i report probijanja....

mucrum
15.02.11, 21:53
i dalje je porazno
sve nakon prvog mjesta :P
gledajuci omjer opljackanih resursa i stadij servera
o offovima koji se zakucavaju ne zelim ni pricati

ne pametuj, filozofirao si da je iza 4 mjesta porazno... hebote da smo mi prvi ti bi rekao prvo mjesto i sve iza je porazno... kakav pesimističko-negativistički-mračni lešinar za ne povjerovat aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... katanje na 4-ki ako se usudiš igrat ti ne gine:štemer:

TaraT
15.02.11, 22:02
ne pametuj, filozofirao si da je iza 4 mjesta porazno... hebote da smo mi prvi ti bi rekao prvo mjesto i sve iza je porazno... kakav pesimističko-negativistički-mračni lešinar za ne povjerovat aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... katanje na 4-ki ako se usudiš igrat ti ne gine:štemer:

nije bitno mjesto, vec koliko ono nosi
kao ssto ni sami resi nisu bitni ako ih ne znas pametno utrositi
:P
ali, dobro, mlad si jos i naucit ces
a na t-4 (hr4) idu samo njubici
da, to bi trebalo znaciti da cu i ja doci, ali sve ssto sam vidio o tome, nimalo mi se nije svidjelo
tako da se mozes tjesiti da te se bojim

dado zg
15.02.11, 22:04
Jel neko zna di je nesto Hik sa karte , i zasto nestaju acc-evi u AC savezu :)

bedex_uskrsnuli
15.02.11, 23:34
nije bitno mjesto, vec koliko ono nosi
kao ssto ni sami resi nisu bitni ako ih ne znas pametno utrositi
ali, dobro, mlad si jos i naucit ces
a na t-4 (hr4) idu samo njubici
da, to bi trebalo znaciti da cu i ja doci, ali sve ssto sam vidio o tome, nimalo mi se nije svidjelo
tako da se mozes tjesiti da te se bojim

svi procitase Taratov post i GROHOTOM SE NASMIJASE, to je jednako kao usporedba da je Leonid moralan dok je pregovarao da AC postane SF, kao sto je moralna Sneki koja osim sta je izdala Hika i pokusala preci pod SF pa joj nije uspjelo, pa sad pametuje kako su u vjecnom sukobu. Manite se takvih moralnih vertikala to su patuljci

dadozg
16.02.11, 09:29
svi procitase Taratov post i GROHOTOM SE NASMIJASE, to je jednako kao usporedba da je Leonid moralan dok je pregovarao da AC postane SF, kao sto je moralna Sneki koja osim sta je izdala Hika i pokusala preci pod SF pa joj nije uspjelo, pa sad pametuje kako su u vjecnom sukobu. Manite se takvih moralnih vertikala to su patuljci

Sneki nekog izdala???? Ma nemoguce,to je nevjerovatno hahahahaha....

Deja Vu....

Leonid+
16.02.11, 10:17
Jel neko zna di je nesto Hik sa karte , i zasto nestaju acc-evi u AC savezu :)

Navodno je Zmajica kukala kako ju Hik zapostavlja, pa je jadan morao gasit. A bas im je islo super. Unistili savez od 200 clanova. E sjecas se kad su iza Nove godine vec proslavili pobjedu :cerek:, valjda im tesko pao poraz pa pobjegli.
Navodno nam sad nesto prijete s drugim savezima. U stilu: smrc,smrc....rec cu vas mom "tati" da vas tuki, jer smo mi nesposobni i moramo gasit, al vidit cete vi....smrc,smrc. To je ipak dno dna:brukica::brukica::brukica:

MarineKing
16.02.11, 11:02
hmm.zanimljivo... aj daj report katanja riznice....i report probijanja....

lol pa da me jos mocni Hik bana ili tako nesto.

dobra akcija je bila, fino maznuti art!

Žena Zmaj
16.02.11, 11:34
Navodno je Zmajica kukala kako ju Hik zapostavlja, pa je jadan morao gasit. A bas im je islo super. Unistili savez od 200 clanova. E sjecas se kad su iza Nove godine vec proslavili pobjedu :cerek:, valjda im tesko pao poraz pa pobjegli.
Navodno nam sad nesto prijete s drugim savezima. U stilu: smrc,smrc....rec cu vas mom "tati" da vas tuki, jer smo mi nesposobni i moramo gasit, al vidit cete vi....smrc,smrc. To je ipak dno dna:brukica::brukica::brukica:

leonid ti si .........na privat mi posaljes poruku kao ovo ono igrali smo se a tu seres na veliko...

igrali smo se..naigrali,.ugasili i sta sad..ko da je smak svijeta..:cerek::cerek:

a sto se tice prijetnji..ja ti ne prijetim, samo sam konstatirala u razgovoru ono sto svi znaju, da ce valhala kad tad krenut u cistku SF/gnjide...i nemam problema to rec na javno..a mislim da ni Shido ni ekipa isto to nemaju problema priznat na javno..

a na kraju krajeva sto ce se dogadjat na ovom serveru me se vise ne ticeeeeee hehehhehe
tolko od mene,
sretno i pozz

i ne, nemoj se trudit odgovarat na ovaj post jer me tvoje misljenje a ni komentar apsolutno ne zanima :P

Leonid+
16.02.11, 11:50
leonid ti si .........na privat mi posaljes poruku kao ovo ono igrali smo se a tu seres na veliko...

igrali smo se..naigrali,.ugasili i sta sad..ko da je smak svijeta..:cerek::cerek:

a sto se tice prijetnji..ja ti ne prijetim, samo sam konstatirala u razgovoru ono sto svi znaju, da ce valhala kad tad krenut u cistku SF/gnjide...i nemam problema to rec na javno..a mislim da ni Shido ni ekipa isto to nemaju problema priznat na javno..

a na kraju krajeva sto ce se dogadjat na ovom serveru me se vise ne ticeeeeee hehehhehe
tolko od mene,
sretno i pozz

hehehe...napokon sam te izvukao:) Nisam mislio ovo rec al dok je bila sneki umjesto tebe bar ste licili na savez:cerek:
Al tvoj osebujan govor kao i igra na ovom serveru je dno dna, tako da se necu ni obazirat na to. Zar se nesto drugo ocekivalo od tebe:brukica: Citao sam sto si pisali rozmi i zili...koja frustracija. Ajd trgni tableticu i bit ce sve ok:cerek:, ako nemas sneki ce ti posudit.
kmeeeeeeeeee tata,tata istuci ih:cerek:

mimi8
16.02.11, 11:52
oho ovdje je postalo žustro :cop:

@Njegov Sluga

Inače kada ti netko nešto pokloni se kaže "hvala"
al to je očito riječ koju ti ne poznaš :)

TaraT
16.02.11, 12:07

@Njegov Sluga

ako su vec poklanjali, zasto ne pokloniti suigracima s kojima igraju od pocetka servera, nego nekom tako dalekom?
:)

Žena Zmaj
16.02.11, 12:29
hehehe...napokon sam te izvukao:) Nisam mislio ovo rec al dok je bila sneki umjesto tebe bar ste licili na savez:cerek:
Al tvoj osebujan govor kao i igra na ovom serveru je dno dna, tako da se necu ni obazirat na to. Zar se nesto drugo ocekivalo od tebe:brukica: Citao sam sto si pisali rozmi i zili...koja frustracija. Ajd trgni tableticu i bit ce sve ok:cerek:, ako nemas sneki ce ti posudit.
kmeeeeeeeeee tata,tata istuci ih:cerek:

ti stari moj ocito nisi upoznat s tim da sam s3 igrala tek tolko da igram, na racunu koji ni nije bio moj nego mi ga dao jcrni cisto reda radi i da sam ustvari igrala 2 speeda ..od koji na prvom imala najveci galski off na serveru (potrazi ga pod rekordima) a na drugom bila prvi galski napadac, 5 na serveru i heroj drugi na serveru..

svako normalan uz 2 speeda jedino kaj moze klikat na sporom je deff i zezat se..
al ti nisi normalan da to shvatis hehehehehehehe

a rozma i zile..sve kaj sam im napisala sam i mislila...ako su takve piiiii rl zali boze nase vojske i policije ( jer jedan je vojnik a drugi policajac) kao provoditelji zakona, reda i mira skidaju gace na prve crvene maceve heheheheheheh..

a sad zbilja idem :) jer si posto naporan ti VELIKI IGRACU heheheh

Leonid+
16.02.11, 12:36
ti stari moj ocito nisi upoznat s tim da sam s3 igrala tek tolko da igram a da sam ustvari igrala 2 speeda ..od koji na prvom imala najveci galski off na serveru (potrazi ga pod rekordima) a na drugom bila prvi galski napadac, 5 na serveru i heroj drugi na serveru..

svako normalan uz 2 speeda jedino kaj moze klikat na sporom je deff i zezat se..
al ti nisi normalan da to shvatis hehehehehehehe

a rozma i zile..sve kaj sam im napisala sam i mislila...ako su takve piiiii rl zali boze nase vojske i policije ( jer jedan je vojnik a drugi policajac) kao provoditelji zakona, reda i mira skidaju gace na prve crvene maceve heheheheheheh..

a sad zbilja idem :) jer si posto naporan ti VELIKI IGRACU heheheh

Hvalite me usta moja....:cerek:. Ja sam samo upoznat stara moja da si na ovom s3 ti i Hik imali toliko multica da se nije moglo vise pohvatat gdje igras. Svaki tjedan acc jedan:)

A daleko najbolji komentar na tvoj post je:

i ne, nemoj se trudit odgovarat na ovaj post jer me tvoje misljenje a ni komentar apsolutno ne zanima :P
Dogovori se sama sa sobom napokon (mozda to teze npravit nego rec:S)...al, cisto sumnjam da neces opet prokomentirat:cerek::cerek:

Žena Zmaj
16.02.11, 12:45
Hvalite me usta moja....:cerek:. Ja sam samo upoznat stara moja da si na ovom s3 ti i Hik imali toliko multica da se nije moglo vise pohvatat gdje igras. Svaki tjedan acc jedan:)

ak si tolko upoznat cudo da nikad banana nisam..posto sam imala acceva ko pljeve..al to je ziher jer poznam sve balkanske MH i naravno game admina i kaj ti ja znam kaj jos hehehe..ko ce znat kaj se kuha u tvojoj "inteligentnoj" glavici.

a sto se tice "hvalite me usta moja" to su cinjenice..otvori si javni forum-rekordi pa potrazi
a za ovaj drugi speed ti dam pass (jos se nije restartao) pa udji na acc i baci ..... za nesto sto ti nikad neces postic hehehe

hehehehehehe
i ne bit ljubomoran..nemre svako znat igrat travian :)

Leonid+
16.02.11, 13:01
ak si tolko upoznat cudo da nikad banana nisam..posto sam imala acceva ko pljeve..al to je ziher jer poznam sve balkanske MH i naravno game admina i kaj ti ja znam kaj jos hehehe..ko ce znat kaj se kuha u tvojoj "inteligentnoj" glavici.

a sto se tice "hvalite me usta moja" to su cinjenice..otvori si javni forum-rekordi pa potrazi
a za ovaj drugi speed ti dam pass (jos se nije restartao) pa udji na acc i baci ...... za nesto sto ti nikad neces postic hehehe

hehehehehehe

Nisi nikad banana nego ti cudom ugasena dva acc-a:brukica::brukica::brukica::brukica::cerek::

Slazem se s tobom da je cinjenica da se sama hvalis i ides uvijek ad hominem.....:brukica:

I jos jednom:

a jadnaaaaaaa:cry:

MarineKing
16.02.11, 13:06

@Njegov Sluga

pa vi nama morate zahvalit jer ste izgubili taj art bez rata :D

mimi8
16.02.11, 13:35
pa vi nama morate zahvalit jer ste izgubili taj art bez rata :D

:brukica:

sad mi je krivo kaj nisam ostavio onaj deff koji je bio unutra nego sam ga maknuo da bi ti mogao uzet art....al nema veze :)
sretno ti bilo :P

@ eagle
svatko ima svoje razloge :)

dadozg
16.02.11, 13:39
Tu vise neznas ko pije,a ko placa hahahaha...

nazgul1982
16.02.11, 13:50

a za ovaj drugi speed ti dam pass (jos se nije restartao) pa udji na acc i baci ..... za nesto sto ti nikad neces postic hehehe

hehehehehehe

teta,teta,predmet ste sprdnje na cijeloj hr domeni,i ne,ne se hvaliti speed serverima,speed je rezerviran iskljucivo za farme koje nemogu podnijeti pritisak i napor regular servera, a sta se tice sramote i ponizenja,nema vecega ponizenja od poraza,a u njemu itekako si iskusna od prosloga s3 do ovoga i na prvom s4,porazena,na sve nacine na koje osoba moze biti porazena,igracki,ljudski,moralno,intelektualno...

vise vam se smiju nego charlie chaplinu... i toliko si neupucena u ono sta ti se dogodilo na nekim serverima da je to tragedija,imas snazno i trajno povjerenje u osobe koje su te zahebale kraljevski sa šlagom nakraju... moze se mala saga napisati na temu : ko je zahebao zmajicu...

TaraT
16.02.11, 13:52

sad mi je krivo kaj nisam ostavio onaj deff koji je bio unutra nego sam ga maknuo da bi ti mogao uzet art....al nema veze :)

@ eagle

vjerujem da postoje razlozi
npr. nemojte nas dirati, dat cemo vam sve

@
pa nije valjda da mocne valhale pregovaraju s darkom?

da boss
16.02.11, 14:00
Ovaj server je gotov... kraj. Nema šta igrat više :(

mimi8
16.02.11, 14:04
vjerujem da postoje razlozi
npr. nemojte nas dirati, dat cemo vam sve

@
pa nije valjda da mocne valhale pregovaraju s darkom?

to lexa moraš njega pitati u vezi arta :)

MarineKing
16.02.11, 14:09

@ eagle

kakav deff, pa sve smo vam pobili u tom selu!!:to victory:

mimi8
16.02.11, 14:10
kakav deff, pa sve smo vam pobili u tom selu!!:to victory:

brao...

TaraT
16.02.11, 14:28
to lexa moraš njega pitati u vezi arta :)

zar nisi ti rekao da si povukao deff da bi oni mogli u miru to uzeti
ok, malo sam van toka dogadjaja
ali, po ovome ssto cujem, logican zakljucak bi bio:
dark (& lex) se poklonili pred valhalom
a valhala prihvatila suradnju s njima

kaj je ono vader pricao o darku?

nazgul1982
16.02.11, 14:35
nema nikakve suradnje,ljudi se javili i nudili art,ko sam ja da odbijem:D

TaraT
16.02.11, 15:11

zaista velikodusno od njih, nadasve jedna divna i suosjecajna gesta od koje su mi cak navrle suze na oci
i ne mora ti biti neugodno
znas kako kazu, od biraca nikad ....
ili, tko bira ....
ili... da ne idem u ostale narodne poskocice i doskocice

salu na stranu, naravno da nitko nije blesav odbiti art koji se daje, ali sumnjam i da je netko toliko pak blesav nuditi ga besplatno

nazgul1982
16.02.11, 16:15
cuj,ja sam bio jednako iznenadjen kao bilo tko

i izludio dok se matt pojavio jer sam se bojao da ce se predomisliti:D

TaraT
16.02.11, 16:43
cuj,ja sam bio jednako iznenadjen kao bilo tko

i izludio dok se matt pojavio jer sam se bojao da ce se predomisliti:D

ako matta nisu iskvarile ove simciterske valhale, mislim da im ni predomisljanje ne bi puno pomoglo

sneki
16.02.11, 18:12
Sneki nekog izdala???? Ma nemoguce,to je nevjerovatno hahahahaha....

Deja Vu....

Dragi moj,mili protivniče,

Nije sneki nikada mislila preći u vašu ekipicu,samo je htjela vidjeti tko s kim muti po serveru.heh

A što se tiče tabletica .....Mogu ih vam pokloniti ali nažalost one ne produžuju neke organe niti smanjuju ega.

Igram s1 pa se možemo tamo družiti prek nišana:cvjetic:

Lijep pozdrav svima i ugodnu igru.

mucrum
16.02.11, 20:24
Kako je ovaj server postao zanimljiv:patkica: , a tek forum:D... Dajte još malo prljavog rublja , dosta smo mi njuberi s -+ spamali... Je li na kraju postoiji AC ili ne?

mimi8
16.02.11, 20:44

tako je....i zar je toliko teško to priznati?
nego se frajer k...či da je uzeo art...ne bi da se nema čime hvaliti...

dadozg
16.02.11, 20:48

a sad sam skužioooooooooo pa dark je dao art valhali tako da se na kraju može hvaliti da je i on sudjelovao u pobjedi te da je uzeo server zajedno sa valhalom ROTFLROTFL

evo ga dark je evoluirao :pivo::pivo::pivo:

shido
16.02.11, 20:49

sta to tebe neka frustracija lupa :P

mimi8
16.02.11, 20:56
a sad sam skužioooooooooo pa dark je dao art valhali tako da se na kraju može hvaliti da je i on sudjelovao u pobjedi te da je uzeo server zajedno sa valhalom ROTFLROTFL

evo ga dark je evoluirao :pivo::pivo::pivo:
jel ja to čujem predaju u tvome glasu? :P

sta to tebe neka frustracija lupa :P

ma mh...frajer mi skinuo u dva dana 40% popa i 500k ressa maznuo.. :D

shido
16.02.11, 21:32
tako ti i treba :D

bedex_uskrsnuli
16.02.11, 21:35

tolko od mene,
sretno i pozz

@ mucrum da li postoji SF kada ste ga nesposobni voditi pa trebate bivseg premijera SPARTE da vas vodi ima ona pjesma Boze cuvaj Boze sacuvaj...

@ Leonide najdrazi Sneki i bilo ko na serveru moze muljati, igrati prljavo, ali nikada pa ni sada nisu i nece koalirati s onima s kojima ratuju cijela dva tri servera kao ti....izdati sva svoja uvjerenja i uopce smisao igre, zato ti tvoje konstatacije o dnu dna i prljavosti padaju u vodu. Ti si cist kao izlivena nafta u vodi.

mimi8
16.02.11, 21:38

:( baš si neki

dado zg
16.02.11, 21:41
@ mucrum da li postoji SF kada ste ga nesposobni voditi pa trebate bivseg premijera SPARTE da vas vodi ima ona pjesma Boze cuvaj Boze sacuvaj...

@ Leonide najdrazi Sneki i bilo ko na serveru moze muljati, igrati prljavo, ali nikada pa ni sada nisu i nece koalirati s onima s kojima ratuju cijela dva tri servera kao ti....izdati sva svoja uvjerenja i uopce smisao igre, zato ti tvoje konstatacije o dnu dna i prljavosti padaju u vodu. Ti si cist kao izlivena nafta u vodi.

Bedex nadam se da si i ti ugasio se sa svojim AC ,je vidi se da ne znas sta pricas ali to nije nista novo za tebe :brukica:

TaraT
16.02.11, 22:08

a da vi promjenite potpis u dark vader (ne darth!)

mimi8
16.02.11, 22:23

eagle...
daki bu te katao
odi farmat
nemoj spamat tu :D

shido
16.02.11, 22:36

i ti bi mogao promijenit u: she wolf :D

Bada-ludi konj
16.02.11, 22:54
leonid ti si ..........na privat mi posaljes poruku kao ovo ono igrali smo se a tu seres na veliko...

tolko od mene,
sretno i pozz

Gnjide nemaju namjeru prestati ratovati dok ne rješe svoje ciljeve. A naš cilj nije WW...Imamo još lavice da se poigramo s njima. A što se tiče čišćenja...
HEhehehe..
Znam da Ac pokušava da sad baci kost...Ali kod nas je ekipa koja ima preko nekoliko servera, i svjesni smo koliko znači deff u travianu...ROTFL

mimi8
16.02.11, 22:58

dakimlin
16.02.11, 23:38

Možda prije u "vatreni poljubac", ima ptičurina novu ljubav na s1

Branitelj tjedna
Nr. Igrač Bodovi

2. eaglewolf 12061

pa vec smo ti rekli, nemoj tu, iš iš odave, vidiš da te tam kataju :cry:

zvali se dark, ili andark ili nebitno, bar smo jos tu....:P

Sumasišavši
16.02.11, 23:42

eagle,
mislim da ima najbolje još paše ime DRK :P

dakimlin
17.02.11, 00:31
eagle,
mislim da ima najbolje još paše ime DRK :P

e ti ptico br. 2, popij si jednu žuju inace te bu :tough:ROTFL

Sumasišavši
17.02.11, 00:53
e ti ptico br. 2, popij si jednu žuju inace te bu :tough:ROTFL

odustao od toga....pre kme-kme su mi........:brukica:
ali mogao bi hajniken :pivo:

bedex_uskrsnuli
17.02.11, 17:09
Hm kad bolje razmislim cini se da samo Sparta ratuje na ++ serverima, Sneki je bila clan Sparte, superhik je htio biti,, Leonid kao poslusnik, i ja kao voda....i danas sSneki rasturila AC a Leonid ce SF, i sto ce ostati?

Ja javno odbijam prijedlog da se SF nazove Sparta, iz jednog jedinog razloga....nisu DOSTOJNI. Ima ona pjesma da sam ja netko....a u toj pjesmi mi se cini da su se i Leonid i Sneki odlicno snasli u svim duginim bojama sive morala spomenutih saveza. A sta se tice ostatka SF saveza dovoljno je samo spomenuti zileta i rozmu, s kojima je jednostavnu neprosirenu recenicu s jednom jednoznacnicom nemoguce izrazgovarat ahahaha :lol2:

nazgul1982
17.02.11, 17:29
Budi moja farma

gina
17.02.11, 18:01
ja bi ja bi ja bi ja bi ja bi

bedex_uskrsnuli
17.02.11, 18:57
budi moja farma

21 64

GRINHIL
17.02.11, 21:10
Hm kad bolje razmislim cini se da samo Sparta ratuje na ++ serverima, Sneki je bila clan Sparte, superhik je htio biti,, Leonid kao poslusnik, i ja kao voda....i danas sSneki rasturila AC a Leonid ce SF, i sto ce ostati?

Ja javno odbijam prijedlog da se SF nazove Sparta, iz jednog jedinog razloga....nisu DOSTOJNI. Ima ona pjesma da sam ja netko....a u toj pjesmi mi se cini da su se i Leonid i Sneki odlicno snasli u svim duginim bojama sive morala spomenutih saveza. A sta se tice ostatka SF saveza dovoljno je samo spomenuti zileta i rozmu, s kojima je jednostavnu neprosirenu recenicu s jednom jednoznacnicom nemoguce izrazgovarat ahahaha :lol2:

e
ti si smešan mnogo
stvarno

niko ne valja
ali zato MOĆNI JA!!!
ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja.

zgadi mi se uskrs zbog takvih ko ti
tolko jaja na vrpi je nemoguće pobijediti a kamoli s njima uljudno razgovarat....

to šta ti na osnovu par pojedinaca s kim nisi mogao naći zajednički jezik da se razgovaraš odma ocjenjuješ cijeli savez...super...inteligentno 100% sam niko to ne kuži.:brukica:

to ti je ono...
cijeli sf savez je lud i pun neznalica
ali MOĆNI JA, i to jedan, sam pametniji od svih i znam sve i kužim sve i nisam ja jedan lud nego su svi ostali bljak i fuj..
da ne nabrajam...

lako je pljuvat
dokaži se faco.
:svinjica mala:

sneki
18.02.11, 00:23

Ajme Toni...molim te drš se knjige i uči, kloni se traviana.Ja znam da tu melješ bez smisla i veze,namjerno provociraš a nemaš pojma kaj se uopće deševa.Ma koja crna Sparta,trećerazredni savez ,trećerazrednih igrača i vođa.

Ajde,ajde ne pravi budalu od sebe...

Marles
18.02.11, 00:35
21 64

dođi dođi :D

nazgul1982
18.02.11, 01:18
Ajme Toni...molim te drš se knjige i uči, kloni se traviana.Ja znam da tu melješ bez smisla i veze,namjerno provociraš a nemaš pojma kaj se uopće deševa.Ma koja crna Sparta,trećerazredni savez ,trećerazrednih igrača i vođa.

ne pravi on od sebe budalu,takav je rodjen,i molim te lijepo nemoj se rugati ljudima koji su rodjeni vidno hendikepirani

hvala

Chvarak
18.02.11, 02:32
....izdati sva svoja uvjerenja i uopce smisao igre....

sva svoja uvjerenja, kao npr, religijsko, političko, nacionalno, spolno i ono kojem savezu u travianu pripadaš, mislim da bi trebali dodati još i tu kućicu sad kad bu popis XD

kako ja volim ove ljude koji zabrijavaju na uvjerenje, moralni integritet i vjernost IMENU, fakin jedinicama i nulama na ekranu

ako si vjeran nekome vjeran si ekipi s kojom ideš od serera do servera i boli te kifla kak se zoveš...

ali ovo fakat nisam mislio da ću doživjeti, izdao si sva, pazi SVA, ne neka, SVA svoja uvjerenja.... kamo ide ovaj svijet?!? :D :S

P.S. da malo razvedrim ekipu, ja neznam jesam ja retardiran pa neznam naciljati rezidenciju ili kaj ali danas sam išao u osvajanje sela i srušio.... žitnicu :S

aj nek mi netko objasni, jel moguće da server zaje** i da mi promjeni metu? mislim došlo mi je izvješće da reza nije srušena dakle postoji u tom selu.... a nisam, majkemi, bio pijan il tak neš a demenciju mi tek trebaju dijagnosticirat tak da nije ni to :narf:

nazgul1982
18.02.11, 07:26
postoje dva objasnjenja moguca

bio si od utjecajem necega tijekom slanja napada ili se tom selu naprosto ne svidjaš :D

FlLASH!
18.02.11, 08:23
sva svoja uvjerenja, kao npr, religijsko, političko, nacionalno, spolno i ono kojem savezu u travianu pripadaš, mislim da bi trebali dodati još i tu kućicu sad kad bu popis XD

kako ja volim ove ljude koji zabrijavaju na uvjerenje, moralni integritet i vjernost IMENU, fakin jedinicama i nulama na ekranu

ako si vjeran nekome vjeran si ekipi s kojom ideš od serera do servera i boli te kifla kak se zoveš...

ali ovo fakat nisam mislio da ću doživjeti, izdao si sva, pazi SVA, ne neka, SVA svoja uvjerenja.... kamo ide ovaj svijet?!? :D :S

P.S. da malo razvedrim ekipu, ja neznam jesam ja retardiran pa neznam naciljati rezidenciju ili kaj ali danas sam išao u osvajanje sela i srušio.... žitnicu :S

aj nek mi netko objasni, jel moguće da server zaje** i da mi promjeni metu? mislim došlo mi je izvješće da reza nije srušena dakle postoji u tom selu.... a nisam, majkemi, bio pijan il tak neš a demenciju mi tek trebaju dijagnosticirat tak da nije ni to :narf:

hehehe ovo ti copy paste pa na cca 3. godini sociologije pokazem .. lupat ces se po glavi zbog promasaja :D

Naime ima nesto u imenu, osjecaj zajednistva neke grupe vezan je i uz odnos prema zajednickim simbolima od kojih je ime jedan od kljucnih. Razlog je taj sto jasno povlaci razliku izmedju insidera i outsidera sto povecava koheziju unutar grupe... itd itd.

sneki
18.02.11, 12:28
Gnjide nemaju namjeru prestati ratovati dok ne rješe svoje ciljeve. A naš cilj nije WW...Imamo još lavice da se poigramo s njima. A što se tiče čišćenja...
HEhehehe..
Znam da Ac pokušava da sad baci kost...Ali kod nas je ekipa koja ima preko nekoliko servera, i svjesni smo koliko znači deff u travianu...ROTFL

ne nego ste skromni...:D pa bezveze klikate iz dosade a i svrbe vas Evrići,ne znate kud bi s njima:

Vodstvo SF i bajica bi dalo obe ruke da uzmu ovaj server :plesem na kisi:

hehe

Leonid+
18.02.11, 13:27
ne nego ste skromni...:D pa bezveze klikate iz dosade a i svrbe vas Evrići,ne znate kud bi s njima:

hehe

Ajme evo i nje. Prvo Žena zmaj, pa Bedex, pa ti. Južina je, pa se skupljate?:D

Nego gdje su vam ono nalozi na s3?:brukica::brukica: Ah da nema te ih vise:P ili mozda imate koji tajni?
Sneki bi dala puno vise da je njen prioritetni savez (AC), poluzatvorenog tipa (ma sto to znacilo), sa ekipom nevjerojatnih znalaca, pod vodstvom nevjerojatnog super,super Hika i jos boljih zmajica (Crni zmaj i Zena zmaj) jos uvijek tu, no jbga bit ce bolje drugi put kad vas bude barem 10 puta vise. Ipak vas ovaj server bilo samo 4 puta vise;)

Nista, valjda ce okrenut na buru, pa se vratite odakle ste i izasli:D

shido
18.02.11, 14:08
Vlastite jedinice
0 0 61385 0 0 23181 2254 3078 3 0 1

:girlw:

Bada-ludi konj
18.02.11, 14:15

hehe

Pa tko ne bi. Zato se travian igra da se uzme server. Dobro, možda u slučaju Ac i nas je to tradicija, pa su to neki drugi odnosi. Iskreno meni je zanimljivo igrati gdje ste vi na serveru.

Ok ste protivnici, a ova ostala podbadanja mene ne zanimaju. Odnosi između vas i Sf su vaša stvar,,,tak da se u to ne miješam. I dalje ostajete moji najdraži protivnici. Kocka je htjela da smo mi ovaj put bili više sreće....Što se tiče gnjida. Mi imamo svoj zacrtani pravac, i nismo poperi, ratujemo cijeli server do sada, a ratovaćemo i dalje...:S
Dok ne završimo zacrtano....

Sumasišavši
18.02.11, 14:21
Vlastite jedinice

Smetaju??
Treba čistiti?? :witch:

shido
18.02.11, 14:37
Smetaju??
Treba čistiti?? :witch:

11:52:56

:pece palacinke:

sneki
18.02.11, 14:59
Ajme evo i nje. Prvo Žena zmaj, pa Bedex, pa ti. Južina je, pa se skupljate?:D

Nego gdje su vam ono nalozi na s3?:brukica::brukica: Ah da nema te ih vise:P ili mozda imate koji tajni?
Sneki bi dala puno vise da je njen prioritetni savez (AC), poluzatvorenog tipa (ma sto to znacilo), sa ekipom nevjerojatnih znalaca, pod vodstvom nevjerojatnog super,super Hika i jos boljih zmajica (Crni zmaj i Zena zmaj) jos uvijek tu, no jbga bit ce bolje drugi put kad vas bude barem 10 puta vise. Ipak vas ovaj server bilo samo 4 puta vise;)

Nista, valjda ce okrenut na buru, pa se vratite odakle ste i izasli:D

Leonide moj nalog je u SF Savezu micek...komuniciraš s menon svaki dan a ne znaš da sam to ja..

i nikada nećeš saznati..

ljubi te Sneki

Sumasišavši
18.02.11, 15:38
11:52:56

:pece palacinke:

hehe....to znam još odavno :pivo:

bedex_uskrsnuli
18.02.11, 16:35

@ Grinhil ja tebe ne krivim sto ne znas ali sto konstatiras ono sto ne znas za to moras biti malo maknut. Nadalje ti ni ne znas da je Sneki igrala u Sparti, da je leonid bio premijer a ja voda, da se leonid prikljucio nwo savezu koji nas je rusio, da se leonid s tim prodao za 0 para, i da leonidu nikto ne vjeruje. Ti ne znas da bi on ucinio sve da ode s menom na kavu, da mu oprostim i zaboravim kako se ponio ne toliko prema meni nego igracima koje je vodio 10 mjeseci i koji su se nakon 10 mjeseci igranja s njim odlucili da budu u mojoj sparti koja je ratovala s najjacim savezom na serveru prema tome nemoj kao mali mujo govoriti da bi govorio.

@ Sneki ti si mi dosadna kao i leonid pa s tobom kratko, zasto raspravljati s bu?ala?a ljudi mozda ne uoce razliku.clown

Leonidu cu odgovorit ako napise jos kakvu besidu

dadozg
18.02.11, 17:10
zanimljiv balkanski sindrom...uvijek svaki savez kad dobije po tamburi okrivljuje nekog drugog...nikada oni nisu krivi za svoj neuspijeh ROTFLROTFL

Hefest
18.02.11, 17:33
zanimljiv balkanski sindrom...uvijek svaki savez kad dobije po tamburi okrivljuje nekog drugog...nikada oni nisu krivi za svoj neuspijeh ROTFLROTFL

Kao i ti kad si dobio ;) :P ROTFL

dadozg
18.02.11, 17:50
Kao i ti kad si dobio ;) :P ROTFL

ako se dobro sječam ja sam pošteno priznao da smo dobili po tamburi od jačeg i čestitao vam na pobjedi....:P:P

GRINHIL
18.02.11, 18:13
[QUOTE=bedex_uskrsnuli;929616]@ Grinhil ja tebe ne krivim sto ne znas ali sto konstatiras ono sto ne znas za to moras biti malo maknut. Nadalje ti ni ne znas da je Sneki igrala u Sparti, da je leonid bio premijer a ja voda, da se leonid prikljucio nwo savezu koji nas je rusio, da se leonid s tim prodao za 0 para, i da leonidu nikto ne vjeruje. Ti ne znas da bi on ucinio sve da ode s menom na kavu, da mu oprostim i zaboravim kako se ponio ne toliko prema meni nego igracima koje je vodio 10 mjeseci i koji su se nakon 10 mjeseci igranja s njim odlucili da budu u mojoj sparti koja je ratovala s najjacim savezom na serveru prema tome nemoj kao mali mujo govoriti da bi govorio.

znaš šta me smeta
gle ne volim nikakvo blaćenje pod izlikom da se to može jer su sva sredstva dopuštena u ratu

mrzim pljuvat po nekom i to mrzim i kad neko drugi radi
ok zeza i pozitivno podmetanje tipa ono kad su zezali pszz i ac za ovce i tak
to mi je super jer nije zlobno neg više prepucavanje

ali kad počmete pričat kak je netko ovakak i onakav jer je u protovničkom savezu to mi i nije neka fora
ne kužim kak se može neko toliko zamjerit sa nekim zbog internet igrice
ovo treba bit zajebancija a ne ko da ti život ovisi o tom
problem nastaje kad se neko ufura ko da je smak svijeta ak se zajebe
a ja osobno ne poznam ni jednog čovjeka koji u životu nekog nije zajebo namjerno il nenamjerno

ovo bi trebalo bit mjesto di se stječu net-prijateljstva, a ne smrtni neprijatelji
kak se možete toliko krvit nije mi jasno
ak te neko zeznul-otpiši ga i idemo dalje a ne non stop pljuvat po ljudima
to nije način-pa kak god lijepo upakiran bio...

TaraT
18.02.11, 18:29
Vlastite jedinice

zar ste se negdje skucali kad imate tako mali off?

dadozg
18.02.11, 18:45
zar ste se negdje skucali kad imate tako mali off?

ma bilo kod mene 50K sjekira na hranjenju,ja se zapio i sve pocrkalo...:cerek::cerek:

shido
18.02.11, 18:45
ma ovo nam je sekundarni :P

abis
18.02.11, 19:11
Vlastite jedinice

već više od pola sata tražim di ste taj off skrivali od mene svo ovo vrijeme, mislio ga poslat na zadatak da skupi malo resa, kad ono nemamo ni trećinu od navedenog :staklenka:
shido baš si neki :cry::cry::cry:

bedex_uskrsnuli
18.02.11, 19:43

P.S. da malo razvedrim ekipu, ja neznam jesam ja retardiran pa .... :narf:

@ Chvarak pa to i je problem igras 2 servera s ekipom 1 protiv ekipe 2 a onda predes u ekipu 2 znas zasto? Da te vise ne napadaju....dosta ti je....kako se to radi pitaj barba Leonida :)

Ajme evo i nje. Prvo Žena zmaj, pa Bedex, pa ti. Južina je, pa se skupljate?:D Nista, valjda ce okrenut na buru, pa se vratite odakle ste i izasli:D

@ Leonid jos trebate sklopiti savez sa Sneki, pa ce Savez Franja biti potpun, sve dugine boje sive, svi bezkicmenjaci servera DODITEEEEEEEE, javite se jer mi NEMAMO SVOJE JA!!!!

[QUOTE=GRINHIL;929628]

ali kad počmete pričat kak je netko ovakak i onakav jer je u protovničkom savezu to mi i nije neka fora ,ne kužim kak se može neko toliko zamjerit sa nekim zbog internet igrice, ovo treba bit zajebancija a ne ko da ti život ovisi o tom
...

@ gRINHIL MENE smeta sto ne znas citirati nekog kako treba hahaha. Nije ovde stvar protivnickog saveza nego izdaje vlastitog saveza. Ti ocito nisi upoznao prave travian ovisnike koji dizu kredite zbog zlata, ali nema veze......ovo nije zamjeranje nego cisto podsjecanje da se ne zaboravi, da osoba koja je izdala sve ne smije/moze govoriti drugima da su dno dna cak i da jesu.:Dbomb

GRINHIL
18.02.11, 20:21
[QUOTE=GRINHIL;929628]

Grin to ti slika sa lanjskog ljetovanja?:cerek:

bacili me van sa broda i dali čamac i komad hrane...
šmrc
srećom nije bilo valova

i bedex nije mi se dalo zezat s postom jer sam na kraju išao brisat nešto i malo sam sjebo

i šta sad
kriv sam
a ti kao nisi skužio šta oću reć,a?
oćeš još i da ti stavljam velika slova na početak svake rečenice te da stavim točke il šta već na kraj?

e pa neću
ak ti to smeta i baš moraš tak kakat po svima koji imaju suprotno mišljenje od tebe e pa dokazal sam si ono šta i mislim o vašim prepucavanjima...

očigledno nemreš ništa pametno reć nekom bez tog ružnog podsmjeha u tvom postu i pljuvanja po svima

šta sam ti ja napravio da se odnosiš prema meni ko prema nekom ko nema 3 razreda osnovne?
i kao onda nije bitno u kom sam savezu ...

daaaaaaaajjjjj
bljuv...

shido
18.02.11, 21:23
već više od pola sata tražim di ste taj off skrivali od mene svo ovo vrijeme, mislio ga poslat na zadatak da skupi malo resa, kad ono nemamo ni trećinu od navedenog :staklenka:
shido baš si neki :cry::cry::cry:

vidis da pise "vlastite jedinice" ovi su samo moji :D

ti i sahista imate glavni off, ovaj sekundarni je za moje potrebe :lol2:

Leonid+
19.02.11, 02:47
Navodno se jako velik broj ljudi zauzima da SF i Valhala zarate, koliko cujem darkovci mi nesto prednjace u tome...pa da im se nebi smracilo;). Ionako ekipa vec kuka da im dosadno.

mimi8
19.02.11, 10:46
Navodno se jako velik broj ljudi zauzima da SF i Valhala zarate, koliko cujem darkovci mi nesto prednjace u tome...pa da im se nebi smracilo;). Ionako ekipa vec kuka da im dosadno.

odakle ti to :S

MarineKing
19.02.11, 11:30
šuška se da toto kuje mracne planove...

TaraT
19.02.11, 12:54

zar to nije logican nastavak servera?
mozda ovaj put i bude kakav rat za valhalu

nazgul1982
19.02.11, 13:16
ali kaze shido da moramo imati u svim selima veleposlanstvo na 20,ako pocne rat, taj nam projekt propada :(

TaraT
19.02.11, 13:19
ali kaze shido da moramo imati u svim selima veleposlanstvo na 20,ako pocne rat taj nam projekt propada :(

jos to niste napravili????
ufff, bas ste njubici
pa to je prvo ssto radis

Chvarak
19.02.11, 15:07
hehehe ovo ti copy paste pa na cca 3. godini sociologije pokazem .. lupat ces se po glavi zbog promasaja :D

Naime ima nesto u imenu, osjecaj zajednistva neke grupe vezan je i uz odnos prema zajednickim simbolima od kojih je ime jedan od kljucnih. Razlog je taj sto jasno povlaci razliku izmedju insidera i outsidera sto povecava koheziju unutar grupe... itd itd.

ne kažem ja da ljudi to ne rade i da simboli nemaju integrativni učinak ali velim da je meni do lagano debilno, kaj ti znaći ima, mogli smo se mi na s2 sad nazvat 3K opet jer nas je bilo 10-ak u vodstvu ali nismo jer 3K kao ime ništa ne znaći bez one ekipe, gledaj bio sam cigla, kifla, 3K, PC, DM, sad sam tu gdje jesam i ni jednom mi samo ime ništa nije značilo, slijedim ideju i viziju, ekipu koja zna i koja traži razlog da krene a ne izgovor da ne krene... pod kojim imenom meni je savršeno svejedno

@ Chvarak pa to i je problem igras 2 servera s ekipom 1 protiv ekipe 2 a onda predes u ekipu 2 znas zasto? Da te vise ne napadaju....dosta ti je....kako se to radi pitaj barba Leonida :)

mislim da je Sun Tzu (pravi, ne onaj iz HARD-a XD) rekao: "Don't fight one enemy too often or you'll teach him all your tricks" gle ako se koljete 2 servera i još uvijek nije ni jedna ekipa prevladala mislim da se trebate okaniti traviana

bedex_uskrsnuli
19.02.11, 16:49
Chavrak ja mislim da bi ja trebao dobiti nagradu kao najcitiraniji clan s3 foruma hahaha....ugl ne koljemo se mi nego ljudi zbog slabosti kojekakve promjene grb i govore o dnu dna....dakle karakteriziraju same sebe....ja ne razumijem kako i zasto IKOME NA S3 savezSF predstavlja prjietnju???

Pa to je kao da vam sneki predstavlja prjetnju kao voda hahahahah

overdose
19.02.11, 17:11
Chavrak ja mislim da bi ja trebao dobiti nagradu kao najcitiraniji clan s3 foruma hahaha....ugl ne koljemo se mi nego ljudi zbog slabosti kojekakve promjene grb i govore o dnu dna....dakle karakteriziraju same sebe....ja ne razumijem kako i zasto IKOME NA S3 savezSF predstavlja prjietnju???

Pa to je kao da vam sneki predstavlja prjetnju kao voda hahahahah

Da te i ja citiram
Da si bio sposoban vodja dan danas bi Sparta bila poznata na hr domeni
I na koncu bi postojala
Obzirom da to očito nisi rezultati su vidljivi
Djaba truda kenjat po drugima kad sam nisi u stanju držati na okupu savez
Sigurno ti nisu krivi ni leonid niti sneki

Lp

gamacid
19.02.11, 19:56
Da te i ja citiram
Da si bio sposoban vodja dan danas bi Sparta bila poznata na hr domeni
I na koncu bi postojala
Obzirom da to očito nisi rezultati su vidljivi
Djaba truda kenjat po drugima kad sam nisi u stanju držati na okupu savez
Sigurno ti nisu krivi ni leonid niti sneki

Lp

da se ja nadovezem

ja koliko se sjecam ta sparta bas i nije bila nekakav savez
ako grijesim demantirajte me
samo puno vike na forumu i bedaste akcije po kojima ja pamtim
slanje kojecega u napade
ako sam pomijesao nesto ispricavam se

bedex_uskrsnuli
19.02.11, 21:18
Da te i ja citiram
Da si bio sposoban vodja dan danas bi Sparta bila poznata na hr domeni Lp

Ajde reci ti meni overdose tko na S3 ne zna za Spartu? To nije bio savez u top 5 ali mislim da bas svatko zna za njega! Razlog zasto se ovaj server ne zovemo Sparta je iz cisto higijenskih razloga prostituiranja s proslog servera koji ljudima ostavlja gorak okus u ustima a sve zbog ciste izdaje. A da nekog to boli dokazuje Leonid i njegov glavni grad pod nazivom Sparta.

da se ja nadovezem ispricavam se

Hvala gamacid isprika prihvacena!

dadozg
19.02.11, 21:19
a ko je ta sparta? nikad čuo za njih :( očito sam preveliki njub na s3 :(

Leonid+
19.02.11, 21:27
Leonide moj nalog je u SF Savezu micek...komuniciraš s menon svaki dan a ne znaš da sam to ja..

i nikada nećeš saznati..

ljubi te Sneki

hehehe...nemas ti nalog u SF-u nego u
trotterima;)

sneki
19.02.11, 22:19
trotterima;)

sam se ti tješi..haha:na karte:

gamacid
19.02.11, 22:44
Ajde reci ti meni overdose tko na S3 ne zna za Spartu? To nije bio savez u top 5 ali mislim da bas svatko zna za njega! Razlog zasto se ovaj server ne zovemo Sparta je iz cisto higijenskih razloga prostituiranja s proslog servera koji ljudima ostavlja gorak okus u ustima a sve zbog ciste izdaje. A da nekog to boli dokazuje Leonid i njegov glavni grad pod nazivom Sparta.

Hvala gamacid isprika prihvacena!

nisi objektivan suditi o tome

EvilDuck
20.02.11, 03:02
Bedekše Koji Si Uskrisio, koji ti je ono bio nick u prvoj inkarnaciji s1 servera kada si igrao u RF Snaga?

dadozg
20.02.11, 08:06
trotterima;)

uh ako ima u troterima,moj off ide na nju :)

gamacid
20.02.11, 08:43

poperu prvo moras napravit off

otprilike izgleda ovako :sjekira::vitez::ovan::katapult:

ne se ljutiti :cvjetic:

dadozg
20.02.11, 10:07
poperu prvo moras napravit off

otprilike izgleda ovako :sjekira::vitez::ovan::katapult:

ne se ljutiti :cvjetic:

ha ha ha niskoooooo,a frendači smo si ...čak sam ti i :cvjetic: poslao za valentinovo :cerek:

bedex_uskrsnuli
20.02.11, 15:29
trotterima;)

@Leonid bas sam razmisljao kada bi se javili svi kojima si nest obecao a nisi ostvario i kada bi grjehe morao otkupiti u zlatu travian bi bankrotirao.

@ Evilduck ja sam uvjek voda saveza s ovim ili onim imenom, mene osobno raduje da mi se i danas ljudi jave pa cak neki dan i od 2006 godine....to govori o meni.

@ Conte del Verde, hvala na ispravljanju posta :)

karamarko:D
20.02.11, 15:37
travian u hr postoji tek od srpnja 2007-e

TaraT
20.02.11, 17:31
travian u hr postoji tek od srpnja 2007-e

sad ti je jasno u kojem on svijetu zivi

bedex_uskrsnuli
20.02.11, 17:57
a ko se vise sjeca...pa sto sad? falio godinu falio godinu ipak nisam NIKOG S TIM IZDAO

GRINHIL
20.02.11, 20:43
a druge znaš ispravljat na postovima...
ccc

i btw mogo si mi na pvt makar odgovorit bilo kak

čul sam ak te netko lijepo nešto pita da bi bilo pristojno i odgovoriti

bedex_uskrsnuli
20.02.11, 21:02
Zasto Grin da jos malo blatis, pa zakljucujes kako sam glup, pa kako si me katao, pa da jos malo ispoljavas frustracije? Kako da te pristojno ignoriram? :pivo:

Hahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa SF je izgubio Gnjide hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa tooo Leonideeee BLAMAZA DANA!!!!!!!!! Valjda je to ^umjece vodenja^ BLAH

MarineKing
20.02.11, 21:15
mozda je to naznaka pocetka rata s valhallom

GRINHIL
20.02.11, 23:18
bedex nema potrebe da te blatim i hvalim se ičemu...
mislim da se da normalno popričat bez uvreda
...

zlikovci
21.02.11, 01:34
mozda je to naznaka pocetka rata s valhallom

matt osjetim li ti to strah u glasu ili mi se samo čini.. :tough:
:D:D:D

bedex_uskrsnuli
21.02.11, 09:51
Joj kakav muk, pa covjek bi rekao da ce SF sada morati s nekim cak i pregovarati oko deffa da ce se morati povinovati tudim zelljama, i mozda cak i ne daj boze ustupcima. Da ce veliki voljeni i nikad prezaljeni premijer morati ustuknuti, Leonid sad je definitivno vrijeme da promjenis savez ili barem smjenis eola buduci nije svojojm strogom retorikom uspio utjerati strah u kosti toj majusnoj koaliciji od 4 saveza punog deffa zvanog gnjide....pa kako vam se to moglo dogoditi i bas sad?????:pece palacinke:

spajla
21.02.11, 11:03
Joj kakav muk, pa covjek bi rekao da ce SF sada morati s nekim cak i pregovarati oko deffa da ce se morati povinovati tudim zelljama, i mozda cak i ne daj boze ustupcima. Da ce veliki voljeni i nikad prezaljeni premijer morati ustuknuti, Leonid sad je definitivno vrijeme da promjenis savez ili barem smjenis eola buduci nije svojojm strogom retorikom uspio utjerati strah u kosti toj majusnoj koaliciji od 4 saveza punog deffa zvanog gnjide....pa kako vam se to moglo dogoditi i bas sad?????:pece palacinke:

Nemoj tako .....
To je odluka velikog vođe koju treba uvažavati i poštivati .....
Treba znati izgubiti deff i saveze koji su te spašavali , nije to lako :lol:

sneki
21.02.11, 11:42

mmmmm...sam dođi micek:P

Chvarak
21.02.11, 13:58
A baš bi se netko mogao zaletiti onako iznenada :vampire: ovo već lagano postaje dosadno :patkica:

ja bi neki fajt :cowboy:

mucrum
21.02.11, 14:13
A baš bi se netko mogao zaletiti onako iznenada :vampire: ovo već lagano postaje dosadno :patkica:

ja bi neki fajt :cowboy:

Kod nas na -+ je stalno fajt, evo izbrisalo se pola anarkije, wtf, darka, andarkije, joksa , xx-a i ne znam ni sam tko li već ratuje sve tamo protiv nas... Vratim se s puta kad nema lexa , chickena, gargameliusa, sima, joe blacka pa prije elledan, fusion, i sad još masu srednjih i jačih igrača koje uredno katamo i farmamo pokazuje da -A- dominira, a ostali kokošare na -+ iako ih je u MEGAUBER neprirodnoj KOALICIJI bilo 4 puta više nego nas.... A i statistike to zorno pokazuju, ako ne trošimo rese na kućice :D... Uglavnom nakon udara s leđe od Pita ponadali su se i poletjeli, no kao svaki pravi savez konsolidirali smo svoje redove i sad im to dolazi na naplatu .... Uglavnom Pit ih je odveo u sigurnu smrti sa svojim uber-cool vođenjem bahahahahhahahahahahaahha , a sad ih gura još dublje i dublje jer vodi svoj privatni rat koji svakodnevno gubi..... Uglavnom, nije nam dosadno juhuuuuuuu... A vi i dalje simcitajte :D

TaraT
21.02.11, 15:16
Kod nas na -+ je stalno fajt, evo izbrisalo se pola anarkije, wtf, darka, andarkije, joksa , xx-a i ne znam ni sam tko li već ratuje sve tamo protiv nas... Vratim se s puta kad nema lexa , chickena, gargameliusa, sima, joe blacka pa prije elledan, fusion, i sad još masu srednjih i jačih igrača koje uredno katamo i farmamo pokazuje da -A- dominira, a ostali kokošare na -+ iako ih je u MEGAUBER neprirodnoj KOALICIJI bilo 4 puta više nego nas.... A i statistike to zorno pokazuju, ako ne trošimo rese na kućice :D... Uglavnom nakon udara s leđe od Pita ponadali su se i poletjeli, no kao svaki pravi savez konsolidirali smo svoje redove i sad im to dolazi na naplatu .... Uglavnom Pit ih je odveo u sigurnu smrti sa svojim uber-cool vođenjem bahahahahhahahahahahaahha , a sad ih gura još dublje i dublje jer vodi svoj privatni rat koji svakodnevno gubi..... Uglavnom, nije nam dosadno juhuuuuuuu... A vi i dalje simcitajte :D

valhale cuvajte se, nakon darka, vi ste sljedeci

gamacid
21.02.11, 15:26

ajoj ja bi pobjego sa servera da sam na vasem mjestu

vaderu drz gace

Chvarak
21.02.11, 15:42

dakle očeš reći da sam fulao kvadrant ili da sam u njubarskom savezu :tough:

a da se ja doselim vama gore ha? bute me primili u savez? :daje cvijet:

pa sve se i meni nešto čini da kad smažu ove klete protivnike pred kojima se tresao sav slobodni svijet ali oni su stajali i izdržali na braniku istoga da smo mi na redu, ništa, evo ja gasim, nema smisla uopće više igrati :cry:

mimi8
21.02.11, 15:42

hmm...izgleda da je -A- savez najslabiji savez koji postoji :D
artefakti su već debelo prošli ...a dark im još postoji :cerek:

bedex_uskrsnuli
21.02.11, 15:48
Joj Sneki tebi ni recenica nadi si zivot nista ne znaci, ugrozavas mi poziciju maskote servera 3 kao i da me nitko ne shvaca ozbiljno helouuu ne mozes to raditi!!!! Ajde odi pregovaraj o nekoj novoj izdaji...

Veliki vodo znaj da i u ovim teskim trenucima kad te svi napustaju i propituju znaj da cemo se mi ugledati i vjerovati tebi, raditi kao sto si i ti radio, i vjerovati u konstantno vjerovanje kako vjetar puse. Nikada se necemo odreci povlastice da mozemo svaki savez promijeniti, izdati i napadati dojucerasnje saveznike, i posebice povlastice da se uvucemo pod kozu onom tko nas najvise rusi. Tko nas rusi cemo posebno postovati i voljeti jer kad se okolnosti promjene i njega ce netko rusiti pa ga uvijek mozemo izdati. Oh vodo kako razumijem tvoje nejasnoce o tome sto to znaci moral, postojanost i ponos i kako se te nejasnoce bistre kad ih zamjenis sa izdaja, prevara laz. Nazalost veliki vodo vjerojatno ni ti ne znas a gdje je ta granica? Kao sto vjerojatno i ne znas zasto te ljudi napustaju, saveznici odlaze i nitko se vise ne pokorava tvojoj nerazumnoj i promjenjivoj volji da mozda izdas jos jedan savez u nizu i pokusas s nekim trecim koji mozda osnuje sneki? Mene je ovaj tekst bas dojmio kao nekakva prelslika s velikim vodom zvanim Leonid???:pece palacinke:

Mallek
21.02.11, 15:56

E makaranine, kada ćeš više prestati s tim jadikovanjem o velikoj megauberkoaliciji koja maltretira vas jadne, poštene i radišne ljude u A savezu? :) Mislim, zar se moramo podsjećati tko je prvi imao mega koaliciju na -/+, hvalio se da će dominirati tim kvadrantom i da svi ostali nemaju nikakve šanse protiv vas? Hajde, budimo realni ( ili bar pokušajmo biti :) ), A savez je imao wingove ( i još ih ima, mada ti izgleda misliš da od njih nema neke koristi pa ih i ne spominješ tu ) i gubio wingove, sjetimo se samo na primjer, što je ostalo od nekadašnjeg A-juriš saveza ;) , onda smo i mi dobili wingove, imali nekoliko eksperimenata ( da, mislim tu na WTF ), a onda, priznajmo, gargamelius, elladan, fusion i još neki koji su obrisali acceve su zapravo -bivši- članovi A saveza, tako da je to više gubitak za A nego za nas, a koliko znam, lex i C&C su zapravo obrisali acceve iz čiste dosade, koja nažalost vlada na -/+, jer ovo prepucavanje nema vidljivih rezultata ni za vas ni za nas ( ne trebaš se zamarati statistikom, ona se ionako mijenja svako toliko, sasvim normalno za ovaj kvadrant ), a ne zato što se boje 'dominacije' A saveza.

Dakle, ima li smisla da i dalje spominješ tu 'uberkoaliciju' koja je protiv vas ( a koji prema tvojim riječima sada svakodnevno farmate i katate ), te je koristiš kao opravdanje za vlastitu nesposobnost da stvarno budete dominantni na -/+, i probaš naći neko drugo opravdanje za to? ;)

mucrum
21.02.11, 16:21

Ne ti si sljedeći i to na S1 :dance::dance:, ovdje si ionako otišao sa servera ... Chicken :P:P:P:P:P

dadozg
21.02.11, 16:21
Joj Sneki tebi ni recenica nadi si zivot nista ne znaci, ugrozavas mi poziciju maskote servera 3 kao i da me nitko ne shvaca ozbiljno helouuu ne mozes to raditi!!!! Ajde odi pregovaraj o nekoj novoj izdaji...

evo sad si nas izdao na s1 dogovaramo nekaj i evo sad je sve izašlo vanka :(

bedex mislim da mogu reči u ime velike večine ekipe fakat nam ideš na živce više sa tim svojim teorijama izdaje...

@sneki

evo počeo danas delat izvidnike pa me evo k tebi,čujem da su izvidnici najbolji za napad :p

mucrum
21.02.11, 16:29

hmm...izgleda da je -A- savez najslabiji savez koji postoji :D
artefakti su već debelo prošli ...a dark im još postoji :cerek:

U Darku je i dobrih ljudi ;) , no nismo mi ratovali protiv Darka tako da ti priča ne drži vodu... Mi smo ratovali protiv Anarkije, BoB-a, WTF-a, Joksa, Darka, pa onda mješavine mnogih u Andarkiji , pa sad nekakav XX itd itd itd ... Znači Dark je samo jedan od mnogobrojnih saveza s kojima ratujemo, mi realno ratujemo protiv svih na -+ a tu je bilo puno više saveza od Darka kojeg je jedno vrijeme anarkija pretvorila u wing i nije ni postojao pod tim imenom kako bi preživio turbulencije... Uglavnom, na ovom -+ mijenjaju se svi osim -A- koji je jedina konstanta u imenu i politici...

mgaby
21.02.11, 17:49

bedex mislim da mogu reči u ime velike večine ekipe fakat nam ideš na živce više sa tim svojim teorijama izdaje...

Ajme dado, nije valjda da se smatraš ugroženim u spamanju ? ;)

Btw, vidim da se ništa nije promijenilo od prošlog s3, stalno jedna te ista priča :S

Uživajte :)

mimi8
21.02.11, 18:37
U Darku je i dobrih ljudi ;) , no nismo mi ratovali protiv Darka tako da ti priča ne drži vodu... Mi smo ratovali protiv Anarkije, BoB-a, WTF-a, Joksa, Darka, pa onda mješavine mnogih u Andarkiji , pa sad nekakav XX itd itd itd ... Znači Dark je samo jedan od mnogobrojnih saveza s kojima ratujemo, mi realno ratujemo protiv svih na -+ a tu je bilo puno više saveza od Darka kojeg je jedno vrijeme anarkija pretvorila u wing i nije ni postojao pod tim imenom kako bi preživio turbulencije... Uglavnom, na ovom -+ mijenjaju se svi osim -A- koji je jedina konstanta u imenu i politici...

whatever

dark i dalje postoji :P

bedex_uskrsnuli
21.02.11, 18:38
Zil Vern je u svojoj 20 000 milja pod morem rekao da je veca sansa da se pronade njegov nautilus nego da SF ude u trku za WW hahahah:staklenka:

GRINHIL
21.02.11, 18:46
Zil Vern je u svojoj 20 000 milja pod morem rekao da je veca sansa da se pronade njegov nautilus nego da SF ude u trku za WW hahahah:staklenka:

:cerek::cerek::cerek:
aj nemrem reć
dobra fora

dadozg
21.02.11, 19:15

SF vidim ima 100 članova sa svojim wingom,ne vidim razloga zakaj ne bi ušli u utrku za ww sela....malo pretjeruješ ;)

Marles
21.02.11, 21:37
SF vidim ima 100 članova sa svojim wingom,ne vidim razloga zakaj ne bi ušli u utrku za ww sela....malo pretjeruješ ;)

ako uračunaš i LAV-ICE imaju i više članova :)

Bada-ludi konj
21.02.11, 21:40

Haahhahahahah,,,e ova je dobra...:master:

Šta ćeš kad se artevi vole više od saveznika...

shido
21.02.11, 21:43
:cvijece i proljece:

proljece stize, a s njim i proljetno ciscenje :usisava:

Marles
21.02.11, 21:48

brzo su nas zamijenili....

dadozg
21.02.11, 21:52

ja više niš ne kužim kaj se tu dešava,aj mi na skype objasni :D

dado zg
21.02.11, 22:14

Daj potpisite sa Valhalom saveznistvo , sad vec svi znaju ne morate se skrivati i glumiti tu :S

Žena Zmaj
21.02.11, 22:16
Daj potpisite sa Valhalom saveznistvo , sad vec svi znaju ne morate se skrivati i glumiti tu :S

ko vas bre zavadi :D:D:D:D

Bada-ludi konj
21.02.11, 22:51

Mi ne glumimo, samo igramo svoju igru. Za nas ima važnijih stvari od WW-a. Ako bude super, ali nije nam prioritet. Nego da svoje ciljeve riješimo. Saveznike nismo iznevjerili.

Čak smo u jednoj fazi ratovali na 3 strane. Nismo rekli ne. Nećemo. Nego smo davali maksimum. Jer je za nas to pojam savezništva. Čim se rat sa Ac završio, šta je bilo.
Ništa. Vi nećete više. Imate svoj cilj. Pa super. S obzirom da nam se ciljevi ne poklapaju,,,Sretno...

Ništa ne glumimo. A vallhalu poštujemo kao dobar, kvalitetan i organiziran savez. Da nije tako, ne bi toliko odmakli od sviju...

ko vas bre zavadi :D:D:D:D

Ma Sneki i žena zmaj nas zavade...

dado zg
21.02.11, 23:10
Mi ne glumimo, samo igramo svoju igru. Za nas ima važnijih stvari od WW-a. Ako bude super, ali nije nam prioritet. Nego da svoje ciljeve riješimo. Saveznike nismo iznevjerili.

Čak smo u jednoj fazi ratovali na 3 strane. Nismo rekli ne. Nećemo. Nego smo davali maksimum. Jer je za nas to pojam savezništva. Čim se rat sa Ac završio, šta je bilo.
Ništa. Vi nećete više. Imate svoj cilj. Pa super. S obzirom da nam se ciljevi ne poklapaju,,,Sretno...

Ništa ne glumimo. A vallhalu poštujemo kao dobar, kvalitetan i organiziran savez. Da nije tako, ne bi toliko odmakli od sviju...

Ma Sneki i žena zmaj nas zavade...

Dobro kazu da je strah vrag ,lakse je napast neke lavice i kaj da vam za to treba pomoc :S

Bada-ludi konj
21.02.11, 23:21
Dobro kazu da je strah vrag ,lakse je napast neke lavice i kaj da vam za to treba pomoc :S

Nije stvar pomoći...Nego principa, savezništva. Ako si saveznik, saveznik si. Ako nisi,,nisi. I to je to. Filozofija je jednostavna. Nema tu treba li pomoć ili ne treba.

sneki
21.02.11, 23:46

@sneki

evo počeo danas delat izvidnike pa me evo k tebi,čujem da su izvidnici najbolji za napad :p

da mislim 19 izvidnika u selu..oli si škrt?

dadozg
22.02.11, 00:00
da mislim 19 izvidnika u selu..oli si škrt?

A cuj to je 19 vise od tvog sefa,top offera hahahaha

TaraT
22.02.11, 00:01
:cvijece i proljece:

proljece stize, a s njim i proljetno ciscenje :usisava:

a kog ti budes s onim sitnim officem pocistio da mi je znati

Leonid+
22.02.11, 00:20
Nije stvar pomoći...Nego principa, savezništva. Ako si saveznik, saveznik si. Ako nisi,,nisi. I to je to. Filozofija je jednostavna. Nema tu treba li pomoć ili ne treba.

Ja sam cuo da ste vi sami unistili AC. ALi jbga kad spasimo farme tako nam i treba;) A pak sto se arteva tice, ne znam kojeg imate osim onih sto smo vam ih mi dali, a ono sto ste imali uspijeli ste izgubit. Mozda nisi znao kako je art od Lavica vas vođa prosio prije nego su napadi krenuli. No ako nisi znao dat cu ti igm prepis razgovora.
To sto se cijeli server EDIT Valhale to je pak vas problem i ne treba sad glumatat tu i izmisljat razloge za prekid saveznistva

Bada-ludi konj
22.02.11, 00:59
Ja sam cuo da ste vi sami unistili AC. ALi jbga kad spasimo farme tako nam i treba;) A pak sto se arteva tice, ne znam kojeg imate osim onih sto smo vam ih mi dali, a ono sto ste imali uspijeli ste izgubit. Mozda nisi znao kako je art od Lavica vas vođa prosio prije nego su napadi krenuli. No ako nisi znao dat cu ti igm prepis razgovora.
To sto se cijeli server edit Valhale to je pak vas problem i ne treba sad glumatat tu i izmisljat razloge za prekid saveznistva...

To nigdje ne piše. Ne znam šta si čuo.Ali čitati očito ne znaš,,,ili ti ne ide. Naš art ste držali mjesec dana kod sebe. Niste ga vraćali. Točnije kod EOL-a.
Što se tiče straha. Da se ne bojite ne bi popali cijelo vrijeme do pred kraj. Što ste radili. Nas uvukli u rat, pa se spremali za arte. A mi smo cijelo vrijeme ratovali.
Kad je napao DT i lavice niste se uklučili. Vidim hrabrost vam je jača strana. Ali nije hrabrost. Nego poštenje. Ako znate što je to...Bili smo dobri dok smo vam trebalo.
Super taktika.
Može dolaziti bilo koji fotograf, ali gnjide imaju nešto što vi ne znate. Imaju obraz. A vaš je odavno zaprljan spletkarenjem i nepoštenjem.

travian je zakon
22.02.11, 01:14
Nego poštenje. Ako znate što je to...Bili smo dobri dok smo vam trebalo.

LUdi konj priča o poštenju o Bože, pa sjeti se samo kad si drugi crrop uzeo i od koga, obećao si push tri dana čitavog saveza da namirite gubitke dečku.
Poslao si poštenjačino jel ??'
Tad si rekao da praviš mega off , a ni 4 mjeseca poslije toga ti ne da nemaš mega off, nego nemaš nikakav:brukica:

Bada-ludi konj
22.02.11, 01:16
LUdi konj priča o poštenju o Bože, pa sjeti se samo kad si drugi crrop uzeo i od koga, obećao si push tri dana čitavog saveza da namirite gubitke dečku.
Poslao si poštenjačino jel ??'
Tad si rekao da praviš mega off , a ni 4 mjeseca poslije toga ti ne da nemaš mega off, nego nemaš nikakav:brukica:

Pa nemam kad radim deff, ne znam što to tebe muči. A Push sam ja slao. I išao je MM za PUSH. I nisam postao poštenjačina. Ja to i jesam...

Šta te peče tu gdje si ostao..8),,HAhahahahahahah..

Marles
22.02.11, 01:25
To sto se cijeli server edit Valhale to je pak vas problem i ne treba sad glumatat tu i izmisljat razloge za prekid saveznistva

da smo sami uništili AC? to ne vjerujem da je itko od naših rekao. Da smo tukli više GG-a nego vi-da to smo rekli...mislim da je čak i AC to potvrdio...
kažeš da smo bili farme i da ste nas vi spasili...neznam tko je koga spašavao kad te uhvatila trta za art jer je Desire imao off blizu tebe :)
Osobno mi je duka napisao "na Desirea smo krenuli jer se Leonid uplašio za art, al nemoj pričat dalje da nebi ljudi mislili da nas SF iskorištava jer nije tako"
AC smo tukli svi skupa, neki više, neki manje (govorim o pojedincima, a tu i sebe smatram u ono "manje")...al da ste nas vi spašavali da ne budemo farme...to su gluposti, a to i sam znaš...
ovakvo blačenje po forumu nema smisla.
A ako govoriš da je nas strah i ciljaš na zadnjih par akcija SF-a i GNJIDA na AC, točnije dovršavanje AC-a jer su GNJIDE tukle supporte-za to optuži mene. Ja nisam dao da GNJIDE tuku AC-u GG-e.
A nisam dao jer mi nismo imali arte i ne možemo popat do WW-a sada kao što ti planiraš. Nas čekaju još LAV-ICE koje iako su napadale samo zbog AC i zato jer su imale zaštitu D-T-a ipak su pokazale svojim saveznicima da će bit uz njih što mi od Vas nismo doživjeli u ovom trenutku.

Ako ćemo o ulizivanju....daj mi molim te reci koga si ti sve morao poljubit u onu stvar da te deffaju Trotteri, aD, SF i GNJIDE kad je AC krenuo na tebe?
Ako sam naveo neki savez da te deffo, a nije...ispravi me.....samo sam rekao kakve priče kruže po serveru :)

Leonid+
22.02.11, 01:25
To nigdje ne piše. Ne znam šta si čuo.Ali čitati očito ne znaš,,,ili ti ne ide. Naš art ste držali mjesec dana kod sebe. Niste ga vraćali. Točnije kod EOL-a.
Što se tiče straha. Da se ne bojite ne bi popali cijelo vrijeme do pred kraj. Što ste radili. Nas uvukli u rat, pa se spremali za arte. A mi smo cijelo vrijeme ratovali.
Kad je napao DT i lavice niste se uklučili. Vidim hrabrost vam je jača strana. Ali nije hrabrost. Nego poštenje. Ako znate što je to...Bili smo dobri dok smo vam trebalo.
Super taktika.
Može dolaziti bilo koji fotograf, ali gnjide imaju nešto što vi ne znate. Imaju obraz. A vaš je odavno zaprljan spletkarenjem i nepoštenjem.

Ti ocito igras krivi server. Ako tko nije pokazao svoj off, ona si to upravo ti. Vas art nije vas, nego od jeremya koji zamolio Eola skloni art.
Navedi jedno naselje i jednog igraca kojeg vi kattali na 0? Mislim takav ne postoji, no sad zbog ovakvih lazi koje pises po forumu, javno nudim art igracu Lavica koji dostavi report

Bada-ludi konj
22.02.11, 01:30
Ti ocito igras krivi server. Ako tko nije pokazao svoj off, ona si to upravo ti. Vas art nije vas, nego od jeremya koji zamolio Eola skloni art.
Navedi jedno naselje i jednog igraca kojeg vi kattali na 0? Mislim takav ne postoji, no sad zbog ovakvih lazi koje pises po forumu, javno nudim art igracu Lavica koji dostavi report

Da, ne znam tko je poslao jeremija po art. U PRAZAN GRAD. Ne tavrljaj priču koju ne znaš. Ja ne lažem. A moj off je cijelo vrijeme bio vani, dok ste vi popali...Naravno da kad sam vidio šta se događa. Nisam htjeo više. I poslao sam AC-u poruku da se ja povlačim iz rata, zbog vašeg nepoštenja.
I opet VAŠA politika. Nudiš drugome art.
HAhahaha. pa naravno.
Šta drugo se i moglo očekivati.

The Last Don
22.02.11, 01:30
To sto se cijeli server edit Valhale to je pak vas problem i ne treba sad glumatat tu i izmisljat razloge za prekid saveznistva

Evo ja da ti odgovorim kao vodja svih gnjida!

Saveznistvo je raskinuto , zato sto saveznistvo podrazumeva nesto, a toga nije bilo.
Sto se tice toga sto vas toliko taj prekid saveznistva boli to je druga stvar, razloge mozes mnoge smisliti i postovati.Realno je da smo vas prerasli kao savez!

Sto se tice Artova svi su ti vraceni i ne vidim u cemu je problem?Artovi su tu da se gube i osvajaju! Kao sto rece jedan moj saborac evidentno je da su ti bitniji od saveznika,sto govori o stilu igre!

A sto se tice tvoje price o strahu od Valhale , mislim da je evidentno da vam je krivo sto imamo komunikaciju bolju nego ti! Al seti se branili su te kad je trebalo.

A sto se tice toga da si branio farme,mislim da si permutovao nesto mozda zato sto smo se zvali Firma!

A sto se tice p.s. ne bih da komentarisem uopste!!!

Ne bih dalje da pisem, smorice se ljudi.Mislim da je suvisno dalje se raspravljati

__________________________________________________ __________________________________

s2 SuicideInAmbush
s3 Last Don

stooges
22.02.11, 01:31

samo da nadjemo trece ime za te silne saveze,jedni ce biti trigger,drugi boycie.imate predlog za ove trece gnjidice?:cvijece i proljece:

Leonid+
22.02.11, 01:45
da smo sami uništili AC? to ne vjerujem da je itko od naših rekao. Da smo tukli više GG-a nego vi-da to smo rekli...mislim da je čak i AC to potvrdio...
kažeš da smo bili farme i da ste nas vi spasili...neznam tko je koga spašavao kad te uhvatila trta za art jer je Desire imao off blizu tebe :)
Osobno mi je duka napisao "na Desirea smo krenuli jer se Leonid uplašio za art, al nemoj pričat dalje da nebi ljudi mislili da nas SF iskorištava jer nije tako"
AC smo tukli svi skupa, neki više, neki manje (govorim o pojedincima, a tu i sebe smatram u ono "manje")...al da ste nas vi spašavali da ne budemo farme...to su gluposti, a to i sam znaš...
ovakvo blačenje po forumu nema smisla.
A ako govoriš da je nas strah i ciljaš na zadnjih par akcija SF-a i GNJIDA na AC, točnije dovršavanje AC-a jer su GNJIDE tukle supporte-za to optuži mene. Ja nisam dao da GNJIDE tuku AC-u GG-e.
A nisam dao jer mi nismo imali arte i ne možemo popat do WW-a sada kao što ti planiraš. Nas čekaju još LAV-ICE koje iako su napadale samo zbog AC i zato jer su imale zaštitu D-T-a ipak su pokazale svojim saveznicima da će bit uz njih što mi od Vas nismo doživjeli u ovom trenutku.

Ako ćemo o ulizivanju....daj mi molim te reci koga si ti sve morao poljubit u onu stvar da te deffaju Trotteri, aD, SF i GNJIDE kad je AC krenuo na tebe?
Ako sam naveo neki savez da te deffo, a nije...ispravi me.....samo sam rekao kakve priče kruže po serveru :)

Opaaaaa. Znaci tako cemo. Jel ti duka rekao da me molio da ga dionysos prestanu farmat jer se ne moze razvijat? To nisi znao!? Jesi znao da smo duki nudili 2 nase BO, samo pod uvijetom da ih ne da defferima?
Ja sam nekom iz AC rekao da im je najveca greska sto vas nisu napadali, odavno vas ne bi bilo. Dok vas DT i Lavice napadale imali ste vise naseg deffa u naseljima nego svog. tak da ne kakas bespotrebno.
Za moj deff si zaboravio nabrojit jos nekih 4,5 saveza na serveru;)
Al ovoj dvojici dalje necu ni odgovarat. Priznam bolji ste savez, prerasli ste nas i jbga. Sto je tu je. No ako mislite da placemo za vama varate se. Bolje da smo vas skinuli sa vrta, samo problemi s vama bili :D

Bada-ludi konj
22.02.11, 01:49
Opaaaaa. Znaci tako cemo. Jel ti duka rekao da me molio da ga dionysos prestanu farmat jer se ne moze razvijat? To nisi znao!? Jesi znao da smo duki nudili 2 nase BO, samo pod uvijetom da ih ne da defferima?
Ja sam nekom iz AC rekao da im je najveca greska sto vas nisu napadali, odavno vas ne bi bilo. Dok vas DT i Lavice napadale imali ste vise naseg deffa u naseljima nego svog. tak da ne kakas bespotrebno.
Al ovoj dvojici dalje necu ni odgovarat. Priznam bolji ste savez, prerasli ste nas i jbga. Sto je tu je. No ako mislite da placemo za vama varate se. Bolje da smo vas skinuli sa vrta, samo problemi s vama bili :D

Vidi LEonide. Niste vi nas skinuli sa vrata. Nego je raskid potekao od gnjida. I mi smo raskinuli savezništvo. JEr takvi nam saveznici ne trebaju.

The Last Don
22.02.11, 01:51

Prvo za tebe nisam onaj,nego se obracaj sa duznim postovanjem!
Drugo necemo se nastavljati jer nismo deca
Trece nisam znao da si tad komunicirao sa AC, ustvari kao i sad sa lavicama ili jesi?

Don

FlLASH!
22.02.11, 01:59
Ma ekipa cijeli kvadrant ste totalno za nista. Tako da vam je suvisno se uopce verbalno ovdje nadmetati. AC najvise doduse ..al eto.

sneki
22.02.11, 02:15
Pa nemam kad radim deff, ne znam što to tebe muči. A Push sam ja slao. I išao je MM za PUSH. I nisam postao poštenjačina. Ja to i jesam...

Šta te peče tu gdje si ostao..8),,HAhahahahahahah..

od kada je ono od neki dan kod mamba u napadu xx xxx sjekira i yy yyy konja deff vojska..igramo neku novu verziju traviana ili.........

stooges
22.02.11, 02:17
Vidi LEonide. Niste vi nas skinuli sa vrata. Nego je raskid potekao od gnjida. I mi smo raskinuli savezništvo. JEr takvi nam saveznici ne trebaju.

hoce biti pravog rata ili samo preko foruma:na karte:

Marles
22.02.11, 02:21

Evo zadnji moj post vezan na ovu temu...

Nije mi duka rekao za dionysos, priznajem. Imali smo vašeg deff-a kad su krenule Lavice i DT, eto i to priznajem. Nudili ste nam 2 BO, bio sam u toj sobi, isto nemrem reć da nije istina. Da sam zabroavio navest 4-5 saveza još za tvoj deff, lako moguće. Mashinac mi je na skypeu prepričavao kako je zvao za deff ekipu, a ti si se samo čudio koliko ti deff-a odlazi. Par dana i nakon obrane ja sam dobivao poruke "U kakvim smo odnosima s Valhallom jer se priča da je dio deffa od Trottera tebe branio?" Zbilja moguće je da su to samo priče, gluposti, neka moja mašta....

Sad kad sam priznao svako slovo gore kaj si napisao....trebao bi i odgovorit :D

1) nudili ste BO, al nakon koliko sati rasprave? Da ne zaboravim tvoj najbolji komentar na ono što smo napisali duka i ja da i mi imamo razvijene igrače u savezu koji zaslužuju art:"To su gluposti, tko može biti razvijeniji od naših članova, pa u top 20, 4 mjesta drži SF, nema razvijenijih od cuga i pekela". Ispravi me (opet) ako griješim, al kaj nije cug onaj igrač koji je bio tvoja špija u AC? Pošto si ti vodio akcije na AC kaj nje logično da on može raditi šta god oće s accom jer unaprijed zna da ga se neće napast? Ukoliko ga se i napadne tj. treba napast znat će to vjerojatno mjesec-dva unaprijed. Znači može se razvijat koliko god oće bez straha. Zašto npr. nisi rekao da tvoji igrači drže neka mjesta u off rangu, nego nam populaciju nabijaš na nos? Ok, on je vjerojatno i razvijen bolje i od Vadera kaj se tiče GG-a pa će sa BO napravit dobar off kasnije za WW, al nama je tad bio bitan AC, a ne WW. Veliki BO (3/4) smo htjeli dat pojedinim defferima, istina jer dečki su izgubili vojske i vojske, GNJIDE su slabile u nekim trenutcima sa deffom i zbog toga smo tražili BO za njih. Mali BO je rečeno da će ići samo offerima. Mogao si nam pričat kako je Dionysos, nebi ti nikad prigovorio za to, kako je miskin razvijen, adolenec....znaš ekipa koja se tukla u ratu :)

2) Kaj se tiče toga što si rekao AC, dovoljno si rekao o tome kakav si saveznik. Zašto niste tad prekinuli savezništvo ako smo toliko smetali?

3) Nitko ne traži od Vas da plačete za nama. Zapravo Vas nitko niš ne traži. Al ovo pljuvanje po GNJIDAMA nakon svega u ovoj igri što smo prošli.....djetinjasto. Nisam očekivao ovakvo nešto, ovakav potez da se nama iza leđa dogovarate s LAVICAMA da Vam daju BO pod uvjetom da ih ne napadate....

To bi bilo to kaj se tiče mene i ove teme.

Markoleti
22.02.11, 02:59
Ne ucestvujem na forumu jer je sluzi za mlacenje prazne slame i blacenje . . . a to stvarno ne zelim. Citajuci ovo,sto se pise u zadnje vrijem,prosto nisam izdrzao da ne napisem nesto.
Ne mogu da vjerujem sto se desava! Da odrasli ljudi ne mogu da se dogovore i nadju zajednicki jezik a tolko vremena smo proveli zajedno???! Treba da se nadjete,ispravite nesuglasice i da nastavimo dalje ka zajednickom cilju! Josh ima vremena jer nije napravljena STETA!

Ovom prilikom cu se zahvalit ljudima iz gnjida koji su poslali def u par navrata.
Nadam se da ce se odgovorni opametit i rijesiti probleme i nesuglasice! Ostavite ponos sa strane i mislite na dobrobit saveza!!!
MarkoSan

Kamikaza Vito
22.02.11, 09:42
Ne ucestvujem na forumu jer je sluzi za mlacenje prazne slame i blacenje . . . a to stvarno ne zelim. Citajuci ovo,sto se pise u zadnje vrijem,prosto nisam izdrzao da ne napisem nesto.
Ne mogu da vjerujem sto se desava! Da odrasli ljudi ne mogu da se dogovore i nadju zajednicki jezik a tolko vremena smo proveli zajedno???! Treba da se nadjete,ispravite nesuglasice i da nastavimo dalje ka zajednickom cilju! Josh ima vremena jer nije napravljena STETA!

Ovom prilikom cu se zahvalit ljudima iz gnjida koji su poslali def u par navrata.
Nadam se da ce se odgovorni opametit i rijesiti probleme i nesuglasice! Ostavite ponos sa strane i mislite na dobrobit saveza!!!
MarkoSan

ti si markane uvijek bio gospodin:pivo:

spajla
22.02.11, 09:59

MarkoSan

Slažem se u potpunosti .
Glas razuma među puno lupetanja o tome tko ima većeg .....
Svaka čast care

travian je zakon
22.02.11, 11:42
A moj off je cijelo vrijeme bio vani, dok ste vi popali..

Jednom kažeš da si deffer, drugi post offer si.

Pa ti sam ne znaš šta si:P , ali ja znam da si lažov :D

gamacid
22.02.11, 11:55

pa pusti covjeka bi ti priznao da imas skaut acc

vidis da pokuasava sakriti da se sprema sa izvidnicima u veliku ofenzivu

Bada-ludi konj
22.02.11, 12:39

Gle, mogu napisati što želim, bez da vređam druge. A nazivati nekog lažovom, je vređanje, krajnje neodgojeno i bezobrazno.
Ako to nisi znao. Svaka daljnja diskusija po ovom pitanju je za mene završena...

Žena Zmaj
22.02.11, 12:39
nikad vodje od ljevonida :cerek::cerek::cerek:

:lol2:
pak si popusio..pušacu hehe
jel postoji server na kojem ti nisi glavni smoker hehe

Kamikaza Vito
22.02.11, 13:19
nikad vodje od ljevonida :cerek::cerek::cerek:

:lol2:
pak si popusio..pušacu hehe
jel postoji server na kojem ti nisi glavni smoker hehe

Ja mislim da vi svi zapravo jako volite Leonida i da ste vi pomalo ljubomorni na vrsnog igrac....jer nije uzalud ona stara narodna "za dobrim konjem se prašina diže"

Žena Zmaj
22.02.11, 14:48
Ja mislim da vi svi zapravo jako volite Leonida i da ste vi pomalo ljubomorni na vrsnog igrac....jer nije uzalud ona stara narodna "za dobrim konjem se prašina diže"

za njim se ne dize prasina nego oblak gluposti :D

ostngds9ve
22.02.11, 14:51
:offtopic:
Mala diverzija od svih ovih hvaljenja i busanja o prsa svih junaka servera.

Čisto da se javim da mi drago vidjeti da je forum zaživio, iako mucrum i ptić nemaju puno postova, ljudovi volim vas sve, sad imam šta čitati.

pozz svima, a ne samo njima.

MoRooN
22.02.11, 15:26
za njim se ne dize prasina nego oblak gluposti :D

I to kaze osoba, koju je doticni sa svojim savezom i saveznicima(sad bivsim) izbrisao na svim acc-ima koje je imala, skupa sa savezom koji je vodila ROTFL

Sama sebe vrijeđas :cry:

PS-grin je njub:P

bedex_uskrsnuli
22.02.11, 15:32
@ Last Don, Ljevonid je uvijek u pravu, ali ne znam cemu se cudis? Paa on kad igra i 2 godine u jednom savezu izda ga bez problema, a s vama tek pola servera i ti se iscudavas??? Vi ste kao gnjide njemu bili cisti teret jer ko bi upravlja sa jos 4 saveza prepunog deffa i to jos demokratski, tako da ne ispunjavate volju njegova bozanstva? kako se samo USUDUJETE pitati i propitivati odluke ili ne dao bog ispitivati da li su iste ispravne, ma sramite se i sjedite u kut.

@ Oho Leonid jesu ovo dodatni tvoji uspjesi gdje svoje dojucerasnje saveznike nazivas kako citiram ^kakaju^??? Mozda je ^kakanje^ i to da sad nemate bas nikakvu sansu za WW, barem ne realnu, sto tebe uzdice do najuspjesnijeg vode ikada, dalmatinac pa i element su barem usli u tu trku iako su samo jednom pobijedili a ti nazalost ostajes pred vratima ;//// Mozda je smjena rjesenje, cujem da
Sneki trazi ^kvalitetnog^ vodu pa da se javis i da vise nemas taj teret vode na vratu???? Stvarno ne znam sta je veca Blamaza da je Leonid voda SF ili da SF ima za vodu Leonida?

TaraT
22.02.11, 15:42
:offtopic:
Mala diverzija od svih ovih hvaljenja i busanja o prsa svih junaka servera.

Čisto da se javim da mi drago vidjeti da je forum zaživio, iako mucrum i ptić nemaju puno postova, ljudovi volim vas sve, sad imam šta čitati.

pozz svima, a ne samo njima.

jesam ja to nekom falio?

mucrum
22.02.11, 17:08
@ostngds9ve:D:D:D...

@ ostali
Htio bi komentirat ovu hajku na Leonida... Neću ulaziti u razloga razlaza s gnjidama , jer stvarno ne znam tko je tu kriv ... Čitajući ovako na forumu rekao bi da obje strane imaju margarina na glavi, ali me nešto drugo čudi.... Ovdje se leonida proglašava pušioničarem, nesposobnim, neznalicom itd itd, a čovjek je sa svojim savezom i vodstvom srušio AC koaliciju, koja je nekad izgledala kao jedna od najjačih koalicija na serveru... Barem po popu , igračima , upisima na forumu itd itd.... I kao što se Varderu čestitalo na blic ratu s DT , leonidu se treba čestitati na čišćenju AC-a i mislim da mu malo tko može prigovorit da je nesposoban ili da je popušio na ovom serveru...

GRINHIL
22.02.11, 17:59
I to kaze osoba, koju je doticni sa svojim savezom i saveznicima(sad bivsim) izbrisao na svim acc-ima koje je imala, skupa sa savezom koji je vodila ROTFL

Sama sebe vrijeđas :cry:

PS-grin je njub:P

a kad ti je trebalo da ti sredim push od svih saveza nisam bil njub?
i kad te trebalo primit u savez kao farmu bil sam dobar
ccc

današnja mladež...

sneki
22.02.11, 18:37

@ ostali
Htio bi komentirat ovu hajku na Leonida... Neću ulaziti u razloga razlaza s gnjidama , jer stvarno ne znam tko je tu kriv ... Čitajući ovako na forumu rekao bi da obje strane imaju margarina na glavi, ali me nešto drugo čudi.... Ovdje se leonida proglašava pušioničarem, nesposobnim, neznalicom itd itd, a čovjek je sa svojim savezom i vodstvom srušio AC koaliciju, koja je nekad izgledala kao jedna od najjačih koalicija na serveru... Barem po popu , igračima , upisima na forumu itd itd.... I kao što se Varderu čestitalo na blic ratu s DT , leonidu se treba čestitati na čišćenju AC-a i mislim da mu malo tko može prigovorit da je nesposoban ili da je popušio na ovom serveru...

AC koaliciju nije srušio Leonid i sposobno vodstvo,AC koalicija se urušila iznutra zahvaljujući "sposobnom"vodstvu AC-a.Oni "nesposobni" iz AC koalicije su pedalirani iz Saveza da ne smetaju.

l.p.

dadozg
22.02.11, 19:15
AC koaliciju nije srušio Leonid i sposobno vodstvo,AC koalicija se urušila iznutra zahvaljujući "sposobnom"vodstvu AC-a.Oni "nesposobni" iz AC koalicije su pedalirani iz Saveza da ne smetaju.

l.p.

viš ja sam čuo sasvim drugu priču...

čestitam leonidu i njegovim na rušenjem AC saveza,šteta kaj sam prekasno došao na s3 da i ja sudjelujem u tome :(

Leonid+
22.02.11, 19:36

@ ostali

Joj, ma pusti ljude da se vesele. Forum im je jedino jos i ostao. Svi oni su morali gasit acc na s3, pa zar nije logicno da taj jad i nemoc ispoljavaju preko foruma. Doduse neki igraju nove acc-e, al se skrivaju pod cudnim imenima. Sad mi nije samo jasno zasto su morali gasit i zasto se moraju skrivati:brukica::brukica:

A to sto par ljudi iz gnjida sad fantazira ne znaci da igraci nisu i dalje u dobrim odnosima, sto i logicno. :)

spojler
22.02.11, 20:44

MarkoSan

:goodpost:

ja protiv svog komšije iz SF neću ratovat,i dalje ću mu slat deff bez obzira tko ga napada

gnjida

dado zg
22.02.11, 21:17

@ ostali

Ko gubi ima pravo da se ljuti :D

GRINHIL
22.02.11, 21:59
:goodpost:

ja protiv svog komšije iz SF neću ratovat,i dalje ću mu slat deff bez obzira tko ga napada

gnjida

nemaš frke
markoletija ja napadnem kad god ti kažeš

MoRooN
22.02.11, 22:04
nemaš frke
markoletija ja napadnem kad god ti kažeš

Za to bi trebao prvo naucit, ak saljes kate u valovima, da se treba poslati napad umjesto pljacke :cerek:
Idi tam klikaj skrovista il tak nesto....:cvjetic:

Chvarak
23.02.11, 00:44
a kad ti je trebalo da ti sredim push od svih saveza nisam bil njub?
i kad te trebalo primit u savez kao farmu bil sam dobar
ccc

današnja mladež...

javno prizna da je primio farmu u savez i onda se ljuti kaj ga pljuju :brukica:

GRINHIL
23.02.11, 02:24
javno prizna da je primio farmu u savez i onda se ljuti kaj ga pljuju :brukica:

interna zeza
jooooooooooj
to mi je dual na accu
:D :D :D :D

bedex_uskrsnuli
23.02.11, 07:59
Joj, ma pusti ljude da se vesele. Forum im je jedino jos i ostao. Svi oni su morali gasit acc na s3, pa zar nije logicno da taj jad i nemoc ispoljavaju preko foruma. Doduse neki igraju nove acc-e, al se skrivaju pod cudnim imenima. Sad mi nije samo jasno zasto su morali gasit i zasto se moraju skrivati:brukica::brukica:

A to sto par ljudi iz gnjida sad fantazira ne znaci da igraci nisu i dalje u dobrim odnosima, sto i logicno. :)

O Leonide...ma tko to gasi zbog tebe acc na s3? Oni IMALO ali imalo upuceni u rad i djelovanje Elemenata, pardon Nwo, pardon SF saveza znaju da je taj savez odavno ustrojen, cak i pojedine funkcije su par godina u istim rukama. Kao da si ti osnovao SF, kao da si ti naucio ljude igrati i kao da nisi dosao na gotovo. Tko se skriva, a svoj glavni grad zove Sparta koja je bila tako los savez, pa sto ga nisi nazvao SF ili bolje izdaja? Zasto bi se Leonide ispoljavao jad kad se sada vidi i od strane gnjida kakav si ti pregovarac/igrac, kada oni sad ^fantaziraju^? Nadalje AC nije nitko nikad pobjedio, pobjedila ga je Sneki svojoj bahatoscu i neizivljenim egom, kao i Hik, a SF NEMA sanse za ww bez gnjida pa cemo bas vidjet tko je fantazirao za koji mjesec pri kraju servera ali da dotad ces vec biti smjenjen.

nazgul1982
23.02.11, 08:54
neznam kakve veze nwo ima sa sf jer ona farma od druge s3 runde mi je nepoznata ali sf sa elementima sa prvoga s3 ne vidim neku vezu... ako ima neki igrac koji je u oba saveza igrao,meni nije poznat...

TaraT
23.02.11, 10:04
neznam kakve veze nwo ima sa sf jer ona farma od druge s3 runde mi je nepoznata ali sf sa elementima sa prvoga s3 ne vidim neku vezu... ako ima neki igrac koji je u oba saveza igrao,meni nije poznat...

bedexu fali dalmos
vidim da cemo ga morati opet zvati da ga primiri malo

sneki
23.02.11, 12:00
O Leonide...ma tko to gasi zbog tebe acc na s3? Oni IMALO ali imalo upuceni u rad i djelovanje Elemenata, pardon Nwo, pardon SF saveza znaju da je taj savez odavno ustrojen, cak i pojedine funkcije su par godina u istim rukama. Kao da si ti osnovao SF, kao da si ti naucio ljude igrati i kao da nisi dosao na gotovo. Tko se skriva, a svoj glavni grad zove Sparta koja je bila tako los savez, pa sto ga nisi nazvao SF ili bolje izdaja? Zasto bi se Leonide ispoljavao jad kad se sada vidi i od strane gnjida kakav si ti pregovarac/igrac, kada oni sad ^fantaziraju^? Nadalje AC nije nitko nikad pobjedio, pobjedila ga je Sneki svojoj bahatoscu i neizivljenim egom, kao i Hik, a SF NEMA sanse za ww bez gnjida pa cemo bas vidjet tko je fantazirao za koji mjesec pri kraju servera ali da dotad ces vec biti smjenjen.

Na čem si ti?

Trofex
23.02.11, 12:48
ekipa bilo mi je drago se svađati ponajpije, igrati uz vas i protiv vas, al moje vrijeme je završilo.
četiri godine pakla u privatnom životu, zbilja je previše
s toga sretno u daljnjoj igri a tako i u privatnom životu.

tko me pozna može mi se javiti na skype miroslav5794.

Mirek!!!

savezi: Hegemony, SYN, THE,nWo, ELEMENTI-FIRE, MNJAG, PTSP, P.F.zoo
acci: Leclerc,Copldbloom, mariac7, Extreme team(ex);DOCent & TheRipper, gogoXD, irti, LaF

pozdrav

Trofex

nazgul1982
23.02.11, 14:57
ovaj prvi savez koji si nabrojao je velicanstven

ptsp i mnjag su ok,i nwo

syn i the?

ne se hvaliti,ne,ne i ne

Chvarak
23.02.11, 15:50
interna zeza
jooooooooooj
to mi je dual na accu
:D :D :D :D

dakle još bolje, primio si farmu na acc :lol:

šalim se, jbg nisam skužio da je interna :palčina: :cvjetic:

GRINHIL
23.02.11, 17:08
dakle još bolje, primio si farmu na acc :lol:

šalim se, jbg nisam skužio da je interna :palčina: :cvjetic:

ja ti baš ne volim preveć kakat o politici vođenja saveza i sl.

a volim puno zezat
;)
tak da nemaš brige

a nije on jadan kriv šta se osjeća mali pored ovakvog veeeeeeelikog igrača kao ja...
gross:p:p:p

dalmatinac22
23.02.11, 21:35
bedexu fali dalmos
vidim da cemo ga morati opet zvati da ga primiri malo

Jok, nemam ja kog primirivati. No, apsolutno sam izvrsne volje inaće. Stoga, neće trebati mnogo da mi ovo malo živaca što imam popuca :)

Nego.. kad ćemo kod frenda na coffee?? :)

Teyla
24.02.11, 01:33
Bedex di su naoruzane banane ;;)

bedex_uskrsnuli
24.02.11, 10:22
Banane su u diru jos ako se zove gnjida pa se poskliznes na nju izgubis deff i osramotis se do 2020 onda triba pazit kako i gdje gazis :))) ali sve voce za voljenog vodu, a njega nizasto, on ce sam otici :):spam1:

mucrum
25.02.11, 09:07
evo došao si na server zaratio i dobio nogu u dupe
nije mi se dalo ovo ono špreha ahhahahaha
loš server tralalalala

i kaj se uopće taj -a- savez žali
kao" ima vas 5 protiv nas jednih "

uff opak argument

frende mucrume da sam ja bio na tvom mjestu nebi se meni kotilo tih 5,6 il 7 saveza nego bi ih potamanio davnih dana
svaka takva kritika s tvoje strane na to, je samokritika ,,,,jedino ak su svi drugi krivi to je okej :D

nemrete ni prdnut u kvadrantu bez dozvole , a vama se gradi ČUDO :d

@Ptić i @mucrum

đenjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa

Ajde Pitić sad iš iš iš sa servera :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek: (gg i 3 suporta)... Da parafraziram , odvalili smo te nogom u dupe da se nećeš zaustaviti do Venere :cerek:... loš server jel da, imaš previše posla u rl aha, moraš radit allalaalal bahahhahahahahahhhahahahahahahah

P.S. Osveta je jelo koje se servira hladno , sve se plaća pa i udaranje s leđa pod napom... Što se tiče "ispušranja vjetrova" u kvadratu lijepo smo ga počistili, i pit sretno u rl i možda na nekom drugom serveru :cerek:

@ Pit
đenjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa:lol2:

grille
25.02.11, 18:09
Ajde Pitić sad iš iš iš sa servera :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek: (gg i 3 suporta)... Da parafraziram , odvalili smo te nogom u dupe da se nećeš zaustaviti do Venere :cerek:... loš server jel da, imaš previše posla u rl aha, moraš radit allalaalal bahahhahahahahahhhahahahahahahah

P.S. Osveta je jelo koje se servira hladno , sve se plaća pa i udaranje s leđa pod napom... Što se tiče "ispušranja vjetrova" u kvadratu lijepo smo ga počistili, i pit sretno u rl i možda na nekom drugom serveru :cerek:

@ Pit
đenjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa:lol2:

Njega ti nema već oko tjedan dana, ali prenijet ću mu pozdrave :D

TaraT
25.02.11, 18:58
Njega ti nema već oko tjedan dana, ali prenijet ću mu pozdrave :D

nisam ni sumnjao da je rl u pitanju

mucrum
25.02.11, 22:47
nisam ni sumnjao da je rl u pitanju

ma glupa igrica :brukica:

Kamikaza Vito
27.02.11, 15:48
sta je s forumom niko nis ne pise???

dadozg
27.02.11, 15:56
sta je s forumom niko nis ne pise???

pa završio je server,kaj ti to neznaš? vader digao čudo na 100 jučer ;)

GRINHIL
27.02.11, 17:02
pa završio je server,kaj ti to neznaš? vader digao čudo na 100 jučer ;)

meni treba 3 minute dok ga dignem i zrušim

a do 100 nejde već max do 17
edit: ipak je njih troje hehe

al stvarno evo da nije spam-čet je koma
pa 2 dana niko niš
kad će bura?
neka akcija?
nešt!!!

dadozg
27.02.11, 19:10
uuuuu sad saznah da je sneki u valhali :( drugi server za redom okrenula kaput,znači za par mjeseci na s1 ju možemo očekivati u 1.bojnoj ili LZN :D:witch::witch::witch::cerek::cerek::cerek:

Kamikaza Vito
27.02.11, 19:13
uuuuu sad saznah da je sneki u valhali :( drugi server za redom okrenula kaput,znači za par mjeseci na s1 ju možemo očekivati u 1.bojnoj ili LZN :D:witch::witch::witch::cerek::cerek::cerek:

cek stvarno je u valhali?

dadozg
27.02.11, 19:17
cek stvarno je u valhali?

pa tak se barem hvali okolo,sad neznam jel istina ili ne? ak je istina jao si ga nama :kid::kid:

stooges
27.02.11, 19:40

sinovac,ne nasedaj na provokacije:pije kavu:

doci
27.02.11, 20:08
Jooooj, ma jel tko zna koji to acc Sneki u Vallahali igra da bar znamo koga se to trebamo bojati??

:girlw::girlw::girlw:

ROTFL

:witch::witch:

Leonid+
27.02.11, 20:28
Jooooj, ma jel tko zna koji to acc Sneki u Vallahali igra da bar znamo koga se to trebamo bojati??

ROTFL

Nije u valhali nego u savezu cass. Ja sam stavio gasit acc, jbga gotov sam. Cujem da se hvali cinjenicom da je morala gasit acc na ++, pa onda preuzela acc na --...hahaha..koja bruka:brukica::brukica::brukica:

sneki
27.02.11, 23:56
Nije u valhali nego u savezu cass. Ja sam stavio gasit acc, jbga gotov sam. Cujem da se hvali cinjenicom da je morala gasit acc na ++, pa onda preuzela acc na --...hahaha..koja bruka:brukica::brukica::brukica:

A ja sam načula da ste vas tri veliki igrači:cvijece i proljece:

ROTFL

dadozg
28.02.11, 00:17
kak se netko voli kititi tuđim perjem :) a kakve veze ima taj report sa s3????

hbudimir
28.02.11, 00:20
A zar uz to sto taj report nema veze s nicim ne postoji i pravilo da se u ovoj temi ne smiju stavljat reporti? :brukica:

sneki
28.02.11, 00:21
kak se netko voli kititi tuđim perjem :) a kakve veze ima taj report sa s3????

A kakve veze ima server kad isti ljudi igraju.Ovo je samo potvrda Vaše savršenosti .

Itachi
28.02.11, 00:21
pozdravljam informirane prijatelje,
daklem, naša draga suigračica i zaljubljenica/poznavataljica travian igre, kako čujem
1. ima acc u cass zavezu
2. sita 2 acca u valhalama, tj. jednog bivšeg, i jednog bivšeg darkovca, da ne kažem DT-ovca

dakle sneki je valhala više od mnogih valhala i nebih olako negativno o njoj se izražavao

doci
28.02.11, 00:30
A ja sam načula da ste vas tri veliki igrači:cvijece i proljece:

Kako me ne čudi da netko tko izdaje svoje suigrače objavljuje report isto takvog izdajice??

Dotični je bivši igrač 1. Bojne a sada prebjeg u SONI, kom sam ja ustupila oazu za glavni grad, da bi mi iz zahvalnosti oteo selo...

Kako li se samo uvijek ista vrsta ljudi nađe na istoj strani??:narf:

sneki
28.02.11, 00:39
Kako me ne čudi da netko tko izdaje svoje suigrače objavljuje report isto takvog izdajice??

Dotični je bivši igrač 1. Bojne a sada prebjeg u SONI, kom sam ja ustupila oazu za glavni grad, da bi mi iz zahvalnosti oteo selo...

Očito igrači bježe od vas,i to dobri.

Pozz svima i laku i ugodnu noć...:fairy:

doci
28.02.11, 00:47
Očito igrači bježe od vas,i to dobri.

Pozz svima i laku i ugodnu noć...:fairy:

E vidiš to je razlika između nas dvije, neki znaju što je poštenje, a neki ne i to nema veze s kvalitetom igre..

I nadam se da će u Vallahali imati oči i na leđima, trebat će im.. :vampire:

RockyO.cro
28.02.11, 00:52

:cvjetic:
nist ne zameriti..

sneki
28.02.11, 00:57
E vidiš to je razlika između nas dvije, neki znaju što je poštenje, a neki ne i to nema veze s kvalitetom igre..

I nadam se da će u Vallahali imati oči i na leđima, trebat će im.. :vampire:

Molim Vas da nakon posta ne stavljate sliku iz osobne:fairy:

Leonid+
28.02.11, 01:01
Jel mi moze netko rec jel ovo ona Sneki sto imala acc Crni zmaj na s3 i sto mjesec dana prije s3 okupljala ekipu nevjerovatnih znalaca i sto napravila prioritetni savez AC(tako ga ona zvala) i jel to ta ista sneki koja eto cudom nekim gasila acc na s3 i kojoj nestao prioritetni savez? Jel to mozda ona sneki sto meni plakala i molima me da je primimo u SF, jer da ce inace morat gasit acc? Mislim nije valjda to ta sneki, odbijam vjerovat da je to ta sneki:brukica::brukica::brukica:

nazgul1982
28.02.11, 01:01
pozdravljam informirane prijatelje,
daklem, naša draga suigračica i zaljubljenica/poznavataljica travian igre, kako čujem
1. ima acc u cass zavezu
2. sita 2 acca u valhalama, tj. jednog bivšeg, i jednog bivšeg darkovca, da ne kažem DT-ovca

dakle sneki je valhala više od mnogih valhala i nebih olako negativno o njoj se izražavao

igra u cass al ne sita valhallu niko van valhalle:D

al super mi je odakle ove price nastaju:D

sneki
28.02.11, 01:08
igra u cass al ne sita valhallu niko van valhalle:D

al super mi je odakle ove price nastaju:D

Istina šefe...Leonide šic

Istina šefe...Leonide šic

P.S.

u strahu su velike oči:cerek:

doci
28.02.11, 01:13
Molim Vas da nakon posta ne stavljate sliku iz osobne:fairy:

Debela koža ide uz sve navedeno u gornjim postovima ali tebi trebaju i naočale kad svoju sliku ne prepoznaješ :cerek::cerek::cerek:

No postoji i ona stara: pametnom dosta..;)

sneki
28.02.11, 01:33
Debela koža ide uz sve navedeno u gornjim postovima ali tebi trebaju i naočale kad svoju sliku ne prepoznaješ :cerek::cerek::cerek:

No postoji i ona stara: pametnom dosta..;)

Laku noć svima,slatko spavajte i sanjajte sela.Dobra vila će Vam ispuniti tri želje.:luvz:

shido
28.02.11, 07:42
joj sha ja sve ovdje necu saznat :D

jos malo pa ce ispast da nizi i dalmatinac igraju u valhalli :cerek:

i da ne zaboravim zombi ce nam gradit ww:lol2:

dadozg
28.02.11, 08:28
shido znaći sneki ne igra u valhalama? mogu ti dati prepisku skype chata gdje se hvali da ima acc u valhalama i da tamo igra,ajme meni majko kaj može netko niže past pa se hvaliti okolo za nekaj kaj nije istina...to sve govori o veličanstvenoj sneki koja još ni jedan server nije završila u savezu u kojem je počela (BRUKICA)...

Naša jedina sreća je ta kaj je tamo neki deff organizator,znači pak bu savez razmrdala prvi put kad joj nekaj ne bu po volji,ipak je najpoznatija na našim serverima po prelascima i izdajama,a ne po igri i reportima....

a ovo sve govori o tom rockiju,našla krpa zakrpu(BRUKICA X2)

nego ima kakvih događanja na s3,kad če natari?

sneki
28.02.11, 09:39
shido znaći sneki ne igra u valhalama? mogu ti dati prepisku skype chata gdje se hvali da ima acc u valhalama i da tamo igra,ajme meni majko kaj može netko niže past pa se hvaliti okolo za nekaj kaj nije istina...to sve govori o veličanstvenoj sneki koja još ni jedan server nije završila u savezu u kojem je počela (BRUKICA)...

Naša jedina sreća je ta kaj je tamo neki deff organizator,znači pak bu savez razmrdala prvi put kad joj nekaj ne bu po volji,ipak je najpoznatija na našim serverima po prelascima i izdajama,a ne po igri i reportima....

a ovo sve govori o tom rockiju,našla krpa zakrpu(BRUKICA X2)

nego ima kakvih događanja na s3,kad če natari?

Dobro jutro Dadek,

tebi će vila ispuniti četiri želje sinko:)

dadozg
28.02.11, 09:51
Q
Dobro jutro Dadek,

tebi će vila ispuniti četiri želje sinko:)

poznata mi ova tvoja spika,tak je bilo na pocetku s3 kad je sve bilo bajno i kad si tu predstavljala najjaci server na s3 hahahahaha dok ga nisi unistila,aj mi smo bacili internu kladionicu koliko ce ti trebat da to isto ponovis na s1, nemoj me razocarat molim te...

P.s. ovo sinko..ipak te ja jos mogu poslat po sibice pa je u najmanju ruku neukusno,ali navikli smo mi na to..:

Nego kaj ima u valhalama hahahaha kad se vec hvalis da tamo igras...ocito nisi nis sama sposobna napraviti pa se moras kititi tudjim perjem(brukica hahaha)

Btw.meni je vila ispunila zelju cim je tebe dovela na s1 :):)