PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13

Leonid+
28.02.11, 10:37
shido znaći sneki ne igra u valhalama? mogu ti dati prepisku skype chata gdje se hvali da ima acc u valhalama i da tamo igra,ajme meni majko kaj može netko niže past pa se hvaliti okolo za nekaj kaj nije istina...to sve govori o veličanstvenoj sneki koja još ni jedan server nije završila u savezu u kojem je počela (BRUKICA)...

Naša jedina sreća je ta kaj je tamo neki deff organizator,znači pak bu savez razmrdala prvi put kad joj nekaj ne bu po volji,ipak je najpoznatija na našim serverima po prelascima i izdajama,a ne po igri i reportima....

a ovo sve govori o tom rockiju,našla krpa zakrpu(BRUKICA X2)

nego ima kakvih događanja na s3,kad če natari?

Pa nemoj tako. Sneki je evoluirala. Sad ne samo da ne moze zavrsit server u istom savezu, nego ne moze zavrsit server na istom nalogu.:brukica:
A za s1 ti najbolja taktika da fejkate snesku svaki dan. Nakon 10 dana raspad saveza zajamcen:cerek::cerek::cerek:
hehehehe...na ovo sefe upuceno vaderu sam prasnuo od smijeha:cerek::cerek::cerek:
Al nije mi odgovorila jel to zbilja ona sneska sto pobjegla sa s3? Nas razgovor izgledao otprilike ovako:
Sneki: kmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...posalji pozivnicu molim te. Ako ne posaljes gasit cu acc. Leonid molim te posalji mi pozivnicu.
Ja: pa sto je bilo?
Sneki: ma ne mogu dva zmaja u istom savezu
Ja: morat ces gasit!!
Sneki: ali Leonid molim te, plizzzzz

Nakon toga je pokusala prec u gnjide, naravno bezuspjesno. Pa je onda uspijela se ugurat u -A- savez ali tamo se zadrzala svega 24h...i onda jadna ugasila acc. :brukica:

dadozg
28.02.11, 11:49
Leonid mislim da smo prevec pompe digli oko sneki,takve osobe uopce ne zasluzuju da se o njima i prica...bez brige poznavajuci nju cut cemo jos bisera tipa ovog kak se hvali okolo da igra u valhalama...kazem sva sreca pa je u vodstvu na s1 pa ce nam olaksat bitku sa inace veoma kvalitetnim protivnikom ;);)

Leonid+
28.02.11, 12:31
Leonid mislim da smo prevec pompe digli oko sneki,takve osobe uopce ne zasluzuju da se o njima i prica...bez brige poznavajuci nju cut cemo jos bisera tipa ovog kak se hvali okolo da igra u valhalama...kazem sva sreca pa je u vodstvu na s1 pa ce nam olaksat bitku sa inace veoma kvalitetnim protivnikom ;);)

:goodpost:

shido
28.02.11, 13:04
ova pisanja mi sve vise lice na poslovicu: rugala se serpa loncu... :D

Teuta88
28.02.11, 13:13

:lol2: ovo pordržavam :-)

Što je previše previše je.......... toliko biti opterečen nekom osobom prelazi granice normalnog.

kiler
28.02.11, 13:24
a kaj je to šerpa

jel to neki novi savez ili nekaj drugo :palčina:ž

sneki
28.02.11, 13:41
Pa nemoj tako. Sneki je evoluirala. Sad ne samo da ne moze zavrsit server u istom savezu, nego ne moze zavrsit server na istom nalogu.:brukica:
A za s1 ti najbolja taktika da fejkate snesku svaki dan. Nakon 10 dana raspad saveza zajamcen:cerek::cerek::cerek:
hehehehe...na ovo sefe upuceno vaderu sam prasnuo od smijeha:cerek::cerek::cerek:
Al nije mi odgovorila jel to zbilja ona sneska sto pobjegla sa s3? Nas razgovor izgledao otprilike ovako:
Sneki: kmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...posalji pozivnicu molim te. Ako ne posaljes gasit cu acc. Leonid molim te posalji mi pozivnicu.
Ja: pa sto je bilo?
Sneki: ma ne mogu dva zmaja u istom savezu
Ja: morat ces gasit!!
Sneki: ali Leonid molim te, plizzzzz

Nakon toga je pokusala prec u gnjide, naravno bezuspjesno. Pa je onda uspijela se ugurat u -A- savez ali tamo se zadrzala svega 24h...i onda jadna ugasila acc. :brukica:

zašto prepravljaš riječi,misliš da ja nemam sve to i više od toga?...ne doživljavam te Leonide,ali stvarno

arhhimond
28.02.11, 14:31
a kaj je to šerpa

jel to neki novi savez ili nekaj drugo :palčina:ž

šerpa ti je cijenjeni vodič po himalajama...

kiler
28.02.11, 15:07
šerpa ti je cijenjeni vodič po himalajama...

ma bilo mi je na vrh pameti ali nikako da se sjetim

a još mi samo reci kak se vodić ruga loncu :lol2:

doci
28.02.11, 15:15

Ma rekla sam sinoć da ne budem više na tu temu, ali...

Dadozg je mislim rekorder po broju banova na Hr Forumima i najveća mutikaša na njima (sorry Dadek :luvz:), ali i osoba koja jako drži do svoje riječi.
O Leonidu ne bi puno osim da mu ja i cijeli SF vjerujemo skroz. Mislim da to isto moji sadašnji i bivši suigrači mogu reći i za mene.

Za razliku od goreprevišeputaspominjane koja nije ni pokušala pobiti sve dosad rečeno o njoj.

Zato plizzz ne trpati serpe (štogod to značilo) i lonce u isti koš..:lol:

a ja znam s kim budem :pivo:

:witch::witch:

dadozg
28.02.11, 15:29
Doci imas kavu sutra od mene :)
Leonid,kak mozes tako o nasoj svetici,imam dokaz na skypu di je rekla da bi njoj ispod casti bilo igrat u SF hahaha

P.s. nudim tjedni push onom ko mi kaze na kojem se sad nicku,skriva najveca svetica u nas :)

Ally_1606
28.02.11, 15:40
mislila sam da nikad neću napisati nešto na ovom forumu, ali: I shall say this only once: ...... djeca ........ :brukica: :patkica:

i to djeca u lovu na vještice :brukica:

Chvarak
28.02.11, 17:09
i da ne zaboravim zombi ce nam gradit ww:lol2:

nemoj se ni šaliti s tim, pametnom jednom dosta :tough:

P.s. nudim tjedni push onom ko mi kaze na kojem se sad nicku,skriva najveca svetica u nas :)

tempting, tempting :wanted:

Žile
28.02.11, 18:14
Leonid,kak mozes tako o nasoj svetici,imam dokaz na skypu di je rekla da bi njoj ispod casti bilo igrat u SF hahaha

je još vrijedi ponuda za push??? :andjeo:
znam samo za Cass
a kud se još smuca nemam blage :blink:

Leonid+
28.02.11, 18:28

Ja ti kazem nick bez pusha. Ipak je ona plavusa pa na skype upisala novi nick :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

dadozg
28.02.11, 19:30
Ja ti kazem nick bez pusha. Ipak je ona plavusa pa na skype upisala novi nick :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

aj šibni na privat ja sam ju blokiral na skype zato kaj mi se nedavno jadala kako je ona siroće blablabla :opala::opala:

Izida
28.02.11, 19:54
pa odblokiraj ju pa pogledaj sam, zašto bi uvijek drugi ljudi radili prljave poslove umjesto tebe????

nije ti to lijepo :P

Hefest
28.02.11, 21:51
vaoo pa toliko pisanje o jednoj osobi je naprosto zadivljujuća,leonid ima pravo se naslađivati jer njihova koalicija nas je pobjedila i ja sam već čestitao,ali kad vidim dadeka da se naslađuje e onda moram priznati da i ja uživam u tome jer vidim da čovjek jednostavno još nije prebolio poraz pa ćak i ovdje piše i čestita i svojata kao da je on dobio,no dosta o njemu idemo o snekać,šta vas toliko sad to bode,da došla je u najbolji savez na serveru i šta sada,ako krenu na vas barem će moći reći da je rezultat 1:1 a ako dignu ww da je 2:1 za nju,izgleda da vas to najviše pati!!Vidim komentare ma neee...

mucrum
01.03.11, 15:45
Vidim da je zamrlo na forumu, pa da malo vratimo zanimljivost informacijama s -+... Eto nakon što su na početku servera protiv nas ratovali 5 saveza, i bilo je gadnih razdoblja za -A- , pogotovo nakon pitova udara s leđe, odlaska eagla, odlaska jelena no imamo čvrstu kičmu i objavljujem da je od 5 saveza koji su ratovali protiv nas na -+ ostao samo jedan... Ostale smo uz velike gubitke rješili, anarkija je zadnja žrtva... E sad ostao je Dark koji je bio wing od anarkije i zvao se andarkija, no kako smo rješili glavni savez sad se wing okuražio i vratio staro ime Dark i eto sad je taj rat na -+ aktualan... Već smo dosta iscrpljeni od rata sa svim tim savezima, ali vjerujem da ćemo imati snage za taj posljednji korak i konačno rješenje -+ kordinata....

mimi8
01.03.11, 22:09
Vidim da je zamrlo na forumu, pa da malo vratimo zanimljivost informacijama s -+... Eto nakon što su na početku servera protiv nas ratovali 5 saveza, i bilo je gadnih razdoblja za -A- , pogotovo nakon pitova udara s leđe, odlaska eagla, odlaska jelena no imamo čvrstu kičmu i objavljujem da je od 5 saveza koji su ratovali protiv nas na -+ ostao samo jedan... Ostale smo uz velike gubitke rješili, anarkija je zadnja žrtva... E sad ostao je Dark koji je bio wing od anarkije i zvao se andarkija, no kako smo rješili glavni savez sad se wing okuražio i vratio staro ime Dark i eto sad je taj rat na -+ aktualan... Već smo dosta iscrpljeni od rata sa svim tim savezima, ali vjerujem da ćemo imati snage za taj posljednji korak i konačno rješenje -+ kordinata....

....za konačno riješenje -+ koordinata i gradnju WW-a :D

gamacid
01.03.11, 22:30
taj a savez

je to onaj sa proslog s3 kojeg su svi zdusno tamburali

mucrum
02.03.11, 00:09
taj a savez

je to onaj sa proslog s3 kojeg su svi zdusno tamburali

Nije, mi smo onaj s prošlog S3 koji je gradi WW i na čijem WW je zabijen najjači off na cijelom serveru - maxtrollov... Nadalje to je onaj -A- što je jedini ratovao s NWO od početka servera na njihovim kordinatama i preživio do kraja.... Ako misliš na taj -A-, e da to smo mi...:D

....za konačno riješenje -+ koordinata i gradnju WW-a :D

Megle stvarno si lud:D, mi smo toliko iscrpljeni ratovima da ne možemo graditi kokošinjac a ne WW...

mimi8
02.03.11, 01:02
Nije, mi smo onaj s prošlog S3 koji je gradi WW i na čijem WW je zabijen najjači off na cijelom serveru - maxtrollov... Nadalje to je onaj -A- što je jedini ratovao s NWO od početka servera na njihovim kordinatama i preživio do kraja.... Ako misliš na taj -A-, e da to smo mi...:D

Megle stvarno si lud:D, mi smo toliko iscrpljeni ratovima da ne možemo graditi kokošinjac a ne WW...

:cry:

Leonid+
02.03.11, 11:09
Sta ovo gnjide ne mogu ni protiv lavica?:brukica::brukica::brukica::cerek::cerek: Sreca da ih nema 4 puta vise.
Jel vam treba pomoc?;)

The Don
02.03.11, 11:26
Sta ovo gnjide ne mogu ni protiv lavica?:brukica::brukica::brukica::cerek::cerek: Sreca da ih nema 4 puta vise.
Jel vam treba pomoc?;)

Opet ti pocinjes! Izgleda da tebi covek ne vredi pricati!
Nemoj vise da saljes ljude da me pitaju da potpisemo saradnju, nema nista od toga , nemoj ni artove da nudis , ne trebaju nam!!!
Za razliku od tebe mi bar radimo nesto na ovom serveru, a ne krijemo se i kuckamo off!!

Da si se potrudio da pogledas izvestaje i razmislis malo o njima bilo bi ti jasno na sta smo ciljali, ali nisi i to sve kazuje!

Nemoj se truditi da odgovaras na moju repliku , jer me stvarno ne interesuje sta ces reci!

Srdacan pozdrav,

Sheppard
02.03.11, 14:59
Haahahaha, SF krenuo na Valhalu :opala:

Di im je pamet :tough:

Napokon fešta :pivo: :cowboy:

Hefest
02.03.11, 15:00
Rugaš se dojučerašnjim saveznicima,daj imaj malo dostojanstva!

Sheppard
02.03.11, 15:10
Rugaš se dojučerašnjim saveznicima,daj imaj malo dostojanstva!

hmm, moji nisu, niti znam ikoga iz tog saveza, niti sam se ikad čuo sa nekim iz SFa niti mi je deff ili off ikad išao prema njima, niti njihovi prema meni (do sada)...
stoga ih ne smatram saveznicima... ni u kojem smislu,... ako ništa
:snijeg: paducka, :na karte: i očekujem prva zakucavanja

dark fighter
02.03.11, 15:48
kad će prvi reporti?
:ww:

dadozg
02.03.11, 16:23

a ko je SF a ko je valhala? hm...

ostngds9ve
02.03.11, 16:57
A znao sam, Shepp ili Chavarak će prvi na forum se javiti :spam2:.

Teyla
02.03.11, 17:21
:smart:

a sta i ti imaš rezervirano kod babe Vange

shido
02.03.11, 18:31
Događaji u savezu
Događaj Datum
Valhalla je objavio/la rat za SF. danas 17:25

:cowboy:

nazgul1982
02.03.11, 18:48
napokon da sam nasao dobre kvalitetne farme

Leonid+
02.03.11, 19:15
Jel salju vjerni wingovi deff? Mislim: GNJIDE, Q-TNT, DARK, LAVICE, -A- i ostatak kukuriku koalicije:D Sad cete bar znat tko se dublje uvlaci u guzu:cerek:

shido
02.03.11, 19:19
ko da nam treba deff za vas :lol2:

nazgul1982
02.03.11, 19:19
ccc

vec se tjesis za zakucavanje:D

koji strateski idiotizam

umjesto da se moli cudima,oni sami krenu...ccc

dajem okladu da neidu na ggove nam,idu oini support neki socan srokati na 36 sati:D

samo dajte:)

evo sluzbeno obecavam,nasi ce samo na ggove ici:D

Hefest
02.03.11, 19:28
hmm, moji nisu, niti znam ikoga iz tog saveza, niti sam se ikad čuo sa nekim iz SFa niti mi je deff ili off ikad išao prema njima, niti njihovi prema meni (do sada)...
stoga ih ne smatram saveznicima... ni u kojem smislu,... ako ništa
:snijeg: paducka, :na karte: i očekujem prva zakucavanja

Krivo si shvatio prijatelju,moj post je namjenjen leonidu.

nazgul1982
02.03.11, 19:48
evo nesto prigodno

http://www.youtube.com/watch?v=Yaie4Z878zo

dadozg
02.03.11, 19:51
evo nesto prigodno

http://www.youtube.com/watch?v=Yaie4Z878zo

ha ha ha a kaj smo u nekom ratu? pa nemam ja pojma ni o tome....

nazgul1982
02.03.11, 19:58
ha ha ha a kaj smo u nekom ratu? pa nemam ja pojma ni o tome....

napadaju nas farme,ista zabrinjavajuce

ponizavajuce je od koga se sve mora braniti u danasnje doba...

shido
02.03.11, 20:03
Nego Leonide, ajde tu napisi javno dal vas savez daje suglasnot da se reporti javno stavljaju na forum, nas savez kako se zna, od samog pocetka servera je dao suglasnost da se svaki nas report moze javno staviti na forum...

http://www.youtube.com/watch?v=Kks3Hk3EHSE

The Last Don
02.03.11, 20:04
Jel salju vjerni wingovi deff? Mislim: GNJIDE, Q-TNT, DARK, LAVICE, -A- i ostatak kukuriku koalicije:D Sad cete bar znat tko se dublje uvlaci u guzu:cerek:

Ja cu te opet zamoliti da svoje vizije i strahove zadrzis za sebe!

LP

Last Don :wanted:

Čovo
02.03.11, 20:24

Zaista je ponižavajuće kada farma na farmu krene, nije to u redu :D

Sheppard
02.03.11, 20:45
Krivo si shvatio prijatelju,moj post je namjenjen leonidu.

Posao, pa nisam pohvatao kontekst... vidim da sam neke stvari preskocio... Hehe

mimi8
02.03.11, 20:46

pozdravi mi eola i overicu :D

danny the dog
02.03.11, 20:54

Decki netreba tu previse pametovati, gase se acc, igraju neki drugi serveri itd.....
Pa eto cisto da udarimo nekam u zid posteno

Teyla
02.03.11, 22:30
pa mi smo u ratu

:welcome::welcome:

samo šteta što bude :cry: -nestali u 60sec

iliti

http://www.myit-media.de/the_end.html

stooges
02.03.11, 23:54
pa mi smo u ratu

ja jos nisam:gamer s mišem:,trenutno SF ratuje protiv mojih suporta:blink:

bedex_uskrsnuli
03.03.11, 00:17
Citam, pa opet citam i ne mogu vjerovati. Sneki je okupljala ali barem svoje ljude u C savezi ljude s kojima je igrala dragi Leonide, ne ljude koji su je rusili 2 servera pa te pripojili savezu kao Savez Franja tebe. Uz to Leonide gdje je deff za ww, aaaaa Gnjide su otisle i sto ce SF? hm...koalirajte s lavicama i mozda jos nekim savezima pa pokusajte ako nista drugo Dalmatinac je barem uspjevao pokusati a ti??? Mozda je odgovor zna se.

Kamikaza Vito
03.03.11, 01:11
Citam, pa opet citam i ne mogu vjerovati. Sneki je okupljala ali barem svoje ljude u C savezi ljude s kojima je igrala dragi Leonide, ne ljude koji su je rusili 2 servera pa te pripojili savezu kao Savez Franja tebe. Uz to Leonide gdje je deff za ww, aaaaa Gnjide su otisle i sto ce SF? hm...koalirajte s lavicama i mozda jos nekim savezima pa pokusajte ako nista drugo Dalmatinac je barem uspjevao pokusati a ti??? Mozda je odgovor zna se.

pa stari ti si klosar obicni...brijem da jos staru zicas da platis internet da bi mogo ovdje piskarat kojekakve gluposti...ako nemas acc ili ako ga se bojis objavit iz nekih neshvatljivih razloga ....... odavde jer kao takva slina uopce nisi potreban....

pa mi smo u ratu

:welcome::welcome:

samo šteta što bude :cry: -nestali u 60sec

iliti

samo jedina razlika izmedu sf i d-t je sto ste u d-t postavili svoje ljude i tocno znali di je svaki deff....prevaranti ste najveci...ma vjerojatno ste u hdz-u...

EvilDuck
03.03.11, 01:12

Iss, bedekše, o čemu ti pričaš, ja te ništa ne razumijem. Izgleda da sam retaj. Ili nisam.....

stooges
03.03.11, 01:37
samo jedina razlika izmedu sf i d-t je sto ste u d-t postavili svoje ljude i tocno znali di je svaki deff....prevaranti ste najveci...ma vjerojatno ste u hdz-u...

svasta pricas,prosli smo kroz svaki gg od DT-a.deffa nigde nije bilo.a sto se sf-a tice.to vidimo sutra da li ces imati deffa,kad te posetim:tough:

Kamikaza Vito
03.03.11, 01:44
svasta pricas,prosli smo kroz svaki gg od DT-a.deffa nigde nije bilo.a sto se sf-a tice.to vidimo sutra da li ces imati deffa,kad te posetim:tough:

dodi brate uvijek sam bio dobar domacin...spremim ti kolace i kavica...a oces rec da vam ekrem nije dao sve informacije o deffu tj. opcenito o svemu?

EvilDuck
03.03.11, 01:46

Propuh totalni u gg-ovima DT-a, na sveopće iznenađenje, a uostalom, dobri obavještajni podaci su ključna stvar u ratu, kakve to ima veze sa prevarom?
To se tako radi.

Kamikaza Vito
03.03.11, 01:49
Propuh totalni u gg-ovima DT-a, na sveopće iznenađenje, a uostalom, dobri obavještajni podaci su ključna stvar u ratu, kakve to ima veze sa prevarom?
To se tako radi.

pa u redu je to...sve je stvar taktike...al ne treba se onda EDIT da su ih pomeli....naravno da jesu pomeo bi ih i ja s pretorijancima da naidem na prazno selo....

EvilDuck
03.03.11, 01:52
pa u redu je to...sve je stvar taktike...al ne treba se onda edit da su ih pomeli....naravno da jesu pomeo bi ih i ja s pretorijancima da naidem na prazno selo....

To je već njihova stvar zašto nisu imali,...nebitno, što ih onda nije pomeo netko drugi ako je to samo tako.....

Kamikaza Vito
03.03.11, 02:00
To je već njihova stvar zašto nisu imali,...nebitno, što ih onda nije pomeo netko drugi ako je to samo tako.....

ti ili ne slusas ili ne zelis slusat...nisu imali zato sto je deff slan na kordinate krive da bi se procistio put valhalli...al nije ni bitno brzo ce kraj servera....

EvilDuck
03.03.11, 02:07
ti ili ne slusas ili ne zelis slusat...nisu imali zato sto je deff slan na kordinate krive da bi se procistio put valhalli...al nije ni bitno brzo ce kraj servera....

Slušam, i znam, u pravu si, i to je dio taktike.....i saveznici su na Siciliji koristili mafiju kao saveznika da provale švabe.......sve je dozvoljeno, nema prevare......:dance:

GRINHIL
03.03.11, 02:35
To se tako radi.

bljak i bljak i bljak
ak ćete špijat da bi dobili info od nekog a vidim da to odobravate onda sa baš imate s čim hvaliti
prodavat svoju čast i obraz da bi dobili špiju nije baš da se s čim dičit
užas...
:brukica::brukica::brukica::brukica:

i onda se baš budete imali pohvalit kak ste uzeli s3
ja bi se pokopo u zemlju da moram glumit 10 mjeseci prijatelje nekom i onda okrenut leđa

stvarno bit špija nije lako...
ko može...nek ide u politiku rađe
dobro će mu ić

nazgul1982
03.03.11, 02:36
ti si genije iz kenije

samo bi se ipak prije reklo da si iz kenije nego da si genije

arhhimond
03.03.11, 02:50
ti si genije iz kenije

...eto tko je čito Sun Tzu, poglavlje o špijama i vrstama špija, :palčina:

Jao si ga vama moralisti, odrasli na knjigama i slikovnicama "pruži drugi obraz, budi ponosan kad te neko skata i čestitaj mu časno" vratiće se vrlo brzo u surovu realnost RL-fa :blackeye:

GRINHIL
03.03.11, 02:56
ti si genije iz kenije

majstore ak je to sve šta imaš reć bolje ti je da šutiš

Jao si ga vama moralisti, odrasli na knjigama i slikovnicama "pruži drugi obraz, budi ponosan kad te neko skata i čestitaj mu časno" vratiće se vrlo brzo u surovu realnost RL-fa :blackeye:

da znam da to nije dobro
i u RL sam zbog mojeg poštenja najebo 99x ali onaj 100x naiđeš na časnu i pravu osobu i svi ovih 99x ti vrijedi spušit zbog te jedne normalne osobe
a zbog takvog razmišljanja nam i država odlazi vrit jer svako gleda samo svoje dupe i gazi prek ljudi ko da su ovce samo da bi sebi napravio da mu je bolje...
ako ti može tak živit super,ali ja nemrem...
zato i nisam na --

jebga balkanac u duši...

arhhimond
03.03.11, 03:13
majstore ak je to sve šta imaš reć bolje ti je da šutiš

da znam da to nije dobro
i u RL sam zbog mojeg poštenja najebo 99x ali onaj 100x naiđeš na časnu i pravu osobu i svi ovih 99x ti vrijedi spušit zbog te jedne normalne osobe
a zbog takvog razmišljanja nam i država odlazi vrit jer svako gleda samo svoje dupe i gazi prek ljudi ko da su ovce samo da bi sebi napravio da mu je bolje...
ako ti može tak živit super,ali ja nemrem...
zato i nisam na --

jebga balkanac u duši...

..puno psuješ za poštenjačinu kakav si, no nije tema tvoje poštenje i mudrovanje, nego pričamo o špijama koje su sastavni dio ratovanja odnosno ove igre. Dobra i kvalitetna špija vredi 20 takvih poštenjaka, to je spika a ne hoćeš li mi biti jamac za kredit :cvjetic:

GRINHIL
03.03.11, 03:26
..puno psuješ za poštenjačinu kakav si, no nije tema tvoje poštenje i mudrovanje, nego pričamo o špijama koje su sastavni dio ratovanja odnosno ove igre. Dobra i kvalitetna špija vredi 20 takvih poštenjaka, to je spika a ne hoćeš li mi biti jamac za kredit :cvjetic:

aj mi sad reci kakve veze ima psovanje u rečenicama sa poštenjem?
:brukica:

ovo da 1 špija vrijedi 20 poštenjaka ti stoji 100%

sam ja pričam o takvim ljudima da trebaš bit jaaaaaaako dobar glumac da to odradiš

nazgul1982
03.03.11, 03:28
ma meni najbitnije da si ti kako i sam kazes jedan kvalitetan balkanac

GRINHIL
03.03.11, 03:41
ma meni najbitnije da si ti kako i sam kazes jedan kvalitetan balkanac

oprostite gosn malograđaninu šta se uopće tebi obraćam pošto si ti hoh i sl...

shido
03.03.11, 04:25
dodi brate uvijek sam bio dobar domacin...spremim ti kolace i kavica...a oces rec da vam ekrem nije dao sve informacije o deffu tj. opcenito o svemu?

Kak si ti pametan 8)

da si malo bolje pregledao reporte vidio da je ekremu bio katan gg i skoro svi supporti

i sutra kad leonicu nestane gg a unutra ne bude nist deffa nemojte se iznenadit, mi cemo mu kasnije gold uplatit spushat da nadoknadi gubitke a zauzvrat nam salje sve informacije :D

@grinhil

jesi ti onaj sto je prosli s3 poslao 5k kata u jednom valu, ako se sjecam dobro :D

ak jesi bolje ti je da vjecno sutis

a i ak nisi bolje da sutis 8)

nazgul1982
03.03.11, 04:26
oprostite gosn malograđaninu šta se uopće tebi obraćam pošto si ti hoh i sl...

oprastam

meni je drago da vidim da shvacas da moras biti pristojan,pokoran i ponizan kada pricas,i to je najvaznije

shvacas svoje mjesto u univerzumu

GRINHIL
03.03.11, 04:55
Kak si ti pametan 8)

da si malo bolje pregledao reporte vidio da je ekremu bio katan gg i skoro svi supporti

i sutra kad leonicu nestane gg a unutra ne bude nist deffa nemojte se iznenadit, mi cemo mu kasnije gold uplatit spushat da nadoknadi gubitke a zauzvrat nam salje sve informacije :D

@grinhil

jesi ti onaj sto je prosli s3 poslao 5k kata u jednom valu, ako se sjecam dobro :D

čuj ak imaš skatan grad i nemaš više golda...kolko znam svjesno sam išao u zid
tako da ti ne stoji ništa od navedenog...

a ovaj tvoj drug vidim da zna fino vrijeđat
tak da mi je to dosta
fala bogu takvi ljudi nisu samnom

dadyo
03.03.11, 10:37

...ako nemaš špiju u svojim redovima nije nužno imati špiju kod protivnika...

...GRINHIL, to što su Troteri iskoristili špiju ne vidim kao nešto za osuđivanje po pitanju morala, možda bih prije osudio saveze koji zbog želje za što boljim statusom primaju svakoga u savez i time od samog početka guraju svoj savez u propast...

eke
03.03.11, 11:36
no, jel ima ko kakav hof za pohvalit se za nas koji nismo u toku?

nazgul1982
03.03.11, 11:59
imam napade od tako puno farmi:(

zasto me nemoze nijedan pravi igrac napasti?????????????

nije fer!!!

sneki
03.03.11, 12:04
...ako nemaš špiju u svojim redovima nije nužno imati špiju kod protivnika...

...GRINHIL, to što su Troteri iskoristili špiju ne vidim kao nešto za osuđivanje po pitanju morala, možda bih prije osudio saveze koji zbog želje za što boljim statusom primaju svakoga u savez i time od samog početka guraju svoj savez u propast...

Slažem se u neku ruku sa tobom,potvrda tvog navoda je SF 911,a "špije" dijelimo na 3 kategorije:
igrače koje žele zaštiti svoj acc radi nepovoljne pozicije kod ulogiravanja tipa J.KEVIN,Trini,Neron i sl.companija ,

i špijica ubačenih isključivo sa namjerom prikupljanja podataka tipa Kamikaza Vito(čijim se i skypom koristi SF ),Moćnih Gadova..itd

Nažalost pojavila se i treća kategorija "špija" vođa Saveza kojima je ova igrica jedini način da ostvare svoje ambicije iz RL što meni osobno najviše smeta ,primjer je vodstvo SF 911

Takva je igrica ,neki ne znaju drugačije pobijediti u njoj.

Kamikaza Vito
03.03.11, 12:17
Slažem se u neku ruku sa tobom,potvrda tvog navoda je SF 911,a "špije" dijelimo na 3 kategorije:
igrače koje žele zaštiti svoj acc radi nepovoljne pozicije kod ulogiravanja tipa J.KEVIN,Trini,Neron i sl.companija ,

i špijica ubačenih isključivo sa namjerom prikupljanja podataka tipa Kamikaza Vito(čijim se i skypom koristi SF ),Moćnih Gadova..itd

Nažalost pojavila se i treća kategorija "špija" vođa Saveza kojima je ova igrica jedini način da ostvare svoje ambicije iz RL što meni osobno najviše smeta ,primjer je vodstvo SF 911

Takva je igrica ,neki ne znaju drugačije pobijediti u njoj.

hahahhaha sneki duso pa kako mozes tako o meni? pa bar smo se mi uvijek volili...i moj skype, account i moje osobne i privatne stvari nitko ne koristi samo i iskljucivo ja.... Ne krivim te sneki dobila si otkaz, dosadno ti je, vlada neimastina i ogorcena si na cijeli svijet i jasno mi je da nemas pametnijeg posla nego smisljati kojekakve spacke i iznositi neke izmisljotine...
I daj pliz nemoj me vise ocrnjivat pred ljudima, pa tko zna sta ce pomislit o meni...

jos uvijek te volim... :P :P :P :P :P

Kak si ti pametan 8)

@grinhil

A ti si nesto za jest ili?? Kako te nije sram lagat..pa znam sve iz prve ruke....

sneki
03.03.11, 12:25
hahahhaha sneki duso pa kako mozes tako o meni? pa bar smo se mi uvijek volili...i moj skype, account i moje osobne i privatne stvari nitko ne koristi samo i iskljucivo ja.... Ne krivim te sneki dobila si otkaz, dosadno ti je, vlada neimastina i ogorcena si na cijeli svijet i jasno mi je da nemas pametnijeg posla nego smisljati kojekakve spacke i iznositi neke izmisljotine...
I daj pliz nemoj me vise ocrnjivat pred ljudima, pa tko zna sta ce pomislit o meni...

jos uvijek te volim... :P :P :P :P :P

A ti si nesto za jest ili?? Kako te nije sram lagat..pa znam sve iz prve ruke....

Vito na idućim serverima ćeš moći igrati samo skrivećki...

Kamikaza Vito
03.03.11, 12:38

pa stara znas mi nick na s1....slobodno dodi.....

travian je zakon
03.03.11, 12:50
Dobra i kvalitetna špija vredi 20 takvih poštenjaka, :cvjetic:

O čemu ti pričaš, poštenjačino.
Nađi se ti onda na kavi sa tim poštenim špijama i nek ti kaže nisam htio poslati napad na vas i koji usput pravda to da ne vidi u tome ništa loše, jer u rl su mu neki frendovi tamo.

sneki
03.03.11, 12:53
pa stara znas mi nick na s1....slobodno dodi.....

Ti si nebitan igrač na S1,samo će tvoje Vodstvo morati biti jako oprezno u daljnjoj komunikaciji sa tobom

sljedeći molim...

danny the dog
03.03.11, 12:55

nije fer!!!

Btw nekad ifarma zna stetu napraviti

Decki vec sam rekao neki igraci gase acc radi drugih servera i idemo se posteno zabiti na pojedince sa onim sta je ostalo od visemjesecnog rata sa AC, realno gledajuci kapa dolje svima u Valhali na offovima, stvarno znate igrati, ali bih zamolio sve da se prestane omalozavati suparnika kakav god da je, svi igraci su ljudi, neki ovakvi, neki onakvi, ovo je ratna matematicka igra i neka pobjedi bolji, kasnije cestitamo suparniku i sve ostane u pristojnim okvirima.

Kamikaza Vito
03.03.11, 12:59
Ti si nebitan igrač na S1,samo će tvoje Vodstvo morati biti jako oprezno u daljnjoj komunikaciji sa tobom

sljedeći molim...

sneki na ovoj igrici pokazujes zapravo kakva si osoba u stvarnosti...vjerujem da je i otkaz uslijedio iz toga sto si vjerojatno razje.... cijelo vodstvo firme i kompletnu upravu, al ljudi na vrijeme shvatili i otpuhali te pa sad oporavak firme slijedi nekih 20-30 godina....sljedeca??? hahahah kraljice...

dadozg
03.03.11, 13:00
Zar se smiju ingame nickovi javno iznositi???

Carice mislim da samo troteri moraju paziti vrlo dobro svoja ledja cim si ti u njihovoj koaliciji...steta pa te ne smijem katat :(:(

Rudolf
03.03.11, 13:04

meni bi bilo ponizavajuce uopce napisat ovakav post kakav si napisao ovdje :stupid:
Ak nis drugo zasto te farme nisi pocistio dosad, o veliki igracu :zeko:
A, to bi bilo zato sto nisi imao xxx spija uguranih unutar tog saveza, a neusudis se poslat off, ak sam neslazes obranu :P

Sneki daj mi jednog igraca kojeg si ti uspjela izbrisat :D
Podrazumjevajuci da tom igracu nije jucer istekla zastita i da igra trav duze od pol godine :D

Kamikaza Vito
03.03.11, 13:07
meni bi bilo ponizavajuce uopce napisat ovakav post kakav si napisao ovdje :stupid:
Ak nis drugo zasto te farme nisi pocistio dosad, o veliki igracu :zeko:
A, to bi bilo zato sto nisi imao xxx spija uguranih unutar tog saveza, a neusudis se poslat off, ak sam neslazes obranu :P

Sneki daj mi jednog igraca kojeg si ti uspjela izbrisat :D
Podrazumjevajuci da tom igracu nije jucer istekla zastita i da igra trav duze od pol godine :D

pa kako nije...izbrisala je cijeli svoj savez...AC

sneki
03.03.11, 13:35
pa kako nije...izbrisala je cijeli svoj savez...AC

AC se izbrisao radi tebe Rudolfe i tebe Vito ,i takvih kao što ste Vas dva.

Nije li Rudolfe sa tvog acc cijeli prošli S3 Indijanac pratio stanje na serveru kada si bio u Savezu C.

Koliko je NWOA-ca ušlo tada na tvoj acc??

Ti nisi igrač,otvoriš acc napraviš 2,3 sela i daš ga drugima na raspolaganje.

ajmo sljedeći pacijent....

Rudolf
03.03.11, 13:38
AC se izbrisao radi tebe Rudolfe i tebe Vito ,i takvih kao što ste Vas dva.

Nije li Rudolfe sa tvog acc cijeli prošli S3 Indijanac pratio stanje na serveru kada si bio u Savezu C.

Koliko je NWOA-ca ušlo tada na tvoj acc??

Ti nisi igrač,otvoriš acc napraviš 2,3 sela i daš ga drugima na raspolaganje.

ajmo sljedeći pacijent....

nije moj igm nick rudolf ROTFL

niti je ikad bio na bilo kojem serveru, sa doticnim sam ragovarao jednom i nikad vise :D

sneki
03.03.11, 13:51
nije moj igm nick rudolf ROTFL

niti je ikad bio na bilo kojem serveru, sa doticnim sam ragovarao jednom i nikad vise :D

Moja isprika korisniku foruma S3 i bezimenom igraču.

ostngds9ve
03.03.11, 14:07
Napaaaaaaaaaaaaaaaaaad. :D

Ovoliko crvenila nisam videl od davnina, zamrzio sam crvenu :spam1:

Ah da da budem u duhu rasprave :gamer s mišem:, Sneki, sneki, sneki, ........ sneki, ...... itd

sneki
03.03.11, 14:24
Napaaaaaaaaaaaaaaaaaad. :D

Ovoliko crvenila nisam videl od davnina, zamrzio sam crvenu :spam1:

Ah da da budem u duhu rasprave :gamer s mišem:, Sneki, sneki, sneki, ........ sneki, ...... itd

Probudim se,kava,malecki u školu,otvorim acc na jednom serveru crveni se-odustanem,otvorim acc na drugom serveru crveni se.-nasmijem se ..čekam i treći server...

prestresno je postalo..haha

shido
03.03.11, 19:17

Vidjet cemo sutra sta znas :lol2:

bedex_uskrsnuli
03.03.11, 19:46
Vecaa je sansa ostati na vlasti Gadaffiju u Libiji, nego Leonidu u SF-u hahahaha

Markoleti
03.03.11, 19:57
~svi skocili na snesku! svasta. da je glavna faca na forimu! inace,kako su nam priajtelji iz Valhalle???! jeste li se bar malo zabrinuli?! :gamer:

sneki
03.03.11, 20:00
~svi skocili na snesku! svasta. da je glavna faca na forimu! inace,kako su nam priajtelji iz Valhalle???! jeste li se bar malo zabrinuli?! :gamer:

Je.. ja se upravo pegle primila:)

Kamikaza Vito
03.03.11, 20:11
Je.. ja se upravo pegle primila:)

sneki tebe nitko i ne shvaca ozbiljno u rangu si sa bedexom...mislim da je marko uputio pitanje IGRAČIMA...:cry:

MarineKing
03.03.11, 21:37
nekako mi se cini da ce SF trajat krace nego D-T :D

btwn propuh vodji saveza u GGu :D bit ce da smo ljude namjestili i znali!

Žile
03.03.11, 22:00
Kak si ti pametan 8)

@grinhil

eto čovjek još javi da stiže a vi ništ :cerek:

stooges
03.03.11, 22:15
Vlasnik: Leonid
Stanovnici: 334

jao leonide sto ti je lep gg:pivo:
na koliko su ti farme?

FlLASH!
03.03.11, 22:18
zapanjujuce koliki je broj aiste ne inteligentnih igraca na ovom s3. JEDINI kvadrant koji je kako tako mogao parirati u najmanju tuku ekipi sa -- se posvadjao medjusobno zbog mega uber ego trip rekla kazala gluposti. E sad tko je manje inteligentan od doticne dvojce, moram birati LEonida, koji je maestralno takticki na javnom forumu izvrijedjao ostatak servera s kojim -- jos nije ratovao. Bravo, ljubi te majka pametnog.
Sve u svemu porazavajuce. Cestitke ekipici sa --, jedini igraju s kolicinom mozga. :staklenka:

Evo za sve "vodje" s ovog servera koji u pravilu nisu za 3 ovce vodit na wc u sred polja. Il kako bi rekao moj dragi prijatelj "ne bi mu dao da mi svinju proseta preko ceste".
http://www.youtube.com/watch?v=OC25KnNLUUQ&feature=related

danny the dog
03.03.11, 22:24
Mislim da nekome fali skoro 3 kile kata

Rudolf
03.03.11, 22:30
Totalni debakl kod Leonida......:stupid:
Vaderu je skinuto samo 3k kata......ROTFL
sramotno :opala::brukica:

FlLASH!
03.03.11, 22:39
Totalni debakl kod Leonida......:stupid:
Vaderu je skinuto samo 3k kata......ROTFL
sramotno :opala::brukica:

ne znam kako ce se koalicija ikad oporavit od toga. glavno da je gg ostao citav jel? tukci. deff temeljit na uskakanju pod valove. pokrijte se usima svi skupa.

Hicky
03.03.11, 22:40
a di su reportovi? :pije kavu:

može i pm :D

Rudolf
03.03.11, 22:45
ne znam kako ce se koalicija ikad oporavit od toga. glavno da je gg ostao citav jel? tukci. deff temeljit na uskakanju pod valove. pokrijte se usima svi skupa.

sa 21 valom kata, nije napravljen ni cropkill na gradu.....
neznam ko se tu treba pokrit usima :P

sruseno je par farmi, i vise manje nebitne građevine koje sa goldom jako brzo vrate natrag...
zitnica nije NIJEDNA srusena ROTFL

shido
03.03.11, 22:47
sa 21 valom kata, nije napravljen ni cropkill na gradu.....
neznam ko se tu treba pokrit usima :P

sruseno je par farmi, i vise manje nebitne građevine koje sa goldom jako brzo vrate natrag...
zitnica nije NIJEDNA srusena ROTFL

hmm 10 farmi je tebi nista :stupid:

i jso ovo :

Obavijesti Dvorac uništenje
Obavijesti Okupljalište uništenje
Obavijesti Glavna zgrada uništenje
Obavijesti Tržnica uništenje
Obavijesti Vojarna uništenje
Obavijesti Konjušnica uništenje
Obavijesti Pojilo za konje uništenje
Obavijesti Dvorac Heroja uništenje
Obavijesti Radionica uništenje
Obavijesti Veliko skladište uništenje

al sramota je da sam mu fino rekao tu da cu doc do njeg a on se uzdao u presjecanje valova :lol2:

a sto se tice kata, bar nam tog ne fali :p

Rudolf
03.03.11, 22:59
hmm 10 farmi je tebi nista :stupid:

i jso ovo :

Obavijesti Dvorac uništenje
Obavijesti Okupljalište uništenje
Obavijesti Glavna zgrada uništenje
Obavijesti Tržnica uništenje
Obavijesti Vojarna uništenje
Obavijesti Konjušnica uništenje
Obavijesti Pojilo za konje uništenje
Obavijesti Dvorac Heroja uništenje
Obavijesti Radionica uništenje
Obavijesti Veliko skladište uništenje

al sramota je da sam mu fino rekao tu da cu doc do njeg a on se uzdao u presjecanje valova :lol2:

a sto se tice kata, bar nam tog ne fali :p

hahaha, ak vama pase super :)
kak sam i rekao, par farmi i građevine koje se bez problema sa malo puša i golda vrate brzo natrag :P
a sad slobodno izvrci kako god oces da umanjis cinjenice, ali gg je jos uvijek tu, off je jos uvijek tu, znaci steta ipak nije bas tolko velika :dance:

tolko prepotencije i arogancije od nekog saveza se stvarno rijetko viđa, i na tome vam svaka cast, uvjerljivo drzite prvo mjesto. BRAVO! :D

shido
03.03.11, 23:01
kak sam i rekao, par farmi i građevine koje se bez problema sa malo puša i golda vrate brzo natrag :P
a sad slobodno izvrci kako god oces da umanjis cinjenice, ali gg je jos uvijek tu, off je jos uvijek tu, znaci steta ipak nije bas tolko velika :dance:

tolko prepotencije i arogancije od nekog saveza se stvarno rijetko viđa, i na tome vam svaka cast, uvjerljivo drzite prvo mjesto. BRAVO! :D

vidis kako se dobro zavrsili, mi sretni , vi sretni, sam nezz ko je sretniji :D

MarineKing
03.03.11, 23:17

ahahaha nestat cete svi sa mape noobovi:gamer:

Rudolf
03.03.11, 23:24

Ako ce noobovi nestajat sa mape, onda ce vjerovatno sa -/- nestajat accevi 8)

@ shido-izgleda da je sluga najsretniji :D

Superhik
04.03.11, 00:03
Sramota, toliko o tom savezu a kakvi su tek ostali onda.......užas

dadyo
04.03.11, 00:08
[QUOTE=Leonid+;931808]
....
2. ...2723 katapulta. Hebiga lako slat pljacke na mrtve naloge i multice;)

3. Ja mislio oni imaju off, kad ono izvuku ovo malo jada. Nakon 10 mjeseci pusha, simanja, hranjenja offa na bananom nalogu, brze obuke..
[QUOTE]

...šta se tiće tih skinutih kata, mislim da im neće toliko falit' jer postojanje nekog WWa kojeg bi Troteri trebali rušati nije baš izgledno
...a GG koji je katan; ako je off na životu i ako vlasnik ima golda i savez koji stoji iza njega šteta i nije neka od koje bi trebala boliti glava

...hranjenje offa na bananom acc?
...to ono staviš off na bzvez acc, banaš ga i off živi "od zraka"?
...zar to nisu riješili/spriječili nekako? :(

Chvarak
04.03.11, 00:32
ne, nismo u HDZ-u ali i tamo imamo špije ROTFL

nije fer!!!
oš da ti ja pošaljem koji? čist onak, da potrošim ostale slotove :gamer:

zapanjujuce koliki je broj aiste ne inteligentnih igraca na ovom s3. JEDINI kvadrant koji je kako tako mogao parirati u najmanju tuku ekipi sa -- se posvadjao medjusobno zbog mega uber ego trip rekla kazala gluposti. E sad tko je manje inteligentan od doticne dvojce, moram birati LEonida, koji je maestralno takticki na javnom forumu izvrijedjao ostatak servera s kojim -- jos nije ratovao. Bravo, ljubi te majka pametnog.
Sve u svemu porazavajuce. Cestitke ekipici sa --, jedini igraju s kolicinom mozga. :staklenka:

Evo za sve "vodje" s ovog servera koji u pravilu nisu za 3 ovce vodit na wc u sred polja. Il kako bi rekao moj dragi prijatelj "ne bi mu dao da mi svinju proseta preko ceste".
http://www.youtube.com/watch?v=OC25KnNLUUQ&feature=related
:goodpost: plak'o sam od smijeha

znaš samo kaj mene mući, malo pusha je OK, za jednog igrača, a kaj kad... ma podsjeti me da te sutra pitam, manje bum moral objašnjavati

Sramota, toliko o tom savezu a kakvi su tek ostali onda.......užas

ne stvarno sramota, evo mene je toliko sram da sam off poslao na GG natara i stavio acc na gašenje, nema, njub sam, farma, simmer, sram me i stid može bit' :tough::tough:

Kamikaza Vito
04.03.11, 00:54

ma tebi bas i prilici nick "NJEGOV SLUGA" kolko se puses tu vjerojatno i jesi samo neki potrcko kako na travianu tako i u stvarnosti....

Chvarak
04.03.11, 01:00
ma tebi bas i prilici nick "NJEGOV SLUGA" kolko se puses tu vjerojatno i jesi samo neki potrcko kako na travianu tako i u stvarnosti....

ahahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahhahaha, TI TO NISI SAD NAPISAO!!!!! hahahahahahahahahahahahahahahahaha :steta: :postcount:

shido
04.03.11, 01:53
Ajd vjezbaj slat napade u sekund...hakirali nas pa nam poslali offove, nebi mi inace:D

Evo za tebe:
http://www.youtube.com/watch?v=NJHnNtIpP5Y&feature=related

gle ja imam sta slat, ti od sutra neces imat sta ni slat :daje cvijet:

sutra cemo vam ovo pjevat

http://www.youtube.com/watch?v=mcaIJgd_Sis

Leonid+
04.03.11, 01:58
gle ja imam sta slat, ti od sutra neces imat sta ni slat :daje cvijet:

sutra cemo vam ovo pjevat

http://www.youtube.com/watch?v=mcaIJgd_Sis

Imas taman katta za suport malo skattat. Cujem da si ti najvise plakao na skypu:D

shido
04.03.11, 02:00
Imas taman katta za suport malo skattat. Cujem da si ti najvise plakao na skypu:D

Vlastite jedinice
Naselje Gorštak Kopljanik Borac sa sjekirom Izvidnik Paladin Teutonski vitez Ovan za probijanje Katapult Poglavica Naseljenik Heroj
A1 0 0 67091 0 0 25911 2910 1794 3 0 1
A2 0 0 19572 0 0 10431 1008 1755 2 0 0

:lol::stupid:

Leonid+
04.03.11, 02:01
Vlastite jedinice
Naselje Gorštak Kopljanik Borac sa sjekirom Izvidnik Paladin Teutonski vitez Ovan za probijanje Katapult Poglavica Naseljenik Heroj
A1 0 0 67091 0 0 25911 2910 1794 3 0 1
A2 0 0 19572 0 0 10431 1008 1755 2 0 0

:lol::stupid:

Onda ono sto citao kako kmecis neka laz:D

shido
04.03.11, 02:05
Onda ono sto citao kako kmecis neka laz:D

sirim dezinformacije ;)

sam nezz sto si se tak prepao pa 20k preta ubacio u valove :D

Leonid+
04.03.11, 02:11
sirim dezinformacije ;)

sam nezz sto si se tak prepao pa 20k preta ubacio u valove :D

hahahah..ti mozes sirit samo glupost.
Ja nisam ni ubacivao, al pitanje ti je u rangu: sto si se prepao pa poslao sav off...hahah koji lik:brukica:

shido
04.03.11, 02:13
hahahah..ti mozes sirit samo glupost.
Ja nisam ni ubacivao, al pitanje ti je u rangu: sto si se prepao pa poslao sav off...hahah koji lik:brukica:

mozda zato sto si prvi branitelj servera, pa reko tu sigurno mora bit deffa :D

kad ono sipak

Kamikaza Vito
04.03.11, 02:15
Trebali bi savezi Albert, Rodney i ta ostala potrcka napravit i osnovat koaliciju "njihova potrčka" Zamisli koji gušt od igre..klikaš deff za Valhallu i npr. nekim slučajem ta Valhalla osvoji server i svi ce pamtit samo Valhallu a tih potrčka se nitko nece ni sjećat... Al neka svaka ......... ima svoje veselje...pa samo naprijed ekipo...i onda neko iz rodneya salje napade na mene....pa jel tamo postoji uopce ijedan off vojnik??? hahaha:patkica:

Leonid+
04.03.11, 02:17
mozda zato sto si prvi branitelj servera, pa reko tu sigurno mora bit deffa :D

kad ono sipak

hehehe...dobra:) Ma znam koliko volis plakat za offom, pa reko zao mi covjeka:P

shido
04.03.11, 02:20
hehehe...dobra:) Ma znam koliko volis plakat za offom, pa reko zao mi covjeka:P

i meni je tebe zao, al iskreno, sad ces morat t4 igrat :D

shido
04.03.11, 02:47
ja mislim da zaslužuju katanje

ja mislim da ce ti se ispunit zelja :sretan rodjendan:

ivica1983
04.03.11, 03:19
stvarno ljudi ovo sto radite i pod.......e jedni druge stvarno je postalo jako bezvezno, i dosadno:kid::kid::kid:.Ovo nije podj.......a igrica nego strategiska, pa zato pokazite tko je vise strategiski sposoban nanjeti vecu stetu protivniku.I da šta ste se stisli oko reporta niko nesmije postaviti report kao da je pozlaćen(a u biti i jesu pozlaćeni koliko je u svaki off spucano zlata), a nista ponesite ih sa sobom kad se budete:patkica::patkica::patkica:

lp

FlLASH!
04.03.11, 04:11
Leonide, bedex je manijak, istina, neuroticar vrlo vjerovatn, al otuzno je da je tehnicki u pravu vezano za ocjenu tvojih sposobnosti kao vodje i stratega. Dakle ponavljam porazavajucu stvar, bedex ima pravo! Sutra mora da cu dignut nesto na kladionici tipa milijun i nesto cito da se jing i jang u glaksiji isprave ...

Ono, jedina grupacija koja je mogla parirat -- je bila tvoja, koju sjebes zbog rekla kazala navoda i stupidnih mizernih pizdarija( da oprostite), odjebes ekipu van kvadranta za borbu sa -- kvadrantom koji je nuzno morao krenuti na konkurenciju koja je jos postojala na ++ .. Gnjide su jednako inteligentne tj sa prefiksom NE .. ostatak servera nije konkurentan. Tu cestitke vaderu fakat, prepozna "genijalce" i uspije ih fakat uvjerit da je pisanje u vis lezecki nacin na koji ces ostat suh. :vampire:

p.s. savez koji se deffa uskakanjem pod kate ... sprdacina.

zlikovci
04.03.11, 06:56
ja mislim da ce ti se ispunit zelja :sretan rodjendan:

5:45.zelja mi se ispunila vaše traviansko božanstvo,ako smijem primjetiti ni u vašem gg nema

izvidnika.hvala što ste mi ispunili želju.a sad hoću 1k eura i da mi date čegevaru za podanika(čini mi se

da je mali ok),treću želju zadržim za sebe.vaša farmica.

ROTFL ROTFL ROTFL

MarineKing
04.03.11, 07:02
slabo se vrijedjate na ovom s3 chatu, na s4 je bilo bolje :D

sutra ce price tko je bolje proso i tko je veci noob, leonidu NOOBEEEEEE

Leonid+
04.03.11, 07:10
slabo se vrijedjate na ovom s3 chatu, na s4 je bilo bolje :D

sutra ce price tko je bolje proso i tko je veci noob, leonidu NOOBEEEEEE

A sad cemo vec price tko bolje prosao? hhhahahahahaha koja BRUKA od savezaROTFLROTFLROTFLROTFLROTFLROTFL

budha
04.03.11, 07:34
A sad cemo vec price tko bolje prosao? hhhahahahahaha koja BRUKA od savezaROTFLROTFLROTFLROTFLROTFLROTFL

daj se pogledaj u ogledalo i vidjet ces bruku...

nazgul1982
04.03.11, 07:40

dakle skucali ste 5 offova da biste skatali mojih 15 farmi na nulu i to je super za vas

a mi smo jucer skatali tebi 10 farmi na nulu i izgubili 2500 kata i to je isto super za vas?

ili racunate da ce trebati vise od 2-3 dana da se ovo sve vrati na staro?

i art mali za hranu smo vam premjestili

ako ti je ovo zdrava matematika onda zivimo u nekim drugim dimenzijama

5 offova ,330 k offa skucati

tako se svakoga moze probiti,naciljas 7 offova,i to je to

to nije strategija,to je harakiri

nadam se mnogim ovakvim uspjesima SF saveza:D

stooges
04.03.11, 08:05

zar nije bruka kad igrac sa 30k sekira ide katati suport,putuje mu off 45 sati zbog jednog suporta ili kad se zabijaju manje vazni igraci,a faca leonid i eol idu zadnji.
sto niste kao prave vodje isli prvi u napad a ne zadnji:brukica:

Cocco Bill
04.03.11, 08:08
zar nije bruka kad igrac sa 30k sekira ide katati suport,putuje mu off 45 sati zbog jednog suporta ili kad se zabijaju manje vazni igraci,a faca leonid i eol idu zadnji.

je, je ... drug tito jaše na čelu kolone
tako bi trebalo
:pivo:

shido
04.03.11, 08:12

ajde sta ti znas ;)

to su velike igracine ne mozes ti to shvatiti :P :D

Nino_ŽUJA
04.03.11, 08:14
po meni obje akcije , tj . akcije s obje strane nisu bile lose jer katanje leonidovog gg-a i vaderovog gg-a i par supporata su dosta dobro organizirani... neda mi se sad racunat ali kad se zbroje gubici sa svih strana i u svemu , jedinu prednost koju vallhala ima je ta da ce se prije obnovit farme nego offovi .:nema odmora:

Superhik
04.03.11, 08:51
po meni obje akcije , tj . akcije s obje strane nisu bile lose jer katanje leonidovog gg-a i vaderovog gg-a i par supporata su dosta dobro organizirani... neda mi se sad racunat ali kad se zbroje gubici sa svih strana i u svemu , jedinu prednost koju vallhala ima je ta da ce se prije obnovit farme nego offovi .:nema odmora:

Pet zakucanih offova s jedne strane a s druge 2k kata. Kako je onda jedina prednost brža obnova farmi? Ako još k tome dodamo da u SF i ekipi BO artevi su večinom privatno vlasništvo a "heroji" dolaze zadnji i to na supporte.

Opala :opala:

BTW
ak su im to največi i jedini offovi bolje da se gase i idu igrat T4

nazgul1982
04.03.11, 09:16
hm

vidis kako zanimljivo

dakle nas gg koji napadnut sa 7 offova na 850 popa

od leonida napadnut samo od nas i on na 440 popa i nikako... mu se ne dize :D

tako barem pricaju

mora da mi imamo veleposlanstva u gg kada je tako visoko vec

Čovo
04.03.11, 09:47

Zar nije je veća bruka i sramota defati svoje suporte a ostaviti nebranjene GG-ove svojih suigrača!?
Tu se vidi 'genijalnost velikog vođe' i koliko mu je stalo do svojih suigrača.

nazgul1982
04.03.11, 09:49
postoji glasina da ce u sljedecem naletu na nas pred leonida morati ici deferi u napad sa po recimo 40 k falangi da mu malo omeksaju udar,da bi on naravno omeksao udar eolu

nazgul1982
04.03.11, 09:55
simati 10 mjeseci

server poceo prije 6:D

e da,odakle onda off rang,zasto su valhalle po off rangu prve,cistimo farme ili nesto??

idi pa se lijeci,noob si na sve nacine na koje se moze biti noob

skucao si svoje suigrace a svoju guzu cuvas

salji sada defere pred sebe :D

Leonid+
04.03.11, 10:00
simati 10 mjeseci

server poceo prije 6:D

e da,odakle onda off rang,zasto su valhalle po off rangu prve,cistimo farme ili nesto??

idi pa se lijeci,noob si na sve nacine na koje se moze biti noob

skucao si svoje suigrace a svoju guzu cuvas

salji sada defere pred sebe :D

o pa i matematika ti lose ide:P
hahahah.. MOJ SERVER....moj gg nikad nije kattan...ja pro igrac koji uzdize kvalitetu igre...
bolje ti je da sutis farmo!!!

shido
04.03.11, 10:04
o pa i matematika ti lose ide:P
hahahah.. MOJ SERVER....moj gg nikad nije kattan...ja pro igrac koji uzdize kvalitetu igre...
bolje ti je da sutis farmo!!!

cuj ak vam je jedini cilj bio da mozete rec kak ste prvi koji su ikad probili gg kod lord vadera, cestitam uspjeli ste :opala:

al nama ipak moze bit drago sto nam je neko po prvi put na OVAKAV nacin prosao kroz gg :harmonikaš:

ostngds9ve
04.03.11, 10:06
Nebitno koja si strana ili neutralan, ali mislim da će svatko tko ovo objektivno gleda reći da je SF lošije odigrao do sada.

5 offova skucati a ne nulirati grad, se može nazvat loša akcija i samo loša akcija, a da ne pričamo da ih se moglo i više skucati.

A isto moram spomenuti off na 35 sati na suport slati, dakle 70 sati, dajte molim vas, nit sam pro player nit extra ali ovo je smiješno.

nazgul1982
04.03.11, 10:10
Nebitno koja si strana ili neutralan, ali mislim da će svatko tko ovo objektivno gleda reći da je SF lošije odigrao do sada.

5 offova skucati a ne nulirati grad, se može nazvat loša akcija i samo loša akcija, a da ne pričamo da ih se moglo i više skucati.

A isto moram spomenuti off na 35 sati na suport slati, dakle 70 sati, dajte molim vas, nit sam pro player nit extra ali ovo je smiješno.
ne da ga nisu ni nulirali,dakle sve farme na nulu,jedna vs i jedna vz

sve ostalo infrastruktura u gg je citavo,svaka sjekira ziva,farme se vec dizu polagano,supporti do veceras skoro sve bude bitno oporavljeno

nama za 2 dana farme garant na 17 mozda vec

a offovi njihovi??

hehe

a super mi fora,da mi smo se namjerno isli svi skucati,zato smo isli u skupini po jedan napad nas 7,i zato smo isli supporte katati

:D

Žena Zmaj
04.03.11, 10:22
ahahahahhahahahahahhahahahaahahhaha

:P:P:P:P:P

prelose

Leonid+
04.03.11, 10:46

sve ostalo infrastruktura u gg je citavo,svaka sjekira ziva,farme se vec dizu polagano,supporti do veceras skoro sve bude bitno oporavljeno

a offovi njihovi??

hehe

a super mi fora,da mi smo se namjerno isli svi skucati,zato smo isli u skupini po jedan napad nas 7,i zato smo isli supporte katati

Farmo odi dizat naselje i izvrsi svoju misiju uzdizanja nivoa igre i nauci slat napade u sekund.
http://www.youtube.com/watch?v=GvTDPQoCR-s

Kako cmizdri u MM-u za masovni push. hahahaha..prestrasnooooo

shido
04.03.11, 10:49
Farmo odi dizat naselje i izvrsi svoju misiju uzdizanja nivoa igre i nauci slat napade u sekund.
http://www.youtube.com/watch?v=GvTDPQoCR-s

Kako cmizdri u MM-u za masovni push. hahahaha..prestrasnooooo

jel ti to zao sto tebi niko ne salje push pa nemos podic gg :harmonikaš:

evo poslao sam ti nest :P

Leonid+
04.03.11, 10:52
jel ti to zao sto tebi niko ne salje push pa nemos podic gg :harmonikaš:

evo poslao sam ti nest :P

Evo i ja tebi:P. Samo nisam cicija kao i ti, pa sam nadodao i koju nulu:P

shido
04.03.11, 10:54
Evo i ja tebi:P. Samo nisam cicija kao i ti, pa sam nadodao i koju nulu:P

:pivo:

The Don
04.03.11, 10:56

Nemam obicaj da ulecem u prepucavanja, ali kolega iznad je potpuno u pravu!

Pod 1
Ako ste smekeri kao sto se pravite, onda ulecete prvi sa off-om , a ne poslednji jer ce ljudi pomisliti da ste ih izradili i da ste ih zrtvovali da bi imali sto manje gubitaka ili eventualno sacuvali svoj off ,sto je po meni izuzetno ruzno i govori o tome kakav odnos imate prema vasim igracima.!! :brukica:

Pod 2
S obzirom koliko artova BO ste drzali kod sebe, gde su bre ti offovi???? Pa posle resavanja AC (na ovaj ili onaj nacin, nije sada vreme potezati tu temu ponovo) niste imali niti jedan veci sukob,tako da ponavljam pitanje ``gde su bre ti offovi???? `` pa moji pojedini igraci bez artova imaju priblizno toliko off-a spremnih!!!

Pod 3
Cestitam i napadacima i braniteljima na akcijama , kakve god da su bile!!! Ima previse stvari koje treba uklopiti i ponekad previse spoljnih faktora koji uticu na kvalitet akcije i na rezultate!!!!

Lp Don

dadyo
04.03.11, 11:07

...šteta za SF da nisu to popratili sa još kata i nulirali GG pošto je deff probijen
...a šta reći osim bilo jednom na s4

...i šteta za razlaz između gnjida i sf saveza; možda bi ovo bio dobar fajt da su gnjidice pripomogle :pece palacinke:

travian je zakon
04.03.11, 11:08

a offovi njihovi??

hehe

Hajde igra vas 5 na tom acc, pa zar vas mora i svih pet da se hvalite ovdje na forumu naš off, naš off.
Daj bar iz profila izbrišite ovo "I ovaj server kao i obicno igramo bez golda :)" ili možda ima neki novi način da se tako brzo farme dižu sa 0 na 17

shido
04.03.11, 11:16
Hajde igra vas 5 na tom acc, pa zar vas mora i svih pet da se hvalite ovdje na forumu naš off, naš off.
Daj bar iz profila izbrišite ovo "I ovaj server kao i obicno igramo bez golda :)" ili možda ima neki novi način da se tako brzo farme dižu sa 0 na 17

pa nama svabe djaba daju gold :P

Kamikaza Vito
04.03.11, 11:33
pa nama svabe djaba daju gold :P

ja bi tebe volio upoznat....kolko si ti jadan vjerojatno mislis da ti se mama i tata zovu teutonski vitez i sjekiras a sestra ili braco gorštak... Iskreno ti govorim potrebna ti je žešća strućna psihićka pomoć...ako su problem novci reci pa skupit ce se nesto...pa vidi kolko nas igra svako neku malu donaciju i vader se oper prikljucuje normalnom zivotu(naravno ako nije vec prekasno) a vjerojatno i dioptriju ocnu moras mjenjat tkokom servera sigurno 3 puta...

The Bryach
04.03.11, 11:37
vidim da na s3 glavno mentalno stanje: frustracija... :D

shido
04.03.11, 11:39
ja bi tebe volio upoznat....kolko si ti jadan vjerojatno mislis da ti se mama i tata zovu teutonski vitez i sjekiras a sestra ili braco gorštak... Iskreno ti govorim potrebna ti je žešća strućna psihićka pomoć...ako su problem novci reci pa skupit ce se nesto...pa vidi kolko nas igra svako neku malu donaciju i vader se oper prikljucuje normalnom zivotu(naravno ako nije vec prekasno) a vjerojatno i dioptriju ocnu moras mjenjat tkokom servera sigurno 3 puta...

ma i ja tako kazem ;) :D

smotanac
04.03.11, 11:43

Po nicku bih rekao da si ti organizirao ovu akciju.....čestitke.

:palčina:

Markoleti
04.03.11, 11:49
~ neko odje ima onu foru "i ja sam gradio ww".
kod mene ce da pise "I ja sam katao Vader-a!!!" :D
tolko o tome ...

shido
04.03.11, 11:50
Eole gdje su ti farme :cerek:

Superhik
04.03.11, 11:55
Obrisani postovi sa reportima, obrisani postovi sa privatnim porukama. Svi ste dugo na forumu i znate pravila stoga nemojte me tjerat da vas banam do kraja servera uključujući Shidi zabranu pristupa s3 forumu

Lp
Hik

Nino_ŽUJA
04.03.11, 12:23
Pet zakucanih offova s jedne strane a s druge 2k kata. Kako je onda jedina prednost brža obnova farmi? Ako još k tome dodamo da u SF i ekipi BO artevi su večinom privatno vlasništvo a "heroji" dolaze zadnji i to na supporte.

Opala :opala:

BTW
ak su im to največi i jedini offovi bolje da se gase i idu igrat T4

ali budimo realni ti offovi koji su se zakucali nisu bili nesto veliko i zadivljujuce ... da mi se da racunat iso bi i da imam sve reporte ali mi se neda pa sam okvirno rekao ovo ... no hard feelings :)

sve u svemu bilo je zanimljivo ovih par dana i nadam se da ce se nastavit tako .. prednost je definitivno kod valhalle sad .. ali i cuda se dogadaju .. :)

Borgia L.
04.03.11, 12:30
vidim da na s3 glavno mentalno stanje: frustracija... :D

To je moja domena pa da se malko uključim clown

Akcija Samo Fosne da nije smiješna bila bi žalosna :D

-replicirat na jedno 10-tak nesuvislih postova nemam volje,samo bi štela gospona Leonida priupitat kad je tako informiran o MM u Valhali(nisam među onih 18 veličanstvenih :P) dal je isto tako informiran da je on slao MM da se pusha njegov voljeni i nikad prežaljeni kolega Bedax koji se nalazi kod dotičnog u savezu a ovaj pojma nema :cerek:

dado zg
04.03.11, 12:32
Eole gdje su ti farme :cerek:

Isto gdje i tvoje, :P

Hefest
04.03.11, 13:12
Vidjeh izvještaje,ako je cilj bio srušiti farme vaderu cilj je ispunjen,offova se potrošilo podosta,lijepo su suporti skatani,samo nekužim leonida čemu je slao senatora na gg??

Markoleti
04.03.11, 13:51
~moze jedna pjesma .stara al mnogo dobra! i onako,je prikladna! ;)

http://www.youtube.com/watch?v=aWaJ0s0-E1o

idemooooooooooooooo

zurka se nastavlja! :P

dadozg
04.03.11, 13:51
Katat nekom samo farme i suporte,a znajuci da doticni trosi masu golda je totalni promasaj...da je gg nuliran druga prica...

Leonid+
04.03.11, 14:01
~moze jedna pjesma .stara al mnogo dobra! i onako,je prikladna! ;)

http://www.youtube.com/watch?v=aWaJ0s0-E1o

idemooooooooooooooo

zurka se nastavlja! :P

:goodpost::dance:

nazgul1982
04.03.11, 14:27
Isto gdje i tvoje, :P

bome nisu,nase su na 15:)

Cocco Bill
04.03.11, 14:31
To je moja domena pa da se malko uključim clown

Akcija Samo Fosne da nije smiješna bila bi žalosna :D

-replicirat na jedno 10-tak nesuvislih postova nemam volje,samo bi štela gospona Leonida priupitat kad je tako informiran o MM u Valhali(nisam među onih 18 veličanstvenih :P) dal je isto tako informiran da je on slao MM da se pusha njegov voljeni i nikad prežaljeni kolega Bedax koji se nalazi kod dotičnog u savezu a ovaj pojma nema :cerek:

otvorila si nam oči
bedax je u stvari leonid i sad je sve jasno

MarineKing
04.03.11, 14:39
pocelo je vrijedjanje tako treba, that's the spirit!

bas me zanima sto ce "veliki" Leonid reci kada mu savez nestane sa mape?! :D tko ce onda biti kriv? spije, MH, tajming, t-com, prosvjedi...

Leonid+
04.03.11, 14:46
pocelo je vrijedjanje tako treba, that's the spirit!

bas me zanima sto ce "veliki" Leonid reci kada mu savez nestane sa mape?! :D tko ce onda biti kriv? spije, MH, tajming, t-com, prosvjedi...

Nema tko bit kriv do nas samih;) Sto htjeli to i dobili:D

Hicky
04.03.11, 14:47
bome nisu,nase su na 15:)

ima se para clown

tuljan
04.03.11, 14:51
ima se para clown

nema,nije gold njihov vec posteno zaradjen :S

shido
04.03.11, 14:52
farmeeeee :D

Plijen 152592+202708+223658+319564 = 898522/3131190

magath26
04.03.11, 14:55
vidjeh reporte..i oma mi nešto upade u oči..a to su ovce hehe rugala se sova sjenici...i to oni sa najviše ovaca idu prvi :lol2: eto nismo samo mi..bivši ac bili njuberi na ++ ima još takvih njubera tamo :D istamburan sam ovdje al nisam mogo odolit da se ne javim hehe ugodan fajt

Hydros
04.03.11, 15:13
vidjeh reporte..i oma mi nešto upade u oči..a to su ovce hehe rugala se sova sjenici...i to oni sa najviše ovaca idu prvi :lol2: eto nismo samo mi..bivši ac bili njuberi na ++ ima još takvih njubera tamo :D istamburan sam ovdje al nisam mogo odolit da se ne javim hehe ugodan fajt

A kaki ste vi tek njuberi kada ste popušili od njubera

FlLASH!
04.03.11, 15:24
ok kad vec niko nije, da spomenem ja jednu povecu brukicu od strane vrlih i hrabrih ratnika sa ++ koji su ocito imali -2 iz matematike.

Redosljed offova na gg od vadera je u najmanju ruku LOL !!! Prva dva offa nisu imala 1k ovnova, prvi 700 drugi 550 cca ... i kako se NE nasmijati kad su to prva dva offa koji su isli u jednoj redaljki gdje su zadnji isli oni koji su trebali ici prvi ...mda. Bravo. Drgua greska je to sto uopce kata vadera, ne zato jer je on mega uber nego je nazad za 2 dana jer valjda sere gold :D za razliku od vecine drugih meta koje katanje jace ipak onesposobi na neko vrijeme.
SF 0 bodova napadi. S toliko offova u redaljki gg je trebao na 0, ma ne na 0 na -150 da mu i podrum izgori.
Ajd jedino je deff kod cop..nesto bio zaista dobar, iako vam fali kopalja, medjutim efikasno.

bedex_uskrsnuli
04.03.11, 15:42
@ hvala flash hvala....

@ Leonide napokon je vrijeme da odes bas kao i Bjeloglavi sup....ali ti to neces razumjet zato ajmo redom. Na tisucu dogovora zasto evo nekoliko pitanja:

1. Zasto si osnovao spartu na s4 a SF ti u srcu?
2. Zasto si izgubio deff (gnjide)?
3. Zasto se toliko bojis Vallhale?
4. Zasto si nesposoban poraziti lavice?
5. Zasto ne das ostavku?
6. Zasto ne postanes gnjidama wing buduci te tvoja politika tu dovela?
7. Zasto kopiras sneki pa zelis srusiti sve do kraja - svoj sadasnji savez Franja?
8. Zasto ti se smije pola s3 zbog tvojih postupaka?
9. Zasto se natjeces sa Sneki tko ce ispast vise glup?
10. Zasto nemas sansu za osvajanje ww-a?

dadozg
04.03.11, 16:01

uuuuu nisko jako nisko,ali ipak moram priznat da sneki uvjerljivo vodi u tom rangu :cerek::cerek::cerek::cerek::cvjetic:

Leonid+
04.03.11, 16:17
@ hvala flash hvala....

@ Leonide napokon je vrijeme da odes bas kao i Bjeloglavi sup....ali ti to neces razumjet zato ajmo redom. Na tisucu dogovora zasto evo nekoliko pitanja:

1. Zasto si osnovao spartu na s4 a SF ti u srcu?
2. Zasto si izgubio deff (gnjide)?
3. Zasto se toliko bojis Vallhale?
4. Zasto si nesposoban poraziti lavice?
5. Zasto ne das ostavku?
6. Zasto ne postanes gnjidama wing buduci te tvoja politika tu dovela?
7. Zasto kopiras sneki pa zelis srusiti sve do kraja - svoj sadasnji savez Franja?
8. Zasto ti se smije pola s3 zbog tvojih postupaka?
10. Zasto nemas sansu za osvajanje ww-a?

Zato sto si mi ti idol i uzor:D

nazgul1982
04.03.11, 16:20
tebi moze i forrest gump biti uzor

mucrum
04.03.11, 16:28
SF 0 bodova napadi. S toliko offova u redaljki gg je trebao na 0, ma ne na 0 na -150 da mu i podrum izgori.
Ajd jedino je deff kod cop..nesto bio zaista dobar, iako vam fali kopalja, medjutim efikasno.

Svašat sam pročitao ali ovakve bedastoće nisam dugo vidio... Vahalama koje su pobrisale DT u tri dana , koji definitivno dominiraju na serveru organizacijom, offom i deffom, jedan sf koji se je do prije mjesec dana uredno klao s AC, napadne i skata najjači gg uz gubitak offova (ali ne svih) netko ima snage proglasiti 0 od akcije, ALO 0 OD AKCIJE ???????? Pa šta si očekivao da će gg biti prazan ili s 2k deffa?????

Da su zabili sve offove i da nisu prošli , ajde shvatio bi... Da im se prolazilo kao kroz gradove DT-a isto bi shvatio da to pišeš... Ali ljudi su nakon fajta s AC, sad krenili na Vahalle i probili Varederov gg i sve što imalo objektivan igrač bez obzira na simpatije premo ovom ili onom savezu može reći je - svaka čast SF...

E sad dolazimo do drugog dijela, je li trebao ići prvi ovaj ili onaj (možda je netko poslao prije vremena , možda je T-Com zaštekao , možda su tako stvarno htjeli - nebitno) , je li trebalo katati ostale a ostaviti Vardera na miru (mada je Varder u suportu imao masu deffa isto) , je li uopće SF trebao objaviti rati ili simcitati do ww pa onda vidjeti - to su druge strane priče... No činjenica je da su krenili katati neki grad, prošli i to nikako ne može biti 0 od akcije...

Kako bi legendarni Ges sa prošlog servera 3 rekao - AKO STE KRENILI KATAT GG, PROŠLI - AKCIJA JE USPIJEŠNA MA ŠTO NETKO PRIČAO O TOME... i to je bit cijele priče...

shido
04.03.11, 16:32
da isli su katat i svi su slali po 1 napad od 1-2k kata

kak maestralno :brukica:

nazgul1982
04.03.11, 16:33
u travianu je bas sve matematika

nemoze biti isplativo skucati 5 offova da bi se skatalo 15 farmi na nulu,i te farme su btw skoro sve na 15 vec...

a ti offovi su osli na vjecna lovista

mucrum
04.03.11, 16:38
Ma sve je jasno, gledajući matematiku nije isplativo naravno i spušili su daleko više od vas... Ali treba cijenit i to što je SF napravio jer je cijeli jedan savez izbrisan i to jači od SF-a a da vam nisu ni zid srušili..., nervira me kad netko kaže da je to 0 od akcije, jer uspijeli su probiti gg ... i bez obzira što tko mislio o varderu, leonidu ili bilo kome drugome činjenice su da se o njima raspravlja , a ne da e jedna ovakva akcija proglašava 0 ... to me čisto kao igraču travijana smeta jer ne odgovara istini...

Markoleti
04.03.11, 16:41
~niko odje ne prica o pravim stvarima!!! prvo,isli smo namjerno na gg od glavnog! ne na tamo neke . .. nego pravo(zmija se bije u glavu). narodna poslovica. kao drugo,svi smo znali da nema tu neke filozofije i kako ce se stvari zavrsit. kao trece,nismo ni imali izbora. ekipa je htjela nas napasti(prije ili kasnije). kao trece,ocekivali smo pola milje defa!

Sve u svemu,dobro smo se zabavili! Cestitam na pobjedi . . . pa ko zna,drugom prilikom! ;)

dadozg
04.03.11, 16:43
mucrum

akcija je bila ok ako je istina da je to sve trebalo biti planski zabijanje....

zašto akcija nije bila ok?

katanje glavnog igrača za kojeg se zna da kako bi tristan rekao ser* golde i da če crop vratiti za 24 sata...ako se več takvog igrača kata onda crop mora past na nulu,a crop ne pada na nulu ako se šalje po kila kata u jednom valu...

ali ajde sad se bar vader više neče moč hvaliti kako mu nikad gg nije bio skatan ;) :lol2:

mucrum
04.03.11, 16:47
mucrum

akcija je bila ok ako je istina da je to sve trebalo biti planski zabijanje....

zašto akcija nije bila ok?

katanje glavnog igrača za kojeg se zna da kako bi tristan rekao ser* golde i da če crop vratiti za 24 sata...ako se več takvog igrača kata onda crop mora past na nulu,a crop ne pada na nulu ako se šalje po kila kata u jednom valu...

ali ajde sad se bar vader više neče moč hvaliti kako mu nikad gg nije bio skatan ;) :lol2:

Dado ja nisam rekao da je akcija bila dobra , daleko od toga... Ali ne može nitko reći da je akcija bila 0 , jer to jednostavno nije istina... Isitna je negdje na pola ni dobra ni loša... I to omalovažavanje me smeta, bez obzira koji savez bio u pitanju... Pa ipak probiti gg od vardera nije mala stvar, iako su mu farme već večeras najvjerojatnije za jedan level na višem nivou nego što su bile :) i ovaj napad nema nikakva realnog učinka na vahalin stroj...

dadozg
04.03.11, 16:59
Pa ipak probiti gg od vardera nije mala stvar

gle,igram sa vaderom ili ga poznajem još od drugog s2 i stvarno ekipi koja je njemu probila gg skidam kapu...realno to nije mala stvar...

a sad jesu li već farme na 19,vjerovatno jesu....također da se išlo u valovima teško da bi grad pao na nulu,možda bi još manja šteta bila jer nije puno ljudi probilo....

Markoleti
04.03.11, 17:05
~ama,bito je da smo pokazali da smijemo! sve se o tome radi! a ostalo ... ima josh servera! igracemo se i dalje pa ko voli nek izvoli! i ne zaboravite,mi smo(vecina) odrasli ljudi a ovo je igra! ostanite pristojni i uljudni. to je najjbitnije!

nazgul1982
04.03.11, 17:08
gle,igram sa vaderom ili ga poznajem još od drugog s2 i stvarno ekipi koja je njemu probila gg skidam kapu...realno to nije mala stvar...

a sad jesu li već farme na 19,vjerovatno jesu....također da se išlo u valovima teško da bi grad pao na nulu,možda bi još manja šteta bila jer nije puno ljudi probilo....

hehe

pa kako ne kuzite

zato sto su 7 napadaca slali samo po jedan napad i nismo povecavali def u gg:D

racunao sam ako idu da ce skucati 4 offa,ispalo cak 5,i spremili smo unaprijed heroja i poslali ga jer smo predvidjeli da ako idu na nas da ce tako ispasti

da su oni svi isli sa valovima,bilo bi jos sigurno 120-130 k defa u gg

a nitko do sad mi nije gg probio iz jednostavnog razloga sto im to nikada nije bilo isplativo

na ovaj nacin mi svatko,uvijek moze katati gg i ja potpisujem,mozemo i dogovorno:D

dati 5 offova za moje farme je meni dogovor za cistu peticu

Hicky
04.03.11, 17:13
~ama,bito je da smo pokazali da smijemo! sve se o tome radi! a ostalo ... ima josh servera! igracemo se i dalje pa ko voli nek izvoli! i ne zaboravite,mi smo(vecina) odrasli ljudi a ovo je igra! ostanite pristojni i uljudni. to je najjbitnije!

nekima, izgleda, nije....nekima je stil života, sredstvo za nabijanje ega, ( palološka ) potreba za bit najbolji itd isl :staklenka:
:cerek:

Markoleti
04.03.11, 17:26
~da sam se ja pitao eeeee trebalo je da vas napadnu slobodnja 3 kvadranta al . . . dobrom politikom prisile i pretnji,sprijecili ste to. "Taktika je majka pobjede ... " Mada,s druge strane,i ja sam katao ... nekako se dobro osjecam . .. kao rambo u onom filmu kad ide sam protiv svih! samo ovaj put nema happy end-a! :D i tako,mi skocismo! dobro se osjecam zbog toga! i naravno,ostanimo uljudni!

MarineKing
04.03.11, 17:31
~da sam se ja pitao eeeee trebalo je da vas napadnu slobodnja 3 kvadranta al . . . dobrom politikom prisile i pretnji,sprijecili ste to. "Taktika je majka pobjede ... " Mada,s druge strane,i ja sam katao ... nekako se dobro osjecam . .. kao rambo u onom filmu kad ide sam protiv svih! samo ovaj put nema happy end-a! :D i tako,mi skocismo! dobro se osjecam zbog toga! i naravno,ostanimo uljudni!

ejj nemoj gasit vatru, taman se bilo rasplamsalo :D

Markoleti
04.03.11, 17:45
~ne znam za tebe,al ja ne mogu da pricam svakakve gadosti drugim ljudima. nadam se da ce admin odje to sancionisat kad se bude desilo i naravno,kaznit iste,za primjer. igrate hr4? haha :D

nazgul1982
04.03.11, 18:26
nesto se smanjuju farme ggovima diljem sf saveza...

ali znam,znam,svaka moja skatana farma vrijedi kao vas cijeli gg,da,znam da je to logicno i istinito

FlLASH!
04.03.11, 18:32
Svašat sam pročitao ali ovakve bedastoće nisam dugo vidio... Vahalama koje su pobrisale DT u tri dana , koji definitivno dominiraju na serveru organizacijom, offom i deffom, jedan sf koji se je do prije mjesec dana uredno klao s AC, napadne i skata najjači gg uz gubitak offova (ali ne svih) netko ima snage proglasiti 0 od akcije, ALO 0 OD AKCIJE ???????? Pa šta si očekivao da će gg biti prazan ili s 2k deffa?????

Da su zabili sve offove i da nisu prošli , ajde shvatio bi... Da im se prolazilo kao kroz gradove DT-a isto bi shvatio da to pišeš... Ali ljudi su nakon fajta s AC, sad krenili na Vahalle i probili Varederov gg i sve što imalo objektivan igrač bez obzira na simpatije premo ovom ili onom savezu može reći je - svaka čast SF...

E sad dolazimo do drugog dijela, je li trebao ići prvi ovaj ili onaj (možda je netko poslao prije vremena , možda je T-Com zaštekao , možda su tako stvarno htjeli - nebitno) , je li trebalo katati ostale a ostaviti Vardera na miru (mada je Varder u suportu imao masu deffa isto) , je li uopće SF trebao objaviti rati ili simcitati do ww pa onda vidjeti - to su druge strane priče... No činjenica je da su krenili katati neki grad, prošli i to nikako ne može biti 0 od akcije...

Kako bi legendarni Ges sa prošlog servera 3 rekao - AKO STE KRENILI KATAT GG, PROŠLI - AKCIJA JE USPIJEŠNA MA ŠTO NETKO PRIČAO O TOME... i to je bit cijele priče...

Draga farmo,

pisem ti evo jer imam duznost obavijestiti te o tvojem stanju uma/duha i inteligencije vezanog uz ovu igru, a to stanje je stanje blazene farme. Dakako, ne govorim to tek tako vec cu naravno argumentirati ciljem da onih 1 promil mozebitnog tracka inteligencije shvati da je tvoje bivanje uzaludno i suvisno na ovm serveru(u najmanju ruku) s obzirom na tvoje (ne)shvacanje osnovnih koncepata matematike a kamo li igre koju svi mi igramo.
Dakle da pocnemo,
1. SF nije sam ratovao sa AC, vec uz pomoc gnjida
2. AC je bio smijeh od saveza cije u off akcje gore jedino od ove od SF-a, a to je podvig
3. Jesam li rekao da je AC sprd?
4. Kakve veze ima rat s cinjenicom da se nakon 5 zabijenh offova(uzasno rasporedjenih vezano uz redosljed) nema dovoljno kata za nulirat gg?
5.Dakle, xy offova je islo NAKON ovih zabijenih i dalje su katali jedva farme i jos 2 mete, zaista ... pobogu.. po 3 vala po offu?
6. Genijalce, da znas zbrojit 7 i 8 (da se ne mucis odgovor je 15, znam nemas toliko prtiju na rukama pa evo da e ne mucis skidajuci carape) mogao bi i vidjeti da bi drugaciji raspored offova spasio bar 2, sto bi jace ostetilo doticni GG kao i mooozda ideja napadaca da posalju iole pristojan broj valova kata.

7. SF u vaka cast na cemu? To sto u napali? Napadnuti bi bili 24 sata kasnije, tako da je mala razlika ali ajd to mozda i je neki mini plusic, i to je jedini. 1 udar uzasno los, diplomatski odnosi za neku sansu u ratu strateski ravni 0, jer je vrli vodja mudro izvrijedja ostatak servera na javnom forumu... je svaka cast, pravi Napoleon nema sta.

8. Veliki Ges je ocito veliki tupan, a ti jos veci jer ga ponavljas, al takve su sve religije, makar prorok podrignuo kasnije se prevodi kao velika mudrost. 5 skucanih offova ne vrijedi 15 farmi osobe koja sere zlato. To je jednostavna matematika.Ali da, za one koji znaju zbrajat.8 skucanih offova(hipotetski prema velikom Gesu) jos manje. Efekt nikakav, da je grad isao na 0, onda vec da, jer je i lijep off tamo, to da, sve talo je 0 bodova.

Medjutim, za shvatiti navode potrebno je imati veci kapacitet gotovo svega sto covjek moze imati u vidu kapaciteta, stoga, draga Farmo, prije nego li iduci put krene u "mudre" komentare, kupi kilu mozga u teglici i probaj se pojit na njega. Mozda bude efekta.

Do citanja.

p.s. da ne bi bilo zabune, Vader je isto panj, da su se sjetili dat SVE info o prokletim napadima ne bi samo 5 offova oslo. :blackeye:

Markoleti
04.03.11, 18:32
~kako mi je darago kad sam postavish i pitanje i dash odgovor! :D svidja ti se moja slika? mada,postavljena je na pocetku servera . . . mozda sam vidovit a da to i ne znam! :P

GRINHIL
04.03.11, 19:18

:D:D:Dgrossgrossgross

dobra fora

eto šta je normalan čovjek
bez vrijeđanja priča i ne kaka po ljudima
svaka čast
:goodpost:

mucrum
04.03.11, 19:18
Draga farmo,

pisem ti evo jer imam duznost obavijestiti te o tvojem stanju uma/duha i inteligencije vezanog uz ovu igru, a to stanje je stanje blazene farme. Dakako, ne govorim to tek tako vec cu naravno argumentirati ciljem da onih 1 promil mozebitnog tracka inteligencije shvati da je tvoje bivanje uzaludno i suvisno na ovm serveru(u najmanju ruku) s obzirom na tvoje (ne)shvacanje osnovnih koncepata matematike a kamo li igre koju svi mi igramo.
Dakle da pocnemo,
1. SF nije sam ratovao sa AC, vec uz pomoc gnjida
2. AC je bio smijeh od saveza cije u off akcje gore jedino od ove od SF-a, a to je podvig
3. Jesam li rekao da je AC sprd?
4. Kakve veze ima rat s cinjenicom da se nakon 5 zabijenh offova(uzasno rasporedjenih vezano uz redosljed) nema dovoljno kata za nulirat gg?
5.Dakle, xy offova je islo NAKON ovih zabijenih i dalje su katali jedva farme i jos 2 mete, zaista ... pobogu.. po 3 vala po offu?
6. Genijalce, da znas zbrojit 7 i 8 (da se ne mucis odgovor je 15, znam nemas toliko prtiju na rukama pa evo da e ne mucis skidajuci carape) mogao bi i vidjeti da bi drugaciji raspored offova spasio bar 2, sto bi jace ostetilo doticni GG kao i mooozda ideja napadaca da posalju iole pristojan broj valova kata.

7. SF u vaka cast na cemu? To sto u napali? Napadnuti bi bili 24 sata kasnije, tako da je mala razlika ali ajd to mozda i je neki mini plusic, i to je jedini. 1 udar uzasno los, diplomatski odnosi za neku sansu u ratu strateski ravni 0, jer je vrli vodja mudro izvrijedja ostatak servera na javnom forumu... je svaka cast, pravi Napoleon nema sta.

8. Veliki Ges je ocito veliki tupan, a ti jos veci jer ga ponavljas, al takve su sve religije, makar prorok podrignuo kasnije se prevodi kao velika mudrost. 5 skucanih offova ne vrijedi 15 farmi osobe koja sere zlato. To je jednostavna matematika.Ali da, za one koji znaju zbrajat.8 skucanih offova(hipotetski prema velikom Gesu) jos manje. Efekt nikakav, da je grad isao na 0, onda vec da, jer je i lijep off tamo, to da, sve talo je 0 bodova.

Medjutim, za shvatiti navode potrebno je imati veci kapacitet gotovo svega sto covjek moze imati u vidu kapaciteta, stoga, draga Farmo, prije nego li iduci put krene u "mudre" komentare, kupi kilu mozga u teglici i probaj se pojit na njega. Mozda bude efekta.

Do citanja.

p.s. da ne bi bilo zabune, Vader je isto panj, da su se sjetili dat SVE info o prokletim napadima ne bi samo 5 offova oslo. :blackeye:

Koliko frustracije u postu, a sve kako bi travijan puku bezuspješno objasnio da nisi ispao glup s tvrdnjom da je Akcija 0... :blink:
Lječenje kompleksa nastavljaš pametnim zaključcima kako su svi glupi - od mene koji ne kužim - preko Leonida koji ne zna - do Vardera koji je panj ... Uglavnom drago mi je da si sa svima nama podijelio svoj MALI svijet VELIKIH kompleksa....

P.S. Kad već spominješ tegle mozga kila tvog i na lošoj pijaci je vrlo jeftina....:banned: mada iskreno sumnjam da za tim ima potražnje...

slavko
04.03.11, 19:26
jel istina da vader radi na naplatnim kućicama? :kid:

Žile
04.03.11, 19:29

baš bi bilo dobo izmust neki popust :cerek:

a za sve ostale pa šta vam nije dost tih vrijeđanja????
čas izuzetcima

slavko
04.03.11, 19:32
neki razlog za toliku frustraciju i omalovažavanje protivnika u nečem što bi trebalo biti samo igra mora postojati. nerealizacija u stvarnom životu dovodi do ovakvih skučenih i ogorčenih ličnosti

Chvarak
04.03.11, 19:34
nego pravo(zmija se bije u glavu).

je al da ste joj bar odsjekli glavu... ali niste :blink:

ma gle čovjek ne može samo ono što si sam kaže da ne može, ako vam je jedini cilj igranja 6 mjeseci bio da probijete Vaderov GG onda skidam kapu, probili ste ga, svaka čast, ako vam je cilj bio išta drugo onkraj ovoga fail-ali ste žešće

a nitko do sad mi nije gg probio iz jednostavnog razloga sto im to nikada nije bilo isplativo

kao što sam gore napisao, ako su to željeli skidam kapu, mislim da češ se složiti :D

Mada,s druge strane,i ja sam katao ... nekako se dobro osjecam . .. kao rambo u onom filmu kad ide sam protiv svih! samo ovaj put nema happy end-a! :D i tako,mi skocismo! dobro se osjecam zbog toga! i naravno,ostanimo uljudni!

potpisujem, i ja sam katao :paladinko: :nema odmora:

nazgul1982
04.03.11, 19:37

ha?

MarineKing
04.03.11, 19:38
neki razlog za toliku frustraciju i omalovažavanje protivnika u nečem što bi trebalo biti samo igra mora postojati. nerealizacija u stvarnom životu dovodi do ovakvih skučenih i ogorčenih ličnosti

LOL, upravo ovo pitanje je frustracija

relaxirajte se ljudi, samo cete virtualna sela izgubit nista vise...

Chvarak
04.03.11, 19:38
nije

ma kad neki ljudi ne žele prihvatiti logično objašnjenje onda moraš biti sarkastičan, čisto sumnjam da ljudi ovdje jedni za druge misle da su kreteni, idioti, glupani i td u RL, ali za ovu igru neki jednostavno nemaju kapacitet da je igraju na određenoj razini

Treba znati svoje limite i ne prelaziti ih, ali za to treba malo introspekcije i samokritike a rijetki su dovoljno "muški" za tako nešto

nazgul1982
04.03.11, 19:45
nije

ma kad neki ljudi ne žele prihvatiti logično objašnjenje onda moraš biti sarkastičan, čisto sumnjam da ljudi ovdje jedni za druge misle da su kreteni, idioti, glupani i td u RL, ali za ovu igru neki jednostavno nemaju kapacitet da je igraju na određenoj razini

Treba znati svoje limite i ne prelaziti ih, ali za to treba malo introspekcije i samokritike a rijetki su dovoljno "muški" za tako nešto

chvarak,bio bi mi idol da imas off :D

Superhik
04.03.11, 19:47

Može sam pametovat, za drugo ni nije :cvijece i proljece:

ostngds9ve
04.03.11, 19:48
Kad smo kod offića, naš lijepo odradio. :D

shido
04.03.11, 19:50
75K deffa ostavit na najveci off na serveru :lol2:

Chvarak
04.03.11, 19:52

a pitam se ko me skucal... mamlaz jedan :D :P

Može sam pametovat, za drugo ni nije :cvijece i proljece:

a jbg, netko i to mora, nečeš valjda ti? nedaj Bože, uostalom po pitanju zabijanja mi se samo ti nemoj javljati :banned:

MarineKing
04.03.11, 20:53
koliko je SF GGova skatano za sad?

nazgul1982
04.03.11, 20:55

imas calculator u accessories,odes na start u programe

Žile
04.03.11, 20:57

boo...nisam u toku :spam1: rules

cokolada paprena
04.03.11, 21:27
mali ali pali

ste vidjeli najbolji omjer popa i off :cvijece i proljece:

bedex_uskrsnuli
04.03.11, 21:45
@ LEONIDE a da odgovoris samo na 9 pitanje ??? ODI S VLASTI!!!

TaraT
04.03.11, 22:35
ufffff, postalo ovdje zanimljivo
gledajuci malo reporte katanja wwadera zakljucujem samo to
netko ga je zamjenio za ww

FlLASH!
04.03.11, 22:38
Koliko frustracije u postu, a sve kako bi travijan puku bezuspješno objasnio da nisi ispao glup s tvrdnjom da je Akcija 0... :blink:
Lječenje kompleksa nastavljaš pametnim zaključcima kako su svi glupi - od mene koji ne kužim - preko Leonida koji ne zna - do Vardera koji je panj ... Uglavnom drago mi je da si sa svima nama podijelio svoj MALI svijet VELIKIH kompleksa....

P.S. Kad već spominješ tegle mozga kila tvog i na lošoj pijaci je vrlo jeftina....:banned: mada iskreno sumnjam da za tim ima potražnje...

Cuj, poprlicno nisi vazan ti il iko drugi, poanta je da se ja bolje osjecam :D
Medjutim, na stranu moje mastovito vrijedjanje/podjebavanje i napad na velike licnosti, ajd reci koji dio je skroz netocan?
Cak su po tockama.

bedex_uskrsnuli
04.03.11, 22:50
ahahahhaha

LEONID JE KONACNO PRVI NA TRAV ANALYZERU PO GUBICIMA HAHAHAHAHAHAHA

Savez Stanovništvo ?
1 Leonid DI STE SIMERI? SF 420 -485
2 germanik Steinar 255 -282
3 Dirty Kelj DARK™ 306 -266
4 crackk Požega 100 -215
5 skusman 03.Ogorje F GNJIDE 403 -204
6 rimtu mojnedasegraši LAV-ICE 516 -179
7 rimtu čkopre LAV-ICE 411 -167
8 backup 5 back off LAIBACH 315 -136
9 black adder Guantanamo LAV-ICE 606 -1

shido
04.03.11, 23:02
i tako...

jel ima jos gdje deffa da dodjemo pocistiti prije neg vas pretvorimo u total farme :D

Leonid+
04.03.11, 23:09
@ LEONIDE a da odgovoris samo na 9 pitanje ??? ODI S VLASTI!!!

Cekam da prosvjede organiziras:cerek:

EvilDuck
04.03.11, 23:20
Vaderu, sad' ću da te katam, da mogu nositi bedž "I ja sam katao vadera", pa da budem sretan kao svinjče u blatu.:tough::cerek:

travian je zakon
04.03.11, 23:28
i tako...

jel ima jos gdje deffa da dodjemo pocistiti prije neg vas pretvorimo u total farme :D

Hajde nije mi heroj još zginuo:D

Vaše pojačanje u DI STE SIMERI? je napadnuto.
Gorštak Kopljanik Paladin Heroj
Vojska 0 0 0 0 14230 0 0 0 0 0 1
Gubitci 0 0 0 0 8861 0 0 0 0 0

magath26
05.03.11, 01:27

kakio sam kad sam bio mali...sad da ga prostiš se*em :D mi smo njuberi što nismo imali ovce..a šta ste onda vi koji ste nas sprdali za to pa sad to isto ponovili :lol2: i niste nas dobili vi nikako..vi ste tada bili sa gnjidama u savezu ako smo igrali isti server..sad se vidi da ste bez gnjida samo jedna zalutala uš na ovom serveru :D

josipgti200
05.03.11, 01:30
eo pozz svima iz Alberta, zašto nas niko ne spominje :)

Kamikaza Vito
05.03.11, 01:33

S kojeg ste vi servera??:blink:

Žile
05.03.11, 01:33

Albert.....
tko su ti :gamer s mišem:

josipgti200
05.03.11, 01:38
a neki iz TROTTER koalicije pa valjda pričamo o s3 :)

Kamikaza Vito
05.03.11, 01:40
a neki iz TROTTER koalicije pa valjda pričamo o s3 :)

hahahah trotter pa vi cete osvojit server s valhallom??? hahah smjesniju ekipu nisam vidio....eto cijeli server ste tu osvojit cete ga a nitko za vas nezna....tragikomedija

josipgti200
05.03.11, 01:42
smijat ćemo se kasnije :)

Žile
05.03.11, 01:47
hahahah trotter pa vi cete osvojit server s valhallom??? hahah smjesniju ekipu nisam vidio....eto cijeli server ste tu osvojit cete ga a nitko za vas nezna....tragikomedija

misliš Valhala snama......
nemoguće da samo vallhala udara po vama???
:staklenka: hoću van

Kamikaza Vito
05.03.11, 01:47
smijat ćemo se kasnije :)

nakon servera organizirajte i okupljanje u kojem cete pocastit valhalu nisu vas dovoljno ovdje iskoristili morate ih jos izgotivit

Žile
05.03.11, 01:56
nakon servera organizirajte i okupljanje u kojem cete pocastit valhalu nisu vas dovoljno ovdje iskoristili morate ih jos izgotivit

ma kakvi....snjima na okupljanje..može ako mi plate da dodem :cerek:

Markoleti
05.03.11, 01:59
~zile,poznato mi nesto. jesi li igrao prosli hr3 i koji si acc bio?!

Žile
05.03.11, 02:00
~zile,poznato mi nesto. jesi li igrao prosli hr3 i koji si acc bio?!

jep
Tal shiar GP
izprašili nas ko malu decu prošle godine:blink:

ostngds9ve
05.03.11, 02:12
jep
Tal shiar GP

Isprašili je blago rečeno, premlatili i zamlatili je nekako točniji opis :D.
Još imam posljedice i tikove od toga. Ali kako kažu vrijeme lječi sve rane :cvijece i proljece:

Žile
05.03.11, 02:21
Isprašili je blago rečeno, premlatili i zamlatili je nekako točniji opis :D.
Još imam posljedice i tikove od toga. Ali kako kažu vrijeme lječi sve rane :cvijece i proljece:

da tikove viš da sam od straha snjima igrao com :cerek:
ma vrijeme lječi sve ali i novi s3 :D

ostngds9ve
05.03.11, 02:34

Baš ovih dana računamo trošak putovanja na Havaje za nas 18, ono puni tretman. Pa kako smo sračunali morat će ovi robovi dobro platiti da mi možemo uživati ko bogovi.

Pozdrav Albertu, A&O, Cass, Rodney i :lovju: Delboyu.

Žile zatvaraj tamo birtiju, tjeraj djecu na spavanje.

Žile
05.03.11, 02:36
Baš ovih dana računamo trošak putovanja na Havaje za nas 18, ono puni tretman. Pa kako smo sračunali morat će ovi robovi dobro platiti da mi možemo uživati ko bogovi.

Pozdrav Albertu, A&O, Cass, Rodney i :lovju: Delboyu.

Žile zatvaraj tamo birtiju, tjeraj djecu na spavanje.

neplaćam vam ništa još će te vi meni plaćat

birtija radi 0-24h
:na karte:

doci
05.03.11, 03:28
potpisujem, i ja sam katao :paladinko: :nema odmora:

Poprilično neuspješno ako smijem primjetiti....:opala:

:cvijece i proljece:

nazgul1982
05.03.11, 04:02
da,uspjeli ste jedan gg defat:D

doci
05.03.11, 04:56
da,uspjeli ste jedan gg defat:D

A što ćeš, nismo mi Vallahala da nas deffa tri četvrtine servera...:P

A evo vidim sad i lešinari, pardon vaši saveznici kreću, jedan mi supportić napao sa 20 kata..

Jadne kate same došle...:cry: nadam se da se ne čudi kako se nisu vratile..ROTFL

nazgul1982
05.03.11, 05:07
A što ćeš, nismo mi Vallahala da nas deffa tri četvrtine servera...:P

A evo vidim sad i lešinari, pardon vaši saveznici kreću, jedan mi supportić napao sa 20 kata..

Jadne kate same došle...:cry: nadam se da se ne čudi kako se nisu vratile..ROTFL

pa ko bi vas defao kada vlastite saveznike od 6 mjeseci vrijedjate:D

doci
05.03.11, 05:42

Očito ti znaš više nego ja??

Ali koliko su mi pričali to nije čudno pa ako i nema ničega, lako se izmisli...;)

No dosta od mene, i previše, ode ja na svojoj metli...

josipgti200
05.03.11, 08:03
ma pusti ih Vader, vidis da placu sto nece doziviti kraj servera, zao mi je tj. nije:).

dadozg
05.03.11, 09:38
Ovo me podsjeca na HEG,tak smo se mi busali u prsa pa kad se ostatak servera ujedinio gutali knedle,ali HEG je bio neponovljiv pa izasli kao pobjednici :):)

Cjenite i postujte protivnika ma kakvi god bili jer podcjenjivanje nije dobro :):):):)

Ajmo dalje na klikanje kucica,jos malo i evo me u top 10 sa znj acc lol....

Dr_Evil
05.03.11, 09:57
jep
Tal shiar GP

ma kaki isprašili, sve je to planski bilo :D

cokolada paprena
05.03.11, 10:43

ma ovi gore cmizdre nego D-T..ovci

šmrc--šmrc....ono mama..tata...baka...deda...brate..ovi nas razbijaju.....sada im kao valhala i troter krivi......padaju vam g.g bez ijednoga metka ispaljenoga......razbijamo vam g.g.

samo je pitanje kada cete poceti.....korisnicki racun ce biti izbrisan za 69:59:18

pa cete se masovno zakucavati...ili ostaviti acc da vas farmamo
...pa i onako ste SF......SUPER FARME

:pece palacinke:

stooges
05.03.11, 10:47
ma kaki isprašili, sve je to planski bilo :D

o evile,koliko se secam to je tvoj plan bio:master: