PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

CM Marko
15.08.10, 01:55
Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa općim pravilima foruma (http://forum.travian.com.hr/announcement.php?f=4) i općim pravilima igre (http://www.travian.com.hr/spielregeln.php), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Od posebne je važnosti točka 1.3 općih pravila foruma.

§1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

netko kao ja
15.08.10, 13:48
Hmh... promjene, promjene, promjene.
Što sad, svi šute???? Promjene utjecale pa se svi srame???
Čak se ni bananko ni over ne javljaju... :cry:

Bananko Banana
15.08.10, 18:52
mozda i ideja nije losa, nova je i tesko prihvatljiva to svakako, ali opet po meni napola odradjen posao.(između ostalog jos uvijek cekam odgovor od strane autora koji mi je udijelio nedavno forumski ban, i dalje ne znam zasto sam ga dobio pa bih volio da mi se objasni )..no vratimo se na temu, onoliko hofova svih saveza je maknuto i nitkom vise vidljivo...a osim sto je sluzilo da se vidi raskoš..sluzilo je kadkad i kao podloga za buduće akcije...stoga posto apeliram na onaj art brzine jos uvijek :gamer s mišem: , istim žarom apeliram i na objavljivanje odrađenih i postanih hof-ova, koji su vjerovatno samo tebi sad vidljivi ili spremljeni u neku arhivu, ja se bar nadam....
idi bre srći dunav

nego, što ima?MiD po običaju gazi PPZ, to znamo :D
čeka se javljanje velikog vođe aresa koji će na sve reći " ehhhhhhh gdje se vi midovci bili kad smo mi ratovali protiv shabana i još protiv vas, dobro se i držimo"
:D:D:D

BestFreunde
17.08.10, 21:38
opet se crvenim
samo sada u drugom selu:P

tristan
17.08.10, 22:48
opet se crvenim

Salji MM skuplja deff!!! odmah!!! :D

medikamenat
17.08.10, 22:56
Imam jedno pitanje.
Širi se priča da se gasi s2, a navodno jer je PPZ izvidio MH-a(a govorka se i flosha).
Ima li tu istine ili su to samo priče?
Hvala.

Trilithon
17.08.10, 23:32
opet se crvenim

meni se isto crveni, možda ulovimo koji offić

tristan
18.08.10, 02:21
Uopce se ne cijene ti hrabri pretoriani, falange koplja ... koji hrabro jurisaju sami na bunkere!! hocu reci 200k deffa... :)

lako onim sjekirama oni kad idu g
face u grupi od 50 000 misle da su hrabri ... pih!

netko kao ja
18.08.10, 11:18
javlja se čovjek iz nepostoječeg saveza koji čisti falangama:brukica:

čujem da je noćas bilo zabijanja, ali ne kod velikog vođe :opala:

Mr Alcohol
18.08.10, 16:04
Dosta pričanja o novim pravilima, o xxx vs yyy i tim stvarima. Ovdje se isključivo priča o trenutnom stanju na serveru. Možete raspravljati ali ne idite predaleko. Postovi su obrisani, opomene podjeljene. Svaki sljedeći koji započne pričati o nekoj drugoj temi dobiva opomenu.

Lp, Mr Alcohol

tristan
18.08.10, 16:27
Dosta pričanja o novim pravilima, o xxx vs yyy i tim stvarima. Ovdje se isključivo priča o trenutnom stanju na serveru. Možete raspravljati ali ne idite predaleko. Postovi su obrisani, opomene podjeljene. Svaki sljedeći koji započne pričati o nekoj drugoj temi dobiva opomenu.

Lp, Mr Alcohol

Definiraj molim onaj dio "o tim stvarima". Danke.

Inace, nacuo sam da dosta YYY ima napde od XXX eva ... neki XXX vi su se lijepo i zalijepili. Tukci iako su moji. Jednog od njih hvala alahu i kome god tamo gore ispod ili okolo vise ni nema .. :D

Inace, i moj gg se zacrvenio :D XXX fejka .. al samo 1 napad :(

netko kao ja
18.08.10, 17:40
Definiraj molim onaj dio "o tim stvarima". Danke.

Inace, nacuo sam da dosta YYY ima napde od XXX eva ... neki XXX vi su se lijepo i zalijepili. Tukci iako su moji. Jednog od njih hvala alahu i kome god tamo gore ispod ili okolo vise ni nema .. :D

Inace, i moj gg se zacrvenio :D XXX fejka .. al samo 1 napad :(

pošaljem ti ja još koji, da se ne osječaš zapostavljenim :)

tristan
19.08.10, 10:29
Mislim da se nesto desilo ...

jajalo
19.08.10, 10:35
neki slobodan crop na + + ili darivanje arteva :blink:

TaraT
19.08.10, 11:21
neki slobodan crop na + + ili darivanje arteva :blink:

ma,cropovi uopce nisu vise inn
samo trosis gold bezveze
to su oni namjerno
:D

medikamenat
19.08.10, 11:53
:S:S:S
:steta:

Draga travinacijo, očekuje se izvanredna presica koju je sazvao PPZ sa uvaženim vodstvom.
Čekamo na Ares(a nam fali kao i krop)da se obrati travinaciji čim dođe sebi zato uvažite našu ispriku dok čekate na javljanje.
:cvijece i proljece:

TaraT
19.08.10, 11:54
:S:S:S
:steta:

nadam se da ne ide
jos nam sstosta moze pokazati
npr. (teska srca, slozit cu se s banankom): kako biti farma

znaci uskoro gledamo hof xxx iz ???
pitam se tko bi to mogao biti
:)

medikamenat
19.08.10, 12:11
nadam se da ne ide
jos nam sstosta moze pokazati
npr. (teska srca, slozit cu se s banankom): kako biti farma

znaci uskoro gledamo hof xxx iz ???
pitam se tko bi to mogao biti

i ja se nadam da ne ide(malo sam gledao u kuglu)
čeka se na odobrenje yyy da xxx može staviti hofove

tristan
19.08.10, 12:39
Kratak info-

Jedan GG nuliran, off selo preuzeto i artefakt x3 speed. Drugi, GG na 49 popa uzet artefakt 1.5. speed.
Poslani zahtjev braniteljima za autorizaciju. Napadaci su autorizaciju dali.

Tokom dan nadamo se kompletnom izvjestaju za siru javnost van MiD-a.

Stоle
19.08.10, 12:54
Čuo sam se s mojim dobrim prijateljem Aresom preko telefona. Glas mu je bio drhtav, a mislim da je i suzica kapnula kroz slušalicu. Kaže da mu je pas crknuo, da to nema veze s igrom.

Inače jel ima nešto novo u -/+?

Trilithon
19.08.10, 13:02
Nesto PPZ-ovci izazivaju shabane

TaraT
19.08.10, 13:07
Nesto PPZ-ovci izazivaju shabane

da, rasturili su mid, pa sad idu dalje

Limpač
19.08.10, 13:51
brusim se na reporte :))

Trilithon
19.08.10, 14:07
da, rasturili su mid, pa sad idu dalje

Da, a onda ce ic na DM i sa banankom osvojit server

EtAm
19.08.10, 14:18
Sram vas može biti najvećeg popera mi skatat u savezu. Vac vidiš ti ovo kad te neće PPz katat onda ovi biseri oće. Ljubomorna stoka. Ko im kriv šta i oni ne klikaju po kućicama :D

Bananko Banana
19.08.10, 14:50
Ovo više nema smisla. Da netko može biti tolika kanta za nabijanje kao PPZ, sramota.
Priča se u redovima PPZ-a da su se oni istrošili s razlogom. Ratovati protiv MiD-a s jedne, Shabana s druge strane te NB-a s treće strane, vrlo je to iscrpljujuće. No dobro opravdanje zlata vrijedi. 8)
Baš sam vam s razlogom nazvao purani. No dobro, čekamo obraćanje velikog vojskovođe :plesem na kisi:

mucrum
19.08.10, 16:17
S obzirom na diplomatske i vojničke sposobnosti maršala PPZ-a ništa neočekivano... Pa to smo znali kad je počeo S2 , da će ovako ili slično završiti:D...

TaraT
19.08.10, 16:32
S obzirom na diplomatske i vojničke sposobnosti maršala PPZ-a ništa neočekivano... Pa to smo znali kad je počeo S2 , da će ovako ili slično završiti:D...

a ssto si se ti dosao tu nasladjivati, jel
:p
ili ti je samo krivo da te netko pretekao

mucrum
19.08.10, 16:47
a ssto si se ti dosao tu nasladjivati, jel
ili ti je samo krivo da te netko pretekao

:D:D:D:D:D misim da je u pitanju ovo drugo...

Kaktusmedo
19.08.10, 17:43
kako se lešinari okupljaju
strašno

TaraT
19.08.10, 19:22
kako se lešinari okupljaju
strašno

jel to i sluzbeno priopcenje: king is dead?

netko kao ja
19.08.10, 20:00
jel to i sluzbeno priopcenje: king is dead?

koliko čujem je :steta: :dance:

Trilithon
19.08.10, 20:10
Šta mi udrili PPZ-ovci po naseljima...uff

netko kao ja
20.08.10, 21:57
koliko čujem je :steta: :dance:

hm, ispravak netočnog navoda :lol:

Evo najnoviji trač, big boss na nagovor tužnog PPZ puka odlučio nastaviti s igrom i odvesti PPZ ponosito u propast do kraja
:stupid:

TaraT
20.08.10, 22:05
hm, ispravak netočnog navoda :lol:

Evo najnoviji trač, big boss na nagovor tužnog PPZ puka odlučio nastaviti s igrom i odvesti PPZ ponosito u propast do kraja
:stupid:

nakon svega ssto im je mid napravio, meni cisto zao napasti ppz, tj. neke u ppz
stvarno bi ispalo kao lesinarenje
:(
tako da je ovo dobra vijest, mozda bude kakav savezni push, mozda se malo i oporavi

netko kao ja
20.08.10, 22:11
nakon svega ssto im je mid napravio, meni cisto zao napasti ppz, tj. neke u ppz
stvarno bi ispalo kao lesinarenje
:(
tako da je ovo dobra vijest, mozda bude kakav savezni push, mozda se malo i oporavi

evo napadni mene, pliz, pliz, plizzzzzzz
skataš me i mogu završit s tim :gamer s mišem:

TaraT
20.08.10, 22:29
evo napadni mene, pliz, pliz, plizzzzzzz
skataš me i mogu završit s tim :gamer s mišem:

mah, nemam ti ja ni offa ni kata, ni ovnova... niceg (zlobnici bi rekli: prosjecan ppz off)
samo jamram po forumu i galamim

netko kao ja
20.08.10, 22:34
mah, nemam ti ja ni offa ni kata, ni ovnova... niceg (zlobnici bi rekli: prosjecan ppz off)
samo jamram po forumu i galamim

nemam ni ja defa, što kažu prosječan PPZ def :master:

BestFreunde
21.08.10, 00:27
istina je da se vracamo u igru samo ne na isti......

a sto se tice deff-a i off-a mozda ste upravu ali zato vi nemate ni pola kucica kao sto mi imamo ROTFLROTFLROTFL

hahahahahaha

ii sada smo barem ako nista naucili lekciju

nikada vise bez 1M deff-a u gg hehe

TaraT
21.08.10, 01:10
a sto se tice deff-a i off-a mozda ste upravu ali zato vi nemate ni pola kucica kao sto mi imamo ROTFLROTFLROTFL

zar nisu ipak neke kucice otpuhane?

ma,dobro,...dosta trljanja soli na ranu
eto, moram ipak reci, svaka cast ako netko ima volje i zelje nastaviti nakon takvog udarca
ako ne postoji neki off grad, sumnjam da ce neki znacajniji off biti izbacen do kraja servera, ali lijepo je ne napustiti ekipu u trenutku poraza i ostati bar simbolicno s njima

BestFreunde
21.08.10, 01:41
zar nisu ipak neke kucice otpuhane?

ma,dobro,...dosta trljanja soli na ranu
eto, moram ipak reci, svaka cast ako netko ima volje i zelje nastaviti nakon takvog udarca
ako ne postoji neki off grad, sumnjam da ce neki znacajniji off biti izbacen do kraja servera, ali lijepo je ne napustiti ekipu u trenutku poraza i ostati bar simbolicno s njima

hehe
imamo mi njih vise nego sto mislis

MiD nemoze nikad skatat koliko mi mozemo napravitiROTFLROTFL

idemo forza ppz xD

Bananko Banana
21.08.10, 11:52
Pao je još jedan art, pa dokle PPZ :(

Element
21.08.10, 18:11
Ne znam kakva je sad njihova filozofija igre i dal' postoji voljni moment ali otkud to da se off ne moze napravit do kraja igre?? Off selo se osposobi za punu produkciju u dva dana maximalno. Za tri mjeseca se nastanca off od 100k sjekira bez artefakta. Sa artefaktom i krace. Dakle ko god zeli moze se oporavit jer server traje jos kojih 5-6 mjeseci.

TaraT
21.08.10, 19:48
Ne znam kakva je sad njihova filozofija igre i dal' postoji voljni moment ali otkud to da se off ne moze napravit do kraja igre?? Off selo se osposobi za punu produkciju u dva dana maximalno. Za tri mjeseca se nastanca off od 100k sjekira bez artefakta. Sa artefaktom i krace. Dakle ko god zeli moze se oporavit jer server traje jos kojih 5-6 mjeseci.

moze se puno toga, ali dosad ono ssto sam zamjetio, bilo je 8k batina +2,5k tv (opet sam zaboravio koliko je ovnova bilo, cca 500)
i sad sam si upravo predocio te dve vojske, ovu koja se moze, i onu koja se je napravila
postoji mali nesrazmjer medju njima, zar ne

Summoning
21.08.10, 19:56
moze se puno toga, ali dosad ono ssto sam zamjetio, bilo je 8k batina +2,5k tv (opet sam zaboravio koliko je ovnova bilo, cca 500)
i sad sam si upravo predocio te dve vojske, ovu koja se moze, i onu koja se je napravila

To se zove taktiziranje. PPZ namjerno skriva PRAVI VELIKI off od svih i onda kad to krene samo će livade ostajati iza :gamer:. Priča se da je cijeli kvadrant garaža za taj MEGA off :harmonikaš: :P. A tko ga gradi ? To ćete ipak morati sami tražiti :P

BestFreunde
21.08.10, 20:17

bilo je mnogo viseeeeeeee off-a u off selu koje je uzeo MiD:cry:

jbg šta je tu je izgubili smo off grad i gg

sada krecemo iz pocetka:pivo:

TaraT
21.08.10, 20:45
ja samo govorim o onom zadnjem ssto je izaslo u akciju, ssto je pokazano
ovo ostalo, ostaje samo da se vjeruje na rijec ili racuna i spekulira
ali je to u ovom slucaju nebitno jer nece doci do izrazaja

Trilithon
23.08.10, 08:05
Zašto ovdje nitko neželi pisat? Nemam šta čitat

netko kao ja
23.08.10, 08:15
Zašto ovdje nitko neželi pisat? Nemam šta čitat

pitam se pitam???
Da nje kakva vrsta bojkota? :P

Usput, MiD, svaka čast, kapa do poda na organizaciji i napada i obrane. Špije su vam definitivno vrhunske.

TaraT
23.08.10, 09:46
po statistikama bi se reklo da je PPZ opet :opala:
mislim da ce flash morati svoj potpis dati nekim ljudima na koristenje
sef ppz, king of impossible
treba znati toliko puta ne uspjeti

Bananko Banana
23.08.10, 11:42
PPZ :brukica:
Više ne zaslužujete komentar na ovom forumu.
Dok vam je bananko prijateljski savjetovao da promjenite dio vodstva, niste shvatili ozbiljno. Nebitno, svi znamo tko vam je vođa, vjerujem da ga se tek sad sramite, prekasno, no on je i dalje ponosni puran koji mjenja svoj stil igre, govoriti da su na tom accu drugi vlasnici, sramotno za njega da bježi od svega. Iskreno podsjeća me na jednog našeg aktualnog političara koji je isto napravio kad je brod počeo da tone.

http://img194.imageshack.us/img194/8647/uteko.jpg

netko kao ja
23.08.10, 11:55
PPZ :brukica:
Više ne zaslužujete komentar na ovom forumu.
Dok vam je bananko prijateljski savjetovao da promjenite dio vodstva, niste shvatili ozbiljno. Nebitno, svi znamo tko vam je vođa, vjerujem da ga se tek sad sramite, prekasno, no on je i dalje ponosni puran koji mjenja svoj stil igre, govoriti da su na tom accu drugi vlasnici, sramotno za njega da bježi od svega. Iskreno podsjeća me na jednog našeg aktualnog političara koji je isto napravio kad je brod počeo da tone.

http://img194.imageshack.us/img194/8647/uteko.jpg

Tvoji savjeti su bili od starta sve samo ne prijateljski, a zbog osobnih obračuna sa pojedinim "vođama" PPZ-a.
A što se "vođe" tiče, u pravu si bar što se tiče lika i djela poznatog nam političara.

ShadowMatriarch
23.08.10, 14:42
Čuo sam se s mojim dobrim prijateljem Aresom preko telefona. Glas mu je bio drhtav, a mislim da je i suzica kapnula kroz slušalicu. Kaže da mu je pas crknuo, da to nema veze s igrom.

:brukica:
Zezati se s takvim stvarima je zaista degutantno.
A moj dobar prijatelj Ares i ja smo uživali 4 dana na Mrežnici, u dobroj glazbi, hrpi cuge, daleko od Traviana, gdje nije niti jednom rjecju spomenuo svoj gg, acc, off, def. Probajte jednom, sigurna sam da ce vam se svidjeti :)

TaraT
23.08.10, 15:39
:brukica:
Zezati se s takvim stvarima je zaista degutantno.
A moj dobar prijatelj Ares i ja smo uživali 4 dana na Mrežnici, u dobroj glazbi, hrpi cuge, daleko od Traviana, gdje nije niti jednom rjecju spomenuo svoj gg, acc, off, def. Probajte jednom, sigurna sam da ce vam se svidjeti :)

sve gore navedeno nije ni mogao spominjati jer to ni nema
a, o mitskoj povezanosti pronalazenja RL i istodobnog zakucavanja/katanja na 0 (kako u kojem slucaju, u ovom oba navedena) na travianu vec je dovoljno receno tako da ne treba povlaciti dodatne paralele i u ovom slucaju

netko kao ja
23.08.10, 16:24
a, o mitskoj povezanosti pronalazenja RL i istodobnog zakucavanja/katanja na 0 (kako u kojem slucaju, u ovom oba navedena) na travianu vec je dovoljno receno tako da ne treba povlaciti dodatne paralele i u ovom slucaju

Koliko čujem, dotična persona već određeno vrijeme vodi savez iz birtije, preko telefona, pa onda sami zaključite zašto na Mrežnici nije spominjao gore navedene elemente.
Nije opravdanje, jer se ni prije osim bahatosti nije ničim posebice proslavio, ali možda pojašnjava neke stvari.

ShadowMatriarch
23.08.10, 17:18
Koliko čujem, dotična persona već određeno vrijeme vodi savez iz birtije, preko telefona, pa onda sami zaključite zašto na Mrežnici nije spominjao gore navedene elemente.
Nije opravdanje, jer se ni prije osim bahatosti nije ničim posebice proslavio, ali možda pojašnjava neke stvari.

Svi znamo da savez, a posebno koaliciju ne vodi jedna jedina osoba. Potrebna je slozna struktura i hijerarhija koja se postize vremenom. Kojeg je realno gledajuci MiD imao (igraci igraju zajedno vec nekoliko servera), PPZ nije.
Stoga je kriviti jednu osobu za sve sto se događa na +|+ potpuno bedasto.

netko kao ja
23.08.10, 17:47
Svi znamo da savez, a posebno koaliciju ne vodi jedna jedina osoba. Potrebna je slozna struktura i hijerarhija koja se postize vremenom. Kojeg je realno gledajuci MiD imao (igraci igraju zajedno vec nekoliko servera), PPZ nije.
Stoga je kriviti jednu osobu za sve sto se događa na +|+ potpuno bedasto.

Ma ne, ne krivim ja jednu osobu. Ali kad vodiš ovakvu koaliciju, onda moraš držati uzde čvrsto u rukama, a s druge strane imati takta i znat se ophoditi sprema ljudima. Što ovdje definitivno nije bio slučaj. Malo previše bahatosti i prema protivniku i prema vlastitom savezu.

ShadowMatriarch
23.08.10, 19:48

Unatoč tome, pojedinci nikako da shvate :P

TaraT
23.08.10, 20:07
Unatoč tome, pojedinci nikako da shvate :P

nisam shvatio ssto sam to trebao shvatiti, jer u postu je receno da je:nepotrebno dodatno pricati o tome, posto je previse vec receno na tu temu
nvm
a, ssto se tice uigranosti mida i neuigranosti ppz
koliko znam, okosnicu ppz cine igraci koji su iskusni i nije im ovo prvi server, koji su vec igrali zajedno, koji su se vise ili manje uspjesno suprotstavljali drugim savezima u nekim drugim okolnostima
takodjer su upravo pojacani s tim igracima dosli zajedno igrati ovaj server, te su imali dovoljno vremena za prilagodbu
ili ti treba 2-3 servera da se naviknes na nekoga?

ShadowMatriarch
24.08.10, 01:20
nisam shvatio ssto sam to trebao shvatiti

Upravo o tome pricam...

Bas me zanima koji su to igraci PPZ-a koji su igrali nekoliko servera zajedno, mislim da imas pogresne informacije, ne govorimo o 4, 5 ili 6 igraca, za stabilnu koaliciju je potrebno vise od toga.
Nasuprot tomu, MiD-ovaca ima barem 30. Daljnje kalkulacije nisu potrebne. Nadam se.

Toso
24.08.10, 02:44
ako vam 4-5 mjeseci nije bilo dosta da napravite okosnicu i strukturu,onda ste prelosi.
masa je saveza nastala od ljudi koji su se prvi puta sreli, tako da to nuzno ne mora slucaj i glavni razlog.
istina da je to bila prednost mida, ali i PPZ ima dosta igraca koji su medusobno igrali skupa (par grupica cini mi se).
doduse i 4-5 igraca offera skupa moze svaki dan nulirat jedno selo uz dobru orgranizaciju i fejkanje (za to ti savez ne treba)

ShadowMatriarch
24.08.10, 07:46
ako vam 4-5 mjeseci nije bilo dosta da napravite okosnicu i strukturu,onda ste prelosi.
masa je saveza nastala od ljudi koji su se prvi puta sreli, tako da to nuzno ne mora slucaj i glavni razlog.
istina da je to bila prednost mida, ali i PPZ ima dosta igraca koji su medusobno igrali skupa (par grupica cini mi se).
doduse i 4-5 igraca offera skupa moze svaki dan nulirat jedno selo uz dobru orgranizaciju i fejkanje (za to ti savez ne treba)

Slazem se u potpunosti, ali rasprava je pokrenuta oko Aresa kao vođe koalicije.
Moje je misljenje da nitko od nas, kao pojedinici, ne mozemo drzati sami cijelu strukturu, osobito ako igras prvi put s vecinom ljudi.
A najcesce je "vođa" samo slovo na papiru, odluke se donose kroz vise slojeva igraca, nema apsolutizma.
Osobno nisam previse upoznata s vodstvom PPZ koalicije, ali znam kako to funkcionira u BRB savezu.
To su igraci koji igraju zajedno vec drugi s2 server, te se tocno zna sto se moze ocekivati od pojedinca, kakav je nacin igre svakoga i koji su mu afiniteti. Odluke donose par igraca, koji su ujedno i najcesce online. A da bi se taj mehanizam primjenio na koaliciju, moralo bi nas biti puno puno vise (MiD slucaj).

TaraT
24.08.10, 07:55
Upravo o tome pricam...

Bas me zanima koji su to igraci PPZ-a koji su igrali nekoliko servera zajedno, mislim da imas pogresne informacije, ne govorimo o 4, 5 ili 6 igraca, za stabilnu koaliciju je potrebno vise od toga.
Nasuprot tomu, MiD-ovaca ima barem 30. Daljnje kalkulacije nisu potrebne. Nadam se.

je, u pravu si, za 2-3-4 servera budete pokazali midu kako se igra

ShadowMatriarch
24.08.10, 14:30
je, u pravu si, za 2-3-4 servera budete pokazali midu kako se igra

Potreba za dokazivanjem MiD-u ne da je minimalna, nego uopce ne postoji, zar su mi oni neki faktor u zivotu?
Ponovo se vracamo na ono sto ne shvacas... :brukica:
Za mene je ova rasprava zavrsena, do tipkanja,
lp, H.B.

TaraT
24.08.10, 15:12
Potreba za dokazivanjem MiD-u ne da je minimalna, nego uopce ne postoji, zar su mi oni neki faktor u zivotu?
Ponovo se vracamo na ono sto ne shvacas... :brukica:
Za mene je ova rasprava zavrsena, do tipkanja,
lp, H.B.

ma, sve je meni jasno
nemate potrebe pokazivati midu da znate, nemate potrebe raditi offove ni deff, ni cuvati gradove da ne odu na 0
sve to nije neznanje i neogranizacija, vec samo ne-imanje potrebe za nesto vise

& one sitne razlike i izvrtanja onog ssto kazem da ni ne spominjem
ako kazem igraci ppz igrali server, to ne znaci vise servera
pokazati midu nije i jednako kao dokazivati se midu

toliko o razumjevanju teksta i shvacanju procitanog

ShadowMatriarch
24.08.10, 15:36
ma, sve je meni jasno
nemate potrebe pokazivati midu da znate, nemate potrebe raditi offove ni deff, ni cuvati gradove da ne odu na 0
sve to nije neznanje i neogranizacija, vec samo ne-imanje potrebe za nesto vise

& one sitne razlike i izvrtanja onog ssto kazem da ni ne spominjem
ako kazem igraci ppz igrali server, to ne znaci vise servera
pokazati midu nije i jednako kao dokazivati se midu

toliko o razumjevanju teksta i shvacanju procitanog

Aha, kako god ti kazzess :P

TaraT
24.08.10, 15:40
Aha, kako god ti kazzess :P

drago mi je da si i ti uvidio/la moju genijalnost

Toso
24.08.10, 16:50
shadow - istina je isto tako da PPZ ima jako losu organizaciju opcenito...
vodstvo je sve,samo ne dobro odigralo, i za takve stvari nije kriv savez. dosta je tu losih odluka se nakupilo da mid ne bi iskoristio to. isto tako, mid opet ponavlja citanje napada kao sa proslog s2, cestitke !

medikamenat
24.08.10, 19:09
pitam se pitam???
Da nje kakva vrsta bojkota? :P

Usput, MiD, svaka čast, kapa do poda na organizaciji i napada i obrane. Špije su vam definitivno vrhunske.

To nisu špije...to su špijunčine!!!!!!!! Sunce li im špijunsko :D :wanted:

netko kao ja
24.08.10, 19:20
To nisu špije...to su špijunčine!!!!!!!! Sunce li im špijunsko :D :wanted:

Ma pazi, pa nisam mislio ništa loše. U krajnjoj liniji niti jedan ozbiljan savez ne može bez toga,

Bananko Banana
25.08.10, 19:47
Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. -MID- 15306542
2. °°DM°° 11820802
3. BRB 10521017
4. [MiD] 9105682
5. ShabaniX 6393600
6. DM 5654565
7. *DM* 5491562
8. ~MiD~ 3913966
9. ~DM~ 3483890
10. DEFF 3192831
? P.P.Z. -4022937

riječi su suvišne :brukica:

jebivjetar
25.08.10, 20:11
Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. -MID- 15306542
2. °°DM°° 11820802
3. BRB 10521017
4. [MiD] 9105682
5. ShabaniX 6393600
6. DM 5654565
7. *DM* 5491562
8. ~MiD~ 3913966
9. ~DM~ 3483890
10. DEFF 3192831
? P.P.Z. -4022937

riječi su suvišne :brukica:

gle bananko, neznam jel si srao do sad il je istina, al ovo dokazuje da si MOŽDA, al možda u pravu jbg,
stvari ovako stoje, vođa saveza su VELIKI ARES, DEDA MADMAX, I CHUCK MRVEK, uglavnom, tako nekako, a nisu u stanju dovest savez u red kako treba, par igrača aktivno(zato je i tolki minus, da se mid potrudi, svi igrači bi bili farme,) , i propali bi da nemaju val(koja ujedno ima multiće).. ehh, pratim stanje malo u ppz-ima, slušam igrače kako se vrijeđaju, kako nekima krepava def, a neki traže def pa ga ne dobiju, offeri se zabijaju, defaju mjesta koja se fejkaju, uglavnom, nemaju pojma, i onda tako ide push par dana za nekakav ''aresov veliki off'',, na kraju popuše arteve, hehehe, a i čuo sam max briše acc(stariji čovjek, mora u toplice i tako)... :(
nego, nije to kaj oću reč, nego, pišem da kažem kaj se uglavnom događa., nekoliko igrača iz glavnog saveza, i wingova se dogovaraju nešto aresu iza leđa, a što, neču još otkriti, uglavnom, neki kojih se najmanje svi nadaju da bi bili ti igrači,
e pa ares, crni ares.. sretno sa osvajanjem servera :D

HRVATSKA POŠTA
25.08.10, 23:36
tek sad kad prođu godišnji će počet server i pravi "fajtevi". ovo je bila samo zafrkancija i ispipavanje snaga. nadam se da će biti poštenih reporta postano i da će biti zanimljivo do kraja servera. doć će ljudi s odmora puni elana i spremnih za zafrkanciju. pozdravljam sve i uživajte, nažalost i moj godišnji je došao kraju.......

netko kao ja
26.08.10, 20:16
tako je,, prekrij se po glavi.. drugo ne preostaje ni meni ni cjeloj puranskoj koaliciji,,, svaka čast midu. divim vam se.. dokazali ste da ste bolji.
ljudi,, ruku na srce, pa recite da nije mid bolji.. uff,
fuj fuj fuj...
ares, madmax i mrvek, sreče na idučem serveru(molite se da nema ekipe sa mida tamo)...
a još ćete se više iznenaditi kad nekolicina igrača okrene aresu leđa, buahahahaha,

tolko o NB-u, pa se sad smijte :D

Hmmmm. Pa jesu nas, čak sam i čestitao MiD-u.
Što se ekipe koju spominješ tiče, ja ne znam zašto u isti kontekst stavljaš "boga rata" te maxa i mrvu. Za razliku od njega ova dvojica nisu bahati niti prema protivnicima, niti prema svojim saveznicima. Čak bi rekao da je max vrlo dobar čovjek, nažalost malo previše podložan "bogu rata". A mrva, reko bi, izvrstan čovjek i prijatelj koji će za savez napraviti sve.
A što se ovog zadnjeg tiće... bojim se da je "bog rata" okrenuo leđa svima svojom bahatošću, pa ne treba čuditi ako se desi nešto slično od strane pojedinaca. Nezadovoljnika je uvijek bilo i biti će ih, a ovakva siutacija (čitaj porazi od MiD-a) drastično povećavaju tu brojku.

Bananko Banana
28.08.10, 11:23
Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. -MID- 30201105
2. °°DM°° 23464920
3. BRB 22930387
4. [MiD] 15861240
5. ShabaniX 12789342
6. DM 10015898
7. *DM* 9522299
8. ~MiD~ 7306231
9. ~DM~ 6346623
10. PPZ ~DW~ 6331689
? P.P.Z. -10228262

Napreduje se :brukica:
Bolje da ares nije ni ulazio, samo minus raste :D

Sheppard
29.08.10, 16:37
Izgleda da su :S malo MiDovci naletili???

Napadač tjedna
Rang Savez Bodovi
1. -MID- 328224
2. P.P.Z.++ 143607
3. [MiD] 103763

Branitelj tjedna
Rang Savez Bodovi
1. PPZ ~DW~ 248733
2. -MID- 196871
3. +MID- 71576

Kod Skeeve je bilo po :bic:

Branitelj tjedna
Nr. Igrač Bodovi
1. Skeeve 232590

TaraT
30.08.10, 01:39
kazu da i corava koka nabode zrno :D
kroz neke gg su se midovci i dalje prosetavali :p
iako,...eto, da ne ispadne da samo prigovaram ppz-u, lijepi broj deff bodova
morat cemo opet gledati na onom ne-xy forumu ssto se dogodilo

overdose
30.08.10, 11:27
ma i limun imo lijep rimski off
uglavnom za pogledati

dalmatinac22
30.08.10, 22:33
Ma ako ode nema natara, sigurno ima neki na s1 :D

Mr Alcohol
01.09.10, 00:44
Mislim da je bilo dosta spama. Sljedeći koji opet krene spamati dobiva opomenu.

Lp, Mr Alcohol

Dr_Evil
02.09.10, 12:56

Derle degutantno.

Tome272
06.09.10, 10:38
Sinoć sve akcije prošle.... :)

dva nova arta kod nas :pivo:

Zbog toga i ljestvica jutros ovako izgleda:

Napadač tjedna
Nr. Igrač Bodovi
1. joker 25586
2. anita 12965
3. arcikos 4237
4. NSI 3 2593
5. Sheppard 2093
6. Chaos 1260
7. CigoLepi 1114
8. O B E L I X 1079

sada mogu u miru :pije kavu:

Ancimax
06.09.10, 11:16
Opa, lepo svaka cast

gunner
06.09.10, 13:38
bravo bravo, vidim vi to s lakocom a Tome?

Tome272
06.09.10, 14:12
bravo bravo, vidim vi to s lakocom a Tome?

A šta ćeš, morati ćemo se drugi put na novom serveru bolje organizirati. :)

medikamenat
06.09.10, 14:38
Izgleda da su :S malo MiDovci naletili???

Napadač tjedna
Rang Savez Bodovi
1. -MID- 328224
2. P.P.Z.++ 143607
3. [MiD] 103763

Branitelj tjedna
Rang Savez Bodovi
1. PPZ ~DW~ 248733
2. -MID- 196871
3. +MID- 71576

Kod Skeeve je bilo po :bic:

Branitelj tjedna
Nr. Igrač Bodovi
1. Skeeve 232590

Ja ipak mislim da bi Skeeve mijenjao tu medalju za neku druge boje ali eto...
MiD je sad očito na koljenima čim se ti tako veseliš ili opet samo "kombinuješ" :štemer:

TaraT
08.09.10, 15:36
zatisje na svim poljima?

netko kao ja
08.09.10, 20:53
zatisje na svim poljima?

prije bi reko bojkot :narf:

FlLASH!
08.09.10, 21:52
prije bi reko bojkot :narf:

ma neeeeeeee .. od kud ti to? :D
zatisje .. relativno ... 9. mjesec .. ispitni rokovi ...lijecenje opeklina :D i taaaaaako. :vampire:

TaraT
13.09.10, 17:17
ma neeeeeeee .. od kud ti to? :D
zatisje .. relativno ... 9. mjesec .. ispitni rokovi ...lijecenje opeklina :D i taaaaaako. :vampire:

izgleda da je zatisje proslo, bar kod mene
a ppz&friends ima visak-manjak admina?
vise ni ne brojim koliko se naslagalo admina na jednom malom napustenom gradicu

Superhik
13.09.10, 20:19
Pozdrav,

društvo imate novu probnu moderatoricu, mala nevaljala, molio bih Vas da budete dobri prema njoj i da ju previše ne ljutite ;)

Lp
Hik

Trilithon
13.09.10, 21:02
zast je moderator kad nevalja?

netko kao ja
13.09.10, 21:05
izgleda da je zatisje proslo, bar kod mene
a ppz&friends ima visak-manjak admina?
vise ni ne brojim koliko se naslagalo admina na jednom malom napustenom gradicu

višak, višak..... rješavamo se svega, pa čak i vojske ROTFL

Bananko Banana
13.09.10, 21:06

TaraT
14.09.10, 22:02

lako se tebi smijati kad te ne mogu naci na karti
a ja imam (onaj smalic s skypa koji se znoji)
ajd, bar se nesto dogadja na serveru

ps
i dok negdje cuci +130k deffa
skeeve sam sebe brani
ovaj puta nista od medalje

netko kao ja
15.09.10, 10:50
i dok negdje cuci +130k deffa
skeeve sam sebe brani
ovaj puta nista od medalje

a čuj znaš kak se kaže, nije svim svinjama ko nerastu :lol2:

overdose
18.09.10, 10:04
u životu nisam vidio čišči i uredniji forum
bravo admini :pivo:

netko kao ja
18.09.10, 11:04
u životu nisam vidio čišči i uredniji forum
bravo admini :pivo:

i mrtviji...
još jednom...
bravo admini ROTFL (pijem samo sa prijateljima, pa ne ide onaj smajli pivo)

Izida
19.09.10, 13:35
stvarno se ne sjećam da je ikada bilo ovako dosadno na forumu

FlLASH!
19.09.10, 15:22
Rad, red i disciplina .. zivio drug admin! Uskoro krecemo i sa stafetom

Sitting Bull
21.09.10, 19:45
zast je moderator kad nevalja?

možda je nevaljala al je mala :D

The zona
23.09.10, 21:11
možda je nevaljala al je mala :D

daj skini se sa traviana vise hahahah:D:D:D:D

Pinak
15.10.10, 11:47
Priča se da MiD ratuje dok se DM još uvijek priprema za WW sela :D ROTFL

ajmo se gibat
15.10.10, 20:17

skatali malo prosjecene igrace pa DM pokrenuo gerilski rat, i uvukli se Midovci u rupe :D

netko kao ja
15.10.10, 22:58

Istina, istina, eno ti postova na free

medikamenat
18.10.10, 00:03
Već neko vrijeme XXX napada YYY pa onda YYY napada XXX a XXX se brani, naravno, brani se i YYY .....
znači stanje nepromijenjeno...šta još reć? :D:D

naopaki Marko
18.10.10, 22:53
Već neko vrijeme XXX napada YYY pa onda YYY napada XXX a XXX se brani, naravno, brani se i YYY .....
znači stanje nepromijenjeno...šta još reć? :D:D

na serveru je ok....

EtAm
07.11.10, 02:22
Kad možemo očekiva da će server uopće proradit?????????????????????????????????????????? ???????

Flickerix
10.11.10, 19:43
Sad,meni već rade neznam za tebe i za druge.. :)

overdose
11.11.10, 18:03
ej
samo provjeravam dal ovo još radi :vampire:

hate eng
11.11.10, 18:46
radi,ali ovaj s2 ulazi u povjest...kao najdosadniji server u povjesti Hrvata:pije kavu:

a di nam je bananko i njegove banane...ja sve cekam,a njega i njegova saveza nigdje :staklenka:

overdose
11.11.10, 18:54
on je bio pre fin za se družit s nama:pije kavu:

hate eng
11.11.10, 19:25
on je bio pre fin za se družit s nama:pije kavu:

:worship::worship::worship::worship:

Izida
15.11.10, 15:15
mislim da ni jednom do sada na jednoj temi foruma nije bilo ovako malo postova :(

overdose
15.11.10, 15:20
bolje,
dulje ćemo se volit :lovju:

tristan
21.11.10, 15:55
opaaaaa evo skinulo mi ban napokon :D :D :D :D :D

nije server dosadan, zanimljiv je onoliko kolik0o si ga ucinis zanimljivim .... hehehehehe

WW ovi su tu .. malo ih zauzeto ... dosta u startu sktanao ... 2 kvadranta ce sigurno lupit kontra jednog ... u saboru se izglasava proracun ..ma ko kaze da je dosadno! :D

overdose
25.11.10, 14:58
bilo je i vrijeme prijatelju
evo već crvenim i već mi se crveni
uglavnom bit će veselo :pčelica:

jos jedan dosadan dan na nasem s2 serveru
vidim da statistike napadaca i branitelja su zacementirane
neznam koji je razlog tolike sutnje
:patkica:

Ubuduće pazi na duple postove.
Mr Alcohol

netko kao ja
25.11.10, 18:54
bilo je i vrijeme prijatelju
evo već crvenim i već mi se crveni
uglavnom bit će veselo :pčelica:

jos jedan dosadan dan na nasem s2 serveru
vidim da statistike napadaca i branitelja su zacementirane
neznam koji je razlog tolike sutnje
:patkica:

Ubuduće pazi na duple postove.
Mr Alcohol

over opet radiš pizdarije

overdose
25.11.10, 18:58
nop
nikad
ja sam protestiro i štrajko i reko da ću poslat a ustvari nisam slao
bar ne tamo di sam trebo slat
ustvari slao sam na krivu stranu i to pojačanja
kad sam skužio šta sam napravio stavio sam gasit acc al me hakirali i prekinuli gašenje
uglavnom meni nije bilo dosadno
neznam kako drugima:offtopic:

netko kao ja
25.11.10, 19:01
nop
nikad
ja sam protestiro i štrajko i reko da ću poslat a ustvari nisam slao
bar ne tamo di sam trebo slat
ustvari slao sam na krivu stranu i to pojačanja
kad sam skužio šta sam napravio stavio sam gasit acc al me hakirali i prekinuli gašenje
uglavnom meni nije bilo dosadno
neznam kako drugima:offtopic:

je...je... dosadno je vidiš da smo opet ovdje počeli tipkat :off:

FlLASH!
27.11.10, 22:49
a cuj .. ako sve prodje ok frende over bar nece bit toliko problema sa hranom :D

overdose
27.11.10, 23:25
ja se nadam
krajnje je vrijeme da se toga rješim i olakšam prijatelju
nadam se samo da će i vama bit lakše :goodpost:

Izida
30.11.10, 17:23
Oooooo trgnuli ste se malo :)

napokon netko nešto i piše ovdje.
Sad ćemo se još više voliti:pivo:

overdose
30.11.10, 17:26
to je samo zavaravanje
forum je odavno u invalidskim kolicima:postcount:

PSS
01.12.10, 09:30
Može trenutna situacija na serveru... Neigram više S2, pa me zanima... Unaprijed hvala

tona
03.12.10, 19:40
Šteta kaj ne više ne igraš hr2, baš postaje zanimljivo...

FlLASH!
04.12.10, 03:53
ukratko ...udrilo na mid ...

Element
04.12.10, 09:06
Vidim fejkovi su vec ostavili trag na mentalnoj bistrini, pismenosti i pristojnosti, nema potrebe da zivci rade, igra je u pitanju....

FlLASH!
06.12.10, 12:47
Vidim fejkovi su vec ostavili trag na mentalnoj bistrini, pismenosti i pristojnosti, nema potrebe da zivci rade, igra je u pitanju....

napisao sam koliko se sjecam nesto o simciterima? pa cuj istina boli.. to sto sam napisao je cista cinjenica pobogu, doduse stilski uredjena da malo pecne :D

iskreno ace, nije se odnosilo na tebe, al sad kad si me podsjetio vidis vidis..

doduse i mi smo razvili novu metodu napadanja .. intenzivnim gledanjem na neko selo je bio pokusaj nuliranja il bar rusenja farmi. za sad ne ide, vidjet ce mo ako ce krenut na bolje. insajd info sa ezo TV je garantirao katanje, valjda ne gledamo dovoljno jako.

Element
06.12.10, 14:40
Dakle o cemu se tu radi....

Prvo i osnovno ja nikako ne mogu dozivjeti simcitanje kao nesto lose, dakle ne mogu dozivjeti simcitanje kao uvredu niti naziv simcitera kao nesto derogativno. Shvacas? To bi bilo kao da ja recimo tebi kazem, ne znam lupam sad, "vidi, onaj tip ima svjetlosmedu kosu" i brijem da sam te time uvrijedio. Realno ispao bih krelac. Potegni paralelu sa "optuzivanjem" ekipe da igra svoju igru na nacin na koji je voli igrat. Btw da se usporeduju moji off bodovi samo na hr serverima i off bodovi ekipe koja brije o simciterima mislim da bih ih tukao dvostruko.

Moje primjedba se odnosila iskljucivo na tvoj EDIT;) post. I ne, istina ne boli nego je uopce nebitna kako ekipa koja igra radi sebe ipak i sebi uplacuje zlato igra i kako neki xy iz drugog kvadranta to gleda i opcenito kakv netko ima pogled na ovu igru. Idem sad napast djecu sa kata iznad da su ovakvi ili onakvi jer mi se ne svida nacin na koji bacaju kocku kad igraju covjece ne ljuti se. Dakle odmori se i shvati da je ovo igra i da ti nikog nisi napao nego klikas po browser based igri. Nista neces nit izgubit nit dobiti osim para koje zdrobis na zlato. Pozzzz.

BestFreunde
06.12.10, 23:22
1. Zvone MiD WW 1 -

pocela gradnja ww-a hehe

uglavnom sretno svima ;)

FlLASH!
07.12.10, 14:52
Dakle o cemu se tu radi....

Prvo i osnovno ja nikako ne mogu dozivjeti simcitanje kao nesto lose, dakle ne mogu dozivjeti simcitanje kao uvredu niti naziv simcitera kao nesto derogativno. Shvacas? To bi bilo kao da ja recimo tebi kazem, ne znam lupam sad, "vidi, onaj tip ima svjetlosmedu kosu" i brijem da sam te time uvrijedio. Realno ispao bih krelac. Potegni paralelu sa "optuzivanjem" ekipe da igra svoju igru na nacin na koji je voli igrat. Btw da se usporeduju moji off bodovi samo na hr serverima i off bodovi ekipe koja brije o simciterima mislim da bih ih tukao dvostruko.

Moje primjedba se odnosila iskljucivo na tvoj EDIT;) post. I ne, istina ne boli nego je uopce nebitna kako ekipa koja igra radi sebe ipak i sebi uplacuje zlato igra i kako neki xy iz drugog kvadranta to gleda i opcenito kakv netko ima pogled na ovu igru. Idem sad napast djecu sa kata iznad da su ovakvi ili onakvi jer mi se ne svida nacin na koji bacaju kocku kad igraju covjece ne ljuti se. Dakle odmori se i shvati da je ovo igra i da ti nikog nisi napao nego klikas po browser based igri. Nista neces nit izgubit nit dobiti osim para koje zdrobis na zlato. Pozzzz.

Hm, kuzim sto zelis rec, medjutim, simciter nije u ovom smislu nesto .. tipa vrijedanje ... podrugljivo je , istina, s obzirom da tu ocito dolazi do poprilicno velike razlike u samoj percepciji toga kako se ova igra zapravo igra. Jer realno, simciteri dobivaju podrugljive komentare cisto zato sto prvih 8 10 mjeseci kao da su igrali farmville.. sto je istina korisno za veci savez ako ima 3 do 5 takvih koji mogu dignut j.. off i onda ubijat okolo. Prednosti toga su velike i bio bi glup kada bi to negirao, medjutim nije stvar u tome.

Stvar je u tome da je ovo ratna ponavljam ratna igra, NE farmville i koliko god se simciteri nakon puno mjeseci pokazali (ponekad) korisnima jednostavno ih ne mogu previse cijeniti jer su prevelik dio vremena il beskorisni(stovise moras ih jos i deffat pa su i vise nego beskorisni) ili cijela ekipa igra farmville pa onda ne znam sto radi u ratnoj igri... ne znam ako sam dovoljno dobro objasnio il ne... ugl poprilicno je normalno da ima ljudi koji neki server jednostavno zele od simat .. bog zna ja bi htio al ne ide :D

E sad ono oko off bodova, nakon 3 godine sam apsolutno siguran da se preko toga igraci NE mogu procjenjivati u velikom broju slucajeva. Za pocetak iskljucuje deffere bez kojih mozes ... nista. I tu mislim na deffer deffere ne slabije ili pocetnike koje bacis na deff. Sposobnost djelovanja u grupi, bez cega nema niceg, sposobnost da NE kukas nakon 3 crvena maca na selu, sposobnost da NE zicas resse i deff ako se NE deffa tebe il ako ti NE ide push... itd itd .. uglavnom, trebas osoba bit trpljiva tih godinu dana :D .. o pouzdanosti da ne govorim.

Sve su to,il bar vecina, elementi igre koje kao simerr ne moras najcesce imati ... nego klikas..ok znas napravit dobar acc i onda sjedis u garazi mjesecima i bla bla bla ...i onda dode offf kakvog imaju ljdudi koji ratuju cijeli il pola servera ..., tada dolazi i elementarno pitanje..a pobogu zasto bi deffali takvu osobu? Ok, dolazi ih jos ali ovo je kao kljucno. Ugl raspisao sam se, rucak gotov do tipkanja

p.s. lvl 1 jeeeej vodimo LOL :D

overdose
07.12.10, 15:21
e sad
subjektivno je to
iskreno ja volim isto server odigrati
rađe nego samo i isključivo kućice dizat
al ne zamjeram simcitanju isl...
uostalom svatko ima svoj stil
i ako igra igru znači da mu odgovara bez obzira kako igro

ono šta ne odobravam su uvrede i grđenja
a to prijatelju od tebe nisam očekivo
post ti je brisan
al sam ga pročito...

FlLASH!
07.12.10, 15:29
e sad
subjektivno je to
iskreno ja volim isto server odigrati
rađe nego samo i isključivo kućice dizat
al ne zamjeram simcitanju isl...
uostalom svatko ima svoj stil
i ako igra igru znači da mu odgovara bez obzira kako igro

ono šta ne odobravam su uvrede i grđenja
a to prijatelju od tebe nisam očekivo
post ti je brisan
al sam ga pročito...

Svi imaju svoj dan :/ (al neki ljudi su uvrede i zasluzili, iako ne zvuce lijepo)

hate eng
07.12.10, 15:51
mid i ppz su imali nap....a sad kad us prekinuli...midu smetaju napadi....samo mi nije jasno zasto se nap uopce potpisao :staklenka:

overdose
07.12.10, 17:26
na svu sreću bježim od diplomacije ko vrag od tamjana :D

tristan sve 5
samo nisam očekivo od tebe takvu reakciju ništa više

FlLASH!
07.12.10, 18:09
mid i ppz su imali nap....a sad kad us prekinuli...midu smetaju napadi....samo mi nije jasno zasto se nap uopce potpisao :staklenka:

culi smo da im se smijete pa eto rekosmo da vidimo kako ce vama ic. ukratko receno.

over a tek kad mi vidis off :D
heh nakon 27 sati ne spavanja(ne zbog traviana svih 27) sposoban sam napisat svasta. na proslom s2 je bilo u chat temi svasta .. ovo ne da je kamilica neg ni nema caja!!!

overdose
07.12.10, 18:16
da btw
taj off ajd ga pošalji kad i tvoja ekipa
7:58 do 8:02 :D

FlLASH!
07.12.10, 19:30
da btw
taj off ajd ga pošalji kad i tvoja ekipa
7:58 do 8:02 :D

hehe ne ovaj put, bar ne od mene :D

p.s. imate novi savez :D kako kjut :)

overdose
07.12.10, 20:22
tako je
to da kažu da smo bili u ubermegakoaliciji sa 6 kvadranata i 800000000 saveza :D

hate eng
07.12.10, 21:50
culi smo da im se smijete pa eto rekosmo da vidimo kako ce vama ic. ukratko receno.

over a tek kad mi vidis off :D
heh nakon 27 sati ne spavanja(ne zbog traviana svih 27) sposoban sam napisat svasta. na proslom s2 je bilo u chat temi svasta .. ovo ne da je kamilica neg ni nema caja!!!

kazes da vidite kako ce nama ic....zanimljivo da ste tek napali 2 mjeseca nakon potpisivanja nap,a ne odmah....izgleda da vas ipak nije tako jako zanimalo kako ce nama ic :sleepy moon:

FlLASH!
07.12.10, 22:37
kazes da vidite kako ce nama ic....zanimljivo da ste tek napali 2 mjeseca nakon potpisivanja nap,a ne odmah....izgleda da vas ipak nije tako jako zanimalo kako ce nama ic :sleepy moon:

bolje ikad neg nikad zar ne :D ?

hate eng
07.12.10, 23:17
bolje ikad neg nikad zar ne :D ?

to u svakom slucaju....da vas nije bilo meni bi ovaj server bio jakoooooooo dosadan,iako je i bio veoma dosadan,ali eto nije ni tako los....dobar je onoliko koliko ga napravis sebi zanimljivm :P

nek najbolji pobjedi...nadam se da ce to bit DM ipak smo zasluzili:girlw:

FlLASH!
08.12.10, 01:14
to u svakom slucaju....da vas nije bilo meni bi ovaj server bio jakoooooooo dosadan,iako je i bio veoma dosadan,ali eto nije ni tako los....dobar je onoliko koliko ga napravis sebi zanimljivm :P

nek najbolji pobjedi...nadam se da ce to bit DM ipak smo zasluzili:girlw:

prvi dio istina, to uporno tvrdim..ako ne zelis NE moze ti bit dosadno.

a ovo da najbolji pobijedi .. rijetko, WW je kocka uvijek bio i bit ce

overdose
08.12.10, 10:39
pustimo mi to
nego...
lijep pokolj nočas
krvi do koljena vidim:pčelica:

hate eng
08.12.10, 13:22
bila je festa vidim :usisava:

FlLASH!
09.12.10, 12:52
Reporti su postani :D

medikamenat
23.12.10, 17:56
ima li kakva novica na WeWeima??
bar trač neki :)

Sheppard
23.12.10, 21:57
ima li kakva novica na WeWeima??
bar trač neki :)

Napadi Gubitci Datum
5385 7459983 23. Pro
6406 1356797 22. Pro
6862 772154 21. Pro

izgleda da se nešto dešava po wwima... :blink:

NIXON*
24.12.10, 19:28
Može netko copy/paste stanje lvl WW-ova ? :)

hate eng
24.12.10, 20:45
Svjetsko čudo
Igrač Naziv Savez Razina
1. Zvone Simply Irresistible MiD WW 62
2. ares Creme de la creme ++ 57 -
3. horrible cunt Svjetsko čudo DM WW 53 -
4. medo brundo Rebellion DW XXL 51 -
5. Chaos Ruševina DM WW 47
6. Zvone BAK MiD WW 36 -
7. Pajser Shaban Huxy MiD WW 1 -
8. rider Č.Z.D. 0 -
9. hmirko Mir i Dobro MiD WW 0 -

:cerek:

NIXON*
24.12.10, 23:25
Tnx :)

Fino ... MID ima 4 WW-a .
Eto ,ulažem na njih da će pobjedit :)

Hefest
25.12.10, 13:02
1. Zvone Simply Irresistible MiD WW 61
2. ares Creme de la creme ++ 58
3. horrible cunt Svjetsko čudo DM WW 53
4. medo brundo Rebellion DW *LOVE 52
5. Chaos Ruševina DM WW 50
6. Zvone BAK MiD WW 37
7. overdose hrpa g.... ++ 10
8. Pajser Shaban Huxy MiD WW 1
9. rider ++ 0
10. hmirko Mir i Dobro MiD WW 0
11. Natari - 0
12. Natari - 0
13. Skeeve BRB 0

Sensei
25.12.10, 19:19
Može za nas neupućene, tko ima art x5?

Toso
25.12.10, 19:28
zvone

Frey®
28.12.10, 02:19
Tnx :)

Fino ... MID ima 4 WW-a .
Eto ,ulažem na njih da će pobjedit :)

kakve to veze ima?ROTFL

rider_
29.12.10, 05:03
9. rider ++ 0

kaj za mene neče niko navijat? ajd malo podrške, možda se odlučim početi :D
ovi svi će se tak ionak skatati tak da.. .:D:dance:

ariac
29.12.10, 13:22
9. rider ++ 0

kaj za mene neče niko navijat? ajd mapo podrške, možda se odlučim početi :D
ovi svi će se tak ionak skatati tak da.. .:D:dance:

*cheerleadersice*
:party::party::party::party:

medikamenat
02.01.11, 16:23
Svima sretna nova godina na ovom dosadnom serveru :(
......šteta što MiD nema još dva graditelja WW-a :cry:

dadozg
04.01.11, 12:03
pozdrav

može stanje ww sela i koja su srušena,a koja još u igri?

hvala

FlLASH!
04.01.11, 17:51
1. Zvone Simply Irresistible MiD WW 88 -
2. Zvone BAK MiD WW 76
3. horrible cunt Svjetsko čudo DM WW 56 -
4. Chaos Ruševina DM WW 51 -
5. Pajser Shaban Huxy MiD WW 46
6. ares Creme de la creme ++ 39 -
7. overdose hrpa g.... ++ 36
8. medo brundo Rebellion DW*LOVE* 16
9. rider ++ 0 -
10. hmirko Mir i Dobro [MiD] 0 -
11. Natari - 0 -
12. Natari - 0 -
13. Skeeve BRB 0 -

Zvoni su oba u igri, ostali jedino Chaos ako Zvonu ruse posteno...ali posteno. Zvone ima x5 a i da nema skoro isti vrag.

Kalmah
06.01.11, 09:21
Svjetsko čudo
Igrač Naziv Savez Razina
1. Zvone Simply Irresistible MiD WW 92 -
2. Zvone BAK MiD WW 80
4. Chaos Ruševina DM WW 53 -
5. Pajser Shaban Huxy MiD WW 53
6. overdose hrpa g.... ++ 44 -
7. ares Creme de la creme ++ 40
8. medo brundo Rebellion DW*LOVE* 26
9. rider ++ 0 -
11. Natari - 0 -
12. Natari - 0 -
13. Skeeve BRB 0 -

Apdejt; Ajmo di su offovi, ceka se 99 ili :staklenka:

rider_
06.01.11, 23:44
Svjetsko čudo
Igrač Naziv Savez Razina
1. Zvone Simply Irresistible MiD WW 92 -
2. Zvone BAK MiD WW 80
4. Chaos Ruševina DM WW 53 -
5. Pajser Shaban Huxy MiD WW 53
6. overdose hrpa g.... ++ 44 -
7. ares Creme de la creme ++ 40
8. medo brundo Rebellion DW*LOVE* 26
9. rider ++ 0 -
11. Natari - 0 -
12. Natari - 0 -
13. Skeeve BRB 0 -

Apdejt; Ajmo di su offovi, ceka se 99 ili :staklenka:

ma nema ih :D ništa, da ja počnem s defom? da ne propadne bezveze, ipak se namučio da ga hranim kroz ovih mjeseci :D

hate eng
07.01.11, 18:43
eto šta rec osim da mozemo Mid-u cestitat na pobjedi....pa mozemo i sabanima koji zajdno grade ww....eto uskoro zavrsava ovaj server koji je mozda po mnogima najgori i najdosaniji server ikad....ali ja sam misljenja server je zanimljiv onoliko koliko ga sami sebi naravimo ;)

vjerovatno moj zadnji server,ali mozda se zaletim na s4 :D

ajmo se gibat
08.01.11, 03:40
eto šta rec osim da mozemo Mid-u cestitat na pobjedi....pa mozemo i sabanima koji zajdno grade ww....eto uskoro zavrsava ovaj server koji je mozda po mnogima najgori i najdosaniji server ikad....ali ja sam misljenja server je zanimljiv onoliko koliko ga sami sebi naravimo ;)

vjerovatno moj zadnji server,ali mozda se zaletim na s4 :D

ima jos nade :DDDD vjerujemo u Boga :DDD

1. Zvone Simply Irresistible MiD WW 95
2. Zvone BAK MiD WW 84 -
3. Chaos Ruševina DM WW 60

Toso
09.01.11, 21:04
ajme majko kakav MM u PPZ :brukica:

ne da vas je pobijedio bolji savez, nego savez koji za razliku od vas zna igrat:brukica:

hate eng
09.01.11, 21:13

ne da vas je pobijedio bolji savez, nego savez koji za razliku od vas zna igrat:brukica:

daj da cujemo:D:wanted:

FlLASH!
09.01.11, 21:31
Jos uvijek cekamo offove na WW ... ovo je u najmanju ruku lose.. ako se netko nadao zaista necemu sa ovim napadom bolje da ode igrat domine il tako nesto ..packmana mozda.

Posoto ovo samo za sebe nije vrijedno otvaranja HoF teme cekat ce mo prave napade na WW za zadnju hof temu servera. Tamo ce mo dodati i reporte napada na sve WW-ove do sada van one akcije na chaosa i brundu. Cisto da ljudi vide koji bi trebali kako se koriste nesto manji offovi .. i sto je vaznije kada se koriste.

uzas. tko god da je slagao PPZ,SYN,BRB,HASH, DM i druge napade na nase WW-e neka se hitno hvata deffa, mozda bude bolje islo.

Salahad Itmijan
09.01.11, 21:58

Joj toso..
Pobijedili bi oni da se igra pošteno..
Ajde se okanite te gorčine i durenja i jednostavno čestitajte savezu koji je bolje odigral..

I da...čestitke Mid-u i Zvonetu na i više no zasluženoj pobjedi

Jos uvijek cekamo offove na WW ... ovo je u najmanju ruku lose.. ako se netko nadao zaista necemu sa ovim napadom bolje da ode igrat domine il tako nesto ..packmana mozda.

Posoto ovo samo za sebe nije vrijedno otvaranja HoF teme cekat ce mo prave napade na WW za zadnju hof temu servera. Tamo ce mo dodati i reporte napada na sve WW-ove do sada van one akcije na chaosa i brundu. Cisto da ljudi vide koji bi trebali kako se koriste nesto manji offovi .. i sto je vaznije kada se koriste.

uzas. tko god da je slagao PPZ,SYN,BRB,HASH, DM i druge napade na nase WW-e neka se hitno hvata deffa, mozda bude bolje islo.

no, no, no...nemoj tako :D
Imam poruku di mi se organizator prve "akcije rušenja" hvali trogodišnjim iskustvom i proglašava kritičare teškim njubovima :D

Anita.mz
09.01.11, 22:05
Čestitke MID-u, odigrali ste bolje i zaslužili pobjedu. Vidimo se na nekom drugom serveru...

Toso
09.01.11, 22:19
ma on je najbolji igrat, njegovo slaganje rusenja WW bez koristenja simulatora je epic

. .
09.01.11, 22:21
Sreo sam danas organizatora akcije napada na MiD, pa sam ga slikao:

The Bryach
09.01.11, 22:22
joj pa nemojte tak, nije to tak ni lose napravit takvu akciju, vjerojatno bude posluzila nekom kao poduka u nekoj rubrici "kako debilno ne sj... veci dio offova"...:D

cestitke MiD-u na pobjedi iako se to vec odavno moglo a i nekima s druge strane koji su imali konjske zivce trpit nemali broj idiotarija tokom servera, posebno tim mislim na anitu :lovju:, sva sreca pa sam u ranoj fazi prisiljeno imo priliku pobjec s tog acc-a jer ja bome ne bi izdrzo... :D

Kalmah
09.01.11, 23:01

Sta se tice MMa u PPZu; Tko vam kriv kad nemate zlu skriptu zvana darinka koja unistava accaunte :zeko:.

Neznam cemu ovi mizerni komentari u MMu tko god da je autor doticnog :stupid:, mislio sam da ce te dat vise otpora pogotovo BRB koji nije prakticki ni dana ratovao na serveru no sta je tu je..

:pivo: svima koji si izgurali (valjda) do kraja,
1/3 Juray

hate eng
09.01.11, 23:31
ovaj server je bio najsmjesni dosad :master:
nikad se ponovio...iako se bojim da ce hr serveri bit sve losi i losi :(
po meni nitko nije zazluzio pobjedu....ali ako cemo vec birat Mid je zazluzio :P

do slusanja i zbogom travian :steta:
svima zelim puno srece,zdravlja,ljubavi itd :D u RL
a naravno puno zivciranja onima koji nastavljaju igrat nas najdrazi Travian :pivo:

ZBOGOM ;)

rider_
10.01.11, 00:08
evo, da se i ja oprostim od servera, bio defer, loš defer, tj, ma dobar sam, samo malo lijen bio,
al eto, ak se završi, nek bar u stilu završim da me neko zapamti.. xD

eto, ares dozvoljava, ja kao vođa saveza smijem staviti report :D zvone se valjda slaže pa ovako
neznam od kud aresu tolko offa al ajd
http://travian-reports.net/hr/report/188930cae1e

i u istu sekundu ja uletavam i...
http://travian-reports.net/hr/report/1889263e01d

mislim da nije nikakve koristi, al sad mogu reči :ww:

hahaha, ukratko, server preloš, predosadan, drago mi je kaj sam upoznal novu ekipu, ćestitke svima, posebno mid-u, i da, nesmijem zaboravit, ace of spades je glavna faca kao i uvjek ;) nije prvi poper, al je drugi :D dobar off, akcije pre*ebeno slagao, i on mi fan.. sve u svemu, bilo malo zabave itd...

a sad, na posao, možda stignem izgradit ww na koji lvl :D
vidimo se na sljedećem serveru,btw, s1. jak, zanimljiv... ;)

Eagle Eye
10.01.11, 01:23
To valjda ovisi iz kojeg se kuta gleda, meni je server bio superzanimljiv.
Ali svejedno jedva čekam kraj, ovaj ww je malo tlaka. :pije kavu:

Cuckoo, MiD

ajmo se gibat
10.01.11, 02:13
pod 90 stepeni nije lose bilo :DDD sad cu da se naspavam kao i zvone.... usput cestitke midu i zvonetu (sabani nisu zasluzili da im cestitam)

lp Chaos

overdose
10.01.11, 08:59
čestitke midu na pobjedi,
odigrali su cijeli server dobro i uredu je da su dobili

ostalima više sreče drugi put

lp!!!
od acca overdose

ariac
10.01.11, 10:38
Cestitke svima koji su izdrzali do kraja :) ... znam koliko je to teze kada nisi na pobjednickoj strani i nema bas puno nade da se to promjeni.

Mizantrop

Limpač
10.01.11, 11:33
1. Zvone Simply Irresistible MiD WW 99 11.01.11 00:08
2. Zvone BAK MiD WW 89 -
3. overdose hrpa g.... ++ 45 11.01.11 01:01
4. medo brundo Rebellion ~DW~ 42 -
5. Chaos Ruševina DM WW 42 10.01.11 13:57
6. Pajser Shaban Huxy MiD WW 8 11.01.11 06:36
7. rider ++ 0 -
8. hmirko Mir i Dobro [MiD] 0 -
9. Natari - 0 -
10. Natari - 0 -
11. horrible cunt Svjetsko čudo DM WW 0 -
12. ares Creme de la creme ++ 0 -
13. Skeeve BRB 0

netko kao ja
10.01.11, 13:53
Dragi igrači Traviana,

Iako je sunce već bilo zašlo, vrijedni radnici iz metropole +WW Village+ nastaviše svoj teški rad kako bi završili svoj nesvakidašnji spomenik. I radiše dalje, dok konačno, posle tjedana krvi, znoja i suza, u 13:51 nije položena i poslednja cigla u ono što je postalo najveličanstvenije zdanje u povijesti Traviana, još od propasti Natarskog carstva.

Zajedno sa svojim suradnicima i savezom MiD WW, Zvone je prvi izgradio Svjetsko čudo, upotrebivši milijune resursa i štiteći ga stotinama tisuća hrabrih branitelja. Stoga je Zvone proglašen pobjednikom ovoga vijeka.

Ace Of Spades je vladar najvećeg carstva, a u stopu ga prate kasko i roto.
anita je ubio više nego itko drugi i proglašen je za najmoćnijeg i najužasnijeg vojskovođu.
Zvone je najslavniji branioc, ubijajući neprijatelje pred svojim vratima, natopivši polja oko svog sela njihovom krvlju.

Mi iz Travian tima želimo zahvaliti svima vama koji ste izdržali do kraja na vašoj odanosti i razumijevanju koje ste nam pokazali kada se stvari nisu odvijale sasvim glatko, kako je trebalo.

Sve najbolje,
Vaš Travian tim

mid svaka čast...

overdose
10.01.11, 14:03
fala k...
mid bravo
nice game
šta se mene tiče jedna poduža pauza pa opet
puno sreće i veselja u rl želim
pozz
do nekog drugog servera ne tako uskoro :witch:

Black Revenger
10.01.11, 14:05
Gotovo :),

Svaka cast svim MIDovkama i MIDovcima.

Superiorno smo pregazili server sa prva 2 WWa i dominacijom kroz cijeli server :)

Bila mi je cast i zadovoljstvo igrat s vama :101010:

Toso
10.01.11, 14:13
a ti si igrao black :O

NIXON*
10.01.11, 14:34
Gotovo :),

Svaka cast svim MIDovkama i MIDovcima.

Superiorno smo pregazili server sa prva 2 WWa i dominacijom kroz cijeli server :)

Bila mi je cast i zadovoljstvo igrat s vama :101010:

Ohoo , stari znalci se vratili :)

Pridružujem se čestitkama , MID zaslužili ste pobjedu :101010:

Black Revenger
10.01.11, 14:45
a ti si igrao black :O

ofc, zato smo i dobili :D

ma ono, poceo totalno neplanirano, rego se frendu za gold,
reko kaj, zacas nabijem 250 popa, a kad ono treba dic novi grad o,0

pa me on ubacio u MID, ja vidio da savez valja i osto igrat :)

Duran Aeducan, def gal sam bio.
cijeli server napravio jedva 10 pljacki :D

Toso
10.01.11, 14:46
ofc, zato smo i dobili :D

ma ono, poceo totalno neplanirano, rego se frendu za gold,
reko kaj, zacas nabijem 250 popa, a kad ono treba dic novi grad o,0

pa me on ubacio u MID, ja vidio da savez valja i osto igrat :)

Duran Aeducan, def gal sam bio.
cijeli server napravio jedva 10 pljacki :D

nastavljas dakle sada ili sta ces? :)

Black Revenger
10.01.11, 14:56
nastavljas dakle sada ili sta ces? :)

ma ko to zna :D

mada si razmatram def rimljana ^^

Toso
10.01.11, 15:00
ma ko to zna :D

mada si razmatram def rimljana ^^

bas volis deff? :D
aj na s1, tamo ima ljudi :D

rider_
10.01.11, 15:01
i tako zakasnili da skatate sad prvog igrača.. :D hahaha

Black Revenger
10.01.11, 16:30
bas volis deff? :D
aj na s1, tamo ima ljudi :D

ma def je 100x lakse igrat nego off,
a i def dobija server kao kaj ste mogli vidit sad :D

ovi napadi na ww nisu nam ni farbu ostetili.

i jbt, kako je nekativan forum,
prije bi tu vec bilo 3-4 strane postova.

Toso
10.01.11, 16:44
ma def je 100x lakse igrat nego off,
a i def dobija server kao kaj ste mogli vidit sad :D

ovi napadi na ww nisu nam ni farbu ostetili.

i jbt, kako je nekativan forum,
prije bi tu vec bilo 3-4 strane postova.

je, znam :)
manje stresa i manje brige, rijetko si meta i ostalo :)

a forum, vidis i sam kakvo stanje vlada ;)

Zvonee-M-
10.01.11, 16:53
Pošto ne mogu postati na free forumu(ip na black list) premještam post ovdje

Zahvaljujem na čestitkama u uzvraćam sa čestitkama istom mjerom sada već bivšim 'travian protivnicima' na trudu ,zalaganju i upornosti.

Tko želi može pogledati svjetsko čudo na acc Zvone, pass je 5d31a34

Ako ste zadnja 2 sata dobili kakvu poruku uvredljiva sadaržaja ili ćete je dobiti ,molio bih da istu zanemarite jer je poruku mogao napisati bilo tko.

Zamolio bih da ne pišete poruke sa acc-a.

Hvala

FlLASH!
10.01.11, 17:08
Danas tokom dana ce bit izbacen tok servera s nase strane.

Ako koga zanima, nasa baza podataka(osim kontraobavjestajnog dijela)

odete na stranicu od gmaila, username: midpopisi@gmail.com
pass: cevapisuzakon

Skvikalo
10.01.11, 20:20
Čestitke pobjednicima !!!

overdose
11.01.11, 15:41
:goodpost:
jep nisam mogo uć
nego daj c/p zanima me, ako imaš

ariac
11.01.11, 20:33
Netko je prckao po passwordu za midpopisi, tako da smo zakljucali i mozete dobiti kopiju preko ovog linka:

https://docs.google.com/leaf?id=0BxPj3QWVpLOVZjc1MzE1YmEtNTFjNi00MzIzLWJlZ GEtMGNmNmM4NjQ4YTc0&hl=en&authkey=CPiylKQD

overdose
12.01.11, 08:40
hehehe
sad će ko zaletit i tražit ih po grdu ogorčen radi skatanog cropa ROTFL

ariac
12.01.11, 13:02
Post editiran s novim linkom bez brojeva ovaj put :D

overdose
12.01.11, 13:06
aha
stislo ha...
hehehe

FlLASH!
12.01.11, 13:07
Steta taman sam se lijepo razgovarao jucer sa raznim ljudima i nije mi palo na pamet od kud im moj broj... :D

Superhik
14.01.11, 18:56
Čestitam pobjednicima i naravno svima ostalima koji su izdržali do kraja bez predaje :101010:

Lp
Hik

Tony24
15.01.11, 09:38
Kako je sunce već bilo zašlo, vrijedni radnici iz metropole +WW Village+ nastaviše svoj teški rad kako bi završili svoj nesvakidašnji spomenik. I radiše dalje, dok konačno, posle tjedana krvi, znoja i suza, u 13:51 nije položena i poslednja cigla u ono što je postalo najveličanstvenije zdanje u povijesti Traviana, još od propasti Natarskog carstva.

Zajedno sa svojim suradnicima i savezom MiD WW, Zvone je prvi izgradio Svjetsko čudo, upotrebivši milijune resursa i štiteći ga stotinama tisuća hrabrih branitelja. Stoga je Zvone proglašen pobjednikom ovoga vijeka.

Ace Of Spades je vladar najvećeg carstva, a u stopu ga prate kasko i roto.
anita je ubio više nego itko drugi i proglašen je za najmoćnijeg i najužasnijeg vojskovođu.
Zvone je najslavniji branioc, ubijajući neprijatelje pred svojim vratima, natopivši polja oko svog sela njihovom krvlju.

Pa dakle Zvone čestitam i tebi i MiD-u

dadozg
15.01.11, 10:07
Netko je prckao po passwordu za midpopisi, tako da smo zakljucali i mozete dobiti kopiju preko ovog linka:

https://docs.google.com/leaf?id=0BxPj3QWVpLOVZjc1MzE1YmEtNTFjNi00MzIzLWJlZ GEtMGNmNmM4NjQ4YTc0&hl=en&authkey=CPiylKQD

kao prvo čestitam na pobjedi

kao drugo svaka čast na organizaciji,malo sam bacio oko na ovaj fajl i moram priznati da moraš biti freak da to sve tako vodiš....:goodpost:

jel te strah?
15.01.11, 12:48
kao prvo čestitam na pobjedi

kao drugo svaka čast na organizaciji,malo sam bacio oko na ovaj fajl i moram priznati da moraš biti freak da to sve tako vodiš....:goodpost:

i ja sam upravo pregledala fajl i moram rec da je izuzetan :)
ne sad da tamo pisu neka čudesa al uvijek se divim kad je netko tako super organiziran...i jasno veliki sam fan excel tablica ...pogotovo onih ww :)

cestike i od mene ko god da je osvojio sta se vec osvajalo clown

Superhik
15.01.11, 13:15
i ja sam upravo pregledala fajl i moram rec da je izuzetan :)
ne sad da tamo pisu neka čudesa al uvijek se divim kad je netko tako super organiziran...i jasno veliki sam fan excel tablica ...pogotovo onih ww :)

cestike i od mene ko god da je osvojio sta se vec osvajalo clown

Tak i treba izgledat savez a ne ovo kaj se vidi kod nas po serverima, rijetki su takvi kod nas, stvarno rijetki

nazgul1982
17.01.11, 19:41
ljudi su navikli na smeca od saveza pa kada vide neki koji je jednostavno normalan kakav treba biti padaju u šok

koja losa kvaliteta servera :(

Dr_Evil
26.01.11, 22:52
Kad se ovo čudo restarta?

Zvjer
27.01.11, 20:15
Kad se ovo čudo restarta?

Nijedan spori server se neće restartirat u 3.6 verziji nego u ovom novom čudu a za to se nezna kad će doći...Ako ti se igra ispočetka traži si speed oni će se restartat kao i dosada. :)

overdose
27.01.11, 21:41
ako je tako
onda definitivno prestajem igrat
ovaj t4 mi izgleda prilično gay

Zvjer
27.01.11, 22:07
ako je tako
onda definitivno prestajem igrat
ovaj t4 mi izgleda prilično gay

tako kažu modovi.Dao Bog da verzija nikad ne došla ova s herojem verzija je glupost živa.

overdose
27.01.11, 22:21
da
ako se trav toliko koncentrira na heroja
onda bolje igrat nešto kvalitetnije tog tipa
meni se osobno neda
a i nepregledan je dosta

Dr_Evil
27.01.11, 22:38
Nijedan spori server se neće restartirat u 3.6 verziji nego u ovom novom čudu a za to se nezna kad će doći...Ako ti se igra ispočetka traži si speed oni će se restartat kao i dosada. :)

Nijedan? A koji ce to speedovi bit relativno normalni?

Horall
28.01.11, 10:10
Nijedan? A koji ce to speedovi bit relativno normalni?
Svi će se speedovi resetirati u T3.6 verziji dok ne dođe T4.

medikamenat
29.01.11, 17:10
znači nema više ove "stare" verzije? sve će da budu sa ovim "modnim mačkom" u gl. ulozi?

Zvjer
29.01.11, 18:26
znači nema više ove "stare" verzije? sve će da budu sa ovim "modnim mačkom" u gl. ulozi?

ko zna :)

Zita
17.02.11, 18:27
Igram t4.0 beta server i mogu reći da ste priču oko Heroja prenapuhali. Točno da mu možete promjeniti boju kose i očiju, ali isto tako je dobio niz drugih mogućnosti. Šaljete ga u avanture iz kojih donosi razne artefakte koji ga ojačavaju ili vam koriste u igri. Može osvojiti srebro koje mjenjate za gold i sl. Uglavnom, zabavljate se herojem dok čekate dovoljno ressa za kliknuti nešto. Ako heroju stavite brkove i rinčicu nećete zbog toga ispasti gay. :cvijece i proljece:

FlLASH!
18.02.11, 07:20
mda, ali Travian nije RPG ( iako obozavam RPG) , ako zelim RPG idem igrati WoW ili Oblivion il pak Fallout ... kad igram Travian zelim strategiju ...

ugl, 90% noviteta apsolutno ubija specificnost traviana i ljepotu igre koja ga je razlikovala od sume drugih igara. sve u svemu uzas.

Rain
18.02.11, 23:57
Igram t4.0 beta server i mogu reći da ste priču oko Heroja prenapuhali. Točno da mu možete promjeniti boju kose i očiju, ali isto tako je dobio niz drugih mogućnosti. Šaljete ga u avanture iz kojih donosi razne artefakte koji ga ojačavaju ili vam koriste u igri. Može osvojiti srebro koje mjenjate za gold i sl. Uglavnom, zabavljate se herojem dok čekate dovoljno ressa za kliknuti nešto. Ako heroju stavite brkove i rinčicu nećete zbog toga ispasti gay. :cvijece i proljece:

Stoji, al kaj ak mu se svidi šta si je od heroja napravio, kaj to onda nije gay? :P Stvarno mislim da se ovime podilazi novijim igračima a zanemaruju potrebe starih. Kao da se od starih na neki način već odustalo.

mda, ali Travian nije RPG ( iako obozavam RPG) , ako zelim RPG idem igrati WoW ili Oblivion il pak Fallout ... kad igram Travian zelim strategiju ...

ugl, 90% noviteta apsolutno ubija specificnost traviana i ljepotu igre koja ga je razlikovala od sume drugih igara. sve u svemu uzas.

To kažeš ti i kažem ja i još 79,64% starih igrača koji su btw i na forumu. Al možda je stvar i u tome da mi starimo i pljujemo jer smo neprilagodljivi i nefleksibilni. Ima prednosti tih novina u igri, ali mi trenutno samo vidimo mane jer nam se ne da opet biti početnicima. Face it.

Veli Jura
26.03.11, 20:59
To kažeš ti i kažem ja i još 79,64% starih igrača koji su btw i na forumu. Al možda je stvar i u tome da mi starimo i pljujemo jer smo neprilagodljivi i nefleksibilni. Ima prednosti tih novina u igri, ali mi trenutno samo vidimo mane jer nam se ne da opet biti početnicima. Face it.:goodpost:

Norad III
30.03.11, 18:36
...

To kažeš ti i kažem ja i još 79,64% starih igrača koji su btw i na forumu. Al možda je stvar i u tome da mi starimo i pljujemo jer smo neprilagodljivi i nefleksibilni. Ima prednosti tih novina u igri, ali mi trenutno samo vidimo mane jer nam se ne da opet biti početnicima. Face it.

haha tješiš se XD
ajd neka,teško je prihvatit da su ti omiljenu igru izmasakrirali admini :)

overdose
30.03.11, 20:18
Nop
Ostavit ce i pokoji classic server :D
Eno pise marko u pitanjima za t4

Norad III
03.04.11, 11:37
Nop
Ostavit ce i pokoji classic server :D
Eno pise marko u pitanjima za t4

No i dalje da bih došo do njega moram prijeć preko one šarene početne stranice :SS

overdose
03.04.11, 15:08
Eh
No pain no game

Rain
24.04.11, 17:19
To je rekao i frajer koji je dobio otkaz i počeo se preoblačit u gataru. ;)

overdose
24.04.11, 21:57
bitno je imati adekvatnu alternativu ;)