PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Stranice : [1] 2 3

CM Marko
15.08.10, 02:03
Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa općim pravilima foruma (http://forum.travian.com.hr/announcement.php?f=4) i općim pravilima igre (http://www.travian.com.hr/spielregeln.php), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Od posebne je važnosti točka 1.3 općih pravila foruma.

§1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

Rinnegan
15.08.10, 04:37
Cek, ako je to trenutno stanje na serveru, onda chat tema postaje spam free zona?

Mogli bi pojasnit malo.

OnTopic

Svjetsko čudo
Igrač Naziv Savez Razina
1. long buci buci bu hakeri 94 - Srusena infrastruktura
2. Windu Vlak u snjegu exFENIKS 94 - Virgo intacta
3. Tapir Made in THE THE-RF 92 - Pici na ww
4. zlo i naopako Pivska Škemba PiP 91 - Infrastruktura (6-7M defa ako ni prebacno kod Windu :dance:)
5. Den Hogwarts WB 86 Pici WW, losh def
6. igggy NATARI ODBLOKIRANI!! hakeri 82 - Ne sjecam se :D Di je nestala HoF tema??
7. sakblje bucko THE-RF 76 pici WW
8. hogar THE de triomphe THE-RF 72 Infrastruktura??
9. Tony Soprano Here we go again! THE-RF 12 Are you talking te? I dont see anyone else here :)
10. billymadafaka Ruševina exFENIKS 1 - Oupsss
11. JKM LZN 0 - :ww:
12. naroz EGO 0 - :cool:
13. Galcic SAKUPLJAČ OFF-a WB 0 - my precious

U glavnom jos 2 tjedna + iznenadjenja ako se ne rusi Windu

Black_Velvet
15.08.10, 07:11
šta se ovdje dogodilo, gdje je HOF tema

baka u kanalu
15.08.10, 07:12
gdje su naši slavni hoffovi...šta je neko bio ljen,pa umjesto selektivnog brisanja jednostavno sve maknuo.....presmješno

Moira
15.08.10, 07:22
http://forum.travian.com.hr/forumdisplay.php?f=95

tu.

drlja
15.08.10, 09:02
Cek, ako je to trenutno stanje na serveru, onda chat tema postaje spam free zona?

Mogli bi pojasnit malo.

OnTopic

Svjetsko čudo
Igrač Naziv Savez Razina
4. zlo i naopako Pivska Škemba PiP 91 - Infrastruktura (6-7M defa ako ni prebacno kod Windu :dance:)
6. igggy NATARI ODBLOKIRANI!! hakeri 82 - Ne sjecam se :D Di je nestala HoF tema??
9. Tony Soprano Here we go again! THE-RF 12 Are you talking te? I dont see anyone else here :)

po čemu je loš deff kod DEN-a,, u brojkama nije loš, jedino u obrani se pokazalo jakooooo loše zbog činjenice da je rimljanin- u tom dijelu se slažem
kod nas znaš da će bilo koga dočekati najmanje 6 milja deff-a,

a i PIP nema veze sa Windu, tako da neće deff prebacivati ni u ludilo kod windu

Zmajček
15.08.10, 10:09

Mogli bi pojasnit malo.

OnTopic

Svjetsko čudo
Igrač Naziv Savez Razina

Zapravo, dio deffa cemo samo poslati Winduu, za ostatak se raspisuje natjecaj, ici ce onom tko nam sponzorira cisternu pive za festu....

drlja
15.08.10, 10:25
Zapravo, dio deffa cemo samo poslati Winduu, za ostatak se raspisuje natjecaj, ici ce onom tko nam sponzorira cisternu pive za festu....

i ja bi pristao na to

Drago
15.08.10, 10:52
hahahaha, pak su pocela navlačenja da neko drugi srusi vodeci WW :lol2:

Izgleda da Windu piči do pobjede :master:

drlja
15.08.10, 11:10
nisu navlačenja, zadnje smo ispucali na billyu, nekih par sitnih ostalo koji mogu čačkati po supportima... i to je sušta istina

nema koalicija gotovo ništa od off-a , 99 % igrača je deff, da ima offova za bolju štetu poslali bi ih vrlo rado, međutim ispucali smo se

a ako server završi za tih 60-65 sati, (malo više od 2,5 pol dana odlično) to bi značilo utorak popodne ili navečer

odlično

sve u svemu , koalicija i ako može napraviti štetu windu to bi bilo onda oko 30-tak sati, što je nedovoljno pa neka si sad ostali razmišljaju budu li pustili windu pa da napokon ovo završi ili ga budu udarili

kao što rekoh: koalicija nema off-a za nanijeti veću štetu Windu od cca 30-tak sati, možda 2-3 lv skladišta, ostalo ništa.

a kako sam navijao da server još prije završi, ovo nije mazanje očiju, ovo je istina pa ako želite da vam offovi ne ostanu neiskorišteni - uputite ih negdje ili će ostati za halle of fame - neposlanih

nemojte na kraju reći da vas nismo na vrijeme upozorili,

Drago
15.08.10, 11:18
nisu navlačenja, zadnje smo ispucali na billyu, nekih par sitnih ostalo koji mogu čačkati po supportima... i to je sušta istina

nema koalicija gotovo ništa od off-a , 99 % igrača je deff, da ima offova za bolju štetu poslali bi ih vrlo rado, međutim ispucali smo se

a ako server završi za tih 60-65 sati, (malo više od 2,5 pol dana odlično) to bi značilo utorak popodne ili navečer

odlično

sve u svemu , koalicija i ako može napraviti štetu windu to bi bilo onda oko 30-tak sati, što je nedovoljno pa neka si sad ostali razmišljaju budu li pustili windu pa da napokon ovo završi ili ga budu udarili

kao što rekoh: koalicija nema off-a za nanijeti veću štetu Windu od cca 30-tak sati, možda 2-3 lv skladišta, ostalo ništa.

a kako sam navijao da server još prije završi, ovo nije mazanje očiju, ovo je istina pa ako želite da vam offovi ne ostanu neiskorišteni - uputite ih negdje ili će ostati za halle of fame - neposlanih

nemojte na kraju reći da vas nismo na vrijeme upozorili,

A dobro, onda bude brzo kraj servera, bit ce vremena za :pivo::harmonikaš::na karte:

drlja
15.08.10, 11:32
slažem se s tobom,

samo šteta da pobijedi ww koji nije rušen...

ali kad vi odlučujete koji imate offove , kako god odlučite,

i tako sam rekao da budem čestitao bilo kome tko je bio rušen, onakvom događaju kao sa prošlog s1 naravno da neću čestitati ako se to dogodi..

kako god bilo...., valjda je kraj blizu,.... napokon

samo hohoho pazite da vam opet ne ostanu offovi kao na prošlom s1

Drago
15.08.10, 11:44
slažem se s tobom,

i tako sam rekao da budem čestitao bilo kome tko je bio rušen, onakvom događaju kao sa prošlog s1 naravno da neću čestitati ako se to dogodi..

A i kaj onda da ostanu, nebi bilo prvi put, a niti ih imamo bas nesto,
ipak su najjaci offeri otisli na sakabljea. tak da lako moguce da bi i mi sam par lvla skladista porusili :)

a i sami ste rekli kad ste rusili sakabljea da jos imate za 1-2 takve akcije zar ne ;)

Matron
15.08.10, 11:52
slažem se s tobom,

Drlja, pa neka pobijedi Windu. Zamisli sramote za THE RF. Pobijedili ih njihovi sluge i poslušnici...
ROTFLROTFLROTFL

drlja
15.08.10, 12:01
nisu navlačenja,hahaha!!!
pa vi dragi gospodine več tjedan dana kumite,molite,nagovarate da se ruši Windu,
da ste pravi savez srušili bi ga sami,a off-a imate kao i želju da vaš WW izbije na
prvo mjesto šta bi vam se rušenjem Windua omogučilo.
Pa dragi Travianci imam i ja prijedlog,da vam off-ovi ne ostanu neiskorišteni rušite Denov
ww!
Tko je rušen tko nije,umiječe pregovaranja,diplomacije,vođenja saveza,možda da
Windu i Billy naprave seminar na tu temu!
I samo za kraj dođite dragi WB-ovci,mi smo spremni!
Dali ste i vi????
:fajter:

a što ga ti tupiš, pa da imamo nešto vrijedno već bi poslali,

a naravno da ostalim govorim da znaju da koalicija više nema ništa..., pa ako vam oni dopuste da pobijedite, pobijedite....,
a kako sam već prije rekao, volio bih na kraju da se svi offovi koji su na serveru zalete na DEN-a, i zakucaju se i neka poruše sve što stignu

samo neka se zna: koalicija nema OFFOVA za rušenje WW-a

tako da ne odlučujemo o ničemu sad na kraju

i fala bogu da će kraj servera , da nećemo zimu dočekati

samo se nadam da ovaj prelijepi server (posebice ww doba) neće osramotiti i zasjeniti kraj kao na prošlom s1)

Drlja, pa neka pobijedi Windu. Zamisli sramote za THE RF. Pobijedili ih njihovi sluge i poslušnici...
ROTFLROTFLROTFL

da budem iskren, the/rf mi se počeo sviđati, nisu onakvi kakvim sam u početku mislio da jesu,
eto,i opet(već sam ranije)se istima ispričavam,

i da netko sruši windu, i mi izbijemo prvi, pa nas budu rušili sa zadovoljstvom, i to znamo,pa onda dolaze u šansu the/rf i ibz, jednostavno

debeli rimljanin ni sa 6 + milja ne može se obraniti to je svima jasno, samo može zaginuti koji off više od predviđenog

i VERTIGO - izgleda da je svima osim tebe jasno da DEN nema šanse dok god postoji nekoliko offova za koje znamo na serveru, tako da ne tjeraš to na našu stranu

naravno da bih volio da pobijedi THE/RF ili Hackeri a ne vi, pa to je svima jasno , bilo tko od njih dvoje i koalicije je to zaslužio, barem prikazanim, bilo je lijepih akcija i lijepih offova sa svih strana

Matron
15.08.10, 12:32
no comment

1. Ljudi koji kažu da nešto ne mogu učiniti ne bi trebali ometati one koji to mogu učiniti.

2. Najteže stvari na svijetu moraju biti napravljene dok su lake.

3. Neuspjeh nije najstrašnija stvar na svijetu. Najstrašnije je ne pokušati.

lp

Još samo fali da klekneš i lijepo zamoliš za milost. Ajde pa neće Windua nitko rušiti. Što se bojiš. Osim toga što i da ga sruše. Pa svi su rušeni pa opet igraju. Nije to ništa strašno. Ne boli, a čak i monitor ostane čitav. A i ne bi to bilo Windu-u prvi put, pa nema ni krvavih fleka....:cvijece i proljece::cvijece i proljece::cvijece i proljece:

dadozg
15.08.10, 12:36
no comment

1. Ljudi koji kažu da nešto ne mogu učiniti ne bi trebali ometati one koji to mogu učiniti.

lp

Potpis...pogotovo stavka 3.....

Btw.meni bi bilo drago da vi pobjedite...a hakeri nek cuvaju offove pogotovo dragec kak je cijeli servet cuval hah!ahhahah

drlja
15.08.10, 12:53
no comment

lp

ah, što se ti bojiš jednog rušenja, pa DEN-a su triput rušili pa nismo kukali, a ipak smo vam za petama, što ste do sada radili u WW-u, zidali višak skladišta....., lol,,,, DEN je do sada pretrpio oko 270 sati štete, a mi za vama kasnim nekih 5 lv i 70 sati skladišta..... cca.110 sati....,

samo sam rekao da drugi ne očekuju da vas mi rušimo sa značajnom štetom, budemo mi poslali naše offiće na vas na kraju, samo što oni ne budu radili štete - bit će klasično zabijanje ali svoje budemo dokazali da offova nemamo.

ako vas ne budu htjeli rušiti, nada i dalje živi da će netko od igrača koji je radio off cijeli server ipak poslati na vas mimo svog vodstva pa da server ne završi kao prošli s1.

kako god bilo imate još rekao sam okk 65 sati, 15-25 sati su kate udaljene od vas, pa si računajte, ako do ponedjeljka u ponoć ne budete imali napade, onda ste prvi došli do 100.
ali ima još puno sati do tada

moj glas ide na sakbljea, budući da ima najmanju štetu od preostalih ww-a , osim DEN-a, a DEN pada svakako.

moj/miletov off je ostao na prošlom serveru u selu, pa si to više nikad nebi dopustio, da sam nešto radio cijeli serveri na kraju imam samo scrinshot za uspomenu..

Matron
15.08.10, 13:24

Da najstrašnije je ne pokušati, ili prevedeno na travianski ne potrošiti off na protivniku.

bojiš,milost?????

neznam gdje si to pročitao,probaj pročitati još jedanput,razmisli,
inače funkcionira i u rl!
i tvoj vokabular,sluge poslušnici itd....
vjerovatno si još mlad,inače strah i milosrđe su velike odlike,
i veliki motivatori!

što se mene tiče nek potraje i nek se ruši!
Ljepi pozdrav tebi i Drlji!

Pa cviliš i tražiš da udare DEN-a a ne Windu. Samo pazi da se ne bi iznenadio.

A sluge i poslušnici. Pa odavno ste u THE RF chat sobi sa šefovima. I sve po njihovim nalozima.

I za tvoju informaciju, jesam mlad ali nažalost samo u duši.

kakadu
15.08.10, 13:44
zanimljiv si ti momak neki vertigo, ako se nevaram ti si postao jako veliki zagovornik sexy BV saveza i ekipe ili si im ti glasnogovrnik haa..samo me zanima kako to da si se tako dobro razvio pored nas..hm da li si se mozda skrivao cijeli server kod saveznika ili se varam

Matron
15.08.10, 14:39
drago mi je,

je bio u WWW zbog APO ekipe kad su ih se rješili rješili se i mene,
deffao Apo do zadnjeg preta kad god su tražili,i sad bi da me traže!
Apo ekipa skidam kapu,zato sam se razvio jer sam totalni početnik,
sreo pravu ekipu iz svog grada i promijenio savez,našao pravog
vođu i sad šaljem 0-24 resse,šaljem deff,napade,fejkove!
Tu sam kraj vas dođite pa imali ste prilike več par mjeseci!
Pa neče mi se monitor rzbit!hahaha...........

RF pravi savez i ako mi ne dobijemo,sve za njih!
To bi bilo to ekipa idem ovo je kraj razgovora tri na jedan,hahaha
Neka server priča........
lp

I bolje ti je

29.06.10 vertigo promijenio/la savez iz ~[WWW]~ u SEXY BV

Ovo sve govori. A APO-a se nitko nije riješio. APO je i dalje tu i drži svoju riječ.

Moraš paziti s kim se upuštaš u raspravu. Ima ovdje ljudi koji nešto znaju i puno prate

veliki gak
15.08.10, 15:14
[QUOTE=Drago;901032]A i kaj onda da ostanu, nebi bilo prvi put, a niti ih imamo bas nesto,
ipak su najjaci offeri otisli na sakabljea. tak da lako moguce da bi i mi sam par lvla skladista porusili :)

je, je i onda je svizac zamotao čokoladu, vjerovatno sa tvojim offom, ak nebuš izvadil veći off od bedakija bil bum razočaran

:cerek:

dadozg
15.08.10, 15:25
[QUOTE=Drago;901032]A i kaj onda da ostanu, nebi bilo prvi put, a niti ih imamo bas nesto,

je, je i onda je svizac zamotao čokoladu, vjerovatno sa tvojim offom, ak nebuš izvadil veći off od bedakija bil bum razočaran

:cerek:

Istina :):):)

Koliko su ga pushali i koliko se cuvao ak ne izvadi 100k impova prava sramota hehe...

veliki gak
15.08.10, 15:43
[QUOTE=veliki gak;901142]

Istina :):):)

Koliko su ga pushali i koliko se cuvao ak ne izvadi 100k impova prava sramota hehe...

a i bil je sa offom ko bedaki tu negdje, tak da tvoja predviđanja su točna, a ima tamo još offeka

sad su u pripravnosti i :na karte:

biti će toga lijepoga još za vidjeti

dadozg
15.08.10, 16:07
R
[QUOTE=ode art;901146]

a i bil je sa offom ko bedaki tu negdje, tak da tvoja predviđanja su točna, a ima tamo još offeka

sad su u pripravnosti i :na karte:

biti će toga lijepoga još za vidjeti

ima,ima..uz drageca mene zanimaju jos par offova...

Npr.rajna,ona bi morala imati offcinu...zatim nkdz,zagor znam da ima jer ga je pokazao...a i kadtad mora imati off,cak i dva ako ima na multicu miri isto...

Kao sto rekoh za jedno ww selo imaju 100%,a cak sam uvjeren i za dva...prepelica bi mogao imat jos jedan off...

Gorenje
15.08.10, 16:14
prepelica izbaci preko 200k off i ti oćekuješ još jedan :opala:....Rajna se skucala prije natara i ti oćekuješ offčinu :blabla: dado, ibz...svz &co su se dooobro ispucali...koliko ja znam vi imate par offova....

praviš se blesav...što ih ne ispucate....

veliki gak
15.08.10, 16:26
R[QUOTE=veliki gak;901162]

ima,ima..uz drageca mene zanimaju jos par offova...

Npr.rajna,ona bi morala imati offcinu...zatim nkdz,zagor znam da ima jer ga je pokazao...a i kadtad mora imati off,cak i dva ako ima na multicu miri isto...

Kao sto rekoh za jedno ww selo imaju 100%,a cak sam uvjeren i za dva...prepelica bi mogao imat jos jedan off...

nkdz ziher nema offčinu kad se sjebal, ima neš ali kaj to je upitno.

rajna bi trebala fino imat, a katdat misilm da ima isto fino, pošto se igra sa sporedni offom stalno

a ima i onaj nochnick1 pitanje koliko je on naštancu, trebo bi tu biti odličan dingijev rimski off, a ima još par njih koje čekam da vidim

:paladinko:

Ivica55
15.08.10, 16:34
Ma ništa od offova, server će se završit i ode ovaj S1 u lagani zaborav :air kiss:

Kundak
15.08.10, 16:40
drago mi je,

lp

E dečec dečec što si sad hrabar a cijelo vrijeme se skrivao iza saveza :)

Apo je napadnut od sexy bv, ti si defao apo iako je u savezu nekoliko puta išao mm da se def ne šalje nigdje osim ako to vodstvo ne odredi. Tvoj sav def je bio kod daki (te si tražio push da nadoknadiš izgubljeni def?)..... Ok dobar si s njima ali si se oglušio na zapovijed. Nitko ti ništa nije prigovorio niti te izbacio iz saveza, i dalje si uživao zaštitu www-a, pustiti smo da uživaš u igri. Što recimo nisi onda otišao u APO kada su ratovali sa SEXY BV? Ahaa da pa bojao si se za account da te ne skataju pošto si bio vrlo blizu njih.....

Sitter si accountu SunTzu kojeg si ti održavao preko sitterstva i dobio ban za oversitting? Jel da?... kao sitter si slao pljačke i čačkao Sexy BV kada su oni krenuli u "rat" s nama, tj. da budem točniji igrača LUKA-TIN i tražio da im se prave bunkeri kod igrača SunTzu?

I sad odjednom postaješ veliki igrač tog saveza? Uživaj u igri ako te to toliko veseli.

Što se tiče Matrona, dečec on zna puno više o travianu od tebe i nije se nikad skrivao iza nekog saveza :) da bi sačuvao svoj account.

I na kraju zašto bi ti se moralo crveniti na accountu? Pa ti si za naš savez važen kao ono crno ispod nokta zbog čega se ne isplati slati kate :).... pa čak niti u šetnju.

e moj vertigo, vertigo...........

lp :fajter:

Sitting Bull
15.08.10, 17:00
moram priznat da sam pomalo razočaran WB ekipom,

opet nešto cvilite i kukate i i i

tako je bilo i kad su hakeri trebali završit server,
mi nemamo, mi nećemo, mi čestitamo bla bla bla

pila naopako, imate vi još offova, pobogu pa što je www radio čitav server?

a ako nemate, onda šutite i pustite velike dečke da se igraju,
jer vi nemate nikakvog uticaja :D

vertigo tu vidi o čemu se radi, sam on nemože niš promijenit
ja sam mislio da su svi oko www-a bili sa njima u koaliciji jer ne sjećam kad je www čistio svoj kvadrant :D

p.s. ovaj marko, jel to moj ili dadin marko? :P:P:P

domo33
15.08.10, 17:05
kundak,ko je SunTzu?
kad sam poceo igrat ovaj server, i imali saveznistvo s vama. receno je da trebamo imat saveznicko ime sela. to je A-UDAR. imao sam susjeda SunTzu i skoro oko mene su imali A-UDAR. nakon petog dana, prominio je naziv sela u neki naziv. poceo me napadat i mog filtera. zahvaljuci filterov deff i moj zaustavili njegovu vojsku i malo kontra-napad, pa sam 24h-non stop napadao(trajalo 4 dana), nije mogao prezivit. onda se obrisao acc. nakon toga, pojavilo se isto ime igraca, to je SunTzu. i to u savezu WWW.

mene zanima da li je to isti igrac?

http://travian-utils.com/?s=hr1&idu=6241 SunTzu u WWW

http://travian-utils.com/?s=hr1&idu=2558 SunTzu na pocetku.

Kundak
15.08.10, 17:09
kundak,ko je SunTzu?
kad sam poceo igrat ovaj server, i imali saveznistvo s vama. receno je da trebamo imat saveznicko ime sela. to je A-UDAR. imao sam susjeda SunTzu i skoro oko mene su imali A-UDAR. nakon petog dana, prominio je naziv sela u neki naziv. poceo me napadat i mog filtera. zahvaljuci filterov deff i moj zaustavili njegovu vojsku i malo kontra-napad, pa sam 24h-non stop napadao(trajalo 7 dana), nije mogao prezivit. onda se obrisao acc. nakon dva mjeseca, pojavilo se isto ime igraca, to je SunTzu. i to u savezu WWW.

mene zanima da li je to isti igrac?

Ovaj suntzu je postojao od početka servera, za drugog neznam, znam samo da je "odjednom" prestao igrati te da ga je sittao vertigo :).

domo33
15.08.10, 17:28
Ovaj suntzu je postojao od početka servera, za drugog neznam, znam samo da je "odjednom" prestao igrati te da ga je sittao vertigo :).

hehe, normalno da neznas kad si za bojnu, SunTzu nije volio bojnu i nije prestao igrati(pogledaj datume kod linkove)i nastavio je. nije prezivio moje napade pa obrisao acc i otvorio acc i usao u vas savez. to je isti igrač. nema sumnje. i wildebill bia u pravu. igrao je protiv pola WWW koji su za bojnu. :cerek: steta sto nisam mu pridruzio protiv vas.

eto, podrzavam vertiga u raspravi protiv vas. vi ste protiv njega jer nije volio bojnu. :spam1:

Kundak
15.08.10, 18:02
hehe, normalno da neznas kad si za bojnu, SunTzu nije volio bojnu i nije prestao igrati(pogledaj datume kod linkove)i nastavio je. nije prezivio moje napade pa obrisao acc i otvorio acc i usao u vas savez. to je isti igrač. nema sumnje. i wildebill bia u pravu. igrao je protiv pola WWW koji su za bojnu. :cerek: steta sto nisam mu pridruzio protiv vas.

eto, podrzavam vertiga u raspravi protiv vas. vi ste protiv njega jer nije volio bojnu. :spam1:

pa jel isti ili nije nemam pojma, nikad s njim nisam izmjenio niti jednu igm poruku, ne znam niti da li ustvari postoji ili je to nečiji multi acc.... I kakve sad veze ima opet bojna s tim :)

domo33
15.08.10, 18:16
pa jel isti ili nije nemam pojma, nikad s njim nisam izmjenio niti jednu igm poruku, ne znam niti da li ustvari postoji ili je to nečiji multi acc.... I kakve sad veze ima opet bojna s tim :)

nije vazno, potvrdio si da nisi popricao pola WWW saveze. pa sto si radio uopce cijelu godinu? ubijao vlastite tragace? :cerek:

dadozg
15.08.10, 18:27
Kundak

Bojna je bila jako zlocesti savez radi kojeg se je velika igracina shaka zulu aka domo morao blokirat jer drugacije nije mogao pa je zato bojna domceku kriva za sve,a ako malo bolje pogledas i po novome apsolutno svi njihovi saveznici haha....

@gorenje

S obzirom na konstantno pushanje kod vas gdje ste odlicno iskoristile sve one svoje poluaktivce te farme ako je od prepelice ono konacan off bit cu razocaran....

Nkdz se zakucao,ali fuckas teuta koji nemre napraviti off od 50k sjekira u 3-4 mjeseca uz art BO i push......

Imate offova jos brdo i u biti vi odlucujete pobjednika....

Matron
15.08.10, 19:05

Dragi Domo

Za tvoje znanje i ravnanje. Taj tvoj dragi Wilddebill ili skraćeno debil je obična kukavica. Svaki server igra dok ne dobije batine. Prvo se razvija prodajući priče kako je on saveznik i bojne i www a onda im zabija nož u leđa. Pa kad ga lupe zbriše kao zadnji štakor u rupu, ugasi acc i onda po cijelom serveru moli neki acc skrivajući pravi identitet. Nemoj se zanositi njim nije ti on neka faca. Pobjegla je ta grupa prošli pa i ovaj server. A možda se i skrivaju tu negdje da nitko ne zna. A ti bojnu ne moraš voljeti, pa ne voli ih ni THE RF, ni IBZ ni ne znam tko sve ne, ali opet su na kraju svi pozvani na feštu. I ti Domo.:daje cvijet:

domo33
15.08.10, 19:28
Kundak
Bojna je bila jako zlocesti savez radi kojeg se je velika igracina shaka zulu aka domo morao blokirat jer drugacije nije mogao pa je zato bojna domceku kriva za sve,a ako malo bolje pogledas i po novome apsolutno svi njihovi saveznici haha....

ne pricaj neku bajku, kako je netko zao ili dobar.
uvijek branis nekoga kad god uperim prst.

ocito ti je jako stalo da ljudi imaju dobrih misljenja o tebi.
pokusavas kupit prijatelja, izgleda da neznas kako steci prijatelje.

dat cu ti jedan savjet. "ako imas par prijatelja, bogat si"

@matron

oho, vidim da uopce nemas pojma o wildebillu. nije on nikome zabio noz u ledjima. i nije on obrisao acc, ostavio je acc nekomu. onda WWW i Bojna trazila da katamo taj prazni acc? ko je spominjao ljubav na travianu, ne mijesam ja RL za travian. ne mrzim nikoga. malo previse gledate sapunice. ovo je igra, svatko ima pravo misljenje onome ko nije dobro odigrao server. vi ne trpite moje kritike o vama. to je to.

hvala na pozivu na festu, ali ne dolazim, to sam vec rekao.

Matron
15.08.10, 19:38

dat cu ti jedan savjet. "ako imas par prijatelja, bogat si"

@matron

oho, vidim da uopce nemas pojma o wildebillu. nije on nikome zabio noz u ledjima. i nije on obrisao acc, ostavio je acc nekomu. onda WWW i Bojna trazila da katamo taj prazni acc? ko je spominjao ljubav na travianu, ne mijesam ja RL za travian. ne mrzim nikoga. malo previse gledate sapunice. ovo je igra, svatko ima pravo misljenje onome ko nije dobro odigrao server. vi ne trpite moje kritike o vama. to je to.

hvala na pozivu na festu, ali ne dolazim, to sam vec rekao.

Za razliku od tebe mi imamo prijatelja, a ti sve manje.

Ja priznajem. Domo je najbolji igrač traviana kojeg sam vidio. ROTFLROTFLROTFL

dadozg
15.08.10, 19:41

dat cu ti jedan savjet. "ako imas par prijatelja, bogat si

joj,joj domek moj...imam ja puno prijatelja i tu si u pravu,oni su pravo bogatstvo...

a da želim sa svima biti prijatelj onda bi bio malo mirniji na forumu i svima se uvlačio zar ne? hehehe

billymadafaka
15.08.10, 19:47
ROTFLROTFLROTFL

ajde malo lakse s time... s the smo u kontaktu da, ali njihove sluge smo isto onoliko koliko su i oni nase.. i molim te da se suzdrzavas ovakvih daljnjih ispada...

domo33
15.08.10, 20:04
ajme, nikad necete naucit. :cerek:

@billymadafaka

evo dokaza, jako su nervozni. znaci imaju offova za jedan WW :)

Matron
15.08.10, 20:20
ajde malo lakse s time... s the smo u kontaktu da, ali njihove sluge smo isto onoliko koliko su i oni nase.. i molim te da se suzdrzavas ovakvih daljnjih ispada...

Inače ćete me skatati?

:cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

Sav sam se smrzo ili je to zima stigla.

Kundak
15.08.10, 20:23
ajme, nikad necete naucit. :cerek:

@billymadafaka

evo dokaza, jako su nervozni. znaci imaju offova za jedan WW :)

Ne, imamo offova za 2 ww-a :) i defa za 4 ww-a. Ali dosta priče o nama, ajmo malo o tebi ;)

Normalnofobija
15.08.10, 20:47
Inače ćete me skatati?

:cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

Sav sam se smrzo ili je to zima stigla.

ne, to samo govori o tvom kućnom odgoju... siroček mali :zeko:

DAKI
15.08.10, 21:04
E dečec dečec što si sad hrabar a cijelo vrijeme se skrivao iza saveza :)

Apo je napadnut od sexy bv, ti si defao apo iako je u savezu nekoliko puta išao mm da se def ne šalje nigdje osim ako to vodstvo ne odredi. Tvoj sav def je bio kod daki (te si tražio push da nadoknadiš izgubljeni def?)..... Ok dobar si s njima ali si se oglušio na zapovijed. Nitko ti ništa nije prigovorio niti te izbacio iz saveza, i dalje si uživao zaštitu www-a, pustiti smo da uživaš u igri. Što recimo nisi onda otišao u APO kada su ratovali sa SEXY BV? Ahaa da pa bojao si se za account da te ne skataju pošto si bio vrlo blizu njih.....

Sitter si accountu SunTzu kojeg si ti održavao preko sitterstva i dobio ban za oversitting? Jel da?... kao sitter si slao pljačke i čačkao Sexy BV kada su oni krenuli u "rat" s nama, tj. da budem točniji igrača LUKA-TIN i tražio da im se prave bunkeri kod igrača SunTzu?

I sad odjednom postaješ veliki igrač tog saveza? Uživaj u igri ako te to toliko veseli.

Što se tiče Matrona, dečec on zna puno više o travianu od tebe i nije se nikad skrivao iza nekog saveza :) da bi sačuvao svoj account.

I na kraju zašto bi ti se moralo crveniti na accountu? Pa ti si za naš savez važen kao ono crno ispod nokta zbog čega se ne isplati slati kate :).... pa čak niti u šetnju.

e moj vertigo, vertigo...........

lp :fajter:

hehhe,

je istina,cijelo vrijeme sam radio protiv bojne i www saveza,zbog takvih kao što si ti,
ekipa sa acc. daki je vrhunska što ti nečeš nikad biti kao i sexy bv sa koalicijom,
i da nemam pojma o travianu,neznam kako je kad imaš crno ispod noktiju!
i napadnite više pa makar i motikom.......................
što se tiče što sam radio moj savez to zna,ja im sve ljepo rekao!
uglavnom želim vam svima svako dobro i vidimo se na drugom serveru ali ovaj put ču bolje izabrat korde!
cilj opravdava sredstva!
i drago mi je da sam dečec!
lp
:master:

LOL, ma vi stvarno nemožete bez mene.. :air kiss:
Šta je bilo u www i zbog čega smo izašli to znaju oni koji trebaju, to da je vertigov deff bio kod nas (u apo) je istina i ne kužim čemu sad rasprave, to da je vertigo nakon toga tražio push za obnovu deffa nemam pojma i nemogu komentirat (nemam špije u www, a još manje je vertigo moj multi kao što neki pričaju)..
Isto tako je istina da je isti taj www u kojem je bilo zabranjeno slanje pojačanja, i/ili bilo kakvo pomaganje apo, kad je trebalo tražio od apo pomoć?!
Šta se tiče vertiga.. Ne slažem se u s njim oko svega, ali njegova odluka..
Nije bitno.. Uglavnom, još malo do kraja (valjda).. Ovo već predugo traje.. :party:

Matron
15.08.10, 21:16
ne, to samo govori o tvom kućnom odgoju... siroček mali :zeko:

Ne znam odakle si ti ispao, ali mene su odgajali da ne lažem. I stojim iza svojih riječi. Tko se ne slaže slobodno iznese mišljenje, pa da vidimo čiji su argumenti jači. Pa makar i mačevi radili...

A ti se ne bi udostojio niti predstaviti i reći tko si. To govori i o tvom odgoju i o tome kakva si osoba.
Neću te zvati siroček. Ali vidim da tvoj forum nick dovoljno govori o tvom strahu.

A zeko neće bježati, zeko je još uvijek tu. Mislim da Vas je i dobro opalio po jednom WW-u ROTFL

Misterio 1
15.08.10, 22:06
Rijetko kad iznašam svoja viđenja,pa ću ih i sad malo zaobiči al ću reči sljedeće:

koga vraga se tu prepucavate ko djeca,ekipa,ovo je igra,najbolji nek pobijedi...a tko je što kome i kako kaj uradio kroz cijeli server,i nema nekog smisla sad spominjat jer ne može utjecat više na niš.

Kako god završilo,imate svi moje poštovanje i veselim se susretu sa mnogima od vas na novom serveru.

Pozdrav od Misterija i najboljeg saveza na serveru!!

RARE forever :paladinko:

p.s.

jedva čekam kraj da se kvalitetno svi skupa napijemo :pivo:

Angelloboy
15.08.10, 22:18
Tako valja,daj čaše.................ma kaj čaše,daj flaše pa da proslavimo ovo kaj smo napravili svi zajedno na ovom S1 serveru:cowboy:

baka u kanalu
15.08.10, 22:55
ROTFLROTFLROTFL

gledaj nakon ovih postova stavit ću ultimatum da gasim ako the rf budu rušili fenixe......pa mi smo rušili i wb i ibz
mi da se sramimo,pa www cjeli server čuva offove.....nek im ostanu ak neće rušiti....
nisam vidio ništa od njih...drlju citiram čuvam za the rf na 99 lvl...pa nek čuva
iskreno se nadam da bude ovo brzo gotovo

drlja
15.08.10, 23:00
SUN TZU THE ART OF WAR

nezaobilazno štivo,pogotovo za vođe saveza!
nek ti je Jelena kupi kao poklon za rođendan!
vidimo se na fešti,:na karte:
naravno nečeš znati tko sam ali pričat čemo i družiti se kao i uvijek......
hahaha
ipak je ovo samo igra!
lp

hehehe,
ma ne on ti je još kod onog prvog deffanja!
nebrini se,jedino tko mi nešto znači na ovom acc. ste vi i moj sadašnj savez,
šta je bilo bilo je,a da je bilo bilo je!
lp
:air kiss:

nemoj samo reći da ćeš se pojaviti na fešti, bude te atomska pogodila.....

obečajem

gledaj nakon ovih postova stavit ću ultimatum da gasim ako the rf budu rušili fenixe......pa mi smo rušili i wb i ibz
mi da se sramimo,pa www cjeli server čuva offove.....nek im ostanu ak neće rušiti....
nisam vidio ništa od njih...drlju citiram čuvam za the rf na 99 lvl...pa nek čuva
iskreno se nadam da bude ovo brzo gotovo

pa i mi smo rušili vaša 3 ww-a i 1 ex fenikosov (na 0)
nismo sjedili i gledali .... niste ni vi ni ibz

samo kažem da nemamo s čime da srušimo windu

svoj off volim ostaviti za hall of fame - neiskorištenih...... ide me to.....
jbg. taj ne smijem poslati nigdje taj sam vama obečao i što sad ,,, ako prekršim obečanje onda me budete navlačili na forumu da sam vas zaj... što ga nisam poslao na vas.... nema baš 24 k ovnova ali....100 k pješaka + ima

-NIXON-
15.08.10, 23:06
Pitanje ...
Di se sad tu može staviti hoff tema ?

drlja
15.08.10, 23:07
Pitanje ...
Di se sad tu može staviti hoff tema ?

na žalost ovdje se samo gledaju
http://forum.travian.com.hr/forumdisplay.php?f=109

a dok i to pronađeš prođe te volja za traženjem hof teme

-NIXON-
15.08.10, 23:10
na žalost ovdje se samo gledaju
http://forum.travian.com.hr/forumdisplay.php?f=109

a dok i to pronađeš prođe te volja za traženjem hof teme

Hm ... tu sam možeš vidjet ,ali komentirati ili staviti novu temu ne da ... bar je tak meni .
Eh ,jesu ga sad zakomplicirali do kraja :D

domo33
15.08.10, 23:15
SUN TZU THE ART OF WAR

znaci, ti si taj SunTzu. dobro je sto si me napao na pocetku servera, to ti dajem cast. nitko me nije napao na pocetku servera. samo willdebil, Shot3r i ti i nesto litvaca. kad vas nema, onda kvadrant postao dosadan do svadjje izmedju bojna i WWW.

drlja
15.08.10, 23:18
Hm ... tu sam možeš vidjet ,ali komentirati ili staviti novu temu ne da ... bar je tak meni .
Eh ,jesu ga sad zakomplicirali do kraja :D

našaooooooooooooooo

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=49697

znaci, ti si taj SunTzu. dobro je sto si me napao na pocetku servera, to ti dajem cast. nitko me nije napao na pocetku servera. samo willdebil, Shot3r i ti i nesto litvaca. kad vas nema, onda kvadrant postao dosadan do svadjje izmedju bojna i WWW.

razliku između tebe i vertiga ne vidim

ti multić - on multić
ti mutikaša - on mutikaša
ti si iznevjerio svoje suigrače - i on je izdajica

u čemu god da vas usporedim dobijem isti rezultat 0=0

domo33
15.08.10, 23:32
.......

izdajica? ne bih tako rekao, sto je s Wildebill, Fubar, Toso, APO, ima jos toga. i oni su izdajice?

ja nisam izdao dio PMS(EGO), a OM i SKUS su uplasili od Bojne, ko ti.

drlja
15.08.10, 23:37
izdajica? ne bih tako rekao, sto je s Wildebill, Fubar, Toso, APO, ima jos toga. i oni su izdajice?

nemoj sad mješati nešto što nema veze s tobom i vertigom

fubar i marius nisu izdajice i nikad se nisu okrenuli protiv www-a , uvijek su ostali uz www, pa sad i na kraju sa slanjem svojih offova zajedno sa koalicijom a to što smo se razišli u nekim mišljenjima to nije sad tema

wilddebil-- na to si već u ranijim postovima dobio odgovor

toso: nemam pojma gdje je igrao, znam na kojem accu je sad (dual ili sitter) ali koji je igrao u početku nemam pojma

APO : savez nastao nakon što je DAKI prešao kod Fubara i Mariusa (to vrijeme nisam bio na travianu pa baš i nisam u cijelosti siguran)

eto i dalje ostaješ i ti i vertigo izdajice

domo33
15.08.10, 23:52
nemoj sad mješati nešto što nema veze s tobom i vertigom

fubar i marius nisu izdajice i nikad se nisu okrenuli protiv www-a , uvijek su ostali uz www, pa sad i na kraju sa slanjem svojih offova zajedno sa koalicijom a to što smo se razišli u nekim mišljenjima to nije sad tema

wilddebil-- na to si već u ranijim postovima dobio odgovor

toso: nemam pojma gdje je igrao, znam na kojem accu je sad (dual ili sitter) ali koji je igrao u početku nemam pojma

APO : savez nastao nakon što je DAKI prešao kod Fubara i Mariusa (to vrijeme nisam bio na travianu pa baš i nisam u cijelosti siguran)

eto i dalje ostaješ i ti i vertigo izdajice

Fubar je razocarao o tebi sto si ponasao kao da si glavni, odbio si slusat onima koji oce s PMS. uopce nisi timski igrac, nimalo. naravno da Fubar i Marius uvik uz WWW, ali ti si Bojnovac.

Toso je dosad sam vidio u dva servera, i dokazao je da zna igrati travian i dobro pise na forumu i nije koristio rijeci poput tvoje(izdajica, kukavica, multice itd).

APO je meni jednom rekao da vi samo pricate a nista ne radite. posebno ti.

cijeli server hvale Wildebilla, mnogo je uradio na pocetku servera. a vi nakon dva mjeseca niste uspjeli rijesit, to je Willdebillova pobjeda i otisao negdi di je jaci server, onda nama kazes da katamo prazni acc Wildebilla?

jedan post si rekao da smo mi cijeli server gubitnici? zbog tebe kvadrant je postao dosadnji, besmisleni. da si slusao igrace poput vertigo, imali bismo rat kakve ima IBZ&CN&SVZ ili THE&RF.

Žile
16.08.10, 00:19
stvarno ste postali dosadni tko šta kad zašto
bez ljutnje al za mene ste obojica luzeri sa postupcima koje ste napravili

1.DRLJA brisanjem acc-a
2.SHAKA namjernim bananjem acc-a

:goodpost:

Bo Dul
16.08.10, 00:22
meni je stvarno preludo da lik koji se pokazao kao najveci kukavica na ovome serveru kada se banirao da spasi svoj acc a svoj savez ostavio na cjedilu ... lik koje je mutio apsolutno sa svim savezima na ovom serveru ... koji je nudio saveznistvo apsolutno svima pa i Bojnoj i WWWu koje sad toliko proziva ... sicam se Bojnoj je postavio uvjet da Okram odstupi i da onda moze potpisat saveznistvo sa EGOM iako ga to niko nije ni trazio :lol: ... Atreides ga je opra IGM porukom (stavio bi je da me nije strah Moire :kid:) ... nama u OMu je predlagao nekakvu opciju "jedan savez dva vodstva" :bruka: ... i da ne nabrajam dalje ... i takav lik sad ima obraza nekom solit pamet o ovome serveru ... strasno :brukica:

drlja
16.08.10, 01:11
Fubar je razocarao o tebi sto si ponasao kao da si glavni, odbio si slusat onima koji oce s PMS. uopce nisi timski igrac, nimalo. naravno da Fubar i Marius uvik uz WWW, ali ti si Bojnovac.

Toso je dosad sam vidio u dva servera, i dokazao je da zna igrati travian i dobro pise na forumu i nije koristio rijeci poput tvoje(izdajica, kukavica, multice itd).

APO je meni jednom rekao da vi samo pricate a nista ne radite. posebno ti.

cijeli server hvale Wildebilla, mnogo je uradio na pocetku servera. a vi nakon dva mjeseca niste uspjeli rijesit, to je Willdebillova pobjeda i otisao negdi di je jaci server, onda nama kazes da katamo prazni acc Wildebilla?

jedan post si rekao da smo mi cijeli server gubitnici? zbog tebe kvadrant je postao dosadnji, besmisleni. da si slusao igrace poput vertigo, imali bismo rat kakve ima IBZ&CN&SVZ ili THE&RF.

tone gluposti, nabacano bez reda, ......ovakvo što ne treba ni komentirati, ............., tko god ovo pročita smijat će se, promašio si sve što si pisao osim o Tosi (za njega nemam saznanja)

probaj nešto smisleno napisati što možeš potkrijepiti nečim a ne ovako nabacivati bez veze i reda

mene nije banalo zbog multija kao tebe....., to barem nešto dokazuje...teško ti je bez 8-9 acca igrati :)

i da "Kako možeš pisati o nekom ratu, KAD SMO VAS ZVALI DA IDETE S WWW-BOJNOM-SEXY-PIP-om na THE/RF " onda ste rekli, TO SE NAS NE TIĆE , NAMA JE OVAKO ODLIČNO, a nuđeno vam je da krenete u rat sa theom i bojna slapa savez s vama- to ste odbili,
osobno sam pregovarao s vama o tome.....

stvarno ste postali dosadni tko šta kad zašto
bez ljutnje al za mene ste obojica luzeri sa postupcima koje ste napravili

1.DRLJA brisanjem acc-a
2.SHAKA namjernim bananjem acc-a

Drlja- brisanjem acc-a........, jednostavno nisam se složio sa atreidesom (caletom) u nekim stvarima, a nisam lik koji mjenja saveze, na početku servera bio je samo savez WWW i ništa drugo. Ili WWW ili brisanje.

kako se s njim nisam mogao složiti u nekim stvarima bilo je ili ja ili on, i tako sam ja obrisao acc.
ali nije to tema odgovora.

domo33
16.08.10, 02:17
i da "Kako možeš pisati o nekom ratu, KAD SMO VAS ZVALI DA IDETE S WWW-BOJNOM-SEXY-PIP-om na THE/RF " onda ste rekli, TO SE NAS NE TIĆE , NAMA JE OVAKO ODLIČNO, a nuđeno vam je da krenete u rat sa theom i bojna slapa savez s vama- to ste odbili,
osobno sam pregovarao s vama o tome.....

Zasto napadamo THE&RF kad Bojna napadala nas? ti si prelijen to popravit ili si Bojnovac.
vidim da si spominjao SEXY i PIP, znaci odavno ste imali saveznistvo s PiP, to nismo znali. hvala za vrijednu informaciju, zmaj je rekao da nije bilo. zelis megakolakciju.

Zasto govoris drugima da procita moje postove i da ce biti smijesno?
cini mi se da volis naredivat drugima i da ucine drugi umjesto tebe. nismo ti naivni.

nisam promasio, sve je istina. Fubar je otisao u APO zbog tebe. pricali smo o tome.
daki ne zeli pomoci bojni ni tebi ali oce Atili. i pricali smo o tome.
marius je dobio acc wildebill, on moze potvrdit da je bio prazan i da ste vi htjeli da katamo taj acc.
imam sve na skypu.

nemozes pobjeci od istine, ti si definitivno UPRSKAO kvadrant.
i nisi obrisao acc zbog cale. ti si obrisao acc zbog sebe.
bilo je mnogih dobrih igraca, otisli su zbog tebe.

drlja
16.08.10, 06:33
Zasto napadamo THE&RF kad Bojna napadala nas? ti si prelijen to popravit ili si Bojnovac.
vidim da si spominjao SEXY i PIP, znaci odavno ste imali saveznistvo s PiP, to nismo znali. hvala za vrijednu informaciju, zmaj je rekao da nije bilo. zelis megakolakciju.

Zasto govoris drugima da procita moje postove i da ce biti smijesno?
cini mi se da volis naredivat drugima i da ucine drugi umjesto tebe. nismo ti naivni.

nisam promasio, sve je istina. Fubar je otisao u APO zbog tebe. pricali smo o tome.
daki ne zeli pomoci bojni ni tebi ali oce Atili. i pricali smo o tome.
marius je dobio acc wildebill, on moze potvrdit da je bio prazan i da ste vi htjeli da katamo taj acc.
imam sve na skypu.

nemozes pobjeci od istine, ti si definitivno UPRSKAO kvadrant.
i nisi obrisao acc zbog cale. ti si obrisao acc zbog sebe.
bilo je mnogih dobrih igraca, otisli su zbog tebe.

koji sam ja gl.. - priznajem--- dopuštam da me neki multic navlaći po forumu.....aaaaaaa
zadnje za tebe domo:
jedina greška što mi je bila na ovom serveru što sam čuvao savezništvo s vama, što nisam dao da vas davno očistimo sa -/+ kordinata, zagovarao sam da ostanete saveznici,
to mi je jedina greška................................., ali to sam uvidio kasno.......................

I DA VIŠE DRUGI KAO I JA NE ČITAJU TONE TVOJIH GLUPOSTI I TAKO NISI U TIJEKU KAD LUPETAŠ GLUPOSTI., IDEŠ NA IGNORE LISTU.

domo33
16.08.10, 06:59
...........

ne, nisi glupan. priznao si da si glavni u taj kvadrant sto znaci da ti ne triba timska igra. ja cu prestat pisat ako ti prestanes. jer ima dosta igraca koji ne zele citat tvoje postove, naravno mojih.

baka u kanalu
16.08.10, 07:38
drlja nakon ovih postova vidim da su smješne bile optužbe nama da smo mega koalicija...
kak sam naveo ranije..the-rf nisu imali čist kvadrant,rat nam objavilo 7 saveza u top 20...i to nije bilo dost????????
jel mi bude netko rekao zašto se the savez tolko mrzi na s1,dečki igraju korektno,ratuju cjelo vrijeme....tamo sigurno niko nije ugasio radi dosade:pivo:

kakadu
16.08.10, 07:55
drlja nakon ovih postova vidim da su smješne bile optužbe nama da smo mega koalicija...
kak sam naveo ranije..the-rf nisu imali čist kvadrant,rat nam objavilo 7 saveza u top 20...i to nije bilo dost????????
jel mi bude netko rekao zašto se the savez tolko mrzi na s1,dečki igraju korektno,ratuju cjelo vrijeme....tamo sigurno niko nije ugasio radi dosade:pivo:

ako smijem ja bih u kratko odgovorio
naime u tom trenutku je bilo oko 9 saveza THE/RF i bili ste pred kraj sa žujom i ofah savezima...nas je bilo tri www i dva nasa+sexy zoo i malo kasnije PIP..te smo procijenili sto se na kraju pokazalo i dobrom odlukom da jedini jaci protivnici u tom trenutku koji mogu ugroziti nasu sigurnost je ta koalicija i ako nekrenemo prvi kasnije ce biti sve teze i teze...i jos jedna cinjenica RF je ratovao vec sa sexy zoo..stoga o nekim mega koalicijama je bespredmetno pricati jer smo i mi i vi to u tom trenutku bili..eh da nitko nije rekao da se THE mrzi cak naprotiv da nije bilo toga rata sto bi bilo na serveru dosada i monotonija...taj rat je odrzao server jako vrucim i zanimljivim i kvalitetno se je ratovalo..nitko nikoga nije puno uvrijedio osim katama sto je normalno..eto nadam se da ti je sada jasnije malo sta i kako smo mi to vidjeli..

drlja
16.08.10, 08:10

pa bojna i www su išli pomoći sexyima i pipovcima, pa zašto ne bi zvali i ostale koji su došli na server i izjasnili se da su tu radi vas, to su ti bili sensa i shaka, pa zašto da ih nisam zvao

a naravno da smo išli pomoći sexy i pipovcima, pa bože moj svi smo igrali zajedno prošli server

i nemoj o mega koalicijama, to smo u s1 chat zoni odavno rekli da je bespredmetno razgovarati

baka u kanalu
16.08.10, 08:22
pa bojna i www su išli pomoći sexyima i pipovcima, pa zašto ne bi zvali i ostale koji su došli na server i izjasnili se da su tu radi vas, to su ti bili sensa i shaka, pa zašto da ih nisam zvao

a naravno da smo išli pomoći sexy i pipovcima, pa bože moj svi smo igrali zajedno prošli server

i nemoj o mega koalicijama, to smo u s1 chat zoni odavno rekli da je bespredmetno razgovarati

ne..mi smo svi šmekali sexy....oni nisu napadnuti dok sa vaše strane nije objavljen rat,tada su matrix i 300 bili na koljenima,žuja a pogotovo ofah sigurno nisu.
ja sam se nadovezao na ove postove,zato spominjem mega koalicije....vi nemate pojma kolko ste ojačali rf,ja sam vam zahvalan na tome. mislim da niste tražili konkurenciju po serveru,htjeli ste the ugasiti.

Zmajček
16.08.10, 08:34

PiP je imao kratko saveznistvo sa www savezima u trenutku kad je pala objava rata the/rf koaliciji. Kada kazem kratko, mislim na manje od 10 dana. Sudjelovalo se u 2 ili 3 akcije koje je drlja slagao. Nakon toga je drlja obrisao acc i doslo je do zasotravanja odnos na relaciji bojna www. O cemu se tu radilo, neka napisu oni koji su bolje upuceni od mene. U tom trenutku su i sexy i pip povukli sveznistva sa www-om. PiP nikakvih daljnjih kontakata, a kamoli suradnje s www-om nije imao sve do pocetka gradnje ww-a. To je sva istina, al hoces li ju ti u svojoj ocitoj mrznji prema bojnoj i www-u vidjeti kako takvu ili ce ti biti samo povod za daljnje provokacije ne znam.

Matron
16.08.10, 08:36
ne..mi smo svi šmekali sexy....oni nisu napadnuti dok sa vaše strane nije objavljen rat,tada su matrix i 300 bili na koljenima,žuja a pogotovo ofah sigurno nisu.
ja sam se nadovezao na ove postove,zato spominjem mega koalicije....vi nemate pojma kolko ste ojačali rf,ja sam vam zahvalan na tome. mislim da niste tražili konkurenciju po serveru,htjeli ste the ugasiti.

Apsolutno si u pravu. Osim...
-Vama je rat objavljen kad ni ŽUJA ni OFAH nisu ni postojali.
-Vama je rat objavilo 6 saveza a Vas je bilo 9, ako ne dodamo i 5 Feniks saveza.

Činjenica je da su na obje strane megakoalicije. Samo je pitanje tko je veći.

Da li smo mi ojačali RF to ne znamo, ali mislim da smo tim ratovanjem barem server učinili zanimljivijim
:pivo:

baka u kanalu
16.08.10, 08:41
Apsolutno si u pravu. Osim...
-Vama je rat objavljen kad ni ŽUJA ni OFAH nisu ni postojali.
-Vama je rat objavilo 6 saveza a Vas je bilo 9, ako ne dodamo i 5 Feniks saveza.

Činjenica je da su na obje strane megakoalicije. Samo je pitanje tko je veći.

Da li smo mi ojačali RF to ne znamo, ali mislim da smo tim ratovanjem barem server učinili zanimljivijim

ma gledaj od tih 9 dvije su akademije....5 wingova
nisi u pravu za žuju i ofah.....kak ste nam pomogli?,zbog objave rata se spajamo sa ofah i rf je jači bar za 100% :P

Matron
16.08.10, 08:46
ma gledaj od tih 9 dvije su akademije....5 wingova
nisi u pravu za žuju i ofah.....kak ste nam pomogli?,zbog objave rata se spajamo sa ofah i rf je jači bar za 100% :P

hm. 2 akademije, 5 wingova, cca 350 igrača od toga cca 300 deffera, a vidim da su iz akademija izronili lijepi offovi, a koliko mi se čini i neki ww graditelji, pa sumnjam da su bili tako nebitni da ih zovete akademijama i wingowima. Još uvijek mi ne ide ta tvoja matematika.

dadozg
16.08.10, 08:46
jutro...

ovo je neprocijenjivo...

jutarnja kavica i humorno štivo od našeg velikog heroja shaka zule hahahs:pivo::pivo::pivo:

domo ti si moj idol....želim za sutra ujutro bar još dvije stranice tvojih bisera....

p.s. poslušaj bodula pa se nemoj više blamirati,dovoljno si se zblamiral u igri hihihihi

baka u kanalu
16.08.10, 08:55
hm. 2 akademije, 5 wingova, cca 350 igrača od toga cca 300 deffera, a vidim da su iz akademija izronili lijepi offovi, a koliko mi se čini i neki ww graditelji, pa sumnjam da su bili tako nebitni da ih zovete akademijama i wingowima. Još uvijek mi ne ide ta tvoja matematika.

čuj graditelj...trojica izašli iz gl. saveza i napravili wing..to sam ja vodio i dost loše napravio.dok su pio i maki napravili vrhunski wing-rf dk

Matron
16.08.10, 09:01
čuj graditelj...trojica izašli iz gl. saveza i napravili wing..to sam ja vodio i dost loše napravio.dok su pio i maki napravili vrhunski wing-rf dk

Po meni ni RF TM, ni RF DK nisu bili nimalo loši savezi. Možda je THE trebao malo reorganizirati svoje wingove ali kod Vas su bila 3 gotovo jednaka saveza. Od sva 3 saveza smo imali napade, a o sudjelovanju u fejkovima da i ne govorim. Opet za razliku od THE koji je bar 2 winga imao samo zbog mase. Pa u tome i ispadne prevaga u brojnosti. O kvaliteti igrača nećemo, neka o tome govore drugi.

Bilo je zabavno i nadam se da 7of9 nije krenula na Windu. Bliži se datum fešte pa bi bilo lijepo da server bude gotov i prije, jer inače nema mjesta za odojke po stolovima. Sami laptopi.

Kundak
16.08.10, 09:21

Upravo tako. PMS je došao tu "kao" radi www-a, imali su trzavice sa 1.Bojnom.

Nakon čega je Bojna rekla dobro ajde nećemo ih više napadati i dirati ALI ako krenu na THE s nama dobiti će i savezništvo, ali PMS je htjeo na miru simcitati i to se njih nije ticalo pošto nisu htjeli ratovati van kvadranta očito. Što nam je onda preostalo? Raskinuti savezništvo i pokatat nešto igrača.

Tako da domo VI niste htjeli nastaviti i ratovati i ići van kvadranta nego ste se htjeli pošto poto maknuti i simcitati na miru..... nemoj sad počinjati opet da je zbog www-a i bojne bio dosadan kvadrant. Pa što smo trebali zaratiti međusobno samo da bi kvadrant bio zanimljiv? :)

Mi smo svoj posao napravili kao def savez. Istina da je tu bilo struja koje su vukle prema PMS-u u vodstvu i onih koje su vukle prema BOJNOJ i onih koji su sa svojim multićima potkopavali i radili sranja nebili zaratili s bojnom, ali što je tu je nažalost po neke prevladava struja koja je bila za Bojnu :), ipak su nam draži odojci sa ražnja nego pusta obećanja i kojekakve golišave slikice od druge osobe :)

PMS zna od početka da smo mi s Bojnom davno dogovorili sve i to 2 mjeseca prije kraja prošlog servera, i odmah im je bilo rečeno ako budemo morali birati stranu zna se :). Izbor vam je bio ponuđen VI ste ga odbili, priča završena :tough:

Toliko od mene u ovom javljanju, a ti sad domo odi u rupu kojoj si bio sve ovo vrijeme i nemoj više pisati gluposti tu. Odi klikati po svojim multićima ili odi zurit u sunce ..... :air kiss:

lp tomokundak

baka u kanalu
16.08.10, 09:40
Po meni ni RF TM, ni RF DK nisu bili nimalo loši savezi. Možda je THE trebao malo reorganizirati svoje wingove ali kod Vas su bila 3 gotovo jednaka saveza. Od sva 3 saveza smo imali napade, a o sudjelovanju u fejkovima da i ne govorim. Opet za razliku od THE koji je bar 2 winga imao samo zbog mase. Pa u tome i ispadne prevaga u brojnosti. O kvaliteti igrača nećemo, neka o tome govore drugi.

Bilo je zabavno i nadam se da 7of9 nije krenula na Windu. Bliži se datum fešte pa bi bilo lijepo da server bude gotov i prije, jer inače nema mjesta za odojke po stolovima. Sami laptopi.

the rf ne ruši windu....nismo među vodečima,nit mislim da moramo sve srušiti...
sa vama u ratu smo bili kudikamo brojniji,jer su vas saveznici ostavili na cjedilu..a prigovara se pms-u
i neke stavari mi stavrno nisu jasne,samo guja je imao ozbiljniji def...sad jel vi iz sexy niste tražili,ili www nije slao....jer drlja veli 90% saveza deferi..pa di je bio taj def....ko kroz putar smo prolazili

dinamovac
16.08.10, 09:57

wb treba rusit windu ... njihov ww je drugi, ako ih oni ne ruse neka windu pobjedi i gotovo

Ivica55
16.08.10, 10:08
Ajmo ljudi, još tri dana dok se ne dovrši WW pa je gotovo i svi na klopu, piće i kupanje!
:pivo: :pizza: :patkica:

I kao što bi rekli na kraju lota svima koji nisu dobili, "više sreće drugi put" :palčina:

mini me
16.08.10, 10:21
:pivo:[/QUOTE]

po 500-ti put 7 of 9 nije žensko!!!!!!!!!!!!! bio je duall s ženskom osobom, znate o kome je riječ, ali me napustila :cry: jako jako davno

i ja sam svoj off ispucal već, nema više.

i kad je Fešta????

casa nostra
16.08.10, 10:46
kao što dado gore napisa lijepo štivo za dobro jutro ali ja bih se osvrnuo na koalicije a ne na domu;

ispada stvarno da se na svim kvadrantima ujedinila hrpa saveza i svi imaju neke vidljive i ne vidljive odnose... više uopče nemožeš kvalitetno pratit ko koga i s kim u kompi hehe...

jedino izgleda ++ ostao bez toga i u koaliciji ima par saveza s kojima je počeo od prvog dana i s njima če završit server... svz&co dobro se i održala kad vidiš sve ovo hehe

Rinnegan
16.08.10, 11:06
Imam feeleng da jos malo pa ce ispast da su nam fenix saveznici :D

Ajajajajaja...

Tko je slijedeci?

PS: U pocetku rata sa sexy/bojnom THE je imao vise defa/offa nego mi, nacelno rat je potaknuo nase da stancaju jos vise vojske kao sto je i baka u kanalu napomenuo.

Kundak
16.08.10, 11:26
sa vama u ratu smo bili kudikamo brojniji,jer su vas saveznici ostavili na cjedilu..a prigovara se pms-u
i neke stavari mi stavrno nisu jasne,samo guja je imao ozbiljniji def...sad jel vi iz sexy niste tražili,ili www nije slao....jer drlja veli 90% saveza deferi..pa di je bio taj def....ko kroz putar smo prolazili

Upravo zato je pukla veza kao što je i zmaj rekao... jedino je tada [WWW] tj. savez koji je drlja nadzirao slao def sexy-u ostala 2 saveza u jako malim količinama od očekivanog nakon čega je i napravljena reorganizacija iz 3 u 2 saveza :)

P.S
Kaže Baba Mara u čudu: Stale pljačke? Offovi krenuli? .... :)

Matron
16.08.10, 11:41
Imam feeleng da jos malo pa ce ispast da su nam fenix saveznici :D

Ajajajajaja...

Tko je slijedeci?

PS: U pocetku rata sa sexy/bojnom THE je imao vise defa/offa nego mi, nacelno rat je potaknuo nase da stancaju jos vise vojske kao sto je i baka u kanalu napomenuo.

hm, pa billy je sve rekao što se tiče savezništa sa THE RF.

A koliko se sjećam, tvoj i Germin off su mislim bili jedni od najvećih na serveru. Osim toga, daleko više napada je dolazilo iz RF nego iz THE.

@baka u kanalu

Istina o deffanju je negdje u sredini. Neki od nas nisu ni tražili deff, jer bi ga bilo premalo da se deffa više od jednog igrača. Nismo mi bili sretni razvojem događaja, ali smo se prilagodili i uspjeli izdržati puno duže od planiranog. Da li se to isplatilo vidjet ćemo na kraju.

@mini me

7of9 je naša miljenica iz zvjezdanih staza. Nismo znali da te Scar ostavila :cry:
A off?. Hm, pa pljačkaši zadnjih tjedana, same medalje. A onoliki off da je nestao bez traga...
Da li to znači da ti smijem ponovo pokušati uzeti off selo? :party:

mini me
16.08.10, 11:46
@mini me

7of9 je naša miljenica iz zvjezdanih staza. Nismo znali da te Scar ostavila :cry:
A off?. Hm, pa pljačkaši zadnjih tjedana, same medalje. A onoliki off da je nestao bez traga...
Da li to znači da ti smijem ponovo pokušati uzeti off selo? :party:[/QUOTE]

prijatelju uvijek možeš pokušati :pivo:

a to vi zato kaj ja ne pljačkam mislite da sam poslo off??? pričekajte malo pa ćete vidjeti. jučer sam se malo zapil pa sam tek sad poslal pljačke :party:

pa kaj svi čekaju da THE/RF istroši još ovo malo offova kaj ima, pa dajte napadajte malo i drugi. znamo da imate offove ajmo ih pokazat ljepo na sunašce, već vam kotači na katama zacvikali, trebal bude Wd-40

OKRAM
16.08.10, 11:49
ja necu vise o stanju na serveru, a kamoli o koalicijama ili nedaj bože da domi odgovorim na post :tough:

Ja cu o festi, neko je pitao kad je, pa evo uputstva :)

1. prva subota u devetom mjesecu ili ti ga 04.09.2010
2. pocinje vec oko podneva, nasi dragi slavonci ce kuhat medjuplanetarno poznat cobanac koji ce biti gotov oko 17h kada i festa pocinje (cobanac je free)
3. s odojkom ja castim kao i uvijek
4. piva i gemisti su na popustu (svako placa sebi)
5. ko nezna do restaca evo uputstvo http://www.dravski-motiv.com/hr/gdje+smo/
bilo bi nam drago da vas dodje cim vise, pogotovo ljuti nam protivnici it THE-RF i ostali :pivo:

Kundak
16.08.10, 12:08
ja necu vise o stanju na serveru, a kamoli o koalicijama ili nedaj bože da domi odgovorim na post :tough:

Ja cu o festi, neko je pitao kad je, pa evo uputstva :)

1. prva subota u devetom mjesecu ili ti ga 04.09.2010
2. pocinje vec oko podneva, nasi dragi slavonci ce kuhat medjuplanetarno poznat cobanac koji ce biti gotov oko 17h kada i festa pocinje (cobanac je free)
3. s odojkom ja castim kao i uvijek
4. piva i gemisti su na popustu (svako placa sebi)
5. ko nezna do restaca evo uputstvo http://www.dravski-motiv.com/hr/gdje+smo/
bilo bi nam drago da vas dodje cim vise, pogotovo ljuti nam protivnici it THE-RF i ostali :pivo:

čuj vrtiti ćeš ti i janjca kako si i obećao..... ček ček samo da WB pobijedi ROTFLROTFLROTFLROTFL

OKRAM
16.08.10, 12:09
istina :)

drlja
16.08.10, 12:41
kaže baba mara da windu od 100 lv dijeli još 8,30 sati

na ekranu kod windu trenutno stoji 98 lv ................završetak gradnje oko 21.11
.................................................. 99 lv ................završetak gradnje oko 10.41 (utorak)

kažu da oko 21.11 sati večeras treba kliknuti na 100 lv

a sad dal je to istina ili ne budemo vidjeli .....

Hefest
16.08.10, 12:48
Kako se kaže spravljate ražan a zec u šumi,nema šta vi ste već znali 3mj prije kako i šta,mi to radimo na ho ruk.
P.s mi neokrećemo janca,mi vola ispod pola tone niti ne kupujemo.:D
I idemo ovo odigrati do kraja pa ćemo onda o feštama!!

na ekranu kod windu trenutno stoji 98 lv ................završetak gradnje oko 21.11
.................................................. 99 lv ................završetak gradnje oko 10.41 (utorak)

ROTFL a puno puta je kliknuta 100-tica pa je srozana.

Slaven32
16.08.10, 12:49

a ja vidio 97 lvl izgleda da moj komp ne radi dobro. :štemer:

Kundak
16.08.10, 12:51
Kako se kaže spravljate ražan a zec u šumi,nema šta vi ste već znali 3mj prije kako i šta,mi to radimo na ho ruk.
P.s mi neokrećemo janca,mi vola ispod pola tone niti ne kupujemo.:D
I idemo ovo odigrati do kraja pa ćemo onda o feštama!!

ROTFL a puno puta je kliknuta 100-tica pa je srozana.

Čuj odojak na ražnju i čobanac su spremni, to se već od prije zna. Samo je pitanje hoće li biti i janjac kao bonus.

Vol je previše za nas, najslađe je ono što tek odvojiš od sise ;). Mlado meso je ipak najbolje ROTFL

Ajmo da više i ovo završi pa da se možemo konačno na miru odmoriti i feštati :)

baka u kanalu
16.08.10, 13:00
hm, pa billy je sve rekao što se tiče savezništa sa THE RF.

A koliko se sjećam, tvoj i Germin off su mislim bili jedni od najvećih na serveru. Osim toga, daleko više napada je dolazilo iz RF nego iz THE.

@baka u kanalu

Istina o deffanju je negdje u sredini. Neki od nas nisu ni tražili deff, jer bi ga bilo premalo da se deffa više od jednog igrača. Nismo mi bili sretni razvojem događaja, ali smo se prilagodili i uspjeli izdržati puno duže od planiranog. Da li se to isplatilo vidjet ćemo na kraju.

@mini me

Da li to znači da ti smijem ponovo pokušati uzeti off selo? :party:

ovak iz prve ruke ti velim,koliko ste pomogli rf-u
bez objave rata nebi imali igrače ofaha...spajanjem sa ofah rf postaje 1 savez servera
zbog vas se napokon igrači rfa pokreću,kreću prave organizirane akcije,ranije je teret čiščenja kvadranta uglavnom the odrađivao
vaši napadi,kasnije i od bojne usmjereni su na the
na ji je stvorena ravnoteža između the i rf.....tako da ako je i bilo u the struja protiv rf-a...one su nestale..savezništvo postalo još čvršče.
sad kad vidiš ove činjenice,zamisli di bi bio rf da nam nije objavljen rat....mi smo imali kontakte sa ofah,igrače koje smo znali sa s3...al nikakav savez nije dolazio u obzir,jer nismo htjeli ubiti igru.

histerian
16.08.10, 13:00
a ja vidio 97 lvl izgleda da moj komp ne radi dobro. :štemer:

pusti ga...valjda im je vidoviti milan rođo pa znaju bolje,ali to ti obično završi :opala:

i već kad se provlači pitanje o savezništvu exfeniksa sa THE-RF...bit će da se vidovitom milančetu karte pomiješale,ali kad se već toliko uporno gura u to savezništvo,zato, ako ne pobijede exfeniks nek to bude THE-RF.

Matron
16.08.10, 13:02
ovak iz prve ruke ti velim,koliko ste pomogli rf-u
bez objave rata nebi imali igrače ofaha...spajanjem sa ofah rf postaje 1 savez servera
zbog vas se napokon igrači rfa pokreću,kreću prave organizirane akcije,ranije je teret čiščenja kvadranta uglavnom the odrađivao
vaši napadi,kasnije i od bojne usmjereni su na the
na ji je stvorena ravnoteža između the i rf.....tako da ako je i bilo u the struja protiv rf-a...one su nestale..savezništvo postalo još čvršče.
sad kad vidiš ove činjenice,zamisli di bi bio rf da nam nije objavljen rat....mi smo imali kontakte sa ofah,igrače koje smo znali sa s3...al nikakav savez nije dolazio u obzir,jer nismo htjeli ubiti igru.

Drago mi je da smo Vam pomogli. Na kraju priznajemo da smo mi (Sexy) izgubili od jačega. I bila nam je čast ratovati s Vama. A siguran sam poznavajući Sakblje i Germu, da ćemo se još i nasmijati vlastitim glupostima uz par hladnih :pivo::pivo::pivo:

Hefest
16.08.10, 13:02
Čuj odojak na ražnju i čobanac su spremni, to se već od prije zna. Samo je pitanje hoće li biti i janjac kao bonus.

Vol je previše za nas, najslađe je ono što tek odvojiš od sise ;). Mlado meso je ipak najbolje ROTFL

Ajmo da više i ovo završi pa da se možemo konačno na miru odmoriti i feštati :)

Ma mi vola preko veze :D ima jedan u savezu koji umjesto auta vuku kola dva vola pa jedno uvjek kidnapiramo,šta ćeš kad smo mi megakoalicija ROTFL i treba toliko usta nahraniti.

domo33
16.08.10, 13:07
.......

vi ste hrpa neiskusnih politicara, samoforumasima, samouvjerenih igraca.

Savezi:
~|WWW|~
~[WWW]~
JBT
LZN
NAV
Sexy NLF
1.Bojna
1.Bojna™
SEXY ZOO
PiP
OM
PTSP
SKUS

(ugaseni su dosta wingova. bojna, WWW, LZN,)

sveukupno je tri kvadranta, i to nisu ciste.
zbog vas ne igram, a matron i drlja su mi otpuzili da imam multic pa sam zato banan?
NE, ne igram zato ste vi MEGAKOLAKCIJA(rijec koji kvari server)

tomokundak, nemas nimalo postovanja, mnogi WWWovci koji su otisli, rekli su mi da nisu svidjeli to tvoje vodstvo. da nista ne radite. kome da vjerujte? meni ili bivsim WWW?

Wildebill svaki dan ratovao, a vi ste prelijeni.

Matron
16.08.10, 13:14

Savezi:
~|WWW|~
~[WWW]~
JBT
LZN
NAV
Sexy NLF
1.Bojna
1.Bojna™
SEXY ZOO
PiP
OM
PTSP
SKUS

zbog vas ne igram, a matron i drlja su mi otpuzili da imam multic pa sam zato banan?

tomokundak, nemas nimalo postovanja, mnogi WWWovci koji su otisli, rekli su mi da nisu svidjeli to tvoje vodstvo. da nista ne radite. kome da vjerujte? meni ili bivsim WWW?

Domo

Sad je bilo dosta. Nisi banan ni zbog mene ni zbog nekog drugog. Ja te nisam prijavio, a sumnjam da je bilo tko drugi. Banan si isključivo zbog svojeg kukavičluka i neznanja. Molim te iz rječnika makni riječ 1.bojna jer nesposobna spodoba poput tebe ne zaslužuje izgovarati tu riječ.

Riskiram ban, ali stvarno pretjeruješ.

Kundak
16.08.10, 13:25

Ti koji su otišli iz www-a su otišli nisu htjeli ništa raditi pa su otišli, a onda su oni povukli svoje pajdaše za sobom. Tako da dosta o njima to je prošlost.

Znači savez valja samo ako je u pljačkašima i napadačima. E vidiš ja se s tobom nebi složio....

Mi smo uglavnom def orjentirani savez sa malim brojem offista. :cowboy:

domo33
16.08.10, 13:39
Domo kukavičluka i neznanja.

dvaput si obrisan zahvaljuci mene i PMS. onda uzmes acc u SexyZoo? zbog takvih nemoze normalno ratovati. da nema takvih u LZN, taj kvadrant odavno bi bio ocisen.

@kundak

niste deff savez, imam art izvidac 10x, sve sam izvidio od prvog do zadnjeg WWW, Bojna. vecina su offeri, a deffa malo.
da ti objasnim nesto o megakolakciji. tu mozete imat 20 dobrih ekipe za katanje. ali non stop. vi ste umorili nakon prve akcije. samo 2-3 ekipe?

SEXYZOO nije trebao imat puno krzna i oklopa(mislim na viske igrace i saveze) i znaju ratovati non stop.
greska je sto su vec objavili rat THE&RF, jos nisu ocistili kvadrant. nemojte mi govorit kako THE&RF nesto pogresno ucinili, pratio sam cijelu godinu. bili su jako kontercirani na zuja,ofah. cekali su dugo da imaju cist kvadrant. takva politika ce ojacat zelje za igranje Travian. a zelja za druzenje i skupit saveze, nadjite u neki server ili kupite server. ovdje nemate postovanja onima koji ne zele imat megakolakciju.

bero
16.08.10, 14:05
čuj vrtiti ćeš ti i janjca kako si i obećao..... ček ček samo da WB pobijedi ROTFLROTFLROTFLROTFL

Nema sanse da pece janjca. Ima multi ( necu reci u kojem savezu)sa 100k offa i šalje ga na WB ,ako treba.To mu je jeftinije nego peci janjce.:cerek:

dvaput si obrisan zahvaljuci mene i PMS. onda uzmes acc u SexyZoo? zbog takvih nemoze normalno ratovati. da nema takvih u LZN, taj kvadrant odavno bi bio ocisen.

@kundak

niste deff savez, imam art izvidac 10x, sve sam izvidio od prvog do zadnjeg WWW, Bojna. vecina su offeri, a deffa malo.
da ti objasnim nesto o megakolakciji. tu mozete imat 20 dobrih ekipe za katanje. ali non stop. vi ste umorili nakon prve akcije. samo 2-3 ekipe?

SEXYZOO nije trebao imat puno krzna i oklopa(mislim na viske igrace i saveze) i znaju ratovati non stop.
greska je sto su vec objavili rat THE&RF, jos nisu ocistili kvadrant. nemojte mi govorit kako THE&RF nesto pogresno ucinili, pratio sam cijelu godinu. bili su jako kontercirani na zuja,ofah. cekali su dugo da imaju cist kvadrant. takva politika ce ojacat zelje za igranje Travian. a zelja za druzenje i skupit saveze, nadjite u neki server ili kupite server. ovdje nemate postovanja onima koji ne zele imat megakolakciju.

Pa sto tisuca puta sam rekao i evo ponavljam,ako netko zna neka napise na kineskom jer neki ocito ne kuže hrvatski.

Nije pogreška naša objava rata RF/the ,nije pogreška sto nismo ocistili -/- prije objave rata RF/the.
TO JE BILO NAMJERNO I SVIJESNO
Cilj je bilo izdržati što duže i nanjeti što vece gubitke(rf/the) prije gasenja acca(sexy zoo) i na taj nacin pomoci bojnoj.U niti jednom trenu nismo imali namjeru raditi WW ili igrati do kraja.
E da jos nas je i zanimali koliko možemo protiv vecih i jacih od nas.deff smo dobivali od PIPa i nešto od bojne.
Mnogi kao sexy deva,sexy konjina...nisu ni htijeli deff.Prakticki osim mene nitko i nije pošteno deffan jer se nisu htijeli gnjaviti s minusima( netko ce reci glupo i neozbiljno) ali tako su htijeli i tako su radili.Ja sam imao deffa iskljucivo zbog arta pola hrane.

DamirB
16.08.10, 14:25

Kako pak možeš toliko hvaliti igrača koji nije u stanju odigrati cijeli server, pa na kraju podvući crtu gdje je bio i što je radio i sa koliko uspjeha. On je oko sebe sakupio ekipicu (ako se sjećaš www.?.hr) koja je lomila zube na Aishi iako je taj acc u 7x7 imao 8 neprijateljskih naselja "upitnikovaca". Prvim našim katanjima dio tih ? su počeli cvikati, znam jer sam bio u kontaktu sa njima, i savez im se ugasio zajedno sa wildebillom te su kolektivno prebjegli "hrabro" na s4, koji usput rečeno nije niti malo bolji ni jači kako kažeš od ovoga jer i tamo igram pa znam.
I na kraju, meni mnogo lijenije zvuči doć na server i igrati 2 mjeseca pa otići, nego igrati cijeli server, pa makar i samo deff štancao. Znam da nema veze sa trenutnim stanjem na serveru al sam eto morao odgovoriti, a trenutno stanje kaže da vlak u snijegu još nije nigdje zapeo:pije kavu:

Kundak
16.08.10, 14:36
@kundak

1. Da def smo savez
2. Defa malo? Ti mora da se šališ?...... Respekt THE-RF-u i SVZ&IBZ-u :pivo: što su pokušali oni to najbolje znaju.
3. Pa što da napadamo dalje kad niste pružali nikakav otpor? Bojali se uzvratiti. Sav def je bio kod tebe uvijek navlačio si ko hrčak :) :) a kad ti se zacrvenilo po cijelom accountu sredio si sam sebi ban.

Nema sanse da pece janjca. Ima multi ( necu reci u kojem savezu)sa 100k offa i šalje ga na WB ,ako treba.To mu je jeftinije nego peci janjce.:cerek:

To sam si i mislio potkopati će on nas samo da ne zavrti janjca :cop:

dadozg
16.08.10, 15:01
Domu za predsjednika,kaj taj more klafrat gluposti pa svi politicari zajedno nemreju hhahahahahahaha......

Jesmo,megaKOLAKCIJA smo bas u inat domceku smo napravili istu hahahahahahahha

drogan
16.08.10, 15:21

Savezi:
~|WWW|~
~[WWW]~
JBT
LZN
NAV
Sexy NLF
1.Bojna
1.Bojna™
SEXY ZOO
PiP
OM
PTSP
SKUS

jos kad se zbog nas ne bi javljao na forumu svima bi bilo lijepse:na karte:

domo33
16.08.10, 15:29
Domu za predsjednika,

koji dio ne kuzis? nemoram za predjesnika, najboljeg igraca, nista drugo. rekao si da si dosao ratovat? pa i ja sam dosao. ti me prikazujes dosta pozicija koje nemam pojma kako radi.

@bero

znam da je namjerna vasa objava rata THE&RF. ali ne razumijem zasto nije pogreska nepotrebno ocistit kvadrant? mnogi su opekli sto nisu prvo ocistili kvadrant u svim serverima.
inace, ne tribam branit sela ili gg ako si golder osim ako te napade koji idu nulirat. samo je dovoljno imat off, tu mozes pljackat, napadat i nadoknatit rusene zgrade. triba deffat selo di je off ako su uspjeli ulovit off u 1 sec.

@DamirB

Wildebill i ekipa nisu namjerali odigrati cijelu godinu, to su mi rekli. mnogima igracima svidjaju jedan dio travian, to je pocetak servera. Wildebill nije kukavica, ja sam priznao da nisam mogao pobijedit Wildebilla, jer je imao vise iskustva od mene.

@kundak

ne, niste deff savez. tvoja politika je ista kao LZN koji cuva samo Boom i sefika. zato su otisli dosta napadaca, pa ostaje vam samo deff igraci. opet napominjem, nemate vise offa, nisam odbanirao da vas katam. to nije razlog. misli kako oces.

@Bojna

je bila moj protivnik, i dobro su odigrali. to mi je drago sto sam ratovao protiv njih. ali tu je pogreska sto su skupili saveze koje to bas nije potrebno. pa WWW deffa bojnu di god napadnem. vec smo vama rekli da WWW ne deffa nas.

dadozg
16.08.10, 15:49
Domo....
Kratko i jasno

Da si dosao ratovat ne bi sam sebe zblokirao kao zadnji papak i kukavica....to sve govori o tebi kao igracu....

Ovo oko LZN i deffanja necu komentirat......

DamirB
16.08.10, 15:50
@DamirB

Wildebill i ekipa nisu namjerali odigrati cijelu godinu, to su mi rekli. mnogima igracima svidjaju jedan dio travian, to je pocetak servera. Wildebill nije kukavica, ja sam priznao da nisam mogao pobijedit Wildebilla, jer je imao vise iskustva od mene.

ne stavljaj mi riječ kukavica u usta jer ja to nisam rekao, "hrabrost" je bila usmjerena prema onom savezu, a ne njemu kao pojedincu...njemu kao pojedincu sam komentirao lijenost jer za mene je lijeniji igrač koji igra 2 mjeseca pa ode nego netko tko do kraja ostaje, a svakako kad igraš s namjerom da ostaneš 2 mjeseca da te baš briga i koga i kada ćeš napadati i što ćeš raditi i sa kime ćeš to raditi...takva igra dugoročno ne ostvaruje cilj ove igre, a to je pobijediti, biti najbolji, biti prvi, mudriji, zovi kako hoćeš...najlakše je doći i malo s goldom se pomoći, par kila sjekira i nešto kata, 2-3 katanja maleckih igrača i evo, ja svoje pokazao by by...u ratu se na kraju mrtvi zbrajaju, a svijet pamti pobjednike, a ne epizodiste...
Kako bilo, snijeg još nije pao, a bit će niti neće, nešto je pretoplo, tko bi ga čistio po ovim vrućinama

Kundak
16.08.10, 15:56

ne, niste deff savez. tvoja politika je ista kao LZN koji cuva samo Boom i sefika. zato su otisli dosta napadaca, pa ostaje vam samo deff igraci. opet napominjem, nemate vise offa, nisam odbanirao da vas katam. to nije razlog. misli kako oces.

Je wilddebil je došao u kvadrant sa namjerom da pomrsi račune 1.bojnoj i www-u u tom kvadrantu. Izdržo je dva mjeseca i ugasio accout kao i na s4 ;).

Da def smo savez i defamo Bojnu gdje god vi napadnete :).

Bolje i bez takvih offera nego da si oni uzimaju za pravo gdje žele a gdje ne žele poslati svoj cijenjeni off kada dobiju zadatak sa metom.
To nisu offeri koji igraju za savez i savezu je bolje bez njih.
Tako da i dalje stojim iza toga da je off mora biti na raspolaganju savezu pa i ako ti netko kaže da ideš na bunker ideš na bunker, a ne zaspati prije napada ili ne poslati napad jer si baš tada morao voziti tetku od susjedinog nećaka na aerodrom..... :)

Mrcina
16.08.10, 15:56
koji dio ne kuzis? nemoram za predjesnika, najboljeg igraca, nista drugo. rekao si da si dosao ratovat? pa i ja sam dosao. ti me prikazujes dosta pozicija koje nemam pojma kako radi.

@bero

znam da je namjerna vasa objava rata THE&RF. ali ne razumijem zasto nije pogreska nepotrebno ocistit kvadrant? mnogi su opekli sto nisu prvo ocistili kvadrant u svim serverima.
inace, ne tribam branit sela ili gg ako si golder osim ako te napade koji idu nulirat. samo je dovoljno imat off, tu mozes pljackat, napadat i nadoknatit rusene zgrade. triba deffat selo di je off ako su uspjeli ulovit off u 1 sec.

@DamirB

@kundak

@Bojna

je bila moj protivnik, i dobro su odigrali. to mi je drago sto sam ratovao protiv njih. ali tu je pogreska sto su skupili saveze koje to bas nije potrebno. pa WWW deffa bojnu di god napadnem. vec smo vama rekli da WWW ne deffa nas.

zbilja ovo prelazi sve granice zdravog razuma.... i domini postovi i činjenica da se ekipa opravdava na te nebuloze... sve se zna, bili smo skupa u savezu, domo je bježao od bilo kakvog sukoba, bojao se rata sa bojnom i www ko mali miš, nabro par medalja iživljavajući se isključivo na jadnim životinjicama a onda se nakon što su mu katana 2-3 sela (od par igrača iz SKUSA koji su od njega proglašeni nesposobnim njubarama) kukavički solo banirao i tako zeznuo sve manje igrače u ego savezu koji su zbog njega ostali bez svojih sela... normalno, prodavao je po svom savezu spiku da mu je bojna složla ban i usput igrao par tuđih accaunta i to uglavnom bezuspješno i totalno defanzivno... i onda na kraju servera, kada bi nakon svega očekivali da ovaj od sramote više nikada neće ulogirati na travian, domo dolazi i poziva se na neke svoje velike vojne uspjehe .. ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL

na postove takvih igrača zbilja nema smisla gubiti vrijeme jer sve što zna o travianu i sve svoje moralne karakteristike je pokazao.... ajmo se radije fokusirati na katanja wwova i btw, drago mi je da ovaj s1 završava na ''normalniji način'' nego onaj prošli s1... svaka čast svoj ekipi koja dežura 24/7 i nek izdrže još malo...

domo33
16.08.10, 16:01
....................

ne mislim da si to rekao. nego ostali koji su to rekli. ali cijelu godinu?kako nijemci znaju da je dobro imat server godinu dana? bila je jedna tema koje je najbolje vrijeme za odigrat server, rekli su 6 ili 7 mjeseci, to meni savrseno odgovara. naravno, uz manje servera u hr i neke promjene(uvesti pravila maximalno 2 saveznistva + academy)

@mrcina

nemoram komentirat na tvoj post. prvi si napao Drca. onda me krivis da sam prvi napao.
dao si mi art jer ti ne da prebacit art. ne da ti se cuvat sacekuca kod nekog malog. SKUS nema vise offova, sve smo to zaustavili. ti se ponosis sto si skatao susjeda na krajem servera? istina da sam bjezao od Tinka(off general) a ne rat. vi ste pobjegli rat protiv WWW, Bojna.

zivotinjice? jesam, napadao sam oazama da dobijem 20% bonus off. to isto radi Atila, pitaj kad budes sreo na festi u Varazdinu. pa ti isto radis. sramota da nemogu ulogirat travian? igraci s druge kvadranta ne bi htio igrat taj kvadrant.

ti me prikazujes kao da znam sve o travianu? nije istina, neznam citat di ide pravi napad. naucio sam to tek kasnije, zahvaljuci IBZ&CN&SVZ., neznam kako da ulovim kontranapad, trebao sam nekoga koga ce to racunat. neznam biti off general. nisam dobar u brojkama.

stvarno te ne kuzim, priznao sam ti skoro sve. stalno to ponavljas.

Kundak
16.08.10, 16:07
ne mislim da si to rekao. nego ostali koji su to rekli. ali cijelu godinu?kako nijemci znaju da je dobro imat server godinu dana? bila je jedna tema koje je najbolje vrijeme za odigrat server, rekli su 6 ili 7 mjeseci, to meni savrseno odgovara. naravno, uz manje servera u hr i neke promjene(uvesti pravila maximalno 2 saveznistva + academy)

Znači ti si igrao 6 mjeseci i onda si sredio ban i svoje si odigrao ? :na karte:

Kakve veze ovo sa savezništvima ima, i dalje će biti savezništva u tajnosti što god da uveli... e domo domo :luvz:

Zmajček
16.08.10, 16:18
a ne zaspati prije napada ili ne poslati napad jer si baš tada morao voziti tetku od susjedinog nećaka na aerodrom..... :)

Ovaj, kaj nije tetka od susjedinog necaka zapravo susjeda? :pivo:

domo33
16.08.10, 16:24
Znači ti si igrao 6 mjeseci i onda si sredio ban i svoje si odigrao ? :na karte:

Kakve veze ovo sa savezništvima ima, i dalje će biti savezništva u tajnosti što god da uveli... e domo domo :luvz:

pogledaj THE&RF ili IBZ&CN&SVZ(svaka samo 3 saveza) i igraju bolje od vas. 9 mjeseci sam igrao a ne 6. u 6 mjeseci ste poceli skupit previse saveze, ostale kvadrante nisu, jer su mislili samo na akcijski i timski rad za cisenje kvadranta. vama stalo samo druzenje i piskarnja na forumu uz premalo akcije.

Mrcina
16.08.10, 16:25
[/QUOTE]@mrcina

nemoram komentirat na tvoj post.......[/QUOTE]

domo, ti si patološki lažljivac (nije uvreda nego činjenica) i nema se smisla prepirati s tobom....

da li je netko krenuo na exFENIKS?

drlja
16.08.10, 16:31
večeras je prijenos uživo,

a do sada sam uvijek gledao prijenos uživo...:) pa budemo vidjeli tko i što

Rinnegan
16.08.10, 16:43
Sta govori ona baba s placa, nije valjda zavrsila ko ona hobotnica :O ??

Ne dirat fenix, stavio sam 4 pive na njih!

Kundak
16.08.10, 16:56

čuj 4 pive vs janjac

hmmm težak izbor :pivo:

baka u kanalu
16.08.10, 17:05
Drago mi je da smo Vam pomogli. Na kraju priznajemo da smo mi (Sexy) izgubili od jačega. I bila nam je čast ratovati s Vama. A siguran sam poznavajući Sakblje i Germu, da ćemo se još i nasmijati vlastitim glupostima uz par hladnih :pivo::pivo::pivo:

znaš da je germa zbog mene ugasio...budem ga pozvao u varaždin....sam nas 2 smo na sokićima :P

Barinho
16.08.10, 17:14
ajde napokon da ce skoro zavrsiti i ovaj server XD

drlja
16.08.10, 17:16
ajde napokon da ce skoro zavrsiti i ovaj server XD

budemo vidjeli nakon prijenosa, možda završi rezultat 2-0 pa ga malo produžimo, a možda završi i 0-3 pa bude kraj, ne znam kažu da rezervna ekipa igra

Barinho
16.08.10, 17:20
budemo vidjeli nakon prijenosa, možda završi rezultat 2-0 pa ga malo produžimo, a možda završi i 0-3 pa bude kraj, ne znam kažu da rezervna ekipa igra

ja se trenutno priljepio, kad pocinje prijenos?

Kundak
16.08.10, 17:24
ja se trenutno priljepio, kad pocinje prijenos?

jesi pokupio paučinu ? :opala:

Hefest
16.08.10, 17:24
znaš da je germa zbog mene ugasio...budem ga pozvao u varaždin....sam nas 2 smo na sokićima :P

Neko mora i voziti heheh jel tako??

Barinho
16.08.10, 17:29
jesi pokupio paučinu ? :opala:

ni to, haha

drlja
16.08.10, 17:51
uskoro...........,

kažu natari da baš i ne vole visoke zidove,barem par lvl manje

SHARKY31
16.08.10, 17:57

Uh ja sam na njih stavio 2 gajbe piva ,zato moraju pobjedit:pizza::pivo:

uskoro...........,

kažu natari da baš i ne vole visoke zidove,barem par lvl manje

o ako su samo zidovi onda je ok ...:pece palacinke:

drlja
16.08.10, 17:59
Uh ja sam na njih stavio 2 gajbe piva ,zato moraju pobjedit:pizza::pivo:

o ako su samo zidovi onda je ok ...:pece palacinke:

a ne znam, rezervisti su u pitanju....., zadnje rezerve

ipak spašavamo obraz.... da ne kažu da ih nismo lupili, možda im bude falio plan za stisnuti 100 lv :)))))

kakadu
16.08.10, 19:15
...:pece palacinke:

vidi vidi tko nam se probudio hahaha sigurno nestalo vina u podrumu pa izasao vidjeti sto ima :pizza:

drlja
16.08.10, 19:37
eto, koalicija se ispucala,
kod windu zid sa 20 na 10
i skladara sa 20 na 17

skladišta za 103 k manja ili 32,5 sata

od sada samo promatramo...situaciju

Hefest
16.08.10, 20:05
eto, koalicija se ispucala,
kod windu zid sa 20 na 10
i skladara sa 20 na 17

skladišta za 103 k manja ili 32,5 sata

od sada samo promatramo...situaciju

Za sada??ok imate još offova.
drlja daj hof ili ti po novom kako ono??hahha

baka u kanalu
16.08.10, 20:07
Neko mora i voziti heheh jel tako??

jes,ja vozim...sam sam očoravio od travijana,moramo prije crtića doma :snijeg:

Hefest
16.08.10, 20:09
jes,ja vozim...sam sam očoravio od travijana,moramo prije crtića doma :snijeg:

Lijepo od tebe,dok voziš ne pij,a što se ovo tiće crtića,farbaj nekog drugoga ;)

domo33
16.08.10, 20:34

ne, nemaju vise offova. barem tako mislim.

Hefest
16.08.10, 20:42
A neznam domo,oni su sada drugi,the/rf treći,pip četvrti a onda smo mi ali van igre,vidjet ćemo morat će padati još katanja,ja mislim da oni imaju još par za kraj!

drlja
16.08.10, 21:05

ček da nadjem gdje to mogu staviti, tražim već pola sata i nikako da nađem mjesto

ako netko ima link plz neka ga zalijepi da znam gdje da mogu hoff-ove zalijepiti

plzzzzzz

Hefest
16.08.10, 21:12
Ma nisu normalni mislim da je ovo http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=49697
Ovo je strašno,nas forumaše se ništa ne pita,koliko sam ja skužio,ova stranica ti je za samo stavljanje hofova a imaš posebu za komentiranje tih napada :S ako je to tako onda je totalno glupoooo,i ovaj post će biti par minuda :D
ajde drlja brže uzmi stranicu!!

dadozg
16.08.10, 21:19
pogledaj THE&RF ili IBZ&CN&SVZ(svaka samo 3 saveza) i igraju bolje od vas. 9 mjeseci sam igrao a ne 6. u 6 mjeseci ste poceli skupit previse saveze, ostale kvadrante nisu, jer su mislili samo na akcijski i timski rad za cisenje kvadranta. vama stalo samo druzenje i piskarnja na forumu uz premalo akcije.

Vidim da te ignoriraju,ali....

Da nisam na moru izbrojao bih ti tocan broj clanova ovih tvojih heroja:

IBZ
SVZ
CN
Ibz army
LAV-ICE
SVZ wing kak se vec zove
WTW

Kak ti tu vidis samo tri saveza i kako ovo nije kak ti velis megaKOLAKCIJA...

domek,

Od svoje mrznje prema bojnoj te njihovim saveznicima ne vidis dalje od svog pishe.....

Aj radje nemoj dalje nis pisati jer si dokazao da si PAPAK I KUKAVICA sa bananjem svog acc...

Over and out tebi kompa.....zastranio si opako....

casa nostra
16.08.10, 21:27
Ma nisu normalni mislim da je ovo http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=49697
Ovo je strašno,nas forumaše se ništa ne pita,koliko sam ja skužio,ova stranica ti je za samo stavljanje hofova a imaš posebu za komentiranje tih napada :S ako je to tako onda je totalno glupoooo,i ovaj post će biti par minuda :D
ajde drlja brže uzmi stranicu!!

ma ovo sve je postalo totalna glupost 10 dana prije kraja mjenjaju neka pravila... mogli su barem sačekat da server završi... ako sam dobro shvatio znaći sada ako se svi članovi ne slože ekipa neće moći ni vidjeti ko je šta izvukao iz vitrine i kako masakrirao onog drugog...

baš super bravo...

drlja
16.08.10, 22:26
stavljeno,

unutra je bilo oko 2.3 milje deff-a, samo to izviđanje nije s naše strane pa ne mogu to staviti

Hefest
16.08.10, 22:37
Neznam gdje komentirati tu ili tamo ili negdje treće :S
Sve u svemu mislim da ste trebali gađati ww nego skladište ali i ovo nije loše!!

Ivica55
16.08.10, 22:46
Tresla se brda, rodio se miš :na karte:

drlja
16.08.10, 23:07
Neznam gdje komentirati tu ili tamo ili negdje treće :S
Sve u svemu mislim da ste trebali gađati ww nego skladište ali i ovo nije loše!!

gađali smo ono što smo mislili da možemo rušiti..,
produžili smo završnicu za 32,5 sata,,,,,
sad je na vama drugima red, mi možemo samo deff poslati da ih gađaju s oklopima....

Kundak
16.08.10, 23:13
gađali smo ono što smo mislili da možemo rušiti..,
produžili smo završnicu za 32,5 sata,,,,,
sad je na vama drugima red, mi možemo samo deff poslati da ih gađaju s oklopima....

drlja pa nemoj tako znaš da oni misle da mi imamo još offova :)

-NIXON-
17.08.10, 00:05
Ekipo dobro večer , šta ima novog ,tko je rušio windu ?
Evo upravo došao iz vana , aj mi malo pojasnite kak stvari stoje .
Moji ovi iz THE RF nemaju više s čime udarati , jeli to znači da je kraj za ovaj server :blackeye:

drlja
17.08.10, 00:08
Moji ovi iz THE RF nemaju više s čime udarati , jeli to znači da je kraj za ovaj server :blackeye:

malo smo windu skinuli skladišta, tek dovoljno da produžimo utrku za 32,5 sata,
sa lv 20 na 17.,
poslali sve što smo imali, a imali smo jako malo......

umjesto da u utorak uvečer windu završi sad mora još 32 sata duže, znači četvrtak oko podneva ako nitko ne ruši, slabi offovi pa smo se :opala:

-NIXON-
17.08.10, 00:12
malo smo windu skinuli skladišta, tek dovoljno da produžimo utrku za 32,5 sata,
sa lv 20 na 17.,
poslali sve što smo imali, a imali smo jako malo......

umjesto da u utorak uvečer windu završi sad mora još 32 sata duže, znači četvrtak oko podneva ako nitko ne ruši, slabi offovi pa smo se :opala:

Hvala kolega , ekipo vi s ofovima ...ako mislite samo ovo gledati onda ne znam šta da vam kažem nego
UDRITEEEE :D

Nemojte da vam ofovi propadnu . Ne nabacivam ikome , niti išta kalkuliram ..već govorim onako kako je , dok se ima ,onda se udara ... dok se nema ..onda se nema.
Vjerujem da je još preostalo off-ova i nek ovaj server potraje više nego ikoji HR s.

billymadafaka
17.08.10, 00:13
Hvala kolega , ekipo vi s ofovima ...ako mislite samo ovo gledati onda ne znam šta da vam kažem nego

Nemojte da vam ofovi propadnu . Ne nabacivam ikome , niti išta kalkuliram ..već govorim onako kako je , dok se ima ,onda se udara dok se nema ..onda se nema.
Vjerujem da je još preostalo off-ova i nek ovaj server potraje više nego ikoji HR s.

kad smo vec kod toga.. koliko je trajao najduzi hr server, zna li itko?

cestitke wb na rusenju :)

-NIXON-
17.08.10, 00:17
kad smo vec kod toga.. koliko je trajao najduzi hr server, zna li itko?

cestitke wb na rusenju :)

Ne bi znao sad točno reči ,ali čujem priče da je ovo do sad nadulja borba ... stoga nemojmo to upropastit ,jer znam da ima još jako finih ofova , neka se kata ... nije bitno tko će dobit ,kad ćemo zajedno profeštati ovaj server :pivo: :pivo: :pivo:

DamirB
17.08.10, 00:20

ja bi ti rado dao link, al nemogu naći više gdje je to stavljeno, maaa forum ko i igrica iz lošijeg u lošije svakim danom :cerek: sreća da je brzo kraj

evo gdje su sakrili, konačno nađoh...

-NIXON-
17.08.10, 00:25
ja bi ti rado dao link, al nemogu naći više gdje je to stavljeno, maaa forum ko i igrica iz lošijeg u lošije svakim danom :cerek: sreća da je brzo kraj

:cerek: :cerek: :cerek:

Baš ...kako se kaže : "Tu se više ne zna tko pije ,a tko plaća :D "

EDIT

Ja pijem :D :D :D

histerian
17.08.10, 00:38

Nemojte da vam ofovi propadnu . Ne nabacivam ikome , niti išta kalkuliram ..već govorim onako kako je , dok se ima ,onda se udara ... dok se nema ..onda se nema.

pa šta ti još nije dosta :sjekiraš:

drogan
17.08.10, 06:28
eto, windu jos koji sat stavljen unazad, budemo vidjeli koliko, nakon sto se dobije report

drlja
17.08.10, 07:19
eto, windu jos koji sat stavljen unazad, budemo vidjeli koliko, nakon sto se dobije report

sa 18 na 16 veliko skladište (17.20 sati) i zid još 4 lv dolje, sad je lv 6

i eto sad, ukupno 50 sati smo pomakli igru :))))

-NIXON-
17.08.10, 08:32
pa šta ti još nije dosta :sjekiraš:

Naravno da nije :D

Hefest
17.08.10, 09:21

Pa dajte editiraj drlja onda onaj post i nadodaj još ta dva!!
Što se tiće hr servera najdulji što sam ja ćuo da je igran je prošli s2 kojemu je malo falilo do godine dana!To ja znam,možda neko ima neku drugu informaciju!

Barinho
17.08.10, 10:35
Pa dajte editiraj drlja onda onaj post i nadodaj još ta dva!!
Što se tiće hr servera najdulji što sam ja ćuo da je igran je prošli s2 kojemu je malo falilo do godine dana!To ja znam,možda neko ima neku drugu informaciju!

ovom ce sad godina dana! mislim da je poceo 20 i nekog. 8 prosle godine tocno nezz!

dadozg
17.08.10, 10:42
ovom ce sad godina dana! mislim da je poceo 20 i nekog. 8 prosle godine tocno nezz!

Krajem osmog j poceo..imas onog goluba u profilu di se vidi tocan datum ak si krenuo prvog dana....i mislim da vec sad traje duze od proslog s2.... ak nis drugo najvise rusenja sam vidio na ovom serveru i zato kapa dole svima koji su do kraja odigrali....

drogan
17.08.10, 10:45
http://forum.travian.com.hr/misc.php?do=page&template=ServerInfo

tu sve pishe

Hefest
17.08.10, 10:54
Znaći tjedan dana još do godine,hoćemoli toliko izdržati??
Ako neko kresne windua onda treba vidjeti s wb koliko njima treba do stotke i to je to,mislim da je probijeno 365 dana!

bero
17.08.10, 11:05

ako je pao sa 18 na 16 znaci da nema niti jednu dvadesetku vel.skladišta ili možda griješim.
btw nema uvijete tj. nije ih ni imao prije rusenja.

DamirB
17.08.10, 11:11
ako je pao sa 18 na 16 znaci da nema niti jednu dvadesetku vel.skladišta ili možda griješim.
btw nema uvijete tj. nije ih ni imao prije rusenja.

Imao je do jučer navečer dvadesetku ROTFL

OKRAM
17.08.10, 11:17
Znaći tjedan dana još do godine,hoćemoli toliko izdržati??
Ako neko kresne windua onda treba vidjeti s wb koliko njima treba do stotke i to je to,mislim da je probijeno 365 dana!

nemoj mi se saliti sa WB, hoces da stvarno moram s beketalom castit :tough:

drogan
17.08.10, 11:24

nemoras se sekirati, ima se jos offova za nas :P

Hefest
17.08.10, 11:28
Imao je do jučer navečer dvadesetku ROTFL

:S imao je samo jednu dvadesetku,jer da je imao još koju kate bi gađale tu,jer kate gađaju najveću građevinu zadanu za katanje,po tome oni nemaju više skladišta na 20 a niti na 19 :S ispravite me ako griješim.

Nema šale,izgleda da ex nema milje(možda se varam) tako da ste vi za sada prvi,:S možda niste trebali mijenjati stabilnost :D

Kundak
17.08.10, 11:43
Nema šale,izgleda da ex nema milje(možda se varam) tako da ste vi za sada prvi,:S možda niste trebali mijenjati stabilnost :D

Čekaj mi prvo moramo podići zid na 20 opet :)

P.S Mi ćemo ići na kartu zbunjivanja protivnika. Den je dobio brata blizanca ili sestru blizanku.... tko će ga znati više ROTFL.... pa sad vi skontajte koje je pravo čudo :P

Hefest
17.08.10, 11:47
Čekaj mi prvo moramo podići zid na 20 opet :)

P.S Mi ćemo ići na kartu zbunjivanja protivnika. Den je dobio brata blizanca ili sestru blizanku.... tko će ga znati više ROTFL.... pa sad vi skontajte koje je pravo čudo :P

Već sam ovim postom zbunjen :S

marija
17.08.10, 13:13
:S imao je samo jednu dvadesetku,jer da je imao još koju kate bi gađale tu,jer kate gađaju najveću građevinu zadanu za katanje,po tome oni nemaju više skladišta na 20 a niti na 19 :S ispravite me ako griješim.

i ja sam mislila da kate gadjaju najvecu gradjevinu zadanu za katanje ( bar od moja iskustva ), al se nama na ovaj server desilo kad su nama probili u gg, da jednu farmu sruse sa 18 na 16 lv i onda sa 16 na 0, a pri tom smo imali u gg jos 15 farma na 18 lv.....( ako sam dobro presmetala tada, al sam par puta proverila )

Hefest
17.08.10, 13:15
i ja sam mislila da kate gadjaju najvecu gradjevinu zadanu za katanje ( bar od moja iskustva ), al se nama na ovaj server desilo kad su nama probili u gg, da jednu farmu sruse sa 18 na 16 lv i onda sa 16 na 0, a pri tom smo imali u gg jos 15 farma na 18 lv.....( ako sam dobro presmetala tada, al sam par puta proverila )

Ali ako je stavio da gađa farmu kata dva puta onda je to ok,jer tu je kamenozidar pa je teže srušiti.
A možda i ja griješim.

marija
17.08.10, 13:23
Ali ako je stavio da gađa farmu kata dva puta onda je to ok,jer tu je kamenozidar pa je teže srušiti.
A možda i ja griješim.

ne znam....ima tu jos drugih momenata sto se tih napada tice al...uglavnom sad ne mogu bas biti sigurna da se uvek udara na najveci lv

OKRAM
17.08.10, 13:28
a da mi fino pitamo ljude :)

bero
17.08.10, 14:06
a da mi fino pitamo ljude :)

a bas nas briga ustvari.
Možda bug, možda nije imao 20lvl osim jedne,a možda su u šumi.
Glavno da nema uvijete.

ćale-os
17.08.10, 14:17
drago mi je,

lp

nisi početnik, ali nisi ni neki igrač. Igrao si i na prošlome serveru više acc-eva, a tako si nastavio i ovaj, te se priklonio onome tko te je više pustio na miru

p.s. nadam se da te i na idučem bude zaštitila bojna, a jedan od tvojih acc-a bude održavao drogan. Da, vidimo se u VŽ :)

Za one koji isto ne znaju. Drlja je obrisao acc radi mene, našega neslaganja u razvoju igre i razvoju saveza. Par dana nakon toga i ja sam odustao od vođenja www-a, te od traviana, jer m je Drlja jako dobar prjatelj u RL, te sam smatrao da sam pretjerao u nekakovim stvarima, te da loše utječem na cijelu ekipu. Trajalo je nekoliko dana dok su se svi snašli, ali su to uspješno odradli do kraja i čestitam im na tome.

Iskrene čestitke svim savezima ( i saveznicima i protivnicima), ovo je jedan od ljepših servera. Na žalost, nisam ga igrao jedno vrijeme, ali stvarno je lijepo vdjeti ovo sve i bilo bi mi drago da svi dođu u što većem broju u VŽ, te da se upoznamo dobro proveselimo.

drogan
17.08.10, 14:26
p.s. nadam se da te i na idučem bude zaštitila bojna, a jedan od tvojih acc-a bude održavao drogan. Da, vidimo se u VŽ :)

alo cale si ti malo polupao loncice, ili ja ovo nisam dobro shvatio :tough:

ćale-os
17.08.10, 14:27
drago mi je,

lp

alo cale si ti malo polupao loncice, ili ja ovo nisam dobro shvatio :tough:

budes :)

drlja
17.08.10, 14:44

ako je jedan napadač gađao dvije mete,farme, onda ruši tu jednu kao što si rekla sa 18 na 16 i druga meta je ruši sa 16 na niže
ništa nije čudno

i da, editiran zadnji hoff

dadozg
17.08.10, 14:50
ako je jedan napadač gađao dvije mete,farme, onda ruši tu jednu kao što si rekla sa 18 na 16 i druga meta je ruši sa 16 na niže
ništa nije čudno

i da, editiran zadnji hoff

a di se nalazi hof? ja ga nemrem nač ;(

Sitting Bull
17.08.10, 14:57

marija

imaš najubaviji avatar što sam ikad vidio :D

marija
17.08.10, 15:04
marija

imaš najubaviji avatar što sam ikad vidio :D

hehehe, tnx :)))

dadozg
17.08.10, 15:12
hhahahhahhahaha Den ima dva ww sela,eto i to se dogodilo na hr serverima ;)

nisam znao da jedan igrač može imati dva ww sela ;)

Kundak
17.08.10, 15:14
hhahahhahhahaha Den ima dva ww sela,eto i to se dogodilo na hr serverima ;)

nisam znao da jedan igrač može imati dva ww sela ;)

Mi išli probati jel može ... hehe

baka u kanalu
17.08.10, 15:31

sad jednog digne na 90 drugog na 10...i to je to :P

dadozg
17.08.10, 15:33

Eh da smo znali na pocetku to :(:(

drlja
17.08.10, 15:36
eto da nikom ne smeta :))

Sitting Bull
17.08.10, 16:01

odlična ideja

samo ne znam što bi se s tim napravilo?
treba jedan art stabilnosti, to je jedna prednost
ista ekipa sita 2 ww, prednost ili mana?

baka u kanalu
17.08.10, 16:04
u svakom slučaju bit će više od 365 dana.......................................

ima se offova, oni nas kataju, mi njih, pa tko bude manje razrušen,

nas će katati IBZ - pretpostavljam, ali naši posljednji offovi kreću na onog tko na nas pošalje offove a to će vjerojatno biti IBZ a onda mi krećemo na longa, možda bude i obrnuto treba samo vidjeti udaljenost, i gle čuda i prvi i drugi padaju, a poneki iz prašine izlaze van

ovo na windu izvedeno sa kao što sam već ranije rekao rezervistima, iako smo se nadali malo boljem rezultatu i ovo bude dovoljno

ovaj server neće ostati neiskorištenih offova kao prošli.......

ipak je ovo najnaj server do sada i zato :pivo: svi u to ime i na fer borbi do sada

koliko vidim garaže pucaju od + hrane......, svi naoštreni čekaju posljednje otkucaje......,

znaš da su the-rfsaveznici sa ibz-svz...budemo vas zajedno kataliROTFL

Kundak
17.08.10, 16:05
odlična ideja

samo ne znam što bi se s tim napravilo?
treba jedan art stabilnosti, to je jedna prednost
ista ekipa sita 2 ww, prednost ili mana?

a čuj recimo ako imaš dovoljnu ludu ekipu moguće je, braniš 1 art 1 plan i gradiš 2 ww-a

Samo se bojim da bi se pogubili gdje, što i kako za par dana kada bi krenuli ogromni minusi.

Toso
17.08.10, 16:21
Na proslom hrx igrac slanina zidao 2 ww,dakle videno.
Mene s www ne mijesat,sve medu nama receno,istinu i sva zbivanja znaju fubari,cale i jos neki koji nisu spavali nocima tad samnom. Ostali se molim okanite te price.
P.s. Sta nije wild bill isto ka i sexy ovaj server? Doso nekima pomrsit racune i igrat se. Dakle isti vrag,samo jedni s vise uspjeha.
Matron okani me se,osim ako ne trebas instrukcije u slanju napada u sec. Sjasi s mene.
Ovaj server sam igro u zuja/ofah. Kasnije malo pomazem jedan acc u apo,al nis aktivno. Tam sam radi nekih s kojima sam dobar i amen. Stari s1 je prozvakan.
Pozdrav iz vodica s plaze i sretno svima. May the best win.

Old_Dog
17.08.10, 16:23
a čuj recimo ako imaš dovoljnu ludu ekipu moguće je, braniš 1 art 1 plan i gradiš 2 ww-a

Samo se bojim da bi se pogubili gdje, što i kako za par dana kada bi krenuli ogromni minusi.

još staviš plan u WW selo pa braniš još manje ROTFL

Matron
17.08.10, 16:47
Na proslom hrx igrac slanina zidao 2 ww,dakle videno.
Mene s www ne mijesat,sve medu nama receno,istinu i sva zbivanja znaju fubari,cale i jos neki koji nisu spavali nocima tad samnom. Ostali se molim okanite te price.
P.s. Sta nije wild bill isto ka i sexy ovaj server? Doso nekima pomrsit racune i igrat se. Dakle isti vrag,samo jedni s vise uspjeha.
Matron okani me se,osim ako ne trebas instrukcije u slanju napada u sec. Sjasi s mene.
Ovaj server sam igro u zuja/ofah. Kasnije malo pomazem jedan acc u apo,al nis aktivno. Tam sam radi nekih s kojima sam dobar i amen. Stari s1 je prozvakan.
Pozdrav iz vodica s plaze i sretno svima. May the best win.

Hvala lijepa na ponudi za instrukcije. Da nema tebe i takvih, stvarno ništa o Travianu ne bi znao.

Nisam te ja baš isticao, drugi te guraju u prvi plan.

Samo mi reci kako možeš usporediti Wilddebill, Unknown, tebe i društvo koje je pobjeglo prošli server, pa pobjeglo i ovaj server, sa Sexy-ima koji se ne koriste multihunterima(jako dobro znaš o čemu se radi), koji ostaju do kraja i na kraju praktički izbace iz igre jednog ww graditelja. Igrate prva 2-3 mjeseca dok se može pljačkati gale i rimljane i dok vas savez pristaje pushati, a onda bris. Imaš tamo na s4 ekipu, igrajte se i super.

Dragi moj Tošo, na ovom serveru sam upoznao i puno početnika koji bolje ovo igraju.

I uživaj na plaži, a možeš i na :pivo: u VŽ doći

Old_Dog
17.08.10, 16:54
.... Imaš tamo na s4 ekipu, igrajte se i super.

...i

na s4 ih više nema

drogan
17.08.10, 17:01
na s4 ih više nema

nisu valjda i tamo pogasili racune, sva sreca da se svaka tri mjeseca pokrene novi server i da se imaju gdje keriti do pocetka novog servera, ekipa je vjerojatno sad na s3

Toso
17.08.10, 17:43
Samo mi reci kako možeš usporediti Wilddebill, Unknown, tebe i društvo koje je pobjeglo prošli server, pa pobjeglo i ovaj server, sa Sexy-ima koji se ne koriste multihunterima(jako dobro znaš o čemu se radi), koji ostaju do kraja i na kraju praktički izbace iz igre jednog ww graditelja. Igrate prva 2-3 mjeseca dok se može pljačkati gale i rimljane i dok vas savez pristaje pushati, a onda bris.

I uživaj na plaži, a možeš i na :pivo: u VŽ doći

1. Koje drustvo? Usporedio sam http,di jedino bill igro i to ko vi,da nekom malo pomrsi racune. Niti ja,niti unknown nisam stavio u kos s vama. Ne stavljaj mi rijeci u usta.
2. Ovaj server sam skatan od the,di sam pobjego?!?
3. Prosli server sam oso radi umora. Pitaj caleta koliko sam acca i ceka ja org i citao? Nisam vise mogo izdrzat i prizno poraz.
4. Kakvi mh? Prvi put cujem,o cem pricas. Slobodno reci sta mislis,al ja o tome nis neznam.
5. Nit sam bio pushan,nit farmam,o cem pricas?!? Ne pricaj gluposti.
6. Izbacili ste par losih ww offova. Na igri ovaj serves skidam kapu, to nisam krio.
7. Hvala na pozivu,al nemogu.

P.s. Kad dodem s mora mi se javi na skype da ovo na pvt rascistimo,jer ti, bez uvrede neznas sve o nama o ex s1,dosta ovdje o njem.

ujo
17.08.10, 18:13
Uzevši u obzir situaciju na serveru i stanje naših acc-a do prije 2-3 mjeseca ti offovi ne da nisu loši nego su vrhunski, a i odradili su odličan posao

Toso
17.08.10, 18:21
Uzevši u obzir situaciju na serveru i stanje naših acc-a do prije 2-3 mjeseca ti offovi ne da nisu loši nego su vrhunski, a i odradili su odličan posao

as i said. Kapa dolje na igri i ovim offovima,al velim da to nije ozbiljan jak ww off. No i razumljivo je zas ga nemate.

Hefest
17.08.10, 18:52

nas će katati IBZ - pretpostavljam, ali naši posljednji offovi kreću na onog tko na nas pošalje offove a to će vjerojatno biti IBZ a onda mi krećemo na longa, možda bude i obrnuto treba samo vidjeti udaljenost, i gle čuda i prvi i drugi padaju, a poneki iz prašine izlaze van

ovo na windu izvedeno sa kao što sam već ranije rekao rezervistima, iako smo se nadali malo boljem rezultatu i ovo bude dovoljno

ipak je ovo najnaj server do sada i zato :pivo: svi u to ime i na fer borbi do sada

koliko vidim garaže pucaju od + hrane......, svi naoštreni čekaju posljednje otkucaje......,

Zašto bi mi vas rušili kada smo mi van igre,a i sami ste rekli da na hakere ne idete!
Hop sebi u usta!

Matron
17.08.10, 19:00
1. Koje drustvo? Usporedio sam http,di jedino bill igro i to ko vi,da nekom malo pomrsi racune. Niti ja,niti unknown nisam stavio u kos s vama. Ne stavljaj mi rijeci u usta.
2. Ovaj server sam skatan od the,di sam pobjego?!?
3. Prosli server sam oso radi umora. Pitaj caleta koliko sam acca i ceka ja org i citao? Nisam vise mogo izdrzat i prizno poraz.
4. Kakvi mh? Prvi put cujem,o cem pricas. Slobodno reci sta mislis,al ja o tome nis neznam.
5. Nit sam bio pushan,nit farmam,o cem pricas?!? Ne pricaj gluposti.
6. Izbacili ste par losih ww offova. Na igri ovaj serves skidam kapu, to nisam krio.
7. Hvala na pozivu,al nemogu.

P.s. Kad dodem s mora mi se javi na skype da ovo na pvt rascistimo,jer ti, bez uvrede neznas sve o nama o ex s1,dosta ovdje o njem.

Neću ja više Tošo ništa reći bez brige. Vidim da ima još puno ljudi ovdje koji znaju sve.

Samo ti uživaj

drlja
17.08.10, 19:41
znaš da su the-rfsaveznici sa ibz-svz...budemo vas zajedno kataliROTFL

a to znam, a i okram zna, malko se uplašio., ali ipak mi budemo sigurno dobili po holderu, to je svima jasno ...... samo i od nas netko bude dobio....:)

Zašto bi mi vas rušili kada smo mi van igre,a i sami ste rekli da na hakere ne idete!
Hop sebi u usta!

samo kažem da idemo na one koji budu išli na nas.,,, a kako je long i dalje na vrhu, a možda ga obiđemo, tko zna., dakle, postoji mogućnost da nas lupite :)))))

samo kažem, na kate vračamo katama......., ipak onaj silno veliki -/+ skriva još neke tajne, windu smo dovoljno rušili i postigli smo cilj, što mu je i svrha, pa računica nam je i sama rekla da sa 3 x 1 000 kata, 1 x 2000 i 1 x 4 000 kata šteta i ne može biti veća od cca 50-60 sati.,

kako god bilo..., drago mi je da server još živi, možda napuni i prvu godinu ..... a da će biti još :tough: i :opala: bit će, netko je rekao možda dočekamo i :snijeg:

Drago
17.08.10, 19:47
samo kažem da idemo na one koji budu išli na nas.,,, a kako je long i dalje na vrhu, a možda ga obiđemo, tko zna., dakle, postoji mogućnost da nas lupite :)))))

samo kažem, na kate vračamo katama......., ipak onaj silno veliki -/+ skriva još neke tajne, windu smo dovoljno rušili i postigli smo cilj, što mu je i svrha, pa računica nam je i sama rekla da sa 3 x 1 000 kata, 1 x 2000 i 1 x 4 000 kata šteta i ne može biti veća od cca 50-60 sati.,

kako god bilo..., drago mi je da server još živi, možda napuni i prvu godinu ..... a da će biti još :tough: i :opala: bit će, netko je rekao možda dočekamo i :snijeg:

A kaj bi se mi kao vas trebali plasiti s tom izjavom, ROTFL

Ko da mi neznamo da imate jos offova, i ak nas rusite kaj onda, nebudete prvi koji su nas rusili :gamer:

Ovak i onak niste do sada neke offove pokazali s obzirom da nikoga niste napadali cijeli server, bilo bi apsurdno da nemate nista vise.

DamirB
17.08.10, 19:58
Gdje je Okram sakupio off bodove popodne? Zna netko?

Sitting Bull
17.08.10, 20:29
a to znam, a i okram zna, malko se uplašio., ali ipak mi budemo sigurno dobili po holderu, to je svima jasno ...... samo i od nas netko bude dobio....:)

imate još offova?

koje iznenađenje:gamer:

bili ste čitav server ubjedili da nemate više offova:pece palacinke:

casa nostra
17.08.10, 22:24

eh sta volim kad se neko ovako nekom prijeti ,,, stari ti na kraju kao i još poneki pojedninci na ovom forumu mjenjaš izjave svakih par dana ovisno kako i u kojem smijeru vjetar puše...

ko ti branio i do sada da šalješ napade mi nit smo kome sta obecavali, nit koga zovemo da sta odradi za nas, nit koga molimo da nas se ne dira... nit smo ikada pricali ove hocemo a ove necemo pa na kraju gazili svoje rijeći ili izjave...

svako ima svoje namjere i stavove nek igra kako misli da je najpametnije, najkorektnije ili jednostavno nek radi bilo šta po bilo koju cijenu da pobjedi,,, stvarno nebitno igramo se i nadamo skorom kraju ko god da pobjedio od svz&co moze dobit samo čestitku...

domo33
17.08.10, 22:45
ko ti branio i do sada da šalješ napade mi nit smo kome sta obecavali, nit koga zovemo da sta odradi za nas, nit koga molimo da nas se ne dira... nit smo ikada pricali ove hocemo a ove necemo pa na kraju gazili svoje rijeći ili izjave...

:101010:

pravi ste!

kakadu
17.08.10, 23:21
alo ljudi pa dajte mislite na okramovo srce....lupit ce ga ako bude morao beketalo vrtiti na kraju hahaha

bero
17.08.10, 23:37
alo ljudi pa dajte mislite na okramovo srce....lupit ce ga ako bude morao beketalo vrtiti na kraju hahaha

Ma neće nebrini. Bude zatvorio radi preuredjenja ROTFL

kakadu
17.08.10, 23:48
ma nesto u zadnje vrijeme cesto spominje da ide u Kinu :P uskoro

drlja
18.08.10, 00:17
A kaj bi se mi kao vas trebali plasiti s tom izjavom, ROTFL

Ko da mi neznamo da imate jos offova, i ak nas rusite kaj onda, nebudete prvi koji su nas rusili :gamer:

Ovak i onak niste do sada neke offove pokazali s obzirom da nikoga niste napadali cijeli server, bilo bi apsurdno da nemate nista vise.

ma neplašimo nikog, samo kažemo gdje će ići offovi, kao i svi ostali koji znaju na koga će ići, pa igra je nećemo se plašiti kao mala djeca.....

čisto i pošteno, nikog ne mrzimo dapače svi su nam sad simpatični, server je prerastao u nešto što će svima ostati u pamćenju,

da nekog mrzimo već bi se davno ispucali, ovako eto igramo se i dalje......

eh sta volim kad se neko ovako nekom prijeti ,,, stari ti na kraju kao i još poneki pojedninci na ovom forumu mjenjaš izjave svakih par dana ovisno kako i u kojem smijeru vjetar puše...

svako ima svoje namjere i stavove nek igra kako misli da je najpametnije, najkorektnije ili jednostavno nek radi bilo šta po bilo koju cijenu da pobjedi,,, stvarno nebitno igramo se i nadamo skorom kraju ko god da pobjedio od svz&co moze dobit samo čestitku...

aaaaa, nisam nikog htio uvrijediti niti prijetiti, ako jesam nekog izvinjavam se

igra je, pa naravno da budemo nekog rušili, pa zar nismo windu rušili da si damo malo vremena da nam offovi tako ne ostanu neiskorišteni, ipak smo dobili (ili drugima dali) 50-tak sati više da server ne završi prerano, pa nema još 365 dana :)))

pa vrlo je jednostavno, budemo offove uputili na onog na koga treba...., to smo i do sada radili, zar je grijeh reći na koga idu.., a i izbor nam je veliki čak tri WW-a ....................33% šanse....,

eto, brisao sam post i ako sam nekog uplašio, ispričavam se :)))))))))))))))

Lukx_07
18.08.10, 00:38
evo izgubili smo ww
rf svaka čast :)

magath26
18.08.10, 00:41
kee samo rf-u svaka čast...mislim da vas je netko malo više opleo :blackeye:

kikac27
18.08.10, 00:55
čestitke napadačima na exfeniks. pošto sam jedan od holdera ww imate dopuštanje za objavu cijelih reporta.

Lukx_07
18.08.10, 01:08
kee samo rf-u svaka čast...mislim da vas je netko malo više opleo :blackeye:

dobro i hakerima :D

dadozg
18.08.10, 09:08
E moj casa...

Sad prozivas drlju,a istu stvar je dragec pisal i prijetil se hahahahahahahaha...

drlja
18.08.10, 09:23
E moj casa...

Sad prozivas drlju,a istu stvar je dragec pisal i prijetil se hahahahahahahaha...

riješili smo, nećemo sad na kraju upropastiti međuljudske odnose, a baš smo se nekako umirili

ispričao sam se ako sam nekog uplašio ili ako je to netko shvatio prijetnjom :)

igra je...

Sitting Bull
18.08.10, 10:10
ma nesto u zadnje vrijeme cesto spominje da ide u Kinu :P uskoro

jel i on kinez? :)

OKRAM
18.08.10, 10:28
jel i on kinez? :)

i to onaj zadrti

:P

Old_Dog
18.08.10, 11:21
vidim dobro je raspoloženje čim se još jedan WW rušio.... nema nervoze i prepucavanja na forumu

Sitting Bull
18.08.10, 11:30
vidim dobro je raspoloženje čim se još jedan WW rušio.... nema nervoze i prepucavanja na forumu

mislim da je se na kraju servera pokazalo da je velika većina igrača ok,
da je bio dobar server, da se dobro rokalo

i da u WW gradnji nema prevelikih kalkulacija i bilo tko da pobijedi biti će zasluženo,

i možda prvi put na Hr serverima da će svi offovi biti iskorišteni

drlja
18.08.10, 11:35

i da u WW gradnji nema prevelikih kalkulacija i bilo tko da pobijedi biti će zasluženo,

svi se tome nadamo, bez veze je ako ijedan ostane za gledanje

drogan
18.08.10, 11:35

Kundak
18.08.10, 11:52
Tu se više nezna tko pije, a tko plaća..... lete šljemovi i štitovi na sve strane.

Milsim da ipak znam tko plaća... Okram ROTFLROTFL :harmonikaš: :harmonikaš:

dadozg
18.08.10, 11:55
Tu se više nezna tko pije, a tko plaća..... lete šljemovi i štitovi na sve strane.

Milsim da ipak znam tko plaća... Okram ROTFLROTFL :harmonikaš: :harmonikaš:

Miris janjetine mmmmmm

drogan
18.08.10, 12:12
Miris janjetine mmmmmm

čobanac rjesen jos samo da vidimo oce li biti pajcek ili beketalo :harmonikaš:

Matron
18.08.10, 12:14
čobanac rjesen jos samo da vidimo oce li biti pajcek ili beketalo :harmonikaš:

Samo pazi da ne bi fish od pirana dobili, i to živih.:vampire:

drogan
18.08.10, 12:20
Samo pazi da ne bi fish od pirana dobili, i to živih.:vampire:

valjda bu 10 kg mesa dovoljno za sve, sto vise ljudi dodje biti ce ljuchi
mi ti slavonci pravimo cobanac kao i zagorci vino, samo sto oni dodaju vodu i secer, a mi ljutu papriku, ali cilj se uvijek postigne, bude dovoljno za sve

Matron
18.08.10, 12:23
valjda bu 10 kg mesa dovoljno za sve, sto vise ljudi dodje biti ce ljuchi

A gle. Bio bi red da pozovete i Sexy prase. Ako netko ima kakav kontakt s njim. Znam da ga je strah kad vidi ražanj, ali opet i on je bio dio servera.

Nadam se da govoriš o 10kg mesa u čobancu. Neka odojak bude slobodno malo masniji
:svinjica mala::svinjica mala::svinjica mala:

drogan
18.08.10, 12:25
A gle. Bio bi red da pozovete i Sexy prase. Ako netko ima kakav kontakt s njim. Znam da ga je strah kad vidi ražanj, ali opet i on je bio dio servera.

Nadam se da govoriš o 10kg mesa u čobancu. Neka odojak bude slobodno malo masniji
:svinjica mala::svinjica mala::svinjica mala:

o cobancu naravno, za ovo drugo jos nismo sigurni sta ce biti, a valjda se bude do tada znalo

Hefest
18.08.10, 12:38
Mislim da sam na dobrome mijestu objavio hof ili ti borbeni izvještaj!!

drogan
18.08.10, 12:39

jesi, jesi, valjda ce i ostali zaljepiti svoje:)

DamirB
18.08.10, 13:03

a to mjesto je gdje? ja ne mogu nać ništa, pa čak ni one od pred 2 dana :cry:

Matron
18.08.10, 13:10
a to mjesto je gdje? ja ne mogu nać ništa, pa čak ni one od pred 2 dana :cry:

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=49697 sad ne radi

ne razumijem, izgleda da se netko igra administratora foruma. Otkad je stigao "marko" svi su zbunjeni. A vjerujem i on sam

DamirB
18.08.10, 13:18

ne razumijem, izgleda da se netko igra administratora foruma. Otkad je stigao "marko" svi su zbunjeni. A vjerujem i on sam

Nikad neću razumjeti kako ovaj Travian uporno pokušava igrače prilagoditi igri (a sad i forumu) umjesto obrnuto...dakle, snijeg je pao i vlak je u snijegu zapeo, al neznamo ni tko ni kako je snježne zapuhe stvorio :cry:

Matron
18.08.10, 13:24
Nikad neću razumjeti kako ovaj Travian uporno pokušava igrače prilagoditi igri (a sad i forumu) umjesto obrnuto...dakle, snijeg je pao i vlak je u snijegu zapeo, al neznamo ni tko ni kako je snježne zapuhe stvorio :cry:

Osim toga, tko je uopće putnike tjerao da idu tim vlakom. Sami su si krivi:party:

Osim toga, mi smo zapravo obična grupa nedoraslih gamera i kog se vraga žalimo.

magath26
18.08.10, 13:28
čestitke napadačima na exfeniks. pošto sam jedan od holdera ww imate dopuštanje za objavu cijelih reporta.

stvarno tu se nezna tko pije tko plaća...di se kače reporti...tko smije kačit reporte...tko se mora složit...tko se nemora složit hehe lud zbunjenog izgleda...hefest je baniran kee se navodno druga strana nie složila sa objavom reporta...a iz ovog citata se očito vidi da se druga strana složila sa objavom reporta..možda ima još neka pravila koja neznamo...tko će ga znat više kad se sve mjenja...

Rinnegan
18.08.10, 13:46
Nije ok banat ljude direktno, ako se mjenjaju pravila onda bi trebalo imat tolerancije i dilat opomene.

Kad je vec ocito da je zbunjola sa reportima, bilo bi dobro da nam Marko napravi primjer reporta i kako je on zamislio da cemo svi mi od sada dalje postat reporte...

Steta, sva ta katanja sad su u arhivama a server jos traje.

Koje je sad stanje? Sta je sad long sljedeci ;) ?

Ljudi moji godinu dana...... To ni normalno :D

Matron
18.08.10, 13:47
stvarno tu se nezna tko pije tko plaća...di se kače reporti...tko smije kačit reporte...tko se mora složit...tko se nemora složit hehe lud zbunjenog izgleda...hefest je baniran kee se navodno druga strana nie složila sa objavom reporta...a iz ovog citata se očito vidi da se druga strana složila sa objavom reporta..možda ima još neka pravila koja neznamo...tko će ga znat više kad se sve mjenja...

A da mi požurimo sa feštom. Do najavljene fešte će nas sve banirati, pa ni čobanca ni odojka...

bero
18.08.10, 13:53

Ma nije tako.
Marko je samo jako pametan i složio je vrlo jednostavan forum.
Ko nam je kriv kaj smo bedasti pa nis ne kuzimo.

Dragi Marko ljepo ti poslozi ovaj forum za nas bedaste i za one koji slabije kuze.
Iskreno se nadam da nisi tako jako pametan i da ćeš moći složiti jedan običan i jednostavan forum.
Vjerujem da i u Travijan ekipi ima netko manje pametan pa će ti pomoći.
Naravno ako kojim slučajem nema takvih tamo samo vratite forum par dana unazad i zaposlite nekog na našem nivou ko nas kuzi.
Unaprijed hvala u moje ime i ime istomisljenika.

magath26
18.08.10, 13:54
A da mi požurimo sa feštom. Do najavljene fešte će nas sve banirati, pa ni čobanca ni odojka...

a bome ni janjeta :D možda bi trebalo offere banirat isto pa nek se čuda dižu :dance:
me ne kužim to sa reportima...pa može neka baba persa tu na forumu reč ja sam haker nesmiju se objavljivat reporti :lol: svašta...možda da napravimo svoj forum sa hofovima..ovdje očito neš ne štima :)

Matron
18.08.10, 13:56
a bome ni janjeta :D možda bi trebalo offere banirat isto pa nek se čuda dižu :dance:
me ne kužim to sa reportima...pa može neka baba persa tu na forumu reč ja sam haker nesmiju se objavljivat reporti :lol: svašta...možda da napravimo svoj forum sa hofovima..ovdje očito neš ne štima :)

A da napravimo svoj server, hehe.

magath26
18.08.10, 14:00
A da napravimo svoj server, hehe.

to neb štimalo...kak bi se dogovorili kome ide uplata od golda hahaha

TomislavNG
18.08.10, 14:02
Ma nije tako.
Marko je samo jako pametan i složio je vrlo jednostavan forum.
Ko nam je kriv kaj smo bedasti pa nis ne kuzimo.

Dragi Marko ljepo ti poslozi ovaj forum za nas bedaste i za one koji slabije kuze.
Iskreno se nadam da nisi tako jako pametan i da ćeš moći složiti jedan običan i jednostavan forum.
Vjerujem da i u Travijan ekipi ima netko manje pametan pa će ti pomoći.
Naravno ako kojim slučajem nema takvih tamo samo vratite forum par dana unazad i zaposlite nekog na našem nivou ko nas kuzi.
Unaprijed hvala u moje ime i ime istomisljenika.

Stalno nesto novo izmisljaju i sve zakompliciraju...glupo je da u najzanimljivijima danima servera oni mjenjaju nesto i nigdje se reporti nemogu viditi..Mozda bi bilo najbolje da netko od nas napravi jedan forum sa sadrzajima koji bi nama odgovarali a ne da nas kojekakvi bezveznjakovici treniraju sa svojim glupostima....

bero
18.08.10, 14:06
Stalno nesto novo izmisljaju i sve zakompliciraju...glupo je da u najzanimljivijima danima servera oni mjenjaju nesto i nigdje se reporti nemogu viditi..Mozda bi bilo najbolje da netko od nas napravi jedan forum sa sadrzajima koji bi nama odgovarali a ne da nas kojekakvi bezveznjakovici treniraju sa svojim glupostima....

Kada netko nemoze biti zamijecen kvalitetnim i pametnim potezima pribjegava glupim.
Rezultat isti. Svi ga primjete,a trud mizeran.

Old_Dog
18.08.10, 14:07
Mogao bi se Marko (ili neki drugi administrator) bar javiti i ovdje na chat temi reći "...malo strpljenja..." ili nešto slično. U svakom slučaju bilo bi pristojno da se bar jave.
S druge strane nije mi jasno je li se ikada itko od napadača ili branitelja usprotivio stavljanju nekog reporta na HoF ???
Iz čega se da izvuči da bi se reporti trebali stavljati bez odobrenja obje strane.
Osim toga.... ne vjerujem da administratori provjeravaju istinitost reporta sa stvarnim napadom/obranom.
Jer u samom reportu možeš editirati i napisati što god hoćeš, pa tko hoće neka vjeruje ili provjerava.

Matron
18.08.10, 14:12
Mogao bi se Marko (ili neki drugi administrator) bar javiti i ovdje na chat temi reći "...malo strpljenja..." ili nešto slično. U svakom slučaju bilo bi pristojno da se bar jave.
S druge strane nije mi jasno je li se ikada itko od napadača ili branitelja usprotivio stavljanju nekog reporta na HoF ???
Iz čega se da izvuči da bi se reporti trebali stavljati bez odobrenja obje strane.
Osim toga.... ne vjerujem da administratori provjeravaju istinitost reporta sa stvarnim napadom/obranom.
Jer u samom reportu možeš editirati i napisati što god hoćeš, pa tko hoće neka vjeruje ili provjerava.

Naročito se ne bi trebalo tražiti odobrenje branitelja kod napada na WW selo. Pa ionako se u 99% slučajeva ne vidi deff unutra.

drogan
18.08.10, 14:15
napravljena anketa za vracanje starog nacina objave reporta, pa poklikajte tamo Da, i mozda nesto i bude, makar cisto sumnjam

Sitting Bull
18.08.10, 14:25
napravljena anketa za vracanje starog nacina objave reporta, pa poklikajte tamo Da, i mozda nesto i bude, makar cisto sumnjam

daj link od ankete da ne tražim čitav dan :D

p.s. ipak taj marko je dadin frend izgleda, jer moj marko je dobrica :P

daca
18.08.10, 14:43
oooo vidim Drlja banovan zbog objave katanja Windu, kao zbog toga što nije tražio odobrenje sudionika reporta.......,

pa strašno, sad me zanima kako budete uopće vidjeli reporte, bude se prepričavalo, došao xx sa xx pješaka xx konja xx ovnova i srušio zid za xx lv
i onda došao..... bla bla bla

jadan drlja, kako će sad čitati i komentirati forum :)))

drogan
18.08.10, 14:47
daj link od ankete da ne tražim čitav dan :D

p.s. ipak taj marko je dadin frend izgleda, jer moj marko je dobrica :P

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=49788

daca
18.08.10, 14:56
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=49680

evo tu su na s4 igrači lijepo objasnili i pokazali kako se stavljaju reporti i komentiraju , pa neka i drlja to nauči pa neće dobiti ban :101010:

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=49788

eto i ja glasovao, sreća pa je ovo jednostavnije od stavljanja reporta pa neću dobiti ban :))

Matron
18.08.10, 15:34
ralica je na putu!a putnici u vlaku!
ja sam čuo da je drlja baniran jer je mutikaša i multić!
pa na čijem acc.-u igra ako je svoj ugasio?
:cry:

Da li će ralica stići na vrijeme.

i na tvoju žalost, baniran je na forumu a ne u igri. A mislim da je igrao na acc Natari. To je onaj napad koji je pobio puno deffa kod windu
:cerek::cerek::cerek:

samo pored autora postova piše banned. Valjda neki bane postao :štemer::štemer::štemer: