PDA

View Full Version : Savez -ac-@

sneki
15.08.10, 15:32
SAVEZ©-Apsolute Chaos

cordinate ++

vođa SuperHik,:ww:

Savez sastavljen od igrača Saveza C,IBZ-a,Nwo-a,THE i RF saveza,SYN...itd.Skupila se jedna nevjerojatna ekipa znalaca .Savez je zatvorenog tipa,za eventualne ulaske morate imati nažalost veze i poznanstva prvenstveno radi nedostatka mjesta jer smo već puni.

Cilj nam je na ovom serveru prvenstveno jako dobro se zabaviti,uspostaviti neka nova prijateljstva,i odigrati ovu igricu korektno.

Za eventualne ulaske molimo Vas da kontaktirate igrača Crni Zmaj,ili Super Hik.

Pusa svima :air kiss:

Sneki

Leonid+
15.08.10, 22:41
SAVEZ©-Apsolute Chaos

cordinate ++

vođa SuperHik,:ww:

Savez sastavljen od igrača Saveza C,IBZ-a,Nwo-a,THE i RF saveza,SYN...itd.Skupila se jedna nevjerojatna ekipa znalaca .Savez je zatvorenog tipa,za eventualne ulaske morate imati nažalost veze i poznanstva prvenstveno radi nedostatka mjesta jer smo već puni.

Cilj nam je na ovom serveru prvenstveno jako dobro se zabaviti,uspostaviti neka nova prijateljstva,i odigrati ovu igricu korektno.

Za eventualne ulaske molimo Vas da kontaktirate igrača Crni Zmaj,ili Super Hik.

Pusa svima :air kiss:

Sneki

Pa se nevjerojatna ekipa znalaca skupila da se jako dobro zabavi? To ste mogli i na pivi:)...ajd,ajd neko si je dao truda skupit sve te znalce s drugim ciljem, ne treba odmah petljat, a nije ni pocelo. Jos da je onaj eol s vama, pa gdje bi vam bio kraj:)
p.s. mogu ja preko veze kod vas;)

Unknown
16.08.10, 01:11
.Skupila se jedna nevjerojatna ekipa znalaca .

:cerek: dobra, dobra...Od ovoga svega je samo "nevjerojatna ekipa" točno :brukica:

Salahad Itmijan
16.08.10, 07:25
nevjerojatna ekipa znalaca

i odigrati ovu igricu korektno.

Mislim da ste kaj se tiče ovog iznad odabrali krivo ime saveza..

Barinho
16.08.10, 09:23
Mislim da ste kaj se tiče ovog iznad odabrali krivo ime saveza..

i ja se slazem s tobom, btw sta je s S.I.S.A ma XD

obi van kenobi
17.08.10, 22:37
ajde ljudi vidjet ce te tjekom servera sta pljuješ odma,nismo bilo koga samo stavili u savez,bolji igraci sa drugih servera

mihi hogar
17.08.10, 22:48
ajde ljudi vidjet ce te tjekom servera sta pljuješ odma,nismo bilo koga samo stavili u savez,bolji igraci sa drugih servera

pozz

jel bi mogao ja kod vas u savez trenutno igram na s1 u The savezu?:postcount:

brzi 69
17.08.10, 23:16
:cerek: dobra, dobra...Od ovoga svega je samo "nevjerojatna ekipa" točno :brukica:

da nevjerovatna je jer ne prima ovakve njubere poput tebe koji ne znaju što je zabava a da ne govorim o igri ;)

obi van kenobi
17.08.10, 23:35
pozz

jel bi mogao ja kod vas u savez trenutno igram na s1 u The savezu?:postcount:

javi se u ing nekome :D

Unknown
18.08.10, 00:17
da nevjerovatna je jer ne prima ovakve njubere poput tebe koji ne znaju što je zabava a da ne govorim o igri ;)

točno tako ljubavi, da nisam igrao protiv većine njih ali i sa dosta njih ne bih ništa rekao ali ovako....
:pivo:

gamacid
18.08.10, 17:34
eto i ja bi se javio

ali nisam siguran dal se smijem s obzirom da mi prosli put katali gg vise puta i spasavalo ga pola saveza

ShadowStalker
18.08.10, 18:05
Crni Zmaj mog'o si se udostojit pa mi odgovoirit na prijavnicu.

sneki
18.08.10, 19:12
Crni Zmaj mog'o si se udostojit pa mi odgovoirit na prijavnicu.

Poštovani,

ispričavam Vam se radi moje nemarnosti,iako nisam mogla pronaći Vaš upit.Ljubazno Vas molim da mi se javite na igm ,da ne ostavljam svoju skyp adresu ovdje.

Lijep pozdrav

Sneki(Crni Zmaj)

ShadowStalker
18.08.10, 19:38
Jel ti to mene zezaš, Poštovani? :D

Evo šaljem IGM, mada sumnjam da ću upast.

sneki
19.08.10, 00:35
Leonide prijatelju,

pa imaš moj skyp ..hehe..

Gama ,

i ti si zaboravio skyp kao i Leonid?

a to sa sam ti tri puta dizala gg?Istina..koštao si me ko Svetog Petra kajgana:štemer::štemer:

luckyyy
19.08.10, 03:18
pa niste nesto, Teror zakon

Leonid+
19.08.10, 08:21
Leonide prijatelju,

pa imaš moj skyp ..hehe..

Gama ,

i ti si zaboravio skyp kao i Leonid?

a to sa sam ti tri puta dizala gg?Istina..koštao si me ko Svetog Petra kajgana:štemer::štemer:

Ma ne daju mi ovi iz SF-a da se uopce prijavljujem na skype. To je bio uvjet da me prime u savez. Zabranili nam sve kontakte sa svima koji nisu SF.

bedex_uskrsnuli
22.10.10, 22:44
Pozdrav Sneki, mozda bih se i ja mogao prijaviti u savez...zbog "starih veza i poznanstava"?