PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

Moira
08.09.10, 22:40
Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa općim pravilima foruma (http://forum.travian.com.hr/announcement.php?f=4) i općim pravilima igre (http://www.travian.com.hr/spielregeln.php), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Od posebne je važnosti točka 1.3 općih pravila foruma.

§1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

Moira
03.11.10, 19:16
otvaramo sezonu :usisava::usisava:

Sensei
04.11.10, 09:50
Ajmo, živnimo malo :D

Koji "stari" savezi idu? Koji ne?

dadozg
04.11.10, 14:02
Jel dolazi ibz??

keyo
04.11.10, 14:35
:palčina:
Nadam se da se pobjednici servera vračaju, da nam nebude dosadno :)

meduzac
04.11.10, 22:54
LZN se okuplja.....:cvjetic:
dugo priželjkivani server uskoro počinje....drhtite neprijatelji jer MEDUZA dolazi....
ma šalim se naravno,nadam se da čemo se ovaj put još više družit i da če server nadam se bit veoma interesantan i vjerujem da nas dosta sa nestrpljenjem očekuje početak,jer sljedeči s1 če biti nešto sasvim drukčije....uživajmo zato u staroj verziji-pozdrav svima ...;)

zaokonj
04.11.10, 23:22
cuvajte vodstva.... dolazimo
:pije kavu:

dadozg
05.11.10, 07:16
LZN se okuplja.....:cvjetic:
dugo priželjkivani server uskoro počinje....drhtite neprijatelji jer MEDUZA dolazi....
ma šalim se naravno,nadam se da čemo se ovaj put još više družit i da če server nadam se bit veoma interesantan i vjerujem da nas dosta sa nestrpljenjem očekuje početak,jer sljedeči s1 če biti nešto sasvim drukčije....uživajmo zato u staroj verziji-pozdrav svima ...;)

tak je...evo ja apeliram javno na sva vodstva dolazečih saveza da odigramo napokon jedan čisti server...bez multiča,bez prodiranja u acc,bez pass sharinga...ko zna možda bum i ja onda bio dobra mala mamina curica na forumu te širio smo ljubav :)

@calko

jel dolazi SVZ na restart???

dadozg
05.11.10, 11:12
Moram priznat da sam u dilemi hihi...
Nego ko od saveza dolazi na s1... kao da se svi boje to objaviti...
Nama(LZN&NAV)nije bilo dosta prosli server pa nas eto opet....
Nacuo sam da dolaze zuje i THE...neka info kola da RF i SVZ ne dolaze bar ne u punom sastavu....

keyo
05.11.10, 12:03
Moram priznat da sam u dilemi hihi...
Nego ko od saveza dolazi na s1... kao da se svi boje to objaviti...
Nama(LZN&NAV)nije bilo dosta prosli server pa nas eto opet....
Nacuo sam da dolaze zuje i THE...neka info kola da RF i SVZ ne dolaze bar ne u punom sastavu....

Žuje dolaze, tu nema sumlje ...

dadozg
05.11.10, 12:57
Uh tesko...ja sam po prirodi jako lijen i ne volim mjenjati navike,a i sve sam vec obavjestio o koordama ...

keyo
05.11.10, 13:45
Zašto mjenjati koordinate
Nek se vidi tko bježi a ko je voljan igre :D

dadozg
05.11.10, 13:51
Zašto mjenjati koordinate
Nek se vidi tko bježi a ko je voljan igre :D

tako je...potpisujem...

p.s. očemo potpisati odmah savezništvo unaprijed? :D:D:D

Calko
05.11.10, 17:01
Koliko sam ja obavijesten SVZ i ekipa dolazi u nepotpunom sastavu, tj. bice nas po 3-4 igraca na jednom acc-u.
Ja iskreno vjerujem u s1 i mislim da, kako god okrenes, ko god se pojavio ili ne, uvijek ce ubedljivo biti no.1 od svih hrvatskih servera.

dadyo
06.11.10, 11:39
...Ja iskreno vjerujem u s1 i mislim da, kako god okrenes, ko god se pojavio ili ne, uvijek ce ubedljivo biti no.1 od svih hrvatskih servera.

:goodpost:

...lipo se nabrijava ekipa ovdje, nema druge nego odigrat još jedan s1...

gamacid
06.11.10, 12:01
:goodpost:

...lipo se nabrijava ekipa ovdje, nema druge nego odigrat još jedan s1...

idemo idemo idemo

idemo idemo idemo

:štemer: do :to victory:

svima zelim :welcome: na +/+

keyo
06.11.10, 15:17
hehehe , šta želiš rano server završit :patkica::offtopic:

A ne , sad imamo drugu taktiku
edit
Bolje i 5 mj. IGRATI travian nego 12 simsitati...
Zato se i nadam Vašem povratku :)

dadozg
06.11.10, 16:00
A ne , sad imamo drugu taktiku
edit

Bolje i 5 mj. IGRATI travian nego 12 simsitati...
Zato se i nadam Vašem povratku :)

edit

@gama

ne prizivaj vraga i ne zovi nikog na ++....ne dobija mi se opet po tamburi :cvjetic::cvjetic:

Black_Velvet
07.11.10, 08:30
koliko ja imam info SVZ i CN ne dolaze, bar ne onakvi kakvi su nekad bili, što se tiće IBZ-a za njih ne znam al po vodstvu i njih će bit malo

ovo je razumljivo ipak smo mi međusobno odigrali dva iscrpljujuća servera, jedan dobili, drugi za malo i zašto sad to kvariti, polako ne znamo igrati a onda je bolje ni ne počinjati

dakle od ova tri saveza možda ispadne jedan, a i to možda, a možda se i pomješamo sa LZN-om, što je mala vjerojatnost jer ne želimo biti gubitnici :P

dadozg
07.11.10, 08:41
, a možda se i pomješamo sa LZN-om, što je mala vjerojatnost jer ne želimo biti gubitnici :P

Nakon ovog tvog posta nijedan pripadnik SVZ;CN te IBZ saveza nije dobrodošao u LZN te ču se osobno zalagat ako se netko i slučajno javi da dobije hladnu odbijenicu....

grozd
07.11.10, 08:56
Nakon ovog tvog posta nijedan pripadnik SVZ;CN te IBZ saveza nije dobrodošao u LZN te ču se osobno zalagat ako se netko i slučajno javi da dobije hladnu odbijenicu....

nemoj tako, pa jedna lasta ne čini proljeće....... ako velvet tako i smatra to je stav pojedinca...... ova igra je prvenstveno zbog ekipe, te svatko tko to želi će si adekvatnu ekipu i pronaći.... nego jel se ide na + / - ili ......

dadozg
07.11.10, 09:58
nemoj tako, pa jedna lasta ne čini proljeće....... ako velvet tako i smatra to je stav pojedinca...... ova igra je prvenstveno zbog ekipe, te svatko tko to želi će si adekvatnu ekipu i pronaći.... nego jel se ide na + / - ili ......

pa velvet ne kuži da su i oni gubitnici :101010::101010::101010:

Black_Velvet
07.11.10, 11:04

e moj dadek, nikad ti nisi kužio zajebanciju pa je ne kužiš ni sad, al svejedno , nema veze

NIXON*
07.11.10, 16:22
Ekipa sretno vam bilo .
Ja sam svoje odigrao :)
Što se tiće THE-a , neće biti u punom sastavu . Možda neće ni postojati , budete vidjeli ubiti .
Dogovaraju se igrači ,ali ne vjerujem da će više biti to,to .
RF koliko znam ne planira ponovno zaigrat s1 .
Eto toliko od mene za sad , navratim još koji put da vidim kako dišete http://www.pic4ever.com/images/tnp.gif

S.T.
07.11.10, 18:46
Zna li tko pouzdano da li dolazi Žuja ?

dadozg
07.11.10, 18:55
Zna li tko pouzdano da li dolazi Žuja ?

da...dolaze...koliko sam čuo u punom sastavu :)

shido
07.11.10, 21:50
Molim vas da ne povlacite rasprave sa proslih servera

Svaki suvisan komentar ce ubuduce biti obrisan a za one koji to zasluzuju i kaznjen

lp Shido

robi-laziale
08.11.10, 11:53
:palčina:
Nadam se da se pobjednici servera vračaju, da nam nebude dosadno :)

Ne sekiraj se, naravno da se vraćaju! ;)

hate eng
08.11.10, 12:05
stalno se pita hoce li doc pobjednici...ljepo je receno da ak i bude THE i RF da to nece bit kao na proslom serveru....ali da ce neki igraci koji su bili u pobjednickoj koaliciji doc to sigurno,ali to nece bi isto:pije kavu:

Sensei
08.11.10, 13:04
Ajmo neki rezime po koordinatama, tko će di?

Treba odlučit di se regat :D

dadozg
08.11.10, 13:23

LZN&NAV ++.... i cekamo frendove iz ibza :):):)

keyo
08.11.10, 13:30
edit

Žuje +/-

hate eng
08.11.10, 16:13
jel dolazi bojna i www i na koje koorde....dolazi li nam Domo....i hoce li bit neki savez slican sexy???

w1nk1n6
08.11.10, 18:37
jel dolazi bojna i www i na koje koorde....dolazi li nam Domo....i hoce li bit neki savez slican sexy???

Bojna dolazi ali na nove kordinate...:kid:

hate eng
08.11.10, 18:53

na koje konkretno :cvjetic:

NIXON*
08.11.10, 20:24
Žuje +/-

Ekipo jel opet u vatru ? He he
http://www.pic4ever.com/images/Just_Cuz_15.gif

+/- ? http://www.pic4ever.com/images/5.gif

:cerek:

Black_Velvet
08.11.10, 20:55
-/- :P dolazimo malo graditi kućice, nećemo ratovat s nikim, ovaj put samo deff

Barinho
08.11.10, 21:18
gdje ste cure dosli ste opet izgubiti? XD

THE +/-

baka u kanalu
09.11.10, 01:17
pa šta da pišem o serveru koji nije ni počeo.....al ajd +/-

ps.samo ja i joe šimunić možemo dobiti tri žuta :kid: (i keyo :D)

meduzac
09.11.10, 02:40

razočarao si me i kao čovjek i kao komunista sa tom izjavom o -/- kordama....a taman sam se obradovao da čemo zajedno ispijat jutarnje kave-predaleko je to,dajte malo bliže

ps.-pustite vi dadu,malo je u zadnje vrijeme neuračunjljiv samo vi nama dođite...hehehehe

Molim vas da ne povlacite rasprave sa proslih servera

Svaki suvisan komentar ce ubuduce biti obrisan a za one koji to zasluzuju i kaznjen

lp Shido

nemoj bit tako oštar odmah na početku...
prije utrke mora se malo turirat da se motori zagriju,a gume cvile na startu...ipak smo dugo čekali ovaj server :)

dadozg
09.11.10, 06:33

to je strah ili? kad bježite na -- :ww::patkica:

Black_Velvet
09.11.10, 07:35
a ne nema veze sa strahom, nego na -/- dolazi strašna ekipa koja nas je vrbovala, a nas je ionako malo pa smo zaključili da idemo malo dolje klikat kućice, dosta je bilo ratovanja neda nam se

pa vidiš kako nam se zove savez na s3

dadozg
09.11.10, 08:06
Ne igram s3 te ga ne pratim...drago mi je da dolazi ta sgrasna ekipa jer bu server jaci automatski...nego koja je to ekipa ak se smije znat??

p.s.ovo mi zvuci kao dobra pozivnica za pacijente...

shark
09.11.10, 09:00

Za THE se zna na koje kordinate ide ,da ekipa THE se skupila i neka bude server zanimljiv isto kao i prošla runda fajt od samog početka ...:fajter::patkica::sjekiraš:

Black_Velvet
09.11.10, 10:11
ma daj oboje ste isti on ce otici na 300/300 a ti na -301/-301

:D

a nije baš tako, zadnji put sam bio tu oko 0/0 između Bojne i LZN-a i preživio sam cijeli server :), al sad ne garantiram, mislim da si malo i rekao, ode ja na -400/-400, pa reko sam da ću samo klikat bez zlata

dadozg
09.11.10, 10:49
Mogao bi biti dobar server...dolazi dosta ekipe
1.Bojna
LZN
NAV
zuje
Ofah???
THE
Neka strasna sila sa --
Navodno i AC sa s3
Mozda i PC,malo vjerovatno al nikad se nezna
Asimilirani SVZ

Dodajte ak ima jos netko

SHARKY31
09.11.10, 11:03
1.Bojna
LZN
NAV
zuje
Ofah???
THE
Neka strasna sila sa --
Navodno i AC sa s3
Asimilirani SVZ

Dodajte ak ima jos netko

DIKTAT , Pip ima njih još Dado

dadozg
09.11.10, 11:16
DIKTAT , Pip ima njih još Dado

Jel diktat taj strasan savez koji dolazi na --??
Nisam znao za PiP,drago mi je kaj i oni dolaze...steta za sexice kaj ne dolaze ...

S1 je vjerovatno zadnji.server prije onog glupog updejta....i zadnji za veliku vecinu igraca pa aj nek bude bolji i kvalitetniji od zadnjeg....

hate eng
09.11.10, 11:28
Bit ce zanimljiv server:dance:
znaci vecina saveza sa ex1 dolazi i na ovaj server,ali dolaze i neki novi koliko sam razumio....samo me zanima koliko ce dugo izdrzat THE savez:wanted:

Hefest
09.11.10, 11:30
IBZ kao IBZ organizirano ne dolazi na s1 koliko ja znam možda će biti par igraća vidjet ćemo no sve u svemu prave stare ekipe ibz&svz&cn nažalost neće biti.

Da se nadovežem ko gdje dolazi moje mišljenje je da bojna stiže na ++ to bi me najmanje iznenadilo!!

SHARKY31
09.11.10, 11:59
Bit ce zanimljiv server:dance:
znaci vecina saveza sa ex1 dolazi i na ovaj server,ali dolaze i neki novi koliko sam razumio....samo me zanima koliko ce dugo izdrzat THE savez:wanted:

Da dolazi sensa i domo sa svojim savezom top vijest::patkica:

I da koliko budemo izdržali kad ste se svi na THE nabrijali ,ali mi se nebojimo mi dolazimo u velikom broju ...

dadozg
09.11.10, 12:06
Da dolazi sensa i domo sa svojim savezom top vijest:sjekiraš::patkica:

I da koliko budemo izdržali kad ste se svi na THE nabrijali ,ali mi se nebojimo mi dolazimo u velikom broju ...

Znaci bit ce zanimljivo hehehe domo je car,oce se i ovaj server namjerno banat?
@ hefest

Pocetak je blizu,nema nikakvih tajni... zna se di dolazi bojna i kao ciji saveznik :):) to je dogovoreno davno....jel to razlog zaka* ibz ne dolazi,a svz bjezi na --?? :):)

hate eng
09.11.10, 12:16

a neka dođu:welcome:

Pa ja se nenabrijavam,neg sam cuo da dosta ljud dolazi na +- samo sa ciljem pomest THE:blink:...ali mozda im se to odbije o glavu :usisava:

meduzac
09.11.10, 13:09
ma daj oboje ste isti on ce otici na 300/300 a ti na -301/-301

varaš se gama....planovi su drukčiji,ko zna možda se i kordinate promjene u -/-...hehehe

Black_Velvet
09.11.10, 13:11
Asimilirani SVZ

Dodajte ak ima jos netko

dadek, kaj ti ovo znači,

možda je SVZ nekog asimilirao ;)

SHARKY31
09.11.10, 13:20
a neka dođu:welcome:

Pa ja se nenabrijavam,neg sam cuo da dosta ljud dolazi na +- samo sa ciljem pomest THE:blink:...ali mozda im se to odbije o glavu :usisava:

ma neka samo dođu svi na +/- mi ih srdačno pozivamo i čekamo:fajter::patkica:

dadozg
09.11.10, 13:23
Ok evo i nas na -- hehe

SHARKY31
09.11.10, 13:27
Ok evo i nas na -- hehe

A ja mislio dado da i ti na +/-:D

Hefest
09.11.10, 13:32
Znaci bit ce zanimljivo hehehe domo je car,oce se i ovaj server namjerno banat?
@ hefest

Pocetak je blizu,nema nikakvih tajni... zna se di dolazi bojna i kao ciji saveznik :):) to je dogovoreno davno....jel to razlog zaka* ibz ne dolazi,a svz bjezi na --?? :):)

Znaći pogodio sam,razlog zašto ibz ne dolazi može se naći na poćetku ex s1,svz na -/- e horva horva :D:S

Black_Velvet
09.11.10, 13:38
Hanibale, Habibale, zbunio si me totalno

SVZ dolazi pojačan, odnosno jači nego ikad, a zašto na -/-, zato da bi i druge koordinate malo razigrao, dosta je bilo da se samo +/+ kolje a ostali cijeli server vegetiraju i rade offove

a uostalom tko kaže da SVZ-a neće bit i na drugim koordinatama ;)

dadozg
09.11.10, 13:39
A ja mislio dado da i ti na +/-:D

Ma vi ste prejaki za nas :):)

@velvet
Vis ovaj tvoj post je odlican..SVZ je odlican savez koji je bio klkuc za rat na ++ i drago mi je da dolazite u punom sastavu....

gamacid
09.11.10, 14:04
Ma vi ste prejaki za nas :):)

@velvet
Vis ovaj tvoj post je odlican..SVZ je odlican savez koji je bio klkuc za rat na ++ i drago mi je da dolazite u punom sastavu....

eeeeeeeeeee

mi hocemo svz na +/+

kamo cete, pozivam vas da jos jednom dobro promislite

ajmo se jos jednom poigrati

dadozg
09.11.10, 14:07
eeeeeeeeeee

mi hocemo svz na +/+

kamo cete, pozivam vas da jos jednom dobro promislite

ajmo se jos jednom poigrati

Nemoj,pak bus dobil ko i ja po tamburi...pusti bestije nek idu na drugi kraj karte hihi

gamacid
09.11.10, 14:25
Nemoj,pak bus dobil ko i ja po tamburi...pusti bestije nek idu na drugi kraj karte hihi

pa kaj onda, bilo je zabavno
pa bolje bit pokatan i zabavit se nek slat bedastu hranu u ww i zidat

Hefest
09.11.10, 15:48
Hanibale, Habibale, zbunio si me totalno

SVZ dolazi pojačan, odnosno jači nego ikad, a zašto na -/-, zato da bi i druge koordinate malo razigrao, dosta je bilo da se samo +/+ kolje a ostali cijeli server vegetiraju i rade offove

a uostalom tko kaže da SVZ-a neće bit i na drugim koordinatama ;)

E sad sam i ja zbunjen hehehe :D

@dado
AC na ++ zanimljivo

Ivica55
09.11.10, 16:57
Dakle, SVI i IBZ dolaze iako u oslabljenom sastavu na -/- gdje će praviti društvo jednom velikom, dobro poznatom savezu sa tih koordinata :gamer s mišem:

gamacid
09.11.10, 17:00
Dakle, SVI i IBZ dolaze iako u oslabljenom sastavu na -/- gdje će praviti društvo jednom velikom, dobro poznatom savezu sa tih koordinata :gamer s mišem:

bas me briga ko kam ide

mi si znamo napravit festu

Toso
09.11.10, 17:56
jel ekipa sa jednog starog s1 dolazi na -/-?
ne proslog, nego prije?
zar je moguce da se vracaju?

robi-laziale
09.11.10, 19:03
Mi iz THE ćemo vas sve na +/- dočekat s čajem i kolačićima bili vi Žuja, Bojna, dar mar ili kak već! :fajter::D

Sensa
09.11.10, 20:24

:patkica: da savez??? 3 saveza minimalno budu i uz to saveznike odmah imamo :D

Sretno svima :)

lord07
10.11.10, 14:20
kao i uvijek,tu se puuuno prica,a kad pocne server nitko nista neradi nego se samo brblja,provocira i omalovazava druge saveze,,,
al budem i ja opet zaigrao s1 nakon 2 runde.
i opet cu biti na koordinatam svog starog saveza na +/-. mozda ovaj put nebudu muljali svojim clanovima iza ledja.

Toso
10.11.10, 14:22
2P dolazi?
ajme majko, te ekipe se sjecam, cak i dr.evil tamo igro :D

stvarno ce bit lijepo ekipe, sretno svima !

p.s. dado, ne zaboravi da je 2P dopustio HEGu da pobjedi, jer da se ujedinio, HEG ne bi dobio.
samo mala digresija.

koki
10.11.10, 16:01
mozemi rec ko koji dobri savez dolaze i na koje koordinate

dadozg
10.11.10, 18:50
zna se di smo mi LZN je na ++ bio i na ++ se vratio ....kao i NAV....;):kid:

dadozg
10.11.10, 19:23
pobrisah sve

ajmo ovako,kaj je bilo bilo je...novi server je pred nama i zaboravimo prošle svađice i dešavanja...

želim svima prvenstveno dobru zabavu i sreću u igri

lp

pacijent
10.11.10, 22:08
evo potvrđujem da pacijenti s citavim vodstvom dolaze na ovaj server,idemo na-/- kordinate

sretno u igri

dadozg
11.11.10, 06:52
evo potvrđujem da pacijenti s citavim vodstvom dolaze na ovaj server,idemo na-/- kordinate

sretno u igri

a viiiiiiiiiii ste ta mega-opaka grupacija o kojoj se priča da dolazi na --???:kid:

cossorre
11.11.10, 08:34

sretno u igri

PC?
pa ne znam, ja sam čuo drukčije http://forum.travian.com.hr/showpost.php?p=917824&postcount=14

Superhik
11.11.10, 10:03
a viiiiiiiiiii ste ta mega-opaka grupacija o kojoj se priča da dolazi na --???:kid:

Skype zvoni na sve strane, neki su protrnuli od "straha". Server nije ni krenuo a već se nude savezništva :pije kavu:

TaraT
11.11.10, 11:17
Skype zvoni na sve strane, neki su protrnuli od "straha". Server nije ni krenuo a već se nude savezništva :pije kavu:

eto onda i mene k vama, na -/-
da se konacno malo i katamo :D
:p

Black_Velvet
11.11.10, 13:27
majketissove koju sam zavrzlamu napravio :D

nisu Pacijenti ta ekipa koja dolazi na -/-, što ne znači da oni nisu dobri, dapaće,

ima još takve ekipe ;)

međutim po mojim informacijama ipak će na +/+ biti najviše zavrzlame, jer svi bježe sa -/- od straha :D

btw, s obzirom da Bojna ide na +/+, a tko će onda igrat na +/-

Ivica55
11.11.10, 14:06
Očito je da je Bojna pobjegla sa -/- koordinata (strah od THE?) na +/+.

SVZ i IBZ idu na -/- su koaliciju sa *********

Na -/- će dakle bit simcitanje :daje cvijet:

Baš me zanima tko će na kraju s kime u saveze.

Server još nije ni počeo a već se planiraju bitke :fajter:

P.S.

A di je THE?

Barthezz
11.11.10, 14:08
1.Bojna
LZN
NAV
zuje
Ofah???
THE
Neka strasna sila sa --
Navodno i AC sa s3
Asimilirani SVZ

Dodajte ak ima jos netko

A ajde, i mi ćemo
@HARD@

robi-laziale
11.11.10, 15:08
Očito je da je Bojna pobjegla sa -/- koordinata (strah od THE?) na +/+.

SVZ i IBZ idu na -/- su koaliciju sa *********

Na -/- će dakle bit simcitanje :daje cvijet:

Baš me zanima tko će na kraju s kime u saveze.

Server još nije ni počeo a već se planiraju bitke :fajter:

P.S.

A di je THE?

THE je tu gdje je i bio! +/- Premda će tu osim THE bit još svega ;)

pacijent
11.11.10, 15:09
majketissove koju sam zavrzlamu napravio :D

nisu Pacijenti ta ekipa koja dolazi na -/-, što ne znači da oni nisu dobri, dapaće,

ima još takve ekipe ;)

međutim po mojim informacijama ipak će na +/+ biti najviše zavrzlame, jer svi bježe sa -/- od straha :D

btw, s obzirom da Bojna ide na +/+, a tko će onda igrat na +/-

pacijenti su na -/-

Honor&Pride
11.11.10, 15:12
3K također dolazi sa vodstvom na -/-

Sretno svima

Ivica55
11.11.10, 16:20

Sretno svima

Znači, -/- će ipak biti najbolji i najjači kvadrant :sjekiraš:

hzg
11.11.10, 16:21
cuvajte vodstva :cerek:

Toso
11.11.10, 16:56
hzg di ces ti da dodem te skatat :P

dadozg
11.11.10, 17:42
pacijenti su na -/-

Sretno svima

je i HEG dolazi na -- i smogovci i MiD itd.....aj ne klafrajte bezveze sve če se vidjeti kroz tjedan dana maximalno dva kada se naprave savezi...

Superhik
11.11.10, 17:42
hzg di ces ti da dodem te skatat :P

Jel uopče ima smisla dolazit na -/- ak buš i ti tam, neslavno su kiflice završile prošli puta s nama na -/-

blue
11.11.10, 17:49
jel dolaze žuje na s1?

Calko
11.11.10, 17:52
Ma ko ce se muciti sa ukucavanjem minusa, zato je jedan i jedini +/+. ;)

hate eng
11.11.10, 17:53
ovako ne doalzi ni 3k a koliko sam cuo ni PC...tako da bezveze ne lupetajte...dobro dado kaze sve ce se vidjet kroz koji tjedan ;)

po 1000 put žuje dolaze :S

Honor&Pride
11.11.10, 18:06
ovako ne doalzi ni 3k a koliko sam cuo ni PC...tako da bezveze ne lupetajte...dobro dado kaze sve ce se vidjet kroz koji tjedan ;)

po 1000 put žuje dolaze :S

Vjeruj mi da PC i 3K dolaze skupa ;)

Hefest
11.11.10, 20:47
Dopisujem se ja na skypeu sa svojima kad svi kažu idemo na s1 pa meni ćudno ko gdje kako nekužim,svi na s1 idu???još i bojna stigla pomoći napaljenom lzn-u a ko će ga znati možda i savezništvo padne :daje cvijet:

Old_Dog
11.11.10, 22:41
Koliko sam uspio shvatiti na -/+ koordinatama neće biti apsolutno nijedno igrača :cerek::cerek:

Barinho
11.11.10, 22:50
Baba Mara me upravo zvala, kaze da je predvidjela da Sensa i njezina 3 saveza idu na -/+! dali je to istina?

hzg
12.11.10, 00:02
Mi cemo samo gledati da sve bude po propisima zabavne igre :)

Black_Velvet
12.11.10, 08:19
samo 666 registriranih, ajme, pa to smo se samo mi onda registrirali :P

dadozg
12.11.10, 08:45
samo 666 registriranih, ajme, pa to smo se samo mi onda registrirali :P

Istina,kad smo culi koliko vas dolazi ukakili smo se i odustali od s1... idemo na madagaskarski server...

Barinho
12.11.10, 09:44
Dali je tko napravio okupljaliste vec, ima li ogranicenje napada po lvl okupljalista 5 komada?

drogan
12.11.10, 11:21
Imitator frende zgazi ga u moje ime :):)

taj se bas i nije usrecio sa nickom, stavio si je metu na celo :cerek:

dadozg
12.11.10, 11:30

Haha...skoro pa mi ga zal...zato ja sad deffera bum igral :):)

Black_Velvet
12.11.10, 13:24

jadan čovjek, baš mi ga je žao, a ti si se dado onda vrlo dobro sakrio

Sensei
12.11.10, 13:36
Eno jedan savez već ima 8 membresa :D

Old_Dog
12.11.10, 13:57
Eno jedan savez već ima 8 membresa :D

WW graditelji bi rekli da je taj savez ....... zec :lol2:

razigrana bakterija
12.11.10, 14:26
bas je zakon biti u prvom savezu na serveru :D

Old_Dog
12.11.10, 14:50
Analizirajući sela po kvadrantima može se konstatirati slijedeće:

+/+ koordinate najudaljenije selo je na cca +35|+35
+/- koordinate najudaljenije selo je na cca +32|+19
-/+ koordinate najudaljenije selo je na cca -31|+26
-/- koordinate najudaljenije selo je na cca -31|-26

Iz toga se da zaključiti da će na +/+ biti daleko najveća gužva, a upitno je koliko je THE/RF ekipa uopće došla, jer je na tom kvadrantu najmanja gužva !!!

Hefest
12.11.10, 15:24
Baš sam gledao malo nickove i našao sam par svojih ali i par sa suprotne strane,veseli me KOCKAR njemu želim duže postojanje nego prošli server :cerek: a i našao sam BRISAČA pa dali je to netko poznat vidjet ćemo!!

zoki01
12.11.10, 15:59
Pozdrav svima!
Gledam i nemogu vjerovat, prema sadašnjem odazivu igraća na ovaj server do kraja igre bi ih trebalo ostat cijeli 5 u 5 saveza:brukica:

Prime
12.11.10, 16:36
Ah evo i mene,za pocetak,svima puno srece u klikanju

dadozg
12.11.10, 16:48
Kazu baba Mara da bu danas pao server u 18:00 kad se aktivira ekipa na ++.......
Nego koji je ovo savez na ++ ne zele me kod sebe..

Hefest
12.11.10, 17:14
Sjećam se jednog posta od zdepe kad je komentirao da je oćekivao tektonske poremećaje kad off od nick praskatona lupi a ono bio ćorak tako i ovo u 18 sati,dado da oćekujemo tektonske poremećaje ili će i to biti ćorak!!

dadozg
12.11.10, 17:40
Ko ceka doceka...

Calko
12.11.10, 18:08
+/+ Ponovo obecava dobru zabavu. :palčina:

dadozg
12.11.10, 18:13
+/+ Ponovo obecava dobru zabavu. :palčina:

jap...vidim ipak ste na ++...očito bumo se klali na veliko opet :)

hate eng
12.11.10, 19:08
znaci dosli su:air kiss:

zabava moze pocet :pivo::pivo:

shido
12.11.10, 19:34
Eto opet ja ocistio spam od pocetka teme po 2x :staklenka:

Server je poceo zelim mnogo srece svima...

Sto se tice foruma, molio bi vas da postujete pravila koja su vise nego jasna, i kojih cu se ja licno sto je moguce vise drzati (nesto se moze i popustiti),... odma da kazem reporte u ovoj temi ne zelim, imate temu za to, javne reporte mozete postati ukoliko imate dozvolu suprotne strane, ali ako mi se neko pozali da je report s njegovim ucescem objavljen bez dozvole bit ce kazni...

lp Shido

dadozg
12.11.10, 19:40
shido hvala na dobrim željama,samo reporte nečete gledati na ovom forumu bar ne sa strane koalicije 1.Bojna&LZN&NAV i unaprijed kažem da svako objavljivanje reporta sa našim imenom nije dopušteno dok se ne dozvoli objavljivanje sa imenima,a ne sa iksičima.....

lp

koki
12.11.10, 19:44
+ / - stvarno nema nikoga!
Bit ce dobro na + / +

w1nk1n6
12.11.10, 19:47
+ / - stvarno nema nikoga!
Bit ce dobro na + / +

a žuje?

blue
12.11.10, 19:53
nemogu vjerovat da su se žuje aktivirale...sad moram i ja:pivo:

robi-laziale
12.11.10, 19:53
Na +/- će se za par minuta dogodit BOOOM! :cerek:

Suicidal Maniac
12.11.10, 19:59
jedva čekam taj tvoj boooom :):to victory:

blue
12.11.10, 20:02
sui ti igraš???

Rinnegan
12.11.10, 20:04
Ja isto cekam taj boom...

BOOOM::::

Nije valjda da ce bit kvalitetan server?

Jel itko primjetiop da su crpovi pristojno smjesteni, barem na ++

Suicidal Maniac
12.11.10, 20:04
zar sumnjaš :)?

pa toliko dugo čekam da ponovo zaigram sa žujama,kakti sam prestao a paralelno sam na 3 speeda i 1 poluspeed :to victory::to victory::to victory:

blue
12.11.10, 20:13
ja sam u bazi(kod keye) i udarm po žujama,sad tak i tak do ponedjeljka nemam šta radit...a u ponedjeljak udri s 2 gorštaka;)

Black_Velvet
12.11.10, 20:41
Eto opet ja ocistio spam od pocetka teme po 2x :staklenka:

Server je poceo zelim mnogo srece svima...

Sto se tice foruma, molio bi vas da postujete pravila koja su vise nego jasna, i kojih cu se ja licno sto je moguce vise drzati (nesto se moze i popustiti),... odma da kazem reporte u ovoj temi ne zelim, imate temu za to, javne reporte mozete postati ukoliko imate dozvolu suprotne strane, ali ako mi se neko pozali da je report s njegovim ucescem objavljen bez dozvole bit ce kazni...

lp Shido

bojim se ja kako je kod tebe spam poprilično širok pojam, pa bi bilo dobro da ga definiraš u nekom postu

jaooo, dadek i meduzica pa na puškomet smo si.....divota :101010:

SHARKY31
12.11.10, 20:58
ja sam u bazi(kod keye) i udarm po žujama,sad tak i tak do ponedjeljka nemam šta radit...a u ponedjeljak udri s 2 gorštaka;)

O i ti si tu ovaj put nisi blizu mene hehe ...:lol2:

Kapitalista
12.11.10, 21:00
Jel su došle Žuje?

Kapitalista
12.11.10, 21:01
bome jesu pozz svim žujama ma gdje bili:pivo:

blue
12.11.10, 21:02
Jel su došle Žuje?

šta žuje igraju???

Grga-os
12.11.10, 21:38

Pa malo koji uopće ima želje da se igra s vama.

mala nevaljala
12.11.10, 22:08
bome jesu pozz svim žujama ma gdje bili:pivo:

a ko su te žuje???

Kapitalista
12.11.10, 22:15
Ako neznaš tvoja greška ekipa ima dobre fešte...:pivo::pivo:

Deceiver
12.11.10, 22:15
a ko su te žuje???

kometi, plamte pa se ugase nakon par mjeseci

Kapitalista
12.11.10, 22:18
Za razliku od tebe mi smo se bar igrali i pošteno otišli a sad ćemo vidjet tko će 1 otići mislim da češ to biti ti......

mala nevaljala
12.11.10, 22:32
Ako neznaš tvoja greška ekipa ima dobre fešte...:pivo::pivo:

nikad čula... zaista :pije kavu: ...

Deceiver
12.11.10, 22:43
Za razliku od tebe mi smo se bar igrali i pošteno otišli a sad ćemo vidjet tko će 1 otići mislim da češ to biti ti......

Neka oni sa većim podočnjacima pobijede!

:kid:

blue
12.11.10, 22:45
kometi, plamte pa se ugase nakon par mjeseci

:101010:
ponosan sam na sve vas što ćete ugasit žuje...pili mi žuje,a vi nas gasili:cerek:samo da žuja ne ishlapi:pivo:

Deceiver
12.11.10, 22:47
:101010:
ponosan sam na sve vas što ćete ugasit žuje...pili mi žuje,a vi nas gasili:cerek:samo da žuja ne ishlapi:pivo:

Gledajući kartu ima vas zasad više od nas. Jedino je sigurno da će biti krvavo, a nek bolji pobijede :)

blue
12.11.10, 22:50
Gledajući kartu ima vas zasad više od nas. Jedino je sigurno da će biti krvavo, a nek bolji pobijede :)

ne znam,ja još ne mogu gledat kartu,GZ mi je tek na trećem levelu:D

meduzac
12.11.10, 23:04
bojim se ja kako je kod tebe spam poprilično širok pojam, pa bi bilo dobro da ga definiraš u nekom postu

jaooo, dadek i meduzica pa na puškomet smo si.....divota :101010:

pa zar nismo postali prijatelji....:cerek:
idem ja lagano :pije kavu: u deffere.....

Black_Velvet
12.11.10, 23:15

ti i ja, jesmo slažem se, imaš moj naklon i mirujem što se tebe tiće

nego jesu li mi grozd, žile ili CZO tu negdje

Toso
13.11.10, 01:40
nikad čula... zaista :pije kavu: ...

a vid nje sto se pravi khm :)
sretno svima, pogotovo žujama :pije kavu:

Calko
13.11.10, 03:40
A tako sam mislio da cu savjetnika o......ati, ali drzi se jos. Zilav neki cicica. :P

Kapitalista
13.11.10, 06:18

Nije to ništa dok još poberemo ostale igrače bit će mo ko i vi na prošlom serveru samo mi ne primamo u žuje nikoga,osim ako se pojaviš sa gajbom kod Keye u bazu:pivo:

dadozg
13.11.10, 07:34
ulizico....

pogledaj malo bolje grozd je tu kraj mene :)

Bit če ovo jako dobar server opet su se na ++ našle dvije jake struje,LZN&NAV pojačani sa 1.Bojnom i frendovima iz PC vs IBZ&SVZ.......

:101010::101010::101010:

p.s. jel može netko dati broj accaunta po kvadrantima? čini mi se na +- i ++ največa gužva...

mala nevaljala
13.11.10, 08:45
a vid nje sto se pravi khm :)
sretno svima, pogotovo žujama :pije kavu:

A jednu malu pinkicu... Ovaj početak mi je najdraži... Jedino resursa fali... Jel mogu dobit neki push pitam se. Khm... :pije kavu:

kakadu
13.11.10, 09:32
evo samo da pozdravim svekoliko pucanstvo na ovom serveru i da svima zazelim dobru i zanimljivu godinu...mislim da bi bilo ok da jos malo produzimo ovaj server da traje duze od proslog:)

The Bryach
13.11.10, 11:40
A jednu malu pinkicu... Ovaj početak mi je najdraži... Jedino resursa fali... Jel mogu dobit neki push pitam se. Khm... :pije kavu:

cemu? sjecam se dok sam s tobom igro da su ti ressi uvijek curili i bez pusha :D

Deceiver
13.11.10, 12:18
Nije to ništa dok još poberemo ostale igrače bit će mo ko i vi na prošlom serveru samo mi ne primamo u žuje nikoga,osim ako se pojaviš sa gajbom kod Keye u bazu:pivo:

Ma problem je što kad bih se i uputio sa gajbom putem bi se popila, jedino ako primate samu ambalažu žuje :D

dadozg
13.11.10, 12:31
Molio bih samo da obratite pozornost na acc Tri Cara na -- koordinatama.

To je imitator i žica okolo rese predstavljajući se kao originalni tri cara sa s4...a taj sam ja :)

Nemojte mu slati rese ni u kojem slučaju.

hvala

Dado

mala nevaljala
13.11.10, 14:17
Ma to kasnijeeee... Sad mi fali...

Kapitalista
13.11.10, 15:41
Ma problem je što kad bih se i uputio sa gajbom putem bi se popila, jedino ako primate samu ambalažu žuje :D

Samo ti donesi praznu gajbu i dobru volju pa ipak je ovo samo igra a druženje i prijateljstvo je za cijeli život....:welcome:

cossorre
13.11.10, 15:47
Molio bih samo da obratite pozornost na acc Tri Cara na -- koordinatama.

To je imitator i žica okolo rese predstavljajući se kao originalni tri cara sa s4...a taj sam ja :)

Nemojte mu slati rese ni u kojem slučaju.

hvala

Dado

a eto, sad je momak napravio i savez PC

apara98
13.11.10, 16:00
evo 1. put igram hr1 igrao sam hr2 2 puta i hr4 2 puta
sfarmati ću vas

mala nevaljala
13.11.10, 17:16
cemu? sjecam se dok sam s tobom igro da su ti ressi uvijek curili i bez pusha :D

čujem da ćeš me ti sitat još vrijednije i ažurnije nego kad si mi djual bio :p

jel da, mileni:cvjetic:

MarineKing
13.11.10, 18:24
a eto, sad je momak napravio i savez PC

tesko moguce posto s1 ne igra nitko iz izvornog PCa, igraju eventualno ljudi iz wingova.
pravi PC ce igrati jedino s4.

mala nevaljala
13.11.10, 19:36
a men ruza :(

a i ti ćeš me sitat, jel ... evo :P:cvjetic:

btw, nemojte opet zaposlit MOTA da obavlja vaše dužnosti :cerek::cerek:

OKRAM
13.11.10, 19:54
samo da pozdravim i zazelim dobrodoslicu.... heh vidim bit ce veselo :palčina:

Riddick.
13.11.10, 20:13
bok ekipa!
cuo sam da je napravljen neki "PC" na s1!
taj savez nema veze sa pacijentima s hr4 servera!
-mi cekamo festu da napijemo voljenog pa da se odluci na restart hr4 :dance:
pozz svima i sretno na ovom serveru :cvjetic:

JokeTheMaster
13.11.10, 20:47
Poz.

Prvo svima puno srece i.... batina.

Jel dolazi ko na -/-?

hzg
14.11.10, 02:27
PC je nije wing PCa :cerek:

Nema Pacijenata na s1, ceka se festa... svi su pozvani, te restart s4, u nadi da ce MiD i jos neki doci (bow)

Ak ne to onda neki strani server :)

Sretno svima na s1 :)

dadozg
14.11.10, 05:47
PC je nije wing PCa :cerek:

Nema Pacijenata na s1, ceka se festa... svi su pozvani, te restart s4, u nadi da ce MiD i jos neki doci (bow)

Ak ne to onda neki strani server :)

Sretno svima na s1 :)

fešta je uskorooooo...mada ima pisijevaca na s1....čak štoviš ima nas dosta,ali naravno originalni PC sa svojim originalnim vodstvom nije na s1...

p.s. ovaj MiD,jel to isto imitacija ili?

SHARKY31
14.11.10, 09:00
fešta je uskorooooo...mada ima pisijevaca na s1....čak štoviš ima nas dosta,ali naravno originalni PC sa svojim originalnim vodstvom nije na s1...

p.s. ovaj MiD,jel to isto imitacija ili?

Da dado imitacija Mid-a

Superhik
14.11.10, 10:56
Imitacija MiDa, pa imitacija PCa :8

Pa zar ljud ne mogu bit orginalni i pokušat nekaj napravit a ne tuđim trudom i uspijehom se kitit cccc :wanted:

cossorre
14.11.10, 12:15
izgleda nema više PCa sad je NIKE:opala:

a fakat jel ko dolazi na -|-
zasad samo neki improvizirani savezići

dadozg
14.11.10, 12:33
izgleda nema više PCa sad je NIKE:opala:

a fakat jel ko dolazi na -|-
zasad samo neki improvizirani savezići

trebali smo mi...ovako nama došao na ++ SIC i sad smo u banani....a mislili lijepo simcitat :(

obc4life
14.11.10, 12:53
ili se meni cini ili ce ovaj server na -/+ bit totalno prazan.. nedo Bog veceg zla:cry:

Drago
14.11.10, 15:44
trebali smo mi...ovako nama došao na ++ SIC i sad smo u banani....a mislili lijepo simcitat :(

Ne Dado, vi ste dosli na ++, mi smo tamo oduvijek ;)

dadozg
14.11.10, 16:04
Ne Dado, vi ste dosli na ++, mi smo tamo oduvijek ;)

Pa vrijeme je da vas iselimo :):) sala naravno,moramo se pikat :):)
Nego koji ti je nick ima neki hohoho ali na drugim koordinatama....

Drago
14.11.10, 16:10
Pa vrijeme je da vas iselimo :):) sala naravno,moramo se pikat :):)
Nego koji ti je nick ima neki hohoho ali na drugim koordinatama....

To je kopija neka, na ++ sam, ne brini saznat ces sve u svoje vrijeme,
mozda sam medu vama negdlje ROTFL
a za iselit sumnjam da ce vam i bojna pomoci, makar ih ima ko rusa ;)

Grga-os
14.11.10, 16:18
Ja mislim da bi mogao odustati od ovega servera. :cry:

Uplašiše me Dado i njegovi lažnjaci, a i ova navala bojne na ++. :P

dadozg
14.11.10, 16:20
Medju nama jako tesko da si...jer mi ne primamo svakog,samo preko veze se ulazi kod nas,a ta veza je min.jedan server odigran s nama :):)
Znaci krijes nick neznam koja svrha je toga :):)

Bit ce ak nis drugo zanimljivo na ++....

cossorre
14.11.10, 17:10
a ta veza je min.jedan server odigran s nama :):)

a kak odigrat prvi server s vama onda :P

gamacid
14.11.10, 17:13

wing
wing
godina u wingu pa sistematski pregled kod dade
pa onda zavrsni ispit na sanku

i ocjena strucne komisije

dadozg
14.11.10, 17:20
Ja mislim da bi mogao odustati od ovega servera. :cry:

Uplašiše me Dado i njegovi lažnjaci, a i ova navala bojne na ++. :P
Laznjaci??? Ma ne brini ja ovaj server igram poluaktivno...laganini deff i malo brija na forumu...

Pa lijepo...bit svega je da je savez zatvoren i nemre svatko uc...vec danas mi se probala uvuci jedna ex.svz igracica :):)

w1nk1n6
14.11.10, 17:23
wing
wing
godina u wingu pa sistematski pregled kod dade
pa onda zavrsni ispit na sanku

i ocjena strucne komisije

Zaboravio si 3 gajbe koje moraš donest.... ali nevalja bilo koje pivo, jedino ak doneseš ono pravo upadaš...:pivo:

nije tolko važno dali znaš igrat ili ne, okupi se 5-6 novih i 2 koja najviše popiju ulaze...:pivo:

razigrana bakterija
14.11.10, 19:47
hm...jel ta bojna isto farme...ili ? :)

dadozg
14.11.10, 19:50
hm...jel ta bojna isto farme...ili ? :)

ma to su ti farme...sami poperi ....nema se tam vojske ni za lijek...

drogan
14.11.10, 20:44
kako vidim savez 1.bojna Black Legion od samog pocetka smeta pojedincima te su neki igraci zbog naziva saveza koji postoji jos od prvog hr1 servera spriječeni u daljnoj igri. s obzirom da nedodirljiva osoba u svome tekstu koristi ggogle translator, samo govori o tome tko su i odakle su nedodirljive osobe.. Vjerujem da ovaj post nece dugo ovdje opstati, te nastavak sage protiv nedodirljivih mozete citati na mjestu koje se ovdje ne smije spominjati.

meduzac
14.11.10, 20:47

moraš potražit,neki nickovi novi pa se ni ja ne snalazim skroz,ali tu je to sve....ima dosta od stare ekipe
:gamer:

[QUOTE=dadozg;918240]ulizico...

:luvz:

baka u kanalu
14.11.10, 20:54
moraš potražit,neki nickovi novi pa se ni ja ne snalazim skroz,ali tu je to sve....ima dosta od stare ekipe

[QUOTE=dadozg;918240]ulizico...

:luvz:

nadam se da "stara ekipa" igra server do kraja....il pojedici budu opet morali po 30 aca igrati,jasno da im se ogadi igra

dadozg
14.11.10, 21:12
nadam se da "stara ekipa" igra server do kraja....il pojedici budu opet morali po 30 aca igrati,jasno da im se ogadi igra

stara ekipa je i zadnji server završila :) jest sa skatanim selima,ali se nismo predali clown

ovaj server je meni nadam se poslijednji te bum ostao na njemu do kraja makar i sa jednim popom :)

baka u kanalu
14.11.10, 21:19
stara ekipa je i zadnji server završila :) jest sa skatanim selima,ali se nismo predali clown

ovaj server je meni nadam se poslijednji te bum ostao na njemu do kraja makar i sa jednim popom :)

hehe opet zadnji server...bojim se kad dođe 4-ka da budeš pokleknuo.nisam mislio na lzn,već opće stanje na serveru,nadam se bude bolje...mada meni nebitno za def no gold ac.

Praskaton
14.11.10, 22:45
Ekipa sretno vam bilo .
Ja sam svoje odigrao :)
Što se tiće THE-a , neće biti u punom sastavu .

To bi značilo da će biti samo 4 THE saveza, odnosno 5-6 nakon kaj asimilirate neke početničke saveze.

razigrana bakterija
14.11.10, 22:50
bez rasprava o mh...sve prituzbe na rad istih mozete slati iskljucivo na mail

admin@travian.com.hr

svako sljedece komentiranje rada istih u ovoj temi rezultirat ce ban-ovima...pridrzavajte se pravila...

baka u kanalu
14.11.10, 23:16
ja imam sam jedno pitanje...hoće li biti banani igrači koji očigledno otvaraju više multi acova...sa jednima se zabijaju u oaze sa drugima kupe rese,već imaju prednost a igra nije ni počela

razigrana bakterija
14.11.10, 23:37
ja imam sam jedno pitanje...hoće li biti banani igrači koji očigledno otvaraju više multi acova...sa jednima se zabijaju u oaze sa drugima kupe rese,već imaju prednost a igra nije ni počela

ako na nekoga sumnjate...prijavite mh-u neka provjeri...

Edit (by shido): imate pdf za pitanja vezana uz igru pa ubuduce tamo pitajte ovakva pitanja

dadozg
15.11.10, 07:07
Pale i prve objave rata :):)

statler&waldorf
15.11.10, 07:53

Šta će ti taj jedan, puno je živopisnije kad ostaneš na serveru sa 7 gradova, i sve skupa 0 (nula = popa :stupid:

edit

Black_Velvet
15.11.10, 09:19

neda mi se tražit, dosta je ljudi nick promjenilo ni svoje više ne znam, a vidim i neke u drugim, bivšim protivničkim savezima, sad jesu li to lažnjaci ili ne ne bih znao, a i nije me briga

cossorre
15.11.10, 12:13
Šta će ti taj jedan, puno je živopisnije kad ostaneš na serveru sa 7 gradova, i sve skupa 0 (nula = popa :stupid:

pa kolko ja znam kad se grad nulira onda i nestane, osim zadnjeg:narf:

PS
Možda je bila neka fora, al ja nisam skužio :D

statler&waldorf
15.11.10, 12:20
pa kolko ja znam kad se grad nulira onda i nestane, osim zadnjeg:narf:

PS
Možda je bila neka fora, al ja nisam skužio :D

Ne mora imat pop da bi preživio, postoji nekoliko građevina koje na niskim levelima ne dižu pop (farme, zid....):lol2: i ako su one izgrađene u selu, onda selo postoji na mapi, a pop je nula, a ne mora biti zadnje. OK??

cossorre
15.11.10, 12:27
Ne mora imat pop da bi preživio, postoji nekoliko građevina koje na niskim levelima ne dižu pop (farme, zid....):lol2: i ako su one izgrađene u selu, onda selo postoji na mapi, a pop je nula, a ne mora biti zadnje. OK??

dobro sad si me baš shebo :D
ali, farme i zid se ionako prvi ruše :P

baka u kanalu
15.11.10, 13:29

skrivena skladišta zadnja:P

Sensa
15.11.10, 13:32
Okrame, znas kako je meni! :P
ooo pozz domo kak smo? igraš? može nick na PP da ti mogu spamat malo ak mi bude dosadno :pčelica:

domo33
15.11.10, 13:34
ooo pozz domo kak smo? igraš? može nick na PP da ti mogu spamat malo ak mi bude dosadno :pčelica:

nisam na -+, u Bojni sam!!! prosao sam mabo skola-spijuna!!! :girlw:

drogan
15.11.10, 13:46

neka dobro nam dosao, pa znas da te mi svi volimo :daje cvijet:

Barinho
15.11.10, 14:03

onda mozes komotno reci i nick nece te skuziti :) :fairy:

razigrana bakterija
15.11.10, 14:27
a meni nitko da odgovori dal je ta bojna uistinu farme...ili je to samo urbana legenda ?

statler&waldorf
15.11.10, 14:50

Ruši se na kraju sve, ako se već ide na nulovanje, ali ko ti brani (ako imaš vrimena) da staviš dvi farme da se rade i zgotoviš ih goldom??

edit

drogan
15.11.10, 14:57
a meni nitko da odgovori dal je ta bojna uistinu farme...ili je to samo urbana legenda ?

dodji pa vidi, ali mislim da je ovo odgovor na tvoje pitanje

Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. 1.Bojna™ 16952
2. 1.Bojna 10644
3. 1.Bojna® 6768

Kalmah
15.11.10, 15:21

Domo, mozes slobodno kod mabe na drugi stupanj: sapunas, tako da ces moc spijat i sapunat ih.
Al' domo bojovnik ROTFL , ovo ne mozes ni u najludim kombinacijama zamislit ROTFL

Barinho
15.11.10, 15:29

Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. 1.Bojna™ 16952
2. 1.Bojna 10644
3. 1.Bojna® 6768

cek da ja i pixa krenemo bit ce
1. pixa&bare 67394293
2. 1.bojna 55654245

:P

SHARKY31
15.11.10, 16:19

Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. 1.Bojna™ 16952
2. 1.Bojna 10644
3. 1.Bojna® 6768

Joj Drogan tek se krenulo polako za koji dan budemo vidjeli tablicu hehe...:mothergoose:

dadozg
15.11.10, 17:05
Selo koje se srusi na nula popa nestaje...ako i ima farme na 4....
Provjerena info....

shido
15.11.10, 17:08
Provjerena info....

ako u selu imas artefakt ili plan ne mora bit nijedna gradjevina unutra, selo i dalje ostaje na karti :P

Toso
15.11.10, 17:08
hvalite se prvim danom

meduzac
15.11.10, 17:10
neda mi se tražit, dosta je ljudi nick promjenilo ni svoje više ne znam, a vidim i neke u drugim, bivšim protivničkim savezima, sad jesu li to lažnjaci ili ne ne bih znao, a i nije me briga

čuj,ja sam savez osnovao i polako če se popunjavat,pa češ znat ko sve igra.....moj nick je isti-ja se nevolim sakrivat...hahaha,i sad samo laganini klik-klik ;)

meduzac
15.11.10, 17:15
[QUOTE=meduzac;918491]moraš potražit,neki nickovi novi pa se ni ja ne snalazim skroz,ali tu je to sve....ima dosta od stare ekipe

za druge nemogu ništa reć,ali obečavam ti da ču se ja bar potrudit koliko god budem mogao da završim ovaj kao i prošli što sam,iako se nismo proslavili,ali smo se zato sve do sada družili što smatram velikim uspjehom od prošlog servera....ipak je ekipa extra kod LZN :lovju:

Sensa
15.11.10, 17:25
može da mi netko pošalje pozivnicu za savez da ispunim zadatak, nakon zadatka idem van :party:

NIXON*
15.11.10, 17:31
može da mi netko pošalje pozivnicu za savez da ispunim zadatak, nakon zadatka idem van :party:

Ipak igraš, jesu te dugo nagovarali ? :cerek:

drogan
15.11.10, 17:46
cek da ja i pixa krenemo bit ce
1. pixa&bare 67394293
2. 1.bojna 55654245

:P

a mozda bude i_
1.pixa&bare
2.bare&pixa

sva sreca da nema treceg jer bi onda bio acc sa jos jednom kombinacijom:cerek:

hvalite se prvim danom

ne hvalimo se vec odgovaramo na pitanje od bakterije

hvalite se prvim danom

i mislim da je ovo spam :P , a to je zabranjeno ako se ne varam na ovom forumu i molim moderatora ovog foruma da brise tekstove svojih prijatelja moderatora i ( bivsih moderatora) sa drugih grupa kao sto brise i postove onih koji nisu u vip paketu

Toso
15.11.10, 18:14
spam = stupid pointless annoying messege.

ako je to spam, onda ajde, al poduka o znacenju nekih rijeci ti ocito treba :)
i ne, ono nije spam, ovo je spam, i ovo ce se obrisat.
trenutno stanje na serveru -> bojna je jedini ozbiljniji savez koji je napravio saveza i hvali se uspjesima pljackanja dok ostali ne trose resse na veleposlanstva, po cem je to spam?
no ajd, gorak je okus poraza proslog s1 :daje cvijet:

edit: hvala toso na objasnjenju :D

ps. Upozorenje :D

domo33
15.11.10, 18:16
hvalite se prvim danom

zvrdno, nije spam.

jako je to korisna informacija. "ko prvi hvali, gubi i pada."

SHARKY31
15.11.10, 18:28
prijatelju ja ti ne znam engleski, od stranih jezika jedino baratam srpskim u govoru i pismu, a koliko sam shvatio ovdje je sve spam sto nema veze sa serverom pa tako i ovaj moj tekst

Ajde dečki smirite se ima bojno polje u travianu tamo se to radi ne ovdje ...:offtopic:

cossorre
15.11.10, 18:38
pez podhebavanja na forumu i međusobnih bockanja server nije ni upola jednako zanimljiv :D

Alcatraz-SRB
15.11.10, 19:09
Pozdrav svima,i naravno srecano na serveru da bude krvavih obracuna :mothergoose:

Charly_95
15.11.10, 19:19
Evo moram reći da sam i ja došao ali iz čiste znatiželje. Vidim da oko mene ima dosta mojih starih NAV-ovaca pa sam odlućio ostati. Bumo videli šta bu Bog dal..:D

Rinnegan
15.11.10, 19:39
Koji ste vi pljackasi, pa sve farme su mi prazne, ajde lijepo na spavanec :P

Mozda moj frend Bare ima vise srece sa resima u okolici tamo sa onim korjcima, manijacima i keyima u susjedstvu :daje cvijet:

U glavnom, ugodan travian svima sa mnogo borbenih uspijeha :palčina:

Barinho
15.11.10, 19:51
Koji ste vi pljackasi, pa sve farme su mi prazne, ajde lijepo na spavanec :P

Mozda moj frend Bare ima vise srece sa resima u okolici tamo sa onim korjcima, manijacima i keyima u susjedstvu :daje cvijet:

U glavnom, ugodan travian svima sa mnogo borbenih uspijeha :palčina:

neznam to igra pixa rin ja se moram prvo dobro iziviti s teutima da mogu kasnijei igrat rimljane! :P

The Bryach
15.11.10, 20:53
neznam to igra pixa rin ja se moram prvo dobro iziviti s teutima da mogu kasnijei igrat rimljane! :P

mislis da ce bit "kasnije"? :D

Black_Velvet
15.11.10, 20:59
čuj,ja sam savez osnovao i polako če se popunjavat,pa češ znat ko sve igra.....moj nick je isti-ja se nevolim sakrivat...hahaha,i sad samo laganini klik-klik ;)

ma znam da je tvoj isti tu si kod mene, a ja sams e vratio svojim korjenima, nisu mi ovaj put nick ukrali pa sam opet onaj prastari

Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. 1.Bojna™ 16952
2. 1.Bojna 10644
3. 1.Bojna® 6768

umrijet ću od smjeha

NIXON*
15.11.10, 21:07

Žujci previše piva pijete ,nemojte opet visoko letit .:zeko:

dadozg
15.11.10, 21:26
ma znam da je tvoj isti tu si kod mene, a ja sams e vratio svojim korjenima, nisu mi ovaj put nick ukrali pa sam opet onaj prastari

drago mi je,sretno u daljnjoj igri...kad čete savez osnovat da vidimo protiv koga se fajtamo :)

p.s. ovo je moj vrlo vjerovatno zadnji post jer shido lijepi opomene za svašta...nemreš se više kao čovjek dopisivati....i družiti....pozdrav

edit: ako mislis da si ostecen obrazlozi mi svoju situaciju na PP a ne ovdje o tom raspravljat

razigrana bakterija
15.11.10, 22:28

Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. 1.Bojna™ 16952
2. 1.Bojna 10644
3. 1.Bojna® 6768

ovo samo potvrdi pricu...ipak bojna jesu farme...hvale se tablicom pljackasa...koji dan servera ? 4 ? prvi dan farmanja :brukica: dok ozbiljniji savezi jos nisu ni osnovani...bespotrebno trosenje ressa na vp :brukica::brukica:

p.s. farme nisu samo oni koje se pljacka ;) :D

statler&waldorf
15.11.10, 22:35
Provjerena info....

e jebiga ga dado, ja vidio selo sa dvije farme na jedan kako živi, a nije bilo zadnji grad :stupid:

razigrana bakterija
15.11.10, 22:53
Imam feeleng da jedva cekas da te netko pita koliko si opljackao ili koga si opljackao :daje cvijet:

Mucho amor!

Dal netko zna pod kojim nickom igra germa? gej lord mi nije htio reci :witch:

krivi filing :) ja sam u mirovini :D samo me zanimalo da provjerim jel ono sto sam cuo istina...ili samo urbana legenda...ali nisam ocekivao da ce mi bas ovako brzo potvrditi da su uistinu farme :D

Sensa
16.11.10, 00:30
Ipak igraš, jesu te dugo nagovarali ? :cerek:

aha, bila je to teska odluka :cerek:

rider_
16.11.10, 03:59
woohoo,, kako ljepa večer, farme spavaju,,, a kad ono.. jutro.. probude se... ljuti.. xD wof wof :pije kavu:

Kapitalista
16.11.10, 04:20

A kad smo mi to visoko letjeli ajde lijepo objasni.. :pivo:

Black_Velvet
16.11.10, 07:46
drago mi je,sretno u daljnjoj igri...kad čete savez osnovat da vidimo protiv koga se fajtamo :)

polako ćemu žurba, ima se vremena za sve tek smo počeli

blue
16.11.10, 08:30

prijatelju kad piješ koliko pijemo mi,imaš 2 opcije:

1.letiš:D
2.voziš auto,gubiš vozačku i plaćaš kaznu:S

tako da mi volimo letit,a ti si procjenio da je to visoko:P

ps.znam da ne možeš vjerovat,ali mi nekad zapnemo za zemlju,a onda i popijemo koje:pivo:

dinamovac
16.11.10, 08:36

mogu ja igrat s vama :gamer s mišem:

toni2222
16.11.10, 08:56
mogu ja igrat s vama :gamer s mišem:

pa zar nisi igrao s nama na prošlom serveru ;) iako nismo bili u istim savezima ;)

inače pozz svima nisam jako dugo tipkao na forumu.

dinamovac
16.11.10, 09:53
Moras ti sve razokrit ... sad kad znaju moram u LZN.

Barinho
16.11.10, 10:12

heheh, osjetit ces :P

toni2222
16.11.10, 10:27
Moras ti sve razokrit ... sad kad znaju moram u LZN.

oprosti nisam znao da ne znaju ;) ali koja hladna piva i sve će biti opet uredu. samo veselo i nema zime.

dinamovac
16.11.10, 11:09
di je moj prijatelj dado ... nije valjda da je vec fasovao s foruma ?

dadozg
16.11.10, 11:11
di je moj prijatelj dado ... nije valjda da je vec fasovao s foruma ?

Jesi nam i ti dosao se igrat s nama?

dinamovac
16.11.10, 11:25
dado ne znam zasto potices sukob ?

zar ne mozemo bit prijatelji

Toso
16.11.10, 11:39
heheh, osjetit ces :P

sve mi mos dirat, al moju curicu ne smijes :D

dadozg
16.11.10, 11:47
dado ne znam zasto potices sukob ?

zar ne mozemo bit prijatelji

Kakav sukob?
Pa naravno da mozemo biti frendovi...bar smo se nas dvoje lijepo dopisivali do one moram priznat neukusne sale koju ste preozbiljno shvatili

drlja
16.11.10, 14:45
pozz svima na restartu ....

jučer sreo babu maru i kaže da će server biti odličan ....,

bit će rušenja na sve strane

svim sudionicima puno sreće kako s jedne tako i s druge strane..,

nekoliko saveza nam nedostaje ali i bez njih će biti zanimljivo

zanima me dali će netko uspjeti skupiti toliko wingova koliko je THE-RF imao na prošlom serveru :))))))))

100? da nema šanse da skupe toliko .....

ja bi u savez da ispunim zadnji zadatak ......

dadozg
16.11.10, 14:58
pozz svima na restartu ....

jučer sreo babu maru i kaže da će server biti odličan ....,

bit će rušenja na sve strane

svim sudionicima puno sreće kako s jedne tako i s druge strane..,

nekoliko saveza nam nedostaje ali i bez njih će biti zanimljivo

zanima me dali će netko uspjeti skupiti toliko wingova koliko je THE-RF imao na prošlom serveru :))))))))

100? da nema šanse da skupe toliko .....

ja bi u savez da ispunim zadnji zadatak ......

ovo su sve moji wingovi,a ja sam tata mata :)

Savezi:
PINK-LZN
LZN
NAV
1.Bojna®
1.Bojna™
1.Bojna

jesam li dobar? :usisava::usisava:

Superhik
16.11.10, 15:14
ovo su sve moji wingovi,a ja sam tata mata :)

Savezi:
PINK-LZN
LZN
NAV
1.Bojna®
1.Bojna™
1.Bojna

jesam li dobar? :usisava::usisava:

Jel to s1 verzija HARDA? :D