PDA

View Full Version : Otkazivanje napada (utječe li na pljačku)

suta
04.09.07, 10:21
ja sam jednog tipa napao sa 1 legionarom (onak za probu) i mogu završit napad kad hoću sa klikom na onaj X
ako gliknem x na početku napada, hoće on meni donjeti manje resa?
(i ovak je malo al pitam za ubuduće):rolleyes:

suta
04.09.07, 10:27
upravo su mi se kao VRATILI vojnici i nema više ni jednog.
jel zapeo u prometu ili je mrtav

Aleks
04.09.07, 10:57
ja sam jednog tipa napao sa 1 legionarom (onak za probu) i mogu završit napad kad hoću sa klikom na onaj X
ako gliknem x na početku napada, hoće on meni donjeti manje resa?
(i ovak je malo al pitam za ubuduće):rolleyes:

Nemere to baš tako. Na x možeš stisnuti samo na početku (valjda prvih minutu il tak neznam točno), i onda ti se napad prekida. U protivnom napad normalno ide.
Da ponovimo: klikneš li na početku napada x, napad je prekinut, nećeš dobiti ništa ressa.

upravo su mi se kao VRATILI vojnici i nema više ni jednog.
jel zapeo u prometu ili je mrtav

Pa jesi ti pogledao svoj izvještaj? vjerojatno su ga seljaci zatukli aklo si poslao samo jednog vojnika. Ako si ih poslao više tada ih je pobila njegova obrana.

Molim te ne otvaraj više novih tema nego pitanja postavi u već postojeće,
a o potpisu (EXNOOB) bi se dalo raspravljati, nije baš tako EX :D

hzg
04.09.07, 11:03
1. Napad mozes prekinuti samo 90sec nakon sto si ga poslao, to ti je kao da ti ides opljackati banku, izades iz kuce, dodes do kraja ulice i onda se predomislis, banku nisi ni vidio, a ne da bi jos i dobio neki pljen (da dobijes pljackao bih banku svaki dan):D

Nemozes nikoga napasti sa samo jednim vojnikom, ako taj koga napadas nema niti jednog vojnika, seljaci u tom selu ce ga ubiti. Minimalno su ti 2 legionara/gorstaka ili 3 falange.
ž

Ako su ti se vojnici vratili, kako to da se niti jedan nije vratio..

ostacro
04.09.07, 13:33
ako lik ima rezidenciju,ili palaču i jak zid,čak i 3-4 vojnika če seljaci utući.