PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Anđeo s greškom
17.08.11, 14:13
ajmeeeeeeeeeee ovo je strasno....

tako popusit mali BO ajmeeeeeeee blamazeeeeeeeeeee

sto bi tek bilo da plavac (zvan kolekcionar arteva PCa) ima off hihihihihihihihih

dadozg
17.08.11, 14:21
ajmeeeeeeeeeee ovo je strasno....

tako popusit mali BO ajmeeeeeeee blamazeeeeeeeeeee

sto bi tek bilo da plavac (zvan kolekcionar arteva PCa) ima off hihihihihihihihih

ma udri brigu na veselje ;) jedino im takvi blef napadi i prolaze,svaka organizirana akcija i zakucavanje :cerek: :cerek:

TaraT
17.08.11, 14:27
igle

1.taj koji je fejkao selo od 13 popa je prvi krenuo pljuvat po našima da šalju pljačke u valovima-samo smo lijepo uzvratili

2.gubitak ovog arta je totalna glupost s naše strane-priznajem,ali na ovoj verziji artevi nisu toliko jako bitni kao na staroj(bitni jesu da se razumijemo)

3.mi nemamo izgovora,došli smo se zabavljat i u uzet server i tu nema izgovora...

4.ali nam je trenutno veća satisfakcija to kaj su svi krenuli na nas znači da nekog vraga značimo ;)

5.čujem da se priča po gerili kak se PC briše za nekih 20tak dana...samo je pitanje draga generalice ko če nas pobrisat?

6.idem gledat sad zabijanje novih vrbovanih protivnika,ima toga po dosta :D

1. ne znam zasto se selo od 13 popa ne bi fejkalo i ako je slano kako spada, dio legitimne taktike (osobno to ne bi radio,ali ok, tko voli, nek izvoli) i nije bas za usporedbu s pljackanjem ili katanjem oaza
2. bez obzira na iteme koji postoje i koji daju odredjenu brzu obuku u vojarni ili konjusnici, art bo je i dalje art bo i nimalo manje znacajan nego na ranijim serverima
3. onda vise pocnite igrati kako spada
4. ako su kako ih nazivas ponekad (cesto) farme i njubici protiv vas, nije bas neka satisfakcija ili ipak nisu toliki njubovi i farme kako ih zelite prikazati
5. i 6. mozes slobodno proslijediti na pvt, da vidim jos poneki "off"

okrutni
17.08.11, 14:31
potpis :) a niš bumo vidli sutra u podne jesu bopovci donijeli kaj novoga ili se buju zakucavali ko i ovi svi po kratkom postupku....

ma pusti jeremy nisu oni dobili po tamburi,oni su nas rasturili :D:D:D

jaooo prime tu bacaš bisere kak moji šalju pljačke u valovima,a ti fejkaš u valovima selo od 13 popa :D:D:D bop(braderhud of pigs) ? Jesu to oni slobodni prasoni koji se brane kamenozidarijama :D . Hehe mojne tako,bas prime ima smisla za polupat loncice.

dadozg
17.08.11, 14:39
.....

sorry,ali ja za nikog nisam rekao da su farme..osim za SC kaj i jesu ;) ovi svi kaj su protiv nas ima tamo i kvalitetnih igrača,ali sve skupa nitko od njih nema apsolutno nikakve šanse 1:1 sa PC ...zato su se udružila sva tri kvadranta protiv nas i moram ti priznat da guštam u tome ;) a i ti bi da su recimo na s1 svi krenuli na chosene zar ne? reporte ti bacim na privat...

Anđeo s greškom
17.08.11, 15:05
zato su se udružila sva tri kvadranta protiv nas
dado ako sa svakog kvadranta na vas krene po jedan savez, to ne znaci da su krenula sva tri kvadranta.... koliko znam ''diplomatski sateliti'' Pca postoje na svakom kvadrantu, tako da nemoj sirit propagandu, ne stoji ti to :D

Sharafciger (kifla brate)
17.08.11, 15:06
sorry,ali ja za nikog nisam rekao da su farme..osim za SC kaj i jesu ;) ovi svi kaj su protiv nas ima tamo i kvalitetnih igrača,ali sve skupa nitko od njih nema apsolutno nikakve šanse 1:1 sa PC ...zato su se udružila sva tri kvadranta protiv nas i moram ti priznat da guštam u tome ;) a i ti bi da su recimo na s1 svi krenuli na chosene zar ne? reporte ti bacim na privat...

sada iskreno i objektivno cu se potruditi napisati...zasto skroz naglasavas 1:1...

kad PC nije 1..to nije jedan savez...imamo 3 PCa po 55 igraca to je vec 165 igraca....nadalje, ? ili ti enigme, imaju 35 clanova, libertas 55 clanova, hard r.m koji zajedno s vama fejka 54 clana, silence koji takoder navodite u MMu i zajedno s vama fejka ima 59 clanova...znaci to je vec ugrubo 370 clanova...i ti tu pricas sami protiv svih? (cak ovdje nisam naveo LOST koji vam je u par navrata slao deff jer imam MMove, a to je jos 50 clanova)..znaci price.. PC vs. SVI OSTALI su besmislene...zao mi je sto to i ti ne mozes vidjeti...razuvjeri me ako sam u kirvu, samo velim da za svaki od saveza imam barem poneki dokaz da su s vama :) a vjerujem da tu u igru cak moze doci i Troy...

a sada ti nastavi pricati PC mi sami, nitko nema sanse 1 na 1...kad bi igrali 1 na 1 to bi onda bilo PC. VS Guerilla, ili tako..bez ostalih saveza wingova..e to je , 1 na 1...sve ostalo su gluposti...

eto, morao sam..a ti sada i dalje pricaj nebuloze da ste sami..

p.s mi ne bjezimo od toga da su s nama i bop i šlapice i uskok i fed, i sex..nikako, ali vi bjezite od toga da niste bas tako sami kako se nastojite prikazati...

dadozg
17.08.11, 15:07
dado ako sa svakog kvadranta na vas krene po jedan savez, to ne znaci da su krenula sva tri kvadranta.... koliko znam ''diplomatski sateliti'' Pca postoje na svakom kvadrantu, tako da nemoj sirit propagandu, ne stoji ti to :D

zakačio sam ti ujutro sve saveze koji idu na pisi ;) ima ih ukupno 20...i ego nam je u nebesima,ko je tebi kriv kaj si se nafurila pa otišla vanka te sad soliraš ;) viš kak nisi popularna pa te niko ne napada :cerek.

@šaraf

mi ne bježimo ni ne skrivamo svoje saveznike :) pa prvi prime bopovac je tu napisao da oni nisu s vama,a danas se skoro svi pozabijali u vašoj akciji :D

gerille kao sam savez nemaju opsolutno nikakve šanse niti protiv jednoh od tri PCa...al ajde vi sebe puntrate kak smo mi još tu 20tak dana dok nas ne rasturite pa živite i dalje u tom uvjerenju ;)

17.08.11, 15:14
zakačio sam ti ujutro sve saveze koji idu na pisi ;) ima ih ukupno 20...i ego nam je u nebesima,ko je tebi kriv kaj si se nafurila pa otišla vanka te sad soliraš ;) viš kak nisi popularna pa te niko ne napada :cerek.

@šaraf

mi ne bježimo ni ne skrivamo svoje saveznike :) pa prvi prime bopovac je tu napisao da oni nisu s vama,a danas se skoro svi pozabijali u vašoj akciji :D

gerille kao sam savez nemaju opsolutno nikakve šanse niti protiv jednoh od tri PCa...al ajde vi sebe puntrate kak smo mi još tu 20tak dana dok nas ne rasturite pa živite i dalje u tom uvjerenju ;)

kako ih ne skrivate kada skroz govoris da ste sami? hajde mi to objasni...ne brini ti sto mi nebi izdrzali..steta sto se nismo dogovorili da se tako borimo:)

Prime
17.08.11, 15:22
Nema se sta puno rec mi smo odradili lose vi dobro idemo dalje,dobra vijest je da je guerila maznula jedini mali bo koji ste imali.kako sad vidim debelo zaostajete s bo sad.Sto se tice mog famoznog fejka na selo od 13 popa,kriv sam bilo je kasno a taj mali suport naslonjen na gg 1 polje,dogodilo se i boljim od mene.Bop je kontra pc-a to bi ti trebalo bit dovoljno,budi realan pa pobroji svoje saveznuike kao sto su ti saraf i anđa rekli.Jos jedino cekam razigranog da dođe i komentira kako se pc uzbudio tu na 5-6 stranica kako je jedan bop drznuo krenut na vas.

dadozg
17.08.11, 15:23
kako ih ne skrivate kada skroz govoris da ste sami? hajde mi to objasni...ne brini ti sto mi nebi izdrzali..steta sto se nismo dogovorili da se tako borimo:)

ko ih skriva???koliko sam ja upoznat,a upoznat sam veeeoma dobro kod deffanja sudjeluju tri PCa,Libertas te enigme-savezi koji su od prvog dana ravnopravni saveznici kod nas ....
silence se fajta sam protiv bopa(možda ih naši deffaju tu nisam upoznat),a syn protiv gerille tako da ta dva saveza imaju vlastitih problema.-nije isključivo da neki pojedinci šalju deff na svoju ruku...
za hard nemam pojma,evo ovo mi je prvi glas da su s nama,ako jesu drago mi je jer su onda za razliku od Bopa prepoznali kvalitetnog saveznika ;)

a vas brate mili ima ko rusa....sve skupa sad sa novo vrbovanim bopom(za koji smo btw.sami krivi jer smo namjerno krenuli na najjači savez gerillu,a ne na njih..)19 saveza (danas sam zakačio post ne da mi se kopirat) plus ovi mali savezići koji pikaju inkognito....

tako da za mene i dalje stoji teza da smo face,a to ste nam vi potvrdili sa svim ovim savezništvima ;)

Brain Killer
17.08.11, 15:25

Dadek, dadek.
Iskreno zabole nas kolko Vas ima ili nema i ko s kim, uglavnom nama dosadno,a danas niste tak glasni ko inaće, pa draga malko kuri da imamo kaj čitat. :gamer s mišem:

17.08.11, 15:31
mislim da bi bolje bilo od prepiranja koliko je vas a koliko nas ic pitat zasto su nam server skratili za 100 dana

Toso
17.08.11, 15:31
ovakvo gubljenje arta se PCu na proslom s4 nije dogadalo...

dadozg
17.08.11, 15:34
mislim da bi bolje bilo od prepiranja koliko je vas a koliko nas ic pitat zasto su nam server skratili za 100 dana

također se i mutne igre igraju sa onim padom servera,misteriozno nestali svi reporti koje treba kao dokaz podastrijet MH da vrati vojsku..zanimljivo :)

@toso

ovaj s4 i prosli s4 je razlika noc i dan kao i pacijenti ;)

@brain

nama nije dosadno,dapače baš nam je zanimljivo i interesantno ;)

gamacid
17.08.11, 15:37
također se i mutne igre igraju sa onim padom servera,misteriozno nestali svi reporti koje treba kao dokaz podastrijet MH da vrati vojsku..zanimljivo :)

@toso

@brain

tak sve svi brane koji gube
deru se na sva zvona da se dobro zabavljaju

17.08.11, 15:37

@toso

@brain

a zato su meni ponestajali reporti...hahaha..jos gledam jedan dan imam 1000 drugi dan 600...reko sto se desilo :D

ma, tek je postalo zanimljivo i oni vec najavljuju planove...pa nece bit ni 200 dana igre na serveru :S inace traje cca 300 dana, a sta je ovo!?...uzas...danas mi je bas zao svog golda i vremena sto potrosio na ovom smecu od servera...

dadozg
17.08.11, 15:40
šaraf slažem se s tobom(vjerovao ili ne)...

a gle na nama je da zadržimo zanimljivost servera samo se bojim da ce jos 15-20 dana biti zanimljivo i da tad krece mrtvilo prije weweja :)

@gama frende ko gubi? pa oš današnje reporte? :):):)

17.08.11, 15:47
šaraf slažem se s tobom(vjerovao ili ne)...

a gle na nama je da zadržimo zanimljivost servera samo se bojim da ce jos 15-20 dana biti zanimljivo i da tad krece mrtvilo prije weweja :)

@gama frende ko gubi? pa oš današnje reporte? :):):)

ww je najgori dio igre :(

treba ih sjebat, skatat ww sela i igrat 5 godina server

razigrana bakterija
17.08.11, 15:52
Gerila bila i ostala samo komarac i potrcko..zuji zuji.. A ne može nista

Dado..a sto si očekivao ? Da vas bop neće dirati ? Bilo je samo pitanje vremena kada će krenuti..od samog početka servera se to očekivalo..a nije da ih niste bockali i provocirali od samog starta..samo nemojte sada krenuti sa onim spikama o moralnim pobjednicima..rl-u..i sličnim glupostima..ne trebaju vam niti ove price da je cijeli server protiv vas..

Ozbiljan organiziran savez ne gubi bitne arte tako lako..pogotovo ne male koje se bez po muke može prebaciti bilo gdje..

dadozg
17.08.11, 16:44
ma razigrani nema priča oko RL i moralne pobjede,em ti moralnu pobjedu :)

al da je gušt ratovat protiv 20 saveza gušt je i to veliki te osim gubitaka arteva nanijeli nam nisu apsolutno nikakvu štetu,u svakoj organiziranoj akciji masa zakucavanja...ljeto je i pol ekipe nema kao i viki...dolazi rujan i tad krečemo žešče :) (ako nas jeremy ne očisti do tad :cerek: )

kaj se tiče bopa ja sam odavno govorio da njih treba pregaziti ....

niš idemo dalje,danas je na žalost ovo masovno zakucavanje Bopa palo u drugi plan gubitkom BO ...sutra u 5 ujutro slijedi nastavak,a Voljeni se vraća s mora uskoro ...ipak smo mu dali par dana RL dopusta :D

Nixon
17.08.11, 18:02
Dado zar si i tu glavni :D
Čitam malo da ubijem dosadu , nekako mi se čini da i tu nemaš sreće ....
Baš znaš pogodit savez :D
Protiv kojih 20 saveza se boriš ?

dadozg
17.08.11, 18:04
Dado zar si i tu glavni :D
Čitam malo da ubijem dosadu , nekako mi se čini da i tu nemaš sreće ....
Baš znaš pogodit savez :D
Protiv kojih 20 saveza se boriš ?

ma znaš mene uvijek u najjačim savezima ;) pa ima ljubomorne ekipe...nije ovo gađanje saveza,ovo je druga runda s4(prvu smo naravno osvojili bez beda) sa najboljom skupinom ljudi koje sam upoznao u ovih 5 godina kako igram travian...

Prime
17.08.11, 18:15
Ako se ne varam s istom skupinom igras i sad,nema hika i razigranog ali to je manje vise ista ekipa

dadozg
17.08.11, 18:20
Ako se ne varam s istom skupinom igras i sad,nema hika i razigranog ali to je manje vise ista ekipa
je,to je ona skupina koja je tebe i bop razvalila prošli s4,a kako ste danas krenuli ne bute ni ovaj s4 prošli bolje :cerek: samo mi žal seme i zeke kaj buju opet žicali da pređu k nama :D

GRINHIL
17.08.11, 18:33
ma udri brigu na veselje ;) jedino im takvi blef napadi i prolaze,svaka organizirana akcija i zakucavanje :cerek: :cerek:

tješi se ti samo
:)

Prime
17.08.11, 18:48
Opet ti po starom nisam igral u bopu prosli server,mislis rec matt je razvalio svojim sposobnostima?A s cim cete vi to nas razvalit s 0 mali bo prema 5?

MarineKing
17.08.11, 18:54
ne mozemo vas razvalit jer necemo stic, zadnji ste u redu cekanja jer ste najslabiji od svih trenutnih koji nas napadaju.

zanima me ukoliko nas porazite, tko ce si od 20 saveza pripisati pobjedu? ili cete napisati cijelu listu pa govoriti kako ste timski uspjeli pobjediti gorkog protivnika? :D

btwn šaraf, sad kad si nas zbrojio zbroji i vas, ako si došao do 4 znamenke u školi.

dadozg
17.08.11, 18:56
ne mozemo vas razvalit jer necemo stic, zadnji ste u redu cekanja jer ste najslabiji od svih trenutnih koji nas napadaju.

zanima me ukoliko nas porazite, tko ce si od 20 saveza pripisati pobjedu? ili cete napisati cijelu listu pa govoriti kako ste timski uspjeli pobjediti gorkog protivnika? :D

:patkica: hihihi potpis svakog napisanog slova ;)

eto a ja taman htio napisat da bop neki klinac vrijedi bio bi prvi na udaru od nas,a ne gerilla ;)

Rakus
17.08.11, 18:57
ne da mi se sve ovo čitati, štoviše, gadi mi se. pročitao sam nešto sitno, i zaključio da (nevezano za to što sam ja u Sexovcima) se PC prvo ponašaju kao da prostiš kurtoni, i onda se poslije žale kako cijeli server ide na njih. čast iznimkama.

onaj tko ne može u igri nešto napraviti, tipka na forumu, maltane nisam niti jednom vidio npr Braina kako se žali ovdje (on mi je eto primjer jer mi djeluje kao dobar igrač, a u PC-u je), ili... ne znam. sve to skupa je jako iritantno, i ne znam zašto dolazim, valjda jer očekujem nešto konstruktivno, zanimljivo - tako mi i treba kad sam optimist.

nego, dado, sada ti navrati na pivu ili radler =)

pozdrav i do tipkanja, flame on.

DamirB
17.08.11, 19:08
hah, promatram malo današnja događanja i baš si razmišljam. Poznajem indirekto igrača koji igra na acc Plavac mali koji je oteo art BO i bojim se da se većina vas busa o prsa isključivo pojedinačnom kvalitetom tog igrača, bojim se da osim njega nitko živ nije niti znao da si on ide po taj art. Art je njemu bio potreban jer će i sa njime tek za mjesec dana imati off koji će tada biti mjerljiv sa danšnjim, budimo iskreni, prilično mršavim offovima iz BoP-a. Čovjek se igra, troši se i naravno da mu je taj art potreban. Tako da, ruku na srce, bojim se da od tog arta ova četa saveza neće imati niti Obuku a kamoli Brzo što nekako ide na ruku suparnicima u ovom slučaju. A kad već spominjem riječ savez, mislim da je današnji dan u saveznom smislu ipak pokazao mnogo bolji timski rad PC saveza. Ja bi osobno ocijenio današnji dan u najmanju ruku 1-1...igramo produžetke :)
LP

Toso
17.08.11, 19:09
rakus hmmm. nesta mi je nick poznat, jesi mozda igrao prvi s2? (po datumu reganja na forum ima smisla :D )
bio si dual sa blackom?

p.s. matt, sto ti treba ova slikovnica? :D

MarineKing
17.08.11, 19:21
nije mi se igralo dok nisam saznao koliko je saveza protiv PCa i dok me xena nije motivirala na skypeu pricajuci kako ce nas sve skatat. upravo zbog toga jedno je sigurno, guerilla ne moze osvojit ovaj server, nikako :D

dadozg
17.08.11, 19:23
rakus...da ti nije gama dual mozda bi cak i dosao na radler ;)

iskreno da ti kazem i ja sam nekaj cuo o tebi od tvojih saveznika i to od jednog od po meni najboljeg igraca traviana u povijesti hr servera i ako si ti taj dio acc mirko i slavko onda imas najmanje nekaj pisat po forumu ;) .....

@damir

slažem se...plavcu svaka čast igračina je i ima cojones za razliku od velike vecine svojih,samo mi se čini da se svi njegovi saveznici,a pogotovo zena zmaj koja do sad je pokala veliku nulu na serveru(u biti nije svojim njuberskim fejkanjem je zabila sebe i svoje saveznike hahaha) kite njegovim perjem kao bezimeni vaderom na s1 :D:D

@sluga

i mene je xena motivirala pogotovo sa današnjim biserom kaj se okolo hvali kako ce pobrisat PC za 20 dana :cerek:

@BoP

http://www.net.hr/planet-x/page/2011/08/17/0534006.html

evo kako se hvata chupachabra,a ne kao vi danas :D:D

MarineKing
17.08.11, 19:32
ne znam kako nas ona misli pobrisat bez offova kad nije uspjela ni s offovima?! valjda je mislila na svojih 20 saveznika?

GRINHIL
17.08.11, 19:34
dado plavac je legenda
malo priča a puno napravi
a i bilo bi glupo da je okolo ko bedak pričal kak ide na art
ovak je u tišini to rešil ko faca
ja nisam igral prošli s4 ali kolko kužim da je i tam pokupio vrpu arteva
ugl. kapa dole

zvrkica
17.08.11, 19:38
dado plavac je legenda
malo priča a puno napravi
a i bilo bi glupo da je okolo ko bedak pričal kak ide na art
ovak je u tišini to rešil ko faca
ja nisam igral prošli s4 ali kolko kužim da je i tam pokupio vrpu arteva
ugl. kapa dole

slažem se...

tko može može, možemo mi kokodakati i seruckat ali čovjek je napravio svoje i svaka mu čast na tome ( za svaki koji je uzeo dosad)

naša sramota njemu na čast

DamirB
17.08.11, 19:41
Svakako Grin, ali to nije stvar oko koje može netko sebe ili savez veličati zbog tuđe kvalitete. To je pojedinačan potez, a nikako timski, savezni rad, to je trebala biti poanta moje misli...isto tako gledajući prema PC savezu, pojedinačna pogreška gubljenja arta, a timski, savezni rad je vidljiv u količini uhvaćenih offova...nadam se da vidiš kaj sam htio reć, ne samo ti, nego i većina...nategnutih 1-1 za danas, bez obzira na art :)
LP

dadozg
17.08.11, 19:41
ne znam kako nas ona misli pobrisat bez offova kad nije uspjela ni s offovima?! valjda je mislila na svojih 20 saveznika?

ili ih traži još??? pa ajde moramo priznat žena se lijepo zainatila samo da još riječi provede u djelo,evo ja ženi reko da igram trav još 20 dana :(

naša sramota njemu na čast

slažem se,potpis :) dečec se barem zabavlja :)

@grin

koji acc je igrao plavac prošli s4??? nego kaj se niš ne javljaš više na skype?nema onih tvojih legendarnih poruka niš :D

razigrana bakterija
17.08.11, 19:51
Prime..nedostaje tu još dosta važnih igrača..nema vadera, riddicka, mrkve, prodotesa..da ne nabrajam sada dalje..čak niti velikog vode hzg-a..neki igraju duale pa se u neku ruku i tu javlja razlika..matt je tek nedavno izgubio bitku protiv ovisnosti..tako da dosta je razlika između pc nekada i danas..iako većina je i dalje tu..

Bop je mogao još malo pričekati..pa se onda za kraj poruci s pc-om..jer realno gerila nije prijetnja ni jednima ni drugima..

Sto se plavca tiče..koliko ga znam..sumnjam da ga zanima ista osim toga da uzme brojcano sto vise arteva..

GRINHIL
17.08.11, 19:51
ma na sve skupa ovo mi je zanimljiv server napokon
ja sam sretan
vi imate možda ukupno 10 saveza, ajmo reć kao dado, dok mi 20.
vi(pc+saveznici) imate veći postotak kvalitetnih ljudi u savezima dok kod nas(ne samo gerila nego svi s naše strane) ima i novih koji uče i onih koji i nisu preaktivni
tako da ako bi gledali broj starih igrača koji su iskusni vi ih imate nešto više, ali mi brojnošću to nadoknadimo
zato ovo i bude zanimljivo

uz sva štekanja servera i sl. po meni zasad napokon dobar fajt.

a dado zašt se nisam javljal na skajp je zato jer sam bio na go-šaljem ti par vicova
hehe
mora neko i oprat noge par puta godišnje
ipak imam ženu pa me mora durat
mislim da nema mora mirišal bi ko kauboj kad se vrati nakon par mjeseci prženja po texasu
:D

Toso
17.08.11, 19:56
Svakako Grin, ali to nije stvar oko koje može netko sebe ili savez veličati zbog tuđe kvalitete. To je pojedinačan potez, a nikako timski, savezni rad, to je trebala biti poanta moje misli...isto tako gledajući prema PC savezu, pojedinačna pogreška gubljenja arta, a timski, savezni rad je vidljiv u količini uhvaćenih offova...nadam se da vidiš kaj sam htio reć, ne samo ti, nego i većina...nategnutih 1-1 za danas, bez obzira na art :)
LP

nije to potez pojedinca. trebalo je savezno fejkanje, trebale su spije i sve ostalo.
pojedinac u ovoj igrici ne moze mnogo, ako nema savez iza i oko sebe.

MarineKing
17.08.11, 19:57
dobar post grinhil u potpunosti se slazem s napisanim

dadozg
17.08.11, 20:04
nije to potez pojedinca. trebalo je savezno fejkanje, trebale su spije i sve ostalo.
pojedinac u ovoj igrici ne moze mnogo, ako nema savez iza i oko sebe.

ovaj današnji gubitak nema apsolutno nikakve veze sa fejkanjem svih 20 saveza...to je definitivno potez pojedinca koji je probao i uspio i ja sam tako poslao na blef na nekog iz gerille,al je ovaj bio pametan pa maknuo art prije mog dolaska....

@razigrani

džaba primu i ekipi i 5 BO kada nisu sposobni nulirat ni jedan GG :) a kamoli da uspješno napadnu naš kvadrant,evo danas se novi saveznik Bop iskazao od 10 poslanih pravih napada,8 zakucavanja dobar prosjek nema kaj :)

nastavak slijedi sutra ujutro,možda se priča popravi za suparnike :)

ajmooooo dinamooooooo

Prime
17.08.11, 20:12
Sve to stoji dado mi smo se kucali danas,ali guerilla,bop,sex..etc drze 5 malih bo,mozemo si to priustit dok vi drzite 0,jedino ako ne izicate saveznike silence da vam predaju svoj.Izgleda da si se jako razacorao sto se i bop prikljucio zabavi kontra vas,kao sto ti je razigrani rekao sta si ocekivao?podbadate od pocetka,napadate uzeli se igrace na nasim kord samo da nas provociraju.ja osobno zadovoljan zanimljiv server bude fajta do kraja

beshtija
17.08.11, 20:20
hah, promatram malo današnja događanja i baš si razmišljam. Poznajem indirekto igrača koji igra na acc Plavac mali koji je oteo art BO i bojim se da se većina vas busa o prsa isključivo pojedinačnom kvalitetom tog igrača, bojim se da osim njega nitko živ nije niti znao da si on ide po taj art. Art je njemu bio potreban jer će i sa njime tek za mjesec dana imati off koji će tada biti mjerljiv sa danšnjim, budimo iskreni, prilično mršavim offovima iz BoP-a. Čovjek se igra, troši se i naravno da mu je taj art potreban. Tako da, ruku na srce, bojim se da od tog arta ova četa saveza neće imati niti Obuku a kamoli Brzo što nekako ide na ruku suparnicima u ovom slučaju. A kad već spominjem riječ savez, mislim da je današnji dan u saveznom smislu ipak pokazao mnogo bolji timski rad PC saveza. Ja bi osobno ocijenio današnji dan u najmanju ruku 1-1...igramo produžetke :)
LP
potpuno pogrešno.
znali smo da ide po art..
ako se ko sjeća tog igrača sa exs4 onda zna da njemu arti fetish ..
nikad nije imao želju štekat vojsku i raditi neki veliki off..on je timski igrač kojemu su na prvom mjestu potrebe saveza.
:air kiss: dini

MarineKing
17.08.11, 20:21
Sve to stoji dado mi smo se kucali danas,ali guerilla,bop,sex..etc drze 5 malih bo,mozemo si to priustit dok vi drzite 0,jedino ako ne izicate saveznike silence da vam predaju svoj.Izgleda da si se jako razacorao sto se i bop prikljucio zabavi kontra vas,kao sto ti je razigrani rekao sta si ocekivao?podbadate od pocetka,napadate uzeli se igrace na nasim kord samo da nas provociraju.ja osobno zadovoljan zanimljiv server bude fajta do kraja

ovo mi zvuci kao da ste svi skupa jedna koalicija?! hoce li to tako ostati i kad dodju WWovi? sumnjam :) mislim da ce bit svađe i otimanja za pobjedu...
ili ako je svima cilj da PC NE pobjedi, onda to poprilicno imponira pacijentima, ocito su važni.
Nije to valjda najvece postignuce koje svaki od tih 20 saveza moze postici?!

beshtija
17.08.11, 20:27
@sluga

i mene je xena motivirala pogotovo sa današnjim biserom kaj se okolo hvali kako ce pobrisat PC za 20 dana :cerek:

prosvitli me naivnu i senilnu..kad? gdje? šta? :to victory:

razigrana bakterija
17.08.11, 20:28
ovo mi zvuci kao da ste svi skupa jedna koalicija?! hoce li to tako ostati i kad dodju WWovi? sumnjam :) mislim da ce bit svađe i otimanja za pobjedu...

Kakvog otimanja ? Gerili je sudeno da bude potrcko :) nekada pc-u..sada bop-u :) jedino tako mogu biti korisni :)

Prime
17.08.11, 20:29
Osobno mislim da je bopa premalo za dizat ww,meni je svejedno ko klikne prvi na 100,samo da to ne bude pc.
ps-razigrani gerila je okupila jako dobru ekipu za ovu turu

MarineKing
17.08.11, 20:41
Osobno mislim da je bopa premalo za dizat ww,meni je svejedno ko klikne prvi na 100,samo da to ne bude pc.

meni ovo zvuci kao komplex, sorry ako nije :D

jako dobru ekipu koja je skatana i koja nema vise offova, sta bi tek bilo da se sami protiv nas bore :D

booby
17.08.11, 20:42
@Prime malo me čudi ta tvoja "mržnja" i opsjednutost prema PC-u. Pa, igrao si u Pinkićima sa ekipom iz PC-a, ne vjerujem da smo ti se toliko ogadili tamo, da sad ovoliko žući prollivaš po PC. Baš me zanima, jer čim smo završili s S1, i prešli ovdje, ti si napustio skaype sobu Pinkića, i po tom pretpostavljam da si već tad znao da ćeš biti protiv PC-a...

Nixon
17.08.11, 20:47
Prime..nedostaje tu još dosta važnih igrača..nema vadera, riddicka, mrkve, prodotesa..da ne nabrajam sada dalje..čak niti velikog vode hzg-a..neki igraju duale pa se u neku ruku i tu javlja razlika..matt je tek nedavno izgubio bitku protiv ovisnosti..tako da dosta je razlika između pc nekada i danas..iako većina je i dalje tu..

Fino napisano :)
Dakle opce poznato je i dalje da savez drzi nekolicina igraca .
Ma koliko se neki hvalili opet se svodi na par igraca .
Nego jel mogu bar dobit odgovor s kime se to PC tuce ?
Pricaju se nekih 20 saveza , jel moze netko stavit listu ili su samo naklapanja,pa da se zamaste oci ovdje :)

Prime
17.08.11, 20:57
Da razjasnimo malo neke stvari,3 dana prije nego je prox objavio da pc ide na s4.mene su pitali iz bopa ako bi igrao s njima i pristao sam.Ako se dobro sjecas prije nego sto sam napustio skyp pinkica napisao sam da cu igrat u bopu i da nebi bilo korekno od mene da ostanem u toj sobi.Nemam nista protiv vas,brain,ajkula,prale,anđa,rambo,dado(iako nije realan uvijek),mangup i jos mnogi drugi su meni super ljudi i igraci.Nema tu nikakve zuci i mrznje,samo volim malo lozit tu na forumu,meni je igra bez prepucavanja na forumu prazna.

DamirB
17.08.11, 21:10
Fino napisano :)
Dakle opce poznato je i dalje da savez drzi nekolicina igraca .
Ma koliko se neki hvalili opet se svodi na par igraca .
Nego jel mogu bar dobit odgovor s kime se to PC tuce ?
Pricaju se nekih 20 saveza , jel moze netko stavit listu ili su samo naklapanja,pa da se zamaste oci ovdje :)

GUERILLA, ~X~, UFP-FED, SEXovci, Šlapice, USKOK, -BoP-, BIZ@LION, MARS~X~, - A -, _BoP_, HARD@BIZ, PB®, GUERILA, UFP-K, SEXO, BoP, @HARD@, UFP FED

@ tošo
ma moš misliti koliko je DeBillu važno da mu drugi fejkaju i kako je on u "saveznoj" akciji išao po art...prije bi se složio sa razmišljanjem bakterije da njega zanima samo broj arteva...sve se bojim da mari za savez, uglavnom, ostajem pri tvrdnji da je to njegova pojedinačna kvaliteta i naša pojedinačna pogreška u pitanju a nikako timski rad
LP

MarineKing
17.08.11, 21:38
Valari, Atlantis, LS jos malo saveza na toj strani... samo 22 saveza jel :D i onda se javi šaraf i kaze kako je nas 370 :D

dadozg
17.08.11, 21:38
Sve to stoji dado mi smo se kucali danas,ali guerilla,bop,sex..etc drze 5 malih bo,mozemo si to priustit dok vi drzite 0

pa možete :) slobodno vi dolazite kao što ste danas se zakucali sa postotkom od 80% ;)

kao što rekoh džaba vama ti artevi kada ih ne znate iskoristiti..a mi samo sa kacigama ..zaboravljaš da imamo još uvijek 4 velika BO,od toga jedan unikatni....dokle ne znamo,ali ih imamo ;)

p.s. hvala kaj si napokon javno priznao da ste svi skupa zajedno....samo isto bi se složio s jednim svojim kolegom ne znam od kud tebi tolika silna mržnja prema pisiju....

eto sad bi rekao da dinamo igra kao gerilla i saveznici,pokušavaju,napadaju,napadaju,ali nikako probiti hihihi

Toso
17.08.11, 21:41
@ tošo
ma moš misliti koliko je DeBillu važno da mu drugi fejkaju i kako je on u "saveznoj" akciji išao po art...prije bi se složio sa razmišljanjem bakterije da njega zanima samo broj arteva...sve se bojim da mari za savez, uglavnom, ostajem pri tvrdnji da je to njegova pojedinačna kvaliteta i naša pojedinačna pogreška u pitanju a nikako timski rad
LP

debill sa ex s4? iz BoPa? (ili TL, ne sjecam se)

DamirB
17.08.11, 21:55
debill sa ex s4? iz BoPa? (ili TL, ne sjecam se)
tako piše u profilu, a ja poznam samo jednog DeBilla, a po stilu izgleda da to jest taj :)

Nixon
17.08.11, 21:56
GUERILLA, ~X~, UFP-FED, SEXovci, Šlapice, USKOK, -BoP-, BIZ@LION, MARS~X~, - A -, _BoP_, HARD@BIZ, PB®, GUERILA, UFP-K, SEXO, BoP, @HARD@, UFP FED

Tnx .
Fino izgleda .
Osobno mi se ne sviđa ta nova verzija , al eto ako ćete kao savez zaigrati ikad staru verziju3.5 , volio bi vas imat kao suparnike .
Dakle ne u ovom omjeru već normalnom .
Tek toliko da usporedim snage ....pošto se o PC-u čuje daleko .

Prime
17.08.11, 21:57
Debill je igrao u bopu kolko se ja sjecam,Svaki post sadrzi kolko je saveza protiv vas,sto je?misevi ste postali?otkad se to pc boji kolicine protivnika?

ariac
17.08.11, 21:58
ma moš misliti koliko je DeBillu važno da mu drugi fejkaju i kako je on u "saveznoj" akciji išao po art...prije bi se složio sa razmišljanjem bakterije da njega zanima samo broj arteva...sve se bojim da mari za savez, uglavnom ...
LP

Mari i za savez i za igrace i za samu igru, ali mari i za artove (fetish nekakav :D). Nagadjati takve stvari o osobi koju ne poznajete je u najmanju ruku neukusno.

Ne, to nije taj Debill ...

chupachabra
17.08.11, 22:04
Debill je igrao u bopu kolko se ja sjecam,Svaki post sadrzi kolko je saveza protiv vas,sto je?misevi ste postali?otkad se to pc boji kolicine protivnika?

Da razjasnimo malo neke stvari,3 dana prije nego je prox objavio da pc ide na s4.mene su pitali iz bopa ako bi igrao s njima i pristao sam.Ako se dobro sjecas prije nego sto sam napustio skyp pinkica napisao sam da cu igrat u bopu i da nebi bilo korekno od mene da ostanem u toj sobi.Nemam nista protiv vas,brain,ajkula,prale,anđa,rambo,dado(iako nije realan uvijek),mangup i jos mnogi drugi su meni super ljudi i igraci.Nema tu nikakve zuci i mrznje,samo volim malo lozit tu na forumu,meni je igra bez prepucavanja na forumu prazna.

Izgleda da jedino protiv mene imaš nešto

razigrana bakterija
17.08.11, 22:06
da ne bude zabune...ja nisam rekao nista nista o njegovom odnosu prema savezu..samo da mu je vaznije uzeti sto vise arteva nego napraviti neki veci off...i ne budi siguran da ga ne znam...prije bi se moglo reci da ga znam duze nego ti ;)

DamirB
17.08.11, 22:12

Ako si na moj post ciljao iskreno te žalim. Nix ne igra ovaj server koliko primjećujem i čovjek je uljudno pitao i ja sam mu isto tako uljudno i odgovorio. To što ti u tome tražiš provokaciju to je već tvoj problem što se mene tiče. Ono što sam naveo je činjenica i odgovor Nixu na pitanje...ne kužim gdje si tu pročitao strah...
LP

DamirB
17.08.11, 22:15
da ne bude zabune...ja nisam rekao nista nista o njegovom odnosu prema savezu..samo da mu je vaznije uzeti sto vise arteva nego napraviti neki veci off...i ne budi siguran da ga ne znam...prije bi se moglo reci da ga znam duze nego ti ;)

nisam je to ni rekao...samo sam se složio sa tvojom tvrdnjom u dijelu da ga zanimaju artevi, ništa više

mada, eto upravo čitam da to izgleda nije onaj DeBill za kojeg sam mislio...nije lijepo krasti nickove :D

@ ariac
ako je tako kako kažeš, ispričavam se dotičnom igraču jer sam ga zamijenio sa DeBillom koji je meni poznat

chupachabra
17.08.11, 22:29
Moj prime izgleda da si ti postao miš, kad si se priključio koaliciji i skrivaš se iza 20 saveza.
I izgleda da su tu svi došli sa namjerom da PC ne osvoji server ,a svi se potajno nadaju da će to biti oni.
I što je rekao njegov sluga ,ako PC i ne osvoji server baš i mene zanima kako ćete podjeliti titulu pobjednika.
Moj prjedlog je da se svi ujedinite u jedan savez da nikom posle ne bude krivo.
I ako budete radili feštu kao mi nakon pobjede, mislim da će jedino dom sportova moći primiti toliku količinu ljudi:D

Brain Killer
17.08.11, 22:40
eto sad bi rekao da dinamo igra kao gerilla i saveznici,pokušavaju,napadaju,napadaju,ali nikako probiti hihihi

Nije li završilo 4:1 za dinamo ?????????

Zmaj i Feniks
17.08.11, 22:52
Nije li završilo 4:1 za dinamo ?????????

Prime
17.08.11, 22:56
Damire nije bilo upuceno tebi vec dadi koji me prozvao,Dinamo ih razbio,bit ce da to dado nije ocekivao.Chupa zasto bi imao nesto protiv tebe ili protiv bilo koga iz pc-a?ovo je igra.Di sam se ja to sakrio?znate moje korde slobodno navratite

gamacid
17.08.11, 23:34
Damire nije bilo upuceno tebi vec dadi koji me prozvao,Dinamo ih razbio,bit ce da to dado nije ocekivao.Chupa zasto bi imao nesto protiv tebe ili protiv bilo koga iz pc-a?ovo je igra.Di sam se ja to sakrio?znate moje korde slobodno navratite

ma dado sim dado tam
cekaj da zavrsi s1 pa te dojdem pokatati
njega itak treba samo katati
samo vas provocira cele dane
bolje gubi bolje se dere
propadanda je zajebana stvar i uvijek nakraju ispadne, gle dado je bio u pravu
mozak vam pere godinama
sramite se sto ga jos niste pokatali
na nulu s njim

padobranac7
17.08.11, 23:44
druže cigo na naš savez je i dado bacio miig!,zna da su ovdje igrači ex kvalitete a ti prijatelju dado oođi kod nas i budi špija pozz... modni maćak isprićavam se xeni ili kako već.navukao si def u svoje selo i zato me izbacili, smješno i još špija
moš misliti def 6k

chupachabra
18.08.11, 00:54

da se bojimo količine već bi davno svi ugasili račune

Ares(CRO)
18.08.11, 02:45
ili ih traži još??? pa ajde moramo priznat žena se lijepo zainatila samo da još riječi provede u djelo,evo ja ženi reko da igram trav još 20 dana :(

slažem se,potpis :) dečec se barem zabavlja :)

@grin

koji acc je igrao plavac prošli s4??? nego kaj se niš ne javljaš više na skype?nema onih tvojih legendarnih poruka niš :D

Mene cudi da imas zenu:opala:,jer kakve gluposti moze pisati to je cudo.Samo neko plakanje vas 20 protiv na par PC.Kao sto sam napisao u proslom postu neke igrace cijenim u PC,ali ti nisi jedan od njih jer imas pamet 15 godisnjaka i sa tobom se ne moze razgovarati.I na proslom serveru sam vam bio cestito među prvim igracim na pobjedi jer postivam kada netko igra dobro ali nevolim kad netko sere kao ti i tuđim k.... po koprivama mlati.

PS:Ali ne brini se bit ce bolje mozda te netko zavoli za kojih 100 godina :pivo:

zlikovci
18.08.11, 02:54
meni ovo zvuci kao komplex, sorry ako nije :D

jako dobru ekipu koja je skatana i koja nema vise offova, sta bi tek bilo da se sami protiv nas bore :D

pa da.. zato si rekosmo još jedan bo ne bi bio naodmet.. i malko resa da dignemo farme.. gdje po

bo? gdje po rese? gdje ima tako darežljivih farmi?

ima u pc!!! uzviknuše svi u skype sobici.. ostatak priče znaš :D

p.s p.c

sve ce vas moja dualka skatati :P

p.s. p.s p.s

kako bi nastavili tradiciju..dakle,potrčko ( u spomen onog koji nije dobar ni zao već...) će mi biti

nick na ovom novozelandskom s3 koji starta,pa ak navratite ljudovi posaljite igm

18.08.11, 03:44
Valari, Atlantis, LS jos malo saveza na toj strani... samo 22 saveza jel :D i onda se javi šaraf i kaze kako je nas 370 :D

da, i gdje sma pogrijesio, jedino u brojci jer vas je sigurno 100 vise...

ja ne bjezim od toga da svi ovi nabrojani savezi pa makar ih bilo i 22 kontra pca zajedno s nama...

samo zelim reci da PC nije bas "pale sam na svijetu"

ako ti to ne shvacas. tvoj problem :)

MarineKing
18.08.11, 05:50
bez ovoga "makar" molim jer to zaista je brojka i cinjenica ma koliko ona tuzno i cudno zvucala :D

MarineKing
18.08.11, 05:52
ima u pc!!! uzviknuše svi u skype sobici.. ostatak priče znaš :D

jel ostatak price onaj u kojemu vam PC polovi sve offove i skata gotovo sve GGove ili? i to dok ga napadaju iz svih smjerova...prelose :D http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_2263

dadozg
18.08.11, 06:44
jel ostatak price onaj u kojemu vam PC polovi sve offove i skata gotovo sve GGove ili? i to dok ga napadaju iz svih smjerova...prelose :D http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_2263

ma daj nemoj im tako očito bacat pred nos...nek se busaju u prsa i misle da su supać :) nego koliko nam je još jeremy dala? 18 ili 19 dana dok nas ne rasture :)

p.s. zaboravih xeni čestitat tu na forumu da je lijepo navukla bop na pisi :D

btw.lijepa akcija danas čestitam,ima par zabijanja,ali za promjenu i katanja pisija...napokon ste shvatili da je vrijeme da promjenite stil napadanja ;)

@gama

ne kakaj ili bum te skatal :D

@brain

komentar na dinamo je bio na prvo poluvrijeme,hvala dragom Bogu ipak su punooo bolji od gerille i ovih ostalih 22 saveza pa su razvalili švede u drugom poluvremenu...

nego trebali bi neki novi naziv za ovu anti-PC koaliciju,zvrkica???

zvrkica
18.08.11, 07:04
sad moram heroja oživjeti...a kante nigdje na vidiku :wanted:

da, moram čestitati i ja kaj ću nema druge, akcija vam je ovaj put bila uspješna :tough:

sad odo klikat farme i skupljat rese za heroja :cry:

kiler
18.08.11, 10:41
kaj je bila neka akcija

jel može neki report na pvt

daj kume dado pošalji nekaj da vidim kaj se dešava

GRINHIL
18.08.11, 11:07
ovaj današnji gubitak nema apsolutno nikakve veze sa fejkanjem svih 20 saveza...to je definitivno potez pojedinca koji je probao i uspio i ja sam tako poslao na blef na nekog iz gerille,al je ovaj bio pametan pa maknuo art prije mog dolaska....
dado plavcu ovo nije 1 art već četvrti...i svaki je proslijedio dalje. To šta je čovjek sposoban i šta je kod nas odma ispada da on valja, a mi ne...da ste vi to napravili, bilo bi pc je zakon na petnaestu potenciju...nije uredu da nemrete priznat da je ovo super potez gerile nego samo njemu čestitate...bezveze...

Ovo stoji i kod nas, tako da priča da nas pokušate nahuškat jedne na druge ne prolazi.
I ja imam malu satisfakciju da bilo tko drugi pobijedi, kad ste nas tak zeznuli i na drugim serverima(s3) i to ne ratom već zavadama(daleko teže bi uzeli ww da su SF i Gnjide ostali skupa)-zato ljudi vas toliko i ne vole kao savez(ne kao pojedince) pa im je cilj samo da vi ne pobijedite.
Da ste igrali pošteno(po mom mišljenju špije i razvrgavanje dogovora kako vam paše nisu poštena igra) i tako i pobijedili mislim da ne bi bilo opće hajke na pc.

Od te priče pogledajte brojnost nekih saveza-pa ima ih nekih koji su po 10tak ljudi...

MarineKing
18.08.11, 11:45
ako se ne varam iz Valhalle sam trenutno jedino ja u PCu i to 15 dana tek a na s3 nisam imao utjecaja na apsolutno nista, samo sam slao napade kako je šef zapovjedao.

GRINHIL
18.08.11, 12:33
hehe
ma pusti ti to
iste korde, dio istih ljudi :)
pa mi drago da malo i moj savez ispraši nekom dupence
pa makar bilo i uz pomoć dr.saveza

da malo satisfakcije dobijemo
;)

u principu ne volim da gubim pa eto...bitno je da 3 servera zaredom ne spušim
ostalo ak je bolje od toga sve je gratis

MarineKing
18.08.11, 12:37
zato sljedeci server moras na -/- i problem rijesen! :P

GRINHIL
18.08.11, 12:53
hahaha
kad mi je tu ekipa
nemrem bit derep i otić
a kolko vidim otkad ih ja sve učim kak se travijan igra i kak se treba spamat popravljaju se :p

možda nešt i napravimo ovaj server(naravno pod mi mislim na nas 22 koji smo opozicija PC-u :D )

uglavnom od pc-a volil bi da dado rađe nama pređe neg da ja tam idem :)
makar bi imal nekog za spamat stalno
ovi moji popustili
rođeni(doodeck) mi je daval nadu da mi bu lepo spikat i srat po drugima kad ono čovjek više nije baš na skajpu
izdo me
lepi isto
špije
fuj
bljak
treba ih na goli otok s tim da ga premjestimo negdje di je zima
i dat im samo neke gaće od moje babe da imaju s čim pokrit sramotu

ripp3r
18.08.11, 14:12
E fejkate sa pljačkama u valovima ROTFL. Druga stvar. Strategija se promjenila izgleda...oni mali idu na GG, a veliki na suporte..gaće se napunile malo...nema se više u prsima.

Šućro Ušćumlić
18.08.11, 15:33
zemite si tog grinhila. molim vas. nosite ga. odmah. platim vam.
jedino kaj bute svi dobili tešku dijareju, al dobro...

dadozg
18.08.11, 17:49
joj grin dodjem ja k vama odmah,ali imas tamo xenu koja predvidja raspad PCa sad vec za 18 dana pa kad se PC raspadne evo mene k vama ;)

ariac
18.08.11, 19:31

Moj post se odnosio na DamirB-a. Na tvoje sam davno upozoren da ih ne uzimam preozbiljno :D

dadozg
18.08.11, 20:03
evo krenula akcija čiščenja pacijenata,kako je xena rekla za 20 dana,imamo još 18 dana:

http://travian-reports.net/hr/report/282490d55cb

naravno pacijenti su branitelji :D

Prime
18.08.11, 20:35
Dadek siguran sam da imas kome poslat hrane u gg,btw nesto ste mi tihi danas pc-ovci?

sstipo
18.08.11, 21:35
Joj koliko spama, moze li netko u dve recenice sumirati sto se sve zbilo u zadnja dva tjedna ...

Kumek, kaj je ovo .. nema me 10ak dana .. i tu neki njuberi se sprdaju sa nama ...
Skatali mi GG, sitter mi zakucao off, Brain nas napustio .. i ono sto me najvise rastuzilo, ti si otisao u neki lijevi savez KME .. KME ... kaj je to .. da se nisi poceo baviti svinjogojstvom ... deffas se polovicama

razigrana bakterija
18.08.11, 21:39
postoji tema borbeni izvjestaji s4...pa reporte koje zelite objaviti ubuduce objavljujte na za to predvideno mjesto...ubuduce ce ici opomene za sve koji nastave izvjesca borbi objavljivati na chat temi...

MarineKing
18.08.11, 21:41
nibbleru nije valjda da si tuzan zbog zakucanog offa? :D

sstipo
18.08.11, 21:47
nibbleru nije valjda da si tuzan zbog zakucanog offa? :D

a ne znam ti ja tog diblera, to ces morati njega pitati ... a vidis da se pricam sa kumek-om, radje nam odi po pivu .. budi koristan .. hladnu molim

MarineKing
18.08.11, 21:51
cudno kako si bas ti odgovorio na poruku :D sve u svemu kazna te stize do kraja servera kao i prosli s4, pa ti usput dofuram i pivu :D

sstipo
18.08.11, 21:54
slugo spamas mi ovdje, nece mi kumek vidjeti poruke .. proseci malo, toplo je vani ...

Anđeo s greškom
18.08.11, 21:55
radje nam odi po pivu .. budi koristan .. hladnu molim

pa ti usput dofuram i pivu :D

ajde slugo budi koristan i dofuraj limun jedan :D

MarineKing
18.08.11, 21:58
slugo spamas mi ovdje, nece mi kumek vidjeti poruke .. proseci malo, toplo je vani ...

prosetat cu ti se kroz sela nekoliko puta bez brige budi :D

GRINHIL
18.08.11, 22:02
To neko birtiju otvorio?

sstipo
18.08.11, 22:03
sherlock, napokon dobro zboris i doktori prepurucavaju setanje min 30 minuta dnevno ...

okrutni
19.08.11, 01:32
...btw nesto ste mi tihi danas pc-ovci? radimo.vratio se voljeni i odma radna akcija,farbanje zidova :D.

zlikovci
19.08.11, 03:26

daj nemoj nasjedati na propagandu voljenog.vi ste u medijskoj blokadi.dopusti da te prosvjetlim.
recimo u vasem danasnjem mm-u (i u niz prijašnjih isti slucaj) su prikazana samo dva offa koja kao prosla i ostali ulovljeni ha ha.on vas sve očito smatra hmm.. kako bi se izrazio da ne dobijem ban.. a ostatak moje priče možeš si pogledati u riznici.. a za tvoju bajku imam i ja jednu doskočicu.. statsi-savezi-branitelj No1? pc.? polovljeni offovi? čiji? skatani gg samo u guerilli? a saljes li ti hrane igdje?

blitz
19.08.11, 06:09
meni nitko ne šalje hranu..žalit ću se voljenom što me drži u medijskoj blokadi

dadozg
19.08.11, 06:12
a jeremy čemu sad takve priče pa jesmo li i zvrkica i ja tu jučer javno čestitali na akciji te rekli da ste nas skatali,doduše uz uhvačenih par offova...a kaj se cenzure tiče tu ste majstori vi...jedan frend koji igra kod vas mene uporno žica reporte katanje jer od vas nemre niš dobiti...ali uglavnom mi se zabavljamo,evo imamo još 17 dana kako je xena rekla dok nas ne pobrišete pa idemo se još tih 17 dana igrat ;)

@sstipo

kako te hladno sluga spustio hahahahahahhaah

sstipo
19.08.11, 07:28
Imas praf kumek, sluga je donio fajn hladno pivo ...

zvrkica
19.08.11, 08:04
daj nemoj nasjedati na propagandu voljenog.vi ste u medijskoj blokadi.dopusti da te prosvjetlim.
recimo u vasem danasnjem mm-u (i u niz prijašnjih isti slucaj) su prikazana samo dva offa koja kao prosla i ostali ulovljeni ha ha.on vas sve očito smatra hmm.. kako bi se izrazio da ne dobijem ban.. a ostatak moje priče možeš si pogledati u riznici.. a za tvoju bajku imam i ja jednu doskočicu.. statsi-savezi-branitelj No1? pc.? polovljeni offovi? čiji? skatani gg samo u guerilli? a saljes li ti hrane igdje?

:brukica:

znaš kak se kaže prvo pometi u svom dvorištu a onda kreni kod susjeda....
nešto si previše zabrinuta za nas, a tvoja prognoza je bila 20..ne, na sad već 17 dana...pa ne zanima što te toliko brine kaj se šalje u MM a kaj ne...
sve je to medijska propaganda sorry kaj ti to toliko smeta...evo bude voljeni to ispravio drugi put.. hvala na upozorenju..
a to što tebe to jako pogađa ako netko treba neki report uvijek će ga dobiti...a nama je skype mjesto gdje saznajemo i širimo večinu informacija ne MM...

Doskočica...
Branitelj tjedan??? pa bar ćemo medaljicu dobit, žao mi je što toliko patiš na to ali budete je i vi dobili kaj sad sve u svoje vrijeme :nema odmora:

Opusti se previše si napeta za nekog tko je toliko siguran u sebe :air kiss:

PS. ja nemam hrane može koja tura trgovcima :cvijece i proljece:

GRINHIL
19.08.11, 11:48
šta ste se primili ko pijane babe plota za spamanu rečenicu izvađenu iz razgovora iz čet sobe da će pc za 20 dana da se raspadne?
bezveze...

dadozg
19.08.11, 12:03
Grin frende nije samo iz spam sobe :)

zvrkica
19.08.11, 12:07
šta ste se primili ko pijane babe plota za spamanu rečenicu izvađenu iz razgovora iz čet sobe da će pc za 20 dana da se raspadne?
bezveze...

hm...očito nisi informiran dobro, to je sve dio medijske blokade kod vas :brukica:

bude ti xena objasnila o čem se radi, ipak je to njena objava (poruka ) :cvijece i proljece:

Grin frende nije samo iz spam sobe

nego dado pa di si ti, pošalji mi honey jar :pčelica:

GRINHIL
19.08.11, 12:20
Grin frende nije samo iz spam sobe :)

opa
znači špijaš nas i u vodstvu!
:O

mrak!
daj mene ubaci kod vas da vas zaspamam malo

MarineKing
19.08.11, 18:10
statsi-savezi-branitelj No1? pc.?

1. GUERILLA 51 27540 1404557
2. PC. 55 20951 1152298
3. -PC- 54 16502 891103
4. SILENCE 59 13720 809459
5. .PC 55 13715 754298

eto zbroji ako znas zbrajat jaro :D

GRINHIL
19.08.11, 18:59
tko se to sad namjerno zabio da budemo mi prvi?

dadozg
19.08.11, 19:05
tko se to sad namjerno zabio da budemo mi prvi?

ja bum u nedjelju :)

Nixon
19.08.11, 19:11
ja bum u nedjelju :)

zapio ili zabio ?
hm..hmmm :D

dadozg
19.08.11, 19:17
zapio ili zabio ?
hm..hmmm :D

nekaj puno zalutaš ovdje na s4 temu :) ako očeš dođi k nama u pacijente nabavim ti acc ;)

GRINHIL
19.08.11, 19:20
dado na tvoj bolje da ne dođe
napada te moja strašna vojska-bolje gasi acc!

beshtija
19.08.11, 19:24
zvrkice,
malo bolje čitaj postove pa ćeš zamjetiti da moj dual piše u muškom rodu :P
ak imaš šta reći tu sam 8)
xena

dadozg
19.08.11, 19:42
dado na tvoj bolje da ne dođe
napada te moja strašna vojska-bolje gasi acc!

tvoji su tako opasno da mi niti ne prikazuje napad u dolasku :( stvarno bolje da stavim acc na gašenje odmah :)

erorr
19.08.11, 21:10
A vama stvarno nije dosadno..... hahahhahahaha

GRINHIL
19.08.11, 23:03
Stas...2 spamera ko 2 pijanca-lako se zabave.

zlikovci
20.08.11, 05:31
1. GUERILLA 51 27540 1404557
2. PC. 55 20951 1152298
3. -PC- 54 16502 891103
4. SILENCE 59 13720 809459
5. .PC 55 13715 754298

eto zbroji ako znas zbrajat jaro :D

mhmm ne znam.. tri saveza,previše mi.ipak sam ja intelektualno inferioran vama lumenima iz pc,kao

npr zvrkici..

ona me oduševljava iz dana u dan...

što se tiče špijanja,soba vodstva.. eheheh u vašoj sobici je razigrano.. ne igra se ali je razigrano..

razigrano kao u

dječjoj slikovnici.. ROTFL

zvrkica
20.08.11, 06:57
mhmm ne znam.. tri saveza,previše mi.ipak sam ja intelektualno inferioran vama lumenima iz pc,kao

npr zvrkici..

ona me oduševljava iz dana u dan...

što se tiče špijanja,soba vodstva.. eheheh u vašoj sobici je razigrano.. ne igra se ali je razigrano..

razigrano kao u

http://www.myemoticons.com/images/objects/signs/do-not-disturb.gif

dadozg
20.08.11, 08:04

razigrano kao u

kojoj sobi vodstva? kaj mi to imamo,a ja nisam u njoj? uuu veeelika greška Voljenog,sad ču mu se krvi napiti ;)

MarineKing
20.08.11, 08:14

razigrano kao u

u večini vaših accounta je razigrano :D

dadozg
20.08.11, 09:08
priča se da gerilla žica deff po cijelom serveru,toliko kako su veliki i jaki savez :cerek: :cerek:

erorr
20.08.11, 10:18
:O a mene nisu tražili deff :O nego mi poslali napad :( hmmmm morao bi im vratiti koji :)

GRINHIL
20.08.11, 10:43
priča se da gerilla žica deff po cijelom serveru,toliko kako su veliki i jaki savez :cerek: :cerek:

pa SC nas defa-tolko su ga napravili da mogu defat i vas i nas
:p

Prime
20.08.11, 11:22
Suska se dado i o vikend akciji skupa pc s velikim saveznikom.?
ps-jako sam razocaran sto me nema na listi za fejkanje

dadozg
20.08.11, 12:20
Suska se dado i o vikend akciji skupa pc s velikim saveznikom.?
ps-jako sam razocaran sto me nema na listi za fejkanje

a taj veliki saveznik je?

pa kaj češ na listi za fejkanje kad nisi nikakva opasnost,prvi put si došao na naš kvadrant i odmah se zakucao :cerek:

@grin

uzel sam ti više nek ti meni beeeeeee

GRINHIL
20.08.11, 12:27
slijedeći put nemoj da šalješ tolko vojske
otkad si naštanco tolko partizana

dadozg
20.08.11, 12:29
slijedeći put nemoj da šalješ tolko vojske
otkad si naštanco tolko partizana

ma fulao sam akciju pa rekoh da partizani nisu doma pa da ih pošaljem k tebi ;)

erorr
20.08.11, 12:35
M & M je objavio/la rat za MARS~X~. danas 09:30

evo vam malo pa si spamajte, hahahhaha

GRINHIL
20.08.11, 12:46
ratovi su za šonje....

pravi frajeri štancaju ovo:
U treningu Trajanje Dovršetak

1 dezerter.....21:33:47 09:37 sati
1 dezerter.....41:40:30 09:44 sati
1 dezerter.....61:47:13 09:50 sati
1 dezerter.....81:53:56 09:57 sati
1 dezerter...102:00:39 10:04 sati

;)

Prime
20.08.11, 13:47
To kolko ja nisam opasnost otom potom,cim se meni tu na forumu pojavi par pc-ovca i pocmu plakat meni dovoljno.

evo krenuo hard s kraja mape,iza njih bit ce i silence a vjerujem da pc dolazi na kraju,budemo vidjeli dali sam u pravu

dadozg
20.08.11, 14:09
To kolko ja nisam opasnost otom potom,cim se meni tu na forumu pojavi par pc-ovca i pocmu plakat meni dovoljno.

evo krenuo hard s kraja mape,iza njih bit ce i silence a vjerujem da pc dolazi na kraju,budemo vidjeli dali sam u pravu

koliko ja znam PC je u akciji na opasnije suparnike od bopa-na gerilu i sexiće....a možda sam u krivu ko zna kaj je Voljeni sad skuhal ;)

Prime
20.08.11, 14:29
Budem ti ja javil di se ide ak ti nisi u toj sobi,nemas beda

dadozg
20.08.11, 15:06
Budem ti ja javil di se ide ak ti nisi u toj sobi,nemas beda

thanx :) ma mene šikaniraju,stavljaju me samo u one spam sobe i gerilla i pisi...kažu da sam prelajav pa mi ne odaju niš :(

sir oliver
20.08.11, 15:38
Još 16 dana !!!
:101010:

http://www.youtube.com/watch?v=9jK-NcRmVcw

dadozg
20.08.11, 15:41
Još 16 dana !!!

viš zaboravih na to ;) još 16 dana do slobodeeeee

cakani
20.08.11, 16:49
Ajde Prime nebudi tužan što nisi na spisku...tebi netreba ovo fejkanje :pčelica:

dadozg
20.08.11, 17:30
Ajde Prime nebudi tužan što nisi na spisku...tebi netreba ovo fejkanje :pčelica:

ma njega smo namjerno izostavilo da ne mora trpiti fejkanje u vidu pljački :D:D:cerek:

GRINHIL
20.08.11, 18:15
Još 16 dana !!!

Za 16dana kreces u osnovnu skolicu?
Koji razred?
Mozda cemo u isti turnus. :D
Dajte se manite te gluposti...neko izvalio i odma zezate. :)

dadozg
20.08.11, 19:34
grin priča se da u gerilli svaki igrač mora imat minimalno 3-4 riznice na 10...šaltaju se artevi non stop :D:D:D pa nije valjda da Vas je strah nas razbijenih pacijenata ? :cerek:ROTFL

MarineKing
20.08.11, 21:04
jel oni uopce koriste te artove?

Toso
20.08.11, 22:12
grin priča se da u gerilli svaki igrač mora imat minimalno 3-4 riznice na 10...šaltaju se artevi non stop :D:D:D pa nije valjda da Vas je strah nas razbijenih pacijenata ? :cerek:ROTFL

ne bi ni vama bilo lose da to radite, onda ih mozda i ne bi gubili :D

GRINHIL
20.08.11, 22:14
baš
ne kužim zašto se tome čude...
zar to nije pravilo?
osim naravno ak nemaš vrpu defa doma

MarineKing
21.08.11, 03:27
a sta drugo napisat, ne znam kako drukcije da to umjece gubljenja artova mojih suigraca pretvorim u pobjedu

MarineKing
21.08.11, 04:12
http://www.jacbri.com/svasta/cat.gif

netko se IZGUBIO nocas... :D o jadna vam majka koliko god da vas ima otpuhat cemo vas koda ste od slame... odnosno otpuhat cemo vas ako stignemo u tih 15-16 dana koliko nam je preostalo...

slamnati vitez
21.08.11, 05:42

netko se IZGUBIO nocas... :D o jadna vam majka koliko god da vas ima otpuhat cemo vas koda ste od slame... odnosno otpuhat cemo vas ako stignemo u tih 15-16 dana koliko nam je preostalo...

nemoj kao da su od slame, kao da su od perja

dadozg
21.08.11, 06:54
nemoj kao da su od slame, kao da su od perja
nemoj tako pa ipak su krenuli u čišćenje svog kvadranta

Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi
1. fedon 154523

sad gledam pa nismo ni jedan off zakucali danas ;(

slamnati vitez
21.08.11, 10:25
nemoj tako pa ipak su krenuli u čišćenje svog kvadranta

Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi
1. fedon 154523

sad gledam pa nismo ni jedan off zakucali danas ;(

fedon sigurno obožava sc, čujem da je to njihov deff kod njega :patkica:

dadozg
21.08.11, 10:28
fedon sigurno obožava sc, čujem da je to njihov deff kod njega :patkica:

da,voljeni vođa u suradnji sa SCom dobra deff akcija ;) ma gerilla krenula čistiti dvorište :D samo ne znam jel im to došao novi off general....

slamnati vitez
21.08.11, 10:36
:tough:
da,voljeni vođa u suradnji sa SCom dobra deff akcija ;) ma gerilla krenula čistiti dvorište :D samo ne znam jel im to došao novi off general....

psst šuška se da uskoro ide i off akcija sc-a u suradnji sa voljenim :tough:

dadozg
21.08.11, 12:53
uh evo prešli nas :(

Najbolji savezi (Def)
Savez Igrač Ř Bodovi
1. GUERILLA 52 28145 1463515
2. PC. 55 21039 1157141

nego di je gerilla danas? nema ni aresa ni mirka,a ni slavka :D a kamoli mog frenda jeremija :(

blitz
21.08.11, 13:03
pa nedjelja je danas..imaju i oni RL...sa ženama..muževima..djecom...curama..dečkim...punica ma...

dadozg
21.08.11, 13:06
pa nedjelja je danas..imaju i oni RL...sa ženama..muževima..djecom...curama..dečkim...punica ma...

dobra fora,da su pohvatali sve one naše silne offove koji su danas preorali njihove gradove te da su prošli na lostu bili bi tu od jutra ;)

sir oliver
21.08.11, 13:49
15 dana još ... :kid:

upućujemo iskrene čestitke nasem prjatelju fedonu i njegovim hrabrim SC braniteljima uz pjesmu:
http://www.youtube.com/watch?v=xhgE5bfcFTU
:cvjetic:

dadozg
21.08.11, 14:02
tak je voljeni,još 15 dana pa možemo na feštu :)

nego error ti se nešto malo zaigrao danas? pa ak ovak nastaviš sam buš jedan cijeli savez skatao :cerek: :cerek:

razigrana bakterija
21.08.11, 14:17
Koliko još ono pc ima vremena dok ih gerila ne izbrise sa servera ?

Dado..pusti forum..Odi klikati..nemas još puno vremena na serveru..naljutili ste seficu..odbrojava vam dane :)

Ares(CRO)
21.08.11, 15:20
uh evo prešli nas :(

Najbolji savezi (Def)
Savez Igrač Ř Bodovi
1. GUERILLA 52 28145 1463515
2. PC. 55 21039 1157141

nego di je gerilla danas? nema ni aresa ni mirka,a ni slavka :D a kamoli mog frenda jeremija :(

Ne spominji moje ime uzaludno,vidim da ti nedostajem ;).Ufff bilo je zabijanja veceras ali idemo dalje.

Ps:Nego sta ti mene guras u gerilu nisam ja u toj alijansi,ali posto ti sve znas :brukica:.I vidim da se svi uhvatili nekog odbrojavanja sta nesto dolazi osim sta s..... po forumu.Dobru sacekusu napravili kod fedon-a ali sta vi stvarno mislite da cete uspjeti ih defati svaki put kad mi budemo napadali na njih :lol:

Dado..pusti forum..Odi klikati..nemas još puno vremena na serveru..naljutili ste seficu..odbrojava vam dane :)

Ajde objasni ti nama svima koji nismo upuceni tko je napisao to da imate 20 dana,sto ne napise vas vođa PC proxima(zato sto covjek ima nesto u glavi za razliku od vas) neku takvu glupost.Jedino ostali iz njegove alijanse pisu gluposti a nikakvu funkciju ne igraju u PC.Kao sto rekoh lako je tuđim k..... po koprivama mlatiti,znam da istina boli.Dado brzo idi klikati kucice jer jedino si u tome dobar jer padas na ljestvici prosli server si bio bolji ili ti muz vise neda da kupis zlato :cerek:

MarineKing
21.08.11, 16:06
Ajde objasni ti nama svima koji nismo upuceni tko je napisao to da imate 20 dana,sto ne napise vas vođa PC proxima(zato sto covjek ima nesto u glavi za razliku od vas) neku takvu glupost.Jedino ostali iz njegove alijanse pisu gluposti a nikakvu funkciju ne igraju u PC.

15 dana još ... :kid:
:cvjetic:

okrutni
21.08.11, 16:22
da,voljeni vođa u suradnji sa SCom dobra deff akcija ;) ma gerilla krenula čistiti dvorište :D samo ne znam jel im to došao novi off general.... respect :) .da ja vako cistim po kuci ko oni po travianu davno bi me zena isutala napolje . Ko god da je doso odlicno nas ide :D

erorr
21.08.11, 16:44
nego error ti se nešto malo zaigrao danas? pa ak ovak nastaviš sam buš jedan cijeli savez skatao :cerek: :cerek:

Malo su me ljutili...sa glupostima...

ripp3r
21.08.11, 16:55
Šta je bilo neki potres mi prijaviše...toliko kata udari u isto vrijeme.:cerek::cerek::cerek:.

beshtija
21.08.11, 18:13

si ti moderator il igraš za nekoga?

Brain Killer
21.08.11, 18:23
Hm i kak da se ja saed igram??? pa kolko bi trebal umjetnina kupit da ovog prvog sa 16 milja popa stignem?

dadozg
21.08.11, 18:26
ares...

1.sluga ti sve reko

2.da zelim ganjat pop bio bi prvi i to uvjerljivo,ali buraz i ja odlucili da nakon svega sra** sa serverom vise ne uplacujemo zlato,osim za plus račun i tu i tamo NPC....u mojoj obitelji ja peglam kartice i hvala Bogu imam mogućnosti da ih peglam koliko zelim,ali ne zelim vise svabama davat pare za ovaj poluproizvod...

3.možda nisi u gerili,ali si protiv PCa u nekom od 25 ostalih saveza tako da spadas u isti kos sa gerillom

4.budemo deffali naravno,samo je pitaanje s cim bute vi napadali :cerek: :cerek:

Igrač Savez Populacija Naselja
1. cipelici - 16777215 1

LOOOOOOL nova glupost od ultra super kvalitetne usluge travian hr4

p.s. moram ovo kopirat,za umrijet od smijeha:

" proxovi izvještaji akcija su postali duži nego dadovi postovi na forumu" :cerek:

Ares(CRO)
21.08.11, 18:51
ares...

1.sluga ti sve reko

2.da zelim ganjat pop bio bi prvi i to uvjerljivo,ali buraz i ja odlucili da nakon svega sra** sa serverom vise ne uplacujemo zlato,osim za plus račun i tu i tamo NPC....u mojoj obitelji ja peglam kartice i hvala Bogu imam mogućnosti da ih peglam koliko zelim,ali ne zelim vise svabama davat pare za ovaj poluproizvod...

3.možda nisi u gerili,ali si protiv PCa u nekom od 25 ostalih saveza tako da spadas u isti kos sa gerillom

4.budemo deffali naravno,samo je pitaanje s cim bute vi napadali :cerek: :cerek:

Igrač Savez Populacija Naselja
1. cipelici - 16777215 1

LOOOOOOL nova glupost od ultra super kvalitetne usluge travian hr4

p.s. moram ovo kopirat,za umrijet od smijeha:

" proxovi izvještaji akcija su postali duži nego dadovi postovi na forumu" :cerek:

Prije 2 dana nas je bilo 20 sad nas ima 25,ma zaokruzi na 30 :cerek:.Ma nisam ja protiv PC ja sam protiv takvih kao sto si ti (koji misle da se sve vrti oko PC),koji za svaku sitnicu gusi okolo,da ti J.K. nije rod.Ako se sjecas proslog servera bili smo u saveznistvo do 70 lv WW,pa smo onda ukinuli saveznistvo jer smo se tako dogovorili,zato pusti price snjezana i igraj travian i nemoj gusiti ljude oko sebe postedi nas jedan dan tvojih gluposti.Znam da smo vam trn u oku,zato ste svima nudili saveznistvo osim nama.Pomirite se da vas svi vole tko HDZ trenutno ahhahaahahah.

Ps:Ali ti si to sve naravno znao :cerek::cerek::cerek:Evo za sve plačljivke jedna velika DUDA.

dadozg
21.08.11, 19:06
ček o kojem ti savezništvu pričaš? ako si bio član onog saveza (nemrem se setiti kojega) jedino drvo si ti...čak štoviše panj :D:D

kaj se tice politike ja u njoj ne sudjelujem tako da mani jace na ovom forumu,jedino ako te pali :cerek:

saveznistva imamo koja imamo i ja full zadovoljan s njima,posebno mi je drago kaj sam sudjelovao sa spajanjem sa synom preko mog frenda s kojim sa se fajtao na prvom s2 ;) to je jedino di sam ja sudjelovao,ostalo sve radi Voljeni,a kako on to radi i vodi savez pokazao je prošli s4,a i ovaj je na istom putu ;)

daljni odgovor na sve kaj napišeš je :

DamirB
21.08.11, 22:02
Huuu, gomila događanja proteklih dan dva koliko vidim. Ne znam jel to moj subjektivni dojam ili se gubi interes među igračima da se vidi kaj je kome zrušeno, to kao valjda nikoga niti ne zanima, ostali smo ionako samo fanatici koji ćemo makar i od nule ponovo dizati sve...sukladno tome, taj moj subjektivni dojam kaže da nekako svi radije pogledaju koji je off ulovljen i izbrisan sa Travian mape. Mislim da polako ulazimo u fazu igre u kojoj će se offovi više cijeniti od porušenih farmi ili zidova. Koliko god htio umanjiti subjektivni dojam, ne mogu ovoga puta reći "neriješeno", čak niti "pobjeda kući"...mislim da PC nosi "pobjedu u gostima" ovaj puta. LP

cakani
21.08.11, 22:13
Dado slažem se sa tobom, jer danas su mi otpali prsti od klikanja reportova.. Svaka čast na saveznim akcijama..:palčina:

kiler
22.08.11, 07:45
jel se mogu dobiti kakvi reporti na pp

onaj tko je zabranio objavu hofa treba ga za ..... dobro potegnuti

dr.krafter
22.08.11, 08:23
ček o kojem ti savezništvu pričaš? ako si bio član onog saveza (nemrem se setiti kojega) jedino drvo si ti...čak štoviše panj :D:D

kaj se tice politike ja u njoj ne sudjelujem tako da mani jace na ovom forumu,jedino ako te pali :cerek:

saveznistva imamo koja imamo i ja full zadovoljan s njima,posebno mi je drago kaj sam sudjelovao sa spajanjem sa synom preko mog frenda s kojim sa se fajtao na prvom s2 ;) to je jedino di sam ja sudjelovao,ostalo sve radi Voljeni,a kako on to radi i vodi savez pokazao je prošli s4,a i ovaj je na istom putu ;)

daljni odgovor na sve kaj napišeš je :

Ček,veliki PC se spojio sa synom :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

Na prošlom s4 syn je bio igračka za ubiti vrijeme,na ovom sam imao pristup jedno mjesec-dva i sve što mogu reći je da je ovaj syn daleko najgori od svih synova koji su se ikad pojavili(a bilo ih je stvarno užasnih)

Ne pratim baš ovaj server previše,ali koliko sam vidio PC je praktički u istoj postavi(čak i pojedinci koji su s gnušanjem govorili o serveru kao igrački za klince)

dadozg
22.08.11, 09:28
Ček,veliki PC se spojio sa synom :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

Na prošlom s4 syn je bio igračka za ubiti vrijeme,na ovom sam imao pristup jedno mjesec-dva i sve što mogu reći je da je ovaj syn daleko najgori od svih synova koji su se ikad pojavili(a bilo ih je stvarno užasnih)

Ne pratim baš ovaj server previše,ali koliko sam vidio PC je praktički u istoj postavi(čak i pojedinci koji su s gnušanjem govorili o serveru kao igrački za klince)
Uh ak su oni tak ocajni kakva je tek gerilla onda protiv koje se fajtaju.....

MarineKing
22.08.11, 09:39

Ako ne igras ne komentiraj jer nemas veze s vezom.

GRINHIL
22.08.11, 10:27
šta si se odma uzjogunio

vidim da je krafter dirnul u žicu
hihi

definitivno je syn mali
mi smo nesposobni šta ga nismo ranije riješili već smo krenuli prvo na vas i čekali da neko od naših saveznika to počisti
oni očigledno to nisu mogli napraviti, zbog čeg nemam pojma
ugl. ovaj server pokazuje da se treba pomoć manjih jer nema nikakve šanse da se na brzinu netko počisti kao ranije
(po meni ovi 20 jedinica po fejku je tome dalo čar)
teže je ako ideš u valovima fejkat 30 meta kao ranije :)
automatski treba vremena da se samo vojska za fejkove napravi,da ne govorimo o gubitcima od defa ako naletiš

edit:
dragi PC molim da se udružimo jer smo svi u strahu od jednog premoćnog igrača

Profil igrača - cipelici
Detalji:
Rang 1
Pleme: Gali
Savez: -
Naselja 1
Stanovništvo: 16777215

ak u 1 gradu ima tolko stanovnika kolki mu je off? :cerek:

razigrana bakterija
22.08.11, 12:50
Dado..koliko još imate vremena ? Da li je šefica u rok računala i nedjelje i blagdane ili samo radne dane ?

GRINHIL
22.08.11, 12:53
evo javili su nam iz računovodstva i iz pravne službe
mislim da je otkazni rok 30 dana +25 dana go(bez praznika i nedelja) + onih 20 famoznih dana
tako da vam sa žalošću javljamo da nemamo osnove za vanredni otkaz pa produžujemo rok na 2,5 mjeseca

dr.krafter
22.08.11, 13:41
Ako ne igras ne komentiraj jer nemas veze s vezom.

Igruckam,čisto da vidim tu novu verziju.

Da me pitaš nešto o PC-u ili guerilli nebi pojma imao,ali syn...još ne mogu vjerovati...daj slugo stavi onu svoju mačku,upravo sam tako izgledao kad sam vidio da postoji velika koalicija pc-syn:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

blitz
22.08.11, 14:10
pa gdje piše to o velikoj koaliciji PC-SYN..nikom u opisu od tih saveza ne piše tako nešto...netko je slijepac pored očiju.nadam se zdravih..a to što se netko usmeno dogovarao drugi je par čarapa..raznih suradnji takve vrste na serveru imaš bezbroj...i ne vjerujem da je nekakav dogovor postizan zbog toga što se netko zove SYN...nego je netko vjerojatno uočio nekakav potencijal među njima i da bi bilo korisno surađivati..

dr.krafter
22.08.11, 14:17
pa gdje piše to o velikoj koaliciji PC-SYN..nikom u opisu od tih saveza ne piše tako nešto...netko je slijepac pored očiju.nadam se zdravih..a to što se netko usmeno dogovarao drugi je par čarapa..raznih suradnji takve vrste na serveru imaš bezbroj...i ne vjerujem da je nekakav dogovor postizan zbog toga što se netko zove SYN...nego je netko vjerojatno uočio nekakav potencijal među njima i da bi bilo korisno surađivati..

:cerek::lol2:

Nije stvar u imenu,već u savezu kao takvom.Ima tamo nešto solidnih igrača,ali realno gledajući to više nije ni blijeda kopija syna od prošlog a kamoli od nekih prijašnjih servera.Na prošlom serveru nisu ništa napravili osim što su slali deff neprijateljima svojih saveznika.Kad je to otkriveno,izbrisani su 2-3 tjedna.

Cijenim PC,posebice igrače iz LWG-a,pa samim time mi nikako nije jasno kakav interes može PC imati od tog savezništva(to što nije službeno,po meni nema apsolutno nikakve veze)

dadozg
22.08.11, 14:32
Krafter neprijatelj mog neprijtelja je moj prijatelj zar ne?

dr.krafter
22.08.11, 14:45
Krafter neprijatelj mog neprijtelja je moj prijatelj zar ne?

Je,ali očito PC nije toliko veliki savez kao što se po forumu predstavlja kad mu treba pomoć saveza koji pada jednom organiziranijom akcijom

dadozg
22.08.11, 15:17
krafter evo probal bum ti u par crtica objasniti sve tvoje nedoumice:

1.PC je krenuo sam na server,voljeni nas je okupio,a kako nas ima jaaako puno koji ga volimo skupilo se za tri saveza plus naši saveznici sa prošlog enigme i libertas.....

2.kako smo uvidjeli da se stvara velika antiPC koalicija(sve skupa preko 25 saveza-nabrojim ti ih kasnije poslije kupanjca ;) ) odlučili smo prihvatiti svaku pomoć-dakle i SILENCE,Syn,LOST itd...jer svaki off od suparnika koji na njima padne je jedan off manje koji če ići na nas....btw. mi nismo u nikakvoms aveznistvu sa tim savezima vec samo gajimo dobre odnose jer nas veze isti cilj i suparnici..

3.da je syn tako truba savez onda bi ga guerilla(koja sebe predstavlja za opaki savez) vec pregazila odavno....

4.imamo jos 15 dana na serveru kako je kraljica xena izjavila pa se idemo dalje gustat

5. slijedeca festa je u devetom mjesecu,a pad servera jos ne znamo pa vas ne mozemo tocno obavjestiti jer jedino tada se pisiju moze nanijeti nekakva steta....

@killer na žalost ne mogu ti poslati preko pp reporte,ima ih previše 6676 slova :D:D

Egzodus a.k.a. Lun
22.08.11, 18:07
volim čituckati tu i tamo po forumu i danas kliknem, kad ono ovaj smijeh od posta iznad. Ajde, ne budi mi lijeno, klik na stranicu prije - isti tip priča sam sa sobom, stranica prije - opet isto. Sve bi to bilo ok, naime budalaštine po forumu su nekad čak i dobrodošle da se ekipa malo nasmije, zeka peka, da su ti postovi bar donekle u nekom logičnom slijedu.
Ali dobro, dvorskih luda nikad dosta - voljeni je zadovoljan.

kiler
22.08.11, 21:05
kak je vruče:patkica:

kume dado daj da vidim samo tvoje lupanje po slabom protivniku

ajmo fajt nema stajanja

dadozg
23.08.11, 08:09
kak je vruče:patkica:

kume dado daj da vidim samo tvoje lupanje po slabom protivniku

ajmo fajt nema stajanja

a kaj da ti dam report em sića od vojske em prolaz bez gubitaka..ček da se zakucam pa ti onda dam ;) sve i meni cudno kako sam prosao u prosloj akciji bez beda,a mozda ima i to veze kaj jedna klafra kak ja idem samo na sigurno :D :cerek:

evo sexovci našli nekoga za rat:

http://ts4.travian.com.hr/allianz.php?aid=8

dr.krafter
23.08.11, 08:41
krafter evo probal bum ti u par crtica objasniti sve tvoje nedoumice:

1.PC je krenuo sam na server,voljeni nas je okupio,a kako nas ima jaaako puno koji ga volimo skupilo se za tri saveza plus naši saveznici sa prošlog enigme i libertas.....

2.kako smo uvidjeli da se stvara velika antiPC koalicija(sve skupa preko 25 saveza-nabrojim ti ih kasnije poslije kupanjca ;) ) odlučili smo prihvatiti svaku pomoć-dakle i SILENCE,Syn,LOST itd...jer svaki off od suparnika koji na njima padne je jedan off manje koji če ići na nas....btw. mi nismo u nikakvoms aveznistvu sa tim savezima vec samo gajimo dobre odnose jer nas veze isti cilj i suparnici..

3.da je syn tako truba savez onda bi ga guerilla(koja sebe predstavlja za opaki savez) vec pregazila odavno....

4.imamo jos 15 dana na serveru kako je kraljica xena izjavila pa se idemo dalje gustat

5. slijedeca festa je u devetom mjesecu,a pad servera jos ne znamo pa vas ne mozemo tocno obavjestiti jer jedino tada se pisiju moze nanijeti nekakva steta....

@killer na žalost ne mogu ti poslati preko pp reporte,ima ih previše 6676 slova :D:D

Pišeš nebuloze.
Koliko mi je poznato PC je prvi krenuo bockati BOP,možda čak i Guerillu.Šta ste očekivali? Da će vam omogućiti free prolaze po svojim gg-ima i uz to vas nagraditi artima?Kažeš došlo vas 5 saveza organizirano na server?To je ogroman broj.Prvenstveno što je PC na prošlom serveru isključivo bio sastavljen od iskusnih igrača koji tope gold,dok je na ostalim koordinatama taj prosjek bio znatno niži.Uostalom sam ++ je itekako došao u okrnjenom sastavu.jedino se Guerilla pojačala za razliku od prošlog s4.

Šta želiš reći ovime da niste u savezništvu a da vam je s druge strane u interesu da padaju UFP offovi po synu?Po meni to govori da ih nekako pomažete,a kad se nekom savezu pomaže to se inače zove kako ono....pa da-SAVEZNIŠTVO!Uostalom pročitaj šta si i sam napisao:

odlučili smo prihvatiti svaku pomoć-dakle i SILENCE,Syn,LOST itd...
btw. mi nismo u nikakvoms aveznistvu sa tim savezima

Što je točno UFP čekao sa synom nije ni meni baš najjasnije,no činjenica je da se vama u dvorištu nalazi još uvijek SC ne svrstava vas daleko od njih.

Ovo što zafrkavate xenu mi je pak najjači dio.Svatko tko je bio u vodstvu,u afektu je znao svašta izgovoriti,i sad očito u pomanjkanju nekih većih ratnih uspjeha vi se držite neke izjave kao pijani plota.Očito nema više ni originalnosti u zafrkanciji...

GRINHIL
23.08.11, 08:46
Pišeš nebuloze.
Koliko mi je poznato PC je prvi krenuo bockati BOP,možda čak i Guerillu.Šta ste očekivali? Da će vam omogućiti free prolaze po svojim gg-ima i uz to vas nagraditi artima?Kažeš došlo vas 5 saveza organizirano na server?To je ogroman broj.Prvenstveno što je PC na prošlom serveru isključivo bio sastavljen od iskusnih igrača koji tope gold,dok je na ostalim koordinatama taj prosjek bio znatno niži.Uostalom sam ++ je itekako došao u okrnjenom sastavu.jedino se Guerilla pojačala za razliku od prošlog s4.

Šta želiš reći ovime da niste u savezništvu a da vam je s druge strane u interesu da padaju UFP offovi po synu?Po meni to govori da ih nekako pomažete,a kad se nekom savezu pomaže to se inače zove kako ono....pa da-SAVEZNIŠTVO!Uostalom pročitaj šta si i sam napisao:

Što je točno UFP čekao sa synom nije ni meni baš najjasnije,no činjenica je da se vama u dvorištu nalazi još uvijek SC ne svrstava vas daleko od njih.

Ovo što zafrkavate xenu mi je pak najjači dio.Svatko tko je bio u vodstvu,u afektu je znao svašta izgovoriti,i sad očito u pomanjkanju nekih većih ratnih uspjeha vi se držite neke izjave kao pijani plota.Očito nema više ni originalnosti u zafrkanciji...

ne znam te tko si i šta si al svaka ti dala
sve stoji i za nas i njih
nismo htjeli čistit dvorište jer nam cilj bio rat i oni ostali
inače ih ne bi bilo odavno
i to je to
ugl.svaka čast

dadozg
23.08.11, 09:08
i sad očito u pomanjkanju nekih većih ratnih uspjeha vi se držite neke izjave kao pijani plota.Očito nema više ni originalnosti u zafrkanciji...

starac aj mi se javi na skype pa ti proslijedim izvještaj naše prošle akcije,na žalost ovdje na forumu kao pp nemre proč jer je prevelika ;) pa onda reci jel imamo pomanjkanje ratnih uspjeha ;)

pa SC nas deffa zakaj bi išli na njih? :D:D:D

MarineKing
23.08.11, 09:09
Baš nam manjkaju ovi vojni uspjesi da :D krafteru ili ne igraš ili si jako optimističan čovjek...sve u svemu smanji tu dozu jer ćeš se na kraju razočarati. Što je doza optimizma manja manje ćeš se razočarati.

dr.krafter
23.08.11, 09:32
Baš nam manjkaju ovi vojni uspjesi da :D krafteru ili ne igraš ili si jako optimističan čovjek...sve u svemu smanji tu dozu jer ćeš se na kraju razočarati. Što je doza optimizma manja manje ćeš se razočarati.

Rekao sam da igruckam,čisto da vidim šta nudi sve ova verzija,tako da nemam apsolutno nikakva očekivanja od ovog servera kao što nemam ni saveza.Moj jedini uspjeh na ovom serveru je jedna čekica jednom offeru iz Guerille tako da sam više napravio za PC na ovom serveru,možda više i od samog syna:cerek:
Bilo bi zaista tužno da nemate vojnih uspjeha uz toliko iskustva,aktivnosti i goldera,uostalom ovaj podatak jako puno govori.
Najnapredniji tjedna
Rang Savez Pop
1. PC. 5426
2. .PC 4967
3. -PC- 4944
4. SILENCE 3881

U jednom savezu imate više goldera nego bilo koja koalicija

MarineKing
23.08.11, 09:44
kad je dado s nama u grupaciji ne mozemo ne prednjacit u goldu :D

GRINHIL
23.08.11, 09:50
vi se hvalite sa off akcijama
to je ok
al micamaca mi pokazala neke reporte od bopa i nekih (bez gerile)
tada ste se hvalili da ste uhvatili 8 offova i da su 2 prošla a ja dobijem cca 10 reporta prolazaka kroz ggove...nešt mi čudno...
ne pričam da niste napravili finih čeka niti off akcija, ali kao što pričate da gerila ne daje van reporte katanja nego samo uhvaćene offove i naše prolaske imate i vi takvih situacija
obično je ovdje na forumu tiho kad se tak nešt desi
a kad napravite super stvar postova 5x više neg inače
to je ok, ali priznajte da se i ovdje vodi nekakaf medijski rat
svi o nečem prešute pa i vi

dadozg
23.08.11, 09:54
kad je dado s nama u grupaciji ne mozemo ne prednjacit u goldu :D

hahhahaha

@grin

vec sam ti napisao na skypu da je to kaj si ti dobio bio mjesani reporting ...bop je stvarna situacija 8/10 ..nek ti prime potvrdi ;)

GRINHIL
23.08.11, 10:00
nije bitno
i vaš je miješani iliti kombinovani, a ne samo gerila il sl.
trla baba lan...
moj tata je jači od tvog tate...

MarineKing
23.08.11, 13:02
http://www.youtube.com/watch?v=gkfVdrtLcRs&feature=related

kiler
23.08.11, 13:23
Najnapredniji tjedna
Rang Savez Pop
1. PC. 5426
2. .PC 4967
3. -PC- 4944
4. SILENCE 3881

U jednom savezu imate više goldera nego bilo koja koalicija

pa tko je vama ostalima kriv kaj si niste dobri sa dadom da vam da malo goldića

jelda kume kak goldamo ko blesavi, a luzeri neka vrište od muke:dance:

razbijao jadnike niti ih ne osjetimo:to victory:

Anđeo s greškom
23.08.11, 14:37
Pišeš nebuloze.

:goodpost: hihihihihi

razigrana bakterija
23.08.11, 15:55
si ti moderator il igraš za nekoga?

valjda znas citati...u tvojim godinama bi se tako nesto podrazumjevalo...pa bi te zamolio da ne postavljas bespotrebna pitanja...ali ako ti je teze s razumjevanjem procitati sta pise...objasnim ti ja...nije problem :) niti sam moderator niti igram za nekoga...kao sto sam rekao masu puta...nemam volje igrati igrice prilagodene predskolskom uzrastu...a sa degradacijama uvedenim s t4 travian je postao upravo to...

nego...koliko je jos pc-u ostalo dana ? jesi u racunicu uzela i neradne dane ili samo radne ? radite li na nekim drugim nacinima da im pomognete da otkriju rl jer vam ovaj u igri bas i ne ide nekako...jos kratko vam traje ljeto...pokusajte s last minut aranzmanima...dado i tako kuka da nije moga na more jer je sve spuca na gold :D

dadozg
23.08.11, 17:04
lun lijepi kucni odgoj prikazuješ ovdje ;)

nego jel to moguce ili je BoP krenuo po repete na --? zar im nije proslo krvoprolice bilo dovoljno?

al ajde bar ce svi ovi kaj kukaju kaj ne znaju kam ce sa deffom(a ima ih brate mili) sad u akciju ;)

p.s. molio bih vodstvo gerille da vrati nazad modnog mačka jer sam mu skatao GG pa time mislim dokazao da nije naša špija ;)

Prime
23.08.11, 17:38
Dadek tebi jos nije jasno da ce bop sve ofove do kraja igre ispucat na vama.pa kud puklo puklo

dadozg
23.08.11, 18:23
Dadek tebi jos nije jasno da ce bop sve ofove do kraja igre ispucat na vama.pa kud puklo puklo

prime ja to znam od prvog dana servera da je jedina zadaća BoPa na ovom serveru nanijeti sto je mogucu vecu stetu pacijentima.....samo do sad ste pokazali veliku nulu....aj bumo vidli kak bu dalje ;)

meni osobno je drago da ste se pridruzili antiPC koaliciji koja sad broji ukupno 25 saveza :cerek. :cerek:

Prime
23.08.11, 18:27
I ti da imas ofa kolko imas popa bis nesto pokazao,i ovo sto imas zahvali mangupu.ajde vec kad stalno brojis nasu koaliciju budi fer pa izbroji vas saveznike i broj igraca

MarineKing
23.08.11, 18:53
bop :D:D:D:D

Brain Killer
23.08.11, 19:21
Očel meni iko od tih zaračenih strana koji put dan prije javit kad ide neka akcija???

Mislim s obzirom da sam nakupoval gro kanti da znam kad je najbolje vrijeme za utopit ih pa da nekaj i zaradim :)

dadozg
23.08.11, 19:41
I ti da imas ofa kolko imas popa bis nesto pokazao,i ovo sto imas zahvali mangupu.ajde vec kad stalno brojis nasu koaliciju budi fer pa izbroji vas saveznike i broj igraca
odgovorio ti sluga najbolje :D :

bop :D:D:D:D
ali..ajde...
nas ima 5-tri PCa,enigme te libertas ...protiv vas 25-ne da mi se sad nabrajat pripremam se za dinamovu ligu prvaka ;)

a za moj off ne brini,rađe brini za svoj :cerek: ups..da nemaš ga,zabio se u prvom naletu na pisi :D:D:D

Prime
23.08.11, 20:03
Pusti slugu,svi znamo zasto je on iznenada dosao na server,zbog nekih određenih sposobnost koje se ovdje nesmiju iznostit pa pustimo njega.

Imas 20k of bodova vise od mene a gle cuda popa jedno 15k vise stoga nemoj meni o ofu,nisi li se ti zabio cim si prvi put krenuo na guerilu?Cek kako malo 5? pa di je cijenjeni sc,silence,hard,troy,m&m,vjerovatno sam jos koga zaboravio nema veze.Ako te netko defa ili ide s vama u of akciju onda je s vama.mada meni je svejedno i da vas ima 50 saveza,meni je to svejedno mada tebi nije kad svaki post to spominjes

dadozg
23.08.11, 20:40
zabio se ja..tj.manga se tad zabio,ali ne prvi puta..mislim da je to bila treca ili cetvrta akcija... ;) ali evo vratili smo offić i neki dan sam prošao bez gubitaka,nastavak slijedi preksutra pa hvatajte me kada me tako naprosto obožavate ;)

a sela i pop..ima svako selo razlog zakaj ih je tak puno,to ti kažem na kraju servera te ti pokažem koju sličicu ak nebuš vjerovao ;)

Ciganin
23.08.11, 22:26
da ne bude kasnije zabune, briše se acc, ne zbog katanja, gubljenja off-a i ne znam ja čega, već zbog RL-a i jer ne stignem igrati, da ne bude poslije pljuvanja, ovako onako... zbog ovog ili onoga :)

i da Dual mi je adonis, a znate kako on igra, natuče dobar acc i obriše, valjda sam i ja naučio nešto ovih godina od njega... :)

DamirB
23.08.11, 22:48
da ne bude kasnije zabune, briše se acc, ne zbog katanja, gubljenja off-a i ne znam ja čega, već zbog RL-a i jer ne stignem igrati, da ne bude poslije pljuvanja, ovako onako... zbog ovog ili onoga :)

i da Dual mi je adonis, a znate kako on igra, natuče dobar acc i obriše, valjda sam i ja naučio nešto ovih godina od njega... :)

bilo je zadovoljstvo ratovati. sretno u RL
PC Aisha

car darie
23.08.11, 22:54

Dualac

Pusa:air kiss:

Anđeo s greškom
23.08.11, 23:13
adonis..... svaka cast nikad ne iznevjeris.. hihihihi uvijek gasis acc tebe se ni ne isplati katat tak i tak ces zgasit bez nekog razultata :D

ali cigo ti???? tako nesto od saveznika nisam ocekivala cccccc

erorr
23.08.11, 23:17
Pusti slugu,svi znamo zasto je on iznenada dosao na server,zbog nekih određenih sposobnost koje se ovdje nesmiju iznostit pa pustimo njega.

Imas 20k of bodova vise od mene a gle cuda popa jedno 15k vise stoga nemoj meni o ofu,nisi li se ti zabio cim si prvi put krenuo na guerilu?Cek kako malo 5? pa di je cijenjeni sc,silence,hard,troy,m&m,vjerovatno sam jos koga zaboravio nema veze.Ako te netko defa ili ide s vama u of akciju onda je s vama.mada meni je svejedno i da vas ima 50 saveza,meni je to svejedno mada tebi nije kad svaki post to spominjes

Pa di nađe M&M pa nas 5 tu radi zezancije....a ko nas takne, naljuti dobije po prstima.... hebi ga malo lijecimo komplekse katama...jer treba hraniti te minuse...i onda kada nas netko naljuti bude sranja,, ali da kažem ima vec novih potencijalnih kandidata 3 saveza, e sada na kada se probudimo ljuti netko dobije.... pozdrave :)

Egzodus a.k.a. Lun
24.08.11, 01:59
lun lijepi kucni odgoj prikazuješ ovdje ;)

no, izražavam svoje mišljenje koje je uvijek potkrepljeno činjenicama. A ti baš i nisi pravi čovjek koji će me podsjećati na kućni odgoj...;)

ako si se referirao na moj osvrt na bakterijin post koji je fino maknut - on zna zašto je to napisano, pa se nadam da će, kao moderator, svoju bahatost spustiti na nižu razinu - a ako ne želi, onda neka ne bude moderator..

dadozg
24.08.11, 09:18
aaaaaa sad je i meni odmah jasno :) znači još jedan član velike skupine nazvane PC kompleks

beshtija
24.08.11, 10:37
aaaaaa sad je i meni odmah jasno :) znači još jedan član velike skupine nazvane PC kompleks
usta moja veličajte ime moje :fairy:

kiler
24.08.11, 11:50

e kume ajde meni malome i neukome objasni kaj je to PC kompleks:sleepy moon:

jel su to neke tablete, neka krema, neka dijeta ,neki komplet donjeg rublja ili neka zubobolja

ja ti to nisam nikaj razmel kaj si tu nadrobil :pije kavu:

blizu sam tu PC pa nisam dobil kompleks :pizza:

kaj se mora napraviti da se dobije taj kompleks i kaj je to PC da je taj kompleks dobil ime po toj skračenici nećega

Egzodus a.k.a. Lun
24.08.11, 13:18

tebe podržavam dado i tvoje vragolije, naime, ti me zabavljaš..

ali moderatora baš i ne - jedan moderator ipak mora dozirati svoje nastupe..

dadozg
24.08.11, 13:26
tebe podržavam dado i tvoje vragolije, naime, ti me zabavljaš..

hvala Ti,to je moj cilj,uveseljavat sve,a pogotovo krv piti na slamku onima kojima je trav više od obične igre i razonode ;)

nego bopovci pa kaj samo fejkate?

kraljice tebe nisu naučili da se fejk šalje PRAVI napad,a ne pljačka?? :cerek::cerek:

Ciganin
24.08.11, 19:21
adonis..... svaka cast nikad ne iznevjeris.. hihihihi uvijek gasis acc tebe se ni ne isplati katat tak i tak ces zgasit bez nekog razultata :D

ali cigo ti???? tako nesto od saveznika nisam ocekivala cccccc

hehe, eto ipak neću ugasiti.. igrat će se acc pod mojom budnom prismotrom, nemrem baš nešto zagristi... :kid:
al sad me opet ovaj veliki PC napada, savez od 4 igrača, dvoje već katali, jedne farme i mene :cerek:
i sad sam toliko ljut i izkompleksiran :stupid: jer me tako jedan veliki savez napada, na nas majušne :101010: da krećem u osvetnički pokolj :lol2:

Dualac

Pusa:air kiss:
:cvjetic: pusa dualac

dadozg
24.08.11, 19:25
cigo javi se Voljenom on je kriv kaj si na fejk listi :) ja znam da sam dužan jednu posjetu jednoj dami kod tebe u savezu pa makar i prešla u PC :cerek:

nego kaj ovo kreče velika ultra mega akcija spojenih svih više od 20 saveza anti PC koalicije?

znači imala pravo xena..imamo još 10 dana

Ciganin
24.08.11, 19:46
ma nabijem vas :D i tebe i voljenog :P i kaj si ti katao mog neki dan, i koja ejk lista ... ne laži... tako si i neki dan pričao da samo ejkaš :P
i kaj posjećuješ axu bit će po papkima ćeš morat nosom klikat :P ne dam ja nju u PC :)
pojma nemam ja kaj kreće, ne družim se ja sa xenom... iznevjerila me totalno, tak da... tu si koaliciju može okačiti mačku o rep :)
ako je i mene brojala u tih 20 saveza :P

ja sam sam protiv svih :D oki i sena i brain... al mi ne napadamo :)

MarineKing
24.08.11, 20:27
nije vrag da su vec pocele stednje s offovima i pripreme za WW? :(

dadozg
24.08.11, 21:39
nije vrag da su vec pocele stednje s offovima i pripreme za WW? :(

kojim offovima? :cerek:

beshtija
24.08.11, 23:10
pojma nemam ja kaj kreće, ne družim se ja sa xenom... iznevjerila me totalno, tak da... tu si koaliciju može okačiti mačku o rep :)
ako je i mene brojala u tih 20 saveza :P

ja sam sam protiv svih :D oki i sena i brain... al mi ne napadamo :)
volim i ja tebe cigo :air kiss:

nonica
24.08.11, 23:17
ovo cudo od servera (ako se tako moze nazvati) opet steka, stenje i cvili, jednom rijecju s...e

:staklenka:

pwner
24.08.11, 23:38
ma nije valjda

dadozg
25.08.11, 07:00
Push zaštita Igrače sa istom IP adresom mozes samo ograničeno pljačkati

(protiv mene se počeli braniti IP adresom,ali i to me ne zaustavlja ;) )

LOOOOOOOOOOL sad bu moja voljena obožavateljica rekla da napadam svog multića jer non stop prolazim bez gubitaka :D:D:D

nego kaj je ovo,ovo kaj sam malo vidio ispada da svako sebe brani,a ima vas 25 saveza...sramota...ima vas toliko da ste mogli pokriti SVA sela di smo išli.....

p.s. mirko i slavko di su vam farme :D:D:D mene osobno bi bilo sram da me neko skata sa 5-6 kila offa..e moj gama :(

Anđeo s greškom
25.08.11, 11:40
kakva je ovo tisina na forumu.... pa zar je PC lose odradio akciju, kad svi sute i ne velicaju da su solo protiv 25 saveza

dr.krafter
25.08.11, 11:42
Očito je 25 saveza dobro odradilo akciju :D

MarineKing
25.08.11, 12:27
gerilci su postali hakeri, vjerojatno je xena uzela neki tečaj :D :D eto hakirani silence acc htio zavadit PC i saveznike :( so not cool, hocemo li uzrvatiti istom mjerom? pa i gorom.

blitz
25.08.11, 13:27
kakva je ovo tisina na forumu.... pa zar je PC lose odradio akciju, kad svi sute i ne velicaju da su solo protiv 25 savezane mogu vjerovati da si toliko ironična prema savezu u kojem si još jučer bila....nebih rekao da je baš tako loše ispalo,jer nema ni gerilčeka koji bi veličali svoju pobjedu...ili na večinu više djeluju ovih 40 c° napolju pa su bezvoljni za javljanja ovdje...sačekajmo malo hladovinu predveče..

Brain Killer
25.08.11, 15:58
Ma nije ironična po pitanju PC-a ili koga; već ju ja maltram, nije bilo dovoljno krvoprolića jer ja s nadom stavio neke kante za prodat nadajući se ušičarit štogod na Vašoj akciji kad ono greda, jedva da ošla po nabavnoj a kad sam ja nervozan normalno da to i na žemu prenesem :)
Al ajd biće bolje drugi put valjda , meni tak svejedno ko bolje projde samo nek bude puno gubitaka da ja mogu bit ratni profiter :D

Prime
25.08.11, 16:32
Sluga ti si zadnji koji moze pricat o toj temi.
blitz anđa je veci pacijent od 90% trenutnih clanova pc-a,hebiga uvijek kaze svakoga sto ga ide
Ovo malo reporta sto sam vidio pc,nije lose prosao,ali vidio sam samo par reporta zasad

MarineKing
25.08.11, 18:59
ima jedno 5 zakucavanja, xxxx je lijepi off izgubio i jos jedno dva solidna, 2 mala...uz to dosta skatanih GGove, sve u svemu pošteno klanje je bilo jutros :D

mozda voljeni odluci ne stat s akcijama do samoga kraja sto bi znacilo da nece pobjediti ali da ce odrediti pobjednika?

okrutni
26.08.11, 02:36
ima jedno 5 zakucavanja, xxxx je lijepi off izgubio i jos jedno dva solidna, 2 mala...uz to dosta skatanih GGove, sve u svemu pošteno klanje je bilo jutros :D

mozda voljeni odluci ne stat s akcijama do samoga kraja sto bi znacilo da nece pobjediti ali da ce odrediti pobjednika?

drug,mozel koji report na pvt. Skroz sam u infoblokadi(skontali su da sam neki spijun)ni MM vise ne dobivam osim za push,naravno . to ja davno reko da je kraj kad voljeni odluci.popljackaj,popali i vozdra :D

dadozg
26.08.11, 08:01
jel me netko tražio :)

vidim u tijeku velika uber extra akcija svih mogućih antiPC saveza...

kak bi maminho rekao AJMOOOOOOOOOOO

aleluja da ste se napokon mene sjetili,samo bojim se da su to sve fejkovi ;(

baš rekoh kako mi čudno,evo skoro pa planovi tu,a ja još ni jednom skatan...čudno ...prečudno...

MarineKing
26.08.11, 10:08
drug,mozel koji report na pvt. Skroz sam u infoblokadi(skontali su da sam neki spijun)ni MM vise ne dobivam osim za push,naravno . to ja davno reko da je kraj kad voljeni odluci.popljackaj,popali i vozdra :D

moze šefe samo strpi se još sutra u pet ujutro su se ovi odlučili zakucat na manje igraće ponovno pa ti pošaljem sve u paketu!

dadozg
26.08.11, 10:10
moze šefe samo strpi se još sutra u pet ujutro su se ovi odlučili zakucat na manje igraće ponovno pa ti pošaljem sve u paketu!

kaj opet sam ja fejk? ;(;(;(

Amul
26.08.11, 10:40
il si možda samo nebitan ;)

MarineKing
26.08.11, 11:40
izgleda da da :(

dadozg
26.08.11, 11:49
izgleda da da :(

pih toliko o njihovoj hrabrosti,a nas proglašavaju jazavcima koji gađaju suporte :cerek:

beshtija
26.08.11, 12:50
pih toliko o njihovoj hrabrosti,a nas proglašavaju jazavcima koji gađaju suporte :cerek:

zar niste? :cerek:

GRINHIL
26.08.11, 13:06
ja nisam nikad reko da si jazavac
prije žaba koja oće popapat lješnjak il tak nešt slično

nego jel ostao onaj dogovor da se ne gradi ww neg se koljemo dok zadnji neko ne ostane?
:lol2:

MarineKing
26.08.11, 13:48
mislim da cemo tako da :D guerilla i PC nece pobjedit :D

dadozg
26.08.11, 14:02
mislim da cemo tako da :D guerilla i PC nece pobjedit :D

potpisujem,ali frende kaj nisu gerilci isto rekli da njima nije bitna pobjeda..u biti mislim da niko na s4 ne igra na pobjedu vec samo da zlocesti pisi ne uzme pobjedu ...em ti igru takvu :cerek: mozda se i zato tako raspadajus avezi

okrutni
26.08.11, 17:30
veliš manje,pa to je lose,mamne deff-a. onda garant pogledam koji i iz prve ruke.