PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19

Mallek
20.10.11, 20:26
Naravno da niste trebali čekati, samo ste možda malo uranili sa zabijanjem :), jer do stotke ima još vremena, a vi ste dio offova
već ispucali, dok se ova 2 srušena stignu dići...ili prema drugoj verziji, ovo je bilo učinkovito rješavanje problema prehrane deffa koji čuva vaša 3 ww-a. ;)

Superhik
20.10.11, 20:33
Naravno da niste trebali čekati, samo ste možda malo uranili sa zabijanjem :), jer do stotke ima još vremena, a vi ste dio offova
već ispucali, dok se ova 2 srušena stignu dići...ili prema drugoj verziji, ovo je bilo učinkovito rješavanje problema prehrane deffa koji čuva vaša 3 ww-a. ;)

ovo im je bio savršen tajming, pogodili su vrijeme, pogodili su s kojim offovima (jer bi kasnije bili unepotrebljivi simmožda 2-3) a uz to pomogao im je genijalac ili genijalka koja je odlučila sav deff trpat u jedan WW od plavca. Jer taj potez bi mogao odlučit pobjedu ako PC ima još offova za kasniji stadij. Trenutno su u prednosti i sve ovisi kak će ta druga ekipa (kak se svi već zajedno zovu) odradit akciju na Proxa.

MarineKing
20.10.11, 20:39
vjerujem da je rijec o genijalki :D

zvrkica
20.10.11, 20:46

Živio optimizam :nema odmora:

zujalica
20.10.11, 21:53
Samo da dopišem ispravak, jedna nula manje na TV, kopirala sam ono kaj sam dobila na brzinu ali i zaboravila sam napomenuti da su to gubitci na jednom WW odnosno onome koji se malo zatresao i još uvijek je vodeći. Znaći bilo je toga još....
Eto Dado da nebi bilo nismo znali, zujimo bzvz i ne znam kaj....uživah gledajući reporte :)
Čekamo nastavak sa sedmoglavim zmajevima, brrrrrrrrrrrrrrr :opala:

dadozg
20.10.11, 22:49
...uživah gledajući reporte :)

Ti i u RL voliš sado-mazo????

@Hik

potpis...

GRINHIL
21.10.11, 01:28
ovo im je bio savršen tajming, pogodili su vrijeme, pogodili su s kojim offovima (jer bi kasnije bili unepotrebljivi simmožda 2-3) a uz to pomogao im je genijalac ili genijalka koja je odlučila sav deff trpat u jedan WW od plavca. Jer taj potez bi mogao odlučit pobjedu ako PC ima još offova za kasniji stadij. Trenutno su u prednosti i sve ovisi kak će ta druga ekipa (kak se svi već zajedno zovu) odradit akciju na Proxa.
Bas tak.
Realno idealno vrijeme za te offove.
:goodpost:

zlikovci
21.10.11, 04:51
jos da se samo dotaknem ovoga servera, mislim da je to prilicno gotov server, sve ovisi o Brainu i Anđi, koji su naši igrači i koji će počistit ostatak turaka na serveru.

Xeno, preostaje ti jedino molitva u đamiji, sretno.

http://www.youtube.com/watch?v=pdftnLhRCuQ&feature=youtube_gdata

ćuješ zamijenio si nas sa frendom shidom.ćuj đamija.ćuj turćini.ćuj ovo: pisi više ne može dobit

gripu a kamoli server.

a čiji si ti ono igrač xD (oli iks fajv-x5)

p.s (oli ti pi si)

hvala na svemu

dadozg
21.10.11, 06:40
pisi više ne može dobit

gripu
vauuuuu super,svake godine me gripa shebe pa mi plaća bude manja,ajde pozlatile ti se riječi :)

MarineKing
21.10.11, 08:59
http://www.cabranka.hr/slike/fotke/magarac-tovar.jpg

Amul
21.10.11, 11:35
Tresle se cice nadigno se miš :D
kaj ima novog jel su bipsići krenuli u kontru :daje cvijet:

Mallek
21.10.11, 15:54
Pa za organizirati pravu kontru treba vremena, valjda :). A u međuvremenu se usamljeni strijelci iz PC-a i dalje zabijaju, vidim.
Sada bar znamo da imaju još offova na bacanje. clown

dadozg
21.10.11, 18:50
Pa za organizirati pravu kontru treba vremena, valjda :)

Tako je!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=3yRBTCsujBw

jadan Bop :( očete Vi koji server nekog vraga napraviti??? :ww:

Amul
21.10.11, 22:29
Treba im vremena :cerek:

kak ti tak ja
21.10.11, 22:37
previše priče od strane pc-a premalo rada, ništa značajno još niste napravili

kiler
22.10.11, 00:01
jel se sprema kakva akcija

chupachabra
22.10.11, 00:09
previše priče od strane pc-a premalo rada, ništa značajno još niste napravili

A što je za tebe značajno , trebali bi baciti atomsku bombu na Hirošimu da bude značajno.
Evo upravo me prijatelj ispravio , kaže da je to već napravljeno.:cerek:
Onda stvarno više nemam ideju.

hzg
22.10.11, 01:17
i nest malo vise :)

dadozg
22.10.11, 08:32
A što je za tebe značajno , trebali bi baciti atomsku bombu na Hirošimu da bude značajno.
Evo upravo me prijatelj ispravio , kaže da je to već napravljeno.:cerek:
Onda stvarno više nemam ideju.

ma pusti ih,čekamo sad njihov odgovor..ako ovo kaj smo mi napravili nije niš značajno,onda če oni nama vjerovatno nulirati sva tri wewejića...

Superhik
22.10.11, 09:24
i nest malo vise :)

Svaki puta kada se Veliki Vođa javi na forumu nastane muk na neko vrijeme :fajter:

kiler
22.10.11, 17:05
Svaki puta kada se Veliki Vođa javi na forumu nastane muk na neko vrijeme :fajter:

veliki mali vođa egzistira još samo u Sjevernoj Koreji

padobranac7
22.10.11, 20:18
netko će nahebati uskoro.

modni mačak

Superhik
22.10.11, 20:19
veliki mali vođa egzistira još samo u Sjevernoj Koreji

Nisi u pravu, taj u Koreji je pagijator :P

dadozg
23.10.11, 06:00
netko će nahebati uskoro.

modni mačak

pa koliko vas ima i s obzirom koliko BO imate bila bi prava sramota za Vas da mačka ne opletete poštenski...

Mi smo srušili dva na nulu,od vas se očekuje da srušite sva tri ;)

Sve popularnije vikend akcije :) koliko imamo vikenda do kraja servera toliko če biti akcija od luzerčića :D:D:D:D

kiler
23.10.11, 09:19
prašine se diže od goleme vojske koja je krenula na put slave i povijesti

drhtite ljuti dušmani pregazit će vas močna armija

uh dalek put ekipa je već umorna, kaj niste mogli bliže selendre napraviti:welcome:

dadozg
23.10.11, 09:22
aj baš me zanima kolika je ta golema vojska...ako sutra ujutro sva tri wewejića ne padnu na nulu pokrijte se po ušima :)

kiler
23.10.11, 11:22
ma pusti prazne priče

ekipa usput stane u birtiji, pola ih se opije pa zaboravi kuda su krenuli, pola otišla za lijepim ratnicam

ma to sve raspuštena banda , a ne prava vojska:blackeye:

GRINHIL
23.10.11, 19:55
Kakva tisina...ko je prdnul?

Ima kakvih akcija?

Spijanja?

Nest?

Anđeo s greškom
23.10.11, 19:58
kokice kikiriki kola

sve spremno sada samo cekamo reporte.... valjda ce nam ih koja dobra dusa i udijelit na vidjelo

dadozg
23.10.11, 20:10
Anđo sve fejkovi :( (barem za sad) šteta a taman te htjeli žicat deff :(:(:(

Anđeo s greškom
23.10.11, 20:22
a taman te htjeli žicat deff :(:(:(
opet si neupucen cccccc

trazi update podataka :D

dadozg
23.10.11, 20:26
opet si neupucen cccccc

trazi update podataka :D

ma nemam ti ja pojma o ničemu,ne govore ti meni niš..kažu da sve izlajem na forumu :D:D

Nego ako sam imalo upučen ipak igramo protiv copyy/paste koalicije koji sve kopiraju od nas pa tako i vrijeme sjedanja napada-moja pretpostavka je udar sutra u 05:00....valjda bu ostalo koje koplje živo kada ovi istresu sve one silne offčine :(

Brain Killer
23.10.11, 20:35
A dado gledaj to s vedrije strane, neš imal problema s klopom iza 5 ujutro ak su ti pretpostavke točne. Uvijek se u svemu najde nekaj dobrog ak tak gledaš ;)

dadozg
23.10.11, 20:37
ma Brain ja jedva čekam kraj :) da objesim travijanske kopačke o klin :)

a ima još jedna dobra strana,nebum moral gol po vinogradima trčat ako bu sve gotovo sutra :D

Brain Killer
23.10.11, 20:39
Bravo dadek e to je pozitivno razmišljanje, a kak god da završi fešti valjda bu, ak ništ drugo od arteva je zanimljiv server :)

kiler
23.10.11, 20:39
kume kume

jel sam ti rekel da se vojska napila i tko zna kam je otišla:pivo:

ne može ju niti interpol pronaći

ah ta vojska ništa više ne sluša:patkica:

pranjo
23.10.11, 20:42
dado zasto si takav pesimist.....

nista onda cekamo 5h da vidimo hoce li tad doci.....ak treba hrane posaljemo mi posto cujem da ste natrpali i gorstaka u WW sela

dadozg
24.10.11, 07:03
majko mila koji ste vi luzeri...poslano 10 000 napada da bi se prikrila dva mala offeka poslana na plan :D svaka čast,ovo je neka nova taktika na hr serverima :D

zvrkica
24.10.11, 08:31
majko mila koji ste vi luzeri...poslano 10 000 napada da bi se prikrila dva mala offeka poslana na plan :D svaka čast,ovo je neka nova taktika na hr serverima :D

ne, ne, dado bila su tri... i čak jedan offić na gg.. nemoj dezinformirati ekipu...

edit: jedan...dva...tri... 4...5.....6....7....mikroskopska mega offića na gg, dalje smo prestali brojati zbog zdrastvenih razloga

A ZdravoMamic ili ti ga aka Sharafciger će srušiti WW sam koliko je napada poslao... :welcome:

MarineKing
24.10.11, 08:43
šaraf je nekoć glasio za dobrog igrača, bit će da je to ipak Lukrecija bila dobra na acc :)

damon666hill
24.10.11, 11:35
Šta je gotovo? To je to? OMG.....

Karlo22
24.10.11, 11:38
Šta je gotovo? To je to? OMG.....

Tuga

Superhik
24.10.11, 11:42
Tuga

Sramota bomb

Karlo22
24.10.11, 11:47
Sramota bomb

A nije to sav off, dakako, meni nitko nije ni javio da ide napad, a off stoji doma :)

Superhik
24.10.11, 12:10
A nije to sav off, dakako, meni nitko nije ni javio da ide napad, a off stoji doma :)

Svakako da nisu svi offovi ali akcija je loše odrađena a i takav je onda rezultat.

toni2222
24.10.11, 12:17
Kako misliš loše odrađena? Ja bi prije rekao kako za koga ;)

Karlo22
24.10.11, 12:20
Svakako da nisu svi offovi ali akcija je loše odrađena a i takav je onda rezultat.

Mislim da je izvjesnija borba između croatika i partibrejkera ko će bit 1. u popu, nego ko će osvojit server:harmonikaš:

kiler
24.10.11, 12:29
ljudi zašto napetost i nervoza

pomalo sve ide po planu za sada, ovo kaj je bilo malo i slabašno išlo u odstrel

samo smeta ta sitnarija doma po selima, polako ima se i može se :pivo:

neka razmišljaju oni koji trebaju razmišljati o tome, mi se igramo i zabavljamo, bez nervoze:101010:

Žena Zmaj
24.10.11, 13:24
hehehe ja rusila 10lvl sklada eehehe pa ja zadovoljna s obzirom o kakvom se offu radilo..a sad konacno mogu prestat igrat heheeheh:pece palacinke::harmonikaš:

chupachabra
24.10.11, 13:40
hehehe ja rusila 10lvl sklada eehehe pa ja zadovoljna s obzirom o kakvom se offu radilo..a sad konacno mogu prestat igrat heheeheh:pece palacinke::harmonikaš:

Pa nije ti neka utjeha ja sam sa 2 puta manjim offom to napravio:P

GRINHIL
24.10.11, 13:58
Ja srusil 3 lvla veveja.

sveusvemu sam sretan-bez ikakvog arta slozil sam 2 lijepa offa na ovom serveru samo sam oba samo 2x poslo u napad.
:(

Anđeo s greškom
24.10.11, 14:25
nakon svega vidjenog ovdije nema ni pobjednika ni gubitnika.... obje strane mogu vikat i super je i lose je

samo s obzirom na ne pokazane offove.... anti koalicija ipak moze palit kubanke

cakani
24.10.11, 14:33
Dajte c/p_ovci ..ček to je to ..??
Ajme...ja mislio kako će te se prošetat, a ono ni silencov WW nemožete srušit..mora da su ovi moji dobro deffali .
Pokrite se po ušima, jer ovo je sramotno od mega copy/paste koalicije

dadozg
24.10.11, 14:44
šmrc.....

zvrkica
24.10.11, 14:49
šmrc.....

http://www.pic4ever.com/images/snapoutofit.gif

dadozg
24.10.11, 16:57
napokon....

ovako:

Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi
1. PC proxima 4267955

majko mila pokrijte se po glavi i nemojte igrat ovakve igre...nesposobni ste srušiti i jedno ww,a kamoli dva kak smo mi vama hihihi

Xena če ostat samo zapamčena samo po jednom-izgubila je maltene dobiveni server hihihihihihihi

@karlo

a zakaj me ne čudi da si i ti u c/p koaliciji? pa farme primaju farme hihihihi

Karlo22
24.10.11, 17:10
napokon....

ovako:

Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi
1. PC proxima 4267955

majko mila pokrijte se po glavi i nemojte igrat ovakve igre...nesposobni ste srušiti i jedno ww,a kamoli dva kak smo mi vama hihihi

Xena če ostat samo zapamčena samo po jednom-izgubila je maltene dobiveni server hihihihihihihi

@karlo

A šta ću, stalno me svi farmaju, ja dižem skrovišta i opet mi kradu

sstipo
24.10.11, 17:17
O, kumek javi se i ti .. a bas sam se cudio kako nema objektivnog komentara sa tvoje strane.

Nego, dobra vila mi dala sve reporte pa imam neki pregled ... te mogu reci da nakon prvog kruga katanja stanje je da ww "Gladni smo..." ima prednosti 10lvl WW-a i nesto infrastrukture, no tko bi to zbrajao, mozda 5-6 dana.

Sada je samo pitanje tko ima offova za drugi .. treci .. cetvrti ... krug, a tko nema. :D

Kumek, vrlo je izgledno da bi te farme mogle pobijediti? :cerek:

I da, sreca je pomazila arhitekta, jer 2 off-a nisu sjela na vrijeme, a 2 nisu poslana.
Treba imati i srece, to je dio igre.

U svakom slucaju biti ce zanimljivo do kraja!

Eto.. i ja sam pokusao biti "objektivan" kao i moj kumek.

damon666hill
24.10.11, 17:19
Sumnjam da bi još i 10 offova pomoglo kod arhitekte kompa....

Mallek
24.10.11, 17:25

Da je ispalo po planu, vjerojatno bi pomoglo, pošto je zbog nastale frke i panike u redovima PC-a došlo do premještanja deffova. :)

sstipo
24.10.11, 17:32

Majstore, ne zelim se prepucavati, samo iscitavam ono sto vidim u reportima.

zvrkica
24.10.11, 17:38
Da je ispalo po planu, vjerojatno bi pomoglo, pošto je zbog nastale frke i panike u redovima PC-a došlo do premještanja deffova. :)

zločesti PC vam pokvari planove

http://www.pic4ever.com/images/anwei.gif

dadozg
24.10.11, 17:38
da je babi piša bila bi deda :)

mallek pacijenti ne znaju za riječ frka niti panika :) nemoj nas mješat sa svojim luzerčićima :)

sstipo

bili ste u debeloj prednosti,pokazali ste da em niste sposobni iskoristiti arhitektu x5 em ste limitirani sa napadanjem tako da ste sad u gubitničkoj situaciji...doduše koliko vas ima i s obzirom da imate cijeli server sve male BO u vlasništvu te arhitektu x5 treba biti pravi majstor pa izgubiti takav server....

Mallek
24.10.11, 17:46
PC nije tu imao prste...ovaj put. ;)

A što se tiče spomenute panike, ne znam da li vi poznajete ili ne tu riječ, tražio sam neku koja bi pobliže opisala trenutnu situaciju kod vas, a ta se činila odgovarajućom.

I naravno, ti luzerčići, da te citiram, i dalje imaju vodeći ww, dok vi dižete sva 3.

Ali eto, budemo vidjeli kako će se 'akcija WW' odvijati u idućoj rundi. ;)

zvrkica
24.10.11, 17:51
PC nije tu imao prste...ovaj put. ;)

A što se tiče spomenute panike, ne znam da li vi poznajete ili ne tu riječ, tražio sam neku koja bi pobliže opisala trenutnu situaciju kod vas, a ta se činila odgovarajućom.

I naravno, ti luzerčići, da te citiram, i dalje imaju vodeći ww, dok vi dižete sva 3.

Ali eto, budemo vidjeli kako će se 'akcija WW' odvijati u idućoj rundi. ;)

http://www.pic4ever.com/images/consoling2.gif

jel ti sad lakše kad si to sve izbacio iz sebe.

sstipo
24.10.11, 17:53
sstipo

bili ste u debeloj prednosti,pokazali ste da em niste sposobni iskoristiti arhitektu x5 em ste limitirani sa napadanjem tako da ste sad u gubitničkoj situaciji...doduše koliko vas ima i s obzirom da imate cijeli server sve male BO u vlasništvu te arhitektu x5 treba biti pravi majstor pa izgubiti takav server....

Joj kumek kumek ... pa zar nije sposobnost doci do i zdrzati sve BO kod sebe cijeli server? Pa zar PC nije izgubio par BO-a?
Uostalom prica da se MEGA koalicija okomila na mali i nemocni PC ne drzi vodu.
Pa zbilja ce biti sramotno ako PC izgubi i to rabi kao opravdanje.

Prije nekoliko postova netko je zbrojio da razlika u broju igraca i nije nesto posebno, posebno kad se pogleda u broju sela.
Ako pricamo o gold igracima, onda je to debelo na strani PC koalicije... stoga ne trabunjati.
To sto je dosta PC igraca i igraca u PC koaliciji simcity.alo dobar dio servera, to je problem PC koalicije.

Fight je posten na obje strane, nadam se da ce tako ostati do kraja ... tuce se, udovice placu na obje strane i pobijedit ce na kraju sposobniji i spemniji na pobjedu u ovom trenutku.
Ako to budete PC koalicija, ja cu prvi cestitati.

Isto tako vjerujem, da ce pobjednici pozvati porazene na veselicu i zakopati ratne sjekire nakon kraja servera.

dadozg
24.10.11, 17:55
pa naravno da čemo vas pozvat na veselicu :)

sstipo
24.10.11, 18:02

Nije problem, doci cu ja i na veselicu porazene ekipe :P

Superhik
24.10.11, 18:03
Nije problem, doci cu ja i na veselicu porazene ekipe :P

A pobjedničke ekipe? Da li će zvat sve kvadrante koji su im pomagali ili samo svoj savez?

beshtija
24.10.11, 18:03
napokon....

ovako:

Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi
1. PC proxima 4267955

@karlo

jok.pričaš gluposti.
xena će ostat zapamćena po tome da vam uljepšala server :party:

zvrkica
24.10.11, 18:04

te ovo podsjeća na nešto... samo zamisli vinograde umjesto cvijeća

http://www.pic4ever.com/images/springsmile.gif

beshtija
24.10.11, 18:09

zvrki,pozdravi supruga :andjeo:

Brain Killer
24.10.11, 18:09
Ako smijem s obzirom da sam vidio i ove reporte dao bi i ja svoje mišljenje pošto sam trenutno nepristrana strana:

-akcija PC-a pokazala dosta ispod mojih očekivanja ali su i rušili 2 ww-a na nulu , sad to može i ne mora bit prednost jer je anti-PC sve položio na jednu kartu i branio "glavni" WW koji jedva da je i okrznut, a u ostala 2 ostavio skoro pa dosta deff-a da ih se ruši al i da se poslani off-ovi zabiju

-anti-PC koalicija jako dobro zamišljeno s puno fejkova gdje su se udari očekivali juće oko 20 sati, greška što se one hrpe sića nisu poslale nočas po suportima jer nakupljeni deff bi bilo do jutra i do udara bilo iznimno teško hranit plus nedovoljnoovnova na art x3 (jel greška organizatora il netko nije poslo ne zanima me jer ih nema :)
- rušena i oštečena sva 3 PC WW-a skupa s nešto infastrukture te tako stečena jako bitna prednost od 10 lvl-a ww-a plus nešto infrastrukture iako milim da ni oni nemaju sve uvijete za 100tku al su ipak bliži nego PC

- moj zaključak:
blaga prednost anti-PC koalicije s obzirom na prednost vodečeg ww-a i infrastrukture al u biti mislim da će odlučit dužina klupe u offovima pogotovo ako PC pametno odigra i nastavi samo sa 2 bolja ww-a a treći zapostavi i normalno ne pokaže koji joj je ww- favorit

Evo to je moj pregled na trenutni razvoj situacije koji može bit točan al i ne mora pa se stoga ne ljutit itko ;)

zvrkica
24.10.11, 18:11
zvrki,pozdravi mi supruga :andjeo:

da pozdravim svog ili tvog :)

sstipo
24.10.11, 18:12
A pobjedničke ekipe? Da li će zvat sve kvadrante koji su im pomagali ili samo svoj savez?

Mislim da bi bio red da se svi pozovu i skupe na istom mjestu.

dadozg
24.10.11, 18:16

jaooooo ja polugol po vinogradima pijan,si strano sigurna da to želiš vidjet??

Brain

čist ok rezime svega do sad...ima još toga kaj bi nadodao,ali ne smijem :)

Nije još sve gotovo,ali jedno je kristalno jasno da su se c/p danas pošteno osramotili buahahhaha

@xena

srećo moja kak buš preživjela još jedan gubitak šmrc...ajde sad brzo vijuge na razmišljanje pa izvuci iz rukava još jednu akciju ala "arhitekta x5" jedino tako ti moš nekaj napraviti ;)

p.s. srce nejde ti baš flejmanje,aj mi se javi na skype ipak sam ja pravi maher u tome pa da ti dam par savjeta kako isprovocirati nekog na finjaka ;)

DamirB
24.10.11, 18:19
jok.pričaš gluposti.
xena će ostat zapamćena po tome da vam uljepšala server :party:

na tvoju žalost, biti ćeš zapamćena po jednoj od najvećih gadosti u ovoj igri koja je do onog trena bila fer i korektna u potpunosti...a ti se slobodno zavaravaj da ćeš po ičemu drugome biti zapamćena.

MarineKing
24.10.11, 18:19
zvrki,pozdravi supruga :andjeo:

http://www.jacbri.com/svasta/cat.gif

Anđeo s greškom
24.10.11, 18:23
kako svi vi meni idete laganini na zivceke

jedna strana i druga strana su se dovoljno osramotile do sada.... pc sa svojim plakanjem i kukanjem (izuzev dade kojem je najveci domet na ovom serveru ciscenje natara.... buahahahhahaha visi nisi prvi napadac buahahahahhaha) , a anti koalicija sa dobro zamisljenom ali nedorecenom akcijom, falila mi je tu ona visnja na kraju sladolegnog kupa sa slagom

a nis sljedecu akciju slaze 4fun.... trazimo sponzora za kovanicu od 5 kuna.... po mogucnosti da ima i pismo i glavu

buahahahhahaahahahahh

dadozg
24.10.11, 18:28
šmrc...a zaboravila si čupanje prometnog znaka usred like?????

zvrkica
24.10.11, 18:29
kako svi vi meni idete laganini na zivceke

jedna strana i druga strana su se dovoljno osramotile do sada.... pc sa svojim plakanjem i kukanjem (izuzev dade kojem je najveci domet na ovom serveru ciscenje natara.... buahahahhahaha visi nisi prvi napadac buahahahahhaha) , a anti koalicija sa dobro zamisljenom ali nedorecenom akcijom, falila mi je tu ona visnja na kraju sladolegnog kupa sa slagom

a nis sljedecu akciju slaze 4fun.... trazimo spomzora za kovanicu od 5 kuna.... po mogucnosti da ima i pismo i glavu

buahahahhahaahahahahh

vidim

čemu sav ovaj prezir i smijeh... zar niste nekad prijatelji bili i družili se , a sad mu se smiješ i rugaš mu se ?

kovanica.. no comment :lol:

dadozg
24.10.11, 18:34
zvrka pusti...

Anđo znamo se dosta dugo,svađali smo se i mirili te jedno drugom možemo sve reč u facu,upoznali smo se i u RL zato neču javno komentirat ovo sa kovanicom....

sstipo
24.10.11, 18:38
Ako smijem s obzirom da sam vidio i ove reporte dao bi i ja svoje mišljenje pošto sam trenutno nepristrana strana:

-akcija PC-a pokazala dosta ispod mojih očekivanja ali su i rušili 2 ww-a na nulu , sad to može i ne mora bit prednost jer je anti-PC sve položio na jednu kartu i branio "glavni" WW koji jedva da je i okrznut, a u ostala 2 ostavio skoro pa dosta deff-a da ih se ruši al i da se poslani off-ovi zabiju

-anti-PC koalicija jako dobro zamišljeno s puno fejkova gdje su se udari očekivali juće oko 20 sati, greška što se one hrpe sića nisu poslale nočas po suportima jer nakupljeni deff bi bilo do jutra i do udara bilo iznimno teško hranit plus nedovoljnoovnova na art x3 (jel greška organizatora il netko nije poslo ne zanima me jer ih nema :)
- rušena i oštečena sva 3 PC WW-a skupa s nešto infastrukture te tako stečena jako bitna prednost od 10 lvl-a ww-a plus nešto infrastrukture iako milim da ni oni nemaju sve uvijete za 100tku al su ipak bliži nego PC

- moj zaključak:
blaga prednost anti-PC koalicije s obzirom na prednost vodečeg ww-a i infrastrukture al u biti mislim da će odlučit dužina klupe u offovima pogotovo ako PC pametno odigra i nastavi samo sa 2 bolja ww-a a treći zapostavi i normalno ne pokaže koji joj je ww- favorit

Evo to je moj pregled na trenutni razvoj situacije koji može bit točan al i ne mora pa se stoga ne ljutit itko ;)

Ok pregled, samo primjedba .. koliko vidim kod arhitekta je zid otisao na nulu nakon prva tri off-a (nakon prva dva ovnasa zid pao na 3), samo je malo pao kod cucka, tu se PC iskazao i skupio dosta deffa. RESPECT.
Kod athitekta je problem sto dva offa koju su trebala pokupiti art odsjela sa vise od 5h zakasnjenja i naravno ... zakucali se.

dadozg
24.10.11, 18:41
Ok pregled, samo primjedba .. koliko vidim kod arhitekta je zid otisao na nulu nakon prva tri off-a (nakon prva dva ovnasa zid pao na 3), samo je malo pao kod cucka, tu se PC iskazao i skupio dosta deffa. RESPECT.
Kod athitekta je problem sto dva offa koju su trebala pokupiti art odsjela sa vise od 5h zakasnjenja i naravno ... zakucali se.

ponavljam....da je babi piša bila bi deda :)

Viš tu je razlika između vas farmica i nas ;) ma neka bit čete i vi vejiki samo treba papati gjiza i spjinata :)

GRINHIL
24.10.11, 18:44
po meni trebalo je samo čekat još par dana i napravit prije toga akciju po ggovima pa onda na ww
tak bi se napravila po mom jača šteta a dio ovih poluoffova i offića bi bili možda i bitniji

al lako je sad pametovat
znam da su se naši dosta namučili da slože sve i uspjelo je solidno
čekamo drugu rundu!!!!
:cop: :cop: :cop:

sir oliver
24.10.11, 18:48
Fight je posten na obje strane, nadam se da ce tako ostati do kraja ...

Svakakvih gluposti i ...anja sam pročitao do sada na forumu, ali ti s s ovim u top3 sigurno... :steta:

sir oliver
24.10.11, 18:53
Nažalost, moram priznati da se i meni čini da je suprotna strana u predosti. Mi smo malo previše otišli u širinu pa su nam pobjegli s tim jednim ww. Moja kriva procjena. Više sreće drugi puta ... :air kiss:

Prime
24.10.11, 19:01
evo i mene sto sam propustio?

dadozg
24.10.11, 19:04
evo i mene sto sam propustio?

niš pametnog....

sstipo
24.10.11, 19:08
Svakakvih gluposti i ...anja sam pročitao do sada na forumu, ali ti s s ovim u top3 sigurno... :steta:

Voljeni vodjo drago mi je da si me svrstao u top3, samo mi reci i razlog i nitko sretniji od mene.

Uostalom osvrnuo sam se na WW dio igre, ovo prije ne bih htio komentirati, jer sam prosli put popio ban zbog toga. A ako nesto zelis poruciti, a ne bi tu, nick znas, skype imas... stoga.... ne ljutit se.

dadozg
24.10.11, 19:14
kumek Voljeni rijetko piše na forumu,ali svaki njegov post je kristalno jasan :)

p.s. ja još Voljenog nisam vidio ljutog :(

sstipo
24.10.11, 19:27
kumek Voljeni rijetko piše na forumu,ali svaki njegov post je kristalno jasan :)

p.s. ja još Voljenog nisam vidio ljutog :(

Kumek, kad si se ti bacio u odvjetnicke vode?

dadozg
24.10.11, 19:29
Kumek, kad si se ti bacio u odvjetnicke vode?

svi smo mi Voljeni :)

GRINHIL
24.10.11, 19:32
svi smo mi Voljeni :)
sam je pitanje jel to susedova baba il tko da vas voli
:D

šta mislite kolko još bu ovo trajalo?

dadozg
24.10.11, 19:41
šta mislite kolko još bu ovo trajalo?

o vama ovisi..

p.s. dajte ljudi malo pogledajte na PC su danas sjedali offovi sa sva četri kvadranta,bilo je preko 10 000 napada na nas...ja osobno sam mislio da če nam razvaliti sva tri ww sela...

kad se uzme u obzir koliko je offova sjelo(preko 4 milijuna bodova) šteta kod nas je minimalna(sva tri ww sela su još u igri)....

copy/paste koalicija sjedi jedan....ajmo na popravni :)

sstipo
24.10.11, 20:47
Kumek .. respect.
Vidim, promijenio duracell-ke i pilis dalje :P

kak ti tak ja
24.10.11, 21:03
dadek veliš 10 000 napada, a od toga je bilo 9900 fejkova, haha, pravi si u izračunima nema šta, i dalje ne vidiš dalje od svog nosa

kiler
24.10.11, 21:08
Nažalost, moram priznati da se i meni čini da je suprotna strana u predosti. Mi smo malo previše otišli u širinu pa su nam pobjegli s tim jednim ww. Moja kriva procjena. Više sreće drugi puta ... :air kiss:

hm tko te ne bi znao još bi i povjerovao

alli čak i sumnjam da ovo piše voljeni veliki mali vođa, teško da bi on javno priznao grešku :opala:

netko mu provalio u forum acc pa piše nebuloze:palčina:

dadozg
24.10.11, 21:13
hm tko te ne bi znao još bi i povjerovao

alli čak i sumnjam da ovo piše voljeni veliki mali vođa, teško da bi on javno priznao grešku :opala:

netko mu provalio u forum acc pa piše nebuloze:palčina:

:brukica:

Voljeni evo ti još jednog za top 3 :D:D:D

kak ti tak ja
24.10.11, 21:15
hmm dadek kažeš 10 000 napada, al računica ti slaba, kad je samo 31 pravi napad bio, a ostalo sami fejkovi, a između ostalog zar stvarno misliš da su ovo pravi offovi ili riješavanje ostataka??? Fkt si dobar u svojim komentarima, tko te ne zna možda bi ti i povjerovao a ovako teško

kiler
24.10.11, 21:54

Voljeni evo ti još jednog za top 3 :D:D:D

znaći ima nas dvoje za top 3

daj nam još jednoga nađi da smo kompletniROTFL

dobro dobro kume ti si van konkurencije

__hak__
24.10.11, 23:04
pun mi je k.... vas i vaših prepucavanja....voljeni(svima, ali ja ću ne suzdržati) vođo....javim se sutraq poslije popodne...
pusa svima,,,Mareeeeeee,,,javi se...

nazgul1982
25.10.11, 03:15
ok,ok,znam da ovo nije travian nego t4 ali svejedno mi je zalosno vidjeti ovako sa strane,kada vidim imitacije saveza i ove nedorecene greške evolucije koje nisu bile kadre izgovoriti rijec otpor da im sada spontano naraste kičma.... najgore je kada igrac ništa nezna,i onda još i to zaboravi...pa misli da zna

da,znam,i pc je definitivno za qurac ovaj server,znam

ali oni su barem kadri biti heben i snazan savez,to su prije pokazali

sta vi znate osim spamati,i stvarati ujedinjene narode ujedinjavanjem 3 strane svijeta,samo da bi pobijedili pc....

stvar je u tome...ako vi pobijedite...vi cete pricati kako ste pobijedili pc...

ako pc pobijedi,oni se nece imati cim pohvaliti

toliko o ovom t4 serveru

over&out

dadozg
25.10.11, 07:43
brutalno istinit :)

Karlo22
25.10.11, 09:05
i stvarati ujedinjene narode

:cerek::cerek::cerek:

kiler
25.10.11, 10:33
brutalno istinit :)

kume samo ti nožni prstići vire van

daj malo potegni ručnu

GRINHIL
25.10.11, 12:36
vader me ne iznenađuje...tolko dobar igrač, a tolko žuči i pljuvanja...čemu???
čovjeku fali normalne komunikacije i ne znam šta još drugo...
sad me podsjetio na s3 i njegove izjave
što se ne ugleda na proxa il tak nekog iz svoje ekipe
lako se kaže tak nešto ali na puno uljudniji način

zvrkica
25.10.11, 13:34
trgovci stajali više od sat vremena, vojska umirala, a od MH dobiješ link o zastoju događaja...

ništa novo, ništa što još nije viđeno...

dadozg
25.10.11, 13:46
totalno neregularan server...a mi smo budaletine koje ga igramo....

Mallek
25.10.11, 14:32
uz dodatak, nakon ove nadogradnje (?), izgleda da fejkovi sada daju bodove napadaču...stoga, samo fejkajte ;)

dadozg
25.10.11, 15:11
da se mene pita sad bi se stavili svi acc na gašenje i svi bi otišli na feštu zajedno...pa nek se šljive...deffa je riknulo da me sve sram....

majko mila koja glupost sad dolazi report za napade od jedne jedinice....majko mila ima li glupostima kraja???

kiler
25.10.11, 15:50
vidim da je Paste Copy pacijenti jedini i najbolji u orbiti počeo fejkovima kopitrati napade na njihov ww od prije 2 dana

a nas zovete copy paste

ajde kume izmisli koju pametnu za ovo fejkanje, to je svemirski uočena disciplina odvračanja pozornosti od stvarnog napada

razočarali ste me, mislio sam da znate i možete bolje:svinjica mala:

dadozg
25.10.11, 16:22
kume da si malo bolje pratio server vidio bi da je ovo masovno fejkanje naš izum :) Nas par pacijenata ;)

pitaj xenu kako joj je bilo kad je časno uzela arhitektu....

zvrkica
25.10.11, 16:27
vidim da je Paste Copy pacijenti jedini i najbolji u orbiti počeo fejkovima kopitrati napade na njihov ww od prije 2 dana

a nas zovete copy paste

ajde kume izmisli koju pametnu za ovo fejkanje, to je svemirski uočena disciplina odvračanja pozornosti od stvarnog napada

razočarali ste me, mislio sam da znate i možete bolje:svinjica mala:

strah vas je?

http://www.pic4ever.com/images/eghfal.gif

kopiranje nečeg što smo prvi napravili i nije kopiranje nego ponavljanje istog djela:na karte:

kiler
25.10.11, 16:28
kume da si malo bolje pratio server vidio bi da je ovo masovno fejkanje naš izum :) Nas par pacijenata ;)

pitaj xenu kako joj je bilo kad je časno uzela arhitektu....

da u pravu si, mislim da su pacijenti izmislili osim fejkanja i igru travian

dapače siguran sam 100%, pričal mi je deda da je sa tvojim stricom od ujaka fejkiće slal:party:

dadozg
25.10.11, 16:29
, to je svemirski uočena disciplina odvračanja pozornosti od stvarnog napada

Zvrka kak ne kuuš pa on je nas pohvalio :)

hvala kumek :),

kiler aj prije nego se nastaviš sramotiti pitaj xenu ako ima još malo čistog obraza bu ti rekla ko je izmislio masovno fejkanje i koliko je imala napada u tijeku na GG kad je uzela arhitektu...

do tad nema smisla raspravljati dalje :)

zvrkica
25.10.11, 16:36
da u pravu si, mislim da su pacijenti izmislili osim fejkanja i igru travian

dapače siguran sam 100%, pričal mi je deda da je sa tvojim stricom od ujaka fejkiće slal:party:

krajnje je vrijeme da prestaneš cugati

http://www.pic4ever.com/images/alcoholic.gif

mangup
25.10.11, 16:45
ma ne cuga on , samo prića o nećem kaj je već davno izmišljeno je istina da malo kasni ali stići če polovit sve do kraja bar se nadam
:staklenka:

kiler
25.10.11, 18:23
lošija kopijo kuma moga da li si podignuo crop

ah da ti si jedan od rijetkih ćiji je crop postao livada:101010:

dadozg
25.10.11, 18:24
a i jedan od veoma velikog broja igrača koji trenutno ima veće levele farmi u cropu od tebe :cerek::cerek::cerek:

edit

Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi
1. PC proxima 4565291

kamikaze se i dalje zabijaju,o farmice moje ima li kraja vašim glupostima..na ovakav način nemrete dobiti ni na afganistanskom serveru :)

Toso
25.10.11, 22:29
o vama ovisi..

p.s. dajte ljudi malo pogledajte na PC su danas sjedali offovi sa sva četri kvadranta,bilo je preko 10 000 napada na nas...ja osobno sam mislio da če nam razvaliti sva tri ww sela...

kad se uzme u obzir koliko je offova sjelo(preko 4 milijuna bodova) šteta kod nas je minimalna(sva tri ww sela su još u igri)....

copy/paste koalicija sjedi jedan....ajmo na popravni :)

ajde dado barem jednom budi barem malo objektivan.
jebemu, zar ne znas napisati normalni post. Po meni su oni odradili savrseno ono sto su morali, sva 3 WWa u igri, deff raspodijeljen, na art 3x. Napravili su neke greske u defanju svojih WW sela, ali trenutno su u povecoj prednosti.

steta minimalna? koliko vidim, i dalje vi morate prvo njih rustiti.

p.s. sta je to PC izmislio ovaj server? nisam vidio bas nista novoga, tako da ono, ako i jesu copy paste, i vi ste... dajte malo postovanja prema protivnicima, ali ocito se previse trazi...

GRINHIL
25.10.11, 22:50
A pa to je nas dado.

provokator spamerski
:)

DamirB
26.10.11, 00:20
Po meni su oni odradili savrseno ono sto su morali, sva 3 WWa u igri, deff raspodijeljen, na art 3x. Napravili su neke greske u defanju svojih WW sela, ali trenutno su u povecoj prednosti.
steta minimalna? koliko vidim, i dalje vi morate prvo njih rustiti.

Čemu spominjanje arta x3? jel to osjećam neku umiješanost u nečasne radnje oko otimanja x5?

Osobno se nebi složio da su u prednosti niti jedni niti drugi jer će offovi odlučiti, a njihova količina i veličina je za sada nepoznanica pa sve "formule" padaju u vodu...ovo je samo zagrijavanje pred velike događaje :D

LP

Toso
26.10.11, 00:31
Čemu spominjanje arta x3? jel to osjećam neku umiješanost u nečasne radnje oko otimanja x5?

Osobno se nebi složio da su u prednosti niti jedni niti drugi jer će offovi odlučiti, a njihova količina i veličina je za sada nepoznanica pa sve "formule" padaju u vodu...ovo je samo zagrijavanje pred velike događaje :D

LP

svakako nemaju svi pole position :)
ali utrka uvijek moze drugacije zavrsit.

govorim o tome da postoji 3x na WWima, i da se WW s artom inace debelo bolje deffa, nego da ga nema. ovdje sva 3 imaju tu prednost, i koliko je prednosti, toliko je i hendikep. po meni je najbolje ostavit 2 sa vise deffa, a na jednom smanjit da pokupi offove samo. to je jedino na sto sam ciljao, a ovo ostalo, ne bi komentirao, davno sam svoje rekao.

LP

dadozg
26.10.11, 07:41
majko mila..Toso jesi ti vidio reporte? ....ajde dobro....

Za grupaciju koja ima cca 25 saveza i koja ima sve male BO cijelo vrijeme ovi napadi su prava sramota....

a jel PC kaj novog izmislio? je...fejkanje sa zlatnim klubom...tu su nas kopirali kao uostalom u svemu kaj smo mi prvi napravili evo hrabro njih :D

Prime
26.10.11, 08:03
25 saveza istina,ali svejedno manje broja ac i sela u usporedbi s pc-i njegovim saveznicima

Superhik
26.10.11, 08:11
25 saveza istina,ali svejedno manje broja ac i sela u usporedbi s pc-i njegovim saveznicima

Da, tu si u pravu.

dadozg
26.10.11, 09:30
A ko vam kriv kaj niste poperi :) farmice...

GRINHIL
26.10.11, 13:26
Poklopcu.

Ma zapravo si ti i lonac.

Od sad te zovem kuhar dado.

Toso
26.10.11, 14:03
majko mila..Toso jesi ti vidio reporte? ....ajde dobro....

Za grupaciju koja ima cca 25 saveza i koja ima sve male BO cijelo vrijeme ovi napadi su prava sramota....

a jel PC kaj novog izmislio? je...fejkanje sa zlatnim klubom...tu su nas kopirali kao uostalom u svemu kaj smo mi prvi napravili evo hrabro njih :D

zasto ici sa jacim dok si prvi?
ispred su, mogu cekati, i trositi to sto imaju...

chupachabra
26.10.11, 14:22
Da, tu si u pravu.

Ima li neko volje da to izbroji broj AC?
Jer meni nikako ne ispada da imamo više AC.

dadozg
26.10.11, 14:50
zasto ici sa jacim dok si prvi?
ispred su, mogu cekati, i trositi to sto imaju...

džaba njima i arhitekta x5 i to kaj su kao ispred nas kad su nesposobni...njima treba netko kao što je naš Voljeni :)

imali su maltene dobiven server na pladnju i to uspjeli profučkat :brukica:

dudek1
26.10.11, 15:25
Dadek a kaj ti cekas???

Jos nisi ugasio acc ??? Nemrem vjerovati , jel ti bu ovo prvi kaj si do kraja odigrao ???

Ovaj server fakat nije normalan.

beshtija
26.10.11, 15:50
džaba njima i arhitekta x5 i to kaj su kao ispred nas kad su nesposobni...njima treba netko kao što je naš Voljeni :)

imali su maltene dobiven server na pladnju i to uspjeli profučkat :brukica:
naša organizacija pc-ev san.
i prox će morati puno toga naučiti da dostigne mene :sleepy moon:

dadozg
26.10.11, 16:06
beštijice prox je za tebe magistar ...od njega bi trebala naučiti puno toga...npr.on nikad neće dostiči tebe po prljavoj igri ;)

kad bi PC imao vašu organizaciju pisija odavno ne bi bilo na ovom serveru poznavajuči ekipu s kojom igram :cerek::cerek:

@dudek

odigral sam ja puno toga do kraja,čak štoviše uzeo dosta servera...ovo je zadnji server...a ti siroće nadaš se napokon nekoj pobjedi? buahahhahaha

arcikos
26.10.11, 16:12
Komentar od strucne sefice ne samo da je za top 3, nego je bez konkurencije za 1.mjesto:brukica:

dadozg
26.10.11, 16:17
Komentar od strucne sefice ne samo da je za top 3, nego je bez konkurencije za 1.mjesto:brukica:

da,definitivno imamo pobjednika u konkurenciji gluposti godine :)

beshtija
26.10.11, 16:38
ahahhaha što se pjene clown
jeste cijepljeni? :pivo:

Prime
26.10.11, 16:52
Prox nije bio sposoban svoje dvoriste pocistit do prljave igre ni prosli server a ni ovaj stoga mani se vise tih komentara

dadozg
26.10.11, 16:59
ahahhaha što se pjene clown
jeste cijepljeni? :pivo:

http://www.youtube.com/watch?v=yK5jgz1wmYY&feature=related

:daje cvijet:

@prime

mani se proxa,njemu spočitavaš nekaj,a na strani si prljave igre...

Prime
26.10.11, 17:04
Ja se njega niti ne sjetim nego stalno places zbog arhitekta,a od smeca u svom dvoristu nemozes izac,a proxu poruci neka bolje pazi kolko mu ljudi sece po ac i nebu gubio pass

chupachabra
26.10.11, 17:25
Ja isto tako vjerujem da ste sami zabijali svoje deffove da bi mogli optužiti PC yurishnikov.
A siguran sam da je čovjek pošten i da nema nikave veze sa tim.

dadozg
26.10.11, 17:29
Ja isto tako vjerujem da ste sami zabijali svoje deffove da bi mogli optužiti PC yurishnikov.
A siguran sam da je čovjek pošten i da nema nikave veze sa tim.

Superhik
26.10.11, 17:30
Prox nije bio sposoban svoje dvoriste pocistit do prljave igre ni prosli server a ni ovaj stoga mani se vise tih komentara

Ej ne mješaj prljavu igru jer zbog idiotizma na kraju koji je zapravo bio bespotreban i ne bi se promjenio ishod i da ga nije bilo sad povlačiš da se cijeli server tako igralo. Prošli server PC je nešto što na ovom serveru ne da je nedostižno nego je sramota uoče se uspoređivat ;)

dadozg
26.10.11, 17:34
Hik slažem se ...ne samo ovaj server već se prošli s4 PC ne može usporediti s nijednim savezom koji su ikad igrali na hr serverima...možda jedino HEG dolazi u taj rang....a pusti ga viš da ga još boli....

nego prime evo nekaj i za tebe
http://www.youtube.com/watch?v=x-7EcN2IHOE&feature=related

Prime
26.10.11, 18:29
Ej ne mješaj prljavu igru jer zbog idiotizma na kraju koji je zapravo bio bespotreban i ne bi se promjenio ishod i da ga nije bilo sad povlačiš da se cijeli server tako igralo. Prošli server PC je nešto što na ovom serveru ne da je nedostižno nego je sramota uoče se uspoređivat ;)

Hik nisam ja nigdje spomenuo da pc nije zasluzeno dobio ili da nebi dobio zbog tog poteza,ali on se dogodio i prox kao vođa to nije sankcionirao ni onda ni sad,samo repliciram malom dadi da ne laprda bezveze jer su i u pc prstici puni pekmeza.

Superhik
26.10.11, 18:32
Hik nisam ja nigdje spomenuo da pc nije zasluzeno dobio ili da nebi dobio zbog tog poteza,ali on se dogodio i prox kao vođa to nije sankcionirao ni onda ni sad,samo repliciram malom dadi da ne laprda bezveze jer su i u pc prstici puni pekmeza.

dogodio se, ako je tako kako je bilo mene sram toga, sada kako je nemam pojma i ne mogu komentirat a dado se trudi profurat propagandu i nekad a nekad ne

dadozg
26.10.11, 18:37
Prime trkeljaš totalne gluposti kako na skypu tako i na forumu..tebi su uvijek drugi krivi za tvoje nesposobnosti,izgubiš art krivi su hakeri,izgubiš uvjerljivo server opet su drugi krivi...evo ja javno kažem ako nekim čudom koalicija C/P UN dobije ovaj server neču se izvlačiti na to da ste dobili samo zato kaj ste nepošteno uzeli arhitektu x5.....to neće biti razlog jer jednostavno bili ste nesposobni iskoristiti isti...tu dolazimo do pitanja vodstva...

aj malo pogledaj i u svoje dvorište,isto je puno smeća....

Prime
26.10.11, 19:10
dogodio se, ako je tako kako je bilo mene sram toga, sada kako je nemam pojma i ne mogu komentirat a dado se trudi profurat propagandu i nekad a nekad ne

Zato tebe i postujem jer iako sam prosli server zavrsio igrajuci za pc i mene je bilo SRAM,jedna mala rijec koju dado nece moc nikad izrec.Mene nije strah izgubit ovaj server,jednostavno cestitat cu pobjedniku,dok mali dado zbilja neznam kako ce podnjet poraz ako se isti dogodi

dadozg
26.10.11, 19:46
veliki prime znaš kak bum podnio poraz? jednom velikom pijankom na završnoj fešti :) a ti nisi uopće zaslužio da se dovodiš u bilo kakav kontekst sa pacijentima....to kaj se desilo nije ni malo utjecalo na pobjedu,najveću pobjedu ikad zabilježenoj na hr domeni ;)

Ti si Bopovac...prošli server ste se priklonili nama,ovaj gerilli...vi ste savez koji nema svoje JA...farmice obične...na s1 si počeo igrat u LZN pa izašao i opet izgubio...rođeni gubitnik :) zato te i nije strah više poraza :cerek::cerek::cerek:

Prime
26.10.11, 20:14
veliki prime znaš kak bum podnio poraz? jednom velikom pijankom na završnoj fešti :) a ti nisi uopće zaslužio da se dovodiš u bilo kakav kontekst sa pacijentima....to kaj se desilo nije ni malo utjecalo na pobjedu,najveću pobjedu ikad zabilježenoj na hr domeni ;)

Ti si Bopovac...prošli server ste se priklonili nama,ovaj gerilli...vi ste savez koji nema svoje JA...farmice obične...na s1 si počeo igrat u LZN pa izašao i opet izgubio...rođeni gubitnik :) zato te i nije strah više poraza :cerek::cerek::cerek:

Farmice s saveznicima trenutno imaju vodeci ww,a iz LZN-a je izaslo dvadesetak pc-ovca zbog tvoje nesposobnosti da vodis,nije sramota izgubit.

dadozg
26.10.11, 20:27
Farmice s saveznicima trenutno imaju vodeci ww,a iz LZN-a je izaslo dvadesetak pc-ovca zbog tvoje nesposobnosti da vodis,nije sramota izgubit.

vodeći samo po levelu,ali nema skladare za stotku tako da je upitno to vodstvo :) i daleko je još kraj...sa svojom nesposobnošču ste kompromitirali maltene dobiveni server buahahhaha sad se morate dobrano namučiti da dobijete ono kaj ste već imali dobijeno hahhaha

a LZN je duga priča kojoj nije mjesto ovdje,svoju izdaju je najlakše plasirati sa lažima ;) vjeruj u ono kaj želiš....

moto tvoje travijanske povijesti je "jednom gubitnik,uvijek gubitnik" :cerek:

Amul
26.10.11, 20:52
Kaj ste se okomili na jadnog Primata jedva je ponovo napopo gg,vrijeme je da ga se opet posjeti:štemer:

Prime
26.10.11, 21:19
Kaj ste se okomili na jadnog Primata jedva je ponovo napopo gg,vrijeme je da ga se opet posjeti:štemer:

Morat ces smislit malo bolje fore od te,slobodno valjda ovaj put necete izgubit 3k kata

dadozg
27.10.11, 07:37
trenutno najzanimljivija bitka:

Najveći igrači
Igrač Savez Populacija Naselja
1. partibrejker - 35121 38
2. Croatik H U S 35116 37

došlo do promjene u vodstvu,a jedini koji imaju koristi od ovog su njemci(znam iz iskustva :D)

baka u kanalu
27.10.11, 10:27
trenutno najzanimljivija bitka:

Najveći igrači
Igrač Savez Populacija Naselja
1. partibrejker - 35121 38
2. Croatik H U S 35116 37

došlo do promjene u vodstvu,a jedini koji imaju koristi od ovog su njemci(znam iz iskustva :D)

neznam kakav smisao ima ta utrka?????
poklpon bon 100 golda možda :P
i primjedba na igrivost.....kaj misliš sad kad fejkove dobivamo u porukama....kak to brišu igrači koji nemaju + paket
ko je smislio lakše brisanje poruka :D.....mislim mogu još malo otežati iganje bez golda...npr možeš slati sam jednog trgovca ak nisi u plus paketu

DamirB
27.10.11, 18:16
Bakice iz kanala, potpisujem...bolje da nisu ništa dirali nego što su ovo napravili...milion poruka potpuno ubija volju za igrom, a i novosti u okupljalištu im potpuni promašaj...pa lakše je bilo preskrolat točkićem od miša nego gađat brojčice stranica...trebalo je samo dati mogućnost razdvajanja okupljališta ali ostaviti skrolanje a ne slagati stranice od toga...

Uglavnom, kaj bi reć da je tako mirno, nije se valjda ostalo bez teških artiljerija :paladinko:

kiler
27.10.11, 19:47
gdje mi je kum dado

daj kume neki report:pivo:

ako nema daj da se međusobno zrokamo, bit će napeto ROTFL moja 2 konjeka i tvoj herojček u fajtu

dadozg
27.10.11, 20:03
gdje mi je kum dado

daj kume neki report:pivo:

ako nema daj da se međusobno zrokamo, bit će napeto ROTFL moja 2 konjeka i tvoj herojček u fajtu

http://www.youtube.com/watch?v=vDXYukXRfNw&feature=related

zlikovci
28.10.11, 02:34
aloo vi travianski inovatori hrane,hraneee kod modnog mačora,deff vam umire buahahaa

artički vuk je original,pokušavate kopirati,jel? jako dobro i inovativno,samo hrane fali :D

dadozg
28.10.11, 06:14
aloo vi travianski inovatori hrane,hraneee kod modnog mačora,deff vam umire buahahaa

artički vuk je original,pokušavate kopirati,jel? jako dobro i inovativno,samo hrane fali :D

:S:steta:
znam,teško je...znam...kad si c/p pa sad pokušavaš iz petnih žila nač nekaj,ali jbga bit češ i ti jednog dana vejiki :) evo npr.slijedeći s4 kad neče biti žive duše na serveru pa češ moč glumiti veliku facu kao što recimo pokušavaju SC farme glumiti na s3 ;)

Karlo22
28.10.11, 09:16
pokušavaju SC farme glumiti na s3 ;)

Sad stalno igraju na + + , ne znam razlog zašto? :bic:

Superhik
28.10.11, 09:26
Sad stalno igraju na + + , ne znam razlog zašto? :bic:

Možda žele biti dobri kao ekipa sa ++

Karlo22
28.10.11, 09:30
Možda žele biti dobri kao ekipa sa ++

ili možda imaju traume sa - - :)

GRINHIL
28.10.11, 09:51
il im ne radi tipka - na tastaturi

kiler
28.10.11, 15:30
tko mi skata kuma dadu dobije velku čokoladu:pivo:

beshtija
28.10.11, 16:22
znam,teško je...znam...kad si c/p pa sad pokušavaš iz petnih žila nač nekaj,ali jbga bit češ i ti jednog dana vejiki :) evo npr.slijedeći s4 kad neče biti žive duše na serveru pa češ moč glumiti veliku facu kao što recimo pokušavaju SC farme glumiti na s3 ;)
ma mi smo tvoji idoli,samo nesmiš kazat :cvijece i proljece:

Brain Killer
28.10.11, 16:28
tko mi skata kuma dadu dobije velku čokoladu:pivo:

Jel onu veliku Milkinu s lješnjacima? Ak je ta u pitanju moglo bi se sklopit neki deal :)

Amul
28.10.11, 17:38
Mozak ne kenjaj ti mrziš Bipsice više nego vraga:brukica:
zakelji taj off pa da se planira fešta vidiš da je samo kenjaža na forumu:dance:

B.A.N.
28.10.11, 18:41
čokolada ti je loša za zubiće, budu ti se pokvarili i ispali, pa nebudeš mogao jesti roštilj na fešti:gamer s mišem:

gamacid
28.10.11, 20:31
Mozak ne kenjaj ti mrziš Bipsice više nego vraga:brukica:
zakelji taj off pa da se planira fešta vidiš da je samo kenjaža na forumu:dance:

njegov off njegova odluka
ke ako si zazelel cokolade ko bi mu zamjerio?

dadozg
28.10.11, 20:41
ma mi smo tvoji idoli,samo nesmiš kazat :cvijece i proljece:

kad bi ti bila moj idol čupal bi si dlake iz nosa i vikal to je ono pravo :)

Superhik
28.10.11, 23:56
Jedna strana baš "žica" offove, kaj bi to trebalo značit da im ih manjka ili...... :D

dadozg
29.10.11, 08:34
Jedna strana baš "žica" offove, kaj bi to trebalo značit da im ih manjka ili...... :D

Niasam ja,majke mi :cerek:

Prime
29.10.11, 10:24

Tako nekako,nisu sigurni bas dali ce uspjet dovoljo srusit bez braina ili anđe

dadozg
29.10.11, 11:04
Tako nekako,nisu sigurni bas dali ce uspjet dovoljo srusit bez braina ili anđe

hahahhahahah evo ga ko muha na govno BRAVO HIK :D misija uspijela :D:D:D :cerek::cerek:

Prime
29.10.11, 11:29
hahahhahahah evo ga ko muha na govno BRAVO HIK :D misija uspijela :D:D:D :cerek::cerek:

Nisu ljudi slijepi da nevide kolko je zadnjih par postova bilo upuceno brainu da uputi of na plavca,ocito vas je strah da ovih 6-7 ofova sto vam je ostalo nece bit dosta.

dadozg
29.10.11, 11:31
Nisu ljudi slijepi da nevide kolko je zadnjih par postova bilo upuceno brainu da uputi of na plavca,ocito vas je strah da ovih 6-7 ofova sto vam je ostalo nece bit dosta.

vidiš bijele miševe prijatelju :) aj se ti lagano liječiti to je već postalo kronično :)

još jednom Hik svaka čast :)

kiler
29.10.11, 11:57
tko mi skata kuma dadu

dobit će najveću čokoladu:cerek:

u obzir doljaze samo čikoljade od lješnjaki

Prime
29.10.11, 12:17
vidiš bijele miševe prijatelju :) aj se ti lagano liječiti to je već postalo kronično :)

još jednom Hik svaka čast :)

Tebi treba pomoc ne meni,ides za onom ako izgovoris laz dovoljno puta kad tad ce postat istina

dadozg
29.10.11, 12:36
Tebi treba pomoc ne meni,ides za onom ako izgovoris laz dovoljno puta kad tad ce postat istina

nije lijepo vrijeđat...niti klevetat..ko je kad žical braina da se zakuca u plavca,podstri dokaze...do tad samo lupetaš bezveze kao jadranka kosor :) znam da je sad frka u vašim redovima,ipak ste skompleksirani do bola i još jedan poraz od pacijenata bi bio katastrofa :)a pogotovo nakon kaj ste udružili tri kvadranta plus one farme SC sa četvrtog :cerek:

Prime
29.10.11, 13:48
nije lijepo vrijeđat...niti klevetat..ko je kad žical braina da se zakuca u plavca,podstri dokaze...do tad samo lupetaš bezveze kao jadranka kosor :) znam da je sad frka u vašim redovima,ipak ste skompleksirani do bola i još jedan poraz od pacijenata bi bio katastrofa :)a pogotovo nakon kaj ste udružili tri kvadranta plus one farme SC sa četvrtog :cerek:

Dokazi?prelistaj par stranica unazad forum pa prebroji kolko vas je spomenulo njegov of i vasu zelju da ide na plavca.
Mogu nam doci pomoc i s drugih servera to ne umanjuje cinjenicu da je vas vise

Amul
29.10.11, 14:11
Evo baš mi mozak javlja da ce prvo tebe riješit pa tek onda na ww:D

dadozg
29.10.11, 14:35
Dokazi?prelistaj par stranica unazad forum pa prebroji kolko vas je spomenulo njegov of i vasu zelju da ide na plavca.
Mogu nam doci pomoc i s drugih servera to ne umanjuje cinjenicu da je vas vise
Nas više??? :cerek::cerek: di sam ja rekao brainu da pošalje svoj off na vas??? izgleda da je frka kod vas čim pokušavaš prodat tu priću...uostalom sve se zna i sve če se vrlo skoro vidjet...do tad ti laprdaj po svome dalje još jedan gubitnički server za tebe i tvoj BoP šmrc nikad od vas saveza......

Evo baš mi mozak javlja da ce prvo tebe riješit pa tek onda na ww:D

blitz
29.10.11, 14:38
brain mora svoj off negdje zabiti...neće ga čuvati za rasplod to je sigurno..ima samo dvije opcije,ili na plavca ili na proxa...

Prime
29.10.11, 15:24
Nas više??? :cerek::cerek: di sam ja rekao brainu da pošalje svoj off na vas??? izgleda da je frka kod vas čim pokušavaš prodat tu priću...uostalom sve se zna i sve če se vrlo skoro vidjet...do tad ti laprdaj po svome dalje još jedan gubitnički server za tebe i tvoj BoP šmrc nikad od vas saveza......

ovo ti je zadnje od mene postao si prevec naporan s svojim lazima.Ja mogu izgubit server al necu izgubit obraz

Amul
29.10.11, 15:33
O neee :cry:
Prime pa ne gasiš valjda acc :cry:

dadozg
29.10.11, 15:48
ovo ti je zadnje od mene postao si prevec naporan s svojim lazima.Ja mogu izgubit server al necu izgubit obraz

izgubio si ti davno obraz :(

B.A.N.
29.10.11, 16:54
izgubio si ti davno obraz :(

hmm:S Dado, pokušavaš reći da si ti nekad imao obraz :brukica:

btw. nešto se konačno pokrenulo, vojska je u pokretu, bit će zanimljivo gledati reporte:pivo:

dadozg
29.10.11, 18:34
hmm:S Dado, pokušavaš reći da si ti nekad imao obraz :brukica:

btw. nešto se konačno pokrenulo, vojska je u pokretu, bit će zanimljivo gledati reporte:pivo:

ja ga još uvijek imam nakon svih ovih godina igranja ;)

pokrenula se vojska? ajde dobro za sad kaj sam uspio vidjet samo neka zakucavanja klasa optimist...ali vikend je,a pošto copy pejstići napadaju samo vikendom ne bi me iznenadila akcija s njihove strane ;)

Žena Zmaj
29.10.11, 20:21
najpametnije im (brainu i anđi) je skatat proxa..full su mu blizu, a kak se cini imaju offcuge pa se nece dugo trebat mucit s hranjenjem hehehe:welcome:

Brain Killer
29.10.11, 21:16
ALLLLOOOOOO!!!!!!!

Pa mi smo defferi , jel treba kome deffa? 5k pješadije za milku od 10 dkg ;)

P.S. u obzir dolazi samo Milka s lješnjacima :dance:

Anđeo s greškom
29.10.11, 23:24
ahahhaaa.... nitko ni mrc ni prc za deff

ljubav, a da tako ponudis off.... sleperima bi vozili do zgrade hahahahhahahah

a kasnije kad bi vidli kikiriki kokice... samo smajl i rijeci... sto se da to se vise ne vraca ahahahhahhah

Amul
30.10.11, 02:14
Brain daj ne mući više ljude i reci im da je acc na prodaju pocetna cijena 500 evrića...
Prime nudi kolko sam cuo 499 + obraz:mothergoose:

dadozg
30.10.11, 05:17
jutro,na kraju je ipak arhitekta x5 odlučio server...čestitke na osvajanju....aj završite to da se možemo pošteno iznapijat-....

MarineKing
30.10.11, 05:30
I od mene čestitke X savezu na osvojenom serveru. Osvojili su ga skrivajući se iza prljavo ukradenog arta, ali i pretrpili su tonu prljavštine na svojoj koži tako da čestitke stoje :) u svakojm slučaju bolje nego da ga je osvojila Guerilla ili Bop. Najveće čestitke ipak idu svim Pacijentima na serveru. Uz traljavo vodstvo, puno izdaja i noževa u leđa pokazali su da su najbolji pa makar statistički u doslovno svim poljima. Doviđenja Traviane, Battlefield 3 ftw!

dadozg
30.10.11, 05:46
slažem se,čestitke iksičima....oni su jedini zaslužili pobjedu od c/p koalicije...rekoh da neću,ali ipak je na kraju odlučila prljava krađa ahitekte što ipak nije opravdanje za nas :)...bačena ljaga na ovu pobjedu ako se to uopće može nazvat na ovakvom serveru.....

aj kliknite na stotku da se pošteno iznapijamo i pa-pa hr serveri....

Žena Zmaj
30.10.11, 07:06
hahahahahahaha pukli ste hahahaahhahaaha hahaahahahah hahaahahahhaah hahahahahahahahahaahahah...kaj seres i ja sam zasluzna..ja isto deffam taj ww hehehehehehe hehehehehehe hehehehehe :cerek::cerek::cerek:

i nemojte mi tu neke fore cestitke ovom savezu onom ehehehe..svima nama.. hehehe pa nebi imal X savez kaj deffat da nismo mi super sjajno kristalno blistavo oteli 5Iksa heheeheheh heheeh jaooooooo kuku lele..sad znam cija majka crnu vunu prede heheh

aliiii to je samo fora imate vi jos neke offove..tu nam prodajte spiku cestitke ovo ono a kad tamo bum tras ...ananas hehehehe ili ne..rupa u centru ww sela hehe

B.A.N.
30.10.11, 08:26
Nisu još pokazani svi offovi, zato ne pilite naopako...

Neznam za druge, ali Shadow je ostao nešto dužan i koliko ga poznajem, mislim da on može bolje od toga i da je ovo što je pokazao sekundarni off :) naročito ako igraju oni koji su upisani u profilu:cvijece i proljece:

dadozg
30.10.11, 09:19
Mi ako i imamo to je svega par komada.a vi morate imat preko 20 ww offcina i tu je game over....

Statistika sve pokazuje ko je vodio glavnu rijec na serveru..

Prime
30.10.11, 10:17
Nisam siguran da je jos gotovo,a statistika vrijedi otprilike kao i moralna pobjeda,tu negdje

gamacid
30.10.11, 10:47
Nisam siguran da je jos gotovo,a statistika vrijedi otprilike kao i moralna pobjeda,tu negdje

godinama sam se morao zadovoljavati s tom nazovimo je moralnom pobjedom, iz bogatog vlastitog iskustva mogu ti rec da je moralna pobjeda tesko sranje, to sam sebe uvjeravas da si mogao dobiti da si odustao od svog ideala postenja i fer pleja.

dadozg
30.10.11, 11:09
Moralna pobjeda je za papke i farme tipa bezimenih na s1

Anđeo s greškom
30.10.11, 11:24
ajme dado sto ga ti se--š danas to je strasno

kiler
30.10.11, 11:39
Mi ako i imamo to je svega par komada.a vi morate imat preko 20 ww offcina i tu je game over....

Statistika sve pokazuje ko je vodio glavnu rijec na serveru..

ajmo onda da olakšamo svima muke

vi raspustite deff u ww da to ostalo sredi mali offić:tough:

i svatko k sebi doma , a mi kume na gemište hladne:party:

zujalica
30.10.11, 11:43
Hahahahaha, koji puki optimizam, društvo drago pripremate ražanj bez zeca koji još bezbrižno trčkara po šumarku

http://www.youtube.com/watch?v=p9XDrIKsI7M

Rano ste se počeli opijati.... :zeko:

Shadow gdje je zmaj sa 7 glava, više se očekivalo....?!?

Prime
30.10.11, 11:48
godinama sam se morao zadovoljavati s tom nazovimo je moralnom pobjedom, iz bogatog vlastitog iskustva mogu ti rec da je moralna pobjeda tesko sranje, to sam sebe uvjeravas da si mogao dobiti da si odustao od svog ideala postenja i fer pleja.

Mislim da me nisi shvatio,moralnom pobjedom i statistikama mozes obrisat g..u
Nego prelistah malo reporte i moram rec da su me dvojica razocarala posebno moj frend kobic i sjena,cijeli server ni traga ni glasa ocekivao sam vise ofa.

B.A.N.
30.10.11, 13:01
Shadow gdje je zmaj sa 7 glava, više se očekivalo....?!?

http://www.youtube.com/watch?v=InPBKUkf4G0&feature=related

evo tu gore ti je odgovor gdje je off :harmonikaš:

MarineKing
30.10.11, 13:26
hahahahahahaha pukli ste hahahaahhahaaha hahaahahahah hahaahahahhaah hahahahahahahahahaahahah...kaj seres i ja sam zasluzna..ja isto deffam taj ww hehehehehehe hehehehehehe hehehehehe :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:: cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

imamo i mi nešto deffa tamo, valjda smo onda i mi pobjednici! :D mislim da nije nikakva pila naopako, zakucali smo sve sto smo imali i znamo da je vama ostalo dovoljno za pobjedu, vrlo jednostavno.

Prime, Bop je jedini WW koji se mogao katat u valovima.

gamacid
30.10.11, 13:36
Mislim da me nisi shvatio,moralnom pobjedom i statistikama mozes obrisat g..u
Nego prelistah malo reporte i moram rec da su me dvojica razocarala posebno moj frend kobic i sjena,cijeli server ni traga ni glasa ocekivao sam vise ofa.

ma sve sam shvatio samo sam bio siguran da ce dado uletit izmedu tvog i mog posta
nekad i ja fulam, nisam savrsen

B.A.N.
30.10.11, 13:36
imamo i mi nešto deffa tamo, valjda smo onda i mi pobjednici! :D mislim da nije nikakva pila naopako, zakucali smo sve sto smo imali i znamo da je vama ostalo dovoljno za pobjedu, vrlo jednostavno.

Volio bih da ti mogu vjerovati, ali poučen iskustvom s prijašnjih servera, nije gotovo kad je gotovo, nego kad WW bude na 100lvl i pod uslovom da graditelj ne promjeni stranu u zadnji čas :blackeye:

Superhik
30.10.11, 15:28
Andja, Error i Brain molim lijepo spustite zastor na ovu predstavu pa da možemo svi malo predahnut :D

zvrkica
30.10.11, 15:31
Andja, Error i Brain molim lijepo spustite zastor na ovu predstavu pa da možemo svi malo predahnut :D

da, bacite tu kovanicu više :brukica:

B.A.N.
30.10.11, 15:34
da, bacite tu kovanicu više :brukica:

Kud vam se žuri, sad je pretoplo... bit će ljepše kad padne snijeg a Dado bude trčao gol kroz vinograde :lol2::lol2::lol2: :dance:

zvrkica
30.10.11, 15:37
Kud vam se žuri, sad je pretoplo... bit će ljepše kad padne snijeg a dado bude trčao gol kroz vinograde:dance:

hm.. dado i vinogradi...niš od toga :cvijece i proljece:

dadozg
30.10.11, 16:11
hm.. dado i vinogradi...niš od toga :cvijece i proljece:

Pa nisam ja bedast :) valjda sad ne budu luzeri uprskali dobiveni server....opet :):):):):)

Toso
30.10.11, 16:13
moze netko dati reporte i reci o cem se tu prica? :D

Prime
30.10.11, 17:04
moze netko dati reporte i reci o cem se tu prica? :D

Radi se o tome da je pc izgubio previse ofova za malo skinuto ww-a.i o tome da ce sad prox i dado morat osobno ic kod braina s cokoladom da ga pitaju za of.mada mislim da ce prije anđa dadu pogodit tavom na vratima.

dadozg
30.10.11, 17:58
e moj prime koja si ti budaletina...eto morao sam to javno reč :) pa kaj te toliko trta brainovog offa kad non stop tu plasiraš priče kako ga mi žicamo??? u prednosti ste do bola(maltene imate dobiven server bez obzira i na brainov off),ako ovo popušite odite se igrat sa barbikama...

btw. ono kaj si pričal o nekim sramotama servera...jedina sramota ste ti i tvoj BoP opet ste pokazali veliko NIŠTA......

btw.

Svjetsko čudo
Igrač Naziv Savez razina
1. PC proxima TIKOVNICA -=PC=- 67 31.10.11 00:26

ajmo luzerčići c/p sad ste vi na redu da pokažete kaj ste delali pola servera sa svim malim BO....

Crna-mamba
30.10.11, 18:34
Teško mi za povjerovat da PC nema više ništa ......

DamirB
30.10.11, 19:53
@ mamba
I meni je isto teško vjerovati,

ali eto, tako je kako je...mi smo danas rušili što smo mogli, a hoće li biti dovoljno, vrijeme će pokazati. Na žalost, dijelim mišljenje sa pojedincima koju se se kroz dan izjasnili i mislim da rušenje nije bilo dovoljno da prvi presječemo ciljnu vrpcu. Presudio je detalj kojeg nebi smio spominjati jer sam već bio banan zbog toga, ali eto, moram reći...presudila je nemoralna krađa x5 i nema se tu šta dodati ili oduzeti. Šteta da je taj detalj presudio, jer dobar dio igrača iz anti PC koalicije je meni osobno ostavio dobar dojam, s nekima sam čak i igrao prošli s4 kontra PC-a, no nebitno.

Šaljem osobne čestitke, ponajviše dečkima i curkama iz X grupacije, šlapica i APO jer su oni po meni najviše pokazali i najkorektnije odigrali u sklopu anti PC koalicije...što uostalom pokazuje i njihov WW sa najvećim izgledima za pobjedu. Najveće razočaranje za mene je definitivno BoP čije je ime očito našlo svoju zvijezdu na prošlom s4 skrivajući se iza PC imena, što se ovaj server najbolje vidjelo jer nisu ama baš ništa uspjeli napraviti...valjda je najveći njihov doseg bio kad je mene skatao boy :D

Vjerujem da je ovakvim raspletom i Brainu i Anđi na neki način "pao kamen sa srca" jer neće morati o ničemu odlučivati i pozdravljam ih ovim putem jer iako dugo nismo na istoj strani, ja nemogu i bio bi lažov kad bi rekao da prema meni nisu bili maksimalno korektni i da su ikada u kontaktu samnom ostavili loš dojam ili neprijateljsko raspoloženje.

Eto, malo sam se raspričao, a sad na posao klikanja jer je još zadnja prilika da deffom odnesemo server uz bjesomučno klikanje falangi, druida i trgovaca.

LP

PC Aisha

zujalica
30.10.11, 20:43
@ mamba
...presudila je nemoralna krađa x5 i nema se tu šta dodati ili oduzeti. Šteta da je taj detalj presudio,
LP

PC Aisha

Na ovo još samo jedan dodatak "svetim" pacijentima koji su bez trunke laži, obmane, krađa i ostalih malverzacija odigrali ovaj server. Vašoj svetosti i poštenju nema kraja, a bili smo svi svjedoci istih (ne)milih događaja....

http://www.youtube.com/watch?v=rP4-krz71EU&feature=related

DamirB
30.10.11, 20:56
Zujo,

neznam zbog čega pokušavaš izvlačiti samo dio svega što sam izrekao jer mislim da sam maksimalno korektno i činjenično sagledao stanje.
No, kad već povlačiš za jezik trebala bi znati da je server do momenta kojeg ja spominjem bio izuzetno korektan i proticao je u fairplay fightu. Neznam kaj si očekivao(la) nakon onog momenta? Možda da kruhom darujemo onog tko te kamenom gađa, ma daj molim te pssst! Prljavštine je pokrenula krađa x5 i neka je na duši njihova autora što se mene tiče i ne vraćaj me više toj temi jer ću opet biti banan.

Ponavljam, osobno, za mene su najveći pobjednici ovog servera ekipa iz Xića sa šlapicama i APO i njima čestitam na trenutno najboljoj poziciji u utrci za pobjedu. Naša akcija je nešto ispod očekivanih rezultata, ali ne znači da nije dovoljna. Možeš misliti kako vi imate još brdo stokilaša.

NHF i LP

zujalica
30.10.11, 21:05
Zujo,

neznam zbog čega pokušavaš izvlačiti samo dio svega što sam izrekao jer mislim da sam maksimalno korektno i činjenično sagledao stanje.
No, kad već povlačiš za jezik trebala bi znati da je server do momenta kojeg ja spominjem bio izuzetno korektan i proticao je u fairplay fightu. Neznam kaj si očekivao(la) nakon onog momenta? Možda da kruhom darujemo onog tko te kamenom gađa, ma daj molim te pssst! Prljavštine je pokrenula krađa x5 i neka je na duši njihova autora što se mene tiče i ne vraćaj me više toj temi jer ću opet biti banan.

Ponavljam, osobno, za mene su najveći pobjednici ovog servera ekipa iz Xića sa šlapicama i APO i njima čestitam na trenutno najboljoj poziciji u utrci za pobjedu. Naša akcija je nešto ispod očekivanih rezultata, ali ne znači da nije dovoljna. Možeš misliti kako vi imate još brdo stokilaša.

NHF i LP

Svaka čast ono što si izrekao ali uporno se držite za tu krađu koja možda i nije bila krađa jer sam iz vama bliskih izvora čula da je tih dana taj acc bio kao autobusna stanica....
Kao drugo jedno je "krađa" artefakta a jedno je hakiranje Travian računa, još gore skypeova nekih pojedinaca i FB profila što po meni teško zadire u nečiju privatnost i nema veze sa igrom a zbog te iste igre se to radilo. Ti jako dobro znaš o kome pričam a većina je tu osobu podržavala jer je bilo koristi od toga i ne samo na ovom serveru. S toga bolje pregrizite jezik i ne pričajte više o bilo kakvom poštenju jer na hrvatskim serverima nema više niti trunke poštenja niti će ga više ikada biti!
Prihvatite to onda kao igru, bolji pobjeđuje a to je u ovom trenutku još jedan veliki upitnik. Pobjednika određuje onaj čarobni klik na lvl 100 a jedva smo prešli pola i vi i mi. Teško je za povjerovati da PC nema više offova, zapravo to je još samo jedna parada zavaravanja protivnika, tako da.....živi bili pa vidjeli. Samo prestanite više o poštenju jer i ptice na granama več pjevaju jednu te istu pjesmu!
LP, teta Scarpetta

DamirB
30.10.11, 21:19
Nema smisla raspravljati previše jer kao prvo, nabit će mi opet ban, a kao drugo nije poanta mog prvog posta bila ta da o ovome raspravljamo. U svakom slučaju:
- činjenica je da se ovaj server igralo pošteno dok pojedinci (čitaj Geremy huh morao sam ispraviti da me ne banaju zbog nickova :D ) nisu pokrenuli lavinu
- neistinita je tvrdnja da je baš bilo kao na busnoj stanici (dade se raspravljat jer neznam definiciju busne stanice :D )
- nebitan je način dolaska do informacije, bar za ishod igre, koliko je bitan nemoral osobe koja taj info iskorištava i sa tog stajališta je neki FB ili skyp samo instrument dolaska do informacije, ali ponavljam, izazvan isključivo da se na kamen kamenom odgovori...

Uglavnom, drži vodu da je pobjednik onaj koji bude ne samo kliknuo čarobni lvl100 nego ga i izgradio, a do onda se može štošta dogoditi...moj post je samo trebao biti jedan rezime mojih misli o cjelokupnom serveru u svijetlu zadnjih događanja.

Mislim da nema smisla puno dalje raspravljati...barem ne javno.

LP

zlikovci
31.10.11, 03:51
ajšo trebao si zaplakati kada ste poslali prvi fejk na ++,tu ste izgubili server,uzalud je sad

kmečati.art ovo art ono,vratimo art za 15-ak dana ako ti je baš stalo do arta,a mislim da nije jer ga

niste znali čuvati.i da,smiješno je da savez čiji je član ovaj mate (mišo) kovač drži prodike o

moralu.tražiš alibi a ne pitaš se zašto je pc joxim nudio guerilli više puta mir.jer ste jaki? ova pobjeda

će biti 5x(pet puta) čistija već recimo ona pc-a na exs4.dosadan si.pati.lp

dadozg
31.10.11, 05:22
zlikovci ti si samo jedna isfrustrirana osoba sa kompleksom PC kojeg si dobio kao i velika većina vas luzera na ex.s4....pobjeda na ex.s4 je jedna od najčiščih u povijesti hr traviana....

art je odlučio i točka,znali smo ga čuvati u redovnoj igri,protiv viših sila se nemre....i to če baciti veliku ljagu na vašu "pobjedu"

a kad smo mi poslali prvi fejk na ++ samo smo dobili server,a ne izgubili...da smo čamili i klikali zgradice danas ne bi bilo velike većine pacijenata....ostaje nam za utjehu da je velika gerilla morala potražiti spas u velikoj megakoaliciji jer smo vas razvaljivali..toliko o tvojoj gerilli....

da smo htjeli na miru osvojii server riješili bi one farme SC te se mikrno ušahurili i klikali do sad armiju u miru jer niko ne bi imao hrabrosti prvi krenut na nas....

@damir

BoP se ponizio te je dobio prošli server šansu da igra u pacijentima,dobili su server zahvaljujući tome...eto sad su vodonoše gerilli pa če vrlo vjerovatno opet dobiti server...dakle kao savez čista nula,ali znaju kome se trebaju slizati nema kaj :)

gamacid
31.10.11, 06:41
zlikovci ti si samo jedna isfrustrirana osoba sa kompleksom PC kojeg si dobio kao i velika većina vas luzera na ex.s4....pobjeda na ex.s4 je jedna od najčiščih u povijesti hr traviana....

art je odlučio i točka,znali smo ga čuvati u redovnoj igri,protiv viših sila se nemre....i to če baciti veliku ljagu na vašu "pobjedu"

a kad smo mi poslali prvi fejk na ++ samo smo dobili server,a ne izgubili...da smo čamili i klikali zgradice danas ne bi bilo velike većine pacijenata....ostaje nam za utjehu da je velika gerilla morala potražiti spas u velikoj megakoaliciji jer smo vas razvaljivali..toliko o tvojoj gerilli....

da smo htjeli na miru osvojii server riješili bi one farme SC te se mikrno ušahurili i klikali do sad armiju u miru jer niko ne bi imao hrabrosti prvi krenut na nas....

@damir

BoP se ponizio te je dobio prošli server šansu da igra u pacijentima,dobili su server zahvaljujući tome...eto sad su vodonoše gerilli pa če vrlo vjerovatno opet dobiti server...dakle kao savez čista nula,ali znaju kome se trebaju slizati nema kaj :)

dado koliko ja znam tu si u pravu, bilo bi bedasto cekati kad cemo mi na vas a bilo je pitaje vremena samo, barem mi je takva klima vladala

mimi8
31.10.11, 06:49
:cerek:

gamacid
31.10.11, 08:27

ke se ti ceris
isto dobis po tamburi svaki server kak i ja

:P

dadozg
31.10.11, 08:31
ke se ti ceris
isto dobis po tamburi svaki server kak i ja

:P

Superhik
31.10.11, 08:40
ova pobjeda

Više manje sve si rekao točno makar je začinjeno s nekom gorčinom ali ovo ti ne mogu priznat jer nisi u pravu. Ovaj server je vjerovatno najprljaviji HR server od kad se igra travian na ovim prostorima (s obje strane).

@damir

Da ste znali čuvati art još uvijek bi bio kod vas tako da nemojte tražiti neko objašnjenje, utjehu ili alibi za to. Kako god vam ga uzeli uspijeli su a ozbiljan savez bi se trebao znati zaštititi i čuvati od bilo čega.

Prošli server BoP je imao odlične igrače samo loše vodstvo pa nije baš ok da ih se tak napada. A za ovaj server nemam pojma kakvi su :)

mimi8
31.10.11, 08:57
strašno

S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
S3 round 4 ---> Valhalla

Superhik
31.10.11, 09:07
S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
S3 round 4 ---> Valhalla

Objasni molim te :)

mimi8
31.10.11, 09:43
samo na pvt

rev
31.10.11, 11:01
samo da pozdravim ekipu iz pc-a i jednog igrača kojeg ste nam hakirali a on bi vam sam srusio ww(ezlikovski)-- pokusali ste i moju vojsku zabit samo sto sam van na vrijeme skuzio to je prljava igra zato nemojte drzat neke moralne prodike nama ostalima..uostalom tko kaze da mi imamo offa da napadnemo ww- od pc-a

Amul
31.10.11, 11:12
Pa trebali bi imat,žalosno bi bilo da nemate,ak nemate onda bolje ono kaj dado veli da oblacite kena i barbike nego heroja:P

Prime
31.10.11, 11:15
Više manje sve si rekao točno makar je začinjeno s nekom gorčinom ali ovo ti ne mogu priznat jer nisi u pravu. Ovaj server je vjerovatno najprljaviji HR server od kad se igra travian na ovim prostorima (s obje strane).

Da ste znali čuvati art još uvijek bi bio kod vas tako da nemojte tražiti neko objašnjenje, utjehu ili alibi za to. Kako god vam ga uzeli uspijeli su a ozbiljan savez bi se trebao znati zaštititi i čuvati od bilo čega.

Prošli server BoP je imao odlične igrače samo loše vodstvo pa nije baš ok da ih se tak napada. A za ovaj server nemam pojma kakvi su :)

Ovaj server igra jako malo ljudi koji su i prosli server igrali u bopu.Bop-ima 13 clanova,plus jos 2 bop-a cca svaki 40 igraca (sve ti jasno),ali putem smo okupili dosta novih igraca koji su htjeli igrat i ucit i na njih sam jako ponosan.Nemozemo se s ovom postavom mjerit s vecim savezima po broju ac i broju goldera.Ali opet sudjelujemo u svemu sto igra nudi,gradimo ww(skupa s saveznicima,sudjelovalo se u svakoj saveznickoj akciji.tako da na kraju bez obzira na ishod svaki bopovac moze bit ponosan na ucinjeno

MarineKing
31.10.11, 12:26
tako da na kraju bez obzira na ishod svaki bopovac moze bit ponosan na ucinjeno

rev
31.10.11, 14:21
a vidi sta da mi kazemo kad je server počinjao nasi savezi(X-AP-šlapice-hard)su bili sastavljeni tako da smo lovili igrače po kordama da nam se pridruze...pa 70% njih je tek počelo igrat travian na ovom serveru dok je u PC-u ekipa koja igra godinama zajedno koja ima već plan kako dobit server nama je bio plan samo se zabavit ...njihova je sramota sto nas nisu zgazili i da sad nebi dobivao komentare da smo se mi svi udruzili protiv PC-a evo lista saveza koju su uz PC

lost
CRO Army
SYN
ZNG
HARD R.M
Troy
SILENCE
-PC-
.PC
?
libertas
pc.
d.o.m
otpisani
devil
ua
tattoo

ima njih jos samo ja neznam za njih

Mayra @HARD@
31.10.11, 14:42
Ima li ovdje nekoga tko skuplja salvete? :zeko:

GRINHIL
31.10.11, 14:43
sa zekom?
to tek iza božića dolazi u trgovine

ne vjerujem da će ti trebat tada-valjda nema tolko offova da igramo do travnja

Mayra @HARD@
31.10.11, 14:46
ne mora biti zeko, može i medo, ja volim medeke :pčelica:

GRINHIL
31.10.11, 16:50
ne mora biti zeko, može i medo, ja volim medeke :pčelica:

voliš debele 150kilaše za dečke?
:O

hahaha
kul

aj da su tolki offovi,al dečki...

a morti i ti imaš stokilašicu u kropu?
;)

beshtija
31.10.11, 19:30

dado,pa koje ti gluposti valjaš ahahahahaha...
ko je ovdje isfrustriran vidi se po postovima na forumu :lol2:

dadozg
31.10.11, 20:14
dado,pa koje ti gluposti valjaš ahahahahaha...
ko je ovdje isfrustriran vidi se po postovima na forumu :lol2:

sve se vidi u igri...glumite nevinašca,a napravili ste najpodliji potez servera i to ne možete sakriti -----

beshtija
31.10.11, 20:23
sve se vidi u igri...glumite nevinašca,a napravili ste najpodliji potez servera i to ne možete sakriti -----
opet...jadni dado..šmrc..šmrc...kako tužno
kakav je osjećaj gubit server u koji uložiš 30 k zlata :na karte:

MarineKing
01.11.11, 00:30
a vidi sta da mi kazemo kad je server počinjao nasi savezi(X-AP-šlapice-hard)su bili sastavljeni tako da smo lovili igrače po kordama da nam se pridruze...pa 70% njih je tek počelo igrat travian na ovom serveru dok je u PC-u ekipa koja igra godinama zajedno koja ima već plan kako dobit server nama je bio plan samo se zabavit ...njihova je sramota sto nas nisu zgazili i da sad nebi dobivao komentare da smo se mi svi udruzili protiv PC-a evo lista saveza koju su uz PC

lost
CRO Army
SYN
ZNG
HARD R.M
Troy
SILENCE
-PC-
.PC
?
libertas
pc.
d.o.m
otpisani
devil
ua
tattoo

ima njih jos samo ja neznam za njih

DamirB
01.11.11, 00:47
ajšo trebao si zaplakati kada ste poslali prvi fejk na ++,tu ste izgubili server,uzalud je sad
kmečati.art ovo art ono,vratimo art za 15-ak dana ako ti je baš stalo do arta,a mislim da nije jer ga
niste znali čuvati.i da,smiješno je da savez čiji je član ovaj mate (mišo) kovač drži prodike o
moralu.tražiš alibi a ne pitaš se zašto je pc joxim nudio guerilli više puta mir.jer ste jaki? ova pobjeda

Ni na kraj pameti mi nije ni plakati ni kmečati, samo iznosim činjenice i subjektivnu ocjenu servera koji još nije gotov, a isto tako mi nije niti na kraj pameti sa tobom uopće razgovarati pretjerano, a kamo raspravljati...za osobe sposobne tvojem potezu svojevremeno, imam svoje mišljenje i želje koje dijelim samo sa najbližim frendovima...mogu samo zamisliti što si sve kadar učiniti u RL kad za "virtualne vrednote" kompromitiraš svoj obraz i uništio si sve dobro i lijepo što smo do tada imali mi mali igrači i svi oni igrači koji su pošteno došli nadigravati se...puno ti hvala za sve što si nam priuštio, na tebi je da se ponosiš time.
Što se mene tiče, nisam imao namjeru raspravljati i neću odgovarati više na ničija zlonamjerna podhebavanja niti komentare. Što bi na hrvatskom rekli over and out

LP

beshtija
01.11.11, 01:46
Ni na kraj pameti mi nije ni plakati ni kmečati, samo iznosim činjenice i subjektivnu ocjenu servera koji još nije gotov, a isto tako mi nije niti na kraj pameti sa tobom uopće razgovarati pretjerano, a kamo raspravljati...za osobe sposobne tvojem potezu svojevremeno, imam svoje mišljenje i želje koje dijelim samo sa najbližim frendovima...mogu samo zamisliti što si sve kadar učiniti u RL kad za "virtualne vrednote" kompromitiraš svoj obraz i uništio si sve dobro i lijepo što smo do tada imali mi mali igrači i svi oni igrači koji su pošteno došli nadigravati se...puno ti hvala za sve što si nam priuštio, na tebi je da se ponosiš time.
Što se mene tiče, nisam imao namjeru raspravljati i neću odgovarati više na ničija zlonamjerna podhebavanja niti komentare. Što bi na hrvatskom rekli over and out

LP

najgore je kad k... priča o poštenju :P
igrači koji znaju mene i duala mogu suditi o nama :andjeo:
ko te čita pomislio bi da igraš u jednom visokomoralnom savezu :pivo:
farmo,k nozi ROTFL