PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19

dadozg
01.11.11, 05:17
opet...jadni dado..šmrc..šmrc...kako tužno
kakav je osjećaj gubit server u koji uložiš 30 k zlata :na karte:
super filing,npr.zato kaj se približava završna fešta sa voljenim ljudima :):):)

p.s. ko kaže da mi gubimo?

Svjetsko čudo
Igrač Naziv Savez razina
1. PC proxima TIKOVNICA -=PC=- 71 0

farmo,k nozi ROTFL

Majko mila al si ti poletjela .......ak je netko farma i njuber to si ti,sjeti se samo kak si hranila PC deff i off kad si imala arhitektu,a nisi ni znala to :cerek::cerek:

najgore je kad k... priča o poštenju :P

slažem se pa kaj se onda pokušavaš non stop tu opravdavat????

p.s. ja nisam server izgubio,dapače dobo sam 10tak mjeseci odlične zabave na skypu,par jako dobrih pijanki te RL prijateljstva koja če potrajati puno duže nakon ove igre,a koja traju već dvije godine....a kaj češ ti dobiti?neku virtualnu pobjedu okaljanu krađom...kao sanader npr....i to je sve...o jadno moje malo čak te sad i žalim....

rev
01.11.11, 10:26
ja mislim da je sanader igrao kod vas u savezu(toliko o tome)

Mallek
01.11.11, 12:33
super filing,npr.zato kaj se približava završna fešta sa voljenim ljudima :):):)

p.s. ko kaže da mi gubimo?

Svjetsko čudo
Igrač Naziv Savez razina
1. PC proxima TIKOVNICA -=PC=- 71 0

p.s. ja nisam server izgubio,dapače dobo sam 10tak mjeseci odlične zabave na skypu,par jako dobrih pijanki te RL prijateljstva koja če potrajati puno duže nakon ove igre,a koja traju već dvije godine....a kaj češ ti dobiti?neku virtualnu pobjedu okaljanu krađom...kao sanader npr....i to je sve...o jadno moje malo čak te sad i žalim....

Hajde, hajde, mislim da si se dovoljno vrtio u krug s tom pričom o sumnjivim okolnostima gubitka 5-ce, jer ponavljanjem izgleda kao da opravdavaš sve ono što se kasnije ( a i prije ) dogodilo. Nije da ste i vi čisti kao sunce, bilo je tu naravno svega, od misteriznog gašenja acca koji je netom prije uzeo i drugog arhitektu ( kao, jedan mu nije bio dovoljan, a izgleda kladio se da sigurno uzima i taj drugi :) ), pa do tajanstvenih zabijanja deffova na našoj strani u vlastite saveznike i druge odabrane mete ).

Sad, drugo je pitanje ako ste već izgubili 5-cu ( neovisno o tome kako ste ga izgubili ), zašto niste išli u preotimanje, nedovoljno offova u datom trenutku, drugi interesi, ili je lakše tugovati za izgubljenim i optuživati drugu stranu za podle i nečasne radnje?

Kako god bilo, mislim da je najbolje da ova runda što prije završi, u nadi da će iduća ( valjda ) biti s manje upitnika kao ova....ali to se ostaje za vidjeti.

Nego, nešto me zanima, sad malo okrećete na to da ste izgubili, iako imate trenutno vodeći ww, pa onda malo progovarate o tome da nije još sve gotovo. Sad, da li je to stvar propagande i strategije, ili se jednostavno pripremate za sve opcije? :)

Superhik
01.11.11, 14:46
Neki su malo poletjeli a još nisu ništa napravili, izgleda da je nekima uspijeh samo zato šta se uspijevaju nosit sa PC savezom. Ali kad se malo bolje razmisli i vidi da ti neki imaju art x5, imali su 80% BO arteva sa servera 80% vremena, ujedinili veliku večinu tri kvadranta i neke saveza sa četvrtog, neki igraju i po treči puta zajedno s istim ciljem da slave poraz jednog saveza a ne da slave pobjedu svojeg saveza.

Pa kada sve to sumiramo i vidimo stanje na serveru da nemaju vodeći WW niti će imati prva tri WWa kao neki savez na prošlom serveru, niti će pokorit tri kvadranta, neće imati nekakve poteze za pamčenje ili poteze kao primjer za nadolazeće generaije travianera nit će doći do pobjede vojnom, strateškom i kordinacijskom superiornošću onda je svo ovo zapravo samo smiješno, a skoro pa i tužno. A kaj je najbolje od svega vjerovatno će se zaborait za to prije nego i krene restart ovog itog servera :)

Ivana.vd
01.11.11, 14:56
rofl... savez u kojem vader igro nekad optuzuje nekog za nepostenje? ajme koja ironija :D

Prime
01.11.11, 15:30
Neki su malo poletjeli a još nisu ništa napravili, izgleda da je nekima uspijeh samo zato šta se uspijevaju nosit sa PC savezom. Ali kad se malo bolje razmisli i vidi da ti neki imaju art x5, imali su 80% BO arteva sa servera 80% vremena, ujedinili veliku večinu tri kvadranta i neke saveza sa četvrtog, neki igraju i po treči puta zajedno s istim ciljem da slave poraz jednog saveza a ne da slave pobjedu svojeg saveza.

Pa kada sve to sumiramo i vidimo stanje na serveru da nemaju vodeći WW niti će imati prva tri WWa kao neki savez na prošlom serveru, niti će pokorit tri kvadranta, neće imati nekakve poteze za pamčenje ili poteze kao primjer za nadolazeće generaije travianera nit će doći do pobjede vojnom, strateškom i kordinacijskom superiornošću onda je svo ovo zapravo samo smiješno, a skoro pa i tužno. A kaj je najbolje od svega vjerovatno će se zaborait za to prije nego i krene restart ovog itog servera :)

Ovo ti stvarno nije trebalo,pa netko je uzeo te silne bo i branio ih kao i artx5,otkad je bitno imat 3 ww-a prva?mozemo ujedinit 10 kvadranta da ih ima cinjenica je da je pc-a i saveznika jos uvijek vise,prestani bit slijep kao neki.

Superhik
01.11.11, 16:33
Ovo ti stvarno nije trebalo,pa netko je uzeo te silne bo i branio ih kao i artx5,otkad je bitno imat 3 ww-a prva?mozemo ujedinit 10 kvadranta da ih ima cinjenica je da je pc-a i saveznika jos uvijek vise,prestani bit slijep kao neki.

Ne znam zašto si se ti osjetio prozvanim kada nije išlo tebe već neke nadobudne koji još nisu ništa nikada napravili a busaju se u prsa kao da su Travian izmislili ;)
Već sam ti napisao kaj ide tebe i BoP sa prošlog servera i imam dobro mišljenje o vama a i igrali smo kratko zajedno na jednom serveru. To da vas je manje i nije baš istina, moram naći popis i tablicu. I to da je netko morao branit te arte mi ništa ne znači jer to se po drazumijeva pod normalno kao vodu pit. A znati ih iskoristit je drugi par rukava i to se još mora pokazat i dokazat.

I ne umanjeujem nečiju pobjedu niti ju osporavam, ali isto tako imam pravo iznjeti svoje mišljenje koje je do sad uvijek bilo objektivno za ovaj server.

Black Revenger
01.11.11, 19:27
Molim MAC koaliciju da obavijesti svoje clanove da ne fejkaju WWove od PC koalicije samo sa jednim unitom!!!. Na jetra mi ide kaj stalno moram brisat milijun reportova fejkova od po jednog unita.

Hvala.

dadozg
01.11.11, 19:49
neki igraju i po treči puta zajedno s istim ciljem da slave poraz jednog saveza a ne da slave pobjedu svojeg saveza.

zbog ovog se prime osječao prozvanim ;) meni osobno na skype je rekao da njega uopće ne zanima pobjeda već igra samo da PC ne pobjedi :cerek::brukica:

Crna-mamba
01.11.11, 19:51
:cry: MACovci spasite njegovu jetru i šaljite fejkove sa dva unita
:P

Prime
01.11.11, 19:58
zbog ovog se prime osječao prozvanim ;) meni osobno na skype je rekao da njega uopće ne zanima pobjeda već igra samo da PC ne pobjedi :cerek::brukica:

Jesam istina i zasto bi se sramio toga,osobno sam dosao na server da se borim kontra pc (podrazumijevalo se da ce bit jaki),nikad ni na jednom serveru me nije zanimao ww.A pc se tolko napuhao da je bilo vrijeme da se spusti

dadozg
01.11.11, 20:06
PC je još uvijek u oblacima naspram tebe i tvojih farmi i to zahvaljujući vama nesposobnjakovičima koji ste nas digli u nebesa sa ujedinjenjem svih kvadranta :) mi smo face i gotovo,a ti maši repičem ako ev.osvojiš ovaj server :D:D:D:D ups. da oprosti ti ne igraš da osvojiš :D

kiler
01.11.11, 20:25
ako je netko skatao kuma dadu

neka dojde po čokoladu:pivo:

kume računa se i ako si skatao samoga sebe, imaš pravo na čikoljadu:party:

Toso
01.11.11, 20:31
Molim MAC koaliciju da obavijesti svoje clanove da ne fejkaju WWove od PC koalicije samo sa jednim unitom!!!. Na jetra mi ide kaj stalno moram brisat milijun reportova fejkova od po jednog unita.

Hvala.

daj black nemoj reci da opet igras travian :D

pa di si ti jebemu :D

Black Revenger
01.11.11, 21:45
:cry: MACovci spasite njegovu jetru i šaljite fejkove sa dva unita
tako je, bolje da se jetra trosi na nekaj drugo :D

daj black nemoj reci da opet igras travian :D

pa di si ti jebemu :D
igram da,
isti nick ko i na prvom s2 :D

Toso
01.11.11, 21:59
Ah, to su bila vremena :D

a ne ovi sensi smensi serveri :P

GRINHIL
01.11.11, 22:34
kažu dva starca jdan drugom
:D

Brain Killer
01.11.11, 22:49
e da, vremena prije raznoraznih arteva i ostalog po meni najbolji travian gdje je pojedinac i mogao nešto pokazat sa svojim znanjem, sve iza ovisi i o savezu i svem ostalom :(

Amul
01.11.11, 23:49
Mozak šuti sluga ce ti stisnut onu macku :D

GRINHIL
02.11.11, 02:43
Mora da je eka dobra maca kad ju mogu oboje stiskat.

Kak se dogovore kad je ko stišće?
:daje cvijet:

btw oće ko startat neku kladionicu kad kreće restart ovog servera
vidim da plavac i prox fino "stišću" svoje veveje
ko bu prvi stisnul i sagradil svoje bumo vidli
moći će se taj pohvalit kak stišće boje od drugog
:)

dadozg
02.11.11, 07:06
btw oće ko startat neku kladionicu kad kreće restart ovog servera

moja procjena je da je ovaj server gotov najkasnije slijedeći vikend...krenula horda na naš wewejić i pošto ste imali BO veliku većinu vremena servera za očekivat je lagano rušenje ww-a bez ikakve muke tako da plavac juri bez beda do stotke jer mi više offa nemamo....

uglavnom mjesto za feštu se traži tako da aj klikajte to brže da se što prije pošteno oblijemo ko krave :cerek:
a restart...ne vjerujem da če biti baš puno ekipe na njemu....

drlja
02.11.11, 11:14
kakvo je stanje na serveru? presjek WW utrke?

da vidimo prvog pobjedika prve t4 verzije

kiler
02.11.11, 12:10

ako si ti onaj drlja sa s1 ne želim iz tvojih ustiju ćuti rijeć ww :gun:

bjež milion godina od nas, da ne kažem nešto ružno pa da popijem ban:cowboy:

delam hižu med dva potoka, pa mi ostala dokumentacija 1 viška

ak je netko izgubil neki plan za gradnju nek se javi dal ga budem bez naknade:welcome:

evo već se 1 javil ali mešter nema kvalifikaciju za delanje hiže , pa ne bude plana dobil:brukica:

dadozg
02.11.11, 14:01

ooo care i legendo moja :) pusti ovu farmu kilera nek blebeče kaj oče ipak si ti napravio extra posao na s1 ;)

kaj se tiče ww utrke ona je siromašna i jadna,dovoljan dokaz jačine servera je ta da imamo svega dva ww graditelja....

ova extra c/p UN koalicija je u prednosti i čekamo da nas sravnaju te završe server...

@kumek kiler

ima se planova ne brini :)

drlja frende ovo ti je jedini pokazatelj kakav je server bio:

Najbolji savezi (Off)
Savez Igrač Ř Bodovi
1. PC. 54 116845 6309643
2. -PC- 46 85233 3920728
4. .PC 52 66545 3460320
5. SILENCE 48 66004 3168214

te ovo:

Najbolji savezi (Def)
Savez Igrač Ř Bodovi
1. MAC 2 4969462 9938923
2. -=PC=- 2 4605770 9211540
3. PC. 54 67703 3655976
4. GUERILLA 56 43084 2412682
5. .PC 52 37578 1954070
6. -PC- 46 35085 1613912
7. -BoP- 40 38810 1552405
8. SYN 41 36301 1488353
9. SILENCE 48 27647 1327032
10. BoP 13 101173 1315246
11. LOST 44 24258 1067352

gamacid
02.11.11, 14:57
ooo care i legendo moja :) pusti ovu farmu kilera nek blebeče kaj oče ipak si ti napravio extra posao na s1 ;)

kaj se tiče ww utrke ona je siromašna i jadna,dovoljan dokaz jačine servera je ta da imamo svega dva ww graditelja....

ova extra c/p UN koalicija je u prednosti i čekamo da nas sravnaju te završe server...

@kumek kiler

ima se planova ne brini :)

drlja frende ovo ti je jedini pokazatelj kakav je server bio:

Najbolji savezi (Off)
Savez Igrač Ř Bodovi
1. PC. 54 116845 6309643
2. -PC- 46 85233 3920728
4. .PC 52 66545 3460320
5. SILENCE 48 66004 3168214

te ovo:

Najbolji savezi (Def)
Savez Igrač Ř Bodovi
1. MAC 2 4969462 9938923
2. -=PC=- 2 4605770 9211540
3. PC. 54 67703 3655976
4. GUERILLA 56 43084 2412682
5. .PC 52 37578 1954070
6. -PC- 46 35085 1613912
7. -BoP- 40 38810 1552405
8. SYN 41 36301 1488353
9. SILENCE 48 27647 1327032
10. BoP 13 101173 1315246
11. LOST 44 24258 1067352

dado

jednom je netko reko ne sjecam se tocno

statistika je majka svih zajeba

Toso
02.11.11, 15:48
nije zajeb ako ju znas tumacit.

ali ekipa ovdje ju tumaci ko da je zavrsila ekonomiju :D
pa si ti misli...

Mallek
02.11.11, 16:33
A kad već neće izgraditi najveći ww, ostaju im statistike za utjehu. :)

Prime
02.11.11, 16:46
Recite proxu da ja imam jedan plan viska,slobodno nek se javi

dadozg
02.11.11, 16:49
dado

frende statistika pokazuje ko se igrao na ovom serveru,a ko je gljivario ...ja uvijek pristajem na gubitak ww-a ako se cijeli server odigram fajterski i razvalim suparnike :) poznavajući tebe imaš isto mišljenje....

@mallek

Vama ostaje za utjehu da ste morali 4 kvadranta(ako računamo i farme SC sa --) udružiti te se spustiti na nisku i podmuklu igru(a vidi vraga nama to prebacivali :cerek: ) da bi pobjedili što baš i nije neka utjeha....

kao što reče hik i vader pobjednici ovog servera če se vrlo kratko pamtiti,a PC se pamti još od prošlog s4...takvu veličinu nečete nikad dostići ....

Ako i izgubi server PC če se opet najviše spominjati :)

ihaaaaaaaaaaaaaaa

@prime

srećo tatina taj plan koji si ti uzeo uopće nije ni bio branjen :cerek::cerek: čak je tebi namjerno prepušten da veselo mašeš repičem :D

Prime
02.11.11, 17:04
frende statistika pokazuje ko se igrao na ovom serveru,a ko je gljivario ...ja uvijek pristajem na gubitak ww-a ako se cijeli server odigram fajterski i razvalim suparnike :) poznavajući tebe imaš isto mišljenje....

@mallek

Vama ostaje za utjehu da ste morali 4 kvadranta(ako računamo i farme SC sa --) udružiti te se spustiti na nisku i podmuklu igru(a vidi vraga nama to prebacivali :cerek: ) da bi pobjedili što baš i nije neka utjeha....

kao što reče hik i vader pobjednici ovog servera če se vrlo kratko pamtiti,a PC se pamti još od prošlog s4...takvu veličinu nečete nikad dostići ....

ihaaaaaaaaaaaaaaa

@prime

srećo tatina taj plan koji si ti uzeo uopće nije ni bio branjen :cerek::cerek: čak je tebi namjerno prepušten da veselo mašeš repičem :D

Replika br1-Statistika je za g--u obrisat,prica covjek o fajtu koem je od gg ostala ledina
br2-Isto stoji da i pc ima saveznike na svakom od ostalih kvadranata
br3-Slazem se pricat ce se da je pc izgubio

dadozg
02.11.11, 17:11
Replika br1-Statistika je za g--u obrisat,prica covjek o fajtu koem je od gg ostala ledina
br2-Isto stoji da i pc ima saveznike na svakom od ostalih kvadranata
br3-Slazem se pricat ce se da je pc izgubio

add 1 ...Najuspješniji napadači
Igrač Populacija Naselja Bodovi
2. PC Dado&Mangup 21511 28 514197

ja sam svoje napravio,btw. GG je dignut...ista stvar ko i tvoj i tebe su prošarali ako se ne varam

ovo je igra gdje igraju savezi,a ne pojedinci...manga i ja smo dobili zadatak od Voljenog i odradili ga....

add 2...

PC je počeo uzimat saveznike sa drugih kvadranata tek kad ste vi počeli svoje ujedinjeno carstvo raditi pa je Voljeni morao napraviti neku protu-ružu

add 3...pričat če se i o nekom jadnom malom BoPu koji pak nikaj nije napravio ;( šmrc ....
a tvoje riječi dovoljno govore o tebi jer si igrao u PC i slavio prošli server kada si zahvaljujući njima mogao reč da si pobjedio...

realno c/p koalicija je nakupina farmi,ali ako uzme server uzet če ga zasluženo(ok malo prljavo,ali to je dio traviana)...eto si zadovoljan?

Prime
02.11.11, 17:21
Ja slavio,dokazi ili se nije dogodilo.vidim jos te boli sto se bop ukljucio na strani guerile a ne na strani pc-a.
Mozda sam ja neiskusan jos na travianu ali postoji realna sansa da farme uzmu server kako je to moguce?

Superhik
02.11.11, 17:33
dado

Davno sam to napisao na forumu ovdje (čini mi se nakon prvog s4) sad da li sam prvi ne bih znao :)

Statistiku možeš interpretirati da je netko nenadjebivo ratovao i sve razvalio i sve počistio ili da su hrpa taktički neorganiziranih igrača sa sposobnošću pronalaska protivničkog deffa te zakucavanja svojih offova bez nekih značajnih rezultata ;)

dadozg
02.11.11, 17:48
Ja slavio,dokazi ili se nije dogodilo.vidim jos te boli sto se bop ukljucio na strani guerile a ne na strani pc-a.
Mozda sam ja neiskusan jos na travianu ali postoji realna sansa da farme uzmu server kako je to moguce?

i čorava koka ponekad nakljuca zrno...

dr.krafter
03.11.11, 12:22

@mallek

ihaaaaaaaaaaaaaaa

@prime

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Tko o čemu,PC o poštenju,zar su se već zaboravile transkripte sa "brijunskog" sastanka dvojice generala sa prošlog s4?:wanted:

Superhik
03.11.11, 12:59
:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Tko o čemu,PC o poštenju,zar su se već zaboravile transkripte sa "brijunskog" sastanka dvojice generala sa prošlog s4?:wanted:

Vidim još uvijek boli prošli server pa sami sebe tješite da su neke sitnice imale utjecaj na server a i sami znate da to nije istina, da bi vas pregazili bez obzira tko kaj napravio :D

dr.krafter
03.11.11, 13:40
Vidim još uvijek boli prošli server pa sami sebe tješite da su neke sitnice imale utjecaj na server a i sami znate da to nije istina, da bi vas pregazili bez obzira tko kaj napravio :D

Boli prošli server?Baš nikako,već mi je izuzetno smiješno da se tu neki vade na poštenje...

Da biste nas pregazili to nitko nikad nije sporio(no tu kumuju i naše greške i hrpa početnika koja je igrala na našoj strani),i baš zato mi nije jasno šta vam je to sve skupa trebalo kad ste mogli imati jednu od najčišćih pobjeda ikad...

Superhik
03.11.11, 13:43
Boli prošli server?Baš nikako,već mi je izuzetno smiješno da se tu neki vade na poštenje...

Da biste nas pregazili to nitko nikad nije sporio(no tu kumuju i naše greške i hrpa početnika koja je igrala na našoj strani),i baš zato mi nije jasno šta vam je to sve skupa trebalo kad ste mogli imati jednu od najčišćih pobjeda ikad...

Ni meni nije jasno, niti dan danas znam detalje niti ih želim znati.......

GRINHIL
03.11.11, 15:09

ovo je baš pogođeno

neko je imal šansu i napravil glupost

ako je bio imalo pametan to ne bi napravio

ista stvar i ovdje

al uzročnoposljedične veze i osveta su čudne stvari...

kiler
03.11.11, 17:22
kaj mi se desilo sa kumekom dadom

gdje si kume , da te nije žena utabala:cerek:

ajmo kume neki report isćupaj, ako nemaš odavde daj sa s1 tam si bil poznati igrač napadač koji zbog kosmičkih zraka nije završio server ROTFL

dadozg
03.11.11, 17:44
e moj kume kiler ...kad ti napraviš ono kaj sam ja sve napravio do sad onda se možeš prozvat travianerom :)
ja nisam završio s1,ali sam kumovao konačnoj pobjedi :cerek::cerek:

ali hvala ti kajs e brineš za mene,tu sam ja...samo RL i posao stisnuo(ima ga hvala Bogu )...tako da mi je sad travian pet minuta dnevnog posla....

Brain Killer
03.11.11, 18:53
ja nisam završio s1,ali sam kumovao konačnoj pobjedi :cerek::cerek:

Aha ti si onaj najglasniji moralist koji je osuđival arktičkog vuka jer je bil u PC-u 2-3 tjedna pa promjenio stranu , a tu podržavaš promjenu strane ww holdera na 100tom lvl-u ccccc :brukica:

zujalica
03.11.11, 19:26
Ni meni nije jasno, niti dan danas znam detalje niti ih želim znati.......

Frende sa davnih servera.....nije mi jasna jedna stvar. Pretprošli server se nešto dogodilo 4FUNU sječaš li se? Satima smo istraživali tko, kako i zašto....navodno su i privatne tužbe pale, sječam se da ti se to sve jako gadilo a na kraju se ipak saznalo i tko i zašto. Onda si slijedeći server zaigrao sa tim ljudima....ne sječam se da li do kraja jer sam negdje na polovici servera otišla sa gađenjem na deja vu. Ovaj server koliko znam ne igraš, ali dižeš opet u nebesa ekipu koja ti se tako zgadila.....a koja je po 3. put za redom radila bez imalo grižnje savjesti sve po matrici kao sa pretprošlog i prošlog s4. Ako su ti ishlapila ta sječanja, kuma je svjedok, sječaš li je se uopće?
Ajde malo dostojanstva molit ću te lijepo, ipak si tu neki supermoderator koji će vjerojatno obrisati ovaj post. Nevjerojatno koliko pojedinci mogu pasti u mojim očima. Ako ne igraš barem budi neutralan i kad dođe WW lvl 100 u zadnje sekunde pred cilj dostojno čestitaj pobjednicima i hasta la vista.... :cvijece i proljece:

gunner
03.11.11, 19:26
nema se cajta vise za igrat :D , vidim dosta je zanimljivo, kad otprilike bude ovo zavrsilo?

GRINHIL
03.11.11, 19:28
de malo prljavog veša van ke ja ne znam-nisam te servere igral
kakva kuma i štaštaštšaštšašta????

Superhik
03.11.11, 19:33
Frende sa davnih servera.....nije mi jasna jedna stvar. Pretprošli server se nešto dogodilo 4FUNU sječaš li se? Satima smo istraživali tko, kako i zašto....navodno su i privatne tužbe pale, sječam se da ti se to sve jako gadilo a na kraju se ipak saznalo i tko i zašto. Onda si slijedeći server zaigrao sa tim ljudima....ne sječam se da li do kraja jer sam negdje na polovici servera otišla sa gađenjem na deja vu. Ovaj server koliko znam ne igraš, ali dižeš opet u nebesa ekipu koja ti se tako zgadila.....a koja je po 3. put za redom radila bez imalo grižnje savjesti sve po matrici kao sa pretprošlog i prošlog s4. Ako su ti ishlapila ta sječanja, kuma je svjedok, sječaš li je se uopće?
Ajde malo dostojanstva molit ću te lijepo, ipak si tu neki supermoderator koji će vjerojatno obrisati ovaj post. Nevjerojatno koliko pojedinci mogu pasti u mojim očima. Ako ne igraš barem budi neutralan i kad dođe WW lvl 100 u zadnje sekunde pred cilj dostojno čestitaj pobjednicima i hasta la vista.... :cvijece i proljece:

Što se dogodilo na prvom s4 sve znam, na prošlom s4 se nije to događalo. Ne sječam se da je netko nekome zabio offove, preko golda rušio sela i sam svoje saveznike napadao kao na prvom s4 i to u tolikoj mjeri. Koliko znam bilo je jedno problematično dijelo i to na kraju servera koje nema nikakvog utjecaja na samu završnicu. Ne pretjeruj i ne prozivaj me jer ti nakon tri servera još uvijek boriš neke prošle borbe ove IGRE

TriggerHappy
03.11.11, 19:39

Pretprošli server se to dogodilo meni.. pa sam idući server zaigrala u PC-u. I na prošlom serveru se nije događalo ni približno nešto slično kao što se na prvom s4 dogodilo na mom acc-u. Tak da.. Trebalo bi malo provjeriti i neke činjenice prije nego se priča...
Privatne tužbe? Urbana legenda .. iliti igre pokvarenih telefona..

A što se tiče ovog servera, prljavih igara očito ima svuda.. Samo je tvoja strana počela prva. Doduše, slažem se.. ne bi ih trebalo biti uopće..

I jos se s nečim slažem.. nek netko digne na 100, svi čestitamo tom, tko god bude..i over.

:pije kavu:

dadozg
03.11.11, 20:07
Aha ti si onaj najglasniji moralist koji je osuđival arktičkog vuka jer je bil u PC-u 2-3 tjedna pa promjenio stranu , a tu podržavaš promjenu strane ww holdera na 100tom lvl-u ccccc :brukica:

te dvije situacije uopće nemaju nikakve veze..taj ww holder je od prvog dana bio član bojne i sve se znalo čiji je on igrač,a to kaj one farme i njuberi su bili tak glupi pa mu dali da im zida ww selo ide njima na dušu....

nego jel ti to sebi pripremaš neki teren ako češ se slučajno zaletiti na proximu :cerek:

Ne pretjeruj i ne prozivaj me jer ti nakon tri servera još uvijek boriš neke prošle borbe ove IGRE

s ovim si sve rekao,uostalom to je i cilj copy/paste koalicije koja živi još uvijek u prošlosti :cerek::cerek::cerek:

zujalica
03.11.11, 20:08
Što se dogodilo na prvom s4 sve znam, na prošlom s4 se nije to događalo. Ne sječam se da je netko nekome zabio offove, preko golda rušio sela i sam svoje saveznike napadao kao na prvom s4 i to u tolikoj mjeri. Koliko znam bilo je jedno problematično dijelo i to na kraju servera koje nema nikakvog utjecaja na samu završnicu. Ne pretjeruj i ne prozivaj me jer ti nakon tri servera još uvijek boriš neke prošle borbe ove IGRE

Ne srećo ti ih boriš, moje igre su davnih dana završene, samo.....fascinira me kako je to več uobičajeno u Hrvata kako se okreću kako vjetar puše da ih nebi slučajno odpuhnulo :)
Toliko od mene za ovaj server.....općenito za mene je ovo kraj na hrvatskim serverima jer nažalost balkanci kao da imaju ugrađen chip za prljavo i prljavštine :)
Pozz dragi prijatelju :daje cvijet::lovju:

Superhik
03.11.11, 20:12
Ne srećo ti ih boriš, moje igre su davnih dana završene, samo.....fascinira me kako je to več uobičajeno u Hrvata kako se okreću kako vjetar puše da ih nebi slučajno odpuhnulo :)
Toliko od mene za ovaj server.....općenito za mene je ovo kraj na hrvatskim serverima jer nažalost balkanci kao da imaju ugrađen chip za prljavo i prljavštine :)
Pozz dragi prijatelju :daje cvijet::lovju:

Lijepo, još malo lijepih usporedbi mene i koji hračak a opet bez ikakve argumentirane rasprave ii iznesene činjenice. teuta ti je sve rekla a i ja isto. A ovo da ja vodim nekakve bitke nema veze s vezom jer samo tebe svrbi to nešto što nije bilo na prošlom serveru :)

dadozg
03.11.11, 20:12
......:

rugala se svraka svraci...nama nekaj prebacivaš,a uzimanje arta tj.krađa nije nisko i podmuklo??? eh ta dvostruka mjerila...ja nigdje ne tvrdim da smo mi nevinašca,ali niste ni vi.....

Aspire
03.11.11, 20:18
Ovo pocinje licit na s1 ... jos da otkrijemo di je drlja i sve bu na mjestu :D

Ajmo zarolajte te offove da vidimo tu carsku premoć s ćime se svi hvalite ;)

Brain Killer
03.11.11, 20:25
nego jel ti to sebi pripremaš neki teren ako češ se slučajno zaletiti na proximu :cerek:

Vidi to je Moj acc, Moja lova i Moje vrijeme, svojedobno sam zabio najveći off za PC tako da nikom ništ nis dužan , a odluka nije moja nego od Novčića (točnije Medeka :)

zujalica
03.11.11, 20:25
i koji hračak a opet bez ikakve argumentirane rasprave ii iznesene činjenice.

Nakon svega u mojim očima si ti sam sebe hračknuo......činjenice i rasprave ovdje više nemaju apsolutno nikakvog smisla. A ono na kraju prošlog servera i kako je "PC" dobio pošteno i prošli server jako dobro znam ali vjeruj mi neda mi se više.....ili mi se da.....npr. opet ste se nekako domogli passa holdera WW-a kad su krenuli napadi od PC-a na isti i gle čudom raspustilo se 2,5 miliona deffa.....trebam još nešto izložiti? Zaboravio si da moje uši jako puno toga čuju i ono što treba i ono što netreba. Cya

dadozg
03.11.11, 20:26
Vidi to je Moj acc, Moja lova i Moje vrijeme, svojedobno sam zabio najveći off za PC tako da nikom ništ nis dužan , a odluka nije moja nego od Novčića (točnije Medeka :)

to ču komentirat kad se to desi...do tad čkomim :)

@zujo

zujiš nije 2,5 M deffa raspušteno nego 8 M deffa :cerek::cerek: majko mila ....

zujalica
03.11.11, 20:29
to ču komentirat kad se to desi...do tad čkomim :)

@zujo

zujiš nije 2,5 M deffa raspušteno nego 8 M deffa :cerek::cerek: majko mila ....

Još gore....i još se imaš obraza hvaliti.....a jadna li ti.....

Superhik
03.11.11, 20:31
Ček na ovom serveru je netko raspustio WW holderu 2.5 milje deffa a prije toga su raspustili deff isti ti i ukrali im x5 art. Pa ovaj server je svarno prava tragikomedija, i onda još tu meni ide nekaj moralizirat kaj ne igram ovaj server :D

Prošli server da vam je nadodano deffa kolliko je navodno raspušteno ne bi vam pomolo tak da prestani kukat za to :)

zujalica
03.11.11, 20:34
Ček na ovom serveru je netko raspustio WW holderu 2.5 milje deffa a prije toga su raspustili deff isti ti i ukrali im x5 art. Pa ovaj server je svarno prava tragikomedija, i onda još tu meni ide nekaj moralizirat kaj ne igram ovaj server :D

Prošli server da vam je nadodano deffa kolliko je navodno raspušteno ne bi vam pomolo tak da prestani kukat za to :)

Čitaj sa razumjevanjem, NA OVOM SERVERU nije deff raspušten, nego na prošlom.....meni nije trebalo jer kao što rekoh otišla sam sa gađenjem na pola servera, nego eto ljudi koji su u PC-u igrali mi šapnuli kako je to izgledalo :) Imam ja i tam prijatelja i dobrih duša, all around the world ya,ya, ya

dadozg
03.11.11, 20:36
zujo još mi nisi odgovorila na pitanje....aj ne zuji nego odgovori ako imaš uopće čistog obraza kako tu glumiš...

p.s. trebaš u malu školu da skužiš kaj je ironija :cerek:

zujalica
03.11.11, 20:39
zujo još mi nisi odgovorila na pitanje....aj ne zuji nego odgovori ako imaš uopće čistog obraza kako tu glumiš...

p.s. trebaš u malu školu da skužiš kaj je ironija :cerek:

Moj obraz je čist da ne može biti čišći, a tebe uopće ne doživljavam previše ali ajd kad toliko moliš reko ajd da mu odgovorim. :gamer s mišem:
Mislim tebe je teško ne voljeti, jednostavno isijavaš takvom energijom....

dadozg
03.11.11, 20:40
rugala se svraka svraci...nama nekaj prebacivaš,a uzimanje arta tj.krađa nije nisko i podmuklo??? eh ta dvostruka mjerila...ja nigdje ne tvrdim da smo mi nevinašca,ali niste ni vi.....

zujo još mi nisi odgovorila na pitanje....

odgovor zujalice ili buš pak zujala ko Dr.Ivo danas u sudnici te se pretvarala kako se niš nije desilo???

zujalica
03.11.11, 20:44
odgovor zujalice ili buš pak zujala ko Dr.Ivo danas u sudnici te se pretvarala kako se niš nije desilo???
Pa niš se i nije desilo kod mene a Ivo hehe, to bude on objasnil gdje su milioniiiiiiiiiiiiii
Btw koje pitanje srećo? Nevidjeh niti jedno samo konstatacije i zaključci od tebe dolaze....

dadozg
03.11.11, 20:45
Pa niš se i nije desilo kod mene a Ivo hehe, to bude on objasnil gdje su milioniiiiiiiiiiiiii
Btw koje pitanje srećo? Nevidjeh niti jedno samo konstatacije i zaključci od tebe dolaze....

dakle krađa arhitekte x5 koju su osudili i neki članovi tvoje grupacije je za tebe potpuno čista i po svim pravilima igre?

veliki gak
03.11.11, 20:49
dakle krađa arhitekte x5 koju su osudili i neki članovi tvoje grupacije je za tebe potpuno čista i po svim pravilima igre?

Ma kak bi ti rekao, sve je to igra, kaj se sad žališ, bil buš opet moralni pobjednik :D

zujalica
03.11.11, 20:49

dakle a hakiranje računa nakon toga je po tebi sasvim normalna i čista i po pravilima igre? I ne samo računa, skypea, FB-a pojedincima itd, itd.....Dadiću to smo apsolvirali več prekonekoliko puta i btw moj obraz je čist jer niti sam vam ja uzela taj art niti ga je uzeo moj savez a u koaliciju s njima smo ušli nakon toga. Dakle? Zadovoljan ili da ti i broj cipele, gaća i grudnjaka izdiktiram? Kaj više Dado? Kaj sam večerala? Samo pucaj....

MarineKing
03.11.11, 20:51
zujalice zagubio ti se dildo?

zujalica
03.11.11, 20:52
zujalice zagubio ti se dildo?

Možda si ga hakirao? Pass mu je promjenjen....

dadozg
03.11.11, 20:52
Ma kak bi ti rekao, sve je to igra, kaj se sad žališ, bil buš opet moralni pobjednik :D
moralna pobjeda je za papke :D a ja nisam još nikada bio moralni pobjednik na žalost :( za razliku od tebe na s1 :cerek:

dakle a hakiranje računa nakon toga je po tebi sasvim normalna i čista i po pravilima igre? I ne samo računa, skypea, FB-a pojedincima itd, itd.....Dadiću to smo apsolvirali več prekonekoliko puta i btw moj obraz je čist jer niti sam vam ja uzela taj art niti ga je uzeo moj savez a u koaliciju s njima smo ušli nakon toga. Dakle? Zadovoljan ili da ti i broj cipele, gaća i grudnjaka izdiktiram? Kaj više Dado? Kaj sam večerala? Samo pucaj....

jel sam ja rekao da smo mi nevinašca??? samo me zanimalo kako imaš volje pljuvat po PCu,a tvoji saveznici su napravili u najmanju ruku istu stvar...na kraju priče odlučujuću za server....do tog poteza PC je igrao čisto,sva sranja su se počela dešavat nakon toga.....

veliki gak
03.11.11, 20:54
[QUOTE=dadozg;958073]moralna pobjeda je za papke :D a ja nisam još nikada bio moralni pobjednik na žalost :( za razliku od tebe na s1 :cerek:

Pa na s1 jedinu si takvu i osjetil, pa ni server nemreš završiti, ja osobno sam veliki moralist i takve pobjede su mi najdraže, pravi užitak, manje popa više morala :D

dadozg
03.11.11, 20:58
ma gak s1 je davno ispričana priča koja je dobro završila za LZN,Bojnu i saveznike(pobjednički),a loše za prodane duše NAV i ostatak onih farmi bezimenih(gubitnički)..tako da nema se tu više kaj pričat,a i nije to ovdje tekuća tema....

btw.zujo još jedno pitanje prije nego odem u krpe...kažeš nisi bila u toj koaliciji prije krađe arta,,koliko vidim zalažeš se za čistu igru i nemreš smisliti PC radi "prljave" igre,a ušla si u savez sa gerillom koja je isto tako prljava...eh ta dvostruka mjerila....

veliki gak
03.11.11, 20:59
[QUOTE=dadozg;958075]ma gak s1 je davno ispričana priča koja je dobro završila za LZN,Bojnu i saveznike(pobjednički),a loše za prodane duše NAV i ostatak onih farmi bezimenih(gubitnički)..tako da nema se tu više kaj pričat,a i nije to ovdje tekuća tema....
pa kaj je spominješ stalno, ja sam komentiram tvoja dvostruka mjerila :D

Ipak te pustili na forum?

zujalica
03.11.11, 21:02
btw.zujo još jedno pitanje prije nego odem u krpe...kažeš nisi bila u toj koaliciji prije krađe arta,,koliko vidim zalažeš se za čistu igru i nemreš smisliti PC radi "prljave" igre,a ušla si u savez sa gerillom koja je isto tako prljava...eh ta dvostruka mjerila....

Ne Dadiću , ne mogu smisliti PC zbog nekih drugih stvari ali Guerilla je presveti savez za PC, o njima samo znam o navodnoj"krađi" koja još jednom spominjem možda i nije bila krađa a o PC-u i pojedincima znam jakooooooo puno pa sam od dva zla izabrala manje :) i drago mi zbog toga iskreno a i Plavac mi je bio suigrač na prvom mom serveru prije 5 godina tako da su i nostalgija i Buco odigrali svoju veliku ulogu :pivo:

Noć, Dado, sweet dreams :sleepy moon: i nemoj misliti na torticu....

Anđeo s greškom
03.11.11, 21:02
vojska miruje a vi ratujete na forumu ahahahhahahahahahah

kako ste mi guba ahahahha svi skupa.....

zujalica
03.11.11, 21:04
vojska miruje a vi ratujete na forumu ahahahhahahahahahah

kako ste mi guba ahahahha svi skupa.....

:luvz: :P

dadozg
03.11.11, 21:13
:luvz: :P

istina zujo,možda i nije bila "krađa" arta,a "možda" je i sve namješteno jurišnjikovu.... :) kao i sanaderu :D

Anđo pa forum je trenutno zabavniji nego igra :)

zujalica
03.11.11, 21:20
istina zujo,možda i nije bila "krađa" arta,a "možda" je i sve namješteno jurišnjikovu.... :) kao i sanaderu :D

Anđo pa forum je trenutno zabavniji nego igra :)

Jadan Sluga i jadan Sanader = SS, Dado laku noć

kiler
03.11.11, 21:39
nemojte da vidim nekoga da mi je kuma dadu naljutil

bude bilo:tough:

kume dojdi ti kod mene u savez, tu te budu svi voljeli i ne bude tebe nitko zekao

a ove forumaše pusti na miru, idemo mi :pivo:

GRINHIL
04.11.11, 01:42
on bi rađe spamal neg pil pivu

Toso
04.11.11, 03:18
od kada cilj opravdava sredstvo? isusati kako nemaju kriticko misljenje, pa je to strasno. ko da smo usrednjem vijeku i da nam crkva diktira kako trebamo zivjeti. prejadno.

meni je na prvom s3 bio hackan acc, jel to razlog da ja nekome hackam acc i cijeli PC? nije i ne izvlacite se na to.

EDITIRANO OD STRANE MODERATORA

damon666hill
04.11.11, 08:47
Dado, ti si car. Ma šta car?! TRI CARA!!! :D

gamacid
04.11.11, 08:56
Dado ovo nemoj shvatiti kak kritiku vec ko dobronamjeran savjet

Da usmjeris tu svu svoju silnu energiju koju trosis po forumima na teranje pravde i prckanje svih oko sebe na nesto drugi tipa posao vjerovatno bi bio jako bogat covjek

dadozg
04.11.11, 09:43
Gama frende ja jesam bogat :)
A i volim biti u pravu i uvijek ispadne kak ja kazem

keke
04.11.11, 10:21
...

Napokon netko nešto normalno napiše
ajde bilo bi bolje sa manje psovki, daj šta daš ;)
a ne ovi: ti si prvi, nije nego si ti, jesam zato što je i on..... alo! svi skupa priznajete svoje muljaže i možete se sramiti jer ima nas koji pokušavamo samo normalno odigrati

blitz
04.11.11, 10:40
najveću muljažu su napravili brain i anđa....
sve legalno...bez hackiranja..na lijep način pokupili arteve i kad su odlučili da im PC kao savez više ne treba,tražili su trenutak i bilo kakav razlog da taj savez napuste...i na kraju zabiju Qrac do balčaka....svaka vam čast,jeste igrači...

GRINHIL
04.11.11, 10:46
...

svaka čast.

Prime
04.11.11, 11:05
najveću muljažu su napravili brain i anđa....
sve legalno...bez hackiranja..na lijep način pokupili arteve i kad su odlučili da im PC kao savez više ne treba,tražili su trenutak i bilo kakav razlog da taj savez napuste...i na kraju zabiju Qrac do balčaka....svaka vam čast,jeste igrači...

Brain i anđa bi za mene bili igracine i da su isli na plavca.prox je jedostavno dopustio da ego nekih u pc-u bude iznad saveza

dadozg
04.11.11, 11:29
Ahahahahahahahahahahaha koji ste vi luzeri hahaa

Žile
04.11.11, 12:11
Brain 3 off-a svaka čast šta drugoo reć

dadozg
04.11.11, 12:19
Brain 3 off-a svaka čast šta drugoo reć

Jos da je nekaj i napravil s njima hahahaphahahaha..:cerek:

@ kvartz

B&A su totalno nebitni,ne trosi rijeci na njih,evo ja cak javno te igracine pozivam na zavrsnu pisi festu ak imaju obraza doci :brukica:

Prime vire ti nozice iz guze mozga hahahaha

P.s. da ne zaboravim...koji ste vi luzeri buhahahaha

beshtija
04.11.11, 12:33
dado,pazi da se ne zagrcneš od tolko smijeha ;)

dadozg
04.11.11, 12:38
Zakaj? Pa ja ocekujem da nas srusite,al mi drago kaj je opet po mom bilo buh!haha

edit

hahhahahaha

glavno pitanje nakon ovoga svega danas u PC grupaciji je:

"KAD JE FEŠTA?" :cerek:

dudek1
04.11.11, 13:14
hmmmm neka cudna kisa je pogodila ww-e od pc-a

samo da nase ww-e ne pogodi

ma imamo mi kisobrane

beshtija
04.11.11, 13:20
samo za dadu, voljenog i veselo drustvo
http://www.youtube.com/watch?v=H6jb0rBZjSI

:harmonikaš:

dadozg
04.11.11, 13:25
hhaahhahhahah a čemu se vi veselite? pa papci jedni koliko vas ima trebali ste nulirat sva tri ww sela na nula popa...luzeri...

hahhahahahaha koji ste vi luzeri takvih nema nigdje,hvala kaj ste nam uljepšali server i dokazali nam da smo puno koplja ispred vas....

rezime napada cijelog servera na PC:

Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi
1. PC proxima 5764649

hahahahhahahaha

Zmaj i Feniks
04.11.11, 13:33
nego tko je napadać servera?

Raven ST
04.11.11, 13:34
E moj dado
Meni je tebe stvarno žao.Jer očito da nemaš ni prijatelja niti osnova kulture niti pameti previše :) Da imaš prijatelje -ne bi to svaka 2 posta naglašavao ovdje na forumu.To se ima ili nema.A ako napišeš puno puta buahahahah ili hehehhe ili ako pokušaš uvredicama i provokacijama-to ti ne donosi prijatelje dadek....
A osim toga patiš i od kronične inkontinencije-zadnji puta su piškio kada su nam išla 2 WWa na 0...Jel ti sada bolje?

dadozg
04.11.11, 13:36
e moj raven...to ne mijenja činjenicu da ste farme i luzeri jbga :)

okrutni
04.11.11, 13:37
PC rusi PC.Bravo moralisti.Prox ti si za njih bog. PC :air kiss: .

Toso
04.11.11, 13:38
toso ne kuzis bit svega...ja nigdje ne tvrdim da smo mi nevinasca i da se izvlacimo radi arhitekte,doduse arhitekta je odlucio server,ali za gubitak servera smo krivi iskljucivo sami mi....

ja samo tu trubim da su i suparnici igrali prljavo,a ne nevino kak oni sami sebe prikazuju,to je cinjenica i gotovo....

sad cekamo da c/p dodje i srusi za par levela TIKOVICU i kraj price jer PC offova vise nema....

ali to sve nije razlog da se ne ponapijamo posteno na zavrsnoj festi :)

edit
ja sam ljubomoran na Voljenog,doživio je tu čast i privilegiju da ga napada cijeli server...fakat je faca :)

zadnji edit majke mi

ova jutrošnja obrana je pokazala ko su pravi pacijenti i kako se igra,dragi moji pacijenti velika čast i privilegija mi je kaj sam dio Vas...nema nas ni u zemlji Zanzibar...cijeli server se zaletio na nas,a evo arhitekta još stoji,ajme brukice od ovih luzera....

Kako god na kraju završilo(a imamo 1% šanse za pobjedu) ja sam presretan jer imam prejebenu ekipu ...veliki respect i naklon do poda sve i jednom pacijentu....voli Vas sve VVaš Dadek ;)

stvar je u tome da na svakoj stranici je 8/10 postova o toj temi, za koju sad vec vecinu boli neka stvar.
igrajte dalje i dokazite da ste bolji od farmi i gotovo, a ne stalno se vracati na to.
prestanite spominjati kvragu.

dudek1
04.11.11, 13:39
e moj kumek fakat si pun svega osim pameti

cijeli server pilis naopako
na pocetku smo svi imali vas kompleks jer ste bili bahati do bola(neki poput tebe)
kada ste vidjeli da to ne bu tak islo onda ste se poceli sluziti smicalicama a kada smo vam vratili istom mjerom digli ste se na sve 4 u zrak ( kao nije posteno) ( naravno vi tvrdite da smo mi prvi poceli )
zbog te vase bahatosti se i napravilo to sto se napravilo i ujedinili jaki savezi da vam se vise zacepe usta ( svaka cast proxi, od njega niti u jednom od navedenih slucajeva nisam cuo niti jednu grdu rijec)
nakon toga uvidjevsi sto vam se sprema pokusavate na sve moguce nacine izvuci zivu glavu i kupite ostatke servera da udju sa vama u kaoaliciju.
sto na to imas reci ?? cijeli server se urotio protiv nas....
dado ako ne znas igrati lijepo reci a nemoj se skrivati iza milion razloga
ovo je takva igra i diplomacija i dogovori pobjedjuju koji puta a ne samo koliko si vojnicica naklikao ili kako ti volis prikazivati statistiku.
Ti to ocito ne mozes shvatiti
a mislim da na sljedecem serveru svi mogu tebe zvati FARMICOM kao sto si ti sve zvao na ovom serveru.
eh da ipak vas je onaj sstipo kaj ste mu na proslom s4 roknuli off u oazi stajao glave
toliko ste mu se rugali a sada vam je lijepo smjestio
SSTIPO VOLIMO TE

dadozg
04.11.11, 13:39
PC rusi PC.Bravo moralisti.Prox ti si za njih bog. PC :air kiss: .

http://www.youtube.com/watch?v=ltdK8fHJhlM

Voljeni je Bog!!! nego Voljeni kad če fešta :D

e moj dudek koliko god bi ti volio da je nas farma sstipo stajao glave nije...sami smo mi sebe stajali glave...a da ste farme i luzeri i dalje stoji,a sad pati :D

dudek1
04.11.11, 13:41
Pa kako ste sami sebe stajali glave ako niste farmice i luzeri ???

Izida
04.11.11, 13:42
B&A su totalno nebitni,ne trosi rijeci na njih,evo ja cak javno te igracine pozivam na zavrsnu pisi festu ak imaju obraza doci :brukica:

HARAMBAŠA je napisao-la:

:) a kaj tebi vrijedi obraz kad si popušila server ko zadnji papak? buahahhahahahah

:air kiss:

dadozg
04.11.11, 13:43
Pa kako ste sami sebe stajali glave ako niste farmice i luzeri ???

tako što smo vam dopustili da nam ukradete arhitektu(na način koji je već opisan) ....to je odlučilo server,sa arhitektom x5 svi ovi vaši današnji napadi ne bi ni zid taknuli kako vas tako ni vaših plaćenika :D

@Izida

hahahahah ja ipak nisam popušio server na koji si ti popušila,mi smo ipak malo pametniji i inteklegentniji pa nismo dali protivničkom igraču da nam zida ww...večih majstora od vas tu nema :D

dudek1
04.11.11, 13:44
sto znaci da nemate pojma o igri i u tom slucaju ste vi LUZERI I FARMICE a na kako ti tvrdis da smo to svi mi

dadozg
04.11.11, 13:46
sto znaci da nemate pojma o igri i u tom slucaju ste vi LUZERI I FARMICE a na kako ti tvrdis da smo to svi mi

e moj dudek...prljavo ste osvojili server i čestitke od mene na njemu :D zadovoljan? a da si luzer,luzer si bio i ostat češ :D idemo dalje?

propuh
HARAMBAŠA je napisao-la:

:) a kaj tebi vrijedi obraz kad si popušila server ko zadnji papak? buahahhahahahah

:air kiss:
mislis kao dado ovaj s4 :goodpost:

zvrkica
PC :lovju:

dadozg
04.11.11, 13:47

dudek1
04.11.11, 13:49
opet on prljavo

jednostavo kumek ostaje kumek

dado bitno je tko je prvi dosao do lev 100 a kako i na koji nacin svim sredstvima ako treba

nisam pristasica takve igre ali ocito na nasim serverima sve hoda bez ikakvih dokaza i kazni

trla baba lan

nema dokaza

ali zato bude dokaza za to tko je pobjednik , a ti sebe i dalje tjesi da smo svi mi ostali farme i luzeri

eh da i ja nisam popusio crop kao ti

farmice

zvrkica
04.11.11, 13:50
opet on prljavo

dado bitno je tko je prvi dosao do lev 100 a kako i na koji nacin svim sredstvima ako treba

nisam pristasica takve igre ali ocito na nasim serverima sve hoda bez ikakvih dokaza i kazni

trla baba lan

nema dokaza

ali zato bude dokaza za to tko je pobjednik , a ti sebe i dalje tjesi da smo svi mi ostali farme i luzeri

farmice

dudek1
04.11.11, 13:51
zvrkice svaka cast

dadozg
04.11.11, 13:51
opet on prljavo

trla baba lan

nema dokaza

farmice

dudek1
04.11.11, 13:52
dado svaka cast

ovakav post je fakat rijetkost za tebe

dadozg
04.11.11, 13:52
dado svaka cast

ovakav post je fakat rijetkost za tebe

zvrkica
04.11.11, 13:54
zvrkice svaka cast

igra se za savez, za ljude koje znaš i s kojima djeliš svoje slobodno vrijeme i družiš se s njima...

sve ostalo ide samo kao dodatak na to

pobjedili ili ne družili smo se :ww:

Izida
04.11.11, 13:55
Sad je bitno dali je prljavo ili je pošteno. A kad su nama na s1 ukrali ww prvi se smijao i likovao takvoj pobjedi.

Ne biti dvoličan Dado ne ne. Nije ti to lijepo imati dvostruka mjerila. Ali lijepo je uživati sad u ovome.
Tko se zadnji smije najslađe se smije.... hahahahahahahahahahaha
LUZERUUUUUUUUUUUUU

:cvijece i proljece:

dudek1
04.11.11, 13:59
igra se za savez, za ljude koje znaš i s kojima djeliš svoje slobodno vrijeme i družiš se s njima...

sve ostalo ide samo kao dodatak na to

pobjedili ili ne družili smo se :ww:

tako je zvrkice ali kada sam to ja rekao onda me dadek ili ti ga kumek proglasio luzerom i farmicom i da me nece niti jedan posten savez a ja igram treci server sa manje vise istom ekipom i ne igram goldom i ne zamaram se pobjedom previse
ali igraci ala kumek ono fakat

nemam rijeci tebi svaka cast

kiler
04.11.11, 13:59
sad sam došel

kaj se dešava

jel ima tko kakav report

kume daj ti udijeli neki da vidim tko je koga

isuse nemoj kume da ti na srce idu ove ptice rugalice, ti si ipak moj idol, ti ćeš me naučiti kako se ne završava server i kako se gubi gg

ipak treba velka mudrost za tak nekaj:cvijece i proljece:

beshtija
04.11.11, 14:01
MAC x5 :lovju::lovju::lovju::lovju::lovju:

Anđeo s greškom
o tome kamo idu offovi 4funa, odlucila je kovanica od 5 kuna... bacena jucer u podne.... isli smo na 3 dobivene i vodila je glava

prije 3 tjedna mozda nesto malo manje, proxima je sam izabrao da ce biti glava....

nakon sto smo vidli sto je ispalo javili smo se suprotnoj strani i rekli da idemo... oni su to prihvatili i uklopili nas u svoju akciju... da se mene pitalo mi bi sjedali malo kasnije, ali sto je tu je

s druge strane... da je novcic, pokazao pismo javili bi se PCu, za koje znam da su ocekivali da cemo lupit plavca, jer su nas to isto u vise navrata i trazili

kako god.... novcic je odlucio.... ja nisam mogla reci idem na ovog ili onog... na zalost samo su dva holdera, a prema pokazanom na serveru, niti jedna niti druga strana nisu igrale bas po PSu, tako da i dalje mi je zao sto silence nije dizao sam svoj ww... jer onda ne bi kovanica birala metu :)

dudek1
sad sam došel

kaj se dešava

jel ima tko kakav report

kume daj ti udijeli neki da vidim tko je koga

isuse nemoj kume da ti na srce idu ove ptice rugalice, ti si ipak moj idol, ti ćeš me naučiti kako se ne završava server i kako se gubi gg

ipak treba velka mudrost za tak nekaj:cvijece i proljece:

ubojico ne smijem tu stavljati ali javi mi se pvt

sve ti pokazem

dudek1
04.11.11, 14:05
o tome kamo idu offovi 4funa, odlucila je kovanica od 5 kuna... bacena jucer u podne.... isli smo na 3 dobivene i vodila je glava

prije 3 tjedna mozda nesto malo manje, proxima je sam izabrao da ce biti glava....

nakon sto smo vidli sto je ispalo javili smo se suprotnoj strani i rekli da idemo... oni su to prihvatili i uklopili nas u svoju akciju... da se mene pitalo mi bi sjedali malo kasnije, ali sto je tu je

s druge strane... da je novcic, pokazao pismo javili bi se PCu, za koje znam da su ocekivali da cemo lupit plavca, jer su nas to isto u vise navrata i trazili

kako god.... novcic je odlucio.... ja nisam mogla reci idem na ovog ili onog... na zalost samo su dva holdera, a prema pokazanom na serveru, niti jedna niti druga strana nisu igrale bas po PSu, tako da i dalje mi je zao sto silence nije dizao sam svoj ww... jer onda ne bi kovanica birala metu :)

opaaaaaaa a dadek je nama maglu tu prodaval da nitko nije zical te off-ove da idu na plavca

dadozg
04.11.11, 14:05
blablabla

PC:lovju:

p.s. rekoh da neću,ali samo jedna rečenica...ti i tvoj dragi niste apsolutno nikakva prevaga bili u današnjem katanju tako da je meni čak i drago da ste išli na nas jer ste dokazali sve kaj sam ja pričao od dana kad ste se "kao" naljutili na nas....to je moja zadnja tebi i tvom dragom....

svako dobro Vam želim u RL

ispričavam se svojima jer sam prekršio dogovor o ignoru....

keke
04.11.11, 14:09
Ti stvarno nemaš mjeru?

Cražy
04.11.11, 14:09
stavite te reporte tamo gdje je mjesto za to pa da svi vidimo

dadozg
04.11.11, 14:12
Ti stvarno nemaš mjeru?

dudek1
04.11.11, 14:17
stavite te reporte tamo gdje je mjesto za to pa da svi vidimo

bumo kada se svi prikupe

zvrkica
04.11.11, 14:18

nisu svi očekivali, neki su i znali da ćete udarit na nas

a to sa kovanicom, žalosno je da ste nekad tražili 300 eura za te acc-ove a sad ga praktički " dali " za kovanicu

hm.. tražili off na plavca isto kao što ste vi tražili deff od nas da vas branimo od njih..

vidiš kako priča uvijek ima dvije strane samo kaj svatko vidi onako kako želi vidjeti

Sve najbolje u igri i u RL ja od srca želim bez obzira na sve :)

Cražy
04.11.11, 14:19
bumo kada se svi prikupe

hvala,i daj se dogovorite ako nije problem da i jedna i druga strana dopusti objavu reporta sa imenima

MarineKing
04.11.11, 14:21
http://www.jacbri.com/svasta/cat.gif

dadozg
04.11.11, 14:22
nisu svi očekivali, neki su i znali da ćete udarit na nas

a to sa kovanicom, žalosno je da ste nekad tražili 300 eura za te acc-ove a sad ga praktički " dali " za kovanicu

hm.. tražili off na plavca isto kao što ste vi tražili deff od nas da vas branimo od njih..

vidiš kako priča uvijek ima dvije strane samo kaj svatko vidi onako kako želi vidjeti

Sve najbolje u igri i u RL ja od srca želim bez obzira na sve :)

nisi ni ti izdržala hihihi

zvrka moja PC :lovju:

dudek1
04.11.11, 14:37
hvala,i daj se dogovorite ako nije problem da i jedna i druga strana dopusti objavu reporta sa imenima

nemas kaj traziti drugu stranu

druga strana je nositelj ww-a

dadozg
04.11.11, 14:50
nemas kaj traziti drugu stranu

druga strana je nositelj ww-a

da,i? po pravilima ovog foruma moraš imati dozvolu :) prox neka odluči,da se mene pita ja ne bih dao :) ne zato kaj se sramim nečega,dapače ponosan sam na to kaj je Vama trebalo da nas malo porušite nego zato kaj sam protivnik tih pravila na forumu

rezime akcije:

Danas je na proximu sjelo cca 50 offova od copy/paste UN koalicije....

svih 50 offova zakucana u deff plus jedan koji je probio GG ali nije uzeo arhitektu
dva fejk ww sela srušena na nulu
GG arhitekta x3 obranjen
glavni ww srušen sa 80 na 55

Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi
1. PC proxima 5822863

Preopaki fajt...a sad idemo vidjeti jel Voljeni skriva kaj u naftalinu tika-taka.....

dudek1
04.11.11, 14:53
da,i? po pravilima ovog foruma moraš imati dozvolu :) prox neka odluči,da se mene pita ja ne bih dao :) ne zato kaj se sramim nečega,dapače ponosan sam na to kaj je Vama trebalo da nas malo porušite nego zato kaj sam protivnik tih pravila na forumu

rezime akcije:

Danas je na proximu sjelo cca 50 offova od copy/paste UN koalicije....

svih 50 offova zakucana u deff plus jedan koji je probio GG ali nije uzeo arhitektu
dva fejk ww sela srušena na nulu
GG arhitekta x3 obranjen
glavni ww srušen sa 80 na 55

Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi
1. PC proxima 5822863

Preopaki fajt...a sad idemo vidjeti jel Voljeni skriva kaj u naftalinu tika-taka.....

ne moram imati dozvolu ako je branitelj anoniman
a svi vidimo i znamo tko je branitelj bio

dudek1
04.11.11, 14:55
malo porusimo ????

hahahahahahah

a koliko ste vi nas prvi put porusili ????

mnogo manje nego mi vas

tako da dadek bolje suti i pokrij se sa vuhima

dadozg
04.11.11, 14:57
malo porusimo ????

hahahahahahah

a koliko ste vi nas prvi put porusili ????

mnogo manje nego mi vas

tako da dadek bolje suti i pokrij se sa vuhima

ivica1983
04.11.11, 15:13
samo da čestitam napadačima na dobrim offovima i naravno branitelju, dobar fajt, nema sta.:harmonikaš:

Klingon
04.11.11, 15:43
Napokon ste dobili kaj zaslužujete nakon svega! Ipak ima pravde!
A to kaj se držite nekaj ko pijan plota to je vaša stvar!

wall-e
04.11.11, 15:44
ljep fajt sa obe strane drago mi je da sam sudjelovao u ovom posljednjem serveru za mene na pobjedničkoj strani;
pozdrav svoj ekipi t4 naručito mojim tvrdim HARDOVCIMA

arcikos
04.11.11, 15:47

Bolje drzi jezik za zubima,ja bi se pokrio po usima od blama.Nije bitno koga ste katali,bitno je da vas je vidio cijeli server i malo ko ce vam ubuduce vjerovati.Mislim i da strana s kojom ste bili u akciji nema o vama pozitivno misljenje nakon ovoga (vecina njih)Dobro,ocito je da imate neki problem u glavi pa lijecite komplekse na travianu.Uff,ovo stvarno treba prestati igrati.

Klingon
04.11.11, 15:48
To kaj Vam je neko ukrao ART ,nema veze s nama!to se desilo prije nego što smo ušli u koaliciju,ali ima veze to kaj ste hakirali naše acceve...Ali nema veze,mi smo tu Vi tamo ... Ko bolji taj dobija!

hzg
04.11.11, 15:56

kako god.... novcic je odlucio.... ja nisam mogla reci idem na ovog ili onog... na zalost samo su dva holdera, a prema pokazanom na serveru, niti jedna niti druga strana nisu igrale bas po PSu, tako da i dalje mi je zao sto silence nije dizao sam svoj ww... jer onda ne bi kovanica birala metu :):pije kavu:

dadozg
04.11.11, 15:57
arci naj brigat oni su nebitni.....

dakle PC:lovju:

gamacid
04.11.11, 16:17
mir deco
ko balavurdija ste
mirrrrr

svakog poraz boli
vi prihvatite poraz
a mi netrebamo toliko likovati

Raven ST
04.11.11, 16:24
Bolje drzi jezik za zubima,ja bi se pokrio po usima od blama.Nije bitno koga ste katali,bitno je da vas je vidio cijeli server i malo ko ce vam ubuduce vjerovati.Mislim i da strana s kojom ste bili u akciji nema o vama pozitivno misljenje nakon ovoga (vecina njih)Dobro,ocito je da imate neki problem u glavi pa lijecite komplekse na travianu.Uff,ovo stvarno treba prestati igrati.

Sa Brainom i senom uvijek bi igro.A sa hack&company kmekavcima nema šanse.
Sve što su CIJELI server priikazali PiciPlacipickice su nuliranje JEDNOG grada.A i onda je Brain išaoPRVI .Jer deca nisu znala....jaaaaadni mali... UPS..sorry Dado-ispravi me .PC nije mali ni jadan.On je samo malobrojan.Napušten .I niko ga ne voli.I popljugo je server.
Druga stvar koju su pokazali POJEDINI članovi PCKmekme grupacije ovdje na forumu su izrazita doza neznanja neobjektivnosti bahatosti oholosti primitivizma..( kurchenja op. prev.)

Dado?-piškiš još?
Amul? muk na tribinama?

Ispravak-još ima joker zovi Matta.

Klingon
04.11.11, 16:31
Da zovite yurishnikova!možda uspije..

dadozg
04.11.11, 16:36
rugala se svraka svraci....meni je i dalje ovo jako smiješno...i dalje ste za mene luzeri...i dalje je PC:lovju: ....a B&A nosi si ih..zaslužujete ih...

baka u kanalu
04.11.11, 16:36
ah..ima igrača kaj se svaki server na nekog naljute i izađu iz saveza...i kataju svoje...pa nije prvi put viđeno.....neznam sam jel ista ekipa dadinu koaliciju na s1 srušila :P

Raven ST
04.11.11, 16:38
rugala se svraka svraci....meni je i dalje ovo jako smiješno...i dalje ste za mene luzeri...i dalje je PC:lovju: ....a B&A nosi si ih..zaslužujete ih...
Ma ok
Al mene kopka...jel piškiš još dok se smiješ? :)

Prime
04.11.11, 16:40
ah..ima igrača kaj se svaki server na nekog naljute i izađu iz saveza...i kataju svoje...pa nije prvi put viđeno.....neznam sam jel ista ekipa dadinu koaliciju na s1 srušila :P

Vise manje ista,vidim dadi opet nije dovoljno dobro odrađena akcija?lol

baka u kanalu
04.11.11, 16:47
Vise manje ista,vidim dadi opet nije dovoljno dobro odrađena akcija?lolhtio sam reć...nije najbolji igrač naj poper,pljačkaš,offer il defer....već onaj kojem ego nije isped saveza

Prime
04.11.11, 16:52
htio sam reć...nije najbolji igrač naj poper,pljačkaš,offer il defer....već onaj kojem ego nije isped saveza

Slazem se,a znam da je pc pun velikih igraca ali i prevelikih ega

dadozg
04.11.11, 16:54

....ovi svaki server jedno te isto,počnu sa jednom ekipom,iskoriste pusheve i deff dok se razviju pa se onda "kao" naljute :D

@prime

akcija kao akcija je dobro odrađena nisam ja nigdje rekao da nije???trebalo je sve te offove posložiti dati vremena ljudima i svi su trebali poslati....

@raven

pobegne mi tu i tamo malo..kad vidim smijeh od vaše mega koalicije uvijek se nasmijem....

nije problem izgubiti u nekoj virtualnoj igri,ja naprimjer uvijek biram ovakve poraze-ekipi iz PCa svaka čast legende ste i uvjerljivo najbolja skupina ikada viđena na hr serverima....čisti dokaz je ovaj server gdje je gerilla morala :

-spustiti se nisko te ukrasti artefakt na podli način
-koalirati sa sva 4 kvadranta da bi uopće imali kakvu takvu šansu za pobjedu
-kopirati našeg dragog Voljenog jer sami nisu sposobni niš.....

možda čete pobjediti,ali jedino kaj če se pamtiti sa ovog servera je PC.......

a uostalom ko je rekaod a je kraj? ne vidim još ni jedno ww na stotki ;)

rev
04.11.11, 16:57
a di smo tu mi u igri??dado pobjedili su te poluigrači kako su nas nazvao jednom mene bi bila sramota i nebi vise igrao radije nam čestitajte jer i da ste imali arhitektu nebi vam puno pomogao...da nepričam kako ste vi dosli do svojih artefakata(svi offovi spremni za napad)

Ciganin
04.11.11, 16:58
užas

dadozg
04.11.11, 16:58
rev arhitekta je odlučio server.....na x5 brain ne bi skinuo ni jedan level zida....

a jbga i čorava koka ponekad nakljuca zrno....pa tak i vi :) ajde veselite se zaslužili ste :D

Izida
04.11.11, 17:06
Hoćeš i ti sad slaviti" moralnu" pobjedu?? :P :P :P

Amul
04.11.11, 17:13
Raven ST
Amul? muk na tribinama?

Ma nije muk nego gledam kak napreduje hackiranje racuna od plavca:cerek:

ripp3r
04.11.11, 17:17
NIje mi krivo što je PC prošao kako je prošao. Ono što me je naljutilo i razočaralo je PC Brain Killer (moram ti staviti ovo PC, ti obriši ako mozes) igrao sa nama , pokupio push arteve...izišao iz saveza, cvilio za deff nakon izlaska, kada su ga napadali, dobio deff .. i onda se ovdje prsi kao neki bitan faktor on i anđa bacali kovanicu di će ići i na koji ww. To bio neko vojni sud u vas u kući. Ono što je sigurno je to da PC ima goyno koje najače smrdi, pa neka se ono pozna .
Prime ovdje si glasan i prozivaš ko zna igrati ko ne... ispričaj im kako pljačkaš sa katama , nemoj ići daleko uklopi štoriju u ovaj server.

dadozg
04.11.11, 17:20
Ma nije muk nego gledam kak napreduje hackiranje racuna od plavca:cerek:

pst sad bu promjenio pass,a taman smo ga saznali :cerek::cerek:

GRINHIL
04.11.11, 17:21
dado
jel moraš uvijek kompletnu koaliciju nazvat farmama i luzerima?
kak možeš generalizirat tak nešt i ostat miran?
nemoj tako
nit je lijepo nit sportski=(zaključi sam)
ak neko nešt dobro napravi de nemoj stalno pljuvat miša mu

i ovo za prljavu igru nemoj pikat i bit ljut...
jer kolko čujem vi ste prošli server raspustili def pa je bilo cool
pa onda na s1 vidim da se hvališ drljom za izdaju i to ti je cool
pa kak možeš reć da je to ok i podržavat tak nešt???
ako se šta dešavalo sa x5 to je bilo garantirano zbog toga što ste prvi na prošlom serveru išli napravit drugima kolko vidim
pa ja kad nekog zeznem uvijek mi se vratilo nazad kako-tako...niš čudno... i onda kad se vrati trebaš reć jebga i mi smo bili bedaci isto pa je to 1:1
;)

dadozg
04.11.11, 17:28
grin frende nisam ja ljut...to je sastavni dio igre i hr servera....nego mi idu na jetra tvoji koji glume nevinašca..neka priznaju i oni da su igrali prljavo i sve pet tad bu 1:1....
drlja na s1 nije niš prlajvog napravio,sve se znalo i to je sasvim druga priča,poraženi su si sami krivi kaj su bili glupi...
prošli s4 je otpušten deff iz ww sela(prox nije znao za to i bio je ljut kaj se to uopće desilo kao i velika večina nas jer je tim potezom bačena mala ljaga na već dobiveni server),ali je otpušteno 500K,a ne 4M kako zuja pokušava plasirati i taj potez nije bio ključan za server kao arhitekta za ovaj.....

vrlo vjerovatno ste pobjedili i svaka čast na tome,ima kod vas jako dobrih igrača koje cjenim tipa gamacid i ti pa nino itd...

p.s. a ako mislite da nas jaaaako boli ovaj poraz te da smos vi odreda u bedu sad zbog toga varate se,danas je odlična atmosfera na skypu i glavno pitanje je "KAD FEŠTAMO?" :cerek:

GRINHIL
04.11.11, 17:43
kk
stoji

petljam se di nije mjesto al moram reć:
pa nemreš podržat nekog ko je obmanuo i lagao da je njihov i na kraju promenil stranu-ak je tak bilo nije ni malo fer nit ljudski
izvinjavam se drlji ak je drukčije al dobil sam takav dojam

ugl. obično se desi da ak neko revoltiran i izgubi, da se udruži s drugima koji imaju iste ciljeve
tak da mi je ovaj server čist normalno da smo se morali udružiti jer je kod nas vrpa novih igrača koji uče jer smo morali kompenzirat gold i iskustvo ;)
i bil je fini fajt i me happy

sad da smo mi jaaaako puno slabiji i farme i luzeri i sl.-nemoj tako, pa onda priznaješ da je vrpa budala uzela vama server-tak pljuješ i po sebi i svojima, a možeš reć drugačije :)
taj x5 je bitna razlika od x3, ali da smo loši i u klincu ne bi ni ovo mogli napravit da smo farme, jel tak?

sad ljudi kod vas i nas-uvijek ima i meni i tebi netko ko se ne sviđa ni u našim savezima, a da ne pričam o suparničkim igračima-pa uvijek je tak.

niš, sad mi držimo gaće pa bumo vidli

Amul
04.11.11, 17:53
A da udružimo Hrvatski provokativni duh i svi nastupimo npr na +/- kordama i da pokažemo ostatku evrope kak se spama..:paladinko:

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?55619

GRINHIL
04.11.11, 18:00
šta se mene tiče igral bi triala s nekim da probamo
cool

B.A.N.
04.11.11, 18:04
šta se mene tiče igral bi triala s nekim da probamo
cool

Probaj prvo duala na s5 da vidimo kako bi to išlo:pivo:

dadozg
04.11.11, 18:16
kk
stoji

petljam se di nije mjesto al moram reć:
pa nemreš podržat nekog ko je obmanuo i lagao da je njihov i na kraju promenil stranu-ak je tak bilo nije ni malo fer nit ljudski
izvinjavam se drlji ak je drukčije al dobil sam takav dojam

ovo nije ta tema,ali mogu ti sve na skype opisat....i za mene je drlja car i pravo nevinašce prema veličanstvenom duete B&A koji su iskoristili savez dok im je trebao i razvili se zahvaljujući pushevima i deffus aveza te uzeli arteve zahvaljujući kojima su napravili te offove,a kasnije uvalili kajlu...opet....al ko je kriv mojima kad su bili lakovjerni,ja sam od prvog dana trubio da če se oni na nas zakucat i danas mi je neopisivo drago kaj i jesu...pokazali su da su dno dna ove igre ;) a i prodali su se za kikiriki te nisu niš ni napravili te su totalno nebitni...,B zakucao tri ww offa za 4 levela zida :cerek::cerek:

niš ajmo dalje nije gotovo dok debeli sudac ne odsvira kraj,ko zna kaj može izać iz naftalina još....

DamirB
04.11.11, 18:29
E jesam i ja glup onako se zaletiti sa čestitkama pred 3-4 dana kad sam bio uvjeren da imate offove koji će nas nedostižno rušiti. E pa, kalkulatore u ruke drugovi i drugarice, nisam uvjeren više da sam pravima čestitao. Svakako ne znači da nemogu čestitati na akciji jer je sigurno puno truda uloženo u nju i dobro je napravljena. Ističem razočaranje offovima jer sam valjda očekivao mnogo više od tih silnih BO.
No, na početku ove verzije većina nas je smatrala kako će deffovi u ww selima biti manji (zbog potrošnje hrane) a kako će offovi biti veći, ali je praksa pokazala drugačije. 2 mjeseca kraći server i "preskupo" fejkanje troši dragocjeno vrijeme za klikanje offa, bar je to moje mišljenje. Rezultat je vidljiv u offovima jer koliko sam primjetio jedan jedini je uspio biti preko 100k pješaka, a na prijašnjim verzijama je to ipak bila mnogo češća pojava. Samim time, sada i art x5 koji je i prije bio nedovoljno balansiran samo još više dobiva na značaju.

Čestitke, osim za akciju, su ipak preuranjene gospodo.

LP

keke
04.11.11, 18:44

Mjeru znači nemaš
trgovci nam nose na isti ww :brukica:, prešuti poneku

rev
04.11.11, 19:22
rev arhitekta je odlučio server.....na x5 brain ne bi skinuo ni jedan level zida....

a jbga i čorava koka ponekad nakljuca zrno....pa tak i vi :) ajde veselite se zaslužili ste :D

nije jos nista gotovo...i nije off od braina odlučio server..al niste posteni meni ste upali na acc joj joj :narf:
pokusali ste nas pridobit da budemo na vasoj strani od početka jbg nije vam uspjelo jer ipak smo vam 2 arta ja i only maznuli :))mozda bi i pobjedili da smo bili uz vas
al sigurno nebi ostali kad bi vidili da igrate prljavo

dado budi sretan jer ipak si prvi u nečem pa makar u porukama na forumu

Horall
04.11.11, 19:25
Dosta prepiranja, spamanja i sl. Neću dijeliti opomene, ali ako se ne smirite morat ću.

Hvala,
LP, Horall.

kiler
04.11.11, 19:30
iskreno ovo ćini travian zanimljivim

pa i poanta igre je fajt, nema samo klikanja kučica, napad i obrana

i nije se ekipa uplašila, nego je hrabro krenula tukla ww, svaka čast

Brain Killer
04.11.11, 20:34
Evo da se i ja javnem, s obzirom na ispadnuto kamo idemo normalno je da se javim drugoj strani i ukomponiram sve. I Voljeni i Plavac su znali za odluku novčića jer da lupim il ne lupim i jedne i druge imalo je svoje razloge za i protiv.

Uglavnom ne shvačam tu pljuvanje pojedinaca koji me pljuju , a da je drukčije ispalo dizali bi me u nebesa, što se takvih tiće zabole me kaj misle.
Sve u svemu bez obzira na naše offove (ovdje se slažem s dadom) nisu odigrali nikakvu presudnu ulogu, a nikakvu nebi ni odigrali ni da sam išal na kontra stranu i lagano mi je drago zbog toga jer i na jednoj i drugoj strani imam poznanike i prijatelje.

Zaključak: 4Fun 4U je server izgubio jer se ne priklanjamo ni jednoj strani tako da sam i ja ovaj server u svakom slučaju izgubio kak god on završio pa stoga one priče da gledamo samo na svoj interes i pobjedu baš i ne drže vodu i neka niko ne traži izliku gubitka ili dobitka servera u našim postupcima jer kao što sam već napisao mislim da ništa bitnijeg nismo ni utjecali na kraj.
LP svima BK

slamnati vitez
04.11.11, 20:43
Evo da se i ja javnem, s obzirom na ispadnuto kamo idemo normalno je da se javim drugoj strani i ukomponiram sve. I Voljeni i Plavac su znali za odluku novčića jer da lupim il ne lupim i jedne i druge imalo je svoje razloge za i protiv.

Uglavnom ne shvačam tu pljuvanje pojedinaca koji me pljuju , a da je drukčije ispalo dizali bi me u nebesa, što se takvih tiće zabole me kaj misle.
Sve u svemu bez obzira na naše offove (ovdje se slažem s dadom) nisu odigrali nikakvu presudnu ulogu, a nikakvu nebi ni odigrali ni da sam išal na kontra stranu i lagano mi je drago zbog toga jer i na jednoj i drugoj strani imam poznanike i prijatelje.

Zaključak: 4Fun 4U je server izgubio jer se ne priklanjamo ni jednoj strani tako da sam i ja ovaj server u svakom slučaju izgubio kak god on završio pa stoga one priče da gledamo samo na svoj interes i pobjedu baš i ne drže vodu i neka niko ne traži izliku gubitka ili dobitka servera u našim postupcima jer kao što sam već napisao mislim da ništa bitnijeg nismo ni utjecali na kraj.
LP svima BK

Meni je isto drago da ste se zakucali u PC jer je to velikom broju ljudi u PC-u napokon otvorili oči ! :gamer:

venom310
04.11.11, 21:03
a što drugo reći nego tko visoko leti nisko pada....više puta prozivane farmice ruše ''veliki'' PC...

baba
04.11.11, 21:05
A sta reci napokon je ucenik naucio profesora kako se igra ....Koja patetika ...fuj
Sta reci vise nije kraj ali nece dugo do kraja i zavrsio je jos jedan hr server onako kako i dolikuje hr serverima ,puno zamki koplikacija ali pc nije odnio pobijedu,za divno cudo ,ali jos nije kraj dok dado ne zafucka....

dadozg
04.11.11, 21:07
Meni je isto drago da ste se zakucali u PC jer je to velikom broju ljudi u PC-u napokon otvorili oči ! :gamer:

Potpis...i opet se pokazalo da je dadek bio u pravu...

BK
Nemoj zivjet u zabludi tebe ne bi niko dizao u nebesa osim ti sam i tvoja draga,sve sam ti rekao na skype prije nego sam te blokao,a tako misle svi pacijenti...u jednom si u pravu,a to je da si gubitnik servera....jadni oni za koje bus igrao u buducnosti :brukica:

blitz
04.11.11, 21:10
žalosno da je novčić morao odlučivati gdje češ lupati...krenuo si ovaj server sa predznakom PC..znajući koliku si podršku dobio od saveza ti i tvoja supruga,da je neznam koji razlog, nisi se trebao okrenuti protiv svih ljudi koji su vjerovali u tebe,s kojima si se i vjerujem i upoznao u Rl,(s nekima od pacijenata)ako te je pojedinac izbacio iz takta,nisi to trebao napraviti bar zbog tih ljudi...ja te neznam osobno,tako da mi je lakše za podnijet....nije bit što tvoji offovi nisu odigrali presudnu ulogu,bit je što si izdao ljude...
jadno i nisko....
sretno na hr serverima ubuduće...

baba
04.11.11, 21:12
gadno je to dado kad se okrene situacija ....e sad se stavi u polozaj ljudi koje si za..... prosli server vijeruj gorcina je jos uvijk tu i nije nestala ni nakon ovoga danas ......
a najveci gubitnik si ti.... jer ocigledno nemas nikakve zanimacije sem travijana...kako ti se da samo baljezgati po svim forumima na hr serverima daj jednom odi vise i prestani igrati ovu igru .....

mozda hr serveri pocnu napokon posteno igrati kad odu takvi kao ti...

zvrkica
04.11.11, 21:13
ko da smo u kokošinjcu.... dado je glavni pijetao a vi se svi uskokodakali oko njega :P

malo je naporno postalo čitati jedno te isto cijeli dan ;)

beshtija
04.11.11, 21:20
ma bitno je da pc-ovci imaju po kome pljuvat :lol:
zamislite se malo o tom svom "velkom" savezu..
prošlogodišnji saveznici vam okrenuli leđa,isto tako i dojučerašnji igrači.zašto?

DamirB
04.11.11, 21:21
@ Brain
Moram najprije istaknuti da osobno uistinu nisam nikada imao nikakav problem ni sa tobom ni sa Anđom, čak dapače, stoga bi želio da shvatiš moje misli kao nešto objektivno. Mislim da "priča o novčiću" nikako ne drži vodu jer "bacati novčić" nakon što je prošlo 4-5 dana od naše zadnje akcije na serveru je malo, u najmanju ruku, besmisleno...kaj bi bio sam napravio da je i "novčić" obrnuto pao? No, nebitno. Isto tako, nemogu se složiti da off nije odigrao jednu od važnijih uloga jer sam više nego siguran da je primjerice 4fun4u krenuo s nama u našoj zadnjoj akciji da bi plavome sada ww bio bar 2-3 levela niži, što bi uzročno posljedično značilo da bi naš danas bio isto tako cca. 2-3 levela viši. I ovako mi se čini da je vremenska razlika negdje na taman, a u prije spomenutom scenariju siguran sam da bi razlika od cca 4-5 levela u našu korist bila dovoljna za PC pobjedu. Uglavnom, kad bolje razmislim i kad vidim koliko će knap biti bilo čija pobjeda, a da su u nju anti PC koalicija uložili sve što su uložili i da ukoliko pobjede da je to stvar čiste sreće "bacanja novčića" onda se skoro stvarno moram složiti sa Dadom da uistinu većina anti PC koalicije (napominjem većina jer ne generaliziram i skidam kapu pojedincima) može odmah prestati igrati travian jer im baš ne ide dobro.

LP
PC Aisha

PS ne želim da me se opet uvlači u glupe rasprave, samo pokušavam sagledati i rezimirati događaje na serveru, kako ih ja vidim bez zlonamjernosti prema ikome...zahvaljujem na razumijevanju

beshtija
04.11.11, 21:27
I ovako mi se čini da je vremenska razlika negdje na taman, a u prije spomenutom scenariju siguran sam da bi razlika od cca 4-5 levela u našu korist bila dovoljna za PC pobjedu.

pogrešno ti se čini il vam plasiraju krive info.

zvrkica
04.11.11, 21:40

i jedno i drugo, znaš da smo u informativnoj blokadi :cry:

Old_Dog
04.11.11, 21:45
Ja ću se uključiti samo da kažem par sitnica.
Apsolutno je nebitno koji se WW srušio.
Ponoviti ću još jednom što sam rekao već nekoliko puta.
T4 je bitno drukčiji od T3 verzije. Svi WW će biti srušeni i po nekoliko puta.
Pobjedu će na kraju odnijeti najizdržljiviji.
Dočekati ćemo i snijeg igrajući s4... a vjerojatno i Božić :D

dadozg
04.11.11, 21:50
ma bitno je da pc-ovci imaju po kome pljuvat :lol:
zamislite se malo o tom svom "velkom" savezu..
prošlogodišnji saveznici vam okrenuli leđa,isto tako i dojučerašnji igrači.zašto?

nisu nama okrenuli leđa već su samo sebi pljunuli u facu :) kaj se mene osobno dotikavlje sve očekivano i uživam u današnjem danu kada se ispostavilo da sam cijelo vrijeme bio u pravu zajedno sa burazom i par cura sa chata :)

Vi ste tak i tak puno više uložili u ovu pobjedu pa neka Vam je,mi smo pokazali prošli server kaj je to PC,a i ovaj kad smo bili okrnjeni u borbi protiv cijelog servera ...danas je na nas sjelo 50 offova i mi smo ostali još uvijek u igri......

vidim novu grupu na fejsu,a vidim da su neki koji su izbačeni iz PC grupe na fejsu brzo prebjegli u MAC grupu :D:D:D novčić je odlučio,je vraga :D odlučio je ego....

DamirB
04.11.11, 22:03

Ispričavam se, ali sa članovima acc-a Geremije ne razgovaram. Sretno vam bilo.

LP

PS postoje razni kalkulatori pa provjeri moje "čini"

dadozg
04.11.11, 22:08
Ispričavam se, ali sa članovima acc-a Geremije ne razgovaram. Sretno vam bilo.

LP

PS postoje razni kalkulatori pa provjeri moje "čini"

Ajša kad če fešta? :)

propuh
04.11.11, 22:15
bilo kako bilo pobjeda je na vidiku ako dado i voljeni ne iscupaju
neke supersonicne tajne offove heheh
dado priznaj da ste pljuga ovaj server i gotovo, ti si ispao farma makar si stalno lajao da su svi osim tebe
farme ROTFL

dadozg
04.11.11, 22:17
bilo kako bilo pobjeda je na vidiku ako dado i voljeni ne iscupaju
neke supersonicne tajne offove heheh
dado priznaj da ste pljuga ovaj server i gotovo, ti si ispao farma makar si stalno lajao da su svi osim tebe
farme ROTFL

mangup
04.11.11, 22:47
neznam kaj bi reko al.............
nakon nekog vremena shvatiš o osobi kakva je al ipak treba proć neko određeno vrijeme , ono misliš jedno a nekaj ti govori drugo onda nakon nekog vremena vidiš da ono kaj ti govorilo drugo je bilo istina
to je ona star kak se veli
u nevolji se prepoznaje prijatelj !
makar sad nije bila nevolja allllll se pokazalo nešto kaj se nije očekivalo al duboko u duši osječalo , al nema veze
PC :party:

bole77
04.11.11, 22:57
Dado diši,,,duboko diši...ovo je samo igra...server gori doli,,nes ti..ta ti si i onako vjeciti moralni pobjednik...ROTFL

sstipo
04.11.11, 22:58
Ekipa .. stanite na loptu pa ovo je igra. I-G-R-A.
Ne vidim razlog da se zbog neke igre ovako pljuje po osobi koju neki poznaju privatno.
I sudeci po komentarima ovdje, osoba je na svom mjestu. Nikad ne pretjeruje, ne bahati se, ne kiti se natarskim perjem i sl. Sto cemo ga sad staviti na stu srama i gadjati otrvonim strelicama jer je odlucio kako jedna strana nije htjela. Al smo malogradjani, a sve sami intelktualci. ccccc

Pa meni nikad ljepse nije bilo nego zeznuti frenda sa kojim igram belu, jer znam da se on najvise ljuti. Ali mi on zbog toga nikad nije rekao da sam nebitan, da sam mrtav u njegovim ocima. IGRA je to -> I-G-R-A.

Kako nitko nije bio covjek i cestitao Brain-u na tri lijepa off-a koja je napravio, i to uglavnom bez art-a.
Trebalo je velikog znanja, ali truda i vrimena uloziti za takvo sto.
Brain RESPECT.... da si odlucio se zabiti i u nas WW, ja bi prvi cestitao na offovima, jer se ovo ne vidi cesto.

Potvrdjuje se ona stara malogradjanska, lakse je pljuvati po nekome sto je dobar, nego se zapitati zasto sam ja los.

Ne bih komentirao trenutno stanje i tko je u prednosti, jer onaj tko klikne 100 ce pobijediti sve drugo je mlacenje prazne slame.

Stalno se spominje neka prljava igra, a svi sute o tome .. podsjeca me na onu "Pozdrav iz Rovinja". Pa bi zamolio neko objasnjenje sto "prljava igra" u travianu znaci? Hvala!

Po meni jednio sto znam da se napravilo, a sto nema veze sa igrom, je provaliti ljudima na comp, gdje su dostupne razne privatne/poslovne informacije (int. bankarstvo npr) ili na tudji acc i potrositi sve zlato (zlato=novac, tko krade, taj laze, tko laze ... kako ono ide) (izmedju ostaloga to je i kaznjeno djelo). Sve drugo ... raspusten def ovdje, zabijen off tamo i sl, zabijte si MACKU u ....

Kumek, ako ti je toliko do pobjede, i ako mi kliknemo prvi na lvl100, posaljemo ti pozivnicu pola sata prije kraja servera :P

dadozg
04.11.11, 22:59

imala zvrka pravo ja ko kokot u kokošinjcu,svaki drugi post javlja se neka nova iskompleksirana farma :D ajmo kokice kokodaaaaak

@sstipo

vire ti nožice iz guze veličanstvenog B....

ta igračina ima acc samo zahvaljujući nama...dobio je x pusheva,čak i push za KB,plakao je i cmizdrio dragoj da mu sređuje pusheve kad je padao server,kada se razvio izašao je iz saveza,on i draga su uzeli savezne arteve i zahvaljujući jednom od tih arteve ima ono brdo medalja,kako je meni sam rekao do tad nikad nije imao pljačkašku medalju,žicao je kasnije deff odPCa.......tako da objesi mačku o rep kako če bilo tko iz PC grupacije čestitati na offovima....pio je i jeo s nama na feštama,igrao par servera itd...i ispao je dno dna...da ne kažem nekaj gore jer ču popiti ban.....i kaj je najbolje na kraju nije bio apsolutno nikakva prevaga na serveru :D:D:cerek:

Jako sam ponosan na svoje pacijente jer su se svi od reda dokazali kao istine ljudine i niko nije prvi na njih krenuo.....

a meni ne treba pobjeda,imam dovoljno pobjeda u travianu i uvijek ču rađe izabrati ovakav poraz,nego ovakvu pobjedu kakva vas očekuje.....hvala na pozivu,ali ispod moje časti je da budem u savezu sa farmama ;) pusa kumek

Klingon
04.11.11, 22:59
Strašno! Sad vidite kakav je to osjećaj kad nemožete utjecat na nešto ,hehe!možda je acc brainkiller i Anđa haknut od nekog vašeg i poslan off na ww,pa u tome ste prvi!

Klingon
04.11.11, 23:03
Ajde,smiri malo tenzije čovječe,tebi su svi farme!Daj pogledaj prvo sebe pa onda blati druge...

mangup
04.11.11, 23:07
[QUOTE=sstipo;958252]

Kako nitko nije bio covjek i cestitao Brain-u na tri lijepa off-a koja je napravio, i to uglavnom bez art-a.
Trebalo je velikog znanja, ali truda i vrimena uloziti za takvo što

citiram "bez art-a "
očigledno neznaš ili nepratiš arteve
a o broju pusha da ne pričam

dadozg
04.11.11, 23:09
Strašno! Sad vidite kakav je to osjećaj kad nemožete utjecat na nešto ,hehe!možda je acc brainkiller i Anđa haknut od nekog vašeg i poslan off na ww,pa u tome ste prvi!

ne kužim kaj je tu strašno??HALOOO pa oni su totalno nebitni...nisu nikakva prevaga u današnjem fajtu bili,srušili bi nas ispod plavca i bez njih....jedino su pokazali i meni osobno dokazali da sam opet bio u pravu :)

Klingon
04.11.11, 23:15
Uglavnom,prljavi igraju prljavo,pa Vam se sad obilo u glavu ...Kraj priče!

Pacijent i pol
04.11.11, 23:16
ne kužim kaj je tu strašno??HALOOO pa oni su totalno nebitni...nisu nikakva prevaga u današnjem fajtu bili,srušili bi nas ispod plavca i bez njih....jedino su pokazali i meni osobno dokazali da sam opet bio u pravu :)

Tako je, nebitni, samo govorimo o ljudskim "vrlinama" kod to dvoje, nisu imali utjecaj na ww, a da su pojedinci bili u pravu oko njih sad kuzim i ja, bosanac jbga ;)

A fajt je bio vrlo dobar, sad tek postalo zanimljivo, vidjet cemo tko ce kliknuti 100tku :plesem na kisi:

dadozg
04.11.11, 23:17
ok,ok,znam da ovo nije travian nego t4 ali svejedno mi je zalosno vidjeti ovako sa strane,kada vidim imitacije saveza i ove nedorecene greške evolucije koje nisu bile kadre izgovoriti rijec otpor da im sada spontano naraste kičma.... najgore je kada igrac ništa nezna,i onda još i to zaboravi...pa misli da zna

da,znam,i pc je definitivno za qurac ovaj server,znam

ali oni su barem kadri biti heben i snazan savez,to su prije pokazali

sta vi znate osim spamati,i stvarati ujedinjene narode ujedinjavanjem 3 strane svijeta,samo da bi pobijedili pc....

stvar je u tome...ako vi pobijedite...vi cete pricati kako ste pobijedili pc...

ako pc pobijedi,oni se nece imati cim pohvaliti

toliko o ovom t4 serveru

over&out

.

MarineKing
04.11.11, 23:19

što je prljavo? i zašto misliš da je to prljavo, prljavo? ko kaže da je to nešto prljavo?

dadozg
04.11.11, 23:19

kaj nam se obilo u glavu? aaa misliš na vašu prljavu krađu arhitekte...a jbga .....istina,arhitekta je bio ključ :(

Mallek
04.11.11, 23:36
ne vidim di je grIješka? sad će mjerodavni da riješe bez brige, Klingon će da zove interpol i ATJ lučko, Zujalica će pozvat neku ekipu koja mi se prijeti, Prime će mi popušit kurac jer smo u istom kvartu i onda ces biti sretan nadam se :D

No, no, jeste da ste izgubili ovaj server, ali zar baš morate vrijeđati zbog toga? I skretanje pozornosti, opetovano pri tome, na to da druga strana možda igra prljavo ne umanjuje mogućnost i vjerojatnost da ste i vi imali prste u pekmezu ( iili nečemu drugome ). ;)

dadozg
04.11.11, 23:39
No, no, jeste da ste izgubili ovaj server....

kaj je završio server? kak ja nisam onda dobio onu završnu poruku...

Klingon
04.11.11, 23:40
Pa budeš,polako..Ovako se bar guštamo malo..

mangup
04.11.11, 23:41
kad si farma

B.A.N.
04.11.11, 23:43

Više ne šalju završne poruke... sad šalju pozivnice za feštu :cerek:

Mallek
04.11.11, 23:44

A da, što se tebe tiče, želiš li da ovdje citiram sve one tvoje postove u kojima tvrdiš da ste vi izgubili ovaj server jer ste ostali bez offova i kukanje kako vas je potukla nakupina farmi i luzera? Ili nije potrebno, pošto si ti autor tih postova. :)

P.S. Naravno da server još nije gotov, samo ističem da se ponašaš kao da je, prema mom vlastitom opažanju.

MarineKing
04.11.11, 23:45
No, no, jeste da ste izgubili ovaj server, ali zar baš morate vrijeđati zbog toga? I skretanje pozornosti, opetovano pri tome, na to da druga strana možda igra prljavo ne umanjuje mogućnost i vjerojatnost da ste i vi imali prste u pekmezu ( iili nečemu drugome ). ;)

Mallek znaš i sam da smo bili duali nekoliko dana i niš ti se nije desilo na accountu. Još sam ti dao i savjet kako da budeš bolji na sljedećem serveru. Dakle evoluirao sam te kao igrača, još ti fale dodatne pikanterije i pekmezi, to ćemo na privat!

edit: fali smajlić na kraju posta :D

nazgul1982
05.11.11, 00:59

LP svima BK

samo mogu reci iako nisam igrao server jer je t4.....

Odanost ili lojalnost (od francuskog loyauté - vjernost) označava unutrašnju povezanost i izražavanje te povezanosti kroz ponašanje prema osobi, grupi ili zajednici. Lojalnost znači da se sistem vrijednosti sa ostalim dijeli i da se stavovi zajednice brane i tada kad se ima različito mišljenje.

ja sam hebeno oduzet kada je u pitanju moral i etika u travianu,tako da je mene razocarati veliko dostignuce,cestitam

dakimlin
05.11.11, 01:17
Slabo pratim ovaj server (bolje reci ne pratim) ali zar je moguće da je slavni, veličanstveni i veli pisi na koljenima? skatan, razoren i pobijeđen vlastitim oružjem protiv (koliko sam upućen) tri kvadratna??? ma, neeeeeee nije to taj slavni pisi s proslog s4, to mora da je neka kopija!!!! tada su oni bili u jednom trenutku udruzeni s tri (ajmo reci 2 i pol) i razorili pošteno ostatak servera....:101010: :brukica:......ma ovak kao poluaktivni promatrač mogu sam reći neloša slikica (iako priznajem nije to ni blizu onaj pisi bez vader i nasih smodova) za pogledat....jer sve se pamti sve se vrati....:cerek:

Superhik
05.11.11, 01:57
Kolko posla u zadnjih par stranica, valjda bude mod počistio da ne moram ja banove šamarat :D

Isto tako nije mi jasno čemu ovakve rasprave, onoga kojeg je iznenadio ovakav rasplet servera ili laže sam sebe ili nije ni sudjelovao na serveru. Jedina sitnica koja mi ide na živce su ispadi isfrustriranih ljudi sa prošlog servera pa razna etiketiranja PC igrača i samog saveza sa tadašnjeg servera. Ali treba i to shvatit, gubitnik se ima pravo ljutit i opravdavat svoju nesposobnost na bilo koji njemu razuman način, kao što i sad to neki rade :)

P.S. Molim vas dajte si mira i ponašajte se kulturno da i ovo malo dostojanstva šta ovaj server ima ostane neukaljano.

okrutni
05.11.11, 02:04
...
P.S. Molim vas dajte si mira i ponašajte se kulturno da i ovo malo dostojanstva šta ovaj server ima ostane neukaljano.
serveru mozda i ostane.ljudima,tesko.

nazgul1982
05.11.11, 02:38
Slabo pratim ovaj server (bolje reci ne pratim) ali zar je moguće da je slavni, veličanstveni i veli pisi na koljenima? skatan, razoren i pobijeđen vlastitim oružjem protiv (koliko sam upućen) tri kvadratna??? ma, neeeeeee nije to taj slavni pisi s proslog s4, to mora da je neka kopija!!!! tada su oni bili u jednom trenutku udruzeni s tri (ajmo reci 2 i pol) i razorili pošteno ostatak servera....:101010: :brukica:......ma ovak kao poluaktivni promatrač mogu sam reći neloša slikica (iako priznajem nije to ni blizu onaj pisi bez vader i nasih smodova) za pogledat....jer sve se pamti sve se vrati....:cerek:

bez riddicka,nergala,ranjenog,hika,hzga,mene i jos nekih kao aspirinixa i seven of nine ,naravno da samo poremecena osoba to moze usporedjivati,ta dva pc-a

i jos nije travian nego ova verzija za mutirane insekte,to je svakako faktor

sve sta ja sa samopouzdanjem mogu tvrditi da sam sve ove saveze koji su sada "pobijednici" vidjao zgazene i osobno gazio,nema tu i od igre ni s od snage,i takve potrgam za mjesec dana,ali vise hr neigram ,a ni ostali pravi igraci

byby farmland

dadozg
05.11.11, 07:51
druže vader pusti ove isfrustrirane farme nek veselo mašu repičem....ovo sve govori o njihovoj igri i znanju:

SC
Slapice
FED
USKOK
LS
UFP-FED
GUERILA
SEXovci
VALARI
Atlantis
BoP
-BoP-
_BoP_
GUERILLA
X
Mars-X
Biz@LION
HARD
HARD@BIZ
AP
M&M
ANGEL
DPB

pa im ni to nije bilo dovoljno da pobjede ovakav PC pa su još zvali u pomoć i veličanstveni duo B&A :brukica: i jedva su prošli....farme ostaju farme i gotovo...

propuh
05.11.11, 08:21
cinjenica je da ste lagano popushili server
ali primite to dostojanstveno kao pravi fair play igraci :pivo:

zippo74
05.11.11, 08:57
dadozg makni malo svoje buljave oči od pogleda na ww. i malo prošetaj prirodom jer inaće nema tebi spasa.Sramotno je da te uopće puste da ovdje komentiraš nakon onakvih uvreda.Sramotiš i ozbiljnije igrače PC saveza svojim maloumnim izjavama.I zato šuti samo šuti ............ i nek tvoja kosa plava na jastuku uspomena spava!

dadozg
05.11.11, 08:58
psi laju,karavane prolaze,farme ostaju farme,a PC:lovju:

zippo74
05.11.11, 09:24
Opet ti buljiš ,stalno si tu, idi prošetaj neće nitko tvoj ww-ić dirat više.PC stalno vrti pjesmu zadnjih par dana od Jinxa By by baby by pa kaže: srušilo se sve ....kao da je zemljotres...:opala:

baka u kanalu
05.11.11, 09:43
bez riddicka,nergala,ranjenog,hika,hzga,mene i jos nekih kao aspirinixa i seven of nine ,naravno da samo poremecena osoba to moze usporedjivati,ta dva pc-a

i jos nije travian nego ova verzija za mutirane insekte,to je svakako faktor

sve sta ja sa samopouzdanjem mogu tvrditi da sam sve ove saveze koji su sada "pobijednici" vidjao zgazene i osobno gazio,nema tu i od igre ni s od snage,i takve potrgam za mjesec dana,ali vise hr neigram ,a ni ostali pravi igraci

byby farmland

wtf....neko se gadno poigrao

rev
05.11.11, 10:16
...

lost
CRO Army
SYN
ZNG
HARD R.M
Troy
SILENCE
-PC-
.PC
?
libertas
pc.
d.o.m
otpisani
devil
ua
tattoo

jos ih 5 fali a ti pogledaj dobro koji si saveze stavio jer neki ni ne postoje a neki sadrze 2 igrača a dobro pogledaj moj spisak pa ona pricaj ko se skim udruzi jer po broju saveza smo ravnopravni

dadozg
05.11.11, 10:18
bla..bla...bla...

čitaj i plači:

Najuspješniji branitelji
Igrač Populacija Naselja Bodovi
1. PC proxima 15132 21 14677306

Najbolji Heroji
Igrač Razina Iskustvo
1. PC falangis 222 1243890
2. PC ZICKE 205 1062680
3. PC luresi 204 1049576
4. samson 188 897537

Najveći savezi
Savez Igrač Ř Bodovi
1. PC. 54 11440 617746

Najbolji savezi (Off)
Savez Igrač Ř Bodovi
1. PC. 54 117190 6328243

Najbolji savezi (Def)
Savez Igrač Ř Bodovi
1. -=PC=- 2 7356198 14712395

a pošto je onaj čije ime ne spominjemo jer nije zaslužio napravio ovo kaj je napravio isključivo zahvaljujući PCu(pushevima,deffanju i slobodnom razvoju) PCu se može pripisat i status prvog offera servera...

Tako čkomi dok ti i tvoje farme napravite ovakve rezultate ...vama je vrhunac traviana ujedinjenje sva četri kvadranta te kopiranje .....

ja UVIJEK biram ovakav poraz sa prehebenom ekipom kojoj skidam kapu do poda :)

@rev

SILENCE
-PC-
.PC
?
libertas
pc.

ovi savezi su sudjelovali na kraju,ostali savezi su svi uzeti samo da se napravi neka crta s vama jer ste uzimali sve kaj ste mogli i svoje UN ...da ste mogli uzeli bi i ekipu sa hr5 :cerek: ...na kraju su offovi samo od PCa izašli.......mene osobno je jako SILENCE razočarao sa ni jednim ww offom,ali još stignu ko zna kaj mogu skrivat :)

Žena Zmaj
05.11.11, 10:30
Ah, to su bila vremena :D

a ne ovi sensi smensi serveri :P

jao meni hahahah ima li ovom ikad kraja..sad kad jos luda lignja od nekud proviri ili zagorec :P

__hak__
05.11.11, 11:01
...

ne volim pisat ovdje, rađe čitam i smijem se.
ali ti si zbilja največi šljam ovog foruma. od 20 saveza koje ti ne priznaš stiže ti i deff i hrana, neki od tih igrača koji ništa ne valjaju su rušili GG od tvojih protivnika.
volio bi da ovo svi čitaju, jer mislim da poslije ovakvih izjava ''igračina'' kao što si ti nitko PCu više neče pomagati.

dadozg
05.11.11, 11:04
lijepo te mama odgojila :)

ko je rekao da ja ne priznam nikog? pa ja sam sudjelovao u savezništvu sa SYN...samo je jedna činjenica,na kraju su ww offovi samo iz PCa izašli....

spajla
05.11.11, 11:06
Toliko pljuvanja da je ovo strava .
Igram na +/+ i ne sviđaju mi se svi s kojima igram .
Na -/- ima igrača koje uvažava i poštujem te bi s njima s guštom odigrao server ali ovdje neke stvari stvarno nemaju smisla.
Dado malo manje pljuvanja i sve će biti dobro ....
Realno ovdje ratuje 4 saveza kontra 4 saveza , a sve ostalo su nebitni savezi koji ne pomažu nikome .
Dobro ih je imati na popisu da ih se farma u miru :)

dadozg
05.11.11, 11:07
Toliko pljuvanja da je ovo strava .
Igram na +/+ i ne sviđaju mi se svi s kojima igram .
Na -/- ima igrača koje uvažava i poštujem te bi s njima s guštom odigrao server ali ovdje neke stvari stvarno nemaju smisla.
Dado malo manje pljuvanja i sve će biti dobro ....
Realno ovdje ratuje 4 saveza kontra 4 saveza , a sve ostalo su nebitni savezi koji ne pomažu nikome .
Dobro ih je imati na popisu da ih se farma u miru :)

potpis od prve do zadnje riječi....

Karlo22
05.11.11, 12:04
potpis od prve do zadnje riječi....

To znači da vas nema manje i da nije cijeli server protiv vas

Batak
05.11.11, 12:12
dado očito je to jedna velika zavjera kontra pc-a (jadni vi) a statistike sve na strani pc-a kako sada to???

a ja samo vidim srušene ww-ove, onda ova statistika i nije nešto.....

No ko napravi ww taj je pobjednik a ne statističar... što neznači da nestignete ali pod uvijetom da manje drobiš a više radiš na ww-u.....

npeppy
05.11.11, 12:14
Pozdrav

Ništa je ovo ne razumijem. Tu je hakiranja aceva, pa onda vračanje nazad. pa artova .... svašta nešta.
Koliko čitam vidim da se ima viška offova pa da ne propadnu rješavaju se na vlastitom ww-u. Vjerujem da je ovo dio taktike da se ww gradi u nedogled.
Dado ti si meni tu največi lik. Ti držiš ovaj forum na životu pa reci ti meni ima li kakva fešta za kraj ovog servera bez obzira na ishod. Ako ima da li u obzir mogu doči i neki vanjski likovi :)

TaraT
05.11.11, 12:29
nije da bas pratim ovaj ili bilo koji drugi server, samo prelistam forum, a cinjenica je da se jedino ovdje ima ssto za procitati
doduse, ne bas puno pametnoga
ali jedan mali osvrt

...i za mene je drlja car i pravo nevinašce prema veličanstvenom duete B&A koji su iskoristili savez dok im je trebao i razvili se zahvaljujući pushevima i deffus aveza te uzeli arteve zahvaljujući kojima su napravili te offove,a kasnije uvalili kajlu...opet....al ko je kriv mojima kad su bili lakovjerni,ja sam od prvog dana trubio da če se oni na nas zakucat i danas mi je neopisivo drago kaj i jesu...pokazali su da su dno dna ove igre ;)
...

drlja=car
B&A= dno dna
po ovdje napisanom, napravili su istu stvar, daj malo objektivnosti

a ako mislite da nas jaaaako boli ovaj poraz te da smos vi odreda u bedu sad zbog toga varate se,danas je odlična atmosfera na skypu i glavno pitanje je "KAD FEŠTAMO?" :cerek:

nadam se da to nije sluzbeni stav pc koalicije jer to malo zvuci kao: mi smo ovdje da se samo dobro zabavimo, nije nam bitna pobjeda i sl.

dadozg
05.11.11, 12:31
npeppy bit če fešta..javim ti vrijeme i mjesto i prošle godine su svi bili pozvani tako da vjerujem da če i ove godine biti mjesta za sve koji če htjet doč osim za par likova koji nisu poželjni prije svih veličanstveni duo koji je sudjelovao u krađi arhitekte i veličanstveni duo koji je skoro cijeli server živio na grbači PCa ....

@batak

nema nikakve zavjere već smo samo ponosni kaj smo natjerali farmice da naprave najveću megakoaliciju u povijesti hr servera i još smo u igri nakon svega :cerek:

@igle

već sam opisao Drlja i ovo dvoje nikako ne mogu u isti koš...

Toso
05.11.11, 12:49
kome netko ovdje pokusava nesta dokazati?

svi vec imaju predefinirano misljenje, stoga, ajmo dalje...

TaraT
05.11.11, 12:49
kako ne, jesu oboje napravili nesto uz pomoc drugih, pa se na kraju okrenuli protiv njih
medjutim, jedni su to napravili protiv tebe, a drugi je to napravio, u tvoju korist, tj. cinilo ti je to gust
samo u tome je razlika
ali, to stvarno nije tema ovdje

@ toso
pa zar i ti ovdje

dadozg
05.11.11, 12:55
igle na privat možemo nastaviti na ovu temu...Drlja je Marija Tereza za ovo dvoje i kraj diskusije...uostalom Drlja je sa svojim potezom odlučio server,a ovo dvoje su samo sebi pljunuli u facu i bacili dvije godine igre te međuljudskih odnosa u smeće :) i kaj je najgore nisu utjecali na razvoj servera

nema razlike oba poteza su meni gušt jer sam dokazao u obje situacije da sam u pravu :)

@Toso

dolazis na zavrsnu festu?

TaraT
05.11.11, 13:01
igle na privat možemo nastaviti na ovu temu.. ....dvoje i kraj diskusije..

lol
mislim da je nepotrebno kad si vec donio zakljucak

a toso i feste, mos misliti
iako, cujem da igra u pc, pa mozda se i pojavi
nije ni cudo da vas lose ide kad imate njega u svojim redovima

Toso
05.11.11, 13:24
a toso i feste, mos misliti
iako, cujem da igra u pc, pa mozda se i pojavi
nije ni cudo da vas lose ide kad imate njega u svojim redovima

ja igram? ne igram ja travian vec poduze =)

@Toso

dolazis na zavrsnu festu?

mislim da nisam najpozeljniji :D

@ toso
pa zar i ti ovdje

nope, samo pratim, nostalgija :)

kiler
05.11.11, 13:49
igra travian zbližava i udaljava ljude

upoznaješ dobre duše, drage prijatelje i velke zaljubljenike u igru

s druge strane upoznaješ i bolesnike i one zle i opake

ja sam do sada imao sreće, pa upoznao samo 1 bolesnika i puno puno dragih ljudi, zadnje dvoje koje sam upoznao mogu samo rijeći hvale reći za njih

jesu zaljubljenici igre ali ostali su normalni i jednostavni

valjda će ovo brzo završiti da zaklopim komp na duže vrijeme

sve mi se gadi po malo

Klingon
05.11.11, 14:05
Istina upoznaš svakakve ljude,ali uglavnom dobre i ok!

Klingon
05.11.11, 14:17
Evo vidim da ste prestigli natare i došli do broja 1.

Troki
05.11.11, 14:36
Ne igram ovaj server, ali po priči na forumu vidim da ekipa ništa nije naučila od zadnjeg s1 (odnosno drljinog poteza), vidim da par ljudi još uvik radi pizdarije i gadarije po serverima i da ih i dalje podržavaju tupani kao što je dadozg. Ljudi kad ćete se više opametit i odigrat jedan normalan server u dobrom fajtu a ne da se na svakom serveru povlače pitanja tipa "tko je koga hakirao" i sl. Po meni, tko god dobio ovaj server neće bit pobjednik, bar ne čisti, jer koliko sam čuo, i sa jedne i sa druge strane su bile podle igre.

keke
05.11.11, 15:01
ne volim pisat ovdje, rađe čitam i smijem se.
ali ti si zbilja največi šljam ovog foruma. od 20 saveza koje ti ne priznaš stiže ti i deff i hrana, neki od tih igrača koji ništa ne valjaju su rušili GG od tvojih protivnika.
volio bi da ovo svi čitaju, jer mislim da poslije ovakvih izjava ''igračina'' kao što si ti nitko PCu više neče pomagati.

svakih 10 stranica naiđem na normalan post, hvala

lijepo te mama odgojila :)

ko je rekao da ja ne priznam nikog? pa ja sam sudjelovao u savezništvu sa SYN...samo je jedna činjenica,na kraju su ww offovi samo iz PCa izašli....

njega je bar odgojila, nemam naviku vrijeđati ljude pa neću komentirati tvoj odgoj.
Na početku pomislih da samo provociraš, zezaš se i igraš igricu. Sada je slika malo drugačija.
Ne treba biti ogorčen, pobjednik se još ne zna a sve bi moglo iznenaditi tko će i koji ww kliknuti na 100
Ja više ne navijam za nikoga a nakon toliko uvreda i bezobrazluka ni hranu ne šaljem.
Koliko si novca potrošio? Imaš? Imam i ja ali ga ne bacam.
Kada čovjek odvagne, zbroji malo što pišeš, ispada da sve radiš za završnu feštu. Jesi ti znao da to nije jedini način da se fešta? I na svijetu žive i ljudi koji ne igraju Travian a isto znaju feštati.
U početku si bio simpatičan i smješan kako uspiješ neke isprovocirati. Sada ---------

malo OT: Brain i Anđeo, svaka čast na offu

dadozg
05.11.11, 15:13
keke znaš kako mene boli kaj ti imaš takvo mišljenje o meni...evo u agoniji sam :cerek::cerek:

nego neki gal sad sjeo sa lijepim offom,lik fulao valjda 24 sata :cerek: majko mila od kog mi gubimo server

keke
05.11.11, 15:20
Znam, čim se nisi ni osvrnuo na moj post, a i nisi imao potrebu komentirati
I ja sam sebi super :party:, nisi jedini

dr.krafter
05.11.11, 16:11
kiler viri ti još mali prst iz guze ....

Kad smo kod virenja iz razno raznih guza mislim da ti ipak nebi trebao drugima predbacivati jer pamtim te od drugog s2 i odtad sam vidio tvoje nožice iz razno raznih guza kao što su vaderova,proximova,pijančeva...
Malo previše hračkaš po ljudima a u milijun situacija dosad hraknuo si po sebi,i uporno tvrdiš da je tebi ovo samo igra i vrhunac da ti imaš RL :D
Kako je bilo jasno na početku starog s4 da će PC dignuti taj server tako je isto bilo jasno odpočetka da neće dignuti ovaj,jer onaj prošli PC je bio skup odličnih igrača koji znaju kako se igra travian...

Ovaj server sam se regao čisto da upoznam novu verziju,znalo se desiti da me nema tjednima i vidi se da su offovi manji,tj da najvjerovatnije nikad neće biti skinuti neki rekordi.Tim više svaka čast brainu na offu,znalo se da je lik igračina,ovime je to samo dokazao.
Isto tako koliko sam uspio shvatiti dolaze neki novi savezi,igrači koji bi kroz koji mjesec trebali skupiti nešto iskustva i krenuti sa pravom igrom...

Mallek
05.11.11, 16:15
keke znaš kako mene boli kaj ti imaš takvo mišljenje o meni...evo u agoniji sam :cerek::cerek:

nego neki gal sad sjeo sa lijepim offom,lik fulao valjda 24 sata :cerek: majko mila od kog mi gubimo server

Koliko ja vidim, i s vaše strane danas sjedoše neki s offovima...ali da, nisu iz PC-a, pa nisu zanimljivi, valjda. :)

Sharafciger (kifla brate)
05.11.11, 16:23
Udri brigu na veselje bice bolje kaze se, kolo srece dok se krece, sve ce doci na svojeeeeee...

http://www.youtube.com/watch?v=aH7A9lgDXy8

I eto, doslo je na svoje...

No, da ste bolje cuvali x5, vjerojatno bi prica bila obrnuta :)...ah sto ces, kad ga niste bili sposobni zadrzati :D

dadozg
05.11.11, 17:19
No, da ste bolje cuvali x5, vjerojatno bi prica bila obrnuta :)...ah sto ces, kad ga niste bili sposobni zadrzati :D

s obzirom da i ti vučeš komplekse sa prošlog s4 ne bi me iznenadilo da si imao umješane prste u tu podlost,ali jbga iskoristili ste situaciju i tu vam treba čestitati,jest da je prljava pobjeda,ali u zadnje vrijeme su sve takve na hr serverima

ajmo dalje kokoši,svaki post riječ dado :cerek::cerek::cerek:

@krafter

na način na koji je B napravio tri offa i moja pokojna baba bi mogla tako da ne zaslužuje neki poseban respect osim toga da je iskoristio povjerenje i prijateljstvo ljudi s kojima igra drugi treći server zaredom...dno dna ....a ovo oko pijanca ti nije baš trebalo,ako se dobro sječam ja sam ogolio njegovu dvoličnu igru i ja sam mu sredio poraz na serveru ;)