PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19

Calko
05.11.11, 17:26
Opet Dado izgubio, vec godinama nista novo na travianu. :P

dr.krafter
05.11.11, 18:26
@krafter

na način na koji je B napravio tri offa i moja pokojna baba bi mogla tako da ne zaslužuje neki poseban respect osim toga da je iskoristio povjerenje i prijateljstvo ljudi s kojima igra drugi treći server zaredom...dno dna ....a ovo oko pijanca ti nije baš trebalo,ako se dobro sječam ja sam ogolio njegovu dvoličnu igru i ja sam mu sredio poraz na serveru ;)

Pa napravi i ti 3 offa da se divimo,najlakše je srati po nečemu.Ljudi kao što su brain su PC-u i donjeli pobjedu na prošlom s4.

Što se pijanca tiče nisam baš siguran da si ti taj koji mu je sredio poraz,jedino što se onda sjećam je bilo tvoje konstatno napadanje,otvaranje razno raznih tema kontra njega,a pijanac je naspram današnjih muljatora poštenjačina.

zvrkica
05.11.11, 18:31
samo kokodaču zvrka :)

da nesu jaja, mogao bi i zaradit nešto:D

rev
05.11.11, 18:58
s obzirom da i ti vučeš komplekse sa prošlog s4 ne bi me iznenadilo da si imao umješane prste u tu podlost,ali jbga iskoristili ste situaciju i tu vam treba čestitati,jest da je prljava pobjeda,ali u zadnje vrijeme su sve takve na hr serverima

ajmo dalje kokoši,svaki post riječ dado :cerek::cerek::cerek:

@krafter

na način na koji je B napravio tri offa i moja pokojna baba bi mogla tako da ne zaslužuje neki poseban respect osim toga da je iskoristio povjerenje i prijateljstvo ljudi s kojima igra drugi treći server zaredom...dno dna ....a ovo oko pijanca ti nije baš trebalo,ako se dobro sječam ja sam ogolio njegovu dvoličnu igru i ja sam mu sredio poraz na serveru ;)

koliko ja znam pijanac je osvojio server

B.A.N.
05.11.11, 19:01
koliko ja znam pijanac je osvojio server

Znao bi to Dado, ali nije dočekao kraj servera:cerek::cerek::cerek:

Klingon
05.11.11, 19:35
Nevjerojatno da se nemože jedan normalni post napisat a da nismo kokoši,farme ili ko zna kaj!??

Superhik
05.11.11, 20:37
Nevjerojatno da se nemože jedan normalni post napisat a da nismo kokoši,farme ili ko zna kaj!??

I mene to zanima......

kiler
05.11.11, 21:19
Svjetsko čudo
Igrač Naziv Savez razina

1. Plavac mali Prohujalo sa vihorom MAC 80

5. Natari - 0 -

6. PC proxima SILENCE -=PC=- 0 -

7. PC proxima Rehab -=PC=- 0 -

ovi natari jaki do bola8)

sve ostalo su bajke

Horall
05.11.11, 21:33
Izbrisani su postovi sa spamom i vrijeđanjem, ako nastavite ovako (pogotovo dadozg) slijedit će sankcije.

LP, Horall

Sharafciger (kifla brate)
06.11.11, 00:34
s obzirom da i ti vučeš komplekse sa prošlog s4 ne bi me iznenadilo da si imao umješane prste u tu podlost,ali jbga iskoristili ste situaciju i tu vam treba čestitati,jest da je prljava pobjeda,ali u zadnje vrijeme su sve takve na hr serverima

ajmo dalje kokoši,svaki post riječ dado :cerek::cerek::cerek:

@krafter

pa ako sam ih po tvome i imao, sada sam ih uspjesno zalijecio :D...

udri brigu na veselje...

samo je zanimljivo da je licemjerje na vrhuncu :D dok mi to radimo bas je kul, a kada nama drugi to naprave onda KME KME, mama pomozi!

beshtija
06.11.11, 04:50
pa ako sam ih po tvome i imao, sada sam ih uspjesno zalijecio :D...

udri brigu na veselje...

samo je zanimljivo da je licemjerje na vrhuncu :D dok mi to radimo bas je kul, a kada nama drugi to naprave onda KME KME, mama pomozi!
:lovju:mamića

zlikovci
06.11.11, 05:52
šteta što gospodin vader nije ostao igrati s4 :tough:

savez koji on spominje na ex4 se prostirao na 3 kvadranta,i opet je morao raspuštati deff da pobijedi :brukica:

taj savez je natamburan na sadašnjoj 4 i mali su izgledi kako stvari stoje da ikada više zaigra

osim naravno na fešti,oko logorske vatrice :D

dadek će pričati svoju verziju istine a ti možeš anegdote o nekom jakom pc koji je mlateći farme uzeo

server zahvaljujući velikom tebi i još nekoj dvojici trojici igrača.ma daj.. uozbilji se

dadozg
06.11.11, 06:01
e moj zlikovci,prošli s4 PC niste mogli pobjediti jer jednostavno niste bili ni do koljena tada,sad ste evoluirali te shvatili da ujedinjenjem sva četri kvadranta imate šanse i uspjeli....za razliku od Vas PC je prošli server VOJNO rješavao saveze te ostatke tih saveza prihvaćao kod sebe...ajde možda i vi sad evoluirate pa na slijedećem s4 probate nekaj vojno napraviti :cerek::cerek:

zanimljivo,ali meni osobno uopće ne zvuči da smo mi natamburani,a ni statistika to ne pokazuje gde smo uvjerljivo prvi u svim poljima....jednostavno iskoristili ste par naših grešaka i uzeli ponuđeno i jedino na tome vam treba čestitati,ostalo ste napravili veliko NIŠTA....

a ako i jesmo natamburani,opet ste morali raspuštat deff da pobjedite :brukica: na kvadrat

kao što rekoh psi laju,karavane prolaze,a PC:lovju: ....pusa micek

p.s. mi nečemo više igrati ne radi vas nego zbog toga kaj nam je svima dosta traviana,ali nikad ne reci nikad...ako Voljeni pošalje poziv naša dužnost je da se odazovemo ;)

Aspire
06.11.11, 07:39
Mislim da ti ovo uvlačenje nije potrebno, znaš ti i bolje od toga.

LP Aspire

twinmixtwo
06.11.11, 07:56
kako se ovo sve priblizava kraju na neciju srecu a neciju nesrecu, cestitam svima na dobrim offovima i deffovima, ne kao na nekim prijasnjim serverima al bilo je dosta dobrih napada i obrana. tko je kako igrao, u to necu ulaziti, al cestitke i PC savezu a i svojim Guerillcima u kojem sam sreo clanove starog nWo saveza koji su samo dali volju i zelju da se potrudimo vise na ovom serveru.
A posebne cestitke mom sinu koji slavi 7 rodjendan.

LP

Žena Zmaj
06.11.11, 08:10
jednostavno iskoristili ste par naših grešaka i uzeli ponuđeno i jedino na tome vam treba čestitati,ostalo ste napravili veliko NIŠTA....

pa onda nam cestitaj jer to "veliko nista" i "jedino to" kako ti nazivas bilo je cisto dovoljno da vas posaljemo po šibice... nekoliko puta hehehehehehe... konacno da se skupila ekipa koja se proximi ne uvlaci u guzicu...hehehe samo cudno mi je, ja sam mislila da vas ima puno vise koji to uspjesno radite al ocito je nekima to dosadilo pa su odlucili izac iz anusa i gledat nove kako se uspjesno uvlace a pritom bezuspjesno ratuju hehehehe
s
ak
rs
:dance:

btw.. vi necete igrat jer se vise nemrete skupit kolko ste prejadni hehehehehehe heheheh heheheh heheheheh niko vise nece igrat s vama zato necete vise igrat eheh hehe hehe

pranjo
06.11.11, 08:22
pa daj molim te tko bi igrao u pc ak je dado ovako naporan i na skaypu kao sto je na forumu onda me cudi sto PC uopce postoji
clown.....

dadozg
06.11.11, 08:23
ukratko odgovor na ovaj tvoj post:

PC:lovju:

zvrkica
06.11.11, 08:25
pa onda nam cestitaj jer to "veliko nista" i "jedino to" kako ti nazivas bilo je cisto dovoljno da vas posaljemo po šibice... nekoliko puta hehehehehehe... konacno da se skupila ekipa koja se proximi ne uvlaci u guzicu...hehehe samo cudno mi je, ja sam mislila da vas ima puno vise koji to uspjesno radite al ocito je nekima to dosadilo pa su odlucili izac iz anusa i gledat nove kako se uspjesno uvlace a pritom bezuspjesno ratuju hehehehe
s
ak
rs
:dance:

btw.. vi necete igrat jer se vise nemrete skupit kolko ste prejadni hehehehehehe heheheh heheheh heheheheh niko vise nece igrat s vama zato necete vise igrat eheh hehe hehe

http://www.easyfreesmileys.com/smileys/lol-045.gif

dadozg
06.11.11, 08:27
http://www.easyfreesmileys.com/smileys/lol-045.gif

ja ne znam zakaj su svi ljubomorni na našu ljubav spram Voljenog....alo ekipa on je samo naš Voljeni,a vi si tražite nekog drugog...hihi jedva čekam njegov govor na završnoj fešti :D

zvrkica
06.11.11, 08:30
ja ne znam zakaj su svi ljubomorni na našu ljubav spram Voljenog....alo ekipa on je samo naš Voljeni,a vi si tražite nekog drugog...hihi jedva čekam njegov govor na završnoj fešti :D

hm.. ja imam svog voljenog a to nije prox :P

dadozg
06.11.11, 08:32
hm.. ja imam svog voljenog a to nije prox :P
hm...a koga voli tvoj voljeni? ja bi se zabrinuo na tvom mjestu :P

nego ne smijemo spamat...ajmo OT ima kakvih događanja na serveru ? jesu povučeni oni WW offovi iz naftalina?

zvrkica
06.11.11, 08:35

nego ne smijemo spamat...ajmo OT ima kakvih događanja na serveru ? jesu povučeni oni WW offovi iz naftalina?

moj voljeni voli mene... nemoj da se bacam u brige... nešto ga xena često pozdravlja... sad sam se baš zabrinula :bic:

offovi? a da evo idem ja povuć svoj :dance:

Prime
06.11.11, 08:46

Ima silence ww je uspio prestic natare

dadozg
06.11.11, 08:53
Ima silence ww je uspio prestic natare

polako sad če i Rehab :) stignemo mi...upravo smo unajmili sve offove sa s5 i s2 sutra kreču na put :D

Klingon
06.11.11, 10:02
Ako vam je potrebno unajmljivanje onda svaka čast!Evo javi se meni pa posjetim nekog iz PC. ooops pa posjećujem ih(Vas) svaki dan...

dadozg
06.11.11, 10:17
Ako vam je potrebno unajmljivanje onda svaka čast!Evo javi se meni pa posjetim nekog iz PC. ooops pa posjećujem ih(Vas) svaki dan...

vauuuu koja si ti faca,hrabro si čekao ww fazu da ispadneš faca brrr mene je tebe strah

a kaj se tiče unajmljivanja pa furamo se malo na vas :D:D:cerek::cerek:

Superhik
06.11.11, 10:21
Strašno šta je se napravilo od imena PC na ovom serveru :(

Klingon
06.11.11, 10:43
Da si malo upućen znao bi da nisam čekao nikakvu "WW"fazu več da vas perem od početka !!Lol toliko o znanju i pisanju postova samo da se napišu i da budeš faca!!
Molim ubuduće provjeri nešto prije nego spamaš tu!

Prime
06.11.11, 11:11

ma nije,ako citas postove od pc-ovaca,cini se da oni pobjeđuju

dadozg
06.11.11, 11:39
ma nije,ako citas postove od pc-ovaca,cini se da oni pobjeđuju

a kaj bi trebali sad plakati i cmizdriti ??'ako si mislio da ste nam nabili neke komplekse u krivu ste...

možda kliknete stotku,ali ipak če server biti zapamčen samo po tome kaj su pacijenti bili na njemu...uvjerljivo smo prvi u svim kategorijama,najbolja zabava na skype...meni je to dovoljno....samo radi nas ste bili primorani ujediniti sva četri kvadranta i pribjeći niskoj igri koju toliko mrzite.....

dakle PC:lovju:

veliki gak
06.11.11, 11:44
a kaj bi trebali sad plakati i cmizdriti ??'ako si mislio da ste nam nabili neke komplekse u krivu ste...

možda kliknete stotku,ali ipak če server biti zapamčen samo po tome kaj su pacijenti bili na njemu...uvjerljivo smo prvi u svim kategorijama,najbolja zabava na skype...meni je to dovoljno....samo radi nas ste bili primorani ujediniti sva četri kvadranta i pribjeći niskoj igri koju toliko mrzite.....

dakle PC:lovju:

Tako je dado, vi ste ipak moralno bili bolji, a siguran sam da je bila stara verzija traviana da bi ih i razbili.

Jedna napomena, ljudi su napravili ono kaj tebi nije uspjelo, ujediniti nekoga, kao što si ti htio ujediniti sve protiv bezimenih, zato šuti i pokrij se duboko preko ušiju.

Uvijek ponosni moralist

dadozg
06.11.11, 11:57
gak pa nije valjda da te još boli taj poraz? :D meni nisu bili potrebni svi,dovoljan je bio Drlja i vaša naiva :cerek: ali to nije dio ove teme

OT
kaj bi bilo da je bilo nemre niko točno reč...i da je bila starija verzija....a statsi sve pokazuju ko je kako igrao ovaj server i meni je to dovoljno

pusa

veliki gak
06.11.11, 12:10
gak pa nije valjda da te još boli taj poraz? :D meni nisu bili potrebni svi,dovoljan je bio Drlja i vaša naiva :cerek: ali to nije dio ove teme

OT
kaj bi bilo da je bilo nemre niko točno reč...i da je bila starija verzija....a statsi sve pokazuju ko je kako igrao ovaj server i meni je to dovoljno

pusa

Ma kakvi, dapače, uživam zbog toga, dobili smo čovjeka od kojeg se sprdamo, ali nemrem više slušati tvoje dvosmislene komentare.
Inaće sam osoba koja je uvijek tvrdila da ima puno istine u tvojim postovima, ali brate što ga sad trkeljaš, kakva dvoličnost, dvosmislenost u tvojim postovima, stvarno neukusno,
a i vrlo drago mi je što si osim popera postal i moralist

:D

Superhik
06.11.11, 12:11
Ne mogu vjerovat da se netko još uvijek hvali statistikama :D

jednom davno na prvom s4 serveru bi je jedan savez koji je potukao sve do koljena u statistikama, izbacio rekordne offove za te verzije servera, katao sve i svakoga, izbacio preko cca 60tak WW offova, najviše deffa u WW selima imao ali začudo nije pobjedio već savez HARD

Da li se itko sječa tog saveza ili saveza koji je osvojio server??? Poanta je da se pobjednic pamte a luzeri mogu samo dostojanstveno to prihvatit i tako zadržati respekt koji su stekli ;)

veliki gak
06.11.11, 12:13
Ma ne hvali se on statistikama Hik, to mu je utjeha za moral :D

dadozg
06.11.11, 12:26
Ma ne hvali se on statistikama Hik, to mu je utjeha za moral :D

kakav moral :D moralne pobjede su za papke tipa tvoje koalicije na s1 :)

a meni je drago kaj uvijek ispadne kak ja lupetam ;) eto imamo najnoviji primjer kod veličanstvenog dueta :) a istine uvijek ima u komentarima,samo je stvar u tome kako nekima ne paše ta istina pa ju doživljavaju kao ne istinu,tebi je pasala dok smo igrali zajedno,a sad ne kad više nismo :) to je razlika između mene i tebe,ja uvijek laprdam isto i nikad mi nije palo na pamet zabiti nož u leđa savezniku ;)

bole77
06.11.11, 13:14
ima Dado prav,,on ne okrece ledja savezniku nego jednostavno kad vidi da su kola krenula nizbrdo on obrise acc ROTFL
Iz servera na server ponavlja istu pricu....da se ne vracamo na njegova dva "gostovanja" na s1 (svi znamo kako je to zavrsilo),, al je i ovdi nakon sto je vidio da PC gubi server poceo pricat kako je otkrio RL i da nema vremena za igru..i slicno...i trubit o statistikama i moralnim pobjednicima...
Ma Dado je apsolutni car dvostrukih mjerila...

veliki gak
06.11.11, 14:30
ima Dado prav,,on ne okrece ledja savezniku nego jednostavno kad vidi da su kola krenula nizbrdo on obrise acc ROTFL
Iz servera na server ponavlja istu pricu....da se ne vracamo na njegova dva "gostovanja" na s1 (svi znamo kako je to zavrsilo),, al je i ovdi nakon sto je vidio da PC gubi server poceo pricat kako je otkrio RL i da nema vremena za igru..i slicno...i trubit o statistikama i moralnim pobjednicima...
Ma Dado je apsolutni car dvostrukih mjerila...

jep

Žena Zmaj
06.11.11, 14:35
LWG savez mi je bio sto puta bolji od ovog prejadnog PC..da se bar vrate ta vremena, onda je bilo totalno zabavno igrat..sad losu propagandu širi loš dado sa jos lošijom spikom svoga ionako prelošeg saveza hehehehehehehehe

veliki gak
06.11.11, 14:41
LWG savez mi je bio sto puta bolji od ovog prejadnog PC..da se bar vrate ta vremena, onda je bilo totalno zabavno igrat..sad losu propagandu širi loš dado sa jos lošijom spikom svoga ionako prelošeg saveza hehehehehehehehe

Ne bih mješao savez sa tim, očigledno da je dobar, jer se ne bi dizala tolika prašima oko njih, a dadin je veći problem što mu je loša verzija traviana.

[11:26:03 AM] d..._..: ja bi se rađe vratio na stariju verziju
....meni bolja
da je stara verzija razvalili bi ih

buaaaa

dadozg
06.11.11, 15:13
ima Dado .....,.
Ma Dado j......

..... loš dado s

...dadin j....

ajme koliko kokodakanja :) i onda nek neko ne kaže kak ja nism car,svaki post dado :d hvala kaj mi hranite ego ;)

a sad dvije sitne replike:

@bole

pretprošli s1 jesam skatan,ali sa 550K kilova te sam ostao do kraja sa LZN/NAV te čak i zidao ww selo ...
prošli s1 jesam ugasio acc iz principa(ja ga imam za razliku od velike većine ovdje forumaša) ...
sadašnji s4 ostvario sam zadatak od Voljenog te nisam gasio kada je crop pao na nulu nego sam suportao ww te naštancao 170 K koplja....mislim da to nije izdaja...nemam vremena za igru(hvala Bogu imam posla preko glave u RL),ali imam vremena za kliknuti trgovce i koplja...

@gak

dobro ti ide vađenje rečenica iz konteksta :D:D:D sve govori o tebi,siroček još te peru neke stvari sa prošlog s1....
p.s. imaš moju poruku na našem chatu,slobodno ju tu kopiraj ;:)

pusa svima,a vi sad dalje kokodačite ;)

veliki gak
06.11.11, 15:21
Nekako jedini tko govori o s1 si ti, osim tebe nitko, očigledno imaš neke traume oko s1

Pusa i tebi

dadozg
06.11.11, 15:28
Nekako jedini tko govori o s1 si ti, osim tebe nitko, očigledno imaš neke traume oko s1

Pusa i tebi

evo da ne moraš dugo prelistavat u onom brdu spama:

[3:16:01 PM] dado_zg: ........

nemam ja nikakve traume,dapače uživam :cerek: traume imate samo ti i tebi slični koji non stop mene spominjete ovdje ..već razmišljam da otvorim fun klub :D

B.A.N.
06.11.11, 15:36
Nakon svih silnih replika na repliku, kako bi rekli u Hrvatskom saboru... pamtit će se pobjednik s4 ujedno i prvi pobjednik nove T4 verzije na HR serverima, a sve ostalo možete okačiti mačku na rep. ;)

gamacid
06.11.11, 15:48
ziveo pc ziveo pc
:P

keke
06.11.11, 16:57
Nemoj misliti na torticu.... nemoj misliti na torticu.....
a torticu uvijek podmetnu na policu kod blagajne, i ja je vidim i sjetim se da postoji
da stoji negdje sa ostalim nametnicima, i ne pojavljuje se svako malo (na svim blagajnama) ja ne znam tko bi na nju jadnu mislio
:offtopic:
Neke nitko ne stavlja u prvi plan(nemaju takvih dostignuća) pa se sami nametnu kako jedino znaju (svaka sličnost sa stvarnim osobama i događajima je potpuno slučajna)

OT: s4 je pri kraju, svakako ću pamtiti pobjednike, ali moram priznati i off od ovih dvoje (iako ga vidjeh samo slučajno i na kratko, ali je za pamćenje)

Pixi
06.11.11, 17:02
offove vidio ..
čuo priče ovakve i onakve ..
ništa novo ..
pozdrav svima znanima i neznanima
Parodix

Toso
06.11.11, 18:02

zasto bi itko vas pamtio? pa koji ste vrag odigrali? nista... osim sto ste spusili male artove BO ko najveci pocetnici. A ti si bio prvi koji se smijao nekima na s1 za isti potez. dado malo manje licemjerja, priznaj barem da ste odigrali lose, jer su vam falili najbitniji igraci sa ex s4...

jedino ce bit zapamcen kao prljav i los server sa nikakvim offovima.

i pamte se samo pobjednici i pojedinci koji su nesta napravili, statistika je goli kurac.

Svaki igrac moze cistiti natare, te off bodove ni ne treba dijeliti. Isto kao netko moze 100k offa kroz cijeli server napravljenog moze napravit vise stete nego netko s off bodovima.

prestanite se hvaliti s istima, jer znace, nista.
jedan off na pocetku WW faze je mogao skatati skaldaru, netko sad s offcinom tko je skinio zid 3 levela, cija je uloga veca? mislim prvog ipak...

dadozg
06.11.11, 18:50
OT: s4 je pri kraju, svakako ću pamtiti pobjednike, ali moram priznati i off od ovih dvoje (iako ga vidjeh samo slučajno i na kratko, ali je za pamćenje)

jedino če se pamtiti na koji način su to dvoje napravili svoje offove :brukica:

@toso

kaj tebe pere :cerek:

Prime
06.11.11, 19:53
Evo ovo krenulo danas po skyp sobama,manje vise opisuje sve http://www.grapheine.com/bombaytv/art-en-6f0dc035ccc00d1f0b02caa2be55dc72.html

Divus
06.11.11, 20:41
Ružan im je taj voljeni vođa. Dobro je što igram na drugoj strani.

baka u kanalu
06.11.11, 21:15
Nakon svih silnih replika na repliku, kako bi rekli u Hrvatskom saboru... pamtit će se pobjednik s4 ujedno i prvi pobjednik nove T4 verzije na HR serverima, a sve ostalo možete okačiti mačku na rep. ;)

ma dobro,vjerojatno ste dobili..ja vam čestitam....
šteta za server da nije bilo više graditelja...da bude malo neizvjesnosti..možda i iznenađenja....ovak pol servera protiv druge polovice i nije neka pobjeda.

Mallek
06.11.11, 21:47
A u ostalim novostima sa servera, prema izvještajima i MM-ovima koji kruže u PC-koaliciji, stanje je doista zanimljivo. Po svemu sudeći, PC-koalicija, koja trenutno zaostaje u gradnji svjetskog čuda, suočava se sa problemom motivacije unutar redova kako se izgradnja približava kraju, prema pouzdanim izvorima, kruže prijetnje i ucjene prema članovima u vezi sudjelovanja u brojnim akcijama fejkanja usmjerenih prema svjetskom čudu protivničke koalicije, u kojima jedan i jedini izričito spominje uskraćivanje deffa i ostale pomioći pojedincima koji ne iskažu spremnost redovitog izvještavanja vodstva o poduzetim akcijama i sudjelovanja u istima.

U međuvremenu, vodeći se glasnogovornik PC-koalicije ne izjašnjava o novonastaloj situaciji i stanju u koaliciji, a na izravne upite diplomatski ( manje ili više ) izbjegava odgovor i skreće s teme, a prema nekim izvorima, također je izložen prijetnjama i ucjenama od strane vodstva PC-koalicije ( u nekoliko navrata je spomenuto ispunjavanja kvote u obliku pismenih priopćenja za javnost u svrhu podizanja morala unutar koalicije ).

Kako će se stvari dalje odvijati, dragi čitatelji, ostaje da se vidi u narednim danima....

lp.

P.S. Ova obavijest je prikupljena iz više izvora koji žele ostati anonimni, te je u ovom obliku iznesena kao autorovo viđenje tih informacija, u nastojanju objektivnog prikaza stanja na serveru, procjena situacije i mišljenje o istoj naravno ostaje stvar subjektivnog gledišta čitatelja.

Momo Gadafi
06.11.11, 21:59
tooo killeru, to si ti i svaka ti čast
a vi ostali plačite i sanjajte samo o takvom offu

zujalica
06.11.11, 22:01

KME KME..... :air kiss:

Da i to bude c/p

P.S. Ova obavijest je prikupljena iz više izvora koji žele ostati anonimni, te je u ovom obliku iznesena kao autorovo viđenje tih informacija, u nastojanju objektivnog prikaza stanja na serveru, procjena situacije i mišljenje o istoj naravno ostaje stvar subjektivnog gledišta čitatelja.

To nije ništa novo, ljudi stalno šapuću ovu javnu tajnu :)
Pacijenti zaista jesu pacijenti za ustanovu kojoj nebi imena spominjala :vampire:

pp44
06.11.11, 22:19
prema pouzdanim izvorima, kruže prijetnje i ucjene prema članovima u vezi sudjelovanja u brojnim akcijama fejkanja usmjerenih prema svjetskom čudu protivničke koalicije

a jesi ti čist u glavI??? da nisi pacijent možda... LoL ne nisi jer nemaš našu dijagnozu

ps.
za cijeli tvoj post
sjedi 1

Superhik
06.11.11, 22:31
KME KME..... :air kiss:

Teta ćemu to, ako želiš se sputit na razinu prepucavanja predškolske djece molim te nemoj, nemam potrebu za time, niti me briga za rezultat ovog servera koji je BTW realan. Samo mi j žao truda i rezultata neke druge ekipe i prošlog saveza koji sada je manje bitan :(

Mallek
06.11.11, 22:34
Negacija istine ne pobija njenu istinitost. Ukoliko tvoja dijagnoza nije simptomatsko ili akutno deluzionalno stanje, preporučam iščitavanje cijelog posta, u kojem je navedeno da takve informacije postoje ( sad, da li ti ne čitaš MM-ove svog vodstva ili nemaš uvid u to o čemu se radi, ne bih ulazio ), ja samo iznosim ono u što imam uvid.

Sve u svemu, negirali vi ili ne, razlika je u tome što se kod vas radi na principu prijetnji i ucjena, usprkos tvrdnjama o tome da se zabavljate, dok kod nas nema takve prisile. Možda zato jer je PC na ovom serveru bio pod imperativom pobjede.

P.S. Prema najnovijim vijestima, netko je nedavno izgubio veliki BO, navodno u naselju nije bilo znatnog deffa. Laž, istina, dezinformacija, podle radnje ili nešto treće? Ostaje da se sazna. ;)

okrutni
06.11.11, 22:52
Negacija istine ne pobija njenu istinitost. Ukoliko tvoja dijagnoza nije simptomatsko ili akutno deluzionalno stanje, preporučam iščitavanje cijelog posta, u kojem je navedeno da takve informacije postoje ( sad, da li ti ne čitaš MM-ove svog vodstva ili nemaš uvid u to o čemu se radi, ne bih ulazio ), ja samo iznosim ono u što imam uvid.

Sve u svemu, negirali vi ili ne, razlika je u tome što se kod vas radi na principu prijetnji i ucjena, usprkos tvrdnjama o tome da se zabavljate, dok kod nas nema takve prisile. Možda zato jer je PC na ovom serveru bio pod imperativom pobjede.

P.S. Prema najnovijim vijestima, netko je nedavno izgubio veliki BO, navodno u naselju nije bilo znatnog deffa. Laž, istina, dezinformacija, podle radnje ili nešto treće? Ostaje da se sazna. ;)
vau...pusti vodu.

paypal
07.11.11, 03:03
mallek, na čemu si ti :D:D

zvrkica
07.11.11, 05:18

al ga ti znaš srat ćovjeće, zaštopat ćeš WC koliko gluposti isereš :blink:

što se tiće arta LOL

nek mu je sa srećom... cijeli server nitko ga neće i sad se napokon nađe dobrovoljac na kraju servera stvarno i ne mogu se nikako načuditi ovako idiotsko glupim i besmislenim komentarima u ovom stadiju igre

dadi se smiješ a pratiš ga u stopu :brukica:

dadozg
07.11.11, 07:12

:patkica:

ma pusti ga,viš da pokušava neki nemir unijeti u naše redove,mislili su ako nas poraze da čemo se raspast,a ono mi svi još uvijek zajedno i predobro se zahebavamo :cerek::cerek:

Raven ST
07.11.11, 07:32

što se tiće arta LOL

nek mu je sa srećom... cijeli server nitko ga neće i sad se napokon nađe dobrovoljac na kraju servera stvarno i ne mogu se nikako načuditi ovako idiotsko glupim i besmislenim komentarima u ovom stadiju igre

Ajme kak tebe pere mala.....:brukica:
Ne smiješ se nervirati .Pojedi keks.Pomazi dragog.

zvrkica
07.11.11, 07:51
Ajme kak tebe pere mala.....:brukica:
Ne smiješ se nervirati .Pojedi keks.Pomazi dragog.

pere me količina gluposti koje se ovdje mogu pročitati

ne nerviram se, ima većih briga od piskaranja, kekse nemam mala sve pojela, a dragi otišao radit.

dudek1
07.11.11, 08:37
evo ovak

ja bi imal pitanje za kumeka dadu

s obzirom da vec drugu godinu igra u mega ultra koaliciji zvanoj PC

najboljem savezu ikad osnovanom na hrvatskim serverima zanima me.....

dado gdje je i kada dogovoreno da se prosli server igra sa tim nazivom saveza..... NE ZNAS ?????

ajde pitaj voljenog

dudek1
07.11.11, 08:42
Ne mogu vjerovat da se netko još uvijek hvali statistikama :D

jednom davno na prvom s4 serveru bi je jedan savez koji je potukao sve do koljena u statistikama, izbacio rekordne offove za te verzije servera, katao sve i svakoga, izbacio preko cca 60tak WW offova, najviše deffa u WW selima imao ali začudo nije pobjedio već savez HARD

Da li se itko sječa tog saveza ili saveza koji je osvojio server??? Poanta je da se pobjednic pamte a luzeri mogu samo dostojanstveno to prihvatit i tako zadržati respekt koji su stekli ;)

naravno da se zna
ali vjerojatno dado za to ne zna
jel mi farme sve pamtimo a kumek to ne mora znati , on uvijek pobijedjuje kakav god bio rezultat na kraju

kiler
07.11.11, 09:27
pere me količina gluposti koje se ovdje mogu pročitati

ne nerviram se, ima većih briga od piskaranja, kekse nemam mala sve pojela, a dragi otišao radit.

pa manje onda piši i svi tvoji problemi su riješeni

a i ja volim kekse, napolitanke su mi najdraže:pizza:

zvrkica
07.11.11, 10:22
pa manje onda piši i svi tvoji problemi su riješeni

a i ja volim kekse, napolitanke su mi najdraže:pizza:

http://www.pic4ever.com/images/5yjbztv.gif

Mallek
07.11.11, 10:32

što se tiće arta LOL

Nego, nije li cilj ove igre zabaviti se? A to naravno svatko radi na svoj način, vi očito na jedan, ja naravno na drugi, iako igramo istu igru. Sad, da dodam svom prethodnom postu, ili kako ti kažeš, nastavim srati ;), ono što me čudi kod tog uzimanja arta je ne to što si ga izgubila, nego što si ga izgubila smiješnom količinom offa potrebnog za njegovo uzimanje...ali naravno, deff je ionako negdje drugdje. ;)

Moji komentari su naravno moji, možeš ih shvatiti kako želiš, na to imaš pravo jer je ovo javni forum, samo, pitam se, nije li podcjenjivanje kojim je protkan tvoj post, uz određenu dozu uvijenog vrijeđanja razlog zbog kojega PC i prolazi na ovom serveru kako možemo vidjeti?

Ali naravno, vi ste moćni PC, nitko drugi na ovom serveru vam nije ni do nožnih prstiju. :P

zvrkica
07.11.11, 10:46
Nego, nije li cilj ove igre zabaviti se? A to naravno svatko radi na svoj način, vi očito na jedan, ja naravno na drugi, iako igramo istu igru. Sad, da dodam svom prethodnom postu, ili kako ti kažeš, nastavim srati ;), ono što me čudi kod tog uzimanja arta je ne to što si ga izgubila, nego što si ga izgubila smiješnom količinom offa potrebnog za njegovo uzimanje...ali naravno, deff je ionako negdje drugdje. ;)

Moji komentari su naravno moji, možeš ih shvatiti kako želiš, na to imaš pravo jer je ovo javni forum, samo, pitam se, nije li podcjenjivanje kojim je protkan tvoj post, uz određenu dozu uvijenog vrijeđanja razlog zbog kojega PC i prolazi na ovom serveru kako možemo vidjeti?

Ali naravno, vi ste moćni PC, nitko drugi na ovom serveru vam nije ni do nožnih prstiju. :P

ok, neću pokušavat shvatiti zašto je sad taj art BO 3/4 toliko bitan u ovom stadiju igre kad je ostalo možda tjedan dana do kraja, ni neću pokušavat shvatiti zašto

je sad smiješno s kojom količinom offa je došao jer tošit deff i vrijeme na taj art je totalno gubljenje vremena

da je došao sa 20 kata i 100 pješaka rekla bi ajde smiješno je

ali deffati art koji uopće ne igra neku ulogu sad pred kraj... nit je zapravo i igrao neku veliku ulogu do sad...

ali dobro.. svaka budala ima svoje veselje, pa ako te veseli što ste uzeli taj art ja vam od srca čestitam:P

Mallek
07.11.11, 10:54
Ma nije da me veseli, samo me čudilo kako 3k offa može uzeti veliki bo? Ali sada mi je jasnije, zahvaljujući i tvom objašnjenju. ;) A to što nije igrao veliku ulogu do sada, ovisi najviše o onome kod koga je bio, ne?

P.S. Kad vam već smetaju ti artevi, dijelite li ih još?

zvrkica
07.11.11, 10:56
Ma nije da me veseli, samo me čudilo kako 3k offa može uzeti veliki bo? Ali sada mi je jasnije, zahvaljujući i tvom objašnjenju. ;) A to što nije igrao veliku ulogu do sada, ovisi najviše o onome kod koga je bio, ne?

evo sad sam i objasnila vašem kolegi kad je već tolika euforija oko tog arta clown

pa da je vama bio bitan vi bi već davno došli po njega zar ne ;)

meni je on dobro poslužio vidi se iz pregleda koliko je dugo bio kod mene i koliko se deffa napravilo od toga :pivo:

Superhik
07.11.11, 11:00

Daj objasni meni iako ne igram ovaj server pa da znam za ubuduće kakva je velika uloga velkog BO arta tjedan dana prije kraja servera u ovakvoj situaciji. :)

The Last Don
07.11.11, 11:06
Od sada me mozete zvati Al Bunndy

Ipak sam ja taj koji je postigao 4 touch downa na 1 utakmici!

Dajte ljudi sve 5 , idemo dalje!

I sto bi rekli oni u luna parku, novi krug novi zeton!

Prime
07.11.11, 11:06
Di nam je prox?krajnje je vrijeme za gg

GRINHIL
07.11.11, 11:13
Daj objasni meni iako ne igram ovaj server pa da znam za ubuduće kakva je velika uloga velkog BO arta tjedan dana prije kraja servera u ovakvoj situaciji. :)

pa slušam ovo i nemrem vjerovat
hik ovo stoji 100%
koji klinac ikoji art sada ikom treba osim MP ak ima supermega off
...

al štaš uvijek veseli tak nešt da moš bocnut protivnika
:)

i ja bi da sam to napravio malo moral podbost jer je fora

dado nam je slabije tu pa onda mallek diže atmosferu hihi

Mallek
07.11.11, 11:14

Mislim da kao iskusan igrač, valjda i sam znaš odgovor na to pitanje. ;) Kao što je i zvrkica napomenula, nikakva u ovoj fazi, možda sam ja ipak samo očekivao više od ovog PC-a.

I da, kad već ne igraš server, ali očito budno pratiš situaciju, mogu pitati odakle ti informacija o kraju za tjedan dana? Vlastiti zaključak na temelju procjene tempa izgradnje trenutnih čuda ili od nekoga iznutra? :)

The Last Don
07.11.11, 11:14
Ajde ginn , pa ja sam vama 4 uzeo, pa ne vidis da se time nasladjujem ! MNOGo :P

GRINHIL
07.11.11, 11:20
aj aj
ja da sam htio preuzeo bi ti i tvoj gg al nije baš nešt

Superhik
07.11.11, 11:45
I da, kad već ne igraš server, ali očito budno pratiš situaciju, mogu pitati odakle ti informacija o kraju za tjedan dana? Vlastiti zaključak na temelju procjene tempa izgradnje trenutnih čuda ili od nekoga iznutra? :)

Ne trebam procjenjivat, ne trebam info, samo se služim magijom koja se zove matematika, lvl 100 bi trebao biti gotov za cca 8 dana i par sati :)

dudek1
07.11.11, 11:51
Ne trebam procjenjivat, ne trebam info, samo se služim magijom koja se zove matematika, lvl 100 bi trebao biti gotov za cca 8 dana i par sati :)

ako se nema jos pokoji off negdje

nisam bas siguran da proxi nije nesto sakrio

spajla
07.11.11, 12:10
ako se nema jos pokoji off negdje

nisam bas siguran da proxi nije nesto sakrio

Garant je sakrio PC koji još off poznavajuči tu ekipu .
Ako nemaju onda stvarno su preloši ........

Nadam se da će trajati još cca 20 dana da složi se još koja runda off-a :)

dudek1
07.11.11, 12:12
bumo vidli rekli su slijepi

spajla
07.11.11, 12:14
evo sad sam i objasnila vašem kolegi kad je već tolika euforija oko tog arta clown

pa da je vama bio bitan vi bi već davno došli po njega zar ne ;)

meni je on dobro poslužio vidi se iz pregleda koliko je dugo bio kod mene i koliko se deffa napravilo od toga :pivo:

Daula ti je maznuo taj art i iskreno je mislio da će se skucati
Ispao je živi smijeh kada smo vidjeli da smo dobili art .
Istina je što kažeš da sada taj art nema više smilsla ali opet možemo malo zekati ;)

Ostala nam riznica na 20 jer nismo uspjeli stabilnost maznuti ;(
Zakasnili off-ovi neki i zaljepili se kao budale ;(

zvrkica
07.11.11, 13:50
Daula ti je maznuo taj art i iskreno je mislio da će se skucati
Ispao je živi smijeh kada smo vidjeli da smo dobili art .
Istina je što kažeš da sada taj art nema više smilsla ali opet možemo malo zekati ;)

Ostala nam riznica na 20 jer nismo uspjeli stabilnost maznuti ;(
Zakasnili off-ovi neki i zaljepili se kao budale ;(

opet citiram samu sebe, ne znam zašto bi branila taj art i i ne znam zašto ste očekivali da će bit deffan :)

dadozg
07.11.11, 14:16
opet citiram samu sebe, ne znam zašto bi branila taj art i i ne znam zašto ste očekivali da će bit deffan :)

majko mila sad kad sam pročitao ove gluposti tek sad me je sram od kog mi gubimo server :brukica: :brukica:

Di nam je prox?krajnje je vrijeme za gg
niste uspijeli niti prva dva puta pa idete na treću sreću? to me podsječa na nekaj kaj je jednom rekao jedan moj frend:
"ako dovoljno dugo pokušavaš napraviti neku glupost na kraju ti se ne čini kao glupost" :cerek:

spajla
07.11.11, 15:17

Očekivali da će se zabiti jer ja stvarno bila sića , a uvjek se ima koja deff jedinica doma kada stalno izlaze iz vojarne .
Uostalom nebitno glvano da se igramo :)

Meni je sada neki zločesti PC-Clay- kata WW support .
Odoše sve farmice na 0 :cry:

Prime
07.11.11, 15:17
majko mila sad kad sam pročitao ove gluposti tek sad me je sram od kog mi gubimo server :brukica: :brukica:

niste uspijeli niti prva dva puta pa idete na treću sreću? to me podsječa na nekaj kaj je jednom rekao jedan moj frend:
"ako dovoljno dugo pokušavaš napraviti neku glupost na kraju ti se ne čini kao glupost" :cerek:

ovo gg se odnosilo na termin good game

kiler
07.11.11, 15:55
a tko je rekao da smo htjeli uzeti arhitekta

tam smo lakše deff pobili, a tak i tak smo pozabijali sekundarce koji na ww ne bi nikakvu štetu napravili

a tam napravili masakr na deffu

pa koga još zanima uzimanje arhitekta, mi pobjeđujemo u pravom fajtu, a ne da vas ogolimo do kraja

ovako je slađe:bic:

dadozg
07.11.11, 16:12
a tko je rekao da smo htjeli uzeti arhitekta

tam smo lakše deff pobili, a tak i tak smo pozabijali sekundarce koji na ww ne bi nikakvu štetu napravili

a tam napravili masakr na deffu

pa koga još zanima uzimanje arhitekta, mi pobjeđujemo u pravom fajtu, a ne da vas ogolimo do kraja

ovako je slađe:bic:

ajde kiler ne brukaj se više sa ovakvim izjavama koliko god htio biti sarkastičan.....nečemo dalje mada bi mogao napisati bibliju o vašem pravom fajtu:brukica:

zvrkica
07.11.11, 16:21
Očekivali da će se zabiti jer ja stvarno bila sića , a uvjek se ima koja deff jedinica doma kada stalno izlaze iz vojarne .
Uostalom nebitno glvano da se igramo :)

Meni je sada neki zločesti PC-Clay- kata WW support .
Odoše sve farmice na 0 :cry:

ma kužim ja sve to, samo ne razumijem zašto se napravila tolika euforija oko toga :)

ja sam uvijek za igru ;)

gamacid
07.11.11, 16:42

GRINHIL
07.11.11, 16:43
ma to je lepi i don garant platil dobre pare da se taj art prepusti
:p
ipak je bitan ak ne i najvažniji ovih par dana do kraja

gunner
07.11.11, 17:03
a oce li neko postat te napade da vidimo te offove, ako vam se da molim lijepo i ostatak ljudi bi htjlo to vidjet koji i ne igraju ovaj server

dadozg
07.11.11, 17:42
ma to je lepi i don garant platil dobre pare da se taj art prepusti
ipak je bitan ak ne i najvažniji ovih par dana do kraja

ma stari moj ja još uvijek krepavam od smijeha kad vidim čemu se tvoji saveznici vesele ko mali pačići...strašno....čujem da je na chatu oduševljenje od trenutka uzimanja arta,upitno je dal če biti veće oduševljenje kad plavac klikne stotku :cerek::cerek:

GRINHIL
07.11.11, 18:19
to lepi kuri na četu

al se ziher nije nado da bude tak glupo uzeo
zato i je fora

al poznajuć lepog vidl bi da je čovjek superspamer i da voli pričat ko i ja bez smisla sam da se nešt nekog zeza
bitno da zezamo nekog

beshtija
07.11.11, 18:40
to lepi kuri na četu

al se ziher nije nado da bude tak glupo uzeo
zato i je fora

al poznajuć lepog vidl bi da je čovjek superspamer i da voli pričat ko i ja bez smisla sam da se nešt nekog zeza
bitno da zezamo nekog
moj podanik lepi :dance:

GRINHIL
07.11.11, 18:54
ja se s njim ne bi falio
lošijeg njuba nisam vidl nikad
da mu nije duala s kim igra ne se imal okolo predstavljat da ima dobar acc
to kaj puno priča ko i ja samo znači da loše igra ko i ja

kiler
07.11.11, 18:59
evo stanja u dugačkoj i neizvjesnoj utrci

Svjetsko čudo

Igrač Naziv Savez razina

1. Plavac mali Prohujalo sa vihorom MAC 84 -
2. Plavac mali Tri u Jedan MAC 60
3. PC proxima TIKOVNICA -=PC=- 59 -
4. Plavac mali Veseljko Iza oblaka MAC 54 -
5. PC proxima SILENCE -=PC=- 14
6. PC proxima Rehab -=PC=- 2 -
7. Natari - 0 -

velika borba za 3 mjesto ulazi u neizvjesnu završnicu

da li će TIKOVNICA izdržati strašan nalet Veseljka koji izvire iza oblaka i zadržati 3. mjesto, iako i 4 mjesto za TIKOVNICU znaći veliki uspjeh za tu mladu i nedovoljno iskusnu ekipu

isto tako velka bitka za 6. mjesto gdje je Rehab izložen stalnim nastojanjima natara da ga izguraju sa te respektabilne pozicije :dance:

natarski slon je u galopu pojurio i ne može ga nitko zaustaviti :cerek:

propuh
07.11.11, 19:16
evo stanja u dugačkoj i neizvjesnoj utrci

Svjetsko čudo

Igrač Naziv Savez razina

1. Plavac mali Prohujalo sa vihorom MAC 84 -
2. Plavac mali Tri u Jedan MAC 60
3. PC proxima TIKOVNICA -=PC=- 59 -
4. Plavac mali Veseljko Iza oblaka MAC 54 -
5. PC proxima SILENCE -=PC=- 14
6. PC proxima Rehab -=PC=- 2 -
7. Natari - 0 -

velika borba za 3 mjesto ulazi u neizvjesnu završnicu

da li će TIKOVNICA izdržati strašan nalet Veseljka koji izvire iza oblaka i zadržati 3. mjesto, iako i 4 mjesto za TIKOVNICU znaći veliki uspjeh za tu mladu i nedovoljno iskusnu ekipu

isto tako velka bitka za 6. mjesto gdje je Rehab izložen stalnim nastojanjima natara da ga izguraju sa te respektabilne pozicije :dance:

natarski slon je u galopu pojurio i ne može ga nitko zaustaviti :cerek:

:101010:

beshtija
07.11.11, 19:18
ja se s njim ne bi falio
lošijeg njuba nisam vidl nikad
da mu nije duala s kim igra ne se imal okolo predstavljat da ima dobar acc
to kaj puno priča ko i ja samo znači da loše igra ko i ja
zato si i ti moj podanik :dance:
p.s.
kiler :101010:

dadozg
07.11.11, 19:20
ajde kiler ne brukaj se više sa ovakvim izjavama koliko god htio biti sarkastičan.....nečemo dalje mada bi mogao napisati bibliju o vašem pravom fajtu:brukica:

evo stanja u dugačkoj i neizvjesnoj utrci.....

neki nikad ne nauče :)

al ajde ovo ti je prva moguća pobjeda(kakva je da je ipak je na kraju pobjeda) pa se smiješ malo veseliti,ali to ne mjenja činjenicu da si farma :cerek:

@raven

nije samo on rekao nego i ja,pogledaj malo bolje chat,ali ova vaša situacija sa pokušajem ismijavanja na kraju servera se nemre mjeriti sa tom izjavom,dapaće vidim da vas je i vaš grin poklopio :D

p.s. ajde farmice likujte :D ipak ste uspijeli u svom naumu UN :D

GRINHIL
07.11.11, 19:27
zato si i ti moj podanik :dance:
p.s.
kiler :101010:

ma daj...
da nas ne plaćate suvim zlatom ne bi ni igrali u gerili
ovako pc-u dajemo samo mali dio informacija

pa traže nas na svih 4 galaksije i šire
reko mi je mh da na slijedećem serveru bude bila i licitacija za nas dva pa ko nam ponudi više srebra tom prelazimo jer ovo nije fora
preveć znanja i šlifa imamo za beznačajne saveze tipa pc i gerila

dogovaramo se da na restartu s4 bumo sam nas 2 u savezu i da uzimamo sami server ako nam ponude ne budu valjale
pa da vidite kak se igra,a ne ovo 22 saveza protiv 22
bljak

GRINHIL
07.11.11, 19:28
@raven
dapaće vidim da vas je i vaš grin poklopio :D

dado ja sam baljezgam nikad ne poklapam
nemoj sada kuhat tu
već sumnjaju da sam vaša špija

dadozg
07.11.11, 19:29
dado ja sam baljezgam nikad ne poklapam
nemoj sada kuhat tu
već sumnjaju da sam vaša špija

pa nisi ti špija,mi smo međusobni duali :D

aj na skype da ti dam MM koji je sad išao dok ga nisu tvoji proslijedili da se malo nasmiješ :D

grin jel dobar MM? mene malo zabrinuli odgovori :D sva sreća pa uzimate server :D

GRINHIL
07.11.11, 19:38
mm je predobar
hahhahaha

sam ak prevlada ova vodeća opcija mislim da ćeš poplašit sve susede na fešti

dadozg
07.11.11, 20:28
mm je predobar
hahhahaha

sam ak prevlada ova vodeća opcija mislim da ćeš poplašit sve susede na fešti

neću :) ma nema straha uzimate vi server sva sreća :D a ti si saznao moguće mjesto fešte,nemoj da nam se ne pojaviš tamo :)

The Last Don
07.11.11, 21:50
NE prizivaj nesrecu! Cuo sam da jede i pije ko MECAVA!

GRINHIL
07.11.11, 22:57
Hehe
last, to ti tvoja cura rekla za mene?
;)

ma kak mos tak rec...nisam ja kriv sta je zak houdek laksi od mene.
znas neki od nas imaju problema sa debljinom pa ne moras odma da me vredas...
sram te bilo.

nego os mi bit defer?

na ++ kolko vidim bude fajt a defera ni za lijek.

razigrana bakterija
08.11.11, 03:10
Ova sramota od servera još nije gotova ? Bilo je kvalitativno loših..dobrih..servera..na svima se igralo prljavo..nekima vise nekima manje..ali ovaj daleko prednjaci..od lose igre do prljavstina..zato dajte ljudi zavrsite vise s ovom mukom dok niste i tom malom broju ljudi koji još igraju do kraja zgadili ovu nekada zanimljivu igru..koja je nažalost silnim promjenama degradirana na razinu da ju može igrati i bilo koje dijete predskolskog uzrasta..dva graditelja..dvije megakoalicije..obje u jednom trenutku placu i vrijeđaju po forumu..obje igraju prljavo..žalosno je gledati u šta se travian pretvorio..

zlikovci
08.11.11, 03:41
kad znamo tko je bio savjetnik vodstvu pc-a,u toj maloj skype sobici,sasvim nam je razumljiv njihov krah.ali ne moze mi biti jasno kako ta ista osoba može kakati po serveru.da li to znaci i da kaka po sebi? dalje bi se osvrnuo na last dona.koji je nanjusio da bi pc mogao uzeti server pa je pregmizao tamo,uz riječi ma ne da mi se igrati cetvorku.bravo majstore.:D
zašto vam je teško priznati da ste išamarani od onih koje ste na istom ovom forumu na proslom serveru nazivali farmicama?
molim samo odgovore od pishički uravnoteženih igrača l.p

dadozg
08.11.11, 07:31
iz jednostavnog razloga...zato kaj nismo išamarani...morate još puno žganaca papat da bi dostigli naš nivo igre...

ovaj server je jednostavno pokazao da je kvantiteta bila na kraju bolja od kvalitete.....

na ovo oko savjetništva jedan veliki LOOOOL razigrani nikada nije igrao s4,bio je samo u spam sobi gdje je zahebavao sve nas :)

http://izbori2011.tportal.hr/sve-vijesti/158251/Tko-je-postavio-transparent-na-balkonu-HDZ-a.html

hahhahahahahahahahaha pepe jel ovo tvoje maslo :D

razigrana bakterija
08.11.11, 08:19
.

Pa di si postenjacino ? Nego..tko je autor onog "poteza" servera i "čistog" preuzimanja arta ? Ti ili dualka ?

P.s. Drži se ove verzije prilagodene predskolskom uzrastu..za onu ozbiljnu..pravu verziju traviana još nisi dovoljno evoluirao ;)

GRINHIL
08.11.11, 09:06
pričaju mi da si ti preškrt da igraš ovu verziju pa ti ne bi smetala

a sad zbilja: većina nas bi igrala staru verziju al štaš...kad ne daju...

Žena Zmaj
08.11.11, 10:24
Pa di si postenjacino ? Nego..tko je autor onog "poteza" servera i "čistog" preuzimanja arta ? Ti ili dualka ?

P.s. Drži se ove verzije prilagodene predskolskom uzrastu..za onu ozbiljnu..pravu verziju traviana još nisi dovoljno evoluirao ;)

joj daj molim te kaj ste svi odjednom moralni..kak mozete bit tako licemjerni hehehehe pa uzas..i nije vas opce sram takvo licemjerstvo prodavat tak javno..ko te tjera da gledas..nisi moderator ovog t4 foruma pa nemoj ni gledat sto se pise..nisi ti sudac koji ce sudit kako ce se neko izrazavat, igrat i slicno..a ta svoja moralna misljenja zadrzi za sebe...ak nisi skuzio ni RL nije moralan kak bi onda igrica mogla bit..ko da ste s marsa opali svi..odite se svi zaredit u neki sveti red traviana i molite se za postenje...svasta..teska debilana...

od kad je traviana se ne igra posteno, vara se , podmece, spijunira, krade..vi ko da imate amneziju ili vas je upiknulo nekaj pa ste odjednom sveti i puni morala i rijeci prezira prema ostalima koji se ne uklapaju u tu vasu novu moralnu vertikalu koju ste si iskrojili u glavi samo zato sto GUBITE heheheheheeh heheheh hehehehhe hehehehhe smjes smjeh pa jos malo heh hehe heheh

Superhik
08.11.11, 10:41
joj daj molim te kaj ste svi odjednom moralni..kak mozete bit tako licemjerni hehehehe pa uzas..i nije vas opce sram takvo licemjerstvo prodavat tak javno..ko te tjera da gledas..nisi moderator ovog t4 foruma pa nemoj ni gledat sto se pise..nisi ti sudac koji ce sudit kako ce se neko izrazavat, igrat i slicno..a ta svoja moralna misljenja zadrzi za sebe...ak nisi skuzio ni RL nije moralan kak bi onda igrica mogla bit..ko da ste s marsa opali svi..odite se svi zaredit u neki sveti red traviana i molite se za postenje...svasta..teska debilana...

od kad je traviana se ne igra posteno, vara se , podmece, spijunira, krade..vi ko da imate amneziju ili vas je upiknulo nekaj pa ste odjednom sveti i puni morala i rijeci prezira prema ostalima koji se ne uklapaju u tu vasu novu moralnu vertikalu koju ste si iskrojili u glavi samo zato sto GUBITE heheheheheeh heheheh hehehehhe hehehehhe smjes smjeh pa jos malo heh hehe heheh

A vidi šta je osjetljiva na Razigranog. Koliko ga znam sa traviana on je jedan od rijetkih koji ima pravo moralizirat a da pritom nije licimjerna osoba i to je stvarno rijetko st na travianu :)

BTW: ima on pravo kao SMOD moderirat a samim time i pratit svaki PDF ;)

razigrana bakterija
08.11.11, 10:41
Gubimo ? O čemu ti ? Koliko znam niti igram..niti sam igrao ovu dječju verziju..krivo se izrazavas ;) ali ok je..nije ti za zamjeriti...ipak si napokon dočekala malo veselja..Ako ne znaš smod može biti moderator za bilo koji dio foruma..a nećeš mi valjda ti braniti šta da čitam a šta ne..

Ne prodajem nikakav moral..rekao sam već da je ovo najprljaviji server do sada..pa samo pitah čovjeka tko je autor "poteza" servera...

GRINHIL
08.11.11, 10:57
Moja baka.
hekla po cijeli dan.

trebalo bi ovaj kraj ubrzat nekak...ubijamo se od dosade.
nit imam off nit sta klikam...
:(

Žena Zmaj
08.11.11, 11:01
znam ja da supermod moze sve moderirat ali ako ti je tolko gadan ovaj server sto ga citas ako ti nije sila...i kak znas da je najgadniji kad ga ne igras.. sto vjerujes forumu? bar bi ti morao znat da je forum leglo lazne propagande i prcaona.
drugi dio posta se nije odnosio na tebe nego opcenito..a razigrani isto nije svetac tak da nemoj mi hik tu prodavat neke nebuloze..ako nis drugo bar je multic imao a to isto nije po pravilima zar ne? hehe hehe hehe hehe

ariac
08.11.11, 12:01

@Hik
Nakon ovakvog posta ne mozes razigranog braniti njegovom funkcijom supermoderatora :D

@Ostatak foruma
Ne petljajte s argumentima i logikom. Ne funkcionira! Nekoliko prikladnih smajlica 100x100 piksela, par niskih udaraca i dugi naizmijenicni niz slova "h" i "a" ce razoriti svaki argument, srezati logiku i mozda izazvati laksa ostecenja mozga.
A i puno je zabavnije procitati :D

dadozg
08.11.11, 15:43
@Ostatak foruma
Ne petljajte s argumentima i logikom. Ne funkcionira! Nekoliko prikladnih smajlica 100x100 piksela, par niskih udaraca i dugi naizmijenicni niz slova "h" i "a" ce razoriti svaki argument, srezati logiku i mozda izazvati laksa ostecenja mozga.
A i puno je zabavnije procitati :D

:D post na mjestu,kaj češ ....

@žena zmaj

KME KME....

08.11.11, 15:57
Za sve PCovce i sve one koji se tako osjecaju!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=A1TRyJROtiY

Za moju seficu i mac!!

http://www.youtube.com/watch?v=ltdK8fHJhlM

i jedna za dadeka:

http://www.youtube.com/watch?v=s5fqWNNo-Tc&feature=related

i za razigranog, koji ne igra, ali skroz se javlja:

http://www.youtube.com/watch?v=_u3_OUtcPs4

Anđeo s greškom
08.11.11, 16:41

Za moju seficu i mac!!

i jedna za dadeka:

GRINHIL
08.11.11, 16:57
pital je razigrani šerafa da mu bude dual na restartu pa sad ne znamo dal da ga primimo il ne.

i da!
kad PC kreće da nas rasturi na parčiće?

dadozg
08.11.11, 17:07
kad PC kreće da nas rasturi na parčiće?

kam kreće PC? pa fešta je početkom dvanaestog mjeseca...

GRINHIL
08.11.11, 17:54
nemoj muljat
imate po meni makar još 5 mrak offova

muljatoru, okrećeš ploču da svira na drugu stranu al ti je loš gramofon

TriggerHappy
08.11.11, 17:56

Pošto mu je dualka štošta od tebe naučila, vjerojatno je ona. Iako se ti, doduše, nikad nisi igrao tako prljavih igrica.

dadozg
08.11.11, 18:20
nemoj muljat
imate po meni makar još 5 mrak offova

muljatoru, okrećeš ploču da svira na drugu stranu al ti je loš gramofon

aj kako si me pročitao samo :) sad češ vidjeti kad ja izvadim offčinu iz suporta ;)

sad ovo vidjeh,svakog iole normalnog čovjeka bi bilo sram uopće više prismrditi forumu da je napravio kaj si ti sa svojim dragim napravila,a ti imaš obraza pa se dolaziš smijuljiti tu...stid neka te bude....

Brain Killer
08.11.11, 18:31
Alo Dado , jesi li možda zaboravio da je ovo samo igra?????

dadozg
08.11.11, 18:35

igra koja pokazuje kakve su osobe i u RL...bili ste kuhani i pečeni u PC(zanemarimo mene),igrali ste dvije godine s nekima i tri,bili na feštama,upoznali se RL,upoznati u cijelu taktiku,na početku servera zato i dobili tolike silne pusheve itd....

ali kaj češ kad mene nečeju slušat lijepo im rekoh da ste to napravili i na s1 te da čete i na s4,ali Voljeni Vam vjerovao....i najbolji griješe....

Brain Killer
08.11.11, 18:41
A čuj svak ima svoje gledište, ako ti misliš da smo te izdali tvoj problem, ja ne mislim tako , a mislim da ne živimo u nekom totalitarnom sistemu gdje svi moramo mislit isto.
Idemo se igrat i dalje i zabavit kolko se da do kraja i to je to.

dadozg
08.11.11, 18:45
mene niste izdali :) ja osobno od vas nisam drugo ni očekivao....izdali ste neke osobe koje su jeli vaša go*** mjesecima i zahvaljujući njima ste napravili takve acc i takve offove...

keke
08.11.11, 18:47

Normalno da je igra. Ali nije svakome.
Sastavni dio te igre je i špijuniranje, dobra diplomacija, i tko će koga bolje...... jel'te. Žalosno ali istinito.
Ja sa ovih dvoje nemam nikakve veze, ali koliko vidim jedini im je grijeh da su nagovorili brdo ekipe da im pomognu napraviti dobar off (upitno da li je istina) i na kraju ga ispucali protiv istih. A tragedije. Nisu do prije dva dana bili PC, ima dosta vremena da se to promijenilo.

I da nemate više offova? Je.
(Neki tu su veći katolici od pape.)

dadozg
08.11.11, 18:50
da se ne razumijemo krivo nikog oni nisu natjerali na niš,ali je kristalno jasno da imaju acc-e kakve imaju samo zahvaljujući ekipi koja im je vjerovala zato kaj su igrali 2-3 server s njima,nije to situacija tipa drlje koji je prešao usred servera drugima....

uostalom tak i tak nisu niš napravili sa svojim offovima te na kraju nisu odigrali nikakvu ulogu na serveru već su samo dokazali i ovim mojim nevjernim tomama kakve su osobe(hvala Bogu :) )

Prime
08.11.11, 19:27
Mislim da netreba drvljem i kamenjem na braina i anđu,nisu drzali figu u đepu dok su poceli igrat ovaj server,nekad se stvari tako odigraju tokom servera.
Osobno mislim da pc nema vise nekih vrijednih ofova,ako u prosloj akciji nisu prosli na vodeci ww s 10-15 ww ofova,zasto bi cuvali za kraj 5-10 komada a razlika između prvog i drugog ww je 24 levela.Trenutno gubite jer je za razliku od proslog servera prox lose odradio diplomaciju(silence nije isporucio niti jedan ww of etc).

GRINHIL
08.11.11, 19:32
prime ja bi se ipak okladio da imaju neki megaoff doma
ne vjerujem da su baš bez tak nečega-da jesu onda bi ja mogel reć za njih da su početnici a ziher nisu
pa nisu šašavi spucat sveijedan off u prvom rušenju veveja...

dadozg
08.11.11, 19:33
da,nismo vas razvalili pa prihvatili za satelit savez kao prošli server to nam je najveća greška na serveru :cerek::cerek:

ja trubim već dva tjedna da PC offova više nema....ajde valjda ćete mi prije povjerovat nego ovi moji za veličanstveni duo :D

p.s. ovo dvoje nisu držali figu na početku servera,ali jesu tam negdje od sredine servera ;)

@grin

offovi su čak prekasno ispucani ;) da su na vrijeme ispucani TIKOVNICA bi sad jurišala prema pobjedi ;)

beshtija
08.11.11, 19:47
zašto ti dado nisi napravio off kao njih dvoje?
samo šupljale bacaš :cerek:

dadozg
08.11.11, 19:49
zašto ti dado nisi napravio off kao njih dvoje?
samo šupljale bacaš :cerek:

a zakaj ti nisi bila kraljica kak se prikazuješ pa uzela na vojni tj.legalni način arhitektu ? :) :cerek:

DamirB
08.11.11, 19:52
a zakaj ti nisi bila kraljica kak se prikazuješ pa uzela na vojni tj.legalni način arhitektu ? :) :cerek:

beshtija
08.11.11, 19:52

Za moju seficu i mac!!

i jedna za dadeka:

mamiću :lovju:

ma razigrani došao dadi u pojačanje. verbalno napadat i vrijeđat protivnike malog,jadnog pc..šmrc

Prime
08.11.11, 19:54
Prerano ste krenuli na druge kvadrante,na guerilu,i da ne spominjem da ste cackali po bopu od pocetka servera.O tom kako bi te nas razvalili je malo kasno.uzeli ste silence koji vam nije dao niti jedan ww of(zasad),savez(imam negdje taj mm spremljen) ciji je vođa izjavio ´ako nebudemo uz pc necemo postojat´.

beshtija
08.11.11, 19:55
ha,ha..to je tvoja istina,a moja je da smo ga uzeli na legalan način..
klevećeš :P
daj shvati da je ovo igra i prestani blatit i vrijeđat ljude.

Prime
08.11.11, 19:58

Dizes desetke????,kolko sam shvatio prosli server si igrao kontra pc,i vjerovatno ti se zgadio njihov potez na kraju s defom(koji nije nis znacio ali se dogodio) i sad igras s savezom i tim igracima koji su to radili,i jos moraliziras?

dadozg
08.11.11, 20:06
a ti glumiš tu neko nevinašce,a sudjeluješ u koaliciji koja je dokazano uzela art na onaj način :) eh ta dvostruka mjerila...

btw.nismo mi niš prerano krenuli na gerillu,to je bio potez servera jer da smo tad krenuli na vas razvalili bi vas ko prošli server u dvije akcije i bezveze simmali do kraja servera,ovak je bio zanimljiv server sa akcijama do kraja

@beštijo

istina boli?

btw. ako je to tvoja istina,onda je moja da je jurišnjikovu sve podmetnuto i da je on nevin :)

ponavljam PC nit je mali,nit je jadan...a sad ti dalje pati....

DamirB
08.11.11, 20:12
@ Prime

Jesam, igrao sam kontra PC prošli server, sa rakijašima. Pa iako Proxa osobno poznam i prije prošlog s4 nikada, baš nikada u cijeloj fazi igre mi nije palo na pamet zbog toga zahebat ekipu s kojom sam igrao u rakijašima i isto tako nikada, baš nikada neću moć "prožvakat" potez koji je po mom mišljenju upropastio ovaj veoma obećavajući server i koji je pokrenuo lavinu događanja zbog kojih će svi ovu turu pamtiti kao najprljaviju na Hr prostorima. A do tog se momenta igralo korektno, isto kao što se igralo korektno dok sam ja igrao na prošlom s4. Otišao sam čim je počela ww faza, čak sam i prvi uz Arhija bio koji je posjetio Proxu WW i šta se dalje događalo ja uistinu neznam i ne mogu komentirati. Rekli su mi suigrači da je bilo prljavština, to stoji, ali kojih i u kojoj mjeri ja nebi komentirao niti branio niti napadao ikoga jer nisam bio više prisutan.

Prime
08.11.11, 20:13
Dado nije svaki post tebi namjenjen.Niste dokazali nista.a vjeruj mi znam kako su izvedene sve akcije na bop i tl prosli server.pitaj ga igra s tobom u savezu a igro je u tl prosli server.sve je posteno?.nebite vi iz pc znali sto je posteno di da vas mazne u dupe.

dadozg
08.11.11, 20:19
@ Prime

Jesam, igrao sam kontra PC prošli server, sa rakijašima. Pa iako Proxa osobno poznam i prije prošlog s4 nikada, baš nikada u cijeloj fazi igre mi nije palo na pamet zbog toga zahebat ekipu s kojom sam igrao u rakijašima i isto tako nikada, baš nikada neću moć "prožvakat" potez koji je po mom mišljenju upropastio ovaj veoma obećavajući server i koji je pokrenuo lavinu događanja zbog kojih će svi ovu turu pamtiti kao najprljaviju na Hr prostorima. A do tog se momenta igralo korektno, isto kao što se igralo korektno dok sam ja igrao na prošlom s4. Otišao sam čim je počela ww faza, čak sam i prvi uz Arhija bio koji je posjetio Proxu WW i šta se dalje događalo ja uistinu neznam i ne mogu komentirati. Rekli su mi suigrači da je bilo prljavština, to stoji, ali kojih i u kojoj mjeri ja nebi komentirao niti branio niti napadao ikoga jer nisam bio više prisutan.

:postcount::goodpost:

@prime

vidim još te peće poraz sa prošlog servera,ajde uzmi bekutan kremu kažu da je najbolja :)

a kaj se tiče ovog s4 dokazali jesmo jer je gerilla koja je slovila za najjačeg od svih potencijalnih suparnika da spasi vlastitu guzu bila primorana napraviti megakoaliciju ikada viđenu na hr serverima i pribjeći potezu kakve inače pljuju ;)

pitanje tebi

a zakaj si onda ako si tako protiv PCa pljuješ po nama stalno,znao si kakve su akcije bile prošli s4(nisam upučen priznajem) pokorio se voljenom prošli s4 te ko mali pačić u strahu za vlastiti acc prešao u naš savez????

Prime
08.11.11, 20:22
:postcount::goodpost:

@prime

vidim još te peće poraz sa prošlog servera,ajde uzmi bekutan kremu kažu da je najbolja :)

a kaj se tiče ovog s4 dokazali jesmo jer je gerilla koja je slovila za najjačeg od svih potencijalnih suparnika da spasi vlastitu guzu bila primorana napraviti megakoaliciju ikada viđenu na hr serverima i pribjeći potezu kakve inače pljuju ;)

pitanje tebi

a zakaj si onda ako si tako protiv PCa pljuješ po nama stalno,znao si kakve su akcije bile prošli s4(nisam upučen priznajem) pokorio se voljenom prošli s4 te ko mali pačić u strahu za vlastiti acc prešao u naš savez????

Ne peče mene nista,uvijek cu sa zadovoljstvom priznat poraz boljem.Za te nepostene aktivnosti sam saznao kao i ostali iz tl-a na kraju servera

dadozg
08.11.11, 20:24
Ne peče mene nista,uvijek cu sa zadovoljstvom priznat poraz boljem.Za te nepostene aktivnosti sam saznao kao i ostali iz tl-a na kraju servera

i onda je svizac zamotao čokoladu :)

Prime
08.11.11, 20:30
Znao sam da na argumente odgovaras gluposcu.

08.11.11, 20:40
aj kako si me pročitao samo :) sad češ vidjeti kad ja izvadim offčinu iz suporta ;)

sad ovo vidjeh,svakog iole normalnog čovjeka bi bilo sram uopće više prismrditi forumu da je napravio kaj si ti sa svojim dragim napravila,a ti imaš obraza pa se dolaziš smijuljiti tu...stid neka te bude....

e jeb... i ti si ti, pa zivis...a isto mi tako nije jasno, kako osoba poput tebe uopce moze prismrdit igdje

i nema nepostenih akcija..to ste si vi umislili...
dokazi? gdje su, dokazi ako ih imas, prezentiraj ih, dokazi su nesto opiljivo, a ne fiktivno kao sto si ti to sebi sam zamislio u svojoj cudnoj glavici, koju ni dr. fraud nebi mogao izanalizirati!

dadozg
08.11.11, 20:54
ajde šarafciger ne sramoti se,svi sve znaju čak su i neki vaši osudili taj potez oko arta,ali nema veze vi ste nevinašca...nije ni čudno da igra prime kod vas:)

08.11.11, 20:56
ajde šarafciger ne sramoti se,svi sve znaju čak su i neki vaši osudili taj potez oko arta,ali nema veze vi ste nevinašca...nije ni čudno da igra prime kod vas:)

ne brini ti za mene...

mene samo zanima gdje su ti tvoji silni dokazi :)

ja znam da su moji "osudili" taj potez, ako je postojao!, a samo vi govorite da je postojao ;)...stoga molim malo realnosti ...

nitko nije od nas rekao da se to desilo, vec ako ste u pravu, da je za svaku osudu...malo manje tjeraj vodu na svoj mlin jer ti ne ide :)

Superhik
08.11.11, 21:00
Pošto mu je dualka štošta od tebe naučila, vjerojatno je ona. Iako se ti, doduše, nikad nisi igrao tako prljavih igrica.

Razigrani je znao svoju ekipu iz saveza prijavit da imaju multiće :D

dadozg
08.11.11, 21:02
ne tjeram ja niš niti tu uporno dokazujem da smo mi nevinašca,nego vi niste nevinašca kak se prikazujete...ima par ključnih stvari koje bi bile dosta svakom pametnom(naravno i objektivnom),a to su:

1.prije nego je prox kao siter otišao na spavanje vidio je samo napad od G J.... u selu je bilo cca 100K deffa i procjenio je da je više nego dovoljno za jedan off(znam jer su bila moja koplja u tom gradu)
2.prox je maknut sa sitanja,pass je promjenjen,deff je vraćen te je napadač naišao na prazno selo....
3.neki su pitali zakaj nije napravljena daljnja šteta(na acc je bilo cca 15K gromova ako se ne varam)-samo iz jednog razloga: da bi se moglo negirati probijanje passa....

pametnima dosta

THE END

08.11.11, 21:07
ne tjeram ja niš niti tu uporno dokazujem da smo mi nevinašca,nego vi niste nevinašca kak se prikazujete...ima par ključnih stvari koje bi bile dosta svakom pametnom(naravno i objektivnom),a to su:

1.prije nego je prox kao siter otišao na spavanje vidio je samo napad od G J.... u selu je bilo cca 100K deffa i procjenio je da je više nego dovoljno za jedan off(znam jer su bila moja koplja u tom gradu)
2.prox je maknut sa sitanja,pass je promjenjen,deff je vraćen te je napadač naišao na prazno selo....
3.neki su pitali zakaj nije napravljena daljnja šteta(na acc je bilo cca 15K gromova ako se ne varam)-samo iz jednog razloga: da bi se moglo negirati probijanje passa....

pametnima dosta

THE END

vidis, ti se ponavljas kao papiga...

slusaj sad ovo:

isli smo tada kroz neki mracni predio te autoceste, kad odjednom, prije nego sam zaspao za volanom me razbudi nepoznati leteci objekt ( jos je i jako svijetlio u duginim bojama) tocno iznad moga automobila..spasio mi je zivot, ja mislim da je to bio sam bog, ili mozda neki dobrocudni mali zeleni...jer da njih nije bilo, ja bih sigurno zaspao...

vjerujes li mi?

naravno da ne..

zasto?

zato sto nemam dokaza...

imas li ti dokaze?

nemas..

lijepa bajka za laku noc :)

kada mi das dokaze, a dokazi su nesto opipljivo, cvrsto, onda mozemo o tome razgovarati! Ostale su sve insinuacije raznih umova.

DamirB
08.11.11, 21:09
@ puterštangica (što bi reko mozak)

već sam bio jednom banan iznoseći činjenice, al jednostavno nemogu izdržati a da ti ne kažem u pravu si. Geremy je imao izviđanje deffa u naselju, to je činjenica. Nakon tog izviđanja je krenuo znajući, dakle čim je krenuo, da neće proći i to je činjenica. Isto tako je činjenica da je vlasnik bio na acc nešto prije 2h ujutro i da je vojska bila na svome mjestu i sitteri isto tako. I kad već inzistiraš da nema dokaza, onda je očito vlasnik opet ustao usred noći jadan jer se prepao da će se Geremy zabiti i maknuo je vojsku da se to ne dogodi. Vlasniče, shame on you, i naravno, za svaki slučaj da nebi navratio netko od sitera u gluho doba noći maknuo je i njih...eto, u pravu si, sve je to vlasnik napravio i sve su to činjenice i točan redoslijed događaja.
Jedino još danas tom vlasniku nije jasno gdje su bili gromovi u to vrijeme, to mi je rekao odmah idući dan dok smo pivo pijuckali, a sve ostalo je priznao, samo kaže da se ne sjeća jer valjda mjesečari...no opet, pravo je pitanje, gdje su gromovi bili kad je naš vlasnik mjesečar ostalu vojsku micao, gdje vraga su bili ti gromovi, to ga još muči.

PS pa eto, ako ima dobra duša koja ga je tu noć natjerala da mjesečari, neka se slobodno javi i kaže više čovjeku gdje su gromovi bili...toliko je prošlo, a on još uvijek nezna :D

08.11.11, 21:13

već sam bio jednom banan iznoseći činjenice, al jednostavno nemogu izdržati a da ti ne kažem u pravu si. Geremy je imao izviđanje deffa u naselju, to je činjenica. Nakon tog izviđanja je krenuo znajući, dakle čim je krenuo, da neće proći i to je činjenica. Isto tako je činjenica da je vlasnik bio na acc nešto prije 2h ujutro i da je vojska bila na svome mjestu i sitteri isto tako. I kad već inzistiraš da nema dokaza, onda je očito vlasnik opet ustao usred noći jadan jer se prepao da će se Geremy zabiti i maknuo je vojsku da se to ne dogodi. Vlasniče, shame on you, i naravno, za svaki slučaj da nebi navratio netko od sitera u gluho doba noći maknuo je i njih...eto, u pravu si, sve je to vlasnik napravio i sve su to činjenice i točan redoslijed događaja.
Jedino još danas tom vlasniku nije jasno gdje su bili gromovi u to vrijeme, to mi je rekao odmah idući dan dok smo pivo pijuckali, a sve ostalo je priznao, samo kaže da se ne sjeća jer valjda mjesečari...no opet, pravo je pitanje, gdje su gromovi bili kad je naš vlasnik mjesečar ostalu vojsku micao, gdje vraga su bili ti gromovi, to ga još muči.

i dalje ne vidim niti jedan dokaz, cak ni taj report izvidanja...

usudujem se reci da lazete kao HDZ kako bi prekrili svoju nesposobnost...

cinjenice za vas, mozda da...jer vam je tako netko rekao kome vjerujete, za mene su to samo gluposti...

trazim dokaz, kada se dado razbacuje s tim da ih ima brdo...ali cini mi se da ga necu docekati..ako dobijem dokaz, onda cu priznati i posut se pepelom...

Prime
08.11.11, 21:15
Jos da je jedini vlasnik na tom ac bio prox,mozda bi vam prica pila vodu ovako.i vi i ja znamo tko igra sve na tom ac tako da ne farbajte vise

08.11.11, 21:16
takoder, vidi jos jedne nelogicnosti...

zasto stvar nije bila prijavljenima nadleznima, kada ste bili tako sigurni...MH bi sigurno otkrio nelegalno spajanje....

curi vam ta kanta sa svih strana, rupe ne stignete cepit u toj vasoj prici

TriggerHappy
08.11.11, 21:17
Razigrani je znao svoju ekipu iz saveza prijavit da imaju multiće :D

Hahahahah! Uf, kad se tog sjetim i još nekih stvarčica. :D Da, njemu bi se teško moglo prigovoriti da je igrao nepošteno. Taj ni skripte nije podnosio, a kamoli nešto drugo.. Jel' ono žena zmaj reče da je imao multiće? Neki baš baljezgaju :opala:

DamirB
dokaz čemu...pa rekao sam da si u pravu i da je vlasnik u strahu da se Geremy ne zabije raspustio vojsku...dokaz tome je da je Geremy prošao a taj report su ti valjda dali da vidiš, neda mi se sad kopat po skypu da ti ga dostavim, a i ne smijem to ovdje.

dadozg

PS pa eto, ako ima dobra duša koja ga je tu noć natjerala da mjesečari, neka se slobodno javi i kaže više čovjeku gdje su gromovi bili...toliko je prošlo, a on još uvijek nezna :D

:goodpost:

petica za post,a ovog pusti,lika još uvijek pere prošli s4 pa želi kao i sve farme unutar c/p UN koalicije da ispadne kak su ovaj server premoćno pobjedili kad ono :brukica:

viš tako isto prime pljucka po nama za prošli s4,a nema dokaza o otpuštanju deffa...eh ta dvostruka mjerila,obožavam ih ;)

@šaraf

sve je prijavljeno MH,ali kao što i sam znaš neke stvari se ne mogu nikad saznati niti pronači...imao si multića u karijeri pa znaš kak to ide kompa ;)

baka u kanalu
08.11.11, 21:18
i dalje ne vidim niti jedan dokaz, cak ni taj report izvidanja...

usudujem se reci da lazete kao HDZ kako bi prekrili svoju nesposobnost...

cinjenice za vas, mozda da...jer vam je tako netko rekao kome vjerujete, za mene su to samo gluposti...

trazim dokaz, kada se dado razbacuje s tim da ih ima brdo...ali cini mi se da ga necu docekati..ako dobijem dokaz, onda cu priznati i posut se pepelom...

daj mi jedan dokaz da hdz laže.....:P

08.11.11, 21:19
kada nemamo vise sto pametno za replicirati, vratit cemo se na nebuloze...

tako sam zacuden :D

dadozg
08.11.11, 21:21
mislim da je i moja replika kao i damirova veoma dobra,ali tebi ne paše da si to priznaš kao istinu :) aj sad pali motore i bris pred ogledalo i vići sam sebi kak si uspio PC pobjediti :cerek::cerek:

baka u kanalu
08.11.11, 21:22
Jos da je jedini vlasnik na tom ac bio prox,mozda bi vam prica pila vodu ovako.i vi i ja znamo tko igra sve na tom ac tako da ne farbajte vise

pa šta geremy veli za svoju akciju.....jel provalio šifru il su mu multića stavili da sitta??

ak je izvidio..nije se zakucavao namjerno.....dakle imao je pristup...eto molim argumentirano kak ste tražili

08.11.11, 21:22
mislim da je i moja replika kao i damirova veoma dobra,ali tebi ne paše da si to priznaš kao istinu :) aj sad pali motore i bris pred ogledalo i vići sam sebi kak si uspio PC pobjediti :cerek::cerek:

pa replicirao sam ti nazad i njemu...to su sve rijeci proizasle iz vase/necije glave..ja vama ne vjerujem...
dokaza nemate...

a nije bas tako mh nesposoban kao sto ga zelis prikazati...

p.s bolje nemoj razmisljati(misliti) ne ide ti

Prime
08.11.11, 21:23

petica za post,a ovog pusti,lika još uvijek pere prošli s4 pa želi kao i sve farme unutar c/p UN koalicije da ispadne kak su ovaj server premoćno pobjedili kad ono :brukica:

viš tako isto prime pljucka po nama za prošli s4,a nema dokaza o otpuštanju deffa...eh ta dvostruka mjerila,obožavam ih ;)

@šaraf

sve je prijavljeno MH,ali kao što i sam znaš neke stvari se ne mogu nikad saznati niti pronači...imao si multića u karijeri pa znaš kak to ide kompa ;)

Prime ima pun mail linkova sto sam dobio od jurisnjikova da ih kliknem,a ti si mu dao moj fb link stoga molim te nemoj ti o moralu i postenju

DamirB
08.11.11, 21:27
Čemu žvakati već sažvakano. Vlasnik je došao i maknuo vojsku i sittere i bok. Kaj je tu pak prljavo ili nemoralno. Doduše, mrvicu čudi da se dizao u gluho doba noći brinući da se Geremy ne zabije jer ga znam kao spavalicu veliku :D

I dajte više javite čovjeku gdje su gromovi bili u to vrijeme jer se on ne sjeća niti micanja deffa i sittera a kamo gromova, a ja bi opet htio s njim popiti pivo u miru bez da stalno iznosi pitanje "Gdje su gromovi bili?"

Shvati kako želiš puterštangice, za mene ovo nema smisla da raspravljamo kad je naravno sve bilo pošteno i priznao sam ti da si u pravu. Doduše, iniciralo je još masu poštenih stvari po kojoj ćemo svi mi biti zapamćeni kao najprljaviji server u Hrvata od stoljeća sedmog, pa budeš ti ljudima objašnjavao zake je to tako počelo i završilo.

Over and out
LP
PC Aisha

Toso
08.11.11, 21:30

@šaraf

ne pricajte gluposti, moze se otkrit sve.
samo treba volje i znanja. a ne da se sabotira rad dobrih MH-a, jer rade s "nedovoljno" dokaza.

pa cak i svaka virtualka, proxy, i sve ostale jadne stvari koji svi vi koristite.

08.11.11, 21:31
zvaces gluposti, to nije moj problem, dadaek se osjetio slobodnim razbacivati "dokazima" a ima samo hrpu gluposti da mi ponudi kao "dokaz" i "cinjenice" i uporno ne zeli shvatiti da njegovo (sada i tvoje) laprdanje meni ne predstavlja nista...uvjerite me, jer vam ne ide...

btw. nisam ni mislio da je netko pametniji pod tim nickom :D

gamacid
08.11.11, 21:42
ne pricajte gluposti, moze se otkrit sve.
samo treba volje i znanja. a ne da se sabotira rad dobrih MH-a, jer rade s "nedovoljno" dokaza.

pa cak i svaka virtualka, proxy, i sve ostale jadne stvari koji svi vi koristite.

kaj je to
pojasnis ti to meni malo
zelim i ja znati kak me varaju i nakoje nacine sve

DamirB
08.11.11, 21:48
Dobro kiflice, ne kužim gdje je tvoj problem i koji dio ne razumiješ? U pravu si, nema dokaza i priznao sam ti to. Ja ne znam reći direktnije. Dakle, vlasnik je legao spavat u 2 i onda se nakon sat dva naspavan probudio i ustao da makne deff i sittere kako nebi poginuli Geremyu vojnici. Neću više o tome. Ponavljam ti, mene si uvjerio da je sve bilo po pravilima igre i da serem (točnije laprdam, da koristim tvoju terminologiju), samo ti još ostaje da svim ovim ljudima koji dolaze ovdje i govore kako smo najprljaviji server koji je ikad odigran u Hr, da ih uvjeriš da to zapravo nije tako i kaj seru kad nemaju dokaze. Kad svih njih uvjeriš skinut ću ti kapu, a do tada mogu samo reći da me je sram što sam u svemu tome sudjelovao i da sam najveću pogrešku počinio kad nisam obrisao acc one večeri kad je taj moj ludi prjatelj učinio što je učinio. Ovako više nikada neću moći reć da nisam igrao na najpoštenijem serveru u Hr :P

PS jeste izračunali točno koliko vremena treba za infrastrukturu koja vam nedostaje i jeli dovoljna ova prednost :D

08.11.11, 22:01
Dobro kiflice, ne kužim gdje je tvoj problem i koji dio ne razumiješ? U pravu si, nema dokaza i priznao sam ti to. Ja ne znam reći direktnije. Dakle, vlasnik je legao spavat u 2 i onda se nakon sat dva naspavan probudio i ustao da makne deff i sittere kako nebi poginuli Geremyu vojnici. Neću više o tome. Ponavljam ti, mene si uvjerio da je sve bilo po pravilima igre i da serem (točnije laprdam, da koristim tvoju terminologiju), samo ti još ostaje da svim ovim ljudima koji dolaze ovdje i govore kako smo najprljaviji server koji je ikad odigran u Hr, da ih uvjeriš da to zapravo nije tako i kaj seru kad nemaju dokaze. Kad svih njih uvjeriš skinut ću ti kapu, a do tada mogu samo reći da me je sram što sam u svemu tome sudjelovao i da sam najveću pogrešku počinio kad nisam obrisao acc one večeri kad je taj moj ludi prjatelj učinio što je učinio. Ovako više nikada neću moći reć da nisam igrao na najpoštenijem serveru u Hr :P

moj ludi prijatelj? zar sad nisi rekao da je vlasnik kriv :) oh, ta moja luda glava, sigurno je nesto pobrkala...

a sto je, dado ne moze sam pa zval pomoc :)

nemam ja nikoga nista uvjeravati..samo PC kmeci o nepostenom serveru radi lazi...a ne radi toga sto su ga oni takvim napravili slanjem linkova i zabijanjem deffa :)

p.s ne razumijem zasto klevetate i spominjete dokaze kojih nema :) to mi nije jasno...samo si ti priznao da ih nema, a dadek? a ostali..ah

DamirB
08.11.11, 22:10
Kad bi čitao pažljivije, bio bi primjetio kako sam naveo da ja sa vlasnikom tog acca ispijam pive redovno i redovno me "muči" pitanjem gdje su mu bili gromovi kad je micao deff i sittere. Doduše, ponekad popijem pivo i sa neprijateljem, ali uglavnom prakticiram to učiniti s prijateljima pa tako i sa njime. A ono ludi je od milja :D
LP

PS nisam baš siguran da samo PC kmeči o nepoštenom serveru, kao što nisam niti koristio atribut nepošten nigdje, već sam koristio atribut najprljaviji kojeg sam preuzeo iz "tuđih usta" a ti listaj unatrag po forumu pa ocjenjuj tko se sve ne slaže samnom i tobom da je ovaj server oličenje poštenja i čistoće :D

baka u kanalu
08.11.11, 22:55
moj ludi prijatelj? zar sad nisi rekao da je vlasnik kriv :) oh, ta moja luda glava, sigurno je nesto pobrkala...

a sto je, dado ne moze sam pa zval pomoc :)

nemam ja nikoga nista uvjeravati..samo PC kmeci o nepostenom serveru radi lazi...a ne radi toga sto su ga oni takvim napravili slanjem linkova i zabijanjem deffa :)

p.s ne razumijem zasto klevetate i spominjete dokaze kojih nema :) to mi nije jasno...samo si ti priznao da ih nema, a dadek? a ostali..ah

pa daj dovuci offera da nam objasni,kak je akciju organizirao....il nekog kom se pohvalio......
ak sam dobro dadu shvatio,lik je izvidio..vidio da nemre proć...poslao napad (opet sve ponavljam jer niš ne odgovarate)...dakle u trenutku slanja offa je imao ulaz u ac pretpostavljam....e sad, ak je provalio šifru :to je nepošteno,ak je multića špiju ubacio pa ga stavili da sita: to je pošteno...ili je oboje pošteno il nepošteno,ja više neznam......a da mi putimo djeci da se zabavljaju????

beshtija
08.11.11, 23:09
pa daj dovuci offera da nam objasni,kak je akciju organizirao....il nekog kom se pohvalio......
ak sam dobro dadu shvatio,lik je izvidio..vidio da nemre proć...poslao napad (opet sve ponavljam jer niš ne odgovarate)...dakle u trenutku slanja offa je imao ulaz u ac pretpostavljam....e sad, ak je provalio šifru :to je nepošteno,ak je multića špiju ubacio pa ga stavili da sita: to je pošteno...ili je oboje pošteno il nepošteno,ja više neznam......a da mi putimo djeci da se zabavljaju????
izviđali kad kod tog arta bila neka sića deffa..nakon par dana uzeli mali art bv(uz njeg imali i velki art na acc).makli mali bv,makli velki art.izgoldali veliku riznicu malo prije napada i uzeli art..off je putovao nekih 11 sati..šta se desilo sa imaginarnim deffom kod igrača u kojeg bio art,dal je deffa uopće bilo ne znam,nit me zanima..:pece palacinke:

Toso
08.11.11, 23:35
kaj je to
pojasnis ti to meni malo
zelim i ja znati kak me varaju i nakoje nacine sve

hrpa je nacina za varanje, ali svi ostavljaju neke posljedice...

zlikovci
08.11.11, 23:41
dado možeš li shvatiti ovaj dualkin post,ako ne da ti nacrtamo skicu.još si ti simpa kakvih likova imate

razigrani idi kupaj ribe :staklenka:

baka u kanalu
09.11.11, 00:02
izviđali kad kod tog arta bila neka sića deffa..nakon par dana uzeli mali art bv(uz njeg imali i velki art na acc).makli mali bv,makli velki art.izgoldali veliku riznicu malo prije napada i uzeli art..off je putovao nekih 11 sati..šta se desilo sa imaginarnim deffom kod igrača u kojeg bio art,dal je deffa uopće bilo ne znam,nit me zanima..:pece palacinke:

zahvaljujem na objašnjenju.....dosad se na forumu mogla vidjeti samo dadina verzija gdje su ti izvidnici vidjeli 100k defa

razigrana bakterija
09.11.11, 00:09
dado možeš li shvatiti ovaj dualkin post,ako ne da ti nacrtamo skicu.još si ti simpa kakvih likova imate

razigrani idi kupaj ribe :staklenka:

I ne reče ti tko je autor "poteza servera"..

Jedni igraju prljavo..drugi igraju prljavo..jedni druge optužuju..a s druge strane se i jedni i drugi prave fini..kakav server ste si napravili takav server ste i imali..

dadozg
09.11.11, 07:32
http://travian-reports.net/hr/report/287316c8b94
napad je sjeo u 04:16
stvarno sića deffa :brukica: koja nebi mogla zaustaviti teutski deff od 26/13
aj ne laprdajte bezveze i ne mažite oči tu ljudima....

a evo vam i simulacija kak bi prošli ovi najhrabriji ljudi sa acc g ...

Napadač: Teutonci
Gorštak Kopljanik Borac sa sjekirom Izvidnik Paladin Teutonski vitez Ovan za probijanje Katapult Poglavica Naseljenik
Vojska 0 0 26000 0 0 13000 3000 1000 0 0
Gubitci 0 0 26000 0 0 13000 3000 1000 0 0
Branitelj: Rimljani
Legionar Pretorian Imperian Equites Legati Equites Imperatoris Equites Caesaris Ovan za probijanje Vatreni katapult Senator Naseljenik
Vojska 0 15000 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubitci 0 12097 0 0 0 0 0 0 0 0
Branitelj: Teutonci
Gorštak Kopljanik Borac sa sjekirom Izvidnik Paladin Teutonski vitez Ovan za probijanje Katapult Poglavica Naseljenik
Vojska 0 25000 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubitci 0 20161 0 0 0 0 0 0 0 0
Branitelj: Gali
Falanga Mačevalac Tragač Theutatesov grom Druid jahač Haeduan Ovan za probijanje Trebuše Starješina Naseljenik
Vojska 25000 0 0 0 16000 0 0 0 0 0
Gubitci 20161 0 0 0 12903 0 0 0 0 0

pametnome dosta,a vi sad tu nastavite laprdati kak ste fensi šmensi :)

najjača mi je beštija koja tu prodaje maglu oko goldanja riznice i ne znam čega :)

Prime ima pun mail linkova sto sam dobio od jurisnjikova da ih kliknem,a ti si mu dao moj fb link stoga molim te nemoj ti o moralu i postenju

ti si stvarno malo zabrijao preveć,ja uopče ne znam da te imam na fejsu :cerek: ali ajde akot i je tako lakše nema veze....

Žena Zmaj
09.11.11, 08:38
nixi je krepo deff od gladi dok su ovi dosli :D pa sad kao oni raspustili..jao krepava vam deff, a izvlacite se na prevaru da bi prikrili lose hranjenje deffa heheehheee... hehehehe..

GRINHIL
09.11.11, 12:23
jel to dado opet sam radi reporte?

sram te bilo

garant je dodo po nuluna svaku jedinicu
;)

beshtija
09.11.11, 15:45
http://travian-reports.net/hr/report/287316c8b94
napad je sjeo u 04:16
stvarno sića deffa :brukica: koja nebi mogla zaustaviti teutski deff od 26/13
aj ne laprdajte bezveze i ne mažite oči tu ljudima....

a evo vam i simulacija kak bi prošli ovi najhrabriji ljudi sa acc g ...

Napadač: Teutonci
Vojska 0 0 26000 0 0 13000 3000 1000 0 0
Gubitci 0 0 26000 0 0 13000 3000 1000 0 0
Branitelj: Rimljani
Legionar Pretorian Imperian Equites Legati Equites Imperatoris Equites Caesaris Ovan za probijanje Vatreni katapult Senator Naseljenik
Vojska 0 15000 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubitci 0 12097 0 0 0 0 0 0 0 0
Branitelj: Teutonci
Vojska 0 25000 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubitci 0 20161 0 0 0 0 0 0 0 0
Branitelj: Gali
Falanga Mačevalac Tragač Theutatesov grom Druid jahač Haeduan Ovan za probijanje Trebuše Starješina Naseljenik
Vojska 25000 0 0 0 16000 0 0 0 0 0
Gubitci 20161 0 0 0 12903 0 0 0 0 0

pametnome dosta,a vi sad tu nastavite laprdati kak ste fensi šmensi :)

najjača mi je beštija koja tu prodaje maglu oko goldanja riznice i ne znam čega :)

i,šta je bilo kad si se probudija :lol:

dadozg
09.11.11, 15:56
nixi je krepo deff od gladi dok su ovi dosli ..

jao majketi znao sam da smo pacijenti,ali nisam znao da smo toliki pacijenti da nam umire vojska i kad selo uđe u plus :)

i,šta je bilo kad si se probudija :lol:

bili su mokri snovi,ali ne zahvaljujući tebi ;) od tebe imam samo noćne more :cerek:

razigrana bakterija
09.11.11, 16:07
Dado šta ti znaš ? Naj se blamirati vise..pa opcepoznato je da je to bio potez servera..najcisci..čak i najvidovitiji..znali su da će vam deff riknuti od gladi..ili se jednostavno razbjezao ispred postenjacina :)

beshtija
09.11.11, 16:09
si ti ovdje neki moderator na forumu il igrač pc-a :kid:

Šućro Ušćumlić
09.11.11, 16:29
Dakle:
Mi iz Gerile smo zakon. Vi iz Pisija niste. Mi smo bolji. Vi niste. Mi bumo pobijedili. Vi nebute. Mi smo dlakaviji. Vi niste. Mi smo ljepši. Vi niste. Mi smo obdareniji u predjelu međunožja. Vi niste. Naše curke imaju veće i ljepše dojke. Vaše nemaju. Mi smo duhoviti. Vi niste. Mi ne kričimo. Vi kričite. Mi se ne uzrujavamo. Vi se uzrujavate. Mi imamo više para. Vi nemate. Nas svi vole. Vas ne. Mi se možemo jače podrignut od vas. Naš rektalni suzavac jače nagriza nos i oči od vašeg. Jesam spomenuo da smo ljepši?
A da bumo pobijedili?
Nemojte nas mrzit. Mi ne mrzimo vas. Jednostavno ste naletili na hrpu nadljudi na ovom serveru. A sve to samo zato kaj sam ih ja trenirao i uspio od njih napravit to što jesu. Inače bi bili banana.
Ja sam Bog. I Zakon. I Najljepši.
Amen.

Prime
09.11.11, 16:41
Srecom pa pc nikad nije imao potez servera.Na tom ac igra barem jos 3 uz proxa jel i za njih stavljate ruku u vatru?

Superhik
09.11.11, 16:59
Dakle:
Mi iz Gerile smo zakon. Vi iz Pisija niste. Mi smo bolji. Vi niste. Mi bumo pobijedili. Vi nebute. Mi smo dlakaviji. Vi niste. Mi smo ljepši. Vi niste. Mi smo obdareniji u predjelu međunožja. Vi niste. Naše curke imaju veće i ljepše dojke. Vaše nemaju. Mi smo duhoviti. Vi niste. Mi ne kričimo. Vi kričite. Mi se ne uzrujavamo. Vi se uzrujavate. Mi imamo više para. Vi nemate. Nas svi vole. Vas ne. Mi se možemo jače podrignut od vas. Naš rektalni suzavac jače nagriza nos i oči od vašeg. Jesam spomenuo da smo ljepši?
A da bumo pobijedili?
Nemojte nas mrzit. Mi ne mrzimo vas. Jednostavno ste naletili na hrpu nadljudi na ovom serveru. A sve to samo zato kaj sam ih ja trenirao i uspio od njih napravit to što jesu. Inače bi bili banana.
Amen.

Čkaja frendiću jesi to ti? :D

razigrana bakterija
09.11.11, 17:08
Beshtija..s ovim pc-om sa trenutnog s4..imam veze otprilike koliko i potez servera sa čistom igrom..nego..tko je autor toga najnajpostenijega poteza ? Ti ili dual ?

Prime..ja ne bi dao ruku ni za koga..niti kazem niti smatram da su pc svetci..niti opravdavam događaje koji su usljedili nakon poteza servera..zato me i zanima tko je bio autor istoga..da svi mogu doticnom vizionaru zahvaliti na "najpostenijem" serveru u Hrvata :)

beshtija
09.11.11, 17:10
Dakle:
A da bumo pobijedili?
Amen.

da,to je on.najvažniji čovjek gerile :)
o veliki,o presvjetli..

Toso
09.11.11, 17:16
ovo najprljaviji server?

ocito vi niste igrali stare servere, i ne sjecate se starih MHa (op.a. falus?), ili hackiranja acca sa prvog s3, i svega ostaloga.
drljina pobjeda, DM i PF odnos, Syn na hrxu i katanje saveznika?

da ne govorim o nekim MHima koji su odavali minuse po selima, ili otisli na kavicu i dali sudionicima da gledaju malo okolo (neki i danas igraju, pronaci ce se oni ;), jelda cure :P )

bilo je svega i svacega, ovo je sve, samo ne najprljaviji server.

Superhik
09.11.11, 17:18
da,to je on.najvažniji čovjek gerile :)
o veliki,o presvjetli..

A i mislio sam si da je Čkaja tu negdje ćim si ti ovdje aktivna :D
pošto se nikad ne javi reci mu da ima počastit pivom u ime ove vaše pobjede (napokon) :D

dadozg
09.11.11, 17:40
da ne govorim o nekim MHima koji su odavali minuse po selima, ili otisli na kavicu i dali sudionicima da gledaju malo okolo (neki i danas igraju, pronaci ce se oni ;), jelda cure :P )

sad smo baš to dobro prokomentirali na skypu,ja znam tu osobu,a njezine omiljene rijeći su "ha" i "he" :D ali nema veze koalicija C/P je čista ko suza i nevinšce do nevinašca sve i jedan ;)

razigrana bakterija
09.11.11, 17:42
sad smo baš to dobro prokomentirali na skypu,ja znam tu osobu,a njezine omiljene rijeći su "ha" i "he" :D ali nema veze koalicija C/P je čista ko suza i nevinšce do nevinašca sve i jedan ;)

Ne mislite valjda na ženu zmaj ?

dadozg
09.11.11, 17:44
Ne mislite valjda na ženu zmaj ?

ma nikako ta je najpoštenija u njihovim redovima :D,nemoj klevetat kak bi rekla beštijica :cerek:

TriggerHappy
09.11.11, 17:46
Trebalo bi biti razuman da bi se više prestalo pisati na temu tko je kome smjestio i na koji način. Ovdje je to izgleda rijetka kvaliteta :brukica:

Kao da je bitno više.. ionako nitko neće ništa priznati, očito.

Treba završiti server, a tko bude još mrvicu razumniji i završiti s travianom. :pčelica:

dadozg
09.11.11, 17:57
tak je,eto sad malo smijeha od onog veličanstvenog poluigrača...napada i dalje svoje....koji licemjer majko mila....

btw.špijo prenesi mu njegov novi naziv :D od milja smo mu dali novi nick :D

ripp3r
09.11.11, 18:19
PC :cvijece i proljece:

Brain Killer
09.11.11, 18:24
PC :lovju:

dadozg
09.11.11, 18:26

pa i moraš ga voljeti,imaš takav acc samo zahvaljujući PCu :cerek:

Anđeo s greškom
09.11.11, 18:26
pa i moraš ga voljeti,imaš takav acc samo zahvaljujući PCu :cerek:

a stas.... tebi ni PC nije pomogo....

zujalica
09.11.11, 18:27

PC :air kiss:

ripp3r
09.11.11, 18:28
Pa naravno da ga voli. Još je i ime okitio sa PC - em. Tako to rade ovi što su glavni u svojim savezima.:cerek:.

dadozg
09.11.11, 18:28
a stas.... tebi ni PC nije pomogo....

e tak je,aj naj se ljutit kaj sam samo njega spomenul...i ti imaš acc samo zahvaljujući PCu...di je srčeko???

Raven ST
09.11.11, 18:29

dadozg
09.11.11, 18:30

GERILLLA :lovju:

beshtija

Anđeo s greškom
PC :lovju: i veliko hvala na accu

Superhik
09.11.11, 18:31
Svi bi htjeli biti PC, ali sad je dosta tih spamanja PC u srcu i sve ostale izvedenice. Naredne postove brišem, a najupornije čeka ban

Hik :lovju:

dadozg
09.11.11, 18:34
Hik :lovju:

HIK :lovju:

PC :lovju: i veliko hvala na accu

nema beda,rekao bi i drugi put,ali si otvorila oči ovim mojim nevjernim tomama kojima sam ja brujao od trenutka vašeg izlaska kaj bu se desilo tak da ti više neće nasjest...eto dadek opet u pravu,a svi govore kak ja samo lupetam gluposti :lovju:

p.s. jel ti barem malo žao kaj si pekla 3 dana one palačinke i kaj ti je tava zgorela? :cerek:

Anđeo s greškom
09.11.11, 18:38
p.s. jel ti barem malo žao kaj si pekla 3 dana one palačinke i kaj ti je tava zgorela? :cerek:
zasto bi mi bilo zao.... radila sam to tada s gustom i ljubavlju prema jednom savezu u kojem sam igrala... radila sam to radi ljudi kojima sam dala svoje obecanje....

znas to je ono kad kazes da ces nesto napravit, pa to i napravis.... a ne nestanes u vidu magle....

a to da cemo preko kovanice odabrat metu, proxu je bilo demonstirano, na sto je dosao komentar... ok ja onda biram glavu :)

TriggerHappy
09.11.11, 18:45
a to da cemo preko kovanice odabrat metu, proxu je bilo demonstirano, na sto je dosao komentar... ok ja onda biram glavu :)

jeste i za dodu bacali kovanicu? :) Vidim i njega se kata naveliko...

dadozg
09.11.11, 18:45
pobrisali mi post...ma nema veze Anđo srce ako tebe i tvog dragog veseli ovakav kraj neka vam ga...pali ste u očima svima s kojima ste igrali par godina i sve kaj ste stvarali kroz te godine poništili ste ovim potezom(ok,znam da če vas sad braniti članovi c/p koalicije jer njima paše ovakav obrat...)

mene osobno veseli kaj sam bio u pravu(OPET) i kaj na kraju vi niste odlučili server....

svako dobro tebi i tvom dragom želim u RL....

p.s. molim te nemoj vrijeđat našu intelegenciju sa ovom brijom oko kovanice....znamo se dosta dugo....

Brain Killer
09.11.11, 18:49
Samo da se nadovežem na dragu, ww offovi su završili kak je ispalo i to je bilo to, ali nek se ekipica priupita zašto sam krenuo nakon 3 dana , i zašto vam je poluigrač u 1 danu katal 2 gg-a , nekoliko suporta, 1 početni grad i 2 suporta u sivoj izbrisao a planirao lijepo dočekat kraj u miru.
Ali ne nekima je vrijeđanje i ego bitniji od dobrobiti svog saveza cccc.
LP svima BK i odoh se igrat ;)

Superhik
09.11.11, 19:00
Dosta bi bilo. Riješavajte to preko chatova i skypa i sl. Vratite se igri. Zadnja opomena svima.

Lp
Hik

beshtija
09.11.11, 19:13
pa mi se igramo,šmrc.. ulijećeš kad najzanimljivije :S

razigrana bakterija
10.11.11, 00:43
Sto svi toliko napadate braina i anđelku ? Istina i mene je u jednu ruku iznenadio njihov potez..u drugu sam ga mogao i pretpostaviti..ali sami ste si krivi..nitko drugi..ni brain ni anđelka ni druga polovica servera..nitko osim vas samih..koliko vremena je prošlo od trenutka kada su oni napustili pc ? Dovoljno da ih nekoliko puta skatate..jeste ih katali ? Niste..jel ih katala druga polovica servera ? Nije..valjda je postojao i neki razlog za to..tako da uzalud njih napadate kada ste si sami krivi za to..uostalom njihovi off-ovi..imaju ih pravo iskoristiti gdje žele..jednako kao sto ste i vi imali pravo i sasvim dovoljno vremena skatati ih..

Brain Killer
10.11.11, 01:11
Evo bez obzira koliko ovaj potez mene i drage bio glup i NEBITAN al nadam se da smo uspjeli nasmijat svekoliko pučanstvo ovog servera :)

Treći HOLDER je tu.

:ww: 8)

10.11.11, 01:42
Evo bez obzira koliko ovaj potez mene i drage bio glup i NEBITAN al nadam se da smo uspjeli nasmijat svekoliko pučanstvo ovog servera :)

Treći HOLDER je tu.

bravo :)

trebas deffa :D

beshtija
10.11.11, 02:05
novi proizvod PC-a: kako izgubiti ww ROTFL

dadozg
10.11.11, 08:25
Jel ja to nazirem ljubomoru kod tebe :)

Btw.to ww selo je odradilo svoj zadatak i nebitno je kao i one dvije vase igracine :)

Brain Killer
10.11.11, 09:58
BTW molim sva autorska prava na moju novu umotvorinu. Novi plan idealnog napada je poslat čišćenje na jedno selo a valove kata 6 minuta iza na drugo. Svi koji žele isprobat najnoviju genijalnu taktiku molim prvo se obratit na acc PC Brain Killer radi dozvole za korištenje iste inaće slijedi tužba za povredu autorskih prava.
Hvala.
:brukica:

spajla
10.11.11, 10:11

Treći HOLDER je tu.

Što treba ?????
Deff ?
Ressi ?

Prime
10.11.11, 11:23
Jel se kad kome dogodilo da su izgubili ww selo ili i tu pc sad vodi?

kiler
10.11.11, 12:41
molio bih sve igrače izvan PC koalicije da se prestanu izživljavati nad PC ww, da ih prestanu katati i rušiti na nulu, da im prestanu otimati ww :brukica:

ovo je već postalo negledljivo, tako velik i svemoguć savez pao na takve grane da ga svaki prolaznik zbombardira 8)

a bojim se da to još nije sve, kaže ekipa da završni udar nije još obavljen, pa neće im valjda preoteti i ova ostala 2 ww

dajte im ipak 1 ostavite , inaće neće nitko znati da su bili na ovom serveru:pivo:

GRINHIL
10.11.11, 13:39
amul ke si taki?
:(

šta ak čovjek nema pušku?
i ak ne živi blizu pruge?
i ak ima prizemnicu bez kuhinje i noževa?
i šta ak nije na prometnoj cesti?
a?

aj ti probaj....
pa javi kak ide

nego
de ljudi ovo ide prema kraju.
napokon

za kolko očekujete restart?

dudek1
10.11.11, 14:40
hm kada malo bolje razmislim

ovo dvoje ljudi kaj vas je iznevjerilo hmmmmm

prvi s4 su igrali protiv voljenog
drugi sa voljenim
a ovaj s4 poceli sa voljenim pa malo sami igrali i nakraju opet protiv voljenog

ja im nista ne zamjeram
lijepo su podijelili vjernost
a kaj se tice c/p koalicije jako puno igraca je igralo skupa sa senom i brain-om a ne igraju se u pc-u

i nikada nece

dr.krafter
10.11.11, 14:48
Uh kako tu neki ne znaju gubiti...

GRINHIL
10.11.11, 15:20
evo za matta novog mačka
stari mu se ofucal
a ovaj je opakiji:
http://webcafe.net.hr/bizzar/page/2011/09/09/0379006.html

(ne znam kak stavit da se vidi ovden :) )

GRINHIL
10.11.11, 16:14
Dado znaš šta sam ja skužio.
Tebi krivo šta tvoja draga ne igra s tobom travian pa si zavidan.
;)

Superhik
10.11.11, 16:45
Već mi je prekipjelo stalno upozoravati vas, prestanite se međusobno rijeđati i na neprimjeran način izražavati. Svoje frustracije liječite negdje drugdje a ne ovdje na forumu. Jedan na hlađenju a ostale samo čekam.

Lp
Hik

Prime
10.11.11, 17:39
Nemoj tako hik,znas i sam da mu nije lako,nije ocekivao da ce se na ovom serveru pc-u preuzimati ww-ovi.lol

smragad
10.11.11, 17:41
Vidim nast'o kuršlus ehhehehehehe

Pa ovo je sramota, da savez poput pipipisija ovako završi skoro na kraju priče...mislim kao prvo nisu im igrali ovajonaj i još punopunopuni njih, pa su ih napali ama baš svisvisviiii + na sve to izdali ih iznutra tj. presudio im vlastiti produkt, o kojem se dade popričati...

Nema što pipipisi nije napalo, prokleti svi vi bili heheheheheheheheheheheheheheheeeeeee

Uglavnom, dajte ljudi malo smirenja. Pa nije vam ovo prvi server da vam ne igraju baš svi, niti vam je prvi server di vas jadne napadaju svisvisvi, niti vam je ovo prvi server di vam je veliki arhitekta zvisio ili skoro zvisio...

Dragi PiPiPICi, najbolji ste od svih, no skor bi vam mogao biti 1/3, loš skor za tako perspektivnu stranku. Poradite malo na imidžu stranke, pomladite se ili postarite te veselo iščekujte nove izbore. Poštenje/prevare/PC hahahahahahahahaha, ne znam čemu tu trošiti riječi....

P.S. Vidim superhik je prvi počeo raditi na imidžu te sredio onu dosadu koja je unakazila celi forum. No jedna ukaza ode, pojavi se druga razdragana ukaza...tako to ide, život je okrutan. Inače forum vam je simpa, čitam ga svaki dan....

Superhik
10.11.11, 17:50
Samo sam tebe čekao. Sad će lavina replika, ispravaka netočnih navoda i sl. :D

GRINHIL
10.11.11, 18:04
poperdadooo nemre spamat jer je blokan pa mi je poručio da vam kažem da ak mu ko ima šta reć da čuva sve i piše na pipiriće i u bilješke i da za 7 dana kreće opet ko nov

a trenutno stanje servera je da trenutno na serveru čekamo da server završi-volio bi da trenutno završi i da trenutno krene restart, ali nemre... :(

beshtija
10.11.11, 18:34
niš ne brini grin-uskoro se dado preobuče ;)

smragad
10.11.11, 20:47
Ma kake replike, ako se neki ili neka drzne, seci to superhiče ehehehheheheheheheh...

kiler
10.11.11, 22:16
ovaj vikend će reći cijelu istinu o serveru 4

baš me zanima kakve će offove pc izvući

nema ih , šute, sakrili se u mišju rupu, nevjerovatno na kaj je takav jak i moćan savez spao, ili su si umislili da su moćni:palčina:

a sjećam se njihovih spamanja kad su bili u prednosti na prošlom serveru

nisi mogel do rijeći od njih doći:pivo:

ajmooooooooooooooo

faaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjttttttttttttttttttttt

DamirB
10.11.11, 22:37
ovaj vikend će reći cijelu istinu o serveru 4

baš me zanima kakve će offove pc izvući

Fajt je gotov, nema offova više i ništa ti ovaj vikend neće reći. A istina? Hah, koga zanima, kad se za nju vjerojatno nema dokaza i kad je mnogi ne želimo prihvatiti i izvrćemo je.

I da...da me ne bana onaj što zadahom punim vina onesvjesti ljude najbolje da budem ontopic...nije nedostižno, ali se nekako čini da ste u prednosti :D valjda je to oky za komentar stanja servera.

LP
PC Aisha

PS sinoć mi obrisali post gdje sam rekao da se forum pretvorio u ovo u što jest, po mome mišljenju ponajviše zahvaljujući zabranama čika nijemca da objavljujemo reporte...zločesti jedni, skoro uvijek kad izjavim istinu me kazne :D

baka u kanalu
10.11.11, 23:17
Fajt je gotov, nema offova više i ništa ti ovaj vikend neće reći. A istina? Hah, koga zanima, kad se za nju vjerojatno nema dokaza i kad je mnogi ne želimo prihvatiti i izvrćemo je.

I da...da me ne bana onaj što zadahom punim vina onesvjesti ljude najbolje da budem ontopic...nije nedostižno, ali se nekako čini da ste u prednosti :D valjda je to oky za komentar stanja servera.

LP
PC Aisha

PS sinoć mi obrisali post gdje sam rekao da se forum pretvorio u ovo u što jest, po mome mišljenju ponajviše zahvaljujući zabranama čika nijemca da objavljujemo reporte...zločesti jedni, skoro uvijek kad izjavim istinu me kazne :D

na formu su nam ostali idiotski postovi kaj omalovažavaju drugu stranu ..big deal izgubit il dobit u igrici :P

razigrana bakterija
11.11.11, 01:57
Ajde vise zavrsite s ovim..

Amul
11.11.11, 06:40
Nekužim ove moderatore,pa o cemu da ljudi pišu vec je sve prelistano po dva puta,ako nema spama forum ce bit necitljiv i dosadan...
o cemu da pricamo???
ocemo o mom heroju i kaj ima na sebi:spam1:

dudek1
11.11.11, 08:24
gdje je moj voljeni(a) iz slapica

ajde vise klikajte taj nas ww da zavrsi ovo mucenje.
killer-u duzan si pivu za one reporte

GRINHIL
11.11.11, 08:54
Ajde vise zavrsite s ovim..

Aj mi reci a kud se tebi zuri?

Igral bi restart mozda?

Za covjeka kojeg ovaj server ne zanima previse te stvari sekira. :)