PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19

Klingon
11.11.11, 09:01
Ma dosta nam je više mučenja druge strane!Postalo je dosadno...

razigrana bakterija
11.11.11, 10:47
Aj mi reci a kud se tebi zuri?

Igral bi restart mozda?
:D

Za covjeka kojeg ovaj server ne zanima previse te stvari sekira. :)

Previse stvari me sekira ? Ne bi rekao..potpuno suprotno..

Ne..ne bi igrao restart..samo dođe mucno od ove vaše trakavice i gluposti koje se pišu...

gamacid
11.11.11, 11:05

Ne..ne bi igrao restart..samo dođe mucno od ove vaše trakavice i gluposti koje se pišu...

cuj
razigrani u planu je savez forumskih zvezda
ti
dado
prime
grin
sneki
zena zmaj
hik
i tak dalje da ne nabrajam
ako nista drugo rat na forumu je unaprijed dobiven

razigrana bakterija
11.11.11, 11:12
Ako si ti u savezu onda smo bliži sigurnom porazu :)

gamacid
11.11.11, 11:16
Ako si ti u savezu onda smo bliži sigurnom porazu :)

ko ja ne
grin reko da jos puno moram uciti
mene ce strpati u neki wingic da ucim spamanje i podbadanje na forumu
a pa za poraz nije problem to bar znam
naucio sam to

Amul
11.11.11, 11:19
Jel mogu moderatori sami sebe banirat?? bilo bi uredu da sami sebe baniraju pa da bude rasulo na forumu:offtopic:

gamacid
11.11.11, 12:24
Jel mogu moderatori sami sebe banirat?? bilo bi uredu da sami sebe baniraju pa da bude rasulo na forumu:offtopic:

nemoze
ali koliko vidim sa svakim svojim postom si sve blize ulasku u savez
:party:

ariac
11.11.11, 12:24
cuj
razigrani u planu je savez forumskih zvezda
ti
dado
prime
grin
sneki
zena zmaj
hik
i tak dalje da ne nabrajam
ako nista drugo rat na forumu je unaprijed dobiven

Necemo megakoalicije na forumu! :narf:

razigrana bakterija
11.11.11, 12:57
Necemo megakoalicije na forumu! :narf:

Vise vam odgovaraju ove u igri..

@gama..jedino ne znam kako misliš Dado, primea, ženu zmaj i sneki smjestiti u isti savez ? Treba ti vise policajaca nego članova :)

Anđeo s greškom
11.11.11, 13:17
ovo je vec sve samo ne zabavno.... zalosno je naprosto zalosno...

od kad nema dadeka na forumu, vise nitko iz PCa ne naglasava kako je njima super i kako se dobro zabavljaju.....

ajmoooooooooooo PC wake up

baysa
11.11.11, 13:19

@gama..jedino ne znam kako misliš Dado, primea, ženu zmaj i sneki smjestiti u isti savez ? Treba ti vise policajaca nego članova :)

pa zvali bi pijanca i nizija da ih paze :party:

Anđeo s greškom
11.11.11, 13:46
pa zvali bi pijanca i nizija da ih paze :party:
a u savezu bi umjesto pusha dijelili apaurine :D hahahhaha

GRINHIL
11.11.11, 13:57

malo mi je vas moderatora i žao šta morate čitati gluposti da bi nas ispravljali.
:)

uglavnom ww od plavca lijepo napreduje 92 lvl

gamacid
11.11.11, 14:42
a u savezu bi umjesto pusha dijelili apaurine :D hahahhaha

e e
jos i vas dva trebamo
volimo dok nas nasi naguze da lakse izgubimo

:cvjetic:

eto vidis mogo bi vas voljeni veliki voda nauciti nekaj tu o stvaranju saveza
tak se to dela
ocemo i baysu da nam muzicira dok bu grin zavijal ljudima pod prozore da ih izmorimo prije napada

baysa
11.11.11, 15:21
ocemo i baysu da nam muzicira dok bu grin zavijal ljudima pod prozore da ih izmorimo prije napada

tako je gamacid
jebeš savez bez dobre muzike :harmonikaš:

spajla
11.11.11, 15:45
Ajmo svi katati plavca da se server produži
Zabava je sada najbolja i mega off je sada 2k+1k :)
Ima još vremena da se server završi :)

ariac
11.11.11, 15:50

Ts ts ts ... jel ja to osjecam kap zajedljivosti ili mozda cak ljubomore u toj recenici? Nismo mi krivi sto smo simpaticni :(

Sharafciger (kifla brate)
11.11.11, 18:27

mene samo zanima tko ti je to prislonio pistolj na glavu i tjera te da ovo citas...

i mene takoder hvata, da prostis proljev, od tvojih postova

andrijas
11.11.11, 22:23
zna li itko što se događa sa zlatom na kraju servera.takođe sa opremom heroja.

B.A.N.
11.11.11, 23:38
mene samo zanima tko ti je to prislonio pistolj na glavu i tjera te da ovo citas...

i mene takoder hvata, da prostis proljev, od tvojih postova

Potpis:)

razigrana bakterija
12.11.11, 00:33
@ariac..ni najmanje..meni samo simpaticno kako su se u istu grupaciju grupirali svi koje je pc natamburao..od sharafa, žene zmaj, jeremija, killera, sstipe..pa da ne nabrajam dalje..

@sharaf..mene na to tjera službena dužnost..ali zato tebe ništa ne tjera da Citas moje..pa jedini zaključak ili ti se sviđa to..ili ne voliš sam sebe..

Inače..ovaj put ćeš dočekati kraj servera ?

beshtija
12.11.11, 00:39
@ariac..ni najmanje..meni samo simpaticno kako su se u istu grupaciju grupirali svi koje je pc natamburao..od sharafa, žene zmaj, jeremija, killera, sstipe..pa da ne nabrajam dalje..

@sharaf..mene na to tjera službena dužnost..ali zato tebe ništa ne tjera da Citas moje..pa jedini zaključak ili ti se sviđa to..ili ne voliš sam sebe..

pc nikad nije natamburao jeremy-e..bulazniš :P
nakon ovog servera bude upravo obratno :na karte:

razigrana bakterija
12.11.11, 00:43
pc nikad nije natamburao jeremy-e..bulazniš :P
nakon ovog servera bude upravo obratno :na karte:

Vi imate svoje komplekse od pc-a..ili nekih (bivših) članova pc-a..pa vam dođe na isto :)

beshtija
12.11.11, 00:50
kakvi tebe kompleksi peru?
dado nam pod banom pa ga mjenjaš?:snijeg:

razigrana bakterija
12.11.11, 00:53
Mora Netko nadoknaditi manjak postova

kiler
12.11.11, 01:09
pardon pc nije nikada tamburao kilera

ovo prvi puta igram protiv pc

ukratko ne volim bahate tipove

razigrana bakterija
12.11.11, 01:15
Sto se javljaju jedno po jedno..trebao sam vas vise nabrojati..nadoknadili bi sve dadine postove..ovako ćemo mu u strahu za forum i neispunjenje dnevne kvote postova morati skratiti odmor..

Superhik
12.11.11, 03:27
Daleko od toga da je PC loš ovaj server, čak i smiješan ali ni druga strana nijeništa bolja. Ni ne znamo koje im je zajedniško ime osim nadimka ujedinjeni travianski proleter ili ekipa koje je nekad davno dobila po lampi od PCa. Da se razumijemo ja ne osporavam ničiju pobjedu, dapače svaka ćast na njoj ali nemojte sami sebe previše dizat u nebesa jer nemate razloga za to. :)

zlikovci
12.11.11, 04:09
Daleko od toga da je PC loš ovaj server, čak i smiješan ali ni druga strana nijeništa bolja. Ni ne znamo koje im je zajedniško ime osim nadimka ujedinjeni travianski proleter ili ekipa koje je nekad davno dobila po lampi od PCa. Da se razumijemo ja ne osporavam ničiju pobjedu, dapače svaka ćast na njoj ali nemojte sami sebe previše dizat u nebesa jer nemate razloga za to. :)

ok.pc ne valja,i svi drugi isto.a sad mi reci o čemu onda da ovdje pišemo? o tom kak ste ti i virusić

super igrači koji ne igraju?

svaka vam čast ali nemojte sami sebe previše dizat u nebesa jer nemate razloga za to :staklenka:

Ares(CRO)
12.11.11, 04:28
Dado šta ti znaš ? Naj se blamirati vise..pa opcepoznato je da je to bio potez servera..najcisci..čak i najvidovitiji..znali su da će vam deff riknuti od gladi..ili se jednostavno razbjezao ispred postenjacina :)

Nista pametno od tebe,sjedi dole jedan :cerek::cerek::cerek:

keke
12.11.11, 08:40
zna li itko što se događa sa zlatom na kraju servera.takođe sa opremom heroja.

nisam 100% ali zlato možeš prebaciti na drugi acc (i server), oprema je "kako došlo tako i otišlo", nema ništa od nje.
E, da. Zlato ako nisi kupovao nego samo imaš od prodane opreme (srebra) onda ne možeš prebaciti.
Ako si kupovao: možeš prebaciti koliko je kupljeno za vrijeme tog servera ili manje

Anđeo s greškom
12.11.11, 08:44
hik svoje misljenje si o PCu dao onog dana kad si se bez jedne jedine rijeci ugasio i ostavio ih

ranjeni.... ti si svoje misljenje o PCu dao, davnih dana.... cak ni majice sa proslog servera jos uvijek nisu preuzete i came u mom ormaru

znaci Vas dvojica nemate sto pricati....

o tome koliko je druga strana losa ili dobra.... ne mozete suditi prema onome sto kaze ''mediska sutnja PC'', samo cak i meni je zalostno sto su pojedinci napravili od imena PACIJENT... prestasno.... nisu oni sramotno lose odigrali server, nego su osramotili ono sto je puno toga znacilo.... a to je ono najzalosnije cak i meni

Superhik
12.11.11, 09:41
ok.pc ne valja,i svi drugi isto.a sad mi reci o čemu onda da ovdje pišemo? o tom kak ste ti i virusić

super igrači koji ne igraju?

svaka vam čast ali nemojte sami sebe previše dizat u nebesa jer nemate razloga za to :staklenka:

Znači vi smijete se ovdje zafrkavat i u nekim postovima nas spominjat (ne smeta mi) ali mi ne smijemo vas zafrkavat jer to odmah nije ok? :P

hik svoje misljenje si o PCu dao onog dana kad si se bez jedne jedine rijeci ugasio i ostavio ih

ranjeni.... ti si svoje misljenje o PCu dao, davnih dana.... cak ni majice sa proslog servera jos uvijek nisu preuzete i came u mom ormaru

o tome koliko je druga strana losa ili dobra.... ne mozete suditi prema onome sto kaze ''mediska sutnja PC'', samo cak i meni je zalostno sto su pojedinci napravili od imena PACIJENT... prestasno.... nisu oni sramotno lose odigrali server, nego su osramotili ono sto je puno toga znacilo.... a to je ono najzalosnije cak i meni

Nije mi jasno iz ovog tvog posta zašto ja ne bi smio komentirati PC ili nekoga drugog. Zato kaj sam ugasio acc jer nisam htio imat veze s ovom vrstom traviana i igrat se iz zafrkancije i zabave, a to je i bio cilj PC. Jbg nisam takav tip igrača, ili idem na pobjedu ili ne igram :)

P.S. Ako se itko našao uvrijeđen, povrijeđen ili ozlijeđen mojim postovima onda me ne zna jako dobro i ne zna da samo zafrkavam ekipu i u tom slučaju ja se toj osobi ispričavam :P :D

Brain Killer
12.11.11, 10:07
Nije mi jasno iz ovog tvog posta zašto ja ne bi smio komentirati PC ili nekoga drugog. Zato kaj sam ugasio acc jer nisam htio imat veze s ovom vrstom traviana i igrat se iz zafrkancije i zabave, a to je i bio cilj PC. Jbg nisam takav tip igrača, ili idem na pobjedu ili ne igram :)

Hik, poanta je u tome da se PC nije na početku došao igrat se iz zafrkancije i zabave. Došao je pokorit server, a kad se vidlo da ne ide sve po planovima onda su počele priće kak su tu došli samo se zezat.
Sorry, kažu da smo draga i ja izdali PC i ekipu sa kojom smo igrali , ja se ne osječam tako. Ja se osječam IZDANO od strane vodstva PC-a jer došao sam ovdje pomoć PC-u da pokori ovaj server a ne da se zezam, zezat se mogu i bez da me se blamira u igri i smatram da su izdani SVI oni ljudi koji su se trudili dat nešto u igri i ulagali hrpu vremena i novaca i nasjeli na propagandu "Voljenog" koji ima svoj RL.

ariac
12.11.11, 12:21

Kad se vec hvatamo prijasnjih servera ... moglo bi se reci da su u toj istoj grupaciji svi oni koji su koalirali, igrali ili se dogovarali sa PC-om :)
Ocigledno je PC tada bio simpaticniji :D

12.11.11, 13:22

zar te i sluzbena duznost tjera da imas takve "velebne" izjave i postove, ili je to samo tvoja glupost i bol sto tvoj omiljeni savez je postao svacija ku*ka..takoder, kako vidim ovaj podforum ima svoje moderatore, tvoja sluzbena duznost je da dodes ako se netko zali na njihov rad, a ne da vjesis non stop, kako to da te onda sluzbena duznost ne zove na ostale podforume..uh, cudna ta neka "sluzbena" duznost...ili si ipak mislio na sluzbenu duznost da branis ostatke casti PCa...:D

je imas pravo, nataburali ste me u svojoj glavi..no neka vam bude, mozda vam bude lakse zivjeti u takvom uvjerenju, jer ovaj server je pokazao sve, jedva cekam novo okupljanje pc grupacije, da vas opet ponizimo ;)

p.s nadam se da ces i ti tada igrati (iako ne vjerujem da ne igras)

kiler
12.11.11, 13:35
5. PC proxima SILENCE -=PC=- 3 12.11.11 18:51

kako se tko probudi ujutro tako ovaj ww skata na 0:brukica:

sve mi ih je žao, ali taj ww nosi predznak pc samo neka budu na 0 ,
naućili su to ovaj server kako izgleda biti na 0:101010:

pa netko je prićal nekad negdje da postoji savez pc, nisam ih na ovom s4 primijetil, vidim ima neka vreća za napucavanje imenom pc

KME KME

sad će dobronamjerna ekipa reći da je taj ww napravil svoje, je je napravil je služi kao trening vreća:tough:

sir oliver
12.11.11, 15:56
Necu previse filozofirati.
Samo cu postaviti 3 pitanja o kojima će promisliti oni koji su to u stanju i koji ce tako sami doci nekih zaključaka.
(Nekolicina ovdje najglasnijih ovdje to neće moći pa pitanje nije njima ni upuceno. Oni imaju dovoljno posla s uvjeravanjem samih sebe da su napravili nešto vrlo važno na ovom serverui i da su pobjedili PC :S)

1. Tko gradi preostalih 7 ww sela ? (13 ih je na mapi)
2. Na koliko su servera vidjeli da 7 ww sela nitko nije ni pokušao graditi iz nekog nepoznatog razloga?
3. Kojem točno savezu trebamo čestitati ako Plavac klikne 100ti level?

:kid:

ps - brain i anđa odgovorio bih i vama na vaše postove, ali mi je jednostavno žao vraćati vas u stvarni svijet iz ovog vašeg malog svijeta koji ste si stvorili pokušavajući sami sebe opravdati i pokušavajući nadomjestiti neke stvari koje vam, na žalost, ipak nedostaju u RL. Nadam se da ovo necete shvatiti kao poziv na raspravu jer to i nije, jednostavno sam izrekao svoje mišljenje nakon što ste me izravno spomenuli. Vjerujte mi da inače ne bih. Živjeli i sretno vam bilo...

kiler
12.11.11, 16:14
Samo cu postaviti 3 pitanja o kojima će promisliti oni koji su to u stanju i koji ce tako sami doci nekih zaključaka.
(Nekolicina ovdje najglasnijih ovdje to neće moći pa pitanje nije njima ni upuceno. Oni imaju dovoljno posla s uvjeravanjem samih sebe da su napravili nešto vrlo važno na ovom serverui i da su pobjedili PC :S)

2. Na koliko su servera vidjeli da 7 ww sela nitko nije ni pokušao graditi iz nekog nepoznatog razloga?

ps - brain i anđa odgovorio bih i vama na vaše postove, ali mi je jednostavno žao vraćati vas u stvarni svijet iz ovog vašeg malog svijeta koji ste si stvorili pokušavajući sami sebe opravdati i pokušavajući nadomjestiti neke stvari koje vam, na žalost, ipak nedostaju u RL. Nadam se da ovo necete shvatiti kao poziv na raspravu jer to i nije, jednostavno sam izrekao svoje mišljenje nakon što ste me izravno spomenuli. Vjerujte mi da inače ne bih. Živjeli i sretno vam bilo...

isto kao u igri do sada i sa ovim postom nisi rekao ništa

živ bio 100 godina i dabogda igrao i restart sljedečeg s4,pobjeda nam je zagarantirana:lol2:

aj bok

Prime
12.11.11, 16:19

Posljednje rijeci palog vođe?kolko cujem nisi bas vise ni voljen jako?Netreba nama tvoja/vasa cestitka, sve se vidi pc razbijen

ps-podsjeti me na kraju da ti posaljem jedan mm koji cuvam(tvoj)

okrutni
12.11.11, 16:48

kazu nema glupih odgovora;a kladim se da cu ih procitat bar 6 na ovaj post.
budi sretan sto si IMAO takve prijatelje(jedni odu drugi dođu).ima jos par ljepih primjera kada se o ljudima odlucivalo bacanjem novcica.bas zato si ti to sto jesi,a oni su malo toga.
PC :lovju:

Superhik
12.11.11, 16:52
zar te i sluzbena duznost tjera da imas takve "velebne" izjave i postove, ili je to samo tvoja glupost i bol sto tvoj omiljeni savez je postao svacija ku*ka..takoder, kako vidim ovaj podforum ima svoje moderatore, tvoja sluzbena duznost je da dodes ako se netko zali na njihov rad, a ne da vjesis non stop, kako to da te onda sluzbena duznost ne zove na ostale podforume..uh, cudna ta neka "sluzbena" duznost...ili si ipak mislio na sluzbenu duznost da branis ostatke casti PCa...:D

je imas pravo, nataburali ste me u svojoj glavi..no neka vam bude, mozda vam bude lakse zivjeti u takvom uvjerenju, jer ovaj server je pokazao sve, jedva cekam novo okupljanje pc grupacije, da vas opet ponizimo ;)

p.s nadam se da ces i ti tada igrati (iako ne vjerujem da ne igras)

U slučaju da moderator koji je zadužen za neki PDF je zbog nekog razloga sprijeen na neko vrijeme obavljati svoju dužnost onda tu uskaču supermoderatori i vrše svoju dužnost, a to bi bilo i u ovom slučaju ;)

BTW: koga ste vi to ponizili? Pa daj mi neku akciju koja je za pamčenje, neki vaš potez ili mi navedi nešto šta je presudilo vašoj pobjedi. Poniženje je kada neki savez izbriše sa mape neki "veliki" savez tipa kifle ili razmontira drugi kvadrant tipa BoPovce i TLovce. Ovo je samo poraz i vaša pobjeda, ništa više ;)

:kid:.

Već sam ih pita onešta slično par puta ali nikako da dobijem odgovor kako da zovem pobjednike servera i kako znati tko je pobjedio i tko se ima pravo hvalit da je osvojio server. A za ovo prvo sam rekao da je 80% ekipe tu da se veseli porazu jednog saveza umjesto da slavi pobjedu svoje ekipe i svog saveza.

pranjo
12.11.11, 16:54
mislim da na prva 2 pitanja i ti mozes razmisliti..... jer je pc imao isto 20 sveza oko sebe.....sad to sto vi to necete priznati i javno napisati to je drugi par rukava.....a izmedu ostalog svi mi smo dobivali ponude od pc da se prikljucimo vama da mozete u miru ratovati sa geurillom....sto se tice 3. pitanja cestitaj MAC koaliciji svi za jednog jedan za sve...:pije kavu:

zujalica
12.11.11, 17:01
A i ti si davniha dana od PC-a dobio po lampi tako da.....možda ne katama ali jako dobro znaš o čemu pričam. Presmiješne su mi tvoje reakcije....

Superhik
12.11.11, 17:12
A i ti si davniha dana od PC-a dobio po lampi tako da.....možda ne katama ali jako dobro znaš o čemu pričam. Presmiješne su mi tvoje reakcije....

Živiš u povjesti, tupiš neke stvari koje vidim da te žuljaju a nemaš volje, želje ili hrabrosti mi se javit sama na skype i reči mi kaj te muči nego tu tipkaš besmislene stvari kao što je uspoređujuči PC sa LWGom kada su tamo igrali i 4funovci i MNJAGovci i HARDovci i reBorn i Syn itd itd a veika večina čač nije ni igrala prvi s4.

A to šta je tko napravio na prvom s4 znam, i sad bi ja trebao živjeti u povjesti neke igre??? Pa ja sam te osobe uživo vidjeti, raspraviti te stvari i riješiti situaciju i donijeti svoje mišljenje o svemu tome. Tako da sam barem 10 koraka ispred tebe u ovoj situaciji i ne možeš mi ju nabijati na nos. A kako vidim te to uvijek žulj pa javi se na skype skupi hrabrosti, volje, želje ili šta već pa popričajmo o tome kaj te muči jer nema smisla da se vračamo uvijek na isto, ne živimo u prošlosti, pogotovo jedne igrice :)

Prime
12.11.11, 17:19
Hikic pitaj si kolege pc-kolko su samo artova izgubili tijekom servera,a daleko su ih najvise uzeli na pocetku,to ti je jedna solidna pobjeda.Ja osobno naravno da se veselim porazu pc,tolko su se napuhali proteklih 2 godine,tako je bilo slatko i smijesno probusit taj balon.a jos i dadeku glavnom pr odjelu pacijenta poravnat gg na 0.Stoga porukica svim clanovima pc-a i njihovih simpatizera,ne trazite pobjede u porazu.

12.11.11, 17:26
U slučaju da moderator koji je zadužen za neki PDF je zbog nekog razloga sprijeen na neko vrijeme obavljati svoju dužnost onda tu uskaču supermoderatori i vrše svoju dužnost, a to bi bilo i u ovom slučaju ;)

BTW: koga ste vi to ponizili? Pa daj mi neku akciju koja je za pamčenje, neki vaš potez ili mi navedi nešto šta je presudilo vašoj pobjedi. Poniženje je kada neki savez izbriše sa mape neki "veliki" savez tipa kifle ili razmontira drugi kvadrant tipa BoPovce i TLovce. Ovo je samo poraz i vaša pobjeda, ništa više ;)

Već sam ih pita onešta slično par puta ali nikako da dobijem odgovor kako da zovem pobjednike servera i kako znati tko je pobjedio i tko se ima pravo hvalit da je osvojio server. A za ovo prvo sam rekao da je 80% ekipe tu da se veseli porazu jednog saveza umjesto da slavi pobjedu svoje ekipe i svog saveza.

drago mi je ako mislis da je kifla na s4 bila veliki savez...nazalost moram se sloziti da je na s4 bio sve samo ne veliki cak ni "veliki"...

takoder, slazem se oko ostalih sela...ali tu nije samo nasa krivica ;) imate i vi saveza oko sebe masu...a to samo je dokaz nedostaka igraca koji bi dizali ostala sela...

nadalje, rat pc vs gerila koji se vodio gotovo citavi server je bio rekao bih ravnopravan u najmanju ruku, te tu nije odlucen pobjednik...pobjednik je odlucen kada je PC izgubio 2 arta, posebnu potrosnju i posebnog arhitekta...mozda cak ni tada nije izgubljeno za pc..izgubljen je politicki jer su na kraju ostali bez dovoljno offa za rusit (vjerujem da ga jos imate, pitanje je imate li ga dovoljno)..

da sumiram, pc nije izgubio (ce izgubiti) ovaj server na ratnickom, vec politickom planu, koji je podjednako vazan kao i ovaj prvi...sada cija je to krivica ne ulazim..nakon sto izgubis na politickom polju, gubis i na ratnickom kao sto je ova ww borba prikazala (ili ce pokazati)...sada, dali je pad na politickom polju rezultat samouvjerenosti, bezobrazluka, bahatosti ili neceg treceg, nije moje da mislim i da se time zamaram...

ovom serveru je nedostajala jaka treca strana...tada bi bilo to puno zanimljivije..treca strana koja bi igrala sama za sebe...mozda bi i oni dizali 3wwa...

i za sve pcovce i koji se tako osjecaju, treba biti velik i u porazu te priznati ga, cestitati i igrati dalje (a ne kao pojedinci koje ne zelim imenovati vrijedati protivnicke igrace na raznim osnovama iz ciste nemoci) :) ja osobno cu prvi igrati server na koji dode pc, prvenstveno jer tamo ima stvarno dobrih igraca, te to garantira zanimljiv server, a sekundarno zato sto ima puno bahatih osoba, cak i bezobranih koji ne znaju prihvatiti poraz, pa da ih malo skolujemo i spustamo na zemlju, te likujemo nad njihovim izljevima bijesa :)

ah, tako je to, nekad gubis nekad dobis...

uzivajte

DamirB
12.11.11, 18:06
Stoput sam si rekao da se neću osvrtati na piskaranja po forumu i da neću tu više ništa napisati, ali ovu količinu provokacije uistinu nemogu olako preskočiti i eto mene opet.
Moram reći da uvijek pokušavam biti objektivan i realan pa tako i sada bez obzira kojoj grupaciji pripadam jer sam od onih igrača koji svaki server i svaku odigranu igru gledaju kao zasebnu cjelinu. Siguran sam da to mnogi iz anti PC koalicije s kojima sam igrao ovih godina kroz www savez, savez Chosen ili s rakijašima mogu potvrditi.
Promatram server i događanja posljednjih 10 mjeseci i moram se ponoviti jer sam to već rekao i dalje stojim iza toga jer činjenice govore da je tome tako. Izdvojim li samo dva detalja u cijeloj igri, dolazim do nekih zaključaka. Prvi detalj je poštenje vlasnika računa NC Pixa koji je u strahu da mu deff ne pogine isti raspustio kod gubitka x5 arhitekte, a drugi detalj je "novčić koji je s obje strane imao pismo".
Dakle gospodo, retorički se pitam o rezultatima posljednje vaše i posljednje naše akcije da su ta dva detalja bila drugačija.

Točnije da smo mi vaš ww napali dok ga branite arhitektom x3 i sa prethodnim udarom "novčića koji je pao na glavu" koliki bi level tog čuda bio sada?
Isto tako, analogno tome, koliki bi level našeg čuda bio da se ono branilo sa x5 arhitektom i bez prethodnog probijanja odlučenog novčićem?

Imate simulatore, probajte vidjeti tko bi gdje bio. Prema tome, koliko god se trenutno čini da bi PC mogao izgubiti ovaj server, ako se to i desi, desiti će se isključivo zahvaljujući poštenom vlasniku NC Pixe i običnom novčiću, a vi tu kakajte koliko hoćete.
Reći da si nekog natamburao ili ponizio ili slične atribute koristiti, a pobjeda ti je ovisila o novčiću i raspuštanju deffa je u najmanju ruku nerealno i neukusno. To što nekoga veseli da par dana prije kraja igre nekaj skata ili ukrade (a da to nije ww) je na razini igrača početnika i nebi se osvrtao na taj dio komentara. Kako se može biti veliki u porazu isto tako se veličina može vidjeti i u pobjedi, a ja ću opet ponoviti, za mene su najveći pobjednici ovog servera ekipa iz šlapica i apo-a uz iksiće i hardovce (usput kod njih pozdravljam nekolicinu suigrača s prošlih servera). Uostalom, ww koji je na prvom mjestu je pod njihovom ingerencijom ako se ne varam.

LP
PC Aisha

PS moram se osvrnuti i dotaknuti svog saveza...neznam za druge, ali ja sam ovdje došao svakako s namjerom da pobijedimo, a istina je da ovaj PC čini velik dio igrača kojima je ovo 3-4 sevrer za redom i istina je da je voljni moment kod toliko istrošenih i zasićenih igrača značajno manji nego što bi to bio pred godinu dvije...odradili smo server rutinski, rekao bi Voljeni "moglo je i bolje, a moglo je i lošije", no i ovako malobrojni (bar što se tiče ozbiljnijeg dijela igrača) i ovako istrošeni i nedovoljno motivirani smo bili na pragu pobjede protiv mnogo mnogo motiviranijeg protivnika, te isto tako mnogo mnogo brojnijeg po pitanju ozbiljnih igrača...iz svega navedenog, štagod tko mislio o tome, ponosan sam član saveza i naše igre na ovom serveru kojeg ako izgubimo, gubimo zbog dva prije spomenuta detalja koja nisu naš vojni poraz, možda tek malo taktički poraz

DamirB
12.11.11, 18:14
@ puterštangica :D
dok sam pisao svoj poduži monolog vidim da si se i ti raspisao u to vrijeme. Drago mi je da su nam zaključci u postovima gotovo do u detalj isti, mada sam se ja malo opširnije izrazio. Ist tako, malo smo literalno nadogradili zaključke da se vidi svjetlo kuta iz kojeg gledamo, ali manje više to je to :101010:

LP
PC Aisha

GRINHIL
12.11.11, 18:24
A ja sam ziher da ako novcic zavrtis dovoljno velikom silom da on u odredenim uvjetima nemre nikak past i pokazat pismo.
Big dil ko pobijedi i tko je kog i kak.
Pa ja se smatram ok sa par igraca pca i ni na kraj pameti mi nije pobjeda sa likovanjem vec dobra zeza i ubijanje vremena.
Ovo podjebavanje je samo da se vidi tko se provocira i na kraju to zavrsi vrijedanjima i sl...
Ovo bi trebalo bit mjesto di steknes ljude s kojima je ok zeza...
Bezveze...zanimljivije jesu rasprave ko je jaci i sl. al se neki brate mili bas zanesu....

mladen3x
12.11.11, 18:25
"Dakle,par "pametnih" o PC savezu.
Ovdje je ekipa koja igra zajedno sad već 3. server.
Zadnji puta smo uzeli server tako da nam ovaj sad nije za glavu da moramo dobiti.
Laganini se zabavljamo, družimo, istražujemo ovo novo čudo i klikamo polako.
Najvažnija je ekipa i druženje.
Nema svađanja!
Nema sebičnosti!
Timska igra i dogovor!
Savez je na prvom mjestu, ali doslovno.
(Ovo se tiče pusheva, artova, offova, deffova ...)
Sve se može dogovoriti.
Ako nam pristupaš s lošim namjerama, to ide tebi na obraz.
Ako ti ovo zvuči ok, ubacim te u nas generalni chat da upoznaš ljude s kojima ćeš igrati do kraja servera.

Ako se ti se ovo čini ok i slažeš se, trebaš me staviti za sitta da malo pogledam acc.
Kad me staviš, treba mi par informacija:
1 - offer ili deffer ?
2 - gold ili ne ?
3 - pleme?
4 - prijašnja iskustvo s traviana?
5 - tko sve ima pristup na acc?

To napišeš dok ja pogledam acc. :)"

Evo,ovo je bila poruka od Proxa kada se ulazilu u savez,to je ujedno i komentar na Brainovo pisanje o savezu PC.
Ako bolje pročita,lijepo piše da ovaj server nije nužno osvojiti,prvenstveno s tim da je nova verzija i da se mnogi trebaju priviknuti na nju.
Isto tako piše da je savez ispred svega.
U vezi s tim,i ja sam utrošio i vremena i novaca ali mi nikad nije palo na pamet okrenut se protiv svojih,jer je ovo na kraju krajeva samo igra,naravno kroz koju mnogi pokazuju kakvi su u RL-u ali to je več njihov problem.
Uostalom ni server se nije pokazao u baš najboljem svijetlu sa svim svojim problemima i padovima,no i to smo uspjeli prevladat,neki bolje,neki lošije.
Pošto se server približava kraju,želim čestitati pobjednicima na osvojenom serveru i sve najbolje u RL-u.

lp,snupix

DamirB
12.11.11, 18:27
A ja sam ziher da ako novcic zavrtis dovoljno velikom silom da on u odredenim uvjetima nemre nikak past i pokazat pismo.

Osim ako s obje strane ima pismo :D

Superhik
12.11.11, 18:35
Eto dva posta od Šarafa i Damira s kojima i da se ne slažem, ne mogu ih ići osporavati jer su napisani korektno i podkrijepljeni činjenicama. To fali ovom forumu :)

Prime
12.11.11, 18:37
Stoput sam si rekao da se neću osvrtati na piskaranja po forumu i da neću tu više ništa napisati, ali ovu količinu provokacije uistinu nemogu olako preskočiti i eto mene opet.
Moram reći da uvijek pokušavam biti objektivan i realan pa tako i sada bez obzira kojoj grupaciji pripadam jer sam od onih igrača koji svaki server i svaku odigranu igru gledaju kao zasebnu cjelinu. Siguran sam da to mnogi iz anti PC koalicije s kojima sam igrao ovih godina kroz www savez, savez Chosen ili s rakijašima mogu potvrditi.
Promatram server i događanja posljednjih 10 mjeseci i moram se ponoviti jer sam to već rekao i dalje stojim iza toga jer činjenice govore da je tome tako. Izdvojim li samo dva detalja u cijeloj igri, dolazim do nekih zaključaka. Prvi detalj je poštenje vlasnika računa NC Pixa koji je u strahu da mu deff ne pogine isti raspustio kod gubitka x5 arhitekte, a drugi detalj je "novčić koji je s obje strane imao pismo".
Dakle gospodo, retorički se pitam o rezultatima posljednje vaše i posljednje naše akcije da su ta dva detalja bila drugačija.

Točnije da smo mi vaš ww napali dok ga branite arhitektom x3 i sa prethodnim udarom "novčića koji je pao na glavu" koliki bi level tog čuda bio sada?
Isto tako, analogno tome, koliki bi level našeg čuda bio da se ono branilo sa x5 arhitektom i bez prethodnog probijanja odlučenog novčićem?

Imate simulatore, probajte vidjeti tko bi gdje bio. Prema tome, koliko god se trenutno čini da bi PC mogao izgubiti ovaj server, ako se to i desi, desiti će se isključivo zahvaljujući poštenom vlasniku NC Pixe i običnom novčiću, a vi tu kakajte koliko hoćete.
Reći da si nekog natamburao ili ponizio ili slične atribute koristiti, a pobjeda ti je ovisila o novčiću i raspuštanju deffa je u najmanju ruku nerealno i neukusno. To što nekoga veseli da par dana prije kraja igre nekaj skata ili ukrade (a da to nije ww) je na razini igrača početnika i nebi se osvrtao na taj dio komentara. Kako se može biti veliki u porazu isto tako se veličina može vidjeti i u pobjedi, a ja ću opet ponoviti, za mene su najveći pobjednici ovog servera ekipa iz šlapica i apo-a uz iksiće i hardovce (usput kod njih pozdravljam nekolicinu suigrača s prošlih servera). Uostalom, ww koji je na prvom mjestu je pod njihovom ingerencijom ako se ne varam.

LP
PC Aisha

PS moram se osvrnuti i dotaknuti svog saveza...neznam za druge, ali ja sam ovdje došao svakako s namjerom da pobijedimo, a istina je da ovaj PC čini velik dio igrača kojima je ovo 3-4 sevrer za redom i istina je da je voljni moment kod toliko istrošenih i zasićenih igrača značajno manji nego što bi to bio pred godinu dvije...odradili smo server rutinski, rekao bi Voljeni "moglo je i bolje, a moglo je i lošije", no i ovako malobrojni (bar što se tiče ozbiljnijeg dijela igrača) i ovako istrošeni i nedovoljno motivirani smo bili na pragu pobjede protiv mnogo mnogo motiviranijeg protivnika, te isto tako mnogo mnogo brojnijeg po pitanju ozbiljnih igrača...iz svega navedenog, štagod tko mislio o tome, ponosan sam član saveza i naše igre na ovom serveru kojeg ako izgubimo, gubimo zbog dva prije spomenuta detalja koja nisu naš vojni poraz, možda tek malo taktički poraz

Bez obzira na kolicinu napisanog nasmijao si me s izjavom ovo posteni vlasnik ac nika.Tesko je bit posten s 2 ac.hahaha

DamirB
12.11.11, 18:44
@ prime
trebao sam to onda na kraju posta napisati pa da pročitaš cijeli :D

sir oliver
12.11.11, 18:59
"Dakle,par "pametnih" o PC savezu.
Ovdje je ekipa koja igra zajedno sad već 3. server.
Zadnji puta smo uzeli server tako da nam ovaj sad nije za glavu da moramo dobiti.
Laganini se zabavljamo, družimo, istražujemo ovo novo čudo i klikamo polako.
Najvažnija je ekipa i druženje.
Nema svađanja!
Nema sebičnosti!
Timska igra i dogovor!
Savez je na prvom mjestu, ali doslovno.
(Ovo se tiče pusheva, artova, offova, deffova ...)
Sve se može dogovoriti.
Ako nam pristupaš s lošim namjerama, to ide tebi na obraz.
Ako ti ovo zvuči ok, ubacim te u nas generalni chat da upoznaš ljude s kojima ćeš igrati do kraja servera.

Ako se ti se ovo čini ok i slažeš se, trebaš me staviti za sitta da malo pogledam acc.
Kad me staviš, treba mi par informacija:
1 - offer ili deffer ?
2 - gold ili ne ?
3 - pleme?
4 - prijašnja iskustvo s traviana?
5 - tko sve ima pristup na acc?

To napišeš dok ja pogledam acc. :)"

Evo,ovo je bila poruka od Proxa kada se ulazilu u savez,to je ujedno i komentar na Brainovo pisanje o savezu PC.
Ako bolje pročita,lijepo piše da ovaj server nije nužno osvojiti,prvenstveno s tim da je nova verzija i da se mnogi trebaju priviknuti na nju.
Isto tako piše da je savez ispred svega.
U vezi s tim,i ja sam utrošio i vremena i novaca ali mi nikad nije palo na pamet okrenut se protiv svojih,jer je ovo na kraju krajeva samo igra,naravno kroz koju mnogi pokazuju kakvi su u RL-u ali to je več njihov problem.
Uostalom ni server se nije pokazao u baš najboljem svijetlu sa svim svojim problemima i padovima,no i to smo uspjeli prevladat,neki bolje,neki lošije.
Pošto se server približava kraju,želim čestitati pobjednicima na osvojenom serveru i sve najbolje u RL-u.
lp,snupix

To je C/P poruka koju je dobio svaki igrač koji je ulazio U PC savez. Mislio sam baš danas postati tu poruku ovdje, ali sam odustao jer se nemamo mi sta kome objašnjavati. Tebi svaka čast na postu i kapa do poda...

I samo još da zahvalim i PRIME-u koji nam je svima najjasnije pokazao što zapravo predstavlja PC na ovom serveru izjavivši da čuva moje MM-ove. Hvala, cijenim to! Tako čuvaš i MM-ove od svog saveza? Ili od nekog trećeg saveza ? :S

dr.krafter
12.11.11, 19:06
Prošli server kad je ++ izgubio normalno se i lijepo čestitalo,zaista ne vidim razlog zašto se sad pljuje.Ako analiziramo prošli server PC (neću sad ulaziti u prljavštine) je imao podosta olakotnih okolnosti.Relativno brzo su riješili savez kifle gdje im je jedine veće probleme zadavao igrač na acc el loco ili loco.S druge strane ++ se dugo lomio i nakon što se konačno slomio odmah je uslijedio rat sa -+.Uz sve olakotne okolnosti,vrlo lako su razbili bop(taktički genijalan potez),dok se ostatak servera trošio.Bilo bi čudo da taj server PC nije osvojio.

Koliko sam uspio pratiti ovaj server,bio je dobar i ravnomjeran fight.Imao sam uvid u jedan UFP savez pa sam vidio da većina tamo nije ni igrala,time bih zaključio da PC bio čak i brojniji ovaj server.Čemu je razlog loše odigranog servera,ne znam,,niti me zanima,ali ovo je sve samo ne najprljaviji server u povijesti hr servera i iako su bile samo dvije strane donekle je bio ravnopravan fight.Mislim da je MAC koalicija zaslužila da im se čestita i ja ću to ovim putem i napraviti

TriggerHappy
12.11.11, 19:09
Posljednje rijeci palog vođe?kolko cujem nisi bas vise ni voljen jako?Netreba nama tvoja/vasa cestitka, sve se vidi pc razbijen

ps-podsjeti me na kraju da ti posaljem jedan mm koji cuvam(tvoj)

Palog vođe? Po čemu?

I krivo čuješ da nije voljen. Da nema Proxa kao voljenog vođe, pola ljudi ne bi ni igralo. Ako je netko dobar vođa, onda je to on. Kao i svi ljudi, griješi.. ali je bar svoje odigrao pošteno i svaki pravi PC-ovac ne žali što je igrao u PC-u i što mu je Prox bio voljeni vođa.
E sad, ako to neke boli, to je njihov problem.

Za mene je travian gotov, ali mogu reći, da mi je ovih par odigranih servera bila čast igrati u PC-u s Proxom kao vođom i sa svim ostalim divnim ljudima koji su igrali zajedno i vodili savez. Da je bilo drugačije, ne bi valjalo.

Nije lijepo biti ljubomoran i zavidan, da znaš :cvjetic:
To ne bi bilo loše ponavljati kao mantru.. pogotovo nekima.. wannabe vođama.. šeficama i sličnima :party:

Raven ST
12.11.11, 19:23
Prox "3. Kojem točno savezu trebamo čestitati ako Plavac klikne 100ti level?"
Piše točno u nazivu ko točno gradi taj WW.Koji savez i kako se zove.
Isto kao da ja postavim pitanje kome da čestitam ako WW sa imenom Silence osvoji server?Savezu Silence?=PCu?Libertasu?Enigmama?
Ako misliš da je lakše da se desetak saveza do sutra reorganizira i nazove MAC 1 2 3 4 5 6= Bit će dosta 6 saveza sa nazivom Mac .I neće bit problem to nikom napraviti.I pokazat da ukupan broj članova&acceva je u najmanju ruku jednak sa brojem članova PC koalicije.Ako ne i manji.
A osim toga ima još 3 dana do kraja -i nadam se da ću vidjeti PC offove kako mi ruše WW.I prvi sam koji ću im čestitati ako pobjede..ovdje javno na forumu.(makar vidim da se matt opet primio posla i ne bi me čudilo da ugledamo vlastite offove na vlastitom WWu...).Kao što sam čestitao prošli server(iako smatram da im adonis nije dao 5x na početku + da nismo koalirali sa njima malo pred kraj da server dobili ne bi-al odigrali su na političkom planu isto kao i na vojnom dobro i dobili.Čak štaviše nalazim paralelu sa ovim serverom-samo se malo strane promijenile....koaliranje +5x..)

zujalica
12.11.11, 19:24
Živiš u povjesti, tupiš neke stvari koje vidim da te žuljaju a nemaš volje, želje ili hrabrosti mi se javit sama na skype i reči mi kaj te muči nego tu tipkaš besmislene stvari kao što je uspoređujuči PC sa LWGom kada su tamo igrali i 4funovci i MNJAGovci i HARDovci i reBorn i Syn itd itd a veika večina čač nije ni igrala prvi s4.

A to šta je tko napravio na prvom s4 znam, i sad bi ja trebao živjeti u povjesti neke igre??? Pa ja sam te osobe uživo vidjeti, raspraviti te stvari i riješiti situaciju i donijeti svoje mišljenje o svemu tome. Tako da sam barem 10 koraka ispred tebe u ovoj situaciji i ne možeš mi ju nabijati na nos. A kako vidim te to uvijek žulj pa javi se na skype skupi hrabrosti, volje, želje ili šta već pa popričajmo o tome kaj te muči jer nema smisla da se vračamo uvijek na isto, ne živimo u prošlosti, pogotovo jedne igrice :)

Na stari skype skoro nikad ne idem a skype koji koristim na ovom serveru je kayscarpetta666 što piše i ovdje u mom profilu, pa ako te nekaj žulja slobodno mi se javi, meni svejedno, pričala ovdje ili na pvt skrivat nemam kaj. Uostalom i ja sam neke ljude upoznala uživo i apsolutno me se ništa nije dojmilo, da pače neoboriva je činjenica i prava istina da vuk dlaku mjenja ali ćud nikada....vidiš možda mi je životna pogreška što tebe nisam u živo upoznala jer rijetko kad se prevarim u ljudima već u 1. kontaktu u živo pa možda sad ovdje nebi morala besmislena slova tipkati :)
I ne. ne živim u prošlosti, živim u današnjici ali se povijest ponovo ponavlja. Pitaj si prijatelja hackera kakvim se danas poslovima opet bavio....i opet nikome ništa :)

Prime
12.11.11, 19:58
Prox cuvam jedan tvoj koji se tice bopa,i kad bude server gotov saljem ga tebi i svima na pm koji budu htjeli da ga vide.Mene se prozivalo jer sam dosao igrat da pc ne pobijedi a sad odjednom vi ste se dosli zabavit ne osvojit.hahaha

Crna-mamba
12.11.11, 20:01
[QUOTE=sir oliver;958870]Necu previse filozofirati.

Pobjednik poštuje one koji znaju bolje i trudi se da od njih nešto nauči.
Gubitnik se protivi svima koji znaju više te samo naglašava njihove nedostatke.
lp

sbk83
12.11.11, 23:59
6. PC Anđa SC je zakon 4fun 4u 1 ;)

Toso
13.11.11, 01:36

uzrocno posljedicna veza. da nije necega, bilo bi neceg drugog. mislim da ne mozes tako gledati, pogotovo na tako velike stvari. drukcije bi isle off akcije, offovi i ostalo...

13.11.11, 01:39
Eto dva posta od Šarafa i Damira s kojima i da se ne slažem, ne mogu ih ići osporavati jer su napisani korektno i podkrijepljeni činjenicama. To fali ovom forumu :)

istina, forum bi bio puno ljepse i ljubaznije mjesto kada bi se stvorila nekakva konstruktivna rasprava..neki bi mozda cak nesto i naucili..

sve se svelo na vrijedanje i podbadanje (ne da je podbadati lose, pa boze moj, moras ponekad i likovati nad protivnikom..ali vrijedanje na osobnoj, nacionalnoj raznini je izvan svake granice)

takoder stvari nisu nikad crne, a ni bijele..stoga mene osobno sto se tice kad vidim nekoga da skroz tupi crno (ili bijelo) ja cu tupit suprotno, naravno ako mi je protivnik :D a iz toga nema rasprave, vec samo hrpa gluposti...naranvo ne mozes ni sa svakime normalno raspravljati (jel tako dado)...itd itd...da ne duljim

p.s sto se tice vas moderatora/supermoderatora, ja bi ovaj forum drzao jos striktnije, previse je tu trolanja bez razloga

Superhik
13.11.11, 03:26
Na stari skype skoro nikad ne idem a skype koji koristim na ovom serveru je kayscarpetta666 što piše i ovdje u mom profilu, pa ako te nekaj žulja slobodno mi se javi, meni svejedno, pričala ovdje ili na pvt skrivat nemam kaj. Uostalom i ja sam neke ljude upoznala uživo i apsolutno me se ništa nije dojmilo, da pače neoboriva je činjenica i prava istina da vuk dlaku mjenja ali ćud nikada....vidiš možda mi je životna pogreška što tebe nisam u živo upoznala jer rijetko kad se prevarim u ljudima već u 1. kontaktu u živo pa možda sad ovdje nebi morala besmislena slova tipkati :)
I ne. ne živim u prošlosti, živim u današnjici ali se povijest ponovo ponavlja. Pitaj si prijatelja hackera kakvim se danas poslovima opet bavio....i opet nikome ništa :)

Nemam se ja kaj javljat, meni sve kristalno jasno i nemam nekih problema ali ti meni stalno nabadaš da s kime sam ja to igrao prošli server itd itd itd.

GRINHIL
13.11.11, 08:21
istina, forum bi bio puno ljepse i ljubaznije mjesto kada bi se stvorila nekakva konstruktivna rasprava..neki bi mozda cak nesto i naucili..

sve se svelo na vrijedanje i podbadanje (ne da je podbadati lose, pa boze moj, moras ponekad i likovati nad protivnikom..ali vrijedanje na osobnoj, nacionalnoj raznini je izvan svake granice)

takoder stvari nisu nikad crne, a ni bijele..stoga mene osobno sto se tice kad vidim nekoga da skroz tupi crno (ili bijelo) ja cu tupit suprotno, naravno ako mi je protivnik :D a iz toga nema rasprave, vec samo hrpa gluposti...naranvo ne mozes ni sa svakime normalno raspravljati (jel tako dado)...itd itd...da ne duljim

p.s sto se tice vas moderatora/supermoderatora, ja bi ovaj forum drzao jos striktnije, previse je tu trolanja bez razloga

Seraf ne kakaj po tavanu.
Svoji smo al ocekujes bre previse.
Da je po tvom bilo bi max 1-2 posta dnevno i to bi bilo to.
Ovak je makar zanimljivo.

DamirB
13.11.11, 11:16
uzrocno posljedicna veza. da nije necega, bilo bi neceg drugog. mislim da ne mozes tako gledati, pogotovo na tako velike stvari. drukcije bi isle off akcije, offovi i ostalo...

Slažem se djelomično sa tobom, ali isto tako vjerujem da jako dobro znaš zašto su baš ta dva detalja izvučena iz konteksta događanja na serveru.
No opet, koliko bi primjerice bio utjecaj drugačije akcije ako je poznato da je najveći off servera (bar za sada) na x3 arhitektu srušio svega 1 level dok na arhitektu x5 nebi ni toliko srušio. Mislim da na tu činjenicu možeš miješat offove koliko hoćeš uz minimalni utjecaj na dimenzije razaranje sela.
Opet ću se ponoviti, arhitekta x5 je kompletno nebalansiran art u igri, pa hebemu, cijeli server nije iznjedrio off koji je sposoban srušiti jedan jedini level zida kojeg on čuva uz 4,5M deffa.

I da, opetovano spominjanje x5 je više kao "kritika" autorima igre zbog njegove nebalansiranosti i nikako nije "poziv" na glupe rasprave i uvlačenje u njih.
LP

Toso
13.11.11, 11:45
Slažem se djelomično sa tobom, ali isto tako vjerujem da jako dobro znaš zašto su baš ta dva detalja izvučena iz konteksta događanja na serveru.
No opet, koliko bi primjerice bio utjecaj drugačije akcije ako je poznato da je najveći off servera (bar za sada) na x3 arhitektu srušio svega 1 level dok na arhitektu x5 nebi ni toliko srušio. Mislim da na tu činjenicu možeš miješat offove koliko hoćeš uz minimalni utjecaj na dimenzije razaranje sela.
Opet ću se ponoviti, arhitekta x5 je kompletno nebalansiran art u igri, pa hebemu, cijeli server nije iznjedrio off koji je sposoban srušiti jedan jedini level zida kojeg on čuva uz 4,5M deffa.

I da, opetovano spominjanje x5 je više kao "kritika" autorima igre zbog njegove nebalansiranosti i nikako nije "poziv" na glupe rasprave i uvlačenje u njih.
LP

slazem se. artovi opcenito sa stabilnosti su prejaki.

staviti 4 puta 2x i posebni za 3x, mislim da je to neki pomak.

znam zasto, ali govorim, na osobu sa 5x arhitektom moras ici ranije sa vecim offovima. mozda bi se offovi zaputili na manje deffa, mozda bi neka off sela padala i ostalo. previse je tu varijabli da znas koji bi bio ishod, da jednu promijenis.

nije rijec o neovisnim stvarima, nego ipak, drukcije igras ako imas i nemas 5x arhitekt. ne kazem da bi bilo, ili ne bilo drukcije. vrlo vjerovatno bi vama bilo puno bolje i lakse, ali opet, sa sigurnoscu to znati se ne moze.

kiler
13.11.11, 11:58
a tko kaže da su izašli najveći offovi

još nije igra gotova, ima se vremena, samo znajte da server kraće traje pa su i offovi manji, a i bilo je fajta cijelo vrijeme servera i normalno da su potrošeni određeni offovi:101010:

ajmo još malo i odmor, zanima me restart tko će se pojaviti:goodpost:

DamirB
13.11.11, 11:58
znam zasto, ali govorim, na osobu sa 5x arhitektom moras ici ranije sa vecim offovima. mozda bi se offovi zaputili na manje deffa, mozda bi neka off sela padala i ostalo. previse je tu varijabli da znas koji bi bio ishod, da jednu promijenis.

Sve stoji što si rekao i naravno da sa sigurnošću ne možeš tvrditi, no nisam ja niti tvrdio da bi mi pobijedili ili izgubili zbog toga. Misao vodilja je bila glasno i jasno reći da pobjedu koja je ovisila o spomenutim detaljima nikako nemožeš zvati razvaljivanjem protivnika ili slično. Doduše, opet moram primjetiti da nisam skroz siguran da bilo koji ozbiljniji holder nebi sakupio 4,5M deffa kad krene završna akcija na njega bez obzira na kojem levelu mu je čudo.

DamirB
13.11.11, 12:02
a tko kaže da su izašli najveći offovi

još nije igra gotova, ima se vremena, samo znajte da server kraće traje pa su i offovi manji, a i bilo je fajta cijelo vrijeme servera i normalno da su potrošeni određeni offovi:101010:

ajmo još malo i odmor, zanima me restart tko će se pojaviti:goodpost:

Mislim da sam negdje u zagradama napomenuo da postoji mogućnost još ponekog offa velikih dimenzija i odavna rekao da u ovoj verziji traviana budemo gledali manje offove od onih na koje smo naučili...a restart, mislm da ne više hvala :D 3-4 sezone u nizu su previše, treba odmoriti i pronaći nove motive tek nakon odmora :)

B.A.N.
13.11.11, 13:34
karinđao sam nekog nooba

btwn. prejako mi je kako sam automatski ja krivac, bas skupljam dodatne poene na auto! jebiga nije bilo lako izgradit tu reputaciju i titulu!

Nisi ti kriv ( majka priroda+otac delikvent )ROTFL

zujalica
13.11.11, 13:35
Nemam se ja kaj javljat, meni sve kristalno jasno i nemam nekih problema ali ti meni stalno nabadaš da s kime sam ja to igrao prošli server itd itd itd.

Nabadam iz tog razloga što se jako dobro sječam kaj si govorio protiv svih njih (skype hystori ne brišem) a sad ste si jako, jako dobri.....ja to vidiš ne pušim, takve spike....Nisam od onih koji se okreću kako vjetar puše....i jedino to mi smeta a sve drugo....zabole me šipčić. Ti si super administrator (tajnica) kad to tebi i tvom egu paše a pljuješ po ljudima s kojima si se do jučer lizao i obrnuto. A nije to samo moje mišljenje..... Uostalom kaj se imam objašnjavati, sve si rekao i napisao :) a i ja isto tako i tu ću staviti točku.

Superhik
13.11.11, 13:56
Nabadam iz tog razloga što se jako dobro sječam kaj si govorio protiv svih njih (skype hystori ne brišem) a sad ste si jako, jako dobri.....ja to vidiš ne pušim, takve spike....Nisam od onih koji se okreću kako vjetar puše....i jedino to mi smeta a sve drugo....zabole me šipčić. Ti si super administrator (tajnica) kad to tebi i tvom egu paše a pljuješ po ljudima s kojima si se do jučer lizao i obrnuto. A nije to samo moje mišljenje..... Uostalom kaj se imam objašnjavati, sve si rekao i napisao :) a i ja isto tako i tu ću staviti točku.

Mjenjam mišljenje kak vjetar puše? Ajd počni čitat moje postove s razumijevanjem pa onda komentiraj. Nisam promjenio mišljenje niti sam tolerantniji prema načinu igre kako neki igraju, to slobodno možeš pitati "hakere". Tak da nemaš mi šta predbacivat jer i njih "hračnem" kao i one s druge strane koji rade takve stvari i da išta mogu vezano uz to napravit ne bi ni trenutka razmišljao ;)

A ovo da sam se ja s nekim lizao a sad ih pljujem. Molim te primjer jer me stvarno zanima koga sam ja to NEARGUMENTIRANO "plljunuo". To kaj su svi neke primadone i ne prihvačaju kritiku na svoj račun to nije moj problem i sigurno nećeš nači niti jedan post gdje ja komentiram osobu kao osobu već igru te osobe pa makar to bio Prox, Sena, Istar ili netko treči. Ak ne možete primit kritiku na svoj račun s ciljem da poravite neke stvari onda ni nemojte ih davati. Sve neki pekmezi odjednom. A ti koji imaju nekakvo mišljenje o meni svašta sam se naslušao ali nikako da to meni kažu nego prema meni su cici mici dobri a iza leđa su stokica a to više govori o njima a ne o meni ;)

Toso
13.11.11, 15:04
Sve stoji što si rekao i naravno da sa sigurnošću ne možeš tvrditi, no nisam ja niti tvrdio da bi mi pobijedili ili izgubili zbog toga. Misao vodilja je bila glasno i jasno reći da pobjedu koja je ovisila o spomenutim detaljima nikako nemožeš zvati razvaljivanjem protivnika ili slično. Doduše, opet moram primjetiti da nisam skroz siguran da bilo koji ozbiljniji holder nebi sakupio 4,5M deffa kad krene završna akcija na njega bez obzira na kojem levelu mu je čudo.

ma naravno, sigurno su to 2 stvari koje su jako utjecale server. jer, to mozemo otvoreno reci, buduci da nema trece strane. situacija je prilcino jasna, tko s kim protiv koga, i tu je otvoreni rat.

jos nije gotovo, vidit cemo kako ce zavrsiti, i sigurno da su 2 stvari jako pomogle nekome. jesu li presudile, nikad necemo saznati.

Nixon
13.11.11, 15:07
Stanje WW-ova , može li tko pastat listu ?
Tnx :)

keke
13.11.11, 15:20
Evo:
1.Plavac mali Prohujalo sa vihorom MAC 96
2.PC proxima TIKOVNICA -=PC=- 76
3.Plavac mali Tri u Jedan MAC 74-
4.Plavac mali Veseljko Iza oblaka MAC 61-
5.PC proxima SILENCE -=PC=- 15
6.PC Anđa SC je zakon 4fun 4u 3-
7.Natari-0-

MarineKing
13.11.11, 18:34
Nisi ti kriv ( majka priroda+otac delikvent )ROTFL

:goodpost: to je to, bas si mi pokazao

Divus
13.11.11, 18:36
Evo:
1.Plavac mali Prohujalo sa vihorom MAC 96
2.PC proxima TIKOVNICA -=PC=- 76
3.Plavac mali Tri u Jedan MAC 74-
4.Plavac mali Veseljko Iza oblaka MAC 61-
5.PC proxima SILENCE -=PC=- 15
6.PC Anđa SC je zakon 4fun 4u 3-
7.Natari-0-

6.PC Anđa SC je zakon 4fun 4u 3 :)

DamirB
14.11.11, 00:11
jos nije gotovo, vidit cemo kako ce zavrsiti, i sigurno da su 2 stvari jako pomogle nekome. jesu li presudile, nikad necemo saznati.

Gotovo je bez brige, bar što se tiče rušenja ww-a, još se samo dječica zabavljaju sa nekakvim katanjima suporta valjda misleći da neznam kaj bitno s time utječu na nešto i ono malo offova bez mehanike koja prakticiraju već neko vrijeme izumrlu vještinu pljačkanja :)
A jesu li presudile hah neka svatko ponaosob za sebe zaključi.
Kako bilo, još malo pa feštec i odmor od Traviana.
LP

sstipo
14.11.11, 10:21
Izgradnja:
Svjetsko čudo razina 99 12:58:36 h gotovo u 22:53
Svjetsko čudo razina 100 26:41:26 h gotovo u 12:36

Mole se protvinici da pripreme lijep docek za veceras.

Klingon
14.11.11, 10:58
Tako je Naše kate odlaze pa se pripremite..Evo čak vas i upozoravamo lol!

dudek1
14.11.11, 11:08
zivo me zanima na koliko ce ww od pc-a na kraju stajati ???

i sada bumo vidjeli koliko su znacili off-ovi od andjela i njezinog dragog...........

dudek1
14.11.11, 11:09
Izgradnja:
Svjetsko čudo razina 99 12:58:36 h gotovo u 22:53
Svjetsko čudo razina 100 26:41:26 h gotovo u 12:36

Mole se protvinici da pripreme lijep docek za veceras.

sstipooooooo na moj rodjendan ??????????

hahahahahaah

fala prijatelju falaaaaaaa i klopu fala i plavcu

sutra znaci slavimo dvije stvari pobjedu farmica i moj rodjendan
hahahahaah

GRINHIL
14.11.11, 11:34
nisam čuo da MI slavimo
kolko si škrt samo si pozvo prvog suseda i duala na slavlje...
đizs koji bračanin

dudek1
14.11.11, 11:47
nisam čuo da MI slavimo
kolko si škrt samo si pozvo prvog suseda i duala na slavlje...
đizs koji bračanin

grin ja mislim da samo tebi nisu rekli

hahahaha

sstipo
14.11.11, 12:06
grin ja mislim da samo tebi nisu rekli

hahahaha

Rekli su nam da GRIN ima slabo srce, pa mu ne smijemo naglo reci novosti,
vec bumo delegaciju sastavljenu od 3-4 curke poslali da ga informiraju.

rev
14.11.11, 12:35
a mozemo im da točne kordinate gdje napadamo pa nek se brane

dudek1
14.11.11, 12:42
Rekli su nam da GRIN ima slabo srce, pa mu ne smijemo naglo reci novosti,
vec bumo delegaciju sastavljenu od 3-4 curke poslali da ga informiraju.

evo grin i opet bus bolje od mene prosao

a ja imam rodjendan

ma nije ferrrr hm jedino ako nas voljeni vodja sstipo i za mene ima iznenadjenje

sstipooooo i ja imam slabo srce star sam i ja bi curkeeee da me malo animiraju

razigrana bakterija
14.11.11, 13:33
tema je stanje na serveru 4...ne neke proslave rodendana ili price vezane uz to...drzite se teme i dosta spamma

Klingon
14.11.11, 14:23
Evo..PC-ovci brojite sate jer je G-O-T-O-V-O!!!Niste uspkjeli hakiranjem ,niste uspjeli ovako a niti onako!Iskreno baš mi je drago zbog toga.....
Živio MAC~X~!!!!

edit

razigrana bakterija
14.11.11, 14:34
prema svemu sudeci server je pri samome kraju..obzirom na to obje strane budite dostojanstvene kako u porazu tako i u pobjedi..suzdrzite se od prljavstina, prozivanja jedni drugih za odredene radnje..za to ste imali i jos uvijek imate mjesto gdje se takve stvari mogu, trebaju i moraju prijaviti..forum nije mjesto za to..ovim putem apeliram na sve vas da se ponasate u skladu s pravilima foruma..svi koji se budu oglusili na pravila bit ce sankcionirani..

vkci-texas
14.11.11, 15:05
a sad ćeš cijeli dan biti na ovoj temi i brisati što Klingon napiše?!?!

Klingon
14.11.11, 15:06
Pa dobro jel se mkože kaj napisat a da ti ne obrišeš??
Pa piše se stanje na HR4 serveru??Jel to krivi forum?Pa pišem o stanju ,a ti uporno brišeš!

razigrana bakterija
14.11.11, 15:09
a sad ćeš cijeli dan biti na ovoj temi i brisati što Klingon napiše?!?!

koliko god treba

Pa dobro jel se mkože kaj napisat a da ti ne obrišeš??
Pa piše se stanje na HR4 serveru??Jel to krivi forum?Pa pišem o stanju ,a ti uporno brišeš!

slobodno pisi o serveru HR4..ali nece biti nikakvih prozivanja za stvari kojima nije mjesto na forumu..i koje ovdje ne mogu biti rjesene..upozoren si putem pp...upozoren si javno...sljedeci post u kom budes ignorirao pravila foruma i upozorenja ici ce hladenje od foruma...

Klingon
14.11.11, 15:16
Iskreno nisam niti vidio da si poslao pm!Evo ovim putem ti čestitam na p-mu koji si poslao i vidim da razumiješ stvar!

SC KILLER
14.11.11, 15:30
hvala bogu da je gotovo :) sad bar necemo slusat vise dadina laprdanja ili se varam :P

keke
14.11.11, 15:43
Hoćeš :blink:
samo na drugim temama

Imaš onu opciju da ignoriraš postove nekih članova foruma. Praktično :cvijece i proljece:

zujalica
14.11.11, 19:08
zivo me zanima na koliko ce ww od pc-a na kraju stajati ???

Kaj je to upitno? Pa na jednoj, velikoj 0 :101010:

Trebalo bi kladionicu otvoriti....

hzg
14.11.11, 19:32

:pije kavu:

Prime
14.11.11, 19:57
Mali savjet za proxa-ako budes ponovno okupljao pc daj nagovori elitu koja ti je vodila savez prosli server jer sam ocito neznas jer ovo je velika brukica

baba
14.11.11, 20:36
uff ode na 0000000000

Zmaj i Feniks
presudio mu cigo
:master:

constantine-1508
1. Plavac mali Prohujalo sa vihorom MAC 98
2. Plavac mali Tri u Jedan MAC 77 -
3. Plavac mali Veseljko Iza oblaka MAC 63 -
4. PC proxima SILENCE -=PC=- 6
5. PC Anđa SC je zakon 4fun 4u 3 -
6. Natari - 0 -
7. PC proxima TIKOVNICA -=PC=- 0 -

:blink:

Prime
14.11.11, 20:37
Svjetsko čudo

Igrač Naziv Savez razina
1. Plavac mali Prohujalo sa vihorom MAC 98
2. Plavac mali Tri u Jedan MAC 77 -
3. Plavac mali Veseljko Iza oblaka MAC 63 -
4. PC proxima SILENCE -=PC=- 6
5. PC Anđa SC je zakon 4fun 4u 3 -
6. Natari - 0 -
7. PC proxima TIKOVNICA -=PC=- 0 -

Pametnom dosta,svaka cast MAC

zujalica
14.11.11, 20:37
Kaj je to upitno? Pa na jednoj, velikoj 0 :101010:

Trebalo bi kladionicu otvoriti....

Vidim da mi je procijena prije sjedanja offova bila i više nego točna, hahahaha al ga imam nos za takve ljepote 8)

Aspire
14.11.11, 20:39
1 ili 150 saveza Neće vas nitko pitat kako ste igrali utakmicu... već kako je završila - sve ostalo je osobna krivica.

Ovo je samo igrica tako da čilax i idemo dalje. Svejedno se moramo ujutro ustat u 6 na posao :P
Svaka čast protivnicima na ono malo ćemu sam bio svjedok. I da... odbanajte dadu. :P

Čestitam. Dečki su imali dobru taktiku i lijepo su sve složili na kraju al ipak samo je jedan Drlja. Do slijedeceg servera, Lijep pozdrav od Aspirea.

propuh
14.11.11, 20:54
razigrani znam da patis danas za svojima ali jbg bolji su pobjedili8)

zujalica
14.11.11, 20:58
I još jedna za kraj pa da završimo sa još jednim serverom! http://www.youtube.com/watch?v=Goc60da3VWE
Živi nam i zdravi bili, nemojte previše živce trgati ni nokte gristi, ima još puno servera pred vama da naučite neke stvari. Za početak ne biti bahati a ostalo dođe samo od sebe. LP, i živi mi i zdravi bili i svima sve najbolje u RL u budućnosti!

razigrana bakterija
14.11.11, 21:06
razigrani znam da patis danas za svojima ali jbg bolji su pobjedili8)

patim ? zbog igrice ? svasta..
mojima ? iako u pc-u ima jako puno osoba s kojima bi uvijek igrao...ipak ovo nije ni priblizno onaj pc koji ja znam i kojega se sjecam..za vise od polovice danasnjeg pc-a nikada u zivotu nisam cuo...

I još jedna za kraj pa da završimo sa još jednim serverom! http://www.youtube.com/watch?v=Goc60da3VWE
Živi nam i zdravi bili, nemojte previše živce trgati ni nokte gristi, ima još puno servera pred vama da naučite neke stvari. Za početak ne biti bahati a ostalo dođe samo od sebe. LP, i živi mi i zdravi bili i svima sve najbolje u RL u budućnosti!

to zujalica napokon docekala kraj na s4 ? dobro kazu...treca sreca :)

sluzbeni dio :

ljepo sam vam gore napisao bez vrijedanja..ili se ponasajte kulturno...ili letite...sami birate...

kiler
14.11.11, 21:10
čestitao bih kao prvo mojim šlapicama , a ujedno i svim članovima MAC koalicije na perfektnoj pobjedi nad koalicijom saveza predvođenim PC savezom

stipe svaka čast, imaš veliki:101010:

kak ti tak ja
14.11.11, 21:11
Čestitke velike mac ~x~, najbolji ste najbolji, ovi zadnji izvještaji sve govore, kapa do poda za offove

Frey®
14.11.11, 21:23
najlakše je sada reći nije bilo pola pca, nije bio ovaj nije onaj. MAC je pošteno pobjedio. Čestitke svima a posebno mojim šlapicama :lovju:

Sve vas voli vaš Frey neke više neke manje :D i nakon višegodišnjeg igranja u mirovinu do nekih boljih vremena :D

pranjo
14.11.11, 21:24
Pa da onda i ja cestitam svojima -AP- odlicna timska igra mislim da je uz vas bilo nemoguce izgubit server....Ipak steta zbog PC koji nije imao gradevinsku dozvolu za gradnju WW....a mozda im je netko opet deff raspustio:patkica:

i da ne zaboravim hvala sstipi na odlicnom vodenju ekipe sa -+ koordinata :master:

revange duall:pivo::pivo::pivo:

baba
14.11.11, 21:26
...Volio bi da ovu igru ljudi pocnu smatrati igrom a ne da blate jedni druge
Ovaj smo server mi dobili prosli oni ali teba ostati ponosan i dosljedan sebe da se mozes pogledati u ogledalo i sam sebi cestitati da si napravio dobar posao......Cestitke pobijednicima a i porazenima ......
Do nekog drugog servera trenutno je 1:1

propuh
14.11.11, 21:34
istina cestitke svima cjeloj MAC koaliciji na celu sa stipom i golim i sve cestitke mojem BIZ@LIONU
super ste ovo odigrali
cestitke i porazenima proxu i pc koaliciji do neke druge zgode ljudi pozdrav!!!:ww:

Brboxx
14.11.11, 21:36
Dragi moji prvo da se zahvalim cijeloj MAC koaliciji a posebno mojim ~X~ unatoč svemu ipak smo uspjeli i sad mogu pričati šta god hoće ali WW je naš i to će ostati zapisano. Veliko Hvala svima bilo mi je zadovoljstvo poznavati Vas i igrati sa vama. Bili smo i ostali jedno sjajno društvo i nadam se da se vidimo na proslavi.

:paladinko: :cowboy::ww:

Black Revenger
14.11.11, 21:40
Gg pc

TriggerHappy
14.11.11, 21:42
Čestitke pobjednicima.. Svaka čast :)

PC, bilo mi je drago igrati s vama. :)

Bye, Bye travian. :pivo:

Horall
14.11.11, 22:00
Pridružujem se čestitkama kao moderator ovog podforuma.

Klingon
14.11.11, 22:03
Još jednom čestitke svima koji su igrali samnom u našoj koaliciji,posebno čestitke mojem MAC~X~ savezu u kojem sam bio dio vodstva,te zahvaljujem svima s kime sam se družio i igrao ovdje,te čast mi je biti dio pobjedničkog tima!Veliko HVALA!

okrutni
14.11.11, 22:05
Čestitke pobjednicima.. Svaka čast :)

PC, bilo mi je drago igrati s vama. :)

Bye, Bye travian. :pivo:
:(

Superhik
14.11.11, 23:31
Puno dobrih offova bilo na kraju a posebno onaj rimski sa 10k kata (neću ime navest da ne kršim pravila). Izgleda da x5 art i Sena i Brain nisu neku prevagu donijeli MAC ekipi na kraju.

Čestitke pobjednicima, zaslužena pobjeda, pokazali su više volje, želje i bolju organizaciju.

P.S. Pozivnice na razno razne fešte, pive i sl. povodom kraja servera molim na pp ili skype :D

B.A.N.
14.11.11, 23:31
Prije svega čestitke mojim X-ićima, kao i svim ostalim članovima MAC koalicije, naravno čestitke i PC koaliciji na dobrom fajtu gotovo do samog kraja.

Ovu pobjedu su omogućili prije svega GUERILLA koja je iznjela najveći teret borbe s PC na svojim leđima, zatim BOP, Sexovci i ostatak ekipe s + / +. Svi oni su omogućili da sačuvamo i gradimo svoje WW offove i uglavnom lupamo PC, a ne PC nas. Spomenuo bih još herojsku obranu SC s - / - koordinata koji su uspjeli opstati do kaja servera i pružiti dobar otpor PC savezima.
Ekipa s - / + je unatoč nekim pokušajima zavade ostala složna i mogu reći bez podvala zasluženo odnijela pobjedu zajedno s ostalim članovima MAC koalicije.

Dame i gospodo, bila mi je čast i zadovoljstvo igrati s vama:pivo:

B.A.N. aka Black Adder

Doda
14.11.11, 23:39
Čestitke Apple-u na zasluzenoj pobjedi :)
Bilo mi je zadovoljstvo klikati sa ciganima svojim ovih nekoliko mjeseci i spamati po skype-u :D
Tukli smo i tukli su nas, ali smo nekako izgurali do kraja.
Pozz svima i vidimo se ne nekom drugom serveru.
Pod nekim drugim podrazumijevam sve osim hr servera :D :D :D

Gunja UTD

DamirB
14.11.11, 23:53
Puno dobrih offova bilo na kraju a posebno onaj rimski sa 10k kata (neću ime navest da ne kršim pravila). Izgleda da x5 art i Sena i Brain nisu neku prevagu donijeli MAC ekipi na kraju.

Nema mi druge nego posuti se pepelom i priznati da je tako budući sam do večeras očito bio u zabludi da anti PC koalicija nema više offova, ali eto, koliko sam primjetio, rastrčali se danas u završnici i moji osobni favoriti šlapice uz hard@biz i ekipom oko X te Apo-a i potpuno "ogolili" moje zablude.
Poznanicima i bivšim suigračima u toj ekipi sam već ingame i na skype poslao čestitke i rekao kako mislim da mi je žao što nisu sami odigrali jer su bili sposobni da sami podignuti kantu.
Usput se i ispričavam ako se netko osjetio uvrijeđenim zbog ponekog podbadanja, pogotovo ovdje na forumu, ali i to je dio igre :D

Još jednom čestitke, bili ste motiviraniji i brojniji i što je najvažnije, bolje odigrali.

Do nekih novih servera i nadanjem da će Aisha biti samo promatrač, svih vas pozdravlja duo sa acc-a PC Aisha
Damir i Nanica

drlja
15.11.11, 00:38
čestitke pobjednicima prvog t4 server

po rasporedu WW-a vidi se uvjerljiva pobjeda

temp64
15.11.11, 07:39
Huh...što ja volim slatke pobjede :)

venom310
15.11.11, 07:48
Čestitke mojim -AP-ovcima na odličnoj i poštenoj igri, kao i cijeloj MAC koaliciji na pobjedi. Također svaka čast stipi na izvrsnoj organizaciji -|+ koo.

Do daljnih servera, ako ih bude bilo,

lp

acc Prljavi Harry

dudek1
15.11.11, 08:11
samo cestitke mojim slapicama i ostalima u MAC koaliciji

narocito nasem voljenom vodji sstipi(vidio sam da off vise ne drzi u oazi )

a nevjernim tomama koji su mislili da su andjeo i brain donijeli prevagu i pljuvali po njima , mislim da smo zacepili usta .

eh da a posebni pozdrav nasoj voljenoj farmici KUMEKU DADI

spajla
15.11.11, 08:41
Ponajprije bi želio reć par crtica o par ljudi i zaljubljenika u travian koji su došli na sadašnji s4 sa željom da se okušaju u novom travinu,vodstvu Guerille i SEXovaca.
Počevši po tko zna koji put,na +/+ koordinatama,sa druge strane se okupila poznata lica u obliku PC saveza,koji je instantno postao i najveći motivator i motiv za pobjedom,kakvog se rijetko nađe na HR serverima.Dovelo je do okupljanja velike MAC koalicije i PC+kolege i na kraju rezultiralo podjelom na dvije strane.

Iznenadila me količina bezobraznih i pokvarenih komentara na forumu jel nisam česti posjetioc.Ovo je prije svega igra za razbribrigu i druženje,kao što bi svima trebala i biti.Svaka čast PC-u,kolegama savezima i svima u MAC koaliciji.

Posebna čast mi je bila ovaj server provesti u SEX savezu,koji je odigrao zajednički,kao jedan,pomažući si što u rl ,što u igri. Dobio sam nove prijatelje,što je vjerojatno neprocijenjiv dio ove igre.Nadam se da ćemo se svi skupa vidjeti i na sljedećem s4,jači složniji i željni pobjede kao i uvijek.

Acc El Gringo

Stari Buldog
15.11.11, 09:43
zahvaljujem svima koji su mi uljepšali moj prvi Travian. posebno svom savezu, BoP-u. idući server krećem kao poznavalac pa se čuvajte deffa :pivo:

Aspire
15.11.11, 11:05
Hvala svima na ovom lijepo odigranom serveru a posebno BoP-u i Doviđenja na drugim serverima. Aspire

vkci-texas
15.11.11, 11:08
čestitke svima, mislim da je ovo bila zaslužena pobjeda
hvala svima na ugodnom druženju ovih nekoliko mjeseci

damon666hill
15.11.11, 11:21
Do jučer sam mislio da bi možda i pobjedili da nismo izgubili 5X arhitektu, ili da smo ovu zadnju rundu offova poslali prije. Sada vidim da ni to nebi pomoglo :D Ko ni 4fun na našoj strani. Predivni offovi za kraj, constantine, svaka čast. Čestitke pobjednicima

constantine-1508
15.11.11, 11:38
kao prvo čestitke svima nama na pobjedi!!! :sjekiraš: ,
ali i PC-u što su nam omogučili sa svojim "legalnim" strategijama da jos vise i jače klikamo< ovo se odnosi samo na pojedince,a oni će se već i sami pronači u ovome!!!
Ostatku Pc-a čestitke na otporu koji su pružili tokom ovog servera...mogu reći da je bilo u najmanju ruku zanimljivo! :D
Iskreno moje mišljenje je da se malo previše pričalo (spamalo) na forumu i okolici, a premalo pokazalo tamo gdje bi i trebalo (u igri)
Ali to je samo moje mišljenje :spam1:!

server smo odigrali pošteno,
ali ja mogu govoriti samo o našem savezu
što se tiče konkretno MAC~X~, mi smo odigrali server najpoštenije moguće,šutili smo i klikali!
za ostale ne govorim jer nisam kompetentan za to! :D

ovim putem čestitam svim MAC~X~-ovcima na maljivom klikanju i na još marljivijem spamanju!!!

da ne nabrajam dalje...
ČESTITKE SVIMA KOJI SU VRIJEDNO KLIKALI DO ZADNJEG DANA,SATA,MINUTE,SEKUNDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pobjeda je slatka! :D
vračam se u ...
:patkica:
dok mi se voda nije ohladila...

Do jučer sam mislio da bi možda i pobjedili da nismo izgubili 5X arhitektu, ili da smo ovu zadnju rundu offova poslali prije. Sada vidim da ni to nebi pomoglo :D Ko ni 4fun na našoj strani. Predivni offovi za kraj, constantine, svaka čast. Čestitke pobjednicima

:palčina:

thnx

constantine-1508
15.11.11, 12:41
Dragi igrači Traviana,

Iako je sunce već bilo zašlo, vrijedni radnici iz metropole Gladni smo,vaš deff nastaviše svoj teški rad kako bi završili svoj nesvakidašnji spomenik. I radiše dalje, dok konačno, posle tjedana krvi, znoja i suza, u 12:36 nije položena i poslednja cigla u ono što je postalo najveličanstvenije zdanje u povijesti Traviana, još od propasti Natarskog carstva.

Zajedno sa svojim suradnicima i savezom MAC, Plavac mali je prvi izgradio Svjetsko čudo, upotrebivši milijune resursa i štiteći ga stotinama tisuća hrabrih branitelja. Stoga je Plavac mali proglašen pobjednikom ovoga vijeka.

Natari je vladar najvećeg carstva, a u stopu ga prate Croatik i zvonkec.
PC Brain Killer je ubio više nego itko drugi i proglašen je za najmoćnijeg i najužasnijeg vojskovođu.
PC proxima je najslavniji branioc, ubijajući neprijatelje pred svojim vratima, natopivši polja oko svog sela njihovom krvlju.

Mi iz Travian tima želimo zahvaliti svima vama koji ste izdržali do kraja na vašoj odanosti i razumijevanju koje ste nam pokazali kada se stvari nisu odvijale sasvim glatko, kako je trebalo.

Sve najbolje,
Vaš Travian tim

:pije kavu:

okrutni
15.11.11, 12:42
Zajedno sa svojim suradnicima i savezom MAC, Plavac mali je prvi izgradio Svjetsko čudo. Cestitam ljudovi.

ariac
15.11.11, 12:45
Cestitke MAC koaliciji na pobjedi, PC koaliciji na zestokom otporu i svima koji su izdrzali do kraja servera. :)

zvrkica
15.11.11, 12:49
:pivo:

Čestitke pobjednicima i sve najbolje svima od srca želim

i za kraj

Old_Dog
15.11.11, 12:55
Čestitke svima koji izdržaše do kraja.
Bijaše ovo kao i svaki brak...
puno ljubavi i švrljanja sa strane
lijepih i nesretnih trenutaka
...
ali izdržalo se :D

Brboxx
15.11.11, 12:59
Još jednom iskrene čestitke pobjednicima posebno mojim MAC~X~ takođe želim vam svima skupa puno sreće u privatnom životu, a poraženima jednostavno niste imali sreće ili .... možda bude bolje drugi put, ali svakako je bilo zanimljivo boriti se sa vama, do sljedećeg servera uživajte :cvjetic::101010:

Troki
15.11.11, 13:00
Čestitke pobjednicima a pogotovo Sstipi i Golom Kuharu

ripp3r
15.11.11, 13:05
Čestitke pobjednicima kao i naravno mom PC, najboljem savezu što je i ovaj server pokazao. Nema mjesta razočaranju dragi suborci, jer je i ovaj server pokazao kako jako puno treba da se dobije PC. Nije bilo mjesta kalkulacijama, nego je se sve moralo skupiti u savezništvo, 3/4 svijeta i par "mađioničarskih trikova", toliko je trebalo za pobjedu..nisu nas podcijenili toliko minimalno i vrijedimo. Cijelo vrijeme servera ratovati sa par ozbiljnih saveza... malo tko to može. Na kraju je se dogodilo ono što je bilo i očekivano. Odmah sam se sjetio jedne stare izreke koja će najbolje prikazati ovaj bitku "dva loša ubiše MIloša". Realno nitko od vas pojedinačno nebi izdržao sa PC, bilo kojim, 24 sata 1:1 niti bi nitko od vas izdržao ono što je PC izdržao. Da se razumijemo, ovo ne umanjuje pobjedu ali činjenice su te koje govore.Zadovoljstvo je i naše.

Pozdrav do idućg sučeljavanja

jackyth3ripp3r

sbk83
15.11.11, 13:12
Čestitam na pobjedi našoj koaliciji svaka čast ekipa :palčina:
čestitam i pcu, na dobrom otporu i borbi kroz cijeli server ;)

da i ne zaboravim čestitati mom SCu koji je uspio opstati do kraja servera unatoč napadanjima PCa i unatoč tome
sto su ga svi podcijenili , te smo pomogli u izgradnji wwa te smo dio pobijedničke koalicija

do idućeg s4 ;)

constantine-1508
15.11.11, 13:12
aj ne drobi vise sa tim!!!!!!!

priznaj poraz i gotovo!
da ste imali art 5 nabili bi vam taj ww 3 metra pod zemlju a ne na nulu!!!
imali bi podzemni ww, išao bi do -100 lvl-a i imal bi lift!!!

a kolko ste jak savez ste pokazali kroz offove ...cek cek GIGA,MEGA,TERA OFFOVE!

nema spamanja,priznajte da smo bolji!!! :paladinko:

Ares(CRO)
15.11.11, 13:17
Čestitke pobjednicima kao i naravno mom PC, najboljem savezu što je i ovaj server pokazao. Nema mjesta razočaranju dragi suborci, jer je i ovaj server pokazao kako jako puno treba da se dobije PC. Nije bilo mjesta kalkulacijama, nego je se sve moralo skupiti u savezništvo, 3/4 svijeta i par "mađioničarskih trikova", toliko je trebalo za pobjedu..nisu nas podcijenili toliko minimalno i vrijedimo. Cijelo vrijeme servera ratovati sa par ozbiljnih saveza... malo tko to može. Na kraju je se dogodilo ono što je bilo i očekivano. Odmah sam se sjetio jedne stare izreke koja će najbolje prikazati ovaj bitku "dva loša ubiše MIloša". Realno nitko od vas pojedinačno nebi izdržao sa PC, bilo kojim, 24 sata 1:1 niti bi nitko od vas izdržao ono što je PC izdržao. Da se razumijemo, ovo ne umanjuje pobjedu ali činjenice su te koje govore.Zadovoljstvo je i naše.

jackyth3ripp3r

Cestitam mojim saveznicima na pobjedi.

PS: PC ima ko kineza zato progutaj ponos i idi klikaj na neki drugi server jer brojanje ti bas ne ide :blink::P

Superhik
15.11.11, 13:17

jackyth3ripp3r

Čestitam na pobjedi našoj koaliciji svaka čast ekipa :palčina:
čestitam i pcu, na dobrom otporu i borbi kroz cijeli server ;)

da i ne zaboravim čestitati mom SCu koji je uspio opstati do kraja servera unatoč napadanjima PCa i unatoč tome
sto su ga svi podcijenili , te smo pomogli u izgradnji wwa te smo dio pobijedničke koalicija

do idućeg s4 ;)

Prestrašan je PC bio, mega uber cool ali savez s njihovog kvadranta je opstao i još radio WW kontra njih. Toliko o tome :D

GRINHIL
15.11.11, 13:19
Čestitke MAC-u!!!! Mi hepi sa svim. Zanimljiv server i ok fajt. Sveusvemu to se i tražilo da server bude ok. Bilo svega, ali na kraju čestitke na krasnim offovima od MAC X.

I još nekaj: čestitam PC-u i spamanju po forumima i podgrijavanju atmosfere da svi budu nabrijani jer inače bi bilo boring.

Jedva čekam restart.
Do svidanja.

gamacid
15.11.11, 13:19
Prestrašan je PC bio, mega uber cool ali savez s njihovog kvadranta je opstao i još radio WW kontra njih. Toliko o tome :D

konacno je neko reko bolnu istinu
:101010:

15.11.11, 13:27
za pocetak htio bih cesitati plavcu, graditeljima, te svima koji su pomagali...

sto se tice druge strane, vrlo sam razocaran..bacimo na stranu artove, nakon ovoga sto se desavalo zadnjih 5 dana uvjeren sam ni da vam art x5 nebi pomogao (mozda bi borba bila malo zanimljivija, ali bi ishod bio isti)...ocekivao sam zadnji napad PCa, strasnih razmjera..koji bi osakatio nas ww i produzio server..cekao sam, cekao, ali nisam docekao..ne znam cemu to...zar je na kraju ispalo da samo 10tak igraca u pcu ima hvale vrijedne offove? kako to da nista nisu ostavili za kraj? to mi nije jasno, jer ocekivao sam zavrsni udar..

s druge strane, nasi savezi su isli rusit ww od proxime cisto zato sto mogu, jer zasto bi offovi propali i nestali..usudujem se reci da je bilo 3x vise hvale vrijednih offova s nase strane nego PC strane...zasto je to tako, ako znamo tko je BIO PC...

mozemo mi sada ovdje raspravljati o tome koga je bilo vise, ali pogledajmo istini u oci..nije ni PC bas bio sam, a sta su im njihovi saveznici dali..koliko sam nabrojao SILENCE je dao max 2 offa...ostali nista..

nadam se da ce PC doci opet na neki server, ali u puno ozbiljnijem i boljem sastavu, s boljim taktickim vodstvom...

a sada, idemo piti!!!!

Raven ST
15.11.11, 14:02
Pozdrav svima
PA i onima sa druge strane.Onom normalnom dijelu.
Mogo bi pričat priče o tome ko je bio mnogobrojniji.. ko je 5x uzeo ili nije...itd.
Ne da mi se.Bit ću pozitivan. :) OVaj server i pobjedu želim posvetiti svojim kolegama i suborcima sa ovog i ex s4.Guerilla Sex UFP cijeli + Mac cijeli=ovo je za vas. Posebne želje i podravi su za dvojicu ex s4 igrača Caru i Gedu.(papci javite se-ovo je i vaša pobjeda).Ekipica iz Splita također -čekamo vas na fešti..znate koji ste.. :) grint-jel možemo ovo još nekom frknut za šaku pixela? :)
Moram još i nadodati da posebnea zahvala ide DEFFERIMA Jer se o ofovima naveliko razglaba i divi.:) Znate isto koji ste -znate šta ste napravil,bez vas ne bi sagradili ovaj WW nikada. JEDNAKA je vaša uloga u cijeloj ovoj priči koliko god neki pričali suprotno . :) 6-6,5 miliona deffa je bilo u WWu na kraju.+ milion kod arta 5x + milion u druga dva WWa.

Još jednom HVALA svima.Ispričavam se ako sam koga nenamjerno izostavio.Lepi je kmet i papak!!
I još jednom-hvala PCu na borbi i igranju.

Sada odmor
Plavac mali

ariac
15.11.11, 14:17
Ekipica iz Splita također -čekamo vas na fešti..znate koji ste.. :) grint-jel možemo ovo još nekom frknut za šaku pixela? :)
Plavac mali

Trazim jos, ali cini mi se da nitko nece taj WW ni badava. Jedino su se neki raspitivali za zemljiste na kojem je gradjen.

Ono dvoje moram dovuci na festu kao pokoru za neigranje ovog servera. :D

zlikovci
15.11.11, 14:40
ja bi iskoristio ovu priliku i ispričao se svima koji su se našli isprovocirani mojim postovima.to mi je i bila namjera.objektivnosti nije mjesto na travianskom forumu :D.naime ovo je igra.i složio bi se sa komentarom gospodina mamića gore.i neobično mi je drago da je na dininu accu dignut ww,zaslužio je to.i dualki bi poručio da ubuduće manje vremena visi na skype a više na accu ako misli ubuduće igrati sa mnom.i čestitke svima,i ovima i onima,dobro smo se zabavljali.. i eto.. tako..

zenno
15.11.11, 14:45
čestitke pobjednicima :)

ne znam za vas, ali meni dosta, ovo je bilo zadnje. lijep pozdrav svima, prijateljima, (ne)prijateljima, kolegama. puno sreće želim u daljnjem ratovanju :)

ariac
15.11.11, 14:49
čestitke pobjednicima :)

ne znam za vas, ali meni dosta, ovo je bilo zadnje. lijep pozdrav svima, prijateljima, (ne)prijateljima, kolegama. puno sreće želim u daljnjem ratovanju :)

Ne pricaj svasta ... treba mi dual za kvalifikacije! :staklenka:

juray
15.11.11, 15:41
opet je ona narodna pobjedila ili si jebac ili pripovijedac, neki su cijeli server pripovijedali, a neki se bavili fizickim aktivnostima :gamer s mišem:

u totalu gospodo cast i zadovoljstvo :cvijece i proljece:

MAC :plesem na kisi:

apocalypso

sstipo
15.11.11, 15:54
Nakon mukotrpnih i zanimljivih 8 mjeseci i ovaj server je gotov.
Iako je bilo doksta skeptika vezano uz T4, moram reci da je server bio jako zanimljiv i ravnopravan.
Jedina zamjerka na katastrofalno odrzavanje servera i kvalitetu igrivosti tijekom nekoliko mjeseci ljeta.

Velike cestitke mojim Slapicama :lovju:, saveznicima, cijeloj MAC koaliciji na pobjedi i ugodnom druzenju na skype-u. Cestitke i protvnicima, PC-u i savezima oko njega, na pravom fajtu tijekom cijelog servera.

Takodjer pozivam sve na festu, i pobjednike i porazene, kako bi upoznali ljude sa kojima su/smo klikali cijeli server. (za detalje mozete kontaktirati "sstipo1" na skype-u). Biti ce puno :pivo: i :dance:

I za kraj, netko je spomenuo .. bye bye Travian! :patkica:

S4... Nibbler

baka u kanalu
15.11.11, 15:59
očekivao sam od pc-a 100k ofove na kraju.....pomalo sam razočaran....čestitke pobjedniku,ajd malo reporte posložite za forum..i pričica se očekuje naravno

Superhik
15.11.11, 16:28
S4... Nibbler

Ugodno iznenađenje da je to tvoj off s obzirom na prošli server. Stvarno ste svi drastično popravili svoju igru igrajuči protiv PCa :)

MarineKing
15.11.11, 16:40
Ugodno iznenađenje da je to tvoj off s obzirom na prošli server. Stvarno ste svi drastično popravili svoju igru igrajuči protiv PCa :)

bas sam si ovo i ja mislio, cak me i noobler iznenadio, od one triumph farme koja je kao cjelina bila impotentan pop savez do ovakvog offa.

sve u svemu puno dobrih offova jucer. bez obzira na arhitektu bi koalicija pobjedila, tako da vam taj potez nije trebao jer jedini kao takav okaljava vašu pobjedu koja je zaslužena.

__hak__
15.11.11, 17:11
Čestitke pobjednicima i svima koji su odigrali ovaj server do kraja.

jane doe
15.11.11, 18:09

jackyth3ripp3r

Ovo potpisujemo svi sa acca jane Doe, bravo Jacky tu se vise nista nema za dodat sve si rekao:)

Isto tako Iskrene cestitke svima ostalima koji nisu PC ili u savezu sa PC-em na pobjedi...pobjeda je gledajuci unazad servere jedna od najdominantnijih ako ne i najjaca..

Prime
15.11.11, 18:27
Svaka cast Bopovcima na odigranom serveru,s puno novih igraca i malo goldera stigli smo s nasim saveznicima do pobjede.Svaka cast koaliciji Mac na velikoj pobjedi (kako bi mamic reko-pregazili smo ih kao plitki potok)cestitke i nasim protivnicima na pruzenoj borbi.

ps-ako bi se prox htio obratit javnosti,cuvam njegov mm od 4 mjeseca u kojem obecava da bop nece docekat kraj servera,koga zanima dobije mm na pp

dalmatinac22
15.11.11, 19:06
Kuda svi, tud i maleni mujooooo :P
Čestitam prijateljima koji su očito bili uporniji od ostalih :)

Što se ostalih tiće... koji je ovo sad po redu server di ste najglasniji a na kraju dobijete po tamburi??? :P

razigrana bakterija
15.11.11, 19:06
ps-ako bi se prox htio obratit javnosti,cuvam njegov mm od 4 mjeseca u kojem obecava da bop nece docekat kraj servera,koga zanima dobije mm na pp

ne cjepidlaci sad...i xena je rekla da ce pc nestati za 28 dana ako se ne varam :)

inace...osobno mi je drago da je ww digla osoba koju cijenim jos od prvih koraka traviana u hrvata..dino svaka cast..zasluzio si nakon svih ovih godina...

arcikos
15.11.11, 19:20
Svaka cast Bopovcima na odigranom serveru,s puno novih igraca i malo goldera stigli smo s nasim saveznicima do pobjede.Svaka cast koaliciji Mac na velikoj pobjedi (kako bi mamic reko-pregazili smo ih kao plitki potok)cestitke i nasim protivnicima na pruzenoj borbi.

Prox rekao pa porekao,da se htjelo to se moglo bez problema i napraviti ali necemo se unazad vracati,bilo pa proslo.Takodjer mislim da je bop nebitan u cijeloj ovoj prici.Iskoristiti cu priliku da cestitam pobjednicima.Odlicni ofovi na kraju.Server kao server vise nego zadovoljavajuci,dobar fajt i nije bilo dosadno :)
Prox je rekao bar 10 puta "niko nas ne moze pobjediti osim nas samih",tako je na kraju i bilo.Presudnu ulogu su odigrali olako izgubljeni vazni artevi(2 mala bo) od strane neozbiljnih igraca.(to je moje misljenje)
Neznam ko ih je izgubio i nije bitno,i nadam se da se nece uvrijediti ovim postom.
Sto se tiče vodjenja saveza mislim da proximi niko nema sta prigovoriti,covjek je igrao najbolje kako je znao i mogao.
Jos jednom cestitke pobednicima i lijep pozdrav svim igracima s4

PC Wizard

Teyla
15.11.11, 20:43
čestitke pobjednicima i naravno ww graditelju :master:

tomo
15.11.11, 20:47
sve bi to bilo drugačije da PC nije iz inata odbio poslati još onih 15 ww mega offova koji sjede doma.. nek se vesele ljudi misleći da pobijedili jer su bolji.. PC <3..:lol:

mihac
15.11.11, 21:00
Kraj!!! Kraj!!! Kraaajj!!!

http://i40.tinypic.com/23rkd1g.jpg

Hvala Guerilli koja me cijeli server trpila kao svojega člana i čestitke Plavcu, ako je netko zaslužio podić ww na stoti level, onda je to on. Čestitke i saveznicima na fantastičnim offovima i PC-ju i svim ostalim igračima servera 4. Živjeli i do skorog susreta!!! :pivo: :pivo:

sir oliver
15.11.11, 23:21
Čestitke svim savezima koji su sudjelovali u izgradnji WW čuda na razinu 100!

:air kiss:

zujalica
15.11.11, 23:26
Svim ljudima dobre volje čestitam na dovršenom serveru. Mojoj dragoj C/P koaliciji kako nas prozvaše iz milja naravno posebne čestike kak smo se uspjeli izorganizirati i odraditi to kak spada. Nekim zlonamjernicima, čitam, niti to nije ok ali su svejedno čestitali i hvala im na tome.

Plavac tebi posebne čestitke, BucoBeton će ti biti do kraja života zahvalan :cvijece i proljece:
A sad slijedeća akcija: fešta naravno na koju su svi pozvani, javiti se Nibbleru naravno on to več 2 mjeseca organzirava :air kiss:

Još jedna molba supermoderatorima hiku i bakteriji....molim Vas odbanajte Dadu bar na jedan dan da se može dostojno oprostiti od servera sa još kojim sočnim komentarom! LP i sve naj u RL i PC-u I MAC (C/P) koaliciji od tete Scarpette.

razigrana bakterija
15.11.11, 23:45
Kraj!!! Kraj!!! Kraaajj!!!

http://i40.tinypic.com/23rkd1g.jpg

pomalo bode u oci da je 7 ww naselja ostalo u vlasnistvu natara...velika je to steta za zanimljivost samoga servera..puno bolje bi bilo da je bilo vise graditelja i struja koje ih grade..na taj nacin server bi dobio dosta i na kvaliteti i na zanimljivosti...ali sto je tu je...sada je gotovo i jos jednom cestitka plavcu

Još jedna molba supermoderatorima hiku i bakteriji....molim Vas odbanajte Dadu bar na jedan dan da se može dostojno oprostiti od servera sa još kojim sočnim komentarom!

zasluzeno je dobio ban..i isto tako ce ga i odraditi..imat ce sasvim dovoljno vremena oprostiti se od servera nakon isteka kazne..

vbr
16.11.11, 00:11
Čestitka pobjednicima i svima ostalima koji su odigrali do kraja
i poseban pozdrav novim igračima kojih je bilo mnogo i ekipi HARD RM pravog hard saveza
najbolji ste
Idemoooooooo

Prime
16.11.11, 07:01
pomalo bode u oci da je 7 ww naselja ostalo u vlasnistvu natara...velika je to steta za zanimljivost samoga servera..puno bolje bi bilo da je bilo vise graditelja i struja koje ih grade..na taj nacin server bi dobio dosta i na kvaliteti i na zanimljivosti...ali sto je tu je...sada je gotovo i jos jednom cestitka plavcu

zasluzeno je dobio ban..i isto tako ce ga i odraditi..imat ce sasvim dovoljno vremena oprostiti se od servera nakon isteka kazne..

Mene vise bodu ovi ww-ovi od pc-a na 2 hahaha?na 0,i jedan kod anđe

Amgod
16.11.11, 11:43
Žalosno, žalosno i stvarno žalosno!!!
To je sve što ću reći na izgradnju ovog WW-a.
Bila mi je čast igrati na ovom serveru uz pobjednički savez PC!!! Da dobro ste pročitali! Za mene je ovaj server pobijedila PC koalicija, bez obzira što svi vi ostali crvi rekli!
Mene bi na vašem mjestu bilo sram! Da se vas 26 saveza (ako ne i više) moralo udružiti da porazite jednu koaliciju od 150 igrača!!?? LOLOLOLOL Totalna sramota! Da ste bili pravi nebi ovih 7 ww sela ostalo u rukama natara. I sad se vi s tim hvalite?? Ma sakrijte se pod kamen ispod kojeg ste i ispuzali!
A PC će se vratiti i opet će pobijediti! I opet čemo se lavovski boriti i lomiti vaše offiće i deffiće.
Od načina na koji ste došli do 5x arhitekte, pa sve do samog kraja! Sramota!!!
Ali srest ćemo se opet! Sigurno dolazite svi sa novim imenima na idući server? drugo nije ni za očekivati!
AHAHAHAHa........

damon666hill
16.11.11, 11:51
Da, i mene bode, ali onda s druge strane, ni na jednom ne piše BOP, niti X, niti guerilla. Pa ti vidi malo...

ariac
16.11.11, 12:39
Da, i mene bode, ali onda s druge strane, ni na jednom ne piše BOP, niti X, niti guerilla. Pa ti vidi malo...

Ni SILENCE, ni ?, ni LIBERTAS ...
To ti je vjerovatno zato sta je MAC koalicija, a PC saveznistvo ... nemam boljeg objasnjenja :D

Ture
16.11.11, 12:43
Pa sta je ovo??? Mjesecima ste se klali na forumu a sad iz svih pršti ljubav na sve strane :daje cvijet:

Čestitke pobjednicima i svim ostalim dušama koji su trpili ovaj s4 štekavi server.

Posebno bi se zahvalio svojim suigračima, stvarno bi je bila čast i veliki gušt igrati s vama, feštati, i družitit se po skyp sobama.

P.S. da ne zaboravim svog duala... hvala njemu što se brinuo za acc, pljackao, katao, preuzimao sela dok sam ja uživao u čarima noći i konzumirao nekakva čudna pića. :party:

A sad Travian penzija (ljudi falit ce mi trav)

LP PC Ajkula

kiler
16.11.11, 13:05
Bila mi je čast igrati na ovom serveru uz pobjednički savez PC!!! Da dobro ste pročitali! Za mene je ovaj server pobijedila PC koalicija, bez obzira što svi vi ostali crvi rekli!
Mene bi na vašem mjestu bilo sram! Da se vas 26 saveza (ako ne i više) moralo udružiti da porazite jednu koaliciju od 150 igrača!!?? LOLOLOLOL Totalna sramota! Da ste bili pravi nebi ovih 7 ww sela ostalo u rukama natara. I sad se vi s tim hvalite?? Ma sakrijte se pod kamen ispod kojeg ste i ispuzali!
A PC će se vratiti i opet će pobijediti! I opet čemo se lavovski boriti i lomiti vaše offiće i deffiće.
Ali srest ćemo se opet! Sigurno dolazite svi sa novim imenima na idući server? drugo nije ni za očekivati!
AHAHAHAHa........

još da ovo kaže neka igračina onda bi razumio , ali kad si ti u pitanju sve mi je jasno

ti si barem bio velki offer sakril se iza drveta i čekal crvenkapicu da se vraća od bake da u mlatneš toljagom:tough:

dajte mi kumeka vratiteeeeeeeeee

Brboxx
16.11.11, 13:08
Da pridružujem se tome da je žalosno ali sa čije strane, šta ste vi sve radili to ste zaboravili, sad se posipate pepelom, ako baš hoćete kako vaši saveznici govore da ste moralni pobjednici pa neka ste ali samo u mom kokošinjcu. E da i na svakom serveru sam pod istim imenom nemam se čega sramiti niti skrivati ko pojedinci (prepoznat će te se) do tada uživajte u moralnoj pobjedi
(hahahaha) ali zapisano je tko je osvojio server , pa kad ste tako moćni i blaženi među svima što niste uzeli WW pa se hvalili

LP

P.S. Veliki pozdrav cijelo MAC koaliciji posebno mojim MAC~X~ i vidimo se večars na piću da napravimo uvertiru prije fešte

Brboxx
16.11.11, 13:37
AHAHAHAHa........

I ja pomalo žalim što je server ovako završio ali iz jednog jedinog razloga jer vam je i to jedno WW selo ostalo na 2, naravno svi su se urotili protiv vas i vašeg saveza a da se malo upitate zbog čega je to tako. Eto jeidini ste se vi mlatili po cijelom serveru i nitko drugi nije se mlatio ni gubio offove. Po tvojim riječima jedino je PC igrao poštenu igru a svi ostali su se bavili koje kakvim drugim stvarima ma daj molim te odrasti i prije pometi u svom dvorištu.
Gdje su ti vaši strašni uber coll mega offovi, šta ste napravili od početka izgradnje WW osim što ste lajali i piskarali gluposti, umjesto da ste se bavili klikanjem (vojske) ne kućica.
Još jedna stvar ja i svi koje poznajem na travianu igraju pod svojim nick-ovima jer se nameju čega sramiti za razliku od nekih.

Veliko Hvala cijeloj MAC koaliciji na ovom zadovoljstvu što ste mi ga priredili a posebno mojim MAC~X~ićima najača ste ekipa i bilo mi je nepoisivo zadovoljstvo biti vaš član

ripp3r
16.11.11, 13:43
[QUOTE=razigrana bakterija;959103]pomalo bode u oci da je 7 ww naselja ostalo u vlasnistvu natara...velika je to steta za zanimljivost samoga servera..puno bolje bi bilo da je bilo vise graditelja i struja koje ih grade..na taj nacin server bi dobio dosta i na kvaliteti i na zanimljivosti...ali sto je tu je...sada je gotovo i jos jednom cestitka plavcu

Da. Istina: Ali u tom slučaju PC dobiva server. Ovo je server koji se moze nazvati "kako pobjediti PC". Samo ovako svi na jednu stranu PC na drugu.:D:D:D Nama je bilo zanimljivo

Toso
16.11.11, 13:55
moze reporti zadnjih rusenja na PP da vidim offove?

hvala

cestitke pobjednicima.

GRINHIL
16.11.11, 13:58
riperu pune su ti gaće
ak zbrojiš broj sela svih vaših goldera i igrača i naših dobiš približno sličan broj
o tom je već ranije pričano i sve rečeno al vidim da tebi to nikak ne sjeda pod kapu...
i da nemreš pošteno reć dobili ste svaka čast...isto ko i ovaj amgod...
đizs
de malo razuma i inteligencije ubacite pa razmislite
server je gotov!!!
nema potrebe više zakuhavat stvari koje su prošle...

ripp3r
16.11.11, 14:05
riperu pune su ti gaće
ak zbrojiš broj sela svih vaših goldera i igrača i naših dobiš približno sličan broj
o tom je već ranije pričano i sve rečeno al vidim da tebi to nikak ne sjeda pod kapu...
i da nemreš pošteno reć dobili ste svaka čast...isto ko i ovaj amgod...
đizs
de malo razuma i inteligencije ubacite pa razmislite
server je gotov!!!
nema potrebe više zakuhavat stvari koje su prošle...

Zato ste išli zajedno. pobjeda je pobjeda i zaslužena je! To nitko ne spori. Činjenice su činjenice i one govore za sebe. Još jednom čestitke pobjedniiiicima.

B.A.N.
16.11.11, 14:22
AHAHAHAHa........

Sad se javila igračina, sigurno ćeš se opet pojaviti u nekom savezu tipa LAV-ICE, propovjedati o moralu i odanosti, pa naknadno zbrisati u ekipu koja pobjeđuje, samo si ovaj put odabrao gubitnike. :P Više sreće u odabiru drugi put... i da nadam se da nećeš doći pod tim nickom jer ću te prvo katati, pa onda provjeriti jesi li to ti:tough:

GRINHIL
16.11.11, 14:27
Zato ste išli zajedno. pobjeda je pobjeda i zaslužena je! To nitko ne spori. Činjenice su činjenice i one govore za sebe. Još jednom čestitke pobjedniiiicima.

pa predobri ste da bi baš sami mogli riješiti PC
to je moje mišljenje
a i zna se da zato savezništva postoje da si olakšaš posao.

mimi8
16.11.11, 15:05
pozz,svima,koji koriste ovaj forum,a posebne čestitke ekipi,koja je premoćno osvojila ovaj server i dokazala,da se može i pošteno odigrati bez pomoći razno raznih faktora,mada se i ovdje pokušalo manupulirati,ali nije išlo...

naime,bilo tu puno govornika,i izlaganja,nekih činjenica,sa razno raznih servera,ali nikako istinu na sunce...

branjeni su neki savezi i govorilo se o poštenju,fer igri,i svemu ostalome,a svi znamo kako i na koji način,su ti savezi (PC),(WALHALA),došli do pobjede...

naravno da je bilo samon pitanje vremena kada će ljudi se ujediniti i stati na kraj takvom načinu igre..

ako iznevjeriš jednom nekog igrača,nemaš više njegovu podršku,a kamoli nekoliko saveznika..

ako netko želi,na pvt ću rado dokumentirati..lp..

razigrana bakterija
16.11.11, 16:35
server je gotov..napisao sam bez raznoraznih optuzivanja po forumu...bez mjesanja drugih servera...testirate koliko sam ozbiljan...svi koji zele poduze hladenje od foruma slobodno pisite sto vam volja..ostali pridrzavajte se pravila...

ovo gore je bio sluzbeni dio..

prestanite vise moralizirati i jedni i drugi...jako dobro znam ekipu sa obje strane tako da jako dobro znam da niti jedni niste igrali cisto i posteno sto pojedinci zele prikazati za svoju koaliciju a drugu ocrniti...ili se pravite ludi licemjerjem i laznim moralom...ili nemate pojma s kim ste igrali...zato ostavite se vise tih prica i pricica ovi su radili ovo oni su radili ono...stvarno s tim pricama i nakon nekoliko javnih upozorenja testirate strpljenje...iduci post na ovoj temi koji bude bilo koga optuzivao za slicne stvari..vjerujte autor ce dobiti ban bez opomene...ponasajte se normalno..makar sada..

TriggerHappy
16.11.11, 16:51
server je gotov..napisao sam bez raznoraznih optuzivanja po forumu...bez mjesanja drugih servera...testirate koliko sam ozbiljan...svi koji zele poduze hladenje od foruma slobodno pisite sto vam volja..ostali pridrzavajte se pravila...

ovo gore je bio sluzbeni dio..

prestanite vise moralizirati i jedni i drugi...jako dobro znam ekipu sa obje strane tako da jako dobro znam da niti jedni niste igrali cisto i posteno sto pojedinci zele prikazati za svoju koaliciju a drugu ocrniti...ili se pravite ludi licemjerjem i laznim moralom...ili nemate pojma s kim ste igrali...zato ostavite se vise tih prica i pricica ovi su radili ovo oni su radili ono...stvarno s tim pricama i nakon nekoliko javnih upozorenja testirate strpljenje...iduci post na ovoj temi koji bude bilo koga optuzivao za slicne stvari..vjerujte autor ce dobiti ban bez opomene...ponasajte se normalno..makar sada..

Slažem se u potpunosti sa svim. Ne bih ni sama bolje napisala. Svi se sad prave fini, pošteni i fer. Ma pls. Dosta glupih priča o tome. Gotovo je..i igrajte pametnije i poštenije neke druge servere. To ne bi nikom bilo loše.

Stari Buldog
16.11.11, 17:21
zahvaljjem svim suigračima iz BoP-a i svim saveznicima što su se trudili naučiti me ovu, za mene, novu igru. Zahvaljujem i svim protivnicima jer bez njih i uništavanja i katanja mojih sela igra ne bi bila zanimljiva. Bilo je uživanje igrati sa svima vama. Kad server okrene budite sigurni da sam tu. Naravno, deffer. Gal. Početnik i dalje. Pošten i moralan naravno. I staro zlopamtilo, takođe. :pije kavu:

Zmaj i Feniks
16.11.11, 18:53
AHAHAHAHa........
Jaoooo kakvi likovi..... :lol2:
Ovome treba pomoć i ustanove i roditelja ....

asterix3
16.11.11, 19:10
AHAHAHAHa........

za ovo boldano :lol2: neznam odakle ti taj podatak jesi li to sam racunao ili ??

a sad cestisam cijeloj poznatoj kao C/P koalicija, a ponajvise svojim iksićima, bilo mi je zadovoljstvo igrati s vama, nadam se ponovnom susretu :)

ariac
16.11.11, 20:09
Excel ne laze! Od prvih 30 saveza (po popu, dasta!) u nekoliko minuta copy-pasteanja (ipak sam ja iz C/P koalicije) se dobije:

MAC Koalicija
14 SC 43 6609 284192
9 Šlapice 50 8252 412613
13 USKOK 32 9437 301976
24 UFP-K 28 7016 196456
3 UFP-FED 57 9453 538833
25 GUERILA 36 5039 181413
7 SEXovci 56 8264 462789
12 -BoP- 42 7291 306210
29 BoP 13 10174 132266
23 _BoP_ 37 5788 214166
2 GUERILLA 56 9646 540183
4 MAC~X~ 52 9927 516189
17 MARS~X~ 42 6617 277902
15 BIZ@LION 35 7992 279709
10 HARD@BIZ 41 7694 315444
5 - AP® - 54 9355 505180
21 ANGEL 24 9086 218066
UKUPNO: 698 igraca 5683587 ukupan pop
60.27% 60.98%

PC Saveznistvo
1 PC. 54 11450 618294
6 .PC 48 10247 491878
8 -PC- 46 10052 462370
11 LIBERTAS 40 7770 310783
16 HARD R.M 44 6356 279666
18 LOST 41 6526 267563
19 ? 30 8822 264648
20 SILENCE 29 7709 223548
22 Ciganluk 19 11441 217371
26 SYN 40 4338 173503
27 Troy 27 6396 172702
28 OTPISANI 42 3663 153840
UKUPNO: 460 igraca 3636166 ukupan pop
39.72% 39.01 %

Ukratko, 60% servera se urotilo protiv 40% servera i dobilo sa pristojnom razlikom. Necuveno! :D

Anđeo s greškom
16.11.11, 21:40
ariac fali ti tu par saveznika od PCa :)

blitz
16.11.11, 21:43
pa vi još pišete na s4 temi....
čestitke na pobjedi MAC koaliciji,pobjeda je pobjeda i samo se ona pamti i piše,bez obzira na koji je način ostvarena...
ali mislim da trebate zahvaliti i Dadi,jer vas je on svojim komentarima ovdje na forumu ložio i davao volju u nastojanjima da nas porazite...što ste na kraju i uspjeli i to premoćno..
još jednom kapa do poda i nadam se da će voljeni vođa skupiti snage i želje za osvetom i okupiti ekipu na restartu..

pc ševa

dark rider
16.11.11, 22:07
...

fali ti 4fun4u ovdje :narf:

Anđeo s greškom
16.11.11, 22:51
fali ti 4fun4u ovdje :narf:

4fun je gradio svoj ww :)

ripp3r
16.11.11, 23:51
ariac fali ti tu par saveznika od PCa :)

naravno,
4fun4 savez,
njih množimo sa 0 jer su oni igrali malo tamo malo ovamo,
tako da to ne računamo.

4fun je gradio svoj ww :)

HAHAHA
Ovo je vrhunac igračke zavrzlame :S:steta::girlw:

dark rider
17.11.11, 00:12
naravno,
4fun4 savez,
njih množimo sa 0 jer su oni igrali malo tamo malo ovamo,
tako da to ne računamo.

množimo ih s 0 i zbog još nečega (šifra:nož nam viri iz leđa)

__________________________________________________ ________________________________

I tako, još jedan server je završio, pamtit ću ga po uvijek dobroj ekipi i po tome što se više od pola servera moralo ujedinit u borbi protiv nas.Neovisno o tome opet smo vodili igru u svim poljima, ali na kraju je ipak odlučila količina offova protivničke strane i neki naši olako izgubljeni artevi(male obuke pogotovo).Uglavnom čestitke drugoj strani na pobjedi.Server je bio zanimljiv do onog trenutka kad je ukraden x5 pod jako sumnjivim okolnostima i od tog trenutka su počele gadarije koje su upropastile cjelokupni dojam servera.
Da ne duljim previše na kraju me ipak jako jako razočarao broj ww graditelja iako se odmah po uspostavljanju anti-PC koalicije znalo da će to biti tako.Server bi sigurno bio puno zanimljiviji da je bilo više odvojenih saveza koji bi gradili svoje vlastite ww-ove, ovako se stvorila MAC koalicija koja je okupila 60% servera i na koju je PC morao odgovoriti uvođenjem nekih drugih saveza pod svoje da nas ne bi "progutali" kvantitetom.Na kraju ste nas svejedno srušili s velikim brojem offova od kojih za velik broj nisam nikad vidio da su ikad bili u ikojoj akciji tako da bljuv za to.Neovisno tome izbacili ste jako puno dobrih ww-offova što se i očekivalo jer ste bili vlasnici gotovo svih malih obuka na serveru.
Nadalje koliko god se sad svi busali u prsa da ste nas uništili ja ću i dalje bit pri tome da nijedan od ovih saveza ne bi izdržao s PC 1 na 1.Zato je i nastala ova koalicija od kojih je većina saveza igrala ne za sebe, nego da PC ne bi pobjedio.Sad će se odmah javit pojedinci i reći da se mogu tješit s moralnom pobjedom i da sam subjektivan jer igram u PC, ali eto to je moje mišljenje i stojim iza njega.
I još za kraj:
:lovju: PC :lovju:

vidimo se na nekom drugom serveru!

dual,acc Chad

Toso
17.11.11, 00:17
i po tome što se više od pola servera moralo ujedinit u borbi protiv nas.

sta nije da se ujedinilo manje od pola servera protiv vas da bi vas bilo vise? :D

nije bas da su oni imali toliku brojcanu prednost o kojoj se ovdje prica. vise je PC imao ocajno lose saveznike bez offa, i tu spusio server. uz naravno gubitak BO-a

dark rider
17.11.11, 00:38
sta nije da se ujedinilo manje od pola servera protiv vas da bi vas bilo vise? :D

nije bas da su oni imali toliku brojcanu prednost o kojoj se ovdje prica. vise je PC imao ocajno lose saveznike bez offa, i tu spusio server. uz naravno gubitak BO-a

60% je više od pola servera, zar ne? ;)
Ovo sa saveznicima je brutalna istina,stvarno su dali očajan broj offova..

Toso
17.11.11, 03:58
60% je više od pola servera, zar ne? ;)
Ovo sa saveznicima je brutalna istina,stvarno su dali očajan broj offova..

ma znam, samo kazem, to sto je malo vise od pola servera i ne znaci puno :)

DamirB
17.11.11, 06:25
ma znam, samo kazem, to sto je malo vise od pola servera i ne znaci puno :)
Gledaj to primjerice ovako...to je 50% više ljudi nego što je to bilo nas. Dakle jedan i pol igrač na našeg jednog, odnosno u najmanju ruku 3:2, a o strukturi kvalitete unutar tih brojki, neću ni spominjati jer se uostalom vidjelo na terenu.

kiler
17.11.11, 06:56
Gledaj to primjerice ovako...to je 50% više ljudi nego što je to bilo nas. Dakle jedan i pol igrač na našeg jednog, odnosno u najmanju ruku 3:2, a o strukturi kvalitete unutar tih brojki, neću ni spominjati jer se uostalom vidjelo na terenu.

sa jedne strane si u pravu sa jedne i nisi

mogu ti reći samo u ime šlapica da smo mi prvi puta zajedno igrali kad je započeo server, unutar saveza poznalo se troje ljudi, znaći skroz novi savez , skroz novi ljudi od kojih 50% neiskusnih i jako malo aktivni

sve u svemu ekipa saveza od 100 ljudi kao što mogu reći da je PC bio, pokori 8 kvadranata , a ne 4 u roku 30 dana

ali volja, zajedništvo i novo napravljena prijateljstva bila su prevaga da MAC pobijedi

a vidim bio si Đ rakija nekad, ne shvaćam motiv odlaska kod ljutog protivnika

ako si htio konačno biti pobjednik krivu si stranu odabrao:pivo:

Raven ST
17.11.11, 07:51
Pozdrav
Svi komentari PC igrača ovdje-o mnogobrojnosti krađama itd.. proizašli su iz jednogMMa.Završnog od Voljenog vođe :)
Ne iz vlastitog promišljanja ne iz znanja ne iz statistike ni matematike.Niti iz srca.Nekoliko je dalo sasvim objektivne komentare.
Počevši od gubitaka BO gubitka desetak drugih artefakata pa do propagandne mašinerije koja je u PCu radila kao podmazana.Tokom cijelog servera.Pa ljudi dragi vi ste jednom prilikom u 2 napada izgubili 25 offova.Na početku severa.I proglasili taj čin svemoćnom pobjedom u kojoj je "krv neprijatelja tekla u potocima"Samo zato što to niste dobili u svojimMMovima...to ne znači da se nije desilo...Da ste TE offove npr. imalii zaWW(dorađene ofkors recimo još za 2x tolko) =pobijedili bi.A to je bio početak servera.DVOJE ljudi koji su učestvovali tada u napadima mi se javilo i reklo da odllazi sa servera i da nisu nikad u 4 godine Traviana igrali u lošijem savezu nego PC.
Glede mnogobrojnosti i 3:2... 26 saveza :D SVAKOG od tih saveza još i prije otvorenih sukoba kontaktirao je Voljeni iMOLIO da idu sa PC em :) ili im nudio primirje. To je DRUGA taktika(uz propagandu) koja NIJE uspjela na ovom serveru. Zavadi pa vladaj NIJE prošlo ovaj puta.A svi vi LOGIČKI promislite ZAŠTO niko nije htio sa PCem????JEr im je neko drugi nešto rekao?Drugi ih nagovorio?NE znaju igrat?Zašto?Meni osobno dok sam čitao na skypu je najsimpatičnije bilo odbijanje SCa (mislim)..koji su mu svi poručili svoje mišljenje o savezu sa PCem.. uz pjesmu Odj.b je lansiran. :)
Igrački-statistički..fore tipa 8 heroja u prvih 10 ..prvi branitelj servera i još tih par stavaka tamo...ajme...pa ne mogu vjerovati da je i TO prošlo kod članova PC saveza?Pa ko će biti prvi branitelje servera ako ne WW holder...nakojeg je išlo najviše offova?Di će se heroji nabildati najviše nego u takvom WWu???

Za dalje-moje mišljenje je sljedeće..vjerujem da su PCevci nadasve ok fini i simpatični ljudi...Veseli zdravi sretni i debeli.
Ali meni se da je očaj gubitka ovog servera prevelik..naročito kada sam pročitao taj zadnji MM.Također vjerujem (RAZUVJERITE ME_JA ĆU BITI SRETAN,vjerovali vi to ili ne,znam da to nećete nikad moć shvatiti)... da savez PC ne može POBIJEDITI više NIKADA niti na JEDNOM hrvatskom serveru. :)
Pozdrav svima ljudima dobre volje i hvala na čestitkama.
Plavac mali

Superhik
17.11.11, 09:06
...

Sa svime se slažem od riječi do riječi, a ako se ne dogode nege promjene onda i ova zadnja konstatacija je točna :/

Ariel
17.11.11, 09:18
...

Sporo cure informacije u ovom sumornom rl - tako da kasnim, ali za dobre želje nikad nije kasno pa - ČESTITAAAM!! Znala sam da to imaš u sebi!! Sigurna sam da je koalicija bila odlična, ali Bill je Bill- bez tebe..ne znam kako bi prošli:D Kad se sjetim naših ww-ića, hvata me nostalgija - skoro da bi kliknila opet koji put, bar da jednu falangu istreniram :ww: Jel sad napokon prelaziš na farmu ili? :D

ripp3r
17.11.11, 09:19
...

Ja mislim da je istina ta da vas je PC počeo napadati pa ste vi požurili napraviti koaliciju mega razmjera kako igra nebi završila u ranoj fazi. Ja priznam poraz i čestitam pobjednicima MACx, Mac G', Mac....svima, jer je čista. Čak te neke vaše mađioničarske trikove priznam kao igru. Pozivaš se tu na neko neznanje, smiješno u najmanju ruku. Mi smo izgleda noob-ovi svi, pa se upitam kakav je ostatak servera koji je 9 mjeseci napadao noob-ove i nije ih uspio poraziti prije kraja. Činjenica je i ponoviti ću ti je 100 puta ako treba: PC bilo koji i bilo koji savez iz tvoje koalicije 1:1, tvoj saveznik ili tvoj savez umire u roku od 24 sata. Šta je presudilo? Presudio je kvantitet. Mi smo morali igrati dok ste vi mogli čučiti u mraku i štampati pretorijance, gorštake i sl. Pushali smo neke ljude koji su pod okriljem noći prebjegli neprijatelju uz izliku "Mrkog medvjeda" i sa sobom poljeli dio vlasništva PC. To nam je minus i nisu bili sami. Neko jednostavno nije za timski rad. Mi smo krivi što nismo slušali ili prepoznali. Da smo griješili JESMO, ipak smo mi oni mali ljudi pod Božijim nebom. Diplomacija? Jednostavno je biti diplomata u ovoj situaciji. Mi smo napadali, pljačkali vi ste vi ste iza nas išli i kupili sve što smo napadali u Ujedinjene Narode.To je mogao svako tako da je ta diplomacija po meni sljed okolnosti. "Moj neprijatelj je i tvoj neprijatelj" tako je trebao biti naslov te diplomatske poruke i bilo bi dovoljno.
Budi malo realan! Pogledaj oko sebe imenuj pobjednike, sve ih navedi. Reci, mi imamo tajnu kako pobjediti PC. Ovdje je travian bio sredstvo, cilj je bio da ne pobjedi PC, ako pobjeda dođe dobro došla. Pobjedili ste, ja ću reći čisto. Pitati ću Kakav je osjećaj? Ako ti je ovo jedna u nizu pobjeda, ja sam siguran da je najadnija, ali je pobjeda što je samo po sebi težina.
Drži pobjedu, stisni je čvrsto da ne klizne niz ruke. Nemoj spominjati PC ko zna mozda su tamo ljudi sa nadnaravnim moćima pa ti je ukradu pobjedu nekim silama.
Ostavi se idući servera ko će pobjediti ko ne!! PC je nuklearna fizika i protivi se svim zakonim fizike , matematike...zašto je takav to uptaj sebe ti znaš koliko treba da se jedan takav pobjedi.

beshtija
17.11.11, 09:34
kad svi brbljate mogu i ja malo :P
najprije da čestitam svojim gerilcima,i svim saveznicima na zasluženoj pobjedi ma što protivnička strana govorila..čast mi je bilo biti dio vodstva
server je bio više nego zanimljiv.
e sad pitanje za ripp3r-a:
zašto taj tvoj moćni pc nije uspio poraziti gerilu?
na nas ste vršili najžešći pritisak na početku..krenuli ste svim snagama i slomili zube
a ovo su tvoje riječi- Činjenica je i ponoviti ću ti je 100 puta ako treba: PC bilo koji i bilo koji savez iz tvoje koalicije 1:1, tvoj saveznik ili tvoj savez umire u roku od 24 sata. Šta je presudilo? Presudio je kvantitet.
zašto to niste napravili u roku 24 sata???
pričaš priče za malo djecu..

zvrkica
17.11.11, 09:37
Vi još raspravljate?

Ja sam mislila da kad je server gotov da će biti gotovo i ovo nadmetanje u dužini posta, korištenju velikih i malih slova... ne stavljanju razmaka između riječi, raspava što bi bilo kad bi bilo, onda bi bilo ono što bi bilo...

Istina ima dvije strane, svaka strana ima svoju istinu, različito mišljenje je dio te istine... koliko god vi sad tu razglabali tko je kriv tko nije, tko je šta napravio a tko nije... ovo ono bla bla bla ....

server je gotov pa ne razumijem ćemu više ove diskusije, kad će uvijek biti onjih koje će se složiti s nećim i onih koji neće... kaj vam nije dosadilo trubit jedno te isto?

dadeku danas istiće ban pa očekujemo i njega da kaže nešto za kraj 8)

i onda ajmo završit sa ovim serverom u nadi da ćemo se jednog dana naći na drugom :)

ripp3r
17.11.11, 09:37
kad svi brbljate mogu i ja malo :P
najprije da čestitam svojim gerilcima,i svim saveznicima na zasluženoj pobjedi ma što protivnička strana govorila..čast mi je bilo biti dio vodstva
server je bio više nego zanimljiv.
e sad pitanje za ripp3r-a:
zašto taj tvoj moćni pc nije uspio poraziti gerilu?
na nas ste vršili najžešći pritisak na početku..krenuli ste svim snagama i slomili zube
a ovo su tvoje riječi- Činjenica je i ponoviti ću ti je 100 puta ako treba: PC bilo koji i bilo koji savez iz tvoje koalicije 1:1, tvoj saveznik ili tvoj savez umire u roku od 24 sata. Šta je presudilo? Presudio je kvantitet.
zašto to niste napravili u roku 24 sata???
pričaš priče za malo djecu..

Nemogu baš tebi odgovarati strah me je!:girlw:

Raven ST
17.11.11, 09:40
Ja mislim da je istina ta da vas je PC počeo napadati pa ste vi požurili napraviti koaliciju mega razmjera kako igra nebi završila u ranoj fazi. .

Nemam potrebu ti replayat-napisao sam sve u postu prije..nisi me ozbiljno shvatio i pročitao.Svako je različit i svako ima svoje viđenje igra.Hvala na čestitkama.

"Ariel"

Di si Danči :) Sve znaš i drago mi da se kužimo u par riječi :D
vidimo se na fešti?

Raven ST
17.11.11, 09:43
Vi još raspravljate?

Ja sam mislila da kad je server gotov da će biti gotovo i ovo nadmetanje u dužini posta, korištenju velikih i malih slova... ne stavljanju razmaka između riječi, raspava što bi bilo kad bi bilo, onda bi bilo ono što bi bilo...

Istina ima dvije strane, svaka strana ima svoju istinu, različito mišljenje je dio te istine... koliko god vi sad tu razglabali tko je kriv tko nije, tko je šta napravio a tko nije... ovo ono bla bla bla ....

server je gotov pa ne razumijem ćemu više ove diskusije, kad će uvijek biti onjih koje će se složiti s nećim i onih koji neće... kaj vam nije dosadilo trubit jedno te isto?

dadeku danas istiće ban pa očekujemo i njega da kaže nešto za kraj 8)

i onda ajmo završit sa ovim serverom u nadi da ćemo se jednog dana naći na drugom :)

Hehehe-vrlo lijepo rečeno :) ALI (sorry velika slova)-i ti si tu i tipkaš :)A i čitaš .
A dado-danas??? Aaaaaa-super jedva čekam...hehehe...a ne, ne znam kaj će dadek napisat :D

gamacid
17.11.11, 09:43
...

gle triper u takvom srazu o kojem pricas i o 24 sata
ja sam vidio situaciju na sljedeci nacin
vjerojatno bi vi slomili gerilu nakon dugih i zestokih borbi od par mjeseci
gerila je bila sastavljena od igraca koji su bili i pocetnici te ljudi koji nisu ulupavali brda zlata u ovu igru
kad tak bi se vidila razlika
upamti tvrdoglavost nekad zna bit i vrlina
a pricu o nadmoci pc-a
daj molim te nisam ja pocetnik to pricaj klincima
svi smo bili svedoci kakvih je sve napada i akcija bilo
nemoj velicati i pretjerivati
odigrali ste i izgubili i tu je prici kraj
na vama ostaje da se pregrupirate, regrutirate nove ljude jer vam je igracki kadar prezasicen ovom igrom a imate i dosta onih kojima se zivo fucka
zelio bi vam i cestitati na borbi i pozeljeti vise srece drugi put

zvrkica
17.11.11, 09:47
Hehehe-vrlo lijepo rečeno :) ALI (sorry velika slova)-i ti si tu i tipkaš :)A i čitaš .
A dado-danas??? Aaaaaa-super jedva čekam...hehehe...a ne, ne znam kaj će dadek napisat :D

Čitam i ne znam zašto, valjda neka pritajena znatiželja, svaki put požalim što sam ponovo kliknula na forum, ali ajde preživjet ću. :D

dadek nas je uveseljavao tijekom cijelog servera pa bilo bi šteta da ne posta nešto za kraj zar ne?

gamacid
17.11.11, 10:01
Čuj triper clown Gamacidiotu nemoj pretjerivati , nauči slova..ona su nužna za ovaj vid komunikacije.
de se lovis za bedastocu
tako to ide dok pomanjka valjanih argumenata onda se pribjegava uvredama trazi se dlaka na jajetu jel tak maleni?
nauci se kulturi i ponasanju pa onda pisi nesto
greska se slucajno dogodila i zamjenio sam ti ime
zao mi je sto sam se uopce javio

ripp3r
17.11.11, 10:22
Imaš moj post iznad i post prije di sam iznjeo svoje viđenje stvari..tako da nema potrebe da se ponavljam svaki put. Nažalost, na bedastoću odgovaram bedastoćom i naravno greška se slučajno dogodila di sam ti zamjenio ime. Naravno i par slova bontona da pročitaš ti neće naškoditi. Zao mi je što sam usao na forum, a ne da mi nije žao što sam kliknio replay na tvoj post.
Stani iza svega što napišeš nemoj biti licimjer gamacid.

Ariel
17.11.11, 11:01
ama.

"Ariel"

Di si Danči :) Sve znaš i drago mi da se kužimo u par riječi :D
vidimo se na fešti?

Stižem! Ako me ne spriječi kiša, snijeg, led, magla...hm .. :cool:

Prime
17.11.11, 11:08
Ja sam cijeli server mislio da ovom pc nece tolko falit igraci tipa,hik,razigrani.hgz i jos ostalih par,ali sad a kraju kad je ovaj pc pregazen vidi se da su oni nosili teret prosli server.Nemoze svaki put proc taktika zavadi pa vladaj.

Žena Zmaj
17.11.11, 11:59
Čestitke pobjednicima..i ajte bok :P

libertas
17.11.11, 13:15
Ajde da se i ja javim nakon toliko godina pracenja traviana i kažem koju..

Nisam presiguran da sam ikada vidio servere kao u hrvata, borba do kraja pa ako treba i pola servera protiv druge polovice, prvo htio bih izraziti čestitke pobjednicima servera, no nažalost smatram da ovaj server nije dao ni pola onoga što sam očekivao, prvenstveno izuzev 2 ili 3 offa ostalo sve je bilo škart, isto tako ponašanja nekih ljudi i omalovažavanja uništila su igrivost servera. Ovdje na serveru nažalost ne postoje savezi - moralni pobjednici , moralni pobjednici nisu PC a ni ostali jer nitko ne postoji da nema barem malo blata na svojoj koži, s druge strane moralni su pobjednici pojedinci, odnosno sve one male pčele radilice koje su danonočno slale deff i hranu u svoje WW, pazili da bude sve u redu, i da tako zavrsi.

Tako da skidam kapu svim igračima, poštenim igračima koji su dali sve od sebe, i bez puno zlata i s puno muke učinili ovaj server zanimljivijim.

Želim samo reći jednu stvar volim PC kao savez mnogi i znaju zašto samo napravljena je jedna velika pogreška, savez nije skupina random igrača odabranih na mapi a nažalost to smo mi bili ovaj server. Stajališta sam da jedan kvalitetan savez 50 ljudi sam mora biti u mogučnosti barem jednom rušiti ww s velikog nivo na 0 i prikazati 10 tak offova nivoa 100k+ , nažalost nismo se iskazali...niti mi, niti naši saveznici (ispričavam se onim svijetlim točkama koje su radile deff, jer zbilja su napravili vrhunski posao)

ariac
17.11.11, 15:46
Ja sam cijeli server mislio da ovom pc nece tolko falit igraci tipa,hik,razigrani.hgz i jos ostalih par,ali sad a kraju kad je ovaj pc pregazen vidi se da su oni nosili teret prosli server.Nemoze svaki put proc taktika zavadi pa vladaj.

Mislim da se osjetio manjak tih nekoliko igraca ... toliki savez jednostavno ne moze kvalitetno voditi jedan covjek bez barem 2-3 sposobnih operativaca s puno vremena. Bez obzira na iskustvo pojedinih igraca. Zato mislim da proxima ni nije mogao puno bolje. Koliko znam u jednom trenutku mu je Vader krenuo pomagati, ali tesko je sredjivati savez usred servera (i rata) i za par dana je Vader digao ruke.

DamirB
17.11.11, 16:10
sa jedne strane si u pravu sa jedne i nisi

mogu ti reći samo u ime šlapica da smo mi prvi puta zajedno igrali kad je započeo server, unutar saveza poznalo se troje ljudi, znaći skroz novi savez , skroz novi ljudi od kojih 50% neiskusnih i jako malo aktivni

sve u svemu ekipa saveza od 100 ljudi kao što mogu reći da je PC bio, pokori 8 kvadranata , a ne 4 u roku 30 dana

ali volja, zajedništvo i novo napravljena prijateljstva bila su prevaga da MAC pobijedi

a vidim bio si Đ rakija nekad, ne shvaćam motiv odlaska kod ljutog protivnika

ako si htio konačno biti pobjednik krivu si stranu odabrao:pivo:

A gle, taj omjer 3/2 je vidljiv zapravo u velikom broju segmenta igre. Vi 3 akcije na čuda, a mi 2 akcije na čuda. Vi 3 čuda gradili mi 2 čuda gradili. Vi u čudu deffa imali, gle zanimljivosti, taman cca 50% više nego mi dakle opet 3/2 što je bio maksimum našeg angažmana u smislu hranjenja, a vjerujem i vašeg. Jeli taj omjer u svemu tome slučajan hah ja mislim da nije i da upravo odražava omjer aktivnih, ozbiljnijih igrača na svakoj strani. Ne ulazim u to tko je koga više učio ili tjerao ili motivirao, samo kažem da je taj omjer po meni potpuno realan. Uostalom, nemojte sami sebe omalovažavati i karakterizirati kao neke početnike i slično jer je u anti PC koaliciji itekako dobrih igrača i to u svakom savezu po nekoliko. Vjerojatno u omjeru 3/2 u odnosu na nas :D
Uglavnom, znam da šlapice prije nisu egzistirale kao savez i da su sad okupljene, jer sam i sam imao poziv da krenem sa vama prije početka servera, ali sam eto odabrao Proxov poziv.
A zašto?
Iz najmanje dva razloga, jedan je što Proxa osobno poznajem već nekoliko godina i što troši moje maslinovo ulje :D a drugi razlog, možda i bitniji, što Đ-rakija više nema :(

Kako bilo nije mi žao niti sekunde koju sam sa PC proveo bez obzira na ishod, kao što mi nije bilo žao niti sekunde sa rakijašima niti bilo kime s kime sam igrao ovih godina, pa makar svaki puta i izgubio.

LP

GRINHIL
17.11.11, 16:25
damire nejdi nama u savez na restartu
gubimo zgleda garant

neko te đinxo
rađe probaj da te uglavimo negdje ko nam bude najljući protivnik
;)

DamirB
17.11.11, 16:44
damire nejdi nama u savez na restartu
gubimo zgleda garant

neko te đinxo
rađe probaj da te uglavimo negdje ko nam bude najljući protivnik
;)

Nema za mene neko vrijeme restarta, zasićen sam i trebam odmor od ove igre najprije. I ovaj server sam došao "nakon što sam prestao igrati" :D

dadozg
17.11.11, 17:22
Pozdrav svima,eto mene :)
Za početak isprika na vrlo vjerovatno podužem postu,ali svi ga jedva čekate pa da vas ne ukinem za to zadovoljstvo :)

1.Iskrene čestitke koaliciji c/p UN na pobjedi....

2.Čestitam :

-Svojim pacijentima na igri na ovom serveru,ekipa ste kakve nigdje nema i kraj priće.
-Zvrkici,Marini,Marici i Voljenom na izuzetno dobroj prije svega deff organizaciji-pokazali ste da smo tu neprikosnoveno najjači na serveru i moram čak i malo zahvaliti Anđi što je otišla jer tek kad se kao naljutila poćeli smo deffat kako treba te hvatat protivničke offove
-BoPu i Prime koji su opet dokazali da su sposobni jedino za dvije stvari-kante za napucavanje te vodonoše,ali ipak dva servera uzimaju za redom jer su jbga sposobni se uvući pobjednicima u koaliciju :)
-Kileru koji je skupio hrabrosti tek na završetku servera staviti u potpis nick koji igra da ga neko ne bi slučajno katao :cerek:

3.Zahvaljujem:

-protivnicima koji su nam priuštili veliki gušt sa spajanjem 3/4 servera te uzimanjem arta na onaj način koji oni tako jako mrze :)
-Anđi i Brainu koji su napokon pokazali svoje pravo lice i potvrdili sva moja laprdanja o njima
-svojim pacijentima koji su trpili moj spam kako na forumu tako i na skypu
-svojoj ženi koja je trpila moje igranje :D

4.Neko je nabrajao saveze...prava istina je ta da su na kraju servera jedino tri PC saveza i enigme nekaj ozbiljno odigrali,ostali svi savezi su bili blago rečeno katastrofa(to je moje osobno mišljenje) dok je s druge strane bio hebeni motiv i odigrali su baš na pobjedu...

5.Također je neko rekao da očekuje na restartu istu ekipu,baš me zanima kak će izgledat server gdje će u startu biti 600-700 ljudi u savezništvu :brukica::cerek:

Nekaj sam sigurno zaboravio,ali hebiga :)

LP svima :)

razigrana bakterija
17.11.11, 17:35
5.Također je neko rekao da očekuje na restartu istu ekipu,baš me zanima kak će izgledat server gdje će u startu biti 600-700 ljudi u savezništvu :brukica::cerek:

dadek dadek..mislim da to vec znas :)

dadozg
17.11.11, 17:36
dadek dadek..mislim da to vec znas :)

pa znam,ali me interesira protiv koga će se fajtat ako neće biti PCa..a kako sad stoje stvari vrlo vjerovatno nejdemo na restart :D

misko-8
17.11.11, 17:42
Ne zelim nikoga citirati, i na taj nacim mu davati na vaznosti
jer ono sto je napisao ne zasluzuje to.
...... Ne zelim umanjivati pobjedu **druge strane**
naprosto kliknili su taj |v| 100 i server je zavrsio..
-Zasto kazem **druge strane** jer naprosto neznam tko su oni,
anonimusi, jer kako drugacije objasniti da se cak
niti oni sami ne hvale SVOJIM savezom.

Zanimljivo je ovo sto se pise po forumu.
a zanimljivo je takodje i to da se
s jedne strane spominje PC..
a s druge strane koalicija i sl.
mozda treba nekima napomeniti
da na ovom serveru po prvi puta u povjesti
hr. traviana nema 'trece' strane........
zasto? dali ste se zapitali, ili vam treba nacrtati.??!!
mislim da je ovo svima iz PC jasno,
a vi pitajte nekoga da vam to pojasni.
Netko je napisao da ce nas* pobjediti i
na restartu ako dodjemo,
i opet nije spomenio ime saveza koji ce nas pobjediti.
zasto?, naprosto takav savez ne postoji....

i na kraju pitanje pobjednicima.

<koji je to savez zasluzan za pobjedu ovoga servera>

bit cu zahvalan onome koji mi da odgovor na ovo pitanje.
hvala na paznji, do nekog drugog servera.
miskolili

dadozg
17.11.11, 17:45
mozda treba nekima napomeniti
da na ovom serveru po prvi puta u povjesti
hr. traviana nema 'trece' strane........
zasto? dali ste se zapitali, ili vam treba nacrtati.??!!
mislim da je ovo svima iz PC jasno,
a vi pitajte nekoga da vam to pojasni.

svaka čast na postu....ovo kaj sam citirao je brutalno istinito :) da nisi tako daleko platio bi ti pivu :cerek:

keke
17.11.11, 17:54
Prvo čestitke pobjednicima servera i svima koji su ga pošteno odigrali (na bilo kojoj strani)
PC je startao sa 3 saveza. 3 !!! 180 igrača!!!
Sva tri puna što dobrih igrača, što goldera.
Ovi MAC su se (koliko mi je poznato) udružili tek kasnije. I odabrali bolje saveznike. Zapravo su možda odabrali lošije saveznike, ali su ih bolje motivirali.
Vi ste na ona svoja 3 saveza dodali još nekoliko. Ali ih niste znali motivirati. (Tvoji postovi na forumu kako vam saveznici ništa ne vrijede su isto pomogli MAC koaliciji)

sbk83
17.11.11, 17:56
Da ste vi pobijedili,laprdali bi danima kako ste nas porazili, rugali bi se,bili bi sramota za vas što smo čak skupili 26 saveza i bilo nas je 600
pak,mi smo pobijedili i vi samo laprdate pogotovo dado,koliko nas je bilo
Kolko nas je bilo,bilo je, pobijedili smo, pobjeda je pobjeda , pa makar nas bilo 2500 a vas 100 , to ne umanjuje NAŠU pobjedu ;)

dadozg
17.11.11, 18:01
ne umanjuje i naravno da bi vas ismijavao..pa čovječe nekoliko puta sam rekao da će za vas biti prava sramota ako ne uzmete ovaj server koliko vas ima :D:D:D

još nekaj,neko je rekao kako je gerilla uspjela u ratu sa PCom..gerilla je bila pred raspadom od našeg pritiska i pribjegli su osnivanju UNa....to je prava istina :)

kako je rekao jedan moj kolega NITI JEDAN savez nema apsolutno nikakve šanse 1.1 sa PCom....

dragi moji kak se već zovete likujte imate pravo na to,ali ovaj server će ostat zapamčen samo po jednom savezu,a to je PC :cerek:

@keke

aj mi reci kaj su saveznici od PCa napravili u ww fazi???? možda onaj glavni pljačkaš iz libertasa kaj mu je ostalo 40K mačeva na kraju :D

keke
17.11.11, 18:02
jedna Guerilla naspram jednog PC ili naspram sva tri PC?

dadozg
17.11.11, 18:05
jedna Guerilla naspram jednog PC ili naspram sva tri PC?

PC. naspram gerille.....

MarineKing
17.11.11, 18:11
ma nije bila pred raspadom, sta lazes, samo su sve offove zakucali i svi ggovi su im bili skatani :D a kasnije su ratovali na nacin da ih je branilo 3 kvadranta i sad se beshtija kurci kako ih nismo porazili :D:D:D farme dlaku mijenjaju ali cud nikada!

dadozg
17.11.11, 18:11
ma nije bila pred raspadom, sta lazes, samo su sve offove zakucali i svi ggovi su im bili skatani :D
ups ispričavam se :)

beshtija
17.11.11, 18:12
da,gerila je bila pred raspadom pa je zato vaš vođa kontaktirao ljude koje poznavao u gerili pokušavajuć doprijet do mene (na kraju smo preko skype kratko i komunicirali) nudeći primirje ..dado,izgubili ste...džaba ti tražiti izlike..pravdat vas..sva 3 ww-a su vam porušena..lapsus 2 :P
na ovom serveru je pobijedila koalicija.koalicija ravnopravnih saveznika-za vas je taj pojam nepoznat..

dadozg
17.11.11, 18:17
pa beštijice jesam ja rekao da smo izgubili te vam čestitao na tome :)

samo ne znam zakaj je Voljeni tebe tražio pa ti si ipak tamo samo za ukras :cerek::cerek: kaj sve neću saznati na svršetku servera :)

p.s. nisam upućen jel Voljeni tražio primirje,ako i je vjeruj mi da ne bi bilo prihvaćeno s naše strane poznavaući ekipu na chatu :)

razigrana bakterija
17.11.11, 18:31
pa znam,ali me interesira protiv koga će se fajtat ako neće biti PCa..a kako sad stoje stvari vrlo vjerovatno nejdemo na restart :D

naci ce se vec netko...vas je sa slicnim brojkama zaustavila koalicija od cca 150 clanova...i za njih ce se vjer naci jedna takva :)

da,gerila je bila pred raspadom pa je zato vaš vođa kontaktirao ljude koje poznavao u gerili pokušavajuć doprijet do mene (na kraju smo preko skype kratko i komunicirali) nudeći primirje ..dado,izgubili ste...džaba ti tražiti izlike..pravdat vas..sva 3 ww-a su vam porušena..lapsus 2 :P
na ovom serveru je pobijedila koalicija.koalicija ravnopravnih saveznika-za vas je taj pojam nepoznat..

na kraju je odlucila kvantiteta..vidim da se konstantno spominje neki broj goldera u pc..sa sigurnoscu mogu reci da je druga strana imala vise i goldera i aktivnih igraca...greska pc-a je bila sto su u savez primili sve i svasta...ako je prox stvarno trazio primirje sa guerilom...onda je pc davno pao jako nisko..ali ako je uistinu trazio primirje...onda ga je definitivno trazio na krivom mjestu...jer postoje u guerili osobe sa daleko vecim utjecajem ;)

koalicija ravnopravnih saveznika..neki jednostavno ne vide smisla niti zanimljivosti u igri u koaliciji sa preko 600 clanova...ali svatko ima svoje zelje i motive...

keke
17.11.11, 18:33
PC. naspram gerille.....
Kladila bih se na PC, ali ako bi bili bez tvog piskaranja po forumu. Činjenica je da motiviraš ljude (protiv sebe).

Imali ste stvarno ogromnu prednost već u startu. Skupiti toliko dobrih igrača već na početku. Za 3 saveza. Zvuči neponovljivo (bar nešto) Svaka čast tom Proximi.
Pred kraj ste imali ljudi .... di sve....? po 3 kvadranta? Sva 4? Ne znam koje brojite. Zbunjujete.
Čovjek bi mislio da brojite sve koji su vam pomagali. A mislio bi i da znate gubiti. Ja sam mislila da imate offova (još). Svakakve gluposti ljudi misle. Neki u PC-savezu misle da su dobili server. Svakakvih ljudi. Stvarno svakakvih.

kiler
17.11.11, 18:42
Pozdrav svima,eto mene :)

-Kileru koji je skupio hrabrosti tek na završetku servera staviti u potpis nick koji igra da ga neko ne bi slučajno katao :cerek:

LP svima :)

kume kume ja sa tobom fino i nježno, a ti mene hladnom krpom:cvjetic:

pa svi su znali tko sam, i ti da si me pitao rekao bih, ali vidio sam da nema svrhe stavljati potpis na forum jel od spominjanja imena goli kuhar majke su suze lile, djeca su plakala , a hrabri muževi su se sakrivali pod ženine skute :101010:

a u stvarnosti ja sam miroljubiva , nježna biljka:cvijece i proljece:

tko mi skata kuma dadu dobi velku milka čokoladu

zlikovci
17.11.11, 18:45

toliko smo bili na koljenima da je pc ostao na dva offa i na dva arta i da im je vođa molio za mir.

toliko o farmicama o kojima teletabis priča.gdje je on igrao?neki jak savez?pc?:D

ako i jest bilo 60% prema 40% rezultat je takav da izgleda kao da je 90% servera ratovalo sa 10%.

čitao sam oproštajni mm od voljenog i nisam mogao suspregnuti suze,ispričajte me sad,idem jecati

dadozg
17.11.11, 18:47
Kladila bih se na PC,

eto prva pametna od tebe :)

@zlikovci

molim dokaze da je moj vođa MOLIO za mir...ako nemaš dokaza ne truj tu napaćen narod sa insinuacijama kako bi tvoja dualka rekla :)

sbk83
17.11.11, 18:51
Dado, kada toliko laprdaš o koaliciji i o savezništvu , i toliko ti smeta naše brojno članstvo
kako komentiraš da ste cijele -/- koordinate pretvorili u savezništvo , tamo ste imali 9 saveza
osim SCa kojeg si mnogo puta prozivao da su farme,
kako komentiraš to da je vaš "voljeni" 3 puta molio SC za deff i savezništvo, i htio je ujediniti D.O.M.(koji je i prešao na vašu stranu) SC, angele i manje saveze u jedan savez koji bi vam koliko toliko i pomogao ;)

dadozg
17.11.11, 18:54
pa SC su farme to si u pravu :)

hebote kak ste krenuli ispast će da smo molili i svetog Iliju da dođe k nama :cerek::cerek:

pobjedili jeste to je istina i nepobitna činjenica,ali ste napravili sprdnju od servera to je isto istina i činjenica :)

btw.server je završio prije 3-4 dana,a još uvijek u svakom postu se spominje PC ili neki član pisija....fakat smo face :)

keke
17.11.11, 19:06
eto prva pametna od tebe :)
Ali mi je drago da se nisam kladila na PC, vidiš da je gubitnik. Tako da mi i nije neka pametna.