PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19]

sbk83
17.11.11, 19:12
Dado

Pa kad su SC farme
zar te nije niti malo sram šta je vaš "voljeni" te farme molio 3 puta za deff i savezništvo

pa možete se sramiti kada "farme" molite za deff :blink:

dadozg
17.11.11, 19:12
Ali mi je drago da se nisam kladila na PC, vidiš da je gubitnik. Tako da mi i nije neka pametna.
u ovom razmjeru niš čudno da je PC gubitnik :) nabroji mi samo jedan savez koji bi se mogao fajtat protiv cijelog ostatka servera i jedan savez koji je u prošlosti sa svojom nadmoći natjerao sve saveze da se ujedine u EU...NEMA GA...

a i jedan dobar post na vašem chatu daje pravilnu sliku:

Gdje će biti završna fešta? na hipodromu? :D:D:D

ooooo i tramax stavio u potpis nick :D sve hrabriji od hrabrijeg...ja bi čak decidirano tvrdio da prox nije nikog MOLIO...dakle podstrij dokaze :) a to i ne mjenja činjenicu da ste farme kad jeste :D ...btw. da vam je i nudio savezništvo koliko poznajem ekipu isto bi bilo odbijeno na našem chatu kao i poten.primirje sa gerillom....

keke
17.11.11, 19:17
Ne može svatko priznati poraz. Server je gotov. MAC je pobjedio. Gotova priča

Čestitke još jednom.

dadozg
17.11.11, 19:18
Ne može svatko priznati poraz. Server je gotov. MAC je pobjedio. Gotova priča

Čestitke još jednom.

kako ne,ja sam priznao poraz :)

evo još jednom čestitam UN koaliciji na pobjedi :)

p.s. ne ponovio se ovakav server jer igra MAC koalicije je kao igra koju je Otto Barić igrao u repki sa 7 stopera :cerek:

GRINHIL
17.11.11, 19:19
samo da napokon kažem:
fala ti bože da je dado odbanan
:D
napokon se nekaj priča na forumu

ne znam za nikog, al sve njegove kontre i sl. spram nas su mi ne dobre nego predobre i daju zanimljivost ovom inače dosadnom forumu

ne kažem da se slažem s njim, dapače, mislim da često laprda bezveze sam da nekog napizdi, al da je ljepše kad on nema ban- moram priznat da je.

trebal bi se on zvat goli kuhar, a ne kiler
:p

sbk83
17.11.11, 19:20
Nađem poruke koju su poslane vođama SCa, angela, i ostalih saveza pa stavim, također pokušati ću doći do razgovora, između proxa i našeg vođe
a čuj stavio sam potpis, vidio ovu kvačicu prikaži moj potpis, pa rekoh idem staviti da se zna tko piše ;) evo sada ću maknuti kvačicu ;)

dadozg
17.11.11, 19:23
Nađem poruke koju su poslane vođama SCa, angela, i ostalih saveza pa stavim, također pokušati ću doći do razgovora, između proxa i našeg vođe
a čuj stavio sam potpis, vidio ovu kvačicu prikaži moj potpis, pa rekoh idem staviti da se zna tko piše ;) evo sada ću maknuti kvačicu ;)

makni,nemoj se sramotiti :) ipak je bolje kad ekipa ne zna da si igrao u SC eto i ja sam imao nekakvo mišljenje o tebi,ali sa potpisom si sve uništio :) farmice :cerek:

@grin

i ja tebe volim :)

sbk83
17.11.11, 19:27
Jao dado, pa mene nazvati farmom ?? :opala:
stvarno si blesav

Kuravian
17.11.11, 21:54
čestitam pobjednicima, nek je napokon i bop na tronu

a da PC podcjenjuje male saveznike, to sam se osobno uvjeril. počel sam ovaj server za bezveze, misleć da ne bum dugo pa sam i bezveze nazval acc. no, kak sam susretal razno-razne ljude i moje stare hardovce tak je jačala želja za igrom
troy savez je imal sve preduvjete da postane farma-savez, ali je naporom nekolicine ljudi savez dignut na nivo da ga jači igrači nisu napuštali. zahvaljujući njima i mojem matičnom jatu hardovcima bil sam osmi branitelj na serveru. sigurno su me napadali iz čistog nemira?! ne, nego smo i mi tzv. je.bivetri igrali ovu igru, a zauzvrat smo dobili da nismo ni spomena vrijedni ko sudionici koalicije, a neko vrijeme sam čak dobil i poruku da se krijemo iza silencea i rusa koji je netragom nestal

zabole me za spominjanje, sudjeloval sam u pobjedama na tri servera, nego to govorim upravo zbog tog nekog pljuckanja, odnosno pc-evog nadmenog stava

no, kaj je tu je, bilo mi je zanimljivo ovaj server, baš smo fino ratovali, katali, zakucavali se, dizali... hvala svima, dakle i neprijateljima... bilo je gut

živi bili

SC KILLER
17.11.11, 22:25
a vratio si se dado :D ko je to tebe banuo majke ti forumi su bili prazni bez tebe nisam se imao s kim prepirat falio si mi :D

jeje dado PROXIMA je trazi 2 put saveznitvo a kad smo vam mi prvi put ponudili rekli ste do arteva a mozda da ste prihvatili saveznistvo mozda bi drugacije ispalo nikad se nezna :) i daj igras restart s4 server bez tebe nije server :D
pozdrav od SC farme :D
TRAMAX mi smo farme pusti dadu dado zna :D

arcikos
17.11.11, 22:48
Uf,postali ste dosadni svi,ajde vi s foruma napravite nesto pametno pa zakljucajte temu:cerek:

Superhik
17.11.11, 22:54
I ja mislim da će tema ubrzo pod ključ. Dado se bori s rukama i nogama ali nikad mu nije išao PR, uvijek sam sebi kontru složi pa bolje da prekinem tu agoniju.

ivica1983
17.11.11, 23:00
Svaka čast svakome ali ovaj server pc je odigro katastrofa, na karaju niste pokazali ni jedan off koji bi zadovolji neke krtierije za rusenje ww u zavrsnoj fazi.A to sto ste katali gerillu niste je dobro katali jer ste gubili offove a gradove glavne niste izbrisali. A istina je da je i gerilla gubila offove ali su ti offvi opet bili obnovljeni, i bili su veći od vasih.:harmonikaš:

dark rider
18.11.11, 01:10
A istina je da je i gerilla gubila offove ali su ti offvi opet bili obnovljeni, i bili su veći od vasih.:harmonikaš:

Kako su uspjeli obnovit offove brže od nas? :O
Da bar izmisle neki art za to!

beshtija
18.11.11, 03:21
naci ce se vec netko...vas je sa slicnim brojkama zaustavila koalicija od cca 150 clanova...i za njih ce se vjer naci jedna takva :)

na kraju je odlucila kvantiteta..vidim da se konstantno spominje neki broj goldera u pc..sa sigurnoscu mogu reci da je druga strana imala vise i goldera i aktivnih igraca...greska pc-a je bila sto su u savez primili sve i svasta...ako je prox stvarno trazio primirje sa guerilom...onda je pc davno pao jako nisko..ali ako je uistinu trazio primirje...onda ga je definitivno trazio na krivom mjestu...jer postoje u guerili osobe sa daleko vecim utjecajem ;)

ja sam velka šefica i imam najveći utjecaj.prohtjelo mi se da pc ne pobjedi ovaj server i sad vidite rezultate :gamer s mišem:
farme na koljena pri obraćanju presvijetloj šefici

dadozg
18.11.11, 06:46
ja sam velka šefica i imam najveći utjecaj.prohtjelo mi se da pc ne pobjedi ovaj server i sad vidite rezultate :gamer s mišem:

LOOOOL ti si samo marioneta na špagici tamo,barem tako kažu tvoji o tebi :cerek:

pokušavaš napraviti nekaj ala Voljeni,ali draga moja nisi ti njemu ni do koljena :)

uglavnom kaj se i mene tiće može lock na ovu temu....

završni komentar:

jest da je PC izgubio server,ali server će ostat zapamćen jedino po PCu i kontra najvećoj mega koaliciji ikad viđenoj na hr serverima.....hvala Vam kaj ste nam nahranili ego :)

.... mi se da pc ne pobjedi ovaj server
btw.ovo Vam može biti moto koalicije UN c/p :cerek: 90% ljudi je igralo samo da PC NE pobjedi,a ne da oni pobjede :brukica::brukica:

dr.krafter
18.11.11, 07:53
završni komentar:

jest da je PC izgubio server,ali server će ostat zapamćen jedino po PCu i kontra najvećoj mega koaliciji ikad viđenoj na hr serverima.....hvala Vam kaj ste nam nahranili ego :)

Meni nije jasno otkud ti volja toliko laprdati?
Činjenica je da PC očito ni ne počinje server bez minimalno 3 PC saveza,ostalo je samo bonus...
Nije bilo puno bolje ni prošli server kad je +- šaptom pao u ruke --,a ++ i -+ se klali pol servera da bi se tek pri kraju udružili...
Isto tako činjenica je da vam ovaj server puno toga nije išlo na ruku(kriva diplomacija,taktika...) dok prošli vam većina je...
Isto tako ovaj server niste imali toliku hrpu iskusnih igrača te ste se spustili na razinu drugih saveza(rezultat vidljiv)...

Iskrene čestitke MAC-u,pocjepan PC i svi njegovi saveznici,PC-u mogu jedino na deffu čestitati jer toga su jedino imali koliko toliko ovaj server

Raven ST
18.11.11, 09:29
dajte ovo zaključajte što prije.
Ili ako se ne zaključa molim sve članove pobjedničke koalicija da u miru i dostojanstveno uživaju u premoćnoj i zasluženoj pobjedi.Te da ne nasjedaju na provokacije na forumu nego da odmore malo ili se posvete onom što dobro znaju-igranju traviana. :) Riječi su riječi-djela su djela. Sve smo vidjeli na ovom s4 i znamo kako je bilo.Znaju to i oni-ne brinite. :)

GRINHIL
18.11.11, 09:48
plavac previše se fališ, a da ti ja nisam pokazal one bitne stvari oko veveja ne bi ni znal kolko treba defa nit kak da rješavaš krizne situacije...
de priznaj da smo ja i dudek bili igrači iz sjene koji su najviše zaslužni za sve

a ovo dadino da je šefika marioneta na špagici-mogu reć da nije tako-znam da nismo imali tak jake špage da je zavežemo

Raven ST
18.11.11, 09:55
plavac previše se fališ, a da ti ja nisam pokazal one bitne stvari oko veveja ne bi ni znal kolko treba defa nit kak da rješavaš krizne situacije...
de priznaj da smo ja i dudek bili igrači iz sjene koji su najviše zaslužni za sve

a ovo dadino da je šefika marioneta na špagici-mogu reć da nije tako-znam da nismo imali tak jake špage da je zavežemo

Doodeck i Grin su tvorci Guerilinog uspjeha i duo koji će morati uveseljavat prisutni puk na fešti. Plesom na štangi u tangicama sa tigrastim uzorkom! :D

dadozg
18.11.11, 10:01
Na hipodromu?:cerek:

gamacid
18.11.11, 10:05
pa SC su farme to si u pravu :)

hebote kak ste krenuli ispast će da smo molili i svetog Iliju da dođe k nama :cerek::cerek:

pobjedili jeste to je istina i nepobitna činjenica,ali ste napravili sprdnju od servera to je isto istina i činjenica :)

btw.server je završio prije 3-4 dana,a još uvijek u svakom postu se spominje PC ili neki član pisija....fakat smo face :)

pa samo ga vi spominjete
mi smo zadovoljni pobjedom i uzivamo u njoj

dado se sjecas dok ste nas napali sto sam ti reko preko telefona
da ste upravo izgubili server
vidis da sam ja stalno u pravu

Cražy
18.11.11, 10:15
je dado,pamtit će se debakl pc-a na serveru i 2 lvl ww-a

lp

misko-8
18.11.11, 10:30
je dado,pamtit će se debakl pc-a na serveru i 2 lvl ww-a

lp

Hm..... kako ljepo receno...
nije da mi je drago, jer ima istine u tome,
ali, uvjek ono ali............
to je na vasu SRAMOTU...........

pa zar ne mislite da bi se server trebao PAMTITI po onome tko je pobjedio?????

vidis, to ti je tako u svemu...
dobar se savez Pamti i kad gubi i kad pobjedjuje, vas nece biti nigdje, a kao odnjeli ste server...

ps. mozda je najbolje da vise nepostate o tome i ne zakopavate se vise, i tako vam jos samo oci vire
slobodno mozete reci....
:ww:

i to je to, nista, apsolutno nista vise.
hvala na paznji.

beshtija
18.11.11, 10:33

nije baš tako..zaboravio si najvažnijeg. lepog 8)

Cražy
18.11.11, 11:07
nisam rekao da će se samo pamtit poraz pc-a,pobjednici se uvijek pamte pa će se tako i ovi a pogotovo što je prvi put netko osvojio novu verziju-žalosno je što vas veseli da će se pc spominjat ikako pa makar u kontekstu poraza kakvog ste ovdje doživjeli

zar ste na to spali od nekad velikog pc-a, oprostite ipak ste vi moralni pobjednici

dudek1
18.11.11, 12:49
A zašto?
Iz najmanje dva razloga, jedan je što Proxa osobno poznajem već nekoliko godina i što troši moje maslinovo ulje :D a drugi razlog, možda i bitniji, što Đ-rakija više nema :(

Kako bilo nije mi žao niti sekunde koju sam sa PC proveo bez obzira na ishod, kao što mi nije bilo žao niti sekunde sa rakijašima niti bilo kime s kime sam igrao ovih godina, pa makar svaki puta i izgubio.

LP

hm da istina đ rakija i đ savez ne postoji pod tim imenom
poceli su kao savez no pasaran a kasnije su presli u slapice

tako da ta tvrdnja ne stoji a da si malo pazljivije gledao vidio bi po profilima koji su to igraci...
kako li su ih slapice nanjusile ???

kiler
18.11.11, 12:50
nisam rekao da će se samo pamtit poraz pc-a,pobjednici se uvijek pamte pa će se tako i ovi a pogotovo što je prvi put netko osvojio novu verziju-žalosno je što vas veseli da će se pc spominjat ikako pa makar u kontekstu poraza kakvog ste ovdje doživjeli

zar ste na to spali od nekad velikog pc-a, oprostite ipak ste vi moralni pobjednici

tko je uopće proglasio da je PC bio ikada velik, dobili su 1 server i od toga napravili nauku

bilo je mnogih saveza koji su dobili server pa se ne uzdižu iznad drugih

da završim misao razbili smo ih , pokorili , uništili i od njih napravili krpu koju smo u ww fazi šutirali kako i kada smo htjeli :101010:

sramota za njih koji za sebe kažu da su nekada bili veliki, možeš si mislit jedino u priči:cerek:

nešto slično je valhala napravila na s3 , pa se pričalo o njima kao o velikim pobjednicima

ovo kaj smo mi napravili PCu je još više i jače, uzeli smo im arhitektu x3 , uzeli smo im 1 ww, skatali smo im 2 wwa na 0

sramota od saveza taj PC

a vi mudrujte i dokazujte da nije istina

dudek1
18.11.11, 12:57
tko je uopće proglasio da je PC bio ikada velik, dobili su 1 server i od toga napravili nauku

bilo je mnogih saveza koji su dobili server pa se ne uzdižu iznad drugih

da završim misao razbili smo ih , pokorili , uništili i od njih napravili krpu koju smo u ww fazi šutirali kako i kada smo htjeli :101010:

sramota za njih koji za sebe kažu da su nekada bili veliki, možeš si mislit jedino u priči:cerek:

nešto slično je valhala napravila na s3 , pa se pričalo o njima kao o velikim pobjednicima

ovo kaj smo mi napravili PCu je još više i jače, uzeli smo im arhitektu x3 , uzeli smo im 1 ww, skatali smo im 2 wwa na 0

sramota od saveza taj PC

a vi mudrujte i dokazujte da nije istina

joooojjj goli ja ovo potpisujem
a oni bi se trebali pitati zakaj se kako oni tvrde ujedinilo 3/4 servera zajedno
vjerojatno jer su svima isli na zivce svojim izjavama da nitko ne vrijedi i da samo oni znaju igrati

fakat smo to vidjeli cijeli ovaj server
kako ti kazes prali smo pod sa njima veliki igraci

svaka cast onima koji mogu posteno priznati poraz ali ovi koji nalaze svakakve isprike stvarno jadno

daj hik vise lock i fajrunt
ne ne mislim da vise boli razigranog , neka on stavi lock , ipak hik ti si puno objektivniji bio cijelo vrijeme

Toso
18.11.11, 13:28
mozda treba nekima napomeniti
da na ovom serveru po prvi puta u povjesti
hr. traviana nema 'trece' strane........

pricas gluposti. dogadalo se vec da je bio rat svi vs jednog, kao u ovom slucaju.

kako volite pricati stvari o kojima ne znate to je strasno.

kako je rekao jedan moj kolega NITI JEDAN savez nema apsolutno nikakve šanse 1.1 sa PCom....

minimalno 4-5 saveza bi pobijedilo ovaj PC, ne pricaj gluposti. ovaj PC je nista spram proslog servera, a ako to nisi u stanju priznati, onda stvarno. Barem ti znas kakvi su savezi bili HEG/DM/MID/prve kifle...

nabroji mi samo jedan savez koji bi se mogao fajtat protiv cijelog ostatka servera i jedan savez koji je u prošlosti sa svojom nadmoći natjerao sve saveze da se ujedine u EU...NEMA GA...

DM i SYN na speedu npr.

@dado - jedino po cem ce se pamtiti je da je PC ovaj server jako nisko pao. losa politika, losa igra, i nista vise. i da je porazen od random ekipa.

dadozg
18.11.11, 13:43
Kiler jedina sramota ste vi....ak je pisi tak los cemu potreba da se spoji 26 saveza te zicanje onih funovaca .....

keke
18.11.11, 13:50
pricas gluposti. dogadalo se vec da je bio rat svi vs jednog, kao u ovom slucaju.
@dado - jedino po cem ce se pamtiti je da je PC ovaj server jako nisko pao. losa politika, losa igra, i nista vise. i da je porazen od random ekipa.
Ne znam jesi igrao ovaj server. Ali, ta tri PC saveza su isto imali dosta drugih saveza na svojoj strani. Koji su svakodnevno i marljivo slali i deff i hranu. Tako da nije bilo svi protiv PC. To što PC svoje vrijeđa i ne priznaje, a MAC svoje hvali i vrednuje, to ti isto dosta govori o ovoj pobjedi.
Ovo je ratna igrica, strategija. Nije dovoljno biti jak na riječima.

A to tko će što pamtiti od ovog servera? Uskoro će svi zaboraviti, a ako potraže informacije o tom i tom serveru vidjet će da je plavac mali napravio veliku stvar. MAC je pobjedio i gotovo.

Superhik
18.11.11, 13:50
Kiler jedina sramota ste vi....ak je pisi tak los cemu potreba da se spoji 26 saveza te zicanje onih funovaca .....

Kaj je to 26 saveza? Pa vama su WW supportali igrači iz 41 saveza (prema statistikama programa koji prati resse u WWu)

dadozg
18.11.11, 13:57
Hik moze biti i 100 saveza,koliko je ljudi poslalo vise od milje hrane....

Keke

Mozes ti okretat pricu kako god zelis....svaka cast pojedincima koji su slali hranu i deff,al 90% svega je bilo na tri pisija plus enigme....

kiler
18.11.11, 13:59
Kaj je to 26 saveza? Pa vama su WW supportali igrači iz 41 saveza (prema statistikama programa koji prati resse u WWu)

mogu samo napomenuti su nam resi u ww dolazili i od PC igrača, malo su pomiješali brojke pa slali nama hranu

kume dado ajde već jednom završi koji server , a da budeš u pobjedničkoj ekipi na kraju servera šanse su ti nikakve ipak si ti luzer

treba se sad okušati i na drugim serverima

s4 smo poharali , idemo dalje

41 savez vas je opskrbljival i nije vam bilo dosta, jedino možete pobijediti ako ste sami na serveru, a ni onda niste ziher

Superhik
18.11.11, 14:03

Keke

Mozes ti okretat pricu kako god zelis....svaka cast pojedincima koji su slali hranu i deff,al 90% svega je bilo na tri pisija plus enigme....

E to koliko je tko bio aktivan ti je problem saveza i organizacije, šta se nije bolje organizirala ekipa, motivirala? Za to nije kriv ni server niti druga strana, već jedino vi.Tako da priča da su pobjedili jer ih je bilo više nikako ne drži vodu. Bili su bolje organizirani, igrali s pravim motivom i željom i najbitnije, nisu došli bahato na server s mišlju "lako čemo".

Cražy
18.11.11, 14:07
kaj je to 26 saveza? Pa vama su ww supportali igrači iz 41 saveza (prema statistikama programa koji prati resse u wwu)

8)

dadozg
18.11.11, 14:07
E moj kileru nemojte ic delat sprdnju na ostale servere sa spajanjem svih kvadranata jer je ovo ipak ratna igra...a to jesam luzer ili ne govori moj potpis ....

dudek1
18.11.11, 14:37
E moj kileru nemojte ic delat sprdnju na ostale servere sa spajanjem svih kvadranata jer je ovo ipak ratna igra...a to jesam luzer ili ne govori moj potpis ....

da fakat vidi tvoj potpis ??

fakat govori puno

ocito da nemas RL kada toliko vremena provodis na forumu i svim serverima

dadek dadek ja sam mislil nekaj sasvim drugo o tebi i mislil sam da nas samo zezas ovdje a sada sam se uvjerio da si ti UVJEREN u sve ovo sto pricas

ako dovoljno dugo pricas bajke, mislis da je samo to istina.

Toso
18.11.11, 14:49

Keke

što samo govori koliko ste lose odigrali. ne mislis da ste vi sami krivi sto ljudi nisu slali?
odigrali ste lose dado, htio ti to priznati ili ne.

i na ratnom, i na politickom planu. a statistike okaci macku o rep, jer znace, hmm, nista.

dadozg
18.11.11, 15:05
što samo govori koliko ste lose odigrali. ne mislis da ste vi sami krivi sto ljudi nisu slali?
odigrali ste lose dado, htio ti to priznati ili ne.

i na ratnom, i na politickom planu. a statistike okaci macku o rep, jer znace, hmm, nista.

pa jesmo s obzirom da smo se došli zafrkavat na server bez ikakvih planova odigrali smo po meni i jako dobro :)

može biti i 100 saveza u popisu ako neko pošalje zabunom rese odmah se pokaže da je taj savez suportao ww....

uglavnom sve se zna,a sad vi pričajte kako želite :)

još jednom čestitke UN koaliciji na pobjedi te kaj se mene tiće može lock na temu....sve je ispričano te svako drži svoju stranu i sad su krenula ponavljanja kao papagaji :)

@dudek

hvala na brizi,ali ja imam RL ...i uvijek igram samo jedan tekući server :) a to kaj sam igrao u skoro svim najjačim savezima sa hr servera govori sve...u ovu grupu može uči još jedino MiD u kojem nisam nikad igrao,ali savez koji cijenim ....

pozdrav svima do slijedećeg servera....ja ču 99% se regat samo da vidim kako će izgledat pobjednička koalicija na restartu :cerek::cerek:

ripp3r
18.11.11, 15:15
Daj više HIk, Razigrani lock ovo ..postalo je dosadno i otrcano. Pobjednici se znaju i nema se više šta tu komentirati.

dadozg
18.11.11, 15:22
Daj više HIk, Razigrani lock ovo ..postalo je dosadno i otrcano. Pobjednici se znaju i nema se više šta tu komentirati.

potpis .... vidimo se frende :)

zanimljivo sad gledam popis saveza koji su kao suportali naše ww...tu su i 4fun i sexovci,čak i gerilla...eto i moj kum kiler poslao 1 komad hrane znaći i on je među onih 41 saveza :cerek::cerek:

misko-8
18.11.11, 15:32

kako volite pricati stvari o kojima ne znate to je strasno.

..

Ma znam ja da ti SVE znas, nisam niti sumnjao u to.
jedino si zaboravio napomeniti ime toga saveza, kada ga vec znas.
Plus napomenio bi samo uz put da bi dao sve da sam mogao vidjeti
tvoje prste, kazu barut dugo ostaje na prstima.

ripp3r
18.11.11, 15:35
potpis .... vidimo se frende :)

zanimljivo sad gledam popis saveza koji su kao suportali naše ww...tu su i 4fun i sexovci,čak i gerilla...eto i moj kum kiler poslao 1 komad hrane znaći i on je među onih 41 saveza :cerek::cerek:

nemoj MARS X zaboraviti

dadozg
18.11.11, 15:35
nemoj MARS X zaboraviti

našao sam sad i SC :D ispada da je cijeli server suportao naš ww :D

ripp3r
18.11.11, 15:37
našao sam sad i SC :D ispada da je cijeli server suportao naš ww :D

Onda smo jako loši kad nas je i UN pomagao cccccc...

PRIZNAJEM SVE::blackeye:

ariac
18.11.11, 15:52
Ma znam ja da ti SVE znas, nisam niti sumnjao u to.
jedino si zaboravio napomeniti ime toga saveza, kada ga vec znas.

Pomozimo slabovidnima!

... kakvi su savezi bili HEG/DM/MID/prve kifle...

DM i SYN na speedu npr.

misko-8
18.11.11, 15:57
pa majstore, taj niti jedan savez nije imao protiv sebe ostatak servera, ali ne zamjeram ja vama, to se desava kada sljepi pomaze gluhom da predje preko ceste.

dadozg
18.11.11, 15:59
pa majstore, taj niti jedan savez nije imao protiv sebe ostatak servera, ali ne zamjeram ja vama, to se desava kasa sljepi pomaze gluhom da predje preko ceste.

ja ne znam za ostale,ali znam da je DM katao svoje saveznike samo da oni uzmu pobjedu....i koliko sam upoznat(a i pratio sam situaciju kod peppija na acc) DM nije ni približno ratovao sa ovolikim brojem saveza kao mi :) uostalom zato su i uzeli server ;)

DamirB
18.11.11, 16:07
hm da istina đ rakija i đ savez ne postoji pod tim imenom
poceli su kao savez no pasaran a kasnije su presli u slapice

tako da ta tvrdnja ne stoji a da si malo pazljivije gledao vidio bi po profilima koji su to igraci...
kako li su ih slapice nanjusile ???

A gle, rekao sam već, bio sam pozvan počet server sa šlapicama, nemam kaj tu ni dodat ni oduzet, ali znaš, samo djelomično si u pravu jer ovdje, koliko znam, nije bilo ni Iglića, ni presvetog šefa svih šefova i cijelog svemira gospodara, našeg Debelog šefa, niti je frend Arhi bio ovdje, niti je Blu igrao, a na kraju, nije ni duša i srce Đ saveza Arago bila ovdje...dakle, jel to Đ? Jest djelomično, ali to ipak nije ona ekipa. Većina je vjerojatno Hardovca ovdje i ekipe koju su ostaci Đ-a upoznali kroz Chosen na s1. Ponavljam, da je bio onaj sastav rakijaša sa prošlog servera, ja bi bio vrlo rado sa njima zaigrao opet.

LP

PS a čini mi se da ima i igrač ili dva koje poznam iz www u šlapicama, ali nebi skroz tvrdio

Raven ST
18.11.11, 16:28
ja ne znam za ostale,ali znam da je DM katao svoje saveznike samo da oni uzmu pobjedu....i koliko sam upoznat(a i pratio sam situaciju kod peppija na acc) DM nije ni približno ratovao sa ovolikim brojem saveza kao mi :) uostalom zato su i uzeli server ;)

Daddooooooo :)
Idi pregledavaj sve postove svoje u zadnjih par godina.Primjetiti ćeš da na svakom serveru pričaš kako vas je premalo,a protivnika previše.I plačeš(to ti je ono kada pišeš BUAHAHAHA).dobro na ovome si kmekao-al to ti je isto.Zvrkice oprosti na velikim slovima Na SVAKOM serveru gdje je DAdo popljugo je BROJAO . I PLAKO pardon kmeko.
Na ovome serveru dodatatno otežavanje osnova matematike mu je pričinilo čitanje MMova od Proxa.Jer prox je reko da je tamo kod Macovaca bilo 26 saveza, a kod kmekavaca 3+ 1. A prox što kaže....e pa zar u to treba posumnjati?
Činjenice su navele neovisni promatrači-a zna ih i Dado sam+ bonus na sve ovo je što je Dado plako i kada je ostajao bez GGa.(To je ono kada je pisao AHAHAHAHA... skatali ste grad bez vojske)..to je neprocjenjivo.
Kme kme savez je kao POČETNO MNOGOBROJNIJI AKTIVNIJI ORGANIZIRANIJI savez-popljugo.Jer se raspao,počevši od -VRHA.PReko prestanka igranja traviana..osim forumarenja do neaktivnosti do odlaženja članova koji ne misle kao Prox&Dado.Na kraju je završio tako da je popljuvao sve saveze koji su mu pomagali.Dokazavši da se bahatost nadmenost i prepotentnost odbije u glavu.I pokazavši da i kada neko izgubi u igri može izgubiti i nakon igre.Dodatno.Bonus popljugitis-na ugledu..iliti obrazu...optužit saveznike..poplave u Tajlandu... za vlastitu neaktivnost i neorganiziranost.

Ili nije? Misle li i drugi kmekavci kao Dado ?Ili je to to?Mogli ste bar zahvaliti saveznicima-od tih 41 valjda je bar jedan poslo više od milje hrane u WW?Ili kile deffa?
Ja nekako ipak vjerujem u ovu drugu opciju-da u PCu postoje normalni ljudi koji znaju CIJENITI igru,prijatelje i neprijatelje,zafrkanciju ..(cijeniti a ne PRIČATI otome putem MMa ili foruma)

Prime
18.11.11, 16:33

S ovim si sve rekao hik,nekima je tesko bit velik u porazu.Kad vidim kako neki iz pc-a pljuju sad po svojim saveznicima,cini mi se da i ako pc opet dođe na server dobit ce po tamburi

dadozg
18.11.11, 16:49
plavac...kme kme.......ja sam izgubio samo dva servera od odigranih 6 tako da još uvijek imam dobar prosjek ;) a ostatak tvog posta je toliko glup da čak ni ja nemam odgovora na njega :(

@prime

već ti je rečeno u tih 41 saveza spadaju i sexići,gerilla te 4fun itd....svi koji su poslali barem jedan res u ww selo...Hik je dao totalno krivi podatak,a ako očeš na skype ti podarim tablicu koja pokazuje da u prvih 50 suportera glavnog wwa imaju 2-3 igrača LOSTa,jedan iz enigme koji je tak i tak PC te ostatak sve PC....ako gledamo u top 100 tu su još dva igrača iz SYNa...pametnome dosta,a znamo da tebi neće biti dosta jer ti se ta verzija istine ne sviđa :D

ajde sad nastavite likovati,pobjedili ste istina,ali napravili ste cirkus od servera sa UNom....ne ponovio se više takav server....

DamirB
18.11.11, 16:49

hahaha sad ga i ti Hik kakiš :P
Uspoređuješ kruške sa jabukama. Ili usporedi oba podatka iz statistika ili usporedi oba podatka iz službenih savezništava. Ovako miješati kruške i jabuke je "logika provokatora" :D
Uglavnom, ja sam naveo već, omjer 3:2 u korist anti PC koalicije se slaže gotovo u svemu što je server pokazao u praksi i uvjeren sam da je to realan omjer ukupnog broja igrača na serveru (onih iole ozbiljnijih i aktivnijih).

Superhik
18.11.11, 16:53
samo sam čekao kada budete napali mene i tu moju izjavu za 41 savez kao neutemeljenu. Taj podatak je samo za zadnja tri dana igre na serveru, znači sav naj dio WW igre možda je bilo više saveza koji su stvarno suportali a možda i manje no ako stvarno želite ja ću vam poimence izvuči podatke i dokazati vam da protivnik nije uopče bio toliko brojčano superioran kako dado pokušava prikazati ;)

dadozg
18.11.11, 16:58
hm...vidiš očito si moj fun pa me pratiš godinama pa bolje znaš od mene kaj sam ja igrao :cerek::cerek:

vjeruj mi ni jednog člana PCa saveza nikad neće biti sram zato kaj je igrao u tom savezu :) a ovaj KME KME isto kopiraš? pa tak smo mi gerillu prozvali na ovom istom forumu :cerek::cerek: majko mila niš originalnog od vas ovaj server....ups. sorry ipak ste nekaj napravili kaj niko prije nije na hr serverima-ujedinili sva četri kvadranta :D:D:D

@Hik

tebe niko ne napada samo bacaš glupe insinuacije,a na skype si sasvim drugo pisao....

p.s. plavac ja UVIJEK biram rađe ovakav poraz nego pobjedu kakvu ste vi ostvarili ;)

DamirB
18.11.11, 17:01
samo sam čekao kada budete napali mene i tu moju izjavu za 41 savez kao neutemeljenu. Taj podatak je samo za zadnja tri dana igre na serveru, znači sav naj dio WW igre možda je bilo više saveza koji su stvarno suportali a možda i manje no ako stvarno želite ja ću vam poimence izvuči podatke i dokazati vam da protivnik nije uopče bio toliko brojčano superioran kako dado pokušava prikazati ;)

Navedi izvor podataka najprije i usporedi oba podatka iz istog izvora i onda će ta izjava donekle biti argumentirana, a imena su u tome nebitna. I drugo, ako je izvor ona stranica gdje se pratilo stanje hrane u selu onda to možeš okačiti mački na rep jer znaš i sam da su podaci netočni.

PS zapravo su najvjerojatnije točni u dijelu podataka kojeg spominješ, ali pogledom u strukturalno je više nego smiješno samo taj podatak izvlačiti kao argument o brojnosti :P

dadozg
18.11.11, 17:05
nema tu više smisla razglabat..svako drži svoju stranu priće i tak bu bilo do kraja,najpametniji potez bi bio lock teme :)

ja sam sretan zbog više stvari:

-odlična ekipa pacijenata kako na skypu,igri ili pijankama-hvala vam na svemu zakon ste...
-BoP opet pokazao da služi samo kao kanta za napucavanje te vodonoše :cerek:
-veličanstveni duo pokazao svoje pravo lice....ne,to nije ponavljanje povijesti :cerek:
-suparnici morali pribječ nelegalnim potezima te osnovati najveću koaliciju ikad viđenu na hr serverima da bi nas pobjedili

hvala svima na druženju,podbadanju,trollanju...bilo je super :)

a sad nastavite laprdat dok ne lockaju temu :)

LP svima

p.s. plavac nabroji ta 4 servera koja sam ja izgubio..hvala unaprijed :) ako laprdaš onda laprdaj sa argumentima :) i mene nikaj ne boli,dapače ponosan sam na svoje pacijente i server koji smo odigrali....

Raven ST
18.11.11, 17:07
PS zapravo su najvjerojatnije točni u dijelu podataka kojeg spominješ, ali strukturalno je više nego smiješno samo taj podatak izvlačiti kao argument o brojnosti :P

A misliš li da i od "26" saveza nije bilo nijednog koji nije poslao ni jedan ress ili deffa u WW??IMA ih.
Ali NEMA to veze-DOGOVORILI smo se svi na početku stajali iza toga dogovora kada je trebalo.Bili složni uporni do kraja.I zato SVI ti savezi ostaju članovi MAC koalicije .I ne sramimo se nijednog.

dadozg
18.11.11, 17:08
a čemu se onda toliko opravdavaš ovdje ako se ničega ne sramiš :cerek::cerek::cerek:

dadozg
18.11.11, 17:10
kme kme

kao što sam i rekao kmekaš bez argumenata :cerek::cerek::cerek:

razigrana bakterija
18.11.11, 17:11
daj hik vise lock i fajrunt
ne ne mislim da vise boli razigranog , neka on stavi lock , ipak hik ti si puno objektivniji bio cijelo vrijeme

boli ? sto bi me tocno trebalo boljeti ? ne cijenim saveze koji igraju ovu verziju prilagodenu predskolskom uzrastu..

da pobijede...nije li to cilj svih koji igraju ?

pa jesmo s obzirom da smo se došli zafrkavat na server bez ikakvih planova odigrali smo po meni i jako dobro :)

ispocetka nije bila takva prica...okrenuta je nakon sto su kola krenula niz brdo...nitko ko je dosao zafrkavati se ovdje nije gubio 10+ sati dnevno niti trosio te kolicine golda...pojedinci mozda...ali globalno na razini saveza sigurno ne...

zeznuto je to kad zivis u snovima ? znam ja da bi ti voljela da je tako..ali koliko znam..a to je iz pozdanih izvora i samoga vodstva...daleko si ti bila od najutjecajnih osoba u guerilli.. ;)

već ti je rečeno u tih 41 saveza spadaju i sexići,gerilla te 4fun itd....svi koji su poslali barem jedan res u ww selo...Hik je dao totalno krivi podatak,a ako očeš na skype ti podarim tablicu koja pokazuje da u prvih 50 suportera glavnog wwa imaju 2-3 igrača LOSTa,jedan iz enigme koji je tak i tak PC te ostatak sve PC....ako gledamo u top 100 tu su još dva igrača iz SYNa...pametnome dosta,a znamo da tebi neće biti dosta jer ti se ta verzija istine ne sviđa :D

hik je dao samo statisticki podatak...zasto vam neki statisticki podatci odgovaraju a neki ne ? :)

DamirB
18.11.11, 17:16
@ plavac

Ma vidi, to što govoriš nisam ja uopće rekao. Meni samo smeta usporedba broja "26" kao podatka iz nemam pojma kog izvora sa podatkom "41" iz nekog drugog izvora za kojeg mislim (ako je to taj) da je glupo izvlačiti apsolutnu brojku saveza. Poanta je (barem za taj izvor) u strukturi (koja je isto tako BTW netočna). Analizirajući strukturu tih slanja, za obje strane iz istog izvora, bi eventualno mogao biti precizniji podatak. Sve ostalo je u domeni bezveznog prepucavanja. Eto, to sam htio reći.

DamirB
18.11.11, 17:19
@ razigrani

kad mi je već dosadno i krenulo me :D nisi li upravo ti bio taj koji je izjavio da je anti PC koalicija, suprotno mišljenju većine, potrošila značajno više golda? Ja sam i bez argumenata u taj info povjerovao uzimajući u obzir tvoj status unutar ove igre i vjerojatni pristup točnim podacima...ako je tako, zake nisi primjetio da neki ovdje misle drugačije?

razigrana bakterija
18.11.11, 17:23
@ razigrani

kad mi je već dosadno i krenulo me :D nisi li upravo ti bio taj koji je izjavio da je anti PC koalicija, suprotno mišljenju većine, potrošila značajno više golda? Ja sam i bez argumenata u taj info povjerovao uzimajući u obzir tvoj status unutar ove igre i vjerojatni pristup točnim podacima...ako je tako, zake nisi primjetio da neki ovdje misle drugačije?

ja izjavio da je anti pc koalicija potrosila znacajno vise golda ? kada ? gdje ? jedino sto sam ja rekao je da je druga strana imala vise goldera i aktivnih igraca...kolicine potrosenog golda nisam spominjao nigdje...

DamirB
18.11.11, 17:26
@ razigrani

Moja isprika, u pravu si. Nisi spominjao više golda nego više goldera.

LP

PS a kaj je definicija "goldera"?

Raven ST
18.11.11, 18:21
Još jedno viđenje servera iz oka neukog promatrača aka Grintavca aka Mizantropa aka ariaca tu na forumu(gledano iz SEXovog kuta gledanja).Prokletog Midovca i ljubitelja sveg pikselastog:

Kratka kronologija dogadjaja na serveru temeljeno na sviscima (antickim napisima na kartonskim kutijama normabela) nepoznatog clana vodstva:

1328. N.p.K. (Normabel prije kraja)
U bijegu pred poslom i obitelji Sexovci naseljavaju +/+ koordinate. U pocetku se zovu S&T, ali greskom se odlucuju za manje vazno.

1327. N.p.K.
Pocinju pregovori oko saveznistva sa lokalnim domorodcima Gverilja.

1192. N.p.K.
Nakon svega desetak sela skatano, završen dogovor oko saveznistva sa Gveriljom. Kraljica Xena popusta pred romanticnim nasrtajima Lepog Bica Bozjeg i dogovara mir. Ugovoreni uvjeti:
1) Sexovci su wing Gverilji
4) Gverilja je ravnopravan savez sa Sexovcima
3) (ovdje je kutija bila malo ostecena, ali vecina strucnjaka se slaze s tumacenjem) Toljaga nije legalno romanticno sredstvo

1150. N.p.K.
Razlicita interpretacija originalnog ugovora dovodi do velike bitke na Skajpe (u prijevodu: Nebesko) polju. Nakon vise od tjedan dana bitke i brojnih polomljenih samoglasnika pocinju pregovori. Dogovoreno je da se neki lokalni slijepac navuce u zamku i prisili da cita ugovor i napade.
Pocinju upadi divljih plemena (Atari) sa -/- na +/+. Lokalno stanovnistvo se buni i organiziraju se u manje skupine (Grijesnici, Izgubljeni, Zaskoci ...).

392. N.p.K.
Zbog pronevjere velike svote normabela slijepac je uskoro udaljen sa duznosti (neki prevode kao pobjegao ili progledao) i dogovoreno je da je jeftinije da se o tome vise ne prica.
Atari dozivljavaju revoluciju i prozivaju se PC. Grijesnici i Izgubljeni opstaju u brdima, a mnoge manje skupine se pridruzuju Carstvu.
Carica Xena i Lepi spavaju u odvojenim dvorcima.

391. N.p.K.
Zbog velikog tehnoloskog napretka na -/-, dogovori sa drugim kvadrantima postaju sve cvrsci. BoP (u prijevodu: pticurine) i druga carstva se udruzuju sa +/+ i pocinje natezanje oko prirodnih dobara u Sivoj Zoni. Natari za to vrijeme kopaju nos i riznice za vrijedne artefakte.
Carica Xena i Lepi su vidjeni u istoj Skajp sobi. Derneku su se pridruzili i predstavnici ostalih Kraljevstva.
PC otima vecinu artefakata od Natara. Natarski proroci bacaju kletvu na te artove i proricu dolazak malog plavokosog junaka koji ce ih osvetiti.

150. N.p.K.
Plavac (mali od Plavca Velikog) ispunjava Natarsko prorocanstvo i otima nekoliko artefakata PC-u golim rukama unatoc upozorenjima doktora.
Kmetovi u Sexovcima se bune zbog prevelikih MM ovlasti datih Pablitu.
PC i Gverilja nastavljaju borbu crnom magijom (tzv. hekliranje) za prevlast nad artefaktima.

120. N.p.K.
Pocinje izgradnja Velecuda. Plavac mali je zbog direktnog doticaja sa artefaktima izgubio dodir sa stvarnoscu i lako ga nagovaraju da preuzme gradnju.
U svom ludilu pocinje graditi 3 Velecuda odjednom. Obitelj se cudi i pomalo prigovara.

60. N.p.K.
U mrkloj noci Plavac je iznenadjen upadom svoje druzice u sobu rjecima "Opet igras!" (starogveriljski ljubavni poklic). Gradnja Velecuda je nakratko povjerena plemenu Sittera.
PC-ev despot pocinje graditi 3 Velecuda. Pocinje velika bitka za prevlast na Forumu.

2. N.p.K.
U nedostatku modernijeg oruzja, PC i MAC (maloazzursko carstvo ... po plavcu malom) se nabacuju offovima (neka vrsta hladnog oruzja s velikom koncentracijom piksela na ostrici) po Velecudima.

0. P.N.K. (Pocetak Novog Pakovanja)
Velecudo zavrseno. Njemci prodiru na sve kvadrante i unistavaju svijet Servonuklearnim oruzjem.

Eto, ako ste prospavali ovaj server sada znate tocno sto se dogodilo i mozete svakog zavarati da ste bili na prvim crtama i sve vidjeli svojim ocima.
Cestitke jos jednom svima, osobno sam malo strepio za sve vas, ali to je samo zato sta ja volim strepiti. Pokazali ste se kao velika sila, a nadam se da ste se i dobro zabavili :)

Ovlasten od vodje iz sjene i zaslijepljen Lepsim vodjom,
Eliot

misko-8
18.11.11, 18:27
Dado-znam da zvuči nevjerojatno al sad si i na forumu popljugo..... :D:D:D
Buahahahha :(
Kme kme.

Vjerojatno ti se to prečesto događa u RL...pa valjda tu kompenzirat pokušavaš...ne znam drukčije objasnit.

lock čim prije :)

ne kontam zasto ljudi imaju potrebu vrjedjati druge prilikom postanja, ali to je vjerovatno neka deformacija u mladosti, ili nedovoljo strucan odgoj .
Cemu spominjati neciji RL. i poistovjecivati to sa travianom???
Mislim da bi svi koji koriste RL. u negativnom kontekstu vamo na forumu trebali dobiti ban.
na kraju pokusajte svoje frustracije rjesavati sportom, mnogo je korisnije.
ima toga jos, ali nekom drugom prilikom :D

Raven ST
18.11.11, 18:29
ne kontam zasto ljudi imaju potrebu vrjedjati druge prilikom postanja, ali to je vjerovatno neka deformacija u mladosti, ili nedovoljo strucan odgoj .
Cemu spominjati neciji RL. i poistovjecivati to sa travianom???
Mislim da bi svi koji koriste RL. u negativnom kontekstu vamo na forumu trebali dobiti ban.
na kraju pokusajte svoje frustracije rjesavati sportom, mnogo je korisnije.
ima toga jos, ali nekom drugom prilikom :D

Imaš pravo-evo izbrisao sam koje sam stigo.
Pozdrav

Toso
18.11.11, 21:10

DM je ratovao sa 3 kvadranta (kozmo, Elite i aliens mislim) + kasnije sa PF.
Syn na speedu, +/+ vs svih ostalih.
HEG - vecinu WW faze protiv svih saveza, i dobili su.

a ovdje je PC potucen, htjeli ili ne vi to priznati.

ako je vama 40% vs 60% toliko nadmocno, onda ne znam stvarno. DM je imao omjer od 25% vs 75% mislim, ako me pamcenje dobro sluzi. Jedino su im scullsi na kraju pomogli.

@misko - zasto bih ti odmah rekao? nije toliko tesko malo proguglati i vidjeti tko je kako stojao, ako te zanima. ali lakse je neutemeljno pricati gluposti i tjesiti se da je stvarno tako. tako i valjda ide u ovom smecu od drzave, idemo svi pricati sto mislimo, mada neamo pojma sto se dalje dogada, nama je najteze, mi smo najbolji, losa sreca i karma, nedostatak ovog i onoga.

Kvragu, di su nestala ona vremena kad je gubitnik rekao, da, odigrali smo zakurac i spusili, jebiga, dogodilo nam se, dogada se vecini.

damon666hill
18.11.11, 21:38
Dosadni ste svi do jaja...

propuh
18.11.11, 23:00
E to koliko je tko bio aktivan ti je problem saveza i organizacije, šta se nije bolje organizirala ekipa, motivirala? Za to nije kriv ni server niti druga strana, već jedino vi.Tako da priča da su pobjedili jer ih je bilo više nikako ne drži vodu. Bili su bolje organizirani, igrali s pravim motivom i željom i najbitnije, nisu došli bahato na server s mišlju "lako čemo".

potpisujem hik:)

erorr
18.11.11, 23:03
Barem ti znas kakvi su savezi bili HEG/DM/MID/prve kifle...
DM i SYN na speedu npr.

DM je ratovao sa 3 kvadranta (kozmo, Elite i aliens mislim) + kasnije sa PF.
Syn na speedu, +/+ vs svih ostalih.
HEG - vecinu WW faze protiv svih saveza, i dobili su.

ako je vama 40% vs 60% toliko nadmocno, onda ne znam stvarno. DM je imao omjer od 25% vs 75% mislim, ako me pamcenje dobro sluzi. Jedino su im scullsi na kraju pomogli.

Toso nesluzi te bas dobro pamcenje :) DM je krenio u rat sa P.F.-om ali je kasnije potpisana suradnja, i kada je P.F. potrosio svoje offove, onda su skatali njihov ww koji je trebao pobjediti...samo da oni pobjede...a nisu bili ni u ratu sa 50% servera a ne 75%...

I da cestitke pobjednicima i porazenima...... :)

Toso
18.11.11, 23:13
Toso nesluzi te bas dobro pamcenje :) DM je krenio u rat sa P.F.-om ali je kasnije potpisana suradnja, i kada je P.F. potrosio svoje offove, onda su skatali njihov ww koji je trebao pobjediti...samo da oni pobjede...a nisu bili ni u ratu sa 50% servera a ne 75%...

I da cestitke pobjednicima i porazenima...... :)

tocno. do tada su protiv sebe imali aliense/dm/kozmo (3 kvadranta cijela, jedino scullse ne mislim).
kasnije su imali i PF (2 saveza iz svog kvadranta).

i bez PFa, 3 kvadranta su igrali vs njih. :)

baba
18.11.11, 23:46
ovo jos nije zakljucano ....
uff dado si dao oduska opet ...dajte loc da se mozemo rijesiti ovog servera i velikog pc.

GRINHIL
19.11.11, 00:03
A ke da citam dok nemam novina na wc-u?

Ovo je kul-saznas kak ko misli ili kak oce da se misli da taj misli.

Za hika i tosu svaka cast na postovima-ljudi me iznenadili fest.

zlikovci
19.11.11, 04:42
kme kme.....
http://mlkshk.com/r/6J4O

dadozg
19.11.11, 07:57
Dosadni ste svi do jaja...

potpis....

razigrana bakterija
19.11.11, 14:18
nemate nista vise pametnoga za reci u ovoj temi ? onda ju mozemo i zatvoriti izgleda..tijekom veceri ici ce lock..imate dovoljno vremena jos da se izpozdravljate...

gamacid
19.11.11, 14:32
svim suigracima srdacan pozdrav budite mi dobro

a musterijama
dodite nam opet da vam zememo meru
:fajter:

dadozg
19.11.11, 16:35
gama također potpuno isto i ja želim :)

uz opasku ne ponovio se više ovakav server jer je ovo ipak ratna igrica,a ne farmwille.....

vidimo se restartu vrlo vjerovatno dođem na neki mali acc da pratim UN :cerek:

LP svima

booby
19.11.11, 16:38
Samo da nešto bezz napišem, da dadin post ne bude zadnji na s4 forumu. Hik, Razigrani.... brzi lock dok nema dade :D:D:D

dadozg
19.11.11, 16:40
Samo da nešto bezz napišem, da dadin post ne bude zadnji na s4 forumu. Hik, Razigrani.... brzi jock dok nema dade :D:D:D

virus Voljeni se širi? ala tikovnica :D

Horall
19.11.11, 17:13
Pozdrav, i vidimo se na početku sljedečeg servera.

LP, Horall.