PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Stranice : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

ArchAngeL
10.03.11, 12:39
pa e :)
nekad se spamalo i pricalo i zezalo, sad je to mahom neka iskompleksirana ekipa koja se nezna zezati :P

jbga kad smo mi u mirovinu otišli sve propalo :D

dadozg
10.03.11, 12:49
jbga kad smo mi u mirovinu otišli sve propalo :D

Ajde vratio si se ti taman u vrijeme kena i barbike:):) zivnulo odmah i na forumu

ArchAngeL
10.03.11, 12:54
Ajde vratio si se ti taman u vrijeme kena i barbike:):) zivnulo odmah i na forumu

:cowboy: bit će svega sad.
uredio sam ovoga svoga kena da kad dođe u selo tuđe od ljepote njegove samo se populacija smanjuje jer ga žene odmah iz sela sve prate :D
ne trebaju mi kate :D

Toso
10.03.11, 12:57
ali kud na s4 arch, bolje da si neki pravi server, a ne ovaj za pikice :D

ArchAngeL
10.03.11, 13:01
ali kud na s4 arch, bolje da si neki pravi server, a ne ovaj za pikice :D

toso znas da drugacije ja neznam moram medju pice i ja :D
ma neka zanimljiv mi ovaj diznilend :D

Toso
10.03.11, 13:11
:D
cestitke na modu :)
dugo ti je trebalo, mislim da je ovo mito i korupcija :P

bezkicmenjaku ! :P

ma ajde, igraj se ti tu, ja sam daleko od toga :D

ArchAngeL
10.03.11, 13:20
cestitke na modu :)
dugo ti je trebalo, mislim da je ovo mito i korupcija :P

bezkicmenjaku ! :P

ma ajde, igraj se ti tu, ja sam daleko od toga :D

vidi ga jesi neki sad:D
nemoj prljavo rublje svima da vide kasnije ću ti plavu kuvertu dat psssst sad :D

dadozg
10.03.11, 13:56
vidi ga jesi neki sad:D
nemoj prljavo rublje svima da vide kasnije ću ti plavu kuvertu dat psssst sad :D

oču i ja neku kovertu ipak smo si dobri frendači...ili barem pošalji svog kena kod moje barbike pa nek se druže :)

dadyo
10.03.11, 14:10
problem moj toso je što je nekad taj spam bio zanimljiv i čista zezancija,a danas nema ništa osim što krene se jedan drugoga napadat,vrijeđat itd.
ah ta dobra stara vremena :)

:cerek:

...problem je u tome što ima pojedinaca koji ne znaju da je forum mjesto za debate
...u slučaju travian foruma obično to budu dvije strane i dva oprečna stajališta i svaka strana pokušava pobiti tvrdnje druge strane što činjenicama što izokretanjem tih istih
...debata je plemenita disciplina još od vremena starih grka :google:
...na sreću izuzetna je rijetkost naletiti na ovom forumu na neko vrijeđanje, dok na žalost ima spama koji ne da nema veze sa prošlim serverima nego nema veze sa travianom uopće :P

cossorre
10.03.11, 14:12
ja čekam da se situacija zakuha onda obično počinju provociranja clown najbolji dio foruma :D

dadyo
10.03.11, 14:17
ja čekam da se situacija zakuha onda obično počinju provociranja clown najbolji dio foruma :D

...tako je a do zakuhavanja situacije se nema baš o čemu debatirati osim o prošlim serverima i njihovom mogućem utjecaju na ovaj server koji je u toku
...mislim da to ovi sadašnji modovi puno bolje odrađuju nego oni stari :pece palacinke:

Superhik
10.03.11, 14:38
...tako je a do zakuhavanja situacije se nema baš o čemu debatirati osim o prošlim serverima i njihovom mogućem utjecaju na ovaj server koji je u toku
...mislim da to ovi sadašnji modovi puno bolje odrađuju nego oni stari :pece palacinke:

Hvala, znam da sam odličan :D :D :D :D

dadozg
10.03.11, 14:57

viđe ga pravi pacijent...moraš na kontrolu kod Voljenog pothitno :)

dadyo
10.03.11, 14:58

...Hik, napisao sam modovi a ne smodovi :girlw:

Superhik
10.03.11, 15:11
...Hik, napisao sam modovi a ne smodovi :girlw:

Tvojom zaslugom naučio sam da te ne shvačam doslovno šta pišeš :D :D :D

baka u kanalu
10.03.11, 16:05
nadam se jer svaki drugi razvoj dogadjaja bi znacio da se nekim retardiranim izopacenim dekadentnim bolesnim umovima svidja t4

misli da si u krivu..veliki napredak za igru je kaj si no gold igrači mogu gold zaraditi..uzmu u avanturi zanimljivu stvar koju će bolesnici ko ja i ti platiti 20k srebra....sam pohlepa njemaca još uvjek igru kvari,no gold igračima bi trebala biti dostupna preglednost igre iz plus paketa,

dr.krafter
10.03.11, 16:55
misli da si u krivu..veliki napredak za igru je kaj si no gold igrači mogu gold zaraditi..uzmu u avanturi zanimljivu stvar koju će bolesnici ko ja i ti platiti 20k srebra....sam pohlepa njemaca još uvjek igru kvari,no gold igračima bi trebala biti dostupna preglednost igre iz plus paketa,

slažem se,nakon uvođenja artefakta koji su napravili još veću razliku između goldera i non-goldera,ovo je povratak nekim dijelom na staro.non-golderi mogu opet kvalitetno zaigrati travian.samo da još riješimo pitanje megakoalicija,pa bi trav opet mogao postati zanimljiv

Markoleti
10.03.11, 21:12
~pojavili se neki dobti savezi ... a drugi se izgleda kriju. jedva cekam da se svi pokazu! :D

nazgul1982
10.03.11, 21:40
steta sto nisu svi kadri shvatiti koliko su standardi kvalitete i tezine igre smanjeni novom verzijom

3.5 odnosno 3.6 je puno teza i zahtijevnija

a ovo sa avanturama,herojima koji se sminkaju i oazama i dovodjenjem zivotinja pretvara travian u supermaria

arhhimond
10.03.11, 22:03
steta sto nisu svi kadri shvatiti koliko su standardi kvalitete i tezine igre smanjeni novom verzijom

a ovo sa avanturama,herojima koji se sminkaju i oazama i dovodjenjem zivotinja pretvara travian u supermaria

gazi i nas vrijeme bivši neprijatelju..u pauzi između prosvjeda fejsbukovci obavljaju avanture i
lajkaju profile i heroje na trevijanu...s izmicanjem vojske već se to skroz promjenilo, sad možeš birati
oće li heroj ostati živ ili ne klikom na opciju..nebitno, nove supermario generacije dolaze, a dinosaurusi
se samo sa sjetom mogu prisjećati kako je to nekad bilo. A bilo je ok...:cry:

nazgul1982
10.03.11, 22:20
srecom nisu ovo ovako gestapovski svima stavili,na com i na raznim drugim serverima ostavili su mnoge servere da ostaju na 3.6 pa se ima gdje ipak igrati

Dr_Evil
10.03.11, 22:34
srecom nisu ovo ovako gestapovski svima stavili,na com i na raznim drugim serverima ostavili su mnoge servere da ostaju na 3.6 pa se ima gdje ipak igrati

ke?
gdje su ostavili da se restartaju po starome?
čini mi se da svi nakon restarta idu na novo, a da ovi koji su na starom da će završit po starom..

TaraT
11.03.11, 00:42
ke?
čini mi se da svi nakon restarta idu na novo, a da ovi koji su na starom da će završit po starom..

da bi zavrsili mora ww doci do lvl 100, ssto ako npr. nekim cudom stane na 99

baka u kanalu
11.03.11, 01:26

eto ja igram tu bezveze,suport bez golda...dobio sam 120 golda na aukciji za 35 svitaka,pa sad ti reci da to nije dobro za igru...

nazgul1982
11.03.11, 03:33
ja ne govorim o goldu ja govorim o tezini i zahtijevnosti same igre,nadam se da se barem svi mogu sloziti da sta je igra teza i zahtijevnija,sta trazi vise truda,predanosti i paznje da je bolja

ne vidim nista sto igracima otezava igru,sve novosti pogoduju vikend igracima ,ako se ovako nastavi ljudi ce se moci logati 2x na dan i biti u vrhu

ke?

ne,kod nas i u nekim zemljama nedaju izbora

u mnogim zemljama i na com domeni ostaviti ce se poneki 3.6 serveri

baka u kanalu
11.03.11, 06:39
ja ne govorim o goldu ja govorim o tezini i zahtijevnosti same igre,nadam se da se barem svi mogu sloziti da sta je igra teza i zahtijevnija,sta trazi vise truda,predanosti i paznje da je bolja

ne vidim nista sto igracima otezava igru,sve novosti pogoduju vikend igracima ,ako se ovako nastavi ljudi ce se moci logati 2x na dan i biti u vrhu

ne,kod nas i u nekim zemljama nedaju izbora

u mnogim zemljama i na com domeni ostaviti ce se poneki 3.6 serveri

neznam...meni se čini da bude teže ovak očistit susjedstvo kad se svi brže razvijaju..na svakom igraču budeš pušio vojsku ak zna heroju bodove staviti,dakle ak išta zna..gold je najbitniji za razvoj,sad je svima dostupan..resursi iz pljačke svima su dostupni kroz oaze i natare/jučer saznao/
a glede starog servera....pogledaj osipanje na s1,pa prosudi

nazgul1982
11.03.11, 12:12
neznam...meni se čini da bude teže ovak očistit susjedstvo kad se svi brže razvijaju..na svakom igraču budeš pušio vojsku ak zna heroju bodove staviti,dakle ak išta zna..gold je najbitniji za razvoj,sad je svima dostupan..resursi iz pljačke svima su dostupni kroz oaze i natare/jučer saznao/
a glede starog servera....pogledaj osipanje na s1,pa prosudi

to na s1 je rezultat losih vodstava u bas svim savezima i manjak kvalitete kojoj je uzrok premalo igraca po serveru

dadozg
11.03.11, 13:44
Druze
Nije samo s1 u pitanju,s3 je isto koma,jedan savez koji dere po svima...

Nazalost trav je pao na niske grane,svako svakog zna,ima ekipe koja obozava okretat kapute itd...

Mozda se to pokaze i na s4,ali ipak mislim da je apdejt dobrodosao ako dovede nove ljude na travian...

Sensei
11.03.11, 13:49
Evo prvo drugo selo niknulo :pece palacinke:

dadozg
11.03.11, 13:58
Evo prvo drugo selo niknulo :pece palacinke:

Koliko traje server i ko je digao drugo selo? Brze se razvija na novoj verziji to mi se svidja...

baka u kanalu
11.03.11, 16:10
to na s1 je rezultat losih vodstava u bas svim savezima i manjak kvalitete kojoj je uzrok premalo igraca po serveru

baš zbog broja igrača,nadam se da je ovo napredak za igru...
mislim jasno ti je da stari serveri su mogli funkcionirati samo ako bi bio 1hr server..al tu je opet bio sukob sa glupim pravilima da ak želiš imati speed moraš imati 4 spora servera???????

i da pitam jel se kaj promjenilo u hoff(nepostojećoj temi) na t4..il je to ostalo isto :(

arhhimond
11.03.11, 17:08
Svaka čast GSveto Trojstvu na drugom selu, a i ovi se šire izvan sive zone:

http://ts4.travian.com.hr/spieler.php?uid=1

di je sad M,Dropulić da provjeri jel sve legalno?

dadozg
11.03.11, 17:23
Svaka čast GSveto Trojstvu na drugom selu, a i ovi se šire izvan sive zone:

http://ts4.travian.com.hr/spieler.php?uid=1

di je sad M,Dropulić da provjeri jel sve legalno?

pa nije potrebno varanje na novoj verziji,samo velika aktivnost..pljačkat oaze možeš do nemilosti

Markoleti
11.03.11, 17:56
~vish kako se moze kad se oce! samo rad red i disciplina i nicu nova sela! :D sad ce i ostali! i da,sto vise ljudi,bolji provod! :welcome:

TaraT
11.03.11, 21:56
pa nije potrebno varanje na novoj verziji,samo velika aktivnost..pljačkat oaze možeš do nemilosti

dosao i ti na svoje

Zvjer
11.03.11, 23:46
Ja sam dado,uža specijalnost farmanje oaza :P

TaraT
12.03.11, 01:29
Ja sam dado,uža specijalnost farmanje oaza :P

nemoj ti meni dadeka dirati
za ne povjerovati, ali ja ga cak i branim
on bar posteno ubije u oazama
dok, npr. prvi heroj servera lvl 10
a igrac kao offer ima caaaak 59 killova
ocito se skrollovi nemilice kupuju
i onda ce netko reci da ova verzija pogoduje non golderima
po cemu?
to ssto prodate neke stvarcice, dobijete srebrnjake, zamjenite za 5 golda i onda s tim produzite hranu 7dana
yeah, right

razigrana bakterija
12.03.11, 03:31
veci broj igraca ne znaci i kvalitetniji server...eto npr. ovaj s4 je pun ljudi u prolazu...onih koji su samo na kratko dosli vidjeti novosti...isto tako pun je i farmi...kvalitetu servera moglo se podici na visu razinu na vise nacina...npr. mogao se smanjiti broj servera...ili se mozda velicina mape sa 400/400 mogla smanjiti na recimo 100/100...ili na neki drugi nacin prilagoditi broju igraca...manje udaljenosti znacile bi i aktivniju igru bez skrivanja na 400/400...

Nego...kakvo je stanje na serveru ?

nazgul1982
12.03.11, 03:50
Koliko traje server i ko je digao drugo selo? Brze se razvija na novoj verziji to mi se svidja...

isuse koja njubasta izjava

valjda bi trebalo biti sta teze da se svidja a ne sta lakse

grrrrrrrrrrrrrrrr

GRINHIL
12.03.11, 04:27
nazgul mogu reć pošto znam da imate golda ko blata da bi ti ovdje definitivno došao na svoje

:lol2:

dadozg
12.03.11, 06:08
dosao i ti na svoje
hehehe oaze su zakon :)

isuse koja njubasta izjava

valjda bi trebalo biti sta teze da se svidja a ne sta lakse

grrrrrrrrrrrrrrrr
pa znaš mene druže,njub u duši ;)

nazgul mogu reć pošto znam da imate golda ko blata da bi ti ovdje definitivno došao na svoje

:lol2:

definitivno,samo kaj bi možda i on bankrotiral ...:pivo:

Markoleti
12.03.11, 08:52
~haha . . . mozete kupit polovni babin dzemper da vas grije dok idete u avanture i to za samo nevjerovatnih 15.99 EUR ...

cossorre
12.03.11, 09:38
nemoj ti meni dadeka dirati
za ne povjerovati, ali ja ga cak i branim
on bar posteno ubije u oazama
dok, npr. prvi heroj servera lvl 10
a igrac kao offer ima caaaak 59 killova
ocito se skrollovi nemilice kupuju
i onda ce netko reci da ova verzija pogoduje non golderima
po cemu?
to ssto prodate neke stvarcice, dobijete srebrnjake, zamjenite za 5 golda i onda s tim produzite hranu 7dana
yeah, right

ja sam prodo laki oklop života za preko 18000 srebra i razmjenio za 95 zlata. Meni je 95 zlata sasvim ok cijena za šugavi oklop:sjekiraš:

Žaci 13
12.03.11, 10:57
Nisi imo sreće :D

TaraT
12.03.11, 11:17
ja sam prodo laki oklop života za preko 18000 srebra i razmjenio za 95 zlata. Meni je 95 zlata sasvim ok cijena za šugavi oklop:sjekiraš:

moram priznati da nisam previse pratio vrijednosti odredjenih stvari, tj. koliko oklopi i ostali itemi daju prednost u igri
ali, laicki, pretpostavljam da je to kao da na 3.6 verziji prodajes art bo za npr. 500 golda

Zvjer
12.03.11, 11:19

Upravo tako.Ova razmjena i nije loša stvar meni je zasada ok iako farmi ima na pretek što pogoduje :)

cossorre
12.03.11, 11:53
moram priznati da nisam previse pratio vrijednosti odredjenih stvari, tj. koliko oklopi i ostali itemi daju prednost u igri
ali, laicki, pretpostavljam da je to kao da na 3.6 verziji prodajes art bo za npr. 500 golda

tako nekako

Zvjer
12.03.11, 11:55

1 x Laki malj Paladina 61 19803 5:16:20
Sad ko zna kolko će još biti za 5h dignuta cijena.Pa si to treba računat kolko dobiješ golda za laki malj.

TaraT
12.03.11, 13:17
1 x Laki malj Paladina 61 19803 5:16:20
Sad ko zna kolko će još biti za 5h dignuta cijena.Pa si to treba računat kolko dobiješ golda za laki malj.

ne osporavam da dobijes gold za neki item
ali ga non golder koristi na nacin prijasnjih verzija, znaci za bonus na resse, neki npc i sl.
dok golderi i dalje imaju prednost, kao i do sada bonus ressa, npc, ali i sve iteme
tako da je i dalje ocita razlika gold i non gold igrac, samo u drugom segmentu

tako nekako

a mislim da ces se sloziti samnom da niti jedan pravi savez ne bi prodao art bo

cossorre
12.03.11, 13:23
ne osporavam da dobijes gold za neki item
ali ga non golder koristi na nacin prijasnjih verzija, znaci za bonus na resse, neki npc i sl.
dok golderi i dalje imaju prednost, kao i do sada bonus ressa, npc, ali i sve iteme
tako da je i dalje ocita razlika gold i non gold igrac, samo u drugom segmentu

a mislim da ces se sloziti samnom da niti jedan pravi savez ne bi prodao art bo

pa istina al ovdje se radi o malo manje vrijednim stvarima jer laki oklop života donosi +500 herojeve snage u borbi, a ja mislim da to nije vrijedno 95 zlata

mathura
12.03.11, 14:06
drugi tjedan Top 10 off top 10 deff,,,

bit ce medalja,,,, dat cu ih u dobrotvorne svrhe

i btw , igram jos samo do nedjelje, vise ne, malo sam se razocarao
u neke nove postavke

najvise u kupovinu iskustva heroja

pozz onim koji me vole a i onima koji me nevole :p

Vas Mathura

Dr_Evil
12.03.11, 14:14
Volim ove ljudove koji se podsjećaju na losta..
prvih tjedan dva uzmu par medalja i onda se busaju u prsa kako nema jačih od njih.. nedugo nakon toga se brišu..

TaraT
12.03.11, 14:25
pa istina al ovdje se radi o malo manje vrijednim stvarima jer laki oklop života donosi +500 herojeve snage u borbi, a ja mislim da to nije vrijedno 95 zlata

a cuj, i art bo je nevrijedan u nekim savezima, npr. (razigrani bi tu mogao sloziti malo poduzi popis u kojim) :D
sve ovisi koliko dobro iskoristis to ssto osvojis/kupis

mene osobno najvise interesira kad ce se ekipa poceti naseljavati pored sive zone i pikirati ww
steta da jos uvijek ne vidim neki savez da je dosao organizirano i da bi mogao biti neka protuteza pc, kojem doduse fale odredjeni igraci, ali vec cine megakoaliciju

mathura
12.03.11, 14:25
gle, objasni mi kako prvi heroj na serveru ima 10 lvl, 3131 snage na 150 napadackih bodova i ima

a ja top 10 deffer i offer pa na 7 lvl, i imam 1399 bodova .....aj molim te
svejednodno mi je heroj medju prvih 20.. tj 14thi

ovo sto ja radim je znanje, a ovo drugo je kupovina
3131 snage a, samo 150 bodova...... hahaha :D

igram bez zlata i zlatnog kluba
pa ti vidi kako igram ja a kako ovi ostali
najlakse kritizirat, a nevidjet zasto se to dogadja.

Siguran sam da ce i drugi sljedit ovaj moj primjer.

Jednostavno nemoze se protiv novaca igrat vise.

tip je kupio sve sto je mogao za svog heroja, a ja nista
pa ipak sam top 10 tj trenutno 4 offer i 2 deffer

aj ti to postigni bez zlata i zlatnog kluba pa mi se onda javi :lol2:

cast mi je ponovno igrat za SYN ,,, evo ga doveli ga ja i Hendrix u top 10 napadaca u trenu

kum mathura i kum hendrix (lafigaro)

The Bryach
12.03.11, 17:11
a cuj, i art bo je nevrijedan u nekim savezima, npr. (razigrani bi tu mogao sloziti malo poduzi popis u kojim) :D
sve ovisi koliko dobro iskoristis to ssto osvojis/kupis

mene osobno najvise interesira kad ce se ekipa poceti naseljavati pored sive zone i pikirati ww
steta da jos uvijek ne vidim neki savez da je dosao organizirano i da bi mogao biti neka protuteza pc, kojem doduse fale odredjeni igraci, ali vec cine megakoaliciju

ma bude valjda, samo ocekujem da ak se i tak sta pojavi vjerojatno budu nakon kojeg dana u sklopu njihove megakoalicije... ko vidio tuc se s mogucem konkurencijom... :D

cast mi je ponovno igrat za SYN ,,, evo ga doveli ga ja i Hendrix u top 10 napadaca u trenu

omfg :brukica:

mene je sramota sto se samo logiro na acc u tom savezu da bi covjeku napravio npc tokom noci... :D

Zvjer
12.03.11, 18:47
...

Ovo bi trebalo doduše biti "hvalite me usta moja"?Bome si uspio u naumu.

mathura
12.03.11, 18:57
ej Zvjer, drago mi je da te cujem :girlw:

nije to samohvala to su trenutne cinjenice
ja vise ne igram onaj travian.... samo malo ovako
kak se ono kaze,,,, malo vas.... :zeko:

hehe!!

hvala ,,,,,

cossorre
12.03.11, 19:07
ej Zvjer, drago mi je da te cujem :girlw:

nije to samohvala to su trenutne cinjenice
ja vise ne igram onaj travian.... samo malo ovako
kak se ono kaze,,,, malo vas.... :zeko:

hehe!!

hvala ,,,,,

pa mislim da cijela bit traviana nije bit top 10 prva dva tjedna pa se obrisat:pije kavu:

TaraT
12.03.11, 19:27
bla bla blaa...
bla bla bla...

:worship:
ma, ti si moj idol

pa mislim da cijela bit traviana nije bit top 10 prva dva tjedna pa se obrisat:pije kavu:

nemas ti pojma, vidis da je to najbitnije
:)

sema_
12.03.11, 19:43
koda je smisao igre imat prvog heroja pa tebe boli to šta je njegov prvi bez borbe, ako čovika to veseli i spreman je platit to veselje neka mu. po meni se samo nisu smili dirat u kulturalne bodove i bar su taj segmenat igre mogli izolirat od utjecaja golda i bilo bi puno bolje da se protivničkim herojima neki item može maznit jer to bi dalo dodatnu ratnu dimenziju igri i njega bi se moralo redovito čuvat i slat u troop save i taj item osim šta bi ti donosija prednost donosija bi ti i oasnost kao art

mathura
12.03.11, 20:12
pokusao sam rec ono sto iygleda nije moguce shvatit, a to je
da on do tog heroja nije dosao borbom kao nekad, vec si ga je kupio :paladinko:

ova igrica je bila mrak mrakova, the best, i reklamira se kao besplatna,
no medjutim sad je ovo cista kupovina KB , snage heroja i auto farmanje i auto izmicanje vojske

daj molim te kakva je to vise ratna igrica, sve vise mi lici na Barbika.com gdje kupujes odjelca za barbiku i Kena. Igra se reklamira kao besplatna, a u biti je reyervirana ya elitu s lovom.

Ja imam troje djece, radije cu 100 eura potrosit na njih. Sad vise nije bitna ustrajnost i mudrost, vec je najbitniji aspekt igre YLATO i SREBRO. Ynaci nema ravnopravnosti
ja cu se malo pomalo yabavljat skupljajuci medalje. Ako si bolji u tome, samo naprijed pokazi da mozes primjerom, naravno bey zlatnog kluba koji ti pomaye u iygradnji i farmanj.
To je sad vec igra za simcitere

J osobno nikad nisam bio veliki igrac, osim toga sad prvi put igram s teutoncima.
I evo usprkos neimanju zlata i srebra dobro se drzim.

Sigurno je da necu vise grebat kao nekad Travian, al hocu sigurno ako se ukine kupovina
KB, Snage itd.... smatram da je igra diskriminira one koji nemaju kreditne kartice i novac da si kupe najmanje 1000 golda, samo za pocetak ;D

good luck,,,

od ratne igre ostala je samo sjena

gle, prijatelj,,, kako na pocetku tako i dalje,,,, sve dalje je ista stvar samo je rijec o vecim brojkama,,
.. nadam se da ti ide matematika i logika ;;)

MarineKing
12.03.11, 20:15
dakle svi savezi su natrag osim triumpha (koji je i tako potpuno nebitan :D) i Đa? http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

cossorre
12.03.11, 20:29
gle, prijatelj,,, kako na pocetku tako i dalje,,,, sve dalje je ista stvar samo je rijec o vecim brojkama,,

nisam baš siguran da je to uvijek tako

Toxic Hemlock
12.03.11, 20:51
Meni se isto ne sviđa ta glupost s aukcijama, ali sad kad je tu se treba nositi s njome. Ako neko želi potrošiti 2-3, pa i 10k golda, to je njegova stvar ako ima financijske mogućnosti.
A švabama se to sviđa i ti ne možeš tu ništa.
A ovo tvoje samohvaljenje ti ovo, ono, mislim da nikog tu ne zanima. Znam puno boljih igrača od kojih se nijedan ne uzdiže po forumima.

Nego ukoliko mi netko može učiniti uslugu, pa ako može kakav osvrt na saveze po kvadrantima.

mathura
12.03.11, 21:10
Meni se isto ne sviđa ta glupost s aukcijama, ali sad kad je tu se treba nositi s njome. Ako neko želi potrošiti 2-3, pa i 10k golda, to je njegova stvar ako ima financijske mogućnosti.
A švabama se to sviđa i ti ne možeš tu ništa.
A ovo tvoje samohvaljenje ti ovo, ono, mislim da nikog tu ne zanima. Znam puno boljih igrača od kojih se nijedan ne uzdiže po forumima.

Nego ukoliko mi netko može učiniti uslugu, pa ako može kakav osvrt na saveze po kvadrantima.

ja sam za sebe i rekao da nikad nisam bio igracina kao sto su to neki,
koji su igrali i postigli sve bez skripti,botova i slicno
sad prvi put igram s teutoncima i dobro mi ide.

ali lovu vise za gold nedam!!!

a nista ljudi uyivajte ja se vise ovdje ne javljam,...:fajter:

Frey®
12.03.11, 21:45
dakle svi savezi su natrag osim triumpha (koji je i tako potpuno nebitan :D) i Đa? http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

Ljubi tebe triumf, nebitan je, al' ste prošli server željeli surađivati sa nama u rušenju Đa, toliko o vašem omalovažavanju.

J.O.B.
12.03.11, 22:41
Ma dobro sad, ko da je bitno igra li se sa goldom ili ne. Tko si moze priustiti, bude si priustio. Tko ne moze, igrat ce kao i do sada.

Zbog ekonomske situacije u zemlji ja vec duze vrijeme igram bez golda ali to mi nimalo ne kvari dozivljaj igre. Igram besplatno i bas me briga, super mi je :gamer: clown

macivoje
12.03.11, 22:48
Ja bih htela promeniti ime heroja, jer mi je urzno da se zove kao i ja a ima brkove i bradu :}

EvilDuck
13.03.11, 01:48
Ova bojanka diskriminira žene.Zašto niti jedna varijanta ovih gay šminker heroja nema ženske atribute?
Kao da je rađeno za modnog mačka i ekipu. Katastrofa.

nazgul1982
13.03.11, 02:38
Ljubi tebe triumf, nebitan je, al' ste prošli server željeli surađivati sa nama u rušenju Đa, toliko o vašem omalovažavanju.

kakvo je vrijeme na tvom planetu?

razigrana bakterija
13.03.11, 04:04
gle, objasni mi kako prvi heroj na serveru ima 10 lvl, 3131 snage na 150 napadackih bodova i ima

Jednostavno nemoze se protiv novaca igrat vise.

tip je kupio sve sto je mogao za svog heroja, a ja nista
pa ipak sam top 10 tj trenutno 4 offer i 2 deffer

aj ti to postigni bez zlata i zlatnog kluba pa mi se onda javi :lol2:

A nes ti problema biti top 10 napadac i branitelj drugi tjedan servera...

Nije se valjda pc zarazio sindromom s1 ? :(

MarineKing
13.03.11, 04:07

suradnja?! :D

Pa triump je top 3 najgora saveza ikad, niste imali offa, niste imali deffa, jedino sto ste imali je pop. I da stvari budu gore, Darku kao savezniku ste okrenuli ledja da sacuvate vlastitu guzicu te se pridruzili Đu. Nakon toga simali cijeli server da bi vam na kraju vader ubio par ww offova.
Moje pitanje je sta ste vi napravili na tom serveru? :D Toto i nino ubica su za vas geniji!!

Toso
13.03.11, 04:23
PC megakoalicija oduvijek :D
nije ni kraj ex s4 docekao s malo igraca :D

(moram provocirati, nisam dugo i kasno je, isprike :D )

Frey®
13.03.11, 09:59
suradnja?! :D

Pa triump je top 3 najgora saveza ikad, niste imali offa, niste imali deffa, jedino sto ste imali je pop. I da stvari budu gore, Darku kao savezniku ste okrenuli ledja da sacuvate vlastitu guzicu te se pridruzili Đu. Nakon toga simali cijeli server da bi vam na kraju vader ubio par ww offova.
Moje pitanje je sta ste vi napravili na tom serveru? :D Toto i nino ubica su za vas geniji!!

E miško moj, vidim na tebi je samo da lažeš na druge..

Da deffa nismo imali, gluposti pričat nemoj.. ti to nemožeš znati.Gdje si ti bio, u PCu, -/-
Svoj WW smo imali, dakle imali smo i deffa, e sad količine, triumph koalicija je imala oko 60 igrača,
daj mi reci koliko je PC imao, pa da usporedimo..

DA SURADNJA, u rušenju Đa.
A DARK nije imao pravu vođu, poperska tvorevina ništa drugo. Čast iznimkama.

Btw nemoj pričati o simanju, već sad imate megakoaliciju na -/-.

razigrana bakterija
13.03.11, 10:20
DA SURADNJA, u ruenju a.
A DARK nije imao pravu vou, poperska tvorevina nita drugo. ast iznimkama.

A triumph je bio nesto drugo ? Ako me pamcenje sluzi...metuzalem, sstipo, zrix...top 20 acc-i po pop-u...stanje vojske...najblaze receno sramotno...

Superhik
13.03.11, 11:04
PC poperi, nema vojne kičme u savezu pa sad Prox došao na svoje: "širimo mir i ljubav" :cvijece i proljece:

TaraT
13.03.11, 12:27
Ova bojanka diskriminira žene.Zašto niti jedna varijanta ovih gay šminker heroja nema ženske atribute?
Kao da je rađeno za modnog mačka i ekipu. Katastrofa.

mozda jer nitko ne bi kupovao iteme/odjecu za oblaciti heroine?

MarineKing
13.03.11, 17:26
E miško moj, vidim na tebi je samo da lažeš na druge..

Da deffa nismo imali, gluposti pričat nemoj.. ti to nemožeš znati.Gdje si ti bio, u PCu, -/-
Svoj WW smo imali, dakle imali smo i deffa, e sad količine, triumph koalicija je imala oko 60 igrača,
daj mi reci koliko je PC imao, pa da usporedimo..

DA SURADNJA, u rušenju Đa.
A DARK nije imao pravu vođu, poperska tvorevina ništa drugo. Čast iznimkama.

Btw nemoj pričati o simanju, već sad imate megakoaliciju na -/-.

sramota od saveza :cerek:

Frey®
13.03.11, 17:33
A triumph je bio nesto drugo ? Ako me pamcenje sluzi...metuzalem, sstipo, zrix...top 20 acc-i po pop-u...stanje vojske...najblaze receno sramotno...

Bolje i imat pop, nego cjeli server pljackat marljivo i onda na kraju servera popusit kate i ramove u oazi... :svinjica mala:

Sluga šuti ako nemaš ništa pametno i dosta o prijašnjim serverima... :wanted:

MarineKing
13.03.11, 17:53
vise se ni provocirat ne moze :( http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

hzg
13.03.11, 18:23
Bolje i imat pop, nego cjeli server pljackat marljivo i onda na kraju servera popusit kate i ramove u oazi... :svinjica mala:

bolje popat pa izgubiti u gradovima i oazama :vampire:

PC farme, sve mirnim putem rijesavaju :kid:

cossorre
13.03.11, 18:35
vise se ni provocirat ne moze :( http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

ma smiješ, frey tu nema ovlasti :D

Horall
13.03.11, 19:05
ma smiješ, frey tu nema ovlasti :D
Ali ja zato imam :D

razigrana bakterija
13.03.11, 19:19

da...naravno...najbolje je imati pop i okretati leda savezniku da bi spasio svoj pop :d sreca nasa pa su hr serveri puni takvih saveza pa stoga i vlada blagostanje i kvaliteta igre na njima je visoke razine...

p.s. dok ti se da...pljackas...igras...rusis...nije ti bitno pobjeda ili poraz...tu si da se zabavis...i dok ti je zabavno igras...onda dode trenutak kada se zasitis igre u potpunosti (znam da kad gradis samo zgradice i igras neaktivno teze dode do zasicenja :D )...pa sve postane sporedno...i potpuno je nebitno kako izgubis vojsku...a opet ako ti se igra...onda i cuvas vojsku...pa s njom napravis sto zelis...ali triumph prvo treba doci do toga da uopce sa zgradica prede na vojsku...pa onda mogu o ostalom razmisljati :D

nego dal je triumph na ovom s4 ? ako je u kojoj verziji ? triumph ili syn ? i kojem savezniku ce ovaj put okrenuti leda da spase svoj pop ? :)

Superhik
13.03.11, 19:22

:girlw:

P.S.
kontrolirajte se s komentiranjem prošlih servera ;)

cossorre
13.03.11, 19:29
:cvjetic:

da...naravno...najbolje je imati pop i okretati leda savezniku da bi spasio svoj pop :d sreca nasa pa su hr serveri puni takvih saveza pa stoga i vlada blagostanje i kvaliteta igre na njima je visoke razine...

p.s. dok ti se da...pljackas...igras...rusis...nije ti bitno pobjeda ili poraz...tu si da se zabavis...i dok ti je zabavno igras...onda dode trenutak kada se zasitis igre u potpunosti (znam da kad gradis samo zgradice i igras neaktivno teze dode do zasicenja :D )...pa sve postane sporedno...i potpuno je nebitno kako izgubis vojsku...a opet ako ti se igra...onda i cuvas vojsku...pa s njom napravis sto zelis...ali triumph prvo treba doci do toga da uopce sa zgradica prede na vojsku...pa onda mogu o ostalom razmisljati :D

nego dal je triumph na ovom s4 ? ako je u kojoj verziji ? triumph ili syn ? i kojem savezniku ce ovaj put okrenuti leda da spase svoj pop ? :)

syn:pije kavu:

Toso
13.03.11, 19:31
syn je iskljucivo na baxu, okanite se ostalih prica...

razigrana bakterija
13.03.11, 19:34
syn je iskljucivo na baxu, okanite se ostalih prica...

na s4 su se sami tako nazvali :) sad kolika je veza izmedu ta dva saveza...vjerojatno mala...ali naziv je naziv :)

mathura
13.03.11, 20:45
na s4 su se sami tako nazvali :) sad kolika je veza izmedu ta dva saveza...vjerojatno mala...ali naziv je naziv :)

cim je Mathura i La Figaro u SYNu.. znas da je to pravi SYN :cerek:

ne brini to je SYN bar kolko vidim po nekim igracima

Kiseli Kupus :sjekiraš: , Mrs Smith :mothergoose:

:vampire:

Zvjer
13.03.11, 22:29
cim je Mathura i La Figaro u SYNu.. znas da je to pravi SYN :cerek:

ne brini to je SYN bar kolko vidim po nekim igracima

Kiseli Kupus :sjekiraš: , Mrs Smith :mothergoose:

:vampire:

Ti mene podsječaš na pauna samo se kitiš svojim perijem a zapravo neznaš koliko si "jadan" :(
Ti si pravi igrač čim hvališ sam sebe.

Toso
13.03.11, 22:49

mogu i ja na jednom serveru napravit acc i nazvat savez PC, no to nije PC...

Ἄδωνις
13.03.11, 22:52

:palčina:

cossorre
13.03.11, 22:55

pa toso nije syn niko patentiro

baka u kanalu
13.03.11, 23:10
pokusao sam rec ono sto iygleda nije moguce shvatit, a to je
da on do tog heroja nije dosao borbom kao nekad, vec si ga je kupio :paladinko:

ova igrica je bila mrak mrakova, the best, i reklamira se kao besplatna,
no medjutim sad je ovo cista kupovina KB , snage heroja i auto farmanje i auto izmicanje vojske

daj molim te kakva je to vise ratna igrica, sve vise mi lici na Barbika.com gdje kupujes odjelca za barbiku i Kena. Igra se reklamira kao besplatna, a u biti je reyervirana ya elitu s lovom.

Ja imam troje djece, radije cu 100 eura potrosit na njih. Sad vise nije bitna ustrajnost i mudrost, vec je najbitniji aspekt igre YLATO i SREBRO. Ynaci nema ravnopravnosti
ja cu se malo pomalo yabavljat skupljajuci medalje. Ako si bolji u tome, samo naprijed pokazi da mozes primjerom, naravno bey zlatnog kluba koji ti pomaye u iygradnji i farmanj.
To je sad vec igra za simcitere

J osobno nikad nisam bio veliki igrac, osim toga sad prvi put igram s teutoncima.
I evo usprkos neimanju zlata i srebra dobro se drzim.

Sigurno je da necu vise grebat kao nekad Travian, al hocu sigurno ako se ukine kupovina
KB, Snage itd.... smatram da je igra diskriminira one koji nemaju kreditne kartice i novac da si kupe najmanje 1000 golda, samo za pocetak ;D

good luck,,,

od ratne igre ostala je samo sjena

golda češ imati,sam prodaj sve kaj dobiješ u avanturama...i za npc i za plus paket
heroj prije il kasnije bude 20%.....netreba ti 40 sela da se off radi 0-24......nemoraš imat najboljeg heroja,najveći off..općenito u statistikama imati top rang
zato ne djelim tvoje mišljenje..sad gold za nužne stvari na aukciji možeš zaraditi,...pozovi još kojeg prijatelja...još 50 dobiš..za svakog
moj ac no gold ima 25%,plus upaljen,npc se napravi tu i tamo......ošli svici za 120 golda/24k srebra/
sam treba imati sreće.....kaaaaaciga za gladijatore.....kaaaaciga....ajmo ljudi navalite
još da knjigu nisam ispucao u prazno..eh

MarineKing
13.03.11, 23:16

sasvim sigurno nitko nece kopirat ime Triumph :D

Toso
14.03.11, 01:42

koga? :D

MarineKing
14.03.11, 02:27

nazgul1982
14.03.11, 03:48
ja nemogu prezaliti sto se nisam sjetio na pocetku s3 dati ime umjesto valhalla triumph:(

erorr
14.03.11, 06:02
Vidim da se svađate oko golda, po meni u ovom dijelu igre je glupo trošiti golde na rese, iskreno proizvodnja 200resa o satu +25%= 250 resa tako da nema smisla , jedino na sporim je problem hrana uvijek....to je koma više bi volio da su stavili neku glupost za heroja za hranu.... jer hrana dosta ogranicava off, što se tice heroja za one koji igraju 2 puta na dan dosta im pomaže jer ga je lako nabildati i jeftin je....ali opet to znaci da ce duže biti više igraca..... u svakom slucaju sretno svima :)

cossorre
14.03.11, 08:08
Vidim da se svađate oko golda, po meni u ovom dijelu igre je glupo trošiti golde na rese, iskreno proizvodnja 200resa o satu +25%= 250 resa tako da nema smisla , jedino na sporim je problem hrana uvijek....to je koma više bi volio da su stavili neku glupost za heroja za hranu.... jer hrana dosta ogranicava off, što se tice heroja za one koji igraju 2 puta na dan dosta im pomaže jer ga je lako nabildati i jeftin je....ali opet to znaci da ce duže biti više igraca..... u svakom slucaju sretno svima :)

tih +50 resursa ti u jednom danu znači 1200 svakog resursa više, a sve ukupno 4800 resa a to nije za bacit u početnoj fazi

kiler
14.03.11, 08:30

pazi čovjeka gdje se tolko zamara sa tim nekim Triumphom :S

a kasnije kaže da je to loš savez

pa kume ostavi ljude na miru ili su ti ipak bili trn u oku kad ih tolko spominješ :lol2:

a i ćini mi se da si rekao da ne igraš s4, zato lagano odjezdi iz priče s4 :dance:

mathura
14.03.11, 08:54
Ti mene podsječaš na pauna samo se kitiš svojim perijem a zapravo neznaš koliko si "jadan" :(
Ti si pravi igrač čim hvališ sam sebe.

A ti mene podsjecas na zavidnog pauna kojem je odavno opalo perje,,, a zapravo izazivas samilost zbog svog palog stanja.

Evo poklanjam ti acount,, dobih tri medalj jednu za 4. napadaca servera, jednu za 2. deffera servera
a trecu za top deffer i top offer posalji mi pp ako hoces i posaljem ti pass

izasao sam iz SYNa jucer i osnovao savez SVINJAC :svinjica mala::svinjica mala::svinjica mala::svinjica mala::svinjica mala: (pogledaj malo na forumu o tom savezu )

kad smo nas dvojca sa 1500 popa imali vrlo jak artefakt :lol2:

cuj nas dvojca smo deveti savez servera, a ovi ispred nas i iza nas savezi sve po 30 - 40 clanova

http://ts4.travian.com.hr/statistiken.php?id=41 (http://ts4.travian.com.hr/statistiken.php?id=41)

SYN je eto ostao iza nas, Da stvarno nemam se cime pohvaiti,, da nas dvojca rasturamo kao njih 30

Zvjerko,,, nemoj bit zavidan,, to ne prilici velikim igraciima :brukica::welcome:

ps.. ovo nemoj shvatit ko hvalu, vec samo zapisujem cinjenice kako bih se mogao podsjetit za par godina svega ovoga

forever SVINJAC

smragad
14.03.11, 10:49

Mileni, ovaj forum čitam samo poradi tebe :cvjetic:, čim ti pošalješ post meni uređaj koji ide ping mam to javi. I sad evo već po koji put ja na forum da vidim što si napisao, a ti opet isto.
Pa pobogu isključi više taj "repeat", daj popljuj neke druge osim trijumfa....

Kad već pričamo o papcima, Đe se skrivaju Đovci ??? Đe Đe ?? Pa nije valjda da ste svi u PiPiPisiju bando izdajnička !!!!????

dadozg
14.03.11, 11:11
h Isuse mathura os mi biti prijatelj?? Koji.si ti ubermegaplayercina,svijet takvu jos nije upoznao..

sstipo
14.03.11, 11:22

Zbilja mi je zao sto smo odbili molbe bakterije i sluge da dodju u triumph. :cry:
Da smo znali da ce se pretvoriti u gorljive pljuvace triumph saveza primili bi ih, no onda mozda ne bi bilo zanimljivo na forumu ... :D

TaraT
14.03.11, 11:34
ajmo sad malo na sadasnji s4 :P
vidim da pc vec naselio sivu zonu
jel to samo radi dobrog cropa ili se vec javljaju buduci holderi

mathura
14.03.11, 12:37
h Isuse mathura os mi biti prijatelj?? Koji.si ti ubermegaplayercina,svijet takvu jos nije upoznao..

ja sam prijatelj svakom zivom bicu,, a u travianu nikom

ponavljam nisam nikakav uberspeler, to sam vec rekao
osim toga prvi put igram s teutima prvi put offer
do sada samo gal i rimljan iskljucivo deffer

Dr_Evil
14.03.11, 14:12

Stvarno nešto nevjerojatno. Off teut dobio medalje u prvih par tjedana. Ludnica. Još i savez imaju di se skupi par malo jačih teuta i onda se čude kak su bolji od većine saveza. Ludnica.

Egzodus a.k.a. Lun
14.03.11, 14:19
Ljudi, amo mijenjat fiskalnu politiku na serveru...ovi itemi su postali preskupi. Da smislimo nekakva pravila po kojima će svi biti zadovoljni, a sa ciljem da svemu spustimo cijenu.
Zapravo i nebi trebalo biti tako teško, bez obzira na tržišna nadmetanja.
Tada će ljudi bit u mogućnosti bez nekih velikih problema dolaziti do nekog itema, bez da ga moraju platiti po desetke tisuća srebra.
Da probamo onemogućit ove sa velikom količinom zlata (i srebra automatski) da nam kroje cijene.

hahaha...evo i ovdi rušim nacionalnu banku...:D

mathura
14.03.11, 14:26
Stvarno nešto nevjerojatno. Off teut dobio medalje u prvih par tjedana. Ludnica. Još i savez imaju di se skupi par malo jačih teuta i onda se čude kak su bolji od većine saveza. Ludnica.

i to bez zlata i zlatnog kluba,, cisti manualni rad ,,old school,,,

i nije par malo jacih teuta pa je savez bolji od vecine,
nego samo nas dvojca koji prvi put igramo s teutima :D

dva clana saveza,,,, :D fi cca 1800

Zvjer
14.03.11, 14:42
...

Ma ti si car.Svi ti se divimo.

razigrana bakterija
14.03.11, 14:47
Ljudi, amo mijenjat fiskalnu politiku na serveru...ovi itemi su postali preskupi. Da smislimo nekakva pravila po kojima će svi biti zadovoljni, a sa ciljem da svemu spustimo cijenu.
Zapravo i nebi trebalo biti tako teško, bez obzira na tržišna nadmetanja.
Tada će ljudi bit u mogućnosti bez nekih velikih problema dolaziti do nekog itema, bez da ga moraju platiti po desetke tisuća srebra.
Da probamo onemogućit ove sa velikom količinom zlata (i srebra automatski) da nam kroje cijene.

hahaha...evo i ovdi rušim nacionalnu banku...:D

kako ces ih sprijeciti naaukciji ? :) i zasto bi netko prodao neki item za recimo 10 k srebra...ako taj isti item moze prodati za 20 k ?

cemu to konstantno isticanje bez golda ? osobno znam ljude koji su bez iti jednog golda imali acc-e u top 50...ponekada i u top 20...ne u samo u prva dva tjedna vec tokom svih cca 12 mjeseci servera...uz to su bili i top napadaci konstantno...a jos cak nisu ni s teutima igrali...tako da uistinu ne vidim cemu tolika samohvala...

Dr_Evil
14.03.11, 15:12

Na kojem jeziku da pišem da to nije ništa neobično?
Očito se na hrvatskom ne kužimo...

MarineKing
14.03.11, 15:46
pazi čovjeka gdje se tolko zamara sa tim nekim Triumphom :S

a kasnije kaže da je to loš savez

pa kume ostavi ljude na miru ili su ti ipak bili trn u oku kad ih tolko spominješ :lol2:

a i ćini mi se da si rekao da ne igraš s4, zato lagano odjezdi iz priče s4 :dance:

ma kad sam vidio koliko se lozite na istinu ne mogu se ostavit Triumpha :D http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

erorr
14.03.11, 15:53
tih +50 resursa ti u jednom danu znači 1200 svakog resursa više, a sve ukupno 4800 resa a to nije za bacit u početnoj fazi

Je to je 33600 tjedno i 20 golda... iskreno bar za moj nacin igre ja to radije riješim npc i napravim koju batinu :) jedino kažem na hranu obavezno moram inace koma... uzmi 15c i 150% bonus i radije dici žitnice i npc opaliti svaki ili svaki drugi dan e to se isplati to je biznis, ili na tržnicu i 2:1 samo treba imati visoka skladišta i onda npc isto nije loša opcija, kažem sve ovisi o nacinu igre,.....

Kako se kaže svako zna šta je najbolje za njega ako se zahebe sam si je kriv...

:fajter:

Superhik
14.03.11, 18:27
Na kojem jeziku da pišem da to nije ništa neobično?
Očito se na hrvatskom ne kužimo...

Vidiš da su ga puna ustra, ne može prestat hvalit sam sebe kad već nitko drugi ne želi. A ne vidim da ga netko i podupire u njegovoj samohvali :D http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_5376

J.O.B.
14.03.11, 19:39
Meni je Mathura najjaci :steta:

Zvjer
14.03.11, 19:48
Meni je Mathura najjaci :steta:

Nemoj mu se sad ulizivat svejedno će te on napast ipak mu je heroj 6 na serveru,on je 6 napadač servera i 2 branitelj.Čuvaj se jel tako mathura?
EDIT:Jao mene budalice zaboravih napisat BEZ GOLDA.

cossorre
14.03.11, 20:04
joj kaj ste zapeli za čovjeka. bar ima pokriće za tu samohvalu

Zvjer
14.03.11, 20:08
joj kaj ste zapeli za čovjeka. bar ima pokriće za tu samohvalu

Zar je bitno to u prvom tijednu?

mathura
14.03.11, 20:38
Nemoj mu se sad ulizivat svejedno će te on napast ipak mu je heroj 6 na serveru,on je 6 napadač servera i 2 branitelj.Čuvaj se jel tako mathura?
EDIT:Jao mene budalice zaboravih napisat BEZ GOLDA.

cossorre
14.03.11, 20:38
pa nije bitno, al svi se mi pohvalimo kad nešto dobro napravimo, pa eto, nije za zamjerit, ne treba sad razvlačit priču

Dr_Evil
14.03.11, 20:45
pa nije bitno, al svi se mi pohvalimo kad nešto dobro napravimo, pa eto, nije za zamjerit, ne treba sad razvlačit priču

ja bia jednon ka gal u top 10 napadaca prvi tjedan, a napadaca i pljackasa drugi tjedan..

bez golda..

i bez gold kluba..

i bez golda..

ja i prika u savezu, bolji od pola servera..

i bez golda..

a nisan ni golda ima, casna ric..

cossorre
14.03.11, 21:01
ja bia jednon ka gal u top 10 napadaca prvi tjedan, a napadaca i pljackasa drugi tjedan..

bez golda..

i bez gold kluba..

i bez golda..

ja i prika u savezu, bolji od pola servera..

i bez golda..

a nisan ni golda ima, casna ric..

:lol2: uspio sam skužit ovo s goldom

J.O.B.
14.03.11, 21:05
Pa i ja sam jednom napravio WW na 100.lvl posve sam. Bez golda 8)

baka u kanalu
14.03.11, 21:13
cemu to konstantno isticanje bez golda ? osobno znam ljude koji su bez iti jednog golda imali acc-e u top 50...ponekada i u top 20...ne u samo u prva dva tjedna vec tokom svih cca 12 mjeseci servera...uz to su bili i top napadaci konstantno...a jos cak nisu ni s teutima igrali...tako da uistinu ne vidim cemu tolika samohvala...[/QUOTE]

na novom serveru je moguće, na t 3,6 mislim nije.....malo si pretjerao možda su bili među 500..ponekad 200 igrača:dance:..ili su ipak imali paketić ..2....3.....

Dr_Evil
14.03.11, 21:16
Ja živi dokaz da se može i bez golda.

Samo se trebaš organizirat, i farmat non stop i sve ide ko po loju.

U kasnijoj fazi već ipak moraš bit malo pametniji ak i dalje oćeš ostat pri vrhu.

Zvjer
14.03.11, 21:16
To ste vi svi samo ljubomorni na mathuru pa mislite da ćete ga uvrijediti sad što ćete pisat da ste bolji ali niste!Jer on igra BEZ GOLA!

Horall
14.03.11, 21:18
Molim Vas da se smirite i pustite gold, Mathuru itd. na miru i nastavite raspravu o serveru 4.

~Horall

Zvjer
14.03.11, 21:21
Molim Vas da se smirite i pustite gold, Mathuru itd. na miru i nastavite raspravu o serveru 4.

~Horall

Neznam čemu ovo jer je mathura na s4 x) tako da...
Mathura kako ide?

cossorre
14.03.11, 21:24
Mathura kako ide?

kolko mučiš čovjeka....
ma ti si zvjer :D

The Bryach
14.03.11, 21:45
Ja živi dokaz da se može i bez golda.

Samo se trebaš organizirat, i farmat non stop i sve ide ko po loju.

U kasnijoj fazi već ipak moraš bit malo pametniji ak i dalje oćeš ostat pri vrhu.

joj, daj evil ne seri... :brukica:

Dr_Evil
14.03.11, 21:47
ae pls ne seri...

u prvih mjesec dana se bez beda može bit u top 10 u bilokojem pogledu..

Superhik
14.03.11, 21:53
Ekipico pazite na riječnik molim vas http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_5376

mathura
14.03.11, 22:01
Mathura kako ide?

a evo zapelo,,

heroj mrtav, vojske 3 gorstaka...

nemam golda :D

..... imam 63 srebra i 6 neispunjenih avantura

danas mi bas i nije islo.....

opljacko me jedan, svo mi zito uzeo,
evo zena i djeca mi placu,,

pita zena,... sta cemo sutra jest..
rekoh ,.. zeno,,, kad skupim vojsku
ode ja opet u pljacku......

kolko mučiš čovjeka....
ma ti si zvjer :D

Mučka zvjer . .. fakat kaj me peckas :bic:

TaraT
14.03.11, 22:02
a evo zapelo,,

....

a da pocnes pisati memoare, jednog dana objavis, pa ce citati oni koje zanima
mozda postanes i milijunas
a mozda i NE

Zvjer
14.03.11, 22:05
a evo zapelo,,

opljacko me jedan, svo mi zito uzeo,
evo zena i djeca mi placu,,

pita zena,... sta cemo sutra jest..
rekoh ,.. zeno,,, kad skupim vojsku
ode ja opet u pljacku......

Mučka zvjer . .. fakat kaj me peckas :bic:

Ma di bi ja... :(
E brate tako ti je i meni kuća-poso,poso-kuća i onda još krenem u avanturu ja već na pol puta kad ono vjetar krene puhat a ja ni gel nisam stavio no razumijemo se,jel?

The Bryach
14.03.11, 22:17
ae pls ne seri...

u prvih mjesec dana se bez beda može bit u top 10 u bilokojem pogledu..

da al ne ti... to zelim rec... :D

mathura
14.03.11, 22:17
Ma di bi ja... :(
E brate tako ti je i meni kuća-poso,poso-kuća i onda još krenem u avanturu ja već na pol puta kad ono vjetar krene puhat a ja ni gel nisam stavio no razumijemo se,jel?

:cerek: , naravno ,.. heheh

btw dobio sam poruku u PP

objava pp poruka je zabranjena

Zvjer
14.03.11, 22:21

Gdje ćeš da vrijeđaš čovjeka na rođendan?

Dr_Evil
14.03.11, 22:51

pih, baš u prvih mjesec dana skupljam trakice..

kasnije ne jer ne volim gradit zgradice.. supporti mi imaju po 300 popa lol..

Markoleti
15.03.11, 00:25
~smarate sa ovim cimanjem ovog covjeka! zar je server tolko dosadan? a pc sto osvaja crni kruzic? to nikom nista?! :D

TaraT
15.03.11, 01:48
~smarate sa ovim cimanjem ovog covjeka! zar je server tolko dosadan? a pc sto osvaja crni kruzic? to nikom nista?! :D

pc?
jesu to oni kojih ima vise nego natara?

J.O.B.
15.03.11, 08:36
E al nije mi bas jasno, sto s tim crnim poljem u centru osim sto ima oaze od 50%?
Jel ima kakvih drugih prednosti tamo i dal napadaju natari tamo vec sada? :S

MarineKing
15.03.11, 10:29
pc?

bilo je i harda ko pljeve pa nista od njih, tako da mislim da se ne treba nitko brinut :D http://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

Ciganin
15.03.11, 10:38
pc?

priča se da će zamjeniti natare... zato i naseljavaju kružić :cowboy:

arhhimond
15.03.11, 12:15
Kažu da su životinje ulovljene u oazama presretne šta će se boriti iza zida..:zeko:

kiler
15.03.11, 13:36
tko kaže da treba uplačivati gold za novi s4

nikad lakše do golda

prodam dobar predmet na aukciji dobijem gomilu srebra, srebro mijenjam za golde i igra se ko nikada

nova verzija je izvrsna:daje cvijet:

nikad nisam imao više golda, ne mogu ga potrošiti:cerek:

evo ako dado ne igra s4 , a želio bih svim srcem ja ću mu pokloniti 100 goldica neka dođe da se malo igramo :witch:

da se družimo , ljudi smo nismo travian ovisnici :cerek:

dadozg
15.03.11, 13:40
Igram ja igram bez brige..evo ide drugo selo kroz dan dva..puno je olaksan pocetak,oaze daju brdo resa..

Zvjer
15.03.11, 13:56
Igram ja igram bez brige..evo ide drugo selo kroz dan dva..puno je olaksan pocetak,oaze daju brdo resa..

Može cijenjeni nick na pp?:P

Josip Broz
15.03.11, 14:00
E al nije mi bas jasno, sto s tim crnim poljem u centru osim sto ima oaze od 50%?
Jel ima kakvih drugih prednosti tamo i dal napadaju natari tamo vec sada? :S

napadaju sve u šesnajst :P

J.O.B.
15.03.11, 14:07
Jel imas kakav report napada? Bas me zanima, ipak mi je sve ovo frisko :pije kavu:

dadozg
15.03.11, 14:50
Može cijenjeni nick na pp?:P

PC Dado&Mangup...
Moram priznati veliku vecinu vremena je manga na acc....

Sensei
15.03.11, 19:01

Ja dignem od oaza 200k na tjedan sa 50 lega ROTFL

cossorre
15.03.11, 20:28
Jel imas kakav report napada? Bas me zanima, ipak mi je sve ovo frisko :pije kavu:

ja mislim da on tebe zeza

Josip Broz
15.03.11, 20:32
ja mislim da on tebe zeza

ne zezam, zato što znam. Igrao sam com10 beta i napravio selo u tom krugu i oni te počnu katat -.-' :S

Zvjer
15.03.11, 20:38
Lalal.Meni prijete mathura pls pomozi čujem da imaš dobrog heroja ;)

cossorre
15.03.11, 20:55
ne zezam, zato što znam. Igrao sam com10 beta i napravio selo u tom krugu i oni te počnu katat -.-' :S

aha, ja sam stvarno mislio da se zezaš. ma moram ja potražit info o tim stvarima

Anđeo s greškom
15.03.11, 21:45
aha, ja sam stvarno mislio da se zezaš. ma moram ja potražit info o tim stvarima

ne zeza te, kataju za ozbac

Zvjer
15.03.11, 21:58

Natari postali mafijaši. :zeko:

Ciganin
15.03.11, 23:06

anđelka može kakav report :)
mislim može i PVT ;) i IGM...

Anđeo s greškom
15.03.11, 23:15
anđelka može kakav report :)
mislim može i PVT ;) i IGM...
a sto da ti kazem ni ja ih nisam vidla..... nemam snage za viditi tolko rusenja.... demonstracija sile

Markoleti
16.03.11, 00:39
~ajde ljudi,pokazite s cim napadaju ti natari! da i mi,koji nemamo privilegije centra,saznamo po nesto! ;)

dadozg
16.03.11, 07:22
syn:

Savezi:
CRO-w
= SYN =
SVAM
NBD@
CRO
USKOK
NBD

Nenapadanja:
Nigas

ak je to pravi syn ja si pojedem onu stvar :D nego zar nije bilo rečeno da če biti ograničeno sa savezima?..vidim u modi je imati barem 5-6 saveza na s4 pod motom farme svijeta ujedinite se :D

Zvjer
16.03.11, 07:25
syn:

Savezi:
CRO-w
= SYN =
SVAM
NBD@
CRO
USKOK
NBD

Nenapadanja:
Nigas

ak je to pravi syn ja si pojedem onu stvar :D nego zar nije bilo rečeno da če biti ograničeno sa savezima?..vidim u modi je imati barem 5-6 saveza na s4 pod motom farme svijeta ujedinite se :D

Mislim da se mathurin heroj usamljeno osječao pa je pozvao drugove :)

Superhik
16.03.11, 08:22
~ajde ljudi,pokazite s cim napadaju ti natari! da i mi,koji nemamo privilegije centra,saznamo po nesto! ;)

Bili bi blesavi da vam daju reporte :pivo:http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_5376

TaraT
16.03.11, 09:25
syn:

Savezi:
CRO-w
= SYN =
SVAM
NBD@
CRO
USKOK
NBD

Nenapadanja:
Nigas

pokusavaju biti trendi i slijede modu s1 :P

cossorre
16.03.11, 09:59
Bili bi blesavi da vam daju reporte :pivo:http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_5376

imo sam tu čast:P

mathura
16.03.11, 11:35
Lalal.Meni prijete mathura pls pomozi čujem da imaš dobrog heroja ;)aj vec sam mislio da mi je slava potamnila,,,,
evo cim dignem sklonista pa heroja,
pljackaju me sve u 18, sve mi pobise.....

..... grrr, kakk se ono veli sreca je kratko trajala :D

dadozg
16.03.11, 11:59
aj vec sam mislio da mi je slava potamnila,,,,
evo cim dignem sklonista pa heroja,
pljackaju me sve u 18, sve mi pobise.....

..... grrr, kakk se ono veli sreca je kratko trajala :D

,znaci ipak,si samo obicna farma :):)

kiler
16.03.11, 13:27
farme svih zemalja ujedinite se :cerek:

jel tko zna koja je najjača zvijer

Markoleti
16.03.11, 13:50

~a moramo da probamo .. . mozda se neko prevari pa pusti riport! :D haha,nema kajanja poslo sto nisam probo! :P

Zvjer
16.03.11, 13:59
farme svih zemalja ujedinite se :cerek:

jel tko zna koja je najjača zvijer

Znam :)

J.O.B.
16.03.11, 17:32
Najjaca zvjer ti je multihunter :cerek:

Salim se... slon ti je najjaci a poslije njega krokodil pa tigar itd itd itd :google:

mihac
16.03.11, 20:55
dode mi sad da popi**im, na aukciji, zadnja ponuda 7 srebra, ja stavim 1000 i ispise mi da mi je ponuda nadmasena, stavim 1200, opet nadmaseno, stavim sve sta imam opet nadmaseno, a broj ponuda se poveco za 1 po svakoj mojoj ponudi i to svaki put isti igrac koji je ponudio 7 srebra nadmasi moju ponudu, koda je on znao kolko cu ja stavit -.-

Zvjer
16.03.11, 21:05
dode mi sad da popi**im, na aukciji, zadnja ponuda 7 srebra, ja stavim 1000 i ispise mi da mi je ponuda nadmasena, stavim 1200, opet nadmaseno, stavim sve sta imam opet nadmaseno, a broj ponuda se poveco za 1 po svakoj mojoj ponudi i to svaki put isti igrac koji je ponudio 7 srebra nadmasi moju ponudu, koda je on znao kolko cu ja stavit -.-
Vjerovatno,je to mathura bio.On ti je inače vrlo podla osoba,mathura ova ti je dobra!Kako si samo zeznuo čovjeka

Josip Broz
16.03.11, 21:08

To kad piše da je cijena 7 srebra ne žnači da je osoba koja je najviše ponudila ponudila baš 7 srebra nego više. Tako bi ti pisalo sve dok ne premašiš cijenu koju je ta osoba ponudila. Ta cijena nepiše jer to bi bilo malo i glupo.

cossorre
16.03.11, 21:39

ma osoba je možda ponudila 50000 srebra ali i dok god ti nudiš manje odma piše da je tvoja ponuda nadmašena. trebo si to do sad skužit

Zvjer
16.03.11, 21:44
ma osoba je možda ponudila 50000 srebra ali i dok god ti nudiš manje odma piše da je tvoja ponuda nadmašena. trebo si to do sad skužit

Sve je to mathura kobno isplanirao da bi nevine igrače zeznio.

Josip Broz
16.03.11, 23:08
Sve je to mathura kobno isplanirao da bi nevine igrače zeznio.

Dosta više ahahahahah
:postcount::spam1:

J.O.B.
17.03.11, 00:56
Ne znam kak je kod vas ali ja na svakoj 3. avanturi dobijem neki opasan predmet (kaciga, cizme, oklop, lijeva-desna ruka).

Nisam nista uplatio golda a imam 16k srebra kod sebe plus oklop zivota na prodaju (jos traje aukcija).
Da sve prodam sa heroja, imao bih preko 50k srebra. :S

Dobro, zaradio sam nesto srebra kupoprodajom (kupis jeftino prodas malo skuplje).

Uglavnom, nije da se hvalim, bas imam srece ovdje. Na com10 sam igrao sa rimljanima i nisam dobio apsolutno nista nista od opasnih predmeta, samo rese i srebro :narf:

TaraT
17.03.11, 01:56
Ne znam kak je kod vas ali ja na svakoj 3. avanturi dobijem neki opasan predmet (kaciga, cizme, oklop, lijeva-desna ruka).

Nisam nista uplatio golda a imam 16k srebra kod sebe plus oklop zivota na prodaju (jos traje aukcija).

Dobro, zaradio sam nesto srebra kupoprodajom (kupis jeftino prodas malo skuplje).

Uglavnom, nije da se hvalim, bas imam srece ovdje. Na com10 sam igrao sa rimljanima i nisam dobio apsolutno nista nista od opasnih predmeta, samo rese i srebro :narf:

who cares?
:P

dr.krafter
17.03.11, 07:40

ja svega jedan štit dobio:cry:

dadozg
17.03.11, 08:16
ja svega jedan štit dobio:cry:

Mi samo rese i glupe kaveze..bezveze,ali smo poslali naseljenike na cropich hihihi

cossorre
17.03.11, 09:56
ja bi bubreg dao za umjetninu

mangup
17.03.11, 11:23
:party:

pozz ekipi koja je ovdje da se i ja malo javim samo !

dadozg
17.03.11, 11:26

pozz ekipi koja je ovdje da se i ja malo javim samo !

Spameru aj slat pljacke :):)

Zvjer
17.03.11, 13:56
ja bi bubreg dao za umjetninu

Lolz.Također.

mathura
17.03.11, 16:03
Dosta više ahahahahah
:postcount::spam1:

gle dobro ti covjek veli,,, mathura je najpokvareniji igrac na travianu, onaj tko ga je bolje upoznao jos uvijek ima tempričr

ja na svaku ponudu odma stavim 10 k srebra, volim kad drugi gube vrijeme na akukcijama

trebo je ovaj stavit odmah 20k srebra,,, pa da vidis dal ce te netko nadmasit

ej zvjer jel si trazio autorizaciju od mathure za svoj potpis?? :gamer:

btw, sutra pocinje travian COM1

za cca od sad 14 sati, registriran sam, pa eto, jos jedna prilika da se okusam s teutoncima bez zlata

aj ak je netko za,,, da odemo tamo napravimo savez i vidimo jel cemo bit prvi kao savez u svemu u prva 2 tjedna

.... koordinate ++,,,,

J.O.B.
17.03.11, 16:27
Ne idemo mi tamo s tobom Mathura da nas ne bi iskatao u prva 3 tjedna igre :pije kavu:
Ostat cemo ovdje i proslaviti sto nas vise ne bus farmal :D

Josip Broz
17.03.11, 17:57
ja na svaku ponudu odma stavim 10 k srebra, volim kad drugi gube vrijeme na akukcijama

Znači ti me svaki put sabotiraš na aukcijama.cccccc
Sad si gotov grrrrrrrrrrrrrrrrr

dadozg
17.03.11, 18:22
Ne idemo mi tamo s tobom Mathura da nas ne bi iskatao u prva 3 tjedna igre :pije kavu:

ma taj mathura je takav player da on odmah dobije od travian teama kate pošto je prestrašan...zato ajde hvala Bogu nek ide na taj svoj server,a ovaj ostavi nama njubićima :)

Zvjer
17.03.11, 20:09
gle dobro ti covjek veli,,, mathura je najpokvareniji igrac na travianu, onaj tko ga je bolje upoznao jos uvijek ima tempričr

trebo je ovaj stavit odmah 20k srebra,,, pa da vidis dal ce te netko nadmasit

ej zvjer jel si trazio autorizaciju od mathure za svoj potpis?? :gamer:

btw, sutra pocinje travian COM1

za cca od sad 14 sati, registriran sam, pa eto, jos jedna prilika da se okusam s teutoncima bez zlata

aj ak je netko za,,, da odemo tamo napravimo savez i vidimo jel cemo bit prvi kao savez u svemu u prva 2 tjedna

.... koordinate ++,,,,

ma taj mathura je takav player da on odmah dobije od travian teama kate pošto je prestrašan...zato ajde hvala Bogu nek ide na taj svoj server,a ovaj ostavi nama njubićima :)

Jel čuješ mathura,bježi bolan nećemo mi s tobom da pokvariš.Znamo mi tebe.Koji peh danas ništa ne dobih na avanturi

mathura
17.03.11, 20:53
........... eno mi kate u garazi, nemogu ih upalit,,, trebam promijenit svijecice, svaka od pol tone

ma idem ja.. ionako mi ti teutonci nisu jasni,,, jos uvijek nemogu nac gdje se dizu zamke

pa pa...... :cerek:

E da, Natari su mi ponudili NAP,,, odbio sam... :p

Zvjer
17.03.11, 20:54
........... eno mi kate u garazi, nemogu ih upalit,,, trebam promijenit svijecice, svaka od pol tone

ma idem ja.. ionako mi ti teutonci nisu jasni,,, jos uvijek nemogu nac gdje se dizu zamke

pa pa...... :cerek:
Mathura čim sam vidio post znao sam da vrvi od pokvarenosti.Jel imaš ključeve da ih upališ?

mathura
17.03.11, 21:07
Mathura čim sam vidio post znao sam da vrvi od pokvarenosti.Jel imaš ključeve da ih upališ?

ne rucno se pale na kurblu ....

evo jos malo crnog humora travianskog by mathura , hehe

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=49182&highlight=svinjac

nek mi nitko ne zamjeri... ,.. hheeh

Zvjer
17.03.11, 21:15

Nadam se da igraš bolje nego što imaš fore.Nego ajmo mi on topic ima li zabave igdje?

mathura
17.03.11, 21:29
Nadam se da igraš bolje nego što imaš fore.Nego ajmo mi on topic ima li zabave igdje?

heheh s 1300 popa pobit o vakav off s tim da mi nije pobio 10 %, mislim da govori samo od sebe,
sto se mene tice, nekako je suho, mnozi se vojska u susjedstvu , kao i zvjerinjaci po dolinama

vidim sad da su svi pomalo pljackali moje farme, al nitko da bi koju otvorio....

kaj se mene tice zabava je na pomolu,,... uvijek s e nesto kuha, samo je pitanje tko ce se skuhat na kraju,, :lock:

..

cossorre
17.03.11, 21:30
ja da sam admin zabanio bi riječ mathura.

mathura
17.03.11, 21:39
ja da sam admin zabanio bi riječ mathura.

......al nisi :cerek:

cossorre
17.03.11, 22:25
......al nisi :cerek:

čuj ja te čak branim al ti si jednostavno g... nerazuman

Dr_Evil
18.03.11, 00:02

Koji si ti kralj.

dadozg
18.03.11, 06:42

isuse koje si ti.... daj se makni s ovog foruma,em si farmetina em se tu hvališeš do neba,a sa ovim potezom si pokazao kaj si....toliko o tebi,ajmo malo o meni ;)

imamo cropić,farmica brdo oko cropa mislim da če uskoro biti berba do bola :):):)

Zvjer
18.03.11, 07:19
isuse koje si ti.... daj se makni s ovog foruma,em si farmetina em se tu hvališeš do neba,a sa ovim potezom si pokazao kaj si....toliko o tebi,ajmo malo o meni ;)

imamo cropić,farmica brdo oko cropa mislim da če uskoro biti berba do bola :):):)

Jadni nevini igrači uvijek nastradaju...

mathura
18.03.11, 07:21

decko smanji dozivljaje...... i nemoj se gurat gdje ti nije mjesto. na travianskom nebu nema mjesta ya tebe, bar ne jos,,, to se zasluzuje,,,,,:cowboy:

TaraT
18.03.11, 08:46

a oaza?

btw, dado, dobio si konkurenciju u liku i djelu mathure
i iako ja cijenim njegovu izuzetnu velicinu i sposobnosti i bla bla, mislim da bi ipak bilo zgodno vidjeti stanje na serveru na kojem mathura, totalno si irelevantan
:p

a kakvo je stanje?
nekako mi se cini da su se vec pocele stvarati grupacije i megakoalicije, bez kojih ocito vise niti jedan server ne moze proci

vec poznati pc, koji dosao organizirano s 100 igraca
na -+ takodjer se vec okupilo 5 saveza (chosen, hard,hardbiz, -A-, k-k)
+-, zacudo isto tako (the, kmetovi, silence)
++ se ne razlikuje takodjer (st,guerilla,ufp-ovi)

omg, omg, omg

dadozg
18.03.11, 09:02
Samo sto pacijenata?? Polako,ima nas puno vise...neznam zakaj bi se to zvalo megakoalicija kad je sve jedan savez...megakoalicije su na drugim koordinatama :):)

Moram priznat da sam ugodno iznenadjen novom verzijom,brza je za igranje,farmi ko u prici i ove nove cake sa herojem su interesantne...jedino kaj nemrem ovu kartu progutat,katastrofa...

TaraT
18.03.11, 09:32
Samo sto pacijenata?? Polako,ima nas puno vise...neznam zakaj bi se to zvalo megakoalicija kad je sve jedan savez...megakoalicije su na drugim koordinatama :):)

Moram priznat da sam ugodno iznenadjen novom verzijom,brza je za igranje,farmi ko u prici i ove nove cake sa herojem su interesantne...jedino kaj nemrem ovu kartu progutat,katastrofa...

ma di ti nadjes farme?
ljudi nakupili zivotnija po oazama da je to prestrasno
po 100kom + imaju
jos da im bar trose hranu
verzija napravljena da farme docekaju kraj servera

J.O.B.
18.03.11, 10:39
Koji peh imam... jucer posaljem naseljenike 19h putovanja za 2. naselje i lik mi pokupi c15 :blackeye:

cossorre
18.03.11, 10:56
Koji peh imam... jucer posaljem naseljenike 19h putovanja za 2. naselje i lik mi pokupi c15 :blackeye:

19h ????

šta je s tobom

ma di ti nadjes farme?
ljudi nakupili zivotnija po oazama da je to prestrasno
po 100kom + imaju
jos da im bar trose hranu
verzija napravljena da farme docekaju kraj servera

e da pa kaj te glupe živine niš ne jedu od čeg žive, od zraka, pasu travu kaj?. onaj tigar bi trebo bar 20 hrane/sat žderat

Superhik
18.03.11, 11:25
SC objavio rat PCu? Krasno :D :D :D
:opala:

cossorre
18.03.11, 11:42

to neš ozbiljno

Rinnegan
18.03.11, 11:58
Sta vec rat? mora da frckaju kate :D

Evo jedne zanimljive stvari:

Kako izgleda heroj aktivnog napadaca, koji uplacuje gold, koristi plus i tako dalje....
http://i53.tinypic.com/10q9a80.png

E, sad, kako izgleda heroj poluaktivnog defera koji ne uplacuje gold
http://i51.tinypic.com/24xhrfb.png
...sexy a??!! :opala:

EDIT: Bas smo ovce :D

TaraT
18.03.11, 12:36

hahahahaha
a bas sam se pitao kakav je taj sc koji dijeli kvadrat s pc
mislim da sam dobio odgovor

dadozg
18.03.11, 14:08
hahahahaha
a bas sam se pitao kakav je taj sc koji dijeli kvadrat s pc
mislim da sam dobio odgovor

ako malo bolje pogledaš sastave tih SC saveza shvatit češ da su to večinom farme :) pod motom ajmo se ujediniti da nas što više ima :D

gunsmith
18.03.11, 14:15
ako malo bolje pogledaš sastave tih SC saveza shvatit češ da su to večinom farme :) pod motom ajmo se ujediniti da nas što više ima :D

A PC-a kao ima malo?

TaraT
18.03.11, 14:22

ima takvih puuuuuno na ovom serveru
i, opet, ne mogu se oteti dojmu, da ce biti totalno nezanimljiv server, a sve uslijed nedostatka igraca
pod igrac ne mislim na onih 9000 registriranih farmi, vec na onih max 155 koji i zaista igraju
(trenutno reg. 9155)

Zvjer
18.03.11, 14:52
na -+ takodjer se vec okupilo 5 saveza (chosen, hard,hardbiz, -A-, k-k)

Gle spomene nas :)

19h ????

šta je s tobom

e da pa kaj te glupe živine niš ne jedu od čeg žive, od zraka, pasu travu kaj?. onaj tigar bi trebo bar 20 hrane/sat žderat
200/200 čovjek voli biti sam... ;)

...
Mnogo lepo.

i, opet, ne mogu se oteti dojmu, da ce biti totalno nezanimljiv server, a sve uslijed nedostatka igraca
pod igrac ne mislim na onih 9000 registriranih farmi, vec na onih max 155 koji i zaista igraju
(trenutno reg. 9155)
Od čega 5 ima dobre farme,ostali se kucaju na oaze.

dadozg
18.03.11, 14:54
A PC-a kao ima malo?

Ne broj nego sastav..koliko ekipe ima vec crop u PC,a koliko u tom SC....to je dokaz aktivnosti igranja...pogotovo na ovoj verziji gdje svaki lajbek moze biti pljackas..

razigrana bakterija
18.03.11, 17:54
ako malo bolje pogleda sastave tih SC saveza shvatit e da su to veinom farme :) pod motom ajmo se ujediniti da nas to vie ima :D

Nesto tipa bojne i harda ? Takvi savezi su najbolji...makar ne moras gubiti vrijeme na trazenje farmi...u takvim savezima se grupiraju...

grozd
18.03.11, 18:18
ma sve vas treba katat :sjekiraš:

Sumasišavši
18.03.11, 18:36
(trenutno reg. 9155)

tić

ima nas 156 aktivnih :D
da sam to prije znal,koliko farmi,nebi bil deffer :opala:

dadozg
18.03.11, 19:06
tić

ima nas 156 aktivnih :D
da sam to prije znal,koliko farmi,nebi bil deffer :opala:

pa gle mi igramo poluaktivno,a farmamo toliko da nemamo dosta vojske non stop se vračaju puni...

Zvjer
18.03.11, 22:04
pa gle mi igramo poluaktivno,a farmamo toliko da nemamo dosta vojske non stop se vračaju puni...

Također.Mathura pogle malo dole.

Josip Broz
18.03.11, 22:15
Ne pričaj gluposti. Lijen si slati napade sve ti ja šaljem :P

Zvjer
18.03.11, 22:25
Ne pričaj gluposti. Lijen si slati napade sve ti ja šaljem :P

Čim si mi ti sitter acc mi je osuđen na propast. :P

TaraT
18.03.11, 23:51
Gle spomene nas :)

ali ne pohvalno

EvilDuck
19.03.11, 00:30
Sta vec rat? mora da frckaju kate :D

Evo jedne zanimljive stvari:

Kako izgleda heroj aktivnog napadaca, koji uplacuje gold, koristi plus i tako dalje....
http://i53.tinypic.com/10q9a80.png

E, sad, kako izgleda heroj poluaktivnog defera koji ne uplacuje gold
http://i51.tinypic.com/24xhrfb.png
...sexy a??!! :opala:

EDIT: Bas smo ovce :D

Ovaj ( koji uplaćuje gold ) izgleda kao Mišo Kovač. Vrhunski styling. Modno osviješten lik.

Zvjer
19.03.11, 11:15
ali ne pohvalno

sram te bilo :P

TaraT
19.03.11, 12:21
sram te bilo :P

tebe treba biti sram takve megakoalicije

Zvjer
19.03.11, 12:25

Neznam...Nije ni tvoja za ponos na hr1 pa šutim :P

TaraT
19.03.11, 12:38
Neznam...Nije ni tvoja za ponos na hr1 pa šutim :P

pa tko te tjera da sutis :P
i, u svakom slucaju mi manji nego tebi
ovo nije dobro ispalo
mislim, savez

Zvjer
19.03.11, 15:49
pa tko te tjera da sutis :P
i, u svakom slucaju mi manji nego tebi
ovo nije dobro ispalo
mislim, savez

Vrijeđanje na osnovi debljine?:o

Ne očekivano :(
Mathura ćuješ ti to?
EDIT:cossore dobio sam umjetninu,bubreg na sunce!

razigrana bakterija
20.03.11, 02:22

Kaze covik koji je proslu rundu igrao u najvecoj (mega)koaliciji na serveru :d

Sumasišavši
20.03.11, 10:43

ipak ste se svi bojali te (mega)koalicije clown

razigrana bakterija
20.03.11, 12:04
ipak ste se svi bojali te (mega)koalicije clown

Bojali cega ? (mega)koalicije bez off-a i def-a ? Niste imali off-a ni za probiti bolje branjeno selo...ww da ne spominjem :D

Sumasišavši
20.03.11, 12:32
Bojali cega ? (mega)koalicije bez off-a i def-a ? Niste imali off-a ni za probiti bolje branjeno selo...ww da ne spominjem :D

hehehe

to je bilo za vrijeme ww-a kad su se sve karte posložile,nije bilo teško znati kakva smo (mega)koalicija bili :D

strah i trepet :party: (moš misliti)

razigrana bakterija
20.03.11, 12:42
hehehe

to je bilo za vrijeme ww-a kad su se sve karte posloile,nije bilo teko znati kakva smo (mega)koalicija bili :D

strah i trepet :party: (mo misliti)

Savrseni za bildanje vaderovog heroja :)

cossorre
20.03.11, 13:28
joj koja naporna tema, bilo je 10 megakoalicija na svim koo ih je bilo i dajte server novi traje već dosta

erorr
20.03.11, 15:36
Poceo novi server ?????

:101010:

Josip Broz
20.03.11, 15:41
hahah

Jok ne ;)

TaraT
20.03.11, 16:01

ja igrao u đ-rakiji
nije da je to bitno sada, ali je u pocetku bila najmalobrojniji ili jedan od najmalobrojnijih saveza, midgame je đ+saveznici bilo podjedniako kao i pc, a endgame,...pc+respect&co vs -+

ali, vratimo se mi na ovaj server
obzirom da mi se cini pomalo kao neka ublazena verzija speeda jer su nova naselja nicala i vec 8-9 dan servera, zar nije vec i vrijeme za prve kate?

dadozg
20.03.11, 18:42
isuse ova ekipa nije normalna kako se srebro troši...švabe trljaju ruke pošteno...kuca se po 50K srebra u jednom điru na svitke,25K za oklop...strašno....

Sumasišavši
20.03.11, 18:50
isuse ova ekipa nije normalna kako se srebro troši...švabe trljaju ruke pošteno...kuca se po 50K srebra u jednom điru na svitke,25K za oklop...strašno....

hehe,treba ih tužiti za pranje perja :D

ja igrao u đ-rakiji
nije da je to bitno sada, ali je u pocetku bila najmalobrojniji ili jedan od najmalobrojnijih saveza, midgame je đ+saveznici bilo podjedniako kao i pc, a endgame,...pc+respect&co vs -+

obzirom da mi se cini pomalo kao neka ublazena verzija speeda jer su nova naselja nicala i vec 8-9 dan servera, zar nije vec i vrijeme za prve kate?

eh ta bakterija,samo me občar i zanese u nepovrat i prošlos
da ovo je novi server :palčina:

Superhik
20.03.11, 19:01

Siroti "Švabi" nisu krivi šta jazavci bez granica troše novčeke kako bi nadoknadili svoju nesposobnost :D :D http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_5376

dadozg
20.03.11, 19:17
Siroti "Švabi" nisu krivi šta jazavci bez granica troše novčeke kako bi nadoknadili svoju nesposobnost :D :D http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_5376

a gle,do sad su golderi bili u prednosti,ali sad definitivno netko ko ima para na bacanje može imati prednost veliku,barem na početku....džaba ti kasnije sve pare svijeta ako nisi u pravom savezu i ako te skataju...

TaraT
20.03.11, 19:27
a gle,do sad su golderi bili u prednosti,ali sad definitivno netko ko ima para na bacanje može imati prednost veliku,barem na početku....džaba ti kasnije sve pare svijeta ako nisi u pravom savezu i ako te skataju...

pa nekako mi se sve vise i vise cini da ce na ovoj verziji sve moguce farme docekaiti kraj servera
zasto to pricam
eto, pao mi danas jedan rpt pod oci, gdje 51 legionar, 9 imperiana i 1ec napada 7 legionara i 7 imperiana koji skriveni iza zida lvl5 i rez lvl5
na obe strane heroji, na obe strane 100% pokolj

znaci, opremis heroja kojim itemom i nema sanse da ce te itko dirati imao ti vojsku ili ne

razigrana bakterija
21.03.11, 12:07
ja igrao u -rakiji
nije da je to bitno sada, ali je u pocetku bila najmalobrojniji ili jedan od najmalobrojnijih saveza, midgame je +saveznici bilo podjedniako kao i pc, a endgame,...pc+respect&co vs -+

Ne zavaravaj narod :) -rakija kao savez mozda je brojala 30-ak clanova...ali zajedno sa ostatkom  grupacije plus dva harda sa -+ s kojima su bili saveznici od prvih dana servera u niti jednom trenutku servera nisu bili malobrojniji od pc+enigme...u svakom dijelu servera bilo vas je vise...nakon sto je pc pokorio +-...vama je presao triumph...i od tada do kraja servera ste bili uvjerljivo najbrojnija koalicija servera :)

Pc nikada nije bio s respectom...nikada u niti jednom trenutku nije bilo medusobnog saveznistva...jedino su u odredenom trenutku imali zajednickog neprijatelja...pc iz svojih razloga...respect iz svojih...a endgame je bio -- protiv ostatka servera...sto je vidljivo i iz katanja ww-a...pc i enigme su bili za sebe...++ za sebe...a  savezi, triumph, i sada vec svi hard savezi (da i oni sa +-) zajedno sa saveznistvom :) vec su +triumph+hard (sa -+) bili najbrojnija koalicija...sa hard-om ( sa +- ) im nitko nije bio ni blizu :p

A sad da se vratimo na tekuci server...sta reci za server gdje su oaze glavne farme...i za server gdje je dovoljno spojiti se 1-2 puta dnevno...

TaraT
21.03.11, 14:34
A sad da se vratimo na tekuci server...sta reci za server gdje su oaze glavne farme...i za server gdje je dovoljno spojiti se 1-2 puta dnevno...

da kad se svi serveri restartaju kao takvi da ce ww osvojiti i dark?

razigrana bakterija
21.03.11, 15:17
da kad se svi serveri restartaju kao takvi da ce ww osvojiti i dark?

Oce kad uvedu da je cilj igre biti sto prije izbrisan :d