PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Stranice : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Prime
21.03.11, 17:15
Evo jedno pitanje,dal pc-a ima tolko puno da nema vise cropova na -/- pa su poceli naseljavat i +/- ili je to neka poruka?

Superhik
21.03.11, 17:31
Evo jedno pitanje,dal pc-a ima tolko puno da nema vise cropova na -/- pa su poceli naseljavat i +/- ili je to neka poruka?

Ma ima ih kao Kineza, bezpoasne farmice :pivo:http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_5376

arhhimond
21.03.11, 18:37
Ma ima ih kao Kineza, bezpoasne farmice :pivo:http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_5376

http://www.youtube.com/watch?v=k5VBzP4IiHY

Čuo sam za organiziran pokret otpora protiv bezpojasnih PC farmica:worship:

dadozg
21.03.11, 19:09

ma pacijenti kaj češ...fulali koorde valjda?

smragad
21.03.11, 19:15
Nesto tipa bojne i harda ? Takvi savezi su najbolji...makar ne moras gubiti vrijeme na trazenje farmi...u takvim savezima se grupiraju...

Kaze covik koji je proslu rundu igrao u najvecoj (mega)koaliciji na serveru :d

Bojali cega ? (mega)koalicije bez off-a i def-a ? Niste imali off-a ni za probiti bolje branjeno selo...ww da ne spominjem :D

Ne zavaravaj narod :) -rakija ...bla...bla...kenjuck...kenjuck
A sad da se vratimo na tekuci server...sta reci za server gdje su oaze glavne farme...i za server gdje je dovoljno spojiti se 1-2 puta dnevno...

Hehehehhehehehhee opet si kupovao kalendare na Hreliću pa su ti podvalili iz 2010. g.
Nikako da se prebaciš na tekuću 2011. na novi s4...što tebi u kafu stavljaju??

:kid:

razigrana bakterija
21.03.11, 19:27
Hehehehhehehehhee opet si kupovao kalendare na Hreliću pa su ti podvalili iz 2010. g.

evo jos jednog iz te koalicije...samo ovaj za razliku od eagle-a nije imao ni off-a ni deff-a :D

Zvjer
21.03.11, 19:41
evo jos jednog iz te koalicije...samo ovaj za razliku od eagle-a nije imao ni off-a ni deff-a :D

Lolz

TaraT
21.03.11, 20:36

covjek s pravom zali za prethodnim serverom
po dosad vidjenom, bio je puno kvalitetniji
a ovaj i ne obecava puno
brojim i 20. dan bez ijednog napada

Zvjer
21.03.11, 20:39
covjek s pravom zali za prethodnim serverom
po dosad vidjenom, bio je puno kvalitetniji
a ovaj i ne obecava puno
brojim i 20. dan bez ijednog napada

Ljudi žele vidijeti i tebe do kraja servera.

antonius
21.03.11, 21:03

istina :D

TaraT
21.03.11, 21:23
Ljudi žele vidijeti i tebe do kraja servera.

nema mene tu
samo turisticki :D

Sumasišavši
21.03.11, 22:00

ah,to su oni koju su ih vidjeli....pa brzo...vaš acc biti će izbrisan za ....... pa ponovo reganje ali sa predznakom PC-votevr ROTFL važno da je PC ,a tko je,nevrmajnd :bad2:

dadozg
22.03.11, 16:57
Savezi:
- A -
GoGs@BIZ
HARD@KoH
ANARHIJA
Chosen
Šlapice
@HARD@
HARD@BIZ

Nenapadanja:
*K-K* 1

i onda je PC kao megakoalicija??? hahhaha

cossorre
22.03.11, 17:18
Savezi:
- A -
GoGs@BIZ
HARD@KoH
ANARHIJA
Chosen
Šlapice
@HARD@
HARD@BIZ

Nenapadanja:
*K-K* 1

za chosen je to poprilično jadno, a ovo ne napadanje je još gore

Sumasišavši
22.03.11, 17:33
Savezi:
- A -
GoGs@BIZ
HARD@KoH
ANARHIJA
Chosen
Šlapice
@HARD@
HARD@BIZ

Nenapadanja:
*K-K* 1

a gle,to je isti klinac kao troteri ili pc na -/- samo manje saveza,tu ih je na -/+ više
ali svi idu u jednu cjelinu kao neki na -/-
možda i bude nešto :daje cvijet:

ASOT
22.03.11, 18:13
Jel ima netko problema sa serverom danas oko 18h??

razigrana bakterija
22.03.11, 20:07
za chosen je to poprilično jadno, a ovo ne napadanje je još gore

pa sto je tu cudno ? i proslu rundu su bili s hard-om...

kiler
22.03.11, 20:11
Savezi:
- A -
GoGs@BIZ
HARD@KoH
ANARHIJA
Chosen
Šlapice
@HARD@
HARD@BIZ

Nenapadanja:
*K-K* 1

dado dado ne se rugati

bolje objaviti javno nego u potaji dogovarati koalicije

bude bilo po guzi:bic:

dadozg
22.03.11, 21:03
Jel ima netko problema sa serverom danas oko 18h??

ja nisam,kupio sam brdo svitaka za pravu sitnicu,nekih 10 srebra po komadu ROTFLROTFLROTFL

da je bar svaki dan takav,osječam se kao da je danas bio Božić ROTFL

Zvjer
22.03.11, 21:04
ja nisam,kupio sam brdo svitaka za pravu sitnicu,nekih 10 srebra po komadu ROTFLROTFLROTFL

Dadek svi smo uz tebe :P

Sumasišavši
22.03.11, 21:49

zver,opet spamaš :spam1:

:witch:

Zvjer
22.03.11, 21:52
zver,opet spamaš :spam1:

:witch:

Kaj ću sirotinja... :/
Vojska mi je vani tražiti eagla je bezuspješno :D

Sumasišavši
22.03.11, 22:04
Kaj ću sirotinja... :/
Vojska mi je vani tražiti eagla je bezuspješno :D

ma ticu nemoraš tražiti,on bu našel tebe :bic:

mathura
22.03.11, 23:31

tip na com1 za 29 svitaka nudi 80 k srebra 400 zlata bokte

pa ja cu se vubit,,,,

..... sad sam se usteko na pk3. long live pakistan :D

danas je poceo mauricius afrika

kak vam ide ekipa,, jel telefonirate, smsate ili paypalate clown

nes ti zlatnika i srebrenjaka dadekovih

:pece palacinke:

cossorre
23.03.11, 00:34
pa sto je tu cudno ? i proslu rundu su bili s hard-om...

ja se uopće ne sjećam da je chosen igro prošli s4...

TaraT
23.03.11, 00:44
ja se uopće ne sjećam da je chosen igro prošli s4...

choseni s1 i chosen s4 su definitivno dva potpuno razlicita saveza
ove ovdje cu prvi ja katati, ukljucujuci i one njihove saveznike -A-
:D

Sumasišavši
23.03.11, 07:05

ali ti neigraš s4 :D
ili ćeš ih katat tam di jesi :pivo:

TaraT
23.03.11, 09:06
ali ti neigraš s4 :D
ili ćeš ih katat tam di jesi :pivo:

ne igram, ali imam acc na koji se spojim 1x dnevno, ssto je i vise nego dovoljno da mucruma skatam
:)

dakimlin
23.03.11, 10:06
ne igram, ali imam acc na koji se spojim 1x dnevno, ssto je i vise nego dovoljno da mucruma skatam

ako budes trebao deff javi se private :P

Zvjer
23.03.11, 12:12
tip na com1 za 29 svitaka nudi 80 k srebra 400 zlata bokte

pa ja cu se vubit,,,,

..... sad sam se usteko na pk3. long live pakistan :D

danas je poceo mauricius afrika

kak vam ide ekipa,, jel telefonirate, smsate ili paypalate clown

nes ti zlatnika i srebrenjaka dadekovih

:pece palacinke:
HAHAHAHHAHAH jedino su ti tamo izgledi da preživiš 1 mjesec :D

LOLZ

Or not.

ASOT
23.03.11, 16:02

Svako zlo za neko dobro :D

dadozg
23.03.11, 18:49
pljačkaši:
4. PC. 1642287
5. -PC- 1246673
6. .PC 1128472

:harmonikaš::harmonikaš::harmonikaš::harmonikaš:

Sumasišavši
23.03.11, 19:04

daki ti radiš krive jedinice....ili su sjekire defferi postali :D

Markoleti
23.03.11, 19:05
~dobri ste ... prosl enedelje smo mi dominirali .... cek i ove ndelje mi dominiramo! :P

Zvjer
23.03.11, 20:11
pljačkaši:
4. PC. 1642287
5. -PC- 1246673
6. .PC 1128472

3. *K-K* 1 2073518
a manje nas je nego svih ;)

Sumasišavši
23.03.11, 21:17
3. *K-K* 1 2073518
a manje nas je nego svih ;)

ti u k-k

a sam spamaš :D

nemoj kattat sam svoje selo :D

TaraT
23.03.11, 22:02
pljačkaši:
4. PC. 1642287
5. -PC- 1246673
6. .PC 1128472

otkad se to pc hvali i zadovoljava 4, 5. i 6. mjestom
ocito da ipak fali ono staro clanstvo
:P

hzg
23.03.11, 22:09
ma ovaj PC su njubeki :sjekiraš:

Superhik
23.03.11, 22:33
Farme :)

Superhik
24.03.11, 00:01
Samo na forumu i mogu bit opasni :D

smragad
24.03.11, 08:21

Imao sam wewe, meni je to bilo dovoljno, ipak je to hrpa posla :kid:

Head123
24.03.11, 11:00
Vidim da pojedini savezi naseljavaju sivu zonu? E sad, zanima me kojeg to uopće ima smisla
1. natari te napadaju
2.ne dobivaš kb-ove ko ima pametno objašnjenje neka kaže :D

Zvjer
24.03.11, 12:28
ti u k-k

a sam spamaš :D

nemoj kattat sam svoje selo :D

budem marko,znaš da je to moja taktika.

mucrum
24.03.11, 14:14

ROTFL farmiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

razigrana bakterija
24.03.11, 16:12
ROTFL farmiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ko ? pc ? cim nema velikog vode...to je ocekivano :)

okrutni
24.03.11, 16:38
otkad se to pc hvali i zadovoljava 4, 5. i 6. mjestom
ocito da ipak fali ono staro clanstvo
Vlada ogromna zbunjenost u PC savezu,(prenosi portal"ziva istina",a pise TANJUG) kruze glasine da se
sprema Voljenom kao i Gadafiju,a sve to jer je zbog croopa izbacio iz saveza legendu traviana
i najboljeg igraca proslog s4.Podjeljenost u samom PC je velika zbog toga.Izgleda da bi ovo mogao
biti pocetak kraja PC-a. Velika prilika za sve neprijatelje najbolesnije ekipe traviana.

P.s. Ovo pise moj dual :pivo:,a mene mozete slobodno pozvat na sljedecu festu :D

razigrana bakterija
24.03.11, 18:02
Vlada ogromna zbunjenost u PC savezu,(prenosi portal"ziva istina",a pise TANJUG) kruze glasine da se
sprema Voljenom kao i Gadafiju,a sve to jer je zbog croopa izbacio iz saveza legendu traviana
i najboljeg igraca proslog s4.Podjeljenost u samom PC je velika zbog toga.Izgleda da bi ovo mogao
biti pocetak kraja PC-a. Velika prilika za sve neprijatelje najbolesnije ekipe traviana.

P.s. Ovo pise moj dual :pivo:,a mene mozete slobodno pozvat na sljedecu festu :D

kako se usudio hzg-a izbaciti ? znaci bit ce pobuna...

dadozg
24.03.11, 18:26

Znam da sam legenda,ali nije me izbacio van hmmmmm

okrutni
24.03.11, 19:02
:wanted: uf konkurencija...nije mislio na vas,ali ocito da ima vise legendi i dobrih igraca u PC :D

Superhik
25.03.11, 12:55
ko ? pc ? cim nema velikog vode...to je ocekivano :)

Treba preimenovat savez u 1. Bojna PC :D :D :D :D

Zapravo nema šanse nikakve u ovom Svemiru da se Voljeni zbaci s vlasti, toliko je dobročudan i to je problem :D

dadozg
25.03.11, 13:49
Tako je reci mu hik:):)

Ova nova verzija ko stvorena za popere u dusi,evo danas ide trece selo hihihi,tri umjetnine plus kaciga i par proslava i kultura letiiiiiiiiiiiii

okrutni
25.03.11, 13:55
Treba preimenovat savez u 1. Bojna PC :D :D :D :D

Zapravo nema šanse nikakve u ovom Svemiru da se Voljeni zbaci s vlasti, toliko je dobročudan i to je problem :D

ratna taktika,zbuniti prijatelja pa vladaj :D,ne sumnjam u to Hiče ;) ni najmanje,ali time enigma,ko je legenda, nije rijesena :vampire:

MarineKing
25.03.11, 14:08
pljačkaši:
4. PC. 1642287
5. -PC- 1246673
6. .PC 1128472

pih sramota :P

nekad je to bilo 1. i 2. mjesto:kid:

hzg
25.03.11, 14:10
ne znam zasto uopce sramote to ime:dance:

Superhik
25.03.11, 15:03
ratna taktika,zbuniti prijatelja pa vladaj :D,ne sumnjam u to Hiče ;) ni najmanje,ali time enigma,ko je legenda, nije rijesena :vampire:

Nema u PC legendi, samo Veliki i Voljeni vođa, ostali su nebitni :D :D

pih sramota :P

nekad je to bilo 1. i 2. mjesto:kid:

8)

ne znam zasto uopce sramote to ime:dance:

Jel se Voljenom može :D :D :D

okrutni
25.03.11, 19:31
Znam da sam legenda,ali nije me izbacio van hmmmmm

kako se usudio hzg-a izbaciti ? znaci bit ce pobuna...

Nema u PC legendi, samo Veliki i Voljeni vođa, ostali su nebitni :D :D

:D eto,reko ja zbunjenost je velika.za mene nije cudno ja sam takav rođen:S ,ali za vas se brinem :P
ma men' drago nisam sam :D

Superhik
25.03.11, 20:06
:D eto,reko ja zbunjenost je velika.za mene nije cudno ja sam takav rođen:S ,ali za vas se brinem :P
ma men' drago nisam sam :D

Razigrani i ja nismo na s4 pa nemamo pojma o čemu pričamo :)

dadozg
26.03.11, 08:01
Razigrani i ja nismo na s4 pa nemamo pojma o čemu pričamo :)

jeste,jeste samo to još ne znate ;)

razigrana bakterija
26.03.11, 10:21
jeste,jeste samo to jo ne znate ;)

Za sebe sam siguran da nisam i da necu ovo igrati...koji je smisao igrati igru gdje su skripte prakticki sastavni dio igre i potpuno legalizirane...gdje svaka farma moze docekati kraj servera...gdje su oaze glavne farme...gdje jedino sta trebas "znati" da bi igrao je usminkati heroja...ova verzija je u svakom smislu unistila bit traviana...a sta ce sljedeca uciniti...bolje i ne pomisljati...da dodatno olaksaju igru vjer. ce uvesti da se zgrade same grade...ili mozda mogucnost pauze...

cossorre
26.03.11, 10:34
Za sebe sam siguran da nisam i da necu ovo igrati...koji je smisao igrati igru gdje su skripte prakticki sastavni dio igre i potpuno legalizirane...gdje svaka farma moze docekati kraj servera...gdje su oaze glavne farme...gdje jedino sta trebas "znati" da bi igrao je usminkati heroja...ova verzija je u svakom smislu unistila bit traviana...a sta ce sljedeca uciniti...bolje i ne pomisljati...da dodatno olaksaju igru vjer. ce uvesti da se zgrade same grade...ili mozda mogucnost pauze...

čemu tolko prigovora, ova verzija ima dosta prednosti, čini igru zanimljivijom definitivno. Možda su neke sitnice bezveze ali sve ostalo je dobro napravljeno.
Pa osim toga sjećam se prijašnjih razgovora gdje svi priželjkuju veći broj igrača, u čemu je onda problem da farme odigraju do kraja?

Deceiver
26.03.11, 12:57
Ma stari konji ne žele učiti nove trikove očito :) I ja sam konj ali mi se promjene sviđaju:plesem na kisi:

Superhik
26.03.11, 13:03
čemu tolko prigovora, ova verzija ima dosta prednosti, čini igru zanimljivijom definitivno. Možda su neke sitnice bezveze ali sve ostalo je dobro napravljeno.
Pa osim toga sjećam se prijašnjih razgovora gdje svi priželjkuju veći broj igrača, u čemu je onda problem da farme odigraju do kraja?

Ključna riječ je više IGRAČA, ne farmi ;) ;) ;)

Ma stari konji ne žele učiti nove trikove očito :) I ja sam konj ali mi se promjene sviđaju:plesem na kisi:

Stari konji ne igraju više, sad samo magarci :D

cossorre
26.03.11, 13:38
Ključna riječ je više IGRAČA, ne farmi ;) ;) ;)

Stari konji ne igraju više, sad samo magarci :D

pa svi mi kad smo počeli bili smo farme, sumnjam da je neko čim je počeo bio top 10

erorr
26.03.11, 15:06
pa svi mi kad smo počeli bili smo farme, sumnjam da je neko čim je počeo bio top 10

Kljucna rijec je više kartica više golda , pogledaj prvih 20 napadaca i 20 prvih heroja mislim da je sve jasno, gold cini cuda u ovoj novoj verziji, ali goldi nekada nisu dovoljni da bi neki postali igraci... :S

dadozg
26.03.11, 15:17
prvi heroj servera(uvjerljivo najjači) je od 20-tog napadača servera :S:S:S ...živjelo peglanje kartice :D

Superhik
26.03.11, 17:45

Prije si se morao tj. prisiljen si bio naučit igrat i postat igračem da bi mogao nastavit igrat, sad je dosta samo bit poluaktivan sve ostalo je naklonjeno farmama a da bi bio dobar igrač ne moraš znat igru već samo moraš znat kvalitetno peglat karticu :)

Zvjer
26.03.11, 19:38

Iznimka je samo bio mathura.No dobro,i njega nekad opljačkaju.

kiler
26.03.11, 19:50
prvi heroj servera(uvjerljivo najjači) je od 20-tog napadača servera :S:S:S ...živjelo peglanje kartice :D

ekipa je javila da bakica od 68 godina pegla heroja i luduje sa njime :mothergoose:

koja su vremena došla da nas bake dere i trese ROTFL

ajd bako u strački dom i pusti nas da igramo trav pri miru božjem

dadozg
26.03.11, 20:38
Prije si se morao tj. prisiljen si bio naučit igrat i postat igračem da bi mogao nastavit igrat, sad je dosta samo bit poluaktivan sve ostalo je naklonjeno farmama a da bi bio dobar igrač ne moraš znat igru već samo moraš znat kvalitetno peglat karticu :)

pa istina,evo danas ubacih jedan paket golda za zahebanciju-to je 60K srebra za koje ču kupiti 20-tak umjetnina i imam kulture za par dana za slijedeće selo...znači onaj ko ima para ko pljeve(ja nemam) može napraviti 100 sela bez beda na ovoj verziji...

Sumasišavši
26.03.11, 20:52
pa istina,evo danas ubacih jedan paket golda za zahebanciju-to je 60K srebra za koje ču kupiti 20-tak umjetnina i imam kulture za par dana za slijedeće selo...znači onaj ko ima para ko pljeve(ja nemam) može napraviti 100 sela bez beda na ovoj verziji...

sva sreća da se to dogodilo,bar je to vrijeme za pakiranje stvari i napuštanje traviana :)

napokon ;)

okrutni
26.03.11, 21:43

onda ne poznajes legendu traviana i najb...ma to svi vec znaju :D

zlikovci
27.03.11, 05:37
na ovo ostalo se i mogu naviknuti,samo neka vrate staru kartu i heroja u obliku zvjezdice,nek maknu ovu bradatu spodobu :sjekiraš:
nije valjda da ce svi naredni serveri biti t4?

ArchAngeL
27.03.11, 13:03
na ovo ostalo se i mogu naviknuti,samo neka vrate staru kartu i heroja u obliku zvjezdice,nek maknu ovu bradatu spodobu :sjekiraš:

izgleda nažalost da hoće svi bit T4.čisto sumnjam da će ostavit staru verziju.iako bilo bi lijepo barem 1 server da je stara verzija

erorr
27.03.11, 13:49
Uvijek imaš stranih servera kojima ce još trebati dosta vremena da prijeđu na t4 , mislim da zadnji put kada sam gledao našao verziju 2.3 ili 2.6 :) Jezik u travianu nije problem off govori sve tako da se ocekuje velika seoba :)
:pivo:

ArchAngeL
27.03.11, 13:54
Uvijek imaš stranih servera kojima ce još trebati dosta vremena da prijeđu na t4 , mislim da zadnji put kada sam gledao našao verziju 2.3 ili 2.6 :) Jezik u travianu nije problem off govori sve tako da se ocekuje velika seoba :)
:pivo:

istina što se ovoga tiče.
i sve stoji da igre moraju neke novosti uvodit da bi se držala u top formi i proširivalo polje igrača,ali što je travian napravio sa T4 nije uvođenje novina nego skoro stavljanje cijele nove igre.
nova verzija ima dobrih stvari ne kažem to,ali ipak većina nas koji su ga igrali od prvoga s1 zna da to više nije travian.pa uostalom najzanimljiviji dio(barem meni) je bio ulovit na početku igre off na spavanju oko 3-4 sata iza ponoći,a sad je to prošlost sa izmicanjem vojske :(
sve u svemu po meni ovo nije dobar smjer u kojem travian ide

erorr
27.03.11, 14:47
istina što se ovoga tiče.
i sve stoji da igre moraju neke novosti uvodit da bi se držala u top formi i proširivalo polje igrača,ali što je travian napravio sa T4 nije uvođenje novina nego skoro stavljanje cijele nove igre.
nova verzija ima dobrih stvari ne kažem to,ali ipak većina nas koji su ga igrali od prvoga s1 zna da to više nije travian.pa uostalom najzanimljiviji dio(barem meni) je bio ulovit na početku igre off na spavanju oko 3-4 sata iza ponoći,a sad je to prošlost sa izmicanjem vojske :(
sve u svemu po meni ovo nije dobar smjer u kojem travian ide

Je nezgodno je to sa micanjem vojske nije fora jednostavno, znaci sada moraš napraviti crop kill, što se toga tice definitvno su fulali, znaci sada možeš imati vojsku do kraja servera a da je nisi ni pipnio jer se sama pazi, a ti budi budan i pazi svoju.... i još neka ti se desi da ti se vrati 1 sec prije napada odu neprospavane noci u vodu :(

ArchAngeL
27.03.11, 14:53
Je nezgodno je to sa micanjem vojske nije fora jednostavno, znaci sada moraš napraviti crop kill, što se toga tice definitvno su fulali, znaci sada možeš imati vojsku do kraja servera a da je nisi ni pipnio jer se sama pazi, a ti budi budan i pazi svoju.... i još neka ti se desi da ti se vrati 1 sec prije napada odu neprospavane noci u vodu :(

upravo o tome govorim.šteta što se travian team povlači po nekim trendovima a ne drže svoje.
od jedne jednostavne igre(koja je bila tako savršena baš zbog toga što je bila jednostavna) su napravili ovaj novi diznilend :D
da doći će nova populacija igrača međutim odbijanje starih igrača su postigli ovime i time došli opet na isto.
sve u svemu za stari dobri travian sam,ali štogod mi rekli ili predložili tvorci igre idu za ovim T4 tako da ili se prilagodit ili odustat(za mene ovo zadnje).

ASOT
27.03.11, 17:41
Ma dajte više te priče o T4.. ne sviđa se nikome al ipak igramo, jer smo ovisnici.. i točka. Naviknit se i gotovo. Šta sad :)

dadozg
27.03.11, 18:52
Ma dajte više te priče o T4.. ne sviđa se nikome al ipak igramo, jer smo ovisnici.. i točka. Naviknit se i gotovo. Šta sad :)

potpis,svi nekaj briju oko toga,a svi igraju i dalje :) meni osobno smeta ona karta i malo grafika kaj usporava..ostalo ima farmi brdo i dosta zanimljivosti..nije tak loše kak sam mislil da bu bilo...nego ima ko umjetninu za prodat :D

Zvjer
27.03.11, 19:20
As ti dosadnog servera.

okrutni
27.03.11, 19:53

potpis,svi nekaj briju oko toga,a svi igraju i dalje :) meni osobno smeta ona karta i malo grafika kaj usporava..ostalo ima farmi brdo i dosta zanimljivosti..nije tak loše kak sam mislil da bu bilo...nego ima ko umjetninu za prodat :D

jes vidio ima i vulkan taman ce proradit u 7 mjesecu :P. jesi pokuso da mu skines bradu :staklenka:
hoce ako pitas mene i Dadu...Dragi Dado gdje ti stanu svi ti suplementi :D

razigrana bakterija
27.03.11, 21:07

pricajte u svoje ime :) ja npr. znam masu starih igraca koji ne zele ni pomisliti...a kamo zaigrati ovaj sareni raj za farme...

Bir
27.03.11, 21:31
Moram priznat,neznam kak je vama,ali uopce mi se ne sviđa ovaj novi travian,a vama?
Server je u redu,za sad je sve dobro balansirano

Old_Dog
27.03.11, 21:58
najbolji je tip koji ima heroja lvl 17 (četvrti na listi) i NULA (0) napadačkih bodova ROTFL

cossorre
28.03.11, 10:16
najbolji je tip koji ima heroja lvl 17 (četvrti na listi) i NULA (0) napadačkih bodova ROTFL

e to je jedna od glupljih stvari to sa svitcima.
s time su napravili poveću razliku između ljudi koji imaju i onih koji imaju ali puno manje.
snaga heroja i kb nebi trebali ovisit o tome koliko ko ima para

ASOT
28.03.11, 10:59
pricajte u svoje ime :) ja npr. znam masu starih igraca koji ne zele ni pomisliti...a kamo zaigrati ovaj sareni raj za farme...

Pa jbg. Nitko ih ni ne tjera.. a igrica neće propast zbog par "starih igrača"

MarineKing
28.03.11, 11:50
ima kakvih zanimljivosti? megakoalicija, izdaja i sl? http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_5376

Old_Dog
28.03.11, 12:06

pridjev "stari" molim koristiti u primjerene svrhe :D

Zvjer
28.03.11, 13:16

Pravi stari igrači ovo ni ne klikaju ;)

erorr
28.03.11, 16:44
Ili su se došli malo zahebavati dok ide :):sjekiraš:

baka u kanalu
28.03.11, 17:36
e to je jedna od glupljih stvari to sa svitcima.
s time su napravili poveću razliku između ljudi koji imaju i onih koji imaju ali puno manje.
snaga heroja i kb nebi trebali ovisit o tome koliko ko ima para

da al njegove pare se ulažu u proizvodnju..istina pola para :)...e pa baš zbog te pohlepe ni 1 golda više neću kupiti......zato sam pokloninio 3 aca sa goldom.....sebi ostavio 1 bez golda

razigrana bakterija
28.03.11, 19:15

nece propasti...uvjek ce biti djece kojima se ovo sarenilo svida...ali kvaliteta igre na hr domenama se odavno srozala...a s ovom verzijom je nepovratno otisla...ovo je postalo sve...samo ne travian...i to nije neko izolirano misljenje...vec misljenje vecine iskusnih igraca...ali ok...kome je gust i ko ima volje igrati ovo sarenilo od raja za farme...sretno mu bilo...

pegas
29.03.11, 00:01
ma 90% starih igraca su otisli jos prije ovog servera , pocli ljudi da igraju slicne online igre ... makar igram s4 ali mogu rec da nije to gust kad pljackanje toliko pojednostave .... onu medalju kad si dobio bio si ponosan jer se zna koliko je napada poslano (pojedinacno) i koliko noci neprospavano ...

dadozg
29.03.11, 08:49
Cetvrto selo palo,ova verzija je raj za popere :):):):)

ASOT
29.03.11, 11:11
nece propasti...uvjek ce biti djece kojima se ovo sarenilo svida...ali kvaliteta igre na hr domenama se odavno srozala...a s ovom verzijom je nepovratno otisla...ovo je postalo sve...samo ne travian...i to nije neko izolirano misljenje...vec misljenje vecine iskusnih igraca...ali ok...kome je gust i ko ima volje igrati ovo sarenilo od raja za farme...sretno mu bilo...

Čuj,nije da ja skaćen od sreće šta moran oblaćit heroja i ić u avanture,ali ipak je to na kraju Travian,.. navikavamo se. a evo Marko je sad ostavija post : "2. Hoće li uskoro biti dostupan "lakši" grafički paket, sa nižom rezolucijom?
Da, tokom idućeg tjedna počinjemo u svim zemljama distribuirati verziju koja troši manje prometa."

Ako je to ono kao na comu,bit će puno bolje.. Barem neće bit karta ovako spora i neće izgledat poput slikovnice.

Poperu jedan, sve umjetnine ste pokupovali :D

cossorre
29.03.11, 12:21

mislim da ću se pobrisat zbog takvih stvari, jednostavno na ovoj verziji je gold pre velika razlika, a ja čak i kupujem samo ne tolko da pokupujem 20 umjetnina i napravim par sela u par dana.
čak mi ova verzija nije loša al umjetnine svitci i kaciga gladijatora su mi ipak previše shebali igru

dadozg
29.03.11, 12:27
Imali smo umjetnina vise nego sanader,ali sva sreca mi smo ih utrapili na vrijeme hihihi...
Asot
Ajde fala .... da su se sjetili grafiku smanjiti...

Argonath
29.03.11, 15:22
bokač :D

dadozg
29.03.11, 16:19
7. Ženski heroji . Hoće li biti dodani?
Da.

evo moja bu se zvala Ljubica čim dojde ta opcija hihihi

pegas
29.03.11, 18:05
ma sta mu vrijedi to 4 selo kad moj crop ima vecu proizvodnju nego njegova 4 sela ROTFLROTFLROTFL

dadozg
29.03.11, 18:31
**bes proizvodnju,to batine odradjuju.:):)

Pop je bitan ;);)

pegas
29.03.11, 18:46
ma sala mala :-)))

GRINHIL
30.03.11, 03:17
**bes proizvodnju,to batine odradjuju.:):)

Pop je bitan ;);)

žena tuče,a?

Norad III
30.03.11, 18:31

ai baci pogled na svijetlu stranu
forum su ostavili na miru :daje cvijet:

razigrana bakterija
30.03.11, 18:54

nisu...i njega ce usareniti :D

Horall
30.03.11, 21:21
8. Hoće li izaći novi dizajn foruma?
Da, imamo spremnu T4 grafiku i stil, te će biti dostupni čim izađe nova verzija vBulletina.

[T4] Pitanja i Odgovori (http://forum.travian.com.hr/showthread.php?goto=newpost&t=51281)

erorr
30.03.11, 21:37
To ce doci sa onim dodacima centriraj kartu, trgovci 2 puta????

Jap
30.03.11, 22:03
Posaljem napad normalni, jer znam da ima zamke i sto se dogodi?
Prvo napad:

http://travian-reports.net/hr/report/2216235b22a

gubitak je 3 vojnika, 27 je bilo u zamkama koje sam i oslobodio, kako mi se onda samo vraca 137 vojnika a ne 144? di ih je jos 7?

xxx Povratak iz xxx
(-55|-35)
vojska 0 0 137 0 0 0 0 0 0 0 0
Dolazak za 0:41:51 hu 22:41:38 sati

ASOT
31.03.11, 12:58
To ce doci sa onim dodacima centriraj kartu, trgovci 2 puta????
Trebalo bi.. i karta če bit malo bolja

hzg
31.03.11, 13:37
Posaljem napad normalni, jer znam da ima zamke i sto se dogodi?
Prvo napad:

http://travian-reports.net/hr/report/2216235b22a

gubitak je 3 vojnika, 27 je bilo u zamkama koje sam i oslobodio, kako mi se onda samo vraca 137 vojnika a ne 144? di ih je jos 7?

xxx Povratak iz xxx
(-55|-35)
vojska 0 0 137 0 0 0 0 0 0 0 0
Dolazak za 0:41:51 hu 22:41:38 sati
Ako protivničke jedinice budu oslobođene uspješnim napadom, 25% zarobljenih jedinica će biti izgubljeno.

Markoleti
31.03.11, 14:47
~raznih nekih noviteta ima ... ko ce sve to pohvatati!!! smara ovo skroz!

GRINHIL
31.03.11, 15:16
~raznih nekih noviteta ima ... ko ce sve to pohvatati!!! smara ovo skroz!

ti si kliker na accu

pitaj mene ja sam mozak
mali ali radi

Jap
31.03.11, 19:40
Ako protivničke jedinice budu oslobođene uspješnim napadom, 25% zarobljenih jedinica će biti izgubljeno.

Inetresantno, ali ajde... ako je tako. To kao vec su umrli od gladi dok sam dosao po njih hahahaha

zvonki
01.04.11, 16:25
neki poperisu a neki skidaju pop...zivjelo katanje :cowboy::cowboy::cowboy:

KingLC
01.04.11, 20:18
Inetresantno, ali ajde... ako je tako. To kao vec su umrli od gladi dok sam dosao po njih hahahaha

A možda su umrli u zamkama? Ako postaviš zamku za madvjeda kad ti rukne nogu sumnjam da će baš svaki preživjet. Ili ako opadne u neku jamu pa si slomi nešto :P

GRINHIL
02.04.11, 00:44
A možda su umrli u zamkama? Ako postaviš zamku za madvjeda kad ti rukne nogu sumnjam da će baš svaki preživjet. Ili ako opadne u neku jamu pa si slomi nešto :P

jebga ti samo po šumama valjda pereš ko pravi partizan kad imaš zamke za mede

pegas
02.04.11, 10:20
i ljudi sta se jos desava na serveru :-) ,kakve zanimljivosti???

vidim ja da sam najstariji ovdje na forumu :-))) ah toliko servera je proslo ... sve neki novi klinci ...hahahahahaha

dadozg
02.04.11, 11:48

vidim ja da sam najstariji ovdje na forumu :-))) ah toliko servera je proslo ... sve neki novi klinci ...hahahahahaha

nema zanimljivosti...sim city server...:pivo::pivo:

u biti ima evo anti PC koalicija :D

Savezi:
SCLégia™
SC-inte®
SC~Pax~
SC-NW
SC™
SC

pitanje zakaj se zovu SC možda da su si stavili ime CP hihi

Ciganin
02.04.11, 15:25
Trebalo bi.. i karta če bit malo bolja

na com 10 ima super karta, mislim bolja nego ova i brža ima i opcija Low resolution and low bandwidth version
(Notice: reduced map feature set)
za one koji imaju slabija računala sporiji net :)

trgovci 2x postoje i na ovoj verziji :P samo karta sa svim svojim prednostima je banana...
nisu trebali svitke za heroja staviti i KB-e dirati sa umjetninama te odanost s onim bašćanskim pločama :D
sve ostalo kako tako :blink:

Argonath
02.04.11, 15:55

totalno. moram se posteno trudit da nadjem ljude koje znam :D

erorr
02.04.11, 19:53
Hmmmm ja duže igram ali ovo je prvi spori server, tako da neznam skoro nikoga, hahahhaha

blitz
02.04.11, 23:51

vidim ja da sam najstariji ovdje na forumu :-))) ah toliko servera je proslo ... sve neki novi klinci ...hahahahahaha netko još stariji:brukica:

Norad III
03.04.11, 11:33
nema zanimljivosti...sim city server...:pivo::pivo:

u biti ima evo anti PC koalicija :D

Savezi:
SCLégia™
SC-inte®
SC~Pax~
SC-NW
SC™
SC

pitanje zakaj se zovu SC možda da su si stavili ime CP hihi

samo ak pacijenti opale ko na prošlom hr4 nemože im cijeli server pomoć.... (:

hzg
03.04.11, 11:56

netko još stariji:brukica:

:air kiss:

samo ak pacijenti opale ko na prošlom hr4 nemože im cijeli server pomoć.... (:
nece :)

Itachi
03.04.11, 20:24

i u ovoj verziji traviana ostala je nepravda prema deferima, koji godinu dana klikaju i hvataju kate u sekundi, i pojedaju te ''silne offove'' i ne postoji ni jedna statistika gdje se to vidi, osim statistike heroja koja mora biti ''lažna'' ako ju ne prate off bodovi (pa makar na izvidnicima skupljeni)

Prime
03.04.11, 21:05
Ostavite se vise tih prica tko kakvog heroja ima,ako nezna igrat ni heroj level 100 mu nece pomoc.Nego jel su ovi Sc uopce kakva prijetnja pc-u?ako nista drugo ima ih, ciscenje ce potrajat

Itachi
03.04.11, 21:23
Neki bitni igrači iz PC saveza već su obrisali, a neki se boje niti doći suočeni sa snagom i brojnošću SC-a. Jedina prednost koju PC savez ima je nevjerojatna fizička ljepota ''voljenog vođe'' i ratnički duh žena u savezu koji budi strahopoštovanje.

Prime
03.04.11, 21:32
Haha a ja se pribojavao da ce ovaj server biti bez drame.Ako nista drugo nadam se da cvrsto vjerujes u vasu snagu i brojnost trebat ce vam.

Sumasišavši
03.04.11, 22:12
Haha a ja se pribojavao da ce ovaj server biti bez drame.Ako nista drugo nadam se da cvrsto vjerujes u vasu snagu i brojnost trebat ce vam.

džaba im brojnost :bad:

:bang:

8)

Superhik
03.04.11, 22:36
U ovako oslabljenom sastavu PC na ovom serveru opet uzima broj 1 medalje iz svih bitnih statistika tjedna. Servere srami se :P

TaraT
04.04.11, 01:49
U ovako oslabljenom sastavu PC na ovom serveru opet uzima broj 1 medalje iz svih bitnih statistika tjedna. Servere srami se :P

tesko ti uzeti medalje na baby/farma/megakoalicijskom serveru

razigrana bakterija
04.04.11, 03:01
tesko ti uzeti medalje na baby/farma/megakoalicijskom serveru

sta ljudi stvarno igraju ovaj server ?

misko-8
04.04.11, 08:32
, a neki se boje niti doći suočeni sa snagom i brojnošću SC-a. .

da bih uopste komentirao 'brojnost' molio bih prvo prjevod.
bilo bi dobro da uzmete nekog lingvistu da vam pomogne u buduce.

sta ljudi stvarno igraju ovaj server ?

volim tako zacudjene ljude, koji kasnije traze racun vise kako bi se prikljucili ekipi.
sreca tvoja sto to znamo, pa te mjesto ceka. igrat ces i ti, samo to jos neznas.
:patkica:

razigrana bakterija
04.04.11, 14:03
volim tako zacudjene ljude, koji kasnije traze racun vise kako bi se prikljucili ekipi.
sreca tvoja sto to znamo, pa te mjesto ceka. igrat ces i ti, samo to jos neznas.
:patkica:

I da hocu ne mogu :d a jos i necu :)

Nego prica se da su njemci ovu verziju pripremili za osvajanje novog trzista...naime odlucili su se bazirati na djecu predskolske dobi pa su u tu svrhu prilagodili igru...

nazgul1982
04.04.11, 19:19
I da hocu ne mogu :d a jos i necu :)

Nego prica se da su njemci ovu verziju pripremili za osvajanje novog trzista...naime odlucili su se bazirati na djecu predskolske dobi pa su u tu svrhu prilagodili igru...

onda su ju napravili malo preneozbiljno da izgleda

nedostaju medeki kako setaju selima i pokoji teletabis

Sharafciger (kifla brate)
05.04.11, 14:28
sve ovo je jako lose, pocetni val od 10k ljudi je tu samo da se vidi sto je to novo stiglo, sada nema ni 2k aktivnih igraca vise gore, na kraju svakim novim serverom ce ih bit sve manje jer ova verzija je sve samo ne podnosljiva

Socius
05.04.11, 14:38
Ja kad sam ga dobio, palo mi je na pamet da se obrišem iste sekunde, aoli sam nekako prevladao. Prvo uštrojen konj i onda još loviš životinje kavezom :cry:

Kreator igrice zbilja ne voli životinje :svinjica mala:

gunner
05.04.11, 15:30
a saraf sta ces, treba se prilagodit novitetima :)))

GRINHIL
05.04.11, 15:33
onda su ju napravili malo preneozbiljno da izgleda

nedostaju medeki kako setaju selima i pokoji teletabis

Cemu sad blatis ovaj server ama bas bespotrebno

Ako tebi ne pase jer ti je predjetinjasto ima nas koji sujos deca i igraju ovo jer nam je dobra zanimacija.

Steta da po tebi svi koji nisu uz tvoj savez automatski ne valjaju...
Ako grijesim molim te ispravi me.

baka u kanalu
05.04.11, 16:43
stara verzija travijana je bila još gora..pa to je završavalo 300 ljudi max..pojedinci su klikali po 30-40 aceva da se ww digne.

Sharafciger (kifla brate)
05.04.11, 18:30
a saraf sta ces, treba se prilagodit novitetima :)))

moram novcanik prilagodit novitetima, to mi najvise smeta :D

vlatko11
05.04.11, 18:48
dali neko ima problema sa otvaranjem mapa nakon restarta kod mene apsolutno ništa neradi

EvilDuck
05.04.11, 23:57
sve ovo je jako lose, pocetni val od 10k ljudi je tu samo da se vidi sto je to novo stiglo, sada nema ni 2k aktivnih igraca vise gore, na kraju svakim novim serverom ce ih bit sve manje jer ova verzija je sve samo ne podnosljiva

Ha, šarafcigeru, i ti igraš ovu bojanku, presvuci heroja i u nove pobjede....:cerek:

poz.....

nazgul1982
06.04.11, 02:14
ako netko nevidi da je kretenski,idiotski i iskljucivo za intelektualno deformirane uvedeno da se sve pljacke iz gold cluba salju jednim klikom ,da se dio offa vraca goldom ili da se odanost pumpa goldom onda mu ja to nisam kadar objasniti

GRINHIL
06.04.11, 05:09
priča nam priču netko tko se hvalio da je svoj gg zgoldo u 3 dana nazad... pa onda se o tom da diskutirati da li je fer uopće to da je idiotski kretenski i za int.deformirane ok da se i to napravi u par dana i vrati se u normalnu igru s goldom i na starom travu...

ali ne...zašto me čudi da voliš vrijeđat ljude kao i obično...

dr.krafter
06.04.11, 07:17
priča nam priču netko tko se hvalio da je svoj gg zgoldo u 3 dana nazad... pa onda se o tom da diskutirati da li je fer uopće to da je idiotski kretenski i za int.deformirane ok da se i to napravi u par dana i vrati se u normalnu igru s goldom i na starom travu...

ali ne...zašto me čudi da voliš vrijeđat ljude kao i obično...

:goodpost:

da je i meni draža starija verzija-je,i isto tako naporno mi slušati ova vrijeđanja,koja dolaze čak i od samih moderatora:S
ionako će prije ili poslije svi zaigrati taj T4:D

razigrana bakterija
06.04.11, 08:46

da je i meni draa starija verzija-je,i isto tako naporno mi sluati ova vrijeanja,koja dolaze ak i od samih moderatora:S
ionako e prije ili poslije svi zaigrati taj T4:D

Zaigrati ovu sarenu verziju prilagodenu djeci predskolskog uzrasta...jer ova verzija osim imena nema gotovo nikakve povezanosti sa starim travianom...Nikada pa ni tada...hvala ali na tu razinu se necu spustati...

Sensei
06.04.11, 09:57
Ajmo malo manje o verziji, a više o serveru :)

Ima kakvih većih sukoba za sad?

razigrana bakterija
06.04.11, 10:24
Ajmo malo manje o verziji, a vie o serveru :)

Ima kakvih veih sukoba za sad?

I verzija je povezana sa serverom :)

dr.krafter
06.04.11, 10:58
Zaigrati ovu sarenu verziju prilagodenu djeci predskolskog uzrasta...jer ova verzija osim imena nema gotovo nikakve povezanosti sa starim travianom...Nikada pa ni tada...hvala ali na tu razinu se necu spustati...

nikad ne reci nikad....

no da ima prednosti nad starim t3.6 ima,kao što ima i mana....

no po meni glupo je vrijeđati ljude koji igraju taj server....kao što je po meni glupa sama funkcija golda,jer RL se tu reflektira na travian i daje onima dubljeg džepa veliku prednost...

razigrana bakterija
06.04.11, 13:00
nikad ne reci nikad....

no da ima prednosti nad starim t3.6 ima,kao što ima i mana....

no po meni glupo je vrijeđati ljude koji igraju taj server....kao što je po meni glupa sama funkcija golda,jer RL se tu reflektira na travian i daje onima dubljeg džepa veliku prednost...

po ovom pitanju definitivno mogu reci nikad...

koje su to prednosti ? osim da su igru toliko olaksali da s travianom vise prakticki nema veze...osim zajednickog imena...

nitko ne vrijeda ljude...samo se navodi da je igra prilagodena predskolskom uzrastu...

cossorre
06.04.11, 13:54

koje su to prednosti ? osim da su igru toliko olaksali da s travianom vise prakticki nema veze...osim zajednickog imena...

nitko ne vrijeda ljude...samo se navodi da je igra prilagodena predskolskom uzrastu...

igra je baš ok, šta tolko prigovaraš odi igrat inače nisi kompetentan za davat prigovore, bar ne tolke

razigrana bakterija
06.04.11, 14:16
igra je baš ok, šta tolko prigovaraš odi igrat inače nisi kompetentan za davat prigovore, bar ne tolke

normalno da prigovaram kada su ubili travian u svakom pogledu...

cossorre
06.04.11, 15:58
normalno da prigovaram kada su ubili travian u svakom pogledu...

ili si samo teško prilagodnljiv

GRINHIL
06.04.11, 17:15

po meni je ovakva stvar ispala:
tko ima para, a nemre bit konstantno na accu definitivno ima daleko veću šansu nego prije...tu je po meni kvaka
a ako netko ko nema pojma uspije zbog golda i napredovat, pravi igrač kao ti bi to morao znati iskoristiti bez problema...

u krajnjem slučaju tu je savez pa se zajedničkim akcijama svašta da napraviti

razigrana bakterija
06.04.11, 17:47
ili si samo teško prilagodnljiv

nisam...prilagodio sam se artevima...ovdje se nemas cemu prilagodavati...sve program radi umjesto tebe...ovu verziju i moja baka od 80 god moze igrati s uspjehom...

po meni je ovakva stvar ispala:
tko ima para, a nemre bit konstantno na accu definitivno ima daleko veću šansu nego prije...tu je po meni kvaka
a ako netko ko nema pojma uspije zbog golda i napredovat, pravi igrač kao ti bi to morao znati iskoristiti bez problema...

u krajnjem slučaju tu je savez pa se zajedničkim akcijama svašta da napraviti

kvaka je u tome da njemce ne zanima kvaliteta igre niti napredak igraca i same igre...zanimaju ih samo euri...a na taj nacin cine sve sta mogu da na serveru zadrze sto vise farmi...kojima na sve moguce nacine pokusavaju olaksati opstanak na serveru...iducu verziju ce vjer uvesti opciju pauze...

kiler
06.04.11, 18:25
vidim mnogi pljuju po novom travianu, a mnogi ga i igraju

kažu da je nova verzija za one koji mogu potrošiti više golda , a to je vezano za RL novce

e sad stara verzija je isto bila vezana za golde, tko je izgoldaao gg taj je bio veći frajer 8)

u staroj verziji ekipa je posložila 24 satno dežurstvo na acc i to je po njima bilo normalno i u redu

sad je možda moguće da se to iskompenzira onaj tko nema vremena , a ima više golda svoju neaktivnost može nadoknaditi tim goldom jer nova verzija pomaže tome

a vidim da se stari metuzalemi zasitili i sad im smeta svaka promjena, a uredno ne igraju i kritiziraju

vrijeme ih pregazilo, nek odu u penziju ROTFL

GRINHIL
06.04.11, 18:43
nisam...prilagodio sam se artevima...ovdje se nemas cemu prilagodavati...sve program radi umjesto tebe...ovu verziju i moja baka od 80 god moze igrati s uspjehom...

kvaka je u tome da njemce ne zanima kvaliteta igre niti napredak igraca i same igre...zanimaju ih samo euri...a na taj nacin cine sve sta mogu da na serveru zadrze sto vise farmi...kojima na sve moguce nacine pokusavaju olaksati opstanak na serveru...iducu verziju ce vjer uvesti opciju pauze...

ma sve je to ok šta kažeš i u principu se i slažem
ali ovako se daje više ljudi šansa da igraju i samim tim i zanimljivije je na serveru jer nas je više,zar ne?
a pravi igrači ne moraju toliko goldat da bi bili dobri ako žele biti pokriveni 24/7
tako da s ovim se po meni dobiva na kvaliteti igrača jer se i neki koji nisu toliko online mogu kudikamo bolje razviti
pa zar nismo pričali da na kraju servera više nema puno igrača?
a ako i ostanu farme nek izmiču vojsku al rese ne mogu izmicati...

ukupno gledajući po meni je ovo bolje za samu igru zbog više igrača koji će ostati igrati.
a i te farme ak ulože neke pare u gold neće valjda bubnut pare u gold i odustat nego će probat skužit bit igre

krajnje je i travian igra u plusu i nijemci naravno
pa ja da sam napravio ovu igru također bi gledao kak je napraviti boljom i u igri i u zaradi

Honor&Pride
06.04.11, 18:53
đes ba vaderu pozz od tvog prijatelja Hitmana uplati koji put 600 golda :D

meni je bas cool nova verzija 8)

nazgul1982
06.04.11, 18:57
svim farmama je cool

Honor&Pride
06.04.11, 19:15
svim farmama je cool

a kad sam ja to farma bio :D nego dobro si mi na HTZ ispao navijam za tebe :D

GRINHIL
06.04.11, 19:21
svim farmama je cool

aj da ikad čujem nešt normalno o protivnicima nego samo :pčelica:

rony !
06.04.11, 21:53
meni je baš cool ova nova verzija, prije sam uvjek bio farma a sad napokon ja mogu nekog farmat

__________________________________________________ _____
hr4-kostolomac

baka u kanalu
06.04.11, 22:08

pa zar nije gold stavio igrače u neravnopravan polaožaj,...a vi se uporno držite nekog znanja.
ova verzija se može igrati bez golda...jer ga zarađuješ.....i zato je bolja.(mada me iritira što pola golda nestane u razmjeni iz srebra)

artovima naravno da si se prilagodio..kad si ih sve imao na raspolaganju....oš žitnice velke,oš brzu obuku....pa daj si malo iskalkuliraj....koliku prednost ste imali naspram farmi i novih igrača koje toliko nepodnošljivo omalovažavate

razigrana bakterija
06.04.11, 23:54
pa zar nije gold stavio igrače u neravnopravan polaožaj,...a vi se uporno držite nekog znanja.
ova verzija se može igrati bez golda...jer ga zarađuješ.....i zato je bolja.(mada me iritira što pola golda nestane u razmjeni iz srebra)

artovima naravno da si se prilagodio..kad si ih sve imao na raspolaganju....oš žitnice velke,oš brzu obuku....pa daj si malo iskalkuliraj....koliku prednost ste imali naspram farmi i novih igrača koje toliko nepodnošljivo omalovažavate

postoje stvari u koje gold ne smije dirati...jedna od tih su kb...

na pravom travianu velika vecina farmi ne doceka arte...tako da uistinu nezz o kojoj prednosti pricas...

na staroj verziji si nesto trebao znati...sada ti samo gold treba...

KingLC
07.04.11, 00:25
Igra je definitivno olakšana. Puno više farmi ima, ali ne razumijem zašto je to loše?

Svi mogu pljačkati ako ima više farmi šta ne? To bi samo trebalo ubrzavat rast svih igrača. Oni koji imaju manje vremena za igrat su uvijek u nedostatku. To je tako u svim igrama.

Novi Travian ima bolji izgled i sviđa mi se donekle iako previše Flash/Java prozora iritira i usporava igru totalno, ali barem ima svježi izgled.

Naravno da je svakoj kompaniji koja proizvodi igre do para. Svako voli zaradit paru. Igra je besplatna i ako niste znali barem 99% igara koje su besplatne imaju Item mall na kojem možete kupit stvari kojih inače nema u igri ili imaju nšeta tipa Traviana gdje sa pravim novcima dobivate neke prednosti.

Jedina solucija ovom problemu je da počnu naplačivat igranje po 50-100 kuna mjesečno i da maknu gold. To je šta rade druge igre. Tako da ono, žalit se na gold u besplatnoj igrici je besmisleno.

A šta se servera tiče, malo su mi čudni ti savezi. Teško je upast u neki bolji savez, konkurencija je luda xD

Al sve u svemu za ubit vrijeme nije loše.

dr.krafter
07.04.11, 07:36

na pravom travianu velika vecina farmi ne doceka arte...tako da uistinu nezz o kojoj prednosti pricas...

o prednostima recimo jednog top goldera koji golda farmu sa 0 na 1 bi se dalo pričati....
i dok sam mišljenja da su recimo artefakti samo napravili veći jaz između goldera i non-goldera,koliko mi se sad čini,razlika se smanjila.Ja primjerice imam par susjeda koji su farme,no opako sam se izmrcvario da bi ih počistio i oni dalje ne odustaju.S malo više iskustva možda netko od njih jedan dan bude izvadio najveći off ili kliknuo razinu 100 na ww-u.
Svi znamo koliko je teško biti početnik na travu,a ako ništa ova verzija im barem donekle omogućava da ostanu duže u igri.

Što se tiče tih famoznih umjetnina i ostalog...uvijek je bilo popera,ali bilo je da igrač sa 5 naselja šalje ww-off...Ja na svakom serveru odem između 15-20 naselja,jer mi se s više naselja od toga neda zafrkavati.Tko se uostalom sjeća ijednog igrača koji je na kraju servera bio poper no.1?Pamte se offovi,akcije...i to će sigurno se pamtiti i poslije ovog servera.

Po meni ono što je usralo barem hr.travian(o drugim serverima ne znam,ne igram ih) je to što se svi znaju,i svatko tko nema neki kontakt sa prijašnjih servera teško tj nikako ne može uspjeti.

Brain Killer
07.04.11, 15:32
Hm gledam tu neke koji pljuju po novoj verziji jer daje preveliku prednost ekipi koja igra s goldom pa si mislim , kaj ti isti koji pljuju po novoj verziji i po ljudima koji ju igraju nisu golderi? Koliko ja znam jesu i to veliki.
Inaće slučajno sam trenutno sticajem okolnosti prvi na serveru i mogu reć da sam u odnosu na prošle servere potrošio upola manje golda nego inače , a o prednostima se da razgovarat, malko je olakšano kak se nazivaju farmama al olakšano je i onima koji znaju igrat pa ti opet dođe na isto.
A što se tiće ubijanja Traviana , pa verzija 3.6 sa artovima ga je ubila definitivno i još ograničenje na okupljalištu ccc, ovdje kao golderi imaju prednost, je neku al ne kužim kak bu mi gold donio rese ak nem aktivan i pljačkal okolo???
Uostalom igra je različita od prvotnih verzija Traviana na kojima sam se učio igrat al Svima nam je isto pa ko voli i kom se sviđa nek igra , a kome ne nitko ga ne tjera pa samim tim i ne shvačam čemu vrijeđanje ljudi kojima se ovo sviđa.

LP BK

razigrana bakterija
07.04.11, 16:44
Hm gledam tu neke koji pljuju po novoj verziji jer daje preveliku prednost ekipi koja igra s goldom pa si mislim , kaj ti isti koji pljuju po novoj verziji i po ljudima koji ju igraju nisu golderi? Koliko ja znam jesu i to veliki.
Inaće slučajno sam trenutno sticajem okolnosti prvi na serveru i mogu reć da sam u odnosu na prošle servere potrošio upola manje golda nego inače , a o prednostima se da razgovarat, malko je olakšano kak se nazivaju farmama al olakšano je i onima koji znaju igrat pa ti opet dođe na isto.
A što se tiće ubijanja Traviana , pa verzija 3.6 sa artovima ga je ubila definitivno i još ograničenje na okupljalištu ccc, ovdje kao golderi imaju prednost, je neku al ne kužim kak bu mi gold donio rese ak nem aktivan i pljačkal okolo???
Uostalom igra je različita od prvotnih verzija Traviana na kojima sam se učio igrat al Svima nam je isto pa ko voli i kom se sviđa nek igra , a kome ne nitko ga ne tjera pa samim tim i ne shvačam čemu vrijeđanje ljudi kojima se ovo sviđa.

LP BK

kad igram...igram s goldom...to nije sporno...ali neke stvari se ipak moraju drzati distancirane od golda...npr. sada onaj komu se baca lova nakupovat ce kulture...s njom i sela...a s njima automatski i resse...i to stvara preveliku razliku izmedu gold i non gold igraca...sistem aukcija je tu samo da opticki zavara...onaj ko ne uplacuje gold je ovdje u velikom zaostatku neovisno sto ce na aukciji tu i tamo nesto prodati...
koja aktivnost ti treba kada server sam salje pljacke ?
inace ja ne vrijedam igrace...samo kazem da je ova verzija sa svim svojim sarenilom, igricama s herojem i slicnim glupostima...plus sva dodatna olaksanja u samoj igri...stvorena i prilagodena za djecu predskolskog uzrasta...

pegas
07.04.11, 17:25
evo ja igram s goldom i imam 4 sela a iskoristio jednu umjetninu ...
pa mi je malo glupo reci da bez golda nije moguce brzo kulture skupit ...
nego mi se cini da ce se sad drasticno smanjit razlika izmedju top igraca i normalnih (sa dosta golda)
a ono trebat ce se ponovo dokazivat brale :-))))))))))

Prime
07.04.11, 17:40
Jel bilo dosta o tome kome se sviđa,a kome ne?jel mozemo krenut na to ko koga,tko s kim etc..

GRINHIL
07.04.11, 18:19
kad igram...igram s goldom...to nije sporno...ali neke stvari se ipak moraju drzati distancirane od golda...npr. sada onaj komu se baca lova nakupovat ce kulture...s njom i sela...a s njima automatski i resse...i to stvara preveliku razliku izmedu gold i non gold igraca...sistem aukcija je tu samo da opticki zavara...onaj ko ne uplacuje gold je ovdje u velikom zaostatku neovisno sto ce na aukciji tu i tamo nesto prodati...
koja aktivnost ti treba kada server sam salje pljacke ?
inace ja ne vrijedam igrace...samo kazem da je ova verzija sa svim svojim sarenilom, igricama s herojem i slicnim glupostima...plus sva dodatna olaksanja u samoj igri...stvorena i prilagodena za djecu predskolskog uzrasta...

I sad ti kažeš da ne vrijeđaš igrače a tu kažeš da je igrica prilagođena za djecu predškolskog uzrasta...
Nemam ništa protiv tebe, ali definitivno se nalazim u ovoj izjavi i iskreno nije mi uredu baš.

Nadalje da se dotaknem i par drugih igrača: pogledajte moje postove-ukoliko me nitko nije napadao NIKAD nikoga nisam uvrijedio niti napisao ništa loše, dok se kod nekih igrača to ne može reći.
To je ono šta uopće ne volim i nije baš ok.
Kužim da kad nekog pobjediš treba ga zezat i provocirat malo, ali tu neki jaaaaaaaako pretjeruju i zna to bit izvan svakog civiliziranog ponašanja.
To me smeta, a ne to šta se kaka da nešto valja il ne valja, dal je nešto bolje, ljepše ili slično...
Ispravi me ako griješim, ali sami kažete da se isti ljudi vrte ovdje pa čemu onda pljuvat po nekome ko može skoro biti s tobom u savezu na nekom drugom serveru...pa svi (makar ja tak mislim) ovo igramo zbog ekipe i gušta.

Jel bilo dosta o tome kome se sviđa,a kome ne?jel mozemo krenut na to ko koga,tko s kim etc..

još je početak pa nemamo o čem drugom

dadyo
07.04.11, 20:08
I sad ti kažeš da ne vrijeđaš igrače a tu kažeš da je igrica prilagođena za djecu predškolskog uzrasta...
Nemam ništa protiv tebe, ali definitivno se nalazim u ovoj izjavi i iskreno nije mi uredu baš........

...često se na forumu naiđe na preosjetljive osobe; osobe koje se teško nose sa mišljenjem koje nije u skladu sa njihovim ali sve te osobe zajedno su "dječja emisija" za tebe...
...ti si definitivno postavio nove standarde u toj kategoriji, teško dostižne i u skladu s tim predlažem
1 GRINHIL kao mjernu jedinicu za preosjetljivost na forumska podbadanja

...ljudi se obično uvrijede zbog kritike upućene njima ili njihovom savezu al' tebe je pogodio komentar koji ne sadržava niti jedno od navedenog već se odnosi na novu verziju traviana :banned:

GRINHIL
07.04.11, 23:18
...često se na forumu naiđe na preosjetljive osobe; osobe koje se teško nose sa mišljenjem koje nije u skladu sa njihovim ali sve te osobe zajedno su "dječja emisija" za tebe...
...ti si definitivno postavio nove standarde u toj kategoriji, teško dostižne i u skladu s tim predlažem
1 GRINHIL kao mjernu jedinicu za preosjetljivost na forumska podbadanja

...ljudi se obično uvrijede zbog kritike upućene njima ili njihovom savezu al' tebe je pogodio komentar koji ne sadržava niti jedno od navedenog već se odnosi na novu verziju traviana :banned:

ne bi bubo gluposti da čitaš izjave pojedinaca malo duže vremena

znao bi onda da konstantno netko svoje mišljenje ili savez diže u visine, a nema muda ili volje ili pameti priznat da netko drugi ikada može bit upravu
to ja zovem egoizmom i samodopadnošću
tak da daj sebi jedan :banned:

:S

baka u kanalu
08.04.11, 06:29

pa i prije si kupovao kb.....bez upaljenih 25% bi radio 1/4 proslaava manje...možeš reči da su resi opljačkani..al imao bi i 1/4 vojske manje....tak da bi i pljačke bile slabije.
probaj igrati obje verzije bez uplate golda...u novoj nečeš imati heroja top 100...ali budeš imao golda i za npcclown

razigrana bakterija
08.04.11, 08:57
mah...vidim da je nekima ovdje jako tesko objasniti ocite stvari...ako vama pase i odgovara igra na ovoj verziji koja je svojim dizajnom...novitetima i potrebnom znanju da bi netko bio bio uspjesan prilagodena predskolskom uzrastu...slobodno uzivajte i dalje...

vec iduci t4 server vjer nece biti regano vise od 5-6 k...

ASOT
08.04.11, 10:34
mah...vidim da je nekima ovdje jako tesko objasniti ocite stvari...ako vama pase i odgovara igra na ovoj verziji koja je svojim dizajnom...novitetima i potrebnom znanju da bi netko bio bio uspjesan prilagodena predskolskom uzrastu...slobodno uzivajte i dalje...

vec iduci t4 server vjer nece biti regano vise od 5-6 k...

Šta radiš tu još uvik onda? Pa ovo ti je forum od te igrice za djecu predškolskog uzrasta? Nije valjda da se voliš družit s nama DJECOM?
Ako je tako super za tebe.. vrhunac života dadiljanje djece na forumu.
Daj brate ne s* molin te. Navija si se ka pokvarena ploča,sve znaš a navodno ne igraš. Pa ajde budi iskren pa nam samo kaži koji ti je nick? :)

Superhik
08.04.11, 13:23
Slazem se sa razigranim da golderi imaju preveliku prednost sada. Neki imaju sramotno malo off bodova a heroji im u top 10 servera! Proslo tek mjesec dana igre a normalno je imat 4 sela! Izivljavanje na pocetnicima sa herojem jer si goldom moze priustit dovoljno kanti da ga ozivi! A da ne govorim o napetosti igre koja ne postoji. Prosli server nakon mjesec dana igre savezne kordinirane akcije su bilr normalna stvar (PC vs. Kifle, S&T vs. Zdrpi i njegov savez itd.) Sad su povremena insividualna hrackanja vrhunac setvera.

GRINHIL
08.04.11, 13:43
Slazem se sa razigranim da golderi imaju preveliku prednost sada. Neki imaju sramotno malo off bodova a heroji im u top 10 servera! Proslo tek mjesec dana igre a normalno je imat 4 sela! Izivljavanje na pocetnicima sa herojem jer si goldom moze priustit dovoljno kanti da ga ozivi! A da ne govorim o napetosti igre koja ne postoji. Prosli server nakon mjesec dana igre savezne kordinirane akcije su bilr normalna stvar (PC vs. Kifle, S&T vs. Zdrpi i njegov savez itd.) Sad su povremena insividualna hrackanja vrhunac setvera.

to stoji
ali zar misliš da će takvi igrači moći goldat heroja kad se igra malo razvije i kad offovi budu jaki i defovi također?
ja ne mislim da budu
takvi će morati jaaaaako puno goldat da bi opstali pa ak oće neka budala...
ne znam kak na ostalim koo, al na ++ još praktično nije ništa ozbiljno bilo
ni ne očekujem skoro jer je sve teže počistit vlastito dvorište zbog tog golda tako da po meni sama igra daje malo više muke da se nešto riješi šta ranije nije bio slučaj

znam i ja da nije savršeno, ali nemre da se ne prizna da na ovaj način neki loši igrači na početku imaju prednost sa goldom a to nosi samo činjenicu da kanije budu bolje farme

The Bryach
08.04.11, 13:55
ma nije uopce bit golda tolko... vec sto je ocito sve napravljeno da igrac moze sto duze opstat na ovom serveru... em sto se tice bildanja heroja em sto se tice farmanja za koje su napravili najvecu idotariju s tolikim ressima u oazama... igram cisto da vidim ovu igru i nitko me nije napo prakticki, prestrasno...
a bako u kanalu ovo sto meljes oko golda je idotarija... kao prvo moras imat srece da dobijes neki item za koji ces dobit lijepu cifru a kao drugo, sto dalje ide server sve su ponude manje a i te avanture kojima se radujes... dakle da, zaradis si gold al je to cisto nafuravanje da se ljudi naviknu jos vise na gold...

dr.krafter
08.04.11, 14:55
ma nije uopce bit golda tolko... vec sto je ocito sve napravljeno da igrac moze sto duze opstat na ovom serveru... em sto se tice bildanja heroja em sto se tice farmanja za koje su napravili najvecu idotariju s tolikim ressima u oazama... igram cisto da vidim ovu igru i nitko me nije napo prakticki, prestrasno...
a bako u kanalu ovo sto meljes oko golda je idotarija... kao prvo moras imat srece da dobijes neki item za koji ces dobit lijepu cifru a kao drugo, sto dalje ide server sve su ponude manje a i te avanture kojima se radujes... dakle da, zaradis si gold al je to cisto nafuravanje da se ljudi naviknu jos vise na gold...

Da,boldanog se nisam htio još hvatati,jer treba proći vremena,ali realno je da treba imati i sreće sa itemima

rony !
08.04.11, 21:15
ma ovaj t4 verzija traviana meni je stoput bolja od starije verzije :narf::narf::narf::narf:

baka u kanalu
08.04.11, 22:23

jep ovo zadnje ti stoji..al ja se više nebudem navukao...ni na aktivnu igru....a o uplatama više da i ne govorim......
eto skipe nis upalio 2 tjedna..igram farmu na 20h.....hebu me sam sa avanturama..malo sim malo tam....jel ima neko debelog da mi uzme prvo selo :p

a glede kvalitete igre,o kojoj razigrani priča.......imaš pivu od mene ak na s1 bude više od 300 igrača za 2 mjeseca.....ma kakvih 300......¸100 aktivnih.

razigrana bakterija
09.04.11, 02:19
ma ovaj t4 verzija traviana meni je stoput bolja od starije verzije :narf::narf::narf::narf:

svim farmama...ne samo tebi...

nazgul1982
09.04.11, 04:54

hvala qurcu da netko ima iq preko sobne tempereture

The Bryach
09.04.11, 09:49
a glede kvalitete igre,o kojoj razigrani priča.......imaš pivu od mene ak na s1 bude više od 300 igrača za 2 mjeseca.....ma kakvih 300......¸100 aktivnih.

pa znam da nece.. al tomu nije kriva verzija vec preveliki broj servera... uostalom bar znam da tih 100 preostalih aktivnih igraca zna igrat jer su opstali pod pritiskom...
a ta brojka sto pise na s4 sto se tice broja aktivnih igraca, nek mi netko definira sta tocno daje atribut tamo aktivnog igraca... ja tam imam acc i logiram se 3 puta dnevno mozda, jel me to cini aktivnim igracem? brojka moze bit ovdje samo veca jer svaki debil moze opstat uz minimalnu aktivnost da ne kazem i znanjem... bas me zanima kak to bude izgledalo kad sa svakakvim mulcima bude trebalo organizirat akciju, tek ce onda nekima doc u glavu "pa na koju foru ovaj jos na ovom serveru?"

48V
09.04.11, 10:34
Bry@
ja tam imam acc i logiram se 3 puta dnevno mozda

Ma čisto da te upozorim da si vjerovatno pomješao dan i sat:cerek:

erorr
09.04.11, 13:16
evo mi neigramo sa goldom što se može viditi po heroju a iskreno i adventure nam nisu baš na ruku, ali ajde dobro, ali npr, u pocetku smo pravili zabave 2-3 po danu i to je 60k resa dosta ako se uzme proizvodnju i sve , sada je Kb po danu preko 1k i jednostavno se više ne isplati praviti zabave (ko golda kupi 1 art i to mu je uštedilo 40k resa) dok oni koji negoldaju moraju poslati hrpu napada (za travian plus neznam jer ga nemamo, ali zato racun je pokriven skoro 24h i po danu se rucno pošalje minimalno 500 napada) znaci u prednosti su što se tice Kb ali kod goldanja građevina nisu, nemožeš ti izgoldati ako nemaš resa. Što se tice heroja je može se dobiti resa preko heroja koliko iskreno neznam ni to,ali ako pogledam 24 napadaci mislim bar a heroj je 75 tu vec neštima baš...jer budimo realni heroj je u ovoj verziji heben... i ove igrace koji neznaju igrati , nemaju vremena da se lako dotuci samo sa herojem i napraviti farmu,ali evo naš heroj ima off 3-4k dok golder nemora uopce uzimati one svitke uzme par artova i ima istu snagu kao i mi koji smo izgubili hrpu off-a na ciscenju i svemu...znaci ukratko možete biti golder kolikki hocete ali ako neznate igrati nece vam pomoci, ako znate imate ogromu prednost, a opet u svom tom ludilu mi uspijemo izvuci koji gold preko srebra i staviti hranu na 25% tako da kada se pogleda negolderima koji znaju igrati ova verzija donekle i pomaže zato..... juriš u nove pobjede :)

asterix3
09.04.11, 13:32
evo mi neigramo sa goldom što se može viditi po heroju a iskreno i adventure nam nisu baš na ruku, ali ajde dobro, ali npr, u pocetku smo pravili zabave 2-3 po danu i to je 60k resa dosta ako se uzme proizvodnju i sve , sada je Kb po danu preko 1k i jednostavno se više ne isplati praviti zabave (ko golda kupi 1 art i to mu je uštedilo 40k resa) dok oni koji negoldaju moraju poslati hrpu napada (za travian plus neznam jer ga nemamo, ali zato racun je pokriven skoro 24h i po danu se rucno pošalje minimalno 500 napada) znaci u prednosti su što se tice Kb ali kod goldanja građevina nisu, nemožeš ti izgoldati ako nemaš resa. Što se tice heroja je može se dobiti resa preko heroja koliko iskreno neznam ni to,ali ako pogledam 24 napadaci mislim bar a heroj je 75 tu vec neštima baš...jer budimo realni heroj je u ovoj verziji heben... i ove igrace koji neznaju igrati , nemaju vremena da se lako dotuci samo sa herojem i napraviti farmu,ali evo naš heroj ima off 3-4k dok golder nemora uopce uzimati one svitke uzme par artova i ima istu snagu kao i mi koji smo izgubili hrpu off-a na ciscenju i svemu...znaci ukratko možete biti golder kolikki hocete ali ako neznate igrati nece vam pomoci, ako znate imate ogromu prednost, a opet u svom tom ludilu mi uspijemo izvuci koji gold preko srebra i staviti hranu na 25% tako da kada se pogleda negolderima koji znaju igrati ova verzija donekle i pomaže zato..... juriš u nove pobjede :)

da ali koliko god negoldera mijenja srebro za zlato puno vise kupuje gold pa ga mijenja za srebro,jer u ovoj verziji puno toga ovisi o zlatu.. ja sam krunuo igrat da vidim novu verziju (ne svidja mi se :D ),ali eto sad igram deff (sim city) :D

kiler
20.04.11, 13:41
izgleda da je proradilo

jel igra još itko ovaj server

dadozg
20.04.11, 14:43
igraju...farme :) hvala im :)

TaraT
20.04.11, 14:58
igraju...farme :) hvala im :)

nemoj tako o pc-u

kiler
20.04.11, 18:55
ovolika koncentracija novoregistriranih nije odavno viđena

dado vidim padaš u poretku

kaj za mjesec dana prestaješ sa igrom ćim se zabiješ u nećiji zid:opala:

dadozg
20.04.11, 19:51
daj koorde i evo mene k tebi svaki dan,kad mi nestane farmi bit češ i ti dobar :) igram laganini,5 minuta dnevno-manga igra ....i sa takvom aktivnošču smo u top 20 ha ha ha

baka u kanalu
20.04.11, 22:02
ako netko nevidi da je kretenski,idiotski i iskljucivo za intelektualno deformirane uvedeno da se sve pljacke iz gold cluba salju jednim klikom ,da se dio offa vraca goldom ili da se odanost pumpa goldom onda mu ja to nisam kadar objasniti

intelektualac....pa zar gold nije davao prednost i u starim verzijama.....mene recimo najviše muči lakše brisanje poruka :P

kiler
20.04.11, 22:24
dado tu smo na -+

dođi i čeka te:cvjetic:

a mošeš doći i po :tough:

GRINHIL
22.04.11, 14:19
intelektualac....pa zar gold nije davao prednost i u starim verzijama.....mene recimo najviše muči lakše brisanje poruka :P

a gle face nazgula pa kao ne kuži...đizs
dosta se njih sjebalo u svojim izjavama da s4 smrdi i sl. i sad kak će drugačije neg da brani svoj stav...
pa on po tom pljuje, a zar valhala i pc nisu isti klinac?
pa čovjek samim tim pljuje po svojima....šta reći...

razigrana bakterija
22.04.11, 16:51
a gle face nazgula pa kao ne kuži...đizs
dosta se njih sjebalo u svojim izjavama da s4 smrdi i sl. i sad kak će drugačije neg da brani svoj stav...
pa on po tom pljuje, a zar valhala i pc nisu isti klinac?
pa čovjek samim tim pljuje po svojima....šta reći...

ma samo polako...budete i vi valjda jednom shvatili neke stvari...doci ce to do glave...s vremenom...samo polako...nemojte se preforsirati...

gold nikada nije davao toliku prednost koliku daje sada...prije se koristenje golda u velikoj mjeri moglo kompenzirati aktivnoscu i znanjem...sada gold kompenzira i aktivnost i znanje...postoje stvari u koje gold ne bi smio imati utjecaja...tj. makar bi trebale postojati...

Ciganin
22.04.11, 17:23
ajd osim slikovnice i osim prednosi i mane gold-a šta ima novog :) ili starog...

dadozg
22.04.11, 17:43
ma samo polako...budete i vi valjda jednom shvatili neke stvari...doci ce to do glave...s vremenom...samo polako...nemojte se preforsirati...

gold nikada nije davao toliku prednost koliku daje sada...prije se koristenje golda u velikoj mjeri moglo kompenzirati aktivnoscu i znanjem...sada gold kompenzira i aktivnost i znanje...postoje stvari u koje gold ne bi smio imati utjecaja...tj. makar bi trebale postojati...

nije istina i prije su gold igrači imali veliku prednost pred ne gold igračima,kak bi ti vratio skatane farme bez golda?

istina je jedina ta da se ovaj travian igra zbog ekipe,tebi ne paše ok,meni isto ide puno toga na jetra počevši od koma grafike koja je usporila do bola igru te se više maltene ne može igrati travian na mobitelu do nekih drugih stvari,ali igram ovaj server samo iz jednog razloga-......zbog toga kaj nas je Voljeni pozvao i radi ekipe koja je dobra do bola....ako je ekipa dobra te ako je druženje zanemari se sve ostalo....tebi je izgleda igra ispred ekipe zato ne igraš ovaj server....

GRINHIL
22.04.11, 18:01
nije istina i prije su gold igrači imali veliku prednost pred ne gold igračima,kak bi ti vratio skatane farme bez golda?

istina je jedina ta da se ovaj travian igra zbog ekipe,tebi ne paše ok,meni isto ide puno toga na jetra počevši od koma grafike koja je usporila do bola igru te se više maltene ne može igrati travian na mobitelu do nekih drugih stvari,ali igram ovaj server samo iz jednog razloga-......zbog toga kaj nas je Voljeni pozvao i radi ekipe koja je dobra do bola....ako je ekipa dobra te ako je druženje zanemari se sve ostalo....tebi je izgleda igra ispred ekipe zato ne igraš ovaj server....

sve si rekao sa ovim postom
realno ovo je dosadno igrat zbog čekanja i da nema ekipe...

razigrana bakterija
23.04.11, 10:48

nisam ni rekao da nisu imali prednost prije...imali su...ali ni priblizno toliku prednost koliku imaju s ovom verzijom...sada niti trebas biti aktivan...niti trebas nesto pretjerano znati...dovoljno je kucati gold...mozes kupiti kulturu...gold club ti pljacka...mozes vratiti dio vojske...sve ove perverzije s herojem...a i dalje ti je ostalo sve ono sto si imao prije s goldom...ove vase bajke i zablude da se na aukcijama moze zaraditi gold...moze...ali to su sitne brojke...plus sto moras imati povecu srecu da dobijes nesto sto mozes dobro prodati...i za to dobijes neku sicu golda koju utrosis na nesto malo bonusa...i opet nisi nista blizi onim igracima koji kupuju gold i rade npc...koriste automatsku izgradnju i sl...

dadozg
23.04.11, 11:09
nisam ni rekao da nisu imali prednost prije...imali su...ali ni priblizno toliku prednost koliku imaju s ovom verzijom...sada niti trebas biti aktivan...niti trebas nesto pretjerano znati...dovoljno je kucati gold...mozes kupiti kulturu...gold club ti pljacka...mozes vratiti dio vojske...sve ove perverzije s herojem...a i dalje ti je ostalo sve ono sto si imao prije s goldom...ove vase bajke i zablude da se na aukcijama moze zaraditi gold...moze...ali to su sitne brojke...plus sto moras imati povecu srecu da dobijes nesto sto mozes dobro prodati...i za to dobijes neku sicu golda koju utrosis na nesto malo bonusa...i opet nisi nista blizi onim igracima koji kupuju gold i rade npc...koriste automatsku izgradnju i sl...

u pravu si kaj se tiče golda,manga i ja smo kupili 22 umjetnine -600 golda i naglo skočili sa popom koji ujedno daje i proizvodnju...čak ni ne farmamo više toliko jer imamo dobru proizvodnju....

GRINHIL
23.04.11, 11:54
nisam ni rekao da nisu imali prednost prije...imali su...ali ni priblizno toliku prednost koliku imaju s ovom verzijom...

opet znači da je bilo velike razlike između goldera i nongoldera
o čem sad mi tu uopće pričamo
da se igra igrica koja nema takvih sranja onda bi to trebalo reć: ok ko je jači jači je jer ne bi bilo razlike u uvjetima...
a realno ako želiš biti na travu jak igrač moraš visit nonstop na njemu tako da ovaj gold je samo dao šansu da igraju i oni koji nisu nonstop online šta je po meni ok
to samo znači jači server jer automatski ima više jačih igrača
sad da li su jaki jer plaćaju ili igraju nije uopće bitno ali je dalo i jednu novu čar
a to smeta samo onima koji su do sada bez problema osvajali kvadrante da ne kažem servere pa sad budu imali više muke to napraviti
ali opet snaga momčadi i aktivnost mora doći do izražaja kad tad
sada na početku je to minimalno,ali kasnije šta će ti i gold i itemi kad nemaš pojma šta s tim da napraviš...

razigrana bakterija
23.04.11, 12:01
opet znači da je bilo velike razlike između goldera i nongoldera
o čem sad mi tu uopće pričamo
da se igra igrica koja nema takvih sranja onda bi to trebalo reć: ok ko je jači jači je jer ne bi bilo razlike u uvjetima...
a realno ako želiš biti na travu jak igrač moraš visit nonstop na njemu tako da ovaj gold je samo dao šansu da igraju i oni koji nisu nonstop online šta je po meni ok
to samo znači jači server jer automatski ima više jačih igrača
sad da li su jaki jer plaćaju ili igraju nije uopće bitno ali je dalo i jednu novu čar
a to smeta samo onima koji su do sada bez problema osvajali kvadrante da ne kažem servere pa sad budu imali više muke to napraviti
ali opet snaga momčadi i aktivnost mora doći do izražaja kad tad
sada na početku je to minimalno,ali kasnije šta će ti i gold i itemi kad nemaš pojma šta s tim da napraviš...

bilo je razlike izmedu gold i non gold igraca...ali ne prevelike...vecina tih razlika se mogla nadoknaditi aktivnoscu...sada se ta razlika ne moze nadoknaditi aktivnoscu i jos je vise povecana...i izrazena...

jak acc ne znaci i jakog igraca...bitna je razlika da li je acc izgraden ili kupljen...

sstipo
23.04.11, 13:20
bas me zanima kako je razigrani tako dobro upucen u novu verziju, sa svim pojedinostima, a ne igra .. mora da je bio ukljucen u dizajn nove verzije
nije mi jasno sto se cijelo vrijeme bunis, goldi ovo goldi ono .. hoces nam reci da ti nikada nisi igrao sa goldima?

i za kraj, ajde nam skrati muke i reci koji ti je nick na serveru ... ako ne igras odjezi (citati: kiler) sa ovog ts4 foruma
malo si nam svima dosadio, ponavljas se ko pokvarena ploca ...

razigrana bakterija
23.04.11, 13:47
bas me zanima kako je razigrani tako dobro upucen u novu verziju, sa svim pojedinostima, a ne igra .. mora da je bio ukljucen u dizajn nove verzije
nije mi jasno sto se cijelo vrijeme bunis, goldi ovo goldi ono .. hoces nam reci da ti nikada nisi igrao sa goldima?

i za kraj, ajde nam skrati muke i reci koji ti je nick na serveru ... ako ne igras odjezi (citati: kiler) sa ovog ts4 foruma

moras biti upucen :D jesam...igrao sam s goldom...i kao takav kazem da je ova verzija ubila igru :)

bez brige za moj nick :d ne mozes ga ni fejkati...znam da to vama farmama iz triumpha najbolje ide :D

sstipo
23.04.11, 14:02

razigrana bakterija
23.04.11, 14:03

sloboda govora...demokracija :)

sstipo
23.04.11, 14:10
:D .. ajde neka ovo cujemo i od tebe

zato ti saljem jedan link, odnosno dva, da izrazis svoju slobodu govora ...
http://forum.travian.com.hr/forumdisplay.php?8-%C5%BDalbe
http://forum.travian.com.hr/forumdisplay.php?7-Op%C4%87enito

nadam se da cemo od danas tamo citati tvoje zalbe i kritike novog traviana :D

razigrana bakterija
23.04.11, 14:12
nova verzija se direktno tice ovog s4 servera...drzim se teme :D

sstipo
23.04.11, 14:14
# Veleposlanstvo Traviana - Svijet 4
# Politika i Diplomacija - Svijet 4
# Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

niti su ove tvoje zalopojke politika, a bome niti diplomacija servera, a jos manje trenutno stanje na serveru ... :P

razigrana bakterija
23.04.11, 14:16
# Veleposlanstvo Traviana - Svijet 4
# Politika i Diplomacija - Svijet 4
# Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

niti su ove tvoje zalopojke politika, a bome niti doplomacija servera, a jos manje trenutno stanje na serveru ... :P

je trenutno stanje na serveru kad svaka farma moze prezivjeti duze od mjesec-dva :D

sstipo
23.04.11, 14:16
ma beznadan si slucaj ... :P
idem radje gledati rolerice na jarunu :D

Barthezz
23.04.11, 16:15
Ove bakterije razigrane svugdije ima, dosadan je više i naporan....

Btw,
ne mogu nać, pa sorry ako spamam, hoće li bit kakvog popusta sad za gold na Uskrs???

TaraT
23.04.11, 20:14

pa, prestat ce on prigovarati kad netko pobrise sve farme na s4
obzirom da ih ima minimalno 10500, tesko da ce uskoro usutiti

razigrana bakterija
23.04.11, 22:32

Btw,
ne mogu nać, pa sorry ako spamam, hoće li bit kakvog popusta sad za gold na Uskrs???

znam da me volite :D sigurno si u nekom od farma saveza :)

tarat...tako nekako :D

Barthezz
24.04.11, 00:24
Nisam, ne brini,, bil sam nasađen pa sam odusto od s1, al tako se neće više ponovit na t4!
Škola se plaća!
;)

baka u kanalu
24.04.11, 02:23
probaj bez golda igrati obje verzije...ja neznam sad jesam bio najsretniji u avanturama...al ni jedan gold nisam uplatio....25%,plus imam non stop,još 10 dana plačeno..npc radim,doduše sam za naseljenike i žitnica kad je puna...imam još za prodati kacigu opreza,2 oklopa,kantu,10 svitaka..70 golda na acu.....kupio sam nikice i štap neki da budem brži jer mi crop u prpizdini......
mislim sam veliš da farme duže opstaju....a tvrdiš i da je no gold igračima otežana igra,tj da su prednosti golderima sad veče....
tko je pametan bude čuvao kante i kacige za bržu izradu vojske...to bude poslije imalo dobru cjenu..
ps..baš bi mi dobro došao aktivan dual....kak igram garažu za tvoj savez :D

dadozg
24.04.11, 08:48
sretan Uskrs svima u moje ime,ime mog dualca,ime naših farmi te svih pacijenata i onih koji nisu još pacijenti ali če to postati :)

uživajte ova dva dana i najte puno papati šunkice i jajčeka :)

Arwen
24.04.11, 10:46
Na Uskrsnu nedjelju, uskrsnite i Vi. Maknite kamenje straha sa srca. Grobni pečat ukočenosti.
Ne marite za stražu koja budno pazi da ne pokažete znak života. Dajte danas maha srcu! Učinite neočekivanu gestu dobrote. Istresite svoj sitniš prvom siromahu na cesti. Volite li nekog, odvažite mu se to reći.
Danas kada je Sloboda pobjedila strah, Svijetlo mrak a Ljubav smrt,
Sretan Vam Uskrs prijatelji, znani i neznani ma gdje bili!

:luvz:

TaraT
24.04.11, 15:40
Nisam, ne brini,, bil sam nasađen pa sam odusto od s1, al tako se neće više ponovit na t4!
Škola se plaća!
;)

mozda se i na s4 nadje neki savez pa vas "nasadi", tj. pobrise
navodno da to nije bio neki problem na s1

& sretan Uskrs svima na s4

razigrana bakterija
24.04.11, 21:06
probaj bez golda igrati obje verzije...ja neznam sad jesam bio najsretniji u avanturama...al ni jedan gold nisam uplatio....25%,plus imam non stop,još 10 dana plačeno..npc radim,doduše sam za naseljenike i žitnica kad je puna...imam još za prodati kacigu opreza,2 oklopa,kantu,10 svitaka..70 golda na acu.....kupio sam nikice i štap neki da budem brži jer mi crop u prpizdini......
mislim sam veliš da farme duže opstaju....a tvrdiš i da je no gold igračima otežana igra,tj da su prednosti golderima sad veče....
tko je pametan bude čuvao kante i kacige za bržu izradu vojske...to bude poslije imalo dobru cjenu..
ps..baš bi mi dobro došao aktivan dual....kak igram garažu za tvoj savez :D

pretpostavljam da se ovo odnosilo na mene...garazu za ciji savez ? koliko znam ja ne igram :)

baka u kanalu
24.04.11, 22:07
pretpostavljam da se ovo odnosilo na mene...garazu za ciji savez ? koliko znam ja ne igram :)

da tebi je bilo namjenjeno...igram garažu za igrača pc saveza,doduše nije starosjedioc tamo..:P

TaraT
24.04.11, 22:28
da tebi je bilo namjenjeno...igram garažu za igrača pc saveza,doduše nije starosjedioc tamo..:P

sori, ali meni osobno to zvuci u rangu kao da netko kaze da igra farmu

Superhik
24.04.11, 22:48
sori, ali meni osobno to zvuci u rangu kao da netko kaze da igra farmu

Bi garaža nekom iz PCa na ovom serveru je poražavajuće. Pa nema PCa na ovom serveru, po imenu možda al po igri prije 1. bojna :D

baka u kanalu
24.04.11, 23:45
prije bi rekao da igram popera.....ne farma me niko

TaraT
25.04.11, 13:13
nisam rekao da te netko farma, nego da meni osobno pojam garaze nije puno drukciji od pojma farme
i za jednog i za drugog je pozeljno da imaju visoka skladista i zitnice, da imaju dobru proizvodnju koju daju nekom drugom (dragovoljno ili ne)
takodjer, pozeljno je da nemaju vlastitu vojsku (bilo da ne jede hranu ili da ne smeta u farmanju)
jedina razlika je da je pozeljno da je garaza cesto aktivna i da pazi na naselja

u biti, kad to malo sumiras, garaza i je privatna farma

kiler
25.04.11, 16:25
:brukica:nevjerovatno da si netko iz PC saveza dozvoli ovako nešto

poslije će se busati u prsa sa velikim pljačkama i velikim igrama , a vjerujem da imaju barem 20 takvih garaža

i moja baba bi to dobro odigrala

vi ste velika nula u igri 1:1 :brukica:

jedino kad ste velika koalicija onda izlazite iz mišje rupe

zvrkica
25.04.11, 16:36

poslije će se busati u prsa sa velikim pljačkama i velikim igrama , a vjerujem da imaju barem 20 takvih garaža

nemoj se sramiti, nije sramota pitati...

DA kiler, možeš i ti biti garaža PC-ja :welcome:

ako ne želiš uvijek možeš dati svojoj babi da igra ona bi ionako sigurno bolje odradila to:witch:

Superhik
25.04.11, 17:48

Apsolutno se slažem za ovaj server :)

kiler
25.04.11, 19:38
:dance:
nemoj se sramiti, nije sramota pitati...

DA kiler, možeš i ti biti garaža PC-ja :welcome:

ako ne želiš uvijek možeš dati svojoj babi da igra ona bi ionako sigurno bolje odradila to:witch:

jedva čekam da vidim kakve ćete koalicije složiti i onda se razbacivati strašnim frazama

a kad vidim da je i dado kod vas bojim se da nećete dugo :dance:

ali nema veze on će izaći van za mjesec dana i ostaviti acc prijateljici

dadozg
25.04.11, 19:44
:dance:

jedva čekam da vidim kakve ćete koalicije složiti i onda se razbacivati strašnim frazama

a kad vidim da je i dado kod vas bojim se da nećete dugo :dance:

ali nema veze on će izaći van za mjesec dana i ostaviti acc prijateljici

hahahahhahaha ja sam i zadnji s4 igrao u PC pa sam odigrao do kraja :) a kaj se tiče mega koalicija evo pred potpisom smo sa dva kvadranta pa onda zajedno idemo na tvoj jer se tebe najviše bojimo :)

kiler
25.04.11, 21:45
hahahahhahaha ja sam i zadnji s4 igrao u PC pa sam odigrao do kraja :) a kaj se tiče mega koalicija evo pred potpisom smo sa dva kvadranta pa onda zajedno idemo na tvoj jer se tebe najviše bojimo :)

strah je ljudska vrlina

a ne trebaš ići na moj kvadranta kad sam ja već na tvojem kvadrantu

malo se okreni oko sebe i tu sam :cerek:

pratim te budno i pjevat ću ti uspavanku uskoro :cry:

dadozg
25.04.11, 21:58
ak si na mom kvadrantu onda si u onim SC farmama...a tamans am pomislio da nekog vraga vrijediš :(

nego pao je server i kaj sad sa vojskom koja je na hranjenju kod neaktivaca????

ASOT
25.04.11, 22:06
Vojska ne crkaje još 24h nakon isteka primirja,taman maloprije i ja dobija tu info.

erorr
25.04.11, 22:09
šta vrijedi kada se opet srušio

TaraT
25.04.11, 22:40

koliki si ono ww off imao, prizaboravio sam, daj me molim te podsjeti ili baci link da ne trazim
mission impossible

Prime
25.04.11, 23:31
Nekako mi sporo to pc cisti taj sc,nije valjda da ste zaboravili igrat?

Superhik
26.04.11, 00:07
Obrnuto je, Sc dijeli pljuskice PCu tj fejkovima koji se uhljebili u PC :D

baka u kanalu
26.04.11, 01:19
pa dobro zašto je nebi odigrao za nekog.....nemam vremena za aktivnu igru,gold neću iz principa uplačivati.....ustvari jedino bi još za rf odigrao /i plačao/ak se uspijemo ikad više skupiti.
al dosta o meni...i dado je tu na serveru kaj ne :P

je te ne razumijem kaj je tu sporno....pa neću baš biti bez ijednog vojnika...razvijam ac normalno..
više bi te trebali brinuti multi acevi

citat kiler sam malo fulao...i tara također :P

dadozg
26.04.11, 06:31
koliki si ono ww off imao, prizaboravio sam, daj me molim te podsjeti ili baci link da ne trazim
mission impossible

nisam imao ww off,imao sam deff...koliki to znaju oni koji trebaju znati ;)

hzg
26.04.11, 06:54
Ne znam ja nista :cerek:

Nego jel ima kakvih ratova, cujem da se SC sprema na PC... samo se nadam da se nece izroditi PSC :p

kiler
26.04.11, 07:05
ak si na mom kvadrantu onda si u onim SC farmama...a tamans am pomislio da nekog vraga vrijediš :(

nego pao je server i kaj sad sa vojskom koja je na hranjenju kod neaktivaca????

kaj ti vojske imaš

a mislil sam da samo klikaš kućice :to victory:

daj pokaži tu moćnu armiju da kvadrant zadrhti, da se server zatrese ROTFL

ali pazi da obuku navečer spavačice prije spavanja da ne dobe prehladu :cerek:

ajoj on ima vojsku koju je poslal na hranjenje

ajoj

dadozg
26.04.11, 07:38
kaj ti vojske imaš

a mislil sam da samo klikaš kućice :to victory:

daj pokaži tu moćnu armiju da kvadrant zadrhti, da se server zatrese ROTFL

ali pazi da obuku navečer spavačice prije spavanja da ne dobe prehladu :cerek:

ajoj on ima vojsku koju je poslal na hranjenje

ajoj
Pa imam tri batine koje previse jedu :)

Nego oprosti vidim da si naprosto opsjednut samnom pa te moram obavjestiti na tvoju veliku zalost nisam gay :(:( .....

kiler
26.04.11, 09:20
Pa imam tri batine koje previse jedu :)

Nego oprosti vidim da si naprosto opsjednut samnom pa te moram obavjestiti na tvoju veliku zalost nisam gay :(:( .....

ajde nemoj se ljutiti

ti si mi ipak idol u igri i moli bi te da mi dozvoliš da osnujem fan club ljubitelje tvojeg lika i djela

razmišljao sam i o imenu, pa ako dadneš zeleno svjetlo zvali bi se dadobegamsaservera

ne sekiraj se nisam gay ali znaj svi smo mi gay u duši:lovju:

Superhik
26.04.11, 09:57
Ajmo vas dvoje malo se smirit. Privatne rasprave nastavite na privat chat a ovdje pustite ljude na miru s time :)

dadozg
26.04.11, 10:38
Ajmo vas dvoje malo se smirit. Privatne rasprave nastavite na privat chat a ovdje pustite ljude na miru s time :)

Ma pusti ga vidis da je jos frustriran kaj je prosli s4 natamburan....al aj ovaj server je pc slab pa mozda prezivi do kraja ;)

Nego ima kakvih novosti ili je i dalje server dosadan do bola...

MarineKing
26.04.11, 16:34
dakle do toga je doslo da se pacijenti ismijavajuhttp://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

Prime
26.04.11, 16:51
Ovi neki novi regruti iz pc-a nikako da ne nauce da nemozes glavom kroz zid.