PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

dadozg
26.04.11, 17:43
dakle do toga je doslo da se pacijenti ismijavajuhttp://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

ma ti pacijenti sami poperi,12 njih u top 20 :)

GRINHIL
26.04.11, 21:59
ma ti pacijenti sami poperi,12 njih u top 20 :)

kad ste pokupovali sve umjetnine, lako tako
:P

kiler
26.04.11, 22:17
ajmo neka akcija neka se ukaže

pa kaj taj svemogući pc nema ništa za pokazati

neko katanje ili je stalno:opala:

Superhik
26.04.11, 22:41
dakle do toga je doslo da se pacijenti ismijavajuhttp://www.travian.com.hr/?uc=hr3_3045

Pacijenti se ismijavaju, farmaju, kataju i neobjašnjivom lakočom zakucavaju :D

razigrana bakterija
26.04.11, 23:25
Pacijenti se ismijavaju, farmaju, kataju i neobjašnjivom lakočom zakucavaju :D

kad su preuzeli osobine bojne...

nema velikog vode..i odma kola nizbrdo...

Superhik
26.04.11, 23:48
kad su preuzeli osobine bojne...

nema velikog vode..i odma kola nizbrdo...

Sad se kao samo sprdaju u PCu i šale, još malo pa će doči faza kada nemaju cajta i onda će otkrit RL :D hahaha

razigrana bakterija
26.04.11, 23:51
Sad se kao samo sprdaju u PCu i šale, još malo pa će doči faza kada nemaju cajta i onda će otkrit RL :D hahaha

ili ce velikom vodi opet netko polomiti nogu u mraku pa ce se vratiti da izvuce svoje sljedbenike iz crne rupe :D

Superhik
26.04.11, 23:54
ili ce velikom vodi opet netko polomiti nogu u mraku pa ce se vratiti da izvuce svoje sljedbenike iz crne rupe :D

Nakon kavice sa "velikim vođom" i još nekim umirovljenim PCovcima siguran sam da do povratka neće doči i da se svima obje noge slome :D

hzg
27.04.11, 00:51
ne zazivaj nesrecu :p

bolje neki rat :cerek:

GRINHIL
27.04.11, 12:52
ne zazivaj nesrecu :p

bolje neki rat :cerek:

odi na neki afrički server npr. libijski tam je tulum
:D

bako
27.04.11, 21:45
premalo teutonaca na serveru

dadozg
28.04.11, 11:31
premalo teutonaca na serveru

ali nije premalo farmi :)

bako
28.04.11, 11:57
ali nije premalo farmi :)

al nema nikakvog offa pa da ga uhvatim

asterix3
28.04.11, 11:58

ne brini nema nigdje ni deffa :D

GRINHIL
28.04.11, 15:51
ne brini nema nigdje ni deffa :D

Ja ga vidio neki dan.
MIslim da je Def kupoval ćevape kod busnog.
:d

dadozg
28.04.11, 16:53

nađe se to,kod nas je zanimljivo na -- nas napadaju sa deffom :D:D:D

kiler
28.04.11, 22:41
nađe se to,kod nas je zanimljivo na -- nas napadaju sa deffom :D:D:D

kaj je zabranjeno napadati sa defom

iznenadiš i sebe i protivnika kak ti dobro ide :D

Prime
28.04.11, 23:08
Pc-u definitivno fale sluga,hgz,ranjeni...s kim cu se prepucavat na forumu,samo dado je ostao

Superhik
28.04.11, 23:20
Pc-u definitivno fale sluga,hgz,ranjeni...s kim cu se prepucavat na forumu,samo dado je ostao

A ja kao ne falim, ma sad ti sjeda ban :D :D :D

Itachi
28.04.11, 23:40
e da ranjeni to je bio igračina. samo gdje je? njemu bi se svidio s4, di ti server pripazi na kate

dadozg
29.04.11, 07:41
kaj je zabranjeno napadati sa defom

iznenadiš i sebe i protivnika kak ti dobro ide :D
je,iznenadiš :D jel to tvoja škola? to mi je u rangu s tvojim sposobnostima :D

naravno :) razigrani je tu na forumu....

dudek1
29.04.11, 12:12
ma oni cekaju da server poodmakne a onda ce uzeti neciji acc

bako
29.04.11, 12:31
+ - koordinate nezanimljive

dadozg
29.04.11, 14:44
-- također...samo farmaj,farmaj i farmaj...kao da se to meni da :(

Superhik
29.04.11, 15:28
ma oni cekaju da server poodmakne a onda ce uzeti neciji acc

Već plačete a server nije ni počeo kako treba :D

MarineKing
29.04.11, 15:30
PC se raspistoljio napokon? u zadnje vrijeme me smo reporti pingaju, da ne bi bilo uskoro gg na -/- :)

dudek1
29.04.11, 15:49
ma ne placemo ali znamo , tak si HIK i prosli server poceo kao promatrac a nakraju zavrsio kao........

tak to ide gledas i navuku te hahahahaha

nazalost koliko sam vidio u ovo kratko vrijeme ovaj server je vec i zavrsio i PC sa svojim koalicijama je uzeo pobjedu

kiler
29.04.11, 17:22
ma ne placemo ali znamo , tak si HIK i prosli server poceo kao promatrac a nakraju zavrsio kao........

tak to ide gledas i navuku te hahahahaha

nazalost koliko sam vidio u ovo kratko vrijeme ovaj server je vec i zavrsio i PC sa svojim koalicijama je uzeo pobjedu

kaj dudek uvlačiš se PC ekipi

moreš i kod nas dobiti to kaj tii oni daju, a i malo duže i bolje:cerek:

samo ti viri van nožica

Prime
29.04.11, 19:26
+ - koordinate nezanimljive

A na cemu to temeljis?

dadozg
29.04.11, 19:41

samo ti viri van nožica

čovjek je počeo na vrijeme,povedi se za njim :D:D

šala naravno :)

nego dobili smo u avanturi paladine,kaj če nam to???

TiM_duh_13
30.04.11, 10:01
ovo je soba : trenutno stanje na serveru

mislim da je onda ovo prava soba sa napišem svoje viđenje stanja na S4 u verziji T4

stanje je bolje rećeno sranje

ovaj S4 je moj 6. server

na ostalih 5 nisam imao ovoliko problema kao na ovom serveru

što se tiće same igre, dok radi, sviđa mi se više nego dosadašnje T3 i T3,nešto verzije ali...

što je previše je previše

svaki tjedan barem jedan pad servera

puno bug-ova u igri

npr: koliko imate oznaćenih novih poruka u saveznom forumu a koliko ih stvarno ima???

ove situacije mi je već dosta!!!

volio bih saznati kako vratiti sve one eure koje sam uložio u ovaj poluproizvod???

ako nisu u stanju osigurati nesmetanu igru neka sami ugase ovaj server i vrate novce

mogu razumjeti da server padne nekoliko puta u toku cijelog trajanja ali svaki tjedan???

pozz i mirna gradnja

PS: više mi je svega dosta samo Vas molim da mi poruka ostane tu di je

bako
30.04.11, 10:04
ovo je soba : trenutno stanje na serveru

mislim da je onda ovo prava soba sa napišem svoje viđenje stanja na S4 u verziji T4

stanje je bolje rećeno sranje

ovaj S4 je moj 6. server

na ostalih 5 nisam imao ovoliko problema kao na ovom serveru

što se tiće same igre, dok radi, sviđa mi se više nego dosadašnje T3 i T3,nešto verzije ali...

što je previše je previše

svaki tjedan barem jedan pad servera

puno bug-ova u igri

npr: koliko imate oznaćenih novih poruka u saveznom forumu a koliko ih stvarno ima???

ove situacije mi je već dosta!!!

volio bih saznati kako vratiti sve one eure koje sam uložio u ovaj poluproizvod???

ako nisu u stanju osigurati nesmetanu igru neka sami ugase ovaj server i vrate novce

mogu razumjeti da server padne nekoliko puta u toku cijelog trajanja ali svaki tjedan???

pozz i mirna gradnja

PS: više mi je svega dosta samo Vas molim da mi poruka ostane tu di je

ja se sada hocu prijaviti ne moze

Mallek
30.04.11, 10:15
Stvar je u tome što je ovaj T4 zapravo još u beti, tako da smo svi mi pokusni kunići. ;) I, wtf im znači ono Shire 500? Ta ne igram LOTR.

GRINHIL
30.04.11, 11:20
Stvar je u tome što je ovaj T4 zapravo još u beti, tako da smo svi mi pokusni kunići. ;) I, wtf im znači ono Shire 500? Ta ne igram LOTR.

to ti je multić od multihantera ili moderatora
i on je mali hobit
hihihi

p.s.
ko ovo zbriše nema pišu
:p

erorr
30.04.11, 12:23
Com10 je bila beta verzija, i mogu raci igrao sam do artova da uopce nije bilo problema jedino je nakon recimo 1 mjesec napravljen update, kao i ovdje i to je bilo sve..... ako se nevaram

dadozg
30.04.11, 18:17
Branitelj tjedna
Rang Savez Bodovi
1. -PC- 12379

ajme meni kamo ovaj svijet ide :(

Prime
30.04.11, 21:22
da,da uspjeli su nesto i zdefat,postalo je vec zalosno skoro

kiler
30.04.11, 23:23
Branitelj tjedna
Rang Savez Bodovi
1. -PC- 12379

ajme meni kamo ovaj svijet ide :(

ajoj nema vas tko braniti :D

sve mi vas žao

ipak ćete morati sa nekim u koaliciju da možete dobiti deff :brukica:

al vas deru suze mi krenule ROTFLROTFL

Prime
01.05.11, 07:37
Nisam htio ali ovo moram pitat,igrac iz pc-a(novi regrut).u tom trenutku je bio 4 igrac servera,imo je lijep of katao sve oko sebe,međutim jedan dan zabi of i njega se skata.poslije 3 dana ac izbrisan.Da sam ja u pc,molio bih hika,hgz,ranjenog,vadera,slugu da se pod hitno vrate.

dadozg
01.05.11, 07:43
Nisam htio ali ovo moram pitat,igrac iz pc-a(novi regrut).u tom trenutku je bio 4 igrac servera,imo je lijep of katao sve oko sebe,međutim jedan dan zabi of i njega se skata.poslije 3 dana ac izbrisan.Da sam ja u pc,molio bih hika,hgz,ranjenog,vadera,slugu da se pod hitno vrate.

ček kaj ti nisi u PC? pa to ti je mazohizam :) aj mi reci kak češ ti pomoć nekome ko ne želi da mu se pomogne?

Prime
01.05.11, 08:35
Ne nisam u pc,znas da ja volim igrat u manjim savezima.

KingLC
01.05.11, 17:20
Ja se ne mogu spojit na travian. Jel još netko ima takvih problema?

TiM_duh_13
01.05.11, 17:23
ima

skoro svaki dan

kiler
01.05.11, 21:57
ide mi na živce ovakvi nedorađeni serveri

i nemojte me kupovati sa 10 golda nego posložite to kako treba ili mi vratite sve uplačene golde do sada

nikad ne kupujem poluproizvod , a što ovaj s4 nažalost je

igram i uslijed igre pada sistem i tako 3x tjedno

dudek1
02.05.11, 08:05

samo ti viri van nožica

ma ne uvlacim se, znam ih ja jos otprije PC-a
ali kako stanje stoji u sivoj zoni i kako tece ovaj server do sada
to je ZAVRSEN SERVER

A to kaj mi nudis, nudi doma , vjerojatno si tamo jakooooooooooooo kratak

bako
02.05.11, 12:56
ma ne uvlacim se, znam ih ja jos otprije PC-a
ali kako stanje stoji u sivoj zoni i kako tece ovaj server do sada
to je ZAVRSEN SERVER

A to kaj mi nudis, nudi doma , vjerojatno si tamo jakooooooooooooo kratak

ja ne igram server samo zbog ww ja igram radi ekipe radi ratova

Black Revenger
02.05.11, 14:03
bit ce sramota za njih ako PC ne osvoji ovaj server.

Prime
02.05.11, 16:47
Ima tu jos ekipe koja moze zapaprit,nije pc bogomdan.

dadozg
02.05.11, 17:02
bit ce sramota za njih ako PC ne osvoji ovaj server.

Aj ne ..... zakaj sramota? Jest da imamo odlicno poslozene saveze,ali nismo sami...pa ima 10k acc na serveru...

kiler
02.05.11, 17:41
Aj ne ..... zakaj sramota? Jest da imamo odlicno poslozene saveze,ali nismo sami...pa ima 10k acc na serveru...

kume kaj već slažeš opravdanje ako ne osvojite server

priča se da vas mlate ko slamu:dance::brukica:

Prime
02.05.11, 17:56
Prosli server u ovo vrijeme ste vec imali kvadrant napola ociscen,sad bas to vidim i neide tako lako,a da ni ne spominjem par ovih pc-ovaca sto su zalutali na druge kvadrante kako ih se samara,igrac rank 4 vec izbrisao ac,sto je izgubio cajt ili pronasao rl?

dadozg
02.05.11, 19:31
Prosli server u ovo vrijeme ste vec imali kvadrant napola ociscen,sad bas to vidim i neide tako lako,a da ni ne spominjem par ovih pc-ovaca sto su zalutali na druge kvadrante kako ih se samara,igrac rank 4 vec izbrisao ac,sto je izgubio cajt ili pronasao rl?

ma farme smo mi svi :) čak nas i onaj SC farma :( ...onda netko se usudi tu na forumu napisat kak smo mi favoriti..daleko smo mi od favorita...
igrač rank 4 je postupio kao pi****....al nije ni čudo to je neki padobranac kaj je uletio,a ne pacijent :)

p.s. prime nemreš računat prošli i ovaj server...na ovom serveru ima 10K acc i nekih 500 tinjak na -- koji su u sc i okolnim malim savezima...da si čarobnjak nemreš to tek tako lako očistiti...

kiler nisam znao da smo s epokumili,ali ajde kumstvo se ne odbija :) ma mlate nas na veliko,evo velika većina je več stavila acc na brisanje...ovo je kraj...nema svjetla na kraju tunela :(

zvonki
05.05.11, 16:23
igrac rank 4 vec izbrisao ac,sto je izgubio cajt ili pronasao rl?

jok,samo takva vrsta igraca koja se brise poslje prvog katanja,ima jos takvih nadobudnih cccc

baka u kanalu
05.05.11, 18:27
svi na aukcijama...i dado silom prilika :D

a da marko razmisli o hoff temi,možda sve skup živne malo

baka u kanalu
06.05.11, 06:34
uff..nikog....jel u pitanju neki bojkot sindikata igrača traviana.....
i kad sam aukcije spomenuo....imam nevidljivu kacigu opreza....ponude na privat..početna cijena 20 srebrnjaka :P

toni2222
06.05.11, 13:20
ovo je nešto gadno zamrlo, nema čak ni dade šta će to biti?

baka u kanalu
06.05.11, 16:01
ovo je nešto gadno zamrlo, nema čak ni dade šta će to biti?

ma dado ti je u banani.....neg jel ima kakva opcija upisivanja bodova heroju,il za svaki bod moraš plusić kliknuti

GRINHIL
07.05.11, 12:20
ma dado ti je u banani.....neg jel ima kakva opcija upisivanja bodova heroju,il za svaki bod moraš plusić kliknuti

ima
daš si taj zadatak siteru i nek čovjek zaradi plaću
il nađeš nekog duala koji nema šta delat

ima joško neko pitanje?

grozd
08.05.11, 20:09
kakvo je stanje na serveru ..... tko tu koga tambura .... jel životinjice na t4 imaju svoj savez ..... mogu li napadat hehehe

Itachi
08.05.11, 21:44
off je spreman i sad se samo čekaju artefakti, jedna manja potrošnja i to je to do natara *zijev*

hzg
09.05.11, 18:33
imal' sta rata?? :)

groto
09.05.11, 22:19
ima, kako da ne! Najveći rat u povjesti traviana ti se upravo vodi- životinje vs. natari :sjekiraš:

GRINHIL
10.05.11, 14:54
jel zna ko kakvi su trenutno najjači offovi na serveru cca?

ja šta sam vidl je 6k batina i 700 konja, a znam da mora bit dosta jačih
ne pitam za koji acc neg ovak općenito

dadozg
11.05.11, 06:23
jel zna ko kakvi su trenutno najjači offovi na serveru cca?

ja šta sam vidl je 6k batina i 700 konja, a znam da mora bit dosta jačih
ne pitam za koji acc neg ovak općenito

vidio sam puno puno puno jače...

killer

vidim da sam ti trn u oku,za sva pitanja javi se:

http://ts4.travian.com.hr/spieler.php?uid=2368

tebe ne mogu nač na karti,znači opet si hrabri na forumu skrivajući se in game :)

p.s. ovo ti nije za pohvalu ako imaš 7-8 sela na s1 pred dolazak natara :D:D

nego ovaj PC baš čiste farme i prolaze svi kao kroz putar:

Branitelj tjedna
Ne. Igrač Bodovi
1. ASOT 14721

Ares(CRO)
11.05.11, 08:10

Ima u Libiji :)

Pozdrav svim ovisnicima i vidim da ponovo guse neke bakterije :)

dadozg
11.05.11, 12:46

Ima,ima...jucer pala prva objava rata na --...jadni SC ...to bu bila neravnopravna bitka...

bako
11.05.11, 13:05
Ima,ima...jucer pala prva objava rata na --...jadni SC ...to bu bila neravnopravna bitka...

a LOL-a svi simsitaju

velikizeleni
11.05.11, 13:48
SC se ispričava što je netko nasjeo na deff pa mu je to razlog za objavu rata

dadozg
11.05.11, 14:43
SC se ispričava što je netko nasjeo na deff pa mu je to razlog za objavu rata

SC je ispao jako zelen i omalovažavajući u toj cijeloj priči....svaka čast na obrani,ali slanje "pusha" u vidu 1/1/1/1 je u najmanju ruku neukusno....ali ajde kaj sad pa on je jedan protiv vas 300 valjda bute ga stukli kako i zaslužuje :)

velikizeleni
11.05.11, 15:18
cura je bila sretna što joj naselje nije završilo na nuli i htjela se malo našalit na njegov i na svoj račun ali nečiji ponos je prevelik....
kad sve znaš nek ti pokaže razgovor između njih dvoje pa reci realno...

razigrana bakterija
11.05.11, 17:18
SC je ispao jako zelen i omalovažavajući u toj cijeloj priči....svaka čast na obrani,ali slanje "pusha" u vidu 1/1/1/1 je u najmanju ruku neukusno....ali ajde kaj sad pa on je jedan protiv vas 300 valjda bute ga stukli kako i zaslužuje :)

takav push je pozeljan pri zakucavanju :D

dadozg
11.05.11, 18:22

jap..kaj češ kad je farma na farmu krenula :D sad imamo rat farmi na -- bit če zanimljivo :) ja molim voljenog da objavi rat sc da lakše nalazimo farme na karti,ali neče pa neče :(

Prime
11.05.11, 19:12
Stvarno lijep ste def skupili kod trenutno prvog barnitelja tjedna,ali mogao si spomenut da je je tom istom igracu vec preorano selo bilo,a i jos jedan vas koji je malo falio kordinate je vec dobio porciju.Morate malo te nove regrute dovest u red neki placu cim vide fejk nikako da stanu.A taj off koji ste ulovili lijepo je vec ucinio jaku puno stete pocevsi od onog rank4 koji se izbrisao pa nadalje

dadozg
11.05.11, 19:19
Stvarno lijep ste def skupili kod trenutno prvog barnitelja tjedna,ali mogao si spomenut da je je tom istom igracu vec preorano selo bilo,a i jos jedan vas koji je malo falio kordinate je vec dobio porciju.Morate malo te nove regrute dovest u red neki placu cim vide fejk nikako da stanu.A taj off koji ste ulovili lijepo je vec ucinio jaku puno stete pocevsi od onog rank4 koji se izbrisao pa nadalje

uh...neznam kaj da ti odgovorim...pa zakucali ste se (po tvom postu mislim da si u toj ekipi) totalno bezveze...drugi ili treči put na GG od istog igrača...a ti novi regruti...pa ovaj rank 4 bolje da je sad odmah otišao bar znamo s čim raspolažemo :) ....

Prime
11.05.11, 19:36
Kazem samo u omjeru tog ofa od cirka jedno 5 dana,bez ovci i kata i stete koju je nanio i ja bi odma potpisao da ga izgubim.morao je voljeni reagirat i poslat def.Naravno da sam u toj ekipi Bop up

dadozg
11.05.11, 19:48
Kazem samo u omjeru tog ofa od cirka jedno 5 dana,bez ovci i kata i stete koju je nanio i ja bi odma potpisao da ga izgubim.morao je voljeni reagirat i poslat def.Naravno da sam u toj ekipi Bop up

pa onda sve super,zadovoljan ti,zadovoljni mi :) igramo se...samo ako se ne varam bile su neke kate i ovce u napadu zar ne???

zvrkica
11.05.11, 23:04

eh dado uvijek nešto zaboravi spomenut... :sjekiraš:

pa recimo zaboravio je dado spomenut da se nije ulovio jedan nego dva offa..ili ovaj drugi vi smatrate pratnjom uz kate:blink:
i recimo isto je dado zaboravio spomenut da možda prvom branitelju je preoran crop ali nije ni ovo prvi put da se BOP zakucao tamo zar ne :gamer s mišem:

@dado
drugi put daj ljudima više informacija sram te bilo kako ih nisi o svemu obavijestio, udarile te slike u glavu:D

Superhik
11.05.11, 23:33
Kaj su to offovi? hahahaha :D :D :D

gamacid
12.05.11, 16:28
moze malo da me neko uputi
kak snage stoje po kvadrantima
kaj je s tim PC om jel to valja kaj ili nikaj
iz gornjih postova vidim neki hvale neki ih nazivaju farmama
molim nekakav realan osvrt

Prime
12.05.11, 17:11
Kao sto sam rekao i dadi ja cu bilo kad zamijenit takva 2 ofa za 2 gg jako skatana + 1 izbrisani ac poslije katanja(u tom trenutku 4 rang po popu)

razigrana bakterija
12.05.11, 17:35
Kao sto sam rekao i dadi ja cu bilo kad zamijenit takva 2 ofa za 2 gg jako skatana + 1 izbrisani ac poslije katanja(u tom trenutku 4 rang po popu)

frende malo ga pretjerujes s tim rangom 4 :) realno...moze acc biti i rang 1 a da je nis koristi...tj. uzalud acc-a rang 1, 2, 3, 4 itd...ako ga se ne zna iskoristiti...

dva gg-a ako nisu nulirana...onda se bas i ne isplati...ako je branitelj golder...jer sve to jako brzo vrati...puno brze nego sto se vrate dva off-a...ako je meta bio non gold igrac ili ako je gg nuliran onda ovo sto kazes stoji...

Prime
12.05.11, 17:47
Ranjeni slazem se nije bitan rang bitno je da je taj igrac bio clan pc-a i izbrisao se nakon sto je katan,u ovoj ranoj fazi nije lako nulirat gg,a 1 off koji je izgubljen je po meni srednje velicine za ovaj stadij ige,a drugi je bio dosta manji,a ni gold ne pada s neba.Ni golderima nije drago kad moraju trosit gold na skinute zgrade

razigrana bakterija
12.05.11, 17:59
Ranjeni slazem se nije bitan rang bitno je da je taj igrac bio clan pc-a i izbrisao se nakon sto je katan,u ovoj ranoj fazi nije lako nulirat gg,a 1 off koji je izgubljen je po meni srednje velicine za ovaj stadij ige,a drugi je bio dosta manji,a ni gold ne pada s neba.Ni golderima nije drago kad moraju trosit gold na skinute zgrade

to sto se netko izbrisao nakon katanja nije problem saveza vec karaktera osobe koja se izbrisala...svi smo mi bili katani nekada...i puno vise nego on pa se nismo brisali svi...po mom nekom videnju za pc je korisnije da im se takav igrac izbrisao sada nego za mjesec-dva...jer od takvih obicno nema nikakve koristi...nije im drago...ali golder ce uvik izgoldati sruseno na brzinu uz saveznu pomoc ressima...tako da aktivnom golderu gg mora biti nuliran da bi gubitci off-ova bili efikasni...sve ostalo znaci samo da ce mu se izvuci malo vise golda :) iako nezz sto ce pc-u igraci s drugih koordinata...

zvrkica
12.05.11, 18:01

Prime naj se nervirat... ionako svi na kraju završe u PC-ju :gamer s mišem:

a u PC su sve farme, klikaju kučice, offa nemaju, deffa još manje :patkica:

dadozg
12.05.11, 19:51
Prime naj se nervirat... ionako svi na kraju završe u PC-ju :gamer s mišem:

a u PC su sve farme, klikaju kučice, offa nemaju, deffa još manje :patkica:

potpis,kaj če nama off..kučice su zakon :) a prime bu tak i tak završil kod nas kao i prošli s1 ovo je recimo kao vježba za kasnije :) nego di su mi semač i zekač?

razigrana bakterija
12.05.11, 22:43
potpis,kaj če nama off..kučice su zakon :) a prime bu tak i tak završil kod nas kao i prošli s1 ovo je recimo kao vježba za kasnije :) nego di su mi semač i zekač?

mislim da se ne bi bas bunili da zavrsi kod vas :)

sema_
13.05.11, 00:53
nego di su mi semač i zekač?

ma tu smo mi dadek neboj se ti ništa, igramo se laganini :daje cvijet: :air kiss:

dadozg
13.05.11, 06:47
mislim da se ne bi bas bunili da zavrsi kod vas :)
pa on j več kod nas samo to još nezna :)

ma tu smo mi dadek neboj se ti ništa, igramo se laganini :daje cvijet: :air kiss:
cool,kad čemo na pivu :D

sema_
13.05.11, 09:14
ako ti budeš u st ili ja u zg dogovorit čemo se ;)

toni2222
13.05.11, 10:15
jesam i ja pozvan?

Superhik
13.05.11, 14:23

Baš, pa šta bi trebali na zakucavanje? Ispričat se napadaču? hehehehehe

MarineKing
13.05.11, 17:58
dakle sema i zeko jos jednom zele biti zalosni? :P mislio sam da su naucili prosli server + jos kad su uzivo vidjeli te strasne pacijente... :D

sema_
13.05.11, 19:52
dakle sema i zeko jos jednom zele biti zalosni? :P mislio sam da su naucili prosli server + jos kad su uzivo vidjeli te strasne pacijente... :D

hahaha kad smo čuli da ti i hik niste tamo eto ponadali smo se da imamo nekakve šanse :hzg je rekao:

gunsmith
14.05.11, 07:22
Cuo sam da će na +/+ postati zanimljivo...zapravo već je. :D

dadozg
14.05.11, 14:22
Cuo sam da će na +/+ postati zanimljivo...zapravo već je. :D

što se desilo? životinjice iz oaza se pobunile? aj naj tu poluinfo davat ili gukni golube ili čkomi :)

GRINHIL
14.05.11, 22:32
što se desilo? životinjice iz oaza se pobunile? aj naj tu poluinfo davat ili gukni golube ili čkomi :)

mi makar imamo životinjica

ti si svoje sve stuko
tužit ćemo te društvu za zaštitu životinja
zbog vas na -/- cijena krzna i kože je pala na tak malu cijenu da više ne čistimo oaze
jetinije mi je kupit polovno krzno
jebte vidi se da ste na - -
kod nas na ++ je vruće pa nam ne trebaju životinjice

btw
tražili nas natari da nam budu deferi pa razmišljamo da nam sve te životinje daju đabe

kiler
14.05.11, 22:56
jel ima kakav report hvale vrijedan

dajte pokažite nešto

dadozg
15.05.11, 06:38
mi makar imamo životinjica

ti si svoje sve stuko
tužit ćemo te društvu za zaštitu životinja
zbog vas na -/- cijena krzna i kože je pala na tak malu cijenu da više ne čistimo oaze
jetinije mi je kupit polovno krzno
jebte vidi se da ste na - -
kod nas na ++ je vruće pa nam ne trebaju životinjice

btw
tražili nas natari da nam budu deferi pa razmišljamo da nam sve te životinje daju đabe

pa gle idemo na tu soluciju da nam je lakše pobiti živine po dolinama nego kod farma iza zidina ;) a i našim omiljenim farmicama štedimo srebro za kaveze :)

TiM_duh_13
15.05.11, 07:53
neki bi mogli i ulaznice naplaćivati za posjet vojske ZOO vrtovima

dadozg
15.05.11, 08:06
neki bi mogli i ulaznice naplaćivati za posjet vojske ZOO vrtovima

aj baš me zanima jel može netko napisati koliko je najviše živina vidio kod pojedinaca?

TiM_duh_13
15.05.11, 09:38
mislim da to još uvijek spada u domenu vojne tajne

dadozg
15.05.11, 12:14
ovo je strašno..švabe uspijele s naumom..akcija na gold i stvari na aukciji skočile za duplo ;(:cerek::cerek::palčina:

dudek1
17.05.11, 11:35
ajooooojjjjjj

vidim danas da je neki krokac iz .pc zaspao ujutro

neka pljacka se dogodila i neka vojska spavala

dadozg
17.05.11, 13:35
ajooooojjjjjj

vidim danas da je neki krokac iz .pc zaspao ujutro

neka pljacka se dogodila i neka vojska spavala

Ma fuckas vojsku,kucice su bitnije :):):)

Nego ja cijelo jutro imam problema sa spajanjem koma...

kiler
17.05.11, 23:37
ajmo reporte na sunce

kume dado kolko si sela naklikal

dadozg
19.05.11, 19:30
ima reporta...ali na forumu vlada cenzura :(

lijep offić Brain svaka čast :) ;)

kume kiler ima se može se :)

Prime
19.05.11, 21:16
Cekaj da ja svog izvadim.....

GRINHIL
20.05.11, 10:06
Cekaj da ja svog izvadim.....

tvoj off je valjda long dong kad se fališ

dadozg
20.05.11, 12:53
citat by kama(zločest je pa ne smije na forum :D) :

ok,Voljeni ....sad kad smo maltene riješili SC(brišu masovno na s2 :) ) jel smijemo dalje klikat kučice?

kiler
20.05.11, 13:42
evo šalje se naokolo pa nek barem jedan reportić saživi i na s4 :cvijece i proljece:

http://travian-reports.net/hr/report/24762937382

ekipa je bila sramežljiva, pa da ga ja stavim da se vidi da su neki i koje kljuse pokazali , a ne samo klikali kučice

i ja kad bum bil veliki imal bum tolko deffa i offa i bil bum igračina ROTFL

dadozg
20.05.11, 13:49
kaj je to off???? pa kod nas u PC takav "off" imaju defferi :) ;)

sema_
20.05.11, 13:49
jeli išlo kakvo prigodno katanje uz to ili je off pripolovljen čisto da taj igrač ostane bez deffa?

kiler
20.05.11, 15:45
nije bilo katanja čisto da se malo monotonija ubije

poanta igre je da se zabije off i pobije deff i da se igra vrti i pokreće :101010:

kume dado ajde ti izvadi svoj off da se divimo malo , ako te nije sram kolko ti je mali:cerek:

dadozg
20.05.11, 16:11
nije bilo katanja čisto da se malo monotonija ubije

poanta igre je da se zabije off i pobije deff i da se igra vrti i pokreće :101010:

kume dado ajde ti izvadi svoj off da se divimo malo , ako te nije sram kolko ti je mali:cerek:

Ja nemam off,ja imam pop :):):):)

A rep...takvi offovi su bili vau prije mjesec dana,sad vec secu offovi preko 10k

MarineKing
20.05.11, 18:46
PC pregazio SC? prvi ocistili kvadrant?

Superhik
20.05.11, 21:06
Ma vjerovatno Prox i njih pozvao u savez,nema tu krvi od kad nema HZGa i tebe :D

Prime
20.05.11, 21:12
Barem dado kaze da su pregazeni,ja neznam vidim jos ih ima dosta u par saveza,ali kao sto me hik preduhitrio i rekao prije mene mozda su vec asimilirani

Ares(CRO)
21.05.11, 05:38
Ja nemam off,ja imam pop :):):):)

A rep...takvi offovi su bili vau prije mjesec dana,sad vec secu offovi preko 10k

Izgleda da ti samo nabijas postove jer u zadnje vrijeme samo spamas i pises gluposti,pusti malo i druge :blackeye:

PS:Nisam u protivnickom savezu samo komentiram :)

Brain Killer
21.05.11, 07:59
pa nis si baš s dadom , al mislim da ne piše gluposti, pa takav off sam ja već 3x zabio pa mi se to ne čini ko glupost, a da ima offova preko 10k u to sam uvjeren, poznajući neke igrače vjerujem da ima i puno jačih offova od 10k

dadozg
21.05.11, 08:55
Barem dado kaze da su pregazeni,ja neznam vidim jos ih ima dosta u par saveza,ali kao sto me hik preduhitrio i rekao prije mene mozda su vec asimilirani

nisam ja nigdje rekao da su pregaženi,ali da su nam olakšali jesu...samo na karti označiš bojom jednog iz SC i mam vidiš sve farme oko sebe :)

@brain
nisam si ni ja baš s tobom,ali potpis...

@ares

ako u tvom savezu nema barem 3-4 offova preko 10K pješaka onda bih se stvarno zapitao na tvojem mjestu ;)

Superhik
21.05.11, 10:49
nisam ja nigdje rekao da su pregaženi,ali da su nam olakšali jesu...samo na karti označiš bojom jednog iz SC i mam vidiš sve farme oko sebe :)

@brain
nisam si ni ja baš s tobom,ali potpis...

@ares

ako u tvom savezu nema barem 3-4 offova preko 10K pješaka onda bih se stvarno zapitao na tvojem mjestu ;)

Hijoj!!! :D
Pa ista stvar je sa PCom, ćak ne moraš napast samo pošalješ IGM sami će ti slat resse :D

dadozg
21.05.11, 12:04
hahaha u pravu si :D nego:

Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. -PC- 28768276
2. PC. 26596699
6. .PC 12710790

Najnapredniji tjedna
Rang Savez Pop
1. PC. 18784
2. .PC 12641
3. -PC- 12560

Napadač tjedna
Rang Savez Bodovi
1. PC. 49441

Branitelj tjedna
Rang Savez Bodovi
1. SC 22669
3. SCLégia™ 16673
5. SC™ 14246

MarineKing
22.05.11, 19:05
ah ista pjesma opet :D

kiler
22.05.11, 19:52
molil bi lijepo nek se vidi da ima promjena

Napadač tjedna
Rang Savez Bodovi
1. GUERILLA 61856
2. PC. 61319
3. THE 59368
4. .PC 45892
5. -PC- 44034
6. SILENCE 38247
7. Šlapice 36174
8. LAV-ICE 35385
9. MARS~X~ 32755
10. ~X~ 28648

uvijek je nešto pitanje momenta i trenutka

a mora se priznati da pc ekipa kupila sve umjetnine

neki kulturno osviješteni ljudi :cerek:

Superhik
22.05.11, 22:51

Napadač tjedna
Rang Savez Bodovi
1. GUERILLA 61856
2. PC. 61319
3. THE 59368
4. .PC 45892
5. -PC- 44034
6. SILENCE 38247
7. Šlapice 36174
8. LAV-ICE 35385
9. MARS~X~ 32755
10. ~X~ 28648

Napadač tjedna

Rang Savez Bodovi
1. PC. 63767
2. GUERILLA 63202
3. THE 62370
4. .PC 46488
5. -PC- 44482
6. SILENCE 39585
7. Šlapice 36608
8. LAV-ICE 35787
9. MARS~X~ 33108
10. ~X~ 29095

Najnapredniji tjedna

Rang Savez Pop
1. PC. 23869
2. -PC- 16409
3. GUERILLA 16135
4. .PC 15598
5. SILENCE 15527
6. USKOK 12910
7. - A - 11765
8. LAV-ICE 11081
9. ~X~ 10668
10. Šlapice 10648

Pljačkaš tjedna

Rang Savez Resursi
1. -PC- 36546444
2. PC. 36485504
3. GUERILLA 34751416
4. SILENCE 25020134
5. ~X~ 20520578
6. .PC 17020734
7. *K-K* 1 15501258
8. -BoP- 13401249
9. SEXovci 13123299
10. THE 11424093

da sve je stvar momenta ;)

Ares(CRO)
23.05.11, 02:21

Napadač tjedna
Rang Savez Bodovi
1. GUERILLA 61856
2. PC. 61319
3. THE 59368
4. .PC 45892
5. -PC- 44034
6. SILENCE 38247
7. Šlapice 36174
8. LAV-ICE 35385
9. MARS~X~ 32755
10. ~X~ 28648

Ne mora se svabo brinuti za pare dok PC igra

PS:Nema recesije kod PC sigurno su dobri sa J.K :(

MarineKing
23.05.11, 03:50
kileru ne znam kako ti ne znas ali guerilla je u biti PC :D

ako bolje promotris profil nosi moj žig, guerilla je nas wing! pitaj jeremyije ako ne vjerujes!

kiler
23.05.11, 07:12
kileru ne znam kako ti ne znas ali guerilla je u biti PC :D

ako bolje promotris profil nosi moj žig, guerilla je nas wing! pitaj jeremyije ako ne vjerujes!

ovakve informacije se rješavaju samo na bojnom polju :mothergoose:

neka se oglase fanfare i igre neka započnu

a imam dobru ideju ajmo svi biti wing od PCa pa neka onda napadaju i pljačkaju :bic:

svi smo mi PC:cerek:

Superhik
23.05.11, 09:45
ovakve informacije se rješavaju samo na bojnom polju :mothergoose:

neka se oglase fanfare i igre neka započnu

a imam dobru ideju ajmo svi biti wing od PCa pa neka onda napadaju i pljačkaju :bic:

svi smo mi PC:cerek:

Ne možete biti svi PC, čak i ovak loš PC ima neke minimalne kriterije :P :D

lvan
23.05.11, 11:43
kako se miču oznake(zastavice) na mapi?

dadozg
23.05.11, 13:30
aj sad je prošlo dosta vremena od početka servera,jel može netko napraviti presjek po kvadrantima ko koga....
po statistikama PC i Guerilla oskaču od ostalih,jesam u krivu?

-- kvadrant PC "ratuje" sa SC ako se to može nazvati ratom

ostali?

GRINHIL
23.05.11, 18:17
gerila malo kaka sa uskocima i synom
nije baš da se sve u 16 praši iako je rat objavljen

svi čekaju artove
žal im offove zabit na gluposti...

dadozg
23.05.11, 18:41
gerila malo kaka sa uskocima i synom
nije baš da se sve u 16 praši iako je rat objavljen

svi čekaju artove
žal im offove zabit na gluposti...

pa kaj ima offova na s4? mi nikak da napravimo kilu sjekira,a Voljeni nam ne da puš ;(

Prime
23.05.11, 18:45
A po cemu to pc i guerilla odskacu?po statistikama?jednom mi je jedan mudar covjek rekao da mozes du.. obrisat s tim

dadozg
23.05.11, 18:49
pa gle,nema nikakvih hoffova na forumu...nema nikakvih komentara...onda se gledaju statistike(doduše znamo kako je prošao RESPECT prošli s1 :D)te analizator....

i dalje stoji moje pitanje za presijek po kvadrantima....

GRINHIL
24.05.11, 14:00
pa kaj ima offova na s4? mi nikak da napravimo kilu sjekira,a Voljeni nam ne da puš ;(

ma slabo je to sve
off od prek 100 sjekira je zver ovdje kad svi imaju heroje ko švarcineger

kiler
24.05.11, 14:40
nema offa , nema hofa , nema deffa

kume samo ti imaš umjetnina :cerek: , ljudi jel tko ratuje sa kime na ikojem kvadrantu

pa nisam videl neki report već 10 dana

dajte nekaj makar izmislili

dadozg
24.05.11, 15:02
nema offa , nema hofa , nema deffa

kume samo ti imaš umjetnina :cerek: , ljudi jel tko ratuje sa kime na ikojem kvadrantu

pa nisam videl neki report već 10 dana

dajte nekaj makar izmislili

u krivom si savezu :D kod nas na forumu toliko reporta da mi se ne da otvarat ;)

zvonki
24.05.11, 15:33
koja ste vi koma s tim svojim tablicama...iskreno bilo bi zalosno da savezi od cirka 50-60 igraca nisu medju top pljackasima,napadacima etc...a da se osvrnemo malo na one sitne brojke i prekrizenom nulicom,svi travianci znaju sta ta oznaka i broj znace....eeeee to je vec zalosno da neki savezici od 1oak igraca i manje imaju tu brojku vecu od ovi VELIKIH deckiju ...al sta ja znam ja sam tu biciklom.... a druga stvar,kakav je to sistem igranja npr. stanoviti silence savez ....imaju 60 igraca...skata im se igraca izbace ga i odma nadju igraca koji ce zamjeniti izbacenog ...ma rajo bitno da nas je 60 pa ko je da je :) :) takav sistem je imao i savez KMETOVI,daleko s dogurali nema sta :)

Superhik
24.05.11, 19:20
Neka je BoP najjači, uvijek je to bio na početku i najglasniji i najbahatiji i tako kroz cijelu njegovu povijest a nikad kraja nije dočekao jer ne možeš stalno glavom kroz zid, treba nekad stat, razmislit i zaobići zid :D

dadozg
24.05.11, 19:32
Neka je BoP najjači, uvijek je to bio na početku i najglasniji i najbahatiji i tako kroz cijelu njegovu povijest a nikad kraja nije dočekao jer ne možeš stalno glavom kroz zid, treba nekad stat, razmislit i zaobići zid :D

pa dočekao je kraj prošli s4? PC BoP ;) :D

zvonki
24.05.11, 19:55
da se razumijemo,niko ne osporava sposobnost velikih saveza i mega koalicija...cccc pa bilo bi presmjesno da jedan savez plus 24059834590 sitnih saveznistava ne dobije server....meni je ipak zanimljivije gledati rokadu dobrih igraca koji se mlate sa pol kvadranta pa makar ne docekali kraj servera...nego otvoriti prozor viditi pc,otvoriti konzervu viditi pc, i jos nesto...ako je taj mali bop toliko beznacajan nije mi jasno zasto je pc toliko onda opsjednut njima i jedva ceka da se nesto komentira o bopu...LOOL al opet sta ja znam ja sam tu biciklom :)

Superhik
24.05.11, 20:07
PC opsjednut BoPom? Hahahah

Objasnio im je prošli server neke stvari, čak došao na vrata na drugi kraj servera pokucati im. Jest da od kucanja su samo štokovi ostali od cijelih kuća :D
Tako da nemoj prizivat i sprdat da ne ratuju ili još bolje da ne znaju ratovati :)

zvonki
24.05.11, 20:13
nitko se ne sprda....bar ja nevidim sprdnju ...ko radi taj i grijesi...msm da bi izgoreni mnogo mogao da prica o tome....a o proslom serveru bas i nebi....moja pojava nije bila nazocna.... mozda i bolje cccc....uostalom dojadilo mi citat jedne te iste stvari....ocekujem malo silenca da se oglasi kako im je ovih dana kad im je narusena tisina :)

Prime
24.05.11, 20:54
Stoji da je pc pomeo cijeli server prosli s4 ali to ovdje nije tema,stoga novi server nova dokazivanja,s obzirom na brojnost,iskustvo i ostalo bilo bi sramota da ne uzmete i ovaj ali opet treba to sve odradit

kiler
24.05.11, 21:14
ja sam za rokanje od prvog dana

rađe 5x poljubim zid sa dobrim offom nego cijeli server klikat kućice i doma čućati iza flanjke

samo borbeno:master:

Superhik
24.05.11, 21:30
Stoji da je pc pomeo cijeli server prosli s4 ali to ovdje nije tema,stoga novi server nova dokazivanja,s obzirom na brojnost,iskustvo i ostalo bilo bi sramota da ne uzmete i ovaj ali opet treba to sve odradit

Po trenutnom stanju servera sad ti mogu napisat tko bi mogao biti pobjednik, a to nije nitko od prvih 10 saveza servera.

ja sam za rokanje od prvog dana

rađe 5x poljubim zid sa dobrim offom nego cijeli server klikat kućice i doma čućati iza flanjke

samo borbeno:master:

S tim se slažem al uvijek se govorilo da je politika k**** ;)

razigrana bakterija
24.05.11, 22:28
prosli server je bio prosli server...niti je ovaj pc onaj pc sa proslog servera...niti je ovaj bop onaj sa proslog servera...novi server nova igra...pustite proslost tamo di joj je i mjesto i drzite se sadasnjosti i buducnosti :)

Ἄδωνις
24.05.11, 23:39
bože dragi...na ovom forumu ništa novo...:postcount:

Slažem se za Zaigranim , ovaj ...Razigranim (šala mala)
Svaki server...nova priča.

Ali nemojte mi bacat šeme da ovaj PC nije onaj PC , a svi akteri su tu ili u pozadini...

Superhik
24.05.11, 23:57
Ak mi nabrojiš koji su to svi akteri ja ću se složit s tobom

dadozg
25.05.11, 06:49
Ak mi nabrojiš koji su to svi akteri ja ću se složit s tobom

pa ja sam tu :) najbitnija karika PCa :D :p:p

kiler
25.05.11, 15:24
kaže gazda da je sve ovce prodal pa njemu ostalo slabo

http://travian-reports.net/hr/report/250386f7a0e,25038706dea,2503881170c,2503897b294

lagana akcija da se protrese malo kvadrant:tough:

kume kume znam da nije u tvome rangu ali dečki se ipak trude

daj ih malo pohvali ,ipak si ti znalac igre :lol2:

off je svoje napravil, otvoril put za ostale

dadozg
25.05.11, 15:51
lijep report....mi na žalost nemremo na deff naići :( evo umjesto da se SC deffom brani od današnjih napada,oni napadali deffom prvog igrača servera :D:D:D:D

Ture
25.05.11, 16:19
a izvidnike si zaboravio??? :D

dadozg
25.05.11, 21:21
a izvidnike si zaboravio??? :D

haahha da bilo je i brdo izvidnika u napadu sa deffom :D ajde čak je jedan i off izvadio :D kilu impova :D

kiler
27.05.11, 13:32
Branitelj tjedna
Rang Savez Bodovi
1. LAV-ICE 42876
2. SC 19257
3. SCLégia™ 18155

pa kak sad ovo

kaj nije lav životinja koja napada, a lavica vođa napada :to victory:

dadozg
27.05.11, 16:38
Branitelj tjedna
Rang Savez Bodovi
1. LAV-ICE 42876
2. SC 19257
3. SCLégia™ 18155

pa kak sad ovo

pa lavice su uvijek bile savez farmi te deff igrača tako da me ne čudi njihovi deff poeni,možda su napokon malo se uozbiljile
a SC odogovor je ovo:
Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. -PC- 30159316
2. PC. 28846663

Sensei
27.05.11, 16:58
Branitelj tjedna
Rang Savez Bodovi
1. LAV-ICE 42876
2. SC 19257
3. SCLégia™ 18155

pa kak sad ovo

Očito SC-u ide ovo deffanje sa imperima i ostalim off jedinicama.
I izvidnicima, naravno :)

dadozg
27.05.11, 17:16
Očito SC-u ide ovo deffanje sa imperima i ostalim off jedinicama.
I izvidnicima, naravno :)

molim te nemoj krivo pričat,sa izvidnicima napadaju ;)

GRINHIL
27.05.11, 18:10
Branitelj tjedna
Rang Savez Bodovi
1. LAV-ICE 42876
2. SC 19257
3. SCLégia™ 18155

pa kak sad ovo

znali su imat i oni par ok offera makar na s3
uvjerio sam se sam
ali kak su na s4, nemam pojma, 1x sam ovdje
uglavnom na s3 su znali zagorčat život i znali su se ok braniti nemrem reć
da se prolazilo kroz gradove je, ali uvijek imaju ok defa i još imaju par aktivnih igrača pa mi se čak i sviđaju donekle
za neku veliku njihovu ulogu tipa građenje wwa nema šanse jer su premali, ali definitivno su meni jako simpatičan savez

kiler
29.05.11, 12:45
dajte ljudi neki retport

makar ga i izmislili ćisto da nekaj komentiramo:cerek:

krepali bumo od dosade

kume ajde otvori sezonu reporta , daj nekaj:to victory:

dadozg
29.05.11, 16:01
nema reporta..klikaju se lagano kučice i pripreme su za arteve kad vec nemamo neke probleme unutar kvadranta...

Ἄδωνις
29.05.11, 16:57
pa ja sam tu :) najbitnija karika PCa :D :p:p

hehehehehe

eto vidiš Hik.... :D

velikizeleni
30.05.11, 13:00
nema reporta..klikaju se lagano kučice i pripreme su za arteve kad vec nemamo neke probleme unutar kvadranta...

nemate problema da,pogotovo sad kad su SC defferi u blokadi....

dadozg
30.05.11, 18:17
nemate problema da,pogotovo sad kad su SC defferi u blokadi....

pa kad su bili zločesti :)

Superhik
30.05.11, 19:01
Lol kao da bi bilo problema da su i blokadi :D Pa ovo je veča šteta za PiSi šta su u blokadi jer nemaju gdje sad heroje nabildat i farme pljačkat :D

dadozg
30.05.11, 19:12
Lol kao da bi bilo problema da su i blokadi :D Pa ovo je veča šteta za PiSi šta su u blokadi jer nemaju gdje sad heroje nabildat i farme pljačkat :D

joj i ti baš moraš tako :( tek sad če izgubiti svaku volju za dalje..kaj bumo farmali?

Brain Killer
30.05.11, 19:30
Kaj su im defferi u blokadi? šmrc, a ko bu mene onda deffom napadal ??

dadozg
30.05.11, 19:31
Kaj su im defferi u blokadi? šmrc, a ko bu mene onda deffom napadal ??

hahhhahahah brutalan si hahahhaahha pa ipak si ti u ratu s njima ;)

samo za SC-za dvodnevni push cijele vaše grupacije otkrijem vam na kojem je acc brain killer na s2

velikizeleni
30.05.11, 22:03
hahhhahahah brutalan si hahahhaahha pa ipak si ti u ratu s njima ;)

samo za SC-za dvodnevni push cijele vaše grupacije otkrijem vam na kojem je acc brain killer na s2

hahaha, da nije možda SC brain killer?

GRINHIL
31.05.11, 18:45
hahaha, da nije možda SC brain killer?

možda su u šumi?
:kid:

bedex_uskrsnuli
01.06.11, 15:34
Pozdrav svima, samo da citiram jedan svoj stari text :)))

PORUKA NWO:

Savez Sparta ulazi u rat s vama. Ne zanimaju nas nikakvi pregovori, razgovori niti dogovori koji bi doveli do mira, sa vaša tričava četiri saveza koja ćemo skatati na nulu. Bedex.

Ἄδωνις
01.06.11, 22:23

PORUKA NWO:

Savez Sparta ulazi u rat s vama. Ne zanimaju nas nikakvi pregovori, razgovori niti dogovori koji bi doveli do mira, sa vaša tričava četiri saveza koja ćemo skatati na nulu. Bedex.

Opla :bic:

Cocco Bill
02.06.11, 19:07

PORUKA NWO:

izgleda da je bledex ponovo na slobodnim danima hahahaha!

Ἄδωνις
03.06.11, 19:31
:spam2:

citat :

"i biti vjeran i iskren PC-ovac,
koji drži datu riječ."

:brukica:

sema_
03.06.11, 23:20
Nema toše, nema razigranog i nema nikoga da nasjeda na njihove provokacije :(
forum je mrtav toliko da i dado rijetko piše :cry:

GRINHIL
04.06.11, 11:58
dado nema vremena jer je postal skupljač umjetnina pa mora trčat od aukcije do aukcije

ja sam probal al nekak nemam, kak se to kaže...mota možda

ugl. ušel sam mu na acc i probal ukrast te slike al ih je predobro zalepil pa se nije dalo...on je i mona ljizu nalepil na svoj zid da mu kradljivci nemru niš s njom neg je sam potrgat

sstipo
04.06.11, 12:15
Ma dado ti ima vise umjetnina od Sanadera. :D

dadozg
04.06.11, 16:43
Ma dado ti ima vise umjetnina od Sanadera. :D

Haha dado ne igra vec pet dana,manga je sad glavni skupljac slika...

Pozdrav iz Turske :):):):)

kiler
04.06.11, 16:48
jel itko kakvu zver u oazi zrokal

kaj ima na --, -+, ++, --

da li uopće igra netko ovu igru

kume kume kam si pobegel na turski server:cerek:

sema_
04.06.11, 19:35
kume kume kam si pobegel na turski server:cerek:

iša je isposlovat nove epizode šeherezade

kiler
05.06.11, 12:59
na -+ ima neke akcije

Branitelj tjedna
Rang Savez Bodovi

1. LAV-ICE 67450
2. SC 35060
3. HARD@BIZ 27811

barem se monotonija razbija:to victory:

dadozg
06.06.11, 14:52
je baš je monotono..evo vratio se nakon pet dana i sve isto kak je bilo :)

GRINHIL
06.06.11, 16:28
daj mi sam formulu kak te nema 5 dana i još si br1 poper

i čuj novi info:
pričaju neki tam iz gerile da su te kupili i da špijaš za nas
možda još to ne znaš, ali hipnotiziran si kad nam daješ podatke:gamer s mišem:

dadozg
06.06.11, 16:44
daj mi sam formulu kak te nema 5 dana i još si br1 poper

i čuj novi info:
pričaju neki tam iz gerile da su te kupili i da špijaš za nas
možda još to ne znaš, ali hipnotiziran si kad nam daješ podatke:gamer s mišem:

haha mangup klikao,zarazio sam ga sa popom i viš ga kak popa :)

a ja ti špijam za sve,svako ko uplati največi paket golda ima tjedan dana sve informacije ;)

GRINHIL
06.06.11, 17:00
kod mene je najveći paet onaj telefonski
mislim da mi monitor puko pa vidim sam prvu opciju
jel dil važi i dalje?

GRINHIL
06.06.11, 17:01
naravno ono iz sc-a ja špijam pa delimo infoe

sam nam fali još bop i to je to

kiko ćube
06.06.11, 17:03
opet grin najviše spama daj ga bacite van više

GRINHIL
06.06.11, 17:31
kad me bace opet me moraju uzet nazad
i smećarima sam višak
:S

dadozg
06.06.11, 18:04
naravno ono iz sc-a ja špijam pa delimo infoe

sam nam fali još bop i to je to

pa imamo bop,ja sitam semu,ali zeko to ne zna :D

GRINHIL
06.06.11, 18:20
znaš šta mi je jedino bed...ovi iz saveza silence
tam ih špijam al niko niš ne priča
muk otkad sam upal tam
valjda si pišu pisma
uopće ne komuniciraju
:blink:

Prime
06.06.11, 18:38
Dosta su tuzni jer ih se samara kako tko stigne,zao mi ih dođe, skoro bi im reko di idem pa da organiziraju kakav def.

dadozg
06.06.11, 18:55
Dosta su tuzni jer ih se samara kako tko stigne,zao mi ih dođe, skoro bi im reko di idem pa da organiziraju kakav def.

ista situacija kod nas sa SC...evo danas se pobrisao njihov deff General...sad imaju novog,ali neče dugo nažalost :(

GRINHIL
06.06.11, 19:32
naš def general se ne briše poslije kupanja
on stane na balkon i čeka da se posuši
srećom pa živi u šumi
:)

kiler
06.06.11, 23:28
e a kaj je to deff general

jel taj golde svima uplačuje ili nosi drva iz šume:gamer s mišem:

cakani
07.06.11, 09:23
Priznajem...savez nema deffa i offa, ali imamo puno popa !!
Ipak.. SILENCE još postoji koliko god nas "šamarali"ROTFL

sema_
07.06.11, 11:25
Priznajem...savez nema deffa i offa, ali imamo puno popa !!
Ipak.. SILENCE još postoji koliko god nas "šamarali"ROTFL

naravno da još postojite kad vaše vodstvo ima odličan način za održavanje broja igrača konstantnim, katani igrač se izbaci u roku od pola sata i primi se novi

cakani
07.06.11, 11:58
8)pa naravno...
Kaj...ti bi hti(o)jela u savezu imat farmu i neaktivca ??
A sa druge strane..ako se nekog zamjeni..kaj u tome ima lošeg ??

GRINHIL
07.06.11, 13:08
ak dođe mlađa ženska populacija vjerojatno nema ništa

Ciganin
07.06.11, 13:38
Opla :bic:
gle i ovaj spamerčina živ :D

zvonki
07.06.11, 14:02
8)pa naravno...

pa da sta ima loseg,samo jos vise igraca za katanje :) :) :)

GRINHIL
07.06.11, 14:57
cigo da je po tebi ne bi se napričali
pa tvoj drug je napisal opasku 1.6.

Prime
07.06.11, 16:47
8)pa naravno...

Neznam di si ti vidio da je sema spomenula farmu ili neaktivca,spomenula je da se skatani igrac odmah baca van bez ikakve volje da ga se obrani.ali dobo to je vasa taktika.kad tad ce ponestat kandidata

dadozg
07.06.11, 17:10
Neznam di si ti vidio da je sema spomenula farmu ili neaktivca,spomenula je da se skatani igrac odmah baca van bez ikakve volje da ga se obrani.ali dobo to je vasa taktika.kad tad ce ponestat kandidata
ista taktika kao SC pate na pop valjda :)

Ciganin
07.06.11, 17:50
cigo da je po tebi ne bi se napričali
pa tvoj drug je napisal opasku 1.6.

Znam ja sve što je moj drug napisal, budi ti bez brige, moj komentar je bil samo zato kaj mene nije zval da skupa spamamo :P

cakani
08.06.11, 09:31
evo pošto smo poperi samo da naglasim da smo ovu noć jedan lijepi offić od PC_a poslali u vječna lovišta...tako da smo stvarno kopija SC_a:palčina:

D&G
08.06.11, 09:55
puka slučajnost i nije to jedini off koji smo imali.. to je bio pomoćni.. ;)

lp, Tristan&Izolda

kiler
08.06.11, 10:40
ajmo reportić na pvt da vidimo

Ture
08.06.11, 10:50
evo pošto smo poperi samo da naglasim da smo ovu noć jedan lijepi offić od PC_a poslali u vječna lovišta...tako da smo stvarno kopija SC_a:palčina:

pa i corava kokos koji put zrno pogodi :cerek:

cakani
08.06.11, 12:46
hm..igrač tristan&izolda je u pitanju !!
Nije se vratilo cca.. 5660 sjekiraša 2025 TV_a. Kate i ovnove neću brojat..
Uglavnom također na vječni počinak su ispračena četvorica starješina. Počivali u miru...
Nije offina..ali je pristojan offić.:pije kavu:

GRINHIL
08.06.11, 15:30
nešto baš komentiramo nas par pa nam nije jasno kak je 10. igrač servera imal tak malo offa
:pčelica:

kiler
08.06.11, 15:36
hm..igrač tristan&izolda je u pitanju !!
Nije se vratilo cca.. 5660 sjekiraša 2025 TV_a. Kate i ovnove neću brojat..
Uglavnom također na vječni počinak su ispračena četvorica starješina. Počivali u miru...
Nije offina..ali je pristojan offić.:pije kavu:

pa kud se išao sramotiti ako više nema:bruka:

dadozg
08.06.11, 15:43
nešto baš komentiramo nas par pa nam nije jasno kak je 10. igrač servera imal tak malo offa

pa pop i armija nejdu zajedno :) mi naprimjer imamo 500 batinara i to nam je previše :(

Prime
08.06.11, 17:35
Sasvim je jasno da zbog povecanog broja igraca na serveru nitko nece imat cist kvadrant prije arta,sto je po meni dobro za samu igru

baka u kanalu
08.06.11, 17:41

možda ima farme na 18.....pa taj offić opet napravi za 10-ak dana

dadozg
08.06.11, 17:42
možda ima farme na 18.....pa taj offić opet napravi za 10-ak dana

a možda je to sekundarni offić ;) a možda su i u šumi :)

Shapkeee
08.06.11, 22:58
Muci me DILEMA sta ce ovo leto da postane HIT, dal ce Pesma il Pacijent bit...

----------------------------
s2-Kleopatra
s3-Last Don
s4-Mirko i Slavko

cakani
09.06.11, 00:31
:goodpost:
a možda je to sekundarni offić ;) a možda su i u šumi :)

100 %...Sigurno su Partizani u pitanju

GRINHIL
09.06.11, 01:21
:goodpost:

100 %...Sigurno su Partizani u pitanju
Decki ja ipak mislim da su u bunaru...

cakani
09.06.11, 09:16
Gledam lavice 65 000 deff bodova ovaj tjedan...tko se to mogao zaletit ?
Sada je off stvarno u bunaru..ROTFL

GRINHIL
09.06.11, 13:20
eto a šta sam ja neki dan reko da su mi lavice simpa savez
i gle vraga...
šlapice naježile
pa jebte bilo 54 heroja!!!!
samo oni bi skinuli makar jedan onaj off
svaka čast na defu

dadozg
09.06.11, 16:59
eto a šta sam ja neki dan reko da su mi lavice simpa savez
i gle vraga...
šlapice naježile
pa jebte bilo 54 heroja!!!!
samo oni bi skinuli makar jedan onaj off
svaka čast na defu

može reporti na privat?

baka u kanalu
09.06.11, 17:48
može reporti na privat?

može report na forum?

dadozg
09.06.11, 18:33
hvala na reportima,ovo mi opako miriše na dojavu..sav savezni deff i heroji u jednom selu..ili totalno loša off akcija ili dojava treče nema...

kiler
09.06.11, 19:26
hvala na reportima,ovo mi opako miriše na dojavu..sav savezni deff i heroji u jednom selu..ili totalno loša off akcija ili dojava treče nema...

vidi se potpis onih koji su deffali i slali heroje:lol2:

kume kume tko te ne zna skupo bi te platio :palčina:

sbk83
09.06.11, 19:55
Dajte reporte :)

rev
09.06.11, 21:02
Lavice su saznale za akciju..neznam kak al su saznali...a neko im je pomogao u deff-u...vrijeme će pokazati tko

maxop
09.06.11, 21:35
pa lavice su znale za deff jer mi kao savez nismo blentavi... tak da... zna se kako di i sta... stoga... otom potom... :D

Ἄδωνις
09.06.11, 22:57
Znam ja sve što je moj drug napisal, budi ti bez brige, moj komentar je bil samo zato kaj mene nije zval da skupa spamamo :P

Prvo , makni potpis koji je krivi
Drugo , dualu moj...
Sezona spamanja je otvorena do prvog bana.

Možemo krenut ...hehehehe

Nešto se puši da je iz vrapča(ludnice) pobjego pacjent , uputio se u maksimir (ZOO) , da pogleda životinjice.
Naletio na LAVAice . Ispričao priču i dalje znate sami...
Puši se , pušššši :dance:

Ciganin
09.06.11, 23:28
Drugo , dualu moj...

Nešto se puši da je iz vrapča(ludnice) pobjego pacjent , uputio se u maksimir (ZOO) , da pogleda životinjice.
A nisam tako često ovdje... evo maknut ću, ma sve samo da te zadovoljim :D
opet ban, znao sam, tako je to kad se družim s tobom :D

Zar već, a psihičke ifizičke pripreme :D

Da čuo sam za taj osebujan pothvat, zaletio se čovjek nije znao što ga čeka, valjda nije pratio vrijeme parenja određenih vrsta... pa LAvice bile u čoporu, on jadan doletio nepripremljen, neistreniran dovoljno da probije napaljene LAVICE...
koje se kreću u čoporima....
a što je drugo morgao nego ispričati priču... pomalo smješno, jer kako se veli... uz ludog se uvijek može nasmijati

Netko puši netko ispuši :D

sstipo
10.06.11, 00:52
ajde napokon se nesto desava na serveru ... podijelite report da vidimo malo akcije

nego, pticice mi kazu da su lavice ko corava koka napokon ubole zrno .. nakon 11 katanja njihovih GG-a napokon pogodile gdje ide par off-ova
no, svaka cast za prikupljeni deff lavicama i tajnom sponzoru ;)

Superhik
10.06.11, 02:10
Drugo , dualu moj...

Tko želi ban, sam ti meni reci i riješimo stvar :D

rev
10.06.11, 07:12
pa lavice su znale za deff jer mi kao savez nismo blentavi... tak da... zna se kako di i sta... stoga... otom potom... :D

jao pa kako smo vam uspjeli katat 12 gradova pa niste defali?inače maxop zasto ti komentiras kad nemas vojske uopće?

GRINHIL
10.06.11, 09:48
ak je skatano 12 gradova i sad potrefeno di idu nemre se reć da je bila dojava
jer od tolko puta valjda moreš 1x pogodit
a sad svi imamo nekog negdje samo je pitanje koliko je taj igrač pošten ili ne i koliko daje informacije van
osobno ne volim to ali uvijek se nađe neko kom je gušt sjebat savez na taj način...u ratu i ljubavi...

sstipo
10.06.11, 19:57
ak je skatano 12 gradova i sad potrefeno di idu nemre se reć da je bila dojava
jer od tolko puta valjda moreš 1x pogodit
a sad svi imamo nekog negdje samo je pitanje koliko je taj igrač pošten ili ne i koliko daje informacije van
osobno ne volim to ali uvijek se nađe neko kom je gušt sjebat savez na taj način...u ratu i ljubavi...

istina, prilicno velika je vjerojatnost pogoditi gdje ide napad barem jednom u 12 slucaja
no opet mi pticice kazu, da se deff poceo skupljati i prije pocetka akcije ... eh .. ili su lavice vidovite ili su u sumi :D
no spije su sastavni dio igre ... tako da ... vozi misko ...

erorr
11.06.11, 22:16
Jel to dan šutnje???? Ma svašta se suska e sada jesu to nagađanja ili dojave sve ce se saznati :) hahaahahha

Superhik
12.06.11, 03:14
Ma klasičan Balkan, uvijek je netko drugi kriv nema šanse da su oni zeznuli napade pa su ih uspjeli jednom od 13 napada pročitat :D

sstipo
12.06.11, 07:50
Ma klasičan Balkan, uvijek je netko drugi kriv nema šanse da su oni zeznuli napade pa su ih uspjeli jednom od 13 napada pročitat :D

Hm, ovaj post je trebao zavrsiti u ovoj temi ili se malo zalutalo ... jer citam unatrag i nigdje ne mogu naci da se netko ljuti.... a ni spomen 13 napada ...
Eh .. nadjoh zadnje gdje se Dado ljuti sto ga zovu poperom :D

dadozg
12.06.11, 08:31
Hm, ovaj post je trebao zavrsiti u ovoj temi ili se malo zalutalo ... jer citam unatrag i nigdje ne mogu naci da se netko ljuti.... a ni spomen 13 napada ...

ma di se ja ljutim??? pa ja jesam poper i to mi je baš supać :)

sstipo
12.06.11, 09:33
ma di se ja ljutim??? pa ja jesam poper i to mi je baš supać :)

ma kaj se odmah ljutis sto sam rekao da se ljutis, pa nismo na Balkanu ;)

dadozg
12.06.11, 10:13
ma kaj se odmah ljutis sto sam rekao da se ljutis, pa nismo na Balkanu ;)

ma ne ljutim se :) bojim se da me opet ne buš katal :D zato i ganjam braina da ide prvi :D

Superhik
12.06.11, 11:02

12 puta je katano i sljedeči puta pročitano, dojavljeno ili špijano. To bi bilo trinaest, da se netko ljuti je možda kriva riječ, sorry nisam mislio tak oštro al bit je shvatit problem, krenut o sebe i svoje ekipe jer uvijek je moguće da se netko "popiknuo" u slanju napada ili organizacijji istih :)

sstipo
12.06.11, 17:06
12 puta je katano i sljedeči puta pročitano, dojavljeno ili špijano. To bi bilo trinaest, da se netko ljuti je možda kriva riječ, sorry nisam mislio tak oštro al bit je shvatit problem, krenut o sebe i svoje ekipe jer uvijek je moguće da se netko "popiknuo" u slanju napada ili organizacijji istih :)

je li to hik pokazuje suosjecanje .. nesto tu nije dobro, vratite nam starog hik-a .... :)

nego ekipa, dogadja li se sto spomena vrijedno na ostalim koordama, vidim da se ovi sa -/+ hvale o svojim uspjesima/neuspjesima ...

Superhik
12.06.11, 17:51
Jbg kad mi tak svejedno kaj se događa na serveru :D

kiler
13.06.11, 12:44
jel se kaj trese

kume jel igraš ti ovaj server

daj napadni nekoga pa da se malo smijemo

dadozg
13.06.11, 13:59
Nemam ja offa,ja sam poper :)

GRINHIL
13.06.11, 18:57
ja šaljem susedovu babu prije naseljenika
pa nemam puno popa
sporo baba štiha i ne zna držat čekić u ruci

a ti dado ti kolko si naseljenika napravio mogo si imat dobar off za oaze

dadozg
13.06.11, 20:01
ja šaljem susedovu babu prije naseljenika
pa nemam puno popa
sporo baba štiha i ne zna držat čekić u ruci

a ti dado ti kolko si naseljenika napravio mogo si imat dobar off za oaze

45 naseljenika X 20K resa..brate mili stvarno dobra svota :D

ups edit evo delaju se nova tri :D:D:D

sstipo
13.06.11, 22:35
45 naseljenika X 20K resa..brate mili stvarno dobra svota :D

ups edit evo delaju se nova tri :D:D:D

uh .. koliko naseljenika ...
ljudi, koji deff je dobar protiv naseljenika, ako me dado napadne? :D

dadozg
14.06.11, 07:31
uh .. koliko naseljenika ...
ljudi, koji deff je dobar protiv naseljenika, ako me dado napadne? :D

čujem da su batine najbolje protiv naseljenika...isuse kako dosadan server,ima kakvih događanja na drugim kvadrantima?