PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

GRINHIL
14.06.11, 08:22
Evo ja htel katat sa svojom 1 Katom i EDIT mi se na putu jer nisam uz nju poslo par vojnika da je servisiraju pa joj otpo kotac...
Sad ne znam sta cu..
A ne radi mi se off bas...a ni pop.
:d

cakani
14.06.11, 10:08
30.06 dolaze arti...pa zar to nije malo prerano ??:pije kavu:

GRINHIL
14.06.11, 11:21

ja sam molio da dođe i ranije....blastid minus i sve
prvo rekli da artevi dolaze za 20 dana(to sam saznao cca 10.5. i prestal sam delat farme i ispal magarac)
sad jedva duram, hrani ti to...

špije i lažne informacije...

Superhik
14.06.11, 11:32

To je točno 120. dan servera. A na t3.6 dolazili su između 120. do 150. dana servera. Tako da je ovo u tim granicama :)

dadozg
14.06.11, 14:43
To je točno 120. dan servera. A na t3.6 dolazili su između 120. do 150. dana servera. Tako da je ovo u tim granicama :)

opa znači ako se Voljeni smiluje i da mi push možda i ja stignem napraviti off za arteve,naravno za male arteve :D

sstipo
14.06.11, 19:51
opa znači ako se Voljeni smiluje i da mi push možda i ja stignem napraviti off za arteve,naravno za male arteve :D

ne bi tebi push pomogao, tvoji off (op. naseljenici) je preskup ... eventualno da osnujes natarsko naselje, pa da se art pojavi kod tebe ... :D

cakani
15.06.11, 09:55
PC PROXIMA će vam i to omogučiti...
:cerek:

Superhik
15.06.11, 11:57
Ma ništa od toga PCa dok nema HZGa

TaraT
15.06.11, 14:37
bit ce zanimljivo vidjeti dal ce i na t-4 verziji biti dovoljne uobicajene kolicine offa za pocistiti natare ili ce se obzirom da je ovo djecji server sniziti granice
:D

GRINHIL
15.06.11, 15:35
bit ce zanimljivo vidjeti dal ce i na t-4 verziji biti dovoljne uobicajene kolicine offa za pocistiti natare ili ce se obzirom da je ovo djecji server sniziti granice

ak je dječji šta te zanima uopće...

dadozg
15.06.11, 16:39

ajde priznaj u kojem savezu igraš :) svi vi koji ste pljuvali po novoj verziji(uključujući i mene) igrate samo ne želite to priznati :)

ova verzija ima prednosti i nedostataka...meni uopće ne fali stara verzija,ova je ko rođena za mene popera :D

TaraT
15.06.11, 17:19
pa u pc, naravno
ne igram, nego pratim iz ciste znatizelje
:P
obzirom na pomoc ovih mini-artefakata zvanih itemi, koji su dosta ubrzali igru, za ocekivati je da bi se trebali pokazati i veci offovi za natare
s druge pak strane, kako ocito ne vrijede stara pravila na novoj verziji, mozda ce biti i puno lakse

dadozg
15.06.11, 17:42
heroji su jako puno promijenili..sad ima i item 25% jača vojska protiv natara tako da bi gubici mogli biti puno manji..a kaj se tiče offova u ovom trenu bi moralo biti offova več i preko 30K pješaka..pogotovo na ovako slabom serveru gdje nema nekih jačih ratova

sa kacigom 15% ispada dnevno 660 sjekira u GG....

GRINHIL
15.06.11, 19:42
ak ima neko takav off svaka mu dala
ali mislim da je to malo nerealno
je moguće al taj je onda sam štancal
a da ga nisu makar malo prstići zasvrbili da nekog rokne...
ja bi da imam takav off sam okolo ubijal sve šta vidim

dadozg
15.06.11, 20:05
ak ima neko takav off svaka mu dala
ali mislim da je to malo nerealno
je moguće al taj je onda sam štancal
a da ga nisu makar malo prstići zasvrbili da nekog rokne...
ja bi da imam takav off sam okolo ubijal sve šta vidim

ja sam največi off do sad vidio 22-23K pješaka i taj off je konstantno u šetnji...

razigrana bakterija
15.06.11, 23:26
svi vi koji ste pljuvali po novoj verziji(uključujući i mene) igrate samo ne želite to priznati :)

ne igraju svi :p neki su cvrsto u svom stavu :D

hbudimir
16.06.11, 01:57
heroji su jako puno promijenili..sad ima i item 25% jača vojska protiv natara tako da bi gubici mogli biti puno manji..a kaj se tiče offova u ovom trenu bi moralo biti offova več i preko 30K pješaka..pogotovo na ovako slabom serveru gdje nema nekih jačih ratova

sa kacigom 15% ispada dnevno 660 sjekira u GG....
Pa trebalo bi bit dosta takvih offova. S tom brzinom izrade to je cca 3 tjedna u off selu, tako da nije neki problem. Skoro pa sada mozes pocet radit, i stic do artova to napravit.

I ostat ce pri njemu ;)
Radije cu farmvil na fejsu igrat, nego t4 :D :P

GRINHIL
16.06.11, 11:23

vijagra ne pušta?

Pa trebalo bi bit dosta takvih offova. S tom brzinom izrade to je cca 3 tjedna u off selu, tako da nije neki problem. Skoro pa sada mozes pocet radit, i stic do artova to napravit.

kolko mene pamet služi treba ti 45 dana za to napravit šta je 6 i nešt tjedana...

hbudimir
16.06.11, 11:30
vijagra ne pušta?

kolko mene pamet služi treba ti 45 dana za to napravit šta je 6 i nešt tjedana...

ne znam odakle si izvadio taj podatak, al dobro
ni u 3,6 verziji nije trebalo toliko vremena za napravit 30k sjekira u off selu

to je vrijeme za 30k impova u off selu u 3,6 verziji
osim sto se sjekira radi brze, u t4 s ovim stvarima se moze jos dodatno ubrzat izrada vojske

i na kraju ispadne za 30k sjekira u off selu 22 dana

GRINHIL
16.06.11, 11:42
pa računao sam po tom da 660 sjekira ide van
ako je takav iznos sjekira sa ubrzanjem onda ispada 45 dana za 30k sjekira
jel 30000/660=45,xx

dadozg
16.06.11, 12:11
jel 30000/660=45,xx

Nisi racunao vv i obicnu voj.u off selu trpas u oboje...

Superhik
16.06.11, 12:11
U gg ide s onom kacigom lvl 2, 626 sjekira na dan x 2 ako radiš u off gradu 1252 na dan. Bar tako matematika kaže

GRINHIL
16.06.11, 12:18
vv nisam računao-mislil sam čisto po tvojoj računici

ja osobno nisam delal nikad vv do sada, ali mislim da se bu to moralo
zasad niti nemam resa za tak nešt al kasnije bu to ok
tko to može gurat tak dugo mora i pljačkat a da ne nestane bez resa
ja slabo pjačkam tak da mi je ovo sad rješenje sam pomalo štancat off pa kak bu

hbudimir
16.06.11, 12:23
jel 30000/660=45,xx

Ah, to je problem
Ja mislio da krivu jedinicu racunas
Da, 45 dana u gg-u
sto znaci 22,5 dana u off selu (jer imas 2 vojarne)

dadozg
18.06.11, 08:35
zijev koja dosada od servera...

erorr
18.06.11, 10:16
Samo niste racunali na jedno farmeri prave oko 20k batina jer više nose, jeftinije su i brže se naprave....a što se tice off-a od 30k možda 2 na serveru za sada....

dadozg
18.06.11, 10:26
Samo niste racunali na jedno farmeri prave oko 20k batina jer više nose, jeftinije su i brže se naprave....a što se tice off-a od 30k možda 2 na serveru za sada....

ma batine nisu off :)

nego:

Savezi:
SC
OTPISANI
D.o.M

e moje LAV-ICE pa kaj vam je to trebalo :D:D:D

erorr
18.06.11, 10:48
Neka pusti ti to što nisu , za pljacke su stvorene, jeste da su sjekire jace i ako praviš ww off da nemožeš sa batinama, ali opet batine jeftinije od izviđaca, pošalješ 500 batina u pljacku da vidiš što izvide :)

A što se tice koalicije, hmmmm necu ništa reci

Ciganin
18.06.11, 22:54
Ah, to je problem
Ja mislio da krivu jedinicu racunas
Da, 45 dana u gg-u
sto znaci 22,5 dana u off selu (jer imas 2 vojarne)

a i treba računati 3x skuplju vojsku... pogotovo ako se radi o rimskom offu... uh :D

al recimo rimljani sada s pojilom kacigama... rade off 2:1,3 što je recimo još u kombinaciji EI i EC fenomenalno...:pece palacinke:

TaraT
19.06.11, 01:53
a i treba računati 3x skuplju vojsku... pogotovo ako se radi o rimskom offu... uh :D

al recimo rimljani sada s pojilom kacigama... rade off 2:1,3 što je recimo još u kombinaciji EI i EC fenomenalno...:pece palacinke:

ugledaj se na erorra, pa stampaj legice

dadozg
19.06.11, 09:26

poperu :D imaš ti kaj resa za vojsku?

erorr
19.06.11, 10:19
Cuj svaki pravi poper zna da je najbolje pljackati naseljenicima, ipak oni nose 3000 resa :)

dadozg
19.06.11, 11:46
Cuj svaki pravi poper zna da je najbolje pljackati naseljenicima, ipak oni nose 3000 resa :)

evo sad si otkrio moju tajnu,u gg imam dvorac na 20 i 9 naseljenika da vidiš kako farmam s njima ;)

hbudimir
19.06.11, 13:37

Ne znam kakvo je stanje sada na serveru, koliko se otprilike ima sela i kolika je proizvodnja. Al dobar offer koji dosta pljacka moze bez problema radit sjekire paralelno u vojarni i velikoj vojarni. Pa k vragu i sve, bilo je tih 30k i na 3,6 serverima oko artova, i više. Ne vidim zasto bi sad s dodatnim bonusima koje ova verzija nudi to bio problem.
Naravno, sve ovisi koliko netko ima volje za sve to,... al ako nema, onda ni nebi trebao bit offer ;)
A bila je rijec o sjekirama koje, bogu hvala, i nisu nesto previse skupe. S rimom je malo teze (prvo jer se imp duze radi a onda drugo jer vise kosta), al daleko od nemoguceg. Naravno, nemoguce je sad pocet s tim,... al ko se na vrijeme uhvatio....

@dado
Sad u svim ostalim selima srusis reze, a u gg srusis dvorac. I onda u svim selima jos po 9 naseljenika (tj 6 posto je jedan slot potrosen),... bit ce ressa ko u prici :D

Brain Killer
19.06.11, 15:12
Meni nije jasno zašto bi dobar offer moral pljačkat, osobno pljačkal sam prvi tjedan il drugi i nemam više volje za tim, a po rečenom onda nis za offera?????? Mislim meni su takve izjave totalno .....
Ah al ko sam ja da vam kaj govorim, pa ja igram deff :)

hbudimir
19.06.11, 15:23
Meni nije jasno zašto bi dobar offer moral pljačkat, osobno pljačkal sam prvi tjedan il drugi i nemam više volje za tim, a po rečenom onda nis za offera?????? Mislim meni su takve izjave totalno .....
Ah al ko sam ja da vam kaj govorim, pa ja igram deff :)

Ne moze se reci nisi dobar, tj ne u onom smislu u kojem si ti to shvatio.
Al da pljackas, svakako bi bio puno bolji. Ne znam kolika je sada kod vas na serveru pljacka, tj koliko imaju top pljackaši. Al recimo da sa 30M ressa pljacke mozes radit cca 120 sjekira po satu u velikim vojarnama (znaci cijena sjekire x3). U mjesec dana to je preko 80k sjekira. Da ti ne pricam koliko to ispadne od pocetka do kraja servera. A to je prakticki gratis. Pa nek ti je pljacka 15M tjedno. U mjesec dana 40k sjekira (to je u najgorem slucaju jer nisam racunao da u off selu imas jednu vojarnu i jednu veliku vojarnu,... vec sam racunao samo cijenu sjekire x3 kao da imas samo velike vojarne, sta onda ispada manje vojske). Ako imas volje uzmi malo kalkulator, pa se poigraj, vidjet ces da ce kroz cijeli server ispast poprilcna brojka.
Ako ti smatras da je dobar igrac kojem se neda imat jos 40k sjekira ovaj mjesec, i kojem se neda imat puuuuuno više sjekira kroz cijeli server, onda dobro. Za mene ne. Pa postoje i sitteri i duali i sve, samo volje malo treba ;) Bolje da dvojica igraju 1 acc, pa da bude brutalan, nego da svak od njih ima neki osrednji acc. To je bar po meni

TaraT
19.06.11, 15:50
Pa k vragu i sve, bilo je tih 30k i na 3,6 serverima oko artova, i više. Ne vidim zasto bi sad s dodatnim bonusima koje ova verzija nudi to bio problem.

mozda jer, izuzev par iznimaka, nema igraca
ima registriranih ljudi, ima acceva, ali ne i igraca

takodjer, da se malo nadovezem na price o offu i pljackama
sve ssto ste nabrojali, govoreci o off selu, koliko sam shvatio, pretpostavka je da se radi samo jedan off
a ne jednom je vidjeno, da puno igraca radi 2 offa, neki cak i 3
to se ne moze raditi i hraniti bez pljacki ili extra pomoci extra saveza u smislu pusha, hranjenja i ostalih stvari

dadozg
19.06.11, 17:08
hbudimir ne slažem se

ja i buraz imamo 17 sela.od toga 15 izgrađeno do kraja i radimo off 0-24 sa onim kacigama,a ne pljačkamo skoro niš jer smo obojica lijeni po prirodi,imamo kilu batina u suportu tek toliko da se nađu...dakle može se bez beda,čak imamo mogućnosti i delati off u off selu,ali kao što rekoh lijeni smo pa ga ne delamo....

hbudimir
19.06.11, 19:47
hbudimir ne slažem se

ja i buraz imamo 17 sela.od toga 15 izgrađeno do kraja i radimo off 0-24 sa onim kacigama,a ne pljačkamo skoro niš jer smo obojica lijeni po prirodi,imamo kilu batina u suportu tek toliko da se nađu...dakle može se bez beda,čak imamo mogućnosti i delati off u off selu,ali kao što rekoh lijeni smo pa ga ne delamo....

Cekaj, ti radis samo jedan off u gg-u i kazes da se moze bez pljackanja? Pa za to ti je dosta imat par sela, ne treba ti uopce 17 komada. Nisam na to mislio kad sam rekao da se može. Moze se bez pljacke radit i puno vise od toga,... nije da se ne moze. Samo se s pljackanjem moze puno bolje i puno vise.
I naravno, ovo sto je TaraT rekao, ako radis offove u jednom trenutku ce to postat nemoguce nastavit radit i prehranjivat bez pljacke. Naravno, postoje banane i slicne stvari za onog tko voli tako igrat....

erorr
19.06.11, 20:16
Je aliok farma se ali netreba zaboraviti da se i gubi u farmanju, vec je sada nemoguce nekima prehranjivati bez farmanja ali to je ono ko farma taj nemožeš prestati farmati dok ima off-a jer off se non stop pravi a hrane sve manje i manje, sva sreca ima sela od natara pa je puno lakše jer se od njih nosi hrana vecinom....

razigrana bakterija
20.06.11, 00:47
onaj tko ima dobro razvijen acc moze raditi cak i rimski off 0-24...sa vv i vk...i to ih staviti za dosta unaprijed...pljacka cak nije potrebna :)

hbudimir
20.06.11, 01:26
onaj tko ima dobro razvijen acc moze raditi cak i rimski off 0-24...sa vv i vk...i to ih staviti za dosta unaprijed...pljacka cak nije potrebna :)

Pa zar i ti sine brute :D
Poanta nije u tome dal se moze, rekao sam vec da se moze. Smisao je u tome da se s pljackom moze vise. Recimo da imas acc koji moze radit u off selu neprestano vojsku u 2 vojarne i 2 konjušnice (iako ti samo za to treba 110k ressa po satu, da ne brojim dizanje daljnih farmi, pravljenje kata, ovnova, upgrade jedinica, razvijanje ostalih naselja, pa i sama prehrana vojske koju imaš do tada....). OK, super.
Al da pljackas, mogao bi u 2 off sela tako radit (ako dosta pljackas, mogao bi i u 3), i na kraju imat duplo vise vojske (odnosno troduplo).

Nego, malo smo odlutali od teme koja je stanje na serveru.
Pa da cujem, kakvo je stanje? Tko koga i zasto?

Prime
20.06.11, 11:11
Kao sto je vec brain rekao nemoras pljackat da bi imao veliki off.on ne pljacka a ima ofcinu mozda i najvecu trenutno.sto se tice servera na +/- bop lupa nesto po the-u nikakve reakcije od njih zasad,mozda se cuvaju za arte.nekako mislim da cijeli server ceka da arti prođu pa da se onda sve zakuha.

baka u kanalu
20.06.11, 15:20

bez pljačke 0-24 off štancati ili 2 offa?...jedino npc u gg i garaža..treba ljudima reč kak igrate vi profići

erorr
20.06.11, 18:17
Pa profici su poperi :) pljackaju naseljenicima idu u rat senatorima...brane se slonovima.... pticama izviđaju :)

Superhik
20.06.11, 18:26
bez pljačke 0-24 off štancati ili 2 offa?...jedino npc u gg i garaža..treba ljudima reč kak igrate vi profići

Reci ljudima kak igraju profići, pod time imaj na pameti da ne generaliziraš i da ne mješaš ekipu sa različitih servera i saveza jer to šta uvijek dobiješ po lampi nemaš pravo svašta pročat o ljudima kako tko igra bez ikakvih dokaza

baka u kanalu
21.06.11, 01:22
pa ko zna igrati, igra tako

da pojasnim.....jedan off pljačka,drugi je u garaži....i kad ti sjedne bo tražiš push :D

možda sam bio pregrub,al ak ne pljačkaš,ne dobijaš push i nemaš garažu...kada i kolko dugo možeš raditi 2 off-a 0-24..jedan u vv

TaraT
21.06.11, 02:29
na svakom serveru iste price, jel se moze ili ne i kako tko to radi
doduse, ovaj je malo drukciji od dosadasnjih radi nove verzije, ali tko je znao i mogao na staroj, jos ce lakse na ovoj zbog velikog broja registriranih
osim toga, vrlo dobro ce svaki savez vidjeti koliko su im offeri i offovi dobri i dostatni vec upravo na nadolazecim artevima, moguce da ce opet biti :opala:

erorr
21.06.11, 23:42
Ma ajde recite vi meni koliko vojske treba za art, da znam koliko da ciljam :)

baka u kanalu
22.06.11, 14:20
heroj to sam očisti....ak je na očekivanoj razini kak vele :P

erorr
22.06.11, 14:27
Da ali treba poslati i naseljenike s njime da pokupe rese :)

TiM_duh_13
22.06.11, 20:16
pitanje:

dali će artevi biti u centru kao i WW naselja ili će biti razbacani??

TaraT
22.06.11, 23:45
Ma ajde recite vi meni koliko vojske treba za art, da znam koliko da ciljam :)

pitanje:

dali će artevi biti u centru kao i WW naselja ili će biti razbacani??

zaista ce se netko morati namuciti da osvoji ovaj server
:)

erorr
23.06.11, 07:52
Ma biti ce razbacani samo spor je server pa neznam koliko treba vojske dobio sam neke informacije pa vidimo :)

dadozg
24.06.11, 17:05
Ma biti ce razbacani samo spor je server pa neznam koliko treba vojske dobio sam neke informacije pa vidimo :)

ovako bum ja:

idem sa 18 naseljenika i herojem i em bum uzel art em bum još i opljačkal natare ;)

erorr
25.06.11, 08:54
MA ja sam sada krenio u drugaciju taktiku, prvo izvidim sa pticama, ako ima vojske onda idu krokodili i tigrovi, a na kraju slonovi koji vuku rese...pa bolje je ipak oni mogu puno više vuci...

baka u kanalu
25.06.11, 23:53
možeš i ovak....naviješ sat u 2 ujutro,natari tad ziher spavaju....pošalješ izviđače da vide kaj ima i oni usput zapale žitnice i žitna polja...kad se sve razgori- crta na spavanje.....naviješ sat opet u 8h(tko je ww gradio navikao je).....ustaješ i onda sve u napad...oni kaj nisu crkli od gladi nemočni su u borbi jer su cjelu noć vatru gasili....pobjeda je zajamčena :P

TaraT
26.06.11, 00:13
vidim, bajke se ovdje pricaju
ne, ovo uopce nije djecji server

baka u kanalu
26.06.11, 08:42
misliš dječja radi grafike,moje bajke ili zato kaj ima dost novih igrača.......teza da je 3,6 za pleyere a ovo za djecu je blesava....suština igre je ista..il su oba za djecu ili za pleyere

erorr
26.06.11, 09:23
možeš i ovak....naviješ sat u 2 ujutro,natari tad ziher spavaju....pošalješ izviđače da vide kaj ima i oni usput zapale žitnice i žitna polja...kad se sve razgori- crta na spavanje.....naviješ sat opet u 8h(tko je ww gradio navikao je).....ustaješ i onda sve u napad...oni kaj nisu crkli od gladi nemočni su u borbi jer su cjelu noć vatru gasili....pobjeda je zajamčena :P
Ej a da probam se zaletiti sa zamkama pokupim sve natare i onda pošaljem heroja i uzmem art??? i odmah mi natare brane art...

Da bajke :) pa šta cemo raditi , hahahhahahaha ali cuo sam da su lego kockice zanimljive :)

baka u kanalu
26.06.11, 10:50
kad već nema hoffa na forumu(a to vodi igru prema konačnom nestajanju)....bar da imamo nekakvu zabavu.....bajke u svjetu teletabisa.....a zakaj sam teletabis(jer igram t4,a ne t3,6???)
teletabis..ili moderni teletabis, bumbalabu(cirkus je u gradu)....travian počeo igrati da se skinem sa on line pokera......nakon 4-5 godina mislim da sam više love travianu ostavio neg u pokeru on line :P

erorr
26.06.11, 11:30
A vidim da Dado malo napadao možda dobijemo koji hoff :) Ono moj prijatelj XXX je napao tvoga prijatelja YYY :) Ali znaš šta cu ti reci vec neko vrijeme pratim toga XXX ima lik vojske i to dosta...

dadozg
26.06.11, 11:53
vidim, bajke se ovdje pricaju
ne, ovo uopce nije djecji server

misliš dječja radi grafike,moje bajke ili zato kaj ima dost novih igrača.......teza da je 3,6 za pleyere a ovo za djecu je blesava....suština igre je ista..il su oba za djecu ili za pleyere
hm...zanimljivo kako svi pljuju po novoj verziji,a evo samo jedan primjer:

s2 nova verzija-cca 4K acc
s5 stara verija -cca 1K acc

to sve govori kako je nova verzija samo dječja i bezveze....ljudi pričate gluposti....ko voli travian igra ga radi ekipe,sad koja je verzija totalno nebitno..ja sam tu radi svojih pacijenata,a ne radi kučica....

A vidim da Dado malo napadao možda dobijemo koji hoff :) Ono moj prijatelj XXX je napao tvoga prijatelja YYY :) Ali znaš šta cu ti reci vec neko vrijeme pratim toga XXX ima lik vojske i to dosta...

ma oaze napadamo :D

razigrana bakterija
26.06.11, 13:21
drzite se teme...u suprotnom rezultat ce biti ban-ovi

TaraT
26.06.11, 13:53
koliko su uspjesni i vrli ovdje igraci, necu procjenjivati po broju registriranih, vec po tome kako ce uzeti arteve i s njima dalje raspolagati
uz sve pogodnosti koje nova verzija daje, ocekujem da bi offovi trebali biti poprilicno jaci nego dosad vidjeni na ostalim classic serverima

erorr
26.06.11, 20:20
Pa je lakše je napraviti off, ali lakše ga je i po gubiti , na životinjama, herojima, zamkama itd... tako da vjerujem da ce biti velicina ista kao i na prije serverima , jedino ga je lakše hraniti zbog natara...

Superhik
26.06.11, 23:08
Može dado ljepit statistike koliko ima reganih igrača po serverima ali to ne mijenja činjenicu da je ovo igra za prilagođeni program postala, za djecu i ne organiziranu ruljicu :)

erorr
26.06.11, 23:53
Može dado ljepit statistike koliko ima reganih igrača po serverima ali to ne mijenja činjenicu da je ovo igra za prilagođeni program postala, za djecu i ne organiziranu ruljicu :)

Je i onda dobijaš po 100 poruka nemoj me napadati, onda nemoj mi napadati dijete.... mislim ono ovo je ratna strateška igra i djeci nije mjesto tu...ali opet....sve je pitanje novaca

baka u kanalu
27.06.11, 06:25
trebaš onda neki argument napisati...ja mislim da djeca nemogu komunicirati koliko treba,nemogu pokriti ac kolko treba,nemaju golda kolko treba,nemaju potrebno znanje o igri ak im je prvi server i ne razvijaju se u dobrom smjeru...djeca neznaju ni varati...zar nije već ugašeno 4-5k aceva? mislim ta prva selekcija je prošla.
e sad kakav server budemo imali?...pc je očito poveća grupa iskusnih igrača...valjda se kuha neš kontra njih :P.......nažalost zbog jadnog foruma nemam nikakve info o tome što se na serveru događa...nema hoffa,nema komentara,nema niš...

erorr
27.06.11, 12:22
Trenutno stanje na serveru :)

Maintenance work

please wait

cakani
27.06.11, 12:46
opet nenajavljeno održavanje...
Mislim stvarno da netko ne radi svoj posao kako treba...
Vjerojatno broje količinu offova, jer neznaju koliko bi stavili vojske u natarska sela,da se nebi arti olako uzimali..:D

dadozg
27.06.11, 16:53
opet nenajavljeno održavanje...
Mislim stvarno da netko ne radi svoj posao kako treba...
Vjerojatno broje količinu offova, jer neznaju koliko bi stavili vojske u natarska sela,da se nebi arti olako uzimali..:D

jaooo sad moram sakriti sve one svoje naseljenike :)
mada dugo nije bilo pada servera taman ih želim poohvaliti kad ono :(

erorr
28.06.11, 17:19
Ali evo gledam u top 5 farmera 4 gala i jedan teut....

zlikovci
29.06.11, 03:31
Ali evo gledam u top 5 farmera 4 gala i jedan teut....

teuti su ovdje obespravljeni,građani drugog reda.molim nekoga da organizira skupljanje potpisa za peticiju naziva-vratimo skrovišta teutima

sema_
29.06.11, 14:54
nešto se šuška da su silence i the odlučili doživit sudbinu hard-a na prošlom serveru, pomoć PC-u da asimilira +/-, a onda gledat kako ih ti isti igrači s kojima su oni surađivali uništavaju :D

dadozg
29.06.11, 17:16
nešto se šuška da su silence i the odlučili doživit sudbinu hard-a na prošlom serveru, pomoć PC-u da asimilira +/-, a onda gledat kako ih ti isti igrači s kojima su oni surađivali uništavaju :D

tak je,ne samo da čemo asimilirat +/- nego čemo i -/+ te +/+ i bit čemo monopolisti na s4 ;)

p.s. jel se spremate uzeti arteve za nas ? :D

kiler
29.06.11, 17:49
kume dado dobar ti dan želim

- + buš asimiliral u mjesecu linburgu kad se majmuni šišaju:pivo:

u diplomaciji ste najjači, ali polako dug je server:welcome:

Prime
29.06.11, 17:50
Ako je to istina onda je to jako tuzno,pa ima ih puno vise nego bop-a,valjda opet vrijedi ona kao i s hardom kvantiteta nije kvaliteta,dado ja cu uzet jednog samo za tebe

dadozg
29.06.11, 18:14
Ako je to istina onda je to jako tuzno,pa ima ih puno vise nego bop-a,valjda opet vrijedi ona kao i s hardom kvantiteta nije kvaliteta,dado ja cu uzet jednog samo za tebe

aj uzmi onog za klikanje kučica X2.more?

@kume killer najjači smo mi u ispijanju alkohola,a voljeni nikak da neku feštu napravi..

erorr
29.06.11, 21:39
aj uzmi onog za klikanje kučica X2.more?

@kume killer najjači smo mi u ispijanju alkohola,a voljeni nikak da neku feštu napravi..

Ajde i meni ostavite onaj za brže Kb i ja bi malo klikao:palčina:

Ἄδωνις
29.06.11, 23:41
tak je,ne samo da čemo asimilirat +/- nego čemo i -/+ te +/+ i bit čemo monopolisti na s4 ;)

p.s. jel se spremate uzeti arteve za nas ? :D

Alo Dadać pa ti klikaš kućice..

pazi koje koorde biraš , da ti žbuka ne opadne sa zgrada :cerek:

Shapkeee
29.06.11, 23:46
bas tako, sve igracine se neusude doci ovde :) ovde sam zbog ekipe i radi njih igram ...

Mirko i Slavko s4

erorr
30.06.11, 00:03
bas tako, sve igracine se neusude doci ovde :) ovde sam zbog ekipe i radi njih igram ...

Mirko i Slavko s4

Opa jeste vi živi :)

dadozg
30.06.11, 07:06
Ssretno danas svima sa artevima,nadam se da ce se napokon nekaj pocet desavat nakon arteva....

Ciganin
30.06.11, 08:12
kad će ti arti.... lol u biti ide valjda ban prvi dan.. dakle samo planiranje nam ostaje za danas :P

cakani
30.06.11, 10:48
:air kiss:meni nije jasno zbog čega nisu stavili obavijest o dolasku arteva na mjesto za obavijesti...već samo na forum...
Pošto danas dolaze arti mislim da ban može trajati do 24 sata, a ne da će trajati 24 sata...

Ciganin
30.06.11, 11:42
zato kAj ne rade svoj posao kak treba... loooool....

cakani
30.06.11, 12:06
zato kAj ne rade svoj posao kak treba... loooool....

ma nije to smiješno...
To je žalosno..
Isto kako je žalostan broj hr servera:opala:

dr.krafter
30.06.11, 12:17
ma nije to smiješno...
To je žalosno..
Isto kako je žalostan broj hr servera:opala:

da,slažem se.ali gle,biti će još i gore :D

dadozg
30.06.11, 12:23
Jedina zamjerka kaj obavijest nije stavljena na glavnu stranicu,ali budimo realni svaki normalan savez vodi brige o tome kad dolaze artevi tako da je ta info samo za farme :)

Kaj se tice dolaska pa od prvog dana traviana u hrvata n8kad niie bilo tocno vrijeme vec samo datum...nema nam druge nego dezurat :)

Kak neki vele ovdje da ce natari biti banani 24 sata onda imate i vise nego dovoljno vremena za organiZaciju...

ASOT
30.06.11, 12:53
kad će ti arti.... lol u biti ide valjda ban prvi dan.. dakle samo planiranje nam ostaje za danas :P

Koliko san ja čuja nema bana više .. :S

Ciganin
30.06.11, 13:02
a ono, inače bude 12 ili 18 h nije da se ne vodi računa... al' neda mi se baš dežurati :P

da inače bude ban 24 h... no kako je dosta inovacija na novoj verziji tko zna barem su za prvi puta mogli malo više informirati :P

kako mi je ovo prvi server... :P volio bih znati looool :D a to što me farmaju... šta ću im ja... nek se raduju :P

cakani
30.06.11, 13:10
dobro onda..jel se banaju ili ne .??
Tko zna odgovor ???

dadozg
30.06.11, 13:18
dobro onda..jel se banaju ili ne .??
Tko zna odgovor ???

ja znam :) koliko platiš?

cakani
30.06.11, 13:44
ajde dado ne hebi...pa pitam da nije došlo do kakvih promjena..
Jer smo slabo u zadnje vrijeme obavješteni od strane travian tima:tough:

cakani
30.06.11, 14:19
evo samo da vas obavjestim da sam pročitao na srpskom forumu ono što dado zna..a ja i neki neznaju..
Admin nikola kaže da nema večih promjena kod dokaska arteva, jedino što više nema bana, već se natari mogu odmah napadati...
Hvala dado

erorr
30.06.11, 14:39
Da zato neki vec 14 sati trpe minuse i ko zna do kada...., dajte nam artove :(

damon666hill
30.06.11, 14:45
Stigli su!!!!!!

damon666hill
30.06.11, 14:49
Not!! :d

Ciganin
30.06.11, 15:14
dolaze u 20 h arti, a natari su već nazočni ;)

TaraT
30.06.11, 15:30
koliko vidim, zaista nema nikakvog banna na natarima

Prime
30.06.11, 16:21
Jedna od vecih gluposti koje sam ja dozivio,to da nema 24h bana na artima,da mi je samo znat kolko je ljudi iz istog saveza poslalo ofove na isti art

erorr
30.06.11, 16:22
ma joj ja imam glupi raspored ali ajde imam bar jedan za drugi vidimo :(

dadozg
30.06.11, 17:19
Jedna od vecih gluposti koje sam ja dozivio,to da nema 24h bana na artima,da mi je samo znat kolko je ljudi iz istog saveza poslalo ofove na isti art

U PC niko ;)

TaraT
30.06.11, 17:33

nimalo me ne iznenadjuje obzirom da koliko mi se cini ni na onim natarskim selima oko 0,0 nema banna
takodjer, jos jedan pokazatelj kako ovo ubija igru i nadmetanje jer sad ovisi o cistoj sreci kome ce pasti art u krilo, dok se prije dalo i iskombinirati i ukrasti nekome art ispred nosa, dobar primjer je toga bila valhala na upravo zavrsenom s3
ako netko bude imao kakav rpt ili bar brojcano da napise, koliko je potrebno offa za ove natare, cisto sam znatizeljan, moze i na pvt

Superhik
30.06.11, 17:44
nimalo me ne iznenadjuje obzirom da koliko mi se cini ni na onim natarskim selima oko 0,0 nema banna
takodjer, jos jedan pokazatelj kako ovo ubija igru i nadmetanje jer sad ovisi o cistoj sreci kome ce pasti art u krilo, dok se prije dalo i iskombinirati i ukrasti nekome art ispred nosa, dobar primjer je toga bila valhala na upravo zavrsenom s3
ako netko bude imao kakav rpt ili bar brojcano da napise, koliko je potrebno offa za ove natare, cisto sam znatizeljan, moze i na pvt

javi se PVT, msoao si imat reporte natara ćim su došli bez ikakvih napada :D

erorr
30.06.11, 17:52
a treba ti za mal
i 120 izviđaca.... valjda se ima toliko:brukica::hzg je rekao: :P

Prime
30.06.11, 18:42
U PC niko ;)

Da,da a onda je svizac zamotao cokoladu,ili ste postali svicarski sat?Ili vam je i to vec uređeno ranije ko pushevi za sela,proslave,cropovi etc..?

erorr
30.06.11, 18:48
Neznam ali vidim prva 2 arta je Pc maznio..... :O e sada ili je svizac slagao artove :O

dadozg
30.06.11, 18:52
Da,da a onda je svizac zamotao cokoladu,ili ste postali svicarski sat?Ili vam je i to vec uređeno ranije ko pushevi za sela,proslave,cropovi etc..?

da nisi igrao s nama rekao bih ok,ali ako se dobro sječam igrao si prošli s4 s nama pa znaš kakva je organizacija kod nas...svaka čast voljenom i ****(podaci u režiji :D ) ...koliko sam čuo ide se samo na jedan art za sad duplo i to samo iz predostrožnosti da nam ga netko ne mazne(neznam ko to može uopće :D )

edit
mi smo ko BoP prošli s1,evo 4 arta več..mi uzimamo od natara,a drugi če od nas :D

Prime
30.06.11, 20:18
ma ne pali se odmah,ne sumnjam ja u vas i vase poteze

erorr
30.06.11, 20:21
Ni ja ne sumljam ali ostavite drugima koji art, mislim niste fora.... od 5 uzetih 4 vaša i to 3 velika :O ...... i mi bi malooooo....

dadozg
30.06.11, 20:34
hahhah

lol

savezi:
╔═══════════════════════╗
UFP-FED
UFP
UFP FED
UFP-K
DUNE
GUERILLA
GUERILA
VALARI
Atlantis
SEXovci

edit

zijev dosada od servera se nastavlja,pa kaj samo PC ima offova za čistiti velike arteve ??? 3X i 5X arhitekta u PC .....

erorr
01.07.11, 10:13
Nije fora, zašto prva 2 igraca imaju savez samo za sebe nije fora :( ocu i ja :)

cakani
01.07.11, 11:55
da..PC je stvarno pokupio sve kaj se dalo..i svaka čast !
Nisam ni mislio da neće...
- jedino mi krivo ..šta nitko baš nitko od travian tima, a posebno admin Marko nije dodao u najavi dolaska arta..da natari neće biti banani.
Može ih biti stid i sram..jer nerade svoj posao kako treba..
Za razliku od srpskog servera 4 ..di se je lijepo dopisalo crvenim slovima u najavu, da natari se ne banaju u t4 verziji..:tough:

dadozg
01.07.11, 12:15
- jedino mi krivo ..šta nitko baš nitko od travian tima, a posebno admin Marko nije dodao u najavi dolaska arta..da natari neće biti banani.
Za razliku od srpskog servera 4 ..di se je lijepo dopisalo crvenim slovima u najavu, da natari se ne banaju u t4 verziji..:tough:

hm istina...ali i kakav je rad MH koji nezna odgovoriti ni na jedno totalno bezveze pitanje ne čudim se....

nego PC je odradio odlično arteve,ali po meni ipak je jedan promaknuo veoma bitan art BO ....a valjda če sad onda kod BoPa po njega....

Superhik
01.07.11, 12:24
Ček ček ček :D

PC nema BO arta hahahah

Sramote :D

razigrana bakterija
01.07.11, 13:00

da si proucio/la tu djecju verziju koju igras...znao/la bi da natari nisu banani na t4...tako da travian team svoj posao radi kako treba...

hm istina...ali i kakav je rad MH koji nezna odgovoriti ni na jedno totalno bezveze pitanje ne čudim se....

nego PC je odradio odlično arteve,ali po meni ipak je jedan promaknuo veoma bitan art BO ....a valjda če sad onda kod BoPa po njega....

odlicno ? uzalud im svih arhitekata kad nemaju bo...

Prime
01.07.11, 13:08
Sto ce vam svi ti silni arhitekti?nije bop jedini s bo,ali vi ionako idete tu jel tako dadek?

kiler
01.07.11, 13:10
čestitao bi ekipi PC na dobivenom serveru s4 :pivo:

više nema smisla igrati protiv njih, prejaki su svaka čast, sve su arteve pokupili :tough:

kume dado imam par sela pa ih tebi dajem da ih preuzmeš bez otpora, imam i bo koji ti dadnem u miraz :master:

dadozg
01.07.11, 13:22
čestitao bi ekipi PC na dobivenom serveru s4 :pivo:

više nema smisla igrati protiv njih, prejaki su svaka čast, sve su arteve pokupili :tough:

kume dado imam par sela pa ih tebi dajem da ih preuzmeš bez otpora, imam i bo koji ti dadnem u miraz :master:
i ja im čestitam isto :)
ma kume kiler ne treba meni BO onda bih morao vojsku raditi bezveze,kučice su zakon :)

edit

DOSADNOOOOOOOOOOO pa kaj bu i ovaj server kao s3????

zlikovci
03.07.11, 03:14
čestitke pc-u i od nas na osvajanju servera,vidimo se opet na restartu s4
p.s
skupljamo potpise za peticiju dajmo grinhilu da spama :staklenka:

Prime
03.07.11, 12:03
Kako cestitanje pa di su vam m..a,evo i veliki strasni pc malo pokleknuo 1 of ode cijeli(lijepi galski)i 1 polovicno ode,a i da ne zaboravim pc ostao bez jednog arta

dadozg
03.07.11, 12:22
Kako cestitanje pa di su vam m..a,evo i veliki strasni pc malo pokleknuo 1 of ode cijeli(lijepi galski)i 1 polovicno ode,a i da ne zaboravim pc ostao bez jednog arta

ma PC je u banani...saznalo se da smo jučer feštali i odmah je ostatak servera to iskoristio :D nema više fešta do kraja servera :) da se nije feštalo bilo bi lijepo zabijanje na artu,ovako je otišao..

Prime
03.07.11, 12:55
Pa mozda sam ja noob ali mislio sam da kad imas veliki art uvijek imas defa u selu?

razigrana bakterija
03.07.11, 13:28
zasto se svi toliko boje i uzdizu ovaj pc ?

dadozg
03.07.11, 14:11
Pa mozda sam ja noob ali mislio sam da kad imas veliki art uvijek imas defa u selu?

ma daj mi smo PC mi ne igramo sa deffom...za deff asimiliramo drugu polovicu karte ;)

@razigrani

i ja se čudim...

razigrana bakterija
03.07.11, 14:39
pc je izgubio mozda i najbolji art...na stranu unikatni arhitekt koji je bezvrijedan do ww-a...unikatni ludi pruza sve...

Prime
03.07.11, 15:04
Pa s obzirom da je u selu bilo 4k defa mozda im ni ne treba?ajde dado glavu gore imate ih jos barem 20.
ps za asimilirat nekog treba tom nekom nesto i pokazat i dokazat

kiler
03.07.11, 15:56
sad sam sve videl kaj sam moral videti na s4

pc uzel sve arteve

pc izgubil art:cerek:

ma nisu oni izgubili art, poklonili su ga čovjeku da se malo pravi važan

još da vidim neki napad od kuma dade i mogu gasiti acc:welcome:

dadozg
03.07.11, 15:58
Pa s obzirom da je u selu bilo 4k defa mozda im ni ne treba?ajde dado glavu gore imate ih jos barem 20.
ps za asimilirat nekog treba tom nekom nesto i pokazat i dokazat

ma imamo i previše arteva....ja mislim da je PC dovoljno pokazao i da se dokazao do sad ...vidi se i po ukupunom broju arteva..a sad jedna lasta ne čini prolječe,napadaču čestitke..očito ima ulaz u neki od naših saveza pa je saznao da je jučer bila fešta i iskoristio ju na najbolji mogući način :)

@razigrani

ja dajem još pola svih naših arteva za unikatnog arhitektu...to je NAJVAŽNIJI art ...đabe ti i unikatni ludi ako ga vlasnik nezna koristiti....ja osobno da sam išao po taj art znam da ga ne bi predao bez borbe ;)

TaraT
03.07.11, 17:04
....ja mislim da je PC dovoljno pokazao i da se dokazao do sad ...vidi se i po ukupunom broju arteva..

nije da sam pratio server, ali po ovom ssto cujem blijeda sjena onog nekadasnjeg pc-a
cak ste i đ-ejeve morali pozvati da vas pojacaju
jos samo da i poneki respect zaigra kod vas, onda bi se sigurno i razigani reaktivirao

Superhik
03.07.11, 17:14
nije da sam pratio server, ali po ovom ssto cujem blijeda sjena onog nekadasnjeg pc-a
cak ste i đ-ejeve morali pozvati da vas pojacaju
jos samo da i poneki respect zaigra kod vas, onda bi se sigurno i razigani reaktivirao

PC s prošlog servera ovaj PC bi razmotnirao unutar mjesec dana a kaj bi napravili ostatku servera strah me i pomisliti, to bi bio pravi horor

razigrana bakterija
03.07.11, 17:15
ma imamo i previše arteva....ja mislim da je PC dovoljno pokazao i da se dokazao do sad ...vidi se i po ukupunom broju arteva..a sad jedna lasta ne čini prolječe,napadaču čestitke..očito ima ulaz u neki od naših saveza pa je saznao da je jučer bila fešta i iskoristio ju na najbolji mogući način :)

@razigrani

ja dajem još pola svih naših arteva za unikatnog arhitektu...to je NAJVAŽNIJI art ...đabe ti i unikatni ludi ako ga vlasnik nezna koristiti....ja osobno da sam išao po taj art znam da ga ne bi predao bez borbe ;)

jesam na neki nacin sentimentalno vezan za pc...ali ne moze vam opravdanje za gubitak takvog arta biti festa...budimo realni...festa na kojoj je bilo koliko ? 20-30 osoba max...od koliko ? 200-300 acc-a u savezu...pa niste savez od 50 clanova da vam to moze biti opravdanje...

inace mozete i dati pola artova...kada ih je dosta koje imate beskorisna :D

unikatni arhitekt igra vaznu ulogu...ali tek u ww fazi...sada u ovom trenutku je beskoristan...unikatni ludi u pravim rukama mogao vam je donjeti jako dobru prednost do trenutka dok bi unikatni arhitekt postao koristan...

Superhik
03.07.11, 17:19
Ajd ri razigrani isto ne lupetaj, dosadan si već i Bogu i Vragu. Koliko znam na fešti su bili svi iz organizacije a art na drugom kvadrantu ne možeš izdefat na blef samo preko nekog chata pogotovo ako vlasnik ne traži i ekipa ne zna da treba deff.

Oj po loj i ziggy su znali kurit ekipu i zafrkavat ali ti si stvarno kao pokvarena ploča sa infantilnim forama i nimalo konstruktivnim postovima koji imaju veze s temama. Da nisi SMOD stisnuo bi ti ban :D

razigrana bakterija
03.07.11, 17:30
Ajd ri razigrani isto ne lupetaj, dosadan si već i Bogu i Vragu. Koliko znam na fešti su bili svi iz organizacije a art na drugom kvadrantu ne možeš izdefat na blef samo preko nekog chata pogotovo ako vlasnik ne traži i ekipa ne zna da treba deff.

Oj po loj i ziggy su znali kurit ekipu i zafrkavat ali ti si stvarno kao pokvarena ploča sa infantilnim forama i nimalo konstruktivnim postovima koji imaju veze s temama. Da nisi SMOD stisnuo bi ti ban :D

mogu ja biti pokvarena ploca...ali govorim cinjenice...i dalje tvrdis da je festa glavni razlog gubitka arta ? ne budi smjesan...takav art je morao cuvati stalni deff...pogotovo jer vam nije bio u dvoristu...ili ste ga trebali prebaciti blize...ili deff-ati...u svakom slucaju greska i krivnja za gubitak istoga je samo vasa...koliko god vama to bilo tesko prihvatiti..samo vi cuvajte arhitekte...ne trebaju vam brze obuke i slicni beskorisni arti :D

rev
03.07.11, 17:31
Ponekad i špije krivo jave gdje ide napad :))))pa se dogodi da se nakupi deffa a napad dodje drugdje

Superhik
03.07.11, 17:37
mogu ja biti pokvarena ploca...ali govorim cinjenice...i dalje tvrdis da je festa glavni razlog gubitka arta ? ne budi smjesan...takav art je morao cuvati stalni deff...pogotovo jer vam nije bio u dvoristu...ili ste ga trebali prebaciti blize...ili deff-ati...u svakom slucaju greska i krivnja za gubitak istoga je samo vasa...koliko god vama to bilo tesko prihvatiti..samo vi cuvajte arhitekte...ne trebaju vam brze obuke i slicni beskorisni arti :D

Baš mene briga da li je PC izgubio art. Ja se osvrčem na tvoje kvocanje konstantno, stvarno si već dosadan :)

razigrana bakterija
03.07.11, 17:40
Baš mene briga da li je PC izgubio art. Ja se osvrčem na tvoje kvocanje konstantno, stvarno si već dosadan :)

ne bi rekao bas da te je briga :) dovoljno te znam :D nemoj da te bedira...pa nije da ste izgubili neki vazan art...to je samo unikatni ludi...bitno da su arhitekte na broju ;) :D

dadozg
03.07.11, 17:53
ne bi rekao bas da te je briga :) dovoljno te znam :D nemoj da te bedira...pa nije da ste izgubili neki vazan art...to je samo unikatni ludi...bitno da su arhitekte na broju ;) :D

ma hik ja ga razumijem,njemu je bed kaj nije s nama :) ....

art otišao i? ni prvi ni zadnji koji je promjenio vlasnika,dapače meni je čak i drago jer je ovo sad probudilo veliku večinu uspavanih ljepotica u grupaciji koje su mislile da su jedine na serveru ;)

black adder
03.07.11, 17:53
Možda nije razlog fešta, nego fejkovi koji su razvukli deff

dadozg
03.07.11, 18:02

hm sad neznam jel da ti kažem istinu ili ne...jedini razlog je fešta gdje je bilo uže vodstvo i kaj sad malo se ponapijali i bilo nam je baš super(čak i meni,a pio sam mineralnu hahahah)..evo ja dajem za svaku ovakvu feštu jedan art odmah osim naravno 5X arhitektu ;)

rev
03.07.11, 18:06

a možda ga je pc poklonio imaju ih svakak puno :))

razigrana bakterija
03.07.11, 18:10
hm sad neznam jel da ti kažem istinu ili ne...jedini razlog je fešta gdje je bilo uže vodstvo i kaj sad malo se ponapijali i bilo nam je baš super(čak i meni,a pio sam mineralnu hahahah)..evo ja dajem za svaku ovakvu feštu jedan art odmah osim naravno 5X arhitektu ;)

bez uzega vodstva se kao ne moze deff-ati ? :) nisam znao :) bolje priznajte da vam taj art nije zanimljiv :)

rev
03.07.11, 18:14
bez uzega vodstva se kao ne moze deff-ati ? :) nisam znao :) bolje priznajte da vam taj art nije zanimljiv :)
tesko je priznat da i drugi znaju igrat :))

Ἄδωνις
03.07.11, 18:23
Jao , Jao....
Pa niko ne priznaje da je prošlu rundu PC dobio na posudbu posebnog arhitektu.
Dakle ovu rundu dolazimo po njega. :dance:
Istina bog , trebala je bit isplaćena kamata ali od toga ništa. :brukica:
Voljeni i njegova obećanja , hahahahahahaha :brukica:
Kakva sramota :brukica:

black adder
03.07.11, 18:26

Trebali ste i nas zvati na feštu:D, možda nebi izgubili art:S

I mi :lovju: gemišt

:vampire:

dadozg
03.07.11, 18:27
nama server nije zanimljiv pa nalazimo načine da ga učinimo zanimljivim :) budimo realni server je star koliko 6 mjeseci? a nismo imali ni jedan napad na sebe..evo čim došli artevi postalo je zanimljivo :)

tesko je priznat da i drugi znaju igrat :))
ne,nije teško...čestitao sam na uzimanju arta i evo ponovno čestitam...server je jako slab,ali ima kvalitetnih saveza...

Jao , Jao....
Pa niko ne priznaje da je prošlu rundu PC dobio na posudbu posebnog arhitektu.
Dakle ovu rundu dolazimo po njega. :dance:
Istina bog , trebala je bit isplaćena kamata ali od toga ništa. :brukica:
Voljeni i njegova obećanja , hahahahahahaha :brukica:
Kakva sramota :brukica:
lol..prošli s4 je PC bio tako jak da bi uzeli server i bez posebnog arhitekte :D:D:D ovaj server je druga priča...daleko je kraj :)

razigrana bakterija
03.07.11, 18:30
nama server nije zanimljiv pa nalazimo načine da ga učinimo zanimljivim :) budimo realni server je star koliko 6 mjeseci? a nismo imali ni jedan napad na sebe..evo čim došli artevi postalo je zanimljivo :)

a cuj...nije ni da ste nesto pretjerano napadali :) sc vam je jos u dvoristu :)

TaraT
03.07.11, 19:02
budimo realni server je star koliko 6 mjeseci? a nismo imali ni jedan napad na sebe..evo čim došli artevi postalo je zanimljivo :)

eto, i u prvom napadu, bum, nestade ni manje ni vise nego unikat
s jeste razmisljali mozda preimenovati savez u bop jer nekako me propuh u bitnim gradovima i stanje deffa podsjeca na njih

dadozg
03.07.11, 19:09
a cuj...nije ni da ste nesto pretjerano napadali :) sc vam je jos u dvoristu :)
a kaj čemo njih napadat? pa nek se igraju,nisu nikakva opasnost..nama je bitniji arhitekta X5 nego SC ;)

eto, i u prvom napadu, bum, nestade ni manje ni vise nego unikat
s jeste razmisljali mozda preimenovati savez u bop jer nekako me propuh u bitnim gradovima i stanje deffa podsjeca na njih
evo viš baš sam tak ja nekaj štjel svojima predložiti ;)
aj da završimo tu priču oko arta,jednostavno smo svjesni da če biti otimanja arteva i s obzirom koliko smo ih oteli jasno je da se svi ne mogu braniti...druga priča je unikatni ludi-to je feler prvo vlasnika,a onda i cijele grupacije...ja osobno ga ne bih tako lako predao ;)

kaj se tiče propuha i deffa nemam pojma,koliko sam vidio samo je jedan art otišao i samo je jedan grad napadnut

ponovno kažem ajmo opet mi na feštu kakva je jučer bila i dajemo jedan art u kontru :D fešte i druženje su najbitnije....

Ἄδωνις
03.07.11, 19:26
ponovno kažem ajmo opet mi na feštu kakva je jučer bila i dajemo jedan art u kontru :D fešte i druženje su najbitnije....
Dadać , od kada čitam postove , ova ti je najbolja do sad.:101010:

Prime
03.07.11, 19:44
Tarat-ostavi se ti bop-a imas na s1 sigurno jos koju oazu koja ti je promakla.

dadozg
03.07.11, 19:57
Dadać , od kada čitam postove , ova ti je najbolja do sad.:101010:

Pa kaj nije? Igramo se,server je relativno laganini i svi smo vec lagano zasiceni sa travianom ...bitna je ekipa fuckas arteve ima ih i bit ce ih :) tolika se galama digla kao da smo izgubili 10 GG i 5-6 arteva...

Ἄδωνις
03.07.11, 20:15
Pa kaj nije? Igramo se,server je relativno laganini i svi smo vec lagano zasiceni sa travianom ...bitna je ekipa fuckas arteve ima ih i bit ce ih :) tolika se galama digla kao da smo izgubili 10 GG i 5-6 arteva...

Točno !
Neki ipak zaboravljaju da je ovo igra.
A igra je - uživanje , smijanje , zabavljanje , opuštanje...
A dobra ekipa sa bilo koje strane je...dobra ekipa
Dakle , nacugavanje , klikanje pa opet nacugavanje , nacugavanje , nacugavanje...pa opet nacugavanje...pa klikanje:palčina:

Superhik
03.07.11, 20:54
Ma opće me nije briga, pobrišite sad pola PCa, uzmite im tog x5 jer im ovak i onak niš ne znači uz ovakvu igru al jedino kaj me smeta trkeljanje razigranog koji ne igra aktivno travian više nigdje ali i dalje je najpametniji iako nikad ništa nije bitnoga napravio ako mu nije neki top 1 savez držao leđa cijeli server :)

razigrana bakterija
03.07.11, 21:53
Ma opće me nije briga, pobrišite sad pola PCa, uzmite im tog x5 jer im ovak i onak niš ne znači uz ovakvu igru al jedino kaj me smeta trkeljanje razigranog koji ne igra aktivno travian više nigdje ali i dalje je najpametniji iako nikad ništa nije bitnoga napravio ako mu nije neki top 1 savez držao leđa cijeli server :)

a trebao bi igrati da bi mogao napisati ono sto je ocito ? to sto tebe to smeta stvarno nije moj problem...ako ste odradili dobru akciju ja cu vam cestitati...ako ste odradili lose kao s artom...ne ocekuj da cu vas tapsati po ramenu...

TaraT
03.07.11, 22:34
koliko sam vidio samo je jedan art otišao i samo je jedan grad napadnut

samo potvrda ne-ucinkovitosti od 100%
kao ssto rekoh, iako prima to boli, jednom rijeci, bop

sema_
04.07.11, 01:24
ah ti naši smodovi oni se jubidu i triskadu :D
hiče nešto mi te se puno spominje u kontekstu PC-a pod mi tj vi, nije valjda da si nisi moga odolit čarima dječjeg vrtića :D

Piso u Kuci
04.07.11, 04:35
ja misklim da je pc najjaci savez ikada

dadozg
04.07.11, 14:58
ja misklim da je pc najjaci savez ikada

uh ja mislim ipak da je DARK najjači savez u povijesti Traviana :)

nego počelo neko crvenilo,napokon akcija sad samo da Voljenog probudimo da nama napravi neku akciju i idemo u fajt ;)

Piso u Kuci
04.07.11, 15:11
ne znam za dark, ali takoder mislim da je PC Proxima najjaci igrac ikada koji je igrao na hr serverima.

Sto vi mislite o tome?

erorr
04.07.11, 19:11
Što se tice najjacih saveza, e sada možda na hr4 , ali mislim da na speedu ne, tako da nemožeš govoriti o svim hr serverima....

dadozg
04.07.11, 19:19
ne znam za dark, ali takoder mislim da je PC Proxima najjaci igrac ikada koji je igrao na hr serverima.

Sto vi mislite o tome?

nije,najjači igrač koji je igrao na hr serverima je megla :) pitaj vadera :)

nego pitanje i ovdje zakaj mi se više u okupljalištu nevidi resi koje vojska donosi iz pljačke??? notorna glupost po meni...

erorr
04.07.11, 20:10
To da te iznenadi kada dođu resi :)

sstipo
04.07.11, 20:25
nije,najjači igrač koji je igrao na hr serverima je megla :) pitaj vadera :)

nego pitanje i ovdje zakaj mi se više u okupljalištu nevidi resi koje vojska donosi iz pljačke??? notorna glupost po meni...

Dado pljacka :eek:
A ja mislio Dado samo baustelac.

dadozg
04.07.11, 20:43
Dado pljacka :eek:
A ja mislio Dado samo baustelac.

ma pošaljem desetak pljački dnevno i onda me ovo nervira :) kaj ču kad imam pet farmi koje daju po min. 50K dnevno :)

ovisnica
04.07.11, 21:30

Sto vi mislite o tome?

ja mislim da je razigrana bakterija u top 5 teoretičara traviana.samo mu t4 nije jača strana.da jest znao bi da server osvaja savez koji skupi sve arhitekte na gomilu :D

sstipo
04.07.11, 23:00
ma pošaljem desetak pljački dnevno i onda me ovo nervira :) kaj ču kad imam pet farmi koje daju po min. 50K dnevno :)

A ti si taj koji mi uzima resse .. :cry:
Pa nemoj kume Dado, slati cu ti pola od toga svaki dan ako prestanes ... :pivo:

cakani
05.07.11, 13:33
sema & zeko svaka čast na offu..ali netragom je nesto..:cerek:

Prime
05.07.11, 13:51
Pitaj si igora njemu nestao of i dobar dio gg-a

Nino_ŽUJA
05.07.11, 14:59
GRIN je upao u nečiju zamku :) FREE GRIN .. P.S. čestitam na napadima i odbranama .. lijepi offovi i deffovi

sema_
05.07.11, 15:07
sema & zeko svaka čast na offu..ali netragom je nesto..:cerek:

ma mene jedino brine šta nije ispunjen cilj zbog kojega se skuca ali jbg sve je to dio igre :)
čestitka na deffanju to se zove taman :D

dadozg
05.07.11, 15:51
ma mene jedino brine šta nije ispunjen cilj zbog kojega se skuca ali jbg sve je to dio igre :)
čestitka na deffanju to se zove taman :D

lijepo lijepo,mogu li reporti na privat?

Anđeo s greškom
05.07.11, 21:14
dado uzeo si mi post iz usta :)-..... sema aj ne skrtari i salji pvt reporte

Ἄδωνις
05.07.11, 21:26

Sto vi mislite o tome?

A ko je to ???:cerek:

Kakvi Proxani , kaj su to neke tablete ?!

sema_
06.07.11, 00:37
dobili su ga dado i xxxx ;)

dadozg
06.07.11, 06:42

pa niš posebno...ako je sekundarni kako kažeš onda nikakva šteta...23K batina se napravi za koliko 7 dana?

ipak bih rekao da si u tom napadu bolje prošao....

GRINHIL
06.07.11, 12:26

ovo sa slanjem na pvt mi je naravno ok

ali ne kužim čemu skrivanje hofova i muljanje na serveru kad takitak to dođe dalje?

baš bezveze...
tko hoće dobije rep prek skajpa ili sl i nikom niš
ovo mi je samo zahebancija...

Piso u Kuci
06.07.11, 13:55
ima koga tu iz PCa osim dadeka?

sema_
06.07.11, 14:08
a jbg kad je stanje na forumu tako da se reporti nemogu objavljivat, a meni se sigurno neda žicat protivnike mogu li objavit report. koga zanima moj report kakav on god bija nikad ga se nisan sramija dat, a znan da ima još dosta takvih tako da jbg nema druge nego opet oživit ilegalu :)

zvonki
06.07.11, 14:16
ionako kad report ode pvt u 15 minuta rasiri se cijelim serverom :) nego semke sine svaka cast :)

GRINHIL
06.07.11, 19:51
ima koga tu iz PCa osim dadeka?

slabo...
a i dado tu sam spama
ostali to ne vole valjda

dadozg
06.07.11, 20:54
slabo...
a i dado tu sam spama
ostali to ne vole valjda

pa nisam ja u pisiju :)

ima kakvih novosti?

Prime
06.07.11, 20:57
Pa moram priznat da mi je jako zanimljiv server,roka se solidno a nema nekih izricitih favorita zasad da se izdvoje

Brain Killer
06.07.11, 22:04
Kako nema? A kaj sam JA? vidi čak sam si i wing otpustil kolko sam jak :D

sstipo
07.07.11, 00:39
Kako nema? A kaj sam JA? vidi čak sam si i wing otpustil kolko sam jak :D

Hm ... pa kako bus letil sa jednim krilom?

Prime
07.07.11, 00:42
Mislim da se to krilo slomilo neki dan

GRINHIL
07.07.11, 07:29
Ma njih ne zeza letenje neg slijetanje
Nek si kupe bolje papke u mesnici pa mozda i od njih nest bude

GRINHIL
07.07.11, 07:30
pa nisam ja u pisiju :)

ima kakvih novosti?

Mora da sam mislil na nekog drugog dadu..

zvonki
07.07.11, 16:13
ovdje vise nemos ni tekst pjesme stavit :P koja ucmalost pa nije cudo sto se slabo spama a ne ko prije ..ima semke pravo ilegala zakon :) nego igore kako ti je crop?! jel treba koja ress da se dignes malo oce 1-1-1-1 biti dosta :)

dadozg
07.07.11, 19:51
Mora da sam mislil na nekog drugog dadu..

samo je jedan dado :) :D

koja dosada od servera...

GRINHIL
08.07.11, 11:10
kak to moš reć
baš je super
klikaš kućice
radimo offiće sa naseljenicima
inače bi ja imal više sela neg ti al onda nemam off...potrošil bi silne naseljenike na sela
bezveze

a server ko server
svi čekali artove i sad kao taktiziramo kog šta i gdje i s čim
iskreno i meni je dosadno

cakani
08.07.11, 15:07
hm..vama je dosadno..???
Silenceu i bopu uopče nije..
Baš je zanimljivo..!!:sjekiraš:

GRINHIL
08.07.11, 15:36
moral si i ti reć da je dosadno

tak skrivamo da se išta dešava i nitko te ne pita daj report i sl
;)

to ti je taktika kak uljuljat protivnika prije neg šta išta napraviš
pa kad sam vidl da tak dado taktizira i mi moramo

a pomalo se tak i tak ratuje jer nitko još nije 100% očistil niti svoj kvadrant

dadozg
08.07.11, 16:11
pa kad sam vidl da tak dado taktizira i mi moramo

lol ma koja taktika :D spajam se dva puta dnevno na trav,a drugi po popu :D

GRINHIL
08.07.11, 19:37
i ja bi tak mogao da imam 2 sitera koji su stalno online i 56 duala

al ne volim se izdvajat
nekak mi bed
bilo bi mi žao da ti nabijem kompleks kad bi imal 10 sela više neg ti
:p :p

ovak jadan moram sa dualom i 1 siterom sve sam...šmrc

priča se da si dao uvjet pc-u da ak ti svako tjedno ne da 50 golda da prelaziš nama
;)
al ne bum nikom rekao to, siguran si

i nešt sam konto
jebte ti buš imal 50 sela do kraja servera...mislim da budeš imal više posla neg da vodiš ww
:pece palacinke:

dadozg
08.07.11, 20:41
pa čuj prošli s4 sam završio sa 44 sela,a nije bilo umjetnina :D rekoh nikad više,ali mangupu se svidlo pa samo umjetnine kupuje,bojim se samo za njega da ne završi kao sanader :D

a to kaj se tiče 50 golda pa ko bi se pomogao s nama? mi smo samo poperi nemamo mi armije :)

MarineKing
09.07.11, 11:35
opa pa ovo je izraslo u zanimljivi server, bit ce jos zanimljiviji ako uspjemo prebaciti malo trupa sa s3 da se obracunamo s drskim protivnikom!

GRINHIL
09.07.11, 11:54
hahaha
trla baba lan
onda bi ja rađe biral neki speed da se to da
;)

ovak se sam klikće
kak je krenulo svima je dado uzor i sam popaju
slabo nešto događanja i akcija tak da zgleda kak je krenulo da bumo sad čekali građenje ww-a jer svi nekak čuvaju offove

erorr
09.07.11, 12:42
Ko cuva off?? Ma tu nitko nema off :) svi samo popaju :)

dadozg
10.07.11, 19:37
ojla naporan vikend iza mene,ima kaj novog na serveru?

kiler
11.07.11, 12:25
server se pregrijal , vruće mu je

jel ima netko kakav report

makar i najmanji i najobičniji da vidimo jel se bilo kaj dešava

gdje je PC ekipa :pivo:

ili su već osvojili server ili tuku naokolo
dajte barem vi neki report da forum oživi

sstipo
11.07.11, 12:57
server se pregrijal , vruće mu je

jel ima netko kakav report

makar i najmanji i najobičniji da vidimo jel se bilo kaj dešava

gdje je PC ekipa :pivo:

ili su već osvojili server ili tuku naokolo
dajte barem vi neki report da forum oživi

Cisto sam ja oazu, pa sam mislio staviti ovdje reporte.
No oaza nije dala pristanak da se objavi.

dudek1
11.07.11, 12:59
Cisto sam ja oazu, pa sam mislio staviti ovdje reporte.
No oaza nije dala pristanak da se objavi.

je je ja sam 3 cistil
i nisam se mogao dogovoriti za pristanak nikako
a valjda sada i odrzavanje radi svoje--mozda oni dogovaraju pristanak

kiler
11.07.11, 13:00
pa nije moj kum dado oaza

on je vrli ratnik bez mana i straha i nemoj ga zvati oaza :mothergoose:

kume kume pa zar je do toga došlo:brukica:

dudek1
11.07.11, 13:13
hmmmm kaj ovo kaj se sada dela nije bilo najavljeno za utorak u 15 sati ?????????'

i proslo je vise od sat vremenaaaaaaaaaaaaaa

cakani
11.07.11, 13:21
sjetili se ipak nenajavljeno to danas uraditi ...neznam kojim komplimentom bi nagradio te s....e !!! Fuj..

dudek1
11.07.11, 13:29
je imaš ti praf

bas sada i ja razmisljam o nekom lijepom komplimentu

jos nekaj razmisljam bilo bi super da nas sada obavijeste da se vracamo na jucerasnje stanje

onda bih stvarno puknuo kao kokica

Crna-mamba
11.07.11, 13:39
Vjerovatno ce za odstetu svaki od nas dobiti slona :-P :-P

Brader
11.07.11, 13:47
Maintenance work

please wait

HVALA vam nije odavno bilo...skoro smo se navikli da to nece bit....

sstipo
11.07.11, 13:49
je imaš ti praf

bas sada i ja razmisljam o nekom lijepom komplimentu

jos nekaj razmisljam bilo bi super da nas sada obavijeste da se vracamo na jucerasnje stanje

onda bih stvarno puknuo kao kokica

Gle ovog dudeka šlapu.
Što ti je zmaj rekao da se moraš potpisivati sa Šlapa?

dudek1
11.07.11, 13:58
naravno slapa je slapa uvijek samo se ja ne bojim to priznati za razliku od ovih maco frajera ovdje

kao ti npr

Brain Killer
11.07.11, 14:18
Hm jel bi se ovi mogli prestat blamirat i maknut poruku najviše jedan sat, već je 2 prošlo

dudek1
11.07.11, 14:20
eh moj killeru vidis da i dan i vrijeme ne mogu pogoditi a kamoli da pogode koliko bu to sve skupa trajalo

mozda zavrsi u utorak u 15 sati

sstipo
11.07.11, 14:36
eh moj killeru vidis da i dan i vrijeme ne mogu pogoditi a kamoli da pogode koliko bu to sve skupa trajalo

mozda zavrsi u utorak u 15 sati

Opet Šlapa .... nemoj nisi COOL.

dudek1
11.07.11, 14:43
sstipo u kojem si ti ono savezu ???????????

ili se bojis priznati???????

sstipo
11.07.11, 14:44
sstipo u kojem si ti ono savezu ???????????

ili se bojis priznati???????

Ja ne igram vise travian.
To je gubljenje vremena, samo zezam ovdje kuma dadu.

dudek1
11.07.11, 14:45
te bum nasel

imam osjecaj da muljas

samo da nadjem na kojem si acc-u

papucaru

Sharafciger (kifla brate)
11.07.11, 14:50
to me dovodi do pitanja, koliko su onda nesposobni ti svabe ako im za obicno prebacivanje servera na drugi hardver treba vise od 3 sata...

za oev nase znamo da su nesposobni

sstipo
11.07.11, 14:51
te bum nasel

imam osjecaj da muljas

samo da nadjem na kojem si acc-u

papucaru

Prijavit cu te švabama da me provociras po vjerskoj i nacionalnoj osnovi.
Nisam papucar vec PCijas, samo sto to oni jos ne znaju :D

dudek1
11.07.11, 14:53
a vidi sharafciger-a on se buni a uzeo njemacki nadimak kod nas se veli odvijac

a ti sstipane cinkaj cinkaj multihunteru oduvijek si bio spija i cinker

evo radi trav ali sa puno upitnika hahahahahah

idemo li na rollback ??????????????????????

dadozg
11.07.11, 15:08
Ja ne igram vise travian.
To je gubljenje vremena, samo zezam ovdje kuma dadu.

Aj da si se i ti opametio..

Btw.tebi je gubljenje vremena bio cijeli prosli s4,dvaput izgubio off u oazi,a kasnije kate zakucao kate na suportu hihihihi

sstipo
11.07.11, 15:11
Aj da si se i ti opametio..

Btw.tebi je gubljenje vremena bio cijeli prosli s4,dvaput izgubio off u oazi,a kasnije kate zakucao kate na suportu hihihihi

Ne znam ti ja ovog o kome ti ovdje pricas.
Da me nisi zamijenio sa dudekom?

zvonki
11.07.11, 16:17
koja je ovo blamaza,skataju igraca jer je remont servera navodnih sat vremena.naravno blokada totalne igre je krenula oko 12 :) da bi se igra kao oporavila oko 16h ali zamalo izgradnja blokirana,igracu nemozete poslat deff i kasnije gledate kako ga ruse...vojska crkava a o ostalim gubitcima na aukcijama i slicno da se neprica...pitanje koje se postavlja dali ce nam opet kao ispriku dati 10 golda ili cemo mi njima kao znak zahvalnosti obrisati svoj acc pa oni nek remontiraju praznu kartu..

Sharafciger (kifla brate)
11.07.11, 16:42
a vidi sharafciger-a on se buni a uzeo njemacki nadimak kod nas se veli odvijac

a ti sstipane cinkaj cinkaj multihunteru oduvijek si bio spija i cinker

evo radi trav ali sa puno upitnika hahahahahah

idemo li na rollback ??????????????????????

Ne znam ja u kojem se to jeziku kaze "velim", "spija", te gdje to ne postoje interpukcijski znakovi.

MarineKing
11.07.11, 19:28
šlapice žele pažnju :( i dobit ce je samo onda ce morat na nekom drugom serveru trazit dalje :(

dadozg
11.07.11, 19:44
šlapice žele pažnju :( i dobit ce je samo onda ce morat na nekom drugom serveru trazit dalje :(

da,neznam kaj im treba ovo fejkanje PC uspavanog mede...ako se medo probudi.....a koliko čujem i Voljenog su mi razljutili :(

Anđeo s greškom
11.07.11, 19:49
da,neznam kaj im treba ovo fejkanje PC uspavanog mede...ako se medo probudi.....a koliko čujem i Voljenog su mi razljutili :(

teski zimski san.... neke ni nuklearna nemre probudit, ali Voljeni je ljut pa tko zna sto ce biti

sstipo
11.07.11, 20:01
teski zimski san.... neke ni nuklearna nemre probudit, ali Voljeni je ljut pa tko zna sto ce biti

joj .. pa zar se netko jos uvijek ljuti igrajuci travina, kaj nismo to prerasli ....

MarineKing
11.07.11, 20:04
a nisi li se ti ljutio prosli server? :D a sta ce tek ovaj biti :D

dadozg
11.07.11, 20:04
joj .. pa zar se netko jos uvijek ljuti igrajuci travina, kaj nismo to prerasli ....

ma nije on ljut igrajuci travian vec je ljut kaj ga fejkaju dok moci noge u plavoj bari pa mora non stop sitere gnjaviti :D

nego zanimljiv ovaj s4 danas sam uspio cak prebaciti sve rese u gg i kliknuti jednu farmu te 4 sjekire da se naprave :)

evo i vicevi poceli kruziti:

Travian support, telefon zvoni:

- Dobar dan, upravo pokušavam poslati napad, što treba stisnuti?
- Najbolje stisnite palčeve!

Anđeo s greškom
11.07.11, 20:08
evo i vicevi poceli kruziti:

Travian support, telefon zvoni:

- Dobar dan, upravo pokušavam poslati napad, što treba stisnuti?
- Najbolje stisnite palčeve!

ahahahah :)

black adder
11.07.11, 20:15
To je PC izazvao prekid na serveru, jer znaju da poštenom igrom ne mogu dobiti...

sstipo
11.07.11, 21:04
a nisi li se ti ljutio prosli server? :D a sta ce tek ovaj biti :D

Pa ja sam vaš, zašto bi se ljutio .. znaš kako ono ide "s kim si takav si" ;)
Sluga nam se razbacuje sa praznim prijetnjama, a kakav li je tek "Njegov gospodar"

MarineKing
12.07.11, 01:02
sstipo igračino daj nam reporte s proslog s4 da umiremo od smijeha ponovno :D
nece vam pomoc ni udruzivanje s 10 kvadranata

zlikovci
12.07.11, 02:16
slugo odkud tebe na dječjem serveru :lol2:

dadozg
12.07.11, 07:20
To je PC izazvao prekid na serveru, jer znaju da poštenom igrom ne mogu dobiti...

ahhahhahhahahaha vidim neke još peru kompleksi pacijenata :D :D:D

oče biti rollbacka? još uvijek baš ne šljaka

sstipo
12.07.11, 09:14
nece vam pomoc ni udruzivanje s 10 kvadranata

Decec "Neciji sluga" u koordinatnom sustavu u dvije dimenzije ima samo 4 kvadranta, no budes ti to jos ucio u 6 razredu osnovne.
I ne razumijem zasto ovakvi mucki napadi na suigraca, tuzit cu te nasem Voljenom vodji.

kiler
12.07.11, 10:31
dudek a kaj buš ti klikal

već si star i vrijeme je da se mekneš s ove nama drage igrice:P

ti nit ne vidiš tipke a kamoli brojke i slova

a ovo kaj ovo čudo ne dela je zbog takvih starcof kaj tiskaju nekaj kaj ne znaju pa sve potrgaju i f kuršlus deneju :brukica:

odi doma spat

dudek1
12.07.11, 11:03
a moram delati pa da dok delam skratim vrijeme

a do penzije me bu te trpili valjda

ali nekak mi se cini da je PC i na forumu poceo dobivati opaku konkurenciju

kaj je sada ovo nova karta - isuse koji uzas

MarineKing
12.07.11, 12:38
Decec "Neciji sluga" u koordinatnom sustavu u dvije dimenzije ima samo 4 kvadranta, no budes ti to jos ucio u 6 razredu osnovne.
I ne razumijem zasto ovakvi mucki napadi na suigraca, tuzit cu te nasem Voljenom vodji.

prepametni i preobrazovani sstipo, ti ne mozes igrat u PCu ni u najljepsim snovima, bar ne po onome sto si pokazao na proslom s4 (jad i tuga) :D kompleks zvan PC je zahebana stvar a i ovaj Voljeni vođa je isto "zarazio" podosta travianera :D

MarineKing
12.07.11, 12:41
slugo odkud tebe na dječjem serveru :lol2:

rekli mi pacijenti da ih svi kvadranti napadaju pa rekoj napokon nesto zanimljivo :D

dadozg
12.07.11, 12:56
Prestanite nas fejkat pa bumo pustili server da mozete na miru igrat...imam dojavu da je amsterdamska veza u pitanju :)

dudek1
12.07.11, 13:16
kumek vi ste prvi poceli

sam da se zna

kiler
12.07.11, 13:24
rekli mi pacijenti da ih svi kvadranti napadaju pa rekoj napokon nesto zanimljivo :D

ne mogu vjerovati da se netko usudio napasti PC

ti ili su ludi ili ne znaju tko je PC ili su kamikaze ili žele napraviti samoubojstvo :sjekiraš:

ili su nanjušili da su PC farme pa krenuli po resice male:pivo:

dudek1
12.07.11, 13:27
uuuuuuuu hahahahah jako hrabro od tebe kileru

makar znam pouzdano da si prao jednog pc-ovca i da te molio da ga ostavis na miru

kak si ti dobar covjek

samo da ti se ne bu u glavu obilo ???????????

sstipo
12.07.11, 13:41
prepametni i preobrazovani sstipo, ti ne mozes igrat u PCu ni u najljepsim snovima, bar ne po onome sto si pokazao na proslom s4 (jad i tuga) :D kompleks zvan PC je zahebana stvar a i ovaj Voljeni vođa je isto "zarazio" podosta travianera :D

Decec, ne se ljutit, bu te gospon ucitelj za usi!

dadozg
12.07.11, 14:25
zanimljivo kak su neki dobili krila...a zaboravljaju da su letili i prošli s4 pa naglo prizemljili bez ispucanog metka :D:D:D

dudek1
12.07.11, 14:28
zanimljivo kak su neki dobili krila...a zaboravljaju da su letili i prošli s4 pa naglo prizemljili bez ispucanog metka :D:D:D

hmmmm kumek tu nekaj ne stima

kak je mogel letit prosli s4 ak je sada dobil krila ????