PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

GRINHIL
12.07.11, 14:39
ovo je diskriminacija
neki su otpirili i sa s3 pa doletili na s4
nas se ne spominje
:P
sam je furka ex s4
mislim svašta...

ne znam kak drugi misle al treba se nekad i spucat a ne klikat,makar ja tak mislim da mislim
:p

dudek1
12.07.11, 14:43
makar ja tak mislim da mislim

smisao je ????????????????

da ne mislis ili da mislis

davi_d
12.07.11, 14:45
ne dudek on neznda dali misli ili ne misli :P

GRINHIL
12.07.11, 14:45
probaj vidit ovaj dole mali smajlić za koji tebi trebaju naočale
ovaj mali sitni
e da si ga vidio znao bi zašto sam napisao to šta tam piše
dudek jedan...to ti je nick? :P

sstipo
12.07.11, 14:46
zanimljivo kak su neki dobili krila...a zaboravljaju da su letili i prošli s4 pa naglo prizemljili bez ispucanog metka :D:D:D

"Zar i ti kumek dado!"
Kako ne bi dobil krila kad sam u PC-u.... najjaci smo, najbolji, sav sam sretan, jer i ja imam voljenog vodju. :harmonikaš:

No dosta o mom autu, pricajamo malo o mom kumu.

dudek1
12.07.11, 14:47
probaj vidit ovaj dole mali smajlić za koji tebi trebaju naočale
ovaj mali sitni
e da si ga vidio znao bi zašto sam napisao to šta tam piše
dudek jedan...to ti je nick? :P

ne to mi je stil zivota

a koliko vidim jedino sam se ja usudio to priznati

a ovdje ima puno vecih dudeka od mene

dudek1
12.07.11, 14:59
sstipo spijo javi mi pvt na kojem si to acc-u u pc-u

mozda dogovorimo neku suradnju

crni_Petar
12.07.11, 15:05
Stipo i dudek nemojte se zezat neznate vi ko sve igra u Pc-u....

sstipo
12.07.11, 15:21
sstipo spijo javi mi pvt na kojem si to acc-u u pc-u

mozda dogovorimo neku suradnju

posaljem, ali to ce te kostati ... no ljudi smo, dogovorit cemo se :D
no ako me cinkas, slomit cu ti šlapu ... :sjekiraš:

dadozg
12.07.11, 15:36
"Zar i ti kumek dado!"
Kako ne bi dobil krila kad sam u PC-u.... najjaci smo, najbolji, sav sam sretan, jer i ja imam voljenog vodju. :harmonikaš:

No dosta o mom autu, pricajamo malo o mom kumu.

lol na kvadrant :D toliko si opsjednut PC i imaš komplekse da si se išao uvaljivat s nekim acc kod nas :D ali ajde neka te...ako i jesi kod nas te ako se i sazna koji acc ja ču se založiti kod voljenog za tebe da te ne kicka da napokon osjetiš kako je to kad igraš u pravom savezu ;)

GRINHIL
12.07.11, 15:40
a baš sam i ja mislio ubacit nekog kod vas i sada si me razočarao ovom izjavom...

crni_Petar
12.07.11, 15:46
lol na kvadrant :D toliko si opsjednut PC i imaš komplekse da si se išao uvaljivat s nekim acc kod nas :D ali ajde neka te...ako i jesi kod nas te ako se i sazna koji acc ja ču se založiti kod voljenog za tebe da te ne kicka da napokon osjetiš kako je to kad igraš u pravom savezu ;)

Kako su opasni ovi iz Pc-a kad se toliko hvalite što ne kažete i drugu stranu svoje "bolesti"....Znam jednog lika koji igra u Pc-u igrao je i prošli s4 nije važno koji je nick poanta je da je čovjek izgubio godinu faxa zbog igrice...noću nije spavo da bi slao napade nije izlazio iz kuće godinu dana zbog tog servera...ako je to vrijedno pobjede samo naprijed...uostalom uz svu tu ovisnost vi još morate imat špije i mh-e...toliko o jačini vašeg saveza i snazi...čast izuzecima ali takvij je jako malo....

kiler
12.07.11, 16:07
kume kume i ja bih kod vas

mama JA sam najviše znao o splitskoj:cerek:

zujalica
12.07.11, 19:12
Da zamisli, poznata špija koja se javno deklarira :D

dadozg
12.07.11, 19:15
Da zamisli, poznata špija koja se javno deklarira :D

uh ako sam dobro shvatio ti igrala u darku..evo to je sve kaj trebam znati o tebi :D

@meduzac

naj se brigat odi na kupanje :) pusti gigu nek se pati hihihi

nonica
12.07.11, 19:17
uh ako sam dobro shvatio ti igrala u darku..evo to je sve kaj trebam znati o tebi :D

@meduzac

naj se brigat odi na kupanje :) pusti gigu nek se pati hihihi

dado nedaj da se ti tako patis kao ja

dadozg
12.07.11, 19:20
dado nedaj da se ti tako patis kao ja

pa frende rekoh ti da je vojska precijenjena :) kucice se dizu bez beda haha

zujalica
12.07.11, 19:24
dark :D to je bilo prelazno razdoblje....vidim da niš neznaš...i bolje

dadozg
12.07.11, 19:38
dark :D to je bilo prelazno razdoblje....vidim da niš neznaš...i bolje

uh aj mam si mi u očima porasla :) vec sam mislio da tu baljezgam sa darkovkom :D
ma dark je najbolji savez koji su ikada hr serveri vidli :)

zujalica
12.07.11, 19:48
uh aj mam si mi u očima porasla :) vec sam mislio da tu baljezgam sa darkovkom :D
ma dark je najbolji savez koji su ikada hr serveri vidli :)

Jesu pogotovo kad su se neki koji su se na noževe krvili s istim tima slizali na drugom serveru :D aj lajk

zvonki
12.07.11, 22:13
sta je ovo pola saveza SILENCE banirano hahahahah pa da ne povjerujes :patkica:

GRINHIL
13.07.11, 02:22
Dajte dodatni info o tom...kak ste taki...bacite kost i sad nista...
:(

dudek1
13.07.11, 07:49
zujoooo pa ti si ziva

si vidla kak je kumek veliki igrac a kaze kucice klika

ne znam samo jel bi bil tak veliki da nije u pc-u

i da ih nema po 3-4 igraca na svakom acc-u

ako su i oni kao voljeni im vodja onda mi je sve jasno ( jako me na ziggy-ja podsijeca)

jedino o cemu se znaju razgovarati je kaj su na travu napravili

dudek1
13.07.11, 08:10
a baš sam i ja mislio ubacit nekog kod vas i sada si me razočarao ovom izjavom...

zakaj te je razocaral

samo im ga ti ubaci ( acc mislim )

dudek1
13.07.11, 08:30
posaljem, ali to ce te kostati ... no ljudi smo, dogovorit cemo se :D
no ako me cinkas, slomit cu ti šlapu ... :sjekiraš:

zakaj bi te cinkaril

pa mislim da ako si to sto kazes mozemo oboje imati koristi

ionako pc ima uha posvuda

zakaj mi ne bi imali uha u pc-u

dadozg
13.07.11, 09:59
zakaj bi te cinkaril

pa mislim da ako si to sto kazes mozemo oboje imati koristi

ionako pc ima uha posvuda

zakaj mi ne bi imali uha u pc-u

Vas pere pisi kompleks da me hebes...
Pisi vs ostatak server DEJA VU ;)

crni_Petar
13.07.11, 10:46

Dado pa imaju ljudi život i izvan traviana ali vi iz Pc-ja očito nemate vi živite u virtualnom svijetu sanjate trav pere vas kriza ak niste 2 h na accu nije to lako...al što je najžalosnije uz tolku ovisnost vi nemožete ni pobjedit na pošten način ponosite se prošlim s4 koji ste pobjedili a svi znamo kako je na prijevaru dobiven taj server...ak je vama to super da vas svi zovu prevarantima i ak vi to nazivate pc kompleksom onda ok...onda si u pravu....

dudek1
13.07.11, 12:08

mene nis ne pere

mislim da ste se vi jako umislili

sstipo
13.07.11, 12:54

Kumek to su oni samo ljubomorni, balkanska posla ....

PC Forever!

dadozg
13.07.11, 13:41
mene nis ne pere

mislim da ste se vi jako umislili

Ne,moju babu pere...u svakom postu pisi,u potpisu pisi...znam da smo vas natamburali prosli s1,ali ovo je novi server...ako ste nekaj naucili iz proslog servera mozda imate neke sanse..

Tak i tak ste se maltene svi urotili pa ajmo vidjet kak bu to....

dudek1
13.07.11, 13:51
Ne,moju babu pere...u svakom postu pisi,u potpisu pisi...znam da smo vas natamburali prosli s1,ali ovo je novi server...ako ste nekaj naucili iz proslog servera mozda imate neke sanse..

Tak i tak ste se maltene svi urotili pa ajmo vidjet kak bu to....

glec decec

ne igram nis osim s4 s1 koji spominjes nikada nisam ,niti bum igral
ja ne sklapam urote sa nikim a bome niti bilo tko ko me poznaje mi tak nekaj ne bi ni ponudil (ne znam zakaj )
a na proslom serveru sam bil u savezu koji se zval bivsi pc
a ne sjecam se nikakve tamburice sa proslog servera ( kumek kaj je bilo kad si se probudio )ocito si sanjal
vec te i u RL proganja trav
za ne povjerovati

Sensei
13.07.11, 15:35
Dosta o prošlim serverima, držite se trenutnog S4.

dadozg
13.07.11, 15:49
Dosta o prošlim serverima, držite se trenutnog S4.

okidoki :)

evo da javno kažem da su mi ubili volju za dizanjem kučica ovaj server sa ovim radovima i sporošču :(

sad protivno sebi idem štancat samo vojsku :(:(

Prime
13.07.11, 17:32
Dado pojasni malo ovo o velikoj uroti kontra pc-a?

meduzac
13.07.11, 18:26
Dado pa imaju ljudi život i izvan traviana ali vi iz Pc-ja očito nemate vi živite u virtualnom svijetu sanjate trav pere vas kriza ak niste 2 h na accu nije to lako...al što je najžalosnije uz tolku ovisnost vi nemožete ni pobjedit na pošten način ponosite se prošlim s4 koji ste pobjedili a svi znamo kako je na prijevaru dobiven taj server...ak je vama to super da vas svi zovu prevarantima i ak vi to nazivate pc kompleksom onda ok...onda si u pravu....

interesantno,čak mogao bih reći zanimljivo,samo me interesuje zašto baš uvjek se mora spominjat život/kriza/nepoštenje/prevara,kad je neko bolji ?...definiši pošten način jer me baš interesuje ta tema !

dadozg
13.07.11, 18:56
interesantno,čak mogao bih reći zanimljivo,samo me interesuje zašto baš uvjek se mora spominjat život/kriza/nepoštenje/prevara,kad je neko bolji ?...definiši pošten način jer me baš interesuje ta tema !

ma pusti ga frende,kompleks zvan pisi živi u njemu :)
imam zamolbu da ne pričam o prošlom serveru pa neču ulaziti u diskusiju...samo bih rekao da je to jedna od najuvjerljivijih pobjeda ikad na hr serverima i onda se i po tome pljuje...a kaj češ onaj ko gubi ima pravo da se ljuti :)

ajmo mi o ovom s4,oče napokon proraditi server kako spada?

zujalica
13.07.11, 21:53
zujoooo pa ti si ziva

si vidla kak je kumek veliki igrac a kaze kucice klika

ne znam samo jel bi bil tak veliki da nije u pc-u

i da ih nema po 3-4 igraca na svakom acc-u

ako su i oni kao voljeni im vodja onda mi je sve jasno ( jako me na ziggy-ja podsijeca)

jedino o cemu se znaju razgovarati je kaj su na travu napravili

Dašta da sam živa, kaj si posumnjao?????? :luvz:
Ko na koga podsjeća....hm :andjeo: nebi se štela mješati, viš da su me u koš sa DARK-om počeli mješati :P

crni_Petar
14.07.11, 00:20
Šta te interesuje reci pa ću ti sve objasnit u kratkim crtama da ne pisem sad romane tu.....

razigrana bakterija
14.07.11, 03:24
Sve junak do junaka..a svi skriveni iza forum nicka :) nažalost svašta je ovaj pc primio u savez...Dado bzvz se dopustas navuci na raspravu sa frustriranim farmicama...

dudek1
14.07.11, 08:25
Dašta da sam živa, kaj si posumnjao?????? :luvz:
Ko na koga podsjeća....hm :andjeo: nebi se štela mješati, viš da su me u koš sa DARK-om počeli mješati :P

a vidim i svi imamo kompleks zvan PC

cijeli server se urotio opet

bas su jadni ti iz PC-a

svi ih imaju na zubu a opet budu pobijedili usprkos svemu

dudek1
14.07.11, 08:50
Dado pojasni malo ovo o velikoj uroti kontra pc-a?

a kaj ima pojasniti

rade si odstupnicu kao i uvijek
ako ne dobiju budu rekli kak se cijeli server opet protiv njih urotio ( stara prica)

dudek1
14.07.11, 11:03
Sve junak do junaka..a svi skriveni iza forum nicka :) nažalost svašta je ovaj pc primio u savez...Dado bzvz se dopustas navuci na raspravu sa frustriranim farmicama...

ooooooo razigrani pa da morao si se javiti

o tebi isto znamo sve a pogotovo kada i tvoj suigrac to isto kaze o tebi

za igraca jedino priznam superhika

covjek gdje god da je igrao igrao je ok i sve na finjaka rijesavao pa cak i preuzimanje sela

a ovdje pisem samo zato kaj vas pc-ovaca ima svugdje i samo se hvalite

pa jel znate sto drugo ili nemate rl zbog trava ?????????

Anđeo s greškom
14.07.11, 11:17
za igraca jedino priznam superhika

covjek gdje god da je igrao igrao je ok i sve na finjaka rijesavao pa cak i preuzimanje sela

a ovdje pisem samo zato kaj vas pc-ovaca ima svugdje i samo se hvalite

pa jel znate sto drugo ili nemate rl zbog trava ?????????

ak ti je superhik idol..... onda znam sve o tvojoj igri i tvojim igrackim sposobnostima..... a valjda ja znam jer sa doticnim igram mislim vec 3-4 godine...... ustvari pokusavam igrat.... jer je netko ugasio acc ko piiiiiiiiiiiiiiiiii pi pi pi pi pi

dadozg
14.07.11, 11:25
ak ti je superhik idol..... onda znam sve o tvojoj igri i tvojim igrackim sposobnostima..... a valjda ja znam jer sa doticnim igram mislim vec 3-4 godine...... ustvari pokusavam igrat.... jer je netko ugasio acc ko piiiiiiiiiiiiiiiiii pi pi pi pi pi
Hahahaha dobar post hihi...
Ne dirajte mi razigranog :):)

GRINHIL
14.07.11, 12:04
i ja bi to pričal sam da me ne bana opet
:d

profesionalni uvlakaču

al šta jes jes malo PC radi nešto šta me čudi
zašto već odma cijeli server protiv vas?
nije to baš istina
dudek1 je baš fino to rekao :P

dudek1
14.07.11, 12:04

ne uopce mi nije idol
samo kazem da ga priznajem kao igraca jer je uvijek sve rijesavao na finjaka(jer se iza svakog nicka krije covjek)
i to u situacijama kada nije morao uopce pitati nesto nego je jednostavno mogao sve pregaziti

a to sto je ugasio acc ne znam mozda je covjek vidio da i rl postoji ( opametio se )
a kaj se tice mojih igrackih sposobnosti andjele priznajem ne visim ovdje puno pa i nemrem biti takav igrac kakav bi po tebi trebao biti da bi mogao pisati po forumu jer imam zivot osim
trava a ne kao vi . igras 3-4 god hmmmmm ocito nemas pametnijeg posla

jednostavno pisem ovdje samo zato jer vidim da je PC glavni svugdje ako su vec na travu jaki ne moraju biti i na forumu
i to sam napomenuo u postu jos u cetvrtom mjesecu........ a dadu volim jer je najveci spamer

dadozg
14.07.11, 12:20
Ja ne kuzim ovo sa RL....ja igrqm dnevno sat vremena pa imam 20 sela,jel to znaci da ja nemam rl ak sam u pisiju....
Ljubomora i kompleksi nis vise...

dudek1
14.07.11, 12:23
Ja ne kuzim ovo sa RL....ja igrqm dnevno sat vremena pa imam 20 sela,jel to znaci da ja nemam rl ak sam u pisiju....

mozda si pobrkao pojmove mozda imas sat vremena odmora a ostalo igras

GRINHIL
14.07.11, 13:10
ja ovo više ne kužim
ak spomeneš pc odma imaš kompleks pc-a
zar to nije malo pretjerano?
ili opet ak si u pc-u nemaš rl...
pa kad više pipla igra 1 acc moš i spamat i igrat i imat jak acc
sad dado je poper to nastranu
:)
nije bitan pop da bi imal dobar off

:tough:

MarineKing
14.07.11, 13:26
meni je jako kako si ex-triumphovci daju za pravo da uopce ista napisu ovdje, mene bi bila sramota :D

dudek1
14.07.11, 13:48
meni je jako kako si ex-triumphovci daju za pravo da uopce ista napisu ovdje, mene bi bila sramota :D

evo tocno ono kaj sam malo prije rekao

forum je valjda dozvoljen samo pc-u

ne znam vi valjda vise vrijedite od svih igraca na serveru i sve druge treba omalovazavati

i kaj je najzalosnije svi isto razmisljate

GRINHIL
14.07.11, 14:49
ništa novoga oko toga
to im je taktika

crni_Petar
14.07.11, 15:09

Dado nemoj nama maglu prodavat da igraš 1 h dnevno nebi te ni bilo na serveru jer bi bio farma nebi mogo kliknut ni 3 vojnika..daleko od toga da ti nemas dualla ili možda igraš i trial acc + sitteri al znamo mi svi da ste vi zaljepljeni uz kompove dan i noć poznam ja takve igrače a to šta ti misliš da ja lažem da poznam to je druga stvar....o vama se zna sve al vi o drugima mislite da znate sve a neznate ništa....

Anđeo s greškom
14.07.11, 15:18
PC ovo PC ono.... PC lijevo PC desno.... PC gore PC dolje

i onda mi nemamo RL.....

a Vi nemate niti jednu drugu temu nego stalno razglabat o PCu.... bit ce da Vam stvarno ni RL, a ni travianski dio ne ide bas nesto kad stalno morate o nama

jesam pacijent sam i ne sramim se toga... barem znam da se druzim sa istim pacijentima kao sto sam i sama...

a ne skrivam, kao neki, svoje neuspjehe iza postojanja nekog RLa

tenk
14.07.11, 15:26
da

GRINHIL
14.07.11, 15:37
stvarno mislim da bi pc-u trebalo dić spomenik

vi ste sve dobro i najjači ste

čim vam spomenemo ime saveza pričate da imamo kompleks
šta bi trebalo i značiti da to ime ne smijemo uzalud spominjati šta je smiješno...
a to da se puno priča o vama i da ste dobri stoji
al i stoji da se volite sami uzdizat iznad svih šta je...kak bi to opisao...bljak ili kakveć.....

Crna-mamba
14.07.11, 16:43
A tko su PC? Nikad čula :kid:

meduzac
14.07.11, 19:24
ne uopce mi nije idol
samo kazem da ga priznajem kao igraca jer je uvijek sve rijesavao na finjaka(jer se iza svakog nicka krije covjek)
i to u situacijama kada nije morao uopce pitati nesto nego je jednostavno mogao sve pregaziti

a to sto je ugasio acc ne znam mozda je covjek vidio da i rl postoji ( opametio se )
a kaj se tice mojih igrackih sposobnosti andjele priznajem ne visim ovdje puno pa i nemrem biti takav igrac kakav bi po tebi trebao biti da bi mogao pisati po forumu jer imam zivot osim
trava a ne kao vi . igras 3-4 god hmmmmm ocito nemas pametnijeg posla

jednostavno pisem ovdje samo zato jer vidim da je PC glavni svugdje ako su vec na travu jaki ne moraju biti i na forumu
i to sam napomenuo u postu jos u cetvrtom mjesecu........ a dadu volim jer je najveci spamer

moram komentirati....ajd i ti se opameti pa ugasi acc jer ionako valjaš gluposti ili bar u najgorem slučaju čekaj opet četvrti mjesec pa se javi-ono da negubiš vrijeme koje možeš u rl iskoristiti

dudek1
15.07.11, 11:39
moram komentirati....ajd i ti se opameti pa ugasi acc jer ionako valjaš gluposti ili bar u najgorem slučaju čekaj opet četvrti mjesec pa se javi-ono da negubiš vrijeme koje možeš u rl iskoristiti

evo sto ja pricam da svi isto razmisljate
nitko vas nije dostojan na ovom serveru ( nazalost i sam sam sebi dosadan jer se osijecam kao papiga)
po vama bi svi trebali ugasiti acc-eve jer nismo dostojni niti igrati sa vama a bome niti pisati po forumu

onda bi to bilo ,svi se prepali i ugasili acc-eve i to bi bila ponovo najveca pobjeda pc-a u povijesti na svim serverima

gazde foruma ako ste mi vec obrisali post u kojem nisam bio ugodan po PC onda ste me mogli i banati da ne mogu vise pisati ovdje jer fakat nisam dostojan ovog foruma

ovaj forum je rezerviran za velicine PC-a
a sada mozete pisati sto hocete ja vise necu ( sami ste sebi dovoljni ocito)

sstipo
15.07.11, 13:02

Ako sam ja sa PCijevac, a prosli server nisam bio, je li i ja moram ugasiti acc?
Ako moram, ima li neki moj PCijas da mu treba 4.5k srebra. Steta srebra da ne propadne.
I mijenjam tri kante za jedan sladoled u Vinceku.

PC Forever!

dadozg
15.07.11, 13:10
dudek ti si baš dudek..eto to je sve kaj ti imam za reč..

aj matere mi pročitaj svojih deset zadnjih postova i zbroj koliko si puta PC spomenuo....ti vjerovatno kad ideš i kakati ne vičeš hansssss već pisiiiiiii :)

sstipo ako si ti u PC onda je stvarno PC pao na niske grane kad triumpfovce prima ;)

sstipo
15.07.11, 13:48
dudek ti si baš dudek..eto to je sve kaj ti imam za reč..

aj matere mi pročitaj svojih deset zadnjih postova i zbroj koliko si puta PC spomenuo....ti vjerovatno kad ideš i kakati ne vičeš hansssss već pisiiiiiii :)

sstipo ako si ti u PC onda je stvarno PC pao na niske grane kad triumpfovce prima ;)

Dado, cim smo ja i ti u PC-u to ne moze biti dobro.
Meni off gine po poljima i livadama, a tvoj se negdje izgubio u sumi (barem tako kazu, jer ga nikad nismo vidjeli).

dadozg
15.07.11, 14:23
Dado, cim smo ja i ti u PC-u to ne moze biti dobro.
Meni off gine po poljima i livadama, a tvoj se negdje izgubio u sumi (barem tako kazu, jer ga nikad nismo vidjeli).

pa aj mi reci ko je pametniji ti koji delaš off trošiš brdo resursa i vremena i na kraju ostaneš bez istoga u oazi ili ja koji ga uopće ne dela već igram laganini :)

sstipo
15.07.11, 14:33
pa aj mi reci ko je pametniji ti koji delaš off trošiš brdo resursa i vremena i na kraju ostaneš bez istoga u oazi ili ja koji ga uopće ne dela već igram laganini :)

Da igramo simcity priznao bih ti da imas bolju taktiku, ali nikada da si pametniji.
Pa i sluga mi je rekao da sam prepametan, pa zasto da sad budem skroman. A jaran sluga zna znanje.
:D

I tuzit cu vas obojicu voljenom vodji jer napadete suigraca. :cerek:

GRINHIL
15.07.11, 15:00
zašt vi ovakve gluposti ne pišete na skajpu?
priča se da imaju neke savezne sobice di ljudi spamaju
ovo bi trebalo bit prepucavanje ili konverzacija međ razl.savezima, a ne ovak tri člana istog saveza hvali svak sebe gross

i ja bi nekog iz mog saveza da mene fali al mislim da nema šanse
niko me ne voliiiiiiiiiiii
šmrc

sstipo
15.07.11, 15:25
ovo bi trebalo bit prepucavanje ili konverzacija međ razl.savezima, a ne ovak tri člana istog saveza hvali svak sebe gross

šmrc

U pravu si 100%.
No, otkad sam asimiliran od strane PC-a, prebacio sam se u mod "Hvalite me moja usta" i "Dosta sad o meni, ajmo sad o mom off-u". Evo, dajem casnu pionirsku da necu vise.

Nego, da cujemo desava li se stogod novoga na serveru, osim sto me ovi papci (opet PC iz mene progovara, no morate mi dozvoliti barem malo) sa -/+ i +/+ fejkaju vec 10 dana.

GRINHIL
15.07.11, 15:35
mogu i ja?
fejkanje je stil života kad nemaš off

MarineKing
15.07.11, 15:52
Ako sam ja sa PCijevac, a prosli server nisam bio, je li i ja moram ugasiti acc?
Ako moram, ima li neki moj PCijas da mu treba 4.5k srebra. Steta srebra da ne propadne.
I mijenjam tri kante za jedan sladoled u Vinceku.

PC Forever!

Lijepa moj hrvatska jezik! :D jaranija.com

zvonki
15.07.11, 15:55

šmrc

potpisujem...vec me glava boli oko toga kolki je ciji.....off i to nisam ja to je moja schauma

dadozg
15.07.11, 16:20
"Dosta sad o meni, ajmo sad o mom off-u".

hm,ti možeš jedino na ovaj način:

"dosta o mom offu u oazi,ajmo sad ko če ga ubiti?" :D:D:D

Prime
15.07.11, 18:46
Evo na +/- se kata sve u 16,cisti se polako.
ps cakani-daj poslat cu ti ja malo defa 3 puta zaredom ti fejkovi prolaze kroz gg.
Otkud pc-u tolko bodova,nije valjda da deloziraju oaze?

dadozg
15.07.11, 19:49
ma pusti pacijente nekaj se nafurili oko pusha pa se ponapijali i napali jedni druge :D ovaj prvi po off bodovima u top 10 je najviše pocugal :D

sir oliver
16.07.11, 00:47
dobro veče, ime mi je kemo
imal koga da bi se polemo ?
:-)))))))))))))))

okrutni
16.07.11, 00:50
dobro veče, ime mi je kemo
imal koga da bi se polemo ?
:-)))))))))))))))

Kemina raja boji se Hareta,boji se belaajaa... :P .

Crna-mamba
16.07.11, 09:04
nije Grinh da tebe nitko ne voli,samo tvoji nemaju potrebe pisati hvalospjeve po forumima kao neki vec to pokazuju djelima ;-)

GRINHIL
16.07.11, 12:23
bezveze
morali bi me falit cijelo vrijeme!
kolko niš ne radim da se čini da nešt i delam
ovak znaju da zgubidanim ođeka

casa nostra
16.07.11, 18:46
bezveze
morali bi me falit cijelo vrijeme!
kolko niš ne radim da se čini da nešt i delam
ovak znaju da zgubidanim ođeka

je istina radi nesto za promjenu :)

GRINHIL
16.07.11, 22:31
Javio se pravi hehehe
Ovo je poslovna rekreacija
Idealno za opustanje
;)

Ciganin
17.07.11, 08:20
Što je to travian :D kakva razglabanja, kakav RL....
Ne igram trav a opet sam u top poperima hahahahahaha... vojske baš i nemam, ne možeš i ovce i novce...

Hahaha... svima puna usta PC-a daj ostavite ljude da se lječe... igraju, dangube... i što već rade.... valjda skupljaju deff :D

pustite ih, već se ionako i sami previše hvale i svaka im čast :D

baš je fora kad nitko ništa ne piše po forumu... mir i tišina... glazba za moje uši...

nego... klikajte, odoh ja baciti meso na roštilj.... popit pivicu... odmoriti... nadati se da su mi sitteri budni.... i ako nisu, nema veze...
pa odmoriti malo, otići na kupanje... i na spavanje... ak se sjetim kliknut nešto super, ak ne opet dobro :D
e tako se igra travian , tek toliko da znate... i brige te što se događa u tvom savezu, a ne u tuđem :D

zlikovci
17.07.11, 15:31
pc-ovci mozete slobodno spamati,ovo su samo vojne vježbe.ostanite prisebni i ne mičite arte,nema potrebe za deffanjem.samo provjera koliko deffa mozete skupiti kod voljenog.a ti gore ciganine pivica je uzrok sto nitko ne moze fejk pogoditi u sat a kamoli sec :D

gamacid
17.07.11, 15:36
hehe cim dado tak zestoko brani pc mora da su u banani

dadozg
17.07.11, 20:00
hehe cim dado tak zestoko brani pc mora da su u banani

ma ne branim ja te farme... :) kak je na s4? ja ovo igram skroz minimalno i više ne uplaćujem ni jedan gold dok ne dobijemo javnu ispriku,nadoknadu i server se napokon ubrza..

GRINHIL
18.07.11, 13:51
kak je na s4....pih
pa ti ovdje uvjerljivo vodiš po spamanju a kao nemaš pojma
kladim se da znaš sveijedan trač o svim tračevima na s4

a server je spor pa malo ubrza i tak
mislim da se crnci u kompjutoru pregriju pa malo šteka

frendu mi zbog toga jer nije mogao upast na acc zginulo 10k offa nekidan
užas...

black adder
18.07.11, 18:57
kak je na s4....pih
pa ti ovdje uvjerljivo vodiš po spamanju a kao nemaš pojma
kladim se da znaš sveijedan trač o svim tračevima na s4

a server je spor pa malo ubrza i tak
mislim da se crnci u kompjutoru pregriju pa malo šteka

frendu mi zbog toga jer nije mogao upast na acc zginulo 10k offa nekidan
užas...

Danas nije zaštekao server, pa ti zvrkica zbrisala s artom:bang:

erorr
18.07.11, 20:17
Ma server je koma , i mapa i sve..... najradije obrisati acc , i ne sekirati se....ako su nesposobni popraviti neka zaustave ga dok ga nesrede a ne ovako jadno, nema smisla probao sam poslati napade u sec na kraju ispadnu napadi u min... ma jadno i onda treba neka zbivanja , ma da znam da ce mi vratiti uložno odmah bi brisao, sramota jednostavno...

zvonki
18.07.11, 22:35
istina ovo totalno ubija bilo kakvu volju za igrom...slanje napada u sec je postala zesca koma nemozes poslati dva napada u sekundu jedino ako je pojam sekunde na ovom serveru razmak od 15 sec...lol a dok se prebacis iz sela u selo posjedis i krkens pola kutije normabela...savezi koji su inace aktivni sve vise i vise zutih tockica dobijaju ...prije nije postojalo ljeto za travian a sada bome radje tocat noge u plicaku nego brojat sjede dok se ucita trece selo :/

Sumasišavši
18.07.11, 22:42
[QUOTE=erorr;945823]Ma server je koma , i mapa i sve..... najradije obrisati acc , i ne sekirati se....ako su nesposobni popraviti neka zaustave ga dok ga nesrede a ne ovako jadno, nema smisla probao sam poslati napade u sec na kraju ispadnu napadi u min... ma jadno i onda treba neka zbivanja , ma da znam da ce mi vratiti uložno odmah bi brisao, sramota jednostavno...[/QUOTE

hehe...mene je hebao od kak se s2 upalio....zato budi pametan i gasi pa uživaj ;)

sstipo
18.07.11, 22:59
Huh .. sve se crveni, poludili ovi sa -/+ i +/+ .... pa sto sam im ja kriv.
Kume dado, znam da nemas off-a, ali ako imas stogod deff-a udijeli ili zatvaram birtiju.

Brader
19.07.11, 01:20
hahhahahahahahahhaha totalno si u pravu :)))

dadozg
19.07.11, 06:02
ko se nije skrio magarac je bio :) pacijenti kreću,napunili dizelaše pa ajmo vidjet kome opanci,a kome....

GRINHIL
19.07.11, 12:43
dado imaš dizel...ccc
rimljani ili već šta s dizel vozilima...loša kombinacija
bolji su crnci koji vuku kola

i da
moji imaju najkice a ne opanke
tralalaa

i dajte šo mene napadate kad nemam art
bezveze

kiler
19.07.11, 19:27
kume dado gdje na mene ideš :tough:

ne znam jel da plačem ili da smješaqk na lice nabacim

kod mene nema offa , nema niti resa samo lučice koje rese ne nose

povuci napad ako si frajer:cerek:

dadozg
19.07.11, 20:14
kume dado gdje na mene ideš :tough:

ne znam jel da plačem ili da smješaqk na lice nabacim

kod mene nema offa , nema niti resa samo lučice koje rese ne nose

povuci napad ako si frajer:cerek:

ma fejkam ja samo ;) nemam ja offa sječaš se? hm..a koji si ti ono nick in game reci pa te neću više fejkat :D

Ἄδωνις
19.07.11, 20:21
Masovno gašenje acc-a na S4 , pa nek si švabe traže probleme koliko god žele.

Dogovorite se , zaspamajte igm , ovo nema smisla...

I molim moderatore da me sad ne banaju i ne brišu ovaj post.

Hvala !!!

sema_
19.07.11, 20:41
ne razumin čemu masovno gašenje? očemo li dobit nazad lovu koju smo uložili? oćemo li dobit nazad vrime koje smo uložili? ako se nekome više ne igra i ne želi više davat lovu onda je to njegova osobna stvar i neka ugasi svoj acc ili još bolje neka bude gospodin i ostavi acc savezu... ali neznan šta bi se postigno masovnin gašenjem osim šta bi bacili sav svoj trud bez borbe u vitar. a i takve stvari mogu slijedit samo ljudi ovce kojima je očito u svemu potreban neki pastir jer nisu sposobni donit svoju odluku i izrazit vlastito mišljenje. adonis tebi svaka čast i to je tvoja odluka ali nevidin čemu pozivanje drugih.

Ἄδωνις
19.07.11, 20:48
Ma no frks...Klikni na statistikama na naš acc "G Sjenilo"
Baci pogled koliko je golda i truda utrošeno
Ne tjeram ja nikoga , no budale iz nas neće radit.
Razumiješ

Anđeo s greškom
19.07.11, 21:18
Masovno gašenje acc-a na S4 , pa nek si švabe traže probleme koliko god žele.

Dogovorite se , zaspamajte igm , ovo nema smisla...

I molim moderatore da me sad ne banaju i ne brišu ovaj post.

Hvala !!!

pa ne moras odmah gasit acc ak ti se gg malo crveni

Ἄδωνις
19.07.11, 21:21
pa ne moras odmah gasit acc ak ti se gg malo crveni

Hahahaha , naveo sam nekima da se to napravi kroz tjedan - dva...
Baš zbog ovakvih ispada :witch: samo tebi poznatih :cerek:

pegas
19.07.11, 21:55
andjeo s greskom ? mi se odnekud znamo :-))

mislim sad masovno gasenje -povodom?

objasnite starceku ,posto nisam bas u toku?

misko-8
19.07.11, 23:15
puno golda ulozeno da bi se to samo taKO pustilo

Anđeo s greškom
19.07.11, 23:44
andjeo s greskom ? mi se odnekud znamo :-))

mislim sad masovno gasenje -povodom?

objasnite starceku ,posto nisam bas u toku?

ma opce crvenilo na serveru pa bi sad gasili acce :)

erorr
20.07.11, 05:43
Neradi se uopce o tome, nego pošalješ trgovce da prebace hranu i ono stoji 0:00:00? i onda se ti misli kako prehraniti vojsku, iskreno ni meni se baš neigra ssve manje i manje tu da nema duala, sittera bilo bi jako loše, ali što se tice servera stvarno katastrofa,ljudi troše golde na npc sada masovno jer sa trgovcima se nikada nezna, vojska je okružila neko selo i sada piju okolo jer nesmiju napasti itd....

Što se tice brisanja puno je vremena otišlo u vjetar, mislim da bi ih više zabolilo da se goldi prestanu koristi....

kiler
20.07.11, 06:17
kume dado mene skatalo

moja igra je gotova, evo tebi ću prebaciti par resa kaj je ostalo i ode ja :pivo:

dadozg
20.07.11, 06:44
lijepa akcija,čestitam pacijentima,a onom liku kojem je bilo dosadno pa poslao off 16 sati prerano njemu treba vaditi nokte pa da mu nebu dosadno drugi puta....ajme kaj sve necu vidjeti..

GRINHIL
20.07.11, 08:20
imali ste premalo ovnova

:gamer s mišem:

dadozg
20.07.11, 09:48
imali ste premalo ovnova

:gamer s mišem:

A gle mi ne volimo ovce :)
Al ajde recimo da je akcija uspijela iz dva razloga:

Prvi sa ucestalim napadima na pisi ostala tri kvadranta su uspijeli probuditi uspavanog medu,drugi preorali smo dva gg ako se ne varam te jedan gg nulirali....pa ajde brain moze rec da je njegov off pao s razlogom...a gospon iksici bi ga trebal pushat do kraja servera da se mene pita...

GRINHIL
20.07.11, 10:14
po meni zasad 1:1
vi roknuli 1gg na 0
ostali se daju popraviti
dok vama 2 arta maznuta

dadozg
20.07.11, 10:21
po meni zasad 1:1
vi roknuli 1gg na 0
ostali se daju popraviti
dok vama 2 arta maznuta

Pa polako pisi je tek krenuo...ovo je bilo samo zagrijavanje..

Prime
20.07.11, 11:13
Koja vas to tri kvadranta napadaju?opet sanjate nesto.Dali ste brainov of koji je vjerovatno bio među vecima na serveru za gg od 400 popa,stvarno za pohvalu.

dadozg
20.07.11, 12:09
Koja vas to tri kvadranta napadaju?opet sanjate nesto.Dali ste brainov of koji je vjerovatno bio među vecima na serveru za gg od 400 popa,stvarno za pohvalu.

Ima se,moze se....

Shapkeee
20.07.11, 13:26
Ajde ostale strucnjake da cujemo, vidim dado ocenio da im prosla super akcija... nisam neki pro pro igrac ali ako vam je ovo OK (slupati gg od 400 popa izgubiti dva arta "mala") vi i niste tako dobar savez kako se prica... Prvi put igram ovde cujem svakojake price o PC savezima ali izgleda neistinite... naravno tek je rat poceo, padace tu dosta GGa i dosta artova na obe strane, i naravno nije dobijen rat, ali stvarno mi glupo citati od 2gog popera servera da iznosi takve zakljcke :)
:stupid:
demantujte...

s2 Kleopatra
s3 Last Don
s4 Mirko i Slavko

dadozg
20.07.11, 14:11
evo da se opet citiram:

A gle mi ne volimo ovce :)
Al ajde recimo da je akcija uspijela iz dva razloga:

Prvi sa ucestalim napadima na pisi ostala tri kvadranta su uspijeli probuditi uspavanog medu,drugi preorali smo dva gg ako se ne varam te jedan gg nulirali....pa ajde brain moze rec da je njegov off pao s razlogom...a gospon iksici bi ga trebal pushat do kraja servera da se mene pita...

artevi se ne računaju u ovu akciju,oni su izgubljeni puno prije...dakle moj komentar je bio na jutrošnju akciju i dao sam razloge....
akcija bi bila u potpunosti uspijela da nas nije odao jedan naš koji je sjeo prerano pa ste tako skužili...ali također i moram javno reč da ste skupili sramotno mali deff s obzirom na vrijeme slanja MMa ,a pogotovo zato i kaj su vas drugi deffali....

beshtija
20.07.11, 14:59
ako je jutros prije onda ok :usisava:

a ako je onaj deff sramotan šta bi tek rekli za vaš kad smo išli na artiće,btw nismo išli na male igrače :bic:

kiler
20.07.11, 15:15
eeeee kume jel se dobivaju medalje za najviše poslanih fejkovaROTFL

ima između fejka i fejka 15 sekundi ali nema veze ide se na količinu:brukica:

Brader
20.07.11, 15:30
Art po art ...PC-ijevci pa i niste toliko opasni :P ...kod vas je samo " Hvalite me usta moja, kad već niko drugi neće "

Prime
20.07.11, 16:40
A evo vec se i teorija urote spominje,vjerovatno je def dosao i s s1,Dado imate super igraca ali imate i previse novih koji misle cim su u pc-u da su vec pobijedili.

GRINHIL
20.07.11, 19:12
artevi se ne računaju u ovu akciju,oni su izgubljeni puno prije...

dado a kak objašnjavaš da je puno prije art od jutros
pa plavac vam ga maznuo danas
to nije baš puno prije...

Toso
20.07.11, 19:27
Dado, ova akcija nikako ne ide na ruku PC-a.
Mozda najveci off servera je pao za GG od 400 popa.

ne znam po cemu je isplativo, taj off sam je mogao preorati barm 5-6 GG-a

Zmaj i Feniks
20.07.11, 19:32
evo da se opet citiram:

artevi se ne računaju u ovu akciju,oni su izgubljeni puno prije...dakle moj komentar je bio na jutrošnju akciju i dao sam razloge....
akcija bi bila u potpunosti uspijela da nas nije odao jedan naš koji je sjeo prerano pa ste tako skužili...ali također i moram javno reč da ste skupili sramotno mali deff s obzirom na vrijeme slanja MMa ,a pogotovo zato i kaj su vas drugi deffali....
Pa da je taj dečko imao ogroman off, veliki art u tom selu ili bar da je u top 100 pa da ste to anulirali rekao bih nešto. Ali izgubiti off takav radi jednog gg-a (recimo nebitnog (strategijski)) je po meni loš potez. Sve što ste dobili s time je da ste čovjeka bacili u bed jer je ostao bez gg-a a globalno ništa. Deff se nadoknadi puno brže od ovakvog offa kakav je pao. Žao mi je Braina negdje je lud ko šlapa zbog uzaludno bačenog offa. A zašto se deff nije skupiuo kako spada pa to je bar jasno, smatralo se da je PC puno ozbiljniji od rokanja malih igrača i suporta kao odmazdu za izgubljenih artova.

zvonki
20.07.11, 19:41
statistike govore svoje ....bilo je krvi do koljena :) cak je i silence ponutkan budjenjem "uspavanog mede" pokusao nesto al je ostavio bubrege na zidovima cak nisu cestito stigli ni pokucati na vrata....i sto se malo gospodin rus ne izjasni o konstataciji da uopce drugi nemaju deffa :cowboy::cowboy:

Brain Killer
20.07.11, 19:55
ne znam po cemu je isplativo, taj off sam je mogao preorati barm 5-6 GG-a

Nažalost istina, al off je da se troši i svjesno je poslan na čeku da ispravi kiks preuranjenog kojem je bilo dosadno, nažalost samim tim je i meta na koju je taj off trebao ostala netaknuta. Al kaj je tu je igra ide dalje :)

Toso
20.07.11, 21:11
Nažalost istina, al off je da se troši i svjesno je poslan na čeku da ispravi kiks preuranjenog kojem je bilo dosadno, nažalost samim tim je i meta na koju je taj off trebao ostala netaknuta. Al kaj je tu je igra ide dalje :)

ma razumijem zasto ste to radili, sve 5.
samo mi nije jasno da je ovo nerjeseno, kad ruku na srce, ovdje ste dobro oderani. doduse, treba vidjeti ostatak offova PC-a

misko-8
20.07.11, 23:23
ma razumijem zasto ste to radili, sve 5.
samo mi nije jasno da je ovo nerjeseno, kad ruku na srce, ovdje ste dobro oderani. doduse, treba vidjeti ostatak offova PC-a

vec ti je navedeno da je napad poslan
nakon sto se znalo da tamo ide deff,

a izmedju ostaloga takvih ofova ima
jos barem desetak, a jedan pouzdano jos i veci.

da bi razumio ZASTO se to radilo
MORAO bi biti pacijent,
ako neznas, ima jos veliki broj pacijenata
koji nemaju dijagnozu,
jer je nepoznata bakterija nalala obrambene sisteme.

ps.
MI jesmo CRNA ovca,
ali gledajuci gore ljevo
kako prolaze bjele ovce
u sukobu sa crnima,
mi zelimo zauvjek biti crne ovce.

mangup
20.07.11, 23:32
ps.
MI jesmo CRNA ovca,
ali gledajuci gore ljevo
kako prolaze bjele ovce
u sukobu sa crnima,
mi zelimo zauvjek biti crne ovce.

hahahaha

Toso
20.07.11, 23:58
vec ti je navedeno da je napad poslan
nakon sto se znalo da tamo ide deff,

super ak ima onda :)

p.s. kak znas da nisam pacijent? :D

misko-8
21.07.11, 08:47
super ak ima onda :)

p.s. kak znas da nisam pacijent? :D

doduse moram priznati da visis vamo i ponasas se
bas kao pravi pacijen, upoznat si sa vecinom,
osim sto ti hvali pokoja sitnica da
slozis cjelu slagalicu. no nisi u nasoj evidenciji bolesnika,
te nemam history tvoje bolesti, pa je onda logicno da izrazim sumnu .
:welcome:

sema_
21.07.11, 10:10

opet čekaš da ga pokažeš na meni jeli :p

GRINHIL
21.07.11, 13:16

hehehee
mislim da ni sam nisi svjestan da se ovo da svakak protumačiti

Anđeo s greškom
21.07.11, 13:22

jao semaaaaaaaaaaaaaa jao..... ovo sam pokusavala svakako protumacit.... ali uvijek mi jedna misao pada na pamet... pa nije nas misko gej ko neki

okrutni
21.07.11, 14:20
isti ljudi,isti komentari ko i prosli server. Ko repriza dinastije.svi znaju al opet razglabaju.bili za ili protiv , Travian je igra koju igra puno ljudi,a na kraju pobjedi PC :D .hajde vi statisticari prebrojte pucanstvo i saveze sa obe strane,a kad voljeni klikne 100lvl i kad pacijenti budu na skupnoj terapiji,virit cete kroz prozor jer vidim da vas jede to sto niste polozili prijemni.

GRINHIL
21.07.11, 14:39
imaš lepi avatar
stari mislim da cijelu plaću potrošiš na žilete

nego, ovo tvoj genijalno "Travian je igra koju igra puno ljudi,a na kraju pobjedi PC" nikad nisam u životu čuo
stvarno je inovativno :P
mi ostali stvarno pričamo ukrug
a šta drugo da pričamo neg o glupostima i to konstantno iste stvari
pa ne bumo o vremenu pričali
aj ti recimo pričaj o trenutnom stanju u recimo dinamu zagreb i reci jel svake sezone isti klinac il ne...
naravno da je

DamirB
21.07.11, 14:43
Samo sam htio ispraviti neistinu da je nulirani GG imao 400 popova, kad je akcija krenula imao je on blizu kile popa, zaboravlja se da mu je u preduhitrenom napadu skinuto nekih 400 popa.
LP

BTW neće me nitko uvjeriti da se razorani crop baš tako lako izgradi na novo kad ti sve farme poskidaju sa levela 17,18,19 (koliko ozbiljniji igrač sada ima) na 0. Nije to baš tako ne.

Raven ST
21.07.11, 15:30
Samo sam htio ispraviti neistinu da je nulirani GG imao 400 popova, kad je akcija krenula imao je on blizu kile popa, zaboravlja se da mu je u preduhitrenom napadu skinuto nekih 400 popa.
LP

BTW neće me nitko uvjeriti da se razorani crop baš tako lako izgradi na novo kad ti sve farme poskidaju sa levela 17,18,19 (koliko ozbiljniji igrač sada ima) na 0. Nije to baš tako ne.

Pop nije bio 1000.
Farme su bile skoro sve na 13.A neke i manje.
Vojska koja je isparila nuliranjem je bila manja od vojske koja je Brainu ostala nakon zabijanja/probijanja....
LP i tebi

s4 Plavac mali

DamirB
21.07.11, 17:07
oky prihvaćam, nije bio na 1000 pretjerao sam, ali je bio mnogo bliži toj brojci nego brojci 400 s kojom se barata, a što se tiče farmi nisam mislio na nulirani grad već sam mislio na dva GG kojima su farme izbrisane, a za koje komentiraju da se lako izgradi nanovo što svakako nije baš točno da se tako lako izgradi novi GG ako su farme bile na levelima 17-19 što bi ozbiljniji igrač u ovoj fazi trebao imati. Na koliko su bile spomenute farme, ja uistinu nemam pojma.
Pozz

dadozg
21.07.11, 18:08
Pop nije bio 1000.
Farme su bile skoro sve na 13.A neke i manje.
Vojska koja je isparila nuliranjem je bila manja od vojske koja je Brainu ostala nakon zabijanja/probijanja....
LP i tebi

s4 Plavac mali
A i taj prox bira mete...kaj nas je poslal onda na tu farmu???

Zmaj i Feniks
21.07.11, 18:28
A i taj prox bira mete...kaj nas je poslal onda na tu farmu???

Da zavara gerilu clown

okrutni
22.07.11, 00:21
grin,necu te citirat jer ti je predug... Cuj avatar?! Da me tek vidis uzivo . Inovativno? ne pricam strane jezike. Dinamo sam gledo '86-te na bilinom polju. Zabio mlinaric 2 gola,al uzo celik 4:2.drugi put '86-te na grbavici. Dobili zelju 2:0 i tako to,a ne zamjerim ti na rijecima jer i ti ces virit kroz prozor :P

Sharafciger (kifla brate)
22.07.11, 04:14
samo kratko:

evo jedna za brina (znam da kasnim, ali sto ces)
http://www.youtube.com/watch?v=YCUU5yGRKqE&feature=related

te jedna za voljenog hodzu:

http://www.youtube.com/watch?v=HHhMQxybMss

nisam mislio da su ti napadi u sekundu problem, i to 4 komada :D

beshtija
22.07.11, 06:33
[QUOTE=DamirB;946037

BTW neće me nitko uvjeriti da se razorani crop baš tako lako izgradi na novo kad ti sve farme poskidaju sa levela 17,18,19 (koliko ozbiljniji igrač sada ima) na 0. Nije to baš tako ne.[/QUOTE]

da,al zaboravljate jednu bitnu stvar.nije bio u pitanju ozbiljan igrač :gamer s mišem:

rev
22.07.11, 08:14
PC ce opet osvojit server :))siguran sam u to:pije kavu:

GRINHIL
22.07.11, 09:32
grin,necu te citirat jer ti je predug...

hehehe, aj sad bi bacio jedan komentar al bi bil banan garant, šmrc :)

a za dinamo sam mislil na zadnjih 15 let oko dinama kad je uvijek ista priča i u europi i u ligi
i stalno se vrtimo ukrug oko toga jel bu il ne bu išta od njega
stvar je u tome da ovdje također mora bit ista spika pa sam zato i baljezgal gluposti

da ne toleriraju makar malo spama ovaj forum bi bio gore od sabora i to kad nemaju sjednicu

Anđeo s greškom
22.07.11, 11:00
tri napada i evo me 3 branitelj servera.... jel to netko pobrkao statistike ili sto....

mozda da sam imala 5 napada, mozda bi bila 5 branitelj servera....

ili ne daj boze 11 napada, 11 branitelj servera.....

:cerek: :cerek: :cerek:

Toso
22.07.11, 13:27
tri napada i evo me 3 branitelj servera.... jel to netko pobrkao statistike ili sto....

mozda da sam imala 5 napada, mozda bi bila 5 branitelj servera....

ili ne daj boze 11 napada, 11 branitelj servera.....

:cerek: :cerek: :cerek:

mislim da ne bi.

zujalica
22.07.11, 14:02
Nekako nisam u zadnje vrijeme isčitavala ali vidim nisam ništa propustila. Stalno iste fore, komentari, ista prepucavanja....isti neki savezi iz naftalina se spominju, kao da se stari server nastavio :D
Anđelka ko te srećo napadao? Mene nitko neće....mislim....napadati :na karte:

Anđeo s greškom
22.07.11, 14:10
Anđelka ko te srećo napadao?
zujo zujo moja zujo....

bilo je to prestrasno.... bilo je to prestrasno....

jos uvijek gledam reporte i mislim si.... pa zar je moguce da su na mene isli s tim ofuljcima.... mislim uvrijedila sam se.... pa mogli su bas i offove poslat, a ne te tercijalne offuljke

zujalica
22.07.11, 14:30
Hihihihi, ja ti neznam kaj to znači, penzija je preblaga riječ i tako mi j e fino :D
Pa sad veliš 3 ofića, 90 k deff bodova i nije baš malo kaj ja znam, ali nekek nisam baš u toku :lol2:

dadozg
22.07.11, 16:02
ja u ovoj cijeloj prici ne razumijem SC...oni stvarno zele na brzinu nestat sa servera????

okrutni
22.07.11, 16:26
jest grin skonto sam. Tolko bosanac nisam :D . Mislio sam na iste ljude i ista pljuvanja po PC-u ko i prosli server. iza slova stoje pravi ljudi. Pa tako nisam nikog prevario,hakirao,potplatio,mh mi nije frend i nisam Borg pa nemam kolektivnu svjest i imam RL,a ipak sam pacijent. Dinamo sam gledo i '87 protiv Veleža u Mostaru 2:3 :) . Šaraf ako diraš Voljenog naljutičeš Velikog,a on ima najveci...bar je imo prosli server. Lep pozdrauv

zvonki
22.07.11, 19:14
mozda bi se covjek i potrudio prokomentirati gore navedene navode al cemu kad ce ionako biti uklonjeni s foruma jel isti ti komentari ne ljube PC u straznjicu :party:

sbk83
22.07.11, 19:34
ja u ovoj cijeloj prici ne razumijem SC...oni stvarno zele na brzinu nestat sa servera????

zbog čega ???

black adder
22.07.11, 19:39
da,al zaboravljate jednu bitnu stvar.nije bio u pitanju ozbiljan igrač :gamer s mišem:

A gdje je nestao "buco beton":lol2:

DamirB
22.07.11, 21:55
Kako je ozbiljnom igraču problem vratiti 17-19 farme, tako je manje ozbiljnom jednak problem 13-16 :D
bilo kako bilo, nikome nije baš tako lako vratiti stvari na svoje mjesto kako se komentiralo, jeste da gold pomaže, nema dvojbe, jeste da push pomaže, nema dvojbe, ali ne slažem se sa konstatacijama da se to, na neki način, tik-tak izgradi.
LP

pegas
22.07.11, 22:51
ma Pc je mislio da im niko nista nemoze pa je potrosio nekoliko offova na arteve koji su izgubljeni ...
drugim rijecima PC je cistio natarsa sela i uzimo arte za druge saveze koji ih uzimaju badave!
ne zaboravimo kolicinu offova izgubljenu u sacekusama ...

onda procijenite sami koliko offova im moglo ostat i kako se treba pazit kamo da se ih salje , jer su offovi u PC-u postali dragocjeni...
brainov off je bio najveca moralna podrska PC-u (imat najveci of na serveru) ali zrtva je morala bit jer bi u protivnom PC i imo samo brainov off..

toliko od mene i lp

i da ceka se mudar dadetov odgovor :-)))

Arwen
23.07.11, 00:17
Pozdrav svim hakerima, jer ovo će biti posljednje hakiranje koje su izveli.
Doista smo dotakli dno dna, kada se morate služiti takvim potezima, kada igra
prestaje biti fer i korektna, pa se služite i kaznenim dijelima.
No dragi moji, ovo ću istjerati do kraja - to je stvar principa a u konačnici vremena i novca koji je
uložen u ovu igru.
Svaka Vam čast .... biti će vam i rl hakiranje!
No ja na vašem mjestu ne bih mirno spavala, jer nakon kaznenog dijela slijedi i kaznena prijava.

Navedeni će se prepoznati .... a svim spamerima živite život, a ne travian!

okrutni
23.07.11, 01:13
mozda bi se covjek i potrudio prokomentirati gore navedene navode al cemu kad ce ionako biti uklonjeni s foruma jel isti ti komentari ne ljube PC u straznjicu :party:
kod mene je to dole.ako ciljas na moj post,pametnom bi bilo dosta. Neka brisu. Svoje frustracije zapisuj u dnevnik ko i svaka curica,a ne da ovde maltretišeš posten svet.Nismo dosli ovde da se vređamo,al rado primam pp. Pitaj bakteriju :D

dadozg
23.07.11, 07:14
ma Pc je mislio da im niko nista nemoze pa je potrosio nekoliko offova na arteve koji su izgubljeni ...
drugim rijecima PC je cistio natarsa sela i uzimo arte za druge saveze koji ih uzimaju badave!
ne zaboravimo kolicinu offova izgubljenu u sacekusama ...

onda procijenite sami koliko offova im moglo ostat i kako se treba pazit kamo da se ih salje , jer su offovi u PC-u postali dragocjeni...
brainov off je bio najveca moralna podrska PC-u (imat najveci of na serveru) ali zrtva je morala bit jer bi u protivnom PC i imo samo brainov off..

toliko od mene i lp

i da ceka se mudar dadetov odgovor :-)))

ma pisi su samo farme niš više :)

nama je največa moralna podrška roštilj na bundeku,a vidi vrijeme vani :(

p.s. čestitka pacijentima na akciji...sva sela su na kraju skatana,neka sa ostavljenim offovima,ali offovi su tu da se troše....ima se,može se....

p.s.s. deff u deffanim selima katastrofa ako se uzme u obzir da je barem pola servera deffalo guerillu :D:D:D

Zmaj i Feniks
23.07.11, 09:25
Jaooo kakav maskr ....koliko offova skucano ajoooj
istina 3-4 gg-a probijeno i skatano ali offova ... samo se keljilo i keljilo.
čak se i oprezna anđa skucala.
Branitelj tjedna

Rang Savez Bodovi
1. GUERILLA 500105
pa sada neka netko napiše da je to dobar potez. lakše je nabrojati koliko je offa ostalo nego koliko je otišlo. Kako bi anđa rekla: svaka čast na hrabrosti - ludosti

GRINHIL
23.07.11, 12:22
još ovakve 2 akcije i vi ne bute imali offova
ne bi rekao da je bilo preuspješno...

kiko ćube
23.07.11, 12:26
daj grin nemoj im rušit moral vidiš da su njihove akcije prošle točno kako su planirali

zlikovci
23.07.11, 12:37

p.s. čestitka pacijentima na akciji...sva sela su na kraju skatana,neka sa ostavljenim offovima,ali offovi su tu da se troše....ima se,može se....

p.s.s. deff u deffanim selima katastrofa ako se uzme u obzir da je barem pola servera deffalo guerillu :D:D:D

imam osjećaj da ćeš sutra pričati i da smo offove posudili od pola servera.čuvaj pop dadek :D

dadozg
23.07.11, 13:11
imam osjećaj da ćeš sutra pričati i da smo offove posudili od pola servera.čuvaj pop dadek :D

ja ti tak i tak skoro pa i ne igram ...možeš vidjeti po analizatoru....još i ovu sirotinju od offića da mi uhvatite i ja skroz sretan :)

a kaj se tiče akcije s obzirom da je guerilla žicala od svih ostalih deff dobro smo i prošli :)

kak kažu u SC mi smo samo OČAJNICI :D:D

mali komentar na 500k deff bodova guerille:

Napadač tjedna
Rang Savez Bodovi
1. PC. 345882
2. -PC- 168868
3. 100% FUN 155772
5. .PC 130029

to je cca 800K pobijenog deffa..još jedna akcija nečete ni više imat deff pa čete morat žicat na s1,s2 da vam prebace deff :D:D:p:p:p

@zmaj i feniks

na žalost nema HoF teme,ali pošaljem ti ja kasnije ako želiš SVE reporte pa buš vidio da nisu tu u igri samo 3-4 grada...

Rakus
23.07.11, 13:18
ma istina, bolje zakucat off, def se svakako brze napravi pa je bez veze xD

zvrkica
23.07.11, 13:22
eh moj dadek, nismo bjednici nego očajnici...

bar se tako priča na -/- koo, a čujem da se vijest širi i dalje :fajter:

daj grin nemoj im rušit moral vidiš da su njihove akcije prošle točno kako su planirali

eh naš moral ne može srušiti ništa, pod toliko jakim sedativima smo da ne znamo ni kaj uopće planiramo, a ako ne znamo nemamo ni šta očekivat....hm...tak to nekak ide... tko bi ga znao više tko je tko i tko šta radi...

odo po dozu jer me očaj opako hvata :blink:

dadozg
23.07.11, 13:23
ma istina, bolje zakucat off, def se svakako brze napravi pa je bez veze xD

jest neki naši su se zakucali,ali jako puno je toga skatano(a ne samo 3-4 GG) te je pobijeno sve skupa ovaj tjedan cca 800 K deffa što nije mala brojka...

nama je drago da imamo s druge strane ravnopravnog suparnika i recimo da od početka ovog svega rezultat je 1:1 ....

ajmo dalje....

zvrkica
23.07.11, 13:23
pa sad se bar ima šta klikati PC off a pola servera deff :patkica:

sir oliver
23.07.11, 13:24
Šteta je samo što se na ovom "vrhunskom" forumu ne mogu postati HOF-ovi iz posljednjih akcija bez ovjere kod javnog bilježnika i 2 dlc krvi nerođenog djeteta pa ljudi moraju donositi sud na temelju vaših komentara. Ne možemo usporediti što je napravio PC, a što vi sa 2 kvadranta. Šteta.

Inače, PC je ovim akcijama pobijedio JEDINOG neprijatelja koji mu je mogao stvarno naškoditi, a to je DOSADA. Svi koji su ikada igrali ovu igricu znaju o čemu pričam. Aj sad nastavite rat jezicima, mjesto mačevima... :-))

Voljeni je govorio.
(nisam mogao odoljeti- morao sam ovo dodati) :banned:

black adder
23.07.11, 13:27

Mogli ste kod nas svratiti da vidite jesmo li im mi poslali deff:welcome:

ps: i mi volimo roštilj:zeko:

Anđeo s greškom
23.07.11, 13:29
Jaooo kakav maskr ....koliko offova skucano ajoooj
istina 3-4 gg-a probijeno i skatano ali offova ... samo se keljilo i keljilo.
čak se i oprezna anđa skucala.

ajme...... koliko Vam je moral nisko kad likujete na skucavanje deffera.... eeeeeeee skucala sam i cca 11 fejkova jos.... a i par ih je proslo.... cak stovise.... jedan i rusio.... super kata radi svoje

btw aj malo zbroji koliko gradova je probijeno samo jutros... pa mozemo dalje pricati... ali ubuduce IGM da znam prema kom moram biti oprezna

ukoliko ne znas brojati... redosljed je sljedeci:
1 jedan
2 dva
3 tri
4 cetiri
5 pet
6 sest
7 sedam
8 osam

a ne po tvom.... 1 8 7 6 4 5 3 2

analiza akcije....

PC je pokazao da mu je do igre, a ne klikanja kucica... a vi ostali samo dalje tako... bas je guba slati fejkove, pa opet fejkove i onda jos malo fejkove

a kad Gerilcima ponestane offa za fejkove, onda u fejkove ide PB.... pa tako u krug

erorr
23.07.11, 13:39
Mogu ja dobiti logove? ja skoro pa znam brojati....

Anđeo s greškom
23.07.11, 13:41
Mogu ja dobiti logove? ja skoro pa znam brojati....
kad ih voljeni sve poslozi sigurna sam da ce ih cijeli server brzo dobiti

black adder
23.07.11, 13:47
Po tome se da zaključiti da PC postaje deff savez, ako su sve to defferi koji se riješavaju offa :lol2:

neka, trebat će vam deff :nema odmora:

pranjo
23.07.11, 13:53
ma mi smo fejkali pc pa ni nemamo deff za poslati geurilli..... kad nas pc toliko fejka da sve pobije sa fejkovima

23.07.11, 13:57
Ma evo za savrseno odradenu akciju od strane PCa:

http://www.youtube.com/watch?v=ra3E2C4kx5k

I da, svakako se slazem s kolegom rakusom...off..ma to se obnovi bez problema, stanca se u svim gradovima i onda kad saljes napade bitno ih je poslati sve u istu sekundu da bi se to sve spojilo u jedan velikiiii off

zvrkica
23.07.11, 14:04
Ma evo za savrseno odradenu akciju od strane PCa:

http://www.youtube.com/watch?v=ra3E2C4kx5k

I da, svakako se slazem s kolegom rakusom...off..ma to se obnovi bez problema, stanca se u svim gradovima i onda kad saljes napade bitno ih je poslati sve u istu sekundu da bi se to sve spojilo u jedan velikiiii off

To ti znaš iz iskustva...?

jel to provjereno da ne idemo bez veze štancat pa se zeznemo :gamer:

Brain Killer
23.07.11, 14:11
nije lako obnovit off, istina al nek priča ko što hoće nije ni deff lako obnovit ak ti fali par gg-ova i nekoliko suporta

23.07.11, 14:49
obecajem ti da je tako...

a ti brain.....

"Udri, udri, udri Mujo
udri Mujo u tarabe"

Zheljko
23.07.11, 15:02
PC je naj jači i oni če pobijedit

Rakus
23.07.11, 15:03
evo, potaknut kolegom Sharafom, posvećujem pjesmu akterima večerašnje akcije :D

http://www.youtube.com/watch?v=A1TRyJROtiY&feature=related

također, čestitke frajeru koji mi je porušio pola sela xD

Brain Killer
23.07.11, 15:08
Ne kužim ja sve vas uopće, kaj nije bit ove igre napravit nekaj off-a il deffa pa napadat/branit se itd.
Što se akcije nočašnje tiće, ja sam kak je puter štangica reko; udrio prije i skuco se baš lijepo, pa sam bar u miru sve prespaval :) ne brinući o minusima i ostalom :)

Anđeo s greškom
23.07.11, 15:12
kak je puter štangica
ahahahahaaaha .... evo ljudi zasto ga volim.... svaki dan se nasmijem do suza:) serafcinger... jel ti se svidja novi naziv hahhaa

mangup
23.07.11, 15:15
:nema odmora:

23.07.11, 15:33
ma slazem se s tobom brain ..bas je zanimljivo..

udriiii mujooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :D

slamnati vitez
23.07.11, 15:42
Napokon malo proradio i forum nakon ove akcije :pčelica:

guerilla pogodila mete, pc prošao kroz deff, sve u svemu nije loše neš se počelo dešavat :to victory:

a ja odo u deffere .....:wanted:

sir oliver
23.07.11, 15:43
treba pitati ovog šerafa zašto nije došao na -/- kao zadnji server nego je otisao na dijametralno suprotnu stranu ?
:pije kavu:

dadozg
23.07.11, 16:14
treba pitati ovog šerafa zašto nije došao na -/- kao zadnji server nego je otisao na dijametralno suprotnu stranu ?

dobar je strah kome ga je Bog dao ;)

slamnati
da ima HoF tema na ovom forumu vidio bi kaj se sve ujutro iz dešavalo..nije samo guerilla tu bila......

okrutni
23.07.11, 16:35

hehe mozda zato sto je posljednja kifla pa da prezivi. Samo,somun nikad nije mogo balansirat bez 4 kifle :D

slamnati vitez
23.07.11, 16:36
dado oćeš da ja tebi pošaljem reporte na skype? :blink:

japa daj se koncentriraj razmutit će te u 7 litara vode :banned:

23.07.11, 16:51
cisto nasumicno :) vidim velik ti ego pa mislis da se ja zamaram s time tko ce gdje igrati :D

a i mislim da ti se nebi svidjelo da sam osao na -/-, opet bi oko mene bila rupetina u PC bedemima :D kao i prosli server :) sjeca se? naravno da se sjecas, samo ne zelis priznati :P

se sjecas onoga kad sam vam skatao 2 kropa u jednoj noci, i oba naselio...naravno da se "ne sjecas", selektivno pamcenje :D ali znam da te boli :)

dadozg
23.07.11, 16:54
dado oćeš da ja tebi pošaljem reporte na skype? :blink:

japa daj se koncentriraj razmutit će te u 7 litara vode :banned:

ne treba,hvala..upravo je Voljeni poslao reporte na skypu ,lijepo sam se najeo dok sam ih sve pogledao :)

najveća pobjeda je protiv DOSADE kako je Voljeni rekao...

ajmo dalje :)

kak je jedna dama iz saveza rekla PC i saveznici obnavljaju off,a ostatak servera deff :D:D

@šarafciger

sorry,ali ja te se ne sjećam sa prošlog s4,jesi ti završio server?

slamnati vitez
23.07.11, 16:58
jel to onaj "sve u napad(rezultati)",

sharaf je iskušavao onu taktiku delanja offa u svim gradovima i zatim gađanja u sekundi, nažalost nije uspio doči do kraja testiranja, tj. nasilno su mu prekinuli testove:blackeye:

zvrkica
23.07.11, 17:01
hehe mozda zato sto je posljednja kifla pa da prezivi. Samo,somun nikad nije mogo balansirat bez 4 kifle :D

dođem ja danas u pekaru i kažem mogu dobit kiflu...a kaže meni teta nema, to se već odavno ne peće, a ništa uzela sam puter štangu i krenula dalje :air kiss:

uglavnom... evo u znak solidarnosti kliknula sam par deff jedinica, pa kad zafali kod guerillaca deffa slobodno se javite da vam to pošaljem, da ne morate tražit dalje...nije nešto puno ali PC ionako ima siću od offa pa bude skinulo par valova :na karte:

Zmaj i Feniks
23.07.11, 18:22
mali komentar na 500k deff bodova guerille:

Napadač tjedna
Rang Savez Bodovi
1. PC. 345882
2. -PC- 168868
3. 100% FUN 155772
5. .PC 130029

to je cca 800K pobijenog deffa..još jedna akcija nečete ni više imat deff pa čete morat žicat na s1,s2 da vam prebace deff :D:D:p:p:p

@zmaj i feniks

na žalost nema HoF teme,ali pošaljem ti ja kasnije ako želiš SVE reporte pa buš vidio da nisu tu u igri samo 3-4 grada...

ok vidim nema nikog umjerenog. ovi pričaju o masovnom deffu od pola servera. ako je tako onda računica nikako ne odgovara.
vidim velike brojke vam neidu nikako (naročito anđi kojoj je sva sreća ostala ta 1 superkata samo pa se ne treba više zamarati :D ) pa probajmo malo smanjiti brojke koliko nama 10-torici treba da u 50 sela napravimo 800 falangi a tebi (ili njemu) jednom u jednom selu 500 impera ????
P.s.
Anđo loša ti računica ... u PC te nisu naučili da 1 i 1 nisu dva već 11 ???
dado: "nama je drago da imamo s druge strane ravnopravnog suparnika i recimo da od početka ovog svega rezultat je 1:1 ...."
slažem se s tobom ali tek ako se naši voljeni smiluju i vrate vam vaša dva arta koja su netragom nestala :D ili nisu..... znate gdje su ali nemate ...hm volje doć po njih

Toso
23.07.11, 18:32
@šarafciger

sorry,ali ja te se ne sjećam sa prošlog s4,jesi ti završio server?

jesi ti ikoji server zavrsio? (2x s1 i 1x s2)
a joj da, jesi prosli s4 sa gradenjem kucica, dok su drugi zapravo igrali travian :D

mada ja i doticni imamo svoje nesuglasice jos od proslog servera, cinjenica je da je jedini na ex s4 nesta napravio PC-u, a vi mozete mazat oci da nije :)

p.s. ova akcija, ajme, jel to PC poceo gubiti offove nakon servera i pol :D
neam jos reporte, valjda budu skoro :)

Toso
23.07.11, 18:52
eto klikam kučice :gamer s mišem:

kud ovu slikovnicu :(

slamnati vitez
23.07.11, 18:55
natjerala me žena :girlw:

Toso
23.07.11, 18:56
otjeraj ti nju :D

slamnati vitez
23.07.11, 19:00
jesi normalan tko će pazit na dijete da me ne budi po noći :sleepy moon:

Toso
23.07.11, 19:22
jesi normalan tko će pazit na dijete da me ne budi po noći :sleepy moon:

igraj travian, pa te nece probudit :D
stavi sluske i rijesen problem, cak ga ni ne cujes :)))

slamnati vitez
23.07.11, 19:28
nema tih sluški, kraj miga u forsažu bi je čuo:štemer:

ošli smo malo :off: bit će brisanja :spam1:

dadozg
23.07.11, 19:57
jesi ti ikoji server zavrsio? (2x s1 i 1x s2)
a joj da, jesi prosli s4 sa gradenjem kucica, dok su drugi zapravo igrali travian :D

mada ja i doticni imamo svoje nesuglasice jos od proslog servera, cinjenica je da je jedini na ex s4 nesta napravio PC-u, a vi mozete mazat oci da nije :)

p.s. ova akcija, ajme, jel to PC poceo gubiti offove nakon servera i pol :D
neam jos reporte, valjda budu skoro :)

p.p.s. slamnati dis ti jebate :)

hahahah tošo moj završio sam ja pododsta servera(jedni server koji nisam završio je sadašnji s1),ali to nije tema ove chat rubrike :)

ja ga se osobno ne sječam,prvih 6 mjeseci mi je s4 bio više usputna stanica ....

a da je neku štetu napravio pokazao je kraj servera i uvjerljiva pobjeda pisija.....

kaj se tiče reporta pošaljem ti ja na skype ako želiš,ima ih brdo...

DamirB
25.07.11, 18:15
Trenutno stanje na hr serveru 4 je takvo da je meni više puna kapa trošenja golda na primjerice +25% proizvodnje kad mi ona propada zbog "štekanja" servera bar 2 puta tjedno, vojska umire i slično. Sramota, jad i tuga da sam tolika budala koja još uopće ovo trpi i troši novac. Gospon Travian tim, reci slobodno svojim šefovima ako je ovo način da se pare sakupljaju da ću im ja poslati novac da prežive iz mjeseca u mjesec samo nek me prestanu raditi budalom. Hvala lijepo.

zlikovci
25.07.11, 18:16
pao server a forum proradio.očito je da oboje skupa ne radi,mislim da je u pitanju neki kratki spoj,pa bih ove majstore zamolio da se tu usredotoče.mislim vi najbolje znate,ovo je samo moje skromno misljenje :D
p.s
ima kod mene izolir trake ak zatreba

black adder
25.07.11, 18:34
bolje da mi prebace mojih 2,4K golda na neki T3.6 server, jer je ovo neigrivo:bruka:

dadozg
25.07.11, 19:19
ovo više nema smisla...samo da zakucamo dual i ja ovu bijedu od offa i više ne uplaćujemo ni jedan gold...ni za plus račun...

zvrkica
25.07.11, 19:25
ovo više nema smisla...samo da zakucamo dual i ja ovu bijedu od offa i više ne uplaćujemo ni jedan gold...ni za plus račun...

dado jesi ti normalan, zato i šteka server vi ne trošite zlato i server odmah šteka... kaj sam ti rekla neki dan, brzo po karticu i uplati to zlato da možemo nastavit igrat clown

__hak__
25.07.11, 19:39

samo ću te ixat!

Prime
25.07.11, 19:45
Zanimljivi su ovi komentari od strane pc-a,kad se vi zabijete onda je to borba protiv dosade,lazete jedino sebe,nije uopce bitno otkud def dolazi,vas voljeni je prosli server vodio politiku na svim kordinatama,onda vam je to bila genijalnost.Manje pricanja vise igre inace ce vader opet popiz.. i pisat onaj zanimljiv mm.

duh z balticom
25.07.11, 20:09
tako dobro sve funkcionira da nisam danas uspio poslati fejkove na dadu:girlw:

usput....više mi je štete napravilo ovo črčkanje po travianu, nego PC sa svim svojim satelitima

dadozg
25.07.11, 20:14
Zanimljivi su ovi komentari od strane pc-a,kad se vi zabijete onda je to borba protiv dosade,lazete jedino sebe,nije uopce bitno otkud def dolazi,vas voljeni je prosli server vodio politiku na svim kordinatama,onda vam je to bila genijalnost.Manje pricanja vise igre inace ce vader opet popiz.. i pisat onaj zanimljiv mm.

tebi je PC trn u oku...shvačam te....proxima je totalno u pravu kad je rekao da smo pobjedili dosadu...pa bar ti znaš da PC nikad nije štedio offove i da su stalno u akciji...
što se tiče deffa pa jasno je da če se svi ostali zajedno skupiti protiv omraženog i zločestog pisija koji je pomeo sve prošli s4..evo ovaj server imate veeeeeeliku šansu i moj iskreni savjet od srca Vam je ako ovaj server ne natamburate PC i uzmete pobjedu nemojte više nikad igrati travian....

samo me jedno zanima,zakaj po ostalim savezima kola samo jedan spojeni report sa 3-4 naša zabijanja??? kaj ostalo ekipa ne smije vidjeti da slučajno ne pomisli kako je pisi prošao :D:D:D:D

blitz
25.07.11, 20:24
ja brijem da je vader dvostruka špija...radi i za PC i za ostatak servera istovremeno..:D

Prime
25.07.11, 20:42
Vader igra,to je dovoljno,neznam zasto su uopce skirvali da ne,alibi?
Dado nemam ja nista protiv pc,skoro sam i poceo s pc ovaj server ko neki moji kolege iz tl-a,ali floskule tipa zabili smo se jer nam je dosadno?koga tu farbate?Kad vam akcija prođe prvi cu vam cestitat

dadozg
25.07.11, 21:02
Vader igra,to je dovoljno,neznam zasto su uopce skirvali da ne,alibi?
Dado nemam ja nista protiv pc,skoro sam i poceo s pc ovaj server ko neki moji kolege iz tl-a,ali floskule tipa zabili smo se jer nam je dosadno?koga tu farbate?Kad vam akcija prođe prvi cu vam cestitat

vader na žalost ne igra...da igra prvi bi rekao sam...a možda i dođe....

ne farbamo mi nikog,zabili se zabili..ali po meni rezultat cijele akcije je 1:1 ..pobili smo cca 800 K deffa i to nije malo...

a dosadu smo pobjedili s time kaj smo se pokrenuli....dok smo svi bili učahureni u kučicama padao je i moral i aktivnost,sad se pokrenulo i odmah je živnulo pa makar nas to koštalo konačne pobjede...kao što napisah na skype chatu na koji vjerovatno imate svi ulaz mi igramo za završnu feštu kod *****(ne znam jel smijem reklamirat) i fešta če biti oče PC uzet server il neče.....

Toso
25.07.11, 21:06
otkud vam to vader ne igra?
valjda ekipa iz PC zna da je tamo :D

cak i ja znam, al ja sam PC :D

p.s. pobijedili ste dosadu, a saljete MMove kako se traze igraci za dobre accove? zanimljivo :D
ja samo znam da bome ekipa kod vas odustaje radi mora o odmora...

Prime
25.07.11, 21:16
Nekad se odlazak na more zvalo i nedostatak cajta po pc kodeksu,ali sto ja znam.

DamirB
25.07.11, 21:31
...nemam ja nista protiv pc,skoro sam i poceo s pc ovaj server ko neki moji kolege iz tl-a...

Jel možda i moj stari "prijatelj" MartaST na s4 možda?

TaraT
25.07.11, 23:39
cak i ja znam, al ja sam PC :D

lijepo ja rekao da ni pc nije vise ssto je nekad bio
svakog danas tamo prime

Toso
25.07.11, 23:45
lijepo ja rekao da ni pc nije vise ssto je nekad bio
svakog danas tamo prime

i ti si dakle tamo? :D

TaraT
25.07.11, 23:53
naravno

razigrana bakterija
26.07.11, 03:36
I šta ima novoga na serveru ?

sa145
26.07.11, 04:28
Trenutno stanje na hr serveru 4 je takvo da je meni više puna kapa trošenja golda na primjerice +25% proizvodnje kad mi ona propada zbog "štekanja" servera bar 2 puta tjedno, vojska umire i slično. Sramota, jad i tuga da sam tolika budala koja još uopće ovo trpi i troši novac. Gospon Travian tim, reci slobodno svojim šefovima ako je ovo način da se pare sakupljaju da ću im ja poslati novac da prežive iz mjeseca u mjesec samo nek me prestanu raditi budalom. Hvala lijepo.

potpisujem

Toso
26.07.11, 04:45
PC gubi, ali to je staro :D

dadozg
26.07.11, 06:17
PC gubi, ali to je staro :D

hm,onda igramo na različitim serverima :D

fuj,fuj,bljak,bljak...ekipa mjenjajte passworde na svime kaj je povezano sa travianom...haker tumara s4.PC je pogotovo pod udarom probijanja passa.... odvratno...

TaraT
26.07.11, 09:12
omg, niti jedan server ne moze proci bez price o hackanju
kad pocnu takve price, nakon toga se pocne pronalaziti rl
jos cu stvarno povjerovati tosi da gubimo

sakblje
26.07.11, 09:42
I šta ima novoga na serveru ?

navodno...zbog lošeg pristupa serveru,....marko oživio hoff temu,....sam igrači neznaju pa ne kače hoffove...
a sad ozbiljno..kad bi recimo igrači u profil upisali da dozvoljavaju objavu hofa sa nickom...to bi trebalo maknuti sve zapreke....eto uvjeren sam da pc bude prvi mm-ove poslao..i okačio zadnje akcije

zvrkica
26.07.11, 09:57
omg, niti jedan server ne moze proci bez price o hackanju
kad pocnu takve price, nakon toga se pocne pronalaziti rl
jos cu stvarno povjerovati tosi da gubimo

ne, ne prvo se pronađe RL, i kad trebaš dobar izgovor za pronalazak RL onda kažeš hackirali su me....
dado prestani navlačiti ljude sram te bilo još malo pa će počet vjerovat da je prox zapravo mali zeleni sa planete Pclandija.... ups izletjelo mi....:staklenka:

GRINHIL
26.07.11, 12:32
a kog se hakiralo?

razigrana bakterija
26.07.11, 15:52
PC gubi, ali to je staro :DOd koga ?

Anđeo s greškom
26.07.11, 16:15
Od koga ?
od raznoraznih igracina koje su u PC dosle kako bi napokon okusile kakav je okus pobjede..... hihihihihih

Toso
26.07.11, 16:20
od raznoraznih igracina koje su u PC dosle kako bi napokon okusile kakav je okus pobjede..... hihihihihih

wiwiwiwiwi kissich :*

black adder
26.07.11, 17:24

To im je loš potez, jer na ovom serveru neće okusiti pobjedu, nego samo naše kate:lol2:

black adder
26.07.11, 17:27
Nego, kriminal je stvarno pao na niske grane kad "voljeni vođa" traži deff od SC...:D:D:D

Prime
26.07.11, 17:31
A valjda im je bilo dosadno pa nisu pocistili svoj kvadrant(sc).Sjecam se da je dado par stranica iza pisao o sc kao hrpi farmi?hm cudna neka situacija kad te farme sad moraju defat.

dadozg
26.07.11, 18:07
A valjda im je bilo dosadno pa nisu pocistili svoj kvadrant(sc).Sjecam se da je dado par stranica iza pisao o sc kao hrpi farmi?hm cudna neka situacija kad te farme sad moraju defat.

ja ne znam od kud vama to,mene te farme neče deffat :) dovoljne su mi ove farme u savezu :D

nego bit če veselo oko 20 h na -- ili če biti brdo deff bodova ili pak ode neki art sa -- :D

meduzac
26.07.11, 18:24
Nego, kriminal je stvarno pao na niske grane kad "voljeni vođa" traži deff od SC...:D:D:D

pa zar nisu oni naši defferi ?
logika je da nas podpomagaju zar ne ?

dadozg
26.07.11, 18:27
pa zar nisu oni naši defferi ?
logika je da nas podpomagaju zar ne ?

pa čuj pošto 2/3 servera deffa guerillu moramo i mi uzeti nekog da nas deffa ;) mada jao si ga nama s tim deffom :D

meduzac
26.07.11, 18:31
pa čuj pošto 2/3 servera deffa guerillu moramo i mi uzeti nekog da nas deffa ;) mada jao si ga nama s tim deffom :D

pa čuj dosta su gerili bili defferi,vrijeme je da nas pomognu a mi čemo kao dobro organizovan savez poslat im push,a ti dado samo vrati ono što si im uzeo ressa do sad i dobro je....hihihi

GRINHIL
26.07.11, 18:31
ja nemam pojma ko bi to mogao naje***

a nisi mi rekao tko je hakiran?
znam da smrdim al ipak red je da se odgovori kad te neko pita

Anđeo s greškom
26.07.11, 19:41
wiwiwiwiwi kissich :*
kisic i tebi mileni hihihihih

a nisi mi rekao tko je hakiran?
znam da smrdim al ipak red je da se odgovori kad te neko pita
pa da si na pravom mjestu pitao mozda bi i dobio odgovor, a kako god preporucam jedno hladno tusiranje :)

razigrana bakterija
26.07.11, 19:47
Ako pc ne može izaći na kraj sa gerilom i sličnim savezima..onda su stvarno na niske grane pali obzirom da su iste nekada samarali kako god su htjeli...

GRINHIL
26.07.11, 19:53
čuj kad tad moraš se i istuširat

nemre stalno bit prođa

Anđeo s greškom
26.07.11, 19:54
Ako pc ne može izaći na kraj sa gerilom i sličnim savezima..onda su stvarno na niske grane pali obzirom da su iste nekada samarali kako god su htjeli...
bez brige dobili su lekciju kako se deffa :)

dadozg
26.07.11, 19:58
bez brige dobili su lekciju kako se deffa :)

uuuuuuuuuuuuuuuuuuu ode najveći off od suparnika hihihihihi eto vidiš kako ide kad nas SC deffa hihihihihi

Anđeo s greškom
26.07.11, 20:06
čuj kad tad moraš se i istuširat
auuuuuuuu mislim da ti je ovo bio dobar hladni tus

dadozg
26.07.11, 20:09
hh aj da budem prvi lijepa akcija..čestitam objema stranama...od 4 mete tri skatane jedna obranjena i to prekrasna obrana(Hvala SCu :D )...

krvi do koljena tako treba :)

Brader
26.07.11, 20:18
Vidim da je prestao strah od "velicanstvenog" PC-a...
Malo gledam sta se desava na ovom forumu i nije mi jasno zar ste vi stvarno mislili da ce te ovaj server bez imalo muke dignit ???
Ja istoi igram na s4 i niste mi toliko opasni :) E da dado kak stignes bit na forumu pored onoliko sela treba dizat te kucice :D

pranjo
26.07.11, 20:24
cestitke ludom art-u prodadio je na vrijeme:opala:

Prime
26.07.11, 20:25
Lijep def se skupio cestitke,ali ipak ne i dovoljan posto ode art ipak.Premalo defa s obzirom da ste znali da guerila ide tu posto se taj ludi art okrenuo na izvidnike ako se ne varam.Ostala sela kolko vidim potpuno prazna,morat ce vader ili prox opet lekciju drzat enigmama i ostalim wanabbe oferima iz pc-a

meduzac
26.07.11, 21:35
Lijep def se skupio cestitke,ali ipak ne i dovoljan posto ode art ipak.Premalo defa s obzirom da ste znali da guerila ide tu posto se taj ludi art okrenuo na izvidnike ako se ne varam.Ostala sela kolko vidim potpuno prazna,morat ce vader ili prox opet lekciju drzat enigmama i ostalim wanabbe oferima iz pc-a

a čuj,sad mogu i oni komotno u deffere jer su momački polomili zube na običnom malom ludom artu...iskreno se pitam dali je on vrijedio 3 predivna offa ?
što se tiće lekcije kod nas nema potrebe jer je posao lavovski odrađen,pa mi se čini da če njima bit potrebno ribanje

nonica
26.07.11, 21:40

da li mali ludi art vrijedi ovolikih gubitaka
evo bodova branitelja, pa sad zakljucite vrijedi li taj art toliko??????
1. gigli 6832 11 210793

Prime
26.07.11, 21:48
Ne vrijedi taj art ta 3 of-a ali znali ste da tu idu i opet su vam ga uzeli.Nisam rekao da je tu guerila odradila dobar posao ali niste dokraja iskoristili priliku koja vam se pruzila