PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

DamirB
26.07.11, 22:02
Kad je PC spucao najveći off servera kako je tada rečeno, mada sam siguran da ih ima još 2-3 takva u PC, nije valjalo jer se nuliralo naselje kao "nekog tamo" i nije valjalo. Sad je spucan kpl jedan odličan off, kpl jedan prosječan i drugi prosječan je bar 90% unakažen, selo koliko sam primjetio nije značajnije stradalo, a kamo nulirano. Uspoređujući te parametre i uzimajući u obzir da spucavanje Brainovog offa nije "valjalo" baš se pitam kako ovo može biti ocijenjeno bolje od katastrofa, usprkos tamo nekom ludom artu koji je ionako sporedan u igri.
PS
usudio bi se i reći da art uopće nije bio niti cilj napada, ali će se eto sada očito koristiti u svrhe da se umanji tuga za offovima za koje treba idućih 2,5 mjeseca da se opet izgrade, a tada će mizerno izgledati :(

meduzac
26.07.11, 22:20
Ne vrijedi taj art ta 3 of-a ali znali ste da tu idu i opet su vam ga uzeli.Nisam rekao da je tu guerila odradila dobar posao ali niste dokraja iskoristili priliku koja vam se pruzila

volio bih da vidim ostale saveze koji u manje od 15 sati skupe 210 kila deffa na kamaru....a krop je fakat nedirnut jedino je zid 3x dizan na 20...jedina šteta je šteta goldanja...hehehe,al lik je moćan pa ima novaca za te stvari
treba shvatit jednu stvar: šteta je na strani izgubljenih prelijepih offova i njihovog kucanja....mi smo posao odradili pa kako god drugi mislili

zvrkica
26.07.11, 22:25
Pa kaj nije smisao ove igrice da se ratuje.... nešto se zabije, nešto obrani ( SC :101010:) idemo dalje.... sutra je novi dan zar ne :)

moram pohvalit svog kolegu dadu danas nije kliknuo ni jednu kučicu.... bravo dado na putu si ka ozdravljenju :palčina:

a sad čujem neke glasine da bolest zvana RL opako hara serverom, čak ni PC nije pošteđen toga ali imamo mi svog doktora koji to uspješno zasad suzbija :party:

GRINHIL
26.07.11, 22:29
prije 3 dana je ludi bil na izviđačima...
tko bi rekao da bude opet okrenuo
nikom ništa štancamo dalje :)
čestitam na defu ali bilo bi nam još gore da nismo niti art uzeli
ovako je bilo nesreće jer se vama potrefilo idealno na ludom i to baš kad treba
bilo bi glupo i jadno da ste skupili manje defa a znali ste kakvi offovi idu na vas
u svakom slučaju igramo se, zar ne?
:)

a i bilo je vrijeme da se okupam
:P

DamirB
26.07.11, 22:42
@ grinhil
korektan, pošten i objektivan komentar :pije kavu:

toni2222
26.07.11, 22:49
prije 3 dana je ludi bil na izviđačima...
tko bi rekao da bude opet okrenuo

stvarno je lud taj ludi :D

GRINHIL
26.07.11, 22:54
Šta misliŠ da je bio tek veliki ludi?!
:D

beshtija
26.07.11, 23:02
Ako pc ne može izaći na kraj sa gerilom i sličnim savezima..onda su stvarno na niske grane pali obzirom da su iste nekada samarali kako god su htjeli...

kada?
kada su te iste šamarali kad god su htjeli?
....
bakterio,vidio si nevidljivog?:pije kavu:

TaraT
26.07.11, 23:07
Ako pc ne može izaći na kraj sa gerilom i sličnim savezima..onda su stvarno na niske grane pali obzirom da su iste nekada samarali kako god su htjeli...

jel to i ti najavljujes comeback i pomoc?

pegas
26.07.11, 23:35
ne dirajte mi najveci ludi :-))))

duh z balticom
26.07.11, 23:43
MOJE SKROMNO MIŠLJENJE

OK...izgubili smo 3 dobra offa, uzeli nevažni art i preorali nekoliko sela koja će se oporaviti (jednog dana). No, što je pokazao taj veliki i nikad prehvaljeni PC ? Pokazao je da ne može obraniti ni jedno naselje i da ne može sačuvati ni jedan art na koji nam se digne ona stvar. Da ovaj art nije okrenuo na izvidnike pukla bi totalna bruka te je s toga dobro što je tako završilo jer smo zadržali neku sportsku ravnotežu pa sad ova situacija obećava još dobrih fajtova. Jeli taj PC svjestan koliku slabost u defu je pokazao? Ovaj LUDI (koji je sad u našem vlasništvu i koji je toliko nevažan) im je upro prstom kud se ide, vikao im je: HALOOOO, EJ VI, VAMO ĆE LUPITI, nacrtao im je naše namjere i vapio na glas: OBRANITE MEEEEEEEEEEE!...i na kraju nisu uspjeli. Ostalo defanje opće nije spomena vrijedno. Gdje smo zamislili tu smo prošli. Svaka čast na ponekom ubacivanju defa (dali slučajno ili namjerno) koje je negdje imalo efekta, a i to je uspjelo samo zato jer je usporeni rad servera i često rušenje istog sprječavalo slanje fejkova pa i pravih napada u točno predviđeno vrijeme. Jesmo....izgubili smo 3 dobra offa, ali PC nije pokazao ništa što ne bi pokazao i svaki drugorazredni savez.

Sad, dok ovo pišem padaju novi reporti. Mi smo izgubili još jedan dobar off, a oni još jedan nevažan art (jeli im ostao još koji?)

Dobro....ne smijem se previše puhati jer jutro donosi masu napada na naše linije pa ko zna kako će se to završiti i ko zna koliko dugo će moderatori opet zadržati ovaj post na razmatranju tako da sve što kažem može biti stara novost.

U svakom slučaju, drago mi je da je server konačno živnuo i odmah bi dao svoj off samo da ostane takav.

GUERILLA DO KAJMANSKIH OTOKA !!!!!!

Zmaj i Feniks
26.07.11, 23:57
volio bih da vidim ostale saveze koji u manje od 15 sati skupe 210 kila deffa na kamaru....a krop je fakat nedirnut jedino je zid 3x dizan na 20...jedina šteta je šteta goldanja...hehehe,al lik je moćan pa ima novaca za te stvari
treba shvatit jednu stvar: šteta je na strani izgubljenih prelijepih offova i njihovog kucanja....mi smo posao odradili pa kako god drugi mislili
nije 15 nego 20 sati. art se okrenuo u 0:11 a napad bio oko 20:00
Istina je da nebi ni toliko skupili da se art nije okrenuo na izviđaće, istina je da i nakon toga ga niste obranili, a istina se potvđuje i činjenicom da je još jedan art promjenio stranu (manja potrošnja)
Kada je PC spucao 5-6 offova na nebitna sela koja su već 50% izgrađena onda je to bilo razbijanje dosade.
sada kada smo mi to napravili onda je to ludost. e pa iz te ludosti su se izrodila 2 nova arta (+ ona dva koja su netragom nestala prije par dana), razrovana nekoliko gg-a i bruka PC-a da se ne može obraniti niti kada 100% zna koji offovi i kamo idu.
Ali za sve su krivi hackeri. jel tako dado???

Zmaj i Feniks
26.07.11, 23:58
Istina je da nebi ni toliko skupili da se art nije okrenuo na izviđaće, istina je da i nakon toga ga niste obranili, a istina se potvđuje i činjenicom da je još jedan art promjenio stranu (manja potrošnja)
Kada je PC spucao 5-6 offova na nebitna sela koja su već 50% izgrađena onda je to bilo razbijanje dosade.
sada kada smo mi to napravili onda je to ludost. e pa iz te ludosti su se izrodila 2 nova arta (+ ona dva koja su netragom nestala prije par dana), razrovana nekoliko gg-a i bruka PC-a da se ne može obraniti niti kada 100% zna koji offovi i kamo idu.

Rakus
27.07.11, 01:08
pozdrav od Mirka i Slavka =]

zlikovci
27.07.11, 01:09
i od Zdravka i Zokija :P

razigrana bakterija
27.07.11, 01:11
DamirB..dva i po mjeseca ? Ako branitelj ima 210 k deff bodova a spucano 3 offa..prosječno znaci svaki taj off je nosio 70 k..na ovom djecjem serveru prilagodenom predskolskom uzrastu sa bo artom, vv vk i mogućnostima koje pruža ova slikovnica off sa takvom potrosnjom hrane radi se u vremenu koje je bliže dva i po tjedna..

Tarat..na ovu slikovnicu prilagodenu djeci iz vrtića ? Nikada...

zvrkica
27.07.11, 05:47
opa pa bilo je radno jutro :)

neki imaju previše hrane a neki premalo...hm... koliko je to gradova ostalo bez farmi...1..2..3..5..6..7..

javim se kad zbrojim clown

neki imaju manje arteva, ali to je ionako čisto zlo za imat budu GUERILLCI vidjeli i zašto :tough:

:pece palacinke:

Ciganin
27.07.11, 06:21
uuuuuuuuuuuuuuuuuuu ode najveći off od suparnika

što bi se reklo.... R O F L

dadozg
27.07.11, 07:44
što bi se reklo.... R O F L

Kaj nisi ti pobrisao acc :)

Cestitke svima,mi rusimo vi kradete haha..artevi se pokazuju kao kljucni hendikep...

slavko
27.07.11, 08:43
Kaj nisi ti pobrisao acc :)

Cestitke svima,mi rusimo vi kradete haha..artevi se pokazuju kao kljucni hendikep...

ček, vi niste nijednu metu obranili? :D četiri sela skatana, dva arta uzeta, 0 meta obranjeno ;) tri ofa se nije isplatilo dat za art, točno, al za moral ekipe nije lijepo što vam svako malo nestane koji art :D

Anđeo s greškom
27.07.11, 09:21
ček, vi niste nijednu metu obranili? :D četiri sela skatana, dva arta uzeta, 0 meta obranjeno ;) tri ofa se nije isplatilo dat za art, točno, al za moral ekipe nije lijepo što vam svako malo nestane koji art :D
nemoj ti brinut za nas moral..... pls.... radije brini di ces rese naci da dignes off hiihiiihhh

isplatilo se sve skupa ili ne, svabe trljaju ruke... napokon krenule borbe pa se i vise golda :)

slavko
27.07.11, 09:22
zamijenila si me s nekim

dadozg
27.07.11, 09:31
zamijenila si me s nekim

Art od giglija je otisao,ali sa preko 200k deff bodova,za ludjaka prevelika cijena barem moje njubersko misljenje...

Sve se ne moze odjednom obraniti,ali sad kad su nas i SC poceli deffati sve je moguce...

Koliko sam ujutro vidio dosta guerillinih sela je skatano bez gubitaka....

Zmaj i Feniks
27.07.11, 09:35
Uuuuuuu
svaka čast
više nula nego jedinica u glavnim gradovima. Ovaj put priznajem. akcija vam je bila za 5 :daje cvijet:

slavko
27.07.11, 09:46
Art od giglija je otisao,ali sa preko 200k deff bodova,za ludjaka prevelika cijena

točno, al ne zaboravi faktor sreće. činjenicu da ste 24 sata prije znali di idu napadi :D

blitz
27.07.11, 09:51
nije 24..nego 15..velika razlika

Brain Killer
27.07.11, 10:05
Ne bih htio ocijenit akcije jer svaka strana misli da je bolje prošla, Osobno mislim da smo SVI na dobitku, igra je postala zanimljivija , a mislim da su i švabe sretnije treba golda više trošit za obnovu paa možda i ulože kaj od zaradjenog da server dovedu u red.
Uglavnom čestitam na akcijama SVIMA, napokon je server i zanimljiv , a kak se kaže daleko je kraj pa bumo vidli ko je bolje prošal :)

8)

zvrkica
27.07.11, 10:06
naša sela se već obnavljaju puno parom a vaša :usisava:

vidim da je prehrambeba industrija kod Guerilčića naglo doživjela svoj slom jutros u 5:00 nadalje....

ajmo pričat malo o vama dosta o nama :D

uglavnom ajmo malo gledat s pozitivne strane sunčeko nam je napokon izašlo 8)

Toso
27.07.11, 10:27
20h znat metu i onako ocajno deffati, uzas i prelose. samo 200k !?!?!
sad jedan dobar gold deffer ima vec ~70k deffa, tako da je onaj deff mizeran.
gledajuci sve skupa, PC izgubio 4 arta? po cijenu ova 3 offica, od kojih se svaki ne da vrati u 2 mjeseca, nego 3 tjedna.
vv/vk/bo/i gay heroj ti podignu brzinu gradnje offa da stvarno se off prelako vraca...

svakako zanimljivo, cini se da PC i ne ide bas kako su mislili.

GRINHIL
27.07.11, 10:28
nije ni 15 neg 20
:brukica:

dadozg
27.07.11, 10:34
nije ni 15 neg 20

lol svi ste mi smijesni,kao sto rekoh ako ovaj server ne porazite zlocesti pisi nemojte vise nikad igrat travian....

PC je pokazao da ima muda i odmah lupio najjaci savez od ostatka servera...mogli smo gljivariti i igrati se sa sc....

Rat je dobar,cak stovise odlican i potrajat ce do ww sela.....

Ajmo dalje...

zvrkica
27.07.11, 10:50
nije ni 15 neg 20

jel imaš možda izračun koliko minuta i sekundi :)

@

Tošo

ti svoj talent trošiš na krivom mjestu vrijeme je da kreneš dalje u svijet jer ne smije nitko ostat zakinut za tvoje znanje :101010:

@ dado

Zakaj se trudit objašnjavat, pusti ih na miru da klikaju kučice i farmice i imaju kaj klikat danas :štemer:

:lol:

GRINHIL
27.07.11, 10:55

evo ti izračun...čitaj forum malo pa ćeš znati

dadozg
27.07.11, 11:02
Predajem se..nema smisla raspravljati....

Evo ovako pisi je u banani,same farme i njuberi te uvjerljivo gube rat....

Evo mozete to po svim savezima poslat kao MM skup sa onih par reporta kaj saljete hahahahah dodje mi frend iz guerille i pita daj mi neke reporte da vidim zakaj ovi non stop zicaju rese,a nema nikakvih reporta rusenja LOOOOOL

zvrkica
27.07.11, 11:11
evo ti izračun...čitaj forum malo pa ćeš znati

uffff šta ti je ne leži mi matematika, ja mislila ti to već sve imaš pripremljeno... al ajde dobro može i to proći

ajme kak sam ovo propustila

Citat Citat od Zmaj i Feniks Vidi post

Zmajček jedno pitanje za tebe jesi ti jutros pogledao u svoj savez kakvo je stanje...

1. boldano...ajme koliko istine u jednoj rečinici... :cry:

2. boldano... kaj tek na 50% ajme.....:brukica:

3. boldano.... lijepo ih čuvajte i pazite zna se gdje će oni na kraju završit, samo se vi tiješite s time da ste ih uzeli sad.... mislim da je kraj servera daleko kaj ne :tough:

4.Iskreno evo gledam ove naše spamere i ne vidim nigdje ni trunke bruke ili neke tuge... znali smo za prvo selo di idu i tu je bilo deffa oniliko koliko je bilo...dovoljno ili nije kaj se sekiraš jadan, ( ili si ti jedan od ovih offera koji su naišli na taj deff) budeš se razbolio :S

5. Bitno da se jutros kod vas nije ni moglo nać deffa ( čast jednom izuzetku) možda nešto offa na spavanju i i ti sad tu pričaš o nama... o nekoj velikoj ISTINI

. i rezime na kraju... PC je jadan, tužan, očajan, devastirajući, nemotivirajući, sramotni, savez i stvarno ne znam kak može itko igrat u njemu

PS jel mogu kod vas :witch:

GRINHIL
27.07.11, 11:32
nemoj se predavat!!!!
s kim bum onda spamal
:p
ovi ostali svi neki nabrijani :)

GRINHIL
27.07.11, 11:35
Predajem se..nema smisla raspravljati....

Evo ovako pisi je u banani,same farme i njuberi te uvjerljivo gube rat....

Evo mozete to po svim savezima poslat kao MM skup sa onih par reporta kaj saljete hahahahah dodje mi frend iz guerille i pita daj mi neke reporte da vidim zakaj ovi non stop zicaju rese,a nema nikakvih reporta rusenja LOOOOOL
nemoj bit lood!!!
s kim bum onda spamal?
:(

Anđeo s greškom
27.07.11, 11:36
nemoj se predavat!!!!
s kim bum onda spamal
ovi ostali svi neki nabrijani :)

a mene ne volis??????

sada sam uvrijedjena jakoooooooooooooooooo

Toso
27.07.11, 12:39
@Tošo
ti svoj talent trošiš na krivom mjestu vrijeme je da kreneš dalje u svijet jer ne smije nitko ostat zakinut za tvoje znanje :101010:

ne brini za mene, hvala :)

valjda je tesko sam sebi priznati da je 200k deffa sica za toliko vremena. ali ajde, kad i ovako se deffaju samo glavni i to sa privatnim defferima, onda to tako biva :D

ajde PC, jedini ozbiljniji savez koji je uopce odlucio se igrati ovu slikovnicu za djecu

GRINHIL
27.07.11, 12:55
a mene ne volis??????

sada sam uvrijedjena jakoooooooooooooooooo

ne volim ni njega
nisam takve sex.orijentacije

zvrkica
27.07.11, 12:59

valjda je tesko sam sebi priznati da je 200k deffa sica za toliko vremena. ali ajde, kad i ovako se deffaju samo glavni i to sa privatnim defferima, onda to tako biva :D

ajde PC, jedini ozbiljniji savez koji je uopce odlucio se igrati ovu slikovnicu za djecu

kako da ne brinem, nemoj me zezat moram se brinut ipak si ti Tošo :pčelica:

a gle da ti koji put i klikneš koju deff jedinicu puno bi nam pomogao ovako nemamo ni offa ni deffa....:narf:

pih PC je banana dajem im 2 tjedan i svi će se razbolit od RL bolesti :kid:

dadozg
27.07.11, 13:02

Uh sad sam se zabrinuo,ja nemam privatnog deffera kaj to znaci da ja nisam glavni????
Idem se mam Voljenom zaliti....

TaraT
27.07.11, 13:17

zaista ozbiljan potez

Sharafciger (kifla brate)
27.07.11, 13:19
meni samo nije jasno od kada su to cezarisi i teutonski vitezovi postali deff jedinice :opala:

okrutni
27.07.11, 13:39
Uh sad sam se zabrinuo,ja nemam privatnog deffera kaj to znaci da ja nisam glavni????
Idem se mam Voljenom zaliti.... dadek ti si i tak primljen u pc samo da povecas prosjek popa :P evo bit cu ja tvoj privat deff-er odma saljem bar 2k popa :D . Ma pc je prosli server imo srecu sto su s druge strane bili veci njuberi od njih. Pa se prosetao kroz kvadrante. E sad su nesto naucili pa su ciljano dosli da se osvete,ali ne placite za pojedenim kiflama,a za ove druge citat od bore čorbe:prodane duše mogu da nam ....

okrutni
27.07.11, 13:48
brate bar je vojska u pitanju,a neki su se znali braniti samo kamenozidarijama,cak se i art znao obraniti gromovima ;) i stari ti i slamnati dugujete po pivu :D

Rakus
27.07.11, 14:00
ja sam izgubio nešto vojšćice sinoć, a nisam slomljenog morala :O

jel to znači da sam ja sad trudna? xD

dadozg
27.07.11, 15:14
ja sam izgubio nešto vojšćice sinoć, a nisam slomljenog morala :O

jel to znači da sam ja sad trudna? xD

ma ajde onu siću nazivaš vojskom?

ajde baš mi je drago barem je veselo na forumu i u igri

p.s. ako netko želi SVE reporte od jučer i danas neka se javi na privat ...u PCu nema cenzure ;)

GRINHIL
27.07.11, 15:40
aj mi reci kak ćeš ti nabavit SVE reporte od jučer?
ja oću onaj fejk šta sam poslo i šta je sjeo na nekog u 16:47
eto
nemaš ga garant
tj. nemaš pojma jer se sam hvališ kak imaš svesku sa reportima a one bitne kao ovaj moj nemaš
ccc

Ares(CRO)
27.07.11, 16:33
ma ajde onu siću nazivaš vojskom?

ajde baš mi je drago barem je veselo na forumu i u igri

p.s. ako netko želi SVE reporte od jučer i danas neka se javi na privat ...u PCu nema cenzure ;)

Ma pusti ga samo lupa postove,uzivotu nije reko jednu pametnu :(

dadozg
27.07.11, 16:37
Ma pusti ga samo lupa postove,uzivotu nije reko jednu pametnu :(

tak je kak si pogodio :)

nego kaj nas kopirate sad se vi vežete na 05:00 hm....bumo si umislili da nekaj vredimo kada nas se kopira :)

evo pao je dogovor kod nas:

pošto guerilla,sexići i ini fejkaju parnim danima njih od danas nazivamo parnići :)
a pošto PB,HARD i ini fejkaju ne parnim danima njih od danas nazivamo neparnići :)

slamnati vitez
27.07.11, 17:02
i stari ti i slamnati dugujete po pivu :D

por qué :blink:
sam tak dijelit pive okolo jesi normalan :D

DamirB
27.07.11, 17:42
DamirB..dva i po mjeseca ? Ako branitelj ima 210 k deff bodova a spucano 3 offa..prosječno znaci svaki taj off je nosio 70 k..na ovom djecjem serveru prilagodenom predskolskom uzrastu sa bo artom, vv vk i mogućnostima koje pruža ova slikovnica off sa takvom potrosnjom hrane radi se u vremenu koje je bliže dva i po tjedna..

Tarat..na ovu slikovnicu prilagodenu djeci iz vrtića ? Nikada...

ako je lego off od 35 kila sjekira i 16 kila TV-a, ta slikovnica bi morala izbaciti svakih 43 sekunde novu sjekiru i svakih 1,5 minuta novog TV da bi u dva i pol tjedna kako si rekao "ispljunula" van takav off. Bojim se da to ne može čak niti u slikovnicama. A i da može, za dva i pol tjedna 35+16 i neće izgledati tako strašno.
Ne podržavam toliku podcijenjenost gubitaka takvih offova ili oranja svih farmi sa visokih levela u croopu kako mnogi ovdje znaju pričati, jer to jednostavno nije baš tako.
LP

PS a ne treba baš niti zanemariti da to košta, bar kako je report rekao, nekih 45 miliona resa, dakle preko 2,5 miliona resa svaki dan u tih 2,5 tjedna treba imati od negdje. A vv i vk ako se ne varam ne možeš imati u GG a svi offovi su došli iz kropova koji su ujedno i GG. Uostalom, Grin je tu često pa nek sam iskreno kaže ako želi, kad misli da će ponovo složiti svoj off, u 2,5 tjedna ili prije u 2,5 mjeseci.

Anđeo s greškom
27.07.11, 17:59
stvarno ovaj PC nema pojma... trazim novi savez

ajme koji su to njubovi..... u jednoj akciji rusit 22 farme sa visokih lvl.... a 171 farma glavnih gradova na 0....

pojma nemaju.... a bas nastupa kriza oko otkupne cijene zita....... pa nek nasi seljaci gerilcima prodaju zito oni nude sada dobre cijene.... cujem da na +/+u je omjer daj sto das pa makar za 10k hrane dao i cijelu satnu

zvrkica
27.07.11, 18:16
stvarno ovaj PC nema pojma... trazim novi savez

ajme koji su to njubovi..... u jednoj akciji rusit 22 farme sa visokih lvl.... a 171 farma glavnih gradova na 0....

pojma nemaju.... a bas nastupa kriza oko otkupne cijene zita....... pa nek nasi seljaci gerilcima prodaju zito oni nude sada dobre cijene.... cujem da na +/+u je omjer daj sto das pa makar za 10k hrane dao i cijelu satnu

a ne Anđo, to su bili mali leveli farmi, pravi guerilčić ne bi nikad napravio farmu više od 13 levela jer je to zakonom o Visokoj gradnji na +/+ koordinatama zabranjeno, opet nisi naučila gradivo :štemer:

što misliš zašto su seljaci naglo prekinuli onaj svoj štrajk....:google:

Ma ne brinem ja za guerilčeke imaju oni svoji prijatelje neparniće da im pomognu :welcome:

Anđeo s greškom
27.07.11, 18:22
što misliš zašto su seljaci naglo prekinuli onaj svoj štrajk....:google:

stvarno sam neupucena.... sad ce i čobanković biti na nasoj strani... a samim time i vlada, a ak je vlada znaci da je i prva lejdi.... ajme ostajem ja u PCu ipak.... nas premijerka cuva....

zicke
27.07.11, 18:31

anđooo svaka ti ćast, ja brojao i brojao i brojao i došao do 128 pa mi se zanebesalo :) pa odustao
e sad prosjećna farmica je cca milionćek do milionćek ipo pa se i to da izraćunati

sstipo
27.07.11, 18:44
jesus, ja usao u savez seljaka, samo se o farmama prica ....
hm ... a zato ste vi jucer prekinuli strajk, trebalo poslati napade :D

molim moje bivse sa -/+ da me ne fejkaju
tj, mozete fejkati, samo nemojte slati prave napade .. Hvala!

Prime
27.07.11, 19:10
Jadan je pc postao kad je poceo brojat kolko su farmi skinuli.I kad def traze od ljudi koje su do jucer zvali farmama.Nekad se akcija ocjenjivala uspjesnom po broju nuliranih gg-ova.

zvrkica
27.07.11, 19:25
Jadan je pc postao kad je poceo brojat kolko su farmi skinuli.I kad def traze od ljudi koje su do jucer zvali farmama.Nekad se akcija ocjenjivala uspjesnom po broju nuliranih gg-ova.

baš smo jadni :blackeye:

Čuli smo da SC dobro deffa pa ih zvali i mi, nemoj bit ljubomoran kaj nisu stigli zato kod vas :opala:

Nekad je prošlo svršeno vrijeme... ali neka te, samo se ti izjadaj nama bit će ti lakše :luvz:

Anđeo s greškom
27.07.11, 19:28
pa necemo im valjda mi oslobadjat slotove, nek si to sami rade....

dadozg
27.07.11, 20:08
pa necemo im valjda mi oslobadjat slotove, nek si to sami rade....

brutalno :)

hh lako vama cure,ali mene če katat :(

@prime

kaj da ti velim mi farme smo zavoljeli SC farme pogotovo nakon obrane giglija di je bilo brdo SC deffa... :)

nego došla jedna zanimljiva poruka iz redova parnića te se pitam kak nas mogu zvati ružnima i još se hvaliti modnim mačkom, koji btw. sad ima bitnijeg posla klikat farme natrag nego oblačit guerilčeke

zvrkica
27.07.11, 20:37
brutalno :)

nego došla jedna zanimljiva poruka iz redova parnića te se pitam kak nas mogu zvati ružnima i još se hvaliti modnim mačkom, koji btw. sad ima bitnijeg posla klikat farme natrag nego oblačit guerilčeke

i još kaže da će nam na vrata ostavit nekaj ne tako lijepog :banned:

mene je sad stvarno strah sad kad netko zvoni na vrata 5 puta provjerim tko je i šta je ispred :tough:

ružni, smrdi nam iz usta i ono najgore kaj se može napisati NEMAMO MODNOG MAČKA e to je kap koja je prelila ćašu... idem plakat sad :cry:

dadozg
27.07.11, 20:41
i još kaže da će nam na vrata ostavit nekaj ne tako lijepog :banned:

mene je sad stvarno strah sad kad netko zvoni na vrata 5 puta provjerim tko je i šta je ispred :tough:

ružni, smrdi nam iz usta i ono najgore kaj se može napisati NEMAMO MODNOG MAČKA e to je kap koja je prelila ćašu... idem plakat sad :cry:

aj pošalji ti meni deff prije nego odeš na ajanje :) dolaze preksutra horde zla od neparnića :)
nego mene je osobno najviše dirnulo ono kad je napisao da bu svog hm..isjeckal na tri djela ..hm...kaj mu je tak velik???

zvrkica
27.07.11, 20:45
aj pošalji ti meni deff prije nego odeš na ajanje :) dolaze preksutra horde zla od neparnića :)
nego mene je osobno najviše dirnulo ono kad je napisao da bu svog hm..isjeckal na tri djela ..hm...kaj mu je tak velik???

ajme dado... ne brine mene da je on tak velik, nego da li ga je uspio zašit natrag :lol: ipak šteta je da čudo prirode nestane samo zbog PC-jevaca

ali evo čista :101010: za samoinicijativu ipak trebalo je hrabrosti za takvo nešto valjda to parnići (guerilčeki) znaju cijenit :blink:

sstipo
27.07.11, 22:47

Kumek, kazu mi pticice, da nisi zanimljiv ovim neparicima, jer kao nemas nista u GG-u.... a pop im valjda nije zanimljiv, tko ce znati ovu danasnju mladez.

zvonki
27.07.11, 23:29
kako smo se uskokodakali kad gori pod petama ROTFL

okrutni
28.07.11, 01:50
por qué :blink:
sam tak dijelit pive okolo jesi normalan :D
Kazu:hebeš covjeka koji danas kaze jedno,a sutra to isto :D . Ma stari,kad bude grupna terapija vidjeces kako se djele samo tak. Ides sa mnom. Ako mene ne pozovu mozemo skupa virit kroz prozor . osjetis li miris palacinki :D

padobranac7
28.07.11, 02:10
vidim da se modnog mačka proziva, branio sam se ofoom, to nije bio pametan potez nako 4 god traviana išao sam na ono kako je rekao ranjena zvjer prije 3 god.braniču se ofom ako nestigne def.jbg nije stigao def i krep off hee na kraju krajeva sve igra i pozdrav ono kao modni mačak moš misliti hehe.

sema_
28.07.11, 02:12
ah forum se vrača na "dobro" staro stanje :harmonikaš:

28.07.11, 02:25
dođem ja danas u pekaru i kažem mogu dobit kiflu...a kaže meni teta nema, to se već odavno ne peće, a ništa uzela sam puter štangu i krenula dalje :air kiss:

oprosti, ali mislim da si samo ti shvatila sto si htijela napisati...

ali evo ti jedna... za tebe i ovog popera sto se nadopunjujete, trebate malo pumpat ego, shvacam sve. samo nastavite u tom tonu.. uzivajte http://www.youtube.com/watch?v=nQ37HWg-b6k

a evo vam jedan prijedlog za himnu...

http://www.youtube.com/watch?v=aH7A9lgDXy8

jeste, nada umire zadnja

Brader
28.07.11, 03:48
Bas gledam samo se njih dvoje nadopunjuju :))) a zasto ne odete na skype pa pisite kaj god hocete :D ....

PC najjaci na rijecima trenutno na nasem s4 :)

zlikovci
28.07.11, 03:54
ajme dado... ne brine mene da je on tak velik, nego da li ga je uspio zašit natrag :lol: ipak šteta je da čudo prirode nestane samo zbog PC-jevaca

ali evo čista :101010: za samoinicijativu ipak trebalo je hrabrosti za takvo nešto valjda to parnići (guerilčeki) znaju cijenit :blink:
ako ništa bar priznajte da smo duhovitiji. a jeste možda čitali onaj mm nešto prije u kome piše citiram "tko ovaj poite ne posalje bez avalajanog ralozga dobit ce fri panraotrmakso razgleda nje hravatasek iz perspektive mog mercedasa..." i " kakv picsi, ja to sakjom popravljam kad ne radi.." (nemojte se naći uvrijeđenim ovim posljednjim,dotični nema baš neko mišljenje o vama kao savezu :D )

p.s
od vaših mm-ova me nasmijao samo onaj sa dostavljanjem stanja offova ferki (koji inače ne igra dječji t4) :P

slamnati vitez
28.07.11, 05:36
Kazu:hebeš covjeka koji danas kaze jedno,a sutra to isto :D . Ma stari,kad bude grupna terapija vidjeces kako se djele samo tak. Ides sa mnom. Ako mene ne pozovu mozemo skupa virit kroz prozor . osjetis li miris palacinki :D

zašto virit kroz prozor :snijeg: bolje da ga razbijemo :opala:, možda nas počnu gađat punim flašama ili tavom :pece palacinke:

zvrkica
28.07.11, 05:38
kako smo se uskokodakali kad gori pod petama ROTFL

pa kokodaći s nama ne moraš biti tužan i osječati se zapostavljeno, ne brini ako i gori bar je zabavno 8)

ako ništa bar priznajte da smo duhovitiji. a jeste možda čitali onaj mm nešto prije u kome piše citiram "tko ovaj poite ne posalje bez avalajanog ralozga dobit ce fri panraotrmakso razgleda nje hravatasek iz perspektive mog mercedasa..." i " kakv picsi, ja to sakjom popravljam kad ne radi.." (nemojte se naći uvrijeđenim ovim posljednjim,dotični nema baš neko mišljenje o vama kao savezu :D )

p.s
od vaših mm-ova me nasmijao samo onaj sa dostavljanjem stanja offova ferki (koji inače ne igra dječji t4) :P

naši MM-ovi nisu smiješni, nimalo, čak štoviše su prijeteći, zločesti i nimalo interesantni, onaj MM s ferkom još mi zadaje noćne more :cry:
nitko od vodstva nema smisao za humor zato se i moramo veseliti vašima oni su jedini način da shvatimo kako je to biti u veselom, optimističnom, najboljem i najsmješnijem savezu na ovom veselom serveru....cccc čista ljubomora :blink:

dadozg
28.07.11, 06:24
oprosti, ali mislim da si samo ti shvatila sto si htijela napisati...

ali evo ti jedna... za tebe i ovog popera sto se nadopunjujete, trebate malo pumpat ego, shvacam sve. samo nastavite u tom tonu.. uzivajte http://www.youtube.com/watch?v=nQ37HWg-b6k

a evo vam jedan prijedlog za himnu...

http://www.youtube.com/watch?v=aH7A9lgDXy8

jeste, nada umire zadnja

pumpati ego? e moj stari kad bi ti znao da ja ovaj server maltene više uopće ne igram več mi služi samo za dobru zabavu kako na skypu tako na forumu shvatio bi da ja samo laprdam tu bezveze :)

slavko
28.07.11, 07:54
pacijente treba u karantenu da ne šire zarazu međ pošteni i zdravi travian svijet

zvrkica
28.07.11, 08:49
pacijente treba u karantenu da ne šire zarazu međ pošteni i zdravi travian svijet

potpuno se slažem :palčina:

puj puj puj PC bolesnici jedni :blink:

GRINHIL
28.07.11, 10:24
ako je lego off od 35 kila sjekira i 16 kila TV-a, ta slikovnica bi morala izbaciti svakih 43 sekunde novu sjekiru i svakih 1,5 minuta novog TV da bi u dva i pol tjedna kako si rekao "ispljunula" van takav off. Bojim se da to ne može čak niti u slikovnicama. A i da može, za dva i pol tjedna 35+16 i neće izgledati tako strašno.
Ne podržavam toliku podcijenjenost gubitaka takvih offova ili oranja svih farmi sa visokih levela u croopu kako mnogi ovdje znaju pričati, jer to jednostavno nije baš tako.
LP

PS a ne treba baš niti zanemariti da to košta, bar kako je report rekao, nekih 45 miliona resa, dakle preko 2,5 miliona resa svaki dan u tih 2,5 tjedna treba imati od negdje. A vv i vk ako se ne varam ne možeš imati u GG a svi offovi su došli iz kropova koji su ujedno i GG. Uostalom, Grin je tu često pa nek sam iskreno kaže ako želi, kad misli da će ponovo složiti svoj off, u 2,5 tjedna ili prije u 2,5 mjeseci.

sad da ja tu serem kak ga budem brzo vratio neću
ali i na exs3 sam ga tak spuco u ovom stadiju igre i na kraju sam imal fin off
kak bi francuzi rekli majnr setbek
a kolko cajta treba...ovisno kolko mi se bude dalo mijenjat kacige i kolko dugo bo bu kod mene i tak
da se sve riješiti ali pomalo
bitno da se igramo
u svakom slučaju mislim da je i vama i nama bolje kad su snage tu negdje nego da poharate sve kvadrante ko na s3-to nije zanimljivo po meni
ovak se i piše na forumu i prepucava i naganja po mapi
iskreno da smo i ovdje spušili do pola servera rat vjeruj mi otišao bi igrat wow

dadozg
28.07.11, 10:38
a kolko cajta treba...ovisno kolko mi se bude dalo mijenjat kacige i kolko dugo bo bu kod mene i tak
bitno da se igramo
u svakom slučaju mislim da je i vama i nama bolje kad su snage tu negdje nego da poharate sve kvadrante ko na s3-to nije zanimljivo po meni
iskreno da smo i ovdje spušili do pola servera rat vjeruj mi otišao bi igrat wow

Potpis...ak nis drugo nije dosadno,barem nama jucer parnici danas neparnici lijepo zacrvenili nasa sela....mama mene je strah :):)

Mada grin bilo bi malo cudno da se sve brzo rijesilo s obzirom koliko vas je krenulo na pisi....ponavljam opet ako nas ovaj server ne porazite ostavite se traviana...

GRINHIL
28.07.11, 11:27
da vas i ne porazimo ak bu napeto do kraja to je to kaj se i traži od ove igrice
a ne dosadnjara
i inače je igra ultraturbofolk spora
a da još nemaš ni dostojnog protivnika da li bi to itko igrao...

gamacid
28.07.11, 11:37
da vas i ne porazimo ak bu napeto do kraja to je to kaj se i traži od ove igrice
a ne dosadnjara
i inače je igra ultraturbofolk spora
a da još nemaš ni dostojnog protivnika da li bi to itko igrao...

de smiri malo
kaj se nervirate mene bi bilo sram da znam na koje se selo ide i da se probije
sad su skoccili ulovljen off
ma sipak popusak obican
nemoc

gamacid
28.07.11, 13:11
mene stvarno zanima
prije je bio pc razvaljuje sc i slicno
pa ne bi ja s njima da su zadnji
a ne tu jos o deffu nekaj se razglaba
imas priliku naspranji
osveta je jako slatka stvar

DamirB
28.07.11, 21:05
bitno da se igramo

ha, opet Grin objektivan i razuman post, volim takve postove pročitati. Uglavnom, nisam mislio poantu usmjeravati niti prema rezultatima akcija niti bla bla. Intencija mi je bila ukazati na to da prečesto čitam komentare po kojima je sve tako lako, brzo i bajno obnoviti, ma jest malo morgen baš tako. Nitko ne kaže da se off neće napraviti fini, pa naravno da hoće, ima još do kraja servera, nitko ne kaže da preoranu farmu nije moguće opet na 17-19 dignut, pa naravno da je moguće, ali to nije stvar jednog pusha pa se to samo od sebe valjda sredi, niti je stvar malo golda pa se opet valjda samo od sebe sredi. Ima se tu posla i "pita" vremena, štagod mi svi mislili o tome, a o voljnom momentu igrača da to ponovno podigne da ne govorim.
LP
BTW vidim po reportima da je i PC mogao neke arte uzet da im je to bio cilj, no očito nije, možda bude u nekoj od slijedećih akcija :gamer:

meduzac
28.07.11, 22:46
de smiri malo
kaj se nervirate mene bi bilo sram da znam na koje se selo ide i da se probije
sad su skoccili ulovljen off
ma sipak popusak obican
nemoc

ma daj gama nepizdi....znamo se i znam da ti je vokri do bola što si popušio off a 50% deffa je bilo od bivših igrača iz LZN-a,tako da je užitak još veći,hehehe....i kad sam rekao da je bilo 15 sati vremena da se deffa onda je bilo,jer se tek ujutro kad se ustalo vidio napad....ali to nema veze na kraju krajeva samo ti lupaj npc i mjenjaj redovno kapice pa se mi opet vidimo !

gamacid
28.07.11, 22:52
ma daj gama nepizdi....znamo se i znam da ti je vokri do bola što si popušio off a 50% deffa je bilo od bivših igrača iz LZN-a,tako da je užitak još veći,hehehe....i kad sam rekao da je bilo 15 sati vremena da se deffa onda je bilo,jer se tek ujutro kad se ustalo vidio napad....ali to nema veze na kraju krajeva samo ti lupaj npc i mjenjaj redovno kapice pa se mi opet vidimo !

pa za pola offa cistam solidno klanje dragi kolega ima toga jos ko blata na ovoj slikovnici se dwlaju teuti kak kobase

okrutni
29.07.11, 01:15
grin,od one polemike sa mnom stavovi su ti za 5 :D . Svaka cast,nek vide da moze i bez uvreda. DamirB,ti arti,to su ti mali zli šejtani . Sto ih je vise to je vece zlo u kuci :) . Gama jarane ja se trudim da te skontam,ali takvih rijeci nema ni na googl-u.

zvrkica
29.07.11, 05:33
parnići akcija vam je bila za :101010:

dadozg
29.07.11, 05:40
parnići akcija vam je bila za :101010:

ček kaj nisu to bili neparnići? malo sam se sad zbunio...mislim da sutra kreču parnići....
bloka mi skype aj reci kak smo prošli,jel su nam puno farmi srušili?

zvrkica
29.07.11, 05:43
ček kaj nisu to bili neparnići? malo sam se sad zbunio...mislim da sutra kreču parnići....
bloka mi skype aj reci kak smo prošli,jel su nam puno farmi srušili?

ah da neparnići... od tolikog smjeha zaboravih tko je tko... lako ih je pomješati znaš :D

sve farme su na 0 i ne samo farme, ne znam hoće li se PC oporavit od ovog napada neparnića :cry:

dadozg
29.07.11, 05:56
ah da neparnići... od tolikog smjeha zaboravih tko je tko... lako ih je pomješati znaš :D

sve farme su na 0 i ne samo farme, ne znam hoće li se PC oporavit od ovog napada neparnića :cry:

uh znači gotovi smo :( a niš idemo sad na farmwille morti tamo ne bu zločestih stričeka koji buju rušili naše prevrijedne zgradice :)

zvrkica
29.07.11, 05:59
uh znači gotovi smo :( a niš idemo sad na farmwille morti tamo ne bu zločestih stričeka koji buju rušili naše prevrijedne zgradice :)

ajde dodam te za susjeda pa si bumo međusobno zaljevali povrće i hranili stoku od ovog traviana nema niš, kad te ovako skataju izgubiš volju za igrom odmah :tough:

dadozg
29.07.11, 06:04
ajde dodam te za susjeda pa si bumo međusobno zaljevali povrće i hranili stoku od ovog traviana nema niš, kad te ovako skataju izgubiš volju za igrom odmah :tough:

to ti je sindrom forum..vjeruj mi ja iskusan u tome,kaj više si na forumu to si veča meta...čudim se kak mangupa još nisu skatali radi mene :D

mangup
29.07.11, 06:08
:opala:
kaj mene spominješ mene nek ne diraju a tebe kataju al svejedno ak bu ko jutros onda može

zvrkica
29.07.11, 06:09
to ti je sindrom forum..vjeruj mi ja iskusan u tome,kaj više si na forumu to si veča meta...čudim se kak mangupa još nisu skatali radi mene :D

dadek naj me plašit kaj će sad i mene :cry:

nego lijepo se ja i ti tu spominjemo, nitko ne želi s nama razgovarati...hm.. kaj se opet nisi opral :patkica:

dadozg
29.07.11, 06:33
dadek naj me plašit kaj će sad i mene :cry:

nego lijepo se ja i ti tu spominjemo, nitko ne želi s nama razgovarati...hm.. kaj se opet nisi opral :patkica:

e kak si ono rekla kaj dobiješ kad zbojiš parniće i neparniće?

@manga

tebe buju katali radi mene :D

zvrkica
29.07.11, 06:36
e kak si ono rekla kaj dobiješ kad zbojiš parniće i neparniće?

@manga

tebe buju katali radi mene :D

joj ček kak ono ide...

parnići+neparnići=luzerići

samo da se ne bi netko našao uvrijeđenim :D

dadozg
29.07.11, 06:46
joj ček kak ono ide...

parnići+neparnići=luzerići

samo da se ne bi netko našao uvrijeđenim :D

ma neće ipak smi pacijenti pa valjamo gluposti :)

nego od cijele akcije ako sam dobro vidio samo jedan GG polupan polovično i drugi GG sve farme(koje su btw. srušene prekjučer)

akcija uspijela svaka čast :) više bacili resa na fejkove nego kaj su štete napravili,a mi se nismo ni branili hahahahha SC nas zeznuo jučer im bila pauza za slanje deffa :)

p.s. neparnići dajte malo učite od parnića ipak su oni puno bolje odradili....

zvrkica
29.07.11, 06:53
ma neće ipak smi pacijenti pa valjamo gluposti :)

nego od cijele akcije ako sam dobro vidio samo jedan GG polupan polovično i drugi GG sve farme(koje su btw. srušene prekjučer)

akcija uspijela svaka čast :) više bacili resa na fejkove nego kaj su štete napravili,a mi se nismo ni branili hahahahha SC nas zeznuo jučer im bila pauza za slanje deffa :)

p.s. neparnići dajte malo učite od parnića ipak su oni puno bolje odradili....

eto kad skype štek tu moramo spamat ccccc

sram ih bilo dragog mi diraju :cry: šta je on kome loše napravio

a reci SC da su zločesti nisu deffa dali otkazujemo suradnju s njima, sad idem dat javnom bilježniku da to ovjeri i službeno se više ne volimo a baš su bili dobri :cry:

dadozg
29.07.11, 06:55
je,obranili su giglija pa odmah poletjeli visoko mislili da mogu uzet jedan dan odmora...a mi siročeki deffa nula bodova,sav deff od SCa :(

nego ispada da smo mi blesavi kaj smo se dizali u 5 ujutro bezveze :D sva sreća pa nisam mogao spavat :D

zvrkica
29.07.11, 07:03
je,obranili su giglija pa odmah poletjeli visoko mislili da mogu uzet jedan dan odmora...a mi siročeki deffa nula bodova,sav deff od SCa :(

nego ispada da smo mi blesavi kaj smo se dizali u 5 ujutro bezveze :D sva sreća pa nisam mogao spavat :D

ja se ionak dižem u 5 imam malu budilicu doma :cvijece i proljece:

ja sam jučer uspjela kliknut par falangi čisto da se nađe ali pošto više nema SC-deffera to je to dadek, bilo mi je drago spamat su s tobom 8)

sstipo
29.07.11, 07:12
huh .. bili su fejkovi .. ipak su me moji bivsi postedili :dance:

kumek, ne znam gdje ti gledas, ali kod mene u savezu dva GG katana, jednom sve farme, drugom i vise od toga ...
a od deffa ni "d" .. cini mi se da je cak jedan probio GG sa 200 sjekira i 100 kata ... cccc

nego, trazim savez, blizu sam sive zone imam dosta deff-a ... ponude molim na pvt, unaprijed zahvaljujem

dadozg
29.07.11, 07:20
e moj sstipo ti si još jedan od onih kopleksaša zvanog PISI pa si morao se uvući zločetom pisiju u savez :D ajde,ajde slobodno ostani kod nas da ti ne moramo OPET tražiti off po oazama :D

pa rekoh da su dva grada skatana,a jedan od ta dva je skatan bio prekjučer..akcija odlična nema kaj :D

sstipo
29.07.11, 07:27
kumek, lako je za oaze, ovi traze po GG-u, to mene brine
a prekjucer kod nas nije nijedan GG katan, to mora da je neki drugi PC savez ... govorim o jutranjem napadu ...

meni je dragi vodja rekao da se nitko nece usuditi poslati ni fejkove, a kamoli napade, a vidi ovo ... :S

dadozg
29.07.11, 07:31
kumek, lako je za oaze, ovi traze po GG-u, to mene brine
a prekjucer kod nas nije nijedan GG katan, to mora da je neki drugi PC savez ... govorim o jutranjem napadu ...

meni je dragi vodja rekao da se nitko nece usuditi poslati ni fejkove, a kamoli napade, a vidi ovo ... :S
lupetaš ga ti na kvadrat :D svaka čast :)

__hak__
29.07.11, 07:53
vidim da ste se nastavili prepirati tko je najjači a tko najbolji...itd...
a nitko se ne pita šta je s popravkom i nadoknadom štete učinjene na ovom serveru, ili ste svi kupljeni s onih 30%.

sstipo
29.07.11, 08:02
lupetaš ga ti na kvadrat :D svaka čast :)

kumek, to je jedan od dve stvari koje sam naucio u PC-u, ne skrivati off po oazama i lupetati po forumu :D

HAK, mene nisu kupili sa tih 30%, ja igram bez golda
i server cist dobro radi sa obzirom da je besplatno .... :D

dadozg
29.07.11, 08:17
Zeznut je taj pisi kompleks kumek moj :)

dudek1
29.07.11, 08:22
kumek, to je jedan od dve stvari koje sam naucio u PC-u, ne skrivati off po oazama i lupetati po forumu :D

HAK, mene nisu kupili sa tih 30%, ja igram bez golda
i server cist dobro radi sa obzirom da je besplatno .... :D

sstipane jos uvijek cekam da mi javis na kojem acc-u igras u pc-u
rekao sam da bumo nekaj dogovorili

de javi se vise na skype

dadozg
29.07.11, 08:36
Hahahaha,bas ste mi smijesno..prosli s4 zaradili kompleks pisi pa sad pokusavate na sve nacine napakostiti...sam vi rovarite,a mi cemo cugat i rostiljat na bundeku hihihi...

U biti mozemo rec da se na s4 vodi sveti rat svi protiv pisija....

Ponavljam ak nas ovaj server ne pobjedite manite se traviana...

dudek1
29.07.11, 08:56
Hahahaha,bas ste mi smijesno..prosli s4 zaradili kompleks pisi pa sad pokusavate na sve nacine napakostiti...sam vi rovarite,a mi cemo cugat i rostiljat na bundeku hihihi...

U biti mozemo rec da se na s4 vodi sveti rat svi protiv pisija....

Ponavljam ak nas ovaj server ne pobjedite manite se traviana...

e kumek kumek jesi b.... bas mi je lijepo ovak
ok ok vi mislite da imamo kompleks hmmmmmmmmm znaci zreli smo za pacijente onda svi na serveru jer to vam je stalno uzrecica

ma rekao sam da se necu vise sa vama dopisivati jer vi ste krema svih krema
kaj se tu uopce ima kaj raspravljati

uostalom vidi se u proteklih tjedan dva
za vase postupke uvijek ima opravdanja a kada to isto drugi naprave onda nemaju pojma

prosli s4 je bio strasan i sve cestitke na tome ali mislim da su na proslom savezi nekaj naucili tako da na ovom bas nije sve isto
jedino poneki savezi koji su bili farme a sada vas deff-aju nisu apsolutno nista naucili.
kak je rekel grinhill ili tko , zabicu off pa idem igrati WOW
ajde sstipo viseeeeeeeeeee javi pa da se zabavimo malo

sstipo
29.07.11, 09:06
e kumek kumek jesi b.... bas mi je lijepo ovak
ok ok vi mislite da imamo kompleks hmmmmmmmmm znaci zreli smo za pacijente onda svi na serveru jer to vam je stalno uzrecica

ma rekao sam da se necu vise sa vama dopisivati jer vi ste krema svih krema
kaj se tu uopce ima kaj raspravljati

uostalom vidi se u proteklih tjedan dva
za vase postupke uvijek ima opravdanja a kada to isto drugi naprave onda nemaju pojma

prosli s4 je bio strasan i sve cestitke na tome ali mislim da su na proslom savezi nekaj naucili tako da na ovom bas nije sve isto
jedino poneki savezi koji su bili farme a sada vas deff-aju nisu apsolutno nista naucili.
kak je rekel grinhill ili tko , zabicu off pa idem igrati WOW
ajde sstipo viseeeeeeeeeee javi pa da se zabavimo malo

dudek, ja nisam spija, sorry ...
lijepo mi je ovdje u PC-u, rostiljamo po Bundeku, zezamo se, opijamo se, pronasli smo RL ...

dadozg
29.07.11, 09:21
lijepo mi je ovdje u PC-u, rostiljamo po Bundeku, zezamo se, opijamo se, pronasli smo RL ...

Pravi pacijent nema RL,za sve RL potrebe mora traziti dopustenje od Voljenog tako da si ti.daleko od pacijenta....ti si samo kao i dudek.pisi kompleksas :):)

slavko
29.07.11, 09:22
ovaj dadozg je toliko promiskuitetan na forumu nije ni čudo da je pacijent. ne liječi se bolest dnevnom dozom spama bez koje ne može :/ samo još fali da na druge prenese neku boleštinu :(

rev
29.07.11, 09:53
Pozdrav ekipa ma nemate vi pojma Pc ce osvojit server sad cete vidit kak dado skupi deffa :steta: pa se u njega opet skuca
500 k offa:S ...valjda ce i ovi parnici i neparnici znat gdje da posalju off da se skuca...

GRINHIL
29.07.11, 10:05

obično oni koji tolko to naglašavaju tipa: mi imamo rl nemojte, super nam je i to kad čujem 10x u zadnjih 100 postova smrdi na kilometar i pol...
možda i 100 metara više

edit:
da ne pričam o famoznom kompleksu zvan pc koje dado svaki 2 post spominje...

Brader
29.07.11, 10:08
Opet gledam ovog dadu pa gdje nalazis toliku volju da toliko spamas, pa poceo si sam sa sobom spamat :D ili ti se prikljuci jedan iz PC-a...I kako god uspjesna bila akcija protiv PC-a tu je od stranje njih najvise "akcija je bila solidna" a kad vi malo udarite svaki od vas dobije jos 200 postova u tom danu...

gamacid
29.07.11, 10:39
Opet gledam ovog dadu pa gdje nalazis toliku volju da toliko spamas, pa poceo si sam sa sobom spamat :D ili ti se prikljuci jedan iz PC-a...I kako god uspjesna bila akcija protiv PC-a tu je od stranje njih najvise "akcija je bila solidna" a kad vi malo udarite svaki od vas dobije jos 200 postova u tom danu...

je pa upravo dobivaju forumski rat i to se broji ako nisi znao
imaju oni puno onih najpametnijih i najboljih, spremnih da popljuju tude poteze a svoje dizu u nebesa

dadozg
29.07.11, 11:43
je pa upravo dobivaju forumski rat i to se broji ako nisi znao
imaju oni puno onih najpametnijih i najboljih, spremnih da popljuju tude poteze a svoje dizu u nebesa

Pa barem me ti poznajes da je meni napetije na forumu nego u igri,od onog pada ja ne igram sto se vidi i po popu :) samo smetam mangupu na acc hihi

Aj bas me zanima vas komentar danasnje akcije od neparnica,pol pisija zafejkano,a srusena dva cropa lol

@rev

Aj mi samo reci da ti nisi bio clan one skupine koja se njuberski zakucala na mene..i nije bilo 500k vec 550k deff bodova ;)

zujalica
29.07.11, 11:46
Dadiću uvrijeđena sam jer mi se nisi udostojio odgovoriti ili si ostao bez teksta pa sam podatke morala prikupiti od mojih dragih prijatelja iz PC-a
Btw ćuh jesterdej da nijesi niti jedan server dosad završio jerbo su te uvijek skatali :brukica:
Živo me interesira kraj ovoga servera...ne kažem da ću ga ja osobno doživjeti ali ću svakako ostati informirana....

dadozg
29.07.11, 11:50
Dadiću uvrijeđena sam jer mi se nisi udostojio odgovoriti ili si ostao bez teksta pa sam podatke morala prikupiti od mojih dragih prijatelja iz PC-a
Btw ćuh jesterdej da nijesi niti jedan server dosad završio jerbo su te uvijek skatali :brukica:
Živo me interesira kraj ovoga servera...ne kažem da ću ga ja osobno doživjeti ali ću svakako ostati informirana....

Hm...isprika previdio sam pitanje....ponovi..

Ovo kak nisam dozivio ni jedan kraj servera,teska dezinformacija ;) al navikao sam na pljuvanja raznoranih poluigraca i farmi :):)

zujalica
29.07.11, 11:54
Poluigrača i farmi = definiraj.....
Koji bi to bili igrači po tvojoj definiciji da vidim jel nešto neznam što bi ti znao eventualno :)

dadozg
29.07.11, 11:59
Poluigrača i farmi = definiraj.....
Koji bi to bili igrači po tvojoj definiciji da vidim jel nešto neznam što bi ti znao eventualno :)
Nema potrebe,prepoznaju se oni sami...
P.s. kaj se tice katanja samo jednom me skatali uz stetu od 550k i to po suportima haha i kaj je najbolje kao taka. sam im zidao ww u dvoristu...

Nego ajmo mi dalje na s4 temu,jel skuplja ostatak servera deff?

zujalica
29.07.11, 12:07
Ja sam kroz godine igranja naučila da su taktiku katanja suporta razvili prvenstveno igrači PC-a, odnosno nekadašnjeg LWG-a pa trebate biti ponosni onda da ste ostalu balkansku raju naučili kako i kada. Od najboljih se uči zanat, jel tako? ;)

dadozg
29.07.11, 12:13
Hm ne znam za lwg....prosli s4 nisam bas igrao,klikao samo kucice,jer mi s1 uzimao prevec vremena,al kolko se sjecam pc je katao gg...
Suporti katanje da,al zabijanje bas i ne ..javi se na skype pa ti dam reporte da se malo nasmijes...

zujalica
29.07.11, 12:18
Hm ne znam za lwg....prosli s4 nisam bas igrao,klikao samo kucice,jer mi s1 uzimao prevec vremena,al kolko se sjecam pc je katao gg...
Suporti katanje da,al zabijanje bas i ne ..javi se na skype pa ti dam reporte da se malo nasmijes...

Neznaš za LWG? Puj, puj, puj, moram frenda pitat kako si to odgaja podanike :D
Nemam skype na poslu ;) ..... daj na PP pa se javim od doma da vidim kaj je to tako smiješno

gamacid
29.07.11, 12:22
Neznaš za LWG? Puj, puj, puj, moram frenda pitat kako si to odgaja podanike :D
Nemam skype na poslu ;) ..... daj na PP pa se javim od doma da vidim kaj je to tako smiješno

dadu katajte, samo ga katajte on to ionako voli :P

dadozg
29.07.11, 12:51
Gama pst pa zar opet,evo skatase mangupu jedan suport...
Zujalice na mobu sam posaljem ti popodne...

29.07.11, 13:11
dadozg, koliku ti kolicinu gluposti mozes napisati to je nevjerojatno...

no drago mi je da sigurno sam za sebe mislis kak si si pametan i mudar..i kak ti super ide provociranje..nakon ovih par postova procitanih, pocinjem te zalit...

GRINHIL
29.07.11, 13:21
šaraf ne piši postove
od tvog avatara sam uvijek gladan

slavko
29.07.11, 15:27
de deda odmori više ako boga znaš. sigurno imaš neki kućanski poslić za obaviti:usisava:

dadozg
29.07.11, 15:31
de deda odmori više ako boga znaš. sigurno imaš neki kućanski poslić za obaviti:usisava:

haha :)

nego kaj ste parnići fulali datum za fejkanje pa već neki danas krenuli???

slamnati vitez
29.07.11, 15:33
Aj bas me zanima vas komentar danasnje akcije od neparnica,pol pisija zafejkano,a srusena dva cropa lol

+;)

Srušena dva cropa? Pa nisu uspjeli srušit crop ni nakon što su ga neparnići načeli do pola (oni su čak nekakvu akciju tamo i imali). Možda da treći put dođu svi zajedno bi i uspjeli ali sumnjam između dva napada skoro se digne selo nazad na staro :brukica: :cerek:

29.07.11, 16:15
da,koma...brijem da če biti jako malo srušenih cropova na nulu .....kak kaže slamnati dok dođe vojska doma i krene opet vec se poruseni cropovi vrate dosta visoko tak da .....a bumo vidli ujutro kak bu proslo...

moram priznat dobra ti je ta logika...

vasi cropovi se od katanja NA 222 popa vracaju bez problema visoko, a nasi koje skatate ZA 100 popa se ne vracaju jednako brzo...ma mora da ste vi neki posebni :D...a i koliko sam nocas pratio kod vas, nije bas 2 cropa..bilo ih je malo vise....

slamnati vitez
29.07.11, 16:26
moram priznat dobra ti je ta logika...

vasi cropovi se od katanja NA 222 popa vracaju bez problema visoko, a nasi koje skatate ZA 100 popa se ne vracaju jednako brzo...ma mora da ste vi neki posebni :D...a i koliko sam nocas pratio kod vas, nije bas 2 cropa..bilo ih je malo vise....

Koji to vaši sharaf? Oni sa prošlog servera koji su ti završili na 0 pa ih i dalje ne možeš zaboraviti. Daj kreni dalje i čitaj sa razumijevanjem, nekada si to znao pa se prisjeti i sada :D.
Ja sam rekao da u dva puta nisu uspjeli srušit moj crop što je jadno, a i ne brini se vrača se pop dosta brzo.
Btw imaš pravo bilo je 3 cropa i 1 support od toga su 2 cropa oštećena a ovo ostalo je zbilja bijedno ispalo.

I na kraju ajmo malo usporedbu zadnje dvije akcije= 22 :3 :palčina:

Prime
29.07.11, 16:37
Vidjeh reporte,i samo jedno pitanje.Pc treba li defa sta?

zvrkica
29.07.11, 16:46
Vidjeh reporte,i samo jedno pitanje.Pc treba li defa sta?

treba, uvijek treba, pošto je SC otkazao poslušnost nemamo ništa više :( pitanje za neparniće (guerilčeke) di je vaš deff bio prije par dana ? :cerek:

pranjo
29.07.11, 16:49
treba, uvijek treba, pošto je SC otkazao poslušnost nemamo ništa više :( pitanje za neparniće (guerilčeke) di je vaš deff bio prije par dana ? :cerek:

hej pa oni su parni.....ovi s -+ su neparni.....koliko vas zlostavljaju pogubili ste se....
:štemer:

mangup
29.07.11, 17:18
pa ak si sve vidio onda znaš pa šalji jer mi i tak i tak smo slabi i na rezervi skros u crvenom

dadozg
29.07.11, 17:38
pa ak si sve vidio onda znaš pa šalji jer mi i tak i tak smo slabi i na rezervi skros u crvenom

da,ove glavešine uzele samo sebi deff,a nas male ostavili na paljbi sram ih bilo..a i ovaj SC poletio visoko pa nas nije danas deffao,valjda bu preksutra kad ovi opasniji parnići dolaze...

zvonki
29.07.11, 17:45
zanimljivo dok se vi tu prepucavate o parnicima neparnicima luzericima kate vam setaju gradovima,i cim se osjecate iole ugrozeno odma spominjete katanja s proslih servera.kako ste vi nekoga skatali kako ste vi nekoga nulirali...:cvijece i proljece: izgleda je voda dosla do grla pa se nema vise cime dizati moral igracima nego o proslo svrsenim vremenima,dok ste jos mogli prodavati bajke drugima :nema odmora:

dadozg
29.07.11, 17:55
izgleda je voda dosla do grla pa se nema vise cime dizati moral igracima

istina i vrijeme je protiv nas pa nemremo na roštiljadu...stari ja ne znam kak je kod tebe,ali kod nas se ne mora dizat moral :) nema potrebe za tim,dovoljna je dobra zafrkancija na skypu...a igra kak bu nek bu,mi smo se dokazali prošli s4,a na ovom nam je čak i drago da se ostatak servera udružio protiv nas-tu ste nam napumpali ego do nebesa hvala :) te naravno samim time nemamo kaj izgubiti...

29.07.11, 18:21
Koji to vaši sharaf? Oni sa prošlog servera koji su ti završili na 0 pa ih i dalje ne možeš zaboraviti. Daj kreni dalje i čitaj sa razumijevanjem, nekada si to znao pa se prisjeti i sada :D.
Ja sam rekao da u dva puta nisu uspjeli srušit moj crop što je jadno, a i ne brini se vrača se pop dosta brzo.
Btw imaš pravo bilo je 3 cropa i 1 support od toga su 2 cropa oštećena a ovo ostalo je zbilja bijedno ispalo.

I na kraju ajmo malo usporedbu zadnje dvije akcije= 22 :3 :palčina:

ja mislim da si ti mene pomjesao, nije mene nitko rusio na proslom serveru, a pogotovo ne na 0, jedino sam ja rusio PC kropove dok sam igrao, to bi ti trebao dobro znati jer mogu jos uvijek naci u starim logovima na sykpu tvoje odusevljenje kada sam rusio pc gradove, bolje da ih ne vadim pa da te ne sramotim tu :)...tako da s izdajnicima ne pricam :) zaobidi me u sirokom luku :)

a ti si kelsket, onda mi je jos draze sto ostano na 222 popa, bar cemo moci opet doci :D

erorr
29.07.11, 18:38
Mislim da je vrijeme da se i mi malo upetljamo u stanje na serveru....:to victory:

dadozg
29.07.11, 18:40
šarafciger tošo te hvali da si dobar igrač pa valjda jesi,ali ja koliko se sječam prošli s4 je PC uvjerljivo uzeo pobjedu tako da ga nisu spriječila tvoja rušenja cropova...kao i kaj su kiflice bile popane za doručak(tako pričaju barem....)..ali to je prošla svršena stvar...

idemo mi na ovu sadašnju,vi ste nas zbunili sad parnići napadaju ne parnim danima,a neparnići parnim hm....čekamo još i BoP da se uključi u sveti rat protiv pisija :D:D:D

slamnati vitez
29.07.11, 18:49
ja mislim da si ti mene pomjesao, nije mene nitko rusio na proslom serveru, a pogotovo ne na 0, jedino sam ja rusio PC kropove dok sam igrao, to bi ti trebao dobro znati jer mogu jos uvijek naci u starim logovima na sykpu tvoje odusevljenje kada sam rusio pc gradove, bolje da ih ne vadim pa da te ne sramotim tu :)...tako da s izdajnicima ne pricam :) zaobidi me u sirokom luku :)

a ti si kelsket, onda mi je jos draze sto ostano na 222 popa, bar cemo moci opet doci :D

Koliko se ja sjećam nisi ih baš puno puta rušio ali znam da si se dobro zabio nakon čega si skatan a to što si u međuvremenu tobož našao RL i više nisi imao cajta za igru (btw to ti je pravi izdajica) je druga stvar :banned:. Uvijek sam oduševljen kad neko ruši neprijatelja što mi je pc bio na prošlom serveru ali ovo je novi server ako nisi primijetio (znam da nisi to se vidi po boli koju i dalje osjećaš kad se spomene akcija pc-a).

Pogledaj opet pop , raste a ti samo opet dođi ali daj probaj jednom srušit do kraja prije nego opet pronađeš RL:D

grozd
29.07.11, 19:12
u naaaaaapaaaaaadddddddddd

dadozg
29.07.11, 19:23
u naaaaaapaaaaaadddddddddd

pa sine brute kaj i ti :D

GRINHIL
29.07.11, 19:45
Koliko se ja sjećam nisi ih baš puno puta rušio ali znam da si se dobro zabio nakon čega si skatan a to što si u međuvremenu tobož našao RL i više nisi imao cajta za igru (btw to ti je pravi izdajica) je druga stvar :banned:. Uvijek sam oduševljen kad neko ruši neprijatelja što mi je pc bio na prošlom serveru ali ovo je novi server ako nisi primijetio (znam da nisi to se vidi po boli koju i dalje osjećaš kad se spomene akcija pc-a).

Pogledaj opet pop , raste a ti samo opet dođi ali daj probaj jednom srušit do kraja prije nego opet pronađeš RL:D

kak vam nije dosadno pljuvat po ljudima...
ja bi se vubil da tak moram sebi dizat moral
vi i RL i ne znam šta...

erorr
29.07.11, 19:47
Šta je to Rl...to ono kada brojim kate?

Iskreno ja tu ne kontam puno toga? Svi idete na Pc a oni su još tu? Mislim da to dosta govori...

ripp3r
29.07.11, 19:55
Šta je to Rl...to ono kada brojim kate?

Iskreno ja tu ne kontam puno toga? Svi idete na Pc a oni su još tu? Mislim da to dosta govori...

Ovo je post koji je najpošteniji i rekao je više od 10k postova.Čista :101010:

slamnati vitez
29.07.11, 20:17
kak vam nije dosadno pljuvat po ljudima...
ja bi se vubil da tak moram sebi dizat moral
vi i RL i ne znam šta...

ja bi se vubil da me smeta sve što pišu pc-evci :P

kiler
29.07.11, 21:06
kume kume nije me bilo par dana

otroval sam se lošim roštiljem ROTFL

ja to niš ne razmem parni i neparni

koji sam ja onda , ti si mi uzor i u koje onda ja spadam:cerek:

GRINHIL
29.07.11, 23:26
Kad igras trav na moru?

Btw slamnati nije bas da mi smeta vec se vise cudim...

30.07.11, 02:14

Zanimljivo je to tvoje sjecanje.. stvarno mi bi bilo zao te sramotit i trazit tvoja piskaranja na skype u to doba kada si igrao na jednoj strani dok je vjetar puhao povoljno...gori si od vrbe, ona se bar opire vjetru...

a kad mi nades report gdje sam ja skucao off, priznat cu ti to, jer ja sam racun brisao s citavim kropom i citavim offom, koji je bio MINORAN, ali je radio ogromnu stetu... svi bi se vi trebali ugledati na PC Šokca, jedini od PCa kojeg znam, a da je covjek realno pricao i priznao da nocima nije spavao samo kako bi me uhvatio....

evo kolega slamnati, potrudio sam se samo tu na forumu potraziti, skype ne zelim prekopavati, a i znam da je besmisleno jer sam u pravu...

vidi ovo:
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?42029-hr4-chat-tema&p=791787&viewfull=1#post791787

vidi i ovo:
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?42029-hr4-chat-tema&p=791814&viewfull=1#post791814

i vidi ovo:
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?42029-hr4-chat-tema&p=811147&viewfull=1#post811147

sada se pokri s necime i ne obracaj mi se vise :) ponosni pisiovac, da, mos mislit...pitam se u koji ces savez kad vjetar opet drugacije zapuse..

šarafciger tošo te hvali da si dobar igrač pa valjda jesi,ali ja koliko se sječam prošli s4 je PC uvjerljivo uzeo pobjedu tako da ga nisu spriječila tvoja rušenja cropova...kao i kaj su kiflice bile popane za doručak(tako pričaju barem....)..ali to je prošla svršena stvar...

idemo mi na ovu sadašnju,vi ste nas zbunili sad parnići napadaju ne parnim danima,a neparnići parnim hm....čekamo još i BoP da se uključi u sveti rat protiv pisija :D:D:D
niti sam rekao da su vas sprijecila rusenja kropova i brisanja par racuna i rupa od 20 kocaka oko mog GGa, ja samo zelim reci kako je bilo, a to sto neki ne mogu, ne zele prihvatit je njihova stvar...a vecina tih sto ne zele prihvatiti jos uvijek imaju rane od s3 kada je kifla pocistila svoj kvadrant i jos pola od ostalih...

samo malo realnosti ljudi :)

zvrkica
30.07.11, 05:46
Naj se naći uvrijeđenim sharaf ali vađenje starih postova i nije neka fora, mislim kaj ti misliš da PC ne zna tko je bio slamnati i kaj je pisao ili radio.... ovo je drugi server i nema veze sa starim S4 i stvarno bi se začudio koliko tzv. izdajnika sad igra za PC, to što ti nisi upao sorry više sreće drugi put.

Igranje za nekog protiv koga se ratovao na prošlom serveru ili gdje već i nije nešto novo ne znam kaj se ti čudiš tome, ovdje u PC su igraći koji su na nekim serverima ratovali jedni protiv drugih i toga ima na desetke primjera...ne vidim da netko nekog proziva izdajnikom zbog toga

To što si se našao uvrijeđenim sa njegove strane pa sad tu igraš na kartu ja imam, ja tražim, ja našao vidite svi, je ono kaj da kažem....jadno? ali dobro probao si kaj si s time postigao ne znam?

Ali da se vratimo na sadašnji S4 jer uopće nema smisla pričat o onome što je bilo, kad je bilo....za mene je ta tema over and out

Server šteka pa ne znam ni kak je prošlo jutrošnja akcija ili što već...

slamnati vitez
30.07.11, 06:13
Sharaf vidim da će tebe do kraja života proganjat PC, a ak te to veseli ajd ti kopaj i dalje po postovima. Baš me zanima kaj si dokazao sa njima? ROTFL

Btw ja sam ostao dok god me nisu srušili protiv PC-a a ne ugasio račun ko p.... čim su mi se zacrvenila sela (btw off ti je bio minoran jer si ga zakucao, ne moraš ljudima mazat oči).

Ak si ti bio tako prava kifla zašto si ugasio među prvima.:cerek:

dadozg
30.07.11, 07:24
treba ko hrane :D:D:D aj napokon da ste uhvatili mangupa možda sad pređemo na deff :D ili ak niš drugo imamo 2 tjedna odmora od slanja napada :)

pegas
30.07.11, 10:43
steta ... a ja takop marljivo skupljo def :-((((((((((((((((((((((

decki razocaran sam toliko fakeova a nijedan pravi ...

dobro znam da vam je defff slabija strana ali offf pa nadjite jos kojeg za mene , da i ja skupim koju obrambenu medaljicu :-)

GRINHIL
30.07.11, 11:34
treba ko hrane :D:D:D aj napokon da ste uhvatili mangupa možda sad pređemo na deff :D ili ak niš drugo imamo 2 tjedna odmora od slanja napada :)

znaš onu narodnu: ko drugom jamu kopa fizički je radnik
klikći sad ko i ja
sad moš reć da si pravi poper
hahaha
jebga ja se nemam ni s tim pohvalit

dadozg
30.07.11, 11:59
ma grin igramo se i uživamo u počasti kojom nas časti ostatak servera :D

sema_
30.07.11, 12:54
A prošli server kad je PC koji je već ima kontrolu na -/- i +/-, a potpisa je nap sa +/+ da bi lakše išli na -/+ i Đ saveze(ili obrnuto nesičan se točno :D). Ta urota cilog servera protiv jednog kvadranta vam je poznata? Makar vas je +/+ izigra i osim guerille i mayday ako se nevaran niko nije sudjelova u napadima na -/+. Zato nemojte sada pilit o uroti ciloga servera jer ste vi(mi) prošli server bili u puno boljoj situaciji nego ijedan savez sada pa ste isto ujedinili server da bi osigurali stvar. Sve je stvar dobre politike i diplomacije prošli server ste(smo) imali odličnu, ovaj server su vas očito drugi preduhitrili. Ali sve u svemu malo objektivnosti svima nebi škodilo.

dadozg
30.07.11, 13:15
prošli server je bio NAP bez međusobnog deffanja i zajedničkih akcija s kojims e pola pisija nije slagalo,ali se slušalo Voljenog jer i bez tog NAPa bi lakočom sve pobjedili kao i što jesmo,a ovaj server se svi urotili protiv PCa i zajedno napadaju te se međusobno deffaju...veeeeelika razlika i kaj se mene tiče samim time mi smo već pobjednici servera :D uz sve ove silne saveze čekamo još jedino Vas da im se pridružite s napadima...

sema_
30.07.11, 13:35
Ja san samo reka da se taj nap napravija zato šta se moglo, isto tako bi se i -/+ moga osječat ko pobjednici, a s time da ste vi već pobjednici baš me zanima šta o tim moralno pobjedničkim razmišljanjima misli vader :D
Meni je u igri prvenstveno bitna zajebancija i zabava, ali dado vi ste prošli server pljuvali moralne pobjede i slično a sada se dičite time. A sa tom izlikom za feštu na bundeku me podsječate na Triumph jer oni su se isto dičili dobron zajebancijon toliko da ni vrimena za igru nisu imali, a i prošli server su na staroj savi okupljanja bila pa ste isto rasturali :)
Ali nadan se da če bar i u čast moralnoj ili ko zna kakvoj drugoj pobjedi jedna kvalitetna fešta na kraju past :pivo:

dadozg
30.07.11, 13:53
ma kakva moralna pobjeda :D samo je jedna pobjeda u travianu,a to je ww selo na 100...ja sam rekao da se osjećam kao pobjednik samim time kaj se cijeli ostatak servera spojio protiv nas...ni jedan savez nema aposlutne nikakve šanse 1 na 1 sa pisijem :)

feštali smo(ti si vidio kak je to kad pacijenti feštaju) i feštat čemo opet :) a vi ostali samo sklapajte urote kao što rekoh ako ovaj server ne porazite PC onda bolje da ne igrate više travian....

za završnu feštu ne brini pobjedili ili izgubili ista če biti jer dosta ekipe je i ostalo tu radi nje :D ;)

Raven ST
30.07.11, 15:45
[QUOTE=dadozg;946731]ma kakva moralna pobjeda :D samo je jedna pobjeda u travianu,a to je ww selo na 100...ja sam rekao da se osjećam kao pobjednik samim time kaj se cijeli ostatak servera spojio protiv nas...ni jedan savez nema aposlutne nikakve šanse 1 na 1 sa pisijem :)

feštali smo(ti si vidio kak je to kad pacijenti feštaju) i feštat čemo opet :) a vi ostali samo sklapajte urote kao što rekoh ako ovaj server ne porazite PC onda bolje da ne igrate više travian....

Ma kako da vas pobijedimo?Pa-vi vodite..??? kolko ono 22:3?? Ne znam ..ovako gledajuć bar je 100 : 1 za vas.PA ko to može dostići.... Barcelona Manchester Žilina skupa nemaju šansi.. JEdino ako dozvole da se spoje hr2 i hr1sa hr4 i da nam od tamo pomognu.....
O urotama..pitaj Voljenog... ko vam kriv kad vas niko ne želi... svi vas se tolko boje da vam čak ne žele biti saveznici. Podebljajte broj skype i IGM poruka... ima par saveza koje niste još molili... možda vam se oni pridruže?

ariac
30.07.11, 18:22
prošli server je bio NAP bez međusobnog deffanja i zajedničkih akcija s kojims e pola pisija nije slagalo,ali se slušalo Voljenog ...

Dado, ili lazes ili si senilan. -/+ je vec bio uz PC, a zajednicke akcije PC-a i +/+ kvadranta protiv -/+ su bile, kao sto je bilo dogovoreno. Zajednickih deffanja nije bilo.
To je bila greska +/+ kvadranta (medju ostalima sam i ja kriv za tu gresku :)) jer smo servirali server PC-u. I bez toga smatram da bi PC dobio server, ali bi barem bilo kakve-takve bitke.

Sto se tice ovog servera ... nemam sta posebno pametno reci, ali mislim da nikome nije dosadno :)

gamacid
30.07.11, 18:39
Dado, ili lazes ili si senilan. -/+ je vec bio uz PC, a zajednicke akcije PC-a i +/+ kvadranta protiv -/+ su bile, kao sto je bilo dogovoreno. Zajednickih deffanja nije bilo.
To je bila greska +/+ kvadranta (medju ostalima sam i ja kriv za tu gresku :)) jer smo servirali server PC-u. I bez toga smatram da bi PC dobio server, ali bi barem bilo kakve-takve bitke.

Sto se tice ovog servera ... nemam sta posebno pametno reci, ali mislim da nikome nije dosadno :)

pc ovo pc ono
pisipisi

dajte se smirite ako se dobro organizira i najjaci postanu zvecke
mnogi ljudi znaju igrati, sve je stvar organizacije
da dado voli biti katan je isto istina
sto mislite zakaj nabija toliko popa uz mizeran offic
da duze uziva u katanju

:air kiss:

dadozg
30.07.11, 19:33
pc ovo pc ono
pisipisi

dajte se smirite ako se dobro organizira i najjaci postanu zvecke
mnogi ljudi znaju igrati, sve je stvar organizacije
da dado voli biti katan je isto istina
sto mislite zakaj nabija toliko popa uz mizeran offic
da duze uziva u katanju

:air kiss:

hehehe upravo tako frende :)

@raven

ti si još jedan od one ekipe koja boluje od PC kompleksa?

ajde nije rezultat 22:3 ili koliko već nego je trenutno u najmanju ruku 1:1 i držimo se više nego dobro s obzirom da se borimo protiv ostatka servera :)

black adder
30.07.11, 20:49
Opet vi o prošlom svršenom vremenu,:off: raspravljajmo o trenutnom stanju na serveru, što je i tema ovog foruma:pivo:

gamacid
30.07.11, 21:46
Opet vi o prošlom svršenom vremenu,:off: raspravljajmo o trenutnom stanju na serveru, što je i tema ovog foruma:pivo:

tema je velika urota
svi protiv jadnog malog psisijaaaaaa

Prime
30.07.11, 22:47
Opet dado u svakom postu spominje borbu protiv ostatka server-a.pitanje kolko si puta vidio u okupljalistu saveze s +/-?,a ja bogami jesam od strane pc-a i to ne samo fejkove,neznam zbog cega moras pilit naopako kad vecina ljudi koji tu dolaze su jako dobro upuceni u situaciju,sacuvajte to za svoje mm.

Raven ST
30.07.11, 22:50
tema je velika urota
svi protiv jadnog malog psisijaaaaaa

Nije nego -svi protiv malog dade.A on bi samo jeo malo roštilja i pivce popio...
Kladili smo se oće li začepit sad kada je offić zakucao..

dadek
"ti si još jedan od one ekipe koja boluje od PC kompleksa?

ajde nije rezultat 22:3 ili koliko već nego je trenutno u najmanju ruku 1:1 i držimo se više nego dobro s obzirom da se borimo protiv ostatka servera "

NE -pobrko si,ja sam onaj koji vam je 2 arta oteo.Zaredom.Ista. Skladišta i žitnice smo napravili sad nam više ne trebaju pa bi zamolio da neko dođe po njih natrag.
Ali si me sad razočarao mislio sam da nas gazite ko beba zvečku- jer ako se broje postovi na forumu + njubeki na forumu vi vodite 22:3.

pegas
31.07.11, 03:54
dado budi malo sad realan , kako stvari stoje vi ste ovaj server vec sad izgubili ... nemate defa da mi sporedni off zaustavite a kamoli glavni :-))) a o vasim offovima .. druga prica ,toliko ste ih pobacali na arte (uludo) ,nesto na sacekuse da pobijete defa i sad samo shadow ceka kraj servera da ispuca svoj (ako ga uopce i doceka)!

jest imate puno protivnika ali ruku na srce i priznat ko covjek i igrac da ste na ovom serveru porazeni ...

lp pegas

nazgul1982
31.07.11, 05:07
zato je meni zao svega ovoga,i sada kada je ova imitacija pca igrala neki degenerik ce jednog dana reci da su porazili pc

razigrana bakterija
31.07.11, 05:40
Pc kakvoga se ja sjećam nije morao tražiti moralne izlike..niti mu je neki vonabi savez tipa gerile uzimao arte..a još manje katao sela..ovaj pc koji se danas vidi istina broji dosta članova pc-a kojeg se sjećam..ali je jednako tako prepun i raznoraznih farmi..potpuno promašen server za pc..previse off-a baceno uzalud na bezvrijedne arte samo da ih se brojcano ima sto vise..nisu na vrijeme odradili cistku farmi i skarta iz saveza..i sada su došli u poziciju da ih kataju čak i savezi tipa gerile..žalosno...

dadozg
31.07.11, 07:49
jest imate puno protivnika ali ruku na srce i priznat ko covjek i igrac da ste na ovom serveru porazeni ...

lp pegas

daleko smo mi od poraza ;) .....kao što rekoh pobjednik je onaj ko digne ww na 100...

@raven

a zato ste samo mene hvatali :D a ostale pustili da vam kataju sela,a ti si onaj ko je uzeo dva arta,ali i ostao bez farmi u GG jel tako? :D

za deff se ne brinite,možda nemamo mi,ali ima SC :D:D:D

gamacid
31.07.11, 08:01
Pc kakvoga se ja sjećam nije morao tražiti moralne izlike..niti mu je neki vonabi savez tipa gerile uzimao arte..a još manje katao sela..ovaj pc koji se danas vidi istina broji dosta članova pc-a kojeg se sjećam..ali je jednako tako prepun i raznoraznih farmi..potpuno promašen server za pc..previse off-a baceno uzalud na bezvrijedne arte samo da ih se brojcano ima sto vise..nisu na vrijeme odradili cistku farmi i skarta iz saveza..i sada su došli u poziciju da ih kataju čak i savezi tipa gerile..žalosno...

pljuj pljuj
samo ti pljuj
nej se srdit ali ti itak samo pljujes stalno nitko te vise ozbiljno ne shvaca

dadozg
31.07.11, 08:09
hvala SCu na deffu,evo ipak smo i mi poraženi PC pohvatali nekih par offića danas ujutro :)

slamnati vitez
31.07.11, 08:12

potpis :pivo:

hvala SCu na deffu,evo ipak smo i mi poraženi PC pohvatali nekih par offića danas ujutro :)

sc :101010:

zvrkica
31.07.11, 08:27
hvala scu na deffu,evo ipak smo i mi poraženi pc pohvatali nekih par offića danas ujutro :)

sc :101010:

mangup
31.07.11, 08:27
jadan PC opet bi nadrapo da nije bilo SC-a zato im velika hvala :party:

dadozg
31.07.11, 08:38
jadan PC opet bi nadrapo da nije bilo SC-a zato im velika hvala :party:

ma SC nam je da se tako izrazio spasio guzu ...ali sad če doči opet biseri iz parnića i tu trabunajt kak su ipak prošli kroz selo :D te kak su nam maznuli još jedan art...najvažniji art u ovom tijeku igre...mali skrovišta :D:D:D

zvrkica
31.07.11, 08:46
ma SC nam je da se tako izrazio spasio guzu ...ali sad če doči opet biseri iz parnića i tu trabunajt kak su ipak prošli kroz selo :D te kak su nam maznuli još jedan art...najvažniji art u ovom tijeku igre...mali skrovišta :D:D:D

dado budimo iskreno opet su nas pregazili, jadni mali PC jer ti offovi se brzo vrate znaš :P

kaj smo uhvatili 2-3 offića pih...ništa posebno:blackeye:

dadozg
31.07.11, 08:50
dado budimo iskreno opet su nas pregazili, jadni mali PC jer ti offovi se brzo vrate znaš :P

kaj smo uhvatili 2-3 offića pih...ništa posebno:blackeye:

da,al znaš kaj ...ja navikao na poraze pa me i ovakve male sitnice vesele..ipak smo poraženi i pregaženi pa da se ipak nečemu veselimo ;) a oni vrate offove pogotovo onaj rimski 25K/10K za koliko? 10 dana maximalno???

meni je u biti pobjednik dana ona nečista sila koja je sjela prije klinera :D

zvrkica
31.07.11, 08:53
da,al znaš kaj ...ja navikao na poraze pa me i ovakve male sitnice vesele..ipak smo poraženi i pregaženi pa da se ipak nečemu veselimo ;) a oni vrate offove pogotovo onaj rimski 25K/10K za koliko? 10 dana maximalno???

al to je ništa dado moj, čista sreća je ovo bila uglavnom, nešto se radi idemo dalje :tough:

meduzac
31.07.11, 08:58

istina,kako su nas počeli pomagat sve se više igrača kuca....ehhh,da još imaju i kojeg offera dje bi nam kraj bio !
hvala SC i u moje ime

ma čak i prije dado,ako stave onu kapicu ide to i brže....valjda su to znali !
ono jest,malo ih te sekunde zafrkavaju,biće izlika da server opet štopa,pa se nije uspjelo iza klinera...hihihi

dadozg
31.07.11, 09:04
ma čak i prije dado,ako stave onu kapicu ide to i brže....valjda su to znali !
ono jest,malo ih te sekunde zafrkavaju,biće izlika da server opet štopa,pa se nije uspjelo iza klinera...hihihi

hihihi...ali pogledajmo to na ovaj način:

Napadač tjedna
Rang Savez Bodovi
1. GUERILLA 454366
2. -PC- 182616
3. SEXovci 166977
4. PC. 163355
5. .PC 99888
7. LIBERTAS 71568

Branitelj tjedna
Rang Savez Bodovi
1. GUERILLA 267408
2. PC. 244122
3. -PC- 230764
4. .PC 189265

iz ovog se vidi da se jedino guerilla/sexići te PC/Libertas i tihi saveznici SC(hvala im) zabavljaju na serveru...pak bu neko tipa hard uzeo server :D:D

cakani
31.07.11, 09:18
da skoro si u pravu dado ....ali ima ih još što se zabavljaju i nije im dosadno.
Činjenica je da se SILENCE & -bop-...itd.. dobro zabavljaju..
Evo da je i mene iznenadilo koliko defa ima taj SC.
Svaka im čast, jer stvarno nije dosadan server.:gamer:

dadozg
31.07.11, 09:22
da skoro si u pravu dado ....ali ima ih još što se zabavljaju i nije im dosadno.
Činjenica je da se SILENCE & -bop-...itd.. dobro zabavljaju..
Evo da je i mene iznenadilo koliko defa ima taj SC.
Svaka im čast, jer stvarno nije dosadan server.:gamer:
je,SC se izbacio u prvi savez servera po učinku..svaka im čast,imaju deffa skoro za jedno ww selo braniti...

nije dosadno,baš je zanimljivo pogotoovo nama gubitnicima :)

Nino_ŽUJA
31.07.11, 09:46
Moje mišljenje akcija 50-50 .. jbga off je jedan veliki izgubljen , ali to se pred nekoliko dana dogodilo i vama tak da smo 1:1 ili se varam možda??

dadozg
31.07.11, 09:48
Moje mišljenje akcija 50-50 .. jbga off je jedan veliki izgubljen , ali to se pred nekoliko dana dogodilo i vama tak da smo 1:1 ili se varam možda??

samo jedno pitanje,jesi ti vidio sve reporte????? :D:D:D

ma mi smo gubitnici i vi ste pobjedili u ovoj akciji :D:D:D

zvrkica
31.07.11, 09:52

je imaš pravo da 50:50 :goodpost::cerek:

sad čekamo sljedeću akciju neparnića :) parnići su odradili svoje :D ili kako već se tko zove, pogubila sam se kad su se izmješali :(

dadozg
31.07.11, 09:58
je imaš pravo da 50:50 :goodpost::cerek:

sad čekamo sljedeću akciju neparnića :) parnići su odradili svoje :D ili kako već se tko zove, pogubila sam se kad su se izmješali :(

slažem se,gubici su ogromni..pogotovo kod cvjetića,ne znam kak bu ponovo digla drvosjeću u cropu :)

a niš idemo dalje žicat i molit po serveru deff jer sad kreću neparnići :(

Nino_ŽUJA
31.07.11, 10:06
vidio sam reporte sve ... otišlo je 6 offova naših ... ali i cropcillano je par vaših gg-a i art je uzet.. pa ajd da vas sad vidim tko će Kronu opljačkat naselje ak ste tolke face :P ..

DamirB
31.07.11, 10:09
a nećeš ti arta za veće skrovište u selu u kojem nema mjesta za skrovište :P
ionako sam art trebao već stoput maknut jer mi je smetao za uzeti VS i VŽ al mi bilo žao silnih golda koje sam na kaveze svojevremeno utrošio i raspuštanja tih beštijica. Ovako ste mi samo pomogli, a farme se budu već nekako izgradile. Nadam se da 6 farmi ne zoveš "cropkilanjem" jer mi nije niti jedan vojnikić od gladi umro, a još par golda pa je hrana opet u plusu :)
LP

dadozg
31.07.11, 10:11
vidio sam reporte sve ... otišlo je 6 offova naših ... ali i cropcillano je par vaših gg-a i art je uzet.. pa ajd da vas sad vidim tko će Kronu opljačkat naselje ak ste tolke face :P ..

ako ti nazivaš srušenih 6-8 farmi po gradu cropkill onda si stvarno u pravu ;) a art pa neka vam ga nama ne treba :D

uglavnom,koliko vidim da ste se i svi pozabijali do zadnjega opet bi bilo 50:50 ...ajde nek bude onda ova akcija 100:0 u vašu korist...ipak smo mi gubitnici...

Nino_ŽUJA
31.07.11, 10:14
a nećeš ti arta za veće skrovište u selu u kojem nema mjesta za skrovište :P
ionako sam art trebao već stoput maknut jer mi je smetao za uzeti VS i VŽ al mi bilo žao silnih golda koje sam na kaveze svojevremeno utrošio i raspuštanja tih beštijica. Ovako ste mi samo pomogli, a farme se budu već nekako izgradile. Nadam se da 6 farmi ne zoveš "cropkilanjem" jer mi nije niti jedan vojnikić od gladi umro, a još par golda pa je hrana opet u plusu :)
LP

ne mislim na tebe imamo tvoj art kojeg si nam ti poklonio jer tebi netreba i mi smo ga noobovi uzeli , a samo će nam smetat kao što je i tebi smetao.. (prokleti artovi i mi budale šta trošimo vojsku na njih)...

zvrkica
31.07.11, 10:15
Jel može meni netko proslijediti te reporte cropkilanih gg-ova na pvt molim lijepo....

totalno sam izgubljena sad mislim da ne vidim više dobro :S

hvala unaprijed

Nino_ŽUJA
31.07.11, 10:16
ako ti nazivaš srušenih 6-8 farmi po gradu cropkill onda si stvarno u pravu ;) a art pa neka vam ga nama ne treba :D

uglavnom,koliko vidim da ste se i svi pozabijali do zadnjega opet bi bilo 50:50 ...ajde nek bude onda ova akcija 100:0 u vašu korist...ipak smo mi gubitnici...

Dado ja sam samo noob koji ako mu sruše u supportu konjušnicu brišem acc jer je meni to nenadoknadiva šteta ,pa sad ti misli kaj je meni cropcill

DamirB
31.07.11, 10:24
ne mislim na tebe imamo tvoj art kojeg si nam ti poklonio jer tebi netreba i mi smo ga noobovi uzeli , a samo će nam smetat kao što je i tebi smetao.. (prokleti artovi i mi budale šta trošimo vojsku na njih)...
Izvinjavam se ako si se osjetio uvrijeđenim jer mi to nije bila namjera, ali činjenica jest da odavno želim da mi netko to odnese štagod ti mislio o tome i isto tako je činjenica da je srušeno 6 farmi i isto tako je činjenica da sam ja manje vojske svojevremeno potrošio za uzimanje tog čuda od natara nego vi sad od mene. No, ponavljam, nisam htio nikoga uvrijediti.
LP

dadozg
31.07.11, 10:28
Dado ja sam samo noob koji ako mu sruše u supportu konjušnicu brišem acc jer je meni to nenadoknadiva šteta ,pa sad ti misli kaj je meni cropcill

nisi ti noob,znam ja tebe zato mi i čudno kaj ovakvo nekaj pišeš na forumu...

ja imam nekaj malo iskustva,ali veliki igrači su me učili kaj je to cropkill,zvući ovako:

15 farmi na nulu
žitni mlin,pekara na nulu
tržnica i glavna zgrada na nulu
skladare i žitnice na nulu

to se naziva CROOP KILL...ostalo se sve naziva katanje gradova....

eto tako su mene nekaj učili......

Nino_ŽUJA
31.07.11, 10:29
Izvinjavam se ako si se osjetio uvrijeđenim jer mi to nije bila namjera, ali činjenica jest da odavno želim da mi netko to odnese štagod ti mislio o tome i isto tako je činjenica da je srušeno 6 farmi i isto tako je činjenica da sam ja manje vojske svojevremeno potrošio za uzimanje tog čuda od natara nego vi sad od mene. No, ponavljam, nisam htio nikoga uvrijediti.
LP

Nisi me uvrijedio nisam ja uvrjedljiva osoba ... al kaj god da je siguran sam da bi ti bilo draže da je ostal art u rukama PC-a jer ipak je to art kakav god da bio...

Nino_ŽUJA
31.07.11, 10:31
i da daj si popijte jednu hladnu ŽUJU da se primirite malo jer vidim da se neznate zahebavat što me malo začudilo sa strane DadeZg jer je ipak njemu ovo sve zezancija ... :luvz:

Nino_ŽUJA
31.07.11, 10:37
nisi ti noob,znam ja tebe zato mi i čudno kaj ovakvo nekaj pišeš na forumu...

ja imam nekaj malo iskustva,ali veliki igrači su me učili kaj je to cropkill,zvući ovako:

15 farmi na nulu
žitni mlin,pekara na nulu
tržnica i glavna zgrada na nulu
skladare i žitnice na nulu

to se naziva CROOP KILL...ostalo se sve naziva katanje gradova....

eto tako su mene nekaj učili......

Aj eto dosta zafrkancije od mene ... Naletili smo ovaj put na deff i jbga spušili par offova , SC (kako si ti reko) je spušio deffa koji će prije neg mi off vratit ali parnići (tako si ih ti nazvao) šalju sljedeći pa mi možemo potražit po ovoj našoj koaliciji (čudi me da nije dobila neki špicname[nadimak] kao koalicije na s1 ) neki offek tak da mi neparnići (u gle imamo nadimak ;) ) možemo ponovno krenut u napad . :)

DamirB
31.07.11, 10:39
Taj art i to onaj korisniji (veliki) mogu već sutra uzet od natara da ga baš želim i smjestiti ga u neki suport jer djeluje na cijeli acc. Nadam se da se slažeš da sam ga od kad je napad krenuo mogao premjestiti iz sela u selo bar 5 puta :) ali eto nisam. Što misliš zake nisam :)
LP
PS drago mi je da se nisi osjetio uvrijeđenim jer zaista nisam taj efekat mislio polučiti

zvrkica
31.07.11, 10:40
i da daj si popijte jednu hladnu ŽUJU da se primirite malo jer vidim da se neznate zahebavat što me malo začudilo sa strane DadeZg jer je ipak njemu ovo sve zezancija ... :luvz:

ja se slažem s tobom potpuno...

sve je ovo samo zezancija dobra, gubimo mi, gubite vi, kud ćeš bolje zabave :pivo:

pegas
31.07.11, 10:44
nisamn dado ,bilo je dosta fakova na mene ali nijedan pravi , po meni pop nije mjerilo za snagu pa tako ni ne upadam u oci a radim cuda :-)))

DamirB
31.07.11, 10:47
Iskreno, što se saveza tiče nemam pojma jel bi im bilo draže ili ne, al meni osobno je sad otvoren put za VS i VŽ bez da se ubijam raspuštanjem deffa i slično. Doduše koštalo je nešto farmi i deffa, ali i napadačka cijena je veća od one koju bi bili "platili" kod natara i to za veliki takav art. A za hladnu žuju sam uvijek spreman :)
LP

dadozg
31.07.11, 10:55
nisamn dado ,bilo je dosta fakova na mene ali nijedan pravi , po meni pop nije mjerilo za snagu pa tako ni ne upadam u oci a radim cuda :-)))

je,za tebe je david coperfild mala maca kakva ti čuda radiš :) napravil si takva čuda da smo odmah morali SC žicat za deff...i hvala ti...pokazuje se sad koliko SC ima deffa i kako nas brane :) hvala im :)

e a na kojem acc igraš uopce? tolika čuda radiš da ni ne znam na kojem to acc delaš :(

@nino

ja sam uvijek za zezanciju i meni forum služi samo za zafrkanciju i niš više.... :)

sir oliver
31.07.11, 11:15
dado budi malo sad realan , kako stvari stoje vi ste ovaj server vec sad izgubili ... nemate defa da mi sporedni off zaustavite a kamoli glavni :-)))
lp pegas

kako se ti sad negdje tupavo osjećaš

dadozg
31.07.11, 11:43
kako se ti sad negdje tupavo osjećaš

evo sad znate zakaj mi svi ovu osobu nazivamo Voljeni :)

Momo Gadafi
31.07.11, 11:46
hahaha, ćeka se tebe, pa bu malo drukčije....

dadozg
31.07.11, 13:51
.. pa ajd da vas sad vidim tko će Kronu opljačkat naselje ak ste tolke face :P ..

ja upravo vidio :D ne samo da je popljačkan nego mu skinuta jedna farma i jedna velika skladara

Vojska 0 300 0 0 0 0 0 100 0 0 0
Gubitci 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Obavijesti
Farma oštećenje sa razine 16 na razinu 9
Veliko skladište oštećenje sa razine 20 na razinu 15

pa sad reci da nismo face ;)

zlikovci
31.07.11, 14:16

gospodine razigrani zar ne mislite da malo s visoka pričate o guerilli,naime za razliku od prošlog servera jači smo za 200% dok je pc slabiji nekih 20%(par precijenjenih igrača gore dole ne čine neku razliku,nemojte se naći uvrijeđenim jer ste na proslom vi kao igrač simsitali cijeli server i pokazali ww off i što još?) i po mom skromnom mišljenju ovaj server je jači i zanimljiviji od ex s4 ma koliko god ga vi omalovažavali.uostalom koliko znam ne igrate,pa ne znam odkud vam pravo donositi sud.nadam se da ce te uvažiti moje mišljenje a ne kao papagaj ponavljati jedno te isto već par mjeseci.monotono je citati vaše postove,više izgleda kao da sami sebe uvjeravate u nešto a ne sve nas koji klikamo ovdje.lijep pozdrav

dadozg
31.07.11, 14:33
potpis svega...

zaboravlja se i da je ovo nova vrsta traviana potpuno drugačija nego prošla verzija,također veliku važnost ima i fejkanje ...

server je jako zanimljiv,do natara bio dosadan,ali od natara zanimljiv do bola i neka se tako nastavi.....

gerili svaka čast i zadovoljstvo nam je kaj vas imamo za suparnike :)

razigrana bakterija
31.07.11, 15:30
zlikovci..sumnjam da je ex s4 ovdje tema pa jednako tako i to sto sam napravio taj server..ali za vas info osim sto sam rusio ww vaših saveznika..uzeo sam i tri arta..plus aktivno sudjelovanje u čišćenju kvadranta i dok je bilo zabavno malo rušenja bop-a..ali shvaćam da niste upućeni u događaje iz nekoliko razloga..jedan od njih je da nismo imali dodirnih točaka a drugi taj da vam je cijela koalicija živjela u strahu od samo jednog igrača kojeg niste bili sposobni uloviti niti srušiti..tako da vam ne zamjeram na vašem neznanju..

Da je gerila i 2000% bolja nego prošli server i dalje ne bi bili ništa vise od prosjecnog savezica..možda bi se mogli nositi sa savezom tipa hard..ali organiziranom savezu ne bi činili nikakvu prijetnju sto će i pc dokazati s vremenom..čim iz saveza pobacaju farme..

Ostavite se prošlih servera i držite tekuceg..nastavi li se sa starim serverima usljedit će i odgovarajuće kazne..

Dado..vi ste Pc..ne trebaju vam spike o nekim moralnim pobjednicima..to su spike za gerilu i slične savezice..

chupachabra
31.07.11, 16:05
Mislim da bakterija mudro zbori:101010:

Ciganin
31.07.11, 18:18
gospodine razigrani zar ne mislite da malo s visoka pričate o guerilli,naime za razliku od prošlog servera jači smo za 200% dok je pc slabiji nekih 20%(par precijenjenih igrača gore dole ne čine neku razliku,nemojte se naći uvrijeđenim jer ste na proslom vi kao igrač simsitali cijeli server i pokazali ww off i što još?) i po mom skromnom mišljenju ovaj server je jači i zanimljiviji od ex s4 ma koliko god ga vi omalovažavali.uostalom koliko znam ne igrate,pa ne znam odkud vam pravo donositi sud.nadam se da ce te uvažiti moje mišljenje a ne kao papagaj ponavljati jedno te isto već par mjeseci.monotono je citati vaše postove,više izgleda kao da sami sebe uvjeravate u nešto a ne sve nas koji klikamo ovdje.lijep pozdrav
zaboravila si da smo i onda pokazali nešto iako slabiji... pusti vidiš da je pun sebe(da ne nabacim drugačiju usporedbu)... bitno da je plakao kad ste katali WW kojeg si mu obećala da nećete...

dadozg
31.07.11, 18:41
zaboravila si da smo i onda pokazali nešto iako slabiji... pusti vidiš da je pun sebe(da ne nabacim drugačiju usporedbu)... bitno da je plakao kad ste katali WW kojeg si mu obećala da nećete...

ok,ponovit ču ono kaj sam rekao jednom na s1 temi..a zakaj se obazirete na razigranog? on je tu da lagano pika ekipu i to mu je gušt :)

nego moram ti priznat lijep off si naštancao....(ako igraš na G Sjenilo).....

ajmo dalje,kaj danas imamo odmor od fejkanja?

MarineKing
31.07.11, 19:28
gadni reporti danas, jos jedna takva uspjesna akcija i impotencija mode on.

Ἄδωνις
31.07.11, 19:55
ok,ponovit ču ono kaj sam rekao jednom na s1 temi..a zakaj se obazirete na razigranog? on je tu da lagano pika ekipu i to mu je gušt :)

Cigo ?
Neg kaj , on je Senilac tj. G Sjenilo :D

Pusa dualac

razigrana bakterija
31.07.11, 20:29
Cigo o čemu ti ? Sve je do taktike..ovaj server možda naucite katati pravi ww :) ili ne budete tuda potrckala..pa da katate kako drugima odgovara ;)

Dado..a šta ću...moram malo..to ti dođe malo za ubijanje dosade..a bude i zanimljivo kada ima ovih lako zapaljivih..

DamirB
31.07.11, 20:44
gadni reporti danas, jos jedna takva uspjesna akcija i impotencija mode on.
jednom davno je rekao Pir: "Još jedna takva pobjeda i mi smo izgubljeni" :to victory:

Ciganin
31.07.11, 23:03

obazirem se jer stvarno je počeo nebuloze pisati... ne igra i pametnije zvuči kad šuti :)
ne diraju me ta prepucavanja mi smo bolji ili gori... ili ono samoomalovažavanje, forum je tu da se ljudi naslađuju i omalovažavaju, naravno onima koji uživaju u tome, ali oni koji ne igraju, bolje je da šute... nego što mlate praznu slamu...

ne pika on mene ništa niti najmanje, samo mlati praznu slamu, ne doživljavam ga uopće :)

Da igram acc Sjenilo, lijep deff ste skupili svaka čast i da, netko je naveo gore da je sila išao prije čistača (mene)... nisam bio
upućen u akciju i da je po mome trebao je ić iza mene, al ipak je on stavljen za čistača ;) naša greška :)

fejkanja nema, neparnići sad valjda trebaju fejkati :D ne znam tko je više tko tu :P

Cigo ?
Neg kaj , on je Senilac tj. G Sjenilo :D

Pusa dualac
Vratio se i odmah vatru pali, al ne vrijedi nam čini se :P

pusa dualac ;)

GRINHIL
31.07.11, 23:04
Mislim da bakterija mudro zbori:101010:

baterija je prije proguto svu pamet na svijetu pa se fali nego da mudro zbori
ne volim prepotentne likove a on po ovom je takav...
pljuje po ostalima i niko mu nije ravan...hajl zarigrani
ccc

razigrana bakterija
01.08.11, 00:25
Cigo otkada se to mora igrati da bi se smjelo komentirati ? To je neko novo pravilo ? Koliko znam takvo pravilo ne postoji za sada..tako da ću i dalje tipkati kad mi je dosadno..

Grinhil..ne pljujem ja ni po komu..samo realno stanje kazem..gerila je bio i ostao samo potrcko..nekada su bili i pc-ov potrcko :) stanje je takvo da onog trena kada se pc uozbilji..gerila se vraća tamo gdje joj je i mjesto..

01.08.11, 02:01
@razigrana bakterija

kolega..ne brini ti za gerilu...

jes ti bio AE, poznat si mi :)
p.s za ovaj gore post, daj ban al ga bar ne brisi :D

pp.s mislim da je PC jako ozbiljan, smao im bas ne ide sve po planu..

al fajtovi su dobri, mora se priznati :)

razigrana bakterija
01.08.11, 02:40
AE ? Ne..

Ne brinem se za gerilu..minoran savez :) jednom bili potrcko pc-u..mogli bi ponovno :)

01.08.11, 03:05
AE ? Ne..

Ne brinem se za gerilu..minoran savez :) jednom bili potrcko pc-u..mogli bi ponovno :)

ali si igrao prvi s3?

bolje da si me banao neg brisao komentar :(

dadozg
01.08.11, 06:19
Da igram acc Sjenilo, lijep deff ste skupili svaka čast i da, netko je naveo gore da je sila išao prije čistača (mene)... nisam bio
upućen u akciju i da je po mome trebao je ić iza mene, al ipak je on stavljen za čistača ;) naša greška :)

stari mali savjet-onda ako je tako tog koji je radio Vam akciju odmah otkaz na radnom mjestu i pretvori ga u deffera...ako je sila nečista trebala biti kliner podcjenio je opako PC...čak što više rekao bih da je to bila sprdnja.....i prema nama i prema vama :)

GRINHIL
01.08.11, 06:53
Cigo otkada se to mora igrati da bi se smjelo komentirati ? To je neko novo pravilo ? Koliko znam takvo pravilo ne postoji za sada..tako da ću i dalje tipkati kad mi je dosadno..

Grinhil..ne pljujem ja ni po komu..samo realno stanje kazem..gerila je bio i ostao samo potrcko..nekada su bili i pc-ov potrcko :) stanje je takvo da onog trena kada se pc uozbilji..gerila se vraća tamo gdje joj je i mjesto..

Necemo se valjda sam tak predat ak je po tvom da smo "losi"...mislim da cemo se i mi i vi jos puno igrat ovaj server.

Nino_ŽUJA
01.08.11, 07:19
ja upravo vidio :D ne samo da je popljačkan nego mu skinuta jedna farma i jedna velika skladara

Vojska 0 300 0 0 0 0 0 100 0 0 0
Gubitci 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Obavijesti
Farma oštećenje sa razine 16 na razinu 9
Veliko skladište oštećenje sa razine 20 na razinu 15

pa sad reci da nismo face ;)

Svaka ti čast Dado sad vidim da ste svemogući (sad bi tu stajao onaj smajlić kaj se klanja [ali ga nemrem naći] )

Nino_ŽUJA
01.08.11, 07:32
AE ? Ne..

razigrani pazi da nebi ta gerila izlječila te pacijente ;)

crni_Petar
01.08.11, 13:22
Meni je samo žao normalnih ljudi koji igraju sa ovim PC (Pacjentima) a sigurno ih ima....malo ste previše bahato ušli u ovaj server i sad kad gubite počeli gasit acceve jer vidite da ste u banani....Niste pokazali baš ništa do sad a hvalite se kak se ima...pa kad se ima kaj žicate deff okolo a i di su vam svi ti silni offovi vidjela se nekolicina al ak su to offovi PC-ja onda jadna vam majka....zgorili ste...

okrutni
01.08.11, 13:48
razigrani pazi da nebi ta gerila izlječila te pacijente ;)
uz ovo paše samo grinov potpis :D

MarineKing
01.08.11, 15:43
Meni je samo žao normalnih ljudi koji igraju sa ovim PC (Pacjentima) a sigurno ih ima....malo ste previše bahato ušli u ovaj server i sad kad gubite počeli gasit acceve jer vidite da ste u banani....Niste pokazali baš ništa do sad a hvalite se kak se ima...pa kad se ima kaj žicate deff okolo a i di su vam svi ti silni offovi vidjela se nekolicina al ak su to offovi PC-ja onda jadna vam majka....zgorili ste...

http://www.jacbri.com/svasta/cat.gif

dadozg
01.08.11, 15:54
http://www.jacbri.com/svasta/cat.gif

:( vratila se tvoja mačka...nije da nam je baš falila :D

DamirB
01.08.11, 16:43
Tragedija stvarno, pa ovaj server je svaki dan po par sati jednostavno neigriv. Kog vraga toliko "čačkaju", više mi ih je stvarno puna kapa. Pa bolje je "beta" server funkcionirao :(

Barthezz
01.08.11, 16:48
Opet blokada....

razigrana bakterija
01.08.11, 17:38
Meni sve radi potpuno normalno..o čemu vi ?

dadozg
01.08.11, 18:10
zanimljivo ovo sve,mislio sam da živimo u demokraciji i da se može slobodno pisati...ali očito kada se požališ na novu verziju,nemogućnost igranja brišu se postovi brzinom munje....

ajmo mi pačići dalje...ili ovce...

kaj ima na s4 jel s euopće da poslat kakav napad? defferima je najbolje,nit brige nit pameti....

erorr
01.08.11, 18:16

Hahahhahahah vec si se navikao na štekanje, ma di normalno???' Joj mora da me je sunce opalilo u ovo oblacno vrijeme :) I ova glupa mapa i sve.... svaki put se zahebem i neznam di sam poslao jer nema onih malih maceva, a i taman se navikao na kartu kada vrate onu staru :S ali dobro jednom ste me zahebali, više necete :P

meduzac
01.08.11, 18:21

o veoma interesantnom serveru po pitanju igre,ali njegova igrivost je katastrofa-najgori server vjerujem koji če ikad biti !!!
dosta igrača jednostavno gubi volju za igrom,pljujem na popravke,na server i njegovu igrivost i žalim golda koji sam utukao u njega da mi ovako vadi živce...jednostavno je fuj
katastrofa od servera i čak žalim što sam ga uopće zaigrao jer da sam znao da mi treba 2-3 minute da mi prebaci sa sela na selo ili nikako neda ući u server vjerujem da ga nebi ni pogledao a kamoli zaigrao.
pitam se dali je ta ekipa toliko nesposobna da ga nemože dovest u red !
nek ga ugase na 7 dana i odrade to što imaju(ako uopće i znaju šta trebaju) pa da se NORMALNO igra jer ovo sad je bljak,neigrivo i veoma iritantno....eto o čemu mi

DamirB
01.08.11, 20:01
o veoma interesantnom serveru po pitanju igre,ali njegova igrivost je katastrofa-najgori server vjerujem koji če ikad biti !!!
dosta igrača jednostavno gubi volju za igrom,pljujem na popravke,na server i njegovu igrivost i žalim golda koji sam utukao u njega da mi ovako vadi živce...jednostavno je fuj
katastrofa od servera i čak žalim što sam ga uopće zaigrao jer da sam znao da mi treba 2-3 minute da mi prebaci sa sela na selo ili nikako neda ući u server vjerujem da ga nebi ni pogledao a kamoli zaigrao.
nek ga ugase na 7 dana i odrade to što imaju(ako uopće i znaju šta trebaju) pa da se NORMALNO igra jer ovo sad je bljak,neigrivo i veoma iritantno....eto o čemu mi

Potpisujem od slova do slova i da mi nije žao golda kojeg još imam na accu vjerojatno bi se maknuo iz igre, pa bi možda acc manje olakšao serveru da jadničak stigne sve izračunavat. Eto, to je svakodnevno stanje na serveru :(

Ciganin
01.08.11, 20:14
pričaj mi o tome, pogotovo kad ti blokiraju vremena i trgovci zaglave i pojačanja i sve ostalo.... i kad namjestiš trgovačke rute i kad ti uzme gold i kad ti bloka server , resi propadnu i đaba tebi utrošenih golda, ...

kad ti jednostavno svi trgovci zaglave i čekaju da ostave resse...
kad ti pojačanja čekaju po sat vremena da se vrate u grad 00:00:0?
trenutno stanje na serveru
fuj, neigrivo, iritirajuće, ponižavajuće,
jel ekipa koja treba to održavati uopće zna što treba raditi... kažu da je novi TS4 pun bugova
beta verzija radi perfektno, u susjednoj bosni i srbiji perfektno.... jedino u našoj lijepoj našoj nesposobni da ga dovedu u red...
norveški radi dobro...

stanje na serveru je SR*N*E totalno. kolektivno gašenje... jer da mi jede živce da moram sat vremena prebacivati resse, da mu treba 30-40 sec da prebaci grad...

imam neke napade, crveni se al uopće ne vidim tko ide, kada, ništa se ne vidi.... već 3-4 sata.... sreća pa me nitko iz blizine ne dira... hahahaha samo se nadam da će pojačanja ipak sjest prije napada ... jer kako je krenulo, mogli bi i pojačanjai napadi putovati 100 tinjak sati kako je usporeno...

žalosno je što to moramo trpiti.... i što nema nitko sposoban i inteligentan a ujedno i zadužen da to popravi.... kog li su jadni švabe zaposlili... fuj

gamacid
01.08.11, 20:28
pričaj mi o tome, pogotovo kad ti blokiraju vremena i trgovci zaglave i pojačanja i sve ostalo.... i kad namjestiš trgovačke rute i kad ti uzme gold i kad ti bloka server , resi propadnu i đaba tebi utrošenih golda, ...

kad ti jednostavno svi trgovci zaglave i čekaju da ostave resse...
kad ti pojačanja čekaju po sat vremena da se vrate u grad 00:00:0?
trenutno stanje na serveru
fuj, neigrivo, iritirajuće, ponižavajuće,
jel ekipa koja treba to održavati uopće zna što treba raditi... kažu da je novi TS4 pun bugova
beta verzija radi perfektno, u susjednoj bosni i srbiji perfektno.... jedino u našoj lijepoj našoj nesposobni da ga dovedu u red...
norveški radi dobro...

stanje na serveru je SR*N*E totalno. kolektivno gašenje... jer da mi jede živce da moram sat vremena prebacivati resse, da mu treba 30-40 sec da prebaci grad...

imam neke napade, crveni se al uopće ne vidim tko ide, kada, ništa se ne vidi.... već 3-4 sata.... sreća pa me nitko iz blizine ne dira... hahahaha samo se nadam da će pojačanja ipak sjest prije napada ... jer kako je krenulo, mogli bi i pojačanjai napadi putovati 100 tinjak sati kako je usporeno...

žalosno je što to moramo trpiti.... i što nema nitko sposoban i inteligentan a ujedno i zadužen da to popravi.... kog li su jadni švabe zaposlili... fuj

vratite na pareeeeeeeeeeeeeeeeee
ocemo natrag svoje pareeeeeeeee

Rinnegan
01.08.11, 21:05
Slazem se, ovo je frustrirajuce, skoro da mi se neda klikat suporte :(

Ima jako veliki lag, mjenjanje browsera ne pomaze, stvarno steta, ubija igrivost...

Barthezz
01.08.11, 21:06
http://screensnapr.com/v/nlHxA9.png

Evo, već je iščekivanje ovako već 15 minuta, i klikanje, al ništa...
Čini se meni da ovo vodi Jadranka Kosor, kako kaže sve štima u državi, tako i na serveru...
Sad će doletit razigrani pa će reć da što trabunjamo, da njemu sve super radi....

meduzac
01.08.11, 22:10
nevjerujem da bi uopće mogao i trebao bilo šta reći pozitivno o radu servera jer vjerujem da se i on kao i ostalih 4000 igrača mući i pokušava da uđe u igra a kamoli da se igra(možda baš zato i neigra ovaj server-ko zna !)
čitajući prethodne postove to je samo jedan dio problema koji ovaj (nažalost jadni) server donosi jer mogao bih dobru stranicu ispisati koje sam sve probleme i neugodnosti od ovog servera doživio...jednom rjećju SRAMOTNO za naše servere !