PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

dadozg
07.08.11, 20:08
jao sad gledam reporte i uživam :)

zanimljivo kak je megla i toto hrabro opalio drugi,a ima jači off i više ovaca :D:D

zvrkica sorry ali ovom se moram naslađivat-suparnička akcija očajna..između napada dato vrijeme da se golda zid,najveći offovi išli zadnji itd...

DamirB
07.08.11, 20:23
pa valjda ste dobro procitali..kaj ja znam kak ste znali tam je ceka bila..znaci znali ste hehehehe jer su druga sela bila prazna :) ili ste procitali ili je neko procito za vas hehehe trece nema :)
vrlo jednostavno je bilo znat. preprecizno i prelijepo složen napad da nebi bio pravi. kad me čovjek zamolio da mu pogledam okupljalište gotovo istog trena sam mu rekao "ne izgleda dobro, ovo su pravi napadi"...kad bi vam i fejkovi tako izgledali onda bi već mogao biti problem prepoznat napad.
LP

ariac
07.08.11, 20:31
Sve mi se cini da skype necu paliti do sredine tjedna:staklenka:

meduzac
07.08.11, 20:32
trenutno nema ničeg u gg,molimo pokušajte ponovo....biiiiip ! hehe:D

dadozg
07.08.11, 21:43
trenutno nema ničeg u gg,molimo pokušajte ponovo....biiiiip ! hehe:D

možda je njima sad zaštitni pozdrav ko nama zadnjih par dana:

kme..kme...

niš kroz par dana smo mi kod vas gerilčeki pa bumo vidli kak bu onda ;)

jutro,kaj su svi zanijemili..baš vidim pao još jedan čist ok off...

beshtija
08.08.11, 06:55
kraljice jesi promjenila password? :) ajde da ti ja pošaljem par reporta od jučerašnje akcije,mislim da je bilo barem 2-3 udara na GG,a zakaj su se neki suporti tukli to ti ne smijem objasniti...ali ako ste tako loši pa ne možete sami skužiti aj se primite rađe farmwilla ;) ja koliko se sječam ludjak je otišao na vašu stranu sa gubitkom preko 200K off bodova i kažete da je to super :cerek:

potpis....

da,strašno se bojim..svako sat mjenjam :pčelica:
da smo tolko loši ne bi se vi ovolko trudili veličat svoje "pobjede"..idemo dalje....:party:

Ares(CRO)
08.08.11, 08:51
možda je njima sad zaštitni pozdrav ko nama zadnjih par dana:

kme..kme...

niš kroz par dana smo mi kod vas gerilčeki pa bumo vidli kak bu onda ;)

jutro,kaj su svi zanijemili..baš vidim pao još jedan čist ok off...

Zelim brz oporavak svima,tu smo da se igramo :).

A ti prestani gusiti ispamo si sve zivo,pusti i druge da komentiraju jer kad god otvorim forum vidim tvoje glupe postove koji nemaju veze sa vezom.

PS:Izađi malo van popij zuju i pusti forum da se odmara od tebe

MarineKing
08.08.11, 09:37
koje su pretpostavke, do kad ce trajati ovaj server?

dadozg
08.08.11, 09:44
da,strašno se bojim..svako sat mjenjam :pčelica:
da smo tolko loši ne bi se vi ovolko trudili veličat svoje "pobjede"..idemo dalje....:party:

Nakon ove vase akcije te citanja nekih poruka oko.passeva uvjeren.sam ne da ste losi vec da ste katastrofa...

Ares ...

Kme..kme...

CM Marko
08.08.11, 09:47
Mislim da je najbolje da ovde postavim to pitanje.
U petak je došlo do nekih izmena na serveru 4 što bi trebalo da poboljša performanse, zanima me da li je sada stanje sa serverom/brzinom igre bolje sad i predhodna 2 dana u odnosu na period pre petka?

MarineKing
08.08.11, 09:48
puno bolje je stanje! samo nek ovako ostane...

blitz
08.08.11, 10:54
je...ali ne trebamo vam lizat j...a zbog toga...za novac koji utrošimo,tražimo i kvalitet...btw..vratite nam i high resolution mapu

ariac
08.08.11, 10:55
Da, izgleda da nema problema na serveru.

Žena Zmaj
08.08.11, 11:03
U petak je došlo do nekih izmena na serveru 4 što bi trebalo da poboljša performanse, zanima me da li je sada stanje sa serverom/brzinom igre bolje sad i predhodna 2 dana u odnosu na period pre petka?

bolje je, bolje bi bilo i da ste vratili stariju verziju, jer ovo sto se dogadjalo proteklih dana ni nije bila igra nego mucenje..samo nemojte vise nis dirat hehe..

okrutni
08.08.11, 11:21
dok Voljeni ne odluci da je kraj :D . Marko,performanse,meni cisto bolje lezi u okukama i ne zanosi ko prije,ubrzanje 3 od 5 . Uf probudili ste teutu ( jadna vam majka )

TriggerHappy
08.08.11, 11:43
dok Voljeni ne odluci da je kraj :D . Marko,performanse,meni cisto bolje lezi u okukama i ne zanosi ko prije,ubrzanje 3 od 5 . Uf probudili ste teutu ( jadna vam majka )

Ohoho, jel' vidiš? Kad i ja moram, onda stvarno... :P

Stanje na serveru bolje iako sumnjam da će dugo ostati. Mogli bi baš jednu akciju na gold opet staviti, nije me bilo kad je bila prošla, šmrc.

GRINHIL
08.08.11, 13:23
Nasa zmajica je jaca od teute.
:p

Meni sve super dela, al mi neko ukro off i par farmi.
:)

okrutni
08.08.11, 13:44
Nasa zmajica je jaca od teute.
:p

Meni sve super dela, al mi neko ukro off i par farmi.
:) sto jes,jes jaka je.mislim da bi jedna borba u blatu rijesila dilemu . Hehe ko se o mljeko sprzi i u jogurt puse :D

dadozg
08.08.11, 15:36
nema više smisla moja igra na s4...izbacili mi presexy trio iz gerile..možda nisu htjele promjeniti pass jer su jedva ovaj stari zapamtile? ili...? kmeeeeee.....kmeeeeeeeeeeeee......

erorr
08.08.11, 18:25

Još zna ponekada malo zaštekati ono sa nulama ali je bolje, samo stvarno mapu vratite....... ova je bljakkkkkkkk nemogu naci svoje selo jer mapa reagira nakon pola minute pa završim.....

Ares(CRO)
08.08.11, 19:38
nema više smisla moja igra na s4...izbacili mi presexy trio iz gerile..možda nisu htjele promjeniti pass jer su jedva ovaj stari zapamtile? ili...? kmeeeeee.....kmeeeeeeeeeeeee......

Kao sto rekoh nista pametno od tebe ahahaaha,drvo ostaj drvo :lol2:

dadozg
08.08.11, 19:44
Kao sto rekoh nista pametno od tebe ahahaaha,drvo ostaj drvo :lol2:

kme...kme...kme.....

DamirB
08.08.11, 23:03
zatišje pred novu buru koja se sprema, ajmo razbuditi server :štemer:

Ares(CRO)
09.08.11, 07:23
kme...kme...kme.....

Želis dudu :cerek:

dadozg
09.08.11, 07:48
Želis dudu :cerek:

hm..imaš jedno 50tak jer nam je to postao zaštitni pozdrav na skype chatu?

dadozg
09.08.11, 10:29
Je,kosta me...zato i imam tri osvojena servera hahaha

Nego procitali nas di idemo pa smo morali urigirat kod svaba zato je ovaj prekid igre na sedam sati ;)

Zmaj i Feniks
09.08.11, 11:00
Nego procitali nas di idemo pa smo morali urigirat kod svaba zato je ovaj prekid igre na sedam sati ;)
brzo dizat arene da napadi sjednu do 22:30 :cerek:

Nino_ŽUJA
09.08.11, 11:16
hm..imaš jedno 50tak jer nam je to postao zaštitni pozdrav na skype chatu?

Na s1 su lize bile aktualne .. kaj su sad tu dude??

Žena Zmaj
09.08.11, 11:56
ti imas osvojena??? ..mislis, tvoji savezi..ti nemos ni 20 kuna na bingu osvojit hehehehehehe

mangup
09.08.11, 12:08
hahahahahahaha ! prvo ga treba uplatit da bi dobio !

Žena Zmaj
09.08.11, 12:18
istina..samo kaj on to nezna :)

dadozg
09.08.11, 12:23
ti imas osvojena??? ..mislis, tvoji savezi..ti nemos ni 20 kuna na bingu osvojit hehehehehehe

Prava se javila....kokodak....

Ja koliko sam malo upucen u travian pobjedju savezi,a ne pojedinac.

GRINHIL
09.08.11, 13:52
Dado opet nisi kod mene, svog mentora, pitao kak se sta prica i posta i kak to na kraju ispadne. Mozda si ti dobro mislio, al ti je zmajica dobro napisala sta si ti mislio, a lose si napisao to sta si mislio pa je ispalo bezveze.
Tak da si opet zaboravio kad se cure pocnu svadat da pobjegnes, bolje je. :)
Ja tolko dug jezik nemam ko one da mi se da raspravljat. :D

twinmixtwo
09.08.11, 14:35
Grin pa ti ko filozof.
kakve samo umjetnike imamo u savezu a sad jos i filozofa, pa kak nam nebi islo dobro sa takvim medicinskim , filozofskim i inim dostignucima

Žena Zmaj
09.08.11, 15:23
Prava se javila....kokodak....

Ja koliko sam malo upucen u travian pobjedju savezi,a ne pojedinac.

da, javila se prava..jer moji su savezi 4 puta osvajali:) a ti si malo procitaj sto si prvo napisao..

ti samo znas komunicirat izrazima kokodak i kme..ili si zaostao ili si tolko glup da neznas napisat tri suvisle recenice bez tih zivotnjisko-djecjih nacina komunikacije.. vokabular ti je na razini 5togodisnjaka..moj sin od 6 godina koristi vise rijeci i puno tezih rijeci nego sto si ti ovdje iskoristio od pocetka servera.. :lol2:
zapravo svaki post ti je slican ko pjesme od magazina..iste rijeci samo malo poredak promjenis hahahahahahaha

dadozg
09.08.11, 15:43
e moja zmajice...kao što ti je rekao moj drug vader ......

sad bih ja tebi trebao reč da osvajali su tvoji savezi,a ti nisi jer ne znaš se ni obuči sama? LooooL....

nego gerilci kaj izviđate moj GG pa samo lijepo pitajte i ja vam kažem kaj je unutra....

Žena Zmaj
09.08.11, 15:49
hehehe to si ti..uvijek se pozivas na tudja misljenja, jer svoje nemas..prejadan si dado samo se nadam da si jos teenager jer ak si odrasli lik onda si posteno u kurcu hehehe

a kaj se tice vadera..ziher ga boli šupak od tvojeg uvlacenja u njega..samo su ti noge vani :)

dadozg
09.08.11, 16:06
hehehe to si ti..uvijek se pozivas na tudja misljenja, jer svoje nemas..prejadan si dado samo se nadam da si jos teenager jer ak si odrasli lik onda si posteno u kurcu hehehe

a kaj se tice vadera..ziher ga boli šupak od tvojeg uvlacenja u njega..samo su ti noge vani :)

lijepo te mama odgojila nema kaj pravi primjer :)

mislim da bi si ti i domo mogli rukicu dat i jedam skup s drugim malo po malo :)

nemam se ja potrebe nikome uvlačiti....

gotova rasprava s tobom,ipak je grin u pravu nemreš se s babom prepucavat ;)

aaaaaaaaaaaaaaaa pa znam ja kaj tebe muči,još jedan primjer PC kompleksa hahahahhhahha

pusa mačko ;)

Žena Zmaj
09.08.11, 16:13
hehhehe sto si poslusal grina ti je najpametnije do sad heeheheh
znam da me mama lijepo odgojila netrebas mi to ti reci ..al hvala na komplimentu:)

a sto se tice PC kompleksa..u postovima koje smo pisali iskljucivo sam pisala o tebi i tvojoj malenkosti i pritom ne mislim malenkost ko kompliment :) a ne o pc..ni jednom nismo to spomenuli sve do sad..dok ti nisi vise znao kaj bi napisao pa si izvuko jednu od svojih poznatih floskula hehehe

šapa peso :tough:

dadozg
09.08.11, 16:16
stara moja ti si pukla..odi malo van na zrak bu ti lepše...a ne ovdje trošiti vrijeme....

nego sad javlja podrška da nebuju sjeli napadi :(

Žena Zmaj
09.08.11, 16:21
hahaahaha idem..samo sam htela vidit dal ces jos nekaj napisat iako si reko da neces vise diskutirat..

i da..to su seksovci rijesili da server ne radi posto je danas okupljanje da mogu pit u miru :)

aj bok. i ziveli :pivo::pizza:

DamirB
09.08.11, 16:54
hmm noćas "gase" server, bar tako piše. Nego, ostalo mi je malo nejasno što se točno događa sa napadima i resama i slično, pa bi molio ako je netko shvatio da mi pojasni. Pretpostavimo da, na primjer, na mene idu 3 napada i sjedaju noćas između 1 i 2 ujutro. Sva 3 napada dolaze sa po 2 komada poglavica, dakle preuzimanje naselja. E sad, u normalnim okolnostima ja bi skockao obranu, ubacio deff i slično ali sam eto spriječen zbog gašenja servera. Pitanje je dakle, što će se točno s tim napadima dogoditi? Nestat će i nikome ništa ili ja ujutro neću više imati to naselje? Isto tako me zanima koju količinu resa ću naći po skladištima kad se server "upali", hoće li to biti isto stanje koje je bilo kad su server ugasili ili će se puniti i naravno, što se točno dogodi sa trgovcima koji hodaju kroz noć? Puno hvala na objašnjenju.

ariac
09.08.11, 16:58
Ako sam dobro shvatio sve akcije ce se zamrznuti osim napada koji ce nestati (jos cekam potvrdu za napade, do tada necu vjerovati dadi :D), znaci kako si ostavio tako ces i naci.

DamirB
09.08.11, 17:05
ne kužim ovo oko nestajanja napada? Znači li to da kad upale server ti napadi jednostavno neće više postojati jer će biti "obrisani", a sa druge strane rese će nastaviti gdje su i stale, a trgovac koji je recimo nešto trebao donijeti negdje u 23:30h će to zapravo donijeti u 6:30h (pod uvjetom da se uspiju držati predviđenih planova oko tajminga gašenja i paljenja servera).

ariac
09.08.11, 17:22
Da, ako su dadi iz podrske potvrdili kako treba (a uvjek sve iz podrske uzimam s rezervom) napadi ce biti vraceni u sela odakle su isli, a ostalo ce biti odgodjeno.

DamirB
09.08.11, 17:30
znači ode naša akcija "kaput". ujutro vojska u selu kao da nikad nije ni odlazila, a sve ostalo nastavlja gdje je zaustavljeno.

ajd bar je donekle oky u odnosu na nenajavljena održavanja i slična štekanja kojima smo svjedočili kroz propadanje resa, crkavanja vojske i slično.
Molim još potvrdu od neke ovlaštene osobe na našim serverima da sam dobro shvatio događaje vezane uz zaustavljanje servera.
LP

dadozg
09.08.11, 17:44
Da, ako su dadi iz podrske potvrdili kako treba (a uvjek sve iz podrske uzimam s rezervom) napadi ce biti vraceni u sela odakle su isli, a ostalo ce biti odgodjeno.

nisu meni rekli već nekome na našem chatu,ima brdo spama pa mi s ene da tražiti kome,ali su potvrdili to...a sad smo mi opet ispali majmuni kaj smo jučer narihtavali napade i fejkove

Žena Zmaj
09.08.11, 18:41
joj kaj ste dosadni..sve tu lijepo pise na hrvatskom cak..pa daj si procitajte..oni malo gluplji nek citaju polako:) samo bezveze spamate podrsci

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?53102&p=948711#post948711

ariac
09.08.11, 18:54
Tko se jednom opekao ....

Tu nije bas precizno definirano sta to znaci prekid napada, a ako napadi sjednu ipak (sa eventualnim zakasnjenjem) sumnjam da ce biti odstete za skatane :D

Žena Zmaj
09.08.11, 18:58
Nakon što server ponovo bude uključen i igra pokrenuta svi napadi će biti prekinuti, svi drugi događaji će biti odloženi.

jel samo ja vidim ovu recenicu ili? igra se ukljuci..napadi se prekidaju ( pise PREKIDAJU,ne prise sjest ce sa zakasnjenjem od 7 sati) i sve kaj je stavljeno gradit ce bit prekinuto..ak si stavil gradit farmu a nemas golda i cekas 150 sati da se napravi popusio si jer ce ti to zgasit..dobro je jedino kaj vojska nebu umirala do 11.8..jej :)

to kaj se tice vojske da ne umire su vjerovatno stavili zato da im nece spamat svi krepala mi je vojske bla bla..za zgradu ak zgasi bas te briga, budes ju napravil/a opet :)

Žena Zmaj
09.08.11, 19:17
pa smo morali urigirat kod svaba zato je ovaj prekid igre na sedam sati ;)

.a sad smo mi opet ispali majmuni kaj smo jučer narihtavali napade i fejkove

hahahahahahaha..bravo dado..lijepo si opisao to danas..majmuni ste kaj ste jucer narihtavali napade i fejkove a danas urgirali da se prekine server na 7 sati:) ti fakat neznas kaj pises..hehehehahahahahahhahahaha

dadozg
09.08.11, 19:34
hahahahahahaha..bravo dado..lijepo si opisao to danas..majmuni ste kaj ste jucer narihtavali napade i fejkove a danas urgirali da se prekine server na 7 sati:) ti fakat neznas kaj pises..hehehehahahahahahhahahaha

kme...kme...

mangup
09.08.11, 20:38

ti fakat il si tolko glupa ili željna nekih stvari kad si tolko pametna pokušavam te skužit al na tu razinu se nemrem spustit pa valjda zato nemrem ni skužit

Žena Zmaj
09.08.11, 20:47
nemres skuzit kad si manG(L)UP heehehhehheheh

a ovaj post koji si kopirao.. to je zapravo tvoj dual dado danas ujutro i popodne napisao u dva navrata..ja sam ga samo spojila u jedan :) nemas bas lijepo misljenje o dadi heehhe

ova tvoja gore opaska je zapravo trebala ici ovako: ja, manglup, fakat il sam tolko glup ili željan nekih stvari kad si tolko pametna pokušavam te skužit al na tu razinu se nemrem spustit jer sam manGLUP pa valjda zato nemrem ni skužit hahahahahaha

mangup
09.08.11, 20:58
neznam sad si me zatekla u vrtiću sam bio odavno zato valjda nemrem skužit te dječje fore ali ako ti to čini zadovoljstvo samo nastavi slobodno

Brain Killer
09.08.11, 20:58
Ne bi se štel miješat u ove izjave ljubavi al fakat moram pitat , odgođene ostale radnje znači ak imam gradnju koja bu gotova za 5 sati bum ujutro čekal kad uključe 5 sati? U biti mene ne interesiraju toliko gradnje nego stavljena vojska u izradu , shvačam da se nebu delala dok je server zgašen tj, ak sam dobro skužio sve prije napisano ako u 22:30 imam u vojarni unaprijed pušteno vojske za recimo 600 sati i ujutro bum imal za 600 sati ???

dadozg
09.08.11, 20:59
brain mislim da je na sva tvoja pitanja odgovor da...

@Žena Zmajkana

kme...kme....

ripp3r
09.08.11, 21:28

A ti si brate zena zmaj , ali sa tri glave ..ja te još zamišljam da sve tri glave pričaju u isto vrijeme!:lol2:

Žena Zmaj
09.08.11, 21:40
neznam sad si me zatekla u vrtiću sam bio odavno zato valjda nemrem skužit te dječje fore ali ako ti to čini zadovoljstvo samo nastavi slobodno

sto si htio reci? da nisi bio u vrticu odavno ili da si bio u vrticu davno hahahaha..daj se odluci ides li u vrtic ili nejdes hahahaaha

procitaj jos jednom svoju recenicu lol.."u vrtiću sam bio odavno" ovo je nemoguce u hrvatskom jeziku..nemozes negdje biti odavno hahaha al mos biti davno ...ajme kak je ovo smjesno s kim se ja prepucavam..bas si mang(l)upan lol..ni izrazit se neznas hahaha

@dado

znam da sam ti super al sorry nisi mi zanimljiv heheheeh...al kaj je, je...moram ti priznat duala si našao bas po mjeri..ko lolek i bolek ste heheeeh

dadozg
09.08.11, 22:03
A ti si brate zena zmaj , ali sa tri glave ..ja te još zamišljam da sve tri glave pričaju u isto vrijeme!:lol2:

:postcount:

zmajice

kme..kme...aj nastavi prduckat tu baš si zanimljiva :D kme...kme...

tomo
09.08.11, 22:04
sto si htio reci? da nisi bio u vrticu odavno ili da si bio u vrticu davno hahahaha..daj se odluci ides li u vrtic ili nejdes hahahaaha

procitaj jos jednom svoju recenicu lol.."u vrtiću sam bio odavno" ovo je nemoguce u hrvatskom jeziku..nemozes negdje biti odavno hahaha al mos biti davno ...ajme kak je ovo smjesno s kim se ja prepucavam..bas si mang(l)upan lol..ni izrazit se neznas hahaha

@dado

znam da sam ti super al sorry nisi mi zanimljiv heheheeh...al kaj je, je...moram ti priznat duala si našao bas po mjeri..ko lolek i bolek ste heheeeh

o bože.. iz kojeg si ti crtića ispala...

mangup
09.08.11, 22:28
ahahahahahaaa kme... kme...

mangup
09.08.11, 22:36
ona je ipak žena zmaaaaaaaaaj :P al naučiće hrvatski clown ima vremena mlada je
:air kiss:

kme...kme

DamirB
09.08.11, 23:46
Pa stvarno nas držite majmunima valjda, ni gašenje ne ide na vrijeme, a izboldanim slovima je rečeno prije 23h počinje gašenje. Baš me zanima kako ćete nekome vratiti ako u ponoć primjerice ostane bez arta ili sela jer naravno, vjerujući službenim informacijama, na taj napad nije niti računao. Možda blesav i jesam što toliko vremena provodim na ovoj igri, al baš se kao majmun sad osjećam :(

mangup
09.08.11, 23:49
da majmunima koji plešu kako oni žele

kiler
09.08.11, 23:59
23:57 je trenutno i server još radi

tko tu koga

dajte barem jednom ubacite informaciju koja je točna

i dajte se držite satnice koju ste samo odredili

mangup
10.08.11, 00:02
sad bi ti htio sve u min sat-dva-tri prije ili kasnije to ti je njima isto

Egzodus a.k.a. Lun
10.08.11, 00:49
već vidim da će biti smijeha opet, a bogme i puno nezadovoljstva..travian team je još jednom ispao 'od riječi'..

kme...kme...

kme kme

Sharafciger (kifla brate)
10.08.11, 02:46
dobro da je server "ugasen" kako je receno...hahaha

B.A.N.
10.08.11, 05:04
Ode art posebna potrošnja hrane:party::harmonikaš::party:mora da vas :lol2::lol2::lol2:boli

dadozg
10.08.11, 06:48
Ispričavamo se na neugodnosti.

ja bih sada mogao svašta reči..ok ja sam prošao sa svojim offom i koliko vidim akcija je uspjela,ali smo izgubili jedan od bitnijih arteve zato kaj smo bili mulci koji su vjerovali game adminu Marku pa nismo isti art deffali...

SRAMOTA ......

erorr
10.08.11, 06:58
Zar nije receno da voska nece umirati?????

dadozg
10.08.11, 07:12
Zar nije receno da voska nece umirati?????

ma svašta je rečeno,ali niš nisu napravili kako su rekli..sad če razigrani doč i reč kaj se žalite pa potpisali ste na startu igre..server uopće nije zaustavljen,napadi su svi prošli tj. nisu zaustavljeni..koliko sam čuo gerilčeki su bili pametni pasu deffali nekaj,ali valjda suporte jer su GG prazni :D:D mi smo bili glupi i naivni kaj nismo deffali di smo znali da ide očiti napad i izgubili art veliki 1/2 hrana....

p.s. dobre farme ovi gerilčeki ;) em prošao bez gubitaka em pofarmao pola milje resa :D

erorr
10.08.11, 07:18
Di je taj veli art hrana to meni treba :) Hmmmm mjenjam slicice pokemon za art hrana...

meduzac
10.08.11, 08:08

mnogo bolje,server se pomalo vrača u normalu....sad je već malo ljepše igrat i brzina je zadovoljavajuća,iako još zna ponekad,,zaštopat,,npr pri povrataku vojske ili trgovaca vrijeme zna stati na 00:00:0?,pa mu treba neko vrijeme da to prođe,ali sve u svemu duplo je bolje od prije 15 dana

Čovo
10.08.11, 10:07
Ja ne znam kaj se vi čudite i žalite.Nije ovo niti prvi put a niti zadnji put da su vas zeznuli.
Sutra će vam ponuditi zlato na popust i opet ćete biti sretni i zadovoljni,a švabo će i dalje trljati ruke.

Anđeo s greškom
10.08.11, 10:59
pa i ne radi jer vec 5 min imam 00:00:0?

i to na zavrsi odmah

a da ni ne spominjem cinjenicu ako sada kliknem ponovno zavrsi odmah, uzeti ce mi jos 2 golda, i dalje cu imati 00:00:0?

Žena Zmaj
10.08.11, 11:00
pa i ne radi jer vec 5 min imam 00:00:0?

i to na zavrsi odmah

a da ni ne spominjem cinjenicu ako sada kliknem ponovno zavrsi odmah, uzeti ce mi jos 2 golda, i dalje cu imati 00:00:0?

haah da to se meni dogodilo..jos mislila da nisam dobro klikla pa jos jednom a kad ono štanga a 4 golda manje heheeh koja mi btw nece bit vracena hehe

dadozg
10.08.11, 13:48
hm..sranje sa serverom niš novog...opet bumo ko dobre male ovčice zablejale i okrenule drugi obraz u duhu krščanstva....

mene druga stvar zanima,rekli su da su pacijenti pi*** koje napadaju samo suporte,a ja evo upravo sad pobrojio da je ujutro palo 10 GG...samo nemojte sad mazat oči kak niste niš deffali jer ste deffali,ali krive gradove ;)

Zmaj i Feniks
10.08.11, 14:00
hm..sranje sa serverom niš novog...opet bumo ko dobre male ovčice zablejale i okrenule drugi obraz u duhu krščanstva....

mene druga stvar zanima,rekli su da su pacijenti pi*** koje napadaju samo suporte,a ja evo upravo sad pobrojio da je ujutro palo 10 GG...samo nemojte sad mazat oči kak niste niš deffali jer ste deffali,ali krive gradove ;)
ma akcija je prošla šta jes jes...
ali stoji teza da se nije deffalo kako spada i da se opušteno ušlo u noć s uvjerenjem kako će server biti ugašen. pretpostavljam da bi vi slično prošli jer ste se opustili. dokaz tome je art koji je otišao.

Hefest
10.08.11, 14:26
čujem da se stanje na t4 popravilo prije je štekalo svaka 3 dana sad svaka 4 :D to je problem sa slikovnicom

Žena Zmaj
10.08.11, 15:17

nismo nis deffali..marko je reko da netreba..ko bi mislio da je admin pussyovac hahahahahah

dadozg
10.08.11, 16:18
nismo nis deffali..marko je reko da netreba..ko bi mislio da je admin pussyovac hahahahahah

pa ne bih rekao čitajući vaše MMove ;)

Prime
10.08.11, 16:29
ako vam vrati art,marko je sigurno clan pc-a,eto nove urote

Žena Zmaj
10.08.11, 16:38
jos se nisi naucio citat izmedju redaka...:pece palacinke:

dadozg
10.08.11, 16:41
ako vam vrati art,marko je sigurno clan pc-a,eto nove urote

pa gle ako vraća svu vojsku,a vraća znači da če i ovaj lik koji je probio te izgubio masu vojske dobiti istu nazad...znači ako vrati vojsku,a ne vrati art onda je član ovih preko nekoliko saveza kaj su protiv PCa eto ti urote ;)

ariac
10.08.11, 16:45

Deffali smo sto je prijavljeno, ali velika vecina skatanih nisu uopce prijavili napade ... valjda slijepo vjerujuci njemcima i travian timu ... tako im i treba kada nisu paranoicni kao ja :D

Od onih koji su prijavili mislim da nisam pogodio ni jedan napad, cestitke PC-u na dobroj akciji. :)

Prime
10.08.11, 16:52
Oavj nije izgubio ni priblizno kolko taj art vrijedi ali situacija je zahebana nisam siguran sto je tu pametnije napravit

dadozg
10.08.11, 16:54
Oavj nije izgubio ni priblizno kolko taj art vrijedi ali situacija je zahebana nisam siguran sto je tu pametnije napravit

upravo tako....art je izgubljen radi TT ...da je izgubljen u poštenom fajtu( a realno nema šanse da bi se taj art predao ispod 200K deff bodova)ne bi niš rekli.....

kiko ćube
10.08.11, 17:34
sve pohvale travian timu na odrađenom poslu, ja da sam na vašem mjestu odmah bin se pokrio plahtom da me niko nevidi i dao otkaz ali prije toga javno se ispričao na ovome noćas.
a ti dado zašto jednostavno ne priznaš da jednostavno niste u mogućnosti skupiti 200k deffa

Ares(CRO)
10.08.11, 18:02
upravo tako....art je izgubljen radi TT ...da je izgubljen u poštenom fajtu( a realno nema šanse da bi se taj art predao ispod 200K deff bodova)ne bi niš rekli.....

Hvala na art-u dobro ce biti iskoristene,sta ja to cujem neko plakanje i kukanje,mi ovo mi ono :D

dadozg
10.08.11, 18:18
Hvala na art-u dobro ce biti iskoristene,sta ja to cujem neko plakanje i kukanje,mi ovo mi ono :D

Stari moj vama ne mogu pomoc ni svi artevi na serveru...vidi se kad vam jedino akcije prolaze...kod pada servera......

venom310
10.08.11, 18:42
Stari moj vama ne mogu pomoc ni svi artevi na serveru...vidi se kad vam jedino akcije prolaze...kod pada servera......

kme, kme, kme

blitz
10.08.11, 18:48
Od onih koji su prijavili mislim da nisam pogodio ni jedan napad, cestitke PC-u na dobroj akciji. :)
predložio bih ti da se ostaviš staklene kugle...ali nama tvoje pogađanje ide na ruku,zato nastavi sa svojim predanim radom

blitz
10.08.11, 18:52
a ti dado zašto jednostavno ne priznaš da jednostavno niste u mogućnosti skupiti 200k deffatamo se niti nije skupljao deff...ono što je bilo u vrijeme napada je non stop tamo na hrani,baš zbog arta...kojeg sad više nema

dadozg
10.08.11, 19:36
kme, kme, kme

ne kopiraj naziv mog saveza i savezni pozdrav ;)

kmeeeeee

rev
10.08.11, 20:10

Vidis dado da mogu..jer ipak vam je vas bivsi igrač maznuo art :)))

dadozg
10.08.11, 20:13
Vidis dado da mogu..jer ipak vam je vas bivsi igrač maznuo art :)))

jesi sad ponosan na sebe kaj si iskoristio ovo sranje pa uzeo art koji nema ni 1% šanse da bi uzeo da je sve bilo po pravilima...
ajde otpri si pivicu i popij zaslužio si,fakat travijanski potez velikog majstora hahahahhaha

rev
10.08.11, 20:26
jesi sad ponosan na sebe kaj si iskoristio ovo sranje pa uzeo art koji nema ni 1% šanse da bi uzeo da je sve bilo po pravilima...
ajde otpri si pivicu i popij zaslužio si,fakat travijanski potez velikog majstora hahahahhaha

ko vam kriv sto niste defali...znaci kad vi napadate to je u redu a kad se vas napadne odma server nevalja....ha ha..defat ste mogli niko van nije branio...jer da ste vi ovo napravili...Od tebe nebi niko ziv ostao na forumu...odma bi to bio potez majstora

Toso
10.08.11, 20:31
tamo se niti nije skupljao deff...ono što je bilo u vrijeme napada je non stop tamo na hrani,baš zbog arta...kojeg sad više nema

ocito nekome fali kulture, cudi me samo sta moderatori rade pored ovog vrijedanja...

@pad servera
dado, ne vidim koji vrag placete na izgubljen art, a ne placete sto ste skatali 10GGa?
mislim, gledate samo svoj gubitak, a ne i tudi. koji vam je svima vrag? umjesto da se ujedinite u gluposti koju vam je TT napravio, vi se medusobno hvalite vi ste spusili art, vama je skatano 10 GG-a.

Niti jedno od toga nije legalno, niti ce biti. Ah divnog li nam mentaliteta, samo nek tuda kokos umre...

Ares(CRO)
10.08.11, 20:32
tamo se niti nije skupljao deff...ono što je bilo u vrijeme napada je non stop tamo na hrani,baš zbog arta...kojeg sad više nema

Ovakva drva se ne trebaju pustati na forum jer neznaju komunicirati sa ljudima :(

venom310
10.08.11, 20:41
@pad servera
dado, ne vidim koji vrag placete na izgubljen art, a ne placete sto ste skatali 10GGa?
mislim, gledate samo svoj gubitak, a ne i tudi. koji vam je svima vrag? umjesto da se ujedinite u gluposti koju vam je TT napravio, vi se medusobno hvalite vi ste spusili art, vama je skatano 10 GG-a.

potpisujem

dadozg
10.08.11, 20:42
Toso

slažem se da je neregularno i jedno i drugo,ali treba uzet u obzir to da su suparnici deffali svoijih 5-6 gradova,ja osobno sam se ismijavao iz njih riječima vidi ih deffaju,a svi napadi če biti stopirani...naša sreća je kaj su deffali krive gradove...

Mi nismo deffali apsolutno ništa,taj deff koji je bio je stacionirani deff na hranjenju....

za mene velika razlika...

mi smo ispali budale koje smo vjerovale službenom obavještenju....eto koštalo nas to po meni dosta bitnog arta....ali nije najbitniji i neče biti ključan.....

jedina nepravda je ta kaj če napadač vrlo vjerovatno dobiti vojsku nazad od našeg voljenog game admina ....

idemo dalje :) vojska se danas vraća,Voljeni već dela novu akciju ;)

slažem se također da se svi moramo ujediniti i nekaj napraviti(ne gašenje acc to ne bi niš napravili)

odoh tekmu gledat :)

kuki
10.08.11, 21:00
kak ide ono...karavane prolaze a psi i dalje laju....

mislim da tak ide pjesma... :) :) :)

blitz
10.08.11, 21:04
ocito nekome fali kulture, cudi me samo sta moderatori rade pored ovog vrijedanja...

izvini tošo...ali vidim da prolazi...nisi primjetio da žena zmaj par dana vrijeđa dadu..ili ono nije vrijeđanje..

Žena Zmaj
10.08.11, 21:06
ono su cinjenice, ne vrijedjanje..ako nekog bole cinjenice to nije moj problem:)

i sto ti odma mene kopiras???..hahah daj nemoj umislit cu se, jos sam i uzor postala :) hahahaha

@tošo :wave:
nema te nešto frende, al svaki put kad dodjes napises nesto pametno..za razliku od mene hehehehe

ariac
10.08.11, 21:08
predložio bih ti da se ostaviš staklene kugle...ali nama tvoje pogađanje ide na ruku,zato nastavi sa svojim predanim radom

Ne koristim ni kristalnu kuglu, kamoli staklenu ... to je tako demode. Rado bih ja taj posao uvalio nekom drugom, ali nisam nasao nikog tko ima stomak da ga svaka shusha sprda na forumu.

Toso
10.08.11, 21:11
izvini tošo...ali vidim da prolazi...nisi primjetio da žena zmaj par dana vrijeđa dadu..ili ono nije vrijeđanje..

nisam, temu sam procitao tek sada, da vidim o cem je rijec. ne igram server, ali vidim da se dogodila nepravda i to je sve.

Toso

slažem se da je neregularno i jedno i drugo,ali treba uzet u obzir to da su suparnici deffali svoijih 5-6 gradova,ja osobno sam se ismijavao iz njih riječima vidi ih deffaju,a svi napadi če biti stopirani...naša sreća je kaj su deffali krive gradove...

Mi nismo deffali apsolutno ništa,taj deff koji je bio je stacionirani deff na hranjenju....

za mene velika razlika...

mi smo ispali budale koje smo vjerovale službenom obavještenju....eto koštalo nas to po meni dosta bitnog arta....ali nije najbitniji i neče biti ključan.....

jedina nepravda je ta kaj če napadač vrlo vjerovatno dobiti vojsku nazad od našeg voljenog game admina ....

idemo dalje :) vojska se danas vraća,Voljeni već dela novu akciju ;)

slažem se također da se svi moramo ujediniti i nekaj napraviti(ne gašenje acc to ne bi niš napravili)

odoh tekmu gledat :)

Po n-ti put, oni su deffali samo neke, ne sve. Sta ti mislis da su tamo svi prijavili napade? Naravno da nisu, vjerujem da je samo manji dio javio napade, a ostali su se ponasali ko vi. Ja prvi bi zlu ne trebalo deffao, jer sam ovdje navikao na sve, ali to sad nije bitno.

I jedni i drugi su osteceni, netko vise, netko manje, i cilj je rijesiti to, a ne pljuvati protivnike. Mozda ratujete na ovom serveru, ali ovo je zajednicki problem i pokazite sloznost sada. Dok cete vi pustati da vam ovo rade, to ce vam se i raditi, a samo ce par budala koji ce javno reci za problem dobiti ban i gotovo.

Trebate skupa predstavnici saveza se dogovoriti i porazgovarati o ovom pitanju sa adminom preko mail ili nekog instant msging programa, a ne preko foruma ili cega vec. Ovdje cete potic nista.

Ne treba uzeti nista u obzir, svi ste imali iste uvjete, i vi oni. To sto su se oni brze prilagodili nego vi, sta sad. I oni su imali informacije kao i vi, ali su odlucili biti "ismijani" i gotovo.

Ovako nista necete rijesiti.

blitz
10.08.11, 21:13
činjenica je to što si ga nazivala glupanom ? ...ali vidim tošu nazivaš frendom,znači to je razlog što on nije prepoznao tvoje iznošenje činjenica...

Žena Zmaj
10.08.11, 21:16
pa to sto sam ga nazvala glupanom moze bit i od milja heheh sto ti znas kak ja to tumacim :).. ma ne..tošo se je nacito mojih postova, postao je vec imun na mene pa mu mogu rec frende hehe, pametan je lik a ja postujem samo pametne :)

i dal si ti to ljubomoran sto tebe nisam nazvala glupanom ili sto sam tošu nazvala frendom? sto te tocno mući da popravim to heeheh

Toso
10.08.11, 21:26
činjenica je to što si ga nazivala glupanom ? ...ali vidim tošu nazivaš frendom,znači to je razlog što on nije prepoznao tvoje iznošenje činjenica...

ne bi o tome, ali sumnjam da postoji previse osoba koje su se sa doticnom svadale vise od mene. i to ne na jednom serveru :D
jednostavno se znamo jer smo oboje trollovi po forumi.

p.s. uvijek sam bio za svako kaznjavanje nekulture i ostalog, no raspravu prije, kao sto rekoh, nisam pratio.
a vi radite dalje sto hocete, mene se ovo ne tice.

blitz
10.08.11, 21:41
samo ti mene drži za glupana :)

Žena Zmaj
10.08.11, 21:44

a joj znaci ljubomoran si bio...jooooooooj..kak slatko :)

dadozg
10.08.11, 21:45

ma pusti ju...samo joj reci lijepo kme...kme...

@toso

frende ima druga tema di svi se žalimo,ovo je s4 tema..kako se rev naslađuje kak je uzeo art tako ču mu ja i vratiti...a to kaj bi oni malo više deffali objesi mačku o rep....

Žena Zmaj
10.08.11, 21:50
ma pusti ju...samo joj reci lijepo kme...kme...

@toso

frende ima druga tema di svi se žalimo,ovo je s4 tema..kako se rev naslađuje kak je uzeo art tako ču mu ja i vratiti...a to kaj bi oni malo više deffali objesi mačku o rep....

hehehehe da da. dadin tata je jaci od revovog...nema veze kaj to nije istina al ak rev moze onda moze i dado ..hahahahah

e blitz mora da ti je lampica pregorila pa ne vidis od mraka di se zapravo nalazis heheheeh

Anđeo s greškom
10.08.11, 22:46
@pad servera

Niti jedno od toga nije legalno, niti ce biti. Ah divnog li nam mentaliteta, samo nek tuda kokos umre...

potpisujem

(prestrasno, slazem se sTosom.... kuda ide ovaj svijet ;) )

DamirB
10.08.11, 23:18
Negdje u nekoj temi oko noćašnjih "nedogađanja" erorr je rekao:
c/p
" Ma tu se radi o više stvari, a ne ovako kada sam krenio igrati da sam znao da nece raditi nebi ga igrao, nema teorije, iskreno samo je pitanje vremena kada cu prestati ga igrati, i šta ja sinoc legao u 22 rekao sve sređeno za max 1 sat se gasi super , kada ujutro se budim a ono sve umire , brzo mob i kupuj golde, ok sada sam procitao mh vrati vojsku, hoce i golde vratiti što sam lupio, hoce i rese što sam sa tom vojskom opljackao ovo sve pocinje biti smijeh... pa imam minus, imao sam preko 120k kao to je lako paziti, i ovako non stop imam problema a ne još u gluposti na serveru....

Prošli put isto bila panika sa hranom mob da uzmem 10 golda i naravno dobio nakon 3 dana.... iskreno to mi netreba.... "

E sad, gospodo moja draga, za mene je to sukus svih događanja koja krase ovaj server od samog početka i iskreno se pitam "treba li meni ovo?"
Sad možemo pričati što god hoćemo, ali činjenica je da sam i ja, baš kao i erorr, zbog ovog "poluproizvoda" imao "paničnih" situacija kao primjerice sinoć, a moja vojska je još živa jer sam oko 22:45 počeo sumnjati u istinitost službenih informacija pa nisam selio vojsku te sam čekao do podosta u noć što me koštalo pristojne razmirice sa ženom jer sam obećao ranije leći...činjenica je da sam na moru odgađao odlaske na plažu u čekanju da server proradi zbog nenajavljenih popravaka i slično. Da, sve su to činjenice, i uistinu se pitam jeli mi ovo potrebno? Zaigrao sam novu verziju jer mi se dopala, pozvan sam na beta server gdje sam znao da igram "poluproizvod" i bio sam zadovoljan, radilo je mnogo bolje nego ovaj naš server4. Ruku na srce, ovdje sam očekivao gotov proizvod i spremno sam ga platio (čak sam bio spreman i na sitnije bugove da se u hodu riješe). Na žalost, za svoj novac ne dobivam očekivano. Treba li mi ovo uistinu pitam se :(

DamirB
10.08.11, 23:24
Sa duhovite strane gledano, osjećam se kao da igram server na kojem MH posjeduje najveći ludi artefakt koji djeluje na cijeli server :D

LP
PC Aisha

MarineKing
10.08.11, 23:46
mozda bi mogli svi skupa preselit na .com na koji se MID sad sprema. fino stara verzija na kojoj bi se zabavili a i bila bi spica vidjet 1k hrvata na stranom serveru :)

Toso
11.08.11, 00:19
potpisujem

(prestrasno, slazem se sTosom.... kuda ide ovaj svijet ;) )

ako se treba zaliti i prigovarati, znas da sam tu uvijek bio medu prvima :D

spajla
11.08.11, 00:23
Sa duhovite strane gledano, osjećam se kao da igram server na kojem MH posjeduje najveći ludi artefakt koji djeluje na cijeli server :D

LP
PC Aisha

Najbolji post do sada !!!!!!
Imaš simpatizera sa +/+ :)

Egzodus a.k.a. Lun
11.08.11, 01:01
Sad možemo pričati što god hoćemo, ali činjenica je da sam i ja, baš kao i erorr, zbog ovog "poluproizvoda" imao "paničnih" situacija kao primjerice sinoć, a moja vojska je još živa jer sam oko 22:45 počeo sumnjati u istinitost službenih informacija pa nisam selio vojsku te sam čekao do podosta u noć što me koštalo pristojne razmirice sa ženom jer sam obećao ranije leći...činjenica je da sam na moru odgađao odlaske na plažu u čekanju da server proradi zbog nenajavljenih popravaka i slično. Da, sve su to činjenice, i uistinu se pitam jeli mi ovo potrebno? Zaigrao sam novu verziju jer mi se dopala, pozvan sam na beta server gdje sam znao da igram "poluproizvod" i bio sam zadovoljan, radilo je mnogo bolje nego ovaj naš server4. Ruku na srce, ovdje sam očekivao gotov proizvod i spremno sam ga platio (čak sam bio spreman i na sitnije bugove da se u hodu riješe). Na žalost, za svoj novac ne dobivam očekivano. Treba li mi ovo uistinu pitam se :(

da, to zapravo i jest tako. zanimljivo u jednu ruku, promjeniš neke svoje rutine u svakodnevnom životu zbog igre koja je prestala bit igra, a postala konstantno živciranje.

ono što meni zapravo smeta u svemu ovome i nisu ti bugovi i tehnička strana priče, znamo da stvari nekad krenu krivo i onda se nadovezuju jedna kriva stvar na drugu, već odnos prema igračima kao korisnicima, kupcima, zaljubljenicima (kako već hoćete) koji zapravo tu plaćaju nekakav proizvod - a kada imaju nekakvu primjedbu dolazi do nevjerojatno arogantnog ponašanja u vidu - "nitko te ne tjera da igraš" rečenica. to je ono što me nevjerojatno ljuti.

i sada, kada se zna da je 99% ljudi na serveru prilično razočarano, potpuna tišina od nadležnih.
pa pobogu, napišite nešto, ljudi smo, idemo popričat i riješit situaciju - recite, sjebali smo, popravit ćemo tako i tako - imamo par opcija, koja bi vam najbolje odgovarala - razmišljamo - eci peci pec - nešto..

okrutni
11.08.11, 02:24
Ohoho, jel' vidiš? Kad i ja moram, onda stvarno... :P

Stanje na serveru bolje iako sumnjam da će dugo ostati. Mogli bi baš jednu akciju na gold opet staviti, nije me bilo kad je bila prošla, šmrc. hehe tbsitw nemoj ih jako tuč.vidim :).malo sam obnevidio od ovih dugackih postova .ma ne brini, sad ce akcija-kolektivnog gasenja :D .

here
11.08.11, 14:04
ajde dado molim te samo places i kukas....sta ce tek biti na kraju servera....nemoj si samo molim te zivot oduzet (ako nepobijedite)....tj.necete sigurno pobijediti,cijeli server je protiv vas jer ste podmukli i prevaranti .....zato te molim da budes tiho...trebao bi biti manji od makovog zrna....

baka u kanalu
11.08.11, 15:18
ajde dado molim te samo places i kukas....sta ce tek biti na kraju servera....nemoj si samo molim te zivot oduzet (ako nepobijedite)....tj.necete sigurno pobijediti,cijeli server je protiv vas jer ste podmukli i prevaranti .....zato te molim da budes tiho...trebao bi biti manji od makovog zrna....

eh..da si napisao mučkopodmukliprevariti..to bi bila prava istina...ak ti jedan ženu trkelja ne trkeljaju svi

Ture
11.08.11, 15:33
Ma u vasem najdrazem pc-u su svi njubeki i nemaju pojima igrat i nema sanse da uzmu server

Kme kme kme

dadozg
11.08.11, 16:42
Here....

Kao sto rekoh ak nas ovaj server ne pobjedite bolje nemojte vise igrat travian,a kad mi pobjedimo onda cu vam tu ici na zivceke :):)

Igramo za pobjedu,al nam je jos veca satisfakcija kaj su svi protiv nas...

erorr
11.08.11, 17:07
MOj prijedlog je neka snime server... i zaustave dok nesrede, ako treba de se igra,treba im 1-2 tjedna nema frke, isto neka snime a mi cemo se zahebavati igrati i kada srede neka vrate server i idemo ozbiljno dalje... kada bi to napravili onda bi bilo smijeha ja bi prvi vjerojatno isao po ww, hahahahhahaha

Ares(CRO)
11.08.11, 17:24
Here....

Kao sto rekoh ak nas ovaj server ne pobjedite bolje nemojte vise igrat travian,a kad mi pobjedimo onda cu vam tu ici na zivceke :):)

Vec si nam odavno napunio m... ne mozes vise nego sto jesi :cerek:

Tko osvoji server ima da casti žujom

pranjo
11.08.11, 17:50
koji svi su protiv vas...... pa osim geurile i njenih saveznika....i ovih na -+ ostali su svi s vama ili hocete reci da kad slucajno neki igraci skataju tajne saveznike kao sto su silence,lost i da ne nabrajam dalje jer vjerovatno sve koje smo skatali vi ste uzeli sebi pa ni sami neznate onda proksima mora urgirati kod igraca pa ih moli nemoj zbog visih interesa.......strasan si dado8)

Toso
11.08.11, 18:01
Here....

veca je sramota da PC ne osvoji ovaj server, gdje nema nijedan jaki savez kao protivnik. (bez uvrede ikome, ali ne vidim neke poznate jake saveze...)

dadozg
11.08.11, 18:57
slazem se...sve govori koliko mi je ovaj server napet da puuuno vise vremena provodim na strumpfovima na fejsu....

ali opet možeš ti biti jak do bola i organiziran,ako na tebe krenu svi nije jednostavno pobjediti....

zvrkica
11.08.11, 19:41
slazem se...sve govori koliko mi je ovaj server napet da puuuno vise vremena provodim na strumpfovima na fejsu....

ali opet možeš ti biti jak do bola i organiziran,ako na tebe krenu svi nije jednostavno pobjediti....

prestani spamat i pošalji mi te blue gemove, zapela sam na štrumfaćima...

http://www.gifmix.net/gif.php?image=smurf-gifs/SCHLUMPF4.GIF

Hefest
11.08.11, 20:25
o obozavatelju mog lika....

Ma lud za tobom,prije bi rekao da ti više voliš nkdz-a nego ja tebe ;)

GRINHIL
11.08.11, 21:31
Imaš simpatizera sa +/+ :)
Ima 2!

Wizard
12.08.11, 00:55
Ljudi kaj je s glavom? Ma kakvi stumfovi? idemo ko ofce buljiti u ovu slikovnicu, mozda nekaj i poprave

zvrkica
12.08.11, 06:48
dadek ti si jednostvano neshvaćen...

čujem da se otvara Fan club dadeka već ima dovoljno pristaša i obožavatelja tvog lika i djela...

Čak imaju u planu na majice tvoju sliku stavit i veličati tvoja djela i rijeći 8)

Vidiš ti to koju ti čast imaš....

A sad brzo na štrumfaće treba mi zlatna prašina :fairy:

Sensei
12.08.11, 17:30
Da vas podsjetim, ovo je s4 tema, ne s1. Nekoliko postova je pobrisano, a ukoliko nastavite o s1 padat će banovi.

Sensei

dadozg
12.08.11, 19:05
ma sensei ovaj je padavičar kaj liječi komplekse..nemaš beda :)

nego ima kakvih novosti na serveru nije me bilo cijeli dan i sad načuo neko crvenilo na obje strane....

mislim da ostatci ostatka servera trljaju ruke sa ovim fajtom gerila vs pacijenti...

Brader
12.08.11, 19:16
Nista novo ev i mi "normalni" (ostatak servera) se crvenimo od strane PC-a...dosta trosite vojske na fejkove :D

dadozg
12.08.11, 21:58
Nista novo ev i mi "normalni" (ostatak servera) se crvenimo od strane PC-a...dosta trosite vojske na fejkove :D

ima se može se :)

Wizard
12.08.11, 23:52
ma ne morate se vi nikaj brinuti, pas koji laje ne grize. Mi samo zelimo da nas malo podragate :D

DamirB
13.08.11, 00:03
Citat od spajla:
Imaš simpatizera sa +/+
Citat od Grina:
Ima 2!

:kid:

još malo će me počet čudno gledat na -/- ako ovako nastavite :D
ja sam samo objektivno prenio subjektivni osjećaj da igram server na kojem netko posjeduje ludi artefakt koji djeluje na cijeli server :D
I da ne ispadnem izvan teme foruma, stanje je po pitanju igrivosti značajno bolje u smislu "štekanja" trgovaca, dolaska i odlaska vojske i slično, ali i dalje smatram neoprostivim onaj dio oko netočne informacije o gašenju servera i totalne nebrige da se nas igrače informira točno i na vrijeme o takvim događanjima.
A ostalo ??? bah, sve po starom, igramo u Europi pa su nam nastupi utorak(srijeda)-subota(nedjelja) uobičajeni. Sreća pa imamo dugu klupu :)
LP

dadozg
13.08.11, 11:57
kme...kme... napadaju nas neki kme..kme...

blitz
13.08.11, 16:16
staklena kugla pokazuje da će netko nahebati...kmee...kmeee...kmeee

DamirB
13.08.11, 20:07
čim akcija krene već je sigurno da će netko nadrapati, ne treba za to kugla :D

Žena Zmaj
13.08.11, 20:27
huz madr blek vul spining :gamer s mišem: :blink:

dadozg
13.08.11, 20:32
staklena kugla pokazuje da će netko nahebati...kmee...kmeee...kmeee

sutra če biti zanimljiv dan,jedino mi žao kaj je Voljeni na nas zaboravio pa nam nije dao metu,ali nadam se da če akcija proči i bez nas ;)

za sve koji nisu upučeni očekuju se udari oko 05 ujutro i oko podneva....

Žena Zmaj
13.08.11, 20:41
the roof is on fire :cerek:

baka u kanalu
14.08.11, 00:37
the roof is on fire :cerek:

neg,tio te pitati....otkud nick...zmaj mi razumljivo...al sa čim ima veze žena????

potpis:dadin multić

Žena Zmaj
14.08.11, 07:15
neg,tio te pitati....otkud nick...zmaj mi razumljivo...al sa čim ima veze žena????

potpis:dadin multić
žena je stavljeno zato da bi ti imal kaj pitati :patkica:

ak si dadin, a on je musko, a ti si baka, onda si ti u potpisu dadin mufic :) vis..a ja mislila dado gej ahhaahahah

mangup
14.08.11, 08:17
ovo jutrošnje ustajanje je lijepo za vidjet opet rat s minimalnim gubicima ali i dva velika arta ukrađena nije loše :pije kavu:

Žena Zmaj
14.08.11, 08:21
ovo jutrošnje ustajanje je lijepo za vidjet opet rat s minimalnim gubicima ali i dva velika arta ukrađena nije loše :pije kavu:

minimalnim? hahahahahhaah lol.. od ovo malo reporta sto sam uspjela vidjet 5 puknutih offova do kraja i jedan masni galski na pola sasjecen..fakat je minimalno hahahahahahahahaah

a sto se tice arteva..sve smo vam pouzimali pa eto vam vracamo dva cisto da se imamo s kim igrati hehehehe :)

p.s.

"ovo jutrošnje ustajanje je lijepo za vidjet" lol..od kuda je lijepo za vidjet? s mjeseca hahahahaha...pa daj se nauci izrazavat, hrvatski ti je prelos..nadam se samo da nisi hrvat jer si onda sramota hrvatskog roda..da tako lose upotrebljavas materinji jezik.

i da..mozda ti podne nece bit tako lijepo za vidjet haahahahahahahahahhaah

mangup
14.08.11, 08:47
a čuj ja odem na drugi kat na balkon i gledam pola zagreba i dio okolice ovisi na koju se stranu okrenem , reporti se još skupljaju al kaj sam do sad vidio zadovoljavajuče možda kad sve vidim promjenim mišljenje ko zna ! a podne če mi bit sigurno lijepo , sunčan dan , nedjelja , kuhanje kotlića i kupanje ; kak to može bit loše ?

Žena Zmaj
14.08.11, 08:55
samo se nemoj naginjat preko ograde hahahahahha.. ostat ce dado bez duala ..a to bi bila tragedija heheh moral bi gold sam placat..bankrotiral bi hehehe

a kaj se tice nedjelje i kotlica..to fkt nemre bit lose :) jos ak se neka divljač u kotlicu kuha..

p.s. kaj se tice reporata..pogledaj jos jednom hehehee..nisi dobro vidio..umij se pa onda pogledaj i reci u jbt fkt je prelose hihihi

meduzac
14.08.11, 08:56
minimalnim? hahahahahhaah lol.. od ovo malo reporta sto sam uspjela vidjet 5 puknutih offova do kraja i jedan masni galski na pola sasjecen..fakat je minimalno hahahahahahahahaah

a sto se tice arteva..sve smo vam pouzimali pa eto vam vracamo dva cisto da se imamo s kim igrati hehehehe :)

p.s.

"ovo jutrošnje ustajanje je lijepo za vidjet" lol..od kuda je lijepo za vidjet? s mjeseca hahahahaha...pa daj se nauci izrazavat, hrvatski ti je prelos..nadam se samo da nisi hrvat jer si onda sramota hrvatskog roda..da tako lose upotrebljavas materinji jezik.

i da..mozda ti podne nece bit tako lijepo za vidjet haahahahahahahahahhaah

da,taj masni je moj ali mi smo ostavili off ipo na velikom artu 3x a vi 3 offa na malom ludom....ironija je u tome što su ista dva igrača vam sve to uradila u oba slučaja....a sad zamisli još 10-15 takvih kao nas dvojica....ma vi ste u banani i kao što dado reće možete samo plakat i gledat nam u leđa kme,kme,kme....gledajte,učite i plačite...hihihi

dadozg
14.08.11, 08:58
meduzac...zmajici samo jedno reci...kme...kme....

rekla da briše acc,a vidi je sad ovdje hahahaha ako nekaj veliš onda stoji pri tome ;)

izgleda da je u ovom slućaju beg cicija :)

kme...kme....

Žena Zmaj
14.08.11, 08:59
da,taj masni je moj ali mi smo ostavili off ipo na velikom artu 3x a vi 3 offa na malom ludom....ironija je u tome što su ista dva igrača vam sve to uradila u oba slučaja....a sad zamisli još 10-15 takvih kao nas dvojica....ma vi ste u banani i kao što dado reće možete samo plakat i gledat nam u leđa kme,kme,kme....gledajte,učite i plačite...hihihi

hahahahhha lol..mi vise volimo male arteve..lakse ih je izmaknut..veliki sluze samo da bi se vi pecali na njih hahaha
sreca da nema 10-15 takvih glupana ko vas dvojica..jer bi sve bilo gotovo za par dana kaj se tice vas..ovak bi se pozabijali i to bi bio kraj price..ovak se mozemo jos malo igrat ahahahahahaha

mangup
14.08.11, 08:59
a kaj se tice nedjelje i kotlica..to fkt nemre bit lose jos ak se neka divljač u kotlicu kuha..

naravno da je divljač pa ona je stvorena za kotlić

dadozg
14.08.11, 09:12
nisam ja napet meni je baš supać :) evo danas kod buraza na kupanjac i kotlić recimo :)

a sad kaj sam vidio reporte vaše deffanje može samo jedna riječ opisat...katastrofa...izgleda da se kjod vas svako sam deffa :D samo ne znam kaj če nam toliko arhitekata,ali ajde ok..vi kada ste uzimali nama art tu ste se dizali u nebesa,sad mi vama uzeli dva velika dosta bitna i onda odmah priča artevi nisu bitni LOOOOOOL

Žena Zmaj
14.08.11, 09:20
nisam ja napet meni je baš supać :) evo danas kod buraza na kupanjac i kotlić recimo :)

a sad kaj sam vidio reporte vaše deffanje može samo jedna riječ opisat...katastrofa...izgleda da se kjod vas svako sam deffa :D samo ne znam kaj če nam toliko arhitekata,ali ajde ok..vi kada ste uzimali nama art tu ste se dizali u nebesa,sad mi vama uzeli dva velika dosta bitna i onda odmah priča artevi nisu bitni LOOOOOOL

hehehe napet si dado..kladim se da i nokte grizes.

ma koje deffanje..nije me bilo danima doma..mislis da sam na deff mislila? hehehe

a kaj se tice arteva..i dizanja u nebesa..ne kuzis ti dado ni vojsku, ni nis kaj se tice vojske..procitaj si malo sun tzu:umjece ratovanja..mozda nekaj i naucis :)

nekad trebas nesto i zrtvovati da bi dobio sljedeci put vise... kad procitas to javi mi se pa cemo onda razgovarat..ovako dok si neuk bezveze pricam, ti tak nista ne kuzis ahahahah

a ak ti se neda to citat..prouci bar hrvatsku povijest i ratovanje..da su nasi ratovali ko ti, sad bi na Trgu Bana Jelacica bila petokraka a ne Ban.

meduzac
14.08.11, 09:24
hahahahhha lol..mi vise volimo male arteve..lakse ih je izmaknut..veliki sluze samo da bi se vi pecali na njih hahaha
sreca da nema 10-15 takvih glupana ko vas dvojica..jer bi sve bilo gotovo za par dana kaj se tice vas..ovak bi se pozabijali i to bi bio kraj price..ovak se mozemo jos malo igrat ahahahahahaha

da,interesantno razmišljanje...vjerovatno ti je gorčina poraza pomutila razum pa nas nazivaš glupanima jer mislim da nema razloga za tim...slobodno priznaj da ste nadigrani u ovoj igri i bit će ti lakše nego nazivat nekoga onim što nije !
a dat ću ti i objašnjenje mojih misli:
da jesmo glupani kao što tvrdiš izdeffali bi taj veliki art,ali mi smo pošteno odradili fejkove tako da niste ni pretpostavili dje idemo a kamoli znali..ovaj stajači deff nije bio dostatan za dva momka koji su vam odlučili zagorčat nedeljnje jutro srećo moja !
lp.gizmo/gigli

dadozg
14.08.11, 09:26
ma meduzac pusti babu zmaj,ona je u nekom svom filmu :) najjači su mi ovi kad ih se naguzi onda vade van sun tzua itd...

uglavnom baba zmaj od svega kaj si danas natrkeljala zapamtio sam samo ovo: KME..KME...

Ciganin
14.08.11, 09:29
dobro jutrooo :)

gle opet zabijanja... opet frckaju iskrice, arti.... ispadi na forumu.... užas...
pitam se ima li još tko normalan da klika a da nije zagrizo k'o som u mutnoj vodi...

opustite se malo... hebeš off, hebeš arte, vidi lijepog sunčanog dana... a vi tu brijete ko je bolje prošao... mislim da sam ja najbolje u cijeloj priči prošao... napio se ko krmak, naspavao se.... i probudim se sretan, i onda me vi još tu nasmijavate...

Guerilla vs. PC...
:cerek:
ja vs opuštanje
:lock:

urazumite se... već ste trebali prerasti ta prepucavanja tko je bolji, tko ima većeg i tko je kome bolje zabio... a još prije toga ste trebali prerasti bol i suze zbog traviana izgubljenog vojničića i arta,naučiti odmahnut rukom na lagane kružne pokrete jezikom po vašem analnom otvoru od suparničke strane umjesto da uživate... vi se tu nadhebavate...

k'o djeca ste :D

Žena Zmaj
14.08.11, 09:31
kak da prestanem kad se tak nalože..nemam srca prestat ahahahahaha

kuzim dadu zakaj je takav.. 20kila golda i onda nema ni posten off..to fakat moras bit ocajan haahahhaha

dadozg
14.08.11, 09:32
cigo em si lep em si pametan svaka čast na postu :)

uglavnom mi zadovoljni sa ovom akcijom,neka je svaka ovakva i potpis unaprijed,a sad jalne osobe jbga ko im kriv ;)

Nino_ŽUJA
14.08.11, 09:41
Čestitke PC-u na ukradenim artovima , a i čestitke GUERILLCIMA na deffu .. sad smo mi na redu??

bole77
14.08.11, 09:51
Ovaj gizmo mi je najjaci..na pocetku servera napravi savez (LGG),,primi u savez 20-tak igraca,,i tih 20-tak igraca pushaju do iznemoglosti njih par(lahor,gizmo,gigli),,kao ,,mi radimo vojsku da moremo branit cili savez..kad su dovoljno ojacali,,presli u PC,,a svoje dojucerasnje saveznike su onda skatali i sela im preuzeli..vojskom koju su od njihovih resa i njihova pusha napravili..
Ok,,sve je to dozvoljeno,,al koliko je posteno...
al dobro,,svaka se skola placa...

dadozg
14.08.11, 09:51
Čestitke PC-u na ukradenim artovima , a i čestitke GUERILLCIMA na deffu .. sad smo mi na redu??

hvala,akcija bila ok...

nastavak slijedi u podne :) pa čemo onda moč reč ko je bolje prošao :)

@baba zmaj

moje zadnje obračanje tebi...da ti imaš nekaj u glavi ne bi se sa svima prepucavala tu na forumum,a i vader mi rekao da nisi osvojila ni jedan server do sad vec se samo kitis tudjim perjem...pusa mackice...ne brini se za djelove mog tjela ;)

na kraju samo da ti kažem KME..KME... :)

@meduzac

stavi babu na ignore vis da zivi u svom nekom imaginarnom svijetu...

blitz
14.08.11, 09:58
a ak ti se neda to citat..prouci bar hrvatsku povijest i ratovanje..da su nasi ratovali ko ti, sad bi na Trgu Bana Jelacica bila petokraka a ne Ban.stvarno si počela kakat...opet vrijeđaš..pominješ hr povijest i ideoligije koje su nebitne u ovoj igri...i da...kmee...kmee..kmee

Žena Zmaj
14.08.11, 10:00
meni je sve bitno..:) osim ova dva arta koja ste nam uzeli..oni su totalno nebitni :cerek::cerek:

a hrvatsku povijest spominjem ko primjer dobrog ratovanja..ak se ti sramis sebe i svoje povijesti to je tvoj problem..ne vidim di sam koga tu uvrijedila..ako se sun tzu knjiga navodi kao nesto gdje se moze naucit o ratovanju moze se i hrvatska povijest navodit ko primjer kroz stoljeca kako se dobro ratovalo.

dadozg
14.08.11, 10:20
kao i ti...nebitna si(kme,kme,kmeeeee)

zijeeev ajmo mi na skype :) kad netko kaže da su veliki artevi BO i arhitekta x3 nebitni to sve govori o njoj...savjet frende pusti ju nek trkelja tu,a mi čemo u podne trkeljat zabijanje još onih par offiča kaj je ostalo od parnića i neparnića...sad imaju tako puno offova da zajedno napadaju,više nemreju jedni pa drugi

meduzac
14.08.11, 11:07
zijeeev ajmo mi na skype :) kad netko kaže da su veliki artevi BO i arhitekta x3 nebitni to sve govori o njoj...savjet frende pusti ju nek trkelja tu,a mi čemo u podne trkeljat zabijanje još onih par offiča kaj je ostalo od parnića i neparnića...sad imaju tako puno offova da zajedno napadaju,više nemreju jedni pa drugi

da,istina....ma eto ubio sam malo vremena čitajući gluposti,a sada pravac more i idemo se brćkat u jednoj od najljepših plaža u našoj ljepoj !

dadozg
14.08.11, 11:56
ko se nije skrio magarac je bio :)

hahahhaha koje krvoproliće :)

zahvalio bih u ime cijelog teama igraču beg koji je očajno fejkao te smo zahvaljujući njemu pročitali da ideju na đekija ;) veliko hvala ;)

Žena Zmaj
14.08.11, 12:05
hahahahahahah lol.. po cemu ocajno sve je islo u sekundu hahahahahahaha..

sreca da je to sekundarni off od bega :)

dadozg
14.08.11, 12:09
hahahahahahah lol.. po cemu ocajno sve je islo u sekundu hahahahahahaha..

sreca da mi je to sekundarni off od bega :)

ček ček ček malo...rekoh da se neču više s tobom ovdje,ali moram provjeriti...ti igraš na acc beg?

ahahhahahahahahahhahahaha ahahhahhahahahahha:witch::cerek: :cerek: :cerek: :cerek:

nije ni čudo kaj ono sve vader rekao o tebi,sad vidim da je istina..uglavnom hvala ti kaj si nam odala metu,kako neču ti reč jer ipak ti znaš sun tzu itd... dobro si pročitala i naučila hahhahahahha

pusa ;)

dadozg
14.08.11, 12:11
hahhahahahahaha kme...kme..kme...danas kod gerilčeka i kolega loš dan,jaaaaako loš dan :) imaju još koliko ono? jedan i pol offa hahhahaha sad če morat još nekog tražiti da se uroti protiv zločestog pisija hahhahaha

MarineKing
14.08.11, 16:39
mislio sam da ce ovaj server biti zanimljiviji zato samo i dopalio, no cini mi se da ce zavrsit ko i svaki drugi do sad, olako.

Crna-mamba
14.08.11, 16:45
ajoj,opet gubite?:D:D:D

ripp3r
14.08.11, 17:33
Ja očekujem u narednom tjednu bar 3 acca ugašena. Ovo danas što je se dogodilo je za jedan ozbiljan savez u najmanju ruku smiješno:

meduzac
14.08.11, 19:22
Ovaj gizmo mi je najjaci..na pocetku servera napravi savez (LGG),,primi u savez 20-tak igraca,,i tih 20-tak igraca pushaju do iznemoglosti njih par(lahor,gizmo,gigli),,kao ,,mi radimo vojsku da moremo branit cili savez..kad su dovoljno ojacali,,presli u PC,,a svoje dojucerasnje saveznike su onda skatali i sela im preuzeli..vojskom koju su od njihovih resa i njihova pusha napravili..
Ok,,sve je to dozvoljeno,,al koliko je posteno...
al dobro,,svaka se skola placa...

ehhhh,kad si me potegao za jezik odgovorit ću ti.....savez jesmo napravili(LGG=lahor-gigli-gizmo) u kojem je bilo nas desetak koji igramo već godinu,dvije,tri zajedno na raznoraznim serverima i jedini krivac je lahor jer me nagovorio da vam se da šansa...ali tako se travian neigra prijatelju,pa neću ja molit da se pravi kila-dvije deffa...ja jednostavno pokorim sela i igram dalje...neki koji su došli u naš lgg savez sad igraju u pc-u ti su igrači vjerovatno zaslužili da budu primljeni...push od saveza nikad nisam dobio ni u lgg savezu ni u pc-u...jer push nesmatram pomoć od 3-4 prijatelja za izgradnju seljaka ili nećeg drugog
nikad nisam od vas dobio ni reske a kad su pojedini bili katani od sc saveza sittao sam ih i čak gold uplatio te ih goldao i dignuo opet na noge ! svi ste dobili mm da se javite proximu sa mogučnosti prebacivanja,a sad zašto niste to je druga stvar-vjerovatno niste bili dovoljno dobri za savez!
zato molim te nelaprdaj više nego počni drugi server iako mislim da takvi tipovi igrača kao ti nemogu nikad bit ništa drugo osim obične farmetine,tako da če ti i taj drugi server vjerovatno biti uzaludan !

Egzodus a.k.a. Lun
14.08.11, 19:44
ehhhh,kad si me potegao za jezik odgovorit ću ti.....savez jesmo napravili(LGG=lahor-gigli-gizmo) u kojem je bilo nas desetak koji igramo već godinu,dvije,tri zajedno na raznoraznim serverima i jedini krivac je lahor jer me nagovorio da vam se da šansa...ali tako se travian neigra prijatelju,pa neću ja molit da se pravi kila-dvije deffa...ja jednostavno pokorim sela i igram dalje...neki koji su došli u naš lgg savez sad igraju u pc-u ti su igrači vjerovatno zaslužili da budu primljeni...push od saveza nikad nisam dobio ni u lgg savezu ni u pc-u...jer push nesmatram pomoć od 3-4 prijatelja za izgradnju seljaka ili nećeg drugog
nikad nisam od vas dobio ni reske a kad su pojedini bili katani od sc saveza sittao sam ih i čak gold uplatio te ih goldao i dignuo opet na noge ! svi ste dobili mm da se javite proximu sa mogučnosti prebacivanja,a sad zašto niste to je druga stvar-vjerovatno niste bili dovoljno dobri za savez!
zato molim te nelaprdaj više nego počni drugi server iako mislim da takvi tipovi igrača kao ti nemogu nikad bit ništa drugo osim obične farmetine,tako da če ti i taj drugi server vjerovatno biti uzaludan !

Ovdi se moram uključit kao bivši član LGG-a..niste ispali korektni prema suigračima i to je činjenica. Svi su se jedno jutro samo našli van saveza, bez da je itko od vodećih uopće nekome spomenio da bi se to moglo desiti..i onda trebali molit i kumit da ih se primi u drugi savez. ono što sam ja tada shvatio je da ste zapravo samo na sebe pazili cijelo vrijeme, a cijeli savez ste doživljavali kao ljude koji će za vas igrati. nadam se da se nećeš na ovo naljutiti, ali vaši postupci su to pokazali, a i neka moja dopisivanja sa vodećim ljudima koja su mi zapravo otvorila oči.
daljnju priču neću potezat dok ne budem trebao.
na kraju krajeva, LGG je savez koji više ne postoji, pa je stvar nebitna.

Ares(CRO)
15.08.11, 07:37

Ti si ziva omca,gusi glupostima daj napisi jedanput pametnu stvar.Samo sto znaš je KME KME.Kao sto rekoh da cu ti dudu sa malo vecom glavom pa cuclaj.

PS:Idi se baci u more i uzivaj,upsss zaboravio sam vi imate samo onu baru ahahahaah :D

meduzac
15.08.11, 09:38
Ovdi se moram uključit kao bivši član LGG-a..niste ispali korektni prema suigračima i to je činjenica. Svi su se jedno jutro samo našli van saveza, bez da je itko od vodećih uopće nekome spomenio da bi se to moglo desiti..i onda trebali molit i kumit da ih se primi u drugi savez. ono što sam ja tada shvatio je da ste zapravo samo na sebe pazili cijelo vrijeme, a cijeli savez ste doživljavali kao ljude koji će za vas igrati. nadam se da se nećeš na ovo naljutiti, ali vaši postupci su to pokazali, a i neka moja dopisivanja sa vodećim ljudima koja su mi zapravo otvorila oči.
daljnju priču neću potezat dok ne budem trebao.
na kraju krajeva, LGG je savez koji više ne postoji, pa je stvar nebitna.

nema ljutnje nikakve,savez više nepostoji te nema potrebe ulaziti u dalju diskusiju o tome-na kraju krajeva sve je to dio igre !

Ti si ziva omca,gusi glupostima daj napisi jedanput pametnu stvar.Samo sto znaš je KME KME.Kao sto rekoh da cu ti dudu sa malo vecom glavom pa cuclaj.

PS:Idi se baci u more i uzivaj,upsss zaboravio sam vi imate samo onu baru ahahahaah :D

da,vidi se gorčina sa kojom se ova akcija doživjela,osim što smo pokupili artove,katali vas,još ste se i pokucali ko zadnji papci...pročitani ste,nadigrani ste idite klikajte da se i dalje možemo boriti jer nema potrebe ovako vrijeđat jednog časnog člana PC saveza koji samo uživa u vrhunskoj pobjedi našeg saveza ! :pije kavu:

bole77
15.08.11, 11:04

hahaha..ja znam da istina boli,,pogotovo nekog ko tako istinu ka ti voli..sto vise pises,,vise se u svoje lazi zaplices..
kazes da si suigrace iz LGG-a sitao i golde im nadoplacivao,,da im sela na staro vratis,,nakon sto su od strane SC saveza katani bili..ne razumijem zasto bi ih SC katao,,kad su LGG i SC u savezu bili..jos jedna laz u nizu..i skupa fejkali igrace enigme,,kad se s njima ratovalo..i eryx gasio...
al dobro,,,sad je to sve nebitno..ljudima za ubuduce skola..da znaju kakvi sve igraci ovu igru igraju...server ide dalje..
necu vise o ovome..sve se zna...

Ciganin
15.08.11, 11:22
toliko sam se opio sinoć da nisam povraćao, a sad mi stvarno dođe da povraćam :D

Sad znam zašto nisam niti na jednoj niti na drugoj strani....

blah blah blah...

šutite i igrajte, ili ugasite al nekolicini je bolje šutjeti nego vamo laprdati...

Ciganin
15.08.11, 12:02
i da zamolio bih članove PC-a da ne razgovaraju s članovima guerile, da ne moram veleposlanstvo dizati :D

Ps... čestitke PC - u na borbi i pobjedi... ak mislite još do kraja servera malo uživati u igri a ne dosađivati se... stanite malo na loptu ... hahahaha:D

dadozg
15.08.11, 12:24
A hebemu pa kaj svi citaju nase mmove..nemremo na miru ni lokat po lici mam se crvenimo...radje dojdite na rakijicu nego kaj saljete vojsku u smrt...

GRINHIL
15.08.11, 14:24
i da zamolio bih članove PC-a da ne razgovaraju s članovima guerile, da ne moram veleposlanstvo dizati :D

Ps... čestitke PC - u na borbi i pobjedi... ak mislite još do kraja servera malo uživati u igri a ne dosađivati se... stanite malo na loptu ... hahahaha:D
Cigo sta se uvlacis,a nisi ni izasao nemadugo.
:D

A takitak si sam popo :p
Falis sam zbog spamanja ;)

Jebte odem na go i odma frka...kupim ti ja 2 umjetnine pa te vratimo :)

zvrkica
15.08.11, 16:45
A hebemu pa kaj svi citaju nase mmove..nemremo na miru ni lokat po lici mam se crvenimo...radje dojdite na rakijicu nego kaj saljete vojsku u smrt...

i nitko nije došao od ljutih neprijatelja a MM su dobili pih...

al bitno da smo si mi popili :dance: i dobro zabavili

Ciganin
15.08.11, 18:44
imam nekih 30-ak umjetnina oš kupit :P
ne vraćam se ja... dok se ne pronađete :P

Brader
16.08.11, 00:40
Ajmo malo na ratovanje, čini se da je i da ce bit ovaj server stvarno zanimljiv, to je odlično :)

zlikovci
16.08.11, 03:17
imam nekih 30-ak umjetnina oš kupit :P
ne vraćam se ja... dok se ne pronađete :P
igrače tipa dade koji su skloni umjetninama i praznim pričama traže samo savezi poput pc.mi više volimo one koji kradu art sa par k offa.naklon dino majstore,samo farmaj

dadozg
16.08.11, 05:55
igrače tipa dade koji su skloni umjetninama i praznim pričama traže samo savezi poput pc.mi više volimo one koji kradu art sa par k offa.naklon dino majstore,samo farmaj

hahhhahah al me nasmijaše rano ujutro ...hvala ti :) nego jesi li promjenila password u zadnje vrijeme? ako nisi brzo hop....

cigo imaš pozivnicu za moj mali savez kme..kme...ako želiš ;)

blitz
16.08.11, 06:12
igrače tipa dade koji su skloni umjetninama i praznim pričama traže samo savezi poput pc.mi više volimo one koji kradu art sa par k offa.naklon dino majstore,samo farmajkako možete pljuvati po igraču koji je svoj off potrošio za vaš savez...izgleda nije više dobar jer razmišlja svojom glavom

GRINHIL
16.08.11, 12:52
ovo je samo taktika kak vas par iz pisija nasamarit da vi mislite da se nešto dešava
inače ne bi mogli pljuvat po nama na forumu
;)

zvrkica
16.08.11, 13:30
ovo je samo taktika kak vas par iz pisija nasamarit da vi mislite da se nešto dešava
;)

pljuvanje je obostrano koliko se da primjetiti

;)

nije da su samo PC-jevci jaki na jeziku ima i na drugoj strani par bisera :palčina:

GRINHIL
16.08.11, 13:32
otkad ste počeli tak spikat ne volim se mešat preveć
al vas ima više tu koji ste aktivni
ugl. prepucavanje ko mala deca
bezveze

zvrkica
16.08.11, 13:39
otkad ste počeli tak spikat ne volim se mešat preveć
al vas ima više tu koji ste aktivni
ugl. prepucavanje ko mala deca
bezveze

pa jednom sam ti bila napisala

ono što ti se ne sviđa pročitaš (ako već moraš) i praviš se da nisi...

uvijek ima onih koji pale i koji se zapale na bezvezne komentare...

bar si to dosad trebao shvatit :pivo:

16.08.11, 14:26
ovako se to radi:

http://travian-reports.net/hr/report/281595c5a59

art mala brzina :)

GRINHIL
16.08.11, 14:31
pa jednom sam ti bila napisala

ono što ti se ne sviđa pročitaš (ako već moraš) i praviš se da nisi...

uvijek ima onih koji pale i koji se zapale na bezvezne komentare...

bar si to dosad trebao shvatit :pivo:

znam da jesi
taj tvoj raniji post sam se pravio da nisam vidl
:P

a moram malo i ja da se javim da vidite da sam tu kad već moram def delat

Wizard
16.08.11, 16:29
;)

Joj kako ste vi dobriiiiiii. Hvala vam kaj nam pustate

zvrkica
16.08.11, 16:48
znam da jesi
taj tvoj raniji post sam se pravio da nisam vidl

a moram malo i ja da se javim da vidite da sam tu kad već moram def delat

deff :brukica:

pravim se da nisam ni ja ovo vidjela :D

1487

dadozg
16.08.11, 17:56
hahahaha koji smijeh..gerilla i pb i ko sve ne znam onih cca 13 saveza sve skupa nisu mogli sami protiv onih jadnih farmi iz PCa pa su sad pozvali i Bop u pomoć :D:D:D i onda nam kao ne hranite ego :D:D:D aj pozovite i ekipu sa s1 da Vam pomogne mooooožda nekaj napravite LOOOOOOOL

Prime
16.08.11, 18:14
Manje se smij,bolje upozori ove svoje da ne salju pljacke u valovima

Brader
16.08.11, 18:18
Dado na ovom serveru jedini ti patis od nekog kopleksa, ti se bojis neuspjeha ova igrica nije za tebe, jer da si tako dobar i da te se tako ostali igraci tebe boje ti nebi uopce provodio ovoliko vremena na forumu (nebi samo iz tvojih usta izlazio hvalospjev na sve strane )...Samo me interesira koliko imas godina? i dali izlazis...Dali te nesto drugo uveseljava umjesto dobrog dana na travianu...Svi morate shvatit ovo je zabava (igrica) i ja garantiram da se moze imati jako jako dobar acc a da ne dangubis tu 0/24 ... Ja obozavam zezanje na svoj a i na tudji nacin... Al gledam ovdje tebe i vidim da tebi zivot nebi bio zanimljiv bez traviana ... toliko od mene :) ...

u petak sam isao iz knina do sinja pjeske (70 km) pa jos nemogu sebi doc i mozda pisem gluposti :D

dadozg
16.08.11, 18:18
Manje se smij,bolje upozori ove svoje da ne salju pljacke u valovima

pa frende stari upravo se smijemo jednom tvom koji šalje pljačke pod fejkove :) tako da prvo gledaj u svoje dvorište,a tek onda u tuđe....

sorry,ali meni je i dalje smješno jadna gerilla tako jaka na forumu i razvaljuje pisi,a sad i vas vrbovala da krenete zajedno na nas...bolje da svi ugasimo acc od straha :D:D :cerek:

@brader

da me poznajes znao bi da je meni forum samo sprdnja i zafrkancija,a in game sam mozda pola sata dnevno :D:D:D

zvrkica
16.08.11, 18:25
hm...dado,

ovo prerasta u dado kompleks ne PC kompleks...

ja te razumijem, ti si potpuno neshvaćen u ovom društvu

ali ne brini, koliko čujem BOP je pronašao lijek za PC :101010:

pa ćemo svi uskoro na zasluženi odmor jer nitko nemre protiv BOP-a čak je i za nas to prevelik zalogaj :pije kavu:

Prime
16.08.11, 18:26
Nije nas nitko vrbovao,Nemoj zaboravit da je nas pc napadao,mene osobno pokusaj katanja gg i uzimanje prvog sela.stoga igrajte i ne placite,ako dobijete ovaj server ja cu vam prvi rec bravo.do tad nas ceka jako zanimljiv server

ripp3r
16.08.11, 18:28
dobar komentar zvrkice. BoP je jaki, pogotovo ovi koji šalju kate u pljačku u valovima. Kod mene 2 takva pokemona::cerek::cerek::cerek: čista :101010:

MarineKing
16.08.11, 18:29
Prime nebitan si :D tvoj bravo ne znaci nista, zivio :D

zvrkica
16.08.11, 18:29
Nije nas nitko vrbovao,Nemoj zaboravit da je nas pc napadao,mene osobno pokusaj katanja gg i uzimanje prvog sela.stoga igrajte i ne placite,ako dobijete ovaj server ja cu vam prvi rec bravo.do tad nas ceka jako zanimljiv server

zločesti PC, zločesti, zločesti jakoooo zločesti PC

svi obrišite suze sad, dado ti si već potrošio paket maramica, ugledaj se u Primića kako sve ove nedaće hrabro primio i još uvijek se igra i ne plaće više:palčina:

dadozg
16.08.11, 18:31
hm...dado,

ovo prerasta u dado kompleks ne PC kompleks...

ja te razumijem, ti si potpuno neshvaćen u ovom društvu

pa sve više i više imam obožavatelja,moram fun klub otvoriti ;)

prime mi ne plačemo,niti čemo ikad plakata,ako ne osvojimo server prvi ču čestitati svima Vama(možeš kopirat ovaj post),al ako ga dobijemo krv ču vam svima popiti na slamku....

vi ste vrbovani i točka ;) Vas PC nije napadao ima barem mjesec-dva ...pa onda barem imaj hrabrosti i javno reci idemo svi skupa protiv njih i gotovo :)

a ego meni osobno narastaoooooooooooooooo

Prime
16.08.11, 18:33
Sluga slobodno podmetni of kad budem dolazio,barem ti to ide.
Cek malo dado,mjesec dva nije to ni bitno kolko je proslo da ne spominjemo prosli server,naravno da idemo skupa svaki savez koji ide na vas ima nesto protiv vas ili u proslosti ili na ovom server nebitno

dadozg
16.08.11, 18:36
Cek malo dado,mjesec dva nije to ni bitno kolko je proslo da ne spominjemo prosli server,naravno da idemo skupa svaki savez koji ide na vas ima nesto protiv vas ili u proslosti ili na ovom server nebitno

je,bas vi imate nekaj protiv nas,zahvaljujuci nama osvojili ste prosli server :D:D:D

MarineKing
16.08.11, 18:39

lol to mi se nije desilo u 4 godine koliko igram travian :D bit ce da ti se pobrkalo nesto, ja sam obicno onaj koji kata tebe i tvoje ovce.

Prime
16.08.11, 18:45
Ti si nesto pobrko bop nije bio u pc koaliciji,bio je manji dio igraca bop-a i cijeli tl.a sto je tice katanja evo slobodno dođi ac T.N.T.

Ares(CRO)
16.08.11, 19:01
hahahaha koji smijeh..gerilla i pb i ko sve ne znam onih cca 13 saveza sve skupa nisu mogli sami protiv onih jadnih farmi iz PCa pa su sad pozvali i Bop u pomoć :D:D:D i onda nam kao ne hranite ego :D:D:D aj pozovite i ekipu sa s1 da Vam pomogne mooooožda nekaj napravite LOOOOOOOL

Nekad ti je bolje da sutis,tvoj iz PC stalno salju poruke(na kordinate +/+),za ulazak u PC da im trebaju igraci.Vidim da si dobro informiran:cerek:.Jedino za sta si dobar je klikanje kucica i nabijanje postova.

Ps:Znam da istina boli,i drugi put kad mi obrisete post bar posaljite poruku radi cega ste ga izbrisali jer sve je bila istina i nije bilo vrijeđanja:palčina:

zlikovci
16.08.11, 20:01

ak su svi protiv vas mislim da vam je diplomacija(oli demagogija) zakazala,a to je opet vas problem,et vas tam.a vidim koliko cijenite vase saveznike enigma libertas syn lost silence troy itd...znači oni ne vrijede? njihov deff smrdi? ili ih se stidite? :D

Ciganin
16.08.11, 20:38
hahhhahah al me nasmijaše rano ujutro ...hvala ti :) nego jesi li promjenila password u zadnje vrijeme? ako nisi brzo hop....

cigo imaš pozivnicu za moj mali savez kme..kme...ako želiš ;)
svaki dan ide MM za mjenjanje pass-a :P lolčina :P
dado hvala na pozivu al ja samo sa špijama se družim, nemrem iznevjerti svoje ljude :D a i izdao bih te vrlo brzo :D pa bi bil ljut na mene :P

zvrkica
16.08.11, 21:05
ak su svi protiv vas mislim da vam je diplomacija(oli demagogija) zakazala,a to je opet vas problem,et vas tam.a vidim koliko cijenite vase saveznike enigma libertas syn lost silence troy itd...znači oni ne vrijede? njihov deff smrdi? ili ih se stidite? :D

svi smrde osim SC-a :palčina:

molila bih sve ostale "saveznike" da se okupaju pošto se eto pročula vijest da smrdite..

ali draga, vi to najbolje znate kakva nam je diplomacija, sve dok ste vi svi upućeni u sve, sve je točno kako treba :pije kavu:

dadozg
16.08.11, 22:12
Nekad ti je bolje da sutis,tvoj iz PC stalno salju poruke(na kordinate +/+),za ulazak u PC da im trebaju igraci.Vidim da si dobro informiran:cerek:.Jedino za sta si dobar je klikanje kucica i nabijanje postova.

Ps:Znam da istina boli,i drugi put kad mi obrisete post bar posaljite poruku radi cega ste ga izbrisali jer sve je bila istina i nije bilo vrijeđanja:palčina:

loooool samo ču to reč :) aj pogledaj moje off bodove zanimljivo viš kak i sa kučicama dobivaš off bodove ;)

nego ajmooooo premalo se crvenimo pa cijeli server je krenuo na nas,pojačajte to,vi to možete ;)

neopisivi gušt kada ti protivnici ovako dokažu da si superioran prema njima pa se svi moraju ujediniti,definitivno moj najdraži server ;)

MarineKing
16.08.11, 23:11
svi su sad hrabri protiv PCa, pojedinacno nitko nebi imao cojonesa :D

GRINHIL
16.08.11, 23:16
Sta je tu cudno?
Ovo je timska igra...

MarineKing
16.08.11, 23:22
nitko ni ne kaze da je cudno, samo je malo gej :D

okrutni
17.08.11, 02:30
ak su svi protiv vas mislim da vam je diplomacija(oli demagogija) zakazala,a to je opet vas problem,et vas tam.a vidim koliko cijenite vase saveznike enigma libertas syn lost silence troy itd...znači oni ne vrijede? njihov deff smrdi? ili ih se stidite? :D ja,vala dok pacijenti zakazuju na svim poljima vi dobivate po tamburi od istih.kolko ste tek onda vi sposobni , a na ostatak posta grinov potpis :D

okrutni
17.08.11, 02:43
svi su sad hrabri protiv PCa, pojedinacno nitko nebi imao cojonesa :D ima to i dobru stranu,ako pc pobjedi,ostane im jos čak norisa dobit. Eto grin jos jedan kvadrant,mozda smo sad ravnopravni :D

dadozg
17.08.11, 06:11
ima to i dobru stranu,ako pc pobjedi,ostane im jos čak norisa dobit. Eto grin jos jedan kvadrant,mozda smo sad ravnopravni :D

potpis :) a niš bumo vidli sutra u podne jesu bopovci donijeli kaj novoga ili se buju zakucavali ko i ovi svi po kratkom postupku....

ma pusti jeremy nisu oni dobili po tamburi,oni su nas rasturili :D:D:D

jaooo prime tu bacaš bisere kak moji šalju pljačke u valovima,a ti fejkaš u valovima selo od 13 popa :D:D:D

zvrkica
17.08.11, 06:38
potpis :)
jaooo prime tu bacaš bisere kak moji šalju pljačke u valovima,a ti fejkaš u valovima selo od 13 popa :D:D:D

si vidio ti to, ja kliknem da vidim tko je ma ne moguće...pa to je Prime... i kako da ga sad čovjek shvaća ozbiljno :brukica:

dadozg
17.08.11, 07:17
si vidio ti to, ja kliknem da vidim tko je ma ne moguće...pa to je Prime... i kako da ga sad čovjek shvaća ozbiljno :brukica:

nikako :( mene isto razocarao :) nego vidim da je neka farma iz pisija uzela jedan art,kaj ce nam to??pa kaj nije dogovor da sve arteve dajemo protivnicima da budemo ravnopravni,ipak su sad vrbovali i BoP pa imaju neke sanse da srede zlocesti pisi...

kiler
17.08.11, 07:18
kume kume al ga ti piliš naopako

nemoj se sramiti i reci kolko vas je, pohvali se vašom koalicijom, vašom masovnošću

enigma libertas syn lost silence troy PC. -PC- .PC :gun:

nemoj saveznike bacati u zaborav, daj ih pripomeni koji puta i zahvali ne deffanju- baš me zanima kad im potrošite deff sa čime će se oni braniti,

nije cijeli server protiv PC kolko sam shvatio lagani fajt je tamo, ali da li si upozorio saveznike kad im deff potrošite da ćete ih samo potamaniti , već viđena priča na prošlom s4

e kume kume tko te ne zna skupo te plaća :cerek:

dadozg
17.08.11, 07:23
e kume killer :) zaboravio si SC oni su ipak najbitniji u cijeloj priči,imaju sami deffa ko svi ovi koje si nabrojao :) ja za neke nisam ni čuo :D ..eto ako bu ti lakše nas deffaju i s2 i s5 i s1 jer smo face ;) a face jesmo i to ste nam vi dokazali i hvala Vam...ego nam je u nebesima hihihihihi

šlapice:

Savezi:
MARS~X~
~X~
HARD@BIZ

Nenapadanja:
PB®
BIZ@LION
- A -

gerilla:

Savezi:
USKOK
UFP-K

LS
UFP-FED
GUERILA

Nenapadanja:
SEXovci
VALARI
Atlantis

BoP:

Savezi:
_BoP_
-BoP-

to je ukupno 19 saveza plus onaj mali od cige dolazimo do 20 saveza ;)

zvrkica
17.08.11, 07:29
nikako :( mene isto razocarao :) nego vidim da je neka farma iz pisija uzela jedan art,kaj ce nam to??pa kaj nije dogovor da sve arteve dajemo protivnicima da budemo ravnopravni,ipak su sad vrbovali i BoP pa imaju neke sanse da srede zlocesti pisi...

sad sam rekla da ide vratiti art, mislim sramota je uzeti tuđe, kakav je to način igre...:pije kavu:

Uobičajeno

nemoj se sramiti i reci kolko vas je, pohvali se vašom koalicijom, vašom masovnošću

enigma libertas syn lost silence troy PC. -PC- .PC

nemoj saveznike bacati u zaborav, daj ih pripomeni koji puta i zahvali ne deffanju- baš me zanima kad im potrošite deff sa čime će se oni braniti,

nije cijeli server protiv PC kolko sam shvatio lagani fajt je tamo, ali da li si upozorio saveznike kad im deff potrošite da ćete ih samo potamaniti , već viđena priča na prošlom s4

e kume kume tko te ne zna skupo te plaća

kaže zlikovci da smrde naši saveznici .... dok se ne okupaju nema spominjanja imena njihovog, mislim sramota nas je više i zvati ih da deffaju kad smdre na svim poljima odmah otkriju di je čeka...sva sreća da su SC-ovci kulturni igrači pa ih nitko ne nanjuši :101010:

kiler
17.08.11, 07:39
e kume killer :) zaboravio si SC oni su ipak najbitniji u cijeloj priči,imaju sami deffa ko svi ovi koje si nabrojao :) ja za neke nisam ni čuo :D ..eto ako bu ti lakše nas deffaju i s2 i s5 i s1 jer smo face ;) a face jesmo i to ste nam vi dokazali i hvala Vam...ego nam je u nebesima hihihihihi

šlapice:

Savezi:
MARS~X~
~X~
HARD@BIZ

Nenapadanja:
PB®
BIZ@LION
- A -

gerilla:

Savezi:
USKOK
UFP-K

LS
UFP-FED
GUERILA

Nenapadanja:
SEXovci
VALARI
Atlantis

BoP:

Savezi:
_BoP_
-BoP-

to je ukupno 19 saveza plus onaj mali od cige dolazimo do 20 saveza ;)

u kume pa ti si napisal cijeli roman

a kaj si sve tu nabrojal, niti najveći umjetnici to ne bi prokužili

sve saveze si nabrojal , cijeli server, pa kakve oni imaju veze sa vama

ne razumijem nit koja veže vas i njih

ovo su sve savezići koji vam nisu niti do koljena, nije da se bojiš njihovih fejkova

SC kuka da ih ne zovete na fešte i nema više deffa za vas :cerek:

dadozg
17.08.11, 07:39

enigma libertas syn lost silence troy PC. -PC- .PC :gun:

ok sad za ozbac...zna se ko je u nasoj koaliciji i svi su ravnopravni s nama,a to da cemo ih ostaviti objesi macku o rep ;)

enigme,libertas te tri PC se bore protiv svih ovih 20-tak saveza...plus SC naravno :cerek:

silence se fajta protiv BoPa,a syn protiv gerille ...jesmo li s njima u dobrim odnosima? pa naravno da jesmo jer neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj ;) tak i tak vas ima ko rusa :D

ja i moj ego odošmo na posel sad,a vi tražite po mapi još saveza jer ne bu vam ni 3X Bop pomogao... ;)

dr.krafter
17.08.11, 08:06
Eto čitam malo forum,i nikako se ne mogu načuditi kako su ti PC-evci tako brzo promijenili mišljenje o SC-u.Ne tako davno isti su ih proglašavali farmama,noobovima...
Šta je to taj SC napravio toliko spektakularno da su odjednom dobili na cijeni?

dadozg
17.08.11, 08:26
SC je trenutno najbitniji savez,samo zahvaljujuci njihovim deffom pisi jos uvijek postoji na s4 i nase ww selo ce se zvat sc :):):):)

spajla
17.08.11, 11:30
Danas u 10:23:09 desio se nemili i tužni događaj .
PC izgubio još jedan nebitan art ( mali BO )
Stvarno bi trebali promijeniti ime saveza u POKLANJAMO ART :cerek:

GRINHIL
17.08.11, 11:52
vi ćete bit provincija našeg ww grada kojeg ćemo zvat isto SC
tak buš bil u nedoumici di slat rese i def pa ćete zgubit server sam tak

nego
vidim lijepe sličice smo dobili u vojarnama i konjušnicama
oćemo imat podforum tapkanje i mijenjanje duplikata?

kiler
17.08.11, 12:06
[QUOTE=dadozg;950751]ok sad za ozbac...zna se ko je u nasoj koaliciji i svi su ravnopravni s nama,a to da cemo ih ostaviti objesi macku o rep ;)

ajoooooooooooooooojjj

kume pa ti si bil ozbiljan do ovog trenutka :brukica:

o ravnopravnosti govoriti tako dugo dok imaju deffa i dok plešu kako vi svirate

već viđeno, loš pokušaj, probaj malo drugaćiju verziju:cvjetic:

rekla je meni moja mama, čuvaj se kuma i kad darove nosi :harmonikaš:

17.08.11, 12:25
zna netko kakve su ovo gluposti?

građevinski planovi će se pojaviti za 1290:34:52

zvrkica
17.08.11, 12:36

to nam je i u planu kak je krenulo i morat ćemo ...:D :D

nego... BOP-ovcima čestitam na dobro organiziranim napadima... :S

idemo dalje :gamer s mišem:

TaraT
17.08.11, 12:39

ovo se stvarno dogadja i farme uzimaju arteve pc-u?

17.08.11, 12:44
stvarno stvarno..cak nam trebaju veliki offovi za osvajat:

http://travian-reports.net/hr/report/281932788e0

GRINHIL
17.08.11, 12:49
[QUOTE=dadozg;950751]ok sad za ozbac...zna se ko je u nasoj koaliciji i svi su ravnopravni s nama,a to da cemo ih ostaviti objesi macku o rep ;)

ajoooooooooooooooojjj

kume pa ti si bil ozbiljan do ovog trenutka :brukica:

o ravnopravnosti govoriti tako dugo dok imaju deffa i dok plešu kako vi svirate

već viđeno, loš pokušaj, probaj malo drugaćiju verziju:cvjetic:

rekla je meni moja mama, čuvaj se kuma i kad darove nosi :harmonikaš:

hehe
istina!
ne bi bilo prvi put, ma šta prvi...deseti da zeznu saveznika sa drugih koo

zvrkica
17.08.11, 12:52
ovo se stvarno dogadja i farme uzimaju arteve pc-u?

pa naravno kad je i PC farma :D

već imamo i par dobrih viceva...

ne preostaje nam ništa drugo nego da se smijemo

- kako postat "pacijent legenda"?
- predat art drugom pacijentu

šta je bajka kod pacijenta?
pacijent sa artom

bolno ali istinito pa nam to možete slobodno gurati pod nos :D :D :D

zvrkica
17.08.11, 13:11
Ti si nesto pobrko bop nije bio u pc koaliciji,bio je manji dio igraca bop-a i cijeli tl.a sto je tice katanja evo slobodno dođi ac T.N.T.

a što se tiče offa možeš ga opet počet štancat :D :D za katanje ćemo se kasnije dogovorit

eh Prime moj još mi nije jasno ono tvoje fejkanje grada od 13 popa, ali bitno je da ti pratiš što drugi rade i kako šalju napade ili pljačke .. :D

dadozg
17.08.11, 13:28
Maslina je neobrana pa prime vi kad god krenete na pisi zakoucate se hahaha

Tarat mi se zabavljamo,igramo protiv min.20 saveza i super nam je

ovo je prestrašno koje krvoproliće na -- pa bopovci kaj vi niste znali na koga idete? :)

a čuo sam i da pc postoji još 20 dana na serveru,aj super :D:D :cerek:

TaraT
17.08.11, 14:07
dado, ako se ne varam, na proslom serveru ste pljuvali te: mi se zabavljamo, mi imamo rl i sl. i to ste vi sami smatrali samo izgovorima
a ako vam je onaj "off" uzeo art.....ma nemam rijeci
ali, bitno da ste se na forumu uhvatili toga da je netko fejkao selo od 13 popa
a to ssto se ostalo bez arta je manje vazno
ajde se ugledajte malo na ++ s s1 i nemojte se pojaviti na forumu 2 dana

dadozg
17.08.11, 14:12
igle

1.taj koji je fejkao selo od 13 popa je prvi krenuo pljuvat po našima da šalju pljačke u valovima-samo smo lijepo uzvratili

2.gubitak ovog arta je totalna glupost s naše strane-priznajem,ali na ovoj verziji artevi nisu toliko jako bitni kao na staroj(bitni jesu da se razumijemo)

3.mi nemamo izgovora,došli smo se zabavljat i u uzet server i tu nema izgovora...

4.ali nam je trenutno veća satisfakcija to kaj su svi krenuli na nas znači da nekog vraga značimo ;)

5.čujem da se priča po gerili kak se PC briše za nekih 20tak dana...samo je pitanje draga generalice ko če nas pobrisat?

6.idem gledat sad zabijanje novih vrbovanih protivnika,ima toga po dosta :D