PDA

View Full Version : Vos templari ww

antonyo7
01.02.11, 19:46
Iako nismo nikako pisali poforumu posto je ovaj server mizeran i svakako bezvrjedan te vjerujem da ga ni jedan od imalo vrijednih igrača neće uopce upisat u svoju biografiju odigranih servera- što od srama ..što od zaborava al radi oni par miceka u savezu šta su napisali- e meni je ovo prvi server ovo je super
evo ipak nesto ukratko.

Prica o tome kako je nastalo saveznistvo VOS TEMPLARI je poznata manje vise jer je opis napravljen u opisu saveza. Dobro prijateljstvo je dovelo do toga i nije nam žao.

O serveru se moze rec samo jedno- on je jadni pokazatelj kako se travian ne igra. Saveznistvo i muljanje sa svima. Svi se zovu ''brate'' ovo ono, busaju se u prsa kako su pošteni medjutim i dalje rade isto.

Mi s acca Mamu Tee bi se samo htjeli zahvalit Vidovitoj Fahreti na dobrom vođenju saveza jer ga je digla iz pepela i malo mu sreće dala al ga opet bez milosti u pepeo zatrpala.
Hvala ekipi iz templara menadzeru, mr. Smithu, 2crazy, bady cije smo acceve najvise iskoristavali za krpanje rupa.
Hvala ekipi iz VOS-a spomenutoj zmajici, now &4ever i svim ostalim prijateljima iz raznih saveza sta su nam pomagali bezrezervno,
te nasoj noćnoj ispomoci na wwu painkilleru.
i naravno vosu i templarima na teamskoj igri usprkos tome sto smo u sve uletili nespremni i izmiceni od ratova. dobar ste posao odradili kao savez.

Svi ce pisat ovako slicna pisma al ko o čemu k...va o poštenju. Dovoljno smo i rekli.

btw krone kad se vec tako lijepo zahvaljujes svima na profilu svom u igri da te podsjetimo da si se zaboravio zahvalit ljudima iz templara koji su ti hranili off koji je zavrsio na njihovom wwu
konkretno mr.smithu

TKO NIJE ZABIO OFF A U DOMETU JE SLOBODNO NEK TO IZVRSI NA NASEM WWU NECEMO SE LJUTIT! :mothergoose:

Mamu tee

evo napada na nas ww
mozda bude jos
mozda ne
sve u svemu malo napada
al jedan kvalitetan

http://travian-reports.net/hr/report/20093264aca,2009336a251,200934ab202,200935d890f,20 0936bd839,200937540cf

Flavius Scipio
15.02.11, 18:45
Navedi po ime kada prozivas tako, mislim da bi trebalo, navedi ljige iz LSD saveza, zatim onog FASISTU od Sokola, ta osoba aj sto vredja na nacionalnoj osnovi, vredja i zenske osobe, ali takve bitange postoje da bi bili primer debilizma, no nema veze idemo od pocetka za par dana, ali malo ozbiljnije...da se "druzimo"....

Leo-rokygs
15.02.11, 19:15
Navedi po ime kada prozivas tako, mislim da bi trebalo, navedi ljige iz LSD saveza, zatim onog FASISTU od Sokola, ta osoba aj sto vredja na nacionalnoj osnovi, vredja i zenske osobe, ali takve bitange postoje da bi bili primer debilizma, no nema veze idemo od pocetka za par dana, ali malo ozbiljnije...da se "druzimo"....

flavio..ja poštujem svakog.. nemoj se tu prozivat na vanjskom forumu..ti si sam sebe zakuhao i to dobro znaš.. moglo je biti drugačije.. al opet si bio tvrdoglav i dobio kaj zaslužuješ ;) vidimo se na restartu..dajem ti for par dana :patkica: